מה שממפיס צריכה לעשות זה לרסק את הקבוצה הזאת – את עצמה –  ולהתחיל הכל מחדש.
*
כמה עוד עונות נסכים כולנו שמרק גאסול ומייק קונלי הם שחקנים טובים מאד, אבל שחקנים טובים מאד שהם לא טובים מספיק? זה מצב לא נעים להיות בו. הם משחקים יחד מספיק שנים כדי שבעלי הגריזליס יידעו שהם לא טובים מספיק להביא את הקבוצה מעל ה-HUMP של המערב.
*
הם התחילו את העונה כגדולים כשניצחו 12 מ-17 הראשונים כשהם נראים כאחת הקבוצות הטובות בליגה. אבל אז הכל ירד דרומה וממפיס היום היא 24-19, 4 משחקים מהמקום השמיני במערב.
*
בגלל פציעות? ברור שהיו פציעות. קודם איבוד דילון ברוקס לשאר העונה ואז הפציעה לקייל אנדרסון שהושיבה אותו בחוץ לכמה שבועות בגלל נקע ברגל.
*
אבל הכל הם דברים מינוריים לעומת הבעייה הרצינית: שני כוכביהם מייק קונלי ומרק גאסול לא טובים מספיק כדי לסחוב את הקבוצה על גבם, אבל הם טובים מספיק – עדיין – כדי להביא ערך הגון במקומם, ועתה הוא הזמן ללכת על זה.
*
ממפיס חייבת להחליט להתחיל הכל מחדש. ברוקס הוא שחקן מצויין שיחזור בעונה הבאה; וג'ארן ג'קסון הוא אחד הצעירים הטובים ביותר בליגה. הם חייבים לעשות  ע-כ-ש-י-ו  טרייד על גאסול וקונלי עבור ארבעה-חמישה צעירים טובים, ועם בחירת דראפט או שתיים טובות, ניתן להתחיל קבוצה חדשה.
*
הקבוצה הזאת היא מסוג ה-WHAT ELSE IS NEW? אותה קבוצה משעממת.
*
עתה הזמן לעשות את השינוי הגדול.