עוד שבת יפה של…חורף – סיקור משחקי שבת/ הלל הורוויץ

עוד שבת יפה של…חורף – סיקור משחקי שבת/ הלל הורוויץ

אז אחרי שבת שעברה עברנו כאן בטורונטו לשעון קיץ מה שגרם לי לחשוב שאולי מזג האוויר יבין את הרמז ויעבור גם הוא למצב קיץ. אז זהו שזה פחות עבד והרחובות עדיין מלאים בקרח בלתי נראה כמעט שגורם לך להחליק כמו מטורף והיום גם ירד עלינו שלג. אז מה יותר טוב מלהוציא את שבת כאילו אמצע הקיץ בארץ (20:10) בטמפרטורות של חורף קיצוני? המון דברים יותר טובים מזה! המון! אבל, לפחות היו כמה משחקים טובים לראות בשידור חוזר ואחרים לזפזפ ביניהם בלייב. אז הנה מספר רשמים ממה שקרה הלילה בליגה הטובה בעולם.

בוסטון סלטיקס (27-43) 129 – אטלנטה הוקס (46-24) 120

3:12 דקות לסוף הרבע השלישי הסלטיקס הובילו 78-102 על אטלנטה והמשחק נראה גמור. עם חמישה ניצחונות בשבעה משחקים הסלטיקס קיוו להמשך ערב רגוע וניצחון נוסף לשים תחת החגורה. רעיונות לחוד ומציאות לחוד כאשר ההוקס החליטו לחזור למשחק ברבאק ועצרו לגמרי את ההתקפה של בוסטון. סל השדה הבא של הסלטיקס היה יותר משש דקות לאחר מכן והתוצאה כבר הייתה חד ספרתית ב-99-108. ההוקס עוד הצליחו להשוות את המשחק ב-112 אלא שריצת 0-9 של הסלטיקס סגרה שנית את המשחק שהיה אמור כבר להיסגר קודם לכן. אצל הסלטיקס יסיימו גם את הערב עם הערכה של מצבו של הייוורד אחרי שצווארו נפגע אחרי התקלות בג'ון קולינס.

קיירי הוביל עם כמעט טריפל דאבל משחק אחרי שהיה לו את השני שלו בקריירה בניצחון על סקרמנטו, הלילה היו לו 30 נקודות, 11 ריבאונדים ו-9 אסיסטים. ג'יילן בראון הוסיף 23, מוריס 19, וטייטום 18. אצל המפסידים היו אלה כרגיל טריי יאנג (26 נקודות) וקולינס (20 נקודות ו-11 ריבאונדים) שהובילו את הקבוצה כאשר קרטר תורם 16 מהספסל.

זה הרבע הראשון השני בטיבו התקפית של הסלטיקס העונה עם 43 נקודות, הראשון בטיבו היה 45 נקודות מול אותם הוקס. ואם אתם רוצים לסיים לקרוא על המשחק הזה עם חיוך שימו לב לציטוט של סטיבנס אחרי המשחק:

"I hated playing Vince Carter today, As a 42-year-old I love noon tips. I'm sure he does. I knew he'd go off"

אוקלהומה סיטי ת'אנדר (28-42) 88 – גולדן סטייט ווריורס (21-47) 110

הפלייאוף קרוב! תשאלו את הטלוויזיה כשתחת התוצאה מופיע גם המיקום של כל קבוצה בקונפרנס. ערב המשחק גולדן סטייט במקום הראשון והת'אנדר במקום החמישי מה שבפוטנציאל יכול להבשיל לכדי סדרת סיבוב שני. השחקן החשוב של הערב כלל לא התלבש כאשר דוראנט לא משחק נגד האקסית ומאכזב קשות את הקהל שכבר הכין את הגרון לשריקות בוז רמות.

על הפרקט גולדן סטייט התחילו חזק וסיימו כבר את הרבע הראשון עם יתרון 13. סטף וקליי הובילו את הלוחמים שבעיקר הציגו הגנה חזקה ששמרה את אוקלהומה על 32% מהשדה – הנתון הגרוע ביותר של הקבוצה עד כה העונה. ברבע השני ווסטברוק קיבל עבירה טכנית והוא כבר עם 16 טכניות העונה מה ששווה השעייה מהמשחק הבא אלא אם יבטלו אחת מהן רטרואקטיבית.

הדבר המעניין ממש היה לראות איך במהלך המשחק גולדן סטייט בחרו לשמור על ווסטברוק בכך שנתנו לו את המרחק ואתגרו אותו לזרוק. מספר אפס לא היה רחוק מכך באחוזי שדה עם 0-7 מהשלוש ורק 2-16 בכללי מהשדה. ראסל חייב לשפר את הקליעה שלו כי אחרת המשחק המנטלי הזה ימשיך וזה לא יראה טוב עבור הת'אנדר.

איגודלה אמר לא מזמן שהוא חושב שסטף חזר להיות אנדרייטד ולראות אותו שוב משחק הזכיר גם לי את מה שאנחנו שוכחים לפעמים, הפנומן הזה לוקח כנראה את מצבת הזריקות בין הקשות בליגה ועם יותר מ-40% מהשלוש, לראות אותו מוסר ורץ בספרינט מאחורי החסימה לקבל שלשה פנויה זה בית ספר לכדורסל בלייב.

סטף סיים את המשחק כקלע המוביל של גולדן סטייט עם 33 נקודות, קליי נתן 23 נקודות ודריימונד 9 אך עם 8 ריבאונדים ו-6 אסיסטים. אצל הת'אנדר PG הוביל עם 29 כאשר חוץ ממנו רק שרודר (15) וגראנט (11) קולעים בספרות כפולות. וזה בלי דוראנט 😉

ניו אורלינס פליקנס (42-30) 136 – פיניקס סאנס (54-17) 138 OT

אזהרת ספויילר למי שלא ראה את uncle drew, קודם כל הסרט לא מדהים אבל יש בו חלק אחד נפלא והנה הוא מובא בפניכם שם הדמות שמשחק קיירי מזכיר משהו קטן לדמות אותה משחק כריס וובר.

בגדול חשוב לזכור כמה טיים אווטס עוד יש לך… ספרו על זה לפליקנס שפשוט הראו לכל הליגה שיש קבוצה יותר "צעירה" מפיניקס ועוד בלייב מול אותם צעירים של פיניקס. אז מה היה לנו במשחק הלכאורה משעמם הזה שהתפתח להיות די מעניין אחרי הכל… בוקר השווה את המשחק 18 שניות לסיום הזמן הרגיל עם לייאפ כאשר הפליקנס לא מצליחים לייצר סל בצד השני והמשחק הולך להארכה.

קומדיה של טעויות של שתי הקבוצות בהארכה יצרה משחק מותח למדי בין שתי קבוצות לא מותחות כלל. 2 דקות לסוף ההארכה ניו אורלינס מובילים בחמש נקודות 129-134 וזה נראה די גמור. סל של ג'קסון מצמצם לשלוש נקודות בלבד והכדור אצל הפליקנס. אחרי מספר החטאות בשני הצדדים בוקר נותן בלוק נהדר בהגנה ואוברה ממיר לנקודות בהתקפה וזה רק נקודה הפרש. וכאן הכל התחיל להתדרדר… שימו לב לרצף הבא 🙂 להזכירכם 44 שניות לסיום נקודה יתרון לניו אורלינס.

מסירה גרועה של הפליקנס מוציאה את הכדור לחוץ וזה עובר לפיניקס. אוברה עם עבירת תוקף, הכדור חוזר לניו אורלינס, 16 שניות לסיום. הפליקנס קולעים 1-2 מהקו אבל לוקחים את ריבאונד ההתקפה. בעבירה הם קולעים רק 1-2 ועכשיו ניו אורלינס ביתרון 3. אחרי פסק זמן של פיניקס דווין בוקר זורק אייר בול שהיה אמור לנסות להשוות את המשחק. 7 שניות לסיום הפליקנס לוקחים את הטיים אווט האחרון שלהם (למה?! אתם ביתרון שלוש והכדור אצלכם!!!) אחרי פסק הזמן הם לא מצליחים להוציא את הכדור ולא נשארו להם פסקי זמן ואחרי חמש שניות הכדור עובר לפיניקס. דווין בוקר מוסר כדור שנראה שג'וש ג'קסון מיירט (זו פרשנות שלי ואתם לא חייבים להסכים) והוא קולע שלשה שמשווה את המשחק. שנייה לסיום הפליקנס מבקשים פסק זמן שאין להם מה שמקנה זריקה מהקו וכדור מהצד שמכריעים את המשחק לטובת פיניקס.

את השמשות הוביל בוקר עם 40 נקודות ו-13 אסיסטים, אוברה היה מצויין גם הוא עם 32. ג'קסון נתן נקודות קריטיות בהארכה ו-19 סך הכל. בצד השני אלפריד פייטון עם טריפל דאבל רביעי רצוף (שיא מועדון) עם 16 נקודות, 16 אסיסטים (משווה שיא אישי שלו) ו-13 ריבאונדים. מעניין לדעת שמרץ החודש השלישי הוא האהוב על פייטון לטריפל דאבלים כאשר מתוך 15 הטריפל דאבלים שלו בקריירה 11 היו בחודש מרץ. טוב אולי זה לא מעניין כל כך אבל בטח תשמחו לדעת שבארבעת המשחקים האחרונים הוא הפסיד את כולם למרות הטריפל דאבל ויש לו רק 4 ניצחונות על כל 15 המשחקים הללו.

רנדל הוביל את הפליקנס בנקודות עם 21 ו-11 קרשים, ב-22 דקות דייויס הספיק לתרום 15 נקודות, 11 ריבאונדים, שלוש חטיפות ובלוק. ערב מלמד לצעירי הפיניקס שקיבלו לשם שינוי שיעור ממישהו אחר על מה לא לעשות.

 

וושינגטון וויזרדס (40-30) 135 – ממפיס גריזליס (42-28) 128

זו הפעם הראשונה בתולדות הפרנצ'ייז מטנסי שגם הגריזליס וגם היריבה קולעים יותר מ-100 נקודות בשלושת הרבעים הראשונים. איך זה קרה? בגלל אחוזי שדה מצויינים כאשר ממפיס קולעים ב-59% במחצית הראשונה והוויזרדס ביותר מ-53%. היו במשחק הזה 20 שינויי יתרון וסך הכל ראינו משחק מבדר שבסופו וושינגטון במרחק של 3 משחקים מהמקום השמיני במזרח.

אצל וושינגטון ביל הוביל עם 40 נקודות זה הלילה השני ברציפות כאשר גם אתמול בהפסד להורנטס הוא קלע 40, הלילה הוא עשה זאת עם אחוזים מפחידים (12-17) כולל תשע שלשות שהן שיא אישי שלו. לביל עזרו גם ג'ברי פרקר (20 נקודות ו-11 ריבאונדים) ובובי פורטיס (18 נקודות). בצד השני היו אלו קונלי עם 28 נקודות ו-12 אסיסטים ויונאס ולנצ'ונס עם 22 נקודות, בראדלי הוסיף 21. עד כמה כל מטאטא ירה במשחק הזה? אפילו פרסונס קבע שיא עונתי של 16.

סן אנטוניו ספרס (29-41) 108 – פורטלנד בלייזרס (27-42) 103

הספרס קלעו ב-47% מהשלוש לעומת 25% בלבד של הבלייזרס, אז איך זה היה צמוד? הבלייזרס קלעו 7-28 לעומת 8-17 של הספרס, רק 15 שלשות לשתי הקבוצות יחד שזה פחות מהממוצע של יוסטון למשחק (15.5) רק שתדעו שהמשחק עם המספר הנמוך ביותר של שלשות העונה היה גם של הספרס כאשר הם ניצחו את הסאנס ב-30 הפרש כאשר שתי הקבוצות יחד קלעו 10 שלשות ביום האחרון של אוקטובר העונה. מה שעזר לספרס הוא שחצי מהשלשות שלהם הערב הגיעו ברבע האחרון מה שעזר להם לסגור את הניצחון. הניצחון הוריד את ההפרש בין פורטלנד הרביעית לספרס במקום השישי למשחק וחצי בלבד כאשר נשארו מעט מאוד משחקים לסוף העונה וכל שינוי מיקום יכול להיות קריטי.

לילארד הוביל את קלעי הבלייזרס עם 34 נקודות כאשר נורקיץ' מאחוריו עם דאבל דאבל של 24 נקודות ו-16 ריבאונדים. מקולום היה חלש למדי עם 10 בלבד במעט דקות לאחר שהוא נאלץ לעזוב את הפרקט באמצע הרבע השלישי עם פציעה ברגל שמאל, נקווה שזה לא רציני. אצל המנצחים דרוזן הוביל עם 21 נקודות כאשר אולדרידג' שרק אתמול נעקף על ידי לילארד בטבלת הקלעים של פורטלנד נותן משחק רגוע מול האקסית עם 12. המשחק הבא של הספרס הוא בבית מול גולדן סטייט. יהיה מע(ט)לף!

 

דאלאס מאבריקס (41-28) 121 – קליבלנד קאבלירס (53-17) 116

במשחק שאפילו לא הציג את לוקה הפצוע האטרקציה המרכזית הייתה נוביצקי שנתן רבע רביעי מעולה וסך הכל 14 נקודות והוא עכשיו רק 6 נקודות מאחורי ווילט ברשימת קלעי כל הזמנים. אחרי 7 הפסדים רצופים תצוגה מאוזנת של המאבריקס נתנה להם ניצחון ביתי ורק ניצחון שני בארבעה עשר המשחקים האחרונים.

מי שדווקא נראה טוב מאוד לאחרונה הוא קולין סקסטון שמאז חזרתו של קווין לאב משחק הרבה יותר טוב. מפתיע לגלות שזה שיש לידך שחקן טוב מפנה קצת מקום על המגרש… הקאבס יכולים להמשיך לקבל מחמאות על התקופה האחרונה בה הם משחקים טוב יותר אך הם עדיין עם מאזן החוץ הגרוע בליגה עם שישה ניצחונות בלבד.

את המאבס הוביל הארדווי ג'וניור עם 22 נקודות, כאשר כל החמישיה קולעת בספרות כפולות והקבוצה כולה מציגה משחק טוב ומאוזן. אצל המפסידים לאב ואוסמן היו עם 22 כל אחד וסקסטון הוביל את קלעי הקבוצה עם 28.

יוטה ג'אז (29-40) 114 – ברוקלין נטס (35-36) 98

יוטה סוגרת ניצחון שלישי רצוף הרבה בזכות הגבוהים שלה שנותנים לה ניצחון של 44-65 בריבאונד מה שאיפשר לה לכפר על 15 איבודים של הקבוצה לעומת 7 בלבד של הנטס שייצרו 24 נקודות מאיבודים לנטס לעומת 4 בלבד של הג'אז.

מיטשל עם 24 נקודות הוביל את קלעי הקבוצה אבל אלו הופעות האולסטאר של גובר אחרי האולסטאר כמו זו של הלילה עם 23 נקודות, 17 ריבאונדים ו-3 חסימות שגורמות להגנה של יוטה להראות טוב כל כך, הלילה הם עצרו את הנטס על 34.7 אחוזים מהשדה. אצל הנטס ראסל הגיע לעבוד עם 20 נקודות ודינווידי הוביל את הקלעים מהספסל עם 22 אבל כשג'רט אלן מסיים משחק בלי סל שדה ואף שחקן חמישיה חוץ מראסל לא מגיע לספרות כפולות לא קל כל כך לנצח.

דנבר נאגטס (22-46) 102 – אינדיאנה פייסרס (26-44) 100

הנאגטס הם הקבוצה בצמרת המערב שכולם רוצים לפגוש. בכל זאת הם לא היו בפלייאוף מאז 2012-2013 ותמיד עדיף לפגוש קבוצה צעירה. למרות שייתכן וזה עדיין נכון הייתי מציע לכל המספידים או המקטינים לזכור פרט קטן. הפפסי סנטר. אחד האולמות הביתיים ביותר בליגה והמאזן הביתי הטוב ביותר במערב עם 6-30 לנאגטס.

הלילה זה הלך קשה כאשר סל של מילסאפ 7 שניות לסיום נתן לדנבר את הניצחון כאשר בצד השני בוגדנוביץ' מחטיא מהשלוש ומשאיר את ה-W בדנבר. את הנאגטס הוביל יוקיץ' עם 26 נקודות רק שהוא הורחק מהמשחק ברבע הרביעי אחרי שהתווכח עם השופט ודיבר אליו לא הכי בנימוס.

הפייסרס התחילו את המשחק ב-5-8 מהשלוש אבל סיימו את המשחק עם 6-24 וזו סיבה די מרכזית להפסד שהרי הם הצליחו לעצור הגנתית את הקבוצה עם הרייטינג ההתקפי השלישי בטיבו בליגה. בוגדנוביץ' שלקח את הזריקה האחרונה הוא הנשק ההתקפי הטוב ביותר של הפייסרס מאז הפציעה של אולדיפו אבל הלילה הוא היה עם 0-4 מהשדה לפני הבאזר וגם הזריקה האחרונה שלו לא נכנסה. יאנג הוביל את קלעי הפייסרס עם 18 ו-10 ריבאונדים כאשר 4 שחקנים שונים קלעו בין 15-18 נקודות בהופעה מאוזנת למדי.

 

יאללה! צריך לישון בצד הזה של העולם! תהנו מהבוקר בצד שלכם 😉

לפוסט הזה יש 40 תגובות

 1. תודה הלל סיקור מעולה.

 2. סיקור מקצועני מושלם, ללילה מרתק שפספסתי את כולו מלבד בוסטון.
  המשך תצוגות תכלית לספרס ולגולדן.
  יפה לראות שגולדן חוזרים למקורותיהם, בלי דוראנט.
  פופ מחמם את המגרסה לקראת הפלייאוף.
  בגזרת הפציעות זה תמיד מבאס, אבל שתיים משמעותיות מאוד שיכולות לעזור לקבוצות "שלי" בפלייאוף – ברוגדון ומקולום.
  ברוגדון משמעותי ביותר למילווקי והוא יחסר בוודאות. מקולום לא ברור עדיין כמה יעדר, אבל כמה הוא חשוב כולם יודעים.
  תודה רבה הלל!
  .
  נ.ב: ממש כיף להתעסק בכדורסל ולא בדרמות שהשיקוץ מייצר סביבו. ממש טוב לליגה שלא יהיה בפלייאוף.

  1. אשך ברוגדון בוודאות ייעדר מהפלייאוף? איפה ראית את זה?

   1. ראיתי 6-8 שבועות, נראה לי שזה עמוק לתוך הפלייאוף

    1. אוקי בNBA.COM לא רשום זמן היעדרות. הפלייאוף מתחיל באמת עוד בערך פחות מחודש. בוא נגיד שלסיבוב הראשון הם לא באמת צריכים אותו אבל משם והלאה הוא יהיה מאוד משמעותי אז אני מקווה שה6-8 שבועות זה לפני שיצאו התוצאות של הMRI

 3. במשחק נא סאנס לא היה קומדיה של טעויות אלא מה קוראים אותו בעגה מקצועית טנקינג

 4. תודה רבה הלל!
  עם כאלו סיכומים טובים כבר לא צריך לראות תקצירים
  נראה שהשמועה על פרישתו של ג'ינובלי עשתה לה כנפיים והעטלפים כבר לא מפחדים לבוא להתארח

  1. 100+

 5. תודה רבה הלל, אחלה סיקור.
  .
  כצפוי יוטה ודנבר ניצחו, אבל הנצחון שלנו וההפסד של אוקלהומה טובים לנו. מה שכן, מקום רביעי או חמישי שולחים אותנו לצד של הלוחמים בסיבוב השני, אז עדיין מעדיף 6/7 כל עוד זה לא נגד יוסטון.

  1. עד לפני איזה חודש שלחת את הקבוצה שלך לעשות טנקינג עכשיו אתה רוצה לא לפגוש את הלוחמים עד הגמר 🙂
   קשה לי להאמין שהספרס עוברים סיבוב ראשון – הם יכולים לעשות את זה מול הג'אז, או פורטלנד – אבל כנראה שלא יהיה מפגש שכזה. דרוזן לא עשה את קפיצת המדרגה תחת פופ ואין מה לעשות זו לא קבוצה מספיק כשרונית בשביל גמר איזורי

   1. מסכים שאנחנו מוגבלים, לפחות השנה, ולכן גם רציתי טנקינג, אבל היות שהצעתי נדחתה (בבוז, יש לומר), אז אם כבר פלייאוף לפחות שימשך מה שיותר.
    .
    לדעתי הסיכויים לעבור הם בערך:
    הלוחמים – אחד אחוז, ואני לארג'
    יוסטון – 10%
    דנבר – 33%
    כל האחרות באזור 50% – פורטלנד ואוקלהומה טובות מאיתנו אבל מתקשות בפלייאוף, ויוטה בערך כמונו.

    1. מסכים איתך לגבי פורטלנד ויוטה אבל ממש לא מסכים איתך לגבי אוק'. לרעמים יש מולכם מאצ' אפ מהחלומות וג'ורג' ממש יכול לחסל כל שחקן ב1-4. אדאמס יכול למרר את החיים של אולדריג' ואין לכם אף גאי טו גו בסדרה הזו. תוסיף לזה הגנה די רכה שלא מצליחה כל כך להתייצב (מקום 20 בליגה) לדעתי זה הרבה יותר תלוי ברעמים וביכולת שלהם לייצר משחק מאוזן מאשר בכם

     1. מסכים לגמרי, פשוט בונה על ראסל בפלייאוף. לא צוחק.

    2. חוץ מהמפלץ מהמפרץ הרמה די שווה עם יתרון קל שבקלים ליוסטון. ס.א הם חבורת אובראצ'יברים מדהימה שבהחלט יכולים לעשות גמר איזורי. בזמן האחרון אני מבסוט מהשילוב של פלטל וכמובן מדרק ווייט, היורש האמיתי של מאנו.

  2. תודה רבה על הסיקור.

   אני לא חושב שזה שיקול נכון. במיוחד שדנבר היא קבוצה סופר ביתית וס"א קבוצת חוץ גרועה. עדיף לדעתי לפגוש את אוק' בכושר הנוכחי את או פורטלנד שכרגע ניצחתם.

   1. מסכים בנוגע לסייפא, למרות שדנבר יחסית חסרי ניסיון, אז יש סיכוי גם מולם.

  3. לא הבנתי. באיזה תסריט תיאורטי הספרס יכולים לעבור שני סיבובים מבלי להיפגש בגולדן או יוסטון?

   1. אם אנחנו 6/7 מול מי שאינו יוסטון, ומישהו אחר מפתיע את יוסטון בסיבוב הראשון 😉
    הכוונה שלי הייתה שאני מעדיף את יוסטון בסיבוב השני על הלוחמים, לכן 6/7 שאינו נגד יוסטון עדיף על 4/5. אבל ברור שזה לא ממש תכנון ערמומי 🙂

    1. זו לא אפשרות רחוקה בכלל.
     סן אנטוניו ב-6 ופורטלנד ב-3, זה אפשרי בהחלט. יוסטון אמנם בכושר מעולה אבל לפורטלנד לו"ז נוח. יוסטון 4, יוטה 5, קליפרס ב-8.
     זה אומר סיבוב ראשון ס"א-פורטלנד, סיבוב שני נגד המנצחת דנבר-אוקלהומה, שעלולה להידרדר עד 7 בקלות. יש מצב כזה.

 6. בבלוג החי קראתי תגובות בסגנון ה-"חוסר ספורטיביות" ו-טנקינג" על הניצחון המוזר של הסאנס.
  אז –
  לא. זה לא טנקינג (מצד מי? ההפסד לא באמת משנה למיקום של הפליקנס. והסאנס, עם כל השטויות שהם עשו ברבע האחרון ובהארכה, הם באמת ניסו לנצח),
  וזה לא מכור (אני יכול לחשוב על דרכים טובות יותר למכור משחק מאשר לחזור מפיגור בן 13 נקודות ברבע השלישי, רק בשביל להפסיד בכוונה את המשחק בטכנית).
  מה שזה כן, זה שילוב של שחקנים לא מרוכזים, ולא מאומנים (ביתרון של 3, והשעון מתקתק. למה לא לעשות עבירה שתשלח את היריב לקו העונשין),
  לצד מאמן שכל מה שאפשר לומר על התנהלותו זה… ובכן, אני לא רוצה להשתמש באבחנות קליניות שנוגעות לרמת משכל, או לבעיות כרומוזונליות כלשהן, אז אסתפק ב-"חשוד בלקות שכלית זמנית"…
  .
  אחלה סיקור – זריז ומדויק!
  תודה, הלל.

  1. גיא השחקנים לא עושים טנקינג הם בהחלט רצו לנצח, זה ההנהלה והמאמן שקיבל הוראות מלעמלה, בין אם זה הגבלת הדקות של דיוויס, שברור לכל אוהד שהוא השחקן הטוב במעודון, ובין עם זה שני הטימאוטים אחד אחרי השני, זה היה אתמול יריקה בספורטיביות ובמה שהליגה מנסה למנוע.

   1. יש לי תחושה שלא צפית במשחק.
    לא היו 2 טיימאאוטים רצופים. השדרן חשב שנלקח טיים אאוט לפני השלשה של ג'קסון, אבל איבוד הכדור הראשון היה בגלל שלא הכניסו כדור למשחק בזמן.
    בנוסף, לפליקנס היו כמה הזדמנויות טובות (ואלגנטיות) בהרבה "לזרוק" את המשחק.
    הם לא עשו את זה, כי הם שיחקו בשביל לנצח (בדגש על דיאלו ואוקפור מהספסל).
    לטעון שניתנה הוראה מההנהלה למאמן, כזו שדורשת ממנו לבקש טיים אאוט שאין לו על מנת להפסיד את המשחק –
    זו תאוריית קונספירציה שהולכת כמה וכמה צעדים רחוק מדי.
    .

    1. האמת לא צפיתי במשחק הזה והסתמכתי על התגובות צפיתי בראסל מיידה אבנים וזה היה מספיק קשה לצפייה אני אעבור על הסוף עוד מעט, כיוון שאני רוצה להבין בדיוק מה קרה שם!!!
     אם ההנהלה אומרת לא לשתף את דיוויס, בשביל תהליך הטנקינג למה שלא יגידו לו לקחת פסק זמן, שאין זה נראה לי גאוני.

 7. אחלה סיקור
  דווקא יוקיץ', החנון הלבנבן, הורחק על התחצפות לשופט ?
  לא צפיתי את זה ….
  🙂

  1. אם היית רואה את המשחק היית מבין למה הוא התעצבן. גם אתה היית צועק עם כל הזמן היו דוחפים אותך בקפיצות מתחת לעיניים של השופטים.
   בכלל השיפוט בדנוור היה אנטי יוקיץ. עבירות בהם הוא היה צריך לזרוק מהקו נשרקו נגדו.
   אני התחממתי בשבילו…
   בסוף הצדק יצא לאור ודנוור לקחה למרות שטויות של ג'מיל בסוף המשחק.
   אם הוא רוצה להיות אולסטאר, אסור לו להחמיץ שלשות פנויות לגמרי שקובעות תוצאה…

 8. תודה על הסיקור המהיר והמקיף

 9. תודה הלל. הקאפקייקס שיחקו לראס בראש עם הטיפול בן סימונס שהם עשו לו. מדי פעם הם מזכירים לי את הקבוצה הנהדרת שפירקה את הליגה בעונת האליפות הראשונה

 10. תודה על אחלה סיקור
  *
  כמה שאינדי היתה קרובה. ההגנה שם, רק צריך יציבות בהתקפה ויש סיכוי לעבור סיבוב בפליאוף. המחצית הראשונה היתה מעולה.
  *
  סטף צריך לנהל יותר את ההתקפה של הלוחמים.

 11. תודה על סיקור מצוין!

 12. רק הלוחמים יכולים לנצח את הלוחמים.
  וזה יקרה, עד כמה שזה נראה לכם הזוי או מטורף.

  דוראנט הוא נטע זר וכשהוא יחזור השילוב שלו ושל גרין יביא לניצוץ. כאשר יש חבית של ניטרו בסמוך שלובשת את הגופייה מס' 0, העניינים יהיו חמים.

  1. הנטע זר הזה חיזק את הקבוצה באופן משמעותי לעומת רמתה באליפות הראשונה והוא השחקן המצטיין של הלוחמים מאז שהגיע אליהם וה-MVP של הגמר פעמיים…

 13. אחלה סיקור הלל, תודה רבה.

 14. הילל
  סיכום נפלא לערב, לילה בוקר דיי מעניינים לטעמי.
  הקטע של אנקל דרו לפנים במיוחד התוחעס של שאק שמתנדנד שם בחלוקתחת.
  הטמטום של הפליקנס זו חלמאות לשמה.
  תלבש געטקס בקור הזה בטורונטו….

 15. כל פעם אוקלהומה חוטפת בראש, ואחרי יום האוהדים שלה שוכחים וחוזרים עם הפזמון, שיש להם סיכוי לעקוץ את ג"ס בגמר.
  אין שום סיכוי. אפס עגול. אם בכלל יגיעו לגמר. אפס מאופס. כמו קליבלנד לפני שנה. אפילו פחות. כמו אליפות להפועל חדרה עוד השנה.
  א-פ-ס.

  1. איזה גמר על מה אתה מדבר בכלל. הם לא עוברים סיבוב ראשון.

 16. שני המשחקים האחרונים של גולדן סטייט נגד יוסטון ואוקלהומה, בחוץ, זה FU ענק לקווין דוראנט.
  קשה לא לראות את זה. העלו הילוך וחצי, ונראו מדהים.
  הנה מה שאנחנו יכולים בלי KD. כמו פעם. רוצה ללכת? תלך.

 17. תודה על הסקירה,
  גולדן נראים מצוין למרות שגרין לא בכושר. ההשתלבות של קאזינס טובה מאד.
  הסדרה היחידה שיכולה להקשות עליהם היא יוסטון, ואולי בוסטון

 18. סיקור מעולה.
  מזל שאוק' לא יכולה להתדרדר אל מחוץ לפלייאוף, מאז האולסטאר (בעצם מאז הזלזול בפליקנים שהתחיל את הכל) היא במפולת. אני סומך על ראסל ווסטברוק שיידע להרים אותם, מעז עוד ייצא מתוק – עדיף מקום 6-7 על מקום 4, רק לא מקום 8 (שם המשחק במערב – רק לא 8).

 19. אני לא יודע כיצד לומר זאת. לפעמים כשקוראים סקירה (כמו סקירות שלי למשל) אפשר לקרוא בין השורות שהמסקר לא יכול לחכות כבר שייגמרו המשחקים. כשאני קורא את הקנדי מטורונטו, ישנה לי הרגשה שהכל ניכתב בהתלהבות ואהבה (הלל, אם זה רק נקרא כך אבל האמת היא שאתה לא יכול לחכות שהעונש יסתיים בשבת הבאה, אנא אל תגלה לנו כי לקרוא אותך זה פשוט כיף!)

כתיבת תגובה

סגירת תפריט