הטור של מל ליום רביעי בערב: ההצגה הגדולה של 'מלו' וג'לו' בליטא!!!/

"ההצגה של מלו וג'לו" בליטא במשחק הראשון

מלו – הרי הוא הלמלו, וג'לו – הרי הוא הליאנג'לו – שני הכינויים לצמד-חמד נתנו הצגה גדולה במשחקם הראשון, בעיקר מלו שהוכיח כדורסל מעולה וכמה חבל שנחמיץ אותו בקולג' בסקטבול.

*

חבל שלא נראה את מלו במכללות כי HE IS ACTUALLY GOOD. VERY GOOD. ג'לו טוב מאד אף הוא אבל בדברים אחרים.

אתמול הם שיחקו את משחקם הראשון עם BC Vytautas נגד BC Žalgiris-2 בטורניר שאורגן ע"י BIG BALLER BRAND – מעתה BBB – ומלו היה בברור השחקן הטוב על המגרש. מלו היה השחקן הטוב ביותר בקבוצתו ללא שאלה. הוא ריכז, שלט בכדור, מסר מסירות 'עיוורות', וקלע. הפוזשיון הראשון שלו היתה זריקה ארוכה תחת שמירה מה-3 שהוחטאה גרוע.

לרגע הוא נראה כמו פיט מרביץ' ורגע כשני כריס פול. לפתע הוא ג'ייסון ויליאמס ופתאום אייזיה תומאס. הסתכלתי עליו בזכוכית מגדלת ולדעתי לצעיר ישנם סיכויים.הוא בן 16 וכבר יש לו SWAGGER לעשות צחוק משחקנים בני 26 ו-28.

כשמלו נכנס לריטמיקה שלו לא יכולת שלא להבין ולהעריך את שליטתו בכדור. אני לא יודע כיצד זה יתורגם ל-NBA אבל אין כל שאלה שהילד נולד לכדורסל ושהוא משחק כדורסל מגיל אפס. אתה רואה זאת ב- NO-LOOK PASSING לאסיסט מתוק ומין שליטה במשחק שאין לה הסבר. במילה אחרת, יש לו את הדבר הזה שאין להסבירו שהיה לאייזיה תומאס, ג'יימס ויליאמס, פיט מרביץ', ג'ון סטוקטון ואחרים, אבל הוא נמוך ועדיין לא ידוע כשחקן המסוגל לחדור ולקלוע 30. לכן הוא נמצא בליטא להראות שהוא יכול וזה יבוא בקרוב.

מטרת האב? להכין את מלו וג'לו להיבחר ללייקרס אבל הדרך, כמובן, עדיין ארוכה.  האב עובד לפי תכנית חומש וכל התאריכים כתובים אצלו בסדר, כולל מתי שלושת בניו יהיו בחמישייה של ה-NBA שתזכה באליפות

אין לברוח מהמציאות: מלו הוא ילד בן 16 המשחק בליגה מקצוענית בה שחקנים מקבלים כסף על משחקם, ולא משנה ולא חשוב כמה ומה, העיקר שהוא בן 16 המשחק מקצועני AND MAKES IT LOOK EASY!

 

למלו היו 6 נק' בחצי והוכיח שהוא שייך. לג'לו היו 7 נק' בחצי אבל הין לו כמה רגעים קשים כגון החמצת לייאפ בפאסט ברייק.

כמובן שלא הגיע הזמן להשתולל. ההגנה של מלו נראית כמו חמאה באילת בשמש של אוגוסט והיה לו קשה להימצא בראש שחקניו (IN FRONT OF HIS PLAYERS) אפילו שהם שחקני קבוצה ב' של ז'לגיריס, והוא חטף 4 פאולים.

בסדר. אבל היה זה משחקו הראשון, וכל מי שכתב כאן שהוא ייאכל ע"י שחקנים בני 26 ו-28 ויהיה – פשוט ולעניין – "OVERMATCHED" טעה בגדול. מה שהוא הוכיח במשחק הראשון (ואחיו מעט פחות אבל תנו לו זמן!)הוא שהוא BELONGS!

האמת? לא ידעתי עד כמה הם טובים עד עתה!

כל ההיילייט של מלו ואחיו במשחק בו הוא נראה לי הרבה יותר טוב משחשבתי!

*

 

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 77 תגובות

 1. עצם זה שהטור הזה נכתב מראה שלבאר עם כל חוסר הסימפטיה הוא פשוט גאוווון שיווק מהדרגה הראשונה. הבחור גרם למיליון איש לצפות בשידור בפייסבוק במשחקי ידידות עם קבוצות ילדים סמי מקצועיות .

 2. מנחם – ESPN מאכילים אותך בכפית ואתה בולע כל מה שהם נותנים לך.
  די הגיע הזמן להקיא. ברגע שאנחנו ממשיכים לכתוב עליו אנחנו רק נותנים יד לתופעה המגעילה הזו שנקראת לאבר בול.

   1. מה שראית זה הייליטים שבושלו במיוחד בשביל למכור של ילדים משחקים נגד ילדים כי קבוצת כדורסל בליטא קורסת כלכלית והיא צריכה לממן את עצמה איכשהוא.
    ערך ספורטיבי אין בזה.

  1. בהפוך על הפוך אירוני ומקברי, המציאות היום צריכה להפוך להיות תוכנית ריאליטי, אם היא רוצה לזכות ברייטינג. כדורסל מעניין x אנשים, תוכנית הטראש אולטרה-ריאלטי שנקראת משפחת לבאר, מעניינת ככל הנראה קהל גדול יותר. ESPN, רשת בטביעה מנסה להיאחז בכל דבר.
   אם זה לא הובן מדבריי, אני מסכים איתך לחלוטין

     1. אתה כותב בכתב עגול וקריא שזה לוקח לך כלכך הרבה זמן ?

      אני רוצה עוד להספיק לישון רבע שעה לפני המשחקים.

     2. איפה בדיוק ה-NBA?
      זה מה שמפריע לי. כש-ESPN מפטרת את הכתבים היותר טובים שלה בצרורות ומשאירה לנו את הסטיבן סמיתים למיניהם. כשהיא מחליטה שלא משתלם להחזיק כתב עבור כל קבוצה אבל מסתבר שהיא מעדיפה לשלוח כתב צמוד לשני ילדים שהולכים לשחק משחקי ראווה בליטא אז אני מתעצבן.

     3. גם בזה אתה רוצה להאשים את לאבאר בול.. כאילו שלא היו SAS לפני שהוא הגיע, והמשבר של ESPN לא קשור אליו, אלא לאינטרט וכוחות השוק. אם ESPN מחליטה לשלוח 2 כתבים לליטא במקום ל אן בי איי, אז תבוא בטענות לאיאספיאן, תפסיק גם לצרוך אותם ולצטט כתבות שלהם.

      לאבאר הוא חלק מהמשחק, כמו שהקרדשיאן היא חלק מהמשחק.
      תשאל את המוח של בלייק גריפין.
      ואני מתפלא על קר.. הבן אדם חייב לאחת השרלילות מהמשפחה טבעת בטקס פתיחה באורקל, על ה בוקס אאוט של TT בפלייאוף, והוא ככה פותח עליה ת'פה..
      כי הוא ממש מוסמך לדון בעניינים פוליטיים על כל שטות של דונלד טראמפ, רק כי איזה ארגון טרור חיסל את אבא בלבנון ?
      אין לי עם זה בעיה.. אבל קצת צניעות.
      קר-פופ הם הקארדשיאנס של הפוליטיקה. גם זו דרך להסתכל על זה.
      לאבאר שהוא לגמרי חלק מהענף, וששלח בן פיק נאמבר 2 ללייקרס מחווה דעה על המאמן, הוא בעיה של הלייקרס, ואתה רוצה שלא יסקרו את זה ? אתה נאיבי.. הם אוהבים שואוטיים זה חלק מהדיאןאיי שלהם, לוק וולטון ידע טוב מאוד למה הוא נכנס, לא נראה לי שהוא מתרגש מזה. הוא יותר מודאג מלמה הצעירים שלו כל כך עייפים.

      או במילים אחרות – תפסיק להפריע לו להרוס את הלייקרס – כשאתה מפריע לו, אתה הורס לי..

      ALL IN THE GAME.

     4. זה נכון שלאבר הוא הסימפטום של המחלה ואני באמת בא יותר בטענות אל ESPN. תזכיר לי רק מתי הפעם האחרונה שאבות של בחירות דראפט התבטאו בפומבי לגבי המאמנים של הבנים שלהם? בקיצור הוא לא מקבל ממני פאס רק בגלל שהוא מנצל את המערכת לצרכיו.
      אז פרקת את העצבים ? גם אני .

     5. נו אז הוא פורץ דרך בתחום.. ראש וראשון…

      אני לא אומר שזה נכון אתית או לא, או מקצועית.
      כמישהו הציע באתר שהלייקרס יתנו לו תפקיד, אני צחקתי..
      באותה מידה אפשר היה להציע שהקסם יקיים יחסים לא מוגנים עם כל הרוסטר, וידביק אותם בקסמו הוא.

      זה לא העניין.

      העניין הוא שזה סיפור. בא מאמן כדורסל, יעני חלק מהענף, ששלח בן 1 לאןביאיי, עוד 2 בנים מעבר לים, שזה אמנם לא אן בי איי, אבל עדיין הספק מרשים, ופותח ת' פה על המאמן הראשי של הלייקרס מול כל הוליווד, בו הבן הרוקי שלו משחק.. זה סיפור.

      וסיפור צריך לספר.

     6. אולי, אבל זה עניין של סדרי עדיפויות. ויש מאות סיפורים אחרים שצריך לספר לפני ולא מקבלים במה בגלל העודף יחס לסיפור השולי הזה.

     7. במה ? אני אגיד לך איפה כל הבמה הולכת..

      ESPN יותר זונות תקשורתיות על כל הפעמים שהם יורדים על הברכיים כל פעם שהצל של לברון ג'יימס עובר בסביבה.
      זה יותר מטריד.

      לאבאר הוא סך הכל עוד אפיזודה.

      איך אמר שייקספיר :

      "העולם משחק, וכולנו במאים"

     8. חחח…
      אמא של לברון היא חתיכת סיפור… תשאל כל 1 באתר..

      עכשיו אתה קצת מיתמם..
      לברון הוא סיפור, סיפור חשוב, ושחשוב לספר אותו, ואני לא ציני.
      אבל כשטוחנים את הסיפור הזה בוקר, צהריים, וערב, וממחזרים חומרים, ומנסים ללטש מורשת, ונכנסים פה שיקולים עסקיים של חברות מסחריות, ואני יכול להמשיך ככה עד הבוקר, אז אל תדבר איתי על סדריי עדיפויות…

      לאבאר זה כסף קטן.

      ממש מעניין אותי שלברון הנעלה נעל נעל 1 לבנה ו נעל 1 שחורה לאות מחאה נגד טראמפ או סולידריות עם הגוון של בלאט.. עזבו אותי מהקמפיין הנשיאותי של הזונה מאוהיו, ותנו לי עוד קצת פיקנטריה מגלוריה ודלונטה.

     9. אין בעיה, אבל בגלל הפיקנטריה שלך ושל צבא הריאלטי שלך אנחנו לא מדברים על דברים הרבה יותר מעניינים כמו אלו שדריימונד אמר ונקנס עליהם ושכרמלו נתן להם חיזוק. או על זה שאייזאה תומאס קיבל קנס מצחיק על נסיון לרצח בזמן שג'ונסון ואיבקה הורחקו למשחק על העלאת מתח בריאה.
      אז תחזור לצפות במופע הגדול. אני אקיא לי כאן בצד בשקט.

     10. השרלילות של המשפחה…
      הקרדשיאנס של הפוליטיקה…
      זונות תקשורתיות…
      הזונה מאוהיו…
      אמא של לברון…
      גלוריה ודלונטה…

      נראה שמישהי עשתה לך משהו ממש רע, אה?

     11. זה לא באמת הפריקשואו שלי.

      רק שאתה מציג את זה כאילו לאבאר בול שבר פה איזה שיאים של תחכום מרושע, כש בפועל ה "לחם ושעשועים" הזה קיים עוד מהימים שהקיסרות הרומית נלחמה ב סופרטים של של הלוחמים מהמפרץ.

      יש שאומרים ובמידה מסויימת של צדק, שכל ענפיי הספורט והבידור, הן ריאליטי מטומטם ושטיפת מוח, שנועד להסיח את דעתנו מהדברים החשובים.

      אני עדיין לא מבין במה זה שונה מזמן המסך ושיווק ומכירת הנעליים של נייקי ולברון (נעל שחורה נעל לבנה – השלב הבא – סרט של קוסטוריצה) במסווה של איזו שליחות ציבורית חשובה.
      זה לא גורם לך להקיא ?

     12. לא משתי סיבות:
      האחת שכבר הדגשתי – הוא שחקן NBA!!!
      השניה – אני מתרשם שזה לא הכל רק מכירת נעליים אלא גם דברים שבאמת אכפת לו מהם (כן, כן תקרא לי תמים זה בסדר).

     13. אתה לא תמים, אתה מיתמם.

      99% מזמן ESPN עסוקים בלפמפם את המותג "לברון", וזה לא מפריע לך שזה בא על חשבון –

      "דברים הרבה יותר מעניינים כמו אלו שדריימונד אמר ונקנס עליהם ושכרמלו נתן להם חיזוק. או על זה שאייזאה תומאס קיבל קנס מצחיק על נסיון לרצח בזמן שג'ונסון ואיבקה הורחקו למשחק על העלאת מתח בריאה."

     14. הרבה ממה שקורה ב-ESPN בשנים האחרונות מפריע לי מאד – זה היה הבית שלי במשך רוב שנות חיי אהדת הספורט שלי.
      זה לא גורם לי להאמין שכל מה שלברון אומר נועד רק למכור נעליים.

     15. וזה לא התחיל ונגמר בלאבאר.

      ואתה יודע טוב מאוד שזו היתה רק דוגמא 1, הנק' היא ששחקן 1 מקבל סיקור וכיסוי תקשורתי שדואג למותג שלו מהרבה והמון סיבות, רובן לא בהכרח מקצועיות, על חשבון זמן מסך ועיתונאות מקצועית, נקרא לזה כך, למרות שאני לא בטוח מה זה אומר, וזה התחיל הרבה לפני שלאבאר היה בסביבה.

     16. טוב אני אגיד את זה פעם אחרונה -אבל לאבר לא קשור לליגה ואולי באופן קלוש לספורט.
      זהו אני חייב ללכת לשטוף ממני את הלאבר לפני הכדורסל.
      קאפקייק אאוט.

     17. נו בוא נזרום איתך לאבאר לא קשור לענף (אני לא מסכים, אבל נזרום)

      זה אומר שאם יש שחקן 1 כן קשור לענף, טוב ככל שיהיה, אז הוא צריך להיות במוקד סדריי העדיפויות ? מה עם קצת סיקור שלך הדברים החשובים ?

      המיציי קיבה עולים..

      באסטרד אאוט

 3. אני, שתמיד הבנתי כדורסל טוב מכל אחד אחר כאן באתר (וכנראה בין כל דוברי העברית בעולם) מצהיר שלמו יהיה שחקן NBA בעוד 3-4 שנים.

 4. זה שכל המאמנים (סטיב קאר, קרלייל, ומי לא) עולים על לבאר רק מוכיח כמה אנטי כדורסל הם. על כל השטויות של קרלייל וכל ההםסדים בגללו כבר כתבתי, וסטיב קר הפסיד סידרת גמר בה הוביל 3-1 אז הם עולים על ESPM ועידו גילרי מיד עולה על העגלה.
  לבאר צדק לחלוטין עם לונזו. הוא יצדק בטוח עם למלו. הכי גרוע שהוא יהיה זה 2 מ-3, וכמה עשרות אם לא מאות מיליונים בכיס.

  1. איך אתה יכול להיות צודק כשהבנים שלך מגיעים לשחק בליטא בקבוצה דרג ג', כשהם יכלו לעבור הכשרה הרבה יותר טובה קרוב לבית?

  2. מנחם דווקא התחברתי למה שסטיב קר אמר על לאבר ,הוא היה ענייני רהוט ואמר את האמת שלו
   הוא הגן על וולטון שהיה עוזר שלו וזה מכובד מאוד
   לאבר מקבל במה כי הוא מביא רייטינג זה הופך את הסיקור של הליגה לצהוב ( ולא צהוב של הלייקרס )
   לאבר ססגוני וציבעוני אבל היי במציאות שטראמפ נשיא אולי הוא הנורמה ויפי הנפש הם יוצאי הדופן

  3. הדבר היחיד שאני מחכה לו הוא שאחד הבנים של לאבר יפול לידי פופוביץ'. ואז אני רוצה לראות את לאבר פותח את הפה.

 5. תודה מנחם. למעשה לאמלו לא כל כך נמוך. נראה לי שכבר באיזור 4'6 או 5'6. בכלל לא רע לרכז. באמת יש לו טכניקה נהדרת — שליטה בכדור, ראיית משחק, ומסירה טובה בשתי הידיים. מצד שני, יסודות המשחק הקבוצתי שלו נוראיים. קלעי בינוני שלוקח המון זריקות מאוד קשות (ומחטיא אותן בגדול), ובעיקר שומר נוראי וחסר מוטיבציה. הוא גם לא ארוך, אתלטי או חזק במיוחד, מה שמקשה עליו לסיים חדירות ביעילות.

  למרות זאת, אם יוכל לשפר את המנטאליות, לנסות לשמור (יש לו את האינטליגצית משחק לזה), ולמתן את הנטייה לזריקות לא קשורות, יש לו סיכוי להגיע ל-נבא (לאח האמצעי אין), כי כישרון גולמי יש שם בשפע.

  1. מסכים אתך.
   במקרה של לאמלו, האב הוציא לו שם. אחרת הוא היה עלולללכתלאיבוד באיזו מכללה שהמאמן לא היה מעריך מסירות מאחורי הדב ושאר הדברים שהוא למד מג'ייסון וילייאמס.

 6. עוד שנה מהיום השניים האלה יהפכו לשאלת טריוויה מההיסטוריה.

  איך אמר עליהם לינקולן-

  "אפשר לעבוד על חלק מהאנשים כל הזמן, ועל כל האנשים חלק מהזמן, אבל אי אפשר לעבוד על כל האנשים כל הזמן."

   1. בינתיים מה שטוב ללבאר זה לפתוח את הפה, לא אכפת לו מה חושבים עליו. כמובן שזה פוגע בבניו אבל לא בטוח שהתועלת קטנה מהנזק

 7. איאספיאן הלכו בכל הכוח להיות עיתון צהוב ורכילותי. לא מעניין אותי אישית לבאר והשטויות הוא עושה, כל הסיפור הזה עם ליטא זה נטו תוכנית ריאליטי. אף אחד מהבנים שלו לא יהיה כוכב לדעתי, כל הדיבורים זה מסך עשן.

 8. שתי הצורות הִדַּרְדֵּר (בלי ניקוד: הידרדר) והִתְדַּרְדֵּר הן צורות תקינות, וכך גם שמות הפעולה הִדַּרְדְּרוּת והִתְדַּרְדְּרוּת. בבניין התפעל כאשר אות השורש הראשונה היא דל"ת נוצר רצף של שני עיצורים דומים מאוד בהגייתם: תי"ו ודל"ת – התְדרדר. במקרה זה יכולה לחול הידמות של התי"ו לדל"ת: במקום התי"ו יבוא דגש בדל"ת – הִדּרדר. אבל אפשר שלא תחול הידמות והתי"ו תישאר.

 9. לא ייצא כלום מהאחים האלה.
  א- אין להם מספיק כשרון
  ב- הם לא מרוכזים בכדורסל
  ג- אבא שלהם יחרבן את הכל ממילא

 10. אני כבר שעה מנסה להחליט מי יותר אהבל (ואין מילה יותר יפה מזה)
  מנחם לס או הבן של סטוקטון….
  נראה לי שבמקרה הזה הבן של סטוקטון לוקח בהחלטת שופטים …
  לא יצא משניהם כלום, רק מנחם יכול להתלהב ממשחק נגד קבוצה ליגה ז מקומות עבודה

  1. דווקא הקריירה של האחים בוזגלו מוצלחת. מאור היה כמה שנים מהשחקנים הטובים ביותר בליגה ומהכוכבים המובילים של באר שבע ומהגורמים הראשיים לזכייה בשתי האליפויות הרצופות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט