מעורב הופס ליום ששי / מנחם לס

פורסם ב - 14. ספט, 2018 ע"י ב - כללי

1. בחירת ספורטס אילוסטרייטד

SI בחרה את 100 השחקנים הטובים ב-NBA לפי הסדר. המאמר מסביר בדיוק את תהליך הבחירה. ברגע שראיתי שראסל ווסטברוק ניבחר רק "7" הפסקתי לקחת אותם ברצינות, אבל זה אני נגד צוות מומחים גדול.

אז ככה: לכל עונה מיום חמישי יש 100 נק' להתחיל. מה-100 אתה מוריד את המרחק שלך מבחירת SI. מי שיסיים עם המספר הגדול ביותר יזכה לסוכריה על מקל במפגש הופס,

לדוגמא: אם בחרת בראסל ווסטברוק מס' 3 (שזה מקומו הריאלי), אתה מוריד מה-100 4 נק'. אם בחרת בו 9, אתה מוריד שתי נקודות מה-100 וכך הלאה. אם בחרת שחקן שכלל לא ניבחר בין ה-12, אתה מוריד 5 נק' מה-100.

נא לפרסם את מספר נקודותיך בתגובות.

תודה

הרשימה המלאה ב-SI/CROSSOVER

Kawhi Leonard

 

 
פול ג'ורג
Jimmy Butler

 

Joel Embiid

 

Chris Paul

 

Russell Westbrook

 

Giannis Antetokounmpo

 

Anthony Davis

 

James Harden

 

Stephen Curry

 

Kevin Durant

 

 

LeBron James

2. לא מזמן הגארד של הקינגס ניבחר ל-TEAM USA. כמה טוב הוא?

*
*
הסקרמנטו קינס בונה את את עצמה בצורה מסיבית עם קבוצה של צעירים מצויינים.מה הבעייה של הקינגס? הם תמיד 'בונים' והבניין לא ניגמר.
האם יש סכוי שעם קבוצת הצעירים שיש לה עתה 'הבניין' סוף-בסוף יסתיים? רק עבור זיו – אם לא עבור כל דבר אחר – אני מקווה שהפעם זוהי באמת קבוצה צעירה שתורשה להתבגר ולהתחיל לנצח מבלי צורך לבנייה נוספת. אני לא מדבר על שחקן פה, שחקן שם. אני מדבר על בנייה מסיבית כפי שוולדה דיבאץ' עשה (ללא הצלחה מרובה, הרשו לי להוסיף). התקווה היא שהפעם הצוות הקיים הוא הצוות שייצא למלחמה הבאה, לאורכה.פרנק מייסון ה-3 הוא אחד הצעירים ביותר שיהיה חייב לשאת את משקלו כדי שהקינס תצא בהבוץ בו היא נמצאת כבר יותר מדי שנים.

מישהו ב-USA NATIONAL TEAM מכיר ויודע כמה טוב מייסון הוא, וכמה ניתן לסמוך עליו. אחרת הוא לא היה מוזמן להשתתף בנבחרת ארה"ב שתפקידה הוא 'TO QUALIFY' לאליפות העולם הבאה תחת שרביט האימון של ג'ף ואן-גנדי.

ההשתתפות בנבחרת רק תוסיף לו. הוא נמצא בחברה עליונה של טלנט ושחקנים, והוא היה אחד הטובים שבהם. ג'ף ואן-גנדי למד לסמוך עליו ולתת לו לשחק ברגעים מכריעים.

זאת היתה ברכה לאחר עונת רוקי בינונית למדי.

בנבחרת הוא הראה לא רק כשרון במשחק ההתקפה, אלא – וזה החשוב ביותר – הוא הראה עקביות, שהיתה הבעייה הגדולה ביותר שלו כרוקי.

לקינגס יש עתה שלושה צעירים טובים ומבטיחים מאד בפוינט גארד – ד'ארון פוקס ויוגי פרל. מייסון הוכיח שהוא שלישי, ראוי, ואולי הקיץ הוא קנה אפילו מקום כמחליף ראשון לפוקס.

הטוויט הבא חשוב לא כל כך בגלל התמונה שכבר השתמשתי בה, אלא בגלל התגובות לתמונה ולכתוב.

'ניתוח מתקן' נחשב לניתוח 'קל' שהוא יותר ניתוח PREEMPTIVE ('מקדים' – הווה אומר – להקדים רפואה למכה), אבל כמובן שכל ניתוח הוא 'קל' כל זמן שהוא נעשה לאחרים.

ווסטברוק מרגיש מין STIFFNESS בברכו הימנית והוא אמר לרופאיו שהוא מאמין שהוא יהיה יותר 'EXPLOSIVE' אם יוכלו 'לטפל בבעייה'. ה-STIFNESS (קשיחות? קשיות?) היא תוצאה מהתנגשות ברך-בברך עם פטריק בברלי עוד ב-2014.

מה דעתי?

אני רק יכול לתאר לעצמי ווסטברוק 'יותר אקספלוסיבי'…

מצד שני ניתוח הוא ניתוח הוא ניתוח. הוא תמיד מלווה בהסתכנות. רק זה חסר לת'אנדר.

כמובן שהוא לא ישתתף בכל הפרה-סיסון ואולי אפילו יחסיר כמה משחקי עונה, והחשוב שבהם הוא משחק פתיחת העונה נגד גולדן סטייט באורקל ארינה, משחק שאאילו התאנדר היו מנצחים הוא יכול היה לתת להם אנרגיה לכל העונה. עתה המשחק הזה שהיה רשום באדום בכל תכנית משחקים הופך לעוד מין משחק אימון. כמה חבל.

ככה זה אצל קבוצות כמו הת'אנדר: תמיד קורה להם משהו, ולרוב המשהו הוא לא טוב. אני מקווה רק שהתוצאה הסופית של הניתוח תצדיק אותו, דבר שאני כלל לא בטוח בו.

4. העבר שם את ההווה בכיס הקטן (מאמר 2 בסידרה)

*איפה מרילין מונרו ואיפה הנשים של היום?

לחבוט בכדור סופטבול על החוף בעקבים גבוהים כשכלבון חמוד מסתכל? היום אף נקבה לא היתה עושה זאת כי א) הן לא מסוגלות לחבוט, ו-ב) זה לא "נאה להן".

ייתכן שבעלה לשעבר – אחד מאלוהי הבייסבול  ג'ו דמג'יו – נתן לה כמה שעורים. השניים נישאו בינואר, 1954, ואחרי 9 חודשים זה הספיק לשניהם והם שמו סוף לסיפור. ג'ו הטיפש ניסה לשלוט בקריירה של מרילנד שבוודאי הוא שהיא עוד בלונדינית מהסרטים ששכל הוא דבר אחד שאלוהים לא נתן לה. אז היא באמת היתה 'בלונדינית מהסרטים' שפתחה לו את הדלת, ואמרה ,לך ואל תחזור הנה. ג'ו הלך, ונשאר ידיד נאמן שלה עד הסוף.

 * נשואים, גרושין, בגידות ואקשיון מהסרטים בינו לבינה. היום? רק SEX ABUSE!

 

גם הפיטמות של אז היו גדולות יותר כי המזון היה יותר טבעי ולכן יותר בריא, ללא כל הכימיקלים של היום. אבל לחזור לנושא, פעם היה אקשיון בריא עם חדשות לבקרים. הדוגמנית ג'רי הול החלה רומן עם מיקי ג'אגר כשהוא היה נשוי לביאנקה. אחרי שביאנקה תפשה אותו במיטה עם ג'רי, היא זרקה אותו ומיקי החל לחיות עם ג'רי והיה ידוע כבעלה למרות שלא נישאו. מיקי עשה לה ארבעה ילדים עד שפגש דוגמנית אחרת בשם ליציאנה מורד שהוא הכניס להריון. "מה אני יכול לעשות?", הוא אמר להגנתו."ישנן כל כך הרבה דוגמניות יפהפיות בעולם". הול זרקה אותו מהבית.ץ את השיר "MISS YOU" הוא כתב להול.

*אלוויס פרסלי וסופיה לוריין – כוכבים גדולים מהחיים

תנו מבט בסרייה הזאת של התמונות מ-1958! סופיה – השחקנית האיטלקית האלוהית – המבוגרת יותר משחקת ומלטפת את אלוויס, מלך הרוק, כאילו היה בן שלה, אח שלה, או מאהב צעיר שלה. זה קרה כשאלוויס  היה בצילומים באיטליה לסרט 'KING CREOLE' וסופיה לוריין 'FLIPPED OVER' כשהציגו לה את מלך הרוק. היא לא יכולה היתה לעצור בעצמה והתיישבה לו על הברכיים ונתנה לו נדשיקה צרפתית שארכה – לפי הסיפורים – יותר מדקה. לאלוויס לא היה איכפת כלל וכלל. להיפך, הוא מאד נהנה! איפה היום כוכבת עולמית תתיישב על ברכי זמר צעיר וחתיך וללא מילה תתיישב על ברכיו ותנשק אותו נשיקה צרפתית? היום עם סושיאל מדיה זה היה הופך עולמות. אז? איש לא ידע על המקרה עד שנים אחרי!

*מי זה הצעיר מניו ג'רסי שהיה כוכב ענק משך 60 שנה בהוליווד

(והיכן הם השחקנים של היום לעומתו?)

הוא נולד יוסף – JOSEPH – ניקולסון, הידוע יותר בכינויו ג'ק ניקולסון. הוא הגיע להוליווד ללא כל נסיון והפך לאחד היאייקונים הגדולים של המסף. עם מבטא  'JERSEY' שלו הוא יכול לשחק כל תפקיד. להיות מצחיק ולהיות מפחיד. להיות פסיכופט או להיות רומנטי ב-AS GOOD AS IT GETS והמשפט לפנתאון

*

Put down the bat, Wendy. Wendy. Darling. Light of my life. Put down…the bat!

*

אנחנו זוכרים אותו ב-6 גולדן גלוב ו-3 אוסקארים. סרטו הגדול ביותר – ואחד הגדולים מכולם –

*

ONE WHO FLEW OVER THE CUCKOO'S NET.

*

וכמובן THE DEPARTED, THE SHINING, AS GOOD AS IT GETS, A FEW GOOD MEN, CHINATOWN, REDS, BATMAN,

*

ועוד ועוד. ועדיין הוא יושב בכל משחק לייקרס, אוהד אמיתי. היום לא עושים טיפוסים כאלה.

*חתיכים וחתיכות שאין כמוהם היום. אייקונים! כוכבי-על.

*

דין מרטין ואנג'י דיקרסון. שניהם לא היו כוכבי קולנוע מזהירים אבל היה להם כזה PRESENCE שלא היתה כלל שאלה שהם כוכבים. אני זוכר שלפני שנים רבות – במקרה – דין מרטין הגיע לאול סטאר אחד בשנות הששים. כשהוא ניכנס לחדר המדיה וה-VIP מיד כולם הצביעו לעברו:"הנה מרטין!"…"I CAN'T BELIEVE IT IS MARTIN…".לפני איזה 15 שנה  בראד פיט ניכנס לחדר דומה באול-סטאר ובקושי טרחו להסתכל עליו.

או אנג'י דיקרסון. איזה גוף! איזו חתיכה! והיא ידעה בדיוק מה ללבוש כדי שתראה כל חשקון בגופה האלוהי. היום? אני זוכר את האול סטאר כשג'ניפר לורנס וקלי אוסבורן ניכנסו לארוחת בוקר, ולרגע חשבתי שהן העוזרות המנקות. פעם כוכבים היו כוכבים. ידעו כיצד להתלבש וכיצד להתנהג. אנג'י בחיים לא היתה חולמת להופיע ללא עקב גבוה. היום? מתלבשות כמו זבניות בסופרמרקט, וגורמות לאותו אפקט כשהן נכנסות לחדר ומאירות אותו כמו פנס של 6 וולט. אגב, זוכרים את אנג'י דיקרסון ב-OCEAN 11 המקורי, POINT BLANK, JESSICA, או GUN THE MAN DOWN? או 'סברינה', ואז בטיווי ב-PEPPER?.

דין מרטין? קצר המצע.

95 תגובות ל - “מעורב הופס ליום ששי / מנחם לס”

 1. מתן גילור

  14. ספט, 2018
  07:18

  תודה מנחם.
  מבחינתי שחקן טוב יותר הוא שחקן שמגדיל בצורה משמעותית יותר את הסיכוי לניצחון (ברור שזו הגדרה בעייתית, כי ישנה התאמה לקבוצה וכיו"ב).
  מהבחינה הזו, אני חושב שווסטברוק לא טופ 5 בליגה. לברון, דוראנט, קרי, הארדן ודיוויס מגדילים יותר את הסיכוי לניצחון (הן של קבוצותיהן בעונה החולפת והן של קבוצה אקראית, למרות שזו כמובן ספקולציה).
  ווסטברוק היה השחקן המוביל בקבוצתו 3 עונות (פציעה של דוראנט ושתי האחרונות). בשלוש המקרים היה לידו לא מעט כישרון ובעונה האחרונה אפילו ניתן לומר הרבה כישרון. זה נגמר פעם אחת בלי פלייאוף ופעמיים עם הפסד בסיבוב הראשון, כולל אבדן ביתיות.
  עכשיו, שיהיה ברור, אני בהחלט חושב שהוא שחקן טופ 10 בליגה. פשוט לא טופ 5.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   14. ספט, 2018
   07:29

   מתן, מה שווסטברוק נאלץ לעשות בשנתיים האחרונות בת'אנדר היה בלתי אנושי: להוביל קבוצה גם בנקודות, גם באסיסטים, וגם בריבאונדים (ובדקות משחק ועוד איזה 5 סטטיסטיקות)..

   למה?

   כי לא היה לו עם מי לשחק. הוא הרס את עצמו כפוינט גארד שצריך גם להנהיג ולחשוב ולעשות הכל.

   חכה לעונה זאת: דניס שרודר יהיה ה-PG וראסל י היה מס' 2. הוא יחסוך טונות של א נרגיה, ויצטרך להתרכז בחצי מהדברים שהוא נאלץ לעשות בעונותיים האחרונות. הוא גם התאמן כל הקיץ בקליעות מרחוק וב-CATCH AND SHOOT. אנחנו נראה העונה את אחד השחקנים הטובים בליגה, אם לא הטוב ביותר.

   נחכה ונראה

   Reply to this comment
   • מתן גילור

    14. ספט, 2018
    07:34

    את הדבר הבלתי אנושי הזה (להוביל את הקבוצה בכל הקטגוריות הללו) עשו עוד שחקנים בהיסטוריה של הליגה בקבוצות פחות מוכשרות ולקחו אותן יותר רחוק בפלייאוף.
    "לא היה לו עם מי לשחק" – מל, הוא משחק בקבוצה עם מי שפה 11 בדירוג (וגם אם אתה לא מסכים עם המיקום המדויק, לפחות טופ 20), אחד הסנטרים הטובים בליגה וכרמלו (שאני דווקא לא טופס ממנו, אבל אתה טענת שהוא שחקן מצוין גם בעונה האחרונה).
    אין פה כתב התקפה נגד ווסטברוק. אם הייתי חושב שהוא האשם הבלעדי באנדראצ'ווריות של אוקלהומה לא הייתי מכניס אותו לטופ 10. אבל יש לו חלק באשמה שהקבוצה הפגינה ביצועים ששווים פחות מסך הכישרון של שחקניה, מה שאי אפשר להגיד על השחקנים במקומות 1-5.

    Reply to this comment
   • גיא רוזן

    14. ספט, 2018
    07:36

    פול ג'ורג' לא שחקן טוב?
    אדאמס?
    בעונה לפני כן, אולדיפו לא שחקן טוב?

    בטח שהיה לווסטברוק עם מי לשחק. ההחלטה לקחת את הכל על עצמו היא שלו.
    לטוב או לרע.
    אז בכל הנוגע לסטטיסטיקה אישית, זה היה לטוב.
    בכל הנוגע להצלחה קבוצתית?
    לא משהו.

    Reply to this comment
 2. נתן

  14. ספט, 2018
  07:22

  ג'ק ניקולסון יודע לשחק רק תפקיד אחד, פסיכופט, עם יותר או פחות הומור.
  אולי פעם היה יותר נחמד, ויפה, ולא היו הטרדות מיניות (…), אבל, כל מה שאנשים עשו פעם, הוביל אותנו למצב שבו אנחנו היום. אז אתה יכול להתגעגע למה שהיה, אבל מה שיש זה בגלל הדור שלך.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   14. ספט, 2018
   07:30

   לפחות נהנינו…

   Reply to this comment
  • נתן

   14. ספט, 2018
   08:09

   אגב הנאה, יש טענה שככל שאנחנו מתקדמים טכנולוגית כחברה, אנחנו נהנים פחות, בגלל אבדן של מאפיינים "אנושיים".

   Reply to this comment
  • גיא רוזן

   14. ספט, 2018
   08:26

   אני ממש לא מסכים.
   "תנאים של חיבה", "הכבוד של פריצי" (עליהם היה מעומד לאוסקר) אלו דוגמאות לסרטים בהם דווקא המשחק המאופק שלו בלט.

   קצת פחות מוכר, אבל לטעמי, טוב לא פחות, זה תפקידו בסרטו של שון פן, "שבועה". שם הוא נותן תצוגת משחק עילאית, כזו שרחוקה מרחק שמיים וארץ מתפקדי "ניקלסון" קלסיים
   (בכלל, "שבועה" זה סרט נהדר. עבודת הבימוי הנהדרת של פן, לצד עבודת צילום יוצאת דופן, ומשחק מאופק ונוגע של ניקלסון, הופכים את הסרט לאחד מסרטי ה-"משטרה" היותר מוצלחים).

   Reply to this comment
  • avri

   14. ספט, 2018
   14:08

   נתן, התגובה שלך מוטעית, מתחילתה ועד סופה, ובכל כך הרבה דרכים.

   Reply to this comment
 3. קלייד דה גלייד

  14. ספט, 2018
  07:26

  68- יש שיאמרו כמעט בלתי מספיק. איבדתי עיקר הנקודות על השמטת קאוואי, פול, ג'ורג' ובאטלר.

  Reply to this comment
 4. zivovivo

  14. ספט, 2018
  08:16

  מייסון כבחירה מהמקום ה34 נתן עונת רוקי לא רעה.
  הוא היה די רע בליגת הקיץ השנה ובמשחק מול הלייקרס שגם פוקס שיחק בלטו הבדלי הרמות.
  הוא נדחק ברוטציה לפוינט השלישי ויוגי פרל טוב ממנו .
  מהצד השני הוא סוג של פיטר ואנדרדוג שתמיד כייף לעודד אותו.. ותמיד מצא דרך להגיע למעלה למרות תנאי הפתיחה הנחותים שלו.

  Reply to this comment
 5. רובין

  14. ספט, 2018
  08:50

  74…

  Reply to this comment
 6. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  14. ספט, 2018
  08:54

  מי אמר שכסף מניע את העולם?
  אגו, דווקא אגו. כי אחרת למה הדרוג הזה שווה אם לא לאגו של השחקנים?
  הדרוג סביר אבל אפשר לעשות פריש מיש ולהחליף את כל הטופ 10 בצורה אקראית ועדיין זה יצא סביר. טוב נו, לשים את פול ג'ורג' במס' 1 זה כבר מוגזם . . .
  מנחם, איך עברה הסופה, הכל בסדר?

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   14. ספט, 2018
   17:03

   הסופה עדיין לא הגיעה הנה. היא זוחלת במהירות של 10 ק"מ לשעה (הציר שלה) ותגיע (קצוותיה בלבד) הנה רק היום בערב. כנראה שמלבד המון גשם ורוחות של 60 קמ"ש בלבד לא נסבול יותר מדי.

   Reply to this comment
   • חמי

    14. ספט, 2018
    18:17

    וטוב שכך

    Stay safe

    Reply to this comment
   • עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

    14. ספט, 2018
    18:52

    שימשיך ככה!
    יש לי שאלה אחרת, לאור הפוסטים בתקופה האחרונה – האם אי פעם, מאז שאתה זוכר את עצמך בנב"א, היתה שנה בה בגמר אהדת דווקא את הקבוצה המערבית?

    Reply to this comment
 7. 68 😭

  Reply to this comment
 8. אשך טמיר המקורי

  14. ספט, 2018
  09:59

  "גם הפיטמות של אז היו גדולות יותר כי המזון היה יותר טבעי ולכן יותר בריא, ללא כל הכימיקלים של היום. אבל לחזור לנושא".

  Reply to this comment
 9. שמעון

  14. ספט, 2018
  10:06

  על ראס נאמר המשפט אין נביא בעירו. אבל דירוג סביר העיקר דריימונד הנגר עף מהטופ 10

  Reply to this comment
 10. פינקי

  14. ספט, 2018
  10:09

  טוב נו, לפחות פגעתי בול עם לברון…

  Reply to this comment
 11. Berch

  14. ספט, 2018
  10:12

  הו הנוסטאלגיה…. כמה כח יש לה.
  כשהייתי באימון חי"ר ברמת הגולן בחורף הנורא של 92 נשבעתי לעצמי שאף פעם לא אסתכל על התקופה הזו בצחוקים. היה פשוט נורא.
  אחרי 20 שנה מצאתי את עצמי צוחק על המצבים ההזויים שהייתי בהם….
  טעם זה עניין של טעם 🙂

  אני עדיין לא מבין איך קוואי ששיחק 9 משחקים נכנס לרשימת השחקנים הכי טובים בעונה שעברה. נראה אותו במערכת פחות מסודרת מהספרס ואז נחליט.

  Reply to this comment
  • גיא רוזן

   14. ספט, 2018
   10:19

   זו לא רשימת השחקנים שהיו הכי טובים בעונה שעברה.
   זו רשימה של מי לטעמם של כותבי SI יהיו השחקנים הכי טובים בעונה הקרובה.
   אם קאוויי בקו הבריאות, אז הוא בהחלט יכול לחזור להיות שחקן טופ 5 בליגה.
   על אחת כמה וכמה בקבוצה עם סגל משלים איכותי ורחב, כמו טורונטו.

   זה לא מופרך לדמיין את טורונטו מסיימת בטופ 3 בליגה ביעילות הגנתית (הלך דרוזן, הגיע קאוויי. את הספסל עם התרומה ההגנתית הכי גדולה כבר היה להם).
   זה לא מופרך לדמיין את טורונטו מסיימים שוב עם מאזן טופ 3 בליגה.

   Reply to this comment
   • אשך טמיר המקורי

    14. ספט, 2018
    11:00

    לא רק שזה לא מופרך, זה גם מאוד הגיוני.
    זה גם מאוד הגיוני שיהיה חזק במירוץ ל-mvp.
    דירוג מביך

    Reply to this comment
 12. סול

  14. ספט, 2018
  10:24

  74

  Reply to this comment
 13. אשך טמיר המקורי

  14. ספט, 2018
  11:05

  "ברגע שראיתי שראסל ווסטברוק ניבחר רק "7" הפסקתי לקחת אותם ברצינות".

  הייתי מעביר את המרכאות מהשבע למילה "רק".
  מחרב קבוצות סדרתי ואנטי כדורסל.
  שבע בתחת שלי.
  אריק "טופ 49" גורדון צריך להיות לפניו.

  Reply to this comment
 14. Mbk

  14. ספט, 2018
  11:26

  מעורב גדול מנחם
  ג׳ק ניקולסון שחקן שאין כמותו כיום
  מלבד הלייקרס הוא גם מגיע למשחקי הייאנקיס
  הוא כנראה האוהד היחיד בעולם של הלייקרס ווהיאניקיס

  Reply to this comment
 15. תומר השני

  14. ספט, 2018
  11:30

  מעורב מצויין מנחם ! אני לא מסכים עם הדירוג של SI של 12 הגדולים אני חושב שאולדיפו וטאונס היו צריכים להופיע בו מנגד כריס פול ופול גורג לא היו צריכים להופיע

  Reply to this comment
 16. שמעון טבדי

  14. ספט, 2018
  11:47

  אני עם 86 נק

  חוץ מליליארד במקום ג'ורג' פגעתי בכל היתר ב-12.

  חמישייה ראשונה צדקתי בול.

  יאניס וראס החליפו מקומות

  אמביד שמתי מקום 1 יותרף קאווי 3 מקומות יותר

  Reply to this comment
 17. רפיקי

  14. ספט, 2018
  11:49

  אני מבקש סליחה בשם האנושות מקיירי אירווינג וקליי תומפסון

  כריס פול ופול גורג שחקנים טובים עם משרדי יחץ גאוניים

  Reply to this comment
  • שמעון טבדי

   14. ספט, 2018
   13:39

   תבקש סליחה גם מדמיאן ליליארד שדונקי לפניו.

   קליי שם זין על התקשורת, זה לא מעניין אותו לרגע, הוא לא מחזיק כתבי חצר כמו יו"ר איגוד השחקנים וסגנו שיפארו וירוממו.

   Reply to this comment
  • ד"ר רזי הופמן

   14. ספט, 2018
   19:10

   חח על יחסי ציבור
   הם צריכים לקבל נובל על יחצנות לכריס המכונה ציפי ופול גורג לייקרס

   Reply to this comment
 18. אברי ג'ונסון

  14. ספט, 2018
  12:16

  אסור לשכוח שווסטברק נחנק בסיבוב ראשון מול רוקי וקבוצה חלשה.
  אוקלהמה היתה אכזב הכי גדולה.

  קורי מוערך על יתר המידה בגלל הפנים החמודות שלו ולמרות שתומפסון היה יותר חשוב וגם הפציענ של כריס פול.

  Reply to this comment
  • רפיקי

   14. ספט, 2018
   12:28

   לא הבנתי,
   אתה טוען תומפסון טוב מקרי?

   Reply to this comment
   • ד"ר רזי הופמן

    14. ספט, 2018
    19:11

    לא
    הוא יותר טוב מכריס פול!

    Reply to this comment
 19. אברי ג'ונסון

  14. ספט, 2018
  12:20

  מנחם אין שחקן בהיסטוריה שניסה להכריח יותר פיינאלס אמויפי וללא הצלחה.

  תואר שאמור לבוא בטבעיות לשחקן המוביל בקבוצה.

  Reply to this comment
  • avri

   14. ספט, 2018
   14:11

   או שתחליף שם, או שתכתוב כמו שצריך (אייברי). אחרת עוד יתבלבלו ביננו.

   Reply to this comment
   • Ljos

    14. ספט, 2018
    15:51

    מבטיח לך שאחד יקרה הרבה לפני שיש איזשהו סיכוי שהשני יקרה.

    Reply to this comment
    • עידו גילרי

     14. ספט, 2018
     16:01

     מעניין אם זה מדבק עכשיו שגם רנדי התנפץ למליון רסיסים. מי נמצא בקבוצת סיכון להיות הבא בתור?

     Reply to this comment
     • אור

      14. ספט, 2018
      16:14

      מתי יהיה פוסט סקירה היסטורית על עלייתם ונפילתם של הטרולים הבולטים באתר? נמאס לי לשמוע על סומסום, רנדי, k_700 ורבין (?) ולהתבאס שאני צעיר מדי בשביל להבין את הרפרנס.

     • עידו גילרי

      14. ספט, 2018
      16:19

      אין הרבה מה לסקור.

     • Avri

      14. ספט, 2018
      17:08

      אגב, אני בדעה שחלק מאלו שמוזכרים כטרולים ממש לא היו כאלו. רבין לדוגמא, דווקא היה מגיב חביב עד שיום אחד מנחם התהפך עליו (הם היו אפילו מיודדים לפני שזה קרה!). גם קיי 700 הוא בוודאי שלא טרול, כולה אוהד לייקרס תינוק שנשבה. לפי דעתי הוא עדיין מגיב כאן פעם בכמה חודשים וחבל, היה נחמד להתנצח איתו.

     • עידו גילרי

      14. ספט, 2018
      17:12

      k700 באמת לא טרול וגם ככה נמצא על ווליום נמוך בשנים האחרונות. מה שקרה עם רבין ועם סומסום באמת עצוב אבל הם בחרו להפוך לטרולים.

     • עידו גילרי

      14. ספט, 2018
      17:13

      לא יודע אם להגדיר את רנדי כטרול.

     • אור

      14. ספט, 2018
      17:14

      הבהרה – לא התכוונתי להשמיץ אף אחד

     • Ljos

      14. ספט, 2018
      18:39

      לא חושב שרנדי טרול. הוא אמנם הראה חד גוניות ברמה של חבר בכת סוף עולם שכבר לקח את הציאניד וחייב עכשיו שעוד מישהו יקח איתו, אבל אני לא חושב שיש כוונה נבזית מאחוריה.

      מזמן לא ראיתי את הג'ורדניסט המתיוון.

 20. דה שוט

  14. ספט, 2018
  12:43

  תודה מנחם
  לא ברור לי איך לברון ראשון? דוראנט פעמיים רצוף אלוף ו-FMVP

  Reply to this comment
  • מתן גילור

   14. ספט, 2018
   13:20

   האם היית משבץ את תומאס (1990) ואלוג'ואן (1995) לפני ג'ורדן?

   Reply to this comment
  • שמעון טבדי

   14. ספט, 2018
   13:37

   אתה באמת שואל את זה? אי אפשר להביס את התאגיד בנרטיב. חכה מה יהיה העונה על כמה קשה לו וכמה הוא לקח קבוצה מתה לפלייאוף וכמה אין לו עזרה וכמה הוא מדהים וצ"ל להיות ה-MVP. התאגיד לא נח גיסנו. דוראנט הוא שחקן כדורסל, לא תאגיד, אין מי יעשה לו יחסי ציבור.

   לווינדורסט יש תרחישים לכל המצבים שיתרחשו העונה, המייל נשלח לו.

   יודע מה התאגיד היה עושה עם 2 אליפויות ופיינלס MVP? איזה מינוף הוא היה נותן לעצמו?

   Reply to this comment
   • פינקי

    14. ספט, 2018
    13:54

    אתה לגמרי צודק.
    לתאגיד השידור הציבורי יש תקציב של קרוב למיליארד שקל בשנה, ואחרי 70 שנה שהוא קיים (במתכונות שונות), לך תסביר לציבור הישראלי שהוא מיותר לחלוטין וסתם בזבוז של כספי המיסים שלנו…
    התאגיד חזק מכולנו 🙁

    Reply to this comment
   • דה שוט

    14. ספט, 2018
    15:22

    + 100
    אבל התאגיד מספק שעשועים להמונים, איפה היינו בלעדיו?
    עכשיו ברצינות – אני חושב שהתאגיד מושך יותר תשומת לב עולמית ממייקל

    Reply to this comment
 21. אסף

  14. ספט, 2018
  13:47

  77

  Reply to this comment
 22. FAN

  14. ספט, 2018
  13:49

  80 נק'

  מסכים עם שמעון שהיחצ של לא מעט חברה עובד שעות נוספות.

  לדעתי קליי "מקופח" בצורה מטורפת! מקום 22?! חיים בסרט..

  אגב ב20 המדורגים הראשונים, כמות האולסטרים במזרח היא……

  6..

  Reply to this comment
 23. מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)

  14. ספט, 2018
  13:50

  אני קיבלתי 💯.
  הדירוג של SI קיבל 67 בסולם חיימוביץ.
  לא נורא, בשנה הבאה אולי יצליחו יותר.

  Reply to this comment
 24. FAN

  14. ספט, 2018
  13:54

  הורפורד מקום 16?לא מוגזם?!

  רק עכשיו אני רואה שהורפורד (?!?!) ודז'ונטה מארי(!?!?!?!) בחמיישת ההגנה השנייה של העונה האחרונה..
  גם פה רחוקים מאוד מפרגונים לקליי..כיף שיש שחקנים כמוהו (שכנראה) פשוט לא מזיז להם כל הדרוגים האלה..

  Reply to this comment
  • Benjo

   14. ספט, 2018
   14:04

   ממש לא מוגזם. אולי קצת אבל הורפורד בעייני השחקן הכי חשוב של בוסטון הוא המנהיג שלהם.

   Reply to this comment
 25. Benjo

  14. ספט, 2018
  14:03

  זאת היתה התגובה שלי לאתגר:
  לא אכפת לי מהרשימה שלהם שבה לברון יצא ראשון וטייטום לא יהיה בה. זו הרשימה שלי:
  1. דוראנט
  2. סטף
  3. לברון
  4. AD
  5. הארדן
  6. יאניס
  7. קיירי
  8. ראסל
  9. קליי
  10. כריס פול
  11. דונובן
  12. טייטום
  אני מבזבז את 11 ו 12 שלא יכנסו לדירוג שלהם וגם 9 קליי לא יכנס. הייתי צריך לשים גם את לברון ראשון ודוראנט שני וכמובן שקוואי לא שיחק בכלל העונה יהיה אצלם בדירוג והם ידחפו גם את דרוזן/ באטלר / פול ג'ורג' או שחקנים מהסוג הזה במקום טייטום דונובן וקליי. שילכו לעזה זה לא משנה לי – זה הדירוג שלי.
  יצא בול כולל אלה שאני בחרתי וידעתי שהם לא יבחרו בהם וידעתי גם את מי יבחרו במקומם. זה סימן שצריך שינוי בליגה אם כל כך לנבא.

  Reply to this comment
  • Benjo

   14. ספט, 2018
   14:07

   אההה לא בחרו גם את קיירי.נו טוב.

   Reply to this comment
 26. שלהבת

  14. ספט, 2018
  17:01

  תודה רבה על פוסט נפלא!

  Reply to this comment
 27. מנחם לס

  14. ספט, 2018
  17:11

  תודה לכולם

  Reply to this comment
  • אור

   14. ספט, 2018
   17:12

   מנחם מה העדכון מהסופה?

   Reply to this comment
  • no funny shtuff

   14. ספט, 2018
   17:15

   מנחם תן עדכון מהחזית.
   אני מתאר לי אותך חותר בשקט אך באדיקות בחסקה ברחבי גרינוויל המוצפת כשגייל יושבת בקדמת החסקה ושתי העיזות לצידך.

   Reply to this comment
   • מנחם לס

    15. ספט, 2018
    02:49

    ההוריקן הפך לסופה טרופית. הוא כל כך מסיבי שהוא בקושי זה. 3 מייל לשעה. יגיע אלינו מחר אחרי הצהריים אבל עד שיגיע יאבד 75% מהאנרגיה שלו, ויגיע כסופה עם 10 – 12 ס"מ גשם, וקצת רוח, וזהו.

    Reply to this comment
 28. ד"ר רזי הופמן

  14. ספט, 2018
  18:41

  מי שכותב את הפרוויו על הסלטיקס השנה, מוזמן להשתמש בציטוט למטה

  " That is just how Brad Stevens has designed this team to be. He likes interchangeability and trusts each player on his roster to perform when called upon. He gets the most out of the players he coaches because he believes in allowing them to play within themselves and refuses to limit a guy because of a weakness they may have. The trust he offers each player is returned, and that trust builds confidence. That confidence translates into production."
  הלינק לכתבה של בובקוק:
  https://wtpsports.com/2018/09/13/could-bostons-depth-be-an-issue-or-a-good-problem-to-have/

  Reply to this comment
  • Ljos

   14. ספט, 2018
   19:03

   בליגה שבה כל הקבוצות מנסות להעתיק מה שעובד לאחרות, הקטע הזה שיותר מדי קבוצות מעדיפות ללמוד "לא לעשות עסקים עם איינג'/פופ" ולא לנסות להעתיק את הסיבה שהשחקנים אצלם מצליחים יותר, היא נקודה עיוורת מאוד גדולה בליגה. לפחות נקודה שמתחילה, קצת, להשתנות.
   מייק מלון, לעיונך, בשנת הברווז הבאה עלינו לטובה.

   Reply to this comment
   • ד"ר רזי הופמן

    15. ספט, 2018
    02:01

    יש להקת דונלד דקים בשמיים, החבילות שלהם בדרך לראש שלך ולזה של מלון חברך ושאר הילדים כולל הגורו שלך, תאמין או לא החבילות יותר גדולות מאלה של סתם יונים בכיכר….

    Reply to this comment
 29. ד"ר רזי הופמן

  14. ספט, 2018
  18:43

  שאני חושב על זה ועל כך שהסלטיקס הפסידו בשנה שעברה את גמר האן בי איי, כשלו עשה שחמט לסטיבנס, בגלל שלסטיבנס היה אמון מופרז בבראון, רוזייר, סמארט ושאר זורקים בחצי השני כשהמשחק נשמט מהידיים לניסיון של לברון , אני קצת מפקפק בשיקול הדעת שלו, למרות שהוא נהדר כמאמן. אולי זה יגיע עם הניסיון. ברור לי שהשחקן החם היה טייטום והכדורים היו צריכים להגיע אליו ולא לבראון ורוזייר.
  טייטום נתן 24 נקודות ב 42 דקות עם 53%
  בראון היה עם 3 מ 12 ל 3
  רוזייר עם 0 מ 10
  סמארט עם 0 מ 4
  המשחק שהיה ביד פשוט נשמט שם בגלל הביטחון של סטיבנס ב 3 השחקנים האלה….

  Reply to this comment
 30. ד"ר רזי הופמן

  14. ספט, 2018
  18:55

  זה מה יש לי להגיד על אלוויס וקינג קריאול
  אני מחזיק אצלי את הסינגל מהסרט והשיר החביב הלי הוא Trouble
  אולי בגלל שהוא יותר שחור מלברון גיימס ומ-למון ג'פרסון למי שידע אל מי מדובר…

  If you're looking for trouble
  you came to the right place
  if you're looking for trouble
  just look right in my face
  i was born standing up
  and talking back

  my daddy was a green-eyed mountain jack
  because i'm evil, my middle name is misery
  well i'm evil, so don't you mess around with me

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   15. ספט, 2018
   02:52

   גדול!

   Reply to this comment
   • ד"ר רזי הופמן

    15. ספט, 2018
    07:50

    בוקר טוב פרופסור, אני מבין שהסערה לא נוראה אצלכם עד כה.
    על למון ג'פרסון העיוור (כמעט עיוור) שמעת?
    היה האבא של הטקסס בלוז וגוספל שיצר עם הגיטרה בעשור הראשון והשני בתחילת המאה ה 20. ייתכן ששיר הבלוז הראשון שיצא אי פעם על תקליט הוא שלו.

    Reply to this comment
 31. ד"ר רזי הופמן

  14. ספט, 2018
  18:57

  נתי אתה באזור חיוג? הפרופסור לס העלה באוב את סופיה לורן וזכור לי שסיפרת לי איזה סיפור עליה מאזור חיוג חיפה מימי שחרותך.

  Reply to this comment
 32. נדב

  14. ספט, 2018
  20:39

  יש לי שאלה לא קשורה, בנוגע לפוסט הזה:
  http://www.hoops.co.il/?p=26404

  מה קרה בסוף הסיפור.

  Reply to this comment
  • עידו גילרי

   14. ספט, 2018
   20:47

   הגיע יום המחר.

   Reply to this comment
  • נדב

   14. ספט, 2018
   22:48

   ?

   Reply to this comment
   • דורון

    14. ספט, 2018
    22:55

    מנחם הממזר מאד עבד על כולנו, 1 באפריל, גם קיי700 שחשב על זה נפל בפח בקיצור אכלנו אותה ומאד מאד צחחקתי על עצמי

    Reply to this comment
 33. אתה הבא בתור

  14. ספט, 2018
  21:23

  תגיד גילרי. דוקטור גילרי.
  חבר שלך, התימוני סוחר הסמים "סטוקטון", כבר בכלא? כי לא שומעים ממנו כבר תקופה. הוא מתכופף עכשיו במקלחת כדי להרים את הסבון וכל הבדיחות האלה? בכלל, איך נסגר התיק שלו? הלכת לתת עדות אופי? או שבכל זאת, זו הבת שלך שהיתה יכולה לחטוף הרעלה מהחומר שלו, ויש גבול? והתלמידים שלך, יודעים מי החברים של הדוקטור המהוגן למראה?
  בחייאת דוקטור, ספר מה קורה.

  Reply to this comment
  • דורון

   14. ספט, 2018
   22:39

   כולנו טועים, אני טעיתי יותר מהממזר, השיימינג שלך לא הוגן בכלל, מאחל לך לסומסום לרבין לממזר ולכולכם אחלה שנה מכל הלב, באשר למפגש הרי ידוע שאח של דיוד סטוקטוון לא הגיע למפגשים לצערנו, ולכן לא נפגש עם גילרי שלעיתים עונה לממזר ושמעון כמו אבא חכם או אח אוהב, ומאחר והוא הוגן מאד איתם בדרך מדהימה ומיוחדת,

   Reply to this comment
   • דורון

    14. ספט, 2018
    22:46

    גילרי סוג של מדריך אבהי וחברי לשאר המגיבים, אם הממזר ושמעון העיקש לעיתים יושפעו ממנורק טוב יצמח מזה, הנה שמעון מסומפט יותר גם עלי שהייתי נגדו פעם, בזכות השפעה של מגיבם אחרים

    Reply to this comment
 34. דורון

  14. ספט, 2018
  22:50

  האתר כולל כולכם מופצץ בכתבות ותגובות נהדרות ביותר, לא כתבתי זמן רב, אך האהבה כלפיכם לא השתנתה, זה סוג של אהבה אלוהית מסוימת, אתם מדהימים

  Reply to this comment
 35. דורון

  14. ספט, 2018
  22:53

  וכמובן איחולי הגנה טובה למנחם וכל מי שבסביבה [יש כאן מגיבים מהרבה מקומות]

  Reply to this comment
 36. דורון

  14. ספט, 2018
  23:01

  החטא הגדול שלי שאולי שניפחתי אגואים, זה דבר שיכול לגרום סבל עצום בעתיד, אנא מבקש שתיקחו את מחאותיי ללב ולערך עצמי, אך לא לאגו שמשקר לנו שאנו טובים ממישהו אחר

  Reply to this comment
  • דורון

   14. ספט, 2018
   23:03

   ברגע שזה קורה זה כבר האגו ולא הערך העצמי האמיתי, [כך תזהו]

   Reply to this comment
  • דורון

   14. ספט, 2018
   23:11

   מחמאותיי הרבות היו לעיתים כמו פלורנס, בספק אם החמיאו לכם אפילו האמהות שלכם, יתכן ואני נשמע ילדותי ובכיס הקטן של כולם [באשמתי בלבד] אך איני ילד שמתלהב מכלדבר קטנטן אלא חוקר רציני את החיים הללו, וואחאד יודע את חלק מסודות היקום, ויודע שכולנו שווים באמת וחס וחס וחלילה איני מתנשא אם במקרה נודעו לי כמה דברים מסודות קיומנו

   Reply to this comment
 37. נדב

  14. ספט, 2018
  23:13

  הי מנחם, האם אתה מבקר לעיתים בישראל?

  Reply to this comment
  • דורון

   14. ספט, 2018
   23:16

   כן הוא יגיע ויודיע על כך כאן, בדוק בכתבות שצמודות לכתבה ההיא, היו הרבה חיוכים וצחוקים על עצמנו מתיחה אדירה

   Reply to this comment
  • מנחם לס

   15. ספט, 2018
   02:59

   פעם בשנה, לראות את הנכדות והבת, משפחה, חברים, ומפגש הופס. מגיע בסוף אוקטובר

   Reply to this comment
 38. דורון

  14. ספט, 2018
  23:13

  תיהיו בטוחים כולכם יפים יותר ממה שאתם מדמיינים, פנימית וחיצונית, ובאמת לא מובן ומוזר אך אני אוהב אתכם

  Reply to this comment
 39. תומש

  15. ספט, 2018
  09:32

  דוק, פטמות מתקטנות בגלל תזונה זה מדעי?

  Reply to this comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *