בוסטון מחפשת סוויפ, אורלנדו, הקליפרס והת'אנדר מחפשות 2-2 בראשון הגדול / רועי ויינברג

4 משחקי פלייאוף נהדרים הערב. בוסטון תחפש להיות הראשונה שעושה סיבוב שני עם סוויפ על הפייסרס בזמן שהווריורס, הראפטורס והבלייזרס ינסו להגיע ליתרון 1-3 כמעט בלתי הפיך.

20:00-אינדיאנה פייסרס-בוסטון סלטיקס

מצב הסדרה: 3-0 לבוסטון.

ויקטור פראנקל היה ניורולוג יהודי, שהתפרסם בעיקר בזכות שיטת הלוגותרפיה וספרו הידוע "האדם מחפש משמעות". בספרו פראנקל, ניצול אושוויץ, טען שחירותו האחרונה של האדם היא חופש המחשבה, או במילותיו בחירת עמדתו ביחס למערכת סיבות נתונה. אתגר מחשבתי דומה עומד בפני הפייסרס היום.

אף קבוצה לא חזרה מ-3-0 לניצחון בשבעה משחקים. היו 3 קבוצות בלבד שחזרו מ-3-0 ל-3-3 לאורך ההיסטוריה ולא סביר שזה יקרה מול בוסטון של קיירי אירווינג, מי שחתום על קאמבק הפלייאוף הגדול בכל הזמנים. איך אפשר לעלות למשחק בידיעה שזה כנראה המשחק האחרון שלך העונה?

הפייסרס ילחמו היום, למרות הכל, כי זה מה שהם עושים. הגנת הברזל שלהם הצליחה להביא אותם למקום החמישי במזרח גם בלי ויקטור אולדיפו ולשלושה משחקים צמודים מול בוסטון עדיפה בהרבה. מה הם יכולים לעשות כדי לנצח?

שינוי בחמישייה יהיה התחלה טובה. הדקות הטובות שלהם במשחק השלישי היו כשטייריק אוואנס שיחק. הוא השחקן היצירתי ביותר שיש לאינדי כרגע ושווה מקום בחמישייה, אולי על חשבון דארן קוליסון האנמי. אפשרות מעניינת נוספת היא לתת לדומאטס סאבוניס עוד דקות במקום מיילס טרנר. סאבוניס שחקן התקפה טוב יותר ויכול לייעל את ההתקפה המקרטעת של הפייסרס.

מה קורה בבוסטון? הם לא משחקים כדורסל טוב במיוחד, אבל כרגע מספיק טובים בשביל סוויפ ועלייה שלישית ברציפות לסיבוב השני. חוסר היציבות של כל הקבוצה מלבד אירווינג מורגש, אבל הם מנצחים. אני חושב שבגלל השמרנות של מקמילן, ההגנה הנהדרת ופערי האיכות זה יסתיים בניצחון רביעי של בוסטון.

22:30-לוס אנג'לס קליפרס-גולדן סטייט ווריורס

מצב הסדרה: 2-1 לווריורס.

אחרי הקאמבק של הקליפרס במשחק 2, גולדן סטייט הגיעה למשחק השלישי כדי לסגור את הסיפור. היא עשתה את זה עם אנדרו בוגוט בחמישייה והשילוב שלו עבד נהדר, שלוש שנים אחרי שעזב את האלופה הנצחית. 14 ריבאונדים, 5 אסיסטים והנעת כדור נהדרת (73% מהזריקות של הווריורס היו חופשיות) היו האקס פקטור במשחק הזה, לצד 38 נקודות של קווין דוראנט העצום שנהנה מההתקפה הזאת.

החזרה של בוגוט הייתה משמעותית גם בהגנה. הוא שומר חכם יותר מלוני הפיזי והתפקיד של לוני מהספסל מאפשר לו לסגור את הארל בדקות שלו – הנשק ההתקפי השני בחשיבותו בקליפרס. בוגוט בצבע אפשר לדריימונד גרין לחזור לתפקיד ההגנתי של 2015 ו-2016 ובמהלך משחק 3 הוא ודוראנט שמרו בחופשיות על זריקות מרחוק, למנגינת ליבו של דנילו גלינארי. גלו לא יחטיא כל כך הרבה גם במשחק הזה, אבל לא יהיה לו קל.

מעבר לפתיחה של בוגוט בחמישייה, גולדן עשתה עוד כמה התאמות הכרחיות. אנדרה איגודלה שמר על לו וויליאמס רוב המשחק ועצר אותו על 2 מ-7 מהשדה ו-2 איבודים לעומת 4 אסיסטים. לו-וויל זה השחקן היוצר הטוב ביותר של הקליפרס וכשהשומר האישי הטוב ביותר, לפחות בפלייאוף, של הווריורס עליו קשה לקליפרס ליצור. במשחק הזה איגודלה שמר עליו ב-30 פוזישנים וקליי תומפסון ב-4, לעומת 13 ו-29 במשחק השני. הבדל משמעותי ויהיה מעניין לראות את התשובה של ריברס – האם הוא יעביר את וויליאמס לחמישייה בניסיון להפריד את הדקות שלו ושל איגי.

אני לא חושב שזה יקרה. הקליפרס ינסו להמשיך לבודד את בברלי כשומר של דוראנט, מה שעבד במשחק השני. במשחק 3 דוראנט קלע באחוזים גבוהים מול בברלי, אבל ההתקפה הייתה פחות יעילה כשהרכז שמר על אמ.וי.פי הגמר. וויליאמס שומר חלש בהרבה וגולדן תנסה לתקוף אותו פעם אחר פעם כשיפתח.

מה הקליפרס כן יכולים לנסות? לקוות ליום טוב יותר. 26.4% מהשדה בזריקות חופשיות בבית זה מזעזע ולא סביר שיחזור על עצמו. אולי ניסיון להאטת הקצב עם גבוה נוסף ליד זובאץ (הארל?) יכול להשפיע, אבל העיקר יהיה הרחקת איגודלה מוויליאמס. זה המפתח של המשחק הערב והסיכוי הכי טוב של החבורה הסימפטית מאל איי. גם אם הם יצליחו, שום דבר לא מבטיח שקרי, תומפסון או דוראנט לא יקלעו 50 נקודות במספר נמוך מאוד של זריקות. לכן אני חושב שנראה שואו נוסף וניצחון מוחץ של גולדן סטייט.

02:00-אורלנדו מג'יק-טורונטו ראפטורס

מצב הסדרה: 2-1 לטורונטו.

אורלנדו צמצמה פיגור של 17 נקודות במשחק השלישי, שנגמר בהפסד בסופו של דבר. איך היא עשתה את זה? הכניסה את מארק גאסול לבעיית עבירות. כשהספרדי לא על המגרש ניקולה ווצ'ביץ' היה משוחרר בהרבה וזאת מגמה שבולטת לכל אורך הסדרה – יש לווץ' 7 מ-23 מהשדה כשגאסול על המגרש ו-6 מ-11 כשהוא על הספסל, נוסף להבדל עצום ביעילות ההתקפית (96.6 לעומת 118.9). אם הוא יגיע לבעיית עבירות פעם נוספת יהיה קשה לטורונטו.

נקודת חוזק נוספת של המג'יק הייתה ההגנה על קוואי לנארד. היה לו יום רע בלי קשר להגנה עצמה כשהוא החטיא הרבה זריקות טובות ופתוחות, אבל ארון גורדון הצליח להאט אותו באופן יחסי אחרי משחק 2. לא סביר שבמשחק הבא הוא יהיה כל כך חלש, אבל ההגנה היא סימן מעודד.

הם לא הצליחו לשמור ככה על סיאקם. הוא נתן משחק נהדר והראה את האיום הכפול של הראפטורס בעמדות הפורוורד, למרות שהם עדיין לא היו רחוקים מניצחון ואולי היו מנצחים אם אוון פורנייה לא היה מסיים עם 1 מ-12 מזעזע.

מה יכול להדאיג את טורונטו? לא הרבה. הם שיחקו טוב ובלי בעיות עבירות לגאסול, קוואי ולאורי כנראה היו שומרים על יתרון 17 הנקודות המשכנע שלהם. הספסל שלהם, מלבד איבקה, לא פקטור בסדרה. זה מציף בעיה מהעונה הסדירה בה לאורי היה מנהל המשחק באופן כמעט בלעדי ויכול להיות שנראה את הראפטורס מנסים ללחוץ אותו עם שומר גבוה שמגיע לסגור לו נתיבי מסירה, למשל ג'ונתן אייזק. טראפ במקרה כזה הימור, אבל כמעט הכרחי.

החמישייה של טורונטו חכמה ויודעת לנצל מיס-מאצ'ים כשיש כאלה, מה שבלט במשחק 3. לצד הציפייה ההגיונית שקוואי לא יסיים משחק נוסף עם 6 איבודים ו-5 מ-19 מהשדה אנחנו נחזה בניצחון של טורונטו.

04:30-אוקלהומה סיטי ת'אנדר-פורטלנד טרייל בלייזרס

מצב הסדרה: 2-1 לפורטלנד.

אחרי שתי תצוגות התקפה מחפירות בחוץ אוקלהומה חזרה לעצמה וניצחה את המשחק השלישי. הביתיות הפכה 10 מ-61 מצטבר מהשלוש בשני המשחקים הראשונים ל-15 מ-29 מרשים, אבל היא לא השינוי היחיד.

הת'אנדר השתמשו היטב בסטיבן אדאמס שנע טוב בלי הכדור וסידר לא מעט נקודות קלות, כפי שפירט כאן יניר רובינשטיין שלנו. ג'ורג' עצר את לילארד ומקולום על 3 מ-12 משותף מהשדה מולו, ווסטברוק ניצל את האתלטיות שלו מול שומרים גבוהים והנעת כדור נפלאה של השניים ושרודר סידרה לאוקלהומה הרבה זריקות פתוחות.

מה הבלייזרס יכולים לעשות כדי לנצח במשחק הבא? קודם כל, להמשיך את השמירה הטובה על פול ג'ורג'. המועמד לאמ.וי.פי (לשעבר) סיים את המשחק השלישי עם 3 מ-16 ועדיין לא הגיע לסדרה הזאת. מו הרקלס סוגר אותו נהדר ונראה שהבלייזרס למדו מהעונה הסדירה בה PG13 קלע עליהם בכמויות. הם צריכים לאבד פחות – לילארד, מקולום והרקלס איבדו ביחד 11 כדורים. קבוצה ארוכה כמו אוקלהומה מסוכנת במעבר ולכן מסוכן להתרשל בכך מולה.

הגנתית, השאלה היא כמה הם יכולים להגביל את המסירות של אוקלהומה. ווסטברוק בא למשחק הקודם בראש הגנתי יותר כשהוא לא רדף אחרי ריבאונדים ומסר היטב (11 אסיסטים, 3 אסיסטי הוקי – מסירות שהובילו לאסיסטים) וזה השפיע לטובה. כשהוא משחק ככה השילוב שלו עם שרודר לא הרסני כמו המשחקים הקודמים. ג'ורג' פצוע ו-ווסטברוק צריך להוביל עכשיו, אבל לא סביר שבמשחק הזה הרול פליירס של אוקלהומה יקלעו שוב ב-13 מ-15 מחוץ לקשת.

יש המון שאלות הערב, במשחק המרכזי של הלילה. אני חושב שהכוכבים יכריעו אותו. במשחק הקודם לילארד ומקולום קלעו כמות זהה של נקודות לווסטברוק וג'ורג', אם כי ביעילות עדיפה. היום יש לי הרגשה שנראה משחק גדול של ג'ורג' בדרך ל-2-2, אולי עם הארכה. אוקלהומה לוקחת.

רועי ויינברג

עורך הופס. אוהב את מיאמי וגבוהים שמוסרים מעל 4 אסיסטים במשחק.

לפוסט הזה יש 625 תגובות

 1. תודה רועי על הסקירה,
  גולדן צריכים להריץ את ההרכבים שלהם עם בוגוט ולחילופין עם איגי, כניסוי כלים לפני מה שנראה כמו הגמר האמיתי מול הארדן וחבורתו בסיבוב הבא

 2. כשראס לא הולך ראש בראש ו"אני אראה לו מזה" הוא שחקן אדיר.
  הבעיה שהוא ממש מתפתה לזה.
  הייתי רוצה לראות אותו יותר בלי הכדור כאשר שרודר הוא זה שמוליך את הכדור.
  ראס יותר מסביר בקאץ-אנד-שוט מה3 מאשר שהוא מנסה לכדרר על הקשת ולעלות לזריקה.
  יש גם את התרגיל היפה הזה שהם מייצרים כאשר ראס מוביל את הכדור ומעביר לשרודר שעובר את השומר בעזרת החסימה של "הודור" (אשך אתה גדול עם הכינוי הזה חחחח) ומתפנה לזריקה ממש על קו העונשין (הם עושים את זה דיי הרבה במחצית השנייה ואפילו 4-5 התקפות ברציפות).
  מקווה לניצחון היום ולגמור את הסדרה ב6 בבית.

 3. תודה רועי פריוויו מצויין . הימורים : בוסטון ( לאינדיאנה אין סיכוי ) , אורלנדו ( בכל זאת משחק ביתי ) , גולדן סטייט ( הלוחמים התעוררו מהתרדמה ) , אוקלהומה ( הקבוצה עם הגב לקיר )

 4. אם כבר הזכרת את קיירי, לברון, והקאמבק הגדול בכל זמנים בהקשר של משחק הדחה, שווה שוב להיזכר:
  קליבלנד שיחקה 3 פעמים רצופות משחק הדחה, בסדרת הגמר, וניצחה פעם אחר פעם, בתצוגות שיא של הצמד. את קבוצת ה-9-73. פעמיים מזה באורקל.
  לא היה דבר כזה, גם לא תראו יותר. אגדה.

 5. זזים עוד מעט עם 'המשפחה הישראלית' מאטלנטה לגרינוויל, עם עצירת קניות בדרך ב-OUTLET ענק של חנויות מפעלים שם הכל חצי מחיר. מעריך שאצטרך לחכות שם 3-4 שעות אז אין לי מושג איזה משחקים אצליח לראות.
  חג שמח

 6. תודה על הפריוויו!
  אחרי שכל קבוצות החוץ ניצחו אתמול, הלילה לפחות חלק מהביתיות צריכות לקחת.
  מאמין ש-2 מתוך השלושה – אינדי, אורלנדו ואוקלהומה יקחו.

 7. נראה שקיירי נפצע.
  אם אני סטיבנס הייתי מוריד אותו לחדר ההלבשה לבדיקות.
  רק זה חסר שבחצי הסלטיקס יהיו בלי סמארט וגם בלי קיירי.

 8. דיי כבר עם השיפוט המטומטם הזה?
  נותנים להרביץ?
  בסדר גמור! אבל תהיו קונסיסטנטיים בשני הצדדים.
  נמאססס!

  1. פינת השופט (2)- שבירת מיתוסים+חידון/עמית טבול זוכרים???????????????????????????????????????????

   5.תפיסת הכדור/כדרור לאחר זריקת איירבול – זרקתם לסל אבל במקום "רק רשת" קיבלתם "רק רשת" מחוץ לטבעת. כולם משוכנעים שאסור לשחקן הזורק לגעת בכדור. טעות! אם אכן מדובר על ניסיון זריקה (וזה תלוי בשיקול דעת של שופט/חברי השכונה), מותר לזורק לתפוס את הכדור ואף לכדרר, שכן שליטת הקבוצה והשחקן בכדור הסתיימה עם ניסיון הזריקה.

   אז השופטים הכי טובים בעולם מסכימים פה אחד שהשופט הישראלי שלנו לא מבין בכדורסל. מישהו חולק?

 9. טייטום מספיק עם סוליסטיות,
  אל תעשה מעשה חטא כמו קיירי שלמד מהשיקוץ נומרו אונו

 10. ניסיתי למצוא מקרה בהיסטוריה של הנ.ב.א של קבוצה שניצחה 4-0 ואז הפסידה 4-0 בסיבוב הבא. יש מצב שבוסטון יעשו היסטוריה. ..

 11. סיבנתי את המערכת הגרמנית ,ניצלתי ידע וחור בחוקים,ויצאתי לפנסיה רפואית בגיל 46,

 12. האמת באמצע הטחינה,
  ראיתי את חני נדחף לתוך המכונה ,הוא הביט בי ואמר ,
  תודה יואל,אני סתם דפוק שמהמר כל היום,עלוקה על החברה

 13. הי , אני מכיר שלא ניתן לתפוס כדור איירבול בשום מצב . תשובה ל19 . ג'ואל אל תלכלך אם אתה מבין בכדורגל ותן לראות את הפייסרס מצילים את הכבוד

 14. אם הסלטיקס מנצחים או מפסידים היום זה יהיה למרות ששיחקו נגד 7 שחקנים או בגלל ששני השחקנים המיותרים היו השופטים.
  השיפוט כל כך הזוי ברמות שהמשחק הזה נראה ממש מכור…..

 15. לא מבין למה אינדיאנה משחקים "מסודר" בהתקפה במקום לרוץ. ההתקפות הארוכות שלהם מביאות אותם לזריקות נוראיות.

 16. לגבי שאלת הסוויפ –
  הלייקרס של 89' נתנו 3 סדרות של סוויפ (3 – 0 על הבלייזרס, 4 – 0 על הסוניקס, 4 – 0 על הסאנס) ואז הפסידו לפיסטונס 0 – 4 בפיינלס.
  .
  תודה על אחלה פריוויו, רועי.

  1. תודה רבה. זו גם השנה האחרונה שליברפול לקחו אליפות, אז אולי גם פה תהיה מחזוריות (למרות שמרגיש לי כאילו אינדיאנה יגרדו ניצחון)

     1. הנה :
      פינת השופט (2)- שבירת מיתוסים+חידון/עמית טבול זוכרים???????????????????????????????????????????

      5.תפיסת הכדור/כדרור לאחר זריקת איירבול – זרקתם לסל אבל במקום "רק רשת" קיבלתם "רק רשת" מחוץ לטבעת. כולם משוכנעים שאסור לשחקן הזורק לגעת בכדור. טעות! אם אכן מדובר על ניסיון זריקה (וזה תלוי בשיקול דעת של שופט/חברי השכונה), מותר לזורק לתפוס את הכדור ואף לכדרר, שכן שליטת הקבוצה והשחקן בכדור הסתיימה עם ניסיון הזריקה.

      אז השופטים הכי טובים בעולם מסכימים פה אחד שהשופט הישראלי שלנו לא מבין בכדורסל. מישהו חולק?

      אבל תענה אם הטרחת אותי ככה

     2. יש מצב שזה נכון. אבל בפועל ממה שאני מכיר, שופט לא ייתן למהלך כזה לקרות (פתוח לפרשנות שלו), אז זה לא משנה

 17. מישהו מאנשי הצוות של האתר יכול להסביר לי למה הגועל נפש שהולך פה בתגובות עובר בלי מענה ?
  אני מבין שהקו המנחה הוא להימנע ממחיקת תגובות וחסימת משתמשים כמה שרק אפשר אבל אולי הגיע הזמן לשנות גישה ?!
  אלא אם אתם מרוצים מכמות הזבל המילולי פה שעם הזמן רק הולכת וגדלה

 18. יאללה בוסטון, לסגור את הסדרה המיותרת, לטובת כולם.
  .
  במחשבה לפינאלס – מי המזרחית, שבמיטבה יכולה לעשות הכי הרבה צרות לגולדנים? במיטבה, כן.
  אני עם הסלטיקס, שיכולים להעמיד סוללה של מרכוס מוריס, היוורד, טייטום, בראון והורפורד על KD.
  עם סמארט על הברכיים של סטף, ועם קיירי בתור האיש לרגעים הקובעים.
  יש מישהי מזרחית יותר עם פוטנציאל?

  1. כל אחת מהשלוש הבכירות האחרות במזרח מחזיקות יותר פוטנציאל לדעתי. בוסטון לא נראית טוב בכלל בהתקפה, וזה לא יחזיק מול קבוצה שלא מוגבלת התקפית כמו אינדיאנה

 19. שינוי אווירה מעניין מאוד בקליפרס. פותחים עם ג'מייקל גרין במקום איביצה זובאץ. יעזור להם להחליף בקלות על כל חסימה של הווריורס. מהלך חכם של ריברס על הנייר, לא ברור אם יספיק

  1. פינת השופט (2)- שבירת מיתוסים+חידון/עמית טבול זוכרים???????????????????????????????????????????

   5.תפיסת הכדור/כדרור לאחר זריקת איירבול – זרקתם לסל אבל במקום "רק רשת" קיבלתם "רק רשת" מחוץ לטבעת. כולם משוכנעים שאסור לשחקן הזורק לגעת בכדור. טעות! אם אכן מדובר על ניסיון זריקה (וזה תלוי בשיקול דעת של שופט/חברי השכונה), מותר לזורק לתפוס את הכדור ואף לכדרר, שכן שליטת הקבוצה והשחקן בכדור הסתיימה עם ניסיון הזריקה.

   אז השופטים הכי טובים בעולם מסכימים פה אחד שהשופט הישראלי שלנו לא מבין בכדורסל. מישהו חולק? שאלתי למעלה

 20. אינדיאנה רק הלכה והשתפרה.
  74 נקודות, ואז 91, ואז קפצו ל-96, והיום כבר השתגעו לגמרי, 106. ראן אנד גאן.
  חבל שלא מאריכים את הסדרה להטוב מ-13, היה נגמר 0:7 אבל לפחות אינדי היו מגיעים כבר לאיזה 112 נקודות ככה. והעונה היתה שווה, בסופו של דבר.

 21. כל כך כיף לראות את הייוורד חוזר לעצמו ומנצח לבוסטון משחקים. מתי סמארט אמור לחזור? הם יצטרכו אותו מול מילווקי.
  אגב, לדעתי בוסטון עדיפה על מילווקי בוסטון צריכה להאט את יאניס והניצחון כבר יבוא. לבוסטון יש כמה ראשי נחש.

  1. היווארד חזר לעצמו וזה מעולה. סמארט חוזר לקראת אמצע הסיבוב אם אני לא טועה ומסכים בקשר למצ'-אפ מול הבאקס. הורפורד הקשה על יאניס העונה ויש להם מספיק פורוורדים שיעזרו בסגירה שלו ושל השאר.

 22. שמע רועי, אם אתה כבר פה, לא מבין למה לא עוברים להתחברות לפי שם משתמש וסיסמה עם אישור במייל מה שיאפשר לסנן ולחסום מציקים ביתר קלות.
  כלומר כן מבין שאתם לא רוצים להתעסק עם שדרוגים, שיטור וגננות אז אולי באופסיזן לאט לאט, זה ממש מפריע הספאמרים כאלה שבאים והולכים גם אם "שומרים על השפה".

 23. רוצים אתר R rated או X rated אפשר להמשיך ככה.
  רוצים אתר שפתוח לילידים מה שנקרא "לכל המשפחה" – תרסנו את הגלישות הנמוכות.

 24. אוי אם הפרוייקט של אוקלהומה נגמר הקיץ אני נראהלי מתחיל לעלות על העגלה של הקליפרס
  יש כיוון טוב שם והמון תשוקה.

   1. היתרון היחיד שיש לברוקלין זה משחקים בשעות מוקדמות, מעבר לכך לא רואה אותם מגיעים יותר רחוק מהקליפרס.

    חוץ מזה, why not both?

 25. מארק ג'קסון זה השלמה שרף של אמריקה,כמה הוא קודח בשכל זה לא יאומן,ומילא אם הוא היה אומר משהו מעניין,הוא פשוט מציין את המובן מאליו,לדעת שקארי ותומפסון הם קלעים גדולים גם הכלב שלי יודע להגיד.

  1. ועידו גור ממהר לסגור את הפער, עוד פאנבוי מתלהב של גולדן שיודע לדקלם סטטיסטיקות מהדף… חסרים מביני NBA בארץ?

 26. אם גולדן לא מביאה שחקן נורמלי במקום דוראנט הם לא הולכים לראות עוד אליפויות בשנים הבאות,דוראנט זה תעודת ביטוח ברגע שקארי מטיל ביצים כמו במשחק היום,תאמת מישהו פה חושב שבלי דוראנט השנה הם מנצחים את טורונטו,מילווקי יוסטון פילי??

  1. מה פתאום.
   ולמה רק השנה? בלי דוראנט גולדן סטייט לא עושה אף אליפות, אחרי הנצחון על היורוליג של בלאט.
   השנה הם היו עוברים אולי סיבוב אחד בפלייאוף המערב.
   דוראנט הוא השושלת, השחקן מס' 1. בלעדיו אין כלום. אם הוא עוזב את הקבוצה בקיץ, היא נשארת בעירום, אפילו בלי רבע מחליף (אין כסף).

  1. יש להם מקום לשני חוזה מקס, הקליפרס מחזיקים באחלה רוקיז בשני שחקנים ספסל מדהימים , הלוגו עשה את זה שוב , שנה הבאה הוא בקלות בונה קוטנדרית מקנא סבם שלהם היה את ווסט כGM (הטוב מאז ומעולם) ולנו את מגיק.

 27. מטורף כמה כוח האש שלהם גדול, יש להם 3 שחקנים שבכל יום יכולים להתפוצץ היום זה תורו של קליי ודוראנט מגבה אותו, לשום קבוצה אין פריבילגיה כזאת.

  1. כי אף פעם לא היה לך שני MVP בק-2-בק אחרונים משחקים באותה קבוצה, זה למה גולדן שברו את תקרת השכר ואת הסיסטם…

   1. בפריים שלהם וצלף כמו קליי שברגע שמתחמם קשה לעצור אותו וערב הכדורסל מתגמד ליד הטבח בסרי לנקה. האסלאם מכה לעולם הדמוקרטים לא יגידו את זה אבל טראמפ צדק לחלוטין שאסר עליהם להיכנס למדינה שלנו, רק הם מוציאים פיגועים כאלה רק אלה רוצחים ככה.

 28. בוגוט זה שיחוק השנה של גולדן, שחקן סופר אינטליגנט. השאלה אם יהיה לו כוח בסדרה יותר רצינית, מול האתלטיות של קאפלה, פאריד, ננה וטאקר

 29. הקליפרס נותנים עונה נהדרת, ויופי טופי של מלחמה נגד הלוחמים. ברור שלא ינצחו אותם, אבל מקבלים המון נסיון והמון כבוד.

 30. החמישיה של גולדן, זה הדבר הכי קטלני שיש. עכשיו עם בוגוט. אבל מלבד איגי אין להם כלום בספסל. השאלה היא האם זה יכול להספיק מול קבוצות שהם לא קליפרס. כמו שכבר נאמר כאן כמה פעמים, זה כנראה יותר תלוי בKD מאשר בכל דבר אחר.

  1. החמישיה שלהם אמורה להספיק לאליפות בלי יותר מדי מתח. אבל הם יצטרכו להיות במיטבם או קרובים לזה.
   על הספסל זה איגי, שון, לוני, מקיני בעיקר משחקים

 31. קרי היום מאבד בלי סוף, צריך לדעת גם מתי להיות ביום חלש
  דוראנט קול, יש לו עוד הילוך שניים בקנה

  1. בסוף הוא איבד רק 3 כדורים, אבל גם גנב 3, חילק 7 אסיסטים, לקח 10 ריבאונדים, וגם בכל זאת קלע 12 נקודות, מתוכם 5-5 מהקו, ושלשה אחת ברגע חשוב.

 32. מי שבקטע של טריפל דאבלים, קרי היה די קרוב לזה היום, הנתון הזה כמעט חסר משמעות. זה היה אחד המשחקים הכי חלשים שלו.
  גרין מתחיל להניע מנועים

  1. ראסל ריסק את כל המטרה בטריפל דאבל שהפך את זה להישג אישי וסטטיסטי על חשבון חברי , ,אלפריד פייטון שהוא שחקן ספסל השיג חמישה טריפל דאבלים ברצף, ההבדל בין קרי לווסטברוק שהוא חושב על טובת הקבוצה לא על הסטטיסטיקה האישית, הוא רע שהוא ביום חלש ונתן לאחרים לקלוע ניסה לנהל את המשחק.הבחירת זריקות הרבה יותר טובה והאיום ללא כדור, גם כשהוא ביום נוראי לא תשאיר צלף כמוהו לבדו.

 33. אין לקליפרס מה לעשות מול זה, לא אותה ליגה, כל משחק מישהו אחר מתפוצץ, דוראנט העלה הילוך קליי התעורר, רק ללוחמים יש את הפריבילגיה הזאת עם שלושה כוכבים שמתוכם שניים על.

 34. היום קווין נתן הצצה קטנה ליכולות שלו…
  רק מחכה לסדרה שלו מול ההארדן שני השחקנים הקטלניים ביותר בליגה ראש בראש!

 35. בסוף, במבט לאחור, הקליפרס הפסידו את המשחק בהחמצות מהקו, ובריבאונד. בקן הם השאירו 8 נקודות, קלעו 24 מ32, ובריבאונד זה פשוט פער מטורף – הם לקחו 33, לעומת 49 של הלוחמים, מתוכם 11 בהתקפה. זאת אומרת היו ללוחמים עוד 16 פוזשנים, רק בגלל הריבאונד. זה היה קטלני מידי.

 36. אבל חייבים להודות שהמשחק של לוחמים יפה וחכם. גרין, דוראנט, בוגוט וקארי, ארבעתם לוקחים הרבה ריבאונדים ומוסרים הרבה (יחד 36 ריבאונדים ו22 אסיסטים), יש לך בהתקפה כ"כ הרבה אפשרויות מסירה כי הם כאלו שמחפשים את זה, בנוסף יש להם חוש לריבאונד, ואתה ראה את זה גם בהגנה וגם בהתקפה, ונחמישי זה קליי שזז נפלא בלי הכדור, ומגן אדיר, וקאטש אנד שוטר הכי קטלני שיש.

 37. ההגנה של הלוחמים על לו וויליאמס ב-2 המשחקים האחרונים מפחידה, מה שהוביל ל-6/21 מהשדה ב-2 המשחקים האחרונים.
  להארדן יש סיבות טובות מאוד לחשוש…
  מעניין לראות איך סטף והארדן הגיבו ליום קליעה חלש – הארדן המשיך לזרוק ובסוף נכנסו לו כמה כדורים, אבל זה כמעט הפסיד להם את המשחקת אלמלא אותו ריבאונד של טאקר, ולעומתו סטף נתן למשחק לזרום וסיים עם פחות נקודות, אבל הרבה יותר מועיל לקבוצה.

  1. לסטף יש את דוראנט וקליי, להארדן אין את הפריבלגיה השאת ששחקן אחר יקלע 30 אני לא מדבר בכלל על שניים. יוסטון ללא הארדן הרוסה גולדן בטייט עדיין מפלצתית גם כשאחד הכוכבים בערב רק התקפית. הייתה שם את קליי ודוראנט ליד הארדן והייתה רואה את סטף לוקח 30 זריקות, גרין ואיגודלה זה לא השחקנים שיקברו אותך.

   1. לא צריך ללכת רחוק בשביל להוכיח את זה רק לראות את סדרת הגמר ללא דוראנט שבהם הם הפסידו את הנהפך הגדול בהיסטוריה, ולראות מה הסטטיסטיקה של קרי .

 38. איזה בטסה לטורנטו החליפו את דפרוזן מצאו אולסטאר בן 26 בשם סייאקם, הרכיבו סגל מדהים התקפית והגנתית ונתקעו עם קייל ״חיתולים״ לאורי, האיש רואה פלייאוף ורועדות לו הרגליים להטריד ומהר.

 39. לא יודע מה המג'יק ראו בארון גורדון שהם עדיין משאירים אותו אצלם ולא מחפשים לו טרייד ועוד נתנולו חוזה גדול

 40. ההוא ש "תמיד תמיד תמיד צודק ", אני מבקש ממך להירגע ולהתחיל להגיב כגולש רגיל ללא הגזמה. אני נמצא כאן עם נכדות קטנות מישראל שלא ראיתי כמעט שנה, ואין לי זמן או חשק להתעסק עם גולשים שכל מה שהם רוצים זה רק להפריע.

  1. הגברת השמנה יכולה להתחיל לשיר ואנחנו במחצית, לא אותה רמה!! בכללי הסיבוב הראשון במזרח זה רק נמושות (בדומה ליוטה ) הסיבוב השני מרחץ דמים שלא זכור לי כמותו כבר קרוב ל20 שנה מאליפות של קובי ושאק. 4 קבוצות אימתניות שכל אחת מהן יש לה את הכישרון והיכולת לקחת אליפות.

 41. פורטלנד הלילה תעשה 3-1 על וודבלוק מלך הטריפל דאבל וחבריו מאוקלהומה .
  חרש העץ יעשה 6-22 0-6 ניסיונות מהשלוש ,12 ריבאונדים בהגנה , ו11 אסיסטים, אבל הקבוצה תפסיד ככה זה שמשחקים בשביל הטריפל דאבל

 42. מרק גאסול גופה מהלכת, הבנתי שהביאו אותו בשביל לנסות לשים גוף לאמביד אבל הוא גמור, הפתלוגים שמעון ואשך אני מחכה לניתוח? אפשר להכריז על שעת פרישה כבר?

   1. תגובה 139.1.1.1
    לא נראה לי שמישהו כאן לוקח אותך ברצינות… ה"שיא שלך" אולי היה בתגובה 140 שמנחם התייחס אלייך…

    1. אתה חסר השכלה עד כדי כך שלא הבנת דבר כזה פשוט? במקום להחמיא אתה מנסה להוריד ממעלתי. חח. ותאמין לי שלוקחים אותי לבד יותר רציני מהטרולים בכינוייהם השונים. לא אאריך עכשיו למה מנחם כתב לי את זה אחרי שגיליתי לכם איך ייגמר. הייתי שואל לדעתך המנומקת למאצ'אפ בין ליליארד לווסטברוק אבל איבדת את זה .

 43. אם לןקחים את המשקל הכללי של הקהל בOKC ומחלקים במספר האנשים באולם מה התוצאה
  1) 100 ק"ג ?
  2)120 ק"ג ?
  3) 150 ק"ג
  4) יותר

  1. זה מיותר מדיי בורגרים….
   מזעזע מה שקורה שם בערים הפחות מרכזיות ופחות ספורטיביות.
   אפילו חלק מההומלסים שמנים בגלל הפיטום במפעלי הצדקה והחסד.
   אני לא מדבר על כרס של גיל אלא על מפלי שומן…

    1. חחחחחח
     אני נסעתי עם כמה כאלה באוטובוס בפורטלנד. זה היה מזעזע! אבל כשלחמניה עם בורגר עולה 99 סנט…..
     תעשה חשבון כמה השמנים האלה אוכלים.
     הם יסבלו מבעיות לב בגיל קצת יותר מבוגר.
     היה לי החוסר כבוד לנסוע באוטובוס עם משפחה כזו של הומלסים שהסריחו את כל האוטובוס.
     אישה ושני ילדים (בן ובת בני 12 ומעלה) שלא שילמו, נסעו שלוש תחנות עד שהנהג הוריד אותם…
     והסירחון של אנשים שלא התקלחו חודש ובגדיהם צואים. לא ייאמן שאמא עושה את זה לילדים שלה.

   1. ברור באמריקה המודעות העצמית רחוקה מישראל, הגעתי לארץ לחופשה ואני פשוט נדהם, אני לא מדבר בכלל על הקנדיות אולי העם השמן בעולם והחסר טיפוח, אוקלהומה זה ג’וק לידם.

  1. פלאים נראה לי כמו מתאגרף מאשר שחקן כדורסל, אבל הוא לא מפסיק להפתיע, כמה שהוא כבד איך הוא קולע את זה.
   .
   ראיתם את סת קרי מנסה לעבור בחסימות? איפה הזריזות של אחיו? נראה שהוא אכל יותר מדי מצות

 44. וויי וויי אוק' באו לשמור, כיף לראות, ג'ורג' התחיל טוב וכיבה את עצמו עם עבירות טיפשיות. נקווה שיתאושש בחצי השני

 45. פלטון בא להוכיח, משחק קודם הוא השתולל בסיום על השופטים, הבטיחו לו שאם אוק מגיעה ל-120 הוא מקבל המבורגר כפול, ההבטחה נכזבה.
  חשבתם שדרק ווייט עלה רעב? חכו להיום

 46. ג'ורג' חיסל את עצמו למחצית הראשונה עם העבירה השלישית (שלדעתי היית גבולית כאשר האח הפחות רזה של ההוא שולח רגל) .

  1. נפלא מנחם איך שאתה ממציא כל פעם מחדש את השפה העברית.
   אגוז קשה לפיתוח זה משהו אני עוד אשתמש בו.

  1. אמת ראסל מפתיע לטובה, הוא עדיין לוקח זריקות קשות ומפגרות פשוט נכנס לו, כל עוד הוא קולע באחוזים האלה אני צריך לאכול את הכובע.
   .
   אדאמס פשוט מטומטם הגנתית אין לו שום מושג בסכמות הגנתיות בדאבל טים בהגנה על הטבעת נאדה

 47. מה שיפה אצל ראס זה שהוא אשכרה בא לשמור על לילארד, אחד על אחד, זה ממש חשוב לו, כבר לא רואים את זה הרבה בימינו.

 48. ממש קשה להיות בעד לילי כריות, כשאתה יודע כשהרכות המלטפת בסוף תגיע.
  ממש משענת קנה רצוץ אבל זה מה יש, נישען עליה.

  1. אשך אל תדאג מלטפים מלטפים, אבל כשיש בחירת זריקות חרא כמו של ווסטברוק אוקלהומה מפסידים, כתבתי את זה גם שהוא קלע זה זריקות קשות!!

 49. אבל זה מה שקורה שאכפת לשחקן מהסטטיסטיקה האישית ולקלוע כמה שיותר ולא מטובת הקבוצה, אין שום סיבה לשחקן אפילו לא לקרי לקחת זריקות כאלה נוראיות

 50. 5-14 מהשדה , -11 בפלוס מינוס וחירוב מוחלט של כל משחקה של אוקלהומה זה מנת חלקו של הנגר עד המחצית, דונבון אפס שלא מעיף אותו לספסל אחרי זריקות כאלה אבל הוא פוחד על המשרה שלו.

   1. המאמן צריך לעשות מה שנכון לקבוצה, גם אם הוא יכול להיות מפוטר על זה (יש לו מקום במכללת פלורידה רק שירים צלצול), 3 שנים שראסל מחרב להם סיבוב ראשון והוא מפחד להגיד מילה זה לא מאמן טוב ככל שיהיה בX ו Y, ראס פוגע בקבוצה הרבה יותר מאשר הוא מועיל שהוא זורק ככה, ההגנה לא קיימת גם ככה, והתקפית הוא אסון.

   1. קלינגונים הם גזע בדיוני של דמויי אדם המופיע ביקום הבדיוני של זיכיון מסע בין כוכבים. הם ניחנו באגרסיביות ובכח רב. זהו גזע השׂשׂ אלי קרב ולא מהסס להראות את גבורתו בכל הזדמנות. תרבותם של הקלינגונים סובבת סביב מלחמותיהם המפוארות וגיבורי העבר. הכבוד ממלא אצלם תפקיד חשוב, לוחם קלינגוני יעדיף למות במלחמה ולא להלקח בשבי בבזיון. מפני שהם מרבים במלחמות אין הרבה קלינגונים שמגיעים לגיל מבוגר, מי שהצליח בכל זאת רואים אותו ככישלון, כיון שהגיע למצב גופני שכבר אין בו תועלת

    בול ראסל

  1. הוא לא מאמן, הוא לא הנחיל שיטת משחק 3 שנים, הוא מפחד מהכוכבים שלו ומלקק לדאבל אפילו יותר מבלאט ולברון, לא הגיוני שמאמן רואה את זה ולא מוציא את הכוכב, אתה רואה את פופ מתנהג ככה? הקאמבק של יוסטון מול הקליפרס לפני 3 שנים היה כשהארדן היה על הספסל, המאמן ראה שהספסל חם והמשיך להריץ אותם למה להשאיר שחקן שהורס?

 51. מסקנת חצי – ראס היה צריך להיות לוחם wwf, רק תדמיינו אותו עולה לקרב בתחפושת של קלינגון, מלהיב את הקהל עם הטירוף וההתלהבות, עושה טראש טוק עם המיקרופון ליריב, מעניש את יריביו עם קלינגים (נשקו הסודי), ולסיום מסיים עם הטחת כסא מתקפל בראש של השופט, ויורד כמנצח.

 52. הפרסומות של האמריקאים כל כך רקובות,
  הכי נורא זה קרייני הבית של הקבוצות ,
  כשהם מדקלמים איזה שורת פרסומת עם חשק של חסר זין באורגיה

 53. כל פעם שראס מחטיא או עושה פעולה לא טובה המוני אוהדים ברחבי העולם וביניהם כאן בהופס מתמלאים ברגשות של הנאה .
  ברגע שהוא עושה פעולות טובות ומצליח ליבם של רבים נעצב.

  1. ווסטברוק שחקן מהנה לצפייה – לטובה ולרעה.
   אחת המעלות הגדולות שלו הוא שכשחקן קשה להוריד ממנו את העיניים

  1. כן ראיתי
   צפונית להמבורג
   דווקא שם לא הייתי.
   הייתי בפרנקפורט, בילפלד (שם פגשתי קולגות והסתובבתי אתם שבועיים), ליר, אמדן, בורקום (אי בצפון שם נתתי הרצאת שטח על צומח חולות), הרבה ערי שדה, ערים בינוניות ערים גדולות (ברלין ושות) ועיירות. המבורג פספסנו.

 54. אוק' אשכרה נכנסים למלחמת שלשות עם פורטלנד? אוי ואבוי, אה כן – ג'ורג' לא הגיע לפלייאוף. אם יש לו תוכניות להגיע, עכשיו זה זמן טוב

   1. שמעון זה לא היה מקרי כבר 3 עונות אני רושם שהסטטיסטיקה של ראסל פייק , שהוא חושב רק על עצמו במקום טובת הקבוצה, זה נותן חותמת אחת ולתמיד.

     1. שמעון אפקטיבי זה מה שמשנה לראסל לעולם לא הייתה קליעה,היה לו אתלטיות ואוהדים שלא ראו במה מדובר, צריך לקרוא את התגובות שלי כבר 3 שנים ולהבין שהסטטיסטיקה של טריפל דאבל על חברי קבוצות לא באמת מרשים, כשאת פריד פייטון עושה 5 טריפל דאבלים רצופים סימונס היום >מראסל ווסטברוק,

 55. לילארד רק שני לקארי(אני מחשיב את הארדן כשוטינג גארד),הוא מזמן עבר את ווסטברוק,וגם את קיירי.

 56. פורטלנד הלילה תעשה 3-1 על וודבלוק מלך הטריפל דאבל וחבריו מאוקלהומה .
  חרש העץ יעשה 6-22 0-6 ניסיונות מהשלוש ,12 ריבאונדים בהגנה , ו11 אסיסטים, אבל הקבוצה תפסיד ככה זה שמשחקים בשביל הטריפל דאבל

  עד עכשיו ראסל 5-16 הנבואה מתגשמת.

 57. אם OKC מפסידים, זאת תהיה מכה אנושה לכל הפרנצ'ייז. כל התיכנוננעם שעשו הולכים לעזאזל. דונובן יהיה הראשון שיעוף

  1. אבל הוא קיבל הארכת חוזה אוק מתים רק לא חשבתי שימותו מול לילי כריות. אנו אבל לא מופתעים היה תחושה שזה עלול לקרות

 58. לילארד 7 רמות מעל ראס התקפית , אמרנו את זה באמצע העונה גם רב זה הבלוף מספר אחת בהיסטוריה כישרוני ככל שיהיה

 59. אני לא מבין מה קרה לג'ורג'. זה משהו מנטלי לדעתי. גרוע כזה לא ראיתי אותו, והוא משחק בשפת גוף של לוזר ממש

 60. השמנה יכולה לשיר, היה צפוי כואב לי על אוהדי אוקלהומה כמה הם היו עיוורים בסטטיסטיקות המנופחות של ראס, כבר 3 שנים אני רושם על זה ולמרות שעיניים להם לא ראו, ואוזניים להם לא ישמעו.

 61. הוא חושב רק על הסטטיסטיקה האישית שלו, האחוזים האפקטיביים שלו נוראים , הוא תוקע את שטף המשחק ובהגנה לא קיים, כן הוא ורטואז ומסוגל לבצע כל מהלך של כדורסל בעוצמה מקסימלית, אבל הטמטום שלו משפיע על היכולת שלו כשחקן, מ2016 אני כותב שיש לו סגל שלא נופל מיוסטון וזה הוא שפוגע בהם .

 62. לאוקלהומה אין שום צורת משחק,ראסל לא יכול להיות מאומן,כולם עושים צחוק מלברון שהוא בלתי ניתן לאימון אבל ראסל לא שונה ממנו,ההבדל היחידי זה שהכדורסל של לברון הביא אליפויות.

  1. נכון אבל זה היה ברור וסה שלא ראס טוב. 3 משחקי חרבנה שלו הוא בדעיכה עצומה ומפה והלאה זה רק יחמיר. אוק גמורים. הסיבות לא משנות. להפסיד ללילי כריות זה מביך יותר מלהפסיד ליוטה. המנצחת בין דנבר לספרס בגמר המערב יהיה שם סידרה עד המוות מלך הלילה מול יוקיץ ומורי

 63. ולמה לעזאזל Okc זורקת כל כך הרבה מידראנג',הזריקה הכי לא אפקטיבית בליגה היום,ובמיוחד שראס וג'ורג' לא פוגעים בכלום.

  1. ראס לא קולע הוא במשך כמה שנים פחות מאפקטיבי הממוצע בליגה שייתן לאחרים לזרוק ויתרכז בניהול משחק וחדירות, אבל הוא ממשיך להמר על זריקות קשות ובלתי אפשריות ממשיך ללכת עם הראש בקיר, שמעון היעילות לא משקרת, בטח שזה מגובה במראה עיניים, רק תראה מה קרה לאולדיפו שעזב אותו.

 64. יואל פנסיונר של יצור בובות – אם לא תעדן את שפתך, עורכי האתר מתכוננים לעשות ביקרורת תגובות לפני שהן ניכנסות. זה יהרוס את הבלוג החי. אז אני מבקש ממך להתעדן, או שכולנו נסבול. נתתי להם את היכולת להחליט מה שהם מעדיפים בסיום הפלייאוף.

 65. כולם מדברים על ראס,
  אבל מי שצריך לדבר עליו קצת יותר זה לילארד.
  .
  הוא משחק בסדרה הזו כמו ברמה של MVP –
  30 נק' , 55% אפקטיבי, 40% מהשלוש, יכולת ניהול משחק מרשימה, ואפילו הגנה.
  .
  זה הפלייאוף. לפעמים צריך לתת את הקרדיט לקבוצה המנצחת.

  1. לילארד מדהים, אבל ראס מחר בצד השני אני אשים את זה ככה חד וחלק אוקלהומה עם רכז כמו פול שבצד השני של הגבעה >> אוקלהומה עם ראס, גם במהלך העונה הטריפל דאבל בא על חשבון חבריו, כשקולטים 20 נקודות באפקטיביות מחפירה במשחק של פושיזונים זה פוגע בהתקפה.

   1. והדבר העצוב שראסל שומע את הביקורת הזאת 3 שנים וממשיל, שהמאמן לא מעיף אותו לספסל כי הוא חושב על המשרה שלו ולא על טובת הקבוצה, לא הגיוני שראסל לא שמע על בחירת זריקות על יעילות בטח שכל הליגה הולכת לכיוון הזה, פשוט סטטיסטיקה אישית מעניינת אותו יותר מקבוצתית, ה25 נקודות ריקות מתוכן שלו שוות לו יוצר מ30 + של הקבוצה אם היה מפעיל אותה.

  2. בעיקר המנהיגות והשקט,לא חושב שהוא יותר מוכשר מקיירי אבל המנהיגות שלו זה מה שמפריד בין השניים.

 66. הסיפור של הפלייאוף:

  אדאמס-27 מיליון לעונה
  גוברט-27 מיליון לעונה
  דראמונד-27 מיליון לעונה.
  …………….

  שלושה שחקנים שעם איך שהמשחק משוחק היום אין להם תועלת כמעט.

 67. אוק עדיין במשחק עם השלשה של גורג אבל יצטרכו חרבון מאסיבי של פורטלנד לפני שארון הקבורה נסגר עליהם

 68. אם אוק ינצחו היום זה עלול להפוך את הסידרה לגמרי. הם עמוק בקבר פורטלנד מנסים לסגור את הארון על קלינגון

 69. יואל פנסיונר של יצור בובות – אתה לא צריך לדבר כמו איזה מלאך, אבל קצת תשמור על שפתך זה הכל. כולנטו אוהבים קצת לנבל, אבל הכל במידה

 70. היום צריך קלעים הגנה לא מספיקה. לאוק אין מי מסוגל לעשות סל מחטיאים זריקות פנויות לחלוטין וסי גי בניגוד אליהם קולע. מוריס אכזבה עצומה פשוט גרוע ראס כשלון טוטאלי. צריך לפרק את הקבוצה הזאת כשלון מחפיר כבר שנתיים לעומת מה שהם שווים על הנייר.

  1. הם לא שווים על הנייר הרבה, ראסל לא סופרסטאר אפילו לא קרוב אחד אוברייטדים הגדולים בהיסטוריה (וגם בין השחקנים המוכשרים שבהם) שנים אני טוען את זה, יש סיבה למה הוא לא מוביל קבוצה יותר מסיבוב ראשון לבדו, והיא מתחילה במוח ונגמרת בסטטיסטיקה אישית

 71. פורטלנד הלילה תעשה 3-1 על וודבלוק מלך הטריפל דאבל וחבריו מאוקלהומה .
  חרש העץ יעשה 6-22 0-6 ניסיונות מהשלוש ,12 ריבאונדים בהגנה , ו11 אסיסטים, אבל הקבוצה תפסיד ככה זה שמשחקים בשביל הטריפל דאבל

  ראסל 5-19 הנבואה בשיאה

 72. אוקלהומה צריכה להיכנס – ועכשיו – ל'מוד' חירום.
  והיא לא הפנימה את זה עדיין.
  הפסד הערב מבשר על:
  1. סוף תקופה באוקלהומה
  2. סוף עידן דונובן באוקלהומה
  (לטעמי)

  1. הכל נכון, אבל לווסטברוק ולג'ורג' חוזים ארוכים. כתבתי ששני משחקי הבית היו צריכים להיות REFERENDUM ל=-OKC. אז זה היה – אבל לכיוון השני

 73. פורטלנד הלילה תעשה 3-1 על וודבלוק מלך הטריפל דאבל וחבריו מאוקלהומה .
  חרש העץ יעשה 6-22 0-6 ניסיונות מהשלוש ,12 ריבאונדים בהגנה , ו11 אסיסטים, אבל הקבוצה תפסיד ככה זה שמשחקים בשביל הטריפל דאבל

  ראס 5-21

 74. יאללה ווסטברוק לך הבייתה , תענוג לראות צ'אקרים אגואיסטים כמו ווסטברוק ודונובן מיצ'ל הולכים הבייתה

    1. כל שנה רואים את זה , איכשהוא הקבוצות היותר טובות מוצאות דרך לנצח
     אולי בגלל שהן קבוצות יותר טובות יש להם שחקנים יותר טובים ומתפקדים יותר טוב בדקות האחרונות

 75. אז יהיה 3:1.
  נו מה הבעיה לחזור מ 3:1?
  אפילו לפלופ האפס הצליח. ועוד נגד גולדן סטייט. אפילו הקקה הזקן עשה את זה.
  אז אוקלהומה? עם ראס ופול ג'ורג'? נגד פורטלנד הלוזרית בלי נורקיץ'? קלי קלות.

 76. ווסטברוק קצת טאמבל, קלע שני פוקסים בהתחלה, במקום להגיד תודה ולשתוק, מייד מתנפח על לילארד כמו איזה טווס ומוציא את עצמו מהקצת ריכוז שעוד היה לו

   1. לצערי, עדיין יכול להתפוצץ באורגון, תבוא עם קסדה, ליתר ביטחון (תביא אחת גם למוריה, ג'אסטין (קייס) טימברלייק)

  1. רק 2 מאמנים שעובדים ואחד שלא יכולים לתת לראס הוראות והוא גם יקשיב.
   הראשון זה ג'ייסון קיד, השני זה דוק ריברס והשלישי זה פופ.
   כיוון שס"א לעולם לא תיקח את ראס . הכי טוב שאתם יכולים לקוות זה שקוואי יעבור לקליפרס בלי NO TRADE CLAUSE ואז תחליפו בין ראס לקוואי אחד לאחד.
   התסריט השני הכי טוב זה שתעיפו את בילי דבילי ותביאו את ג'ייסון קיד. ופה אתם מקלים מאמן שיכול להשתלט על ראס אבל הוא טמבל בעצמו.

   1. למה שהקליפרס ירצו להחליף את קוואי בראס? קוואי צעיר יותר וכנראה שחקן טוב יותר. ולקליפרס יש את גילגוס-אלכסנדר בפוינט

   2. חחחח גדול, מצחיק וגם עצוב, שחקת אותה היום עם מקולום, חיסל אותנו ושמר אתכם במשחק בחצי הראשון עד שלילארד הגיע

 77. תודה רבה , ניתוח של סדרות ושחקנים 50 שנה לא הולך ברגל, היה צפוי מרגע הפתיחה לגבי ראסל כבר 3 עונות שהוא חושב על הטריפל דאבל מאשר על הקבוצה , כבר ב2012 הוא יעקב לדוראנט מול מיאמי (שלא נפל מלברון וקלע באחוזים מדהימים) ועדיין ראסל לקח יוצר זריקות ממנו, ראסל לא יכול להוביל קבוצה בסגנון משחק אנוכי שכזה, חבל שצריך להכניס את לאנשים 3 שנים לפני שיקלטו.

 78. שאפו לבלייזרס!!. הפיקו לקחים משנה שעברה ובאו מוכנים לסדרה הזו מול OKC. עד עכשיו הם פשוט מראים עליונות מול קבוצה (שאולי) שווה לה בכישרון על הנייר. פורטלנד השנה העלו אינטנסיביות בהגנה ועם תוכנית משחק מצויינת.
  OKC בבעיה גדולה. הם פשוט לא מצליחים להביא את הכישרון שלהם לידי ביטו, התקפית והגנתית (לא מסוגלים לעצור את הבלייזרס).

  1. צודק הבלייזרס אחרי הכשלון שנה שעברה לא פיטרו לא זרקו… למדו לקחים והמשיכו קדימה. רק על זה מגיע להם שאפו. סיכוי לא רע להמשיך עד לגמר המערב

   1. שנה שעברה לא היתה הכפפה של הרקלס (פצוע) שהיה משתק את הולידי והנרקיס היה בשוק פלייאוף ראשון ולא תפקד. גם שנה שעברה היתה קבוצה אחלה אבל לא מספיק מבושלת.

    1. מסכים . קבוצות צריכות הרבה שנים לפעמים כדי להתבשל . הבלייזרס נראים השנה סופר מפוקסים ומחוברים וכל זה עוד בלי נורקיץ'. ממש מקוה שימשיכו קדימה מגיע להם.

     1. נורקיץ אוברייטד ויש להטרידו, אמרתי כבר בקיץ. פורטלנד זו אותה קבוצה בדיוק. אל תתנו לאוק המפגרים להשלות אתכםן שיש שם משהו חזק או פוטנציאלי, סיבוב הבא תגיע החשיפה שלהם

 79. בעסה בשביל ראסאבל אין ספק ש KD עשה מהלך חכם שהחליט לרדת מהעגלה שלו.
  כרגיל הבעיה של ראס היא בקליעה: משחק אחד מעולה ומפוקס ואחריו שניים עם אחוזים של גבינה שווצרית. כל שחקן אחר שהיה לוקח את ה 20 זריקות האלה okc היתה מנצחת.

 80. זה מה שקורא שחושבים על 30 נקודות במקום על יעילות שלא מבינים את המהפכה שהליגה עברה, בחירת זריקות נוראית , תנועה ללא כדור לא קיימת, אין הגנה, גם כאשר הוא מוסר השחקן חייב לזרוק פעם אחת הוא לא עשה חסימה המשחק פעם אחת הוא לא עשה חיתוך לצבע, שחקן של סטטיסטיקה אישית ואוברייטד נורא לא רחד שיוביל אותך ליותר מסיבוב ראשון.

 81. סיוט הרייטינג של אדם סילבר
  דנבר פורטלנד בחצוזה נהיה יותר גרוע:
  ואז דנבר גולדן בגמר
  ואז מילווקי גולדן בגמר
  פח פח פח פח פח
  סדרות של סוויפ עם קבוצה מחור תחת

  1. אוי דה שוט , אני שולח לך כדורים נגד אילוזיה, המקום היחיד שכרמלו יכול להופי בו הוא מקדונלדס, גמור לNBA הכריזו על שעת פרישה כבר. הדבר האחרון שאוקלהומה צריכים זה עוד חור שחור התקפית והגנתית בשביל זה יש את ווסטברוק.

כתיבת תגובה