הרוקטס ירצו לחזור לתמונה, הווריירס ינסו לטאטא – פריוויו יום רביעי / תומר שנאן

פורסם ב - 16. מאי, 2018 ע"י ב - כללי

צהריים טובים ורביעי שמח לכולם, לאחר לילה מותח בו בוסטון ניצחה את קליבלנד למרות רבע ראשון על אנושי של לברון, ועלתה ליתרון 2:0 לקראת שני המשחקים באוהיו. הגיע תורו של המערב הפרוע להופיע, כששוב ייפגשו הגולדן סטייט ווריירס, והיוסטון רוקטס, למשחק מס' 2 בסדרה שלהן.

יוסטון רוקטס (0) – גולדן סטייט ווריירס (1) 04:00

משחק מס' 2 של גמר המערב קיבל תפנית מפתיעה עקב המשחק הראשון, שם הווריירס הצליחו להנחיל לרוקטס הפסד בית שיכול להיות משמעותי מאוד בהמשך הסדרה.

והפעם, מספר רב של סימני שאלה מרחפים מעל הרוקטס, שבמשחק שעבר לא קיבלו כמעט שום תרומה למעט 41 נק' של הארדן, דאבל דאבל של פול עם אחוזים שמתקרבים לאיגודאלה של לפני הפלייאוף מהשלוש, קצת עזרה מקאפלה ו-15 נק' של גורדון.

הפעם, האנשים מהם יצפה ד'אנטוני לעשות קפיצת מדרגה במשחקם הם מבה א מוטה ופי ג'יי טאקר, כשהנסיך האפריקני סיים במשחק הראשון עם 0 מ-6 מהשדה, ויקיר אוהדי חולון סיים עם נקודה אחת בלבד ב-34 דק' על הפרקט.

אז מה המפתחות לניצחון של הרוקטס, ומה יעזור לווריירס להלחיץ את יוסטון ולהכפיל את היתרון כבר לאחר שני משחקים?

אצל הרוקטס:

 1. כריס פול: על הארדן דובר כבר מספיק לדעתי, הוא כמעט בלתי עציר באופן די קבוע ללא כל קשר אל היריבה שעומדת מולו. אצל כריס פול זה מעט אחרת. הרכז הנהדר של הרוקטס סיפק משחק לא רע בכלל נגד הווריירס בשני, אבל, סיים עם 2 מ-7 בלבד מאחורי קשת השלוש. הקבוצה של ד'אנטוני תהיה חייבת את כריס פול מפוקס יותר לקראת המשחק הבא. ואם הוא ישפר את אחוזיו מהשלוש תוך שהוא ממשיך לתת תפוקה טובה בכל שאר האספקטים יוסטון תוכל לנצח את גולדן סטייט, או לפחות לתת לה פייט ראוי.

  שיפור שלו יעזור מאוד לרוקטס, פול

 2. הספסל ושחקני המשנה של יוסטון: אם להודות באמת, עם כל הכבוד לכריס פול, זו הנקודה החשובה ביותר בעיניי. במשחק האחרון יוסטון קלעה 106 נק', מתוכן 91 של פול, הארדן קאפה וגורדון. כל שאר שחקניה של יוסטון יהיו חייבים לתרום יותר התקפית לקבוצה, בעיקר מול הספסל של גולדן סטייט שעד עכשיו נראה לא רע בכלל בפלייאוף. ברגע ששחקנים כמו טאקר, מבה א מוטה, אריזה וגרין יופיעו יותר טוב, לווריירס יהיה הרבה יותר קשה לעצור את הרוקטס בהתקפה. כי ברגע שאתה יודע שאתה לא יכול לבוא לעזרה נגד שחקן כמו הארדן, או שאתה נענש ברגע שאתה נרדם נגד שחקן כמו אריזה, הרבה יותר אופציות ייפתחו לרוקטס.

  יהיה פקטור הפעם? טאקר

 3. מי יעצור את דוראנט? על פניו, השאלה הזאת נראית הרבה יותר חשובה מאשר סעיף 2 אותו הצגתי לכם. אז למה לדעתי הסעיף הזה פחות משמעותי לרוקטס מאשר תרומה של הספסל? התשובה פשוטה מאוד, כי אי אפשר לעצור את דוראנט. סקורר כל כך גבוה, בעלת מוטת ידיים כל כך ארוכה, יכול לקלוע מעל כל אחד בכמעט כל נקודה החל ממחצית המגרש. אז מה הרוקטס צריכים לעשות לטעמי? שני דברים – א) הגיע הזמן שמבה א מוטה יקח את דוראנט כפרויקט אישי שלו. הוא השחקן היחיד ברוקטס לדעתי שיכול לנסות לעצור אותו ולהצליח בחלק מהמקרים, עם כל הכבוד לטאקר, הוא נמוך מדיי בשביל המשימה הזו. 2) לא להסתפק רק במבה א מוטה, ולהביא עזרה ברגע שדוראנט נכנס לפוסט שלא כוללת את הרכז/הקלע שנמצאים על המגרש באותו הרגע. ברגע שדוראנט מתחמם, אף אחד, כולל הפורוורד ההגנתי המוכשר, לא יצליח לעצור את אספקת הנק' המטורפת שלו. בגלל שדוראנט כ"כ מסוכן, יוסטון יכולה להביא עליו דאבל-טים למרות שזה אחד המהלכים הכי מסוכנים שיש בצד האפור של המגרש. להצליח לבודד את דוראנט על שניים יוכל לגרום לאיבודים של הסופר סטאר, שיתורגמו לנק' קלות אצל הרוקטס.

  יהיה לו תפקיד מפתח בעצירת דוראנט, מבה א מוטה

אצל הווריירס:

 1. הספלאש בראדרס: למרות שדוראנט הוא המצטיין של הווריירס בפלייאוף עד כה, עליו דיברתי מספיק. ת'ומפסון וקרי, הם מי שיהיו חייבים לעזור לו במשחק הקרוב אם הם רוצים לצאת מטקסס עם 2 ניצחונות באמתחתם. קרי במשחק שעבר היה נוראי מאחורי קשת השלוש עם קליעה אחת בלבד מתוך 5 זריקות, ת'ומפסון לעומת זאת סיים עם 6 קליעות מתוך 15 זריקות, נתון שנראה די גרוע כמסתכלים עליו כמותית, אך כשמחשבים את האחוזים מגלים כי הוא קלע 40% מכובדים מאחורי הקשת. אם האחים לבית ספלאש יופיעו, ואיתם דוראנט ימשיך לשחק כפי ששיחק במשחק הראשון, הרוקטס יישארו חסרי סיכוי גם אם הארדן ופול יספרו יחדיו 80 נק'.

  שוב יצליחו לנצח את הרוקטס? הביג 4 של הווריירס

 2. דריימונד גרין ואנדרה איגודלה: שני שחקנים שבעלי פחות אבקת כוכבים מהטריו הגדול של האלופה, אך גם שניים שכלל לא כדאי לזלזל בהם. דריימונד גרין ממשיך להיות ה-4 מנהל המשחק הטוב בליגה (לדעתי לפחות) גם בסדרה הזאת, כשבמשחק הראשון מסר לא פחות מתשעה אסיסטים לעומת שלושה איבודים (עליהם חיפה עם 2 חט' וחס'). איגודאלה לעומת זאת פחות בא לידי ביטוי במשחק הראשון עם 11 נק' "בלבד" עם 2 מ-3 מהשדה ו-7 מ-8 מהעונשין. היכולת של שני השחקנים האלה לתרום לטריו של האלופה אמור לבוא לידי ביטוי בעיקר בהגנה, ואם הם יצליחו לנטרל את הפורוורדים של יוסטון כפי שעשו במשחק הראשון הדרך ל-2:0 של הווריירס די סלולה לטעמי.

  חלק משמעותי מהרכב המוות, איגודאלה

 3. הגבלת האיבודים למס' המינימלי ביותר האפשרי: יכולתי לדון בהרכב המוות כמובן, או בהתאמות של סטיב קר שיחביאו את קרי בהגנה. אבל לדעתי ככל שהווריירס יגבילו את כמות האיבודים שלהם במהלך המשחק, כך יוסטון תייצר פחות התקפות מעבר ותשיג פחות נק' קלות. במשחק האחרון ג"ס איבדו תשעה כדורים בלבד, וניכר היה שמשחק המעבר חסר היה ליוסטון על מנת להשיג את הנק' שהיא כל כך הייתה זקוקה להן. ככל שהווריירס ישחקו דרך שחקנים כמו קארי, גרין ואיגודאלה, וככל ששחקנים דוגמת דוראנט ות'ומפסון יתעסקו במלאכת יצירת הנק' בעזרת זריקות מהירות ותרגילים לנק' קלות, כך הווריירס יאבדו פחות, ויצליחו לתסכל את הרוקטס יותר.

  קודם כל קבוצה, הווריירס

אז איך זה ייגמר הפעם? עם כל הכבוד לרוקטס המוכשרים, אני לא מאמין שהם יוכלו להתמודד מול הווריירס המתואמים והחזקים. אם אני צריך להמר, אני אלך על ניצחון של הווריירס ב-5 לאחר משחק צמוד ועיקש בו שתי הקבוצות מציגות משחק מרהיב ומותח. והמלצה לכל מי שלא ראה את המשחק הראשון, עשו לעצמכם טובה וקומו לשני, כל עוד אתם לא אוהדי הקבוצה שתפסיד אתם לא תתאכזבו.

418 תגובות ל - “הרוקטס ירצו לחזור לתמונה, הווריירס ינסו לטאטא – פריוויו יום רביעי / תומר שנאן”

 1. ori88

  16. מאי, 2018
  15:10

  תודה רבה !
  ג"ס בריאים פשוט טובים מידי.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   16. מאי, 2018
   19:38

   כיף של פריוויו. מאד ריאליסטי ואמיתי.

   זהו ממש משחק לחיים ולמוות של יוסטון, ולשיטת הבידודים של מורי

   Reply to this comment
 2. bobby

  16. מאי, 2018
  15:42

  תודה על פריוויו מעולה עם ניתוחים מעולים ומדוייקים.

  למרות ההפסד במשחק הראשון, בו הווריורס בהחלט נראו עדיפים בהרבה על הרוקטס, עדיין קיבלתי איזשהו רושם שאם יוסטון כן יצליחו לבצע את ההתאמות הנדרשות, הם יכולים לסחוט ניצחון, בלי קשר לאיזה יום יהיו הווריורס.
  הבעיה כמובן אבל, היא שהלחץ עליהם הלילה יהיה עצום.

  ניצחון של יוסטון = פוטנציאל לקבל את הסדרה המותחת שכולנו אצינו
  הפסד = הכנה לטאטוא.

  יש לי תחושה שיוסטון כן יצליחו להחזיר את המוג׳ו הלילה עם ניצחון.

  Reply to this comment
  • סוסמעץ

   16. מאי, 2018
   16:16

   איזה התאמות לדעתך בובי?

   בשמירה על דוראנט?
   בהתקפת הבידודים? (אולי יחלקו יותר אסיסיטים לפתע?)

   לא רואה מה הם יכולים לשנות מעכשיו לעכשיו ע"מ להפוך ליותר תחרותיים

   Reply to this comment
   • bobby

    16. מאי, 2018
    16:57

    בשמירה על דוראנט –
    ברור שאי אפשר ממש למנוע ממנו לקלוע. לכן ההתאמה שהייתי מבצע, היא לנסות ולמנוע ממנו בכלל לקבל את הכדור. השומר שלו יצטרך לשמור עליו חזק וצמוד, אפילו במחיר של לאבד אותו ולהשאיר אותו חופשי אם ינצל חסימה.
    אני מעדיף שהוא ייקח 10 זריקות במשחק שכולן חופדיות, מאשר 20 זריקות בשמירה עם שומר שנותן לו מעט ספייס. הרי כל עוד הוא אכן בוחר לזרוק, לא משנה גם אם קאפלה ינסה להפריע לו.
    אם קצת ירביצו לו וימנעו ממנו בכלל לקבל את הכדור – בסוף הוא יקלע פחות, אפילו אם זה יהיה באחוז שדה גבוה יותר.

    לגבי ההתקפה – אני מאמין שהארדן ופול יידעו לעשות את ההתאמות לכך שלא יגיעו למצב ששעון ה-24 כמעט ומסתיים מבלי שהם מגיעים למצב נוח.
    בלי שום קשר, צריך לזכור שגם בלי שום התאמה מיוחדת, יוסטון היו ביום קליעות בינוני. אם הפורוורדים יצליחו לשים ליי-אפס כמו שצריך (אני מדבר בעיקר אליך מבה-אמוטה!!) כבר יש כאן איזה 8-10 נק׳ אקסטרא לעומת מדחק קודם שיוסטון יכולים לקלוע.

    מקווה שהניתוחון שהבאתי קצת שופך אור 🙂
    השאלה כמובן אם זה ניתן לביצוע או לא..

    Reply to this comment
    • הייט אשברי

     16. מאי, 2018
     18:39

     רק שגם ג"ס היו ביום קליעות בינוני …

     Reply to this comment
     • bobby

      16. מאי, 2018
      20:24

      אבל עדיין מעט טוב יותר משל יוסטון.

    • סוסמעץ

     16. מאי, 2018
     18:54

     רעיונות טובים רק שמאד קשה לי להאמין ש

     א. יצליחו לעצור את KD באמת, אולי רק להאט אותו קצת, אבל אז נפתח מן הסתם סדק צר בהגנה אותו קרי ותומפסון ירחיבו לקריעה של ממש

     ב. שפתאום אבו זקן יתחיל לנהל התקפה במקום מה שעשה כל השנה = בידודים וחסימות לקבלת מיס מצ' אותו הוא מנצל לעוד מהלך 1 על 1.

     נחיה ונראה 🙂

     Reply to this comment
 3. מחפצה מנמצה

  16. מאי, 2018
  16:12

  הרבה תלוי באנרגיות שיבואו ג"ס, כי יוסטון בטוח יגיעו בטירוף .
  נקודת מפתח – בקבוק רסקיו לדריימונד גרין לפני המשחק

  Reply to this comment
 4. tripledouble

  16. מאי, 2018
  16:13

  כריס פול והארדן כבר הראו בעבר שיש להם סף שבירה נמוך, לכן אני דווקא חושב שהלחץ עליהם היום יפעל לרעתם והווריורס שוב ינצחו בדו ספרתי.

  Reply to this comment
 5. סוסמעץ

  16. מאי, 2018
  16:14

  תודה רבה!

  יהיה צמוד, יהיה מותח וצמוד ותחרותי..
  לשני רבעים וקצת

  הלוחמים יקחו את זה ב20 הפרש של דומיננטיות מחד
  מול תסכול והתפרקות של הטילים.

  זו התחזית 🙂

  Reply to this comment
 6. רפיקי

  16. מאי, 2018
  16:18

  הימור שלי סטפאנל מפציץ הלילה והווריורס בקרב צמוד

  Reply to this comment
 7. דה שוט

  16. מאי, 2018
  16:23

  תודה על הניתוח המצוין. כמה נקודות ברשותכם:
  1. תרומתו של גרין עיקרה בהגנה ובמלחמה ("האסל"). המכה להארדן אחרי דקה נתנה את הטון, ככה צריך לשחק בחוץ נגד הטוענת הגלויה לנשל אותך. מעבר ל-"רוח", הוא גם חיסל (לחלוטין) את קאפלה והגביל אותו להשלמת אלייהופים בנאליים. קאפלה נבהל מנחת זרועו של גרין, דבר שהקטין מאוד את ההשפעה שלו על המשחק. לפני שנתיים גרין עשה דבר דומה לאדאמס (אדאמס יותר קשוח אז זה השפיע עליו פחות).
  2. קרי נתן 40% במשחק האחרון; רואים עליו שהוא חלוד ומוגבל. דווקא טבילת האש הקשוחה וההתעללות שעבר בצד ההגנתי יחזקו אותו – היום נראה ממנו כבר 60% וזה יהיה נורא מבחינת הרוקטס.
  3. יוסטון – בניגוד לגרין – לא ממש באו להילחם על הזהב. לו היו באים עם הגישה הנכונה – אריזה, טאקר, אמוטה ואפילו ננה כבר היו באיזה שהוא סוג של תגרה עם דוראנט. אני מת על דוראנט ורוצה בהצלחתו – אבל לו הייתי משחק נגדו, הייתי עושה הכל כדי להיכנס לו לראש. לא חייבים בליכלוך – פול הנמוך הקשה עליו יותר מכולם. למיטיבי הלכת – פול עשה זאת גם ב-2014 באחד ממשחקי הפלייאוף בסטייפלס – הוא נכנס לדוראנט נמוך ומתחת לחגורה ומקשה עליו – בכוח – את התנועה. אם יש לדוראנט חולשה אחת – ואין לו! – זה היעדר עוצמה פיזית מבחינת משקל וכוח ברגליים. שם הייתי מנסה לערער אותו.

  4. אי אפשר בלי מילה על ג'יימס – אז הנה שתיים:
  – תכנית א': להזיז את טורונטו (והביתיות) מהדרך אל הגמר הכללי, לפתוח אותה עבור הקלטים, ובכך לשלוח את קיירי בטרייד לניו אורלינס. נקמה מתוקה.
  – תכנית ב': להיות הראשון שחוזר מ-3:0

  Reply to this comment
  • דה שוט

   16. מאי, 2018
   16:26

   למען ההגינות – תכנית ב' איננה שלי במקור.

   Reply to this comment
  • סתם אחד

   16. מאי, 2018
   17:04

   3+4 ענק

   Reply to this comment
  • שמעון

   16. מאי, 2018
   17:19

   צודק לגבי דוראנט וגרין. הגרין של יוסטון ואנדרסון הלבן גם ככה מיותרים הם האנשים למשימה.

   Reply to this comment
  • שמעון

   16. מאי, 2018
   17:20

   וואלה יוסטון היו מביאים את לאנס סטיבנסון מול גרין יכל להיות מצחיק. הוא נראה לי היה לגרין להיות מורחק בשנייה. אין ביוסטון שחקנים כמו לאנס הדביל אבל הוא הנשק המושלם לחרפן את דריימונד

   Reply to this comment
   • דה שוט

    16. מאי, 2018
    19:05

    עזוב את גרין חבריקו – הוא לא שובר השוויון; הבעייה של הטילים היא דוראנט. לא צריך ללכלך עליו – צריך להתיש אותו, להלחם בו בדרך למיקום, להתעקש על פרונט בלואו פוסט – שימסרו מעל המגן, להתקיף אותו בהתקפה כדי לעייף אותו (עזבו את קרי, זה אולי מביך אותו טקטית אבל לא תורם אסטרטגית כי הוא נח על הספסל) ולנסות להכנס לו לראש. זה יגרום לו להחטיא קצת יותר. באוק' סיטי דוראנט עבד קשה להגיע לקליעות ולכן הרבה להחטיא (יחסית אליו כמובן). בגולדן סטייט הוא עדיין לא הזיע! כבר שנתיים, מסיים משחקים של 37 נק' בדופק 65.
    מי שרוצה לנצח במגרש של הגדולים – צריך להלחם על זה. אף אחד לא ייתן לך לנצח אותו. זה מה שראסל ווסטברוק ודוראנט (ואדאמס ואיבקה ו-ווייטרס) עשו ללוחמים ב-2016. אחריהם באו הכסחנים מקליבלנד – סמית' (הלוחם), ג'פרסון (היה חשוב מאוד בסדרה ההיא), TT (הלוחם) ולאב (תמיד לוחם, לא מכיר מצב אחר). גם קיירי בא להרביץ.

    אם אני הטילים – ויסלח לי טמיר אבל גם אני רוצה – אז במכות ננוחם (תשאלו את ג'פרסון).

    Reply to this comment
    • שמעון

     16. מאי, 2018
     19:29

     באוק התישו אותו כי לא היה קרי וקליי שיפתחו הגנות. ברור שגרין לא שובר שיוויון סתם בא לי שידליקו אותו זה מצחיק אותי. קשה לומר שיתישו אותו השאלה זה איך? באחד על אחד? שומרים עליו טוב פשוט הוא שם אותם גרייט דיפנס גרייטר אופנס. מה שכן להארדן הקונוס אין מה לחפש על דוראנט. זה ה2 נקודות הכי בטוחות ביקום והכי קלות אפילו זריקת עונשין קלה יותר.

     Reply to this comment
    • שמעון

     16. מאי, 2018
     19:30

     גם אם בעיית דוראנט תיפתר תבוא בעיה אחרת אל תדאג ואז פתאום תראה טילים מהחצי על הטילים ופיגוע גדול

     Reply to this comment
     • דה שוט

      16. מאי, 2018
      19:36

      חחחח… לגמרי. הספלאש יתחילו לנגן. ג״ס זה אסון טבע

  • כריסטופר מולטיסנטי

   16. מאי, 2018
   20:43

   מסכים על רוב הנקודות, במיוחד עם נקודה 3 – אריזה / טאקר / מ'בה מוטה לא באו להילחם עד טיפת הדם האחרונה ופשוט נדרסו ע"י המכונה הגולדנית ודוראנט, למרות שייאמר להגנתו של אריזה שהוא הסתבך בעהירות והיה די מוגבל משלב מוקדם.
   לגמרי גרין – אדאמס ב-2016, לא חושב שאדאמס נבהל מגרין נהפוך הוא, הוא היה אחד המצטינים בסדרה וזה דריימונד זה שאיבד את העשתונות, העיף בעיטות לביצים (מוזר שהוא כבר לא עושה את יותר..) ואם היה צדק בעולם היה מורחק ודוראנט היה נשאר באוקייסי..

   Reply to this comment
   • דה שוט

    16. מאי, 2018
    22:29

    + 100
    מסכים איתך – גרין היה גרוע בסדרה הזאת, אוק תיסכלו אותו. דוראנט, ראסל, רוברסון, אדאמס ואיבקה – אחת החמישיות האתלטיות שראינו. אם ואם ואם… אבל אין כעס, לא מחפשים צדק, אני מבין את דוראנט שהתעייף מהירו-בול, חבל רק שהצטרף לסטף.

    Reply to this comment
 8. גיא רוזן

  16. מאי, 2018
  16:25

  עבור יוסטון, זה המשחק של העונה עם דגש גדול על האות ה.
  זה מבחן עבור הארדן, זה מבחן עבור פול, וזה בעיקר מבחן עבור דאנטוני.
  אני מקווה שיוסטון יעלו במטרה להשאיר את הכל על הפרקט הלילה.
  האם זה יספיק?
  שאלה טובה. מוטיבציה יכולה לפעמים לעזור להגנה, כנ"ל אנרגיות של "לא רוצים לסיים את העונה".
  אבל אנרגיות, הן לא מכניסות את הכדור לסל –
  ולדעתי, בשורה התחתונה, ההבדל בין 2 הקבוצות היה היכולת לקלוע את הזריקות שהן הלחם והחמאה.
  הפורוורדים של יוסטון היו 2 מ-10 מהשלוש, כולן זריקות שהם בדרך כלל קולעים.
  אם הלילה, בנוסף לאנרגיות, יהיה מי שיתעלה, ויפגע מבחוץ,
  אני מאמין שיוסטון ינצחו.
  אם לא?
  אז נהיה קרובים צעד נוסף לסוויפ.

  תודה, תומר. פריוויו מצוין.

  Reply to this comment
 9. אפלטון

  16. מאי, 2018
  16:40

  תודה, פריוויו מעולה תומר.
  לא רואה מצב שאפשר לעשות דאבל טים על דוראנט. יותר מדי כלים התקפיים לידו, אבל אולי טראפים נקודתיים מהזווית של השלוש איפה דוראנט אוהב לקבל עם השומר של גרין זה רעיון יצירתי שיכול לשים קצת לחץ על גולדן סטייט.
  האמת שהמצב די עגום מבחינת הרוקטס, אבל אולי יש דרך לעצור את גולדן סטייט איכשהו.
  דברים קטנים שיוסטון צריכים לעשות: שיפתרו את עניין הפיקנרול עם קפלה ושישחקו הרבה יותר אינטנסיבי בהגנה, עד כדי אובר אגרסיבי.
  מה שזה אומר זה לזנוח (במעט) את הגנת החילופים האוטומטיים. עדיין לעשות חילופים, אבל לא בכל מחיר. אריזה יצטרך לעשות הכל למנוע מדוראנט את הכדור, והארדן יצטרך לעשות עבודה הרבה יותר טובה על קרי, כי אין סיכוי להחביא אותו.
  אין מצב שגולדן סטייט מבחינת משחק עם פחות איבודים מהרוקטס. רק 9 איבודים במשחק הקודם לגולדן סטייט. נכון שיש פחות איבודים במשחק הבידודים, אבל חייבים לתקוף את הכדור בצורה הרבה יותר חדה.
  בהתקפה צריכה להיות הרבה יותר תנועה אוף דה בול. יוסטון יודעים לעשות את זה פשוט מעדיפים ללכת על הבידודים כשיש מיסמץ'. גולדן סטייט שיחקו על זה כשאמרו שמבחינתם הארדן יקלע 40 נק' ואף אחד אחר לא יכנס לקצב, וזה בדיוק מה שקרה. אז הארדן צריך לשחק היום פליימייקר ולא סקורר. אי אפשר ליפול לתכנית המשחק של קר. לתת לפול הרבה יותר את הכדור, להפעיל את השחקנים האחרים, בקיצור ההפך מכל מה שעשו במשחק הקודם.
  2-0 היום ויוסטון כולה מתפרקת, לא רק לסדרה הנוכחית, אלא לזמן הנראה לעין.

  Reply to this comment
  • עידו גילרי

   16. מאי, 2018
   16:46

   באופן קצת אירוני דווקא ההגנה של יוסטון גרמה לווריורס לאבד פחות כדורים בכך שמנעו מהם את השטף הרגיל שלהם ולכן הם מסרו הרבה פחות וגם איבדו פחות.

   Reply to this comment
   • אפלטון

    16. מאי, 2018
    22:54

    כן, יוסטון כופה משחק בידודים על היריבה אבל מול יוטה ומינסוטה זה עדיין גרר הרבה בידודים. הבעיה מול גולדן סטייט זה שאם הולכים לבידודים, דוראנט פורח, אם מפתים אותם למסירות, זה המשחק של קליי וקרי. היתה הרגשה שההגנה פשוט לא היתה אגרסיבית מספיק, די כמו המשחק השני מול יוטה. יוסטון כאילו עושה סוויצ'ים על הכל, אבל דווקא מול יוטה אריזה עבד מאוד קשה כדי לעבור דרך חסימות.
    בגלל זה הרעיון של טראפים נקודתיים על דוראנט אולי התאבדות, אבל שווה נסיון.

    Reply to this comment
 10. דובי

  16. מאי, 2018
  16:55

  יוסטון יבואו להרביץ. ינסו לחזור דרך האסל גברי לכאורה. הבעיה היא שהלוחמים מנוסים מדי בקטע ולא ייסחפו.

  Reply to this comment
 11. שמעון

  16. מאי, 2018
  17:13

  אין באמת מה לעשות נגד גולדן. זה לא הקאבס. הייתי אומר ללכת על דוראנט שיזרוק כמה שבא לו באחד על אחד ולשמור על האחרים אבל מה מצחיק? מי יכול לרוץ אחרי קרי וקליי כל המשחק? חח אז גם את זה אי אפשר. ובסוף בא איזה ניק יאנג יאנג וגם מוריד עליך שלשות נו הבנתם. הכל תלוי בגולדן ולא ביוסטון גם אם ישחקו מושלם. במשחק טוב של גולדן ומושלם של יוסטון גולדן עדיין תנצח. דוראנט קולע גאמפים בסיבוב עם שומר בתחתונים ושהוא יחטיא קרי וקליי יורידו עליך שלשות מהחצי ואם הם פתאום יחטיאו איזה איגי פתאום יזכר לקלוע שלשות לבד. אפשר לנתח עד מחר מה לעשות בסוף זה תלוי בגולדן. הזבוב יכול להציק לאריה שהוא ישן לא מעבר. הארדן הוא שחקן אחד. כריס פול שוב יחוסל הלילה אם קליי ישמור עליו או שקר יחליט לתת לו פס ואז אולי מול לוני הוא יקלע. אני בונה היום על הארדן שוב ומקווה שיוסטון ינצחו. אריק גורדון? דה ריל סלים שיידי פליז סטנד אפ הגיע הזמן שיגיע לפלייאוף במקום להשליך אבנים. צריך לתת לגרין איזה פצצות מתחת לחגורה להראות לו מי בעל הבית. יאללה אנדרסון החננה גם ככה לא יועיל בכלום שיכניסו אותו לאיזה תגרה על דריימונד הדביל.

  Reply to this comment
  • שמעון

   16. מאי, 2018
   17:17

   אגב דאנטוני אמר שהוא לא מתכוון לשנות כלום ושהם שיחקו ככה כל העונה וימשיכו ככה. כואב לו הראש לחשוב על משהו חדש לנסות אולי יעבוד. קאפלה צריך לגדל ביצים ולהתחיל לשחק מלוכלך על הלכלוך של דריימונד אחרת יהפוך לסמרטוט לניגוב גם הלילה. ההליאופ הזה מהארדן לא יגיע כל יום.

   Reply to this comment
   • חיים

    16. מאי, 2018
    17:24

    ככה זה דאנטוני. מאמן עונה סדירה נהדר שלא יודע לעשות התאמות בפלייאוף

    Reply to this comment
   • ברוך רובין

    16. מאי, 2018
    17:40

    אין יוצר מדי מה לעשות מול הלוחמים יותר מדי כוח אש התקפי שמדהים גם בצד האפור של המגרש. דאבל טים על דוראנט זה גזר דין מוות בטוח שקרי וקליי איתו על הפארקט. כמות הכישרון שיש להם היא בלתי נדלית

    Reply to this comment
    • שמעון

     16. מאי, 2018
     17:57

     נכון וזה בדיוק הסיבה לנסות משהו חדש לפחות במשחק 3 אם יפסידו היום. מה אכפת לך כבר אין מה להפסיד. גם היום צריך לראות איך הולך להם. הבעיה שאני לא חושב שלדאנטוני יש בכלל פלאן בי.

     Reply to this comment
 12. פינקי

  16. מאי, 2018
  17:39

  הווריורס לוקחים בקלות.
  לסגנון של הרוקטס אין את היצירתיות שנדרשת להתמודדות עם הווריורס.
  אני מאמין שלסטיבנס יש את היצרתיות הזאת, מחכה בקוצר רוח לגמר.

  Reply to this comment
  • שמעון

   16. מאי, 2018
   18:00

   מה יש לסטיבנס אתה חושב קרי וקליי זה קורבר וגי אר או סימונס? זה 3 צלפים ושחקני אחד על אחד מעולים. קרי ירקיד את רוזיר סטפס. סלטיקס נראים ככה כי הם שיחקו עד היום מול כוכב אחד ונגרים מסביב יאניס אמביד ולברון. הנגרים מסביב לא שחקנים שיכולים ליצור לעצמם. בגולדן יש לך 3 כאלו.

   Reply to this comment
   • פינקי

    16. מאי, 2018
    18:51

    נחיה ונראה 🙂
    אני מאמין שהקו האחורי של הסלטיקס מוכשר מספיק הגנתית, ושסטיבנס מקורי מספיק, כדי להקשות על הווריורס (ובסוף להפסיד…)

    Reply to this comment
   • דה שוט

    16. מאי, 2018
    23:19

    יש הרבה היגיון בדבריך שמעון, גם לי נראה שהקלטים חוגגים נגד קבוצות מעוטות יכולת. הגמר הכללי השנה יהיה מעניין בכל מצב, גם אם ייגמר בחיסול מצד הלוחמים.

    Reply to this comment
 13. השועל

  16. מאי, 2018
  17:43

  שתי אופציות:

  1)השופטים יפוצצו את גולדן בעבירות על ההתחלה כמו במשחק 4 בגמר מול קליבלנד בשנה שעברה, ומשם זה יהיה קשה מידי לגולדן לחזור.

  2)בלואאוט, מספיק שהארדן לא בשיאו וזה אבוד, הסף שבירה שלו ושל יוסטון נמוך מאוד, אני יכול לראות כבר איך קארי רוקד על פול, ופול מתעצבן ומתחיל לשחק מלוכלך, אין שחקן בליגה שפול מתעב יותר מקארי, להיות מושפל מולו שוב זה משהו שהוא לא יקבל.

  אני יותר נוטה לאופציה ב', אבל אין לדעת אצל סילבר.

  Reply to this comment
 14. שגיא נאור

  16. מאי, 2018
  18:03

  מצוין תומר, תודה רבה.
  קשה מאוד להסיק ממשחק אחד למשחק שני, אי אפשר לומר אם דוראנט ימשיך ככה הווריורס ינצחו או שאם פול לא ייתן תפוקה גבוהה יותר אין לרוקטס סיכוי. קשה לי להאמין דהארדן ייתן משחק כל כך יעיל מבחינת קליעה כמו במשחק הראשון ומצד שני אפשר להניח שקארי לא יסיים עם עוד ערב של 1-5 מהשדה. וגם ניק יאנג לא ישים עוד 3 שלשות בסדרה הזאת. הימרתי על יוסטון ואני עדיין מאמין שהסדרה לא סגורה. הרוקטס חייבים לתקוף את קארי בכל הזדמנות ולנסות להוציא ממנו עבירות ולהיכנס לו לראש. אולי קצת פוסט אם של הארדן עליו או אפילו פול. לגבי דוראנט – פשוט להמר מהצד של גרין או איגי, אם הם נקלעו את השלשות אין ליוסטון סיכוי אבל חייבים להמר על זה.

  Reply to this comment
 15. יום אחד כבר בקייץ 2018

  16. מאי, 2018
  18:08

  חברה אתם נסחפתם לגמרי, יוסטון לא יכולה היום לקחת משחק בבית מול גולדן? נכון שהגולדנים מספקים תצוגת עוצמה בפלייאוף הנוכחי אבל אפילו נ"א נצחו בקלות משחק חשוב בבית אז יוסטון?
  עם גורדון וטאקר טיפה מכוונים את הידית ופול מתרגל למעמד ,המשחק בהחלט יכול לעבוד ליוסטונים.

  Reply to this comment
  • הייט אשברי

   16. מאי, 2018
   18:53

   1. כמובן שיכולה.
   2. הדוגמא של נ"א לא לא מדוייקת. ג"ס הגיעה כשהיא מובילה 2 :0 , ובסדרה פחות מתוקשרת מול יריבה חביבה יותר, ונכנסה לקצת שאננות.
   היום היא תבוא במוד לנצח .
   3. הסיכוי של הרוקטס טמון בחצי הראשון , בהדבקת הרבה עבירות לשחקני מפתח של הלוחמים ויצירת פער מהותי . אם התוצאה במחצית תהיה שקולה או אפילו פיגור סביר של ג"ס אבל בלי בעיית עבירות, הקטר מהמפרץ יעלה על טורבו לרבע השלישי ומשם הטילים לא יחזרו.

   Reply to this comment
 16. ניניו

  16. מאי, 2018
  18:12

  שאלה לא קשורה: איך מוצאים מאזן של קבוצה עם שחקן ובלעדיו?
  תודה מראש

  Reply to this comment
  • MBK

   16. מאי, 2018
   19:38

   אתה לוחץ על דף השחקן ב basketball-reference
   אתה יכול לראות את המאזן האישי שלו ושל הקבוצה בדף הסטסיטקה שלו
   לא עשיתי את זה לאחרונה אבל זה די פשוט לפי מה שאני זוכר
   איזה מקרה אתה רוצה לחקור ?

   Reply to this comment
 17. רפיקי

  16. מאי, 2018
  18:16

  מה שמטריד אותי זה שלפני שבוע רבים כאן נתנו ליוסטון סיכויים רבים ופתאום אחרי משחק אחד גולדן סטייט בלתי ניתנת לעצירה

  Reply to this comment
 18. רפיקי

  16. מאי, 2018
  18:20

  אם יוסטון חכמים הם מוציאים את גרין על שני טכניות עוד במחצית הראשונה
  הבן אדם מג'נון

  Reply to this comment
 19. אף פעם

  16. מאי, 2018
  18:49

  כלום לא סגור, ליוסטון יש עוד הרבה כלים שלא עבדו במשחק הראשון. זכור לי איך כולם סגרו את הסדרה שסאן אנטוניו הביסו את הרעמים במשחק אחד.

  Reply to this comment
 20. אף פעם

  16. מאי, 2018
  18:51

  גם לליגה יש אינטרס לסדרה ארוכה, לא אתפלא אם נראה שיפוט בייתי מאוד, גם הימור על הקאבס במשחק הבא מתחייב בהקשר הזה.

  Reply to this comment
 21. דה שוט

  16. מאי, 2018
  19:12

  בלי קשר לתוצאה – הסדרה במערב מעולה כי רואים שם את השחקנים הכי טובים בעולם בתצוגות אישיות פסיכיות של יכולת אישית וקבוצתית (יוסטון פחות קבוצתית). הארדן נתן הצגה לפנתיאון, הסטפבק שלו הזוי, קליי קולע מהשלוש כשהוא לבד ברמה של צעד וחצי, על דוראנט נאמר כבר הכל והחדירות של סטף זה איכות מזוקקת. גרין מוסר נהדר, גורדון אמסטף קטן וקובייתי, פול דבוק לכדור בתוך טראפיק וגרין היוסטוני מרים קרנות בניתור ברמת ביצוע מדהימה. כל סל במשחק הזה שימי וגיל ברק צועקים "או וואו" ולשם שינוי הם צודקים. אני בעד הלוחמים אבל לא אכפת לי בכלל שהסדרה הזאת תלך ל-7 משחקים. אני לא חובב טקטיקות, אסטרטגיות ומאמנים – אני אוהב כישרון ובסדרה הזאת זה הגיע לשיא.

  Reply to this comment
  • מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)

   16. מאי, 2018
   19:27

   כל מילה.

   Reply to this comment
  • R.L

   16. מאי, 2018
   21:45

   +999999

   Reply to this comment
  • יניב

   16. מאי, 2018
   22:26

   +10000

   Reply to this comment
  • אפלטון

   16. מאי, 2018
   22:59

   מסכים איתך ב100%, למרות שיש יופי בטקטיקות, ולי, למרות שהקבוצה שלי לא ידועה בזה בשנים האחרונות, יש פטיש להגנה.
   גרין השחקן שאני הכי אוהב לראות בגולדן סטייט. היכולת שלו לשמור על שטחים ולקרוא את מהלכי הקבוצה היריבה הרבה יותר מדהים אותי מהג'אמפ החלק של דוראנט או השלשות המשוגעות של קרי.

   Reply to this comment
   • דה שוט

    16. מאי, 2018
    23:03

    + 1
    לא פעם המתקיפים הטובים הם גם מגינים גדולים וזה אכן יפה לראות: לארי, קארים, מייקל, דומארס (מגן אדיר), סקוטי (הגדול מכולם), קובי ובימינו דוראנט, לברון הצעיר וקליי.

    Reply to this comment
 22. המשגיח

  16. מאי, 2018
  19:16

  פריוויו נהדר!

  Reply to this comment
 23. מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)

  16. מאי, 2018
  19:26

  תודה רבה תומר, אחלה פריוויו.
  מאמין שנראה התאמות ושיפורים מצד יוסטון, לא בטוח שזה יספיק.

  Reply to this comment
 24. מנחם לס

  16. מאי, 2018
  19:39

  כיף של פריוויו. מאד ריאליסטי ואמיתי.

  זהו ממש משחק לחיים ולמוות של יוסטון, ולשיטת הבידודים של מורי

  Reply to this comment
 25. MBK

  16. מאי, 2018
  19:39

  נצחון של גולדן בויז הלילה ואפשר להכריז על הפלייאוף הזה כאחד המאכזבים

  Reply to this comment
  • אשך טמיר המקורי

   16. מאי, 2018
   20:18

   אין מה לעשות, הפציעות הרגו את האופוזיציה האמיתית (בוסטון וספרס).
   אפשר להתנחם בריצה ההירואית של צעירי בוסטון ובתצוגות ההיסטוריות של מיצ'ל.
   שנה הבאה הכל נפתח.

   Reply to this comment
 26. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  16. מאי, 2018
  19:46

  תודה תומר.
  אכן משחק של להיות או לחדול עבור הרוקטס.
  אגרסיביות וכיסוחים כבר מההתחלה, זה מה שיעבוד מול ג"ס, רק ככה הקאבס הצליחו לשחק מולם, פעם, בעבר הרחוק רחוק

  Reply to this comment
 27. אשך טמיר המקורי

  16. מאי, 2018
  20:14

  זה המשחק היחיד שיוסטון יכולה לקחת.
  אני חושב שהם יפתחו בבליץ שהכל נכנס וגולדן יעשו מהפך לקראת סיום השלישי / תחילת הרביעי.
  הארדן יהיה חלש לאורך המשחק ומחריד בסיום.
  ייגמר 5 ללוחמים ו-4-0.

  Reply to this comment
  • bobby

   16. מאי, 2018
   20:28

   מקווה שיכולת הניחוס שלך מתקופת המירוץ של הספרס לפלייאוף תעשה כאן קאמבק 🙄

   Reply to this comment
 28. הסולי

  16. מאי, 2018
  21:12

  אני רוצה להעיר משהו שלא קשור למשחק הזה אבל אני חושב עליו כבר הרבה זמן- דרימון גרין ומשחק האול אראונד שלו..
  תראו, בכל הקשור להגנה- אין מה לומר גרין שחקן הגנה מעולה ועילאי שיהיה שחקן הגנה טוב ומשמעותי בכל קבוצה שישחק בה.

  אני מדבר על הצד ההתקפי. גרין שחקן בעל יכולות מגוונות בהתקפה ורואה משחק מעולה. עם זאת, אני חושב שהימצאותו בקבוצה ההתקפית הכי טובה היסטורית עם הנשקים הכי קטלנים כיום בליגה (דוראנט, סטף, קליי…) עושה עמו ועם הסטטיסטיקה שלו חסד גדול- בעיקר בכל האמור לאסיסטים.
  אני לא מאמין שעם גרין בקבוצה אחרת היו מדברים עליו כאחד ממנהלי המשחק הטובים בליגה.
  עכשיו שוב, שלא ישתמע לא נכון, אני מאד מחזיק מגרין וכנראה שגרין הוא המספר 4/5 והשחקן המשלים הכי טוב שג"ס הייתה יכולה לבקש בקונסטלציה הנוכחית שלה. לעומת זאת, אני כן טוען שקליי, סטף, דוראנט יתבלטו ויישארו בין 3 השחקנים הטובים בליגה גם אם יעברו קבוצה, באשר לגרין אני לא בטוח. הוא כן יחשב עדיין לשחקן טוב, אך לא כמו שמדברים עליו היום.

  Reply to this comment
 29. Adisu

  16. מאי, 2018
  21:26

  הפעם זה אפילו לא יהיה תחרותי.
  הפעם קרי יקלע את השלשות שלו ומהצד השני הארדן יעלם בין הידיים הארוכות של איגי וגרין

  ג"ס ב20.

  הקבוצה היחידה שתסתכל בלבן של העיניים של הזהובים הם הירוקים הנמרצים ורק הם יעשו חיים קשים ויתמודדו בכבוד.

  Reply to this comment
 30. Berch

  16. מאי, 2018
  21:30

  שעשעת בסיום
  אחלה פרוויו 🙂

  Reply to this comment
 31. חיים

  16. מאי, 2018
  21:33

  אחלה פרוויו ואחלה שיר תודה רבה.

  Reply to this comment
 32. ולדי קוגן

  16. מאי, 2018
  21:55

  פריוויו מדהים.התקווה היחידה של יוסטון היא שג"ס יבואו שאננים.

  Reply to this comment
 33. האווי לאסוף

  16. מאי, 2018
  22:07

  פריוויו מעולה, וגם דה שוט הפגיז פה בתובנות בתגובות. כל פוסט פה זה בית ספר לכדורסל. תודה תומר, ולכל המגיבים

  Reply to this comment
 34. Shaq

  16. מאי, 2018
  22:43

  הצ'אנס האחרון של הרוקטס לנצח, הווריורס היום לוקחים ב5 עם משחק גדול של קארי.

  Reply to this comment
 35. FAN

  17. מאי, 2018
  00:22

  תודה על הפרויו וכל התגובות המחכימות!

  1-הווריוס לדעתי לא צריכים לשנות כלום..שחקו בדיוק כמו שהם מכירים ויודעים כבר כמה שנים..אפילו המחליפים עשו עבודה מצוינת ביחד..

  2-מצחיק לראות הספדים של מגיבים אחרי משחק אחד (גם בסדרה במזרח)..נכון שהקבוצה שנצחה נראית נהדר אבל זה רק משחק אחד והרבה קבוצות חזרו בהרבה מקרים שונים…

  3.לגבי יוסטון..לדעתי קצת תרגילים ותזוזה של הכדור והם שם..פשוט להוריד מעט מהארדן ופול שישאר כח לסוף..
  אפילו תרגיל האנד אופ הקצר והיעיל של הגבוה שמשחק יוריד מהם הרבה ויכניס את השחקנים האחרים למשחק וככה גם יעשו יותר בשמירה(שלא לדבר שיש עדיין אחלה קהל שם הטקסס)

  4. למה אפ אחד לא הציע שאריזה ישמור על דוראנט?הוא עד כדי כך שומר גרוע?

  5. אני אשמח לראות את קאפלה משחק 48 דקות רק כדי להבין למה מנחם חושב שהוא היה עושה את ההבדל (:

  6. הכי חשוב!!!!!-שיהיה משחק יותר מהנה איכותי (אכמ אכמ יוסטון)ויותר מותח כיאה לגמר המערב! מהבחינה הזאת המשחק הראשון היה מזעזע

  Reply to this comment
 36. יואש בן טולילה

  17. מאי, 2018
  00:48

  אפשר לכתוב הרבה דברים, אבל, אני לא חושב שאפשר להרכיב קבוצה במגבלות תקרת השכר הנוכחית שתנצח את גולדן סטייט.
  אי אפשר גם להרכיב מכל הליגה, בלי קשר לתקרת שכר או מגבלה כלשהי אחרת, חמישיה טובה יותר מזו של גולדן סטייט.
  כל הניתוחים וכו הם מיותרים, הם ינצחו כל עוד ירצו וגם השופטים לא יוכלו למנוע את זה.

  דוראנט הפך להיות מפלצת בהגנה ובהתקפה.
  קרי הרכז הכי טוב בליגה ובפער.
  תומפסון מחסל את כל הגארדים מולו וקולע מכל מקום במגרש.
  גרין מנהל מיס מאצים ברמה ככ גבוהה ועוזר ככ טוב בהגנה
  ואיגודלה יכול לשמור כל פורוורד.

  זה מספיק, אין קבוצה שתעצור אותם.
  גם לא עם 2 אנטוני דייויס בפרונט קורט ו2 לברון.
  יש להם כל מה שצריך כדי לנצח ולא לדרוך אחד על השני.

  שיהיה בהצלחה ליוסטון

  Reply to this comment
 37. יונתן .S.

  17. מאי, 2018
  00:55

  The Kings will reportedly select either DeAndre Ayton or Luka Doncic, deepening on which player will be available at No. 2.

  מקווה שאם אייטון לא על הלוח בבחירה השנייה, אז הכוונה פה היא שהקינגס ירדו בבחירות עבור קבוצה שרוצה את דונצ'יץ' ויבקשו עוד משהו תמורת העלייה לשם.

  כשיש להם כבר את בוגדנוביץ', פוקס והילד, אני לא בטוח שהוא גם מתאים שם ממש. אגב, ליד בוקר הם יהיו צמד התקפי נהדר, אבל יש לי ספקות רבות לגביי הגנה שלהם יחד וחבל ששה ייצור להם, בצורה מסויימת, תקרת פוטנציאל.

  Reply to this comment
 38. יונתן .S.

  17. מאי, 2018
  00:55

  The Kings will reportedly select either DeAndre Ayton or Luka Doncic, deepening on which player will be available at No. 2.

  מקווה שאם אייטון לא על הלוח בבחירה השנייה, אז הכוונה פה היא שהקינגס ירדו בבחירות עבור קבוצה שרוצה את דונצ'יץ' ויבקשו עוד משהו תמורת העלייה לשם.

  כשיש להם כבר את בוגדנוביץ', פוקס והילד, אני לא בטוח שהוא גם מתאים שם ממש. אגב, ליד בוקר הם יהיו צמד התקפי נהדר, אבל יש לי ספקות רבות לגביי הגנה שלהם יחד וחבל ששה ייצור להם, בצורה מסויימת, תקרת פוטנציאל.

  Reply to this comment
  • Smiley

   17. מאי, 2018
   03:10

   אני גם חושב שלסקרמנטו אין מה לעשות עם בחירה בדונציץ' והם ילכו על שחקן גבוה.

   השאלה אם המערכת שם תוכל לסדר את כל הבלאגן שיש שם בשנים האחרונות בבניית קבוצה וכד'

   Reply to this comment
 39. יונתן .S.

  17. מאי, 2018
  02:18

  wojespn: Mike Budenholzer has reached an agreement to become the Milwaukee Bucks coach, league sources tell ESPN.

  כמה הינך מופתע מ-1 ועד 10?

  0/10.

  בחירה טובה לטעמי.

  Reply to this comment
  • Smiley

   17. מאי, 2018
   03:13

   בחירה טובה. בודנהולצר מקבל קבוצה תחרותית עם פוטנציאל לא רע ושחקן כמו אנטטקומפו.

   אני כבר בספק אם הבלאט יקבל עוד הזדמנות ב-NBA. דלת אחר דלת נסגרת לו ואולי הוא צריך להגיע כעוזר ולהתקדם (אם יהיה מוכן לוותר על האגו).
   עושה רושם שאת האמריקאים זה לא ממש מעניין מה ההשגים שלו באירופה (סיפור יפה לכותרות כמו שהביא מדליה לרוסיה) ודווקא למרות מה שעשה בקליבלנד איכשהו השם שלו לא יצא טוב משם.

   עדיין יש סיכוי עם טורונטו ואורלנדו. מקווה בשבילו שיקבל את ההזדמנות אצל הראפטורס

   Reply to this comment
 40. אדם

  17. מאי, 2018
  03:00

  קליי ת'ומפסון.

  זה השם.

  Reply to this comment
 41. אדם

  17. מאי, 2018
  03:45

  יש לי תחושה חזקה שהערב משהו יוצא דופן יקרה עם קליי ת'ומפסון.
  לא יודע אם משחק של 50 נקודות או 5 נק' אבל משהו יוצא דופן.

  מין תחושה שכזו.

  Reply to this comment
 42. אבי

  17. מאי, 2018
  03:46

  בהצלחה יוסטון!!!!!!!

  Reply to this comment
 43. שעיה

  17. מאי, 2018
  03:54

  מישהו מהמומחים יכול להסביר את ההבדל בין יוסטון לקליבלנד? אותה שיטה בדיוק. שחקן דומיננטי מכדרר ללא הפרעה עד שמסדרים לו מיסמץ. מכדרר על המיסמץ עד סוף השעון ואז זורק סטפבק לשלוש על השמירה או חודר או מוסר לשחקן ספוטאפ שזורק ישר (לא נשאר זמן למשהו אחר) או מטביע (קפלה או טריסטאן) .
  הסיבה שיוסטון טובה מקליבלנד היא שהארדן יותר מוכשר בהרבה מלברון בזריקה וחדירה.ויש לו גם את פול בתפקיד קיירי משונמך.
  הצוות המסייע של קליבלנד טוב בהרבה על הנייר אבל לברון ריסק אותם נפשית.

  Reply to this comment
 44. הממזר של סטוקטון

  17. מאי, 2018
  03:55

  יוסטון – גולדן

  http://acesports.pw/nba/live.html

  Reply to this comment
 45. אביב

  17. מאי, 2018
  04:01

  מלך

  Reply to this comment
 46. שעיה

  17. מאי, 2018
  04:06

  דוראנט לא מנצח משחקים. צריך לנטרל את קליי בכל מחיר

  Reply to this comment
 47. שעיה

  17. מאי, 2018
  04:07

  הארדן שומר כמו לברון

  Reply to this comment
 48. etayle

  17. מאי, 2018
  04:07

  מוזר שמתחילים תמשחקים בזמן. מעולה.

  Reply to this comment
 49. etayle

  17. מאי, 2018
  04:13

  גולדן התחילן ממש מפוזר.

  Reply to this comment
 50. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  04:14

  התחלה מעודדת מאד

  Reply to this comment
 51. יהונתן

  17. מאי, 2018
  04:18

  ואז גס מחליטים שאין סל יותר

  Reply to this comment
 52. etayle

  17. מאי, 2018
  04:19

  אה בבוטה לא כרן

  Reply to this comment
 53. עמית מ''מ

  17. מאי, 2018
  04:20

  מבאה מוטה מביך עם ההחטאות קרש סל שלו. משחק שני ברציפות שהוא מחטיא זריקות שילדי קטסל קולעים

  Reply to this comment
 54. יוסל'ה שוחמכר

  17. מאי, 2018
  04:21

  יורש העצר של קמרון הולך לשבור שיא החמצות ליי אפס בסדרה הזו.

  Reply to this comment
 55. ברוך רובין

  17. מאי, 2018
  04:21

  יוסטון קולעת קליעות קשות

  Reply to this comment
 56. no funny shtuff

  17. מאי, 2018
  04:22

  או ש- א מוטה הוא אוהד גולדן סטייט או שהוא ממש שחקן גרוע.
  לא מסוגל לשים ליי אפ כבר משחק שני.
  לספסל ומיד.

  Reply to this comment
 57. etayle

  17. מאי, 2018
  04:22

  השלשות של קרי עוד לא כאן, בינתיים.

  Reply to this comment
 58. ד"ר הופמן

  17. מאי, 2018
  04:23

  גולדן הם ה
  monsters from the black stakes lagoon

  Reply to this comment
 59. דורון

  17. מאי, 2018
  04:24

  מוזר, אני מעודד את 2 הקבוצות, בעד היופי של המשחק, נהנה מאד

  Reply to this comment
  • Adisu

   17. מאי, 2018
   04:27

   מה יפה במשחק של הרוקטס בדיוק??"?"?"?

   Reply to this comment
 60. tv tvזיו פנמה

  17. מאי, 2018
  04:25

  אם בלי תומפסון וקארי הווריירס עדיין במשחק – הרוקטס בצרות

  Reply to this comment
 61. etayle

  17. מאי, 2018
  04:25

  לג'ורג במאני טיים לא שרקו את זה

  Reply to this comment
 62. ברוך רובין

  17. מאי, 2018
  04:30

  אני מחבב מאוד את יוסטו, אבל הקהל שלהם הוא פשוט מבייש ושקט כל כך, הם חייבים להמשיך לכפות על גולדן סטייט את האיבודים

  Reply to this comment
 63. tv tvזיו פנמה

  17. מאי, 2018
  04:30

  3 שריקות העבירות האחרונות לחובת הווריירס לא היו ולא נבראו (דוראנט על גורדון, איגואדאלה על פול וליבינגסטון על טאקר).

  מוזר

  Reply to this comment
  • ברוך רובין

   17. מאי, 2018
   04:31

   הכל היה עבירות ברורות, אתה חייב ללמוד את החוקים

   Reply to this comment
   • tv tvזיו פנמה

    17. מאי, 2018
    04:32

    🙂

    חוקי game 2 בפיגור 0-1

    Reply to this comment
    • ברוך רובין

     17. מאי, 2018
     04:33

     חוקי הNBA בכל משחק השיפוט הוגן לחלוטין

     Reply to this comment
 64. etayle

  17. מאי, 2018
  04:30

  איזה אנד וואן של קרי

  Reply to this comment
 65. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  04:31

  סטיב קר, כמו בראד סטיבנס, הוא עוד מאמן שיושב עם הסנטר מוחזק על ידו בשעה שקבוצתו נאכלת עם 7 TO והוא לא יודע מה לעשות

  Reply to this comment
  • ברוך רובין

   17. מאי, 2018
   04:32

   מדובר ב2 מהמאמנים הטובים בליגה, מה שקר וסטיבנס עודים בפלייאוף הזה זה מאסטרפיס באימון.

   Reply to this comment
   • tvזיו פנמה

    17. מאי, 2018
    04:34

    מה המאסטרפיס שקר עושה בדיוק בפלייאוף?

    לגבי סטיבנס הדברים ברורים

    Reply to this comment
  • tv tvזיו פנמה

   17. מאי, 2018
   04:33

   מסכים איתך.

   הוא מחפה על זה בנונשלנטיות מדומה.

   Reply to this comment
 66. etayle

  17. מאי, 2018
  04:33

  קרי עם 0-4 משלוש. ו3 מ3 מהשדה. לא הייתי בונה על זה.

  Reply to this comment
 67. no funny shtuff

  17. מאי, 2018
  04:33

  מדהים כמה הווריורס תלויים בדוראנט התקפית.

  Reply to this comment
 68. etayle

  17. מאי, 2018
  04:34

  ונראה שיוסטון החליטו לשחק סופר אגרסיבי על דוראנט בהגנה, זה לא כל כך עוזר בלעצור אותו, אבל זה כן עושה בלאגן במשחק של גולדן סטייט.

  Reply to this comment
 69. דורון

  17. מאי, 2018
  04:35

  איזה יופי, הטילים מפוצצי כישרון, מהנה ביותר, ואני אוהד גולדן

  Reply to this comment
 70. קלמנטה

  17. מאי, 2018
  04:37

  סופסוף שלשה

  Reply to this comment
 71. הממזר של סטוקטון

  17. מאי, 2018
  04:37

  מה שטוב בסוואגי פי זה שאין לו מושג שמדובר בגמר המערב.

  Reply to this comment
 72. etayle

  17. מאי, 2018
  04:38

  ווסט לא איתנו. ופול מדהים.

  Reply to this comment
 73. דורון

  17. מאי, 2018
  04:38

  אהבה חזקה פי מיליון משנאה, היתרון למרות שקבוצתי מופסדת

  Reply to this comment
 74. Adisu

  17. מאי, 2018
  04:38

  האמריקאים המפוחלצים האלה חיים בתוך בועה וחושבים שמלבדם איש אינו מבין בכלום ובמיוחד בכדורסל.
  בלאט (שהוא גם אמריקאי אבל גדל בישראל ואירופה ולכן נחשב לנחות בעיניהם) מאמן טוב יותר מ90 אחוז מהסמרטוטים ומלקקי הצועה של הכוכבים שלהם אבל מי יעז לבחור בו ?
  אין שם לאיש אומץ (היחיד שהיה לו אומץ ונתן לו את המשרה נכנע לבסוף לכוחנות של כוכבו שרצה יס מן על הקווים).
  אולי הניגרי מקנדה יאזור אומץ ויעשה מעשה שרק יואיל לקבוצתו התמימה וחסרת הביצים וינחית את בלאט בקבוצה .

  Reply to this comment
  • ד"ר הופמן

   17. מאי, 2018
   04:41

   + 100

   זה לא יעזור כי האמריקאים חושבים תמיד שהם יודעיםהכל יותר מכולם.

   Reply to this comment
  • דורון

   17. מאי, 2018
   04:44

   מניח שקיבלת תשובה לשאלה, איך הארדן פולל קפלה גורדון מצליחים גם בבידודים כדוסל מדהיםאוהד גולדן שנהנה מהיריבה המדהימה

   Reply to this comment
 75. עמית מ''מ

  17. מאי, 2018
  04:38

  אם הרוקטס היו קולעים את הלייאפים שלהם היה עכשיו דו ספרתי. יותר מדי עבודות לא גמורות בצבע. בעיקר א מוטה

  Reply to this comment
  • אפלטון

   17. מאי, 2018
   04:50

   הוא אמר שהוא לא סומך על הכתף שלו (פרק אותה פעמיים העונה) ובכלל זה לא מסיים בדאנקים כמו שהוא רגיל. אבל הלייאפים המוחטאים האלו באמת נוראיים

   Reply to this comment
 76. etayle

  17. מאי, 2018
  04:40

  12 ליוסטון. גולדן לא במשחק.

  Reply to this comment
 77. tvזיו פנמה

  17. מאי, 2018
  04:41

  סטיב קר לא הגיע למשחק

  Reply to this comment
 78. השועל

  17. מאי, 2018
  04:42

  השחצנות של קר שוב עולה לו ביוקר, אי אפשר לשחק במשך יותר מ5 דקות עם חמישיה של ווסט גרין ליווינגסטון לוני וקארי.

  Reply to this comment
 79. שמעון

  17. מאי, 2018
  04:42

  קמתי עכשיו עם הארד און יאללה איזה הארדן זה איך שקמדליק טי וי שם סטפ בק חח

  Reply to this comment
 80. no funny shtuff

  17. מאי, 2018
  04:43

  יופי של הגנה לרוקטס.

  Reply to this comment
 81. יוסל'ה שוחמכר

  17. מאי, 2018
  04:46

  אריזה בא לשחק על הכבוד שלו היום. בינתיים נראה טוב.

  Reply to this comment
 82. אפלטון

  17. מאי, 2018
  04:46

  9 איבודים היו לווריורס בכל המשחק הקודם. אחרי רבע וקצת הם עם 8 היום.
  18-3 הובילה גולדן סטייט בהתקפות מעבר במשחק הקודם, לא יודע כמה עכשיו אבל יוסטון בוודאות מובילה בנתון הזה הערב.
  יוסטון לוחצת הרבה יותר בהגנה וכריס פול תוקף הרבה יותר בהתקפה.
  אלו ההבדלים העיקריים עד עכשיו. ברור שכמה שלשות של גולדן סטייט יחזירו אותם לתמונה בלי בעיה אבל מבחינת אנרגיה אני אוהב מה שאני רואה

  Reply to this comment
 83. קלמנטה

  17. מאי, 2018
  04:46

  אז בוא נדבר על זה… ג'אבל מגי…למה לא עולה בכלל

  Reply to this comment
  • ד"ר הופמן

   17. מאי, 2018
   04:48

   עושה פז'צטות בג'בלאות בטירונות גולני 🙂

   Reply to this comment
 84. עמית מ''מ

  17. מאי, 2018
  04:46

  ווסט פשוט מים. כל הסלים עליו

  Reply to this comment
 85. etayle

  17. מאי, 2018
  04:47

  טאקררר

  Reply to this comment
 86. ד"ר הופמן

  17. מאי, 2018
  04:47

  ההגנה של הסטייקים לא עובדת. במשחק כזה בוסטון היתה אוכלת אותם בלי מלח….

  Reply to this comment
 87. etayle

  17. מאי, 2018
  04:47

  ווסט חושך. איפה אגי וקרי?

  Reply to this comment
 88. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  17. מאי, 2018
  04:47

  איזה אלוף הטאקר הזה

  Reply to this comment
 89. דורון

  17. מאי, 2018
  04:48

  טאקרררר אוהב אותו

  Reply to this comment
 90. etayle

  17. מאי, 2018
  04:48

  טאקר יודע מה זה להתמודד מול אימפריה צהובה

  Reply to this comment
 91. etayle

  17. מאי, 2018
  04:50

  גולדן סטייט עם איזה 100 נקודות אחרי פסקי זמן

  Reply to this comment
 92. דורון

  17. מאי, 2018
  04:51

  מגיע ליוסטון נקווה לרוטציה רחבה מדאנטוני הספסל טוב מאד יותר משל גולדן

  Reply to this comment
 93. tvזיו פנמה

  17. מאי, 2018
  04:53

  שופטים משתפי פעולה עם הרוקטס

  Reply to this comment
  • no funny shtuff

   17. מאי, 2018
   05:03

   תשמע אתה בכיין. לא נמאס לך?

   Reply to this comment
 94. etayle

  17. מאי, 2018
  04:55

  כשיוסטון רותים הם מזיזים כדור בהתקפה. למה לא תמיד?

  Reply to this comment
 95. יהונתן

  17. מאי, 2018
  04:55

  מדהים איך יוסטון מתסכלים אותם הגנתית. כל אקסטרא פס פנימה נלקחת

  Reply to this comment
 96. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  04:56

  גיליתי משהו: כשיוסטון משחקת בכוח, היא גוברת על היורמ'ים שלא רגילים לזה. הסוד? הנעת כדור ופשוט לגבור על הווריורס בכוח פיזי. אריזה וגורדון מראים איך

  Reply to this comment
 97. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  04:57

  בעיקר את דוראנט צריכים לחסל ב-SHEER FORCE. זה הכל

  Reply to this comment
  • ד"ר הופמן

   17. מאי, 2018
   05:06

   דוק

   ככה הסלטיקס נצחו אותם השנה וכמעט עשו זאת פעמיים.
   הלוואי ויהיה גמר של הסלטיקס מול גולדן אבל אני חושש שהסלטיקס חוזרים מקליבלנד עם 2:2 🙁

   Reply to this comment
 98. דורון

  17. מאי, 2018
  04:57

  התקפה אחת של יוסטון מסירות כמו הספרס במיטבם, יופי טהור

  Reply to this comment
 99. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  04:58

  הווריורס, מלבד גרין, הם 'חלושס' (ביידיש)

  Reply to this comment
 100. עופר

  17. מאי, 2018
  04:58

  הצטרפתי עכשיו… מישהו יכול לשים אולי לינק?

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   17. מאי, 2018
   05:00

   שמישהו יעזור לעופר. אני כמובן בטיווי. אבל REDDIT בד"כ עובד

   Reply to this comment
 101. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  04:59

  ראיתם כיצד כריס פול העיף את סטף? כאילו היה נוצה

  Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   05:02

   החזיר לו על ההשפלה שח כל השנים. קרי פשוט לא הגיע עדיין לפלייאוף באמת. דוראנט מעלים אותו. השומר הכי טוב על קרי זה דוראנט

   Reply to this comment
 102. עופר

  17. מאי, 2018
  04:59

  אה פספסתי את הקודמים… אחלה

  Reply to this comment
 103. שמעון

  17. מאי, 2018
  05:00

  פול השפיל את קרי שדוראנט העלים אותו לגמרי. פי גי טאקר גורדון ואריזה הגיעו וזה ההבדל. איש הפחים נותן בראש. יוסטון עושים שטויות לקראת סוף החצי שעלול לעלות להם ביוקר

  Reply to this comment
 104. etayle

  17. מאי, 2018
  05:01

  הווריוס יצאו בזול.

  Reply to this comment
 105. tomer

  17. מאי, 2018
  05:01

  שלוש שריקות הזויות לטובת הווריירס תוך חצי דקה…

  Reply to this comment
  • הייט אשברי

   17. מאי, 2018
   05:04

   לא הגבתי עד עכשיו על השיפוט . אבל כשאתה טוען שיד של אבו-זקן שדוחפת את המגן וטראבל של פול הן לא עבירות , אז כדאי להזכיר שהשופטים נותנים לרוקטס לפוצץ בהגנה כל החצי בלי תגובה , ויכולתי לספור מספר דו ספרתי של מקרים .

   Reply to this comment
   • tomer

    17. מאי, 2018
    05:09

    צודק, אתקן את עצמי. שיפוט הזוי לרעת שני הצדדים למשך כל הערב, פשוט שלוש הטעויות האלה (אני לא מאמין שמה שהארדן עשה היה אופנסיב, אבל זו רק דעתי) באו תוך פרק זמן קצר מאוד.

    Reply to this comment
    • הייט אשברי

     17. מאי, 2018
     05:15

     לדעתי גם השופטים הרגישו לא נוח עם האגרסיביות ללא שריקות שהם איפשרו לרוקטס, אז הם שינו קצת פאזה לקראת המחצית .

     Reply to this comment
     • הייט אשברי

      17. מאי, 2018
      05:17

      אגב, המפוצץ הראשי הוא כריס פול . לא יודע למה השופטים מאפשרים לו לדחוף בלי תגובה , בפרט על סטף. אולי בגלל שהוא נשיא איגוד השחקנים .

  • no funny shtuff

   17. מאי, 2018
   05:04

   אל תגלה לזיו מפנמה. כל הערב הוא מיילל פה על השיפוט..

   Reply to this comment
 106. עופר

  17. מאי, 2018
  05:01

  מנחם – תודה!

  Reply to this comment
 107. etayle

  17. מאי, 2018
  05:02

  כריס פול זה משהו מיוחד.

  Reply to this comment
 108. PalamidaJack

  17. מאי, 2018
  05:02

  Reply to this comment
 109. etayle

  17. מאי, 2018
  05:03

  וקרי לא משהו היום. בכללי הוא לא זורח בסדרות קשות( לגבי סדרת הגמר אשתקד, היה טוב, לא מדהים המושגים שלו)

  Reply to this comment
  • קלמנטה

   17. מאי, 2018
   05:04

   נוח לשכוח שהוא אחרי פציעה?

   Reply to this comment
 110. אפלטון

  17. מאי, 2018
  05:03

  במקום 20 הפרש רק 14. יוסטון עשו טעות כשהאטו את המשחק ב2 דקות האחרונות של החצי

  Reply to this comment
  • דורון

   17. מאי, 2018
   05:07

   איני מנבא בדרכ, אך זה של יוסטון היום, רואים על הפנים שלהם

   Reply to this comment
   • אפלטון

    17. מאי, 2018
    05:11

    יש עוד רבע שלישי לעבור…

    Reply to this comment
    • דורון

     17. מאי, 2018
     05:17

     הפעם עלי, אפילו אוהד היריבה בעדכם, זה שלכם, מדהימים.

     Reply to this comment
 111. קלמנטה

  17. מאי, 2018
  05:03

  חוזר על השאלה ממקודם. למה לא גאוול מקגי.

  Reply to this comment
 112. Adisu

  17. מאי, 2018
  05:03

  15 הפרש זה גרעינים בשביל ג"ס במיוחד שהרבע השלישי עדיין בפתח וקרי עוד לא איפס את הידית….צפו לפגיעה ומחיקת היתרון כבר בחצי של הרבע הבא.

  Reply to this comment
 113. אבי

  17. מאי, 2018
  05:05

  משחק המסירות הולך נהדר טאקר אריזה גורדון וגרין פורחים ואז מגיע הארדן והורס את השמחה… במקום 20 הפרש….. רבע שלישי מכריע…. יוסטון מצויינים היום מנחם כל זה וקאפלה בכלל לא בעיניין

  Reply to this comment
 114. דורון

  17. מאי, 2018
  05:05

  http://buffstreamz.com/watch/nba-50.php באדיבות הממזר

  Reply to this comment
 115. הייט אשברי

  17. מאי, 2018
  05:08

  ג"ס עדיין במשחק. רק צריך שהזריקות ייכנסו.
  2 אפשרויות בחצי הראשון של הרבע השלישי :
  1. הלוחמים ממשיכים להחטיא ולשחק הגנה מפוזרת , ואז ,, ב-20 הפרש כניסה לרבע האחרון קר יוותר על המשחק.
  2. הלוחמים מופיעים סוף סוף למשחק ומצמצמים מהר. ואם הרבע נגמר עד 5 הפרש לטילים , ג"ס תיקח גם את השני .

  Reply to this comment
 116. אפלטון

  17. מאי, 2018
  05:09

  עוד נתון מעניין.
  במשחק הראשון יוסטון היו עם כפול מספר הבידודים מהממוצע העונתי שלהם. המשחק הזה בינתיים חזרו להתקפה שדומה לזו של העונה הרגילה.
  איך עשו את זה?
  קודם כל גולדן סטייט הרבה פחות אגרסיבית מהמשחק הראשון ויוסטון פי 10 אגרסיבית בהגנה מה שמביא לאיבודים ולסלים קלים.
  מלבד זה כריס פול מנהל את המשחק ותוקף מהר וחזק מה שפותח את כל המשחק.
  עכשיו השאלה איך ישרדו את גולדן סטייט של הרבע השלישי

  Reply to this comment
 117. עמירם

  17. מאי, 2018
  05:12

  כריס פול שחקן מלוכלך, עבירה ברורה שלו על דוראנט בזריקה האחרונה.
  הוא לא משחק אגרסיבי, הוא משחק מלוכלך.
  לא צפיתי במחצית הראשונה ואני קצת שמח כי פספסתי מחצית של יוסטון הולכים אחד על אחד.
  אני רואה שטאקר וגורדון קלעו 6 מ8 מהשלוש ואריזה כמעט לא החטיא וזה לרוב לא משהו שהם יעמדו בו למשחק שלם אז נראה מה יהיה במחצית השנייה.
  14 הפרש מול גולדן סטייט זה כלום, אתם חושבים שהארדן וכריס פול חזקים מספיק נפשית להתמודד עם זה שממינוס 19 יהיה שוב שיוויון? אני לא.

  Reply to this comment
 118. הייט אשברי

  17. מאי, 2018
  05:13

  אני חושש שזה של הרוקטס הערב . אני רואה על הפנים של שחקני ג"ס את ה"לא נורא – כבא לקחנו אחד בחוץ – השניים הבאים אצלנו , ושם נעשה סדר". אם ג"ס רוצה לחזור , הזמן הוא בדקות הראשונות של השלישי.

  Reply to this comment
 119. דורון

  17. מאי, 2018
  05:13

  מגיע ליוסטון הפעם בהחלט, בצדק, אוהד גולדן, משחק פלייאוף אמיתי וגם הגנה לא מתפשרת של יוסטון

  Reply to this comment
 120. דורון

  17. מאי, 2018
  05:15

  וסליחה מגולדן שמעיפים אותי כאוהד דמיקולו שלהם, עדיין קארי האהוב עלי אפילו יותר מטאקר התותח היום

  Reply to this comment
 121. אפלטון

  17. מאי, 2018
  05:17

  עכשיו קלטתי שפול שיחק 20 דקות בחצי הראשון.
  הרבה הרבה יותר מדי ממה שהוא צריך או יכול. נקווה שיוכל להמשיך באותה אינטנסיביות ושדאנתוני לא מהמר על רוטציה של 6 וחצי שחקנים. מתאים לו דווקא, אבל זה לא יחזיק מים כל המשחק

  Reply to this comment
  • דורון

   17. מאי, 2018
   05:19

   הוא פשוט מדהים שקשה לי להבין, הקרמה שלו ביוסטון

   Reply to this comment
 122. p

  17. מאי, 2018
  05:18

  כריס פול עם 3 נקודות ב25% מהשדה.
  הארדן עם 14 נקודות עם 35% מהשדה ו25% מה-3.
  לא חושב שמישהו מאיתנו חשב שליוסטון יהיה סיכוי במצב כזה, שלא לדבר על יתרון.
  וכמובן, זה אומר שיש לרוקטס עוד איפה להשתפר.

  Reply to this comment
 123. רוני שטנאי

  17. מאי, 2018
  05:19

  זחיחות של קר, הרוטציה הזו של הושבת קארי ודוראנט ןכדומה עולה ביוקר. אני מבין את זה בעונה הרגילה אבל לא ממש בפלייאוף. לא רואה את הלוחמים מנצחים את המשחק עם האינטנסיביות הזו מהצד השני

  Reply to this comment
 124. מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)

  17. מאי, 2018
  05:21

  טאקר!!! פאול שלישי לדוראנט זה משמעותי.

  Reply to this comment
 125. דורון

  17. מאי, 2018
  05:23

  קפלה על דוראנט סוף סוף

  Reply to this comment
 126. etayle

  17. מאי, 2018
  05:23

  דוראנט לא אנושי

  Reply to this comment
 127. יהונתן

  17. מאי, 2018
  05:23

  גס רק דוראנט

  Reply to this comment
 128. Smiley

  17. מאי, 2018
  05:24

  הארדן ממש לא סופר את קארי כשהוא הולך לסל. קארי אפילו לא מצליח להפריע לו

  Reply to this comment
  • tvזיו פנמה

   17. מאי, 2018
   05:27

   הטקטיקה של הווריירס היא לא לאפשר שלשות קלו. זה בא במחיר של מעברים קלים לחדירות.

   Reply to this comment
   • Smiley

    17. מאי, 2018
    05:37

    קארי לא מספיק ארוך וגבוה אז הוא חייב להיצמד להארדן כדי למנוע זריקה.
    הארדן פשוט חזק ממנו שהוא הולך לסל

    Reply to this comment
  • עמירם

   17. מאי, 2018
   05:29

   כשדוחפים עם היד בחדירה שחקן שקטן ממך זו לא חוכמה.

   כל כניסה של הארדן וכריס פול זו עבירת תוקף.

   Reply to this comment
 129. אפלטון

  17. מאי, 2018
  05:27

  יוסטון נגד דוראנט. הבן אדם מפלצת.

  Reply to this comment
  • דורון

   17. מאי, 2018
   05:29

   לא יספיק, הטילים חדורי ניצחון היום

   Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   05:29

   הייתי אומר שדאנטוני קצת רפה הבנה שלא עושה יותר מידי להקשות על זה. מאמן חכם לא היה מאפשר סוויצים ככ בקלילות. הארדן ופול על דוראנט זה מביך. יש למאמן הרבה חלק בזה. החילוף של גולדן ככ איטי ועצל ויוסטון זורמים איתו

   Reply to this comment
 130. רפיקי

  17. מאי, 2018
  05:27

  עוד זריקה כזאת של דוראנט ואני מקיא

  Reply to this comment
 131. etayle

  17. מאי, 2018
  05:27

  דוראנט עושה לגולדן סטייט קארי. אבל ביום כזה של יוסטון זה לא אמור להספיק.

  Reply to this comment
 132. עמירם

  17. מאי, 2018
  05:27

  כולם בגודלן סטייט חושך בהתקפה פרט לדוראנט וזה רק 10 הפרש.
  הארדן משחק איום ונורא.

  Reply to this comment
 133. שמעון

  17. מאי, 2018
  05:28

  דאנטוני חייב לעצור את הריצה הזאת. דוראנט ישר מחליף להארדן בהתקפה בקלות אפילו בלי מאמץ מטייל בעצלות קליי בא לחסום וישר סוויץ קליל מה זה הם יכולים לא לאפשר את זה עם טיפה מאמץ. דוראנט על הארדן זה מביך.

  Reply to this comment
 134. אופיר

  17. מאי, 2018
  05:28

  דוראנט מחק את סטף… פליאוף 2 ברציפות זו הקבוצה שלו

  Reply to this comment
  • קלמנטה

   17. מאי, 2018
   05:30

   מה הקשר. הבן אדם פצוע מה קשה להבין. גם לפני שנתיים שיחק נורא בפלייאוך כי פצוע.
   בפלייאופים שהוא לא מגיע פצוע וחוזר באמצע צכ שלהם זה נראה אחרת.

   Reply to this comment
   • שמעון

    17. מאי, 2018
    05:31

    סטף ממש לא פצוע. די לתירוצים

    Reply to this comment
  • עמירם

   17. מאי, 2018
   05:30

   סטף פצוע.
   לא שיחק חדשיים וחצי וזה המשחק החמישי שלו

   Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   05:30

   ואחכ אומרים על לברון וראסל שהם מוחקים שחקנים חח דוראנט מחק את קרי יותר מכל שומר בהיסטוריה

   Reply to this comment
   • קלמנטה

    17. מאי, 2018
    05:35

    ושוב… הוא פצוע. אתה בכח מנסה לצאת דב

    Reply to this comment
 135. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  17. מאי, 2018
  05:28

  דוראנט פשוט עושה סל מתי שהוא רק רוצה. לא קשור לכדורסל, הוא לא צריך שיסדרו לו תרגילים או מצבים. פשוט עליון על כל שומר שיזרקו עליו. הדבר הכי טוב שקרה לג"ס זה התפקוד החלש של בארנס והשביקה ההיסטורית מול הקאבס, לא יהיה מופרך לחשוב שזה נתן להם 2-3 אליפויות.

  Reply to this comment
 136. no funny shtuff

  17. מאי, 2018
  05:29

  דוראנט ב-iso מול הרוקטס..

  Reply to this comment
  • דורון

   17. מאי, 2018
   05:31

   אבל טאקר כוכב עליון, דוראנט מחוויר לידו, סמיילי

   Reply to this comment
 137. לברון מפליץ על יואל

  17. מאי, 2018
  05:30

  אפלטון, פתאום קלטתי שאתה אשכרה פעיל כשאתם ביתרון, ופחדן כשאתם בפיגור. ועוד מתרץ ברמה נמוכה בבלוג החי…
  בדיחה

  Reply to this comment
  • אפלטון

   17. מאי, 2018
   05:40

   אני פה כשמדברים על כדורסל. כשזה עובר לזריקת קקי אני הולך

   Reply to this comment
 138. etayle

  17. מאי, 2018
  05:33

  קרי בלי שלשות זה לא אותו HOf

  Reply to this comment
 139. מחפצה מנמצה

  17. מאי, 2018
  05:34

  נגמר

  Reply to this comment
 140. tvזיו פנמה

  17. מאי, 2018
  05:35

  יוסטון רוקטס היא לא קבוצה לאליפות.

  כשהיא רצה זה יפה. אין ספק.

  אבל היא ריקה מתוכן.

  Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   05:39

   אם לא גולדן סטייט הם זוכים באליפות ככ בקלות שאין לך מושג. קבוצה נהדרת וכיפית לצפייה.

   Reply to this comment
 141. עמירם

  17. מאי, 2018
  05:36

  כל כניסה של הארדן על קארי זו עבירת תוקף.
  לא מבין איך זה חוקי לדחוף את השומר עם היד ככה.

  Reply to this comment
 142. שמעון

  17. מאי, 2018
  05:36

  דאנטוני למה הארדן על דוראנט? גם לא מסוגל לעשות כלום וגם סתם בניסיון לנסות מתעייף לא חבל?

  Reply to this comment
 143. Smiley

  17. מאי, 2018
  05:36

  הרוקטס נותנים לדוראנט להשתולל ופשוט עוצרים את כל השאר. תומפסון וקארי חלשים

  Reply to this comment
 144. Adisu

  17. מאי, 2018
  05:36

  מה קרה לקרי?
  האם זה דפוס החוזר על עצמו במשחקי פליאוף מתקדמים?

  Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   05:38

   קוראים לזה דוראנט.

   Reply to this comment
   • Adisu

    17. מאי, 2018
    05:42

    תן לי איזה משחק "ג'ורדני" שלו בפוסט סיזן לפני דוראנט אחרי דוראנט ומה שלא יהיה…
    הוא מעולם לא נתן איזו הופעה פסיכית אחת בפליאוף גם לפני עידן דוראנט.

    Reply to this comment
  • tvזיו פנמה

   17. מאי, 2018
   05:39

   קארי היה פצוע תקופה ארוכה. לא פשוט לחזור אחרי זמן ארוך, במיוחד לא לאינטניביות של הפלייאוף ובמיוחד למצ' אפס קשים הגנתית מול הרוקטס.

   אבל יש לך בכלל ספק איך הוא ייראה במשחק 3?
   לי לא.

   תרשום משחק של 40 נק' בטופס.

   Reply to this comment
   • Adisu

    17. מאי, 2018
    05:45

    מה ההבדל בין משחק 2 למשחק 3 חוץ מזה שהמשחק במפרץ? האם עוד יומיים שלושה ישכיחו את תירוץ הפציעה שאתה רץ איתה כל רגע?
    ולמה התירוץ של אוהדי קרי לאי יכולות שלו להתעלות בפליאוף הוא תמיד תירוץ הפציעה ?

    Reply to this comment
 145. etayle

  17. מאי, 2018
  05:38

  קרי 0-6 מהשלוש…

  Reply to this comment
 146. tvזיו פנמה

  17. מאי, 2018
  05:38

  הארדן לא יכול לשמור על דוראנט. כל חדירה לסל של דוראנט זו עבירה שמשום מה לא נשרקת על ידי החבר'ה באפור

  Reply to this comment
 147. עמירם

  17. מאי, 2018
  05:38

  והארדן מתלונן על כל שריקה, לא מבין איך אנשים מסוגלים לצפות בבני אדם האלה משחקים משחק בצורה כזאת.

  Reply to this comment
  • זיו פנמה

   17. מאי, 2018
   05:40

   אני לא מסוגל.. רותח כאן מעצבים 🙂

   Reply to this comment
 148. etayle

  17. מאי, 2018
  05:38

  קרי פשוט לא טוב מול הגנת החילופים, זה היה גם נגד אוקלהומה/קליבלנד ועכשיו יוסטון.

  Reply to this comment
  • Smiley

   17. מאי, 2018
   05:40

   קארי פשוט לא מצא את הקליעה שלו עדיין בסדרה הזו. משחק קודם הוא חדר יפה לסל מול הארדן.

   וגם קליי לא בעניינים.

   יוסטון מצליחים להקשות על שניהם היום

   Reply to this comment
  • עמירם

   17. מאי, 2018
   05:40

   קרי החטיא שלושה לייאפים שהוא לא מחטיא כשהוא עצמו, והוא לא קלע שלשה אחת, זה לא קשור להגנה של יוסטון.

   Reply to this comment
 149. לברון מפליץ על יואל

  17. מאי, 2018
  05:39

  לאהוד את יוסטון זה מגעיל

  Reply to this comment
 150. קלמנטה

  17. מאי, 2018
  05:39

  אדמינים. לא הגיע לחסום את "לברון מםליץ על יואל"? הוא מטנף על גולשים אחרים ללא הרף מאז אתמול.

  Reply to this comment
 151. רפיקי

  17. מאי, 2018
  05:40

  עצומה
  דוראנט לדין על
  הןצאת הכיף מהמשחק
  הפיכת הקבוצה הכי מהנה בליגה למשעממת
  גורם לאוהדים לקום סתם בבוקר

  Reply to this comment
 152. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  17. מאי, 2018
  05:40

  שמעון אני שמח שבסדרה הזאת אתה בעד הקבוצה הנכונה.
  שחקן חיזוק מפילי, אתה תהיה הסימונס שלנו

  Reply to this comment
 153. דורון

  17. מאי, 2018
  05:41

  הבאתי את המזל לטאקר, דאנטוני שמע לי ברוטציה, הניצחון בזכותי, מה רק רבע 3

  Reply to this comment
 154. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  05:42

  אני לא מבין שני דברים:
  1. כמה פעמים הארדן צריך לעבור את סטף בקלות עד שסטיב קר יבין שהוא לא יכול לשמוא=ר על הארדן?

  2. כמה עוד סלים צריך דוראנט לקלוע עד שדאנטוני יבין שהארדן לא מסוגל לשמור עליו?

  אני לא מבין. האם הם חסרי מושג, עוורים, או מה?

  Reply to this comment
  • יונתן .S.

   17. מאי, 2018
   05:44

   מי יכול לשמור על דוראנט?

   ברור שהארדן הוא האופצייה הכי גרועה, אבל אתה בכל מקרה תקבל ממנו בראש. לכן, לא עדיף שהשומרים הטובים יותר יישמרו על האחרים שניתנים לשמירה?

   Reply to this comment
 155. יונתן .S.

  17. מאי, 2018
  05:42

  סמיילי, ראיתי רק עכשיו את התגובה על בודנהולצר ובלאט.
  מסכים עם הכל. אדמח לבלאט בטורונטו, אך אני כבר לא רואה את זה קורה. שים לב שגם שמו מתחיל לדעוך מהדיווח על מועמדים.
  מאמנים רבים "הורידו מכבודם" והלכו להיות עוזרים בכדי להתקדם בליגה. הריי לנו מסינה. ואם זה לא מספיק, ד'אנתוני אפילו בחר להיות בעיקרון עוזר בפילי לאחר המשרה בלייקרס.
  לפי הטענות, האגו הוא שהפיל את בלאט בקאבס (סיבה אחת מיני קבות כמובן). עדיף לשים אותו בצד לפני שיפיל אותו גם הפעם.

  לגביי הקינגס – נחיה ונראה מה יעשו…ההיגיון אכן אומר שדונצ'יץ' יילך בסוף לסאנס (בגלל הקשר עם קורושקוב) ומכאן יגיע אייטון לקינגס.
  חבל רק שסנטרים רבים שנבחרו במקום ה-2 לא ממש הצליחו בליגה לאורך ההיסטוריה (מספרי 2 באופן כללי לא ממש הצליחו).
  נראה מה יקרה…לאייטון יש את היכולת לשבור את הנאחס במיקום בחירה.

  Reply to this comment
  • Smiley

   17. מאי, 2018
   05:46

   1. אני ממשיך ואומר שלבלאט יש סוכן חזק שדוחף אותו אבל כנראה ב-NBA לא ממש מחזיקים ממנו. "הבעיה" של בלאט זה שהוא רוצה רק מאמן ראשי ולא מוכן להיות עוזר (הוא חושב על כך שהוכיח את עצמו בקאבס, ופוטר שלא בצדק).
   2. שחקנים טובים יתפתחו להיות שחקנים טובים. אני מאמין שאם אייטון כזה טוב אז לא משנה איפה יבחר ויממש את הפוטנציאל שלו.
   אני חושב שהקינגס צריכים גבוה ולכן אם דונציץ' לא נבחר ראשון אניח חושב שהוא יפול ל-3-5.

   Reply to this comment
 156. זיו פנמה

  17. מאי, 2018
  05:42

  דוגמה טובה לאופנסיב פאול (גורדון) שהסתיים משום מה בשריקה לטובתו

  Reply to this comment
 157. קלמנטה

  17. מאי, 2018
  05:42

  יוסטון טובים היום יותר ללא הארדן

  Reply to this comment
 158. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  05:43

  אף אחד לא יכול לעצור לחלוטין את דוראנט, אבל ניתן לנסות שחקן גבוה כמו קפלה למשל.

  Reply to this comment
  • יונתן .S.

   17. מאי, 2018
   05:45

   רשמתי לך למעלה את דעתי על כך.

   Reply to this comment
 159. יהונתן

  17. מאי, 2018
  05:44

  אוקלהומה נראית טוב!

  Reply to this comment
 160. זיו פנמה

  17. מאי, 2018
  05:44

  לכל מי שקופץ עכשיו על השריקה לאריזה – כל פעם שדוראנט עם הכדור יש עליו 3 עבירות לפני שהוא בכלל מתחיל תנועה..

  Reply to this comment
 161. etayle

  17. מאי, 2018
  05:45

  היכולת של לוני לחטוף סלים על הראש מדהימה

  Reply to this comment
 162. עמירם

  17. מאי, 2018
  05:45

  אני לא מבין, לדחוף עם היד כשמנסים להכנס זה חוקי?

  Reply to this comment
  • זיו פנמה

   17. מאי, 2018
   05:47

   אל תשתגע.. אתה צודק חביבי

   Reply to this comment
 163. זיו פנמה

  17. מאי, 2018
  05:46

  כל חדירה של הרוקטס – שריקה

  ומצד שני? דוראנט מקבל פיצוץ אחרי פיצוץ אחרי פיצוץ.

  סגרו את הסיפור

  Reply to this comment
  • אפלטון

   17. מאי, 2018
   05:52

   אולי די כבר יא חבורת בכיינים? אם כבר השריקות הגבוליות הלכו היום לגולדן סטייט. תנסו לכתוב משהו אחד מלבד תלונות על השיפוט

   Reply to this comment
  • no funny shtuff

   17. מאי, 2018
   05:53

   אני מקווה בשבילך שיש לידך חבילה של מגבונים. לנגב את הדמעות. בוכה על השיפוט מתחילת המשחק.

   Reply to this comment
 164. ד"ר הופמן

  17. מאי, 2018
  05:47

  הרוקטס לא מפסידים היום את המשחק.
  השאלה היא האם הם מסוגלים לתת כזו הגנה כם במפרץ?
  אני בספק גדול.

  Reply to this comment
 165. etayle

  17. מאי, 2018
  05:47

  ההפרש זה לא הבעיה, אבל לא נראה שגולדן היום יכולה לעשות את זה.

  Reply to this comment
 166. Smiley

  17. מאי, 2018
  05:48

  נראה שיהיה פה רבע לפרוטוקול. עושה רושם שהרוקטס סגרו את הסיפור למשחק הזה.

  Reply to this comment
 167. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  05:48

  מי שהתלונן על הארדן שבוכה על כל שריקה, דוראנט עושה בדיוק אותו דבר. ובצורה יותר דוחה אפילו כי יש תחנונים בבכייה שלו לזיברות.

  Reply to this comment
  • זיו פנמה

   17. מאי, 2018
   05:50

   מנחם.. דוראנט מקבל פיצוצים על ימין ועל שמאל ומקבל על כל 5 פיצוצים שרקיה אחת.

   הארדן מקבל 5 שריקות על פיצוץ אחד.

   זה ההבדל.

   ולגבי בכיינות – זאת הפכה לרעה החולה של הכדורסל האמריקאי.

   Reply to this comment
  • עמירם

   17. מאי, 2018
   05:50

   מנחם, אם היה לי זמן הייתי מראה לך סרטון של הארדן שמשחק אותה מופתע, לעומת דוראנט שבכלל מדבר עם האח של כריס פול בקהל שמקלל אותו.

   Reply to this comment
  • p

   17. מאי, 2018
   05:51

   +1

   Reply to this comment
 168. זיו פנמה

  17. מאי, 2018
  05:48

  איזה מאמן מוריד את גרין, קארי ות'ומפסון י-ח-ד לספסל במצב כזה??

  לא ברור מה הסיפור שלו.

  16 הפרש רבע אחרון. מהבור הזה, בחוץ, יהיה להם קשה לצאת

  Reply to this comment
 169. Itzko

  17. מאי, 2018
  05:49

  זה בגלל החילוף שהארדן עושה והוא מכריח את את קרי לשמור עליו. בצדק קרי לא יכול לשמור עליו

  Reply to this comment
 170. הייט אשברי

  17. מאי, 2018
  05:51

  16 בכניסה לרביעי אינו פער בלתי ניתן למחיקה. הווריורס כבר עשו את זה יותר מפעם אחת, וזכורה לטוב הפעם מול הקליפרס עם פול .
  אבל בשביל זה צריך הגנה מעולה ואת 2 האחים ספלאש בערב קליעה טוב, ולא נראה שזה יקרה היום .

  Reply to this comment
 171. Smiley

  17. מאי, 2018
  05:51

  קארי ותומפסון לא הופיעו היום (עד עכשיו… לשלושה רבעים הראשונים…)

  Reply to this comment
 172. etayle

  17. מאי, 2018
  05:51

  קרי מחטיא בכח

  Reply to this comment
 173. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  17. מאי, 2018
  05:52

  בתלונות על שיפוט ג״ס ניצחה ברבע השלישי 9-0

  Reply to this comment
  • עמירם

   17. מאי, 2018
   06:02

   עיוור.

   Reply to this comment
   • עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

    17. מאי, 2018
    06:12

    זה לא קשור לעיוורון, פה ושם ישנן טעויות שיפוט. אבל אוהדי ג״ס מתלוננים פי שניים ויותר מאוהדי קבוצות אחרות

    Reply to this comment
 174. עמית מ''מ

  17. מאי, 2018
  05:52

  פי ג'יי אימפריה שיעשה לגולדן מה שעשה למכבי

  Reply to this comment
 175. מחפצה מנמצה

  17. מאי, 2018
  05:52

  קר הולך על כל הקופה

  Reply to this comment
 176. אופיר

  17. מאי, 2018
  05:52

  סטף הבריא…

  Reply to this comment
 177. דורון

  17. מאי, 2018
  05:53

  דונקי השתתק

  Reply to this comment
 178. דה שוט

  17. מאי, 2018
  05:54

  גורדון וטאקר זה הסיפור הערב. קרי ממשיך להוריד חלודה, חשוב להמשך הסדרה

  Reply to this comment
 179. Smiley

  17. מאי, 2018
  05:54

  קארי בא לרבע הרביעי לשפר סטטיסטיקה 🙂

  גורדון זה הגרסה (הפצועה) המוקדמת של אולדיפו…

  Reply to this comment
 180. רפיקי

  17. מאי, 2018
  05:55

  ברוך הבא ספף קרי

  Reply to this comment
 181. זיו פנמה

  17. מאי, 2018
  05:56

  עוד שריקה מבישה

  יש שריקות פוליטיקלי-קורקט

  Reply to this comment
 182. מחפצה מנמצה

  17. מאי, 2018
  05:56

  טעות להכניס את דוראנט . יעצור את השטף בהתקפה .

  Reply to this comment
 183. etayle

  17. מאי, 2018
  05:56

  פול חשוב ליוסטון כמו קרי לווריוס. שחקן מדהים.

  Reply to this comment
 184. Adisu

  17. מאי, 2018
  05:57

  הנחש מDC קיבל חותמת סופית על בעלות הקבוצה
  ..תם ונשלם.
  באוקיסי הוא לא יצליח לקחת בעלות כי יש שם ערס לא קטן
  בג"ס יש את "בני הטובים" קרי וקליי הנילי ונילי של הכדורסל ….לא קשה לחתור תחתם.
  גרין זה ערס עם מח של ציפור אז אין בעיה לעבוד גם עליו

  Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   06:12

   לגמרי הוא רצה להפוך את ראס והארדן לצוות מסייע והם אמרו לו ביג פאק יו. גרין מראש רצה להיות הכלבה שלו הוא לברון הייטר. לצערי הוא יקח כי הם טובים מידי אבל אם יוסטון יעשו נס אני רוקד סטפס עם לורד אוף דה דאנס

   Reply to this comment
 185. אופיר

  17. מאי, 2018
  05:58

  יוסטון מוותרים על המשחק המהיר שהביא להם את היתרון הגדול ויורדים לבונקר… טעות

  Reply to this comment
 186. זיו פנמה

  17. מאי, 2018
  05:58

  אם כריס פול באמת פצוע, ואם כריס פול ימשיך לשחק – זה ייגמר רע עבורו.

  Reply to this comment
 187. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  05:58

  אם יוסטון לא יחזרו למשחק המסירות שנתן להם יתרון, הם עוד יפסידו את המשחק. הבידודים של כריס פול והארדן לא עובדים

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   17. מאי, 2018
   06:02

   השלשה של טאקר סיימה את המשחק

   Reply to this comment
 188. הממזר של סטוקטון

  17. מאי, 2018
  05:59

  אריק גורדון טופ 7 יא שרליל

  Reply to this comment
 189. אפלטון

  17. מאי, 2018
  06:00

  10 הפרש לטובתך והלב מחמיץ פעימה. זה מה שגולדן סטייט עושה לך.

  Reply to this comment
  • דורון

   17. מאי, 2018
   06:04

   בשל הטפה לצניעות לא יכול לנבא בוודאות, אחרוג ומבטיח זה של יוסטון, הנחישות שלכם גבוהה משלנו

   Reply to this comment
 190. etayle

  17. מאי, 2018
  06:00

  בוקרטוב בוקר טוב

  Reply to this comment
 191. דורון

  17. מאי, 2018
  06:01

  גורדון חלום

  Reply to this comment
 192. Smiley

  17. מאי, 2018
  06:01

  תם הטקס

  Reply to this comment
 193. זיו פנמה

  17. מאי, 2018
  06:01

  קארי במו ידיו, עם כל הרצון הטוב, החריב לווריירס את המשחק הלילה.

  הוא יהיה הראשון להודות על כך במסיבת עיתונאים אחרי המשחק

  Reply to this comment
 194. עכברוש

  17. מאי, 2018
  06:01

  עכשיו זה נגמר, עם השלשה.

  Reply to this comment
 195. עמית מ''מ

  17. מאי, 2018
  06:01

  גיים אובר

  Reply to this comment
 196. דה שוט

  17. מאי, 2018
  06:01

  תם הטקס. הדבר הכי חשוב במשחקים כאלה זה צוות מסייע. אלא אם כן יש לך שלושה כוכבים. מחכים לקרי.

  Reply to this comment
  • Smiley

   17. מאי, 2018
   06:10

   מחכים לתומפסון…

   קארי נתן כמה מהלכים אומללים, אבל עדיין 7+7 באסיסטים וריבאונד

   Reply to this comment
 197. אפלטון

  17. מאי, 2018
  06:02

  פי ג'יי טאקר! איזה מלך

  Reply to this comment
 198. אבי

  17. מאי, 2018
  06:02

  פי גיי טאקר ענקקקק

  Reply to this comment
 199. אופיר

  17. מאי, 2018
  06:02

  יכול להיות שיוסטון עלו פה על משהו…. משחק 3 יתן תשובה

  Reply to this comment
  • Adisu

   17. מאי, 2018
   06:04

   לא עלו ולא נעליים.
   קרי וקליי לא פגעו מה3…זה כל ההבדל.
   עוד יספרו שהארדן עצר את קליי או את קרי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

   Reply to this comment
   • אופיר

    17. מאי, 2018
    06:07

    חולק עליך… הכניסו את טאקר אריזה וגורדון לגמרי לתוך המשחק

    Reply to this comment
 200. etayle

  17. מאי, 2018
  06:03

  איך תמיד יש תחושה שקליי הופך לרול פלייר במעמדים האלו?

  Reply to this comment
  • no funny shtuff

   17. מאי, 2018
   06:04

   הפלאש בראדרס הפכו לרול פליירס. מה לעשות..

   Reply to this comment
 201. no funny shtuff

  17. מאי, 2018
  06:03

  כל הכבוד ליוסטון. נראה שהמשחק הזה גמור.
  מבחינת כריס פול, מזלו שהמשחק הבא רק ביום ראשון.

  Reply to this comment
 202. זיו פנמה

  17. מאי, 2018
  06:03

  משחק 3 ייגמר ב40 הפרש לווריירס

  Reply to this comment
 203. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  06:03

  מישהו כתב 'גורדון חלום'. גורדון זורק באין ברירה בשנייה האחרונה והיום הוא בנזונה בר מזל

  Reply to this comment
 204. מחפצה מנמצה

  17. מאי, 2018
  06:03

  הרבע התחיל טוב . סטף התחיל ליהנות עם קליי עד שנכנס דוראנט

  Reply to this comment
  • אפלטון

   17. מאי, 2018
   06:05

   דוראנט החזיק אתכם כל המשחק, והמשחק הקודם. היה ענק בסדרה עד עכשיו.
   פשוט הערב רק הוא הופיע משלושת ראשי ההתקפה, וזה ההבדל.

   Reply to this comment
 205. שעיה

  17. מאי, 2018
  06:04

  מישהו כבר כתב שדוראנט לא מנצח משחקים. הוא יכול לקלוע 50 וזה לא יעזור. אגב כמו לברון, יש לו מגבלת תפוקה בגלל שמתעייף מהר.

  Reply to this comment
 206. p

  17. מאי, 2018
  06:04

  טאקר גורדון ואריזה פשוט מעולים היום.
  עושים בדיוק את מה שצריך.
  פול והארדן באזור ה40% מהשדה ו20% מה3 ועדיין פול במשחק מעולה.

  Reply to this comment
 207. דורון

  17. מאי, 2018
  06:05

  בשל הטפה לצניעות לא יכול לנבא בוודאות, אחרוג ומבטיח זה של יוסטון, הנחישות שלכם גבוהה משלנו

  Reply to this comment
 208. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  06:05

  הגיע הזמן לגארבג' טיים

  Reply to this comment
 209. etayle

  17. מאי, 2018
  06:05

  איך זה לא פאול על הארדן?

  Reply to this comment
 210. דורון

  17. מאי, 2018
  06:05

  לאפלטון

  Reply to this comment
 211. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  06:06

  קווין דוראנט הוא הבכיין הגדול ביותר בכדורסל.

  Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   06:18

   לגמרי הוא גם מעט מאחורי גרין בטכניות

   Reply to this comment
 212. מחפצה מנמצה

  17. מאי, 2018
  06:06

  אפשר להכניס את זאזא

  Reply to this comment
 213. 133זיו פנמה

  17. מאי, 2018
  06:06

  לכל מי שלא מצא סיבה למה קשה לאהוב את הארדן

  ההצגה הזאת..

  Reply to this comment
 214. הממזר של סטוקטון

  17. מאי, 2018
  06:06

  מי זה היה שסיפר לי ש ויגינס > גורדון ?

  Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   06:17

   סלים שיידי הגיע למשחק 1 מתוך 10. נקווה שהוא לא כמו גי אר ועכשיו נחכה לו עוד 10 משחקים. הוא מפתח בסידרה הזאת ומאד מאכזב בפלייאוף הזה אותי.

   Reply to this comment
 215. אבי

  17. מאי, 2018
  06:07

  כמה שאני שונא את גרין רק אלוהים ואשתי יודעים… מלוכלך

  Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   06:16

   חח גם אני. אני לא שונא הרבה שחקנים אפילו מעט מעט מאד אבל גרין הוא המוביל שבהם. לא בגלל הלכלוך בגלל שמחשיבים אותו לאולסטאר.

   Reply to this comment
 216. דורון

  17. מאי, 2018
  06:07

  הארדן עף על השופט חחח

  Reply to this comment
 217. מנחם לס

  17. מאי, 2018
  06:07

  יהיה פלגרנט 1

  Reply to this comment
 218. etayle

  17. מאי, 2018
  06:08

  יוסטון ב42% לשלוש

  Reply to this comment
 219. אפלטון

  17. מאי, 2018
  06:08

  מה ההבדל בין פלייגרנט לטכניות מבחינת הרחקות או שזה אותו דבר?

  Reply to this comment
 220. אסף

  17. מאי, 2018
  06:08

  לא פלגרט הפאול האחרון של גרין??? מה יש לבדוק פה? זרק את אריזה בדחיפה מלוכלכת של תסכול סתם

  Reply to this comment
  • עמירם

   17. מאי, 2018
   06:14

   זה מלוכלך? ראית את המרפק של כריס פול בדוראנט במשחק הקודם?
   הדחיפה של גרין לא היתה מסוכנת לרגע ולא יכולה לפצוע אף אחד.

   Reply to this comment
 221. דורון

  17. מאי, 2018
  06:09

  דונקי מטומטם שלנו ילד שצריך צומי, מתבייש

  Reply to this comment
 222. הממזר של סטוקטון

  17. מאי, 2018
  06:10

  זאזא על הפרקט והארדן גם.. שלא יהיו אחרי זה תלונות !

  Reply to this comment
  • דורון

   17. מאי, 2018
   06:14

   חח זאזא לא כדורסלן תבינו, זה בשביל יחסי חוץ עם גרוזיה

   Reply to this comment
 223. השועל

  17. מאי, 2018
  06:10

  גולדן באו במוד של עשינו את שלנו במשחק ה1,בשילוב של משחק מדהים של הצוות המסייע של יוסטון+האסל ללא פשרות שלהם, וזה התוצאה.

  Reply to this comment
 224. Smiley

  17. מאי, 2018
  06:11

  זאזא!!! מוכיח שהוא חייב דקות משחק…

  Reply to this comment
 225. אופיר

  17. מאי, 2018
  06:12

  קווין דוראנט משחק כמו מס' 9 בכדורגל… 38 נקודות אפס אסיסטים

  Reply to this comment
 226. etayle

  17. מאי, 2018
  06:12

  קרי היום היה חלש בהתקפה וזוועה בהגנה. מאמין שבמפרץ הוא יראה אחרת.

  Reply to this comment
 227. אפלטון

  17. מאי, 2018
  06:12

  טוב דאנתוני אם היה זמן לאנדרסון וג'ונסון לקבל דקות זה עכשיו.

  Reply to this comment
  • שמעון

   17. מאי, 2018
   06:14

   אמרתי לך לפני תחילת הסידרה שכח מאנדרסון. זה לא סידרה בשבילו הוא כמו קורבר רק יהרוס בהגנה .

   Reply to this comment
  • דורון

   17. מאי, 2018
   06:15

   נכון, ושאני חצי מבטיח זה מתקיים, חח

   Reply to this comment
 228. עמירם

  17. מאי, 2018
  06:12

  כל הכבוד ליוסטון, הרבה פחות מהארדן השחקן המגעיל והרבה יותר מטאקר, אריזה וגורדון שחקנים שמשחקים באמת אגרסיבי וקבוצתי ולא רק למראית עין כמו הארדן.
  אם ככה הם ישחקו כל משחק אני ממש אשמח אם הם יעלו, רק שזה לא מגיע להארדן וכריס פול שמשחקים מלוכלך, דוחפים עם היד בכל כניסה שלהם לסל, מנסים לרמות את השופטים כל הזמן במקום לשחק את המשחק.
  כל הכבוד לגורדון, טאקר, אריזה והאפלה שניצחו את המשחק הזה.

  Reply to this comment
  • Smiley

   17. מאי, 2018
   06:15

   אתה מבין שכדורסל זה ספורט עם מגע ומשחק פיזי…

   לא נוח לך עם הפיצוצים לך לשחק כדורעף… יש רשת באמצע

   Reply to this comment
   • עמירם

    17. מאי, 2018
    06:17

    מגע פיזי עם הגוף או עם יד קרובה לגוף, תבדוק את החוקים, לפנות לעצמך מקום עם היד זו עבירה.

    Reply to this comment
    • Smiley

     17. מאי, 2018
     06:20

     קובי בראיינט בתגובה: "you soft baby you soft"

     Reply to this comment
     • האשך טמיר המקורי

      17. מאי, 2018
      06:45

      אתה פשוט לא מבין את חוקי הכדורסל. עמירם אומר את הברור מאליו.
      כל המשחק בליגה הזאת הולך נגד המגע הפיזי הטבעי בכדורסל, אבל מאפשר מגע פיזי לא טבעי של דחיפה עם היד בהתקפה.
      כל המטרה זה לתת יתרון לבייבי של הליגה, ולתת יתרון להתקפה מול ההגנה. הכל משיקולי כסף.
      אבל אם אתה מתעקש להיות עיוור אף אחד לא יכול להכריח אותך לפקוח את העיניים.

     • Smiley

      17. מאי, 2018
      06:56

      אז אם אלה החוקים, אז הם משחקים לפי החוקים.

      החוקים מאוד מקלים עם ההתקפה בשנים האחרונות כדי שיהיה סקור גבוה וקצב מהיר.
      ומסכים שדי "סרסו" את ההגנה החזקה.

      הכוכבים מקבלים את השריקות כי הם הכוכבים וכל שופט יסביר את זה (והסביר). שחקנים קונים כרטיס בשביל קארי, דוראנט, לברון והארדן ולא כדי לראות את אריזה או קווין לוני.

      לא כל מגע הוא אופנסיב ולא כל דבר שורקים. החיפוש הזה בכוח לשריקות נגד "האויבים" שלכם לא מוציא אתכם טוב.

 229. דה שוט

  17. מאי, 2018
  06:14

  דוראנט עם 38 ב-60%
  קליי עם 8, גרין עם 6 וסטף בשלב זה משחק בעיקר בדביל עצמו (חלודה, חזרה וכאלה). צריכים להתעורר בגולדן סטייט, משחק 3 יהיה אש.
  כל הכבוד ליוסטוניה! באו עם הפרצוף הנכון. טאקר, אריזה וגורדון – מספרים הזויים לצוות מסייע.

  Reply to this comment
 230. אופיר

  17. מאי, 2018
  06:14

  הכניסו את ג'ו ג'ונסון בשביל באזר-ביטר…

  Reply to this comment
 231. יותם

  17. מאי, 2018
  06:14

  וואלה לא האמנתי שיוסטון ככה ייתנו בראש לקליבלנד

  Reply to this comment
 232. Angel Eyes

  17. מאי, 2018
  06:14

  גרין עושה עבירות מסוכנות

  Reply to this comment
 233. עמית מ''מ

  17. מאי, 2018
  06:15

  א מוטה שם לייאפ!! 1-0 ליוסטון בגולים

  Reply to this comment
 234. אבי

  17. מאי, 2018
  06:16

  ההרכב הזה של יוסטון מנצח את ההרכב הזה של גולדן 40 הפרד…. חולה על שחקני הספסל של הרוקטס

  Reply to this comment
 235. no funny shtuff

  17. מאי, 2018
  06:16

  אמבה מוטה קלע לייאפ!! יחי הגארבג' טיים.

  Reply to this comment
 236. p

  17. מאי, 2018
  06:17

  אין בי חיבה עזה לווסטברוק ולא שנאה עזה לדורנט.
  דבר אחד אף פעם לא הבנתי, למה תמיד הפילו את כל התיק של משחק הבידודים באוקלאומה על לווסטברוק. אני חושב שלדורנט היה חלק בעניין לא פחות.
  משחק ראשון, דורנט עם 37 נקודות ב40 דקות על 27 זריקות ואסיסט בודד.
  משחק שני, דורנט עם 38 נקודות ב35 דקות על 22 דקות ו0 אסיסטים.
  מעבר ליעילות סופר יעילה (וואו!!), זה לא שאין לו למי למסור. אסיסט בודד בשעה ורבע נטו על המגרש..

  Reply to this comment
  • עמירם

   17. מאי, 2018
   06:19

   אתה צודק, לא ככה מנצחים, ואני בטוח שזה ישתנה במשחק הבא.

   Reply to this comment
  • אשך טמיר המקורי

   17. מאי, 2018
   06:21

   מי הפיל את זה רק על ווסטברוק? מאז ומתמיד טענתי נגד שניהם, ושהם התאימו זה לזה (ולכן ייחלתי לכשלונם).

   Reply to this comment
   • p

    17. מאי, 2018
    06:23

    לא טענתי את זה עלייך.
    היו לא מעט שטענו שכשדורנט עבר זה כי הוא רצה ללכת לקבוצה שמשחקת קבוצתי ולא לסבול מווסטברוק האגואיסט, כי דורנט בטבעו הרבה יותר קבוצתי.
    לטעמי, זה הוכח אחרת, כפי שאתה אומר.

    Reply to this comment
    • etayle

     17. מאי, 2018
     06:27

     דוראנט החזיק אותם ברבע השלישי לבד. קצת לא הוגן לבא לשחקן בטענות שאף אחד בקבוצה שלו לא פוגע. כשקרי וקליי חמים, דטראנט יודע לזוז לצד.

     Reply to this comment
     • p

      17. מאי, 2018
      06:30

      לא באתי אליו בטענות.
      הבאתי נתון. אני טוען שהוא משחק אייסו בשני המשחקים הללו.
      ואם קליי וקרי היו חלשים היום, לפחות קליי היה ממש לא חלש במשחק 1.

     • האשך טמיר המקורי

      17. מאי, 2018
      06:34

      כל אוהד גולדן יודע שיש קבוצה של דוראנט, וקבוצה של קארי. כשקארי לא במאה אחוז אז זאת הקבוצה של דוראנט. וזאת קבוצת הבידודים.

    • האשך טמיר המקורי

     17. מאי, 2018
     06:31

     הוא לא הרבה יותר קבוצתי, הוא הרבה יותר יעיל.
     לכן האגואיסטיות שלו הרבה יותר נסלחת ובצדק.

     Reply to this comment
     • etayle

      17. מאי, 2018
      06:38

      להשוות את דוראנט לראס מר 30% זה מופרך. אני חושב שהוא הפתרון לא הבעיה. קר צריך לצוות את דוראנט עם המחליפים ותספלש ביחד.

 237. Smiley

  17. מאי, 2018
  06:18

  דקות אחרונות בסגנון מחניים בקיבוץ. כל אחד לוקח כדור ומעיף לסל

  Reply to this comment
 238. נתן גולד

  17. מאי, 2018
  06:18

  יוסטון הייתה צריכה להבין שהם אנדרדוג בסדרה וכאנדרדוג הם צריכים לבוא לשרוט ולהילחם. משחק קודם הם עדיין לא היו במוד של אנדרדוג. הם עשו את זה במשחק הזה. בנוסף, הצוות המסייע של יוסטון שיחק מצויין וכל הלוחמים מלבד דוראנט תפסו יום בין בינוני לגרוע.

  Reply to this comment
  • אשך טמיר המקורי

   17. מאי, 2018
   06:29

   המסקנות שלי מהמשחק:

   – קארי רחוק מלהיות בריא וזה אכן גורם מכריע עבור גולדן.

   – עמירם וזיו צודקים לחלוטין, פול, הארדן וגורדון שלמד מהם עושים עבירת תוקף עם היד בכל כניסה.
   לברון הוא זה שהכניס את התנועה למיינסטרים ואחרים באו בעקבותיו אחרי שראו שזה עובר בלי שריקות.

   – הארדן את פול שחקנים ואנשים מבחילים. בחיים לא הייתי מסוגל לעודד אותם, גם אם היו בקבוצה שלי.

   – פול למד יפה את זריקת הראש אחורה. מצא מין את מינו.

   – יוסטון עשו את שלהם וניצחו את המשחק היחיד שהם יכלו לקחת. בגולדן השיפוט יהיה שונה והם גם יעשו את השינויים שהם צריכים, באינטסיביות ובהתאמות.
   ייקחו את השניים בבית ויגמרו את זה ביוסטון.

   – עשיתי פוק ויצא לי קצת פרס, בחנתי את הכתם והוא מאוד מזכיר לי את לברון. יחד עם שיערות הערווה שנשרו עקב הצפייה ביוסטון הוא פתאום הפך להארדן.

   Reply to this comment
   • האשך טמיר המקורי

    17. מאי, 2018
    06:47

    כתוב בטעות כתגובה אליך נתן

    Reply to this comment
   • no funny shtuff

    17. מאי, 2018
    07:03

    -איך אתה יודע שהוא "רחוק מלהיות בריא"? הוא דווקא כל הזמן חודר לסל, מבחוץ הוא פשוט מחטיא. מעניין שמול הפליקאנס לא שמענו על כך.

    – עמירם וזיו זוג בכיינים שעל מה שנם תרמו היום זה תגובות יללניות ומביכות על השיפוט. עמירם בכלל לא ראה את כל המשחק..

    Reply to this comment
    • האשך טמיר המקורי

     17. מאי, 2018
     07:15

     עברת להזיות. בטח שעמירם ראה את המשחק.

     לא יודע לגבי נ"א, הוא שיחק בכלל? לא ראיתי.
     לגבי הסדרה הזו ברור שהוא מוגבל. זו לא התנועה ואל לא החדירות ברמה הרגילה שלו. מאוד מזכיר את 2016.

     לגבי הבכיינות לדברייך.
     הבכיינות היא רק שלך.
     יש נטייה לקיבוצניקים לשחק אותה גברים ולבוא בטענות לאנשים שמתלוננים על משהו.
     אין שום פסול בלציין שיפוט גרוע או מגמתי כשזה מפריע ופוגם בספורטיביות.
     יש הרבה פסול בניסיון להשתיקם.

     Reply to this comment
     • no funny shtuff

      17. מאי, 2018
      07:31

      אשך, צריך להאכיל אותך עם כפית?
      לך לתגובה 117 לגבי עמירם. הוא קם רק למחצית השניה.
      בקשר לשיפוט- עמירם וזיו התבכיינו פה לאורך כל הבלוג החי על השופטים כמו שתי ילדות בנות 4 שגנבו להן את הסוכריה על מקל. מביך מאוד.
      ולגבי קארי- תשמע, אני כבר רגיל לניגון איך כל פלייאוף הוא "פצוע ולא 100%". זה לא הפריע לו לשחק סדרה שלמה מול הפליקאנס. אתה לא שומע אותו מתלונן וההפך- הוא כל הזמן חודר, הרבה יותר מהרגיל. שחקן פצוע היה מסתפק יותר בשלשות אבל למה לא לפטור אותו "הוא לא 100%".
      ג'יילן בראון מהסלטיקס נפצע בהמסטרינג בסדרה הקודמת; גם הוא "לא 100%". איכשהו תמיד קרי מקבל את ההנחה הזו.
      מצטער אשך, שנאתך לאשך מעוורת אותך..

     • no funny shtuff

      17. מאי, 2018
      07:34

      **שנאתך למזוקן מעוורת אותך**

     • אשך טמיר המקורי

      17. מאי, 2018
      07:59

      אוקיי, אז הוא קם למחצית השנייה. אז מה? עדיין זכותו להתלונן על מה שהוא רואה במחצית זו?
      לפעמים יש תלונות מוצדקות על השיפוט, ולפעמים זה גולש למחוזות התלונות מתוך אהדה.
      היום התלונות היו לעניין לדעתי ברוב הגדול של המקרים.
      בכל מקרה, זה לא משנה – לגיטימי להתלונן על משהו שמפריע לך במשחק, כמו שיפוט גרוע או לא הוגן לדעתך.
      זה המקום.
      לא לגיטימי לנסות להשתיק אנשים שמתלוננים על דבר בסיסי במשחק שמפריע להם.
      זה הרבה יותר מונע-אהדה מאשר הצד שלהם.

      לגבי קרי – הוא מוגבל, לא יעזור. בכל השנים של קרי בפלייאוף, מלבד 2016 ועכשיו, הוא היה נראה הרבה יותר דינאמי ואקספלוסיבי.
      הוא פשוט לא מהחבר'ה שמתלוננים אז זה עובד מתחת לרדאר.
      לא ניתן להשוות פציעת שחקן אחד לאחרת, זה עניין אישי.

      לגבי שנאתי לזקן – היא גדולה, ויותר מדובר בבחילה (השנאה שמורה לשיקוץ).
      אבל היא לחלוטין לא מעוורת אותי.
      כשהיה את עניין הברך עם מיצ'ל, עם כל דחייתי לזקן ואהבתי למיצ'ל היה ברור לי מהרגע הראשון שזה שומדבר, ואף ציינתי זאת, ואפילו ציינתי שאני לא צריך ריפליי לשם כך.

     • no funny shtuff

      17. מאי, 2018
      08:05

      הרושם שלי הוא שזיו ועמירם אוהדים כבדים של הווריורס, ולכן כל הזמן התבכיינו על השיפוט כי הם לא הצליחו להסביר לעצמם איך הקבוצה הגדולה שלהם חוטפת בראש. זה הכל. זה לא ששניהם פיתחו פתאום חוש צדק.

      וקרי- די, נו. כל שנה מחדש- הוא לא כשיר, הוא פצוע, תחליקו לו, זה לא הוא- זה אתם.
      די. הקבוצה היא של דוראנט, משחקים בשביל דוראנט ומחפשים את דוראנט כשצריך סל. הווריורס פיתחו תלות גדולה מדי בדוראנט.
      זה לא קשור לבריאות של קרי.

 239. הממזר של סטוקטון

  17. מאי, 2018
  06:19

  קארי גארבג'

  פצוע – שב עם המאתיים מיליון על הספסל, ותנוח.
  לא פצוע – כדאי שתתאפס על עצמך.

  קר- אין טעם לשים את קארי וקליי עם גרין ביחד עם דוראנט,
  אם זה הולך להיות אייסו כל הלילה. הוא יכול לעשות את זה גם עם
  זאזא, ווסט, ועומרי כספי על הפרקט.

  איך ג'ורדן בל לא מקבל דק' בסדרה של פיטבולים נגד אמסטפים ?

  Reply to this comment
 240. שעיה

  17. מאי, 2018
  06:23

  בלי קליי וקארי לגולדן סטייט אין מה לחפש. דוראנט יכל להיות שחקן על במזרח. במערב הוא לא שחקן מנצח. רכב שנים על ווסטברוק ועכשיו רוכב על סטף וקליי.

  Reply to this comment
 241. עמירם

  17. מאי, 2018
  06:24

  אני מקווה שהסדרה הזאת תגמר כבר, לא מסוגל לצפות ביוסטון, שינצחו ויזכו באליפות ונמשיך לשנה הבאה.
  אם הייתי רוצה לראות משחק אחד על אחד הייתי הולך למגרש בשכונה.

  Reply to this comment
 242. Smiley

  17. מאי, 2018
  06:25

  סיפור המשחק זה הפורוורדים של יוסטון שהגיעו היום מול ההיעלמות של קארי + תומפסון.

  הרוקטס באו עם האנרגיות הנכונות ושלטו בווריורס.

  Reply to this comment
 243. etayle

  17. מאי, 2018
  06:25

  כל מי שעלה לפארקט מצד הווריוס חוץ מדוראנט היה חושך התקפית. הגדילו לעשות לוני וווסט שהיו טובים בהתקפה של יוסטון. אני חושב שכל מי שמתלונן על סגנון המשחק, לא זוכר שגם בפליאופים לפני דוראנט( במיוחד מול אוקלהומה וקליבלנד), הסגנון של הווריוס לא היה מזהיר, קרי וקליי היו פשוט בכושר מפחיד וזה נכנס,ובאותה תקופה הספסל היה גומר להם משחקים.

  Reply to this comment
 244. הייט אשברי

  17. מאי, 2018
  06:27

  להרגיע. אמרתי לפני הסדרה סוויפ ג'נטלמני . זה מה שיהיה . הלוחמים יעלו ל-3 :1 ב-2 משחקי הבית וישלימו את העבודה בטיוטה סנטר.

  Reply to this comment
  • עמירם

   17. מאי, 2018
   06:28

   לדעתי יהיה 4-2 במשחק 6 כי זה טוב לאן בי איי

   Reply to this comment
 245. bobby

  17. מאי, 2018
  06:28

  אוקיי, אז הפעם החלטתי לקום למחצית השנייה ולשם שינוי גולדן סטייט לא הצליחו להשלים את ״ריצת הרבע ה-3״ שלהם.
  למרות שהובלנו ב-16 עם סיומו, חששתי בתחילת הרביעי שהם מתחילים לרוץ, ובמצב של יתרון 100-89 גורדון דפק שלשה דיי קשה על גרין, ומשם התחילה הריצה שסגרה את המשחק.

  סך הכל ניצחון מעולה לרוקטס! במיוחד בהתחשב בעובדה שהלחץ עליהם היה אדיר הלילה. מהבחינה הזאת זה קצת מזכיר לי את גיים 3 מהסדרה מול יוטה – הגענו למשחק בשוויון 1-1 אחרי ההפסד במשחק 2, ועם כל הליץ מאובדן יתרון הביתיות והקהל החם ביוטה, השחקנים פשוט התנפלו על המשחק מהכדור הראשון. אז גם הלילה, בידיעה שהפסד והלך עלינו, זה מדהים שהם הצליחו לברוח ככה ברבע הרביעי.

  הרוטציה דיי קוצרה במשחק הזה, אבל לפני שבאים בטענות לדאנטוני חשוב לזכור שהמשחק הבא הוא בראשון! כך שיש 3 ימי מנוחה שלמים, ולכן אני יכול להבין למה דאנטוני בחר לשחק כך. אבל כמובן שאם הוא בונה פה על סדרה ארוכה, הוא יהיה חייב לתת לבה אמוטה ואנדרסון עוד דקות, ולא רק בגארבג׳ טיים.

  Reply to this comment
  • Smiley

   17. מאי, 2018
   06:42

   אנדרסון לא מתאים לסדרה הזו.
   דאנטוני משחק עם רוטציה קצרה כי זה טוב לא שכולם נשארים חמים, ושיש לו ימים למנוחה עוזר לו.
   הבעיה אם תהיה בעיית עבירות או חלילא פציעות והרוטציה תאלץ להתרחב אל שחקנים שלא שיחקו הרבה

   Reply to this comment
 246. etayle

  17. מאי, 2018
  06:28

  דוראנט על 22 זריקות( ו5 איבודים). האאדן עם יותר זריקות. אבל הוא כמו ראס שזורק 40 זריקות למשחק.

  Reply to this comment
 247. אפלטון

  17. מאי, 2018
  06:31

  טוב, הסדרה עדיין חיה אבל עכשיו צריך לגנוב משחק באוראקל. שיהיה לנו בהצלחה…
  רק שכריס פול יתאושש עד המשחק הבא ויביאו אותה רמת אינטנסיביות ונשמור על סיכוי

  Reply to this comment
  • דורון

   17. מאי, 2018
   06:36

   רבע הבטחה שלי הפכה להבטחה, בטח בדורון.. בהומור עצמי הפוך קבוצה מדהימה, כל הכבוד לכם

   Reply to this comment
 248. דורון

  17. מאי, 2018
  06:32

  אהבה חזקה פי מיליון משנאה אוהד גולדן, נהנתי מאד מיוסטון ואף עודדתי ושמחתי בשביל אפלטון ברך [טאקר] שגיא נאור בובי עגל ובשביל היופי של הקבוצה שממול ששיחקה ביופי אלוהי, ברכות ובהצלחה

  Reply to this comment
 249. etayle

  17. מאי, 2018
  06:39

  הבעיה שלווריוס אין מי שיחזיק תקבוצה שדוראנט בחוץ. זה בד"כ קרי, מאמין שבהמשך זה יהיה קרי

  Reply to this comment
 250. דורון

  17. מאי, 2018
  06:40

  תודה לכל הכותבים המסקרים, והמגיבים נתנו שירשור טוב פלוס הומור טוב, אחלה ימים לכולכם

  Reply to this comment
 251. etayle

  17. מאי, 2018
  06:43

  אני אגיד שוב, אם פרסטי היה מהמר על הארדן ודוראנט במקום ראס ודוראנט…

  Reply to this comment
 252. Adisu

  17. מאי, 2018
  06:53

  להארדן יש במרתפי הטויוטה סנטר פקולטה למשחק הרמאות שבו הוא מעביר בתור פרופסור וזן מאסטר (מתאים לו עם הזקן) שיעורי התנהגות והצגה לשופטים .
  מצטייני הסמסטר כרגע הם גורדון וכריס פול.

  Reply to this comment
 253. .איתי.

  17. מאי, 2018
  06:59

  ציון לבלוג החי היום – 4.5

  Reply to this comment
  • עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

   17. מאי, 2018
   07:52

   אז להשתתף או לא?

   Reply to this comment
   • .איתי.

    17. מאי, 2018
    08:38

    תכלס היום קראתי אותו אחרי המשחק (שלא ראיתי) כדי להתעצבן. אבל לא באמת התעצבנתי.

    Reply to this comment
 254. חיים

  17. מאי, 2018
  07:40

  תגובה 41 ראתה את הנולד.

  Reply to this comment
  • אשך טמיר המקורי

   17. מאי, 2018
   08:02

   לא בדיוק, כל גולדן מלבד דוראנט לא הגיעה היום.

   Reply to this comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *