הקאבס בקמבאק ענק, טורונטו והספרס התפרקו בסיכום יום חמישי הגדול! / דור בלוך

הקאבס בקמבאק ענק, טורונטו והספרס התפרקו בסיכום יום חמישי הגדול! / דור בלוך

קמבאק ענק של קליבלנד על הגב של ערב בלתי נתפס של לברון, טורונטו התפרקה לחלוטין מול מילווקי, והספרס נעלמו מחצית השניה מול הגריזליס בעוד ערב מרתק של כדורסל פליאוף ב-NBA, אז בואו ניגש לאקשן!

אינדיאנה פייסרס 114  (0) – קליבלנד קאבלירס 119 (3)

תם הטקס, ובסופו ניתן להכריז על אינדיאנה כפרייארית הגדולה של פליאוף 2017 עד כה, לאחר שהחטיאה סל ניצחון פוטנציאלי במשחק מספר 1 והחזיקה את קליבלנד קרוב כדי להפסיד במשחק הצמוד את משחק מספר 2, הלילה היה שיא השיאים.

המחצית הראשונה הייתה כולה אינדיאנה, הפייסרס הגיעו עם הרבה יותר אנרגיות ושלטו בריבאונד (40-52), כשפול ג'ורג' עושה הכל כולל הכל כדי לנצח, ובמחצית הפיגור של קליבלנד עמד על 25 נקודות, אבל על גבו של לברון קליבלנד החלה לחזור במחצית השניה. ריצת 4-17 צמצמו ל-17, והפייסרס פשוט קרסו. 5 דקות לסיום שלשה של ג'ורג' החזירה את הפייסרס ליתרון אחרי שקליבלנד כבר עלתה ליתרון, אבל זאת הייתה הפעם האחרונה שהפייסרס הובילו במשחק.

כמה נקודות ציון על המשחק הזה – לברון עבר את קובי בריאנט ועלה למקום ה-3 בנקודות בפליאוף, והשווה שיא NBA עם 20 נצחונות רצופים בסיבוב הראשון של הפליאוף. קליבלנד שברה את שיא הנצחון אחרי הפיגור הגדול ביותר במחצית שעמד על 21 והחזיק מעמד מאז 48.

פול ג'ורג' סיים ערב אפי עם 36 9 אסיסטים ו-15 ריבאונדים, אבל היה חלש מהשדה עם 10 מ-28. טיג הוסיף 15, סטיבנסון סיים עם 13, ויאנג נתן דאבל דאבל של 11 ו-10. בצד השני זה היה כמובן הערב של לברון עם טריפל דאבל מטורף של 41 12 אסיסטים ו-13 ריבאונדים, כש-5 שחקנים מוסיפים 12 נקודות או יותר – לאב, ארווינג, ג'יי אר סמית' שחזרתו הייתה משמעותית ביותר, צ'נינג פריי ודרון ויליאמס.

מילווקי באקס 104 (2) – טורונטו רפטורס 77 (1) 

וואו איזו התפרקות של טורונטו, וזה לא היה רבע מסוים, זה היה כל הערב.

ברבע הראשון המסויט שלהם, הרפטורס קלעו רק 12 נקודות וב-3 הרבעים הראשונים לא הצליחו לקלוע יותר מ-20. דיברנו על זה לפני המשחק שמילווקי לא שווה יותר מ-100 נקודות, וגם הערב הם קלעו בסביבות האלה, אבל ההתקפה של טורונטו הייתה בהלם תרבות, ואפשרה למילווקי לשמור על יתרון הביתיות בסדרה הזאת.

דיברנו על זה לפני הפליאוף, אבל אני לא בטוח שמישהו הבין עד כמה האתלטיות והגודל של השחקנים של מילווקי, והגיוון שלה מאפשרים לה להקשות בהגנה על הקו האחורי של יריבות, הרפטורס נראו פשוט הלומים ברבע הראשון ולא התאוששו עד סוף המשחק כאשר הם קולעים 33% מחרידים מהשדה בעוד מילווקי מניעה את הכדור בקלילות ל-52% מהשדה ומשלוש על המשחק כולו.

הפעם זה היה תורו של דרוזן לקפוא כשהוא קולע 0 מ-8 למשחק עם 8 נקודות בלבד ב-31 דקות, כשגם לאורי לא נהנה מערב מרשים עם 13 נקודות בלבד. בצד השני כריס מידלטון הוביל את הבאקס עם 20 2 חטיפות ו-7 ריבאונדים. הפריק הוסיף 19 8 ריבאונדים ו-4 אסיסטים 2 חסימות ו-2 חטיפות. אוהב את השורה הסטטיסטית הזאת. מונרו שוב היה נפלא מהספסל עם 16, וביזלי הוסיף 13 עבור מילווקי שעולה ליתרון ותחפש להגדיל אותו במשחק מספר 4 שייערך גם כן בברדלי סנטר.

ממפיס גריזליס 105 (1) – סן אנטוניו ספרס 94 (2)

הסדרה מתעוררת לחיים במפתיע בממפיס הלילה, כאשר ממפיס מנצחת את סן אנטוניו שסבלה מרבע שלישי חלש ונטול אנרגיות שבעקבותיו פופוביץ' שיחק את מרבית הרבע הרביעי עם המחליפים, כדי לתת מנוחה לכוכבים לקראת משחק מספר 4 בו הוא ישאף להכריע את הסדרה בפועל. התוצאה הסופית מעט משקרת כאן כשסן אנטוניו צמצמה את הפער ברבע הרביעי אבל זה כבר היה עמוק בגרבג'.

סן אנטוניו הובילה בכל הרבע הראשון בהפרשים קטנים, כאשר ברבע השני מתחלפת המגמה וממפיס עלתה ליתרון קטן, ובסוף הרבע הספרס ירדו בפיגור של 4. שום דבר לא הכין אותנו למה שקרה ברבע השלישי, שבו הספרס נתקעו על 17 בעוד ממפיס רצה ל-31 נקודות והכריעה את המשחק. הרבע נפתח עם 2 של רנדולף ושלשה של גאסול ששלטו במשחק, והפתיחה הזאת היוותה את נקודת הפתיחה לריצה של ממפיס.

משחק נטול טעויות של ממפיס בהתקפה עם 5 איבודים בלבד מול 12 של סן אנטוניו איזנו את היתרון של סן אנטוניו בריבאונד (33-42), אבל אל תסיקו מכך שהספרס שלטו בצבע ההיפך הוא הנכון. רנדולף וגאסול נצלו פעם אחר פעם את הרכות של לי ופאו גאסול בצבע של הספרס כדי להשיג פעם אחר פעם את הנקודות ולהגדיל את הפער.

אבל אולי הנקודה הכי מכריעה במשחק הזה הייתה שטוני פרקר היה נון פקטור. ב-19 דקות הוא לא קלע אף לא נקודה אחת והכריח את פופוביץ' לשחק עם פטי מילס שדווקא היה טוב עם 11 באחוזים טובים אבל פרקר עושה דברים שמילס לא, ובלי זה לספרס קשה לנצח. לאונרד היה פושר גם כן עם 18 בלבד, אלדרידג' הוסיף 16 ואנדרסון עם 15 משלו אבל בערב שבו ג'ינובילי ופרקר לא קולעים לספרס קשה לנצח.

בצד השני רנדולף וגאסול היו מופת של יעילות עם 21 כל אחד במעל 50% מהשדה, אבל קונלי הוביל את ממפיס עם 24 ו-8 אסיסטים, כאשר הקבוצה מקבלת תרומה משורה של שחקני משנה מפתיעים, כמו אניס שקלע 12, סלדן שתרם 10 וג'מייקל גרין שהוסיף 8.

וזה נכתב לפני המשחק:

יום חמישי הגדול הראשון של פלייאוף 2017 הגיע, בואו נקדם את בואו בשיר!

*אם לא ראיתם עדיין את הגרסה החדשה של היפה והחיה, רוצו, הוא סרט קסום, יש לכם עד 2 בבוקר.

בהחלט, התרווחו, תרגישו בנוח ובואו להיות האורחים של הופס, ושל הליגה הטובה בעולם בליג פאס, בסטרים, בערוץ הספורט, בבלוג החי, בפייסבוק או בכל מקום אחר שתבחרו, אין יותר טוב מזה!

והלילה, שתי קבוצות ינסו להישאר בחיים מול אריות הקונפרנסים שלהן כשממפיס ואינדיאנה יארחו את הספרס ואת קליבלנד בהתאמה, בעוד רפטורס ינסו להמשיך את ההתאוששות ולהחזיר לעצמם את הביתיות מול מילווקי ויקיר המדור הפריקקקקקקקקקקקקקקק.

אז בואו ניגש לאקשן!

אינדיאנה פייסרס (0) – קליבלנד קאבלירס (2) 2:00:

בפרקים הקודמים:

שני המשחקים הלכו קרוב, אבל לא היה סיגר מבחינתה של אינדיאנה, כאשר קליבלנד השיגה את הנצחונות הודות למהלך מטופש של אינדיאנה בסיום משחק 1, ויכולת עילאית של הטריו שלה במשחק השני. התוצאה היא שקליבלנד נוסעת לאינדיאנה ביתרון נוח ובידיעה שנצחון הלילה כמעט ויבטיח להם סדרה קצרה ומנוחה ארוכה לקראת הסיבוב השני, מנוחה שלפי היכולת של קליבלנד בסיום העונה הסדירה היא בהחלט זקוקה לה.

כפי הנראה כרגע הקלפים נראים כמסתדרים לקליבלנד באופן מושלם, במקום לקבל את שיקאגו נגדה היא הפסידה 4 פעמים בעונה הסדירה, ושכרגע טוחנת את בוסטון לחתיכות, היא מצאה את עצמה מול אינדיאנה איתה היא מסתדרת טוב יותר נכון לעכשיו, ושתצטרך לעשות הכל כדי לשנות את המומנטום של הסדרה, ואם זה לא מספיק הרי שתיים שסומנו כיריבות משמעותיות – בוסטון וטורונטו מסתבכות בסדרות שלהן.

מאפייני הסדרה עד כה:

סקור גבוה: ההגנה של קליבלנד ממשיכה לא להרשים והיא מאפשרת לאינדיאנה לא פחות מ-109.5 נקודות למשחק, ה-5 מבין כל קבוצות הפליאוף וזוהי הסדרה עם הסקור הגבוה ביותר בפליאוף עד כה. זה יכול להיות אות אזהרה לקליבלנד הן עבור המעבר של הסדרה לאינדיאנה, כאשר בהחלט יתכן שקליבלנד תתקשה להחזיק את האחוזים שהחזיקה בבית גם בחוץ (41% מהשלוש, 54% מהשדה) ובוודאי להמשך הפליאוף. עוד סיבה ברורה לכך היא היעדר הרתעה בצבע (שתי הקבוצות חוסמות 2 חסימות למשחק, הכי מעט בפליאוף) ומיעוט עבירות מצידה של קליבלנד (17.5 שני הכי נמוך בפליאוף).

ביג 3 על סטרואידים: מתוך 20 הקלעים הבולטים בפליאוף הזה עד כה, לקליבלנד יש שלושה. קיירי ארבינג מפליא 30 נקודות למשחק, לברון עם 28.5 משלו וגם 8 ריבאונדים ו-10 אסיסטים, וקווין לאב מוסיף 22 וגם 7.5 ריבאונדים. כל עוד השלישיה ממשיכה ביכולת הזאת, היא יכולה להחביא את חוסר העומק של הקאבס.

חזרתו של לאנס סטיבנסון: אולי ההפתעה הגדולה של הסדרה היא חזרתו של לאנס סטיבנסון אחרי עונות קשות מאז שעזב את אינדיאנה, הוא הקלע השני בטיבו בפייסרס ותורם 14.5 נקודות למשחק לצד הגנה קשוחה, שמסייעת לפייסרס לשמור על משחקים קרובים יחסית.

מפתחות אינדיאנה:

פול ג'ורג': אין מה לעשות, בסופו של דבר אינדיאנה תלך רחוק ככל שגו'רג' יקח אותה, האחוזים שלו עד כה פשוט מדהימים. הוא קולע 30.5 למשחק, ב-56% מהשלוש (!!) אם ימשיך ביכולת הזאת בבית, הוא יתן לקבוצה שלו סיכוי.

לעצור את ארבינג: לא ברור מה אינדיאנה מתכננת בהגנה אבל המפתח שלה חייב להיות לעצור את ארווינג ולתת לאחרים לנצח אותה. אין הרבה מה לעשות עם לברון הוא ישיג את הנקודות שלו כך או אחרת אבל אם הם יצליחו להקשות על קיירי, אז יותר מהעומס יפול על לאב ואופיו הפריך, או גרוע יותר מבחינתה של קליבלנד על הצוות המסייע שלה שמתקשה בחודשים האחרונים. כאשר ג'יי אר סמית' בספק רב זה הזמן להפעיל לחץ על הקו האחורי של קליבלנד.

מפתחות קליבלנד:

הגנה: קליבלנד חייבת להתחיל לעשות הגנה, לא רק עבור הסדרה הזאת אלא גם עבור המשך הדרך שלה, והביטחון שלה ביכולתה לעצור קבוצות טובות. היא חייבת לעשות מאמץ להחזיק את אינדיאנה מתחת ל-100 נקודות ואז הסיכויים שלה לנצח יעלו בצורה משמעותית.

עונשין: אז נכון שבפליאוף הלחץ עולה, אבל קליבלנד היא הקבוצה שקולעת שניה הכי גרועה מהקו בפליאוף הזה (68%), והיא חייבת להשתפר בפרמטר הזה.

הימור:

קליבלנד, צמוד, אבל קליבלנד.

מילווקי באקס (1) – טורונטו רפטורס (1) 3:00:

בפרקים הקודמים:

שני המשחקים הראשונים היו מלהיבים בתחושה שהם נתנו שהכל יכול לקרות בכל משחק בסדרה הזאת. המשחק הראשון היה צמוד במשך 3 רבעים כשטורונטו שולטת בריבאונד אבל קולעת קטסטרופה, וברבע הרביעי באה הריצה של מילווקי על גבו של הפריק שהוביל את מילווקי לנצחון ולגניבת הביתיות. במשחק השני מילווקי הייתה קרובה לקמבאק אחרי שכבר פגרה בפער גדול ברבע הרביעי, אבל החזרה של הדואו של טורונטו לכושרם הרגיל אפשרה לטורונטו לנצח את המשחק.

מאפייני הסדרה עד כה:

הבאקס נעולים על הרפטורס: הבאקס משחקים עד כה סדרה כמעט נטולת טעויות, וכך הם ממצים את הכישרון החסר שלהם לעמדת יתרון בסדרה. הבאקס לא זורקים זריקות רעות ועומדים על 44% מהשדה ומהשלוש כאחד, הם שומרים נפלא על הכדור (8.5 איבודים, הכי מעט בפליאוף), לא מהמרים בהגנה (5.5 חטיפות בלבד, 4.5 חסימות למרות הפריק) וקולעים מהעונשים השני הכי טוב בפליאוף (85.3%)

הפריק הופך לסופרסטאר: בלי מרכאות, בלי סימני שאלה, ובלי דיבור על פוטנציאל, הפריק הוא האלפא דוג של מילווקי, והוא הופך לסופרסטאר בליגה הזאת לנגד עינינו באותו אופן שקוואי הפך לסופרסטאר לנגד עינינו באליפות של הספרס. הוא העשירי בנקודות בפליאוף (26 למשחק), ב-52% מהשדה, עם 11.5 ריבאונדים למשחק, ואי אפשר לחכות לראות לאן הוא ימשיך ויתפתח בהמשך.

מפתחות מילווקי:

סקור נמוך:

מילווקי עמדה בשני המשחקים על אזור ה-100 נקודות, זה לא מפתיע ואני לא חושב שהיא שווה הרבה יותר מול טורונטו, המשמעות היא שהיא חייבת לחזק את ההגנה שלה בחזרה, אם היא תחזיק את טורונטו מתחת ל-100, בוודאי בבית, סיכוייה לנצח ולשמור על הביתיות שהשיגה בעמל רב בערבות קנדה יעלו פלאים.

ג'יאניס:

אין מה לעשות, בהיעדר ג'בארי פרקר, מילווקי היא קבוצה של ג'יאניס וחבורה של שחקנים משלימים טובים יותר או טובים פחות. כשהוא שיחק היטב לפתע ט'ון מייקר נראה כצעיר מבטיח, ברוגדון נראה כגניבת השנה, ומידלטון נראה כגארד מהעלית. כשהוא לא, ובמשחק השני הוא לא היה בשיאו, מילווקי נראת כמו הבינוניות שמאפיינת אותם כבר עשורים. אם אתם מחפשים מספר אצבע, 50% מהשדה הוא מספר אצבע לא רע.

מפתחות טורונטו:

קייל לאורי:

ההבדל בין משחק 1 למשחק 2 היה קייל לאורי. בעוד במשחק הראשון הוא היה קטסטרופה, במשחק השני הוא חזר לעצמו קלע 22 באחוזים טובים ואיפשר לטורונטו להגיע לסקור שהיא צריכה כדי לנצח. דרוזן יתן את מה שהוא יתן, אבל לטורונטו אין מספיק כוח אש בלי לאורי אפילו מול מילווקי, והיא תצטרך אותו הלילה.

קליעה מבחוץ:

עוד הבדל בולט בין המשחקים היה הקליעה של טורונטו מבחוץ, שבוודאי קשורה גם לסעיף הקודם. אם היא תצליח לעבור את ה-40% מחוץ לקשת, סיכוייה להגיע לסקור שהיא צריכה גבוהים וכך גם סיכויי הניצחון שלה. יש לה את הכלים לעשות זאת היא רק צריכה לשחק עליהם נכון, ולקוות שלאורי לא יתפוס עוד ערב קר.

הימור: נלך עם הלב, מילווקי ב-10.

והשיר מוקדם לפריק.

ממפיס גריזליס (0) – סן אנטוניו ספרס (2) 4:30:

בפרקים הקודמים:

בהיעדר טוני אלן, הספרס אפילו לא מתקשים. בעוד במשחק הראשון הספרס אפשרו לממפיס להוביל עד אמצע הרבע השני, כשמארק גאסול טוחן את אחיו בצבע ומשיג לא פחות מ-32 נקודות, במחצית השניה הספרס הבהירו מי כאן הקונטנדרית, ועם 32 נקודות של קוואי באחוזים נהדרים מהשדה ובעיקר עם הגנה חונקת ושליטה בריבאונד הם שלחו את ממפיס לחפש דרכים אחרות לנצח אותם.

במשחק השני אפילו זה לא היה. ממפיס התקרבה בתחילת הרביעי אחרי שהספרס הובילו לאורך כל המשחק, בעיקר כי הקליעה משלוש של סן אנטוניו לא הייתה מכוונת עד הסוף, אבל הספרס נתנו את הפוש שהם היו צריכים כדי לשמור על הביתיות, וממפיס יצטרכו יכולת מושלמת של הכלים שיש להם על מנת לשמור על סיכוי במשחק מספר 3 ולא ללכת לסוויפ שרבים (כולל הח"מ) מצפים לו.

מאפייני הסדרה עד כה:

קוואי מתמקם כאלפא אחרי לברון:

ובכן זה היה דיי צפוי כשהתברר שטוני אלן לא ישחק, אבל לממפיס אין שום תשובה לקוואי והוא פשוט משתלט על העסק. עם 34.5 נקודות למשחק ב-36 דקות הוא הקלע השלישי בפליאוף הזה אחרי ווסטברוק והארדן, והוא עושה את זה נטו מחצי מרחק ומהצבע (קולע 0.5 שלשות למשחק) ומוסיף 7 ריבאונדים למשחק.

ממפיס לא מסוגלת להגן על הספרס:

אבל זה לא רק קוואי, ממפיס פשוט לא מסוגלת לשמור על הספרס בשום פרמטר. הספרס מנצחים בקלות בקצב משחק יחסית איטי כי הם יעילים בצורה מובהקת. עם 50.4% מהשדה ו-45% משלוש, ועל אף שהם מוסרים הכי מעט אסיסטים בפליאוף הזה עד כה, הספרס נראים כמו מוטציה מחרידה שמשלבת את ההגנה של קבוצת שנות ה-90 והנעת הכדור מסביב לקשת ה-3 של השנים האחרונות, אומנם זה מול ממפיס שכאמור לא מסוגלת להגן על הספרס (מקום 3 הכי מעט חסימות בפליאוף) אבל זה בכל זאת נעים לראות (אם אתם לא אוהדי ממפיס זאת אומרת).

הספרס משתלטים על המשחק גם בצבע:

בדיבור על הסדרה לפני הפליאוף, התחושה הייתה שאם ממפיס יכולה לעשות כאן משהו, זה יהיה הודות להשתלטות על הצבע כאשר גאסול פשוט יבריח את אחיו ואת אולדרידג' מהצבע, ובכן, זה לא ממש קרה, ואין סיבה להיות מופתעים. אבל העובדה שהספרס מחזיקים ביתרון כל כך ברור בריבאונד (40.5-35) הופכת את הסדרה הזאת ללא פייט בשני המשחקים הראשונים.

מפתחות ממפיס:

הגבלת אחוזי הקליעה: הספרס קולעים הכי טוב משלוש בפליאוף הזה. ממפיס לא יכולה לאפשר את זה, היא חייבת להכריח את המשחק לצבע שם יש לה פייט, אם גרין ופרקר ימשיכו לקלוע בכזאת קלות ממפיס לא תצליח אפילו להישאר במשחק מספיק זמן כדי להרגיש שהיה לה סיכוי.

ריבאונד: כדי שאנדרדוג ינצח הוא חייב להיות הרבה יותר אינטנסיבי מהפייבוריט, ממפיס עם רנדולף וגאסול לא יכולה להידרס ככה בצבע על ידי הספרס, זאת נקודה שהם יהיו חייבים לשפר בבית, ויש סיכוי לא רע שההתלהבות של החזרה לממפיס תאפשר לגבוהים שלה וגם לפורוורדים האתלטים שלה את המוטיבציה כדי להשתלט על הריבאונד ולתת לקבוצה את ה"עוד כמה כדורים" שהיא צריכה.

מפתחות ספרס:

שמירה על הכדור:

נקודה מפתיעה במידת מה, אבל הספרס לא שומרים טוב על הכדור בסדרה הזאת, הם במקום ה-7 באיבודים, עם 13 איבודים למשחק (בעוד ממפיס מאבדת 9.5 אגב), קוואי מאבד 3 למשחק, וזה יותר מדי, שיפור בנקודה הזאת יהפוך את הקרב לקל יותר, ולו בגלל שלממפיס אין ממש מה למכור בהתקפה מסודרת מול הספרס.

פרקר-מילס:

בשקט בשקט פרקר מחזיר את השעון אחורנית והוא עושה זאת הרבה הודות לגאונות של פופוביץ' והתמיכה של מילס. פרקר קולע 16.5 למשחק (מקום 28 בפליאוף) באחוזים מופלאים, והוא עושה זאת ב-23 דקות בלבד ולמעשה, זאת הסיבה שהוא עושה זאת. יש כאן שתי נקודות שמקופלות באחת. הראשונה היא היכולת של פרקר ותרומתו ההתקפית שמחייבת תשומת לב לקו האחורי ושמחררת את גרין, קוואי והגבוהים לעשות את מה שהם יודעים (באופן מעניין התפוקה הזאת לא מתכתבת עם תרומה באסיסטים, 1.5 למשחק בלבד), השניה היא שמילס צריך להיות מסוגל להישאר על המשחק 20 דקות במשחק בלי שהקבוצה השניה תגרש אותו במקלות ואבנים, בינתיים זה עובד, נראה איך זה ילך בממפיס.

הימור: הספרס ב-15.

לפוסט הזה יש 573 תגובות

 1. יאללללללללללה ספרס

 2. תודה רבה, מעולה.

  בתחושה לא מנומקת מדי, וגם מתוך רצון – ניצחון לפייסרס ובפור.
  וזה יהיה גם לצערי הערב של טורונטו, משוחררת מהלחץ. חבל כי אני רוצה גם שם סדרה ארוכה.
  כזה אני – שילמתי לליג פאס, רוצה כמה שיותר.

  1. למה משוחררת מהלחץ?
   ממש לא. חייבת ניצחון חוץ.

 3. משחק עם סקור נמוך והספרס בשיניים (הדובים יבואו רעבים)
  קליבלנד בקלות
  טורונטו בקלות

  1. אלעק טורונטו בקלות…. הובסו בבית במשחק הראשון. ניצחו בשיניים במשחק השני… ובמשך העונה, הם היו קבוצת חוץ בינונית ומטה (ופירגנתי).

   גם אם הם ינצחו (והם לא), בקלות בוודאי זה לא יהיה.

   1. לאורי חזר לעניינים יחביבי… הסיפור של מילווקי גמור

    1. לאורי היה חושך במשחק הראשון.
     נתן משחק טוב במשחק השני… אבל אל תשכח, הם ניצחו ב-6 הפרש בלבד במשחק השני – בבית!
     בחוץ הם משחקים פחות טוב… ומילווקי עם הקהל שלה והביתיות, ישחקו אפילו טיפה יותר טוב.

     מה המסקנה? "ניצחון קל" זה בוודאי לא יהיה. אני צופה הפסד לטורנטו.

     1. אתם באמת שני אנשים שונים עם ניקים שממש מתאימים לזה שתתוכחו, או שמדובר בויכוח של פיצול אישיות של אותו בן אדם?

     2. 1000+ 🙂

     3. דורש שלום בית באגם הברבורים

     4. חחחח למען האמת זה אני… הוא קרא לעצמו ברבור שחור, אז עניתי לו כברבור לבן.

      אז ניצחון "קל" לא היה לטורונטו. בדיוק כמו שרשמתי… אבל ניצחון קליל לבאקס, היה גם היה.

      הרמזים היו מאוד ברורים במשחקים 1 (שהביסו את הראפטורס בחוץ) ובמשחק השני שטורונטו מעט איזנו את עצמם.. ניצחו בקושי. זה סימן את הבאות.

      מילווקי עוברת את הסדרה הזו בשלום.

 4. תודה על הפרוויו….

 5. אינדיאנה
  מילווקי
  ספרס

 6. הקאבס יחטיפו לאינדיאנים
  טורונטו תעמיד את הצבאים המקפצים במקומם
  הדובים יבעטו לדורבנות בישבן

 7. אינדי – זה חובה שלהם. והם יודעים את זה. (האמת גם הקאבס יודעים ויבואו כדי לסגור עניין. יהיה משחק אדיר לדעתי). אבל ללא התעלות של טרנר אין להם סיכוי. הוא המפתח, והוא זה שהושפל על ידי TT בשני המשחקים בקליבלנד. אם הוא לא יוצא מזה, זה אבוד. אני מאמין שהוא יצא.
  מילווקי – כי אני מאמין שקיד יהיה חכם כדי לעשות התאמות. וקייסי לגמרי תלוי ביכולת האישית של לאורי ודרוזן.
  ממפיס – למרות הכל. על הנייר, כמו שאמרת, אין לממפיס סיכוי. אבל פריזדייל הכין אותנו למשחק מלחמה סופר אגרסיבי, ולהוציא את המקסימום האפשרי משיפוט ביתי. יש סיכוי לדבר הזה להצליח, למשחק אחד, היום. כנראה לא מעבר לזה.

 8. מצוין.
  אני מהמר על אינדיאנה, מילווקי והספרס במשחקים צמודים.

 9. אינדיאנה לוקחת את המשחק היום…
  השיפוט יהיה יותר שוויוני (לעומת המשחקים הראשונים עם שיפוט מובהק לקאבס)
  האנרגיות של הביתיות
  ודבר נוסף אינדיאנה לא נופלת מהקאבס בהרבה

  1. היא נופלת בהרבה וגן המאמן שלה פחות טוב

   1. לא יודע עם פחות טוב אבל בהחלט לא משהו

  2. קבוצה שבונה על סטיבנסון לא תגיע רחוק.

   גם ג'ורג' מתגלה שוב כעילוי מבחינת כדורסל, אבל עם בעיית מנהיגות קשה.

   גם השנה לארי יתחיל את עונת הדיג מוקדם.

   1. לא תגיע רחוק אבל להדיח את הקאבס הבינונים זה מספיק

    1. אני לא חוזה עתידות, אז אולי הפייסרס באמת ידיחו את הקאבס.
     אבל את המשחק הקודם ראיתי במלואו –
     והפייסרס לא קופחו במשחק.

     1. אני זוכר לפחות פעמים שקופחו במאני טיים

 10. ספרס-ממפיס : עוד סדרה שתיגמר בסוויפ, אין לדובים מה למכור כן הם קבוצה קשוחה אבל רנדולף קרטר וטוני אלן כבר עם חצי רגל בקבר גאסול וקונלי פשוט לא מסםיק.
  לעומת זאת במזרח שום סדרה לא תגמר בסוויפ חוץ אולי מקליבלנד.

 11. בשביל ממפיס זה משחק על הסדרה, ועל הכבוד שלהם ושל מאמנם. מהמר עליהם תחת ההנחה שגם הלחץ על השופטים ייתן אותותיו.

 12. עבור ממפיס ואינדיאנה, המשחק הלילה הוא להיות או לחדול.
  לצערן של 2 הקבוצות, הן משחקות מול קבוצות עשירות בניסיון פלייאוף, כך שהאפקט הפסיכולוגי של "אפשר להפסיד" יהיה קטן בהרבה.

  במקרה של אינדיאנה, אני חושב שהמפתח הוא להצליח לתקוף את הצבע של קליבלנד (ע"ע טורונטו ב-2 משחקי הבית שלהם בשנה שעברה),
  ובצד ההגנתי, לעצור את הקליעה מבחוץ של הקאבס, מבלי לאפשר לקיירי ולברון להגיע לטבעת (קל לכתוב, קשה לבצע. אינדיאנה עשו עבודה לא רעה בלגרום איבודים בכניסות של לברון וקיירי, ובניסיון שלהם למסור לקלעים. אבל זה הגיע על חשבון אחוזים יפים של הקאבס מבחוץ – 12 שלשות ב-40%).

  הקאבס –
  הם קולעים ב-2 המשחקים הראשונים של הפלייאוף השנה את אותה כמות שלשות, ובאותם אחוזים כמו בשנה שעברה. וזה למרות שה-SG של הקבוצה עדיין לא בעניינים (ג'יי אר וקורבר עדיין לא "נכנסו לקצב").
  הגארדים של הקאבס קולעים נגד הפייסרס 6 שלשות למשחק ב-34%,
  בשנה שעברה בפלייאוף הם היו שווים 7 שלשות ב-40% .
  אם הלילה הקאבס ימשיכו במגמת השיפור שלהם, והפעם יצליחו גם לגרום לספסל להיות חלק מהמשחק –
  אני לא רואה איך הפייסרס מנצחים.

  ממפיס?
  הם הולכים לקרב. מילולית.
  זעקת הקרב של המאמן נשמעה היטב, והקבוצה הלילה תשחק ממפיס סטייל כדורסל – בלי סלים קלים, ועם המון פיזיות,
  וזה בתקווה שהלחץ שניסו ממפיס להפעיל על השופטים – יעבוד.
  אם הלחץ יעבוד, זה הופך למשחק של 50/50 .
  ההימור שלי?
  ניצחון של הספרס. אבל קל זה לא יהיה.

 13. תודה רבה על סקירה נפלאה זו.
  מקווה שאינדיאנה ינצחו

 14. מסכים עם שלושת התחזיות

 15. טורונטו יקחו את הסדרה בשיניים ב- 6-7 משחקים.
  כי:
  א. הם תמיד אוהבים לירות לעצמם ברגל לפני שהם זוחלים לקו המטרה
  ב. מילווקי קבוצה מוגבלת להחריד שמוציאה 300% מהפוטנציאל שלה.
  ג'אניס (עזבו אותי מהכינוי המפגר ההוא) הוא סופרסטאר מעורר השראה. הוא באמת נפלא ועוד יהיה יום אחד MVP.
  אבל חוץ ממנו באמת שממה.

  מילווקי היא הסחנין של הליגה. עם ג'ייסון קיד בתפקיד יוסי אבוקסיס וג'אניס בתפקיד ז'אורז'יניו.
  כולם מתים עליהם ורוצים שיצליחו, אבל יודעים בלב שעצם ההעפלה לפליאוף היא ההישג עצמו.

  1. לי יש הרגשה אחרת…

   גם ניתוח המשחקים הראשונים, מראה זאת.
   במשחק הראשון, הבאקס ניצחו בדו ספרתי מוחץ.
   בשני, טורונטו ניצחה במשחק צמוד בהפרש 6 נקודות.

   כעת, הביתיות התהפכה. טורונטו משחקת לא טוב בחוץ….
   ולמילווקי יש את האוהדים ומעט שריקות ביתיות, כפי שיש תמיד.

   ביחד זה שווה ניצחון ביתי. אמור להיות צמוד, אבל ההרגשה היא שהבאקס רושמים הלילה 2-1 בסדרה.

  2. אני חושב שיש יתרון למליווקי במאמן. אני חושב שלטורנטו סגל ממש מעולה ומאוזן ועמוק, ברמה של קונטדורית אפילו לאחר הצירוף של איבקה וטאקר, אבל לא ראיתי שיטה לא בהגנה ולא בהתקפה. ואת הדבר הזה קיד יודע לתקוף היטב בעזרת הכלים שיש לו. אפילו שיש לו פחות כלים.

   1. חוכמה גדולה. גם אם אתה לוקח את ה-5 כלבים שלי לחמישייה וממנה את הכלבה של השכנה בראשם יהיה להם יתרון בעמדת המאמן מול טורונטו

    1. זה מה שאמרתי לא?

 16. מארק פרייס יראה לרג'י מילר מי הבוס האמיתי

 17. ממפיס יכולה לנצח היום הם לא היו רעים במשחק 2 , מילווקי לדעתי גם תנצח היום בבית

 18. לברון כנראה מתכנן העברת האיום הרציני שלו למערב
  הוא סימן את ג'ורג' אך נדמה שהוא ישנה את זה לג'ימי
  לברון לא מעוניין בשום כח עולה במזרח ….הבחור גאון ומשחק על סטטיסטיקה שאומרת -אם אני מגיע כל שנה לגמר יש סיכוי גבוהה שאצליח לגרוף אליפות אחת או שתיים

  ולתחזית-
  קליבלנד מורידה דקות מלברון וכתוצאה מכך מפסידה (משחק שכנראה זורקת לפח מלכתחילה)
  הדובים יפסידו שוב כי אין מי שיעצור את לקוואי
  מילווקי מנצחת עם טריפל-דאבל של יאניס

 19. קליבלנד, טורונטו וממפיס מפסידות הלילה.

 20. תודה רבה דור ניתוח מועולה
  היום אני הולך עם טורנטו – יש לי תחושה שמילווקי לא יעמדו בציפיות בבית – וצפויים לאבד את הראש.
  דווקא על הייתי מהמר על אינדי ועל ממפיס. שתיהן תבואנה מתוך ההבנה שהם לא יכולים להרשות לעצמם לבזות את המועדון ולחטוף סוויפ מול הקהל הביתי.

 21. פריוויו מעולה. אני מסכים בקשר לתחזית עם כל הקבוצות, מה שכנראה אומר ששנינו טועים.

  דרך אגב, מה דעתך על הרמוט-נאדה? אני חושב שהטעות הראשונה והגדולה ביותר הייתה לעלות עם מסצ'רנו בלם במשחק הראשון בלי סרג'י רוברטו, ומשם הכל התגלגל.

  1. אני חושב שאתה צודק לגבי הטעות אבל זה הרבה יותר רחב מזה.

   לדעתי לברצלונה יש בעיית עומק חריפה, אין לה מגן ימני ואינייסטה, כמה שכואב לי להגיד את זה כי הוא השחקן האהוב עליי בעולם, כבר לא מסוגל להיות השחקן הדומיננטי בקישור על פני עונה שלמה.

   כל זה הוסתר באלגנטיות מאחורי ה-MSN, אבל כמו שאמר בוב מרלי, אפשר לשקר לחלק מהאנשים חלק מהזמן אבל אי אפשר לשקר לכל האנשים כל הזמן.

   ספציפית על המשחק הראשון לדעתי ברגע שבוסקטס לא יכל לשחק לא היה שום סיכוי לייצר איזון הגנה התקפה וזה חיסל את ברצלונה.

   ברגע שאתה מגיע למשחק מול קבוצה איטלקית שבו היא רק צריכה לא לספוג, שיהיה לך מלא בהצלחה….

 22. קאבס ממפיס ומילווקי

  פריוויו לתפארת

 23. פריוויו מעולה! תודה.

 24. תודה דור, אחלה פריוויו ושיהיה לנו כיף של לילה

 25. אגב לא נרשמו התייחסויות לשיוך השיר "גאסטון" ללברון…

 26. לאוור בול vs נייקי . יהיה מעניין

 27. אינדיאנה ינצחו רק אם טרנר יהיה משמעותי.

  1. זה יהיה קלף רציני

 28. 12.5 נקודות 12 רב' 9.5 אסיסטים 4 חס' ורק 2.5 אב'

  דריימונד גרין.
  אגדה.

 29. קאבס, באקס, ספרס.

 30. פריוויו מצוין.
  מעניין אם זה המשחק שאינדי ינצחו

 31. לו למרות הפציעה והמשחק המצוין של שמפארט במשחק 2 פותח עם סמית

 32. מקמילן נותן למיילס את המקום שהיה לאליס בחמישייה במשחקים הקודמים

 33. אינדיאנה ב-2 התקפות מנצלת טוב יותר את הדאבל טים על ג'ורג' מאשר בכל 2 המשחקים הקודמים.

  1. הנעת כדור יפה מאוד שלהם

 34. סמית שומר על ג'ורג' ולברון על מיילס
  ג'ורג' שומר על לברון.
  כמה ישפיע עליו?

 35. יללאה פייסרס תעשו אותי גאים פעם אחד בפלייאוף למען השם

 36. לאב סופטטט

 37. אני אוהב מה שאני רואה

 38. השופטים מסבירים פנים לאורחים

 39. אני לא מבין למה גיפרוסון לא מקבל דקות .הוא יכול לעזור בהגנה

 40. מי אחראי על התספורת של שאמפרט? פשלה נוראית

 41. הקאבס מגיעיםלזריקותנוחות שפשוט לא נכנסות.
  בצד של אינדיאנה, עושה רושם שאליס לא ברוטצייה

 42. יופי לאנס הלוחש תמשיך ככה

 43. סטיבנסון חיית משחק

 44. אני חולה על ךאנס.
  עוד מ2013 ו2014

 45. איך סטיבנסון לא הסתדר עד היום בשום קבוצה?
  זאת שאלה שצריך לשאול אותו.

 46. כמות השלשות הפנויות שאינדיאנה מאפשרת לקליבלנד פשוט מעצבנת.

 47. מי יעצור את סראפין

 48. שעיה התכוונתי לגיפרסון של אינדיאנה לא הקירח חס וחלילה

  1. גם פה, ג'פרסון והגנה…

 49. טיירון לו יהיה המאמן הראשון להיזרק בסוף העונה. ובצדק.

 50. הקאבס מפסידים הים. יותר מדי רכים

 51. לאנס תנשוף לאוזן של לברון

 52. קליבלנד משחקים הגנה כמו בעונה הרגילה. 37 נקודות ברבע.

 53. הספסל של אינדי פתח נהדר.
  הטריו רובינסון-סטיבנסון-סראפין הקשה מאוד על הספסל של הקאבס

 54. אינדי חייבים היום לנצח ולו בשל העובדה שלאור המשחקים עד כה המלכה לא שווה 3 0 על אינדי.
  ובכלל האוהדים של אינדיאנה זה תמיד תענוג גדול

 55. אינדיאנה בהתלהבות של צעירים ברבע ראשון במגרש הביתי. תיכף לברון חוזר. יעבור להם.

 56. מרגע שלברון השאיר את קיירי מבוגר אחראי הפייסרס ברחו ליתרון.
  מצד שני, קורבר מחמיץ זריקות שהוא שם בעינים עצומות

 57. ג'פרסון של הקאבס הוא נבלה סרוחה. הוא וקורבר

 58. ענקקקקקקקקקקק חחחחחחחחחחחח ראיתם את החיקוי של לאנס ולברון בקהל חחחחחחחחח

 59. גי אר גמור. 2-3 קילו מיותרים

 60. אומייגדדדדדד

 61. טרנר חייב להיות משמעותי

 62. הרוקיייייייייייי ענקקקקק טורנר

  1. לא רוקי

 63. מיילס טרנר שאלוהים ישמור

 64. הנה מהלך לטופ 10 של מחר..

 65. הספסל עושה עד עכשיו את ההבדל לפייסרס, באו שם עם אנרגיות

 66. מה קורה מעיללללללל אריאלללל

  1. וואלה אש אחי…בדיוק שרקו תוקף של המלכה

 67. מישהו יגיד למקמילן להוציא את אליס מהמשחק או לא? הבן אדם לא קולע מבחוץ, לא מרכז ולא יודע לשמור. לא ברור על מה משלמים לו.

  1. הוא יכול להיות בן זוג של אולדיפו באוקלהומה

 68. אף שחקן שהוא לא לברון לא קלע לקאבס ברבע הזה אפילו נקודה

 69. ועכשיו הוא עקף את קובי בנקודות בפלייאוף

 70. לברון עבר את קובי במספר נקודות כולל בפלייאוף, 5640, עם 10 אחוז משחקים פחות, 202 מול 220. מפתיע מאוד.

  1. וברגע זה נולדו עוד כמה אוהדי לייקרס שתומכים בגולדן סטייט.

 71. אסור לתת לקיירי להתפוצץ

 72. ג'ורג' היה צריך לקחת את לברון גם במשחק הראשון, ולא פאקינג טיג..

  יאללה מפה אין תירוצים

  1. הראשון והשני..

 73. המשחק הזה של אינדי להפסיד

 74. אם זה פחות מ 20 הפרש במחצית אינדיאנה האמא של כל הפראיירים. משחק נוראי של קליבלנד.

 75. קדימה מילווקי

 76. מריח כמו בלואאוט מקומי. הקאבס רכים בטירוף

 77. ובכל זאת יש לי הרגשה חזקה שהם חוזרים מזה לנצח.

  1. על מה "ההרגשה החזקה" שלך מבוססת שנדע?

   1. על זה שאינדיאנה קבוצה צעירה עם שחקנים לא אמינים ומאמן מיושן ומקובע שלא יודע להגיב בזמן.
    כרגע הם מנצחים בגלל האנרגיות. אם לא יהיה להם את זה אז אין להם מה למכור.

  2. תמיר, לך למלא לוטו… 🙂

 78. עכשיו השאלה הקשה היא אם להשאר עם המשחק הזה שמרגיש טיפה גמור או לעבור לבאקס ראפטורס

  1. ולהסתכן בלהפסיד קאמבק

  2. למה שלא תסתכל על שניהם, כמוני Oהשני עוד לא התחיל)

  3. תראה את מילווקי בטלוויזיה ואת אינדי במחשב
   זה מה שאני עושה 🙂

 79. כרגיל מר לברון מאשים אחרים באיבוד שחקן

 80. סוף סוף שרקו להם על חסימה פלחלית

 81. בכושר הנוכחי, וושינגטון היא הטים-טו-ביט במזרח.

  1. לא מסכים. שיקגו היא קבוצה

 82. מילווקי משדרים בטלוויזיה ?

  1. כן. בארה"ב

 83. איפה שעייה??
  חסר לי הלדרוס לדרוס לדרוס שלו (:

 84. איזה פלופ מטורףףףףףף של לברון

 85. בערוץ הספורט משדרים מילווקי ?

  1. כן

 86. אבל בערוץ NBA שלא פתוח לכולם

 87. איזה יופי

 88. סוף סוף ללארי בירד קצת נחת רוח

 89. לפרק לפרק לפרק

  1. מלך (:

   1. Go spurs

 90. Knockkkkkkkk out פשוט איזה כיף להיות אוהד פייסרס ואוהד יובה ביומיים האלו

 91. עדייין קשה לי להבין איך אפשר לאהוב את הליגה הזאת (כמובן לאדוקים שבינינו) בלי ליג פאס??
  שווה כל שקל

  1. כי יש שידורים בhd בכל מקום. למה לשלם 300 שקל סתם?

  2. וערוץ הספורט משדר מעל מחצי מהמשחקים.

 92. ככל שההפרש היום יהיה יותר גדול, אם אינדיאנה בכלל תנצח, ככה ההפרש בו תנצח קלבילנד במשחק 4 יהיה גדול יותר.

  1. מונטה אליס על גבול המביך

 93. נראה שהבעייה נפתרה.
  יאללה למילווקי

 94. אני רואה בקודי 1080 hd קל לא תשלום ולא כלום

  1. איזה הרחבה?

 95. יש מילווקי בערוץ הספורט מישהו יודע ?

 96. אני מתלבט האם להישאר ער למשחק הבא:) אני צריך לקום בסביבות 12

  1. 12 ??? מה אתה קאפקייק ?

 97. כן זה ישודר מילווקי בספורט 5

 98. בכושר הנוכחי, עדיף לקאבס לא להתאמץ להגיע לגמר.

  אנשים ממילא מעריכים יותר קבוצה שלא עושה פיינאלס, יותר מאשר זו שמגיעה ומפסידה.
  כמו הספירה המגוחכת של ג'ורדן, "6 מתוך 6" – ולא 6 מתוך 19.

  1. 100+
   מגוחך הקטע הזה

 99. 5 live מילוואקי

 100. מי שראה את החימום של מילווקי, 2-3 דקות אהרון רו'רס הקוורטרבק של הפקרס השתתף איתם בזריקות. הקהל היה בטירוף

 101. תודה רבה

 102. שמתי סינגל מילווקי נקווה לטוב

 103. טרנר נעל את הצבע

 104. איזו חסימה של טרנר על לברון. הם עכשיו 1-1

 105. השפלה לאלופה

 106. ללללפפפפררררקקקקקק

  1. 25 הפרש במחצית זה נחמד…יאללה נזוז לויסקונסין

 107. מה לעזאזל אליס עושה בנבא?
  הוא משחק כמו קרטיס ג'ראלס רק בלי כשרון.

  1. אליס נראה רע אבל לפני שנתיים היה תותח על בדאלאס

 108. הנושף ללברונים בטירוף..

  המבחן האמיתי במשחק הבא.

 109. מנחם ספירו אדידוס עושה את הפלייי ביי פליי במילווקי עם ריצ'ארד המילטון וגרנט היל. הוא היה שדר רדיו מעולה באל איי ואני שמח לראות אותו משודרג. יהיה אחד השדרים הטובים בליגה בשנים הקרובות

  1. שמח עבור ספידו אדידוס שלך. עוד מהגר יווני?

 110. אם הקאבס מפסידים זה קוטע ללברון רצף של 19 נצחונות רצופים בסיבוב הראשון

 111. איזו חסימה של הגריק על הליטאי!

 112. דאנתה ג'ונס זה אוכל פגרים. כל שנה מצטרף לקבוצה בפלייאוף על תקן ילד מגבות

 113. לא ייאמן איך יווני וסודאני מנצחים במשחק אמריקאי. 1-9

 114. הבאקס הולכים לקחת את המשחק הזה

  1. גל, ופישר (לא דרק, הוותיק, שהיה שחקן קולנוע. אולי לא פישר. פוקס?
   המוח כבר לא עובד כמו פעם) משדר באינדיאנאפוך[ליס. לפחות הלייקרס וציאה שדרים

 115. מנחם, יש לך תחזית לגבי המשך הסדרה בין בוסטון לשיקאגו??

  1. שיקגו 0-4

   1. רשמתי.
    רק קח בחשבון שהבולס השנה זאת קבוצה מטורללת ויש לה פוטנציאל להפסיד פעמיים בבית.
    להערכתי הסדרה הזאת הולכת ל7 משחקים.
    עוד כמה ימים נהיה יותר חכמים..

   2. מחר יהיה המשחק הקריטי

 116. לא יודע. אולי זו סתם נטייה אבל אני נוטה לא מהמר על קבוצות צעירות בפלייאוף. לפעמים מקבלים משהו מדהים. רוב הזמן לא.

 117. אין סלים קלים לקנדים היום

 118. מייקר הסודני הוא מה זה לוחם. רזה אבל לוחם

  1. הוא לא סודני הוא חבשי

 119. אינדיאנה עם סטיבנסון הרבה יותר חזקה מהמאזן שלה בעונה הרגילה. כנל שיקגו עם וויד, רונדו ובאטלר מחוברים

 120. לא להאמין ש-2 מהחמישייה של הבאקס הם רוקיז

 121. לטורונטו אין סיכוי

 122. מידלטון נראה נהדר

  1. הפינגר רול שלו היה מושלם

 123. טורונטו-באקס יגמר צמוד

 124. הקהל במילווקי, תענוג. כמו באינדיאנה. בכלל במזרח, ממלכת הכדורסל.

  עדיין הקהל לא מדגדג את אירופה, שלא לדבר על אמריקה הלטינית. אבל הרבה יותר טוב מהקאפקייקס במערב.

  1. מסכים לגבי הקהל

  2. זה הרעב, כתוצאה מחוסר התחרותיות במזרח..

   בתור "אלוף העולם באהבת תחרותיות" אתה אמור לדעת..

   1. לא מבין.
    אתה אוהד של קבוצה שחזקיה את קווין דוראנט על הספסל, אשכרה כמו מכבי תל אביב וריאל מדריד, שלוקחות שחקנים כדי הלחליש יריבות, והולכת על השטיח של המערב,
    ואתה רואה את המשחק של אינדיאנה, של שיקגו, של מילווקי,
    ובא לדבר על תחרותיות?

    1. שמחזיקה

    2. כן. (הקאפקייק "קצת" פצוע, לא שאנו הבאנדווגנס מתביישים במשהו)

  3. בביקור ההזוי שלי במילווקי אכן גיליתי שלקבוצה יש קהל חם ואפילו יציע אולטראס

 125. הדאבל טים על לאורי בכל נגיעה שלו בכדור עובד נהדר

 126. שעיה, יגמר 12+

  1. יותר לכיוון ה-20

   1. באמת נראה כך

 127. אולי ג'וזף יביא שינוי

 128. אם טורונטו לא תופסים את עצמם ומהר ינאיס ינוח ברבע הרביעי

 129. לא פיייר שיש שחקן שיכול לתפוס את הכדור ולעבור את הצבע בשני צעדים קלילים ללא כדרור. יאניס ארוך מדי

 130. הטבעת של דלי מנצנצת.

 131. מילווקי באו לטבוח!!!!

 132. מילווקיי איזה קהלל איזה קבוצהה

  1. Packers country 🙂

 133. לאיזה בור הראפטורס נכנסו כל כך מהר

 134. קליבלנד מקבלת בראש וחסרה מאוד את דלבדובה, שבינתיים טוחן את טורונטו.

 135. אוב, אני מפנה את מירב הקשב לאינדיאנה
  הקאבס עלולים לחזור, לטורונטו אין סיכוי

  1. +1

 136. לא ראיתי הרבה מילווקי השנה אבל לפי הסדרה הזו נראה שפספסתי הרבה
  איזה משחק איזה שחרור כדור בין כולם (התאנדר?) והאגרסביות בהגנה? פששש תענוג ….ו2 רוקיז בחמישייה המונהגת ע"י ילדון יווני

 137. איבקה היחיד שמתפקד

 138. אפילו מייק ביזלי התצעורר! איזה סל!!! 20 הפרש.

 139. עוד מוקדם שי

 140. מילווקי במודד פליאוףף

 141. אינדי מפגרים אם הם חושבים שהמשחק נגמר

  1. הם הולכים להפסיד הדבילים האלה

 142. איזה רבע של מילווקי.
  12-32!

  נכנסו לעור של דרוזן. הורגים אותו.
  קיד גם נזכר סופסוף שיש לסגל המצומצם שלו עוד כלי על הספסל, מייקל ביזלי, שסופסוף רואה דקות בסדרה. שחקן שאני מחזיק ממנו, לא מנוצל בכלל.

 143. לא מאמין שהם הרגע עצרו את טורונטו על 12 נקודות ב-12 דקות

 144. סאעמק אינדי האלו לא יודעים לסגור עניין !

 145. נפיחות אחרונות של קליבלנד לפני שמשכיבים אותם לישון

 146. 4/18 מהשדה ברבע לטורונטו האומללים

  1. קיד יכול להיות גאה..

 147. בחיים לא הצלחת להבין את הקטע של זה שקוטף ריבאונד ומיד מנסה לקלוע בכוח על יער של ידיים.
  אשכרה ההגדרה המילונית לטיפשות

 148. ראן לא טוב לקאבס

 149. הראפטורס קלעו ברבע הראשון כמו ראס ברבע האחרון אתמול- 4/18

 150. הרפטורס משחקים כמו חבורה של כוסיות

  1. כי זה מה שהם

   1. הם בדרך הבטוחה לדפוק לי את הברקט

 151. פול גורג משתעשע …מפה לשם אוטוטו חד ספרתי

 152. איזה פאול על גורג' שלא נישרק!

 153. מונרו ודלי נהדרים. לעזאזאל מה יש לקיד נגדם

 154. פול ג'ורג' מתנקש בקבוצה שלו

 155. איזה תענוג אותם ואת הקהל שלהם

 156. הבאקס נראים כמו קונטנדרית ככה

  1. חחחחחחחחחחחחח גדול

 157. קליבלנד גמורים

 158. יששששששששששששש הלוחש מכה שוב
  Not in my house

 159. סטפנסון!!!!!!!!איזה גיימר!

 160. אלה היו פרפורים אחרונים של הקאבס לפלייאוף הנוכחי

 161. 13 אסיסטים על 17 סלים עם הגנה פסיכית

 162. סטיבנסון משגע את הקהל באינדי

 163. דלי משחק מצוין כל הסדרה. רואים את הניסיון, אני חושב שהוא ממש חסר לקליבלנד במיוחד עם איך שההגנה שלהם נראית, ומצחיק להגיד את זה

 164. איזה מזל!!!
  טוב שיש סטיבנסון
  מי יחזיר לו את השנים האבודות מחוץ לאינדי…

 165. יאללה צריכים קצת לעבוד על ה'מעורב' (אחד הדברים השנואים עלי בשעה שמשחקים אבל יש לי ברירה? אחרת יפטרו אותי)

 166. אז רגע רגע, מיהי הקבוצה שמהווה את האיום הגדול למלכה??
  בוסטון הפסידה פעמיים בבית.
  טורונטו כבר איבדה את הביתיות והיא בדרך לפיגור 2-1.
  וושינגטון?? מילווקי?? שיקגו רחמנא ליצלן????

 167. טורונטו מתים לשבור את הטבעת

 168. לאורי ודרוזן בפלייאוף זה פשוט באסט

 169. אם אינדיאנה יתנו ביטחון לטיגון, הוא יפרח כשסטיבנסון יקח ממנו את האחריות

 170. איזה שיפוט? לאב נשען על פול ומקבל פאול?

 171. וושינגטון אני מניח. גם קליבלנד נראים נורא ד"א. הרבה יותר פגיעים משנה שעברה

 172. זה נראה כאילו כל שחקן בטורונטו מפחד לזרוק, ונפטק מהכדור.

 173. 4/17 מהשדה לקיירי

 174. חוזר על עצמי מלפני שעה:
  הטים-טו-ביט במזרח, בכושר הנוכחי, היא וושינגטון.
  יש לה גם את המסלול הכי נוח, הכל יחסי, עד לגמר.
  אטלנטה, ביתרון 0-2, ואז המנצחת בין בוסטון לשיקגו.

 175. אינדיאנה המטומטמים הולכים להפסיד את זה

 176. קח פסק זמן מאמן מטומטם!!!

 177. 30 הפרש למילווקי. ליל הבלואאוטים

 178. פול גורג חסר אסי' לTD

 179. טורונטו שומרים על הקצב של נקודה לדקה

 180. 30 הפרש מילווקייי

 181. יותר מ 30 הפרש. טורונטו מתפרקים. ההגנה של הבאקס מרשימה, אבל זאת גם שביקה טוטאלית של הקנדים בינתיים

 182. מה עם ההבטחה של לברון לקלוע ב80 אחוז מהעונשין בפלייאוף?

 183. והנה אנחנו רק עשר באינדיאנה
  צריך לחוקק חוק נגד מה שקורה במילווקי. צער בעלי חיים

 184. דוויין קייסי לטיירון לו: ילד, אל תידחף, אותי יפטרו קודם.

 185. tripledouble – לאן טורונטו מגיעים בברקט שלך?

  1. מעדיף לא לדבר על זה 😂

   1. חחחחח

 186. קליבלנד בריצת 10-0, אינדיאנה לא קולעים כבר 4 דקות כמכט, והמאמן המפגר של טורונטו אפילו לא חושב על לעשות פסק זמן ולשרטט איזה תרגיל, לצעוק להעיר משהו. טמטום

  1. זה באמת לא ברור

 187. השופטים עולים להתקפה

 188. לברון כבר עם 5 שלשות

 189. נראלי אינדיאנה בדרך הבטוחה לשבור איזה שיא של איבוד יתרון ברבע אחד

 190. הקאבס עברו לבושידו. השופטים מאשרים בשתיקה

 191. מביךךך

  ניסו לשווק פה את טורונטו עם ה 2 אסיסטים שלהם למשחק כאיזו אלטרנטיבה שהקאבס פוחדת ממנה…

  הגדולות של המזרח קורסות, באמת כולן שוות שם בבינוניותן האפסית.

  1. שששששש אל תהרוס את התחרותיות של סומסום..
   תכף נשמע שוב את המנטרה על כמה המזרח אדיר והמערב חלש…
   הוא רדום אל תעיר אותו (;

 192. טוב נעבור לקליבלנד שוב. המשחק במילווקי זה שחיטה

 193. אם אינדי מפסידה את זה הם הקבוצה הכי זנותית שראיתי בשנים האחרונות…. עצם המחשבה עושה לי בחילה.
  התחיל הקאמבק של הראפטורס רק 29 הפרש

  1. חחחחחחחחחחחח

 194. לקליבלנד יש מסלול פתוח ישר לגמר.

 195. שאלה: באיזה דקה יתפסו ללברון השרירים? בקושי ישב על הספסל

 196. הקאבס בפיגור שבע בסוף הרבע השלישי. מישהו מהמר נגדם?

  1. אני.
   הם ייאלצו להחזיר את קיירי כדי לקבל נקודות בהתקפה, וזה אומר ששוב אין הגנה.
   הוא עם מינוס 17 בינתיים.

 197. לברון מחטיא 2 מהעונשין – קולע 2 שלשות משליש מגרש

 198. בוסטון היאמהשקר הכי גדול במזרח. יותר מאטלנטה 2015.

 199. הקהל הדליק אותו

 200. יאללה חזרה לאינדיאנה לרבע הרביעי

 201. גורג נעלם

 202. אין פלא שהמאמן של אינדיאנה לא לקח פסק זמן, תשמעו את מילות החוכמה בראיון שלו עכשיו : we just gotta score

  1. מה הבעיה?
   חחחח

   1. זה גם אוהד יכול להגיד לי, מה הוא עשה כל הרבע חוץ מלעמוד?

 203. גורג עשה הארדן

 204. This flop time

 205. איזה הצגות של לברון כאילו ירו בו

 206. שיפוט קרקס

 207. גורג מטומטם אגב.

 208. ללברון יש ממוצע של 10 ממים למשחק..

 209. סומסום, אני ממש מקווה שאתה צודק ואינדי תחקח.
  אם מצמידים לי אקדח לרקה אני מהמר על הקאבס

  1. רק אמרתי וקורבר קובר שלשה למינוס חמש…

  2. מאוד אתאכזב אם הקאבס ייקחו. למרות שאני אוהד דטרויט ואסור להגיד משהו בזכות אינדי.
   כי אני רוצה סדרה. וכי אינדיאנה שווים לפחות 2 בסדרה הזו.
   ולא מגיע לטיירון לו, שיבוא לברון כל פעם וינגב את האפסוסיות שלו.

   1. אם את זה הם לא לוקחים הם שווים בדיוק את הסוויפ שהם הולכים לקבל

 210. פשוט קבוצה של מטומטמים.
  אין דרך אחרת להסביר.
  הקבוצה הכי לא מאומנת שאני זוכר בפליאוף.

 211. בכיינים אינדיאנה, מרביצים ללברון בפרצוף, מרביצים אשכרה מרביצים, ומתלוננים על פאו

 212. יאללה קליבלנד יאלללה

 213. גיא תפסיק להתבכיין כמו אוהדי ברצה

 214. צריך להגיד את האמת. גם בחצי הראשון קליבלנד זרקה שלשות טובות חופשיות. המזל נגמר לאינדיאנה. אין להם הגנה

 215. לברון לא עשה פלופ. אשכרה חטף כאפה

 216. כזאת קבוצה לא אינטלגנטית אינדיאנה.
  כזה טיפש פול גורג איפפפפפ כמעט ברמות ווסטבריקיות.
  מה אתה מכריח זריקות יטמבל??? יש עליך דאבל טים מה אתה זורק על 2 במקום לתת ללוחש שמשמאלך פנוי לחלוטין????
  למה אין יותר פיק אנד רול בין טיג לטרנר??
  אני ממש מקווה בשבילם שיתעשתו עד לסיום מכיוון שאם הם מפסידים את זה אז סוויפ יהיה בבחינת המתת חסד

 217. שום תרגיל, שום סדר בהתקפה וגם בהגנה, סתם כל שחקן בתורו עולה לזריקה והמאמן משקיף מהצד. לאינדיאנה מגיע להפסיד

 218. פשוט לא להאמין איך חוזרים מפסק זמן עם כזה תרגיל עלוב??????
  זה אפילו לא תקגיל!!

 219. מונטה אליס יאשפה

  1. לא מבין למה הוא משחק בכלל

 220. כן שחקן 2.11 נופל משחקן של מטר וסיגריה כאילו ירו בו.
  הפלןפים של לברון מדבקים

  1. מה זה קשור? נראה אותך חוטף כאפה עם תנופה ממישהו בגובה מטר וחצי

 221. שתי הקבוצות גרועות בהגנה. קליבלנד עכשיו חזרו לשמור קצת והצליחו לחזור.

 222. לא להאמין

 223. וואו אליס טיפש

 224. טורונטו, עם לאורי, איבקה, קארול, איבקה, JV, פטרסון, ג'וזף, טאקר, גומרת מחצית על 30 נקודות.
  איזה בושה. בכל הכבוד למילווקי.

  1. מתוכם 14 מהעונשין

  2. כן, החסרתי את דרוזן, עם 8 מ-8 מהקו.
   תכנית המשחק של קייסי: תנו את הכדור לדמאר, והוא יסחט עבירות.
   הולך פרפקט!

   1. כן..
    אבל חייבים לתת כבוד גם לבאקס בעיקר יאניס מידלטון ומונרו

 225. קליבלנד נותנת מלחמה!!! תענוג

 226. תיקון הפייסרס כולם משחקים עכשיו כדורסל טיפש

 227. עכשיו אני כבר בטוח, זה של הקאבס. אין מצב שלברון מפסיד את זה.

 228. טוב אינדיאנכ יללאה נחזור מ3-0 לא נורא אם נפסיד את זה גם

  1. ONE GAME ON TIME

 229. איז הגנה בושה!!!!!!

 230. אני רועד בדיוק כמו רובכם

 231. דווין קייסי צריך להגיד לשחקנים שלו שיקחו דוגמה מהקאבס שגם היום בפיגור 25 במחצית בחוץ וברבע אחד הפכו הכל..
  מצד שני אני בספק אם יש קבוצה פאתטית כמו אינדי

 232. קיירי ארווינג לא משחק כל המחצית השניה וכל הקאמבק, או שאני טועה?

 233. ישששששש טמג עם שלשה ועבירה

 234. גורג ללא ספק השחקן הטיפש במגרש

 235. לברון פשוט מטייל לסל

 236. לא יאומן כי יסופר…

 237. זה לא באמת קורה. אינדיאנה לוסט קונטרול

 238. בושה של שיפוט, טיג נכנס לו בעין

 239. חחחח אני פשוטהלא מופתע

 240. שמפארט עם הגנה נפלאה על ג'ורג' נראה לי מרוויח לעצמו מקום בחמישייה

 241. חחחחחח גדול… המשחק הזה הולך ונהיה קלאסיקה מזרחית !

  1. הייתי מעדיף קלאסיקה לוחמים סטייל אבל אינדי קבוצה חסרת מוח

   1. הקלאסיקה היחידה של הלוחמים (בינתיים), זה משחק 6 בגמר המערב האחרון.
    ובגלל ההצטיינות שלו במשחק, הם גם צירפו את דוראנט.

    1. תן תחזית להמשך.. מילווקי – שיקגו בגמר המזרח ?

    2. אוקיי, הייתי מעדיף שחיטה לוחמים סטייל, משהו בסגנון של אתמול על פורטלנד

 242. לברון אני שונא אותך אבל אתה חיה רעה

 243. בחיים לא ראיתי משחק עם שתי הגנות ככ רעות.

 244. אינדיאנה מטומטמים.
  טורונטו ביזיון, מאוד מאכזבים אותי

  1. ודווקא את ג"ס אתה רוצה לפרק? 🙂

 245. אי אפשר לשים על קורבר שכל פעם חוסם ללברון את מיילס במקום את אליס?

  1. ואם יביאו את שמפארט לחסום במקום קורבר האפקט של הפיק אנד פופ פחות משמעותי ולא חייבים להחליף

 246. יש לקליבנד שחקן בשם לברון ג'יימס, נראה לא רע בכלל.

  1. כן, אמרו שיש בו משהו

 247. אינדיאנה משחקת עכשיו על הכבוד שלה שהוא יהיה רמוס ומעוך אם תפסיד כי את הסדרה הזאת היא כבר הפסידה במחצית השניה היא רק לא יודעת את זה עדיין.
  ומקמילן אגב מאמן אשפתי

 248. גורג שוב מוכיח כמה הוא שחקן טיפש

 249. מדהים איך כל התקפה לברון נשאר לבד בטבעת

 250. אין הגנות, אבל יש חתיכת משחק.
  קונה את זה על ההיפך.

 251. קאמבק מטורף וכולו בלי לאב וקיירי

 252. ומה שיותר מעצבן זה שלברון ככ תשוש שחוץ מחדירות הוא לא יקלע כלום

 253. הגנה כזאת רפויה לא ראיתי מימי

 254. מיילס טרנר עוד אחד בלי שכל.

 255. !Trade Irving & Love

 256. מישו יודע להגיד כמה אסיסטים של לברון היו לשלשות?

 257. לברון גמור מעייפות. בסטרואידים לא מאפשרים מאמץ ארוך

 258. ווואייי לברון

 259. אני משנה את דעתי…ברצינות.
  אני רוצה שקליבלנד תנצח אולי זה יסתום את הפה של כמה טמבלים פה שמתרשמים לי מהמזרח האימתני…..אויי העליבות אויי המבוכה

 260. איזה שחקן לברון!!!!
  ינעל דינו

 261. לברון עם אחוזים יותר טובים מהשדה, ומשלוש, מאשר מהקו.
  האק-א-ברון!

 262. לברון אשכרה ניצח לבדו את אינדיאנה, הוא פשוט טוב מדי. למה לאב וקיירי על הספסל?

  1. כי הם היו גרועים זה למה

 263. הגדול בדורו תגידו מה שתגידו

 264. אחכ תזיינו לנו במוח שהמזרח לא פח ושיש דבר כזה הגנה מזרחית ומשחק קשוח.
  זה ככ רחוק וככ לא רלוונטי.

  ואז גיא יבוא עם כל מיני מדדים סטטיסטיים שזפק בכלל אם הוא או מישהו מבין אותם וספק בכלל אם יש להם תוקף כלשהו ויגיד שזה בכלל לא נכון.

 265. חברה, במקום לקטר, שבו ותהנו מאחת ההופעות הגדולות של לברון בהיסטוריית המשחק שלו, עוד שנים תיהנו לספר על כך.

  1. מה שכן, יש על המשחק הזה כתם קטן עם שיפוט נוטה לטובת קליבלנד, מחטיפים חופשי והמשרוקית דוממת.

 266. גם טיג הוכיח שהוא זכאי לקצבה מביטוח לאומי

  1. 😂

 267. ראיתי את מקמלין מכניס מפה של סאבואי לכיס

 268. זו עבירה על פול ג'ורג', אבל בווידאו אמורים לתת פוזשן לקאבס. כי אי אפשר לשרוק עבירה בדיעבד.
  נראה אם השופטים חכמים ויבלפו.

  1. לא יפה.

 269. לברון לא מוסר, חבל

 270. לא, אני כבר לא מתווכח עם כל מי שפשוט לא מסוגל להבין את מה שהוא רואה.

  1. אל.
   חבל על זמנך היקר.

 271. יששששששששש

 272. המצב ככ גרוע שאפילו האוהדים האמריקאים ההזויים לא רוקדים בפסק זמן

 273. haven't we suffered enough

 274. לברון מדהים!!!! ואיזה וןאבוס של טיירון לו שהוריד את לאב וקיירי הגרועים לספסל!!

 275. אינדי פראיירים ברמות על

 276. נגמר
  תראו את תגובה 136 לפני שעה וחמש דקות.
  סתם עף על עצמי קצת 🙂

 277. עוד לא נגמר

 278. המאמן של אינדיאנה פשוט ביזיון. אתה רואה שמיילס טרנר ותדיוס יאנג משתינים על המגרש, למה לא להוריד אותם?
  והתרגילים של הקבוצה אם אפשר בכלל לקרוא להם ככה פשוט מביכים. לו עושה למקמילן בית ספר ואני בכלל לא תופס מלו

 279. ולברון ימשיך את הרצף שלו בסיבוב הראשון ל-20 (!!) נצחונות

 280. לברון היה אדיר היום אבל מעבר להכל ובפער עצום זאת אינדיאנה שהסריחה את הפרקט בתצוגה שתיזכר לדראון עולם.
  סומסומיקו תן לנו איזה נאום חוצב להבות נשמה..איזה משהו בסגנון של קאמבקים מדהימים יש רק במזרח.
  תאלתר משהו סומכים עליך

  1. המזפח!
   שטיח!
   לה-פלופ!!!!

  2. פורטלנד האיומה. ממש דרך האימים של ג"ס במערב. קבוצה מפחידה, כל כך מתאימה לפלייאוף

 281. שעיה, תנחומי

 282. זה מה שניסינו להסביר לכם שנה שלמה..

  הסיבה שיש שם תחרות היא כי כולן דפוקות פחות או יותר באותה רמת יורוליג.

  הטיול אחרי צבא (מש"ק ממטרות) של לברון במזרח הרחוק נמשך..

  1. +100000000

  2. מתי קרי ודוראנט היו צריכים לתת 45 דקות כדי לנצח בפלייאוף?

   1. זה בכלל נלא קשור..

    הקאבס קבוצה דפוקה, רק שבמזרח יש יותר דפוקות ממנה שמאפשרות לה להגיע רעננה לגמר.

    מתי הקאבס פגשו במזרח קבוצה כמו הספרס או אוקלהומה של דוראנט ?

    1. הם לא פגשו כאלה קבוצות (אפילו שאפשר להתווכח על טורונטו עונה שעברה).
     אבל אני כרגע מדבר על הסיבוב הראשון. שהלוחמים והדורבנות לא צריכים בכלל להזיע ולברון שיחק כבר 130 דקות ולא היה משחק לא צמוד כולל קאמבק שהשווה את הגדול בהסטוריה של הפלייאוף.

     1. במזרח.. כפרה.. במזרח (טורונטו??? קבוצה מפגרת)

  3. למיטב זיכרוני, הסדרה האחרונה שהקאבס ניצחו לפני אינדיאנה, הייתה מול צסק"א גולדן סטייט…

   1. אבל זה בדיוק הטיעון.. שהיא מגיעה רעננה אחרי הטיילת במזרח…

    בנוסף היא אף פעם לא צריכה במשך כל העונה להתאבק על מיקומים, ויכולה לאפשר מנוחות לשחקנים שלה, בניגוד לגולדן והספרס שלמרות המאזנים הפסיכים שלהם תמיד היתה צריכות לחשוש למקום הראשון.

    1. אתה סותר את עצמך. הדקות של השחקנים בג"ס וס"א נמוכות כולן משל לברון. אז כנראה שקל להן יותר

  4. מיליון +

 283. דור שלם של מזרחים שעושה במכנסיים כשלברון בסביבה

 284. מסכן בירד חוטף מכל הכיוונים

  1. זבלבן

 285. האוהדים רוקדים כאילו היי לא קרה כלום.לא יאומן קהל האמרקאני

 286. עוד לא נגמר בכלל

  1. די נו
   נגמר לפני 10 דקות כבר

 287. תנסו לדמיין אם מיילס היה קולע במשחק הראשוו.איזה סדרה הייהו מקבלים

 288. אני לא חושב שהמזרח חזק מהמערב אבל אוהדי גולדן סטייט או הספרס שקיבלו את הסדרות הכי קלות בליגה הם לא אלה שיכולים להתלונן

  1. אתה שוכח עניין הרבה יותר חשוב, וזה המנוחות במהלך העונה הסדירה.

   בנוסף, לפי מאזנים, קליבלנד היתה בכלל אמורה סיבוב ראשון לפגוש את הקליפרס, הפייבוריטית של גיא לגמר המערב, בלי יתרון ביתיות.

   1. לברון שיחק יותר דקות בעונה הסדירה ה-14 שלו בליגה מכל שחקן גולדן או ספרס

    1. מה זה קשור תגיד לי ??

     אז תחשוב כמה דק' הוא היה משחק במערב, בשביל להיכנס בכלל לפלייאוף… קליבלנד מאזן 6 במערב…

     איך הוא היה יכול לוותר על משחקים שלמים ולא לעלות אליהם ?

     1. בטח שקשור. דיברנו על מנוחה לא?
      אפשר לחשוב גם הוא נח 20 משחקים. 8 משחקים סה"כ שהוא לא עלה אליהם שחקנים בפז"מ שלו בליגה מפסידים הרבה יותר (ועם פחות דקות)

      שיהיה לילה טוב

     2. 8 משחקים זה המון בעונה של בק2בק !

      שוב, לא משנה כמה הוא לא נח במזרח, במערב הוא וגם האחרים היו חייבים לדפוק כרטיס הרבה יותר בגלל מאבק מיקומים, זה כולל גם יותר אינטנסיביות במשחקים שאי אפשר לזרוק כמו במזרח

      מה כזה מסובך להבין ? לילה טוב

 289. וואו,
  קמתי לספרס ואני רואה שמילווקי שוחטים את טורנטו.
  לא ייאמן הפער בין קבוצת העונה הרגילה של קנדה לבין הפלייאוף

 290. מקווה שראשי בוסטון רואים את הסדרה ותופסים את הראש שלא הביאו את ג׳ורג׳. אם עם הצוות המגעיל שיש לו באינדיאנה הוא מצליח לדגדג את לברון, אז עם אשכרה קבוצה לצידו היה אפילו סדרה אמיתית ולא דילוג של קליבלנד לגמר.

  1. מה לדגדג איזה לדגדג, היה לו היום יתרון של 25 נקודות במחצית ומאז הוא לא הפסיק לטעות ולהחטיא.

   1. 100+

   2. בהחלט מדגדג, 3 משחקים שנראים קרוב שהקבוצה שלו זה החבורה הכי אנמית וחלבית שראיתי בחיי, והמאמן שלו ברמה של ילדים מחוזית.
    לא יודע מה רוצים ממנו, עשה הכל ובאחוזים לא רעים, אשמתו שטרנר שחקן של 38٪ לא מסוגל לקנות שלשה? אשמתו שיאנג מחטיא טיפ אינים פשוטים ומאפשר לטומפסון מלא ריבאונד התקפה? אשמתו שהסט תרגילים של המאמן שלו נראה בערך כמו של מכבי תל אביב של העונה? מה לעשות שמהצד השני יש קבוצה הרבה יותר טובה ומאומנת.

 291. הקאמבק הכי גדול בהיסטוריה שצ הפלייאוף

 292. מישהו כבר חזר מ 3-0 ?

  1. לברון בגמר הבא מול הקאפקייקס

   1. זה היה 3-1 ולא 3-0.
    עד היום אף אחד לא חזר מ-3-0.

 293. אולדריג' הולך לקו לשלוש זריקות מוצדקות.
  take that for data

  1. דווקא לא נראה שהיה פאול אלא שהכדור ברח לו (ואני בעדם..)

 294. קליבלנד בכוונה נמנעו מלשתף את לברון במשחקים בסוף, פשוט כדי שלא יצטרכו למכור אותם בהפגנתיות.
  הם רצו את אינדיאנה ולא את שוקאגו שעשתה להם סוויפ בעונה הסדירה. כן כן גם אטלנטה עשו להם ב2015 אבל לאטלנטה אין את באטלר, ווייד ורונדו.

  אתם תמשיכו לאונן על לברון אבל לא לזכור שהוא שיחק נגד קבוצות עם שחקן וחצי.
  בכל המזרח כולו יש 2 מוכחים שחקנים בטופ 20 פרט ללברון, השאר פרוספקטים שאולי יבשילו מתישהו, או כאלה שגם אחרי כמה וכמה עןנות פליאוף מתעקשים להמשיך ולהסריח את הפרקט (לאורי, דהרוזן). השאר שחקנים גמורים או כאלה שאף פעם לא מצאו את עצמם (אליס, טיג למשל).

  תצוגה אדירה של לברון בלי ספק, רק שהוא היה ככ הרבה פעמים לבד מתחת לטבעת שזה מחריד.

  הסדרה גמורה מהחטאת הזריקה של מיילס במשחק 1, אבל התוצאה עכשיו גם תהיה סוויפ מהדהד.
  בחצי הגמר קליסלנד תפגוש קבוצה שעוד 3 שנים רולי תצא מהתנור אפויה, או את טורונטו שבינתיים נהנת להסריח פרקטים. כן, הם יפגשו קבוצה בבניה שאחד הכוכבים שלה גמר את העונה, או קבוצה שמשתינה במכנסיים והיא גם ככה חסרת מסורת. וזה מדובר פה בחצי גמר קונפרנס.

  מה יהיה בחצי הגמר של המערב? תודה ששאלתם:
  גולדן סטייט ווריורס בכושר שיא, הזפארס אולי אחרי סוויפ ושוב עונה של מעל 60 נצחונות, יוסטון עם הmvp האמיתי, וקבוצה שנגדה לברון מפסיד בחוץ כבר 7 שנים ברצף, או הקליפרס, קבוצה שיכולה לאנוס את הצבע של קליבלנד.
  אבל למה להפקיע ללברון בטיול השנתי שלו לגמר, בדרך הוא פוגש כל מיני מקבלי קצבאות ביטוח לאומי, גמדים,,ומתחזים לשחקני כדורסל.

  1. וול, ג׳ורג׳, יאניס ובאטלר..יש קצת יותר מ-2

 295. אתם פשוט רואים מול העיניים שחקן אחד,
  א-ח-ד,
  שהוא מעל המשחק.

  עם צ'נינג פריי, קשיש פליט מאורלנדו. אורלנדו!
  עם ג'ייאר סמית', "הגמור" קראתם לו לפני רבע שעה. שנזרק מהניקס. הניקס!
  עם דרון וויליאמס, שנמלט משעת כיבוי האורות בבית אבות של סבתא שלי, שנפלט מדאלאס. דאלאס?
  עם קייל קורבר, אחלה ידית, אבל גם הוא תולה נעליים, והגנה זה דבר שהוא קרא עליו בלימודי המחתרות בפלשתינה-א"י.

  ועם אלה, הוא עושה את המהפך.
  לא טריסטן, לא לאב, לא קיירי, לא כלום. לברון והמחלקה הגריאטרית של פליטי הליגה.

  מה לעשות –
  he is THAT good.

  אם לא הבנתם את זה, בפיינאלס האחרונים, שחקן אחד מעל כל שחקני 2 הקבוצות, בנקודות, ריבאונדים, אסיסטים, חטיפות, ובלוקים. מעל כו-לם, ב-כ-ל הקטגוריות. מעל החטיפות של דריימונד, והחסימות שלו, מעל הקליעה של קיירי ושל קארי ושל קליי תומפסון.
  מעל כולם – בכל.
  בסדרה שלמה. דבר שלא קרה באף סדרת פלייאוף.
  שהיא גם סדרת הפיינאלס.
  ונגד קבוצה של 9-73.

  he is THAT good.

  אז את מי תאשימו?
  את האולקוס שלכם.

  אבל זה בסדר – אפילו לברון הזה לא יוכל על גולדן סטייט של השנה. 4 אולסטארים וכו'. יכולים להרגיע.

  לה-פלופ!
  המזפח!
  שטיח!
  יורוליג!

  אתם מצחיקים, בחיי.

  1. +1
   מספיק עם חוסר הפרגון הזה. למרות שאני חושב שהמזרח חלש מהמערב זה מאוד מאוד לא משמעותי. ולראייה הטיולים שהספרס והלוחמים יצאו אליהם. אם יש קבוצה שהדרך שלה סלולה השנה לגמר זה של הלוחמים לא של הלברונס.
   סומסום משהו אחד אני לא מסכים איתך – כשלברון יתקל מול הגנה מצופפת צבע הוא יראה הרבה פחות טוב ועדיין חייבים חייבים לפרגן למלך הרשע שמצדיק את הכינוי המלך

  2. + 100

 296. ראינו פה את השחקן הכי טוב בכל הזמנים בקאמבק הכי גדול בכל הזמנים.

  42 נקודות
  13 ריבאונד
  13 אסיסט

  1. לידיעת הצופה ראסל ווסטברוק- ככה עושים את זה נכון

 297. לברון פשוט לא אנושי

 298. סיכום של היומיים האחרונים:

  גולדן סטייט הקבוצה היחידה בליגה

 299. לקוואי יש אנרגייזר ברגליים

 300. אני רואה נכון את הבוקס סקור של מילווקי טורונטו? 44 נקודות לנשרות אחרי כמעט 3 רבעים ???

 301. והבעיה היחידה עם הלברון הזה, ואני חוזר על עצמי, מה לעשות –

  חבל מאוד שלברון לא לקח את הטאלנט שלו למערב.

  לברון במערב = 8 אליפויות רצופות. ומוחק גם את MJ מהמקום הראשון.

  איזה לוזר לה-פלופ.

  1. אתה זה שהספיד אותו..

   תן לנו עוד מהתחזיות שלך…

   אין קבוצה במזרח שלא ניסית למכור לנו !

   אינדי ("המאץ' אפ הכי קשה") טורונטו, בוסטון… בסוף תפגע במשהו..

   1. על מה אתה בוכה?
    שהוא שחקן טוב מדי.

    זו תמצית הבכי והתירוצים המגוחכים:
    למה לעזאזל לברון טוב מדי?

    כי הערב – ראית בעצמך. שיחק עם ההרכב בערך הכי חלש שתוכל להוציא מהליגה הזו, בטח בפלייאוף.
    עם שחקנים שאף אחד מהם לא רואה חמישיה בכל מקום אחר.

    ועשה מהפך משוגע, של מינוס 26 נקודות בחצי, לבדו.

    אז אתה בוכה, למה לברון כזה טוב?
    צודק.
    לא פייר שיש אחד שהוא כזה טוב. מה אגיד לך.

    1. אתה לא מאמין למה שאתה כותב..

     על מה אני בוכה ? נראה לך שיש לי את הציפיות שיש לך מאינדי ?

     אלפיי שעות טיסה על הליג פאס (ילדים יחפים בעיראק עומדים על ארובות לבנים עם אנטנה חלודה ביד כדי שאתה הסוציאליסט המצפוניסטתוכל לצפות בדראמונד זורק אבנים מהעונשין..) ואלו התחזיות שאתה מצליח לנפק ???

 302. השופטים עושים דווקא לפייזדיל

 303. תצוגת השנאה העיוורת הפכה מקומית למגוחכת.

  פשוט אוספים תירוצים לקראת ההפסד בפיינלס, ובדרך מתפללים שמישהו אולי יעצור בדרך את הקאבס, בגלל הפחד לפגוש אותם.

  "היה להם קל" , "מזפח" , "השופטים" , "הרצפה עקומה…"

  מגוחך.

  1. גיא – גם אם יש כאלה ששונאים את לברון , אתה לא יכול להתכחש לרמה הירודה (מאד! ) ש"אריות" המזרח מציגות בפלייאוף עד כה..
   בוסטון?
   טורנטו?
   (אלה הקבוצות שסומנו כמצאפ אפשרי לקאבס ועד עכשיו …?
   טורנטו נראית כמו התרופה האפשרית לרצף ההפסדים של מכבי

  2. צורת החשיבה היא מוזרה מאד
   קליבלנד הובסו מול גולדן ומול הספרס.
   ואתה אומר שהנצחונות שלהם מרשימים ?

   1. גם בשנה שעברה הקאבס הפסידו פעמיים בעונה הרגילה כשפגשו את גולדן סטייט.
    ראינו כמה זה עזר לקבוצה מהמזרח…

    אז צורת החשיבה שלי –
    חלק גדול מהתירוצים שנבנים, הם בגלל הטראומה.

 304. אם לברון אירווינג פריי תומפסון יבואו בכזה טירוף הם מפרקים את גולדן שוב

 305. ג'ייסון קיד, מהר להושיב את הסטארטרים שלך.
  טורונטו לא יסגרו הערב 30 הפרש ברבע, גם נגד 5 מוכרי דוריטוס ביציע.

  1. +1

 306. לבינתיים מילווקי מבזה את פחי האשפה הקנדיים. ואני עוד השתכנעתי שהם אשכרה מסוגלים להדיח את הקאבס

 307. חבל שלא שמתי את כספי על קרן הצבי. כל מה שחשבתי על טורנטו עד עכשיו הולך לפח. זה נראה שיש לקנדים בעיה מנטלית אמתית. לא יודע איך שחקנים שמרוויחים כל כך הרבה או שנמצאים בשנת חוזה מרשים לעצמם לשחק ככה

 308. לכל המתלהבים שקפצו מהחומרים, לברון שחקן אדיר אבל חולשת האחרים צועקת. קבוצות בלי מאמנים ובלי הגנה. כוכבים דימיקולו שחונכו להפסיד לו. מישהו יכול להגיד שאינדיאנה שיחקה כדורסל בחצי השני? קבוצה פח. עצוב

 309. תארו לכם שקליבלנד משובצת במערב ולפי המאזן שלה היא מקום רביעי
  עכשיו בסיבוב הראשון היא מקבלת את הקליפרס או יוטה
  בסיבוב השני היא מקבלת את ג"ס!!
  בגמר היא מקבלת את יוסטון או הספרס

  במקום זה היא מקבלת את אינדי המצחיקה
  את טורנטו המחרבנים במכנסיים או את הילדים מוולוקי
  בגמר היא תקבל שיקגו או וושינגטון (גם בוסטון ואטלנטה לא הכי מאתגרים)

 310. 46 זה אמיתי?.

 311. סוף סוף זה נראה שהספרס חזרו למשחק מסירות, אחר ישבפלייאוף 16 שיחקו iso מעצבנים 48 דקות כל משחק.

 312. מילווקי פשוט תענוג כיף לראות אותם משחקים

 313. יאללה הייטרים חזרה לחורים. ניפגש אחרי הקאמבק הבא בגמר של הווינר האולטימטיבי

 314. כשסטפן קארי עשה את שיא הנקודות בהארכה אם אני לא טועה, נגד פורטלנד (? – לא בודק עכשיו) –
  כולם, כולל כולם, עמדו על הרגליים, ומחאו לו כפיים.
  ובצדק. אתה רואה שחקן פנומנלי, בתצוגת שיא של ה-NBA, מה יש לא להעריך?

  אתם ראיתם הערב את לברון מוביל קבוצה, לא-קבוצה, מחליפים דלוחים, בתצוגה משוגעת, לקאמבק הגדול בתולדות הפלייאוף.

  ומה יש לכם להגיד על זה?
  תירוצים, ברמה שמביישת ילדים בגן. "פול ג'ורג' לא שחקן", "יורוליג", וכאלה.
  במקום להעריך גדולה – בדיוק כמו שהייתם עושים, או כמו שעשיתם, עם שחקן אחר. וכמו שתעשו עם כל אחד אחר.

  לדבר הזה יש שם, אבל למה לקלקל את האווירה פה.

  1. לשמוע הטפות מוסר על מי שכל העונה לכלך על קארי, גרין, KD וכ"ו, זה די צבוע..

   עכשיו אתה מנסה לשווק את עצמך כ "לוחש לכוכבים"..פתטי..

   1. הפוך, ידידי.
    ה"לכלוך" הוא על חוסר התחרות. ובעיקר, על הצטברות כוכבים במגה-קבוצה שמשמידה את הליגה, והיא אגב אמורה לעשות את זה גם ללברון או למי שתגיע מהמזרח.
    שאגיד משהו על הרמה של כל אחד מהם? מי אני בכלל? הם פנומנים אחד אחד.
    קווין דוראנט אבא של הפנומנים – והוא הסריח את הליגה, כשעבר לקבוצה של עוד 3 מגה-סטארים. בוא נדייק.

    זה לא מתקרב בכלל לבכי שלך – "למה לברון כזה טוב".

    1. אתה כזה מלא בבולשיט..

     את המעבר של לברון למיאמי כבר שכחת,.. אבל דוראנט עוד טרי לך.. לא נורא.. כמה אליפויות ותרכב לו על הגב בדיוק כמו על לברון.

     ולהביא ציטוטים סומסומיקו ???

     הרי אתה כ ל העונה, לא מסוגל לפרגן לגדולה של קבוצה שנבניתה בלוטרי, ורק בוכה "למה ג"ס כזו טובה ???"

     תפסיק להיתמם

     לברון לא העניין בכלל, העניין הוא טורונטו ובוסטון…

     1. פרגנתי לגולדן סטייט ואני ממשיך –
      הם קבוצה מדהימה, על-חלל, עם הכדורסל הכי מרהיב מאז השואו-טיים לייקרס. יותר מזה?
      אני רק אומר – לא פייר, ההצטברות של יותר מדי שחקנים מעולים. לא כוחות, קראו לזה בשכונה.
      זה לא כוחות. ועוד להושיב את דוראנט על הספסל ועדיין להיות מס' 1.

      עכשיו,
      מה כל זה קשור לבכיות שלכם על המזרח?
      מילא עונה אחת.
      אבל *כל עונה*, לבכות על *כל הקבוצות במזרח*, לבכות נגד *כל השחקנים המעולים במזרח* –

      בגלל שלברון לוקח את הגרוטאות שלו ומנצח?
      שכחת עם מי הוא הגיע למשחק 6 בפיינאלס, נגד גולדן סטייט האדירה?

      דלבדובה, טריסטן, ג'יי.אר, שמפרט ומוזגוב.

      זה לא שהמזרח כזה חלש – זה שיש שחקן אחד כזה טוב.

      אז בוא נסכם:
      אני מתבאס שצירוף של כמה כוכבים ביחד בקבוצה חזקה מדי.
      אתה מתבאס על צירוף גנטי בגוף של אדם אחד, שנעשה חזק מדי.

      אנחנו מדברים בשפות שונות.

     2. חסר מודעות עצמית !

      הא.. אתה רק אומר ? אתה לא בוכה ? אתה לא בוכה *כל העונה* ?

      אתה *לא בוכה כל העונה נגד כל השחקנים המעולים בליגה (לא רק במזרח)*
      אתה לא *בוכה כל העונה על חוסר התחרותיות שהשחקנים המעולים האלו לא יכולים לנצח*?

      אני לא מתבאס מכלום.. "יו אר סוויצ'ין.."

      רק כשמנסים למכור כל העונה שיש תחרות במזרח, אז אני בא לאסוף את הכסף…

      מי שהספיד אותו זה אתה, לא אני..

      אנחנו נדאג ללברון, אל תדאג..

     3. בתור "הבן הממזר השחור", איך זה שאתה,
      דווקא אתה,
      במיוחד אתה,
      יוצא נגד הבן-הממזר-השחור של כל הליגה, זה בלי האבא, השנוא מהיום שהוא הגיע, עם כל ההייטרים סביבו, שהולך ומנצח קבוצות שלמות במו ידיו,
      איך זה שאתה מוכן אפילו להמיר דת ולחבור ללבנבנים הכי עשירים של החוף המערבי שארגנו לעצמם קבוצת חלומות עם הקאפקייק הפחדן, עם שני הנסיכים, סטף וקליי, עם כפית זהב, ילדים של שחקני אנ.בי.איי שגדלו בחממות של מיליון דולר, והקהל רווי הכולסטרול והשומן מרווחי ההייטק וניצול העובדים, וכל מיני תיירים שקונים כרטיסים באלף דולר, שיורקים על הצווארון הכחול של קליבלנד –

      מה קרה לך?

     4. אתה שוב מנסה להסיט את זה למקומות אחרים מהתחזיות שלך..

      בוסטון, טורונטו, אינדי והמאץ אפ המושלם… שנה שלמה חפרת לנו..

      עכשיו אתה קופץ על העגלה של וושינגטון ושיקגו.. חי מיום ליום, מלילה
      ללילה.

      מי שנכנס ללב, נכנס ללב, לא שואלים למה, אין היגיון ברגשות.. זה לא קשור להישגים או רקע, אהדתי הרבה לוזרים וגם הרבה ווינרים… משכונות מצוקה, ובתי עשירים.. מי שנכנס ללב לא יוצא.

  2. אתה לא מחדש הרבה, האתר ברובו מונע משנאת המן ולא מאהבת מרדכי.
   זה ככה כבר לפחות 4-5 שנים. אין סיבה לחפש הגיון או לנסות לשכנע אנשים בשנאתם.
   Haters gonna hate

  3. על נה הויכוח ברור שהייתה תצוגה איראית של לברון ומצד שני אינדי בעטו בדלי ולא הציגו כדורסל מינימלי או מספיק או מספק
   שני הדברים נכונים לגמרי

   1. *מה

  4. לברון היה פנומנלי היום, ואני האחרון שיהיה בעדו, אבל יותר ממה שהוא היה פנומנלי אינדיאנה היו פתטיים. אפס תרגילים, צבע פרוץ ברמה הזויה, חוסר תפקוד מוחלט של המאמן ברמה שאפילו דחליל היה יותר אפקטיבי. לברון ידע לקחת את מה שנתנו לו כמו שהגדולים יודעים אבל אינדיאנה היו פתטיים ברמות הזויות, מול כל קבוצה עם קצת משמעת עצמית וסדר מינימלי זה לא היה עובד.

   1. ופסאז' לא היו פתאטיים מול בארסה? אל תיתמם. תמיד זה ככה לכל קאמבק הירואי כמו בגמר האחרון וכמו היום יש את הצד ההירואי שעשה דבר מדהים ואת הלוזרים שמילאו מכנסיהם שתן (וכן- הרבה פעמים גם השיפוט נכנס) ושני הדברים ממש לא סותרים אחד את השני

    1. בולשיט לא בכל קאמבק הירואי הצד המפסיד התחרבן, כמו בגמרים של מנצסטר באיירן ב99 וליברפול מילאן ב05. כל הקאמבק לא היה מתאפשר מלכתחילה אם אינדיאנה הייתה מאומנת בצורה מינימלית (או באיזשהי צורה) אז כל הכבוד ללברון שידע להתעלות ולקחת אבל יותר משהוא ניצח אינדיאנה הפסידו, בראש ובראשונה בגלל ניהול משחק מזעזע וחוסר במאמן נורמלי.

     1. מילאן לא היו פאתטיים? אתה צוחק עלי. ואל תשווה לי מהפכים של 2 דקות כמו ביונייטד אני מדבר על משחק שלם או סדרה

     2. לא הייתה שם שום פתטיות מכבש לחצים מפתיע שהסתיים ב2 גולים ופנדל ואז בונקר כל המשחק עד לפנדלים. הקאמבק של מיאמי נגד בוסטון ב2012 היה נטו התעלות של לברון בוסטון שיחקו את משחקם הרגיל. לא תמיד זה ווינרים ולוזרים.

    2. בול.

   2. +1

 315. אני אישית מעדיף את קובי על לברון אבל מה שלברון עושה זה מטורף מינימום טופ 3 כל הזמנים

 316. איזה אווירה בממפיס, פריזדייל הזה יצא גדול וקנה את החוזה שלו לעונה הבאה

 317. תראו ספרס גריזליס

  זה עומד ללכת צמוד עד הסוף

  ..  ..
  ..
  ..
  ..
  ..
  סתם לא באמת

 318. אחד הדברים המדהימים בתופעת ההייטריות שאחרי משחק מיוחד של לברון כל הדפים בפייס של אוהדי הקאבס/לברון מלאים בתגןבות"אינדיאנה היא קבוצת לוטרי, קובי טוב מלברון ושאר בולשיטים. כאילו רבאק, אתם נזכרים לרדת עליו כשהוא מנצח? תופעת ההייטריות ראויה למחקר פסיכיאטרי מעמיק

 319. כל כך הרבה ביקורת על אינדיאנה,
  אבל שוכחים שזו האלופה שמשחקת נגדם.
  3 – 0 לקאבס, אבל כל 3 המשחקים היו צמודים.

  וכל מי שמזלזל בהם?
  נגד 8 קבוצות הפלייאוף של המערב –
  לפייסרס יש העונה מאזן 0- 2 מול גולדן סטייט (2 תבוסות) והספרס (הפסדים ב-1 ו-4 הפרש).
  יש להם מאזן 2 – 0 על הת'אנדר, הרוקטס, והקליפרס.
  יש להם מאזן 1 – 1 מול פורטלנד, ממפיס, ויוטה.

  סה"כ מאזן 9 – 7 מול צמרת המערב.

  1. מת על הסטט' הלא קשורות האלו..

   אם אני אחטט טוב, אני אמצא גם סטט' שמפארות את פיניקס..

   1. ברור, המאזן של הפייסרס מול צמרת המערב בכלל לא קשור!
    באמת, למה זה רלוונטי לבדוק את המאזן של הקבוצה מולה מתמודדת הקאבס מול המתמודדות של הספרס וגולדן סטייט בשביל לראות אם טענות המזפח תופסות?

    טראמפ היה גאה!
    אסור לתת לעובדות לבלבל!

    1. מה המאזן העונה של פיניקס מול קליבלנד ?

     האם פיניקס לא ניצחו העונה את הספרס ?

    2. ואני באמת אשמח לנהל איתך דיון על מה זה פוסט אמת, ועד כמה אתה לא מאמין בו, לנוכח דברים מסויימים שאמרת לי בעבר ?

     1. הסימן שאלה (?) בסוף, מיותר.

    3. שאלה של גודל מדגם.
     המאזן בין הסאנס לספרס מכיל 4 משחקים בלבד.
     המאזן של הפייסרס מול צמרת המערב מכיל 16 משחקים.

     אבל תמיד אפשר להחליט להתעלם מהנתונים, גם כאשר הם ברורים,
     ולצעוק "מזפח!" הכי חזק שאפשר.

     1. גודל מדגם ???

      תסתכל על הטבלת מזרח/מערב…

      קליבלנד מקום 5-6

      אבל תמיד אפשר לצעוק – "אבל תמיד אפשר להחליט להתעלם מהנתונים, גם כאשר הם ברורים,
      ולצעוק "מזפח!" הכי חזק שאפשר"

     2. אני לא זה שעסוק בלהקטין את היריבות.

      אם מסתכלים על מאזן מזרח/מערב, מגלים בהחלט שהמערב חזק יותר.
      55 – 45 לניצחונות למערב.
      (ותבדוק – מתחילת השנה אני אומר שהשנה המערב חזק יותר)

      אבל זה לא מאזן מספיק בשביל להצדיק את זעקות ה- "מזפח!",
      על אחת כמה וכמה כאשר מתבוננים במיקרו, ובודקים את דרכם של גולדן סטייט בפלייאוף ב-3 השנים האחרונות, בהשוואה לדרכם של הקאבס.

      ואז יש את השורה התחתונה.
      הפסדתם. בסדרה של 7 משחקים, לא במשחק בודד.
      כל הזעקות, אלו רק תירוצים.

     3. אתה כל השנה טוען דבר והיפוכו..

      טוען שהמערב יותר חזק, ואחרי כמה ימים מנסה להמציא את הגלגל ולוהיכח את ההיפך.

      אותו דבר בדיוני MVP, אני כבר לא יכול לספור את כמות הזיגזגים שם..

     4. זה לא יותר מהשמצות.
      תראה לי איפה כתבתי שהמזרח חזק יותר.

      ובקשר ל-MVP?
      חודש לפני העונה כתבתי שזה צריך להיות קאווי/לברון/הארדן.
      בסיום העונה, כתבתי שלאור החודש האחרון שווסטברוק נתן, זה קאוויי/הארדן/ווסטברוק, כאשר לברון יצא מהרשימה.
      מה הבעיה עם זה?

     5. להשמיץ כשקשה להתמודד עם העובדות.
      טראמפ באמת היה גאה!

     6. כל פעם שיש ויכוחי מזרח/מערב אתה בא עם סטט' הזויות שמנסות להוכיח אחרת.

      עוד פעם טראמפ… (לא מפריע לי, לך על זה…)

      נראה שאתה לא מבין את המשמעות של האות M ב MVP…

 320. אם רנדולף היה קולע שלשות כשהוא היה צעיר

 321. היעילות של קוואי.
  אני מתעצל לבדוק 🙁 אבל יש מצב שהוא מוביל באחוזים מבין הקלעים המובילים בקבוצות הפלייאוף?

  1. ןמאז שדיברתי – 3 החטאות רצופות, תודה ששאלתם

  2. מוביל ובגדול.
   אין עוד שחקן שקולע 15+ נק' למשחק בפלייאוף עם אחוזים שמתקרבים לשלו.

   1. תודה על הבדיקה.
    מאז שפתחתי עיניים החטיא 5 רצופות

 322. ממפיס במתפרצת עדיין יותר איטי מהתקפה רגילה של הספרס

 323. אני לא מצליח להתרכז במשחק, אני מסתכל רק על פייזדיל ותגובותיו

 324. התצוגה של היום יכולה להחזיר לקאבס את האמונה בעצמם, נקווה שהספרס יעיפו את הקוקפייס השחצנים. וגמר של קליבלנד – ספרס בדיוק מה שצריך גמר של גברים.

  לברון נגד קאווי
  לאב נגד גאסול
  קיירי נגד מילס

  זה כיףף זה מעניין זה מכובד, זה מועדונים שאתה יכול להעריך

  מה אתם מעדיפים??

  את הפחדן שהצטרף ליריבה הישירה?
  אתם מעדיפים את הצ'וקר בעל העיניים הירוקות?
  או את אחותו שתמיד יש לה פרצוף בוכה?
  אתם מעדיפים את הבועט לביצים???

  יעופו השחצנים ועדיף כמה שיותר מהר, ושתתפרק ה"שושלת" הזאת שנולדה כולה בחטא.

  1. חחחח הצ'וקר בעל העיניים הירוקות

 325. חחחח השלטים..
  memphis vs everybody

 326. בניגוד לשני המשחקים הראשונים, בהם היה נהדר, פארקר לא מאופס במשחק הזה. זה משפיע גם על הנעת הכדור בקבוצה.

 327. פאול 15 לטובת ספרס.
  פאולים לזכות ממפיס ברבע השני – 0

 328. גרין משיג את הנקודות שלו בהגעה לטבעת ולא בשלשות.
  מצד אחד – יפה, קצת גיוון בארסנל, פתיחת 2 ways ?
  מצד שני – רבאק, הספרס חייבים את הריוח שהשלשות שלו נותנות, לפחות לסדרות הבאות.

 329. המשחק עומד על הסקור של טורונטו בסוף רבע 3

 330. אוי מאנו יקירי 🙁

 331. הספרס החטיאו איזה 15 לייאפים מתחילת המשחק. הטבעת מכושפת.
  ממפיס מובילים ב-2 בקושי רב וחוגגים כאילו הם עושים בלואו-אאוט.
  ייגמר 13 לספרס.

 332. יואו, הקוסם בהפסקה של ממפיס, הכי מדהים שראיתי.
  עוד מישהו ראה את זה?

 333. משהו שהעלו בפייס: הקאבס פיגרו ב 26 וניצחו ב5. אז כמה זה 26+5?

  1. רמז למתקשים: הגמר האחרון

 334. מסוכן

 335. טוני פארקר היה כל כך "טוב" במחצית הראשונה שהוא החליט לפתוח ב2 איבודי כדור את הרבע השלישי.
  למרקוס מביך בהגנה על ראנדולף.

 336. עד היום בפלייאוף, טריפל דאבל של 10-10-40 ומעלה נעשה שלוש פעמים:
  בארקלי במשחק 5 של פיניקס מול סיאטל (היי גיא!)
  לברון מול ג"ס בגיים 5 בגמר של בלאט
  וראסל אתמול.
  לברון הוסיף הערב 12-13-41, שלא נעשה אף פעם.

 337. ממפיס קשים קשים

 338. זה רק אני או שבלי קוואי הקבוצה אבודה ברבע הזה?

 339. טיים אאוט דחוף

 340. כל התקפה נגמרת באנד וואן של ממפיס, ..

 341. הספרס לא עשו סטופ אחד בהגנה מהרבע הראשון

 342. אני צופה הספרס וחושב על אינדיאנה. זה היה קאמבק משפיל, מבזה, מחפיר, סמרטוטי…

 343. למה פופ מחכה ???????
  מעצבן הפלאח הזה לפעמים

 344. די שיושיב את פארקר

 345. פארקר זוועת עולם

 346. המשחק בורח ,יעצור טת סזה כבר המניאק

 347. מה הקטע של פופ ?
  מנסה להגיע לרבע 4 במינוס 20 ?

 348. ממפיס והספרז,
  אם נעשה קבוצת בסט אוף משותפת, נניח מארק גאסול וקונלי מצטרפים לספרז –
  ייקחו משחק מגולדן סטייט. אולי אפילו 2. זה אם שני הגאסולים ישחקו יחד, בהרכב של שישיה, והשופטים לא ירגישו.

 349. הספרס מעצימים את מה שכתבתי בתגובה 301.
  תעיפו מבט

  1. אתה טועה.
   אל תתייחס לחריג האחד בתור הכלל.
   גולדן סטייט מעל הליגה. כל היתר קבוצות, טובות יותר או פחות, בליגה. עם עליות וירידות כמו שטבעי שהיהיה, ועם משחקים שקולים פחות או יותר.
   לא לעניין לקחת דרים-טים ולהגיד לאחרים, למה אתם לא.

   1. השנה גם בעונה הסדירה, לא היו משחקים בטוחים.
    קבוצות "צמרת" הפסידו משחקים לקבוצות סוף טבלה.

    זה לא עניין של מזרח ומערב, כולם חלשים.
    במזרח אף קבוצה לא הגיעה ל60 נצחונות, ובמערב חוץ מג"ס יש את הספרס שמאז 2014 הם טובים בעונה הסדירה, ורעים בפלייאוף.

    זה קשור לנקודה האחרונה של המאמר הזה של יובל עוז (מתחת לקו):
    https://goo.gl/m2Ymhs

    1. תלוי למה אתה קורא "טוב".
     אני דווקא רואה תצוגות שיא של כדורסלנים, מאגר הכישרון בליגה הוא מטורף, אני לא חושב שהיה כזה אי פעם.
     הליגה – בחלקים מסוימים – נעשתה יותר תחרותית. זו דרך לראות את המאזנים האלה. ומה רע בזה אגב? אני לא אוהב מפלצות. מה רע אם לא תהיה אף קבוצה שעושה יותר מ-50 ומשהו נצחונות בעונה, והרמה תהיה הרבה יותר קרובה, עם תחרויות יותר צפופות?
     ומי שכן רוצה – לא לדאוג, יש סופר-מפלצת אחת מעל הכל.

 350. היה צריך להודיע על האלופה לפני תחילת העונה ולסגור את הליגה

 351. הספרס נאיבים כל כך שזה מבחיל ממש.
  ראנדולף טוחן בצבע מהשנייה הראשונה . איך למרקוס מגיב?? מקבל את הכדור 7 מטר מהסל ומקסימום זורק חצי מרחק על שמירה. פתאום כשמינוס 15 הוא עשה כמה פרצופים כועסיםצוהחליט להיכנס בכוח לסל…אוי הפאתטיות.
  פארקר לא שווה אזכור הואמלאנטוב בכלום.
  גרין שחקן חד ממדי.
  קוואי מקבל דאבל טים כל המשחק והספיק להתקרר ובקושי זרק ברבע השלישי.
  ההגנה של פאו ודיוויד לי ברמה של ועדת חקירה.
  הספרס קבוצה של פראיירים תמיד היו ותמיד יהיו

 352. רגע, איפה מאיר אריאל, ואוהד ס"א, ועוד אוהדים של הספרז? צריך חוו"ד מומחה.

  סצנריו: לברון מסיים את חוזה הרוקי בקליבלנד ב-2006, ועובר למערב כמו שכולם פה רוצים. ומצטרף לספרז. של טימי, מאנו, פארקר, וכל היתר, אתם יודעים יותר טוב ממני.

  בכמה אליפויות זה נגמר?

  1. איך זה קשור?
   שחקן ענק, בקונפרנס חלש.

   1. כולם פה משחקים ב-what if לברון במערב.
    הנה לכם: הוא עבר. והצטרף לספרז.
    מה ההערכה שלך – כמה אליפויות היתה עושה הספרז הזו, עם לברון ג'יימס?

    1. אין לי שמץ איך להמר..
     במקום קוואי? ביחד ודורכים אחד על השני?
     אבל זה לא העניין – אין ספק שהוא שחקן ענק, אני מדבר על חולשת הקונפרנס שהיא עובדה שמוכחת בשבוע האחרון שוב ושוב, איזו קבוצה אמורה להוות לו אתגר?
     גולדן סטייט לא הייתה מאתגרת אותו במערב? ולמה אתה לא שואל מה היה קורה אם היה מצטרף לגולדן? הרי וודאי שאם יצטרף לקבוצה חזקה הוא מחזק אותה.
     לאב לא מהווה תחרות לאלדריג? קיירי לא לוקח בסיבוב את פארקר קשישא?
     ….

    2. זה לא אמור לפגוע במורשת שלו שהוא מצטרף ל 3 HOF ?

     עד דוראנט, רק עם לברון היה אפשר לשחק מעבריי קאפקייק כאלו..

  2. אתה לא מבין שלא רוצים אותו ואת הדרמות שלו בספרס !

   ההדרמה היחידה שהיתה שם זו הבגידה של טוני פארקר, ופופ סלח לו רק בגלל שהוא צרפתי, ולא מבין שזה לא מקובל לעשות סקס מחוץ לנישואים בטקסס… מה שנקרא – הלם תרבות…

  3. מה הקשר ???
   אתה זה המומחה??? פמפמת וטחנת לנו את הראסק שנה שלמה עד כמה המזרח תחרותי לעומת המערב וברגע האמת בוסטון מפסידה פעמיים למדורגת 8 בבית.
   הקבוצה שכביכול התחזקה והייתה אמורה להקשות על המלכה בפיגור 2 1 עם 2 תבוסות ושפת גוף של פח זבל.
   מי עכשיו הפייבוריטית שלך שתאיים על קליבלנד ותצדיק את כל האמירות הנבובות והפאתטיות שלך במהלך השנה?? תן לי לנחש וושינגטון..ואללה הבן הממזר צודק עברת את כל הקבוצות וגם לא פגעת בכלום.
   יש לך עוד את החוצפה להטיף מוסר???

   1. לא הבנתי –
    האיש ניצח במו ידיו את גולדן סטייט, של ה-9-73, שמרסקת את המערב שלוש שנים רצופות.
    אם המיטב של המיטב שלכם, של המערביים, האלופה הבלתי מעורערת שלכם בזמן שסן אנטוניו לא רואה אפילו גמר, אם הספלאש בראדרז ודריימונד גרין ובוגוט וספייטס ואיגואדלה וליבינגסטון, הפסידו למר לה-פלופ –

    אתה מתבכיין למה בוסטון ואטלנטה לא עוצרות אותו?

    גיב. מי. A. ברייק.

 353. המשחק גמור

 354. עד למשחק השני לא ידעתי מה שמו של מאמן ממפיס
  בין רגע הפך למפורסם

 355. אם פופ נוזף עכשיו בשחקנים אז זה ממש מרגיז, היה חייב לעצור את הבזיון של הרבע הזה לפני 8 דקות משחק

  1. מה חדש?? פופ מנהל משחק בינוני ומטה.
   לא משהו שיש ספק לגביו

   1. לא חושב שזה קשור לחולשה בניהול, גם המאמן הכי מפגר בליגה ג' בפיליפינים היה לוקח טיימאאוט.
    זה קשור לנטיה שלו לעשות "דווקא" ולנסות לחנך שחקנים גם במחיר הפסד

 356. רגע של עברית:
  לברון עולה ל-6 פיינאלס ברציפות: הכל בגלל שאין תחרותיות.
  מייקל זוכה בכל 6 הפיינאלס שלו: הגדול מכולם בתקופה סופר-תחרותית.
  לברון זוכה ב-3 מתוך 7 הפיינאלס שלו: לה-פלופ, איך החטאת 4 מהקו.

  1. בייגלה – אחרי הלילה , כדאי לפחות שלא תגיב. אתה סתם מביך את עצמך.

   1. לא הבנתי – מה הטענה?
    אולי אני אשם ביכולת השיא של לברון?
    ניסיתם הכל – השטיח, המזפח, מוותרים לו מראש, השופטים, אדם סילבר, קנוניות –

    במקום לראות את הדבר האחד מול העיניים: שחקן בודד מעל היתר.
    הערב זה היה מוחץ: שחקן ו-4 מחליפים דלוחים, במהפך הגדול אי פעם.

    אז מי אשם? אני!
    אולי תתבכיין הפעם על זה.
    אני! אני גם אשם באובדן האליפות שלכם, ובצ'וקינג של 1-3 מול לברון.

    ירגיע את הפצעים? שמח להיות לשירותך.

    1. יכולת שיא של לברון ? או משחק מביך לחלוטין של הפייסרס ? זו היתה פשוט עליבות שלא תאומן . מצד אחד החטאות בלתי פוסקות של מבטים פנויים בהתקפה . מצד שני חוסר כיסוי בהגנה. זה פשוטהרגיש כמו אריה שמשתעשע עם חתול בית סיאמי כנוע עד שהוא מוריד עליו את הכאפה.

     לא יאומן איך אתה מחליף צבעים כמו זיקית . כשנוח לך והתוצאות מתאימות לשטויות שאתה מספר , אז המזרח תחרותי. כשבמזרח יש מאבקים חד-צדדייים ופתאום במערב יש סדרה שמתעוררת לחיים , אז אתה מתחיל לספר אגדות מהפלייאוף של השנה שעברה .

     אולי תתבגר ?

    2. כמה זמן ייקח לך לקלוט מה שכתב לך הבן הממזר – במזרח , חוץ מקליבלנד, כולן דפוקות במידה שווה.
     לא צריך התמודדות שלהן לברון כדי לראות את זה. מספיק לראות איך בוסטון , ה"ראשונה" , נראית מול החבורה הזקנה ללא קלעים של שיקגו . ואיך טורונטו , התקווה הגדולה להפלת קליבלנד , נראית מול קבוצה צעירה וחסרת ניסיון שיש לה כוכב אחד בלבד .

     1. הבכיינות שלכם מטורפת.
      זה מעליב, אתכם.

      אתם רואים את אחת מתצוגות השיא של כל הזמנים, ועדיין בוכים, למה לברון כזה טוב –
      וכל פעם בתירוץ אחר.

      באמת שלא ניתן מה לומר. אתה כמו פנאט דתי בשינאה שלך. הכחשת מציאות ברמה קלינית.

    3. הלילה שיחקה בבית בפיגור שתיים אפס בשביעית במערב, ממפיס , המקבילה של אינדיאנה . נראה לך שהיא היתה משמיטה את המשחק כמו אינדיאנה אם לברון היה מבקר אצלה ? ומולה היו הספרס , לא קוטלי קנים . טובים לא פחות מלברון וחבורתו.

 357. פופ הלחליט לזרוק את המשחק? לא חשובה לו מנוחה של אחרי סוויפ ?

 358. 31 אחוז ל 3 ..

 359. אפשר לחזור לישון קצת

 360. 17
  nba
  20. אפר, 2017
  18:31
  ממפיס יכולה לנצח היום הם לא היו רעים במשחק 2 , מילווקי לדעתי גם תנצח היום בבית

  1. מילווקי כבר ניצחה..

  2. וממפיס יכולה? היא לא יכולה ללהפסיד לפטטיות שהספרס מציגים היום גם אם היו רוצים

 361. התחזיות פגעו ממפיס ומילווקי מנצחות ויותר מכך מביסות , לילה מטורף שלא נדבר על מה שקליבלנד ולברון עשו

 362. כזה מגעיל הפופוביץ הזה. איכסה עליו.
  מי אתה שתזרוק את המשחק?? למה??? כי החלטת לוותר ??? באיזה זכות בדיוק.
  אוהדי ספרס אדוקים יודעים שפישלת לא מעט פעמים והרבה מאוד הדחות בפלייאוף רשומות עליך בלעדית.
  כזה חצוף ויהיר

  1. תכלס..
   אני מקלל אותו מתחילת הרבע השלישי בלי הפסקה..
   אם היינו ביד אליהו בטח היו צועקים לו להתפטר 🙁

  2. אתה צודק, אבל זה פופ, לטוב ולרע. עושה בדיוק מה שבא לו, שם קצוץ על כולם. הולך בדרכו.

 363. השטויות והקיטש שיש לאמריקאים בראש (כל מצלמות הקהל המטופשות האלה , אנשים מתבזים כדי שיראו אותם בטיוי)

 364. לאחד העם הבאתי הודעה מאתמול בערב , ברור שמילווקי כבר ניצחה חח

  1. אופס, לא הבנתי.. 🙂

 365. ראו תגובה 7 שלי מלמעלה. הכל קרה כמו שאמרתי. כולל המשחק של אינדי, שאמרתי שאם טרנר יהיה חלש כמו במשחקים הקודמים אין להם סיכוי. מ.ש.ל.

 366. הדבר המתבקש היחיד שפופ עשה כמו שצריך זה לתת לשחק את הגרבג טיים עם מחליפים.
  כשהוא במוד "דווקא" הוא מסוגל לשחוק את קוואי ומאנו גם כשכבר אין עניין

 367. הסוקר המהיר בעולם! סחטיין דור על הסיכום המעולה והכה מהיר!

 368. תודה על הסיקור הזריז 🙂

 369. ראיתי עכשיו את אינדי-קאבס בשידור חוזר-

  איזו התפרקות! ממש מלט-דאון. מביך ביותר.

  כנ"ל טורונטו- איזו בושה. התפרקות טוטאלית.

  חצאי הגמר המסתמנים במזרח-
  קאבס-באקס
  בולס- וויזארדס

  נציגת המזרח המסתמנת לגמר-
  קליבלנד קאבס. מישהו חשב אחרת?

  1. אל תמהר לסגור.
   לברון מדהים, הערב הוא באמת פרץ עוד גבול. אבל גם לו יש גבולות, הוא לא יוכל לכסות על כל החולשות של קליבלנד.
   וושינגטון תהיה מאצ'-אפ קשה.
   ואשר לטורונטו – הם צריכים סוויצ', אולי מהסוג של הקאבס הערב, כדי להפוך את הסדרה. כולה נצחון אחד במילווקי, מתוך שני משחקים שנותרו שם, והם בעניינים, זה לא בשמיים.

   1. בתור מי שלגמרי מחוץ לויכוחי הסרק על מזרח/מערב, אני בעיקר רוצה תחרותיות ותשוקה- באקס תענוג, שיקגו תענוג, לא לוותר. בברלי סטייל.

    אינדיאנה יותר מדי מזכירים לי את אטלנטה 2015 (אפרופו מסיימות מקום 1 הגרועות בהיסטוריה)- הן יראו שהן נותנות סוג של פייט אבל תמיד בסוף ישוטחו ע"י לברון. נו, טיג סטייל- ההפך מבברלי. רבאק, 26 הפרש, קיירי לא פוגע, לאב לא בעיניינים, מה פתאום טרנר מחליט לזרוק שלשות? אליס, סרפין, יאנג- נרפים כמו מומי אחרי לילה עם אוקסנה.

   2. + 1

 370. תודה על הסיקור המעולה.
  ראיתי מילווקי -טורונטו והתמוגגתי.
  ההגנה של מילווקי פשוט הכי טובה בליגה כשהיא מתפקדת על כל הצילינדרים. כדורסל ללא עמדות של קיד כשכל שחקן מקבל סוויצ' ויכול ישר לשמור על השחקן שמולו בלי עזרה.
  טורונטו עזרו להם עם כדורסל שבלוני אבל גם כשניסו להניע כדור שום דבר לא עבד.לא חושב שלקחו זריקה אחת בלי שחקן על הפרצוף כל הערב. מייקר היה נפלא ויהיה שחקן טוב מאוד בליגה, מונרו ודלי הובילו את הספסל לכתישה אכזרית ברבע השני.
  הלוואי וימשיכו ככה, הייתי רוצה לראות את הילדים של מילווקי מול הקאבס. לא כי יש להם סיכוי מול לברון, שאני מתחיל להשתכנע שהוא השחקן הכי טוב שראיתי אי פעם, אלא בשביל הניסיון והשנים הבאות.

 371. לברון- שחקן היסטורי. לגמרי מאונט ראשמור.

  משעשע שלפעמים שמו מוזכר באותו משפט עם קובי.

 372. מישהו כתב אחרי הקאמבק שהמקבילה של אינדיאנה במערב היא ממפיס ומול ממפיס לברון לא היה חוזר ככה..אבל תכלס אם קליבלנד עם המאזן הזה היתה במערב היא היתה פוגשת בכלל את הקליפרס..ומולם אני בהחלט רואה אותו חוזר ככה חח(צחוק מר)

 373. עם גבארי פארקר בריא הבאקס לוקחים את המזרח בהליכה. באסה

  1. טעות. הפציענ שלו שדרגה אותם מאוד משני סיבות: א. כל מה שהוא נותן לך בהתקפה הוא לוקח בהגנה פלוס ריבית. ב. מונרו מצוין וכשהוא שיחק לא יכולת לשחק עם שניהם יחד ומונרו נשלח ליציע

כתיבת תגובה

סגירת תפריט