מעורב הופס ליום ששי / מנחם לס

1. בחירת ספורטס אילוסטרייטד

SI בחרה את 100 השחקנים הטובים ב-NBA לפי הסדר. המאמר מסביר בדיוק את תהליך הבחירה. ברגע שראיתי שראסל ווסטברוק ניבחר רק "7" הפסקתי לקחת אותם ברצינות, אבל זה אני נגד צוות מומחים גדול.

אז ככה: לכל עונה מיום חמישי יש 100 נק' להתחיל. מה-100 אתה מוריד את המרחק שלך מבחירת SI. מי שיסיים עם המספר הגדול ביותר יזכה לסוכריה על מקל במפגש הופס,

לדוגמא: אם בחרת בראסל ווסטברוק מס' 3 (שזה מקומו הריאלי), אתה מוריד מה-100 4 נק'. אם בחרת בו 9, אתה מוריד שתי נקודות מה-100 וכך הלאה. אם בחרת שחקן שכלל לא ניבחר בין ה-12, אתה מוריד 5 נק' מה-100.

נא לפרסם את מספר נקודותיך בתגובות.

תודה

הרשימה המלאה ב-SI/CROSSOVER

Kawhi Leonard

 

 
פול ג'ורג
Jimmy Butler

 

Joel Embiid

 

Chris Paul

 

Russell Westbrook

 

Giannis Antetokounmpo

 

Anthony Davis

 

James Harden

 

Stephen Curry

 

Kevin Durant

 

 

LeBron James

2. לא מזמן הגארד של הקינגס ניבחר ל-TEAM USA. כמה טוב הוא?

*
*
הסקרמנטו קינס בונה את את עצמה בצורה מסיבית עם קבוצה של צעירים מצויינים.מה הבעייה של הקינגס? הם תמיד 'בונים' והבניין לא ניגמר.
האם יש סכוי שעם קבוצת הצעירים שיש לה עתה 'הבניין' סוף-בסוף יסתיים? רק עבור זיו – אם לא עבור כל דבר אחר – אני מקווה שהפעם זוהי באמת קבוצה צעירה שתורשה להתבגר ולהתחיל לנצח מבלי צורך לבנייה נוספת. אני לא מדבר על שחקן פה, שחקן שם. אני מדבר על בנייה מסיבית כפי שוולדה דיבאץ' עשה (ללא הצלחה מרובה, הרשו לי להוסיף). התקווה היא שהפעם הצוות הקיים הוא הצוות שייצא למלחמה הבאה, לאורכה.פרנק מייסון ה-3 הוא אחד הצעירים ביותר שיהיה חייב לשאת את משקלו כדי שהקינס תצא בהבוץ בו היא נמצאת כבר יותר מדי שנים.

מישהו ב-USA NATIONAL TEAM מכיר ויודע כמה טוב מייסון הוא, וכמה ניתן לסמוך עליו. אחרת הוא לא היה מוזמן להשתתף בנבחרת ארה"ב שתפקידה הוא 'TO QUALIFY' לאליפות העולם הבאה תחת שרביט האימון של ג'ף ואן-גנדי.

ההשתתפות בנבחרת רק תוסיף לו. הוא נמצא בחברה עליונה של טלנט ושחקנים, והוא היה אחד הטובים שבהם. ג'ף ואן-גנדי למד לסמוך עליו ולתת לו לשחק ברגעים מכריעים.

זאת היתה ברכה לאחר עונת רוקי בינונית למדי.

בנבחרת הוא הראה לא רק כשרון במשחק ההתקפה, אלא – וזה החשוב ביותר – הוא הראה עקביות, שהיתה הבעייה הגדולה ביותר שלו כרוקי.

לקינגס יש עתה שלושה צעירים טובים ומבטיחים מאד בפוינט גארד – ד'ארון פוקס ויוגי פרל. מייסון הוכיח שהוא שלישי, ראוי, ואולי הקיץ הוא קנה אפילו מקום כמחליף ראשון לפוקס.

הטוויט הבא חשוב לא כל כך בגלל התמונה שכבר השתמשתי בה, אלא בגלל התגובות לתמונה ולכתוב.

'ניתוח מתקן' נחשב לניתוח 'קל' שהוא יותר ניתוח PREEMPTIVE ('מקדים' – הווה אומר – להקדים רפואה למכה), אבל כמובן שכל ניתוח הוא 'קל' כל זמן שהוא נעשה לאחרים.

ווסטברוק מרגיש מין STIFFNESS בברכו הימנית והוא אמר לרופאיו שהוא מאמין שהוא יהיה יותר 'EXPLOSIVE' אם יוכלו 'לטפל בבעייה'. ה-STIFNESS (קשיחות? קשיות?) היא תוצאה מהתנגשות ברך-בברך עם פטריק בברלי עוד ב-2014.

מה דעתי?

אני רק יכול לתאר לעצמי ווסטברוק 'יותר אקספלוסיבי'…

מצד שני ניתוח הוא ניתוח הוא ניתוח. הוא תמיד מלווה בהסתכנות. רק זה חסר לת'אנדר.

כמובן שהוא לא ישתתף בכל הפרה-סיסון ואולי אפילו יחסיר כמה משחקי עונה, והחשוב שבהם הוא משחק פתיחת העונה נגד גולדן סטייט באורקל ארינה, משחק שאאילו התאנדר היו מנצחים הוא יכול היה לתת להם אנרגיה לכל העונה. עתה המשחק הזה שהיה רשום באדום בכל תכנית משחקים הופך לעוד מין משחק אימון. כמה חבל.

ככה זה אצל קבוצות כמו הת'אנדר: תמיד קורה להם משהו, ולרוב המשהו הוא לא טוב. אני מקווה רק שהתוצאה הסופית של הניתוח תצדיק אותו, דבר שאני כלל לא בטוח בו.

4. העבר שם את ההווה בכיס הקטן (מאמר 2 בסידרה)

*איפה מרילין מונרו ואיפה הנשים של היום?

לחבוט בכדור סופטבול על החוף בעקבים גבוהים כשכלבון חמוד מסתכל? היום אף נקבה לא היתה עושה זאת כי א) הן לא מסוגלות לחבוט, ו-ב) זה לא "נאה להן".

ייתכן שבעלה לשעבר – אחד מאלוהי הבייסבול  ג'ו דמג'יו – נתן לה כמה שעורים. השניים נישאו בינואר, 1954, ואחרי 9 חודשים זה הספיק לשניהם והם שמו סוף לסיפור. ג'ו הטיפש ניסה לשלוט בקריירה של מרילנד שבוודאי הוא שהיא עוד בלונדינית מהסרטים ששכל הוא דבר אחד שאלוהים לא נתן לה. אז היא באמת היתה 'בלונדינית מהסרטים' שפתחה לו את הדלת, ואמרה ,לך ואל תחזור הנה. ג'ו הלך, ונשאר ידיד נאמן שלה עד הסוף.

 * נשואים, גרושין, בגידות ואקשיון מהסרטים בינו לבינה. היום? רק SEX ABUSE!

 

גם הפיטמות של אז היו גדולות יותר כי המזון היה יותר טבעי ולכן יותר בריא, ללא כל הכימיקלים של היום. אבל לחזור לנושא, פעם היה אקשיון בריא עם חדשות לבקרים. הדוגמנית ג'רי הול החלה רומן עם מיקי ג'אגר כשהוא היה נשוי לביאנקה. אחרי שביאנקה תפשה אותו במיטה עם ג'רי, היא זרקה אותו ומיקי החל לחיות עם ג'רי והיה ידוע כבעלה למרות שלא נישאו. מיקי עשה לה ארבעה ילדים עד שפגש דוגמנית אחרת בשם ליציאנה מורד שהוא הכניס להריון. "מה אני יכול לעשות?", הוא אמר להגנתו."ישנן כל כך הרבה דוגמניות יפהפיות בעולם". הול זרקה אותו מהבית.ץ את השיר "MISS YOU" הוא כתב להול.

*אלוויס פרסלי וסופיה לוריין – כוכבים גדולים מהחיים

תנו מבט בסרייה הזאת של התמונות מ-1958! סופיה – השחקנית האיטלקית האלוהית – המבוגרת יותר משחקת ומלטפת את אלוויס, מלך הרוק, כאילו היה בן שלה, אח שלה, או מאהב צעיר שלה. זה קרה כשאלוויס  היה בצילומים באיטליה לסרט 'KING CREOLE' וסופיה לוריין 'FLIPPED OVER' כשהציגו לה את מלך הרוק. היא לא יכולה היתה לעצור בעצמה והתיישבה לו על הברכיים ונתנה לו נדשיקה צרפתית שארכה – לפי הסיפורים – יותר מדקה. לאלוויס לא היה איכפת כלל וכלל. להיפך, הוא מאד נהנה! איפה היום כוכבת עולמית תתיישב על ברכי זמר צעיר וחתיך וללא מילה תתיישב על ברכיו ותנשק אותו נשיקה צרפתית? היום עם סושיאל מדיה זה היה הופך עולמות. אז? איש לא ידע על המקרה עד שנים אחרי!

*מי זה הצעיר מניו ג'רסי שהיה כוכב ענק משך 60 שנה בהוליווד

(והיכן הם השחקנים של היום לעומתו?)

הוא נולד יוסף – JOSEPH – ניקולסון, הידוע יותר בכינויו ג'ק ניקולסון. הוא הגיע להוליווד ללא כל נסיון והפך לאחד היאייקונים הגדולים של המסף. עם מבטא  'JERSEY' שלו הוא יכול לשחק כל תפקיד. להיות מצחיק ולהיות מפחיד. להיות פסיכופט או להיות רומנטי ב-AS GOOD AS IT GETS והמשפט לפנתאון

*

Put down the bat, Wendy. Wendy. Darling. Light of my life. Put down…the bat!

*

אנחנו זוכרים אותו ב-6 גולדן גלוב ו-3 אוסקארים. סרטו הגדול ביותר – ואחד הגדולים מכולם –

*

ONE WHO FLEW OVER THE CUCKOO'S NET.

*

וכמובן THE DEPARTED, THE SHINING, AS GOOD AS IT GETS, A FEW GOOD MEN, CHINATOWN, REDS, BATMAN,

*

ועוד ועוד. ועדיין הוא יושב בכל משחק לייקרס, אוהד אמיתי. היום לא עושים טיפוסים כאלה.

*חתיכים וחתיכות שאין כמוהם היום. אייקונים! כוכבי-על.

*

דין מרטין ואנג'י דיקרסון. שניהם לא היו כוכבי קולנוע מזהירים אבל היה להם כזה PRESENCE שלא היתה כלל שאלה שהם כוכבים. אני זוכר שלפני שנים רבות – במקרה – דין מרטין הגיע לאול סטאר אחד בשנות הששים. כשהוא ניכנס לחדר המדיה וה-VIP מיד כולם הצביעו לעברו:"הנה מרטין!"…"I CAN'T BELIEVE IT IS MARTIN…".לפני איזה 15 שנה  בראד פיט ניכנס לחדר דומה באול-סטאר ובקושי טרחו להסתכל עליו.

או אנג'י דיקרסון. איזה גוף! איזו חתיכה! והיא ידעה בדיוק מה ללבוש כדי שתראה כל חשקון בגופה האלוהי. היום? אני זוכר את האול סטאר כשג'ניפר לורנס וקלי אוסבורן ניכנסו לארוחת בוקר, ולרגע חשבתי שהן העוזרות המנקות. פעם כוכבים היו כוכבים. ידעו כיצד להתלבש וכיצד להתנהג. אנג'י בחיים לא היתה חולמת להופיע ללא עקב גבוה. היום? מתלבשות כמו זבניות בסופרמרקט, וגורמות לאותו אפקט כשהן נכנסות לחדר ומאירות אותו כמו פנס של 6 וולט. אגב, זוכרים את אנג'י דיקרסון ב-OCEAN 11 המקורי, POINT BLANK, JESSICA, או GUN THE MAN DOWN? או 'סברינה', ואז בטיווי ב-PEPPER?.

דין מרטין? קצר המצע.

מנחם לס

בעל האתר, העורך הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 95 תגובות

 1. תודה מנחם.
  מבחינתי שחקן טוב יותר הוא שחקן שמגדיל בצורה משמעותית יותר את הסיכוי לניצחון (ברור שזו הגדרה בעייתית, כי ישנה התאמה לקבוצה וכיו"ב).
  מהבחינה הזו, אני חושב שווסטברוק לא טופ 5 בליגה. לברון, דוראנט, קרי, הארדן ודיוויס מגדילים יותר את הסיכוי לניצחון (הן של קבוצותיהן בעונה החולפת והן של קבוצה אקראית, למרות שזו כמובן ספקולציה).
  ווסטברוק היה השחקן המוביל בקבוצתו 3 עונות (פציעה של דוראנט ושתי האחרונות). בשלוש המקרים היה לידו לא מעט כישרון ובעונה האחרונה אפילו ניתן לומר הרבה כישרון. זה נגמר פעם אחת בלי פלייאוף ופעמיים עם הפסד בסיבוב הראשון, כולל אבדן ביתיות.
  עכשיו, שיהיה ברור, אני בהחלט חושב שהוא שחקן טופ 10 בליגה. פשוט לא טופ 5.

  1. מתן, מה שווסטברוק נאלץ לעשות בשנתיים האחרונות בת'אנדר היה בלתי אנושי: להוביל קבוצה גם בנקודות, גם באסיסטים, וגם בריבאונדים (ובדקות משחק ועוד איזה 5 סטטיסטיקות)..

   למה?

   כי לא היה לו עם מי לשחק. הוא הרס את עצמו כפוינט גארד שצריך גם להנהיג ולחשוב ולעשות הכל.

   חכה לעונה זאת: דניס שרודר יהיה ה-PG וראסל י היה מס' 2. הוא יחסוך טונות של א נרגיה, ויצטרך להתרכז בחצי מהדברים שהוא נאלץ לעשות בעונותיים האחרונות. הוא גם התאמן כל הקיץ בקליעות מרחוק וב-CATCH AND SHOOT. אנחנו נראה העונה את אחד השחקנים הטובים בליגה, אם לא הטוב ביותר.

   נחכה ונראה

   1. את הדבר הבלתי אנושי הזה (להוביל את הקבוצה בכל הקטגוריות הללו) עשו עוד שחקנים בהיסטוריה של הליגה בקבוצות פחות מוכשרות ולקחו אותן יותר רחוק בפלייאוף.
    "לא היה לו עם מי לשחק" – מל, הוא משחק בקבוצה עם מי שפה 11 בדירוג (וגם אם אתה לא מסכים עם המיקום המדויק, לפחות טופ 20), אחד הסנטרים הטובים בליגה וכרמלו (שאני דווקא לא טופס ממנו, אבל אתה טענת שהוא שחקן מצוין גם בעונה האחרונה).
    אין פה כתב התקפה נגד ווסטברוק. אם הייתי חושב שהוא האשם הבלעדי באנדראצ'ווריות של אוקלהומה לא הייתי מכניס אותו לטופ 10. אבל יש לו חלק באשמה שהקבוצה הפגינה ביצועים ששווים פחות מסך הכישרון של שחקניה, מה שאי אפשר להגיד על השחקנים במקומות 1-5.

   2. פול ג'ורג' לא שחקן טוב?
    אדאמס?
    בעונה לפני כן, אולדיפו לא שחקן טוב?

    בטח שהיה לווסטברוק עם מי לשחק. ההחלטה לקחת את הכל על עצמו היא שלו.
    לטוב או לרע.
    אז בכל הנוגע לסטטיסטיקה אישית, זה היה לטוב.
    בכל הנוגע להצלחה קבוצתית?
    לא משהו.

 2. ג'ק ניקולסון יודע לשחק רק תפקיד אחד, פסיכופט, עם יותר או פחות הומור.
  אולי פעם היה יותר נחמד, ויפה, ולא היו הטרדות מיניות (…), אבל, כל מה שאנשים עשו פעם, הוביל אותנו למצב שבו אנחנו היום. אז אתה יכול להתגעגע למה שהיה, אבל מה שיש זה בגלל הדור שלך.

  1. אגב הנאה, יש טענה שככל שאנחנו מתקדמים טכנולוגית כחברה, אנחנו נהנים פחות, בגלל אבדן של מאפיינים "אנושיים".

  2. אני ממש לא מסכים.
   "תנאים של חיבה", "הכבוד של פריצי" (עליהם היה מעומד לאוסקר) אלו דוגמאות לסרטים בהם דווקא המשחק המאופק שלו בלט.

   קצת פחות מוכר, אבל לטעמי, טוב לא פחות, זה תפקידו בסרטו של שון פן, "שבועה". שם הוא נותן תצוגת משחק עילאית, כזו שרחוקה מרחק שמיים וארץ מתפקדי "ניקלסון" קלסיים
   (בכלל, "שבועה" זה סרט נהדר. עבודת הבימוי הנהדרת של פן, לצד עבודת צילום יוצאת דופן, ומשחק מאופק ונוגע של ניקלסון, הופכים את הסרט לאחד מסרטי ה-"משטרה" היותר מוצלחים).

  3. נתן, התגובה שלך מוטעית, מתחילתה ועד סופה, ובכל כך הרבה דרכים.

   1. +100

 3. 68- יש שיאמרו כמעט בלתי מספיק. איבדתי עיקר הנקודות על השמטת קאוואי, פול, ג'ורג' ובאטלר.

 4. מייסון כבחירה מהמקום ה34 נתן עונת רוקי לא רעה.
  הוא היה די רע בליגת הקיץ השנה ובמשחק מול הלייקרס שגם פוקס שיחק בלטו הבדלי הרמות.
  הוא נדחק ברוטציה לפוינט השלישי ויוגי פרל טוב ממנו .
  מהצד השני הוא סוג של פיטר ואנדרדוג שתמיד כייף לעודד אותו.. ותמיד מצא דרך להגיע למעלה למרות תנאי הפתיחה הנחותים שלו.

 5. 74…

 6. מי אמר שכסף מניע את העולם?
  אגו, דווקא אגו. כי אחרת למה הדרוג הזה שווה אם לא לאגו של השחקנים?
  הדרוג סביר אבל אפשר לעשות פריש מיש ולהחליף את כל הטופ 10 בצורה אקראית ועדיין זה יצא סביר. טוב נו, לשים את פול ג'ורג' במס' 1 זה כבר מוגזם . . .
  מנחם, איך עברה הסופה, הכל בסדר?

  1. הסופה עדיין לא הגיעה הנה. היא זוחלת במהירות של 10 ק"מ לשעה (הציר שלה) ותגיע (קצוותיה בלבד) הנה רק היום בערב. כנראה שמלבד המון גשם ורוחות של 60 קמ"ש בלבד לא נסבול יותר מדי.

   1. וטוב שכך

    Stay safe

   2. שימשיך ככה!
    יש לי שאלה אחרת, לאור הפוסטים בתקופה האחרונה – האם אי פעם, מאז שאתה זוכר את עצמך בנב"א, היתה שנה בה בגמר אהדת דווקא את הקבוצה המערבית?

 7. "גם הפיטמות של אז היו גדולות יותר כי המזון היה יותר טבעי ולכן יותר בריא, ללא כל הכימיקלים של היום. אבל לחזור לנושא".

 8. על ראס נאמר המשפט אין נביא בעירו. אבל דירוג סביר העיקר דריימונד הנגר עף מהטופ 10

 9. טוב נו, לפחות פגעתי בול עם לברון…

 10. הו הנוסטאלגיה…. כמה כח יש לה.
  כשהייתי באימון חי"ר ברמת הגולן בחורף הנורא של 92 נשבעתי לעצמי שאף פעם לא אסתכל על התקופה הזו בצחוקים. היה פשוט נורא.
  אחרי 20 שנה מצאתי את עצמי צוחק על המצבים ההזויים שהייתי בהם….
  טעם זה עניין של טעם 🙂

  אני עדיין לא מבין איך קוואי ששיחק 9 משחקים נכנס לרשימת השחקנים הכי טובים בעונה שעברה. נראה אותו במערכת פחות מסודרת מהספרס ואז נחליט.

  1. זו לא רשימת השחקנים שהיו הכי טובים בעונה שעברה.
   זו רשימה של מי לטעמם של כותבי SI יהיו השחקנים הכי טובים בעונה הקרובה.
   אם קאוויי בקו הבריאות, אז הוא בהחלט יכול לחזור להיות שחקן טופ 5 בליגה.
   על אחת כמה וכמה בקבוצה עם סגל משלים איכותי ורחב, כמו טורונטו.

   זה לא מופרך לדמיין את טורונטו מסיימת בטופ 3 בליגה ביעילות הגנתית (הלך דרוזן, הגיע קאוויי. את הספסל עם התרומה ההגנתית הכי גדולה כבר היה להם).
   זה לא מופרך לדמיין את טורונטו מסיימים שוב עם מאזן טופ 3 בליגה.

   1. לא רק שזה לא מופרך, זה גם מאוד הגיוני.
    זה גם מאוד הגיוני שיהיה חזק במירוץ ל-mvp.
    דירוג מביך

 11. 74

 12. "ברגע שראיתי שראסל ווסטברוק ניבחר רק "7" הפסקתי לקחת אותם ברצינות".

  הייתי מעביר את המרכאות מהשבע למילה "רק".
  מחרב קבוצות סדרתי ואנטי כדורסל.
  שבע בתחת שלי.
  אריק "טופ 49" גורדון צריך להיות לפניו.

  1. +1

 13. מעורב גדול מנחם
  ג׳ק ניקולסון שחקן שאין כמותו כיום
  מלבד הלייקרס הוא גם מגיע למשחקי הייאנקיס
  הוא כנראה האוהד היחיד בעולם של הלייקרס ווהיאניקיס

 14. מעורב מצויין מנחם ! אני לא מסכים עם הדירוג של SI של 12 הגדולים אני חושב שאולדיפו וטאונס היו צריכים להופיע בו מנגד כריס פול ופול גורג לא היו צריכים להופיע

 15. אני עם 86 נק

  חוץ מליליארד במקום ג'ורג' פגעתי בכל היתר ב-12.

  חמישייה ראשונה צדקתי בול.

  יאניס וראס החליפו מקומות

  אמביד שמתי מקום 1 יותרף קאווי 3 מקומות יותר

 16. אני מבקש סליחה בשם האנושות מקיירי אירווינג וקליי תומפסון

  כריס פול ופול גורג שחקנים טובים עם משרדי יחץ גאוניים

  1. תבקש סליחה גם מדמיאן ליליארד שדונקי לפניו.

   קליי שם זין על התקשורת, זה לא מעניין אותו לרגע, הוא לא מחזיק כתבי חצר כמו יו"ר איגוד השחקנים וסגנו שיפארו וירוממו.

  2. חח על יחסי ציבור
   הם צריכים לקבל נובל על יחצנות לכריס המכונה ציפי ופול גורג לייקרס

 17. אסור לשכוח שווסטברק נחנק בסיבוב ראשון מול רוקי וקבוצה חלשה.
  אוקלהמה היתה אכזב הכי גדולה.

  קורי מוערך על יתר המידה בגלל הפנים החמודות שלו ולמרות שתומפסון היה יותר חשוב וגם הפציענ של כריס פול.

  1. לא הבנתי,
   אתה טוען תומפסון טוב מקרי?

   1. לא
    הוא יותר טוב מכריס פול!

 18. מנחם אין שחקן בהיסטוריה שניסה להכריח יותר פיינאלס אמויפי וללא הצלחה.

  תואר שאמור לבוא בטבעיות לשחקן המוביל בקבוצה.

  1. או שתחליף שם, או שתכתוב כמו שצריך (אייברי). אחרת עוד יתבלבלו ביננו.

   1. מבטיח לך שאחד יקרה הרבה לפני שיש איזשהו סיכוי שהשני יקרה.

    1. מעניין אם זה מדבק עכשיו שגם רנדי התנפץ למליון רסיסים. מי נמצא בקבוצת סיכון להיות הבא בתור?

     1. מתי יהיה פוסט סקירה היסטורית על עלייתם ונפילתם של הטרולים הבולטים באתר? נמאס לי לשמוע על סומסום, רנדי, k_700 ורבין (?) ולהתבאס שאני צעיר מדי בשביל להבין את הרפרנס.

     2. אין הרבה מה לסקור.

     3. אגב, אני בדעה שחלק מאלו שמוזכרים כטרולים ממש לא היו כאלו. רבין לדוגמא, דווקא היה מגיב חביב עד שיום אחד מנחם התהפך עליו (הם היו אפילו מיודדים לפני שזה קרה!). גם קיי 700 הוא בוודאי שלא טרול, כולה אוהד לייקרס תינוק שנשבה. לפי דעתי הוא עדיין מגיב כאן פעם בכמה חודשים וחבל, היה נחמד להתנצח איתו.

     4. k700 באמת לא טרול וגם ככה נמצא על ווליום נמוך בשנים האחרונות. מה שקרה עם רבין ועם סומסום באמת עצוב אבל הם בחרו להפוך לטרולים.

     5. לא יודע אם להגדיר את רנדי כטרול.

     6. הבהרה – לא התכוונתי להשמיץ אף אחד

     7. לא חושב שרנדי טרול. הוא אמנם הראה חד גוניות ברמה של חבר בכת סוף עולם שכבר לקח את הציאניד וחייב עכשיו שעוד מישהו יקח איתו, אבל אני לא חושב שיש כוונה נבזית מאחוריה.

      מזמן לא ראיתי את הג'ורדניסט המתיוון.

 19. תודה מנחם
  לא ברור לי איך לברון ראשון? דוראנט פעמיים רצוף אלוף ו-FMVP

  1. האם היית משבץ את תומאס (1990) ואלוג'ואן (1995) לפני ג'ורדן?

   1. באותן שנים? יש מצב

  2. אתה באמת שואל את זה? אי אפשר להביס את התאגיד בנרטיב. חכה מה יהיה העונה על כמה קשה לו וכמה הוא לקח קבוצה מתה לפלייאוף וכמה אין לו עזרה וכמה הוא מדהים וצ"ל להיות ה-MVP. התאגיד לא נח גיסנו. דוראנט הוא שחקן כדורסל, לא תאגיד, אין מי יעשה לו יחסי ציבור.

   לווינדורסט יש תרחישים לכל המצבים שיתרחשו העונה, המייל נשלח לו.

   יודע מה התאגיד היה עושה עם 2 אליפויות ופיינלס MVP? איזה מינוף הוא היה נותן לעצמו?

   1. אתה לגמרי צודק.
    לתאגיד השידור הציבורי יש תקציב של קרוב למיליארד שקל בשנה, ואחרי 70 שנה שהוא קיים (במתכונות שונות), לך תסביר לציבור הישראלי שהוא מיותר לחלוטין וסתם בזבוז של כספי המיסים שלנו…
    התאגיד חזק מכולנו 🙁

   2. + 100
    אבל התאגיד מספק שעשועים להמונים, איפה היינו בלעדיו?
    עכשיו ברצינות – אני חושב שהתאגיד מושך יותר תשומת לב עולמית ממייקל

 20. 77

 21. 80 נק'

  מסכים עם שמעון שהיחצ של לא מעט חברה עובד שעות נוספות.

  לדעתי קליי "מקופח" בצורה מטורפת! מקום 22?! חיים בסרט..

  אגב ב20 המדורגים הראשונים, כמות האולסטרים במזרח היא……

  6..

 22. אני קיבלתי 💯.
  הדירוג של SI קיבל 67 בסולם חיימוביץ.
  לא נורא, בשנה הבאה אולי יצליחו יותר.

  1. 100+

 23. הורפורד מקום 16?לא מוגזם?!

  רק עכשיו אני רואה שהורפורד (?!?!) ודז'ונטה מארי(!?!?!?!) בחמיישת ההגנה השנייה של העונה האחרונה..
  גם פה רחוקים מאוד מפרגונים לקליי..כיף שיש שחקנים כמוהו (שכנראה) פשוט לא מזיז להם כל הדרוגים האלה..

  1. ממש לא מוגזם. אולי קצת אבל הורפורד בעייני השחקן הכי חשוב של בוסטון הוא המנהיג שלהם.

   1. +1

 24. זאת היתה התגובה שלי לאתגר:
  לא אכפת לי מהרשימה שלהם שבה לברון יצא ראשון וטייטום לא יהיה בה. זו הרשימה שלי:
  1. דוראנט
  2. סטף
  3. לברון
  4. AD
  5. הארדן
  6. יאניס
  7. קיירי
  8. ראסל
  9. קליי
  10. כריס פול
  11. דונובן
  12. טייטום
  אני מבזבז את 11 ו 12 שלא יכנסו לדירוג שלהם וגם 9 קליי לא יכנס. הייתי צריך לשים גם את לברון ראשון ודוראנט שני וכמובן שקוואי לא שיחק בכלל העונה יהיה אצלם בדירוג והם ידחפו גם את דרוזן/ באטלר / פול ג'ורג' או שחקנים מהסוג הזה במקום טייטום דונובן וקליי. שילכו לעזה זה לא משנה לי – זה הדירוג שלי.
  יצא בול כולל אלה שאני בחרתי וידעתי שהם לא יבחרו בהם וידעתי גם את מי יבחרו במקומם. זה סימן שצריך שינוי בליגה אם כל כך לנבא.

  1. אההה לא בחרו גם את קיירי.נו טוב.

 25. תודה רבה על פוסט נפלא!

 26. תודה לכולם

  1. מנחם מה העדכון מהסופה?

  2. מנחם תן עדכון מהחזית.
   אני מתאר לי אותך חותר בשקט אך באדיקות בחסקה ברחבי גרינוויל המוצפת כשגייל יושבת בקדמת החסקה ושתי העיזות לצידך.

   1. ההוריקן הפך לסופה טרופית. הוא כל כך מסיבי שהוא בקושי זה. 3 מייל לשעה. יגיע אלינו מחר אחרי הצהריים אבל עד שיגיע יאבד 75% מהאנרגיה שלו, ויגיע כסופה עם 10 – 12 ס"מ גשם, וקצת רוח, וזהו.

 27. מי שכותב את הפרוויו על הסלטיקס השנה, מוזמן להשתמש בציטוט למטה

  " That is just how Brad Stevens has designed this team to be. He likes interchangeability and trusts each player on his roster to perform when called upon. He gets the most out of the players he coaches because he believes in allowing them to play within themselves and refuses to limit a guy because of a weakness they may have. The trust he offers each player is returned, and that trust builds confidence. That confidence translates into production."
  הלינק לכתבה של בובקוק:
  https://wtpsports.com/2018/09/13/could-bostons-depth-be-an-issue-or-a-good-problem-to-have/

  1. בליגה שבה כל הקבוצות מנסות להעתיק מה שעובד לאחרות, הקטע הזה שיותר מדי קבוצות מעדיפות ללמוד "לא לעשות עסקים עם איינג'/פופ" ולא לנסות להעתיק את הסיבה שהשחקנים אצלם מצליחים יותר, היא נקודה עיוורת מאוד גדולה בליגה. לפחות נקודה שמתחילה, קצת, להשתנות.
   מייק מלון, לעיונך, בשנת הברווז הבאה עלינו לטובה.

   1. יש להקת דונלד דקים בשמיים, החבילות שלהם בדרך לראש שלך ולזה של מלון חברך ושאר הילדים כולל הגורו שלך, תאמין או לא החבילות יותר גדולות מאלה של סתם יונים בכיכר….

 28. שאני חושב על זה ועל כך שהסלטיקס הפסידו בשנה שעברה את גמר האן בי איי, כשלו עשה שחמט לסטיבנס, בגלל שלסטיבנס היה אמון מופרז בבראון, רוזייר, סמארט ושאר זורקים בחצי השני כשהמשחק נשמט מהידיים לניסיון של לברון , אני קצת מפקפק בשיקול הדעת שלו, למרות שהוא נהדר כמאמן. אולי זה יגיע עם הניסיון. ברור לי שהשחקן החם היה טייטום והכדורים היו צריכים להגיע אליו ולא לבראון ורוזייר.
  טייטום נתן 24 נקודות ב 42 דקות עם 53%
  בראון היה עם 3 מ 12 ל 3
  רוזייר עם 0 מ 10
  סמארט עם 0 מ 4
  המשחק שהיה ביד פשוט נשמט שם בגלל הביטחון של סטיבנס ב 3 השחקנים האלה….

 29. זה מה יש לי להגיד על אלוויס וקינג קריאול
  אני מחזיק אצלי את הסינגל מהסרט והשיר החביב הלי הוא Trouble
  אולי בגלל שהוא יותר שחור מלברון גיימס ומ-למון ג'פרסון למי שידע אל מי מדובר…

  If you're looking for trouble
  you came to the right place
  if you're looking for trouble
  just look right in my face
  i was born standing up
  and talking back

  my daddy was a green-eyed mountain jack
  because i'm evil, my middle name is misery
  well i'm evil, so don't you mess around with me

  1. גדול!

   1. בוקר טוב פרופסור, אני מבין שהסערה לא נוראה אצלכם עד כה.
    על למון ג'פרסון העיוור (כמעט עיוור) שמעת?
    היה האבא של הטקסס בלוז וגוספל שיצר עם הגיטרה בעשור הראשון והשני בתחילת המאה ה 20. ייתכן ששיר הבלוז הראשון שיצא אי פעם על תקליט הוא שלו.

 30. נתי אתה באזור חיוג? הפרופסור לס העלה באוב את סופיה לורן וזכור לי שסיפרת לי איזה סיפור עליה מאזור חיוג חיפה מימי שחרותך.

  1. הגיע יום המחר.

   1. נכון. ה-1 לאפריל

  2. ?

   1. מנחם הממזר מאד עבד על כולנו, 1 באפריל, גם קיי700 שחשב על זה נפל בפח בקיצור אכלנו אותה ומאד מאד צחחקתי על עצמי

    1. תודה

    2. יש לך קישור לפוסט שגילו שזאת מתיחה?

 31. תגיד גילרי. דוקטור גילרי.
  חבר שלך, התימוני סוחר הסמים "סטוקטון", כבר בכלא? כי לא שומעים ממנו כבר תקופה. הוא מתכופף עכשיו במקלחת כדי להרים את הסבון וכל הבדיחות האלה? בכלל, איך נסגר התיק שלו? הלכת לתת עדות אופי? או שבכל זאת, זו הבת שלך שהיתה יכולה לחטוף הרעלה מהחומר שלו, ויש גבול? והתלמידים שלך, יודעים מי החברים של הדוקטור המהוגן למראה?
  בחייאת דוקטור, ספר מה קורה.

  1. כולנו טועים, אני טעיתי יותר מהממזר, השיימינג שלך לא הוגן בכלל, מאחל לך לסומסום לרבין לממזר ולכולכם אחלה שנה מכל הלב, באשר למפגש הרי ידוע שאח של דיוד סטוקטוון לא הגיע למפגשים לצערנו, ולכן לא נפגש עם גילרי שלעיתים עונה לממזר ושמעון כמו אבא חכם או אח אוהב, ומאחר והוא הוגן מאד איתם בדרך מדהימה ומיוחדת,

   1. גילרי סוג של מדריך אבהי וחברי לשאר המגיבים, אם הממזר ושמעון העיקש לעיתים יושפעו ממנורק טוב יצמח מזה, הנה שמעון מסומפט יותר גם עלי שהייתי נגדו פעם, בזכות השפעה של מגיבם אחרים

 32. האתר כולל כולכם מופצץ בכתבות ותגובות נהדרות ביותר, לא כתבתי זמן רב, אך האהבה כלפיכם לא השתנתה, זה סוג של אהבה אלוהית מסוימת, אתם מדהימים

 33. וכמובן איחולי הגנה טובה למנחם וכל מי שבסביבה [יש כאן מגיבים מהרבה מקומות]

 34. החטא הגדול שלי שאולי שניפחתי אגואים, זה דבר שיכול לגרום סבל עצום בעתיד, אנא מבקש שתיקחו את מחאותיי ללב ולערך עצמי, אך לא לאגו שמשקר לנו שאנו טובים ממישהו אחר

  1. ברגע שזה קורה זה כבר האגו ולא הערך העצמי האמיתי, [כך תזהו]

  2. מחמאותיי הרבות היו לעיתים כמו פלורנס, בספק אם החמיאו לכם אפילו האמהות שלכם, יתכן ואני נשמע ילדותי ובכיס הקטן של כולם [באשמתי בלבד] אך איני ילד שמתלהב מכלדבר קטנטן אלא חוקר רציני את החיים הללו, וואחאד יודע את חלק מסודות היקום, ויודע שכולנו שווים באמת וחס וחס וחלילה איני מתנשא אם במקרה נודעו לי כמה דברים מסודות קיומנו

 35. הי מנחם, האם אתה מבקר לעיתים בישראל?

  1. כן הוא יגיע ויודיע על כך כאן, בדוק בכתבות שצמודות לכתבה ההיא, היו הרבה חיוכים וצחוקים על עצמנו מתיחה אדירה

  2. פעם בשנה, לראות את הנכדות והבת, משפחה, חברים, ומפגש הופס. מגיע בסוף אוקטובר

 36. תיהיו בטוחים כולכם יפים יותר ממה שאתם מדמיינים, פנימית וחיצונית, ובאמת לא מובן ומוזר אך אני אוהב אתכם

 37. דוק, פטמות מתקטנות בגלל תזונה זה מדעי?

כתיבת תגובה

סגירת תפריט