4 סדרות פלייאוף מתחילות ביום ראשון / רועי ויינברג

יום ראשון נהדר הערב כשמחצית מקבוצות הליגה יתחילו את קמפיין הפלייאוף שלהן. מילווקי, הקבוצה עם המאזן הטוב בליגה בעונה הסדירה, תתחיל מסע לאליפות מול דטרויט השמינית. אוקלהומה תנסה להמם את פורטלנד הפצועה בבית, יוסטון ויוטה יפגשו באחת הסדרות המסקרנות ביותר והערב יפתח כשקיירי אירווינג והבוסטון סלטיקס יעלו למגרש וישחקו מול אינדיאנה פייסרס.

20:00-בוסטון סלטיקס (4 במזרח)-אינדיאנה פייסרס (5 במזרח)

לפריוויו הסדרה של שחר דלאל, לחצו כאן.

מאזן: 0-0.

מאזן בעונה הסדירה: 1-3 לבוסטון.

אינדיאנה בשנה שעברה היו קבוצת פלייאוף מסוכנת שגררה את אלופת המזרח ל-7 משחקים, אבל יש שני הבדלים גדולים מאז. הראשון הוא שאלופת המזרח של 2018 הייתה אלופת המזרח החלשה ביותר בעשור האחרון והגיעה רחוק בזכות בן אדם אחד (שלא משחק בפלייאוף הזה), והשני זה ויקטור אולדיפו. בלעדיו היחיד באינדיאנה שקלע מעל 14 נקודות למשחק היה בויאן בוגדנוביץ' עם 20.1 בערב מאז הפציעה באחוזים מצויינים. כשעוצרים אותו עוצרים את ההתקפה של הפייסרס ולבוסטון יש את הכלים לעצור אותו עם סוללה של שחקני כנף – ג'ייסון טייטום, ג'יילן בראון, מרקוס מוריס וגורדון היווארד. העדרו של מרקוס סמארט משפיע לרעה על הסלטיקס בעיקר מהבחינה הזאת, אבל סביר שטייטום יתמודד איתו לאורך רוב הסדרה.

שאר הקבוצה של הפייסרס פחות מאיימת. דארן קוליסון ות'דאוס יאנג יעילים אבל לא זורקים מספיק וזה לא ישתנה בסדרה הזאת, במיוחד לא בחוץ מול בוסטון. מיילס טרנר לא שחקן ששווה יותר מ-15 נקודות למשחק, אם כי הוא יכול להיות משמעותי בריווח המשחק והוצאת אל הורפורד מהצבע, נשק חשוב. ההגנה של אינדיאנה אחת הטובות בליגה אם לא הטובה ביותר והיא תנסה להפוך את הסדרה לסדרה איטית ופיזית בסגנון מזרחי.

אם הם יצליחו לעשות את זה העדרו של מרקוס סמארט, דריימונד גרין הנמוך, יורגש עוד יותר. השמירה הקשוחה של יאנג על הורפורד יכולה לשבש את כל המשחק הקבוצתי של הסלטיקס כי היא תנטרל את התרומה שלו להנעת הכדור, מה שיכול לקרות כתוצאה משמירה של ווס מת'יוס על היווארד, הפליימייקר הנוסף. מעבר של הסדרה לבידודים של ג'ייסון טייטום וקיירי אירווינג יכול להיות טוב עבור הפייסרס למרות שהשניים הראו שיש להם מה למכור בפלייאוף, בלשון המעטה. אינדיאנה לא הייתה טובה במלכוד (trap) שיכול לעצור בידודים העונה וזה יכול להשפיע לרעה, אבל הם קבוצת הגנה נהדרת שניצחה 22 מ-23 משחקים בהם קלעו מולה פחות מ-97 נקודות. בוסטון תנצח במשחק מכוער, בלשון המעטה.

22:30-פורטלנד טרייל בלייזרס (3 במערב)-אוקלהומה סיטי ת'אנדר (6 במערב)

לפריוויו הסדרה של ראובן בראל, לחצו כאן.

מאזן: 0-0.

מאזן בעונה הסדירה: 4-0 לאוקלהומה.

מדובר באחת הסדרות המעניינות בסיבוב הראשון. לפורטלנד, מאז פציעתו של יוסוף נורקיץ' (וזאת של סי ג'יי מקולום) יש שני נשקים עיקריים – דמיאן לילארד ואנס קנטר. בשביל לנצח, אוקלהומה תצטרך לדעת לעצור את שניהם. לילארד חי על הפיק-נ'-רול והשיג 11.7 נקודות למשחק דרך המהלך הזה מתוך 20 נקודות שהוא קלע העונה לא כולל עונשין. אוקלהומה הייתה הקבוצה השנייה הכי יעילה בליגה בהגנה על המהלך הזה העונה והצליחה לעצור אותו במשחקים בין הקבוצות באופן יחסי. ראסל ווסטברוק שמר עליו ברוב הסדרה ויכול להיות שהוא יתבקש לעשות כן הערב.

בהתקפה, אני מאמין שנראה היום את הת'אנדר מנסים לשחק על קנטר. בילי דונובן אמר ב-2017 שהוא לא יכול לשחק עם קנטר בפלייאוף אחרי שיוסטון ניסו לסדר כמה שיותר בידודים של הארדן על קנטר בסדרה בה אוקלהומה הפסידו. הוא אחד ממגני ה-iso הגרועים בליגה והדבר המעניין ביותר היום יהיה החסימות של סטיבן אדאמס ונרלנס נואל שינסו לסדר לווסטברוק או ג'ורג' (מעל 30 נקודות למשחק בכל אחד מהמשחקים מול פורטלנד העונה) סלים קלים. אלה שני המפתחות המרכזיים של אוקלהומה לגניבת הביתיות. הת'אנדר לא עשו יותר מדי חסימות במהלך השנה הזאת, אבל זה מהלך הכרחי מול קנטר.

איך פורטלנד יכולה לנצח את המשחק (והסדרה)? הם יצטרכו התפוצצות של אחד מהשחקנים מסביב ללילארד. נורקיץ' כידוע גמר את העונה ומקולום חזר מפציעה בתחילת אפריל בשני משחקים בהם קלע (ביחד) 20 נקודות ב-8 מ-26 מהשדה. טוב שהוא חזר, אבל אלה לא נתונים של כוכב בפלייאוף. רודני הוד אופציה מעניינת, למרות שמדובר בשחקן לא יציב במיוחד. שימו לב גם לקנטר שקלע 18 נקודות למשחק בתקופה בה נורקיץ' לא שיחק ויהיה שימושי בהתקפה, למרות שהת'אנדר יחפשו אותו בצד השני. סת' קרי חשוב כמרווח משחק ולא אופתע אם נראה הרכב שלושה גארדים שינסה להיות זריז יותר מהחמישייה של אוקלהומה שמשחקת עם גארד אחד ו-3 שחקני כנף בדמות פרגוסון, ג'ורג' וגרנט.

בהגנה שיטה מעניינת תהיה לתת לווסטברוק להיות ווסטברוק. הת'אנדר היו יותר טובים בלעדיו במפגשים בין הקבוצות העונה והם ניצחו 2 מ-6 משחקים בהם קלע לפחות 38 נקודות, לעומת 8 ניצחונות ב-8 משחקים כשג'ורג' עשה את זה. אם פורטלנד תקשה את השמירה על ג'ורג' והשאר בניסיון לגרום לווסטברוק לזרוק את עצמו החוצה מהמשחק זה יכול לעבוד לא רע. השמירה על PG13 בעייתית מאוד מבחינת פורטלנד כשאל-פארוק אמינו ומו הרקלס לא מצליח להאט אותו, אבל אם ווסטברוק ייקח יותר מדי על עצמו שאלת השמירה תהיה פחות משמעותית. בכל מקרה, אני מאמין שנראה כאן ניצחון של אוקלהומה הודות למצ'-אפ המעולה שלה.

02:00-מילווקי באקס (1 במזרח)-דטרויט פיסטונס (8 במזרח)

לפריוויו של גיא רוזן, לחצו כאן.

מאזן: 0-0.

מאזן בעונה הסדירה: 0-4 למילווקי.

מילווקי ניצחה את ארבעת המשחקים בין הקבוצות בעונה הסדירה ו-19 משחקים יותר מדטרויט בעונה האחרונה. יש להם מצ'-אפ נהדר מולם בשני צדדי המגרש. בלייק גריפין לא מתפקד מול יאניס (13 מ-31 ו-14 אסיסטים על 12 איבודים כשנשמר ע"י הפריק) ודי ג'יי ווילסון הקשה לו את החיים גם כן. ברוק לופז מונע מאנדרה דראמונד להשיג את הריבאונדים שדטרויט צריכה ומשבש את ההגנה שלהם כשהוא עומד על קשת השלוש ודראמונד שומר אותו במקום להחזיק את ההגנה מהצבע. הבאקס ניצחו אותם פעמיים בלי מלקולם ברוגדון שלא ישחק בסדרה, מה שמראה שהם יכולים להסתדר בלעדיו מול הפיסטונס. אז איך דטרויט יכולה לחולל סנסציה?

הפיסטונס לא פגשו את מילווקי מאז פגרת האול-סטאר, אחרי שהביאו את ווין אלינגטון וההתקפה הפכה לטובה יותר בצורה משמעותית. רג'י ג'קסון היה טוב במפגשים בעונה הסדירה ויהיה חשוב גם הערב, למרות שאריק בלדסו יאמלל לו את החיים. יכול להיות שנראה את הבאקס שולחים עליו עוד שומר ומהמרים על השארת אלינגטון או לוק קנארד פנויים, בהתחשב בחוסר הניסיון היחסי של השניים בפלייאוף, למרות שדטרויט יכולה לנצח בזכות יום חם במיוחד של אחד מהם. האורך של שחקני הבאקס יכול לסייע פה והאפשרות לשחק עם 5 שומרים טובים במקביל. הפיסטונס יצטרכו התקפה טובה במיוחד בהתחשב בכך שההגנה שלהם די חלשה. דווין קייסי לא מאמן פלייאוף טוב, בלשון המעטה, אבל חשיבה מחוץ לקופסה יכולה לעזור כאן.

לפי בסקטבול רפרנס, בלייק גריפין תפקד כסנטר במשך 7% בלבד מהדקות שלו העונה (לעומת 13% בעונה הקודמת). אם הוא יהיה השחקן הגבוה ביותר הוא יכול להכריח את הבאקס לעבור להרכבים נמוכים יותר ולצאת מהקופסה בניסיון להתמודד איתו. חמישייה מהירה כזאת שתכלול מלבדו את ג'קסון, קנארד, אלינגטון וברוס בראון יכולה לעבוד לא רע, אבל לא ברור כמה הוא כשיר לתפקד כסנטר עם פציעת הברך שרודפת אותו והשפיעה על רצף 4 הפסדים שהוריד את הפיסטונס למקום השמיני. זה אולי הסיכוי הכי טוב שלהם להפתיע, כי מילווקי יותר טובה בהרבה ותנצח את המשחק הזה ואת כל הסדרה.

04:30-יוסטון רוקטס (4 במערב)-יוטה ג'אז (5 במערב)

לפריוויו הסדרה, לחצו כאן.

מאזן: 0-0.

מאזן בעונה הסדירה: 2-2.

כתבתי בהרחבה על הסדרה בפריוויו שלה, כך שאתם מוזמנים לקרוא שם. אחת השאלות הגדולות ביותר מבחינת הסדרה, כפי שכתוב בהרחבה בפריוויו, היא איך הג'אז ישמרו על ג'יימס הארדן. נראה חלק מהתשובה היום, למרות שהארדן מככב במשחקים ראשונים של סדרות. שימו לב ל-5 הסדרות האחרונות בהן שיחק (קרדיט למגיב המצויין חיים על ההבחנה):

גמר המערב ב-2018: 41 נקודות ו-7 אסיסטים מול גולדן סטייט (הפסד).
חצי גמר המערב ב-2018: 41 נקודות, 8 אסיסטים ו-7 ריבאונדים מול יוטה (ניצחון).
הסיבוב הראשון ב-2018: 44 נקודות ו-8 אסיסטים מול מינסוטה (ניצחון).
חצי גמר המערב ב-2017: 20 נקודות, 14 אסיסטים ו-3 איבודים ב-32 דקות מול סן אנטוניו (ניצחון).
הסיבוב הראשון ב-2017: 37 נקודות, 9 אסיסטים ו-7 ריבאונדים מול אוקלהומה סיטי (ניצחון).

הוא מופיע למשחקים האלה ובדרך כלל מנצח. סביר שזה גם מה שיקרה הערב, למרות שיהיה מעניין לראות את התגובה של הג'אז מולו. יוטה הפסידה במשחק הראשון בפלייאוף הקודם גם בסדרה בה הצליחה לעבור סיבוב, נגד אוקלהומה סיטי וגם בו לא הרשימה. אקס-פקטור מעניין נוסף יהיה אריק גורדון. הוא היה טוב בחודשיים האחרונים והיעילות שלו השתפרה פלאים, מה שיכול להפוך אותו לשחקן מסוכן הערב. מסקרן לראות כמה הרוקטס ישחקו על נקודות החולשה של הג'אז, למשל הגנת הבידודים החלשה של ג'ו אינגלס או הקליעה המזעזעת של ריקי רוביו – הם יכולים להרשות לעצמם להשאיר את רוביו חופשי על קשת השלוש כדי להקשות עוד יותר על מיטשל.

יכול להיות שיוסטון ינסו לעשות אותו דבר. אם המשחק הזה יהיה שואו של הארדן כשפול וגורדון זורקים הרבה פחות ומתפקדים כצוות מסייע בצורה קיצונית יותר מבעונה הקודמת, זה יהיה טוב ליוטה בטווח הארוך. יכול להיות שהג'אז ינסו להוציא את פי ג'יי טאקר מהמשחק כמה שיותר מהר בהתחשב בכך שהוא שחקן ההגנה הטוב של הרוקטס ומצ'-אפ מעניין לדונובן מיטשל. יש ליוטה מגוון חמישיות שיכולות לעשות חיים קשים ליוסטון וחלק יזכו לזמן משחק הערב. השילוב בין פייבורס וגובר יפורק לדעתי – היו ליוטה מעל 20 צמדים יעילים יותר בחצי האחרון של העונה מהשניים האלה ביחד על המגרש. זה כנראה לא ישפיע יותר מדי ונראה כאן שואו של הארדן וניצחון של יוסטון, בדומה לכל משחק פתיחה של הרוקטס בשנים האחרונות.

רועי ויינברג

סגן עורך הופס. אוהב את מיאמי וגבוהים שמוסרים מעל 4 אסיסטים במשחק.

לפוסט הזה יש 326 תגובות

 1. כמו שאני רואה את הפתיחה, עם 3 הפסדים לקבוצות הביתיות ושנים כאלה במזרח, הסלטיקס יפסידו הלילה לאינדיאנה. במיוחד בשביל להרוס לאשף את הבארקט 🙂
  עוד הפתעות? הלוואי!

  1. אתה לבטח אוהד הסלטיקס הכי קוטר שקיים.

   1. ברור
    קוטר עם דיפלומה!

    1. ד"ר קוטר! 🙂

 2. תודה רבה על הפריוויו המוקדם.
  אותי אישית הכי מסקרן לראות את בוסטון מול אינדי, מהסיבה הפשוטה שאם נשפוט לפי העונה הסדירה, מדובר על מפגש בין האובראצ׳יברית לאנדראצ׳יברית הגדולות של העונה.
  אני מאמין שבוסטון ינסו, כעת שהגיע הפלייאוף, להתנער מהעונה הבינונית שלהם ולהוכיח שהם הקבוצה הטובה במזרח למרות המיקום הרביעי. מנגד, אינדי יבואו עם מוטיבציה לא פחות גבוהה מזו של שנה שעברה, ויענישו את בוסטון על כל טעות, כפי שהענישו את לברון לפני שנה.
  סדרה מעניינת מאוד לדעתי, וגם לא מפריע לי הקצב האיטי שאולי יהיה בה.

  1. כמו שרועי אמר בהתחלה, בשנה שעברה הקבס היו קבוצה חלשה שלקחה את גמר המזרח וזה אומר הכל.
   השנה שתי קבוצות וחצי (פילי) התחזקו באמת ובוסטון עברה רגרסייה. מה שהם לא יעשו, אין צאנס שנראה את הסלטיקס של שנה שעברה אלא עם כן הייווארד ישדרג את עצמו ויתן 25 כל משחק. פחות מזה? הסלטיקס אולי יצאו מוכים וחבולים לחצי הגמר במזרח. אבל אני לא רואה את זה קורה.

   1. אתה באמת מאמין במה שכתבת, או שזו אסטרטגיית אנטי-ניחוס? תאמין לי שבתור אוהד יוסטון אני מכיר את כל הטכניקות
    😉
    אני גם חושב שחצי גמר המזרח תהיה ככל הנראה התחנה הסופית של הסלטיקס, אבל לא בגלל רגרסיה, אבל בגלל שמילווקי נראים פשוט נהדר.
    מטורונטו, פילי ואינדי – בוסטון טובים יותר.

    1. בובי
     הסלטיקס עוברים את הבאקס
     אני מוכן לשים על זה אלפייה

     1. אני גם התפתתי לחשוב על זה.
      אבל לאור הסדרה הצמודה שהייתה ביניהם בשנה שעברה (בה כל קבוצה ניצחה בבית), והשינוי+שיפור המטאורי שחל הן ברמה האישית במשחק של יאניס והן ברמה הקבוצתית ומערך המשחק תחת בודנהולצר, + סגל עמוק יותר (במיוחד אם ברוגדן יוכל לחזור במהלך חצי הגמר), + ביתיות, אני כן הייתי שם את הז׳יטונים על הצבאים.
      אבל זה לא שתיפול לי הלסת אם יהיה ניצחון לסלטיקס.

     2. אלפיה זה גדול עליי.
      אבל המבורגר + בירה במפגש הופס הלילי הקרוב על כך שמילווקי מגיעים רחוק יותר מבוסטון בפלייאוף,
      זו נשמעת לי אחלה התערבות.

     3. שו שו
      חמסה, פלפל שום ביצייה… 🙂

     4. גיא נשמע מגניב
      מתי המפגש הקרוב והיכן?

 3. להערכתי רק המשחק בין בוסטון ואינדי יהיה קרב ממש צמוד, למרות שני הניצחונות של בוסטון לאחרונה מול אינדי בקרב על המיקום, כי אינדי יבואו להילחם בלי שום בעיות ושום פחד, ולבוסטון חסר הבולדוג שהיה כה נהדר רק עכשיו במשחקים האחרונים, התרומה שלו לבוסטון אדירה, ואני לא בטוח שבמשחק הראשון בוסטון יצליחו לעשות את ההתאמות.
  בשאר הסדרות, יש לי תחושה של נצחונות ביתיים חד משמעיים, ובחלקן של סדרות די חד צדדיות. OCK לגמרי שולטים בפורטלנד, דטרויט החביבה לא מתקרבת בכלל לרמה של מילווקי, ויוטה אמנם בהחלט מסוגלת לעשות צרות ליוסטון, אבל לא לנצח אותם בסידרה. שתי הקבוצות בכושר מצויין, ואני צופה סידרה מאוד מהנה, אבל אין לי ספק שיוסטון מנצחת.

 4. תודה רועי

 5. מעולה רועי!
  לאורך שנים כבר לא ניתן לדעת איך תבוא אוק' למשחק ספציפי, אבל אני בהחלט לא שותף לאוירת הנצחון לאוק' שמשדרים רוב הפרשנים,
  לפורטלנד יש המון מה למכור מול אוק' לא סתם היא במקום השלישי במערב{!} מעל יוסטון, ולא,לא היתה התרסקות אחרי הפציעה של נורקיץ', אוק' בהמון רגעים במשחק פשוט לא מצליחה לקנות סל מצד שני אוקלהומה כמו אוקלהומה פשוט לא ניתן לדעת איך תבוא למשחק…יאללה נקווה לנצחון ובלי פאדיחות בבלוג החי שיהיה סוער היום, כמה מיקירי האתר הולכים לשחק היום…מקווה לערב עגום במיוחד לאשך!!

  1. אל חשש חבריקו, אי אפשר לחיות בפוסט טראומה, הגיע הזמן לשכוח מהעבר, אוק סיטי טובים השנה, מחוברים יותר, ראס עם הרבה ביטחון וג'ורג'י בוי מתאושש מהסלאמפ; גראנט גדל בשנה, גם פרגוסון ואדאמס, שרודר בא עם הרבה רצון וכולם מגויסים. פורטלנד טובים אבל אוק' למדו לקח מאשתקד והפעם לא יזלזלו. יהיה קשה אבל יהיה שלנו,מגן הפסד הערב לא ימנע את זה. תהיה בטוח.

   1. אתה מזכיר לי את יוסי ויומן האליפות של הפליקנס, אם כי פחות תלוש מהמציאות 🙂

    1. התקרה היא תמיד ג"ס או יוסטון. השנה יש חלון לגמר המערב, למה לא להסתער?

     1. צודק, חשבתי הלכת רחוק יותר.

 6. תודה רועי. נראה על הנייר כיום פחות מועד להפתעות מזה של אתמול.

 7. בלי קשר לכלום. באלי פעם אחת לעשות אימון כוח עם ראסל ווסטבורק

 8. איפה משדרים את בוסטון נגד אינדיאנה?

 9. למסקר של הבוקר
  תזכור שאם מילווקי מנצחים הדבר הנכון והלא יהיר לעשות הוא לכתוב שהם ניצחו משעמם נעבור הלאה
  מה פלייאוף שווה אם ניצחה הקבוצה שחשבנו שתנצח?

  1. ומה הכי נורא עם הנודניקים האלה של גולדן גיי?
   שעד אתמול הם לא ידעו מה הקבוצה הזו. במקרה הטוב חשבו שזו עיר איפשהו קליפורניה. עכשיו קנו גופיה בתאילנד ובאים לזבל בשכל.
   יאללה. תפתחו בלוג משלכם. סטף סטף סטף. הילד ענק. ענקקקקקק. הילד ענק ענק ענק.
   איך זה? יופי.

   1. העיקר שאתה מוצא שעשוע גם בלי לברון אהובך
    טוב שיש תחביבים
    אתה מוזמן לקחת את התחביב החדש שלך לאתר החדש האהוב עליך
    שמה מחפשים אנשים כמוך

  2. 😂😂😂

 10. לפחות עד שיגיעו הנה חייזרים, כל חשיבה היא בתוך הקופסה.

 11. תודה רבה. פריוויו מעולה.
  הארדן יתן בראש בסיבוב הראשון, השאלה מה יישאר לו במחסנית בסיבוב השני נגד ג"ס.
  לילארד וקאנטר לא יספיקו מול העוצמה של אוקלהומה. הגבוהים של הרעמים יאכלו את הטורקי בלי מלח.

 12. אם משחקי הלילה הקרוב יהיו מעניינים כמו אלו של הלילה שעבר –
  דיינו.
  .
  תודה, רועי. פריוויו נהדר!

 13. מבחינתי המשחק המעניין של היום ההתקפה של הארדן מול ההגנה של יוטה.
  תודה על הפריוויו רועי.

 14. תודה, אפשר בבקשה להוסיף לפריוויוס את הערוץ המשדר בארץ אם יש?

  1. לא חושב שמשהו משודר היום.

 15. תודה על הסיקור המצוין, וכמובן גם על המחמאה.
  אני חושב שנגד שחקן בידודים איכותי כמו הארדן ההגנה צריכה זמן פלייאוף בשביל למצוא את הדרך להתמודד איתו, ולכן קל לו יותר לתת הצגות במשחק הראשון.
  גם הפעם, אני חושב שההגנה של יוטה תתמקד בלעצור את האחרים, ולהתחיל ללמוד מה הדרך הטובה ביותר עבור יוטה להתמודד עם הארדן. קצת כמו פול ג'ורג' בעונה שעברה שקלע 36 במשחק הראשון, ואחרי זה אינגלס שמר עליו מצוין.
  היתרון של יוטה הוא שיש להם הרבה כלים הגנתיים, ואילו החיסרון הוא שאין להם שומר קלאסי להארדן, כמו קליי שיגיע בסיבוב הבא.
  לבוסטון יש אינטרס ברור לנסות לשחק כמה שיותר מהר והתקפי, וקשה לי לראות את אינדיאנה מונעת את זה בבוסטון.
  היחיד בדטרויט ששווה משחק או יותר זה בלייק גריפין. כרגע נראה שהוא לא בכושר, ואם צריך אפשר לשים עליו את הגריק ולסגור עניין. כנראה סוויפ.
  יש לי תחושה שאוקלהומה הוכיחו לעצמם שהם שווים גמר מערב בחצי הראשון של העונה, ואז הלכו לנוח כמו הלוחמים, מתוך מחשבה שהם יעלו הילוך בפלייאוף. הסדרה נגד פורטלנד כנראה לא תוכיח שום דבר, ואז הם אנדרדוג לדעתי גם נגד דנבר וגם נגד פופ.

 16. במקום דטרויט הייתי נותן לגריפין לנוח בשני המשחקים הראשונים, אם באמת זה יכול להביא להחלמה טובה לקראת משחקי 3 ו-4. ככה גם אחרי 0-2 שחקני דטרויט ממש לא יאבדו תיקווה, וגם יתאמנו במשחקי פליאוף רציניים ופחות ירעדו להם הידיים, ואז הם מסוגלים לתת הצגות במשחקים 3-4 בבית, יחד עם גריפין המאושש – מה שיכול להביא אותנו ל2-2 בסדרה, וזה יהיה ממש מדליק. מה אתם אומרים?

  1. אני חושב שדווקא הלילה של אתמול הוכיח שמשחק 1 הוא זמן טוב לעקוץ כש הקבוצות עוד לא למדו אחת את השניה, בטח כשל מילווקי אין עדיין הרבה ניסיון פליאוף. במשחק 2 הייתי נותן ל גריפין לנוח.

 17. תודה רועי על פריוויו נהדר. האחת היחידה שאני כמעט בטוח שתנצח היא יוסטון. טוב שהמסטרס בגולף התחיל מוקדם כך שאפשר לראות גם זה וגם זה, והנכגדות – כרגיל – בשופינג אז אני חופשי לנפשי

 18. תודה רועי!
  נחזיק אצבעות לפורטלנד ויוטה.
  וכמובן – go indiana!

 19. תודה רבה רועי.
  יש צפי לטבח של השופטים היום ביוטה, במשחקה נגד יוסטון הביתית.
  עלולים להיות מחזות קשים לצפייה ולעיכול.

 20. http://bfst.to/watch/nba-5.php
  גוווווווו סלטיקס,האמת אני מאחל גם לאינדי הצלחה ….. WIN WIN

 21. אני חושב שיוטה תהיה טובה יותר בסדרה, אבל שהשופטים לא יתנו לה לנצח בה.
  מפחד להסתכל.

 22. תודה רועי,
  לקחתי כדור לחיזוק הקיבה כדי לצפות בזקן בעל הפלופים

 23. יאללה בוסטון!!

 24. לינק מישהו?

  1. תודה!

 25. השחקן הכי חשוב לבוסטון בסדרה זה הארפורד,
  אם הוא מופיע,הם אוכלים אותם בקלות

 26. תודה רבה רועי, אחלה פריויוו.
  .
  מניח שמילוואקי ינצחו את דטרויט ושיוסטון יסתדרו עם יוטה. אוקלהומה הבלתי צפויה נתקלת בפורטלנד הלא יציבה ואין לי מושג באיזה מוד הן יגיעו הלילה. באופן מפתיע גם בוסטון הפכה לבלתי צפויה אבל מאמין שיסתדרו עם אינדיאנה.

 27. ביינס עבר ניתוח פלסטי?? וואלה לא מזהה אותו
  לא אוהב בכלל את ההירו בול של קיירי,לא טוב בכלל,

 28. אינדיאנה לט חוששת מבוסטון, זה בטוח

 29. איך לא לומדים ב-NBA לא לעשות פאולים על זורקי 3???????????????

 30. ב'מסטרס' בגולף טייגר וודס הישתווה למולינרי האיטלקי בהובלה

 31. למישהו יש קישור לגולף?

 32. הייוורד ממש חזר לעצמו. כל כך כיף לראות אותו משחק

 33. טייריק איש ההרים אוונס נותן בראש

 34. אולי סטיבו היה צריך לחכות עוד קצת, עד שאינדי תוביל ב 18.?

 35. למי ששכח, בשנה הראשונה של קרי בליגה, אחד, טאריק אוונס היה רוקי השנה

 36. על כל מהלך טוב של הסלטיקס הם נותנים 2 לא טובים. איזה פער בין כישרון לבין מיצוי.

  1. איזה כישרון?

 37. גם אינדיאנה וגם טייגר וודס עומדים לנצח (טייגר ב-95%, אינגיאנה ב-60%)

 38. קיירי עםמאנקל ברייקר אבל לא נכנס וסל אנד וואן צד שני

 39. שחקן כל כך יעיל בוגדנוביץ' – לא יודע אם מספיק מוערך מה שהוא עושה העונה..

 40. איזה חלש טייטום omg מתחיל להזכיר בן סימונס

  1. טייטום פאסיבי אבל הוא ממש לא מזכיר את סימונס, אל תלכלך…

 41. יאנג מלך

 42. אינדי עם הגנה מצוינת.
  אני משוכנע שהנצחונות של הנטס והמג'יק נתנו השראה להם ובטח גם לפיסטונס.
  .
  מישהו יודע מתי חוזר סמארט?

  1. לא חוזר בזמן….

 43. בוסטון עושים המון טעויות של לחץ. איבודי כדור שטותיים. הכדור צריך להיות בידיים של הייוורד או קיירי. טייטום לא מוצא את עצמו

 44. קיירי עם איירבול מטר מהסל ונותנים לו את הכדור איזה חרפה וקוליסון סופג עבירה 3 בגלל זה

 45. אינדי באה בראבאק, ולבוסטון בלי סמארט חסר הילוך.

  1. אינדי בלי אולדיפו…

   1. שימון בלי הגוויילי

 46. סבוניס התחיל עם השטויות שהוא עשה שנה שעברה מול הקאבס

 47. אוי טרנר איסה ניגור מהקו

 48. איזה נתון- בוסטון עם הכי מעט נקודות במחצית מאז נובמבר 11.
  משחק מזרחי טיפוסי של הניינטיז..

  1. בוסטון נראים כמו פילי מיישמים את שיטת ברט בראון

 49. 9תוצאת מחצית של יורוליג. בוסטון חלשים הבאקס יאכלו אותם בחיים. יאניס ישפיל אותם בניגוב אכזרי פיר דה דיר

 50. לראות את המשחק של זוג המזפחיות האלה לעומת המשחק הלילה באורקל , זה כמו כרמל דוכס חבוטה ומקרטעת לעומת מכונית פורמולה 1 .

  1. בול.
   אין כמו לראות פורמולה 1 מקיפה 400 פעם את אותו מסלול אספלט משובח.

   1. בדיוק, ויש כל מיני סטטיטיקות מסעירות, הנה החליפו את הצמיגים בסיבוב ה-286 תוך 9.3 שניות בלבד, וזה מחזה מרהיב, תשבו ותיהנו יא חמוצים.

    1. תן להייט לעוף על עצמו. במשחקים של הווריורס הוא מתרגש כמעט כמו כשהוא הולך יחף על דשא שזה עתה נקצר.

     1. 🙂

 51. תוצאת המחצית, בתרגום לאירופה, זה 31-37. כדורסל יווני. אולי באמת בלאט יתאים.

 52. רחמים על הקונפרנס הזה. אם לברון היה נשאר בשגיאה על האגם , הוא היה גם השנה בגמר ה-NBA .

  1. בוסטון מבזה , סטיבנס חייב ללכת הביתה, אינדיאנה קבוצה נכה ובוסטון קולעת 38 נקודות נגדה במחצית ? בושה.
   .
   ראיתי את המשחק של הלוחמים אתמול רמה גבוהה כן אבל זה אחד המשחקים המשמיימים שיצא לי לראות לא היה ספק מי תנצח והוציא הרבה עוקץ מהמשחק, העדפתי הרבה יותר את המשחקים של דנבר וטורנטו, רמה נמוכה כן אבל עניין ומתח, זה הסיבה למה המכללות יש יותר רייטינג מNBA.

 53. שתי הקבוצות משחקות נורא בהתקפה אבל לאינדיאנה יש הגנה טובה יותר.
  רק שלא יאבדו את הראש במחצית השנייה כי קיירי/הייוורד/מוריס יכולים לתת מיני ריצה שתגמור את המשחק.
  בכל מקרה, המזרח פוסט-לברון לא מאכזב בכלל.

 54. יאנג עם 2 מהלכי הגנה חרפה

 55. דארן קוליסון זה ההגדרה של שחקו חילוש. אחרי כמעט לבד למחיקת הפער. כבר עדיף לתת לקורי ג'וזף את הכדור. אפילו טייריק. קוליסון איום.

  1. לגמרי זריקות חצי מרחק לבד לגמרי רק קרש. הוא מתאים להיות מחליף

 56. סוף סוף בוסטון משחקת חכם. הולכת פנימה להורפורד. הורפורד על יאנג זה מאץ' אפ שהם צריכים לנצל יותר.

 57. לארי לג'נד בהיכל, השאלה את מי הוא מעודד…

 58. אינדי ככ מוגבלים מקווה שישימו יד על קונלי ידדרג אותם פלאים

 59. פרוויו מעולה רועי
  תודה
  🙂

 60. טייגר וודס ניצח. איטנדיאנה? לא בטוח. לארי כנראה בעד הסלטיקס

  1. סלטיקס התחילו את הניגוב נגרי אינדי בקושי מצליחים לזרוק לסל

 61. אינדי נתקעו בחדר הלבשה קוליסון מחרבן בלי הכרה

 62. וואלה בוסטון בכמה דקות הופכת את מועמדותה חזרה לאליפות עד הפעם הבאה שהם יהיו בפיגור וסטיבנס צריך ללכת לבית

  1. חח. אליפות בחלום אפילו לא אליפות מזרח. אינדי פשוט יצאו עם החיתול מהחצי דארן קוליסון כבר עם חיתול שלישי הערב. אינדי ככ מוגבלים אין להם שום שחקן יוצר באחד על אחד

   1. ומה אתה אומר על פילי "קשיחות" 76? יקחו את המזרח השנה?!

    1. אמביד באטלר והאריס יצטרכו להתגבר על בראון וסימונס. יהיה קשה מאד אבל מאמין בהם

 63. תם הטקס

 64. אינדי בלי סל שדה מתחילת הרבע. עצוב.

 65. אינדיאנה עם 3 נק' או משהו כזה ברבע הזה לא?

 66. יאללה עוד שעה נראה את ראס בהטלת סלעים והאםנאוק יצליחו לחרבן גם מול לילי כריות יהיה הרבה יותר מעניין

  1. צר לי לאכזב אותך.
   ראס הולך לשים היום טריפל עם 40 נקודות ובלי החטאה.
   על אפך וחמותך (שתחיה עד 120) אוקייסי הולכים לטחון דק את פורטו ניגוב של 4:0 קליל ובגמר האן בי איי נראה את פילי נגד אוקלהומה. פילי לוקחת ב 7 משחקים.

   1. חחח יש יותר סיכוי להסכם שלום🤣🤣

 67. הסלטיקס בראו את עצמם בהגנה ברבע השלישי.
  רק משם תבוא הישועה!

  1. יותר חרבון של אינדי האמת

   1. אל תדאג, אינדי לוקחת.

    1. לוקחת את המגבת 🤣🤣

  1. פול ג׳ורג׳ מוגדר GTD, נראה לי שישחק

 68. וואווו איזו בומבה של סקרי טרי

  1. סאבוניס חירבן לייאפ וקיבל שלשה על הבאזר

 69. עם 8 נקודות ברבע השלישי, אינדיאנה נכנסת למקום ה-3 המכובד בכל הזמנים בפלייאוף.
  ממש חבל על הסל המיותר של מקדרמוט, לפחות היינו רואים שיא חדש.

 70. נראלי שזו הפעם השנייה שאני צופה באינדיאנה העונה…לא מבין איך הם עשו פלייאוף בכלל

  1. מזרח

 71. יופי של דיפנס, רק שלא ייפצעו.

 72. סלטיק טיים

 73. אינדיאנה בשביקה הגדולה ביותר שראיתי השנה

 74. לגמרי לא הגיוני הרבע הזה מבחינת אינדי. קיבלה שיתוק כללי. כל הכבוד לבוסטון שהתאפסו על עצמם, אבל בחייכם אינדי – ככה לאבד את כל האויר שהתחלתם איתו?

 75. זה קורה כל פעם מחדש. נלחמים בחצי הראשון ואז נגמר הסוס ומזייפים בחצי השני. מתסכל

 76. Jealous cowards try to control
  Rise above! We're gonna rise above!
  They distort what we say
  Rise above! We're gonna rise above!
  Try and stop what we do
  Rise above! We're gonna rise above!
  When they can't do it themselves
  Rise above! We're gonna rise above!
  We are tired of your abuse
  Try to stop us; it's no use!

 77. השיא השלילי למחצית בפלייאוף עומד על 23.
  אינדיאנה עם 12 בינתיים כשנשארו 6 דקות, יכולים לעשות את זה.

 78. ימות המשיח
  סטיבו לוקח טיימאאוט כשהוא מוביל ב 15.
  פשששש, גאוני!

 79. כולם לעבור לפוסטאפ. co.il
  האיכות נעלמה מפה.

  1. post up what a joke

 80. שימון, אני יודע שעכשיו קשה לך.
  ממליץ על שמן קנאביס 🙂

  1. למה קשה? אני דווקא בעד בוסטון שיהיה מעניין מול הפריק מה יש לי לעשות עם אינדי ויוטה? 2 הקבוצות הכי משעממות בליגה. כדור שינה

 81. סדרה של 5 משחקים

 82. גיילן מנסה להרוס לאינדיאנה את השיא

 83. לבויאן יש פרצוף של תחמן

 84. לארי חותך לפני הפקקים. גאה בו, יכל להיות אוהד מכבי קלאסי

 85. הסלטיקס מורידים רגל מהגז.
  מובילים ב 15 ועם המחליפים של המחליפים.
  נראה כמו שיוט רגוע וירידת ההפרש. הם בטווח 15 וסטיבו מרשה לעצמו.

 86. איזו מחצית זוועה לאינדיאנה.
  תצוגת נגרות לתפארת מדינת התירס.

 87. טברייני טברייני אינדיאני…

 88. משחק רמה פח. גועל נפש. בזבזו לי את הזמן

 89. לינק אוקלהומה?

 90. נראה לי שאפרוש בשיא
  לילה טוב לכולם וחלומות לפעמים מתגשמים.
  לפעמים הלילה הוא שירים
  שרם אל שיך חזרנו אליך
  ואפשר להמשיך עד מחר בבוקר

 91. קישור לאוקלהומה ורטלנד?

 92. קישור לאוק- פורטלנד?

 93. במהלך הסדרה של אוק פורט ,הולך להיות מכות בין קאנטר אדאמס😂😂😂
  הם לא מאוהבים

 94. אדאמס הולך לסיים עם איזה 40 נקודות בקטסל של קאנטר

  1. כנראה שפורטלנד בסדר עם זה, כל עוד האחרים מחוץ למשחק

 95. אוי אוי אוי – כמו תמיד, עכשיו צריך לחזור מהבור

  1. אל חשש, אם לא מנצחים לפחות ראס בקצב של 25 אסיסטים

 96. הדקות האלו לכל מי שזלזל בפורטלנד…
  במיוחד כשג'ורג' פצוע ממול…

 97. אדאמס בשליחות ארדואן כך נראה

 98. שמו את אוק בבור עם כיסוי מתכת

 99. בלי ג'ורג' אוק הולכים הביתה

 100. איזה אף זבבף יש לקאנטר

 101. עם כל הרעש, קנטר עשה עבודה לא רעה בכלל, עם 8 ו8 בעשר דקות

 102. אין הגנה לאוק,לא יאומן,קצב של 160

 103. וואו אוק בצרות,שמעון לילי כריות בעליהום

 104. מי שלא ראה את פורטלנד בזמן האחרון הפסיד, קבוצה עם צעירים אתלטיים ונמרצים (גם אם בוסריים וחסרי ניסיון), עם המון התלהבות. וליליארד נח קצת וצבר אנרגיה. יהיה קשה לקבוצה כל כך טיפשה כמו אוקלהומה לנצח אותם

 105. אחוזים מטורפים לשלוש לפורטלנד.
  לא יימשך לאורך זמן.

 106. כולם לעבור לפוסטאפ. co.il
  האיכות נעלמה מפה.

 107. הגנת פח אשפה של הרעמים,ראס חייב לקחת פיקוד לטוב ולרע כי אחרת אין להם מה לחפש פה,ג'ורג' נראה רבע מהשחקן מלפני חודשיים ואי אפשר לסמוך על השאר.

 108. לדעתי שתי הקבוצות שוות ברמתן. הן יקומו ויפלו על היכולת של הכוכבים שלהם.
  בינתיים לילארד מדהים. ווסטברוק עדיין לא נכנס לקצב.

 109. האמת,הכל לטובה ,אוק ילכו הביתה,הדביל Donovan ,יחפש עבודה במכללות

 110. סת קארי אחלה שחקן

 111. הריצה של התאנדר ממשמשת ובאה

 112. בכל פעם שראס הולך לסל יוצא משהו טוב. לא מבין אותו, שיפסיק למסור ויילך לסל. הרג אותנו עם המסירות האלה

  1. לגמרי

 113. בוא נגיד את זה בעדינות,ראס אהבל קשה ראש ועקשן.😁

 114. אח ראסל ראסל, אם אני הג'י אמ של אוק אני קונס אותו על כל מסירה שהוא נותן

 115. בנתיים ראס לבד מחזיק את כל המערכת
  וסי גיי מקולום בא עם הרבה שנאה
  בכלל שני הגארדים של פורטלנד עם פרצוף אנטיפת של זוז לי מהעיניים

 116. קברו את ווסטברוק הרגע

 117. בס"ד
  השריקה עכשיו לאופנסיב של ראס(השנייה) בחיים לא הייתה

 118. חחח הוד הפחדן הסתובב לילארד הבכיין נפל וראס קיבל עבירות סתם. לא נורא, ראס מחק לבד את ההפרש, שחקן גגול. אה כן, ג'ורג'י בוי פצוע בכתף.

 119. ראס מרגיש טוב…
  גורג' נשאר במשחק 6 מול יוטה מהעונה שעברה.

 120. רבע שני מצויין של אוקלהומה שיכולה לרדת מעודדת למחצית.
  למרות יכולת חלשה של ג'ורג' ואחוזים גרועים מהשלוש, הם חזק במשחק.
  שרודר מצויין הגנתית, אדאמס התקפית.

  אגב, לאוהבי אוקלהומה שבאתר, עד כמה משמעותי מוריס מאז שהגיע? לפי המחצית הראשונה הוא שחקן של קצה הרוטציה

  1. לא קצה הרוטציה אבל בהחלט הוא לא מביא את השרוג שציפיו שיביא איתו
   לאחרונה הוא מקבל יותר דקות בהרכב סמול-בול שרץ טוב.

   1. #שדרוג שציפו
    כמובן

    1. תודה!
     מאכזב, חשבתי שיהיה שחקן מוביל בליגה.

 121. אני שומע שהמטומטמת כנראה הולכת עם שילוב של פלינקה ורמביס.
  הליגה רועדת מפחד.
  רק מזל יוכל להציל אותנו.
  מקווה שמה ששמעתי לגבי קוואי נכון, אבל זה היה לפני הבלגן עם מג׳יק…

  1. אין ל"חברים" שלך מידע על קבוצות יותר מעניינות?
   מאיך שזה נראה הלייקרס שלך לא רלוונטים לפחות עד 2030

   1. אם כל כך מפריע לך תתעלם

    1. מתעלמים

  2. רמביס? ג'יזס

 122. פול ג'ורג' באחד מימי הקליעה הגרועים בקריירה אבל OKC בסוף תנצח

 123. אין אף אחד שמצליח לקנות סל בOKC, חוץ מראסל בחדירות. ככה אי אפשר לנצח. למה לא נותנים יותר זריקות לפרגוסון?

 124. חזרתי עכשיו מספורט באר עם 25 מסכי TV ענקיים וכולם עדיין בשוק מנצחון טייגר וודס

 125. קנטר על הכיפאק בינתיים

 126. ועכשיו אחד האנשים בפרונט אופיס מעריך שזה יהיה פלינקה/רמביס וג׳וואון הווארד מאמן למרות שהם אמורים להיפגש גם עם מונטי וגם עם לו.
  לא חושב שהווארד מועמד יותר טוב, אבל אולי גם לא יותר גרוע.
  לפחות יש פוטנציאל ויש הסטוריה עם לברון.

  1. על האווארד כתבתי כבר לפני שבועיים

 127. בסוף הסטטסטיקה תתאזן…ואוק יתחילו לקלוע אם זה קורה אוק מנצחת
  פול ג'ורג' יבוא ברבע הרביעי זה די קבוע אצלו

 128. פול ג'ורג' חייב להתעורר. מעניין אותי אם אחד משלנו במשחק

 129. גם אני מרגיש ש-OKC תנצח

 130. פשוט בושה ההכנה המנטלית של שחקני אוק' חוץ מראס, עושים במכנסיים כמו טירונים. אם ינצחו זה רק בזכות ראס, ממש מביש, ככה באים לפלייאוף?!

 131. הזריקות לשלוש של OKC זה כבר עניין פתולוגי. לא קשור לכדורסל.

 132. קיירי ומוריס (20 כ"א) וטייטום (15) קלעו כמעט שני שליש מסך הנק' של הסלטיקס (הסלטיקס ניצחו 74-84 ושני שלישים מ-84 הם 56).

 133. ווווווואאאאאאאאאאההההההההההה (פיהוק)
  .
  מה הולך ?..

 134. אמינו מדהים. תצוגת הגנה ברמות הגבוהות ביותר.
  ממש נכס לפורטלנד. מבחינתי השלישי בחשיבותו בקבוצה.

 135. לא זוכר משחק פלייאוף ששרקו כל כך הרבה לעבירות תוקף

  1. לקבוצה אחת..כן?

 136. אני מפסיק לכתוב על השחקנים של אוק, כל מה שאומר אצטער. בלי ראס היה פה כבר 30 הפרש

 137. סת' קרי נראה כמו וין דיזל בחטיבת הביניים

 138. מי עדיף, אמינו או גרנט? די דומים לא?

 139. בס"ד
  מישהו יכול להסביר לי:
  האם יש לאוקלהומה תרגילים התקפיים?

  1. בגלל שהרמת…
   1. ווסטברוק הולך ראש בקיר
   2. ווסטברוק עושה סחרחורת
   3. עובדים בשביל ה-TD
   4. ווסטברוק מוסר לג'ורג'.
   5. ג'ורג' לוקח את המשחק על עצמו באחד-על-אחד

 140. יאללה עכשיו אמור להתחיל המשחק
  עד עכשיו גישושים בלבד

 141. מקולום נראה כאילו לא נפצע.

 142. OKC מלבד שרודר כולם מפחדים לזרוק

 143. טרי סטוטס נבהל מהאיירבול של ראס ומייד לקח טיימאאוט 🙂

 144. פול ג'ורג' חייב הרבה על המשחק הנוראי הזה…

  1. יש לו עוד חוב משנה שעברה מהסדרה מול הג'אז

 145. עוד ריב' ואסיסט לראס והמטרה הושגה

 146. cx"s
  שיפוט סופר ביתי

 147. ראס מדדה!!

 148. ראס מזכיר את המשחקים של קובי הפצוע..

 149. ראס חשב על הריבאונד שחסר לו לTD וקיבל שלשה על הראש

  1. לגמרי, שלשה של משחק

 150. כנראה שזהו זה.

 151. ליליארד מראה לראש ש-TD זה מגניב, אבל קליעה הרבה יותר חשובה

 152. קנטר נולד מחדש!

  1. החתמה מצוינת לבלייזרס, בטח עכשיו שנורוקיץ' בחוץ

 153. יש TD!!!!!!

  1. איך דונובן נשארמאמן???????????????????
   איך??????

   1. הגנה גדולה, התקפה מצויינת, מבטים טובים, רמת קליעה של כיתה ד' – מה הוא אשם?

    1. לפרגוסון היה מבטים פהויים?
     לגרנט?
     רק לג'ורג' היו והוא לא גמר להחטיא
     מוריס בכל קבוצה אחרת משדרג את הקבוצה, דונובן נאדה.

     1. גם נכון… אבל ההגנה טובה, זה גם משהו

 154. בס"ד
  קנטר שחקן המשחק

 155. איזה חרא!!!!!!!!!!!!!
  משחק שכלכך קל לנצח!!

  1. ממש אבל ממש לא מגיע לאוק' לנצח. שיחשבו קצת על הבושות שעשו. רמת קליעה של כיתה ד', כולל ג'ורג'.

 156. נקמתו של קאנטר..

 157. יום שחור לגמרי בקליעה של OKC, ועדיין יכלו לנצח.

 158. אין יור פייס, ארדואן!!

 159. מה שקאנטר עשה הערב לאדאמס… מזל ששמעון לא פה

 160. איזו החתמה של הבלייזרס, ועכשיו כמה היא חשובה בדיעבד עם הפציעה של נורוקיץ'.
  קנטר פשוט אחלה שחקן האסל. הוא אולי מגן גרוע, אבל את היכולת ההתקפית והריבאונד שלו אי אפשר לקחת.

 161. מזכיר לכולם שאוק' ויתרו על לוחם החופש
  למען חבר מועדון הבננה.

 162. שטות גמורה החוק הזה שההתקפה יכולה להוציא כדור לכל המגרש, גם לחצי השני.

 163. Lol. אפילו לא פורטלנד

 164. כבר כמה משחקים שאני רואה את פול ג'ורג' יוצא בפאולים. הוא חייב לשמור על עצמו טוב יותר. הבעיית עבירות שלו היא משמעותית ל-OKC.
  היא גורמת לו לשחק פחות דקות ולהיזהר יותר. זה פוגע בהם

 165. okc זה קבוצה של שני שחקנים,אדאמס זה שחקן פג תוקף,בשביל מה שהוא עושה אפשר להביא סנטר במחיר של 5 מיליון לעונה,הוא תוקע את הקבוצה עם החוזה העצום שלו כמו שהוא תוקע את הצבע ומונע כל חדירה של ראס.

  חוץ מאדאמס okc חייבת לדאוג לספסל נורמלי,חוץ משרודר אין להם אף אחד שתורם,נואל אולי מביא בין 8-4 נק' למשחק וזהו,ריימונד פלטון???? הגופה של מוריס????? עם זה הם רוצים לעשות ריצה בפלייאוף?

  הכי הרבה כישלונות פרסטי חייב לעשות מהפכה בקיץ, חוץ מג'ורג' ראס וגראנט אין לאף אחד סיבה להישאר.

  1. מסכים
   לא לגמרי
   מוריס שווה הרבה
   אדאמס זה עניין של מאמן וניהול הגנה נכון והוא מהווה מיס מצ להרבה קבוצות.

 166. כל ההיטרים שבאו לראות את ראס יקירם משליך סלעים ומנפיץ ריבאונדים וכל החרא הזה התאכזבו ראס שיחק משחק סופר חכם ויעיל.
  כל האוהדים גם התאכזבו על משחק קל שסתם ברח מהידיים סתם שיט מארץ החרא חסרת הטעם!!!
  ליליארד לא אוהב אותו אבל הוא בן זונה קר רוח עם השלשה בסוף!

  1. ראס חשב על הריבאונד החסר ונרדם. זה הפסד טוב, אל תדאג, אוי ואבוי אם היינו מנצחים עם תצוגה כזאת, עוד היו חושבים שהכל בסדר. ככה יבינו שאסור לבוא למשחק פלייאוף ולקלוע ככה, פשוט אסור.

 167. אוקלהומה הייתה צמודה במשחק למרות משחק זוועתי של ג'ורג'+ תצוגת קליעות איומה של כל הקבוצה.
  לא הייתי ממהר להספיד אותם..

 168. מזכיר לכולם שזה בסך הכל המשחק הראשון. אם ביום כזה של אוקלהומה כל מה שפורטלנד מגרדת זה חמש הפרש בבית אז הולכת להיות סידרה ארוכה. אני מהמר על ראסל.
  וכדאי מאוד שג'ורג' יתאפס על עצמו ויבין שהגיע הפליאוף.

  1. + 100

 169. שורה תחתונה – התוצאה מראה שהסדרה לגמרי תלויה בקליעה של OKC. בליגה הרגילה, האחוזים שלהם ל3 הם 35%, ואם נסתכל רק במשחקים נגד הבלייזרס, האחוזים שלהם על 39% מהשלוש ו46% מהשדה. היום הם קלעו 40% מהשדה ו15% (!!!) מה-3. ועדיין המשחק היה ממש צמוד. יענו עם OKC חוזרים ומתקרבים למספרים הממוצעים שלהם, הם לוקחים את זה.

 170. ללא גריפין אני לא נותן לדטרויט כל סכוי

 171. ברוק לופז הפך לקלעי שלוש מיומן ביותר. איזה מהפך אדיר הוא עשה במשחקו!

 172. עוד שלשה מצויינת של ברוק לופז!

 173. גריפין נח היום, ואולי גם במשחק הבא, כדי לתת לעצמו ולקבוצה צ'אנס לנצח במשחקים בבית

 174. באקס חוגגים

 175. איזו סדרה מיותרת, בטח שגריפין בחוץ. הסדרה עם הפער הכי גדול בין כל סדרות הפלייאוף. כבר היה עדיף לקבל את וויד בריקוד אחרון

  1. יהיה פה שיא הפרשים לסדרות פלייאוף

  2. דווין קייסי מראה שאפשר להוציא אותו מהראפטורס… אבל בפלייאוף הוא אותו מאמן. הפיסטונס נראו כאילו אין להם חשק וללא שום הכנה

 176. ויאניס כרגע כמעט הטביע מהעונשין

 177. אמצע הרבע השלישי והבאקס כבר ב41 הפרש..

 178. 40 פור לבאקס יהודים רחמנות

 179. והנה דראמונד "זורק" את יאניס לפרקט

  1. והרחיקו אותו על פלרגנט 2
   אפשר להבין את השופטים שישר עוצרים את זה שלא יגרר למשהו יותר גרוע ושחקן יפצע

  2. איזה גולם דראמונד
   לא שאיתו לפיסטונס יש סיכוי…

 180. נראה לי שאם זאזא נכנס, כל האולם עובר לכוננות ובודנהולצר זורק את החמישייה שלו לספסל

 181. ת'ון מייקר מציג: "מעשה באטרייה"

 182. הקליפרס ידעו מה המצב של הברך של בלייק…
  החתימו אותו כדי להטריד אותו.

 183. יש קבוצות שמבזות את המותג "נ.ב.א."

 184. סופסוף פלייאוף בסקטבול. אחלה פתיחה ביוסטון ואפילו הקהל ממלא את הטריבונה. שתי הקבוצות חדות.

 185. ליוטה אין מספיק כוח אש להתמודד מול יוסטון.

 186. לינק ליוסטון? רדיט קרס

   1. תודה

 187. סתם ככה, מתוך תחושת קבס גואה ועולה מהמשחק המשעמם של יוסטון, בדקתי את ממוצע המסירות להתקפה של שתי הקבוצות, ב14 ההתקפות האחרונות.
  ולנתונים..
  יוסטון מוסרת 1.1 מסירות להתקפה (מטורף לא??)
  יוטה מוסרת 2.8 מסירות להתקפה

  אז.. נכון שיוסטון מובילה והכל טוב ויפה, ובכל זאת – ואני כותב זאת כאדם שאוהב כדורסל קבוצתי, זורם וכו' – זה לא כדורסל שכיף לראות, אלא אם אתה אוהד של יוסטון

  הערה:
  הנתונים הנ"ל נרשמו כשהארדן היה על הספסל…

  1. אחלה מדגם, 14 התקפות. אם תזקק ל-3 התקפות עוד ייצא שמרצ ופייגלין מרכיבות ממשלה ביחד.
   תחושת הקבס המרכזית היא מגולדן סטייט והרס הליגה במעבר של קווין דוראנט. יוסטון, יוטה, מילווקי, ברוקלין, דנבר, ספרז, בוסטון, אוקלהומה, פורטלנד, פילדלפיה, טורונטו – כל מה שקשור אליהם מעורר הרבה פחות גועל, כי יש שם אקשן. לא שואו לתיירים עשירים.

 188. יוטה משחקים כדורסל של פעם, חיתוכים לסל וקליעה מקרוב

 189. הכשירות של קאפלה צריכה להדאיג את דאנטוני. פאריד הוא לא 5 אמיתי.

 190. הארדן בלתי עציר

 191. חולוניה בזון

 192. הארדן מתחיל לטבוח

 193. הארדן השחקן הטוב בעולם רק לראות באיזה קלות הוא טובח ביוטה סל הלייאופ או שלשה לטאקר

 194. הארדן מדהים. לא רק הקליעה, הוא שכלל את יכולת המסירה שלו תוך כדי תנועה בצפיפות, ומציאת השחקן הפנוי בחוץ, לדרגה לברונסקית. יאניס תלמד. והוא ילמד.

 195. הסדרה הזו תיגמר כמו שנה שעברה. יוטה יקוששו איזה ניצחון בדרך להדחה מכובדת…
  המאצ אפ הזה פשוט לא טוב לג'אז. יוסטון הם הקבוצה הכי גרועה שהם היו יכולים לקבל

  1. צודק, כי יוסטון שומרים ואז ליוטה מאוד קשה

 196. הסדרה הזאת תהיה הכי חד צדדית מכולן, ליוטה אין אפילו חמישיה

 197. מחצית טובה מאוד. יוסטון ויוטה שוברות הערב את הפרדיגמה על שתיהן. יוטה הלכה לקו 13 פעם, יוסטון רק 3. יוסטון עם 15 אסיסטים, יוטה רק עם 10. יתרון הריבאונד המשמעותי הוא של יוסטון דווקא. איבודי כדור – יוטה כפול מיוסטון. בדיוק נגד הצפוי.

 198. יוסטון עם הגנת עלית. אני לגמרי רואה אותם עוברים את גולדן.

  1. הגנת עלית על מיטשל וחבורתו. הווריורס זה סיפור אחר לגמרי (התקפית והגנתית).
   יש לרוקטס סיכוי אבל מול הווריורס זה יהיה סרט אחר לגמרי

   1. לא לשכוח שלגולדן אין ספסל. איגודאלה וליונגסטון כבר לא מתאימים לרמה הזאת. כל השאר זה ליגה ג.

    1. אבל לדולדן יש חמישה שחקנים. והם יכולים להגיע למצב ש-2 או 3 מהם על המגרש בכל רגע נתון.
     ליוסטון יש רק את הארדן ופול שצריך לחלק ביניהם את העומס

    2. איבדת אותי ב"איגודאלה וליונגסטון". משפט תלוש, חסר קשר למציאות ומעיד על בורות עצומה.
     ההוכחות בהמשך הפלייאוף

  2. יש להם בעיה קשה בחיתוכים לצבע, פייבורס וגובר עשו ימבה נקודות ככה, ועם גולדן סטייט זו ליגה אחרת לגמרי, במיוחד KD. יותר מדי עומס יופעל על קאפלה, השנה לגולדן יש גם את קאזינס שפשוט ימלא אותו בעבירות.

  3. רביעית של הארדן

 199. יוןטה נזכרו שפערי הכישרון גדולים מדי, וחייבים להוציא את יוסטון מאיזור הנוחות שלה. 2 דקות ראשונות, כבר כפו 3 איבודי כדור (אחרי 7 בלבד של יוסטון כל החצי הראשון, בלי אף איבוד של הארדן על 7 אסיסטים. כבר עשה 2).
  אין להם ברירה. רק להתעלק וללחוץ. אחרת זה יהיה קל מדי לרוקטס. ועדיין חסר ליוטה באופן מדאיג עוד כוח אש מבחוץ. חייבים לעורר את קורבר.

 200. באמת איפה קורבר

 201. סניידר חתיכת מאמן. עשה בדיוק את ההתאמות. לחץ על הארדן בהגנה, מכניס אותו כבר ל-4 עבירות. בהגנה מוציא את יוסטון מהתבנית הנוחה שלה והיא לוחצת בידודים וזריקות קשות מ-3 בלי אסיסט לשחקן הפנוי. ככה הולך ונוגס ביתרון נוח של 15 נקודות ותיכף זה על 5

 202. למה קראודר מתפנה לשלשות הפנויות האלה ומחטיא בסיטונות (1 מ-6), ולא קורבר? אין הרבה קלעים כמותו שיכולים ב-2-3 דקות על המגרש לשנות מומנטום. בשביל זה הוא שם.

 203. הסטפ באק של הארדן מה-3, זה בלתי עציר. מוציא את כל הרוח מהמפרשים של יוטה.

 204. חברה יוטה שנתיים מנצחים רק נמושות הם קבוצה חלשה תפנימו. לנצח אהבלים כמו אוק או פורטלנד לא חכמה. הנה אוק הפסידו גם לפורטלנד אז? הם לא בלבל הזה הם בנוים על מיצל ו4 נגרי על ובלי ספסל. די דומים לאינדיאנה. רק האהבלים מאוק מסוגלים להפסיד להם

  1. שמעון,
   שברת את הת'אנדר. רוצצת את הסיקסרס.
   בבקשה על תקלקל לנו גם את יוסטון…
   (מזל שיש מנגד את קללת האשך. אולי תהיה סדרה מעניינת)

   1. התאנדר? לא הימרתי עליהם לכלום הם היו גמורים לפני😎 גם פילי היו גרועים לפני. פילי מה שיציל אותם זה פציעה מסיימת עונה של סימונס ובראון בהתנגשות ביניהם

  2. פער הכישרון מול יוסטון פשוט גדול מדי. יכולים להוציא בדוחק משחק אחד ביוטה. הרוקטס גדולים עליהם כמעט בכל עמדה. האמת – בכל עמדה. ובספסל זה כבר ממש לא נעים

   1. זה מיס-מצ' מהגהינום עבור בג'אז. היריב הכי גרוע היו יכולים לקבל לסדרת סיבוב ראשון (והפוך לרוקטס, הכי טוב שהיו יכולים לבקש)

 205. לכל מיס מאץ', המיס מאץ' עובד גם הפוך, מלבד אם זה "טוב" נגד "רע".

 206. ההפרש עולה, יורד, שוב עולה… יוסטון בשליטה מוחלטת

  1. מיטשל יכול להתחפש גם לקובי בראיינט וזה לא יעזור

 207. way too easy
  ולא נראה שיוטה יכולה להוציא שפן במשחקים הבאים. זו סדרה של 4-5 משחקים.

 208. משחטה ביוסטון מנגבים עוד בלי הארדן. תנו למיצל את okc שיעשה ממוצע 40 נק

 209. דה שוט אוק הולכים להפסיד ללילי כריות את הסידרה כנראה זה יהיה הרבה יותר מביך מההפסד ליוטה שנה שעברה🤣🤣

  1. גם אם OKC עפים לבלייזרס. ההפסד שנה שעברה מול הג'אז יותר גרוע

   1. ממש לא פורטלנד קבוצה גרועה וסופר רכה היריבה הכי נוחה מכל שמיניית המערב. ליוטה לפחות יש קשיחות פורטלנד הם פח זבל ולהפסיד להם זה חרפה יותר גדולה.

    1. שנה שעברה יוטה היו קבוצה שמונהגת ע"י רוקי, שני שחקנים לבנים שאף אחד לא ממש נתן להם סיכוי (רוביו, ואינגלס) וסנטר צרפתי שכולם אמרו שהוא לא מתאים לפלייאוף.
     בנוסף, אמרו שהם נהנו מלו"ז קל בסיום העונה שנתן להם את הריצה להיכנס לפלייאוף.
     OKC היו עם הר של צפיות מה"שילוש הקדוש" וסיימו עונה לא רעה מבחינתם (הרבה יותר טובה מהעונה הנוכחית). בנוסף ליתרון ביתיות (שאין להם מול הבלייזרס שהם קבוצה מאוד ביתית, עם שני גארדים שהם בעלית של הליגה מבחינה התקפית).

     1. אז אוק התגבשה בשנה ונפטרה מכרמלו. יוטה נשארו די באותו מקום ואותה קבוצה. פורטלנד השנה רכה מאד ובלי נורקיץ.
      אוק בזיון פשוט. הדחה מול פורטלנד אם תהיה תהיה שבירת שיא חדש

 210. הבעיה של יוסטון זה השלב הבא, וליתר דיוק, גארד בגובה 2.10 בשם קווין דוראנט.
  אנשים אולי שכחו איך הוא פירק אותה בשנה שעברה. ממוצע 30-6-3, TS של 60 אחוז… וזה עוד מול מגיני עלית כמו טאקר, אריזה ומבאה-מוטה, מתוכם נשאר רק טאקר. היתה שנה לדאנטוני לחשוב על זה, נראה מה יוכל לעשות. דוראנט זה חתיכת שובר שוויון.

  1. בעולם בלי דוראנט בגולדן הארדן עם טבעות ובדיבור על טופ 10 היסטורי. Mvp ו 3 פעמים כנראה סגן mvp פעמיים גמר מערב וגמר ליגה. שלא נדבר על המנהיגות והסטט המטורף. שחקנים משחקים בשבילו ועבורו.

 211. יאללה דאנטוני, תוריד אותם. בסוף הארדן יחטוף אחת לצלעות וזהו זה.

  1. #תנו_להארמסטרינג_לנוח

 212. הפוטנציאל לנפיצות המשחק הזה התעורר עם כניסתו של גרייסון אלן AKA "הבברלי הלבן"

 213. אמרו לי שהארדן בול לא יעבוד בפלייאוף 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 שאמרו פלייאוף כוונתם הייתה מול קרי דוראנט קליי וקאזינס

 214. הג'אז מאכזבים.
  ייראו אחרת במשחק הבא להערכתי

  1. הלוואי, רק אין להם איך.

 215. הרוקטס הראו עליונות מוחלטת. המצ'-אפ הזה מול הג'אז הוא מתנה עבורם (הכי טוב שהיו יכולים לבקש מול השמיניה במערב). יהיה להם 4-5 משחקים כדי לחמם מנועים מול הווריורס.
  הג'אז יעשו אולי את ההתאמות שלהם, כי סניידר מאמן מצוין, אבל הרוקטס יותר טובים ו"נוח" להם מול הג'אז

  1. בוא נראה כמה נוח יהיה להם ביוטה במשחקים 3 ו4

   1. נוח מאד כמו שנה שעברה. יוטה יכנבו משחק 1 בבית וזהו.

 216. סל הנצחון של פול ג'ורג' על הארדן דפק את כל הקבוצות שם.
  אוקלהומה, היתה נותנת את הפייט שלה נגד גולדן, אם כבר הדחה סיבוב 1 אז בכבוד, לא נגד פורטלנד.
  יוטה היתה הולכת לסדרה שקולה עם פורטלנד, לא שוב הסיוט של יוסטון.
  יוסטון היתה מקבלת את פופ והספרז, ולא הטיול הזה בפארק.
  הקליפרס ונדבר, שתי קבוצות נחמדות, היו נהנות מהפלייאוף שנפל עליהן השנה, עם הרבה סקורינג.
  איזה סל דפוק.

  1. קראתי הכל עד המשפט הראשון .. כמה שטויות בתגובה אחת .

   1. "קראתי הכל עד למשפט הראשון" – זו המצאה שלך או שיש לך כותבים?
    שב תתאמץ לענות, באבא, או פשוט אל תענה. טוקבקים זה בוואלה.

  2. בהחלט סל ששינה מהותית את תמונת הפלייאוף.
   אבל בוא, כולו שוחק רק גיים 1 עד עכשיו, חוץ מווריורס-קליפרס הכל עדיין פתוח.
   כשהסיבוב הראשון ייגמר ועדיין התוצאות בסדרות לא יהיו לשביעות רצונך – תחזור שוב על התגובה, אפשר לפתח עליה מיני דיון נחמד 🙂

   1. בכיף 🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט