הלילות של אמריק.. רגע מה? – משחקי יום ד' ב-NBA / לביא שוורצגורן

הלילות של אמריק.. רגע מה? – משחקי יום ד' ב-NBA / לביא שוורצגורן

שיתוף הפעולה שבין פליטים וצאצאי פליטים רבים מאירופה הביא לכינונו של עולם חדש, עולם דמוקרטי ללא עבר מלוכני וההפך – עבר של לחימה במלוכנות. ב-4 ביולי 1776 בעיר אחוות האחים פילדלפיה מתקבל על ידי 'וועדת החמישה' נוסח של הכרזת העצמאות שניסח תומאס ג'פרסון המהולל. ההכרזה מסבירה מדוע מכריזה אמריקה על עצמה כישות עצמאית, ומצהירה על הקמת הממשל המובל על ידי עקרונות החופש והשוויון.

כמובן, שהגדרה עצמית וחופש לכל הם הצהרות יפות שאף גובו במעשים (ולא מעט בעיות על הדרך). אבל האם ידעו ג'פרסון, אדמס וחבריהם על הקולוניאליזם התרבותי שתעשה אמריקה בעולם? קפיטליזם בכל מקום, השפעה אמריקאית עצומה על צריכת התרבות והלכי הרוח עד כדי כך שאפילו אני, כותב אירופאי ממורמר חובב קוויאר אופרה וקונצרטים של באך מגיע עד כדי כתיבה אודות הליגה הטובה הרועשת הנוצצת ומלאת השואו של אמריקה. נו, מה לעשות.

 

2:00-אורלנדו מג'עג'עיק (47-27)-אוקלהומה סיטי טריפל ת'אנדר (31-42)

אין זה סוד שאני מחובבי האיש והטירפלים דאבלים ראסל ווסטברוק. אני מהאלה שחושבים שכדורסל לא נועד רק לטבעות ואפשר לספר שלל סיפורים דרך הריצה הזו מצד לצד של המגרש. ראסל הוא מספר סיפורים מצוין, הסיפור שהוא מספר מאתגר את השיח, את אוזני שומעיו, גורם לאחדים להתרגש אחרים להתעצבן ובעיקר לעקוב אחרי הניסיון להבין מה יקרה האם הוא יצליח ומה הוא בעצם באמת באמת רוצה.

ראסל מרסק את כל המספרים המוכרים לכוכב בסדר הגודל שלו, מאחוזי השימוש ועד לאחוזי הקליעה. הפרשנויות למעשיו נעו באותו הקצב בו הוא רץ למתפרצת וחלקם בדיוק כמוהו, לא תמיד קשובות למי שסביבם.

כי חוץ מראסל יש עוד שחקנים סימפטיים ביותר בקבוצה שבנה פרסטי, ולצערי, לדעתי ראסל לא משתמש בהם מספיק טוב. לא אומר שהוא אינו מנצך אותם כל כמוש אומר שהיה אפשר קצת יותר. אבל גם במצב הנתון אולדיפו עובר עונה טובה ומתרגל לתפקיד חדש אחרי שנים של הייפ באורלנדו, קאנטר ממשיך להצדיק את החוזה הענק מלפני שנה וחצי, סאבוניס מראה ניצוצות והצוות המסייע התחזק באמצעות הטריידים. כשמתבוננים על הטבלה אוקלהומה יכולה בהחלט להביט אל המקום הרביעי, בטח שליריבתה יוטה מצפה לו"ז לא קל. כדי לעשות את זה כדאי להתחיל הערב באורלנדו.

באורלנדו בלאגן. טריידים ועוד טריידים ועוד טריידים יצרו קבוצה קצת מוזרה ומאוד לא נעימה לצפייה. מן קבוצת לוטרי שמאכזב לצפות בה כי בכנות ציפית ליותר. ואולי שם בדיוק התחילה הבעיה. טריפל דאבל וניצחון בדו ספרתי לאוקלהומה.

 

2:00-פילדלפיה תהליך 76' (46-28)-אטלנטה הוקס (38-36)

פני פילי כפני הפרוסס – לא רע אבל עדיין לא לגמרי שם. מי היה מאמין שבשלב הזה פניו של התהליך יהיו פניו המעוצבות היטב של דריו סאריץ' (דוק! חיוור לבנבן מאחוריך!)? המועמד הבכיר לרוקי העונה מוביל את פילי למאזן ניצחונות טוב בהרבה מהשנתיים האחרונות (שווה לשנתיים האחרונות ביחד בשלב הזה). כשאמביד וסימונס בצד והלוטרי יעשה את קסמיו מי יודע מה יקרה. אם נדבר על ההווה סאריץ' מצליח להוביל את הקבוצה, קובינגטון ומקונל בולטים לטובה ופעם אחר פעם מוכיחים שהם כבר לא קבוצת המטאטא שהתרגלנו לראות.

לפני כמה ימים צפיתי במשחק בין פורטלנד לאטלנטה בו זרקה אטלנטה לבנים לכל לאורך הרבע הראשון. הצפייה עוררה אותי לחשוב, האם לא הערכתי כראוי את פול מילסאפ? ללא האול אוראונד הנפלא מעמדה ארבע, אטלנטה נראית נורא ושום דוויט האוורד לא יעזור כאן. כידוע או שלא מילסאפ מסיים חוזה בקיץ והשלכות העזיבה שלו (השחקן האחרון מהחמישייה ההיא שלקחה את המזרח) עשויות להיות לא קלות לפרנצ'ייז מאטלנטה. דניס שרודר בתקופה רעה ולא מצדיק את האמון מהקיץ, כרגע דוויט הוא עוד סנטר והשחקנים המשלימים לא שווים יותר מיידי. הערב מול פילי הקופצנית זו הזדמנות טובה להמשיך ולבחון לאן עומדות פניה של אטלנטה. שואלים אותי? מאזן חצוי, כראוי לבינוניות אמתית.

הערב אני מאמי שפילי ימשיכו בחגיגה וינצחו גם את אטלנטה שתמשיך להתדרדר רגע לפני הפלייאוף

 

2:30-בוסטון סלטיקס (26-48)-מילוואקי באקיאניס (36-38) 

אחד ממייסדיה הפחות מוכרים של ארה"ב הוא ג'ון ווינת'רופ, ממנהלי המושבות הראשונים, כלכלן מבריק, פוריטני אדוק, נואם נאום 'מופת החסד הנוצרי' הקורא לכונן חברת מופת בדומה ל'עיר השוכנת על ההר' של ישוע – נאום שחזר ונשנה פעמים רבות בפוליטיקה האמריקאית. על הדרך, הוא גם היה מקים בוסטון. איני יודע האם אמריקה הפכה לחברת מופת כמו שאני יודע שבוסטון יצרה את 'הקבוצה שעל ההר' ובמילים אחרות – הקבוצה הממוקמת במקום הראשון במזרח ושכמעט לא תמצאו מלחכת את הלוטרי. כמובן, תהליך הענקת המתנות מברוקלין עדיין בעיצומו והקבוצה כבר עכשיו מחזיקה בפוטנציאל לגמר מזרח.

מולם טוענת אחרת לכתר הפסגה במזרח בשנים הקרובות, הצבאים מוויסקנסין וחיל הרכש היווני בראשם. לא מדברים על זה מספיק אבל הקבוצה הזו לא שיחקה השנה כלל בהרכב מלא ואיך שחזר מידלטון מפציעה ראה את חברו ג'בארי נופל לפרקט שראה כל כך הרבה פציעות בשנים האחרונות. בלעדי ג'אברי הקבוצה רצה נפלא בשבועות האחרונים בחלק הצפוף של פלייאוף המזרח. אם כבר פלייאוף, אם שינויי המיקום במזרח בהחלט ייתכן והמשחק הזה ישוחק בפלייאוף. עד אז, תהינו מהמיטב שיש למזרח להציע – אתלטיות, קליעה, פוטנציאל הגנתי מדהים, ואיזה שחקן נמוך שאוהב לבלוט ברבע הרביעי.

הימור? וואחד קשה. במשחק היחיד שהיה העונה בין הקבוצות בוסטון נצחה ברביעייה ואני אהמר על תוצאה דומה גם הערב.

 

2:30-ניו יורק מסכני ברך (48-26)-מיאמי היט (38-36)

נעשה לכם טריילר קצר ונספר לכם שעבדכם הנאמן דסקס עם רועי ויינברג על כתיבת פוסט אודות תארי האנדרייטד לעונה הנוכחית בפרוס עלינו העונה הסדירה. איני יודע עוד לחלוטין מה יהיה בו אבל אין ספק שמיאמי ושחקניה יוזכרו שם לא פעם. אחרי שהטריו הדגול פורק סופית אני אישית צפיתי שהקארמה תכה קצת בריילי ותגרור אותו אי אילו שנים בלוטרי. אבל, כידוע, צדיק ורע לו רשע וטוב לו ומיאמי כרגע ממוקמים בפלייאוף על תקן התפקיד 'זו שאף אחד לא רוצה לפגוש, הו היי לברון'. כדורסל מרשים מאוד מציגה מיאמי, קשוח כיאה למזרח, נכון כיאה לקבוצה של ספולטרה, יעיל התקפית כיאה לקבוצת פלייאוף, מבוצרת ביתית כיאה לאנדרדוג. אכן קבוצת פלייאוף לכל דבר ועניין.

אל המשחק הערב יגיעו מסכני הברך מניו יורק ויש מה לרחם עליהם. אמנם כרגיל שוב הקיץ הקדוש של ניו יורק יביא אתו בשורות ווודאי השנה יפול להם האסימונים בחלונות הגבוהים של מנהטן אבל עד אז נוכל לצפות בניו יורק ממשיכה לבזות את עצמה ברחבי הליגה (דטרויט זו היית פאשלה קלה בכנף, אל תתייאשי ניו יורק!). הערב פורזינגס יפגוש את וויטסיד רוז את דראגיץ' ומלו את הצמד ג'ונסון את ג'ונסון. יהיה כיף.

הימור: כסדר העולם, מי בפלייאוף בפלייאוף מי שלא בפלייאוף לא בפלייאוף. עוד ניצחון חשוב להיט בריצה לפוסט סיזן.

 

2:30-טורונטו ראפטורס (29-45)-שארלוט הורנטס (41-33)

לא תמיד א-לוהים עוזר. תשאלו את ההורנטס. ולא תמיד הסיפור נגמר בטוב, תשאלו את רבי נחמן שאתמול היה יום הולדתו ונפטר בודד, כמעט מנודה, גלמוד וחולה בערבות אוקראינה הריקות. כותב שורות אילו הימר בתחילת השנה על ההורנטס למקום הרביעי ועל קמבה לשחק המשתפר ולאול סטאר. בהימור אחד מתוך שלוש צדקתי, אך בכל השאר טעיתי מרה. אשאיר את הניתוחים למקצועניים ממני אך אומר שצדקו המדברים סרה באל, לא תמיד הוא עוזר. לפעמים הוא לא שם בכלל ופורש לבייסבול ולפעמים הוא שם אך קצרה ידו מלהושיע.

נעבור לצד המעניין של הערב, אחרי ימי פציעתו של קייל לאורי נוכל סוף כל סוף לראות את האול אין של הקנדים. והאמינו לי שאין כמו ההגנה של שארלוט כדי להתאמן קצת על גיבוש התקפי. לאורי, דרוזן, קארול, איבקה ו-ולנצ'יונאס בחמישייה אחת. מהדברים הטובים ביותר שיש לליגה להציע. על הנייר. ועל הנייר אני אומר כי עדיין לא ראינו את ההרכב החדש הזה מתפוצץ לו ביחד. אם כי כאמור – ההגנה של שארלוט זה לא בדיוק הדבר הכי קשה לפיצוח ובנוסף בשלושת המשחקים שהיו העונה הביסה טורונטו את הצרעות ללא תנאי.

אביע יותר תקווה מאשר הימור שנזכה לראות את טורונטו מתפוצצת הערב כפי שהנייר מצווה.

 

3:00-ממפיס נשמה גריזליס (34-40)-אינדיאנה 'סבבה' פייסרס (37-37) 

אינדיאנה היא קבוצה סבבה. רואים את המאזן למעלה? חצוי, יגיע לסביבות הארבעים ניצחונות בתום העונה. סבבה. לגמרי סבבה. יש להם גם כוכב סבבה. נכון פעם הוא איים לכבוש את המזרח ולקחת את כתר המלוכה מלברון. אבל דברים קרו ועכשיו הוא סבבה. באמת סבבה. אינדיאנה היא לא קבוצה שעקבתי אחריה מי יודע מה עונה ואפשר להבין למה, קבוצה טובה יחסית, תעשה פלייאוף, לא תתקדם בו יותר מידי, אוסף של שחקנים סולידיים וקצת צעירים מוכשרים. נכון, היו ציפיות גבוהות יותר והם קצת מאכזבים אבל התוצאה בסך הכל סבבה לא?

גם ממפיס  היא קבוצת חלק תחתון של פלייאוף, אבל אם יש מה שהיא לא זה סבבה. אני אישית נמנה ממעריצי נשמת הדובים ומתמוגג מנחת כל פוסט אפ של זיבונוזאורוס וכל שלשה של סבא קרטר. כל זה היה נחמד אילולא הצטרפו הסנטר אולי הטוב בליגה והשחקן הרכז הכי אנדרייטד שהמשחק הזה המציא. אין לדעת מה יהיה עם ממפיס בשנים הבאות אבל השנה הם כאן לעוד ריצה, לעוד ניצחון, לעוד טעם משכר של ההוכחה שאפשר גם אחרת. הערב זה הולך להתרחש שוב.

גו גריזליס גו.

 

3:00-ניו אורלינס פליקנס (43-31)-דאלאס מאבריקס (42-31)

לא משחק מעניין מבחינת משמעות אך כבר אמרנו שכדורסל מספר סיפורים נוספים. איזה סיפור יסופר הערב בדאלאס? ובכן, סיפורו של פוטנציאל. שתי הקבוצות מחזיקות בצעירים מוכשרים שאם מספר חלקים לצידם עשויים לרוץ קדימה. האריסון בארנס בעונת הוכחה ראויה ביותר (עוד נדבר עליו בפוסט האנדרייטד ההוא) לצד נורלס נואל וסת' קרי החביב אל מול הגבוגי והצוות המסייע הקצת תמוהה שסביבם.

האם הפוטנציאל יתממש במלואו? הקיץ יכריע לא מעט ובעונה הבאה נעקוב אך הערב נוכל לפחות לחפש את הניצנים. איך ניו אורלינס בשילוב של הבוגי והגבה? אחרי המשחקים האחרונים נשמעו קולות האומרים שלבעדי בוגי הקבוצה טובה יותר, האם אכן כך? ודאלאס, אמנם נראה שהתייאשת מהפלייאוף, אך מה עוד יש לך לספר? סיפרת כמה סיפורים לא רעים העונה, יוגי, סת', חזרה לחיים אחרי האול סטאר, בואי תוסיפי להם עוד כמה. שנצא בזיכרונות טובים מהאירופאי הגדול מכולם.

 

4:30-סאן אנטוניו 'מעולם לא הלכנו' ספרס (16-57)-גולדן סטייט 'שבנו' ווריירס (14-60)

הווריירס כאן פול טיים. דראנט נפצע? גמגום? קרי בנפילה? היסטוריה עתיקה מורי ורבותי. הוווריירס בריצת 0-8 מוחצת כולל ניצחונות על כמה קבוצות בכירות. הערב, היא יכולה לשים מנעול ובריח על הספקות ולנעול כמעט בוודאות את המקום הראשון על שמה. מולה יתייצבו האלה שתמיד כאן ולעולם לא ילכו.

אז מה קורה בווריירס? הגנה דבר ראשון. צריך לתת המון הערכה על מה שקורה שם בזמן האחרון, זמן שנותן גושפנקה כבדת משקל לבחירתו של דריימונד גרין לשחקן ההגנה של העונה. לצד זה ההתקפה שוטפת, קרי מחייך וקולע מהחצי, תומפסון לא מחייך וקולע ודוראנט עוד ישוב בהמשך. הו שמעו נא את נבואת זעמו של הסומסום. הערב מבחן נאה ללוחמים המחודשים והמחויכים. איך ההגנה תתמודד עם הכוח בצבע של הגוזלים? איך ייראה המצ'אפ קאווי – גרין בהגנה ובהתקפה? כשהם בבאק טו באק לא בטוח שיש מבחן קשה יותר בעת הזו ללוחמים (לא כשהקאבס נראים איך שנראים). מצד שני, הקו האחורי של הווריירס בהחלט צריך ויכול לנסות ככל כוחו על הקו האחורי החלש יחסית של הספרס. אם הלוחמים רוצים את המשחק, אני מנחש שהם ינסו ללכת משם.

בצד השני סאן אנטוניו בתקופה פחות טובה אחרי אחת מצויינת. עם קו קדמי אימתני, מועמד MVP בשלוש וקו אחורי קצת חלש מידי. הספרס נעים בעיני העונה ממועמדים לאליפות לקבוצה שתעשה עוד פלייאוף יחסית מאכזב. אין כמו משחק מול החבר'ה מהמפרץ כדי להדגים לנו למה אתה מסוגל, בטח ובטח כשהמשחק האחרון של עולם בהרכב מלא יסתיים בניצחון מספק ביותר (אי שם מחזור ראשון של העונה זוכרים?). אם הפאלח עוד רוצה לחשוב על המקום הראשון הוא זקוק לניצחון הערב ויהי מה. לתחושתי זה גם מה שהולך לקרות.

משחק מצויין, עוד ניצחון אפור והמשך התהייה מה יעשו הספרס בפלייאוף.

 

5:30-לוס אנג'לס קליפרס (31-44)-וושינגטון וויזארדס (28-46)

משחק עם פוטנציאל נאה במיוחד בעיר המלאכים. וושינגטון סוף סוף הצליחה להביא לידי מיצוי את הקו האחורי שלה, השני בעיני רק לזהובונים מהמפרץ. וול וביל בעונות שיא צוותו לצוות משלים משודרג לאחר טריידים ויש עם מה לרוץ במאני טיים. מה יקרה בפלייאוף למכשפים? האם לוול יש את הכלים להיות סופרפטאר מוביל ברגע האמת? אני אישית חושב ומקווה שכן. בינתיים נספר לכם שוושינגטון היא  חווית צפיה מומלצת, וול וביל רצים מצד לצד, אוטו פורטר צולף בלי הכרה, מרקיף יעיל כפי שלא היה מעולם והפולני חוטב עצים בפיק אנד רול. בואו וצפו בעצמכם.

הערב הם פוגשים את עלובת המערב, הקליפרס. כשיום אחד יעשו בכייה לדורות על קבוצות שלא מימשו דבר ישימו אותה רק לצד אוקלהומה של הארדן, ווסטברוק ודוראנט. עם בלייק גריפין בעונה שקטה (מישהו מדבר עליו באיזשהו הקשר?), כריס פול שממשיך במסע אל עבר תואר הרכז הכי לא ממומש בשנות האלפיים (ויסלח לי סטיב נאש) ואיזה ג'ורדן ברחבה, הקבוצה צריכה להיראות טוב ובהרבה.

היא לא. ותסלחו לי שאני לא אאשים את מבאה א מוטה בזה. הערב מול הוושינגטון יש מצ' אפ מסקרן ביותר בין פול לוול, בין רדיק לביל ובין גריפין למוריס\מהינמי (מעניין מאוד את מי יעלה ברוקס למולו). הקליפרס צריכים לעשות קצת שרירים לפני הפלייאוף, בטח כשאוקלהומה רודפת אחריהם ואני לפחות, מצפה מהם להלחם על המשחק הזה.

לצערם של הקליפרס, וושינגטון בגרוב מצוין, ואני צופה ניצחון חוץ לאחר משחק מהנה.

 

5:30-סקרמנטו קינגס (45-29)-יוטה ג'אז (29-45)

מאזנים הפוכים הערב בבירת קליפורניה. ביוטה יש סוף סוף הווה לאחר שנים של עתיד ובקרוב נראה אותה שוב בפלייאוף. המיקום כרגע מונח על השולחן, מקום רביעי? חמישי שישי? כשהקליפרס דועכת והראסל דוהר זו שאלה רצינית למדי ויוטה תנסה לענות עליה כמו שהיא יודעת – בשקט, ביעילות, ובקשיחות.

ת הקבוצה הממושמעת מארחים החילונים הצעירים והפוחזים (באדי, אני לא רוצה שתסתובב עם ווילי, ילדים עם תסרוקת כזו הם לא אנשים שאני מצפה ממך להתחבר אליהם!). מוטב יסכיתו הצעירים אוזן כי יוטה יכולה ללמד אותם שיעור או שניים, איך עושים הגנה (הבט ווילי זהו גובר!) באיך מנהלים משחק (גורדון היווארד וג'ורג' היל איז אין דה האוס) וכמובן איך הופכים ליקיר האתר הופס (הבחור הבלונדיני הזה זכה באליפות אירופה, שולו נעליכם!)

מבחינת משחק, יש לסקרמנטו כמה צעירים ראויים להציג. ווילי, באדי ולביסייר מציגים שלד לא רע עוד עשוי להתפתח. שמעתי שהינקי במשא ומתן עם הקבוצה, אני במקום החבר'ה הסימפתיים האלה הייתי מתחיל לפחד על הבריאות.

יוטה תנצח הערב ותמשיך לאחוז במקום הרביעי. שם היא עומדת בזכות מלאה.

לפוסט הזה יש 321 תגובות

 1. אחלה פריוויו רק צריך להחליף ביתיות בכל המשחקים. מקווה שלא יהיו מנוחות היום.

 2. לא ידעתי שישנם בין חברי הצוות אוהבי מוסיקה קלאסית וציורים של רמברנט וואן גוך. חשבתי שכולם חוראנים כמוני.

  כיף של פריוויו, עם הערה נכונה של ולדי!

  1. אני הרב יותר אמריקאי מאשר אירופאי דוק. אבל אני משתדל לעבוד על זה קצת

   1. לביא, אני רושם עבורך שהתבלבלו משחקי הבית והחוץ

  2. טעות שלי מנחם

   מיהרתי לפרסם

 3. לביא, אני רואה שאתה בעריכה אז אני לא רוצה להפריע. לא צריך להחליף הכל, מספיק לשים הערה בתחילה שבכל הפריוויו, הקבוצה הראשונה היא האורחת ולא המארחת.

 4. כתיבה נפלאה, כיפית, קולחת ושוטפת. תודה רבה
  ראסל שובר כל שיא אפשרי אבל
  – המון איבודים למשחק (ולכן הממוצע TD מטעה !)
  – לא עושה את חבריו טובים יותר

  1. ההמוצעים של השחקנים סביבו לא היו צומחים עם כל רכז אחר בליגה. זה לא שאדאמס היה קולע 20 נקודות פר משחק אם הוא היה משחק עם כריס פול.

 5. זאת העונה האחרונה כנראה של פופ והוא מאד רוצה להיפרד עם טבעת שישית למזכרת.
  המסע לטבעת יעבור כנראה דרך: ממפיס, יוסטון, גולדן סטייט והקאבס (?).

  הספרס לא יציבים מספיק ועוד יכולים לעוף נגד כל אחת מהרשומות לעיל, אבל לכולם ברור שהספרס עדיפים על כל שלושת היריבות מלבד זאת שבמפרץ.

  הספרס מכוננים כבר שנתיים לסדרת הפליאוף הזאת ונבנתה במיוחד כדי להדגיש את החולשות של גולדן סטייט (קו קדמי וספסל).
  אין שנאה בין המועדונים. קר הוא בשר מבשרה של הספרס. הגולדנים רואים בספרס את המודל לחיקוי באופן הניהול ובמשחק הקבוצתי (שהיה פעם)

  ניצחון הערב עדיין משאיר את הספרס במרחק אפשרות מיתרון ביתיות.
  הפסד, והסיפור נסגר (אולי אפילו גם לגבי הפליאוף).

  1. איפה ראית שפופ רומז שזו עונתו האחרונה?

   1. אוהד ספארס יקר!
    אצטרף לחברנו מהת'אנדר ואשאל איל הסקת את המסקנה הנוראה מכל הזו??
    בלי קשר אחלה של פריוויו כתיבה נהדרת תודה רבה לביא!

  2. רק שגרין ישמור את הברכיים שלו קרוב לגוף,רגע לפני הפלייאוף,ולא ישלח אותן למשש איזורים קוואיים…גררר

 6. ענק לביא!

 7. פריוויו נפלא לביא.

 8. אתה גדול לביא. מתברר שגם בפריוויו של NBA

 9. בהחלט פריוויו מושקע לביא, מקנא ביכולות הביטוי האיכותיות של הכותבים המצויינים באתר, בעיניי אחד הגורמים העיקריים שהופכים אותו לכל כך כיפי ואיכותי לקריאה.

 10. וכמובן מצטרף חייבה וההערכה לממפיס..

 11. וואו איזה כתיבה – שילוב של מומי וזעפרני תודה רבה

 12. +1 יפה כתבת על ראס.
  אני ניאו-ליברל ולכן לא חושב שרכז צריך "להפוך" את חבריו ליותר טובים. בראייה פילוסופית – זה לא מכבד. שחקן אוטונומי לא צריך "שיהפכו" אותו ליותר טוב. זה עולם תחרותי ואין מקום להתבכיינות. מי שרוצה להיות טוב – שיתאמץ וישתפר. רכז צריך לא להפריע, לא למנוע – ראסל נותן לקבוצה את מה שהוא יכול ושהאחרים יסתדרו בעצמם. זו הצגה קיצונית של הדברים ואני מקווה שתדעו להבין את הכוונה המרכזית : אולדיפו צריך לגדל קצת יותר אופי, לקאנטר כבר יש, אדאמס צריך להיות מבסוט מהמקום שלו (שומר, טורף, חוסם בפיק אנ רול ומטביע כשיש הזדמנות), רוברסון נותן הגנה ועליו האחריות לייצר התקפה יותר יציבה. הצעירים צריכים להשתלב – זה אנ בי איי חברים, לא לשכת הסעד.
  if you can't stand the hit, get out of the kitchen
  ראסל צריך לאפשר להם קצת יותר, אבל לא להאכיל אותם בכפית. כשהם – והפרשנים – יבינו את זה, אוק' תעלה על דרך המלך וראסל יקבל MVP

  1. ניאו ליברליזם זה טוב ויפה אבל לא מתאים לכדורסל.
   כאן נדרש מאמץ קבוצתי

   1. חוץ מהטוב ויפה, מסכים.

   2. כלכלה ניאו ליברלית היא חזקה כי כל פרט דואג לחזק את עצמו. היא אכזרית – אבל בכדורסל זה בסדר. המאמץ הקבוצתי של מדינות הגוש הקומוניסטי קרס מול הכלכלה החופשית של העולם המערבי. העקרונות האלה פשוט יותר יעילים ויותר מניבים. הלייקרס של שאקובי הם דוגמה טובה.
    דוגמה נוספת – קליי תומפסון. מחזיק בהכי הרבה קאץ' אנד שוט בליגה. פיור שוטר, לא צריך כדרור כדי להכניס את הכדור ליד. מי שמוסר לו, לא הופך אותו ליותר טוב – להיפך – הוא מסדר אסיסטים קלים לקרי וגרין, ועל הדרך פותח לכולם את הצבע.

    1. הנה הטעות הבסיסית שלך – קליי תומפסון בכלכלה ניאו-ליברלית? בחור שקט, שטוב בכמה דברים ולא דורש-עד-מרביץ את הכדור? בחיים לא היה שורד בליגה בכלכלה כזו. בשיטה הסוציאלית (יחסית, כן? בכל זאת מדובר בקבוצת ספורט אמריקאית תחרותית) הוא קיבל הזדמנות. בשיטה הסוציאלית (שוב, בערך. הכי קרוב שיש לזה שם) ראו במה הוא טוב ובמה הוא לא, שיחקו ליתרונות שלו וניסו להסתיר חולשות. מי שמוסר לו ברגע הנכון מנצל את היתרונות שלו ובכך הופך אותו ליותר טוב. אם תמסור לו כשהוא לא פנוי, ותכריח אותו לזרוק – תהפוך אותו לפחות טוב (לא מילולית. פשוט תגרום לו להיראות רע). בניאו-ליברליזם הוא היה צריך גם לדעת לכדרר, לסדר לעצמו זריקה וגם ללכת מכות כל יום עם ראסל על הכדור.

  2. ממש לא מסכים בלשון המעטה. כדורסל זה לא השוואת גדלים זה משחק קבוצתי. התחרותיות העיקרית לא צריכה להיות בין חברי הקבוצה אלא בין הקבוצות השונות. אדאמס לא צריך ללמוד לצעוק חזק כדי לקבל את הכדור בפוסט כי אז עיקר המלחמה שלו תהיה לנסות להגיע למצב שהוא יקבל כדור ולא להגיע למצב הנכון לזריקה.

   אחד הדברים החשובים אם לא החשוב ביותר בכדורסל הוא חדר ההלבשה (ואת זה מוכיחים הספארס כל שנה ושנה). חדר הלבשה מגובש ומפרגן הוא הבסיס לקבוצה שמחה, בריאה וטובה. כשבמהלך המשחק עסוקים במלחמה תמידית לא נגד הקבוצה המתחרה אלא במאבק תמידי לסטטיסטיקה אישית ובמאבק שליטה מול שאר חברי הקבוצה אל תצפה שאנשים ימלאו את מלוא הפוטנציאל שלהם. רק תנסה לדמיין את קוואי משחק ליד ראסל אתה באמת חושב שהוא היה צומח להיות חצי מהשחקן שהוא היום?

   דוראנט הבין את זה ועזב ובכל זאת הינקי הצליח להעמיד לראסל קבוצה מצויינת. יש אנשים שפורחים בקרב יומיומי על מקומך וייקחו את מה שמגיע להם בין אם אתה רוצה בכך או לא. ראסל כזה, קובי כזה ועוד לא מעט שחקנים. מהצד השני יש שחקנים שבשביל לפרוח צריכים את הגינה הנכונה בשביל לפרוח בשיא תפרחתם. קוואי, דאנקן, קרי. אני בכלל לא בטוח שהסוג הראשון של השחקנים עדיף על הסוג השני.

   1. הינקי? כוונתך פרסטי

    1. חחח, כן, התבלבלתי

    2. הינקי היה מוכר גם את ראסל ואת אדאמס ועושה טאנקינג של ארבע עונות, ואז ממציא לזה שם עם הרבה אותיות שורקות, והתקשורת הייתה קונה את זה ומהללת אותו.

   2. כשאדם ילמד לצעוק – גרין יפסיק לבעוט לו בביצים ואזילי לא ירכב לו על הגב.
    לגבי חדר הלבשה – לא קונה. מייקל היה אימת חבריו (קר חטף ממנו אגרוף לפרצוף). הוא לא ניסה להתחבב על אף אחד. חדר ההלבשה השמח של ס"א לא העביר אותם סיבוב שני כבר שנתיים. כך גם קאוואי שזכה באליפות כשהיה גלגל רביעי (לפחות בהגדרה) אך מאז שהוא המוביל – סיבוב שני זה הגג.
    דוראנט עזב בגלל ראסל, נכון, אבל באותה המידה הוא יכול היה להישאר ולהיות בורג מרכזי בקבוצה אדירה שנלחמת על אליפות בגאון. כשקובי ושאק נפרדו זה היה אחרי שתי אליפויות. דוראנט בחר בדרך הקלה אל הטבעת וזו זכותו, רק תרשה לי לא להעריץ אותו על כך. גילוי נאות – אני מעריץ אותו בכל תחום אחר ומייחל להצלחתו.

    1. אדם=אדאמס, כמובן. עייפות מצטברת, מחילה

    2. שאקובי = 3 טבעות, אני צריך שטיי לו יושיב אותי איזה משחק או שניים…

  3. התקשרו מבלוקבאסטר

   1. התמונה הולמת את תגובותיך.
    🙂

 13. ענק באירופה ובארה״ב 😉 תודה רבה!

 14. ממש לא העונה האחרונה של פופ (אלא אם יקח פותאום טבעת….?)

  1. פתאום

 15. מעולה לביא

 16. לא סיפרת סטפנסון באינדיאנה

  1. וואה, איזה עיוות.

   לאנס סטפנסון באינדיאנה (במקום סטארקי)

   1. לא ראיתי שכתבת 🙂

    יכולה להיות החתמה חזקה. הוא הרבה יותר מתאים ליד טיג מאליס או כל אחד אחר, אבל לא בטוח שלהביא שחקן חדש 8 משחקים לסיום זה צעד חכם. אולי ככה הם יצאו מהבינוניות של ה-50%, אבל זה הימור.

 17. תודה לביא על פריוויו רצוף משלים וחידודי לשון (זיבונוזאורוס . . . )
  אני מחזיק אצבעות לספרס.
  חבל על הקליפרס, מי יודע אולי בפלייאוף הם יתנו פתאום את שירת הברבור חחח

 18. פריוויו מעולה וקולח על לילה של 11 משחקים, משהו שלא קל לאף כותב. תודה רבה.

  לאנס סטיבנסון חתם באינדיאנה, 12 מיליון דולר ל-3 שנים עם אופציית קבוצה אחרי שנתיים.

  1. באמת?
   עשה ויה דולורוזה בכל הליגה כמעט כדי להבין שלא היה צריך לעזוב מלכתחילה והפסיד על הדרך לא מעט כסף

   צריך לנשק להם את הרגליים שהסכימו לקבל אותו חזרה עם חוזה כזה

 19. תודה, לביא.
  ערב קלאסיק בדרך. נדחה את השינה לימים אחרים.

 20. ממש תענוג של פריוויו

 21. כיף של קריאה. רק הערה אחת: המסכנים זה האוהדים של ניו יורק, ולא חבורת המפונקים עם הפיי-רול השני הכי גבוה בליגה שבעבור זאת מביאים 25 ניצחונות בעונה ממוצעת

 22. תודה לכל המגיבים. אתם משמחים מאוד (ותודה לנדב ששם את זה לפתחי בשעה שהוא נלחם למען שידור ציבורי טוב יותר)

  1. אין דבר כזה! שידור ציבורי זה קומוניזם. צריך לסגור את הרשות והתאגיד והרשות ולהפריט במידי

   1. שידור ציבורי חזק ובלתי תלוי חשוב מאוד לקיום דמוקרטיה אמיתית . כמובן שטיפוסים כפוטין , ארדואן , טראמפ וגם ההודיני מקיסריה רוצים מאוד שלא יהיה כזה תחת שלטונם .
    כשאני רואה את הערוצים המופרטים אצלנו אוחזת בי חלחלה . האח הגדול, כובים נולדים ותוכניות בישול – זאת הסחורה שלהם .
    במקומך הייתי מתבייש לקרוא לשידור ציבורי קומוניזם . סע לבריטניה , למשל , ותלמד קצת על ה- BBC ותולדותיו .

    1. אם היינו מדינה אנגלו סאקסית עם תרבות שלטונית(ותרבות בכללי) ברמה הגבוהה היה על מה לדבר. בפועל כל דבר שנשאר פה בידי המדינה הופך לבזבזני וכושל וכמובן שהפוליטיקאים בוחשים בו חדשות לבקרים(ואני לא מבדיל בקטע הזה בין ימין לשמאל. כל אחד בתורו תחב את אפו לשנות ולסדר את העניינים כרצונו) זכותך להיגעל מהאח הגדול אבל זה מה שהאנשים רוצים- זה מה שהם יקבלו ואם יהיה מספיק אנשים שמעוניינם בתוכניות איכות(עם או בלי מרכאות) יהיה ערוץ כזה

     1. ובכל מקרה הדמוקרטיה הטובה בעולם מסתדרת יפה מאוד בלי שידור ציבורי משמעותי

 23. רב תודות

  הערב תורה של ג"ס לאכול מרור

  1. טפו טפו כן יהיי רצון.

   1. בין אם רצונותיכם , שלך ושל האשך , יתגשמו הלילה ובין אם לאו , את המרור תאכלו בפלייאוף , אחרי הפסח .

 24. 6th straight at the Alamo on SEGABABA

  זה המתכון שהקומישנר רוקח לנו כבר עונה שלישית .
  למי שלא הבין , כל ששת המפגשים האחרונים שלנו עם ס"א בחוץ היו חלק
  מבאק-טו-באק . מעניין מי ואיך עושים את השיבוצים…

  נתגבר גם על זה .

 25. קדימון מדהים !
  עשית לי את היום
  כתיבה שוברת שיאים באיכותה
  רמה של משחק שביעי !

 26. פריוויו נהדר לביא! ליקקתי את האצבעות

 27. גדול גדול גדול
  נהנתי, צחקתי… היה הכל
  פנינים למכביר
  בפרוויו אדיר
  לא היה אף פרט מיותר
  ממש כמו כתב ותיק באתר

  תודההה 🙂

 28. וואו איזו עבודה.
  מעולה (זיבונוזאורוס זה פנינה לחיים).

 29. בעונה שכריס פול פצוע והמערב בריצפה זה לא יפתיעע אותי אם הרמאים מטקסס יגיעו במיקרה לגמר המערבי

  בכל מצב אין להם סיכויי כשהקאפקייק הראשי יחזור מהמנוחה שלו.

 30. פרייויו מעולה, יש לך את זה איש!

 31. לביא – לקבל מחמאה כזו מזעפרני המיתולוגי אומר הכל: פריוויי אדיר וכתוב יותר מהיטב. שאפו!

 32. בוגי משחק היום??

 33. מהו השיא באיבודים?? לווסטברוק יש ממוצע איבוד כל דקה משחק מדהים אבל חייב להיות יותר מרוכז .

 34. חחח אדאמס עם אחד האיירבולים מהקו…

  אפילו כשהם על העונשין יושב להם בראש שהם צריכים למסור לצ'יטה…

 35. איזה טמבלים, במקום לשחק 2 פוזשנים על 35 שניות.

  הכי בסיסי שיש.

 36. משחק מביש התקפות רעות.

 37. יאניס פשוט מפלצת אני רק חושב מה יקרה כשהוא יתפתח ופארקר יחזור (השאלה איך?) יש להם קבוצה מפוצצת כישרון.

 38. שארלוט נזכרו להתעורר?! 8 הפרש בקנדה.
  ווסטברוק בדרך הבטוחה לקוואדרופל 21,4,4 ו-7 איבודים המחצית. שאר הקבוצה קולעת רק 2 נק יותר ממנו.
  שם את העיניים הלילה על מילווקי – כתבתי השבוע שלדעתי הם היריבה הכי קלה בסיבוב הראשון. אם יאניס מתכוון לקלוע מבחוץ כמו ברבע הראשון וברוגדון יכול לשמור ככה את תומאס אני יותר אופטימי לגביהם. אגב, שאפו ענק למידלטון שחוזר מפציעה של 5 חודשים ונותן חודש נטול חלודה לחלוטין.

  1. רק שיתחילו לסגור לריב – אם הסלטיקס מובילים עליך בקטגוריה הזו המצב שלך רע.

 39. יש לי הרגשה שמיאמי צולעת לאחרונה – גם אתמול ניצחו את דטרויט, הקבוצה בכטשר הכי גרוע בליגה על הבאזר וכשהפיסטונס עושים הכל כדי להפסיד. והפיסטונס עוד בבק2בק.
  אם הם מסתבכים הלילה עם הניקס זה, בינתיים בשוויון, זה סימן רע.

  1. וויטרס חזר ?

 40. בוסטון לא רוצים את המקום ה 1 במזרח ? פחד ממחוייבות ?

  1. פוביית נצחון 🙂

   1. פוביית ביל ראסל.. סמיילי ווינר

 41. מועדון המעריצים של יאניס.
  משחק טוב בגארדן.

 42. סמארט לוקח את הפלופ לקצה.. עכשיו הוא מדמם..

 43. אורלנדו בועטת לווסטברוקס בתחת!!

  1. לא בטוח, אני מאמין שהוא עוד ישיג את הטריפל..

   1. ברור שישיג, ויגרד 50 נק

 44. גאסול בחוץ – 30-10 לממפיס על אינדיאנה.

 45. גם תומאס נותן פוזשן חינם בסוף רבע.

 46. אברינאס והזוניה בקרב על השחקן שהכי חסר לברצלונה

 47. חם מהתנור – מייק קונלי..
  22 נק, 8/9 מהשדה, 6/6 לשלוש ברבע ורבע

  1. ג'יזס… אני רואה את המשחקים הלא נכונים..

 48. הפייסרס קבוצת חוץ כ"כ גרועה. ממפיס בלי גאסול, זה הצ'אנס שלהם לנצחון יקר, אבל הם כאלה נרפים.

 49. הפירסומת עם ההוא שלובש נעליים ענקיות כי הוא חושב שהוא שחקן כדורסל תמיד מצחיקה אותי 🙂

 50. אם לא יהיו קאמבקים מפתיעים הפער בין אוקלהומה וממפיס יצטצמם למשחק וחצי כשנשאר עוד משחק ביניהן בממפיס ואוקלהומה, במקום להסתער על יתרון ביתיות שוב מסתכלים למטה למקום השביעי

  1. נראה ש אוק' חוזרת.

   1. אורלנדו עושה דאלאס?! (משתנקים מול התאנדר במאני טיים)

    1. "אם בארזים נפלה…

 51. שארלוט חוזרים משום מקום הפרש 4

 52. וואו ווסטברוק

 53. יש לצ'יטה לפעמים יציאות..

 54. אפילו אורלנדו לא תאבד את זה.
  אחלה משחק בבוסטון. קשוח, כל פוזשן מלחמה. מילווקי תהיה קבוצה מעולה, עם החזרה של ג'בארי, והזינוק של יאניס.

 55. מה שווסטברוק עושה זה מג'יק

  1. ב "מג'יק" אתה מתכוון שהוא עושה את אורלנדו ? סמיילי

 56. 16 נק לראסל ב6 הדקות האחרונות

 57. איזה דזה וו מטורף מהמשחק מול דאלאס!!!
  לפני יומיים כדור חוץ של דאלאס, בראה מוציא אותו לחוץ 14 שניות לסוף. הולכים לרוויו. כדור אוקלהומה.
  אורלנדו מוציאה חוץ, רוס מוציא אותו לחוץ 14 שניות לסוף. הולכים לרוויו. כדור אורלנדו…

 58. לא נכון, אורלנדו.

  1. אחלה תחזית..

   צוחקים.. צוחקים.. סומסומיקו

 59. לא יימן, ווסטברוק. משחק לאמויפי

 60. ווואווו ווסברוק איז א מאנסטר

 61. ווסטברוק המדהים, כיף.

 62. לשתי הקבוצות האלה יש קטע מיוחד – משחק פתיחת העונה המשוגע לפני שנתיים, דאבל אוברטיים, ראס מחצי מגרש, אולדיפו על הבאזר. אח"כ היה KD עם באזר ביטר. אח"כ הבאזר ביטר של איבקה באוקלהומה.
  ועכשיו זה.
  יאללה, שיארגנו להם סדרה. הדבר הכי מעניין שיוצא מאורלנדו, זה מפגש עם אוקלהומה.

 63. יש לי תחושה שהלילה ראסל זכה ב-MVP.

  (ואולי יוסטון יבינו את זה, ויתנו להראדן קצת לנוח!)

 64. חבר'ה… כולה אורלנדו.. צריך לשאול יותר למה משחק כזה מגיע להארכה.

 65. ראס כבר עם 10-10-52

 66. תאמרו מה שתאמרו, תשנאו אותו, תאהבו אותו, זה אחד התענוגות לראות את ווסטברוק

 67. השלים את הטריפל דאבל, לא רואה אף אחד בעיניים…

 68. מה שיא הנקודות על טריפל דאבל?

  1. הארדן לא ?

 69. יאללה קרי תן להם בראש

 70. ועם כל ההתלהבות מהצ'יטה – ההתמוטטות בסוף של אורלנדו, זה זוועה. מי המאמן שם, ומה הוא עושה? כלום. מהלך אחרי מהלך, לא הצליחו לחלץ יותר מיידוי של כדור לכיוון המשוער של הלוח. כלום בפיתה.

  1. ווגל, עוד לא התאושש מהפרידה מבירד.

   1. גם בירד לא התאושש מהפרידה מווגל…

    1. אני תמיד אומר שבירד GM כושל. אלמלא ההילה מעל הראש..

     1. הגזמת, לכלכת והלכת רחוק הממזר.. 🙂

 71. אחלה משחק גם בקנדה, נק לשארלוט דקה וחצי לסוף

 72. תשמעו את הקהל MVP במשחק חוץ

  1. אלו אותם אנשים שלא בחרו בו אולסטארסטארטר.

 73. נקודה לשרלוט, דקה אחרונה בטורונטו.

 74. באמת משחקים אדירים הלילה. ליגה פסיכית

 75. איזה גיימר קמבה ווקר

  1. איזה ?

   יש פוינט טופ 30 בליגה הזו שהוא לא גיימר ?

   כמה כשרונות יא רבי

   1. יש טובים ממנו אבל במאני טיים לא הרבה

 76. אז ה55 של ווסטברוק זה שיא לט"ד

 77. ובבוסטון מתחיל ממש להידלק, מר כוס סמארט עושה מעשה דריימונד על יאניס, לכיוון הענבים.
  פלגרנט לפלופר. יש לו כבר טכנית אחת מקודם – נדמה לי שהוא לא מורחק, מוזר בעיני.
  אם הגריק צריך עוד איתות שהוא היורש של lbj, אולי זה.

 78. איזה שארלוט! מנצחים עם התקפה לפנתיאון

  1. 8 מ-10 לשלוש ברבע הרביעי, השתגעו לגמרי.

 79. גו בוסטון !

 80. יאללה ראס, עוד שלשה ל-60 וטריפל דאבל!

 81. היה 0-15 לספארס. עכשיו 3-5

 82. 3-15 כמובן

 83. איזה מילווקי אלה. משחק פלייאוף מההתחלה ועד הסוף.
  פריביו לפוסט-סיזן במזרח. תחושה שיהיה אש השנה.

 84. ג'אבל מנסה בכוח לחזור לשאקטין WTF

 85. השדר של מילווקי השווה עכשיו את ברוגדון לזובין מהטה

 86. פייייי..

 87. נגמר עוד לפני שהתחיל. יאללה לספסל כולם.

 88. 4 התקפות קלאצ', 4 פעמים הבאקס לתוך הצבע, פעמיים ברוגדון, פעם דאנק יאניס, פעם מונרו ליי-אפ. 4 מ-4.
  החולשה של הסלטיקס בצבע מזעזעת.

 89. גשר הזהב התמוטט

 90. וואו, איזו פתיחה….

 91. מזכיר את המשחק הראשון בין הספרס לתאנדר שנה שעברה, איזה בליץ

 92. מה קורה???? מאממים!!!! סא שולטתתתת!!!111

 93. איזה שחיטה ללוחמים

 94. כבר כמה שבועות שאני מריץ את S A לאליפות תראו מה קורה נגד GS גם שKD יחזור הוא יוגבל בדקות וKD ייצא הלוזר הכי גדול EVER

 95. הרוקי בסל גדול מול בוסטון 3 שניות נשארו

 96. 5-26

 97. 4 שניות לסוף, 3 למילווקי, כדור לסלטיקס.
  שעת הגמדים.

  1. למה לא פאול מהיר, לפני שתבוא השלשה?
   יאללה ג'ייסון, תפתיע פעם.

 98. תראו מה קורה במילווקי שניות אחרונות

 99. B2B
  קל לספרס

 100. פייר, לא היו צריכים לשבץ את גס בחוץ יום אחרי יוסטון. השבר הכי חשוב עד כה זה שקוואי שולט בדריימונד בשני צידי מגרש כל השאר מבוטל עקב עייפות

  1. דריימונד מחרב אותם בינתיים

 101. אי עובד על מאמר של צביקב בר-לב שרק חזר מסן אנטוניו. הופס בכל מקום…..

 102. סעאמק בוסטון !

 103. זה השבוע בו הספרס מצהירים: הנה אנחנו.

 104. סטטיסטיקה מוזרה הראו שם
  כל 6 המשחקים האחרונים של ג"ס בבית של ס"א היו בסוף של B2B

  1. לא מפתיע בכלל..

 105. קשה לשמור על המקום הראשון. אפילו ערב אחד.
  נצחון אדיר למילווקי, שמסתיים עם צדק פואטי – מר כוס סמארט באיירבול מהשלוש.

 106. ממש מעצבן שקר לא זורק את המשחק לפח. כל כך מיותר

  1. כי הוא לוזר וזה רק רבע ראשון

   1. אהבתי..

    הוא היה מאוד ווינר עם החמישיה הפותחת במשחק הקודם…

    בכל מקרה – רק 16. אם יש קבוצה שיכולה להוציא אותי ממש חומוס, זו הווריירס..

    1. המשחק הקודם היה אחרי רוד טריפ והשחקנים היו צריכים מנוחה מנטלית. היום הם במצב אחר ואמנם בק2בק אבל בלי עומס מיוחד בתקופה האחרונה.

 107. איגואדלה צדיק יחיד בסדום

 108. הסלטיקס בסה"כ רוצים למנוע מהקאבס לנוח, עכשיו יש להם סיבות להתאמץ

 109. בניגוד למה שחשבתי, אי שם אחרי השליש הראשון של העונה –
  השנה גם במזרח, וגם במערב, כבר בסיבוב הראשון לכל הסדרות יש פוטנציאל להיות תחרותיות.

  פורטלנד שבמקום השמיני במערב יגיעו לפלייאוף במומנטום אדיר, כאשר זו לא אותה קבוצה מאז נורקיץ' הצטרף.

  מיאמי שבמקום ה-8 במזרח מביאה את אחת ההגנות הטובות בליגה, ואת אחד הספסלים המסוכנים.

  אני כבר מחכה בקוצר רוח!

  1. אתה הראשון באתר שכותב "בניגוד למה שחשבתי…"

 110. מי עכשיו הראשונים במזרח

  1. כרגע?
   קליבלנד.

  2. קליבלנד ראשונים אבל יש שיוויון וירטואלי.

 111. דריימונד, זזה וקלי נראים עייפים מאוד
  החטאות של לייאפים וזריקות חופשיות מהשלוש
  אגב התחלה כזאת של הספרס יכולה קצת לגרום להם להרדם בהמשך
  אם קליי מתעורר לשלוש המשחק יחזור להיות משחק.

 112. 1+

 113. מאנו בראש בידורי

 114. עוד קצת מלחמה על הריבאונד של גולדן סטייט ואנחנו נצפה במשחק מעולה.

 115. ושוב כל זבי החוטם מתלהבים על בסיס משחק בודד.
  2 אפשרויות בפלייאוף :
  1. נפגוש את הפופוביצ'ים בגמר המערב , לא בהרכב חסר ולא בערב שני של באק טו באק , ושם יתבררו יחסי הכוחות האמיתיים ( רמז – האלאמו שוב ייפול ).
  2 . הם לא יגיעו לגמר , כמו בשנתיים האחרונות , ואז כל חכמי הפורום יגידו – " לא חוכמה , שוב הם לא פוגשים את הספרס .

 116. חוזרים הלוחמים

 117. 10 הפרש, יש משחק. לא צריך לקפל את הכוכבים עדיין.

 118. בחיי… אני לא ראוי להיות באנדוואגן של הקבוצה הזו !

  קטן אמונה שכמותי. רעיונות לעונש חינוכי, מישהו ?

  1. לך תראה משחק בין הלייקרס לפיניקס שייגרר להארכה

   1. בוא נגזים עוד..

 119. אז אחרי פתיחת ה-15:0 ג"ס חופרים דרכם חזרה.
  בתפקיד דאנקן (הגריאטרי האחראי שלא פוגע)- גאסול.

 120. בלי הרב' התקפה שכרגע רק של ס"א היה כאן שוויון.
  קיצר הכל סבבה
  וגם אם נפסיד אז ביג-דיל.
  בלי דוראנט ובמשחק שני של B2B
  רק לס"א יש מה להפסיד במשחק כזה- הם הרכב מלא ואחרי מנוחה

 121. אם דריימונד חוזר למשחק מרוכז, מפחית את האיבודים והעבירות לדעתי גולדן סטייט מנצחים. ברגע שחוזרים עלייך מ20 הפרש מאוד קשה לשחק.

 122. גולדן סטייט לא יכולים לשחק תחת לחץ. הם אוהבים להביס את פניקס והקליפרס

 123. מישהו יודע אם פארקר קלע סל שדה ב-2017?

 124. אז מה? אפשר לוותר על מעורב היום? היה יום קשה. גייל ואני אחראים על "הביתן הישראלי" ב'פסטיבל השלום' בבית הכנסת שלנו וקרענו את התחת כל היום.. מאורע שהפך למסורת והוא אחד ההפנינגס הגדולים לישראל בכל הדרום. בממוצע מגיעים 30,000 בשבת-ראשון כי זה פסטיבל עם ביתנים שונים, אוכל, ומה לא. אני קבלתי מהקונסוליה מין מבנה כזה של ליטל ישראל (כמו במקום הזה ליד לטרון שמראה את ישראל)? אבל כמובן בקטן שמסביר מה זה ישראל, מתנחלים ביהודה ושומרון, גאזה סטריפ, וכו'. אני מדבר נון-סטופ יומיים, וזה FUND RAISING ענק

  1. חח על הפעילות

   לא מוותרים על מעורב

  2. כל הכבוד מנחם. יש גם שלטי "הכיבוש משחית" או שהכל ברוח "שתי גדות לירדן, זו שלנו והשניה גם כן"?

 125. הגדולה (אולי) של קר כמאמן ושל הלוחמים כארגונזיישן היא בעיקר בייצוב הקבוצה בלי דוראנט .
  בניגוד למה שחשבתי זה מאוד מרשים

  1. לקח להם חודש אבל התייצבו, מתקרב אליהם אתגר חדש – לשלב אותו מחדש.

   1. סמוך על קארי. זה למה הוא פוינט נאמבר 1.

    הוא יכול לעשות ג'אגלינג עם צמיגים ומקלות בגלגלים.

 126. כבר משנה שעברה אני אומר שהמפתח של הווריורס זה האגרסיביות של גרין בהגנת החילופים נגדם.

 127. יאללה דאלאס, תנו לנו עוד הררכה הלילה

  1. זהו, דאלאס גמרו סופית את העונה.

 128. אז אם אני מבין נכון, יש 2 אפשרויות למשחק הזה:
  אם גולדן סטייט מפסידה, זה בגלל שהיא עייפה והליגה דפקה אותה בשיבוץ וסטיב קר בכלל היה צריך לזרוק את המשחק ומה זה בעצם משנה להמשך העונה;
  אם גולדן סטייט מנצחת זה כי היא קבוצה מדהימה ותראו איך היא חזרה מהקבר ושוב כבשה את האלאמו (דבר שהיא עשתה רק פעם אחת לפני שנה, ולפני כן ב-1994, אבל העיקר הדימוי).

  כיף!

  1. כמובן שאתה כרגיל מגזים ודמגוג מהמביכים שידע האתר
   אבל בגדול אתה צודק.

   1. עוד טרול קבוע שלי. סע גם אתה לשלום, מר "אני".

    1. אני טרול שלך?:)))) משעשע. כמה חשיבות עצמית.
     וגם בפעם הקודמת לפני חודש אמרתי לך – אל תגיב לי… הכל בסדר חבוב. אף אחד לא יכעס עליך.

  2. כי זו בדיוק המשמעות של רק לצד אחד יש משהו להפסיד.

  3. חחח.. סומסומיקו… אני שותק על בוסטון, ואז אתה בא לי עם החגורת נפץ הזו.

   אי אפשר לעשות שלום עם אויבים שכמותך… סמיילי

  4. אם אני מבין נכון , זה בסדר שכל 6 ההביקורים האחרונים , על פני שלוש עונות , של הלוחמים בס"א , זה היה בערב השני של B2B .
   לדעתי לא צריך להיות B2B בכלל . אבל כל עוד יש , המשבצים צריכים לעשות עבודה קצת יותר מאוזנת .
   וז לא משנה שעכשיו אנחנו חוזרים . זה עדיין לא הוגן .

   1. לפי ויקיפדיה זאת העונה עם הכי מעט B2B ואת השיבוצים עשה איזה אלגוריתם שהם נורא התלהבו ממנו.

 129. יש משחק

 130. אם הג"ס מנצחים את המשח אחרי שפיגרו ב-0, אפשר לוותר על הפלייאוף ולתת להם אליפות. היום אין תרוצים: כולם באו לנצח. ובשבוע הבא דוראנט מצטרף.

  1. פעם היית נותן אימרות פסקניות על סמך משחק אחד . בזמן האחרון אתה מתעלה על עצמך וסוגר עונה שלמה על סמך רבע אחד.

 131. אחרי שפיגרו ב-20

 132. איגי בכושר אדיר לאחרונה

  1. לגמרי

   זה באמת מישהו שאתה רואה שה איי קיו כדורסל זה לא אגדה.

 133. וואללה שלספארס אין מושג איך לשחק ב-10 הדקות האחרונות.

 134. שון ליבינגסטון מצויין

 135. איך קוראים למכשיר החשמלי הזה, עם האור הסגול, שמושך יתושים ועושה טזזזז כזה מעצבן כל פעם?
  אז משחקים של גולדן סטייט, והבלוג הזה.

  1. חחחח אתה גדול אתה, תאמין לי

  2. נייס

 136. סומסום אל תתרגש. אני ורוב קוראי האתר מאוד נהנים לקרוא את התגובות שלך

  1. גם אני מאוד נהנה. נותן לי חומר לשנה שלמה.

  2. חן חן, תודה, והכל סבבה.

 137. שגיא נאור, את משפחה של מתן נאור האגדי ??

  1. קרוב משפחה של שגיא כהן…

   1. האגדי 🙂

    1. 🙁

 138. הספרס התחילו עם 33-13, הווריורס ענו עם 32-12

 139. יאללה חברה עזבו מי מנצח ומי מקבל קרדיט
  יש לנו משחק נהדר
  הגנה מעולה של גרין על קווי.
  מלחמה על כל ריבאונד של הספרס
  שישאר צמוד.

 140. גרין בקושי מצליח לקפוץ

 141. 27-13 בריב לספרס

 142. מישהו יכול לעדכן תוצאה דורבנות? יצאתי לרוץ.
  סתאאם. אני לא רץ. יצאתי לעבודה.

  1. חחח

   55 – 52

  2. 55-52 לספרס

 143. קליי המהמםםם

 144. לא משנה איך ייגמר המשחק היום , והוא כנראה ייגמר לספרס כי העייפות תכריע אותנו , אני מוכן לשים התערבות כאן ועכשיו שהספרס לא לוקחים אליפות השנה . אי אפשר לעשות את זה עם קו אחורי כל כך חלש , אולי ה-15 בליגה ( ואני עוד עושה לפארקר וגרין הנחה ) .

  1. אני מאמין שהם אפילו לו ב20

 145. 2 קבוצות מדהימות.

 146. אני חושב שכמעט לא רואים את קאווי במשחקים רעים, בינתיים הוא במשחק רע, מאבד מלא ולא מצליח לקנות סל

  1. לגמרי המפתח של המשחק עד עכשיו.
   איגי וגרין זה צמד שחקנים שבנוי לשמור על שחקני כנף כאלה, ואחרי שהם התאמנו כל כך טוב על לברון(וחטפו בראש ברוב המקרים) מאוד קשה לשחק מולם.
   אני לא זוכר שחקן כנף פרט ללברון שמסוגל לתת מולם משחק טוב.

 147. תגיד, הייט-אשברי – למה אתה משתדל להעליב פה אנשים? "זבי חוטם", אחרי זה להיכנס בבעל הבית שמארח אותך. זה ליישר קו עם הבן הממזר, שמתפרנס מהצקות קטנוניות לאחרים? והקללות של "אני"? ותיכף יגיע לפה הרביעי, זה שקורא למנחם "טרול".
  וזה מקרה שהכל, או הרוב, בליין הטוקבקיסטי-נחות-אישי הזה, מגיע מהכנסייה של מאמיני גולדן סטייט?
  אשכרה פנאטים בדרכם לגביע הקדוש, אתם בערך היחידים פה שכל הזמן, אבל כל הזמן, מוציאים את החרדה והפאניקה שלכם על מגיבים אחרים. מי אמר מכבי עלית תל אביב ולא קיבל. בלתי נסבלים.

  1. כדאי שתתייחס האם מה שכתבתי נכון או לא .
   אבל כתיבה נכונה אף פעם לא עניינה אותך . אז למה שזה ישתנה עכשיו ?

   1. שים לב שאף אחד כמעט במקום הזה לא הולך ומתייחס אישית ותוקפנית כלפי מגיבים אחרים.
    אתה רואה אותי, גם בוויכוחים הכי סוערים, נכנס להשמצות של גיא, שגיא, עידו – מי שתרצה? לא. כי אין סיבה למה.
    אצלכם, זה מייד הולך להשמצות טוקבקיסטיות אישיות, מה שגורר (לצערי) תגובה באותו גובה. וזה פשוט מזהם את האוויר.

    1. השפה של נקיה , ולא תמצא אף פעם אחרת . לפעמים אני ציני או מושחז . אתה לא ?

     1. של = שלי

    2. מילא להאשים אותי, אבל את הייט החביב ?

     סומסומיקו חבריקו, אתה נחלש… הבק2בק לא עושה לך טוב… תפוס לעצמך מקום על הספסל ליד לברון.

  2. אל תהרוג אותי אני מחבב את מכבי 🙁

  3. ג'יזס, מתי נהיית כזו כוסית ? כולה קצת טראש טוק חימום לפני פלייאוף.

   1. אין לי שום בעייה עם טראש-טוק חינני, לא עם טוקבקיזם בסגנון, "אתה אידיוט", "זב חוטם", וכל מיני קקה-פיפי שמתאים לאתרים אחרים. דברים שבאים במקום תגובה לעניין, ומי שחותך פה הכי מהר לדיבור הזה, זו הקבוצה הנ"ל. פשוט לא יכולים לסבול את העובדה שמישהו לא מיישר קו עם קבוצתכם הקדושה, סו מאצ' פור פרידום אוף ספיצ' אנד לפטיסט בולשיט.

    1. איזה היתממות ממישהו שרק לפני כמה שעות לכלך בשפה הזו שאתה מדבר עליה על מישהו אחר, עודד חרמות, וביקש ממנו להסתלק מהאתר.

     אם אתה כותב שטויות, שחלקן מכוונות אלי, אז אני אמשיך לצטט אותן כמה שבא לי.

    2. די – אתה סתם מתבכיין עכשיו .

     1. מכוון כמובן לסומסום

 148. הקליפרס מארחים את וושינגטון, וזה משחק קריטי עבורם.
  הם צמודים לת'אנדר במאבק על מקומות 5 – 6 ,
  כאשר מקום 5 משמעותו לקבל את יוטה (הקבוצה שלצד הקליפרס, נמצאת בכושר הגרוע ביותר במערב), ומקום 6 משמעותו סדרה נגד יוסטון.

 149. עצה שלי לתגובות שלא מוצאות חן בעיניכם או שנגועות בדיבור מקטין או ערסיות = להתעלם = לא להאכיל את הטרול. מצאתי את זה כאפקטיבי.

 150. יאללה, תבלו.

 151. פשוט לא יאומן מה שקורה בסן אנטוניו

 152. כתבתי כבר קאווי לא טוב היום

 153. רואה על שתי מסכים. בקליפרס דיאנרדה גורדן נהיה תותח מהעונשין OMG

 154. קארי !!!

  הגאון הכי גדול שידע עולם הכדורסל אי פעם !

  1. אוהד אמתי!
   (כזה שסביר להניח לא ראה את מג'יק משחק)

   1. מי זה מג'יק ?

    האאא.. אתה מתכוון לתקופה הזו שהפוינט היה ממזמז את הכדור 25 שניות מתוך ה 24 ?

    קארי הוא רל"כ (רכז ללא כדור)

    1. רק שהשואו טיים לייקרס היו משחקים התקפות של פחות מ-10 שניות.
     כאמור – "כזה שסביר להניח לא ראה את מג'יק משחק".

     1. לא ידעתי גיא.. מזל שאתה פה…

      ו 11 שניות מתוך ה10 היו אצלו ביד. מאוד מורכב…

     2. ושוב אתה מוכיח ש-
      "כזה שסביר להניח לא ראה את מג'יק משחק".

     3. כן גיא.. לא ראיתי. רק אתה ראית…

      משווה לי את רמת הכדורסל של האייטיז לשל היום…

     4. כן אתה צודק, גאונות זה חלק מהאבולוציה של המשחק…

      אתה יכול לנגן כמה שאתה רוצה על קלף האתלטיות, הרפואה, האימונים המתקדמים, הכסף.

      יש דברים (כמו זה שלקרי יש. סוג של קסם) שהם לא פונקציה של תקופה.
      אז אני מצטער אם אתה לוקח ללב שמישהו חושב שמג'יק ובירד הם אולי השחקנים הכי מיוחדים ששיחקו כדורסל.

     5. ואם כבר, אז בוב קוזי, זה באמת האב טיפוס…

    2. לא קשור לאבולוציה, קשור לזה שהכדורסל שהוא משחק הכי גאוני שראיתי.

     הייתי שמח לראות מג'יק משחק היום, אבל רוב הסיכויים שהוא היה משחק 3 או 4 כמו לברון או גרין – פאוור פוינט.

 155. גיא תגיד, אפשר להזמין השוואת נתונים הגנתיים של סטף מול קליי?

 156. שקאווי כל כך רע, אין לספרס מה להציע, כמה אפשר לסמוך על דני גרין

 157. קארי !!!

  MVP !!!

 158. מדהים איך לפני שבועיים דיברנו על אמויפי ואמרנו שעם איך שהווריורס נראים בלעדיו, דוראנט סוג של אמויפי. כמה מהר הדברים השתנו.

 159. ה MVP צריך להיות או קוואי או קארי, ולא חיקויים אחרים.

 160. מצטער מאוד שלא זכיתי לראות את גאסול בגדולתו, יש לו את כל החבילה. גובה, קליעה, איי קיו

 161. נקעה הנפש מההטיה בשיפוט נגד ג"ס. הלילה זה לא בולט כמו אתמול אבל מתרחש באופן תמידי. רק נגד ג"ס נשרקות עברות על שליחת יד והעבירה עכשו על מגי שלא נשרקה…

  1. אני חושב שזה בגלל שהם מבינים שם למעלה שאחרת הם שוברים ת' ליגה, וזה לא טוב לרייטינג.

 162. וואו איגי !

 163. דריימונד DPOY !

 164. משחק מדהים אבל צריך את קוואי בפנים, החבר חסר.

 165. מדהים שהווריורס התחילו עם 3 נק ב-7 דקות ראשונות ועדיין הם בקצב של 112

 166. איזה חיתוכים של גולדן. ווסט פיבוט סייל דיאו של 2014

  1. סטייל

 167. מצטער לומר, אבל GS טובים יותר משמעותית מהספרס.

  GS באים אחרי משחק איטנסיבי בבק2בק, במשחק חוץ, ללא השחקן הכי דומיננטי השנה (KD) ועדיין מובילים כל הזמן…
  עם תוספת כוח מטורף של KD ועם יתרון ביתיות של הGS, לא רואה את הספרס מנצחים בסדרה. המזרח לא ייתן פייט אמיתי כשGS ישחקו כפי שהם משחקים לאחרונה.

 168. שגיא,
  נתוני ה-(ON/OFF) ההגנתיים של קרי וקליי דומים להפליא,
  אבל –
  קליי מוריד את אחוזי יריביו ב-4.1% ,
  קרי מאפשר ליריביו שיפור של 0.6% .
  ואם מצפייה במשחקי גולדן סטייט יש את התחושה שקליי הוא זה שמקבל את משימת השמירה הקשה יותר מבין הגארדים, אז הנתונים תומכים בכך –
  קליי שומר על שחקנים עם ממוצע של 44.9% ,
  קרי על שחקנים עם ממוצע של 44.4% .

  הדבר הכי בולט מבדיקה של נתוני גולדן סטייט –
  זה שדריימונד גרין הוא שחקן ההגנה של השנה, והלב של הקבוצה.
  הדקות הטובות ביותר של צמד מגולדן סטייט?
  גרין + קרי.

  מקום 2?
  גרין + קליי.

  1. תותח אתה. לא בטוח שהנתון הנכון לגבי איכות השחקנים הנשמרים על ידיהם הוא באחוזים. יכול להיות שלבברלי אחוזים יותר גבוהים מהארדן או לאולדיפו מאשר ווסטברוק אבל ברור מי הגארדים המובילים של הקבוצות שלהם. אפשר נתון אחרון? אחוז אפקטיבי?

   1. נתון האחוזי הקליעה של היריבים זה ללא ספק נתון בעייתי.
    אי אפשר לייחס עודף חשיבות לנתוני הטרקינג בלי לצבור מספיק קילומטראז' של צפייה בקבוצה הנבדקת.

    בדיקה מעמיקה יותר תגלה שהשחקנים שקליי שומר עליהם לוקחים אותו יותר לסל למרות שהוא משמעותית טוב יותר מקרי בהגנה בצבע (11.1% הבדל בין 2 השחקנים),
    ושבכלל, על קליי זורקים יותר לסל.

    בקשר לאחוז האפקטיבי של היריבים –
    אפשר לחשב (אבל אין לי כוח…)
    קליי מוריד את אחוזי ה-3 של יריביו מ-35.9% ל-31.3% ,
    קרי מאפשר שיפור אחוזי ה-3 של יריביו מ-36% ל-38.7%

    אני די בטוח שמי שצופה מספיק בגולדן סטייט יודע שקליי שומר טוב יותר.

    אם התכוונת לאחוז האפקטיבי של ה-2:

    קליי: 56.9%
    קרי: 57.3%

    1. תודה רבה, מעריך את זה. במבחן העין קליי שומר אדיר. סטף שומר בינוני מינוס.
     לפני שנתיים או שלוש כשעלתה האפשרות לטרייד בין תומפסון לקווין לאב אני מאמין שהשיקול המרכזי שגרם לג'רי ווסט להפיל את הטרייד היתה ההגנה של קליי והחיפוי שהוא יכול לתת לקארי בצד הזה של המגרש. למי ששכח, לאב היה אז אולסטאר וקליי קלעי נחמד ולא הרבה יותר.

 169. יאללה !!! איזה בסקטבול ! מדהיםםם

 170. אין הגנות הלילה בלוס אנג'לס.
  4 מ-5 שחקני חמישיית הקליפרס בדאבל פיגרס, ואנחנו רק במחצית!

 171. זה הזמן של קוואי לזכות בMVP
  אם קוואי מראה איזה סוגר משחק טוב הוא במשחק כזה הוא יזכה ואם לא אז לצערי אחרי הלילה ווסטברוק חיסל את התחרות.

  1. ווסטברוק MVP לילדים.

   קוואי זה הדבר האמיתי.

   1. נכון
    אבל עם המספרים האלה והמקום הרביעי או החמישי במערב הוא יזכה.

 172. just saying gs p[ass 100 pnts

 173. דיוויד ווסט מרגיש בבית. אולי המשחק הכי טוב שלו העונה.

  1. לא אולי.
   12 4 ו5 בשישים אחוז מהשדה ועוד מול הספרס בב2ב
   בקלות המשחק הכי טוב שלו של העונה.
   אם ימשיכו לתת לו לשחק ליד גבוה במקום להיות הסנטר ולנווט את המשחק במקום גרין חלק מהזמן הספסל של גס משתפר פלאים.

 174. golden state has the better offense, defense and much better motion

 175. איזה ניצחון מדהים של הלוחמים. אם וכאשר, אחרי בק טו בק, ווואוו

 176. אוף וכאלה…
  נראה שצריכים הרבה ניסים כדי שגס לא ייקחו את המערב השנה

 177. הצגה

 178. קרי פשוט פנומן.
  איזה שחקן ענק.

 179. case close.

  Golden st roll

 180. ליגות שונות. קרי שחקן היסטורי. דש מראסל ווסטברוק.

 181. ולפני שעתיים היו פה חבר'ה שהמליצו לקר לזרוק את המשחק. מזל שיש לו יותר אמוו בשחקנים שלו מלכם.
  המשחק הכי מרשים של הווריורס מזה הרבה זמן בגלל הבקטובק והפיגור המוקדם וסוג של משחק הצהרה, מעבר לזה שמעשית הם הבטיחו הלילה את המקום הראשון.

  1. כמו שאמרתי – אני לא ראוי…

 182. עזבו את כל הנקודות והקליעות והאסיסטים מה שגודלן סטייט עושה בהגנה ב9 המשחקים האחרונים זו הגנה של אלופה.

  אחרי ה5 הדקות הראשונות בהן הכל נכנס לספרס הם פשוט לא הצליחו לייצר התקפות, אם לא ההליכה לעונשין ברבע השלישי המשחק הזה גמור ברבע השלישי, ב2 רבעים וחצי עם פור של 22 נקודות לספרס.
  כשגולדן סטייט משחקים הגנה כזאת כזאת אי אפשר לנצח אותם.

  הכוכב של הקבוצה השנייה מקבל את גרין שמחליף עם איגי ואז קליי.
  הדבר היחיד שאפשר לעשות מול גולדן סטייט באמת זה פיקאנדרול על קארי ולהשתמש בחולשה ההגנתית שלו. אם לקבוצה השנייה אין שחקנים שיכולים לתקוף את קארי המשחקים נגמרים בשני רבעים.

  1. צודק לחלוטין. גרין, קליי ואיגי כלבי ציד. וקאווי יצא היום עם נשיכות בכל הגוף.

 183. בצד השני של המערב, הקליפרס סוגרים 100 נק ב-30 דקות, קצב של 160!!!

 184. קצת פרופורציות :

  לפני חודש בערך , אחרי שדוראנט נפצע ועם ההפסדים הרצופים שהגיעו אח"כ , הרוב פה סתמו את הגולל על הלוחמים . היו מי שהצהירו שהם לא עוברים סיבוב ראשון בפלייאוף .
  בשבוע האחרון רבים לא פחות כבר הורידו את קליבלנד לתחתיות בעקבות המשחקים האחרונים שלה. זה לא יותר נכון מחיסולי המקלדת של ג"ס לפני 3 שבועות בלבד.

  בקיצור , לא רותמים את העגלה לפני הסוסים , ולא מחלקים את עור הדוב לפני שצדים אותו .

  כלום לא השתנה מראשית העונה . בהיעדר פציעות לשחקן מרכזי קרוב לוודאי שנראה את אותן 2 קבוצות בגמר שנה שלישית ברציפות .
  קליבלנד תגיע לשם בוודאות של 95% .
  ג"ס – ב-80% . לא כי היא פחות טובה מהלברונים , אלא מכיוון שהמערב חזק הרבה יותר.

  1. + 11 ניתוח מדוייק.

 185. קרי מגן מצויין – חכם ובעיקר מחוייב. בלי קשר, המשחקים של אוק סיטי לא ניתנים לצפייה בשידור חי. זה הפך לסיוט ! התקף לב, ערב אחרי ערב. סמיילי צוחק/בוכה

  1. קרי הוא ממש לא מגן מצוין

 186. בוסטון וטורונטו פספסו הזדמנות הלילה להלחיץ את הקאבס, אולי וושינגטון תעשה עוד קאמבק ותתקרב מרחק משחק אחד בלבד מהאלופה. אם הקאבס מסיימים מקום שלישי זה רבר באמת יהיה מעניין. פוטנציאל לשתי סדרות במזרח בלי ביתיות? מעניין.

 187. יש בליגה רכזים שגם צולפים וגם שומרים היטב , יש כאלה שיודעים לעשות רק אחד מהשניים , ויש כאלה שלא יודעים לעשות כהלכה לא את זה ולא את זה.
  טוני פארקר , בשלב הדועך של הקריירה שלו , לא יכול להיות הרכז הפותח של אף קבוצה ב-NBA , ובוודאי לא של קונטנדרית . הוא יכול לתת פה ושם דקות מהספסל , לשחק אולי 15 דקות , לא יותר .

  וזה הסיפור של המשחק היום . פלוס הניטרול של קאווי ע"י הגנת הלוחמים .

 188. אם הקליפרס שומטים גם את המשחק הזה הולך להיות שם לא נעים בכלל.

 189. בינתיים אנחנו עם 7 נצחונות חוץ מתוך 9.

 190. לביא, אפשר לקבל את המייל שלך?
  חשבתי על רעיון לפרוייקט לכבוד סיום עונת היורוליג… כמובן שרק אם אתה בעניין. תשובה שלילית תתקבל בהבנה רבה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט