4 סדרות פלייאוף מתחילות ביום ראשון / רועי ויינברג

יום ראשון נהדר הערב כשמחצית מקבוצות הליגה יתחילו את קמפיין הפלייאוף שלהן. מילווקי, הקבוצה עם המאזן הטוב בליגה בעונה הסדירה, תתחיל מסע לאליפות מול דטרויט השמינית. אוקלהומה תנסה להמם את פורטלנד הפצועה בבית, יוסטון ויוטה יפגשו באחת הסדרות המסקרנות ביותר והערב יפתח כשקיירי אירווינג והבוסטון סלטיקס יעלו למגרש וישחקו מול אינדיאנה פייסרס.

20:00-בוסטון סלטיקס (4 במזרח)-אינדיאנה פייסרס (5 במזרח)

לפריוויו הסדרה של שחר דלאל, לחצו כאן.

מאזן: 0-0.

מאזן בעונה הסדירה: 1-3 לבוסטון.

אינדיאנה בשנה שעברה היו קבוצת פלייאוף מסוכנת שגררה את אלופת המזרח ל-7 משחקים, אבל יש שני הבדלים גדולים מאז. הראשון הוא שאלופת המזרח של 2018 הייתה אלופת המזרח החלשה ביותר בעשור האחרון והגיעה רחוק בזכות בן אדם אחד (שלא משחק בפלייאוף הזה), והשני זה ויקטור אולדיפו. בלעדיו היחיד באינדיאנה שקלע מעל 14 נקודות למשחק היה בויאן בוגדנוביץ' עם 20.1 בערב מאז הפציעה באחוזים מצויינים. כשעוצרים אותו עוצרים את ההתקפה של הפייסרס ולבוסטון יש את הכלים לעצור אותו עם סוללה של שחקני כנף – ג'ייסון טייטום, ג'יילן בראון, מרקוס מוריס וגורדון היווארד. העדרו של מרקוס סמארט משפיע לרעה על הסלטיקס בעיקר מהבחינה הזאת, אבל סביר שטייטום יתמודד איתו לאורך רוב הסדרה.

שאר הקבוצה של הפייסרס פחות מאיימת. דארן קוליסון ות'דאוס יאנג יעילים אבל לא זורקים מספיק וזה לא ישתנה בסדרה הזאת, במיוחד לא בחוץ מול בוסטון. מיילס טרנר לא שחקן ששווה יותר מ-15 נקודות למשחק, אם כי הוא יכול להיות משמעותי בריווח המשחק והוצאת אל הורפורד מהצבע, נשק חשוב. ההגנה של אינדיאנה אחת הטובות בליגה אם לא הטובה ביותר והיא תנסה להפוך את הסדרה לסדרה איטית ופיזית בסגנון מזרחי.

אם הם יצליחו לעשות את זה העדרו של מרקוס סמארט, דריימונד גרין הנמוך, יורגש עוד יותר. השמירה הקשוחה של יאנג על הורפורד יכולה לשבש את כל המשחק הקבוצתי של הסלטיקס כי היא תנטרל את התרומה שלו להנעת הכדור, מה שיכול לקרות כתוצאה משמירה של ווס מת'יוס על היווארד, הפליימייקר הנוסף. מעבר של הסדרה לבידודים של ג'ייסון טייטום וקיירי אירווינג יכול להיות טוב עבור הפייסרס למרות שהשניים הראו שיש להם מה למכור בפלייאוף, בלשון המעטה. אינדיאנה לא הייתה טובה במלכוד (trap) שיכול לעצור בידודים העונה וזה יכול להשפיע לרעה, אבל הם קבוצת הגנה נהדרת שניצחה 22 מ-23 משחקים בהם קלעו מולה פחות מ-97 נקודות. בוסטון תנצח במשחק מכוער, בלשון המעטה.

22:30-פורטלנד טרייל בלייזרס (3 במערב)-אוקלהומה סיטי ת'אנדר (6 במערב)

לפריוויו הסדרה של ראובן בראל, לחצו כאן.

מאזן: 0-0.

מאזן בעונה הסדירה: 4-0 לאוקלהומה.

מדובר באחת הסדרות המעניינות בסיבוב הראשון. לפורטלנד, מאז פציעתו של יוסוף נורקיץ' (וזאת של סי ג'יי מקולום) יש שני נשקים עיקריים – דמיאן לילארד ואנס קנטר. בשביל לנצח, אוקלהומה תצטרך לדעת לעצור את שניהם. לילארד חי על הפיק-נ'-רול והשיג 11.7 נקודות למשחק דרך המהלך הזה מתוך 20 נקודות שהוא קלע העונה לא כולל עונשין. אוקלהומה הייתה הקבוצה השנייה הכי יעילה בליגה בהגנה על המהלך הזה העונה והצליחה לעצור אותו במשחקים בין הקבוצות באופן יחסי. ראסל ווסטברוק שמר עליו ברוב הסדרה ויכול להיות שהוא יתבקש לעשות כן הערב.

בהתקפה, אני מאמין שנראה היום את הת'אנדר מנסים לשחק על קנטר. בילי דונובן אמר ב-2017 שהוא לא יכול לשחק עם קנטר בפלייאוף אחרי שיוסטון ניסו לסדר כמה שיותר בידודים של הארדן על קנטר בסדרה בה אוקלהומה הפסידו. הוא אחד ממגני ה-iso הגרועים בליגה והדבר המעניין ביותר היום יהיה החסימות של סטיבן אדאמס ונרלנס נואל שינסו לסדר לווסטברוק או ג'ורג' (מעל 30 נקודות למשחק בכל אחד מהמשחקים מול פורטלנד העונה) סלים קלים. אלה שני המפתחות המרכזיים של אוקלהומה לגניבת הביתיות. הת'אנדר לא עשו יותר מדי חסימות במהלך השנה הזאת, אבל זה מהלך הכרחי מול קנטר.

איך פורטלנד יכולה לנצח את המשחק (והסדרה)? הם יצטרכו התפוצצות של אחד מהשחקנים מסביב ללילארד. נורקיץ' כידוע גמר את העונה ומקולום חזר מפציעה בתחילת אפריל בשני משחקים בהם קלע (ביחד) 20 נקודות ב-8 מ-26 מהשדה. טוב שהוא חזר, אבל אלה לא נתונים של כוכב בפלייאוף. רודני הוד אופציה מעניינת, למרות שמדובר בשחקן לא יציב במיוחד. שימו לב גם לקנטר שקלע 18 נקודות למשחק בתקופה בה נורקיץ' לא שיחק ויהיה שימושי בהתקפה, למרות שהת'אנדר יחפשו אותו בצד השני. סת' קרי חשוב כמרווח משחק ולא אופתע אם נראה הרכב שלושה גארדים שינסה להיות זריז יותר מהחמישייה של אוקלהומה שמשחקת עם גארד אחד ו-3 שחקני כנף בדמות פרגוסון, ג'ורג' וגרנט.

בהגנה שיטה מעניינת תהיה לתת לווסטברוק להיות ווסטברוק. הת'אנדר היו יותר טובים בלעדיו במפגשים בין הקבוצות העונה והם ניצחו 2 מ-6 משחקים בהם קלע לפחות 38 נקודות, לעומת 8 ניצחונות ב-8 משחקים כשג'ורג' עשה את זה. אם פורטלנד תקשה את השמירה על ג'ורג' והשאר בניסיון לגרום לווסטברוק לזרוק את עצמו החוצה מהמשחק זה יכול לעבוד לא רע. השמירה על PG13 בעייתית מאוד מבחינת פורטלנד כשאל-פארוק אמינו ומו הרקלס לא מצליח להאט אותו, אבל אם ווסטברוק ייקח יותר מדי על עצמו שאלת השמירה תהיה פחות משמעותית. בכל מקרה, אני מאמין שנראה כאן ניצחון של אוקלהומה הודות למצ'-אפ המעולה שלה.

02:00-מילווקי באקס (1 במזרח)-דטרויט פיסטונס (8 במזרח)

לפריוויו של גיא רוזן, לחצו כאן.

מאזן: 0-0.

מאזן בעונה הסדירה: 0-4 למילווקי.

מילווקי ניצחה את ארבעת המשחקים בין הקבוצות בעונה הסדירה ו-19 משחקים יותר מדטרויט בעונה האחרונה. יש להם מצ'-אפ נהדר מולם בשני צדדי המגרש. בלייק גריפין לא מתפקד מול יאניס (13 מ-31 ו-14 אסיסטים על 12 איבודים כשנשמר ע"י הפריק) ודי ג'יי ווילסון הקשה לו את החיים גם כן. ברוק לופז מונע מאנדרה דראמונד להשיג את הריבאונדים שדטרויט צריכה ומשבש את ההגנה שלהם כשהוא עומד על קשת השלוש ודראמונד שומר אותו במקום להחזיק את ההגנה מהצבע. הבאקס ניצחו אותם פעמיים בלי מלקולם ברוגדון שלא ישחק בסדרה, מה שמראה שהם יכולים להסתדר בלעדיו מול הפיסטונס. אז איך דטרויט יכולה לחולל סנסציה?

הפיסטונס לא פגשו את מילווקי מאז פגרת האול-סטאר, אחרי שהביאו את ווין אלינגטון וההתקפה הפכה לטובה יותר בצורה משמעותית. רג'י ג'קסון היה טוב במפגשים בעונה הסדירה ויהיה חשוב גם הערב, למרות שאריק בלדסו יאמלל לו את החיים. יכול להיות שנראה את הבאקס שולחים עליו עוד שומר ומהמרים על השארת אלינגטון או לוק קנארד פנויים, בהתחשב בחוסר הניסיון היחסי של השניים בפלייאוף, למרות שדטרויט יכולה לנצח בזכות יום חם במיוחד של אחד מהם. האורך של שחקני הבאקס יכול לסייע פה והאפשרות לשחק עם 5 שומרים טובים במקביל. הפיסטונס יצטרכו התקפה טובה במיוחד בהתחשב בכך שההגנה שלהם די חלשה. דווין קייסי לא מאמן פלייאוף טוב, בלשון המעטה, אבל חשיבה מחוץ לקופסה יכולה לעזור כאן.

לפי בסקטבול רפרנס, בלייק גריפין תפקד כסנטר במשך 7% בלבד מהדקות שלו העונה (לעומת 13% בעונה הקודמת). אם הוא יהיה השחקן הגבוה ביותר הוא יכול להכריח את הבאקס לעבור להרכבים נמוכים יותר ולצאת מהקופסה בניסיון להתמודד איתו. חמישייה מהירה כזאת שתכלול מלבדו את ג'קסון, קנארד, אלינגטון וברוס בראון יכולה לעבוד לא רע, אבל לא ברור כמה הוא כשיר לתפקד כסנטר עם פציעת הברך שרודפת אותו והשפיעה על רצף 4 הפסדים שהוריד את הפיסטונס למקום השמיני. זה אולי הסיכוי הכי טוב שלהם להפתיע, כי מילווקי יותר טובה בהרבה ותנצח את המשחק הזה ואת כל הסדרה.

04:30-יוסטון רוקטס (4 במערב)-יוטה ג'אז (5 במערב)

לפריוויו הסדרה, לחצו כאן.

מאזן: 0-0.

מאזן בעונה הסדירה: 2-2.

כתבתי בהרחבה על הסדרה בפריוויו שלה, כך שאתם מוזמנים לקרוא שם. אחת השאלות הגדולות ביותר מבחינת הסדרה, כפי שכתוב בהרחבה בפריוויו, היא איך הג'אז ישמרו על ג'יימס הארדן. נראה חלק מהתשובה היום, למרות שהארדן מככב במשחקים ראשונים של סדרות. שימו לב ל-5 הסדרות האחרונות בהן שיחק (קרדיט למגיב המצויין חיים על ההבחנה):

גמר המערב ב-2018: 41 נקודות ו-7 אסיסטים מול גולדן סטייט (הפסד).
חצי גמר המערב ב-2018: 41 נקודות, 8 אסיסטים ו-7 ריבאונדים מול יוטה (ניצחון).
הסיבוב הראשון ב-2018: 44 נקודות ו-8 אסיסטים מול מינסוטה (ניצחון).
חצי גמר המערב ב-2017: 20 נקודות, 14 אסיסטים ו-3 איבודים ב-32 דקות מול סן אנטוניו (ניצחון).
הסיבוב הראשון ב-2017: 37 נקודות, 9 אסיסטים ו-7 ריבאונדים מול אוקלהומה סיטי (ניצחון).

הוא מופיע למשחקים האלה ובדרך כלל מנצח. סביר שזה גם מה שיקרה הערב, למרות שיהיה מעניין לראות את התגובה של הג'אז מולו. יוטה הפסידה במשחק הראשון בפלייאוף הקודם גם בסדרה בה הצליחה לעבור סיבוב, נגד אוקלהומה סיטי וגם בו לא הרשימה. אקס-פקטור מעניין נוסף יהיה אריק גורדון. הוא היה טוב בחודשיים האחרונים והיעילות שלו השתפרה פלאים, מה שיכול להפוך אותו לשחקן מסוכן הערב. מסקרן לראות כמה הרוקטס ישחקו על נקודות החולשה של הג'אז, למשל הגנת הבידודים החלשה של ג'ו אינגלס או הקליעה המזעזעת של ריקי רוביו – הם יכולים להרשות לעצמם להשאיר את רוביו חופשי על קשת השלוש כדי להקשות עוד יותר על מיטשל.

יכול להיות שיוסטון ינסו לעשות אותו דבר. אם המשחק הזה יהיה שואו של הארדן כשפול וגורדון זורקים הרבה פחות ומתפקדים כצוות מסייע בצורה קיצונית יותר מבעונה הקודמת, זה יהיה טוב ליוטה בטווח הארוך. יכול להיות שהג'אז ינסו להוציא את פי ג'יי טאקר מהמשחק כמה שיותר מהר בהתחשב בכך שהוא שחקן ההגנה הטוב של הרוקטס ומצ'-אפ מעניין לדונובן מיטשל. יש ליוטה מגוון חמישיות שיכולות לעשות חיים קשים ליוסטון וחלק יזכו לזמן משחק הערב. השילוב בין פייבורס וגובר יפורק לדעתי – היו ליוטה מעל 20 צמדים יעילים יותר בחצי האחרון של העונה מהשניים האלה ביחד על המגרש. זה כנראה לא ישפיע יותר מדי ונראה כאן שואו של הארדן וניצחון של יוסטון, בדומה לכל משחק פתיחה של הרוקטס בשנים האחרונות.

רועי ויינברג

עורך הופס. אוהב את מיאמי וגבוהים שמוסרים מעל 4 אסיסטים במשחק.

לפוסט הזה יש 326 תגובות

 1. כמו שאני רואה את הפתיחה, עם 3 הפסדים לקבוצות הביתיות ושנים כאלה במזרח, הסלטיקס יפסידו הלילה לאינדיאנה. במיוחד בשביל להרוס לאשף את הבארקט 🙂
  עוד הפתעות? הלוואי!

 2. תודה רבה על הפריוויו המוקדם.
  אותי אישית הכי מסקרן לראות את בוסטון מול אינדי, מהסיבה הפשוטה שאם נשפוט לפי העונה הסדירה, מדובר על מפגש בין האובראצ׳יברית לאנדראצ׳יברית הגדולות של העונה.
  אני מאמין שבוסטון ינסו, כעת שהגיע הפלייאוף, להתנער מהעונה הבינונית שלהם ולהוכיח שהם הקבוצה הטובה במזרח למרות המיקום הרביעי. מנגד, אינדי יבואו עם מוטיבציה לא פחות גבוהה מזו של שנה שעברה, ויענישו את בוסטון על כל טעות, כפי שהענישו את לברון לפני שנה.
  סדרה מעניינת מאוד לדעתי, וגם לא מפריע לי הקצב האיטי שאולי יהיה בה.

  1. כמו שרועי אמר בהתחלה, בשנה שעברה הקבס היו קבוצה חלשה שלקחה את גמר המזרח וזה אומר הכל.
   השנה שתי קבוצות וחצי (פילי) התחזקו באמת ובוסטון עברה רגרסייה. מה שהם לא יעשו, אין צאנס שנראה את הסלטיקס של שנה שעברה אלא עם כן הייווארד ישדרג את עצמו ויתן 25 כל משחק. פחות מזה? הסלטיקס אולי יצאו מוכים וחבולים לחצי הגמר במזרח. אבל אני לא רואה את זה קורה.

   1. אתה באמת מאמין במה שכתבת, או שזו אסטרטגיית אנטי-ניחוס? תאמין לי שבתור אוהד יוסטון אני מכיר את כל הטכניקות
    😉
    אני גם חושב שחצי גמר המזרח תהיה ככל הנראה התחנה הסופית של הסלטיקס, אבל לא בגלל רגרסיה, אבל בגלל שמילווקי נראים פשוט נהדר.
    מטורונטו, פילי ואינדי – בוסטון טובים יותר.

     1. אני גם התפתתי לחשוב על זה.
      אבל לאור הסדרה הצמודה שהייתה ביניהם בשנה שעברה (בה כל קבוצה ניצחה בבית), והשינוי+שיפור המטאורי שחל הן ברמה האישית במשחק של יאניס והן ברמה הקבוצתית ומערך המשחק תחת בודנהולצר, + סגל עמוק יותר (במיוחד אם ברוגדן יוכל לחזור במהלך חצי הגמר), + ביתיות, אני כן הייתי שם את הז׳יטונים על הצבאים.
      אבל זה לא שתיפול לי הלסת אם יהיה ניצחון לסלטיקס.

     2. אלפיה זה גדול עליי.
      אבל המבורגר + בירה במפגש הופס הלילי הקרוב על כך שמילווקי מגיעים רחוק יותר מבוסטון בפלייאוף,
      זו נשמעת לי אחלה התערבות.

 3. להערכתי רק המשחק בין בוסטון ואינדי יהיה קרב ממש צמוד, למרות שני הניצחונות של בוסטון לאחרונה מול אינדי בקרב על המיקום, כי אינדי יבואו להילחם בלי שום בעיות ושום פחד, ולבוסטון חסר הבולדוג שהיה כה נהדר רק עכשיו במשחקים האחרונים, התרומה שלו לבוסטון אדירה, ואני לא בטוח שבמשחק הראשון בוסטון יצליחו לעשות את ההתאמות.
  בשאר הסדרות, יש לי תחושה של נצחונות ביתיים חד משמעיים, ובחלקן של סדרות די חד צדדיות. OCK לגמרי שולטים בפורטלנד, דטרויט החביבה לא מתקרבת בכלל לרמה של מילווקי, ויוטה אמנם בהחלט מסוגלת לעשות צרות ליוסטון, אבל לא לנצח אותם בסידרה. שתי הקבוצות בכושר מצויין, ואני צופה סידרה מאוד מהנה, אבל אין לי ספק שיוסטון מנצחת.

 4. מעולה רועי!
  לאורך שנים כבר לא ניתן לדעת איך תבוא אוק' למשחק ספציפי, אבל אני בהחלט לא שותף לאוירת הנצחון לאוק' שמשדרים רוב הפרשנים,
  לפורטלנד יש המון מה למכור מול אוק' לא סתם היא במקום השלישי במערב{!} מעל יוסטון, ולא,לא היתה התרסקות אחרי הפציעה של נורקיץ', אוק' בהמון רגעים במשחק פשוט לא מצליחה לקנות סל מצד שני אוקלהומה כמו אוקלהומה פשוט לא ניתן לדעת איך תבוא למשחק…יאללה נקווה לנצחון ובלי פאדיחות בבלוג החי שיהיה סוער היום, כמה מיקירי האתר הולכים לשחק היום…מקווה לערב עגום במיוחד לאשך!!

  1. אל חשש חבריקו, אי אפשר לחיות בפוסט טראומה, הגיע הזמן לשכוח מהעבר, אוק סיטי טובים השנה, מחוברים יותר, ראס עם הרבה ביטחון וג'ורג'י בוי מתאושש מהסלאמפ; גראנט גדל בשנה, גם פרגוסון ואדאמס, שרודר בא עם הרבה רצון וכולם מגויסים. פורטלנד טובים אבל אוק' למדו לקח מאשתקד והפעם לא יזלזלו. יהיה קשה אבל יהיה שלנו,מגן הפסד הערב לא ימנע את זה. תהיה בטוח.

 5. למסקר של הבוקר
  תזכור שאם מילווקי מנצחים הדבר הנכון והלא יהיר לעשות הוא לכתוב שהם ניצחו משעמם נעבור הלאה
  מה פלייאוף שווה אם ניצחה הקבוצה שחשבנו שתנצח?

  1. ומה הכי נורא עם הנודניקים האלה של גולדן גיי?
   שעד אתמול הם לא ידעו מה הקבוצה הזו. במקרה הטוב חשבו שזו עיר איפשהו קליפורניה. עכשיו קנו גופיה בתאילנד ובאים לזבל בשכל.
   יאללה. תפתחו בלוג משלכם. סטף סטף סטף. הילד ענק. ענקקקקקק. הילד ענק ענק ענק.
   איך זה? יופי.

   1. העיקר שאתה מוצא שעשוע גם בלי לברון אהובך
    טוב שיש תחביבים
    אתה מוזמן לקחת את התחביב החדש שלך לאתר החדש האהוב עליך
    שמה מחפשים אנשים כמוך

 6. תודה רבה. פריוויו מעולה.
  הארדן יתן בראש בסיבוב הראשון, השאלה מה יישאר לו במחסנית בסיבוב השני נגד ג"ס.
  לילארד וקאנטר לא יספיקו מול העוצמה של אוקלהומה. הגבוהים של הרעמים יאכלו את הטורקי בלי מלח.

 7. אם משחקי הלילה הקרוב יהיו מעניינים כמו אלו של הלילה שעבר –
  דיינו.
  .
  תודה, רועי. פריוויו נהדר!

 8. תודה על הסיקור המצוין, וכמובן גם על המחמאה.
  אני חושב שנגד שחקן בידודים איכותי כמו הארדן ההגנה צריכה זמן פלייאוף בשביל למצוא את הדרך להתמודד איתו, ולכן קל לו יותר לתת הצגות במשחק הראשון.
  גם הפעם, אני חושב שההגנה של יוטה תתמקד בלעצור את האחרים, ולהתחיל ללמוד מה הדרך הטובה ביותר עבור יוטה להתמודד עם הארדן. קצת כמו פול ג'ורג' בעונה שעברה שקלע 36 במשחק הראשון, ואחרי זה אינגלס שמר עליו מצוין.
  היתרון של יוטה הוא שיש להם הרבה כלים הגנתיים, ואילו החיסרון הוא שאין להם שומר קלאסי להארדן, כמו קליי שיגיע בסיבוב הבא.
  לבוסטון יש אינטרס ברור לנסות לשחק כמה שיותר מהר והתקפי, וקשה לי לראות את אינדיאנה מונעת את זה בבוסטון.
  היחיד בדטרויט ששווה משחק או יותר זה בלייק גריפין. כרגע נראה שהוא לא בכושר, ואם צריך אפשר לשים עליו את הגריק ולסגור עניין. כנראה סוויפ.
  יש לי תחושה שאוקלהומה הוכיחו לעצמם שהם שווים גמר מערב בחצי הראשון של העונה, ואז הלכו לנוח כמו הלוחמים, מתוך מחשבה שהם יעלו הילוך בפלייאוף. הסדרה נגד פורטלנד כנראה לא תוכיח שום דבר, ואז הם אנדרדוג לדעתי גם נגד דנבר וגם נגד פופ.

 9. במקום דטרויט הייתי נותן לגריפין לנוח בשני המשחקים הראשונים, אם באמת זה יכול להביא להחלמה טובה לקראת משחקי 3 ו-4. ככה גם אחרי 0-2 שחקני דטרויט ממש לא יאבדו תיקווה, וגם יתאמנו במשחקי פליאוף רציניים ופחות ירעדו להם הידיים, ואז הם מסוגלים לתת הצגות במשחקים 3-4 בבית, יחד עם גריפין המאושש – מה שיכול להביא אותנו ל2-2 בסדרה, וזה יהיה ממש מדליק. מה אתם אומרים?

  1. אני חושב שדווקא הלילה של אתמול הוכיח שמשחק 1 הוא זמן טוב לעקוץ כש הקבוצות עוד לא למדו אחת את השניה, בטח כשל מילווקי אין עדיין הרבה ניסיון פליאוף. במשחק 2 הייתי נותן ל גריפין לנוח.

 10. תודה רועי על פריוויו נהדר. האחת היחידה שאני כמעט בטוח שתנצח היא יוסטון. טוב שהמסטרס בגולף התחיל מוקדם כך שאפשר לראות גם זה וגם זה, והנכגדות – כרגיל – בשופינג אז אני חופשי לנפשי

 11. תודה רבה רועי.
  יש צפי לטבח של השופטים היום ביוטה, במשחקה נגד יוסטון הביתית.
  עלולים להיות מחזות קשים לצפייה ולעיכול.

 12. תודה רבה רועי, אחלה פריויוו.
  .
  מניח שמילוואקי ינצחו את דטרויט ושיוסטון יסתדרו עם יוטה. אוקלהומה הבלתי צפויה נתקלת בפורטלנד הלא יציבה ואין לי מושג באיזה מוד הן יגיעו הלילה. באופן מפתיע גם בוסטון הפכה לבלתי צפויה אבל מאמין שיסתדרו עם אינדיאנה.

 13. ביינס עבר ניתוח פלסטי?? וואלה לא מזהה אותו
  לא אוהב בכלל את ההירו בול של קיירי,לא טוב בכלל,

 14. על כל מהלך טוב של הסלטיקס הם נותנים 2 לא טובים. איזה פער בין כישרון לבין מיצוי.

 15. אינדי עם הגנה מצוינת.
  אני משוכנע שהנצחונות של הנטס והמג'יק נתנו השראה להם ובטח גם לפיסטונס.
  .
  מישהו יודע מתי חוזר סמארט?

 16. בוסטון עושים המון טעויות של לחץ. איבודי כדור שטותיים. הכדור צריך להיות בידיים של הייוורד או קיירי. טייטום לא מוצא את עצמו

 17. 9תוצאת מחצית של יורוליג. בוסטון חלשים הבאקס יאכלו אותם בחיים. יאניס ישפיל אותם בניגוב אכזרי פיר דה דיר

 18. לראות את המשחק של זוג המזפחיות האלה לעומת המשחק הלילה באורקל , זה כמו כרמל דוכס חבוטה ומקרטעת לעומת מכונית פורמולה 1 .

   1. בדיוק, ויש כל מיני סטטיטיקות מסעירות, הנה החליפו את הצמיגים בסיבוב ה-286 תוך 9.3 שניות בלבד, וזה מחזה מרהיב, תשבו ותיהנו יא חמוצים.

    1. תן להייט לעוף על עצמו. במשחקים של הווריורס הוא מתרגש כמעט כמו כשהוא הולך יחף על דשא שזה עתה נקצר.

  1. בוסטון מבזה , סטיבנס חייב ללכת הביתה, אינדיאנה קבוצה נכה ובוסטון קולעת 38 נקודות נגדה במחצית ? בושה.
   .
   ראיתי את המשחק של הלוחמים אתמול רמה גבוהה כן אבל זה אחד המשחקים המשמיימים שיצא לי לראות לא היה ספק מי תנצח והוציא הרבה עוקץ מהמשחק, העדפתי הרבה יותר את המשחקים של דנבר וטורנטו, רמה נמוכה כן אבל עניין ומתח, זה הסיבה למה המכללות יש יותר רייטינג מNBA.

 19. שתי הקבוצות משחקות נורא בהתקפה אבל לאינדיאנה יש הגנה טובה יותר.
  רק שלא יאבדו את הראש במחצית השנייה כי קיירי/הייוורד/מוריס יכולים לתת מיני ריצה שתגמור את המשחק.
  בכל מקרה, המזרח פוסט-לברון לא מאכזב בכלל.

 20. דארן קוליסון זה ההגדרה של שחקו חילוש. אחרי כמעט לבד למחיקת הפער. כבר עדיף לתת לקורי ג'וזף את הכדור. אפילו טייריק. קוליסון איום.

 21. וואלה בוסטון בכמה דקות הופכת את מועמדותה חזרה לאליפות עד הפעם הבאה שהם יהיו בפיגור וסטיבנס צריך ללכת לבית

  1. חח. אליפות בחלום אפילו לא אליפות מזרח. אינדי פשוט יצאו עם החיתול מהחצי דארן קוליסון כבר עם חיתול שלישי הערב. אינדי ככ מוגבלים אין להם שום שחקן יוצר באחד על אחד

 22. יאללה עוד שעה נראה את ראס בהטלת סלעים והאםנאוק יצליחו לחרבן גם מול לילי כריות יהיה הרבה יותר מעניין

  1. צר לי לאכזב אותך.
   ראס הולך לשים היום טריפל עם 40 נקודות ובלי החטאה.
   על אפך וחמותך (שתחיה עד 120) אוקייסי הולכים לטחון דק את פורטו ניגוב של 4:0 קליל ובגמר האן בי איי נראה את פילי נגד אוקלהומה. פילי לוקחת ב 7 משחקים.

 23. עם 8 נקודות ברבע השלישי, אינדיאנה נכנסת למקום ה-3 המכובד בכל הזמנים בפלייאוף.
  ממש חבל על הסל המיותר של מקדרמוט, לפחות היינו רואים שיא חדש.

 24. לגמרי לא הגיוני הרבע הזה מבחינת אינדי. קיבלה שיתוק כללי. כל הכבוד לבוסטון שהתאפסו על עצמם, אבל בחייכם אינדי – ככה לאבד את כל האויר שהתחלתם איתו?

 25. Jealous cowards try to control
  Rise above! We're gonna rise above!
  They distort what we say
  Rise above! We're gonna rise above!
  Try and stop what we do
  Rise above! We're gonna rise above!
  When they can't do it themselves
  Rise above! We're gonna rise above!
  We are tired of your abuse
  Try to stop us; it's no use!

  1. למה קשה? אני דווקא בעד בוסטון שיהיה מעניין מול הפריק מה יש לי לעשות עם אינדי ויוטה? 2 הקבוצות הכי משעממות בליגה. כדור שינה

 26. הסלטיקס מורידים רגל מהגז.
  מובילים ב 15 ועם המחליפים של המחליפים.
  נראה כמו שיוט רגוע וירידת ההפרש. הם בטווח 15 וסטיבו מרשה לעצמו.

 27. נראה לי שאפרוש בשיא
  לילה טוב לכולם וחלומות לפעמים מתגשמים.
  לפעמים הלילה הוא שירים
  שרם אל שיך חזרנו אליך
  ואפשר להמשיך עד מחר בבוקר

 28. מי שלא ראה את פורטלנד בזמן האחרון הפסיד, קבוצה עם צעירים אתלטיים ונמרצים (גם אם בוסריים וחסרי ניסיון), עם המון התלהבות. וליליארד נח קצת וצבר אנרגיה. יהיה קשה לקבוצה כל כך טיפשה כמו אוקלהומה לנצח אותם

 29. הגנת פח אשפה של הרעמים,ראס חייב לקחת פיקוד לטוב ולרע כי אחרת אין להם מה לחפש פה,ג'ורג' נראה רבע מהשחקן מלפני חודשיים ואי אפשר לסמוך על השאר.

 30. לדעתי שתי הקבוצות שוות ברמתן. הן יקומו ויפלו על היכולת של הכוכבים שלהם.
  בינתיים לילארד מדהים. ווסטברוק עדיין לא נכנס לקצב.

 31. בכל פעם שראס הולך לסל יוצא משהו טוב. לא מבין אותו, שיפסיק למסור ויילך לסל. הרג אותנו עם המסירות האלה

 32. בנתיים ראס לבד מחזיק את כל המערכת
  וסי גיי מקולום בא עם הרבה שנאה
  בכלל שני הגארדים של פורטלנד עם פרצוף אנטיפת של זוז לי מהעיניים

 33. חחח הוד הפחדן הסתובב לילארד הבכיין נפל וראס קיבל עבירות סתם. לא נורא, ראס מחק לבד את ההפרש, שחקן גגול. אה כן, ג'ורג'י בוי פצוע בכתף.

 34. רבע שני מצויין של אוקלהומה שיכולה לרדת מעודדת למחצית.
  למרות יכולת חלשה של ג'ורג' ואחוזים גרועים מהשלוש, הם חזק במשחק.
  שרודר מצויין הגנתית, אדאמס התקפית.

  אגב, לאוהבי אוקלהומה שבאתר, עד כמה משמעותי מוריס מאז שהגיע? לפי המחצית הראשונה הוא שחקן של קצה הרוטציה

  1. לא קצה הרוטציה אבל בהחלט הוא לא מביא את השרוג שציפיו שיביא איתו
   לאחרונה הוא מקבל יותר דקות בהרכב סמול-בול שרץ טוב.

 35. אני שומע שהמטומטמת כנראה הולכת עם שילוב של פלינקה ורמביס.
  הליגה רועדת מפחד.
  רק מזל יוכל להציל אותנו.
  מקווה שמה ששמעתי לגבי קוואי נכון, אבל זה היה לפני הבלגן עם מג׳יק…

 36. אין אף אחד שמצליח לקנות סל בOKC, חוץ מראסל בחדירות. ככה אי אפשר לנצח. למה לא נותנים יותר זריקות לפרגוסון?

 37. ועכשיו אחד האנשים בפרונט אופיס מעריך שזה יהיה פלינקה/רמביס וג׳וואון הווארד מאמן למרות שהם אמורים להיפגש גם עם מונטי וגם עם לו.
  לא חושב שהווארד מועמד יותר טוב, אבל אולי גם לא יותר גרוע.
  לפחות יש פוטנציאל ויש הסטוריה עם לברון.

 38. בסוף הסטטסטיקה תתאזן…ואוק יתחילו לקלוע אם זה קורה אוק מנצחת
  פול ג'ורג' יבוא ברבע הרביעי זה די קבוע אצלו

 39. פשוט בושה ההכנה המנטלית של שחקני אוק' חוץ מראס, עושים במכנסיים כמו טירונים. אם ינצחו זה רק בזכות ראס, ממש מביש, ככה באים לפלייאוף?!

 40. קיירי ומוריס (20 כ"א) וטייטום (15) קלעו כמעט שני שליש מסך הנק' של הסלטיקס (הסלטיקס ניצחו 74-84 ושני שלישים מ-84 הם 56).

  1. בגלל שהרמת…
   1. ווסטברוק הולך ראש בקיר
   2. ווסטברוק עושה סחרחורת
   3. עובדים בשביל ה-TD
   4. ווסטברוק מוסר לג'ורג'.
   5. ג'ורג' לוקח את המשחק על עצמו באחד-על-אחד

    1. לפרגוסון היה מבטים פהויים?
     לגרנט?
     רק לג'ורג' היו והוא לא גמר להחטיא
     מוריס בכל קבוצה אחרת משדרג את הקבוצה, דונובן נאדה.

 41. איזו החתמה של הבלייזרס, ועכשיו כמה היא חשובה בדיעבד עם הפציעה של נורוקיץ'.
  קנטר פשוט אחלה שחקן האסל. הוא אולי מגן גרוע, אבל את היכולת ההתקפית והריבאונד שלו אי אפשר לקחת.

 42. כבר כמה משחקים שאני רואה את פול ג'ורג' יוצא בפאולים. הוא חייב לשמור על עצמו טוב יותר. הבעיית עבירות שלו היא משמעותית ל-OKC.
  היא גורמת לו לשחק פחות דקות ולהיזהר יותר. זה פוגע בהם

 43. okc זה קבוצה של שני שחקנים,אדאמס זה שחקן פג תוקף,בשביל מה שהוא עושה אפשר להביא סנטר במחיר של 5 מיליון לעונה,הוא תוקע את הקבוצה עם החוזה העצום שלו כמו שהוא תוקע את הצבע ומונע כל חדירה של ראס.

  חוץ מאדאמס okc חייבת לדאוג לספסל נורמלי,חוץ משרודר אין להם אף אחד שתורם,נואל אולי מביא בין 8-4 נק' למשחק וזהו,ריימונד פלטון???? הגופה של מוריס????? עם זה הם רוצים לעשות ריצה בפלייאוף?

  הכי הרבה כישלונות פרסטי חייב לעשות מהפכה בקיץ, חוץ מג'ורג' ראס וגראנט אין לאף אחד סיבה להישאר.

  1. מסכים
   לא לגמרי
   מוריס שווה הרבה
   אדאמס זה עניין של מאמן וניהול הגנה נכון והוא מהווה מיס מצ להרבה קבוצות.

 44. כל ההיטרים שבאו לראות את ראס יקירם משליך סלעים ומנפיץ ריבאונדים וכל החרא הזה התאכזבו ראס שיחק משחק סופר חכם ויעיל.
  כל האוהדים גם התאכזבו על משחק קל שסתם ברח מהידיים סתם שיט מארץ החרא חסרת הטעם!!!
  ליליארד לא אוהב אותו אבל הוא בן זונה קר רוח עם השלשה בסוף!

  1. ראס חשב על הריבאונד החסר ונרדם. זה הפסד טוב, אל תדאג, אוי ואבוי אם היינו מנצחים עם תצוגה כזאת, עוד היו חושבים שהכל בסדר. ככה יבינו שאסור לבוא למשחק פלייאוף ולקלוע ככה, פשוט אסור.

 45. אוקלהומה הייתה צמודה במשחק למרות משחק זוועתי של ג'ורג'+ תצוגת קליעות איומה של כל הקבוצה.
  לא הייתי ממהר להספיד אותם..

 46. מזכיר לכולם שזה בסך הכל המשחק הראשון. אם ביום כזה של אוקלהומה כל מה שפורטלנד מגרדת זה חמש הפרש בבית אז הולכת להיות סידרה ארוכה. אני מהמר על ראסל.
  וכדאי מאוד שג'ורג' יתאפס על עצמו ויבין שהגיע הפליאוף.

 47. שורה תחתונה – התוצאה מראה שהסדרה לגמרי תלויה בקליעה של OKC. בליגה הרגילה, האחוזים שלהם ל3 הם 35%, ואם נסתכל רק במשחקים נגד הבלייזרס, האחוזים שלהם על 39% מהשלוש ו46% מהשדה. היום הם קלעו 40% מהשדה ו15% (!!!) מה-3. ועדיין המשחק היה ממש צמוד. יענו עם OKC חוזרים ומתקרבים למספרים הממוצעים שלהם, הם לוקחים את זה.

 48. איזו סדרה מיותרת, בטח שגריפין בחוץ. הסדרה עם הפער הכי גדול בין כל סדרות הפלייאוף. כבר היה עדיף לקבל את וויד בריקוד אחרון

  1. דווין קייסי מראה שאפשר להוציא אותו מהראפטורס… אבל בפלייאוף הוא אותו מאמן. הפיסטונס נראו כאילו אין להם חשק וללא שום הכנה

 49. סתם ככה, מתוך תחושת קבס גואה ועולה מהמשחק המשעמם של יוסטון, בדקתי את ממוצע המסירות להתקפה של שתי הקבוצות, ב14 ההתקפות האחרונות.
  ולנתונים..
  יוסטון מוסרת 1.1 מסירות להתקפה (מטורף לא??)
  יוטה מוסרת 2.8 מסירות להתקפה

  אז.. נכון שיוסטון מובילה והכל טוב ויפה, ובכל זאת – ואני כותב זאת כאדם שאוהב כדורסל קבוצתי, זורם וכו' – זה לא כדורסל שכיף לראות, אלא אם אתה אוהד של יוסטון

  הערה:
  הנתונים הנ"ל נרשמו כשהארדן היה על הספסל…

  1. אחלה מדגם, 14 התקפות. אם תזקק ל-3 התקפות עוד ייצא שמרצ ופייגלין מרכיבות ממשלה ביחד.
   תחושת הקבס המרכזית היא מגולדן סטייט והרס הליגה במעבר של קווין דוראנט. יוסטון, יוטה, מילווקי, ברוקלין, דנבר, ספרז, בוסטון, אוקלהומה, פורטלנד, פילדלפיה, טורונטו – כל מה שקשור אליהם מעורר הרבה פחות גועל, כי יש שם אקשן. לא שואו לתיירים עשירים.

 50. הארדן מדהים. לא רק הקליעה, הוא שכלל את יכולת המסירה שלו תוך כדי תנועה בצפיפות, ומציאת השחקן הפנוי בחוץ, לדרגה לברונסקית. יאניס תלמד. והוא ילמד.

 51. הסדרה הזו תיגמר כמו שנה שעברה. יוטה יקוששו איזה ניצחון בדרך להדחה מכובדת…
  המאצ אפ הזה פשוט לא טוב לג'אז. יוסטון הם הקבוצה הכי גרועה שהם היו יכולים לקבל

 52. מחצית טובה מאוד. יוסטון ויוטה שוברות הערב את הפרדיגמה על שתיהן. יוטה הלכה לקו 13 פעם, יוסטון רק 3. יוסטון עם 15 אסיסטים, יוטה רק עם 10. יתרון הריבאונד המשמעותי הוא של יוסטון דווקא. איבודי כדור – יוטה כפול מיוסטון. בדיוק נגד הצפוי.

  1. הגנת עלית על מיטשל וחבורתו. הווריורס זה סיפור אחר לגמרי (התקפית והגנתית).
   יש לרוקטס סיכוי אבל מול הווריורס זה יהיה סרט אחר לגמרי

    1. אבל לדולדן יש חמישה שחקנים. והם יכולים להגיע למצב ש-2 או 3 מהם על המגרש בכל רגע נתון.
     ליוסטון יש רק את הארדן ופול שצריך לחלק ביניהם את העומס

  2. יש להם בעיה קשה בחיתוכים לצבע, פייבורס וגובר עשו ימבה נקודות ככה, ועם גולדן סטייט זו ליגה אחרת לגמרי, במיוחד KD. יותר מדי עומס יופעל על קאפלה, השנה לגולדן יש גם את קאזינס שפשוט ימלא אותו בעבירות.

 53. יוןטה נזכרו שפערי הכישרון גדולים מדי, וחייבים להוציא את יוסטון מאיזור הנוחות שלה. 2 דקות ראשונות, כבר כפו 3 איבודי כדור (אחרי 7 בלבד של יוסטון כל החצי הראשון, בלי אף איבוד של הארדן על 7 אסיסטים. כבר עשה 2).
  אין להם ברירה. רק להתעלק וללחוץ. אחרת זה יהיה קל מדי לרוקטס. ועדיין חסר ליוטה באופן מדאיג עוד כוח אש מבחוץ. חייבים לעורר את קורבר.

 54. סניידר חתיכת מאמן. עשה בדיוק את ההתאמות. לחץ על הארדן בהגנה, מכניס אותו כבר ל-4 עבירות. בהגנה מוציא את יוסטון מהתבנית הנוחה שלה והיא לוחצת בידודים וזריקות קשות מ-3 בלי אסיסט לשחקן הפנוי. ככה הולך ונוגס ביתרון נוח של 15 נקודות ותיכף זה על 5

 55. למה קראודר מתפנה לשלשות הפנויות האלה ומחטיא בסיטונות (1 מ-6), ולא קורבר? אין הרבה קלעים כמותו שיכולים ב-2-3 דקות על המגרש לשנות מומנטום. בשביל זה הוא שם.

 56. הסטפ באק של הארדן מה-3, זה בלתי עציר. מוציא את כל הרוח מהמפרשים של יוטה.

 57. חברה יוטה שנתיים מנצחים רק נמושות הם קבוצה חלשה תפנימו. לנצח אהבלים כמו אוק או פורטלנד לא חכמה. הנה אוק הפסידו גם לפורטלנד אז? הם לא בלבל הזה הם בנוים על מיצל ו4 נגרי על ובלי ספסל. די דומים לאינדיאנה. רק האהבלים מאוק מסוגלים להפסיד להם

  1. שמעון,
   שברת את הת'אנדר. רוצצת את הסיקסרס.
   בבקשה על תקלקל לנו גם את יוסטון…
   (מזל שיש מנגד את קללת האשך. אולי תהיה סדרה מעניינת)

   1. התאנדר? לא הימרתי עליהם לכלום הם היו גמורים לפני😎 גם פילי היו גרועים לפני. פילי מה שיציל אותם זה פציעה מסיימת עונה של סימונס ובראון בהתנגשות ביניהם

  2. פער הכישרון מול יוסטון פשוט גדול מדי. יכולים להוציא בדוחק משחק אחד ביוטה. הרוקטס גדולים עליהם כמעט בכל עמדה. האמת – בכל עמדה. ובספסל זה כבר ממש לא נעים

   1. זה מיס-מצ' מהגהינום עבור בג'אז. היריב הכי גרוע היו יכולים לקבל לסדרת סיבוב ראשון (והפוך לרוקטס, הכי טוב שהיו יכולים לבקש)

 58. דה שוט אוק הולכים להפסיד ללילי כריות את הסידרה כנראה זה יהיה הרבה יותר מביך מההפסד ליוטה שנה שעברה🤣🤣

   1. ממש לא פורטלנד קבוצה גרועה וסופר רכה היריבה הכי נוחה מכל שמיניית המערב. ליוטה לפחות יש קשיחות פורטלנד הם פח זבל ולהפסיד להם זה חרפה יותר גדולה.

    1. שנה שעברה יוטה היו קבוצה שמונהגת ע"י רוקי, שני שחקנים לבנים שאף אחד לא ממש נתן להם סיכוי (רוביו, ואינגלס) וסנטר צרפתי שכולם אמרו שהוא לא מתאים לפלייאוף.
     בנוסף, אמרו שהם נהנו מלו"ז קל בסיום העונה שנתן להם את הריצה להיכנס לפלייאוף.
     OKC היו עם הר של צפיות מה"שילוש הקדוש" וסיימו עונה לא רעה מבחינתם (הרבה יותר טובה מהעונה הנוכחית). בנוסף ליתרון ביתיות (שאין להם מול הבלייזרס שהם קבוצה מאוד ביתית, עם שני גארדים שהם בעלית של הליגה מבחינה התקפית).

     1. אז אוק התגבשה בשנה ונפטרה מכרמלו. יוטה נשארו די באותו מקום ואותה קבוצה. פורטלנד השנה רכה מאד ובלי נורקיץ.
      אוק בזיון פשוט. הדחה מול פורטלנד אם תהיה תהיה שבירת שיא חדש

 59. הבעיה של יוסטון זה השלב הבא, וליתר דיוק, גארד בגובה 2.10 בשם קווין דוראנט.
  אנשים אולי שכחו איך הוא פירק אותה בשנה שעברה. ממוצע 30-6-3, TS של 60 אחוז… וזה עוד מול מגיני עלית כמו טאקר, אריזה ומבאה-מוטה, מתוכם נשאר רק טאקר. היתה שנה לדאנטוני לחשוב על זה, נראה מה יוכל לעשות. דוראנט זה חתיכת שובר שוויון.

  1. בעולם בלי דוראנט בגולדן הארדן עם טבעות ובדיבור על טופ 10 היסטורי. Mvp ו 3 פעמים כנראה סגן mvp פעמיים גמר מערב וגמר ליגה. שלא נדבר על המנהיגות והסטט המטורף. שחקנים משחקים בשבילו ועבורו.

 60. אמרו לי שהארדן בול לא יעבוד בפלייאוף 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 שאמרו פלייאוף כוונתם הייתה מול קרי דוראנט קליי וקאזינס

 61. הרוקטס הראו עליונות מוחלטת. המצ'-אפ הזה מול הג'אז הוא מתנה עבורם (הכי טוב שהיו יכולים לבקש מול השמיניה במערב). יהיה להם 4-5 משחקים כדי לחמם מנועים מול הווריורס.
  הג'אז יעשו אולי את ההתאמות שלהם, כי סניידר מאמן מצוין, אבל הרוקטס יותר טובים ו"נוח" להם מול הג'אז

 62. סל הנצחון של פול ג'ורג' על הארדן דפק את כל הקבוצות שם.
  אוקלהומה, היתה נותנת את הפייט שלה נגד גולדן, אם כבר הדחה סיבוב 1 אז בכבוד, לא נגד פורטלנד.
  יוטה היתה הולכת לסדרה שקולה עם פורטלנד, לא שוב הסיוט של יוסטון.
  יוסטון היתה מקבלת את פופ והספרז, ולא הטיול הזה בפארק.
  הקליפרס ונדבר, שתי קבוצות נחמדות, היו נהנות מהפלייאוף שנפל עליהן השנה, עם הרבה סקורינג.
  איזה סל דפוק.

   1. "קראתי הכל עד למשפט הראשון" – זו המצאה שלך או שיש לך כותבים?
    שב תתאמץ לענות, באבא, או פשוט אל תענה. טוקבקים זה בוואלה.

  1. בהחלט סל ששינה מהותית את תמונת הפלייאוף.
   אבל בוא, כולו שוחק רק גיים 1 עד עכשיו, חוץ מווריורס-קליפרס הכל עדיין פתוח.
   כשהסיבוב הראשון ייגמר ועדיין התוצאות בסדרות לא יהיו לשביעות רצונך – תחזור שוב על התגובה, אפשר לפתח עליה מיני דיון נחמד 🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט