יום שלישי גורלי/ יונתן שגב

שמונה משחקים יש לנו הערב, כשבכל משחק ומשחק יש לפחות קבוצה אחת שיש לה על מה לשחק. לכן, למרות שחלק מהמשחקים יראו כחד צדדיים, או יגמרו בתבוסות משפילות של ממש, כמעט בטוח שבכל משחק ומשחק שחקנים של קבוצה אחת לפחות ירדפו אחר הניצחון. במיוחד כשמדובר על כאלו שנאבקות על הפלייאוף עצמו, ולא על מיקומן בו.

מאזן ההימורים לפני שנתחיל: 47-42 – 53% – גם לי יש מה לשחק אם אני רוצה להעפיל לפלייאוף המזרחי (מילווקי ומיאמי במקום השמיני מחזיקות ב-53.1%) או המערבי (דנבר – 56%)

נתחיל.

היום בתפריט:

2:00 שארלוט – פילדלפיה

2:00 טורונטו – אטלנטה

2:00 וושינגטון – מיאמי

3:00 אוקלהומה – יוסטון

3:30 דאלאס – דנבר

5:00 פורטלנד – ניו יורק

5:30 גולדן סטייט – ברוקלין

5:30 הקליפרס – ניו אורלינס

 

2:00 שארלוט הורנטס (36-28, מקום 10 במזרח) – פילדלפיה 76' (28-34, מקום 6 במזרח)

זה יכול היה להיות הפוך. קמבה ווקר היה יכול לתפוס מקום טוב במרכז הפלייאוף המזרחי וה-76' היו מחכים עוד שנה עד שהפרויקט היה מניב פרי.  אחרי 5 ניצ' רצופים של ההורנטס – מה שהיה נראה כמו ניסיון אחרון להיאבק על הפלייאוף – נראה שהקבוצה הרימה ידיים והפסידה את שלושת משחקיה האחרונים – כולל לפילדלפיה עצמה, לפני ארבעה ימים.

קמבה נלחם כמו אריה, וככל שהשנה עוברת המספרים משתפרים, דוויט הווארד מציג עונה טובה יחסית לשנים האחרונות, אבל הם לא מקבלים מספיק עזרה. הקבוצה הפסידה יותר מידי משחקים צמודים לקבוצות שתופסות מקומות פלייאוף שהיו יכולים להיות שלה. אם היו ממקמים על פי הפרשי סלים, ההורנטס היו עוקפים את הבאקס ונצמדים אל ההיט. אך לצערם, ההפרש לא משנה – אלא הניצחונות, והם לא השיגו מספיק כאלה.

מהצד השני הסיקסרס מרוצים. מאוד מרוצים. כרגע הם ממוקמים במקום ה-6 במזרח ואני מניח שגם אם הם יגיעו למקום ה-8 ויקבלו 4-0 בסדרה מול הסלטיקס/הראפטורס, זו עדיין תיחשב להצלחה. מהעונה הזו נשאר להם בעיקר ליהנות. על טבעות ומקומות גבוהים יותר הם עוד יכולים לחלום ואף להגיע, אבל לא השנה. לא עדיין.

פילי. למרות שזה בחוץ. הם צריכים את הניצחון יותר. 

 

2:00 טורונטו ראפטורס (17-45, מקום ראשון במזרח) – אטלנטה הוקס (44-20, מקום אחרון במזרח – ביחד עם ברוקלין ואורלנדו)

אחד מהמשחקים החד צדדיים של הערב. עם זאת, טורונטו עדיין ממוקמים רק "פוטנציאלית" במקום הראשון, כי בכדי להשיג את היתרון על הסלטיקס, הם צריכים לנצח את שלושת המשחקים הבאים שלהם (יש להם שלושה משחקים חסרים). אם אכן ינצחו את שלושת המשחקים הללו – שמתחילים הערב – הם ישיגו יתרון מובהק של 3 משחקים על פני הסלטיקס, אך גם אם ינצחו שניים או אחד הם יובילו במירוץ.

היום, בביתם, מול אחת מהקבוצות החלשות בליגה שרושמת כבר הפסד ש… ניצחון אחד ברצף (אבל הוא היה מול פיניקס), אני מאמין שהיא לא תתקשה במיוחד. בוודאי בהתחשב במאזן הביתי הטוב בליגה וכו'.

טורונטו ב-25.

 

2:00 וושינגטון וויזארדס (28-36, מקום 5 במזרח) – מיאמי היט (30-34, מקום 7 במזרח)

עכשיו זה נהיה באמת מעניין. הקבוצה שממוקמת במקום ה-5 פוגשת בזו הממוקמת במקום ה-7 (יתרון 0-3 בסדרה מול מילווקי). כל תוצאה של המשחק הזה תשנה את המצב בטבלה – אלא אם כן וושינגטון מפסידה ופילי מפסידה לשארלוט – מה שנקרה בכדורגלנית – משחק על 6 נק'.

ההיט בהחלט מגיעים למשחק הזה בכושר טוב יותר, עם 4 ניצ' ב-5 המשחקים האחרונים שלהם. זה קורה הרבה בזכות הבן האובד, דווין וויד שמפתיע עם 18.8 נק' ב-54% מהשדה בארבעת האחרונים.

מהצד השני הוויזארדס נראים טוב הרבה פחות עם 3 הפסדים רצופים. עם זאת, חייבים לסנגר על הוויזארדס ולציין שלוח המשחקים שלהם לא היה פשוט בכלל בתקופה האחרונה, ואת המשחקים מול היריבות הישירות שלהן על המיקום בפלייאוף הם ניצחו. בנוסף, בהתחשב בעובדה שהמשחק בביתם נותנת להם יתרון נוסף. חייבים לציין שהקבוצה עדיין מחכה (?) לג'ון וול הפצוע.

 

הימור מאוד קשה. בגלל שוושינגטון אינה קבוצה ביתית מובהקת (14-18 גם בחוץ וגם בבית) אהמר על ההיט. במשחק צמוד. 

 

3:00 אוקלהומה סיטי ת'אנדר (28-37, מקום 7 במערב) – יוסטון רוקטס (13-49, מקום ראשון במערב)

 

 

במקרה הזה, לא רק שלשתי הקבוצות יש על מה לשחק, אלא שזה משחק מיוחד גם ככה. כל פעם שווסטברוק נפגש עם חבריו שעזבו את אוק' – דוראנט והארדן – מרגיש לי שיש במשחק גם יותר מנטו כדורסל. גם אם אין באמת דם רע, או רגשות מודחקים. עדיין, יש משהו.

אך לשתי הקבוצות גם יש על מה לשחק. יוסטון רוצה לחטוף את המקום הראשון מידיה של גולדן סטייט – לראשונה מזה ארבע שנים! – ואוקלהומה רחוקה מלהיות בטוחה בתוך הפלייאוף המערבי. פרט לכך – למרות שווסטברוק ישמח – אני מניח שאוקלהומה יוותרו על התענוג שמגיע עם המקום השביעי במערב – מפגש עם ג"ס או יוסטון – וינסו לשפר את מיקומם לקראת הישורת האחרונה.

הת'אנדר ממשיכים להיות לא יציבים, והם מגיעים אחרי הפסד קריטי לפורטלנד שהוריד אותם עד למקום ה-7, כשניצחון היה מעלה אותם למקום השלישי – כן, זה עד כדי כך צמוד שם במערב הפרוע – כשלפניו באו שני ניצחונות. אפשר לחשוב שאוקלהומה מגיעה בהרכב מלא, אך זה יהיה מאוד לא נכון, כשחסרונו של אנדרה רוברטסון מורגש. קבלו את הנתון הבא: מאז שרוברטסון נפצע, הת'אנדר ספגו פחות מ-100 נק' במשחק פעם אחת בלבד – מול ממפיס. למעשה, מאז היעדרותו הם סופגים בממוצע 109 נק' למשחק וקולעים 110. עד אז (היו משחקים שהיה נעדר, אבל מסובך לי מידי ואין לי זמן להשיג את הסטטיסטיקה רק של המשחקים שהוא שיחק בהם) הקבוצה קלעה 106 נק' וספגה פחות מ-102. משמעותי.

בצד השני, ממשיכים לא להפסיק לנצח. או לא להפסיק לזרוק שלשות. או לזרוק משחקים לשלוש. לא יודע כבר. הפעם האחרונה בה הפסידה הקבוצה הייתה אי שם בינואר. אם זו הייתה אטלנטה – אין ספק שהחמישייה הייתה זוכה בשחקן החודש. עם זאת, אני בטוח שלאף אחד לא אכפת שהתואר הזה הלך לאנטוני דיוויס (ובצדק) כל עוד רצף הניצחונות נמשך.

האם אוקלהומה תצליח לעצור את הרוקטס?

האמת, שאם הייתי צריך לבחור 3 קבוצות פוטנציאליות לעצור את יוסטון, הייתי מכניס את אוקלהומה לרשימה שלי. אבל לא בלי רוברטסון. לכן, אני מהמר על הרוקטס, במשחק צמוד. אולי יגמר בהפרש שלשה. 

 

3:30 דאלאס מאבריקס (45-19, מקום 13 במערב) – דנבר נאגטס (28-35, מקום 8 במערב)

הפעם הבאה שבא אפשר יהיה להתייחס ברצינות למאבס זה בסיכומי השנה ובמשחקים האחרונים של השנה, בהם יהיו חייבים להפנות זרקור לדירק נוביצקי – שאין לדעת אם זו שנתו האחרונה בליגה.

לדנבר, לעומת זאת, יש עוד המון על מה לשחק. הקבוצה הצעירה והקופצנית של מייק מלון נמצאת עמוק במאבקי הפלייאוף (במקום השמיני) ובמועדון 28 – 4 קבוצות מערביות (+שתי מזרחיות) שמחזיקות ב-28 הפסדים והדבר היחיד שמבדיל ביניהן הוא כמות הניצחונות. בשבוע שעבר הם אכזבו אותי אחרי שהימרתי עליהם בזכות יתרון הביתיות שלהם.

היום אהמר שנית (אני רוצה את הכסף חזרה – זו הדרך להרוויח אותו) על הנאגטס, שמאז אותו הפסד הספיקה לנצח פעמיים בבק-טו-בק.

הנאגטס ב-12 סולידיות. 

 

5:00 פורטלנד טרייל בלייזרס (26-38 מקום 3 במערב) – ניו יורק ניקס (40-24 מקום 11 במזרח)

הבלייזרס הצליחו להשיג לעצמם מעט אוויר לנשימה במקום השלישי ובעיקר, הם הצליחו ליצור מומנטום קטלני. 7 ניצ' רצופים, בלי להסתכל אני מאמין שזה הרצף השני באורכו בליגה. לילארד נראה פשוט מצוין, ומגיע מהופעה נהדרת אשתקד מול הלייקרס.

היום הם מוכרחים להשיג עוד ניצחון שכבר יפתח להם פער של 3 וחצי משחקים מהמקום התשיעי. בנוסף, הם רשאים להיות מעט חמדנים ואולי להתחיל לחשוב כבר על הדירוג בתוך הפלייאוף עצמו. אולי. ביהירות מסוימת.

הניקס עדיין שבורים ושבורי לב מהפציעה של קריסטפס פורזינגיס, ואף חשוב מכך – מזה שג'ואקים נואה לא ייקח "יותר" חלק במשחקי הקבוצה.  עם נואה אני בטוח שהם היו מתחרים על הפלייאוף, אבל בלעדיו הם השיגו ניצחון יחיד בפברואר. גם החיסרון של פורזינגיס אולי השפיע על כך, לא בטוח.

 

אין שאלה בכלל. זו תהיה סנסציה אמתית אם הניקס יקחו. למרות שיש לי תחושה כזו. אף על פי כן אהמר על פורטלנד. כי הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות. 

 

5:30 גולדן סטייט ווריורס (14-49 שנייה במערב) – ברוקלין נטס (44-20 אחרונה במזרח – ביחד עם אטלנטה ואורלנדו)

אני מצטער "טורונטו-אטלנטה", אבל את תואר "המשחק החד-צדדי של הערב" לוקח המשחק הזה. כמובן שרק לווריורס יש על מה לשחק, אך איני בטוח שבאמת מאוד אכפת להם מהמקום הראשון במערב. אקח גם הימור ואגיד שהחמישייה הראשונה של גולדן סטייט תשחק מעט זמן – ללא קשר לתוצאת המשחק – בכדי להתכונן לבק-טו-בק שמגיע אליהם מחרתיים.

חד צדדי. בולט. 35 הפרש גולדן סטייט. 

 

5:30 לוס אנג'לס קליפרס (28-34 מקום 9 במערב) – ניו אורלינס (26-36 מקום 4 במערב)

 

 

 

משחק אחרון נהדר מצפה לנו. הקליפרס הצעירה והחדשה תפגוש את הפליקנס. הקבוצה הקבוצתית שאין לדעת מי יוביל אותה לניצחון מול גבה של איש אחד. מאוד קשה לחיזוי ומאוד מהנה לצפייה – כך נראה לפחות.

נתחיל עם המקומיים. מאז פגרת האולסטאר שני ההפסדים היחידים שהקבוצה רשמה היו ליוסטון וגולדן סטייט – בהחלט מתקבל על הדעת. כפי שרובנו חשדנו – בלייק גריפין הפריע לקבוצה לממש את מלוא הפוטנציאל שלה ועכשיו עם הרבה כישרון התקפי מחולק ומאוזן ולו וויליאמס אחד – שחייבים לציין את שמו – נראה שיש סיכוי ממשי לפלייאוף בעבור הקבוצה. יש קבוצות בפלייאוף המערבי שנראה שהם נמצאות שם על זמן שאול – ככל שנתקרב לסיום כך צפוי שהם יצברו הפסדים – הקליפרס נמצאים במצב ההפוך – כל משחק שנשאר בקופה משחק לטובתם.

ניו אורלינס, לעומת זאת, יכולה לענות לתיאור הראשון. השאלה היא, האם אנתוני דיוויס – נפשית ופיזית – יוכל להחזיק את הקבוצה בפלייאוף עד הסוף. אני ממש מצפה לנפילה שלהם ודיוויס מעמיד אותי על טעותי יום אחרי יום. אמרתי קודם שללא בדיקה הרצף של הבלייזרס הוא השני באורכו – טעיתי – הפליקאנס מחזיקים בשמונה W רצופים.

נראה לי שצריך להתייחס לקאזינס כסוג של עז מהמשל המפורסם. רק כשהוא נפצע ויצא מהליינאפ, דיוויס מצא את היכולת האמיתית שלו. במחשבה שנייה, אולי המשל הזה לא מספיק טוב, אבל לא הצלחתי לחשוב על אחר.

כך או אחרת, משלים או או סיפורים – מה שאנטוני דיוויס מציג עכשיו הוא אגדה. סיפורי גבורות, נס פח השמן. הסנטר/פורוורד מציג בזמן רצף הניצחונות הזה 37.3 נק' בממוצע למשחק ומוסיף 15 כ"ח ומקנח בכמעט 3 חטיפות וחסימות. UNBELIVABLE.

סיפור יפה נוסף בפליקאנס הוא כמובן אמקה אוקפור, שחזר אחרי שנים רבות לשחק, ונראה שתורם הרבה עם הוותק שלו לקבוצה. הוא עדיין האוקפור הבכיר במשפחה, מסתבר.

 

מאוד קשה להמר. שתי קבוצות שנראות טוב. לדעתי, היום, הרצף יגמר. ניצחון לקליפרס ב-9. 

 

 

 

 

לפוסט הזה יש 139 תגובות

 1. מחר על הבוקר יש לי מבחן סוף סמסטר בפיזיקה, ואם יוסטון יפסידו אני בטוח אכשל… לא מסתכל על התוצאה עד אחרי המבחן.
  מצד שני אם ינצחו אז יהיו לי נקודות זכות ומצב רוח.
  שוין… אחליט בבוקר.

 2. אוק מנצחת היום ב2 נק והרצף של יוסטון יגמר הם חייבים להפסיד מתישהו. יהיה משחק אש שאקום בשביל החצי השני שלו. נא לפנק בלינקים. נא ינצחו בהארכה את הקליפרס ב3. שאר המשחקים לא מעניינים בעליל עם הרבה הלואו אטוטים לפייבוריטיות. פילי תנצח את שארלוט ב10

 3. גנבתי את הגרף הזה הישר מרדיט: https://i.imgur.com/4MneWgf.png
  התקדמות (יותר כמו ההיפך) של אחוז הנצחונות של קבוצות התחתית של הליגה בחודש האחרון. אפשר לראות כמה דברים. הנחיתה של פיניקס (מזל טוב, יצאתם ממאבק הפלייאוף. הייתם הראשונים שהגיבו "ראשון") וממפיס. אטלנטה ואורלנדו ששכחו מה עושים כאן. סקרמנטו היציבה. ושיקגו שלא מצליחה ליפול למרות הכל.

 4. יופי של פריוויו יונתן יש שני משחקים פצצה ועוד אחד סבבה. אני איתך בכל ההימורים. הסתכלתי קצת על הלוז של okc היה כבר מי שכתב את זה פה זה לא נראה סימפטי בכלל . מעניין אם יעשו פליאוף. לגבי קליפרס ניו אורלינס אני ממש אוהב את הקליפרס החדשים אבל דייויס מפלצת והוא מקבל סיוע מעולה מג'רו שמתחיל להצדיק את החוזה ההזוי שלו ומרונדו אני מהמר איתך על הדליפרס במשחד הזה אבל בהפרש שלשה..

 5. בקליפרס חסרים גלינארי ובראדלי, שאם אני לא טועה היו חלק מרכזי מהריצה של קליפרס אחרי הטרייד. קליםרס פייבוריטים אבל לא בהרבה (חבל שאתם לא מכניסים להימורים שלכם אלמנט של ספרד או יחס לניצחון, מה שהיה הופך כל תחזית למעניינת)

 6. לא זוכר עונה כזו מעניינת במערב. פורטלנד האפורה כבר מקום שלישי, פליקנס אחרי הפציעה של קזינס חזק בתמונה, הקליפרס הפצועה שהיתה בדרך להתרסקות פתאום קמה לתחייה , הספרס שרוב העונה היתה מקום שלישי , עלולה להישאר בחוץ ( לוח משחקים סופר קשה ) וגם הצמודה לה מינסוטה במדרון תלול .
  ואפילו הלייקרס מתחילים להפחיד את כולם לקראת העונה הבאה .

 7. אחלה משחקים יש הלילה . הימורים : פילי , טורונטו , וושינגטון , אוק , דנוור , פורטלנד , מוזהבים , לוס אנגלס ב'

 8. ערב מעניין. אני צופה כמה הפתעות. אני מהמר לא משהו ולכן בחיים לא שם כסף אמיתי. אז בשביל הכיף:

  1. ברוקלין – ג"ס – לא בטוח בלאו אווט. ד' ראסל אוהב לשחק מול סטף וברוקלין אוהבת לשלוף ציפורניים מול ג"ס. ג'רט אלן הוא בדיוק השחקנים שעושים להם צרות בריבאונד. מקווה שמקגי ימשיך לקבל קרדיט. עדיין יגמר לטובת ג"ס שיתעוררו מאוחר במשחק אחרי מנוחה ארוכה של כמה ימים בבית.

  2. אוק' – יוסטון- אני גם מרגיש ניצחון של okc. הפיזיות תהיה מטורפת…שערוריית שיפוט אחת לפחות בקנה. זה לא רציונאלי כי ליוסטון יש ספסל לא נגמר שבנוי לחסל את okc בשנייה שראסל נח. סתם תחושה של התעלות של אוקלהומה לעומת שובע של יוסטון.

  3. שארלוט – פילי. לסיקסרס יש את המספר של ההורנטס. אז למה שזה יהיה שונה הפעם? הדבר היחיד ששונה הוא ששארלוט יבואו בגישה שאין מה להפסיד והסיקסרס יבואו עם הזיכרון של הנפילה במילווקי. זה 70-30 לטובת הסיקסרס. ולפי שאר המפגשים בפחות מ10 הפרש

  4. טורונטו – אטלנטה – חד צדדי. מה שלא מבינים על העומק של טורונטו זה לא רק היכולת לעלות עם כלים. זה גם ההבנה של כל שחקן שכל זמן שהוא על המגרש הוא יכול להתאבד עליך כי יש לו מחליף זמין ומוכן שיעשה את אותו דבר כשתנוח. זה מגיע ל11 שחקנים כשנורמן פאוול שמבחינת כישרון יכול להיות שחקן שישי בכמה קבוצות הוא השחקן ה11. אין ספק שהפציעה של או ג'י אננובי פוגעת בחמישייה הפותחת (קייסי מעלה מהעוב שחקנים מהקצה ישר לחמישייה כדי לא לפגוע בחמישיית הספסל האורגנית שיש לה את הנט הטוב בליגה כולל החמישייה של ג"ס). חד צדדי אבל פחות מ20

  5. מיאמי וושינגטון – משחק מעניין אבל קשה לי להאמין שאצפה בו. גם בגלל השעה וגם כי מיאמי לא תתן לוושינגטון לענג אותנו עם משחק המסירות שלה ותהפוך את המשחק לפיזי ואיטי. אני מאמין שהמומנטום ימשך לכיוונם של ההיט. אבל זה הימור על עיוור זה משחק פתוח לחלוטין

  6. דאלאס – דנבר. דאלאס סובלת ממשבר גיל ה40. אומרים לה לעשות טאנקינג והיא באקט מרדני צובעת את השיער עושה קעקע וקונה הארלי. כי בסוף היא יכולה לעשות על המגרש מה שהיא רוצה כשהזברות שורקות לתחילת המשחק. היא לא מסכימה שיקחו לה את חדוות החיים כי העולם שייך לצעירים. לכן מדי פעם היא פתאום מתעוררת ודופקת הופעה. יש לה כלים כמו בארנס נוביצקי ודס"ג ואף את ג'וש פאוול שיודע להיות טרור כשהוא רוצה. דנבר בחוץ היא לא להיט חשוב לזכור. בקולורדו היא מסוכנת מול כל קבוצה בליגה. בחוץ היא 11-19 שליליים. אני חייב לציין שעד כה החזרה של מילסאפ לא עושה עליי רושם כביר. במיוחד בהגנה. פוטנציאל הפתעה קטן אך קיים. תוצאה של 120 ומעלה כנראה לדנבר.

  7. פורטלנד – ניקס – הבלייזרס בבק-טו-בק קשה לאחר הקמבק מול הלייקרס. למזלם המשחק הוא בבית. הניקס יבואו עם הרבה גארדים שיתקפו את הקו האחורי הלא כל כך הגנתי של הבלייזרס וחשוב שנפייר יבוא חד הלילה כי מקולם ולילארד יצטרכו גיבוי. במשחק הקודם הבלייזרס שיחקו 3 רבעים קרעו את הניקס והלכו לישון. זה הספיק לניסיון לקאמבק של הניקס שנגמר בהפסד של רק 12 במקום 27. הפעם בגלל העייפות זה יהיה יותר צמוד. נראה לי ניצחון בלייזרס ב9

 9. הקליפרס חייבים ניצחון אם הם מעוניינים להדביק את החבורה שמעל ואני מאמין שהם ישיגו אותו

  התאנדר יפסידו לצערי ואפילו הייתי מהמר על תבוסה מצמררת.
  ואם לא תבוסה אז השופטים שוב יכריעו משחק (העונה השיפוט נגד התאנדר הוא בגדר הקמת ועדת חקירה)

  1. האמת ששחררו לא מזמן סוג של דו"ח על שגיאות שיפוט בדקות האחרונות. מהקבוצות שנחשבות 'קבוצות כוכבים' באמת אוקלהומה היתה יוצאת דופן בחלק העליון כקבוצה שנשרקו לרעתה/לא נשרקו שריקות שהיו צריכות ללכת לכיוונה.
   מעניין אם יהיה לזה איזה תיקון אחרי שהדוח נחשף בפומבי יחד עם ההערות של שחקני אוקלהומה שהם לא מקבלים את השריקות המגיעות להם.

 10. תודה ממש אחלה פריוויו.
  יוסטון מפסידה היום או מחר. אי אפשר לשמור על רמת אינטנסיביות כזו לאורך כל כך הרבה זמן. לדעתי דווקא היום ינצחו ויפסידו מחר לבאקס אבל בהחלט יכול לראות סיטואציה שמפסידים את זה כבר היום. בשביל זה ווסטברוק, ג'ורג' ובעיקר כרמלו יהיו חייבים כולם להתפוצץ.

 11. הארדן מדהים עילוי התקפי חד פעמי, כל כך הרבה סקילס היכולת שלו בפיקאנדרול פשוט חולנית שחקן מדהים

  1. מדהים שיוסטון פשוט משחקים התקפה פשוטה ומנצלים את החילוף על הארדן בפיק נ' רול. לוקח כל אחד לסל בלי להתאמץ

   1. אי אפשר לעצור את הארדן הוא כל חכם כל כך מוכשר הוא מפרק את ההגנה ואין שחקן בעולם שיכול לעצור אותו

 12. התאנדר לא שומרים בשיט
  הרוקטס מצופפים בהגנה ונותנים לתאנדר לנצח אותם מבחוץ (מונעים מאדמס מרחב תמרון)

 13. גם עוד שעתיים OKC לא ינצחו פה. יוסטון פשוט שולטים במשחק וזה לא נראה שילך להשתנות.
  לא חשוב מה ההפרש, ברגע אחד יוסטון מגבירים קצת קצב ונראים שתי רמות מעל OKC.

 14. כשאין תנועה ללא כדור זה מה שאתה מקבל…התאנדר כלכך צפויים שזה מדהים,גם נס ציונה יכולה להגן בצורה מצויינת את ההתקפה של התאנדר

   1. הם לא שומרים מאז שרוברסון נפצע
    לפני הפציעה-5 בהגנה
    אחרי הפציעה-17 בהגנה

    וכמובן ג'ורג' לא פוגע בשום צורה

    1. צריך להשלים עם המציאות שאוק סתם קבוצה לא יהיה הנס בפלייאוף שאנשים מקווים. לא היה הגנה גם עם רוברסון וגם לא עכשיו. הקבוצה הזאת שיחקה הגנה טובה אולי ב5 משחקים בכל העונה.

     יוסטון רמה אחרת, כל אחד מסוגל לקלוע שם.

     אני צריך לאכול את הכובע ולהודות שדונובן נכשל טוטאלית

     1. על מה אתה מדבר אחינו?
      הקבוצה היית מדורגת בחמישייה הראשונה מבחינת הגנה לפני הפציעה של רוברסון.
      החטיפות והפרעת זריקות ירדו בצורה דרסטית מאז הפציעה שלו.
      אין שם שחקן שחותך או עושה תנועה אלא עומדים כל אחד בפינה שלו כמו גלמים.
      המאמן הזה נכשל בצורה מכוערת ,הם לא מאומנים

     2. כמו שציינת אוק צפויה, יש להם 4 תרגילים בספר בהתקפה ו-0 תרגילים בהגנה וחוסר רצון של השחקנים לשמור הם נראים כאילו הם כבר עייפים בלי חשק. אוק בסכנה ממשית לצאת מהפלייאוף. המזל שלה זה שגם למיני יש משחקים קשים והספרס נראים נורא עם כל הפציעות.

     3. לא צפיתי, אבל אני לא מבין איך אפשר להפיל את התיק רק על דונובן. אם אכן כך תסתיים העונה יש כאן כשלון מערכתי שהוא גם אחריות של פרסטי וראסל. שחרור של דונובן בסוף העונה, לבדו, לא יעשה הבדל (כבר היינו בסרט הזה אחרי החלפת ברוקס).
      העדויות מצטברות, הצ'אנסים נגמרים, ואין ברירה אלא לעשות מה שצריך היה לעשות מלכתחילה – להטריד את ראסל ולהתחיל מחדש, עדיף עם ג'ורג', אבל גם אם לא ישאר, החבילה על הראסל והחוזים הקיימים של אדמאס ורוברסון יכולים להיות בסיס טוב להמשך.

 15. ולסיקור המשחק הלא אטרקטיבי של היום,למרות שהפסיד דוויט האוורד נתן משחק חזק.הגנה לוחצת,חטיפות(!) ועוד מהדברים שהיו אצלו ברפרטואר(הטבעות בעוצמה ,חסימות והרבה מאוד אגו ורצון להוכיח!!!)
  אני יתאכזב מאוד אם הניצוץ הזה יתפספס ולא יתפוס

  1. אם הוא מוכן להוריד בשכר אני מסכים לתת לו צ'אנס לטבעת בספרס. עם הווארד מאומן, קוואי בריא, למרקוס ומוריי בחמישיה, ועם מאנו, פרקר וגאסול על הספסל, ועם פופ על הקווים אפשר ללכת עד הסוף מול אימפריות השלשות של המערב.

 16. טוב עבר משחק שחששתי ממנו ויוסטון לא היו צריכים להתאמץ. מפגן עצמה של הרוקטס אל מול מפגן אכזבה של הת'אנדר שמוצאים עצמם מחוץ לפלייאוף ויצטרכו לקוות להפסד של קליפרס נטולי גריפין ופול לניואורלינס.
  אחת מעונות הכישלון המהדהדות של קבוצת כוכבים שאני זוכר.

  1. הם פשוט מגעילים,אין משהו חיובי שאפשר לומר עליהם .
   עוד בחודשים הראשונים היה להם את ההגנה להשען עליה ועכשיו גם את זה אין.
   לא הבנתי את פרסטי שלא פעל בדד-ליין להביא שחקני הגנה

   יוסטון קבוצה שלמה יותר מבעבר,העונה הם לא רק קבוצת התקפה היסטורית אלא גם העלו את רמת ההגנה בצורה מצויינת (אפילו הארדן מתאמץ).

   בכל אופן יש לנו 2 קבוצות בכיוונים הפוכים לגמרי והאמת הייתי רוצה לראות אותם בסיבוב הראשון .

    1. את חצי דטרויט, עבור ראסל, אבל ג'רי ווסט החכם והאמיץ הקדים אותו להטריד את הכוכב הבעייתי והמוכשר שלו למקום אחר.
     you snooze you lose

 17. פורטלנד משחקים נהדר, הם הולכים להיות סוס שחור בפליאוף.
  דנבר נאיבים, גוקיץ שחקן טוב אבל הבנאדם צריך להתעורר ולהבין את הסיטואציה של הקבוצה שלו

  1. קיוותי שהוא יילך לokc בטרייד דדליין..לא מבין למה זה לא קרה זה בדיוק השחקן שokc צריכים והניקס מנסים להפסיד..יכלו לקבל את יוסטס או פרגסון ואיזה בחירת סיבוב שני..

 18. הסקנד יוניט של הוורירס נוראי, זה מה שנתן להם את האקסטרה באליפויות, נראה לי שמאז שהם הפכו מלוחמי כדורסל ללוחמי טראמפ תחול עליהם קללה לא קטנה.

 19. אני רואה קבוצות כמו ניו אורלינס והקליפרס ואני כלכך מקנא בהם,למה התאנדר לא יכולים לשחק משחק פשוט שכזה?

 20. הולידיי הזה חתיכת שחקן. וגם למור לא חסר.
  ובלי קאזינס שיתקע את המשחק רואים שג'נטרי יודע לאמן.

  1. הולידיי מתפוצץ במשחקים האחרונים אחרי שירדתי עליו כל העונה אבל זה יגמר בקרוב הוא לא באמת שחקן ברמה גבוהה ואז נא יחזרו לגודלם הטבעי.

 21. לא יוצא לי לראות הרבה משחקים של גולדן סטייט,
  אבל בכל פעם שאני צופה בהם, דריימונד גרין חלש.

  זה אני, או שהשנה הוא באמת כבר לא המפלצת של השנתיים הקודמות?

  (אני שואל ברצינות)

   1. הגזמת לגמרי. השחקן היחיד שתפקד ברמה גבוהה במשחק 7 ב2016, ולא במקרה – הוא הכי לוחם בשורות הלוחמים. אסור לוותר עליו.

  1. ליליארד אנדרייטד אמרתי את זה עוד לפני הרצף הזה שהם היו בקנטים. זה שחקן עם פוטנציאל מפלצתי בקבוצה רצינית. הוא פשוט רוצח ויש לו קליעה טופ 5 בליגה. אבל הניקס זה לא באמת יריב

  1. א. הוא היה נוראי הלילה, ופלאמלי היה טוב יותר בדקות שלו על הפרקט.
   ב. יש לדנבר כבר מחר משחק נוסף, הפעם בבית מול הקאבס.

   1. א.יוקיץ השחקן הכי טוב שלהם בהרבה גם בימים רעים הוא צריך לשחק בדקות האחרונות כמו כל כוכב אחר..
    ב.אין להם את הפריבילגיה לוותר על משחקים כל משחק משפיע המון במערב המאמן צריך לחשוב רק על המשחק הזה ולעשות הכל כדי לנצח ורק אחרי המשחק להתחיל לחשוב על המשחק הבא..

    1. אין ספק שאתה צודק.
     שאלת למה המאמן קיבל את ההחלטה שהוא קיבל, ואני כתבתי את ההערכה שלי למניעיו.

     האם הם יעמדו במבחן התוצאה?
     לפחות בחלק א' של המבחן הם נכשלו…

 22. דייויס 3 מ 4 מהשלוש.
  הוא ממשיך לגדול ולהתפתח והביטחון שלו בשמים.
  לא אתפלא עם ניו אורלינס יסיימו במקום השלישי ויעברו שלב בפליאוף…

 23. המזרח איבד עניין עד סוף העונה
  כל 8 העולות סגורות
  מקומות 2-1 סגורים
  מאבקי מיקום על 3-4 עבור יתרון ביתיות בסיבוב הראשון (בלבד) לא באמת שווים את המאמץ והסיכון להיפצע. כי כל היריבות והסדרות האפשריות נראות פחות או יותר שקולות אותו דבר.

 24. הוורירס כמעט בודאות יסיימו במקום השני במערב.
  הספסל הוא החולשה הכי גדולה שלהם.
  חוץ מגורדן בל כולם בספסל או שגמרו את הסוס[לא הבנתי את ההחתמה של איגי בקיץ ל 3 שנים] או שאף פעם לא היו על הסוס.
  פציעה של אחד מהרביעייה[כן כולל דריימונד] תחסל אותם.
  עכשיו כשהמקום השני כמעט סגור זה הזמן לחשוב על האופציות.
  עדיין למרות הכל לא הייתי רוצה את אוקלהומה בצד של ההגרלה של הוורירס ומעדיף שיסיימו במקום 8 או במקומות 4-5.
  יוסטון כל כך עמוקים ומרשימים שאם יש מגיע בספורט אז מגיע להם.בזמן שכל הקבוצות התבטלו בפני הוורירס הם רק חשבו איך הם מצליחים לעקוף אותם.
  הם המשוכה הכי גבוהה שהוורירס נאלצו להתמודד איתה מאז אוקלהומה של דוראנט ווסטברוק איבקה ואדאמס ואם ידיחו את הוורירס אהיה לטובתם בגמר נגד כל קבוצה מזרחית שתבוא[הפעם אין קשר ללברון].גם אם זו תהיה בוסטון או טורונטו כי פשוט מגיע להם

  1. +1 בנוגע ליוסטון
   לא הייתי מספיד את איגי, שון ווסט עד לפלייאוף. איגי מנמנם במהלך העונה הרגילה, אבל יעלה הילוך בפלייאוף.

 25. כיף לראות את קווין מקהייל מפרשן. עכשיו כשהוא שוב רזה. האימון והלחץ גרמו לו לאכול ולהפוך לטנק, למי שזוכר איך הוא היה. העבודה בטלוויזיה עושה לו רק טוב ובריא.

 26. הפציעה של בל היא מאוד משמעותית, לטעמי השחקן הכי משפיע על המגרש היום ובעוד הרבה משחקים אחרים, מסיבה לא מובנת אנשים עדיין מנסים לשחק עליו 1 על 1 וזה פשוט לא עובד, לא לראסל ולא ללברון הוא משחק הגנה מדוייקת עם רגליים קרובות לקרקע והוא נע מאוד מהר.
  ממש מקווה שהוא יחזור לעשרת המשחקים האחרונים של העונה.
  לדעתי עם בל, משחק ההגנה של גולדן סטייט מול יוסטון יהיה הרבה יותר מוצלח ובלעדיו יהיו שבעה משחקים במקום רק 5, אז כן זו פציעה מאוד שלילית.

  לא משווה את בל לארבעת הכוכבים, בלעדי אחד מהם, גולדן סטייט לא יעברו את יוסטון אבל בל יכול לנצח כמה משחקים עם משחק הגנה על הארדן.

 27. AD מזכיר את לברון בסיבוב הראשון בקליבלנד, לא ייאמן מה הוא עושה, אבל כמה אין לו סיכוי לכלום
  הדסיז'ן 2 מחויב המציאות

  1. לניו אורלינס יש קבוצה מאוזנת עם קלעים ,גארדים טובים מאוד (הולידי ורונדו) וסופרסטאר …צריך לקחת אותם בחשבון לפחות לעבור סיבוב ראשון ולעשות צרות בסיבוב השני

  1. מה שיפה זה שלא ממש היה אכפת לי מי יזכה ב MVP השנה אבל כל בכייני הארדן ממש מתחילים לגרום לי לרצות שהוא יפסיד

  2. לא שדדו אותו. שנה שעברה ראסל היה חייב לזכות לקיבל בצדק. לפני 3 שנים סברתי שהוא היה צריך לזכות לפני קרי אבל זה היה 50%-50% כי גם לקרי הגיע. הוא מעולם לא נשדד והשנה הוא יזכה ואיש לא יוכל לקחת לו את זה לא לברון עם כתבי איאספי אן שלו ולא ליליארד או דיויס כי יש להם כפול הפסדים וסטט פחות טוב.
   מה שכן אם איכשהו אמביד מביא את פילי למקום 3 במזרח אז לברון לא מגיע לו להיכנס לחמישיית העונה הראשונה מזה עשור נדמה לי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט