דיון הופס ליום ד' PM: תנו לי סיבה אחת (או יותר!) מדוע הרוקיס בחרו בציון ברוב עצום כ-MVP אבל רק ב-5% ככוכב העתיד (וישנה לי עוד שאלה)?

Which rookie will have the best career?

הנה תוצאות בחירות הרוקיס על עתיד הקריירה של כיתת הרוקיס (אחרי שלבחירת ה-MVP הם בחרו בציון ברוב גדול):

1. Cam Reddish, Atlanta — 19%

2. Ja Morant, Memphis — 16%

3. De'Andre Hunter, Atlanta — 11%

4. R.J. Barrett, New York — 5%
    Jaxson Hayes, New Orleans — 5%
    Coby White, Chicago — 5%
    Zion Williamson, New Orleans — 5%

HOW COME???

מה הם רואים בו – או במשחקו – שלא יאפשר לו לשמור על רמה גבוהה משך שנים רבות? במה הוא שונה משקיל אוניל או צ'אלס בארקלי, או מפלצות כדורסל אחרות ששרדו בראש הליגה משך קריירה שלמה?

ועוד שאלה לדיון: למה קם רדיש? למה לא ג'ה מוראנט? או אר.ג'יי ברט? למה דווקא רדיש????

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 29 תגובות

 1. מנחם מה אתה מנסה להבין איך רפי הבנה חושבים?
  לא יהיה קשר לזה למציאות גם ככה שיגידו. אז מה?
  באותה מידה יכולים לומר שבחירה 55 יהיה הכי טוב אז הנה אמרו. רק גה מוראנט הגיוני כי הוא גם כשרון אמור להיות. רדיש? פוטנציאל נגרי ביותר כמו נסיר ליטל

 2. יכול להיות שרדיש פופולארי או שזו הסתלבטות, כי אין מצב שהם באמת חושבים ככה. לגבי ציון – החשש, אני מניח הוא שהוא יתקשה לשמור על עצמו כשיר לאורך קריירה ארוכה.

 3. הלוואי והייתי על המגרש עם החבר'ה האלה והייתי נשאל אך המרחק הוא מטווחי קשת.
  יכול להיות שהחבר'ה האלה ששיחקו איתם ונגדם ראו משהו אחר, הובלה ואחריות, כריזמה ותקרה גבוהה יותר עבור רדיש, החשיבה יכולה להיות גם קשורה לקבוצה שאטלנטה תהיה מפלצת אימתנית לאורך השנים הבאות ופליקנס של ציון פחות . ואולי גם קנאה שמשווים אותו ללברון..
  למה רדיש- רדיש עד כה היה חלק מהשלישיה של דיוק ולא הוכיח את עצמו כל כך, לכן יהיה לו הכי הרבה מהשלישיה להוכיח ולהראות את יכולותיו. מה גם שהעמדה אותה רדיש תופס היא יותר משמעותית משאר העמדות להתפתחות

 4. הרוקים, הם הוכיחו בשנים האחרונות שהם פשוט לא מסוגלים לזהות נכונה את זהות הזוכה בתואר "רוקי השנה". אין לי מושג מה הסיבה.
  סיבה אחת היא שעובדתית, יש להם (כמכלול) את הנטייה לא לבחור בבחירה מס' 1 כזוכה המיועד בתואר רוקי השנה.
  בשנה שעברה הם בחרו באייטון ובסקסטון כמועמדים המובילים לתואר רוקי השנה.
  לפני כן, הפעם האחרונה שהם בחרו בבחירה מס' 1 כמועמד המוביל ל-"רוקי השנה"?
  2012 (טוב, אנתוני דייויס באמת היה בכמה וכמה רמות מעל התחרות)
  לא וויגינס, לא קארל אנתוני טאונס, לא בן סימונס.
  למה זה? פשוט אין לי מושג.
  .
  לכן זה לא באמת מפתיע לגלות ש-2012 היא הפעם האחרונה שהרוקים בחרו נכון בזהות הזוכה בתואר "רוקי השנה".

 5. אמרתי מההתחלה – זאיון שחקן היילייט נחמד במכללות, אבל בליגה של הגדולים הוא לא יהיה מדהים. חכם על חלשים

   1. אחלה. אני מעדיף להיות בצד של 95% משחקני הכדורסל ששיחקו איתו, מלהיות בצד של זקן סנילי שאפילו את השמות של הכוכבים לא זוכר.

     1. א. (הכי חשוב) אני יודע שהוא לא לוקח את זה קשה / ברצינות.
      ב. על כל הפעמים שהוא קרה לי "רפה הבנה" או סיפר את סיפורי האונס שלו
      ג. אני חצי טרול

      1. אתה קורא לעצמך Lavar, אתה הרבה יותר מחצי טרול

 6. מנחם/ צוות, קצת מיובש אז אחזור על הצעה לסדר מאמש –
  למה שלא יהיה כאן עמוד של אופן צ'אט/ סתם בלוג כללי, לקשקושים שוטפים במהלך היום והלילה? בכל נושא שהוא. "נושא: כללי", כמו שהיינו כותבים פעם. על ענייני NBA שלא נכנסים בפוסטים הספציפיים, על פורמולה 1, טלוויזית ספורט, על בייסבול באמצע הלילה (אני לא צריך לחפש את הפוסט השבועי המצוין של יוני כדי לכתוב על משהו שקורה עכשיו), או על שרה זורקת לחם. בקיצור, על מה שבא, תחליף לצ'אט אונליין.
  עמוד "ענייני דיומא" לא מתאים – הוא מאוד אינפורמטיבי וממוקד רק במה שכתוב בו מראש, וטוב שכך.
  שיהיה עמוד טיוטה כזה, בלי לחפש בכוח את העמוד המתאים והכתבה המתאימה, כי לא תמיד יש כזה. עבור כל האנשים שחיים בזמן אחר, פיזי או בראש, ובא להם לחרטט ספורט.
  כמו שציינתי קודם – זה גם מה שמשאיר אתר חי כל הזמן. ומה שמייבש למוות (יש עוד סיבות) אתרים מתחרים כמו דה-באזר. הנשמה יוצאת שם עד שמישהו מעלה פוסט, וגם אז, הוא כ"כ נקודתי, שתכלס אין מה לדבר שם על משהו אחר, עד שכל האתר פשוט הופך אזוטרי, לא עם יד על הדופק, ולא רלבנטי.
  מה אומר/ים? זה בלי השקעה – רק עוד עמוד עם כותרת, ויאללה, מי שרצה יעלה שם מה שבא לו. אפילו לא צריך לפתוח עמוד כזה מדי יום, הוא נעוץ למעלה וכל הזמן רץ ומתמלא מעצמו. ה-24/7 של הופס.

   1. כן, הבעיה שיש אלף דיונים ומעורבים ו"חם מהתנור", אתה לא יודע איפה להגיב על ניוז חדש, מתי עלה פוסט חדש, איפה לפתוח נושא לא קשור… אז אנשים מתפזרים, או שחוזרים על עצמם, או שסתם מפספסים…
    מה הבעיה שכל החרטוטיישן יהיה במקום אחד? פשוט עמוד ריק, בלאנקו. תכתבו פה כל מה שלא קשור. זהו.

 7. אל תקשיבו לבחירות של מי שעדיין לא יכול לקנות אלכוהול בצורה חוקית. צעירות בדרך כלל אינה סימן ערובה לחוכמה יתרה

   1. לרגע לא טענתי שאין צעירים שהם חכמים, ואתה הדוגמא לכך. אל תטרח להעלב מזקנים שכותבים שטויות בטוקבקים 🙂

 8. למה לא ציון ? כי לא ברור כמה זמן הברכיים שלו יחזיקו מעמד.
  למה רדיש ? כי רדיש זה חזרת וכל אחד בסתר ליבו אוהב חזרת אז אם אתה צריך לבחור משהו עתידי בלי שום השפעה על העתיד הקרוב וחזרת זו אופציה אז אפשר לראות שכמעט חמישית יבחרו בחזרת במקום הראשון.
  ועכשיו זה גם מוכח מחקרית
  🙂

 9. כי ציון הוא מפלצת אתלטית כזו, שהוא יוכל לבלוט כבר מכניסתו לליגה, כשאצל רוב הרוקיס לוקח זמן להביא כל מיני יכולות לרמה הגבוהה ביותר. מצד שני, בטווח הארוך אולי בגלל שהציגה הולכת לכיוון של גארדים פחות רואים שחקן כל כך מאסיבי הופך להיות סופר דומיננטי. למה דווקא רדיש? אין לי מושג.

 10. הסיבה היא שזאיון עם סיכוי סביר שיגמור קרירה מוקדם עקב פציעות, וקאם ראדיש הוא השחקן האולטימטיבי היום בNBA עם גודל, קליעה, והגנה כדוגמת פול ג'ורג'
  לא בהכרח מסכים עם הסקר אבל בהחלט מבין אותו

 11. יש סיכוי שכמו שאתה אמרת באחד ממאמריך שהוא דומה מאוד לפול ג׳ורג׳ וכמו שאנחנו יודעים פול ג׳ורג׳ בלי הפציעה יכל להיות mvp מאוד מהר אז כנראה שהם רואים בו את אותו האש והיכולות שיש לג׳ורג׳ או שהם ראו משהו שאנחנו כצופים לא יכולים לדעת כי קאם ראדיש היה כינור שלישי עד עכשיו בדיוק ולא באמת חווינו אותו כמו שהיינו יכולים ויכול להיות שהוא שחקן מצויין

כתיבת תגובה

סגירת תפריט