קייץ אוסטרלי (6) – My little sweet cup cake

Agnieszka-Radwanska-021-405x450

 

את הקריירה של מרטינה היגינס פיספסתי. ענייני חסכון לקראת הטיול שאחרי צבא (יש אנשים שיקראו לתקופה הזאת שירות צבאי…) וטיול ארוך במיוחד  העבירו אותי ישירות מסטפי גרף לואנוס המהממת, אבל לשמחתי הרבה היגינס החליטה לחזור. ובשנת 2005 לקחתי את חברי מרק ג'ייסון לראות משחק בחינם באופן.

באותם ימים האופן היה נאיבי במיוחד, והשיטה שלי היתה כזאת. הייתי הולך 500 מטר מהתחנה המרכזית בפלינדרז לרוד לייבר ארינה ובדרך שואל כל מי שעובר מולי אם הוא יצא מהטניס. אם התשובה היתה כן, הייתי מבקש את הכרטיס שלו, ונכנס במקומו למתחם. לא אחת הייתי מקבל כרטיס לתאי כבוד שעוד נשאר תלושי שתייה לנצל.

השיטה היתה כל כך טובה שראיתי משחקים היסטורים כמו פדרר נגד הג'לוב הרוסי (מארט סאפין)  בשלב חצי הגמר בלי להוציא דולר מהכיס. תמיד יש איש עסקים שהלך ללחוץ ידיים בתא הכבוד בטניס שממומן על ידי התאגיד שלו ואחרי 20 דקות משעמם לו, או שהוא לחוץ על הפילגש שלו בזמן שאשתו חושבת שהוא בטניס.

נחזור למרטינה. מרק ג'ייסון הודיע לי שהוא מאוהב במרטינה ואני חייב לקחת אותי איתו. אז לקחתי. מרטינה שיחקה בוודפון ארינה (היום הייסנס)  נגד איטלקייה אחת ולא הבנתי מה הרעש.. החבטות היו חלשות להפליא והמשחק נראה ברמה של מועדון טניס, ואז 10 דקות לתוך המערכה מרק נעמד על הכסא וצועק: – "מרטינה – עוגה בגביע מתוקה שלי". תוך שניות המצלמות עליי ועל מרק והציטוט של מרק מלווה את מרטינה באוסטרליה עד עצם היום הזה!

מרטינה היגינס לא רלוונטית יותר היום אבל יש לה יורשת הרבה הרבה יותר טובה. אגה ראדוונסקה. רדוונסקה מעמידה מראה עקומה מלפני היריבות שלה, היא תמיד תתן את הכדור הקשה ביותר להחזרה ותמיד תבחר בחבטה הנכונה. המיקום שלה הוא תמיד המיקום הנכון ואת העוצמות במכות היא משאירה ליריבות לייצר בעצמן. בניגוד להיגינס, היא לעולם לא נכנעת ויודעת לספוג עוצמות שהיו גורמות להיגינס לבכות (מי שראה את הפנים של היגינס בזמן מפגש עם ונוס יודע על מה אני מדבר). ולא דיברתי שנייה על הסט שהיא השאירה ל SI!

agnieszka-radwanska-nude-ESPN-body-issue-2013.jpg

 

היום רדוונסקה למדה את אזרנקה שיעור חשוב על עצמה. אזרנקה זה שאת יוצאת עם קקי אדום לא עושה אותך שחקנית כזאת טובה!

6:1 5:7 6:0 . והמשחק הכי חד צדדי ומהנה מאז המשחק של פדרר נגד חואן מרטין מלפני 4 שנים.

אגה – היא סיפור פולני קלאסי! היא חייה ומתאמנת בקרקוב, ובכל קרקוב יש 2 מגרשיי טניס בלבד באולם שנייהם על גומי, וששאלו את התאחדות הטניס הפולנית איך הם הוציאו מפולין לא מפלורידה או צרפת , מקרקוב פולין את כשרון הטניס הגדול ביותר שמשחק היום, הם פשוט לא יודעים.

היא כבר 3 שנים זוכה בפרס חביבת הקהל של הסבב ב WTP, ומה שאני הכי אוהב אצלה זה שכמוני אנגלית זה לא השפה הראשונה שלה, לכן בראיונות אחרי משחק מוצלח היא במקום להגיד שיחקתי מדהים (I PLAY AMAZING)  היא אומרת: "הייתי מדהימה (I AM AMAZING)" אולי משהו מהמגיבים שיודע רוסית או פולנית יכול להסביר לי הכצעקת?

אינשאללה, אגה תקח את הסלאם הראשון אצלנו במלבורן!

לפוסט הזה יש 10 תגובות

  1. תודה יניב. אתה זה יניב שכותב על הטנקינג של הג'אז? אם כן ואתה בעיניני מספרים יש לי משהו בשבילך לבדוק לאתר.

   אני רואה כל ארוע ספורט בעולם באפפ שיש לכרום שלי. קוראים לזה LIVE SPORT אתה מוסיף את הפאץ' לכרום ושאתה מקליק על זה הוא נותן כל ארוע ספורט שקורה בעולם והיי לייט מהארועים האחרונים.

 1. הכתיבה שלך היא תענוג. תמשיך לעדכן אותנו.
  לגבי הפולניה, למרות הרצון הטוב, ראיתי אותה נשחטת ע"י סרינה באחד הגמרים.
  הנצחון על אזרנקה הוא הפתעה מוחלטת.
  היא נראית עדינה מידי לטופ טניס נשים של היום. כך חשבתי עד המפגש עם אזרנקה…

 2. האליפות הזאת שהתחילה על הפנים הופכת להיות משהו-משהו. נשארתי ער כל הלילה לחזות בפולניה ואח"כ נדל ופדרר. חלק ברקורדינג. איזה לילה אדיר של טניס. ולאגה יש גוף סקסי משגע, ותנועה קלאסית על המגרש. אני בטוח שהסינית תנצח את הקנדית, אבל היא והפולניה הן העתיד. שתי קלאסיות בטניס ובאנטומיה.
  תודה עידו על כתיבה מעולה ביותר!

 3. שאלה לגבי שרפובה.
  מישהו יודע למה היא עושה הרבה צעדים מיותרים?
  זה כדי לעלות על המגרש ברגל ימין או שמאל? כלומר לצרכי מזל,
  או שמדובר בהפרעת או סי די מאיזשהו סוג.?
  אני מנצל את ריבוי מתענייני הטניס כאן כדי לדעת סוף סוף למה זה קורה.
  אגב, לגבי המגרשים בקרקוב, גם אחותה של רדוונסקה, אורסולה מתאמנת שם. וגם היא שחקניתמאיה ראשונה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט