הקאבס בקמבאק ענק, טורונטו והספרס התפרקו בסיכום יום חמישי הגדול! / דור בלוך

פורסם ב - 20. אפר, 2017 ע"י ב - כללי

קמבאק ענק של קליבלנד על הגב של ערב בלתי נתפס של לברון, טורונטו התפרקה לחלוטין מול מילווקי, והספרס נעלמו מחצית השניה מול הגריזליס בעוד ערב מרתק של כדורסל פליאוף ב-NBA, אז בואו ניגש לאקשן!

אינדיאנה פייסרס 114  (0) – קליבלנד קאבלירס 119 (3)

תם הטקס, ובסופו ניתן להכריז על אינדיאנה כפרייארית הגדולה של פליאוף 2017 עד כה, לאחר שהחטיאה סל ניצחון פוטנציאלי במשחק מספר 1 והחזיקה את קליבלנד קרוב כדי להפסיד במשחק הצמוד את משחק מספר 2, הלילה היה שיא השיאים.

המחצית הראשונה הייתה כולה אינדיאנה, הפייסרס הגיעו עם הרבה יותר אנרגיות ושלטו בריבאונד (40-52), כשפול ג'ורג' עושה הכל כולל הכל כדי לנצח, ובמחצית הפיגור של קליבלנד עמד על 25 נקודות, אבל על גבו של לברון קליבלנד החלה לחזור במחצית השניה. ריצת 4-17 צמצמו ל-17, והפייסרס פשוט קרסו. 5 דקות לסיום שלשה של ג'ורג' החזירה את הפייסרס ליתרון אחרי שקליבלנד כבר עלתה ליתרון, אבל זאת הייתה הפעם האחרונה שהפייסרס הובילו במשחק.

כמה נקודות ציון על המשחק הזה – לברון עבר את קובי בריאנט ועלה למקום ה-3 בנקודות בפליאוף, והשווה שיא NBA עם 20 נצחונות רצופים בסיבוב הראשון של הפליאוף. קליבלנד שברה את שיא הנצחון אחרי הפיגור הגדול ביותר במחצית שעמד על 21 והחזיק מעמד מאז 48.

פול ג'ורג' סיים ערב אפי עם 36 9 אסיסטים ו-15 ריבאונדים, אבל היה חלש מהשדה עם 10 מ-28. טיג הוסיף 15, סטיבנסון סיים עם 13, ויאנג נתן דאבל דאבל של 11 ו-10. בצד השני זה היה כמובן הערב של לברון עם טריפל דאבל מטורף של 41 12 אסיסטים ו-13 ריבאונדים, כש-5 שחקנים מוסיפים 12 נקודות או יותר – לאב, ארווינג, ג'יי אר סמית' שחזרתו הייתה משמעותית ביותר, צ'נינג פריי ודרון ויליאמס.

מילווקי באקס 104 (2) – טורונטו רפטורס 77 (1) 

וואו איזו התפרקות של טורונטו, וזה לא היה רבע מסוים, זה היה כל הערב.

ברבע הראשון המסויט שלהם, הרפטורס קלעו רק 12 נקודות וב-3 הרבעים הראשונים לא הצליחו לקלוע יותר מ-20. דיברנו על זה לפני המשחק שמילווקי לא שווה יותר מ-100 נקודות, וגם הערב הם קלעו בסביבות האלה, אבל ההתקפה של טורונטו הייתה בהלם תרבות, ואפשרה למילווקי לשמור על יתרון הביתיות בסדרה הזאת.

דיברנו על זה לפני הפליאוף, אבל אני לא בטוח שמישהו הבין עד כמה האתלטיות והגודל של השחקנים של מילווקי, והגיוון שלה מאפשרים לה להקשות בהגנה על הקו האחורי של יריבות, הרפטורס נראו פשוט הלומים ברבע הראשון ולא התאוששו עד סוף המשחק כאשר הם קולעים 33% מחרידים מהשדה בעוד מילווקי מניעה את הכדור בקלילות ל-52% מהשדה ומשלוש על המשחק כולו.

הפעם זה היה תורו של דרוזן לקפוא כשהוא קולע 0 מ-8 למשחק עם 8 נקודות בלבד ב-31 דקות, כשגם לאורי לא נהנה מערב מרשים עם 13 נקודות בלבד. בצד השני כריס מידלטון הוביל את הבאקס עם 20 2 חטיפות ו-7 ריבאונדים. הפריק הוסיף 19 8 ריבאונדים ו-4 אסיסטים 2 חסימות ו-2 חטיפות. אוהב את השורה הסטטיסטית הזאת. מונרו שוב היה נפלא מהספסל עם 16, וביזלי הוסיף 13 עבור מילווקי שעולה ליתרון ותחפש להגדיל אותו במשחק מספר 4 שייערך גם כן בברדלי סנטר.

ממפיס גריזליס 105 (1) – סן אנטוניו ספרס 94 (2)

הסדרה מתעוררת לחיים במפתיע בממפיס הלילה, כאשר ממפיס מנצחת את סן אנטוניו שסבלה מרבע שלישי חלש ונטול אנרגיות שבעקבותיו פופוביץ' שיחק את מרבית הרבע הרביעי עם המחליפים, כדי לתת מנוחה לכוכבים לקראת משחק מספר 4 בו הוא ישאף להכריע את הסדרה בפועל. התוצאה הסופית מעט משקרת כאן כשסן אנטוניו צמצמה את הפער ברבע הרביעי אבל זה כבר היה עמוק בגרבג'.

סן אנטוניו הובילה בכל הרבע הראשון בהפרשים קטנים, כאשר ברבע השני מתחלפת המגמה וממפיס עלתה ליתרון קטן, ובסוף הרבע הספרס ירדו בפיגור של 4. שום דבר לא הכין אותנו למה שקרה ברבע השלישי, שבו הספרס נתקעו על 17 בעוד ממפיס רצה ל-31 נקודות והכריעה את המשחק. הרבע נפתח עם 2 של רנדולף ושלשה של גאסול ששלטו במשחק, והפתיחה הזאת היוותה את נקודת הפתיחה לריצה של ממפיס.

משחק נטול טעויות של ממפיס בהתקפה עם 5 איבודים בלבד מול 12 של סן אנטוניו איזנו את היתרון של סן אנטוניו בריבאונד (33-42), אבל אל תסיקו מכך שהספרס שלטו בצבע ההיפך הוא הנכון. רנדולף וגאסול נצלו פעם אחר פעם את הרכות של לי ופאו גאסול בצבע של הספרס כדי להשיג פעם אחר פעם את הנקודות ולהגדיל את הפער.

אבל אולי הנקודה הכי מכריעה במשחק הזה הייתה שטוני פרקר היה נון פקטור. ב-19 דקות הוא לא קלע אף לא נקודה אחת והכריח את פופוביץ' לשחק עם פטי מילס שדווקא היה טוב עם 11 באחוזים טובים אבל פרקר עושה דברים שמילס לא, ובלי זה לספרס קשה לנצח. לאונרד היה פושר גם כן עם 18 בלבד, אלדרידג' הוסיף 16 ואנדרסון עם 15 משלו אבל בערב שבו ג'ינובילי ופרקר לא קולעים לספרס קשה לנצח.

בצד השני רנדולף וגאסול היו מופת של יעילות עם 21 כל אחד במעל 50% מהשדה, אבל קונלי הוביל את ממפיס עם 24 ו-8 אסיסטים, כאשר הקבוצה מקבלת תרומה משורה של שחקני משנה מפתיעים, כמו אניס שקלע 12, סלדן שתרם 10 וג'מייקל גרין שהוסיף 8.

וזה נכתב לפני המשחק:

יום חמישי הגדול הראשון של פלייאוף 2017 הגיע, בואו נקדם את בואו בשיר!

*אם לא ראיתם עדיין את הגרסה החדשה של היפה והחיה, רוצו, הוא סרט קסום, יש לכם עד 2 בבוקר.

בהחלט, התרווחו, תרגישו בנוח ובואו להיות האורחים של הופס, ושל הליגה הטובה בעולם בליג פאס, בסטרים, בערוץ הספורט, בבלוג החי, בפייסבוק או בכל מקום אחר שתבחרו, אין יותר טוב מזה!

והלילה, שתי קבוצות ינסו להישאר בחיים מול אריות הקונפרנסים שלהן כשממפיס ואינדיאנה יארחו את הספרס ואת קליבלנד בהתאמה, בעוד רפטורס ינסו להמשיך את ההתאוששות ולהחזיר לעצמם את הביתיות מול מילווקי ויקיר המדור הפריקקקקקקקקקקקקקקק.

אז בואו ניגש לאקשן!

אינדיאנה פייסרס (0) – קליבלנד קאבלירס (2) 2:00:

בפרקים הקודמים:

שני המשחקים הלכו קרוב, אבל לא היה סיגר מבחינתה של אינדיאנה, כאשר קליבלנד השיגה את הנצחונות הודות למהלך מטופש של אינדיאנה בסיום משחק 1, ויכולת עילאית של הטריו שלה במשחק השני. התוצאה היא שקליבלנד נוסעת לאינדיאנה ביתרון נוח ובידיעה שנצחון הלילה כמעט ויבטיח להם סדרה קצרה ומנוחה ארוכה לקראת הסיבוב השני, מנוחה שלפי היכולת של קליבלנד בסיום העונה הסדירה היא בהחלט זקוקה לה.

כפי הנראה כרגע הקלפים נראים כמסתדרים לקליבלנד באופן מושלם, במקום לקבל את שיקאגו נגדה היא הפסידה 4 פעמים בעונה הסדירה, ושכרגע טוחנת את בוסטון לחתיכות, היא מצאה את עצמה מול אינדיאנה איתה היא מסתדרת טוב יותר נכון לעכשיו, ושתצטרך לעשות הכל כדי לשנות את המומנטום של הסדרה, ואם זה לא מספיק הרי שתיים שסומנו כיריבות משמעותיות – בוסטון וטורונטו מסתבכות בסדרות שלהן.

מאפייני הסדרה עד כה:

סקור גבוה: ההגנה של קליבלנד ממשיכה לא להרשים והיא מאפשרת לאינדיאנה לא פחות מ-109.5 נקודות למשחק, ה-5 מבין כל קבוצות הפליאוף וזוהי הסדרה עם הסקור הגבוה ביותר בפליאוף עד כה. זה יכול להיות אות אזהרה לקליבלנד הן עבור המעבר של הסדרה לאינדיאנה, כאשר בהחלט יתכן שקליבלנד תתקשה להחזיק את האחוזים שהחזיקה בבית גם בחוץ (41% מהשלוש, 54% מהשדה) ובוודאי להמשך הפליאוף. עוד סיבה ברורה לכך היא היעדר הרתעה בצבע (שתי הקבוצות חוסמות 2 חסימות למשחק, הכי מעט בפליאוף) ומיעוט עבירות מצידה של קליבלנד (17.5 שני הכי נמוך בפליאוף).

ביג 3 על סטרואידים: מתוך 20 הקלעים הבולטים בפליאוף הזה עד כה, לקליבלנד יש שלושה. קיירי ארבינג מפליא 30 נקודות למשחק, לברון עם 28.5 משלו וגם 8 ריבאונדים ו-10 אסיסטים, וקווין לאב מוסיף 22 וגם 7.5 ריבאונדים. כל עוד השלישיה ממשיכה ביכולת הזאת, היא יכולה להחביא את חוסר העומק של הקאבס.

חזרתו של לאנס סטיבנסון: אולי ההפתעה הגדולה של הסדרה היא חזרתו של לאנס סטיבנסון אחרי עונות קשות מאז שעזב את אינדיאנה, הוא הקלע השני בטיבו בפייסרס ותורם 14.5 נקודות למשחק לצד הגנה קשוחה, שמסייעת לפייסרס לשמור על משחקים קרובים יחסית.

מפתחות אינדיאנה:

פול ג'ורג': אין מה לעשות, בסופו של דבר אינדיאנה תלך רחוק ככל שגו'רג' יקח אותה, האחוזים שלו עד כה פשוט מדהימים. הוא קולע 30.5 למשחק, ב-56% מהשלוש (!!) אם ימשיך ביכולת הזאת בבית, הוא יתן לקבוצה שלו סיכוי.

לעצור את ארבינג: לא ברור מה אינדיאנה מתכננת בהגנה אבל המפתח שלה חייב להיות לעצור את ארווינג ולתת לאחרים לנצח אותה. אין הרבה מה לעשות עם לברון הוא ישיג את הנקודות שלו כך או אחרת אבל אם הם יצליחו להקשות על קיירי, אז יותר מהעומס יפול על לאב ואופיו הפריך, או גרוע יותר מבחינתה של קליבלנד על הצוות המסייע שלה שמתקשה בחודשים האחרונים. כאשר ג'יי אר סמית' בספק רב זה הזמן להפעיל לחץ על הקו האחורי של קליבלנד.

מפתחות קליבלנד:

הגנה: קליבלנד חייבת להתחיל לעשות הגנה, לא רק עבור הסדרה הזאת אלא גם עבור המשך הדרך שלה, והביטחון שלה ביכולתה לעצור קבוצות טובות. היא חייבת לעשות מאמץ להחזיק את אינדיאנה מתחת ל-100 נקודות ואז הסיכויים שלה לנצח יעלו בצורה משמעותית.

עונשין: אז נכון שבפליאוף הלחץ עולה, אבל קליבלנד היא הקבוצה שקולעת שניה הכי גרועה מהקו בפליאוף הזה (68%), והיא חייבת להשתפר בפרמטר הזה.

הימור:

קליבלנד, צמוד, אבל קליבלנד.

מילווקי באקס (1) – טורונטו רפטורס (1) 3:00:

בפרקים הקודמים:

שני המשחקים הראשונים היו מלהיבים בתחושה שהם נתנו שהכל יכול לקרות בכל משחק בסדרה הזאת. המשחק הראשון היה צמוד במשך 3 רבעים כשטורונטו שולטת בריבאונד אבל קולעת קטסטרופה, וברבע הרביעי באה הריצה של מילווקי על גבו של הפריק שהוביל את מילווקי לנצחון ולגניבת הביתיות. במשחק השני מילווקי הייתה קרובה לקמבאק אחרי שכבר פגרה בפער גדול ברבע הרביעי, אבל החזרה של הדואו של טורונטו לכושרם הרגיל אפשרה לטורונטו לנצח את המשחק.

מאפייני הסדרה עד כה:

הבאקס נעולים על הרפטורס: הבאקס משחקים עד כה סדרה כמעט נטולת טעויות, וכך הם ממצים את הכישרון החסר שלהם לעמדת יתרון בסדרה. הבאקס לא זורקים זריקות רעות ועומדים על 44% מהשדה ומהשלוש כאחד, הם שומרים נפלא על הכדור (8.5 איבודים, הכי מעט בפליאוף), לא מהמרים בהגנה (5.5 חטיפות בלבד, 4.5 חסימות למרות הפריק) וקולעים מהעונשים השני הכי טוב בפליאוף (85.3%)

הפריק הופך לסופרסטאר: בלי מרכאות, בלי סימני שאלה, ובלי דיבור על פוטנציאל, הפריק הוא האלפא דוג של מילווקי, והוא הופך לסופרסטאר בליגה הזאת לנגד עינינו באותו אופן שקוואי הפך לסופרסטאר לנגד עינינו באליפות של הספרס. הוא העשירי בנקודות בפליאוף (26 למשחק), ב-52% מהשדה, עם 11.5 ריבאונדים למשחק, ואי אפשר לחכות לראות לאן הוא ימשיך ויתפתח בהמשך.

מפתחות מילווקי:

סקור נמוך:

מילווקי עמדה בשני המשחקים על אזור ה-100 נקודות, זה לא מפתיע ואני לא חושב שהיא שווה הרבה יותר מול טורונטו, המשמעות היא שהיא חייבת לחזק את ההגנה שלה בחזרה, אם היא תחזיק את טורונטו מתחת ל-100, בוודאי בבית, סיכוייה לנצח ולשמור על הביתיות שהשיגה בעמל רב בערבות קנדה יעלו פלאים.

ג'יאניס:

אין מה לעשות, בהיעדר ג'בארי פרקר, מילווקי היא קבוצה של ג'יאניס וחבורה של שחקנים משלימים טובים יותר או טובים פחות. כשהוא שיחק היטב לפתע ט'ון מייקר נראה כצעיר מבטיח, ברוגדון נראה כגניבת השנה, ומידלטון נראה כגארד מהעלית. כשהוא לא, ובמשחק השני הוא לא היה בשיאו, מילווקי נראת כמו הבינוניות שמאפיינת אותם כבר עשורים. אם אתם מחפשים מספר אצבע, 50% מהשדה הוא מספר אצבע לא רע.

מפתחות טורונטו:

קייל לאורי:

ההבדל בין משחק 1 למשחק 2 היה קייל לאורי. בעוד במשחק הראשון הוא היה קטסטרופה, במשחק השני הוא חזר לעצמו קלע 22 באחוזים טובים ואיפשר לטורונטו להגיע לסקור שהיא צריכה כדי לנצח. דרוזן יתן את מה שהוא יתן, אבל לטורונטו אין מספיק כוח אש בלי לאורי אפילו מול מילווקי, והיא תצטרך אותו הלילה.

קליעה מבחוץ:

עוד הבדל בולט בין המשחקים היה הקליעה של טורונטו מבחוץ, שבוודאי קשורה גם לסעיף הקודם. אם היא תצליח לעבור את ה-40% מחוץ לקשת, סיכוייה להגיע לסקור שהיא צריכה גבוהים וכך גם סיכויי הניצחון שלה. יש לה את הכלים לעשות זאת היא רק צריכה לשחק עליהם נכון, ולקוות שלאורי לא יתפוס עוד ערב קר.

הימור: נלך עם הלב, מילווקי ב-10.

והשיר מוקדם לפריק.

ממפיס גריזליס (0) – סן אנטוניו ספרס (2) 4:30:

בפרקים הקודמים:

בהיעדר טוני אלן, הספרס אפילו לא מתקשים. בעוד במשחק הראשון הספרס אפשרו לממפיס להוביל עד אמצע הרבע השני, כשמארק גאסול טוחן את אחיו בצבע ומשיג לא פחות מ-32 נקודות, במחצית השניה הספרס הבהירו מי כאן הקונטנדרית, ועם 32 נקודות של קוואי באחוזים נהדרים מהשדה ובעיקר עם הגנה חונקת ושליטה בריבאונד הם שלחו את ממפיס לחפש דרכים אחרות לנצח אותם.

במשחק השני אפילו זה לא היה. ממפיס התקרבה בתחילת הרביעי אחרי שהספרס הובילו לאורך כל המשחק, בעיקר כי הקליעה משלוש של סן אנטוניו לא הייתה מכוונת עד הסוף, אבל הספרס נתנו את הפוש שהם היו צריכים כדי לשמור על הביתיות, וממפיס יצטרכו יכולת מושלמת של הכלים שיש להם על מנת לשמור על סיכוי במשחק מספר 3 ולא ללכת לסוויפ שרבים (כולל הח"מ) מצפים לו.

מאפייני הסדרה עד כה:

קוואי מתמקם כאלפא אחרי לברון:

ובכן זה היה דיי צפוי כשהתברר שטוני אלן לא ישחק, אבל לממפיס אין שום תשובה לקוואי והוא פשוט משתלט על העסק. עם 34.5 נקודות למשחק ב-36 דקות הוא הקלע השלישי בפליאוף הזה אחרי ווסטברוק והארדן, והוא עושה את זה נטו מחצי מרחק ומהצבע (קולע 0.5 שלשות למשחק) ומוסיף 7 ריבאונדים למשחק.

ממפיס לא מסוגלת להגן על הספרס:

אבל זה לא רק קוואי, ממפיס פשוט לא מסוגלת לשמור על הספרס בשום פרמטר. הספרס מנצחים בקלות בקצב משחק יחסית איטי כי הם יעילים בצורה מובהקת. עם 50.4% מהשדה ו-45% משלוש, ועל אף שהם מוסרים הכי מעט אסיסטים בפליאוף הזה עד כה, הספרס נראים כמו מוטציה מחרידה שמשלבת את ההגנה של קבוצת שנות ה-90 והנעת הכדור מסביב לקשת ה-3 של השנים האחרונות, אומנם זה מול ממפיס שכאמור לא מסוגלת להגן על הספרס (מקום 3 הכי מעט חסימות בפליאוף) אבל זה בכל זאת נעים לראות (אם אתם לא אוהדי ממפיס זאת אומרת).

הספרס משתלטים על המשחק גם בצבע:

בדיבור על הסדרה לפני הפליאוף, התחושה הייתה שאם ממפיס יכולה לעשות כאן משהו, זה יהיה הודות להשתלטות על הצבע כאשר גאסול פשוט יבריח את אחיו ואת אולדרידג' מהצבע, ובכן, זה לא ממש קרה, ואין סיבה להיות מופתעים. אבל העובדה שהספרס מחזיקים ביתרון כל כך ברור בריבאונד (40.5-35) הופכת את הסדרה הזאת ללא פייט בשני המשחקים הראשונים.

מפתחות ממפיס:

הגבלת אחוזי הקליעה: הספרס קולעים הכי טוב משלוש בפליאוף הזה. ממפיס לא יכולה לאפשר את זה, היא חייבת להכריח את המשחק לצבע שם יש לה פייט, אם גרין ופרקר ימשיכו לקלוע בכזאת קלות ממפיס לא תצליח אפילו להישאר במשחק מספיק זמן כדי להרגיש שהיה לה סיכוי.

ריבאונד: כדי שאנדרדוג ינצח הוא חייב להיות הרבה יותר אינטנסיבי מהפייבוריט, ממפיס עם רנדולף וגאסול לא יכולה להידרס ככה בצבע על ידי הספרס, זאת נקודה שהם יהיו חייבים לשפר בבית, ויש סיכוי לא רע שההתלהבות של החזרה לממפיס תאפשר לגבוהים שלה וגם לפורוורדים האתלטים שלה את המוטיבציה כדי להשתלט על הריבאונד ולתת לקבוצה את ה"עוד כמה כדורים" שהיא צריכה.

מפתחות ספרס:

שמירה על הכדור:

נקודה מפתיעה במידת מה, אבל הספרס לא שומרים טוב על הכדור בסדרה הזאת, הם במקום ה-7 באיבודים, עם 13 איבודים למשחק (בעוד ממפיס מאבדת 9.5 אגב), קוואי מאבד 3 למשחק, וזה יותר מדי, שיפור בנקודה הזאת יהפוך את הקרב לקל יותר, ולו בגלל שלממפיס אין ממש מה למכור בהתקפה מסודרת מול הספרס.

פרקר-מילס:

בשקט בשקט פרקר מחזיר את השעון אחורנית והוא עושה זאת הרבה הודות לגאונות של פופוביץ' והתמיכה של מילס. פרקר קולע 16.5 למשחק (מקום 28 בפליאוף) באחוזים מופלאים, והוא עושה זאת ב-23 דקות בלבד ולמעשה, זאת הסיבה שהוא עושה זאת. יש כאן שתי נקודות שמקופלות באחת. הראשונה היא היכולת של פרקר ותרומתו ההתקפית שמחייבת תשומת לב לקו האחורי ושמחררת את גרין, קוואי והגבוהים לעשות את מה שהם יודעים (באופן מעניין התפוקה הזאת לא מתכתבת עם תרומה באסיסטים, 1.5 למשחק בלבד), השניה היא שמילס צריך להיות מסוגל להישאר על המשחק 20 דקות במשחק בלי שהקבוצה השניה תגרש אותו במקלות ואבנים, בינתיים זה עובד, נראה איך זה ילך בממפיס.

הימור: הספרס ב-15.

573 תגובות ל - “הקאבס בקמבאק ענק, טורונטו והספרס התפרקו בסיכום יום חמישי הגדול! / דור בלוך”

 1. אחד העם

  20. אפר, 2017
  12:27

  יאללללללללללה ספרס

  Reply to this comment
 2. סומסום

  20. אפר, 2017
  13:03

  תודה רבה, מעולה.

  בתחושה לא מנומקת מדי, וגם מתוך רצון – ניצחון לפייסרס ובפור.
  וזה יהיה גם לצערי הערב של טורונטו, משוחררת מהלחץ. חבל כי אני רוצה גם שם סדרה ארוכה.
  כזה אני – שילמתי לליג פאס, רוצה כמה שיותר.

  Reply to this comment
  • אלי לס

   20. אפר, 2017
   13:34

   למה משוחררת מהלחץ?
   ממש לא. חייבת ניצחון חוץ.

   Reply to this comment
 3. ברבור שחור

  20. אפר, 2017
  13:08

  משחק עם סקור נמוך והספרס בשיניים (הדובים יבואו רעבים)
  קליבלנד בקלות
  טורונטו בקלות

  Reply to this comment
  • ברבור לבן

   20. אפר, 2017
   13:27

   אלעק טורונטו בקלות…. הובסו בבית במשחק הראשון. ניצחו בשיניים במשחק השני… ובמשך העונה, הם היו קבוצת חוץ בינונית ומטה (ופירגנתי).

   גם אם הם ינצחו (והם לא), בקלות בוודאי זה לא יהיה.

   Reply to this comment
   • ברבור שחור

    20. אפר, 2017
    14:39

    לאורי חזר לעניינים יחביבי… הסיפור של מילווקי גמור

    Reply to this comment
    • ברבור לבן

     20. אפר, 2017
     17:09

     לאורי היה חושך במשחק הראשון.
     נתן משחק טוב במשחק השני… אבל אל תשכח, הם ניצחו ב-6 הפרש בלבד במשחק השני – בבית!
     בחוץ הם משחקים פחות טוב… ומילווקי עם הקהל שלה והביתיות, ישחקו אפילו טיפה יותר טוב.

     מה המסקנה? "ניצחון קל" זה בוודאי לא יהיה. אני צופה הפסד לטורנטו.

     Reply to this comment
     • עובר אורח

      20. אפר, 2017
      17:59

      אתם באמת שני אנשים שונים עם ניקים שממש מתאימים לזה שתתוכחו, או שמדובר בויכוח של פיצול אישיות של אותו בן אדם?

     • אשך טמיר המקורי

      20. אפר, 2017
      18:13

      1000+ 🙂

     • גיא

      20. אפר, 2017
      20:25

      דורש שלום בית באגם הברבורים

     • אבי

      21. אפר, 2017
      09:20

      חחחח למען האמת זה אני… הוא קרא לעצמו ברבור שחור, אז עניתי לו כברבור לבן.

      אז ניצחון "קל" לא היה לטורונטו. בדיוק כמו שרשמתי… אבל ניצחון קליל לבאקס, היה גם היה.

      הרמזים היו מאוד ברורים במשחקים 1 (שהביסו את הראפטורס בחוץ) ובמשחק השני שטורונטו מעט איזנו את עצמם.. ניצחו בקושי. זה סימן את הבאות.

      מילווקי עוברת את הסדרה הזו בשלום.

 4. Berch

  20. אפר, 2017
  13:33

  תודה על הפרוויו….

  Reply to this comment
 5. יוסי

  20. אפר, 2017
  13:37

  אינדיאנה
  מילווקי
  ספרס

  Reply to this comment
 6. דה שוט

  20. אפר, 2017
  13:47

  הקאבס יחטיפו לאינדיאנים
  טורונטו תעמיד את הצבאים המקפצים במקומם
  הדובים יבעטו לדורבנות בישבן

  Reply to this comment
 7. צביקה

  20. אפר, 2017
  13:55

  אינדי – זה חובה שלהם. והם יודעים את זה. (האמת גם הקאבס יודעים ויבואו כדי לסגור עניין. יהיה משחק אדיר לדעתי). אבל ללא התעלות של טרנר אין להם סיכוי. הוא המפתח, והוא זה שהושפל על ידי TT בשני המשחקים בקליבלנד. אם הוא לא יוצא מזה, זה אבוד. אני מאמין שהוא יצא.
  מילווקי – כי אני מאמין שקיד יהיה חכם כדי לעשות התאמות. וקייסי לגמרי תלוי ביכולת האישית של לאורי ודרוזן.
  ממפיס – למרות הכל. על הנייר, כמו שאמרת, אין לממפיס סיכוי. אבל פריזדייל הכין אותנו למשחק מלחמה סופר אגרסיבי, ולהוציא את המקסימום האפשרי משיפוט ביתי. יש סיכוי לדבר הזה להצליח, למשחק אחד, היום. כנראה לא מעבר לזה.

  Reply to this comment
 8. amitlahev

  20. אפר, 2017
  14:37

  מצוין.
  אני מהמר על אינדיאנה, מילווקי והספרס במשחקים צמודים.

  Reply to this comment
 9. פליימיקר

  20. אפר, 2017
  14:51

  אינדיאנה לוקחת את המשחק היום…
  השיפוט יהיה יותר שוויוני (לעומת המשחקים הראשונים עם שיפוט מובהק לקאבס)
  האנרגיות של הביתיות
  ודבר נוסף אינדיאנה לא נופלת מהקאבס בהרבה

  Reply to this comment
  • דובי גל

   20. אפר, 2017
   14:57

   היא נופלת בהרבה וגן המאמן שלה פחות טוב

   Reply to this comment
   • פליימיקר

    20. אפר, 2017
    17:34

    לא יודע עם פחות טוב אבל בהחלט לא משהו

    Reply to this comment
  • אוהד ס"א

   20. אפר, 2017
   16:48

   קבוצה שבונה על סטיבנסון לא תגיע רחוק.

   גם ג'ורג' מתגלה שוב כעילוי מבחינת כדורסל, אבל עם בעיית מנהיגות קשה.

   גם השנה לארי יתחיל את עונת הדיג מוקדם.

   Reply to this comment
   • פליימיקר

    20. אפר, 2017
    17:34

    לא תגיע רחוק אבל להדיח את הקאבס הבינונים זה מספיק

    Reply to this comment
    • גיא הרשע

     20. אפר, 2017
     18:43

     אני לא חוזה עתידות, אז אולי הפייסרס באמת ידיחו את הקאבס.
     אבל את המשחק הקודם ראיתי במלואו –
     והפייסרס לא קופחו במשחק.

     Reply to this comment
     • פליימיקר

      21. אפר, 2017
      00:25

      אני זוכר לפחות פעמים שקופחו במאני טיים

 10. דובי גל

  20. אפר, 2017
  14:56

  ספרס-ממפיס : עוד סדרה שתיגמר בסוויפ, אין לדובים מה למכור כן הם קבוצה קשוחה אבל רנדולף קרטר וטוני אלן כבר עם חצי רגל בקבר גאסול וקונלי פשוט לא מסםיק.
  לעומת זאת במזרח שום סדרה לא תגמר בסוויפ חוץ אולי מקליבלנד.

  Reply to this comment
 11. יותם

  20. אפר, 2017
  15:16

  בשביל ממפיס זה משחק על הסדרה, ועל הכבוד שלהם ושל מאמנם. מהמר עליהם תחת ההנחה שגם הלחץ על השופטים ייתן אותותיו.

  Reply to this comment
 12. גיא הרשע

  20. אפר, 2017
  15:25

  עבור ממפיס ואינדיאנה, המשחק הלילה הוא להיות או לחדול.
  לצערן של 2 הקבוצות, הן משחקות מול קבוצות עשירות בניסיון פלייאוף, כך שהאפקט הפסיכולוגי של "אפשר להפסיד" יהיה קטן בהרבה.

  במקרה של אינדיאנה, אני חושב שהמפתח הוא להצליח לתקוף את הצבע של קליבלנד (ע"ע טורונטו ב-2 משחקי הבית שלהם בשנה שעברה),
  ובצד ההגנתי, לעצור את הקליעה מבחוץ של הקאבס, מבלי לאפשר לקיירי ולברון להגיע לטבעת (קל לכתוב, קשה לבצע. אינדיאנה עשו עבודה לא רעה בלגרום איבודים בכניסות של לברון וקיירי, ובניסיון שלהם למסור לקלעים. אבל זה הגיע על חשבון אחוזים יפים של הקאבס מבחוץ – 12 שלשות ב-40%).

  הקאבס –
  הם קולעים ב-2 המשחקים הראשונים של הפלייאוף השנה את אותה כמות שלשות, ובאותם אחוזים כמו בשנה שעברה. וזה למרות שה-SG של הקבוצה עדיין לא בעניינים (ג'יי אר וקורבר עדיין לא "נכנסו לקצב").
  הגארדים של הקאבס קולעים נגד הפייסרס 6 שלשות למשחק ב-34%,
  בשנה שעברה בפלייאוף הם היו שווים 7 שלשות ב-40% .
  אם הלילה הקאבס ימשיכו במגמת השיפור שלהם, והפעם יצליחו גם לגרום לספסל להיות חלק מהמשחק –
  אני לא רואה איך הפייסרס מנצחים.

  ממפיס?
  הם הולכים לקרב. מילולית.
  זעקת הקרב של המאמן נשמעה היטב, והקבוצה הלילה תשחק ממפיס סטייל כדורסל – בלי סלים קלים, ועם המון פיזיות,
  וזה בתקווה שהלחץ שניסו ממפיס להפעיל על השופטים – יעבוד.
  אם הלחץ יעבוד, זה הופך למשחק של 50/50 .
  ההימור שלי?
  ניצחון של הספרס. אבל קל זה לא יהיה.

  Reply to this comment
 13. ori88

  20. אפר, 2017
  16:08

  תודה רבה על סקירה נפלאה זו.
  מקווה שאינדיאנה ינצחו

  Reply to this comment
 14. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  16:38

  מסכים עם שלושת התחזיות

  Reply to this comment
 15. אוהד ס"א

  20. אפר, 2017
  16:45

  טורונטו יקחו את הסדרה בשיניים ב- 6-7 משחקים.
  כי:
  א. הם תמיד אוהבים לירות לעצמם ברגל לפני שהם זוחלים לקו המטרה
  ב. מילווקי קבוצה מוגבלת להחריד שמוציאה 300% מהפוטנציאל שלה.
  ג'אניס (עזבו אותי מהכינוי המפגר ההוא) הוא סופרסטאר מעורר השראה. הוא באמת נפלא ועוד יהיה יום אחד MVP.
  אבל חוץ ממנו באמת שממה.

  מילווקי היא הסחנין של הליגה. עם ג'ייסון קיד בתפקיד יוסי אבוקסיס וג'אניס בתפקיד ז'אורז'יניו.
  כולם מתים עליהם ורוצים שיצליחו, אבל יודעים בלב שעצם ההעפלה לפליאוף היא ההישג עצמו.

  Reply to this comment
  • אבי

   20. אפר, 2017
   17:14

   לי יש הרגשה אחרת…

   גם ניתוח המשחקים הראשונים, מראה זאת.
   במשחק הראשון, הבאקס ניצחו בדו ספרתי מוחץ.
   בשני, טורונטו ניצחה במשחק צמוד בהפרש 6 נקודות.

   כעת, הביתיות התהפכה. טורונטו משחקת לא טוב בחוץ….
   ולמילווקי יש את האוהדים ומעט שריקות ביתיות, כפי שיש תמיד.

   ביחד זה שווה ניצחון ביתי. אמור להיות צמוד, אבל ההרגשה היא שהבאקס רושמים הלילה 2-1 בסדרה.

   Reply to this comment
  • צביקה

   20. אפר, 2017
   17:35

   אני חושב שיש יתרון למליווקי במאמן. אני חושב שלטורנטו סגל ממש מעולה ומאוזן ועמוק, ברמה של קונטדורית אפילו לאחר הצירוף של איבקה וטאקר, אבל לא ראיתי שיטה לא בהגנה ולא בהתקפה. ואת הדבר הזה קיד יודע לתקוף היטב בעזרת הכלים שיש לו. אפילו שיש לו פחות כלים.

   Reply to this comment
   • אשך טמיר המקורי

    20. אפר, 2017
    18:15

    חוכמה גדולה. גם אם אתה לוקח את ה-5 כלבים שלי לחמישייה וממנה את הכלבה של השכנה בראשם יהיה להם יתרון בעמדת המאמן מול טורונטו

    Reply to this comment
 16. קוין ג'ונסון

  20. אפר, 2017
  18:17

  מארק פרייס יראה לרג'י מילר מי הבוס האמיתי

  Reply to this comment
 17. nba

  20. אפר, 2017
  18:31

  ממפיס יכולה לנצח היום הם לא היו רעים במשחק 2 , מילווקי לדעתי גם תנצח היום בבית

  Reply to this comment
 18. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  19:35

  לברון כנראה מתכנן העברת האיום הרציני שלו למערב
  הוא סימן את ג'ורג' אך נדמה שהוא ישנה את זה לג'ימי
  לברון לא מעוניין בשום כח עולה במזרח ….הבחור גאון ומשחק על סטטיסטיקה שאומרת -אם אני מגיע כל שנה לגמר יש סיכוי גבוהה שאצליח לגרוף אליפות אחת או שתיים

  ולתחזית-
  קליבלנד מורידה דקות מלברון וכתוצאה מכך מפסידה (משחק שכנראה זורקת לפח מלכתחילה)
  הדובים יפסידו שוב כי אין מי שיעצור את לקוואי
  מילווקי מנצחת עם טריפל-דאבל של יאניס

  Reply to this comment
 19. no funny shtuff

  20. אפר, 2017
  20:11

  קליבלנד, טורונטו וממפיס מפסידות הלילה.

  Reply to this comment
 20. התותח הקטמוני

  20. אפר, 2017
  20:25

  תודה רבה דור ניתוח מועולה
  היום אני הולך עם טורנטו – יש לי תחושה שמילווקי לא יעמדו בציפיות בבית – וצפויים לאבד את הראש.
  דווקא על הייתי מהמר על אינדי ועל ממפיס. שתיהן תבואנה מתוך ההבנה שהם לא יכולים להרשות לעצמם לבזות את המועדון ולחטוף סוויפ מול הקהל הביתי.

  Reply to this comment
 21. רועי ויינברג

  20. אפר, 2017
  20:28

  פריוויו מעולה. אני מסכים בקשר לתחזית עם כל הקבוצות, מה שכנראה אומר ששנינו טועים.

  דרך אגב, מה דעתך על הרמוט-נאדה? אני חושב שהטעות הראשונה והגדולה ביותר הייתה לעלות עם מסצ'רנו בלם במשחק הראשון בלי סרג'י רוברטו, ומשם הכל התגלגל.

  Reply to this comment
  • dor bloch

   20. אפר, 2017
   20:59

   אני חושב שאתה צודק לגבי הטעות אבל זה הרבה יותר רחב מזה.

   לדעתי לברצלונה יש בעיית עומק חריפה, אין לה מגן ימני ואינייסטה, כמה שכואב לי להגיד את זה כי הוא השחקן האהוב עליי בעולם, כבר לא מסוגל להיות השחקן הדומיננטי בקישור על פני עונה שלמה.

   כל זה הוסתר באלגנטיות מאחורי ה-MSN, אבל כמו שאמר בוב מרלי, אפשר לשקר לחלק מהאנשים חלק מהזמן אבל אי אפשר לשקר לכל האנשים כל הזמן.

   ספציפית על המשחק הראשון לדעתי ברגע שבוסקטס לא יכל לשחק לא היה שום סיכוי לייצר איזון הגנה התקפה וזה חיסל את ברצלונה.

   ברגע שאתה מגיע למשחק מול קבוצה איטלקית שבו היא רק צריכה לא לספוג, שיהיה לך מלא בהצלחה….

   Reply to this comment
 22. גיא

  20. אפר, 2017
  20:29

  קאבס ממפיס ומילווקי

  פריוויו לתפארת

  Reply to this comment
 23. עידן עופר

  20. אפר, 2017
  20:35

  פריוויו מעולה! תודה.

  Reply to this comment
 24. אפלטון

  20. אפר, 2017
  21:07

  תודה דור, אחלה פריוויו ושיהיה לנו כיף של לילה

  Reply to this comment
 25. dor bloch

  20. אפר, 2017
  21:10

  אגב לא נרשמו התייחסויות לשיוך השיר "גאסטון" ללברון…

  Reply to this comment
 26. חזיר יבלות צעיר

  20. אפר, 2017
  21:58

  לאוור בול vs נייקי . יהיה מעניין

  Reply to this comment
 27. שעיה

  20. אפר, 2017
  23:04

  אינדיאנה ינצחו רק אם טרנר יהיה משמעותי.

  Reply to this comment
 28. קלמנטה

  21. אפר, 2017
  00:11

  12.5 נקודות 12 רב' 9.5 אסיסטים 4 חס' ורק 2.5 אב'

  דריימונד גרין.
  אגדה.

  Reply to this comment
 29. Yinon Yavor

  21. אפר, 2017
  01:25

  קאבס, באקס, ספרס.

  Reply to this comment
 30. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:01

  פריוויו מצוין.
  מעניין אם זה המשחק שאינדי ינצחו

  Reply to this comment
 31. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:07

  לו למרות הפציעה והמשחק המצוין של שמפארט במשחק 2 פותח עם סמית

  Reply to this comment
 32. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:10

  מקמילן נותן למיילס את המקום שהיה לאליס בחמישייה במשחקים הקודמים

  Reply to this comment
 33. הממזר של סטוקטון

  21. אפר, 2017
  02:14

  Reply to this comment
 34. גיא הרשע

  21. אפר, 2017
  02:14

  אינדיאנה ב-2 התקפות מנצלת טוב יותר את הדאבל טים על ג'ורג' מאשר בכל 2 המשחקים הקודמים.

  Reply to this comment
 35. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:19

  סמית שומר על ג'ורג' ולברון על מיילס
  ג'ורג' שומר על לברון.
  כמה ישפיע עליו?

  Reply to this comment
 36. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  02:21

  יללאה פייסרס תעשו אותי גאים פעם אחד בפלייאוף למען השם

  Reply to this comment
 37. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  02:22

  לאב סופטטט

  Reply to this comment
 38. שעיה

  21. אפר, 2017
  02:26

  אני אוהב מה שאני רואה

  Reply to this comment
 39. שעיה

  21. אפר, 2017
  02:27

  השופטים מסבירים פנים לאורחים

  Reply to this comment
 40. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  02:29

  אני לא מבין למה גיפרוסון לא מקבל דקות .הוא יכול לעזור בהגנה

  Reply to this comment
 41. שעיה

  21. אפר, 2017
  02:30

  מי אחראי על התספורת של שאמפרט? פשלה נוראית

  Reply to this comment
 42. Smiley

  21. אפר, 2017
  02:30

  הקאבס מגיעיםלזריקותנוחות שפשוט לא נכנסות.
  בצד של אינדיאנה, עושה רושם שאליס לא ברוטצייה

  Reply to this comment
 43. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  02:34

  יופי לאנס הלוחש תמשיך ככה

  Reply to this comment
 44. שעיה

  21. אפר, 2017
  02:34

  סטיבנסון חיית משחק

  Reply to this comment
 45. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  02:35

  אני חולה על ךאנס.
  עוד מ2013 ו2014

  Reply to this comment
 46. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  02:35

  איך סטיבנסון לא הסתדר עד היום בשום קבוצה?
  זאת שאלה שצריך לשאול אותו.

  Reply to this comment
 47. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  02:36

  כמות השלשות הפנויות שאינדיאנה מאפשרת לקליבלנד פשוט מעצבנת.

  Reply to this comment
 48. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:37

  מי יעצור את סראפין

  Reply to this comment
 49. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  02:38

  שעיה התכוונתי לגיפרסון של אינדיאנה לא הקירח חס וחלילה

  Reply to this comment
 50. סומסום

  21. אפר, 2017
  02:38

  טיירון לו יהיה המאמן הראשון להיזרק בסוף העונה. ובצדק.

  Reply to this comment
 51. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  02:38

  הקאבס מפסידים הים. יותר מדי רכים

  Reply to this comment
 52. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  02:38

  לאנס תנשוף לאוזן של לברון

  Reply to this comment
 53. עומר

  21. אפר, 2017
  02:38

  קליבלנד משחקים הגנה כמו בעונה הרגילה. 37 נקודות ברבע.

  Reply to this comment
 54. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:39

  הספסל של אינדי פתח נהדר.
  הטריו רובינסון-סטיבנסון-סראפין הקשה מאוד על הספסל של הקאבס

  Reply to this comment
 55. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  02:39

  אינדי חייבים היום לנצח ולו בשל העובדה שלאור המשחקים עד כה המלכה לא שווה 3 0 על אינדי.
  ובכלל האוהדים של אינדיאנה זה תמיד תענוג גדול

  Reply to this comment
 56. תמיר

  21. אפר, 2017
  02:40

  אינדיאנה בהתלהבות של צעירים ברבע ראשון במגרש הביתי. תיכף לברון חוזר. יעבור להם.

  Reply to this comment
 57. Smiley

  21. אפר, 2017
  02:40

  מרגע שלברון השאיר את קיירי מבוגר אחראי הפייסרס ברחו ליתרון.
  מצד שני, קורבר מחמיץ זריקות שהוא שם בעינים עצומות

  Reply to this comment
 58. שעיה

  21. אפר, 2017
  02:40

  ג'פרסון של הקאבס הוא נבלה סרוחה. הוא וקורבר

  Reply to this comment
 59. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  02:40

  ענקקקקקקקקקקק חחחחחחחחחחחח ראיתם את החיקוי של לאנס ולברון בקהל חחחחחחחחח

  Reply to this comment
 60. שעיה

  21. אפר, 2017
  02:44

  גי אר גמור. 2-3 קילו מיותרים

  Reply to this comment
 61. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  02:46

  אומייגדדדדדד

  Reply to this comment
 62. שעיה

  21. אפר, 2017
  02:47

  טרנר חייב להיות משמעותי

  Reply to this comment
 63. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  02:47

  הרוקיייייייייייי ענקקקקק טורנר

  Reply to this comment
 64. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  02:47

  מיילס טרנר שאלוהים ישמור

  Reply to this comment
 65. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:48

  הנה מהלך לטופ 10 של מחר..

  Reply to this comment
 66. Smiley

  21. אפר, 2017
  02:48

  הספסל עושה עד עכשיו את ההבדל לפייסרס, באו שם עם אנרגיות

  Reply to this comment
 67. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  02:48

  מה קורה מעיללללללל אריאלללל

  Reply to this comment
  • מאיר אריאל

   21. אפר, 2017
   02:59

   וואלה אש אחי…בדיוק שרקו תוקף של המלכה

   Reply to this comment
 68. תמיר

  21. אפר, 2017
  02:49

  מישהו יגיד למקמילן להוציא את אליס מהמשחק או לא? הבן אדם לא קולע מבחוץ, לא מרכז ולא יודע לשמור. לא ברור על מה משלמים לו.

  Reply to this comment
  • שעיה

   21. אפר, 2017
   02:53

   הוא יכול להיות בן זוג של אולדיפו באוקלהומה

   Reply to this comment
 69. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:54

  אף שחקן שהוא לא לברון לא קלע לקאבס ברבע הזה אפילו נקודה

  Reply to this comment
 70. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:54

  ועכשיו הוא עקף את קובי בנקודות בפלייאוף

  Reply to this comment
 71. סומסום

  21. אפר, 2017
  02:55

  לברון עבר את קובי במספר נקודות כולל בפלייאוף, 5640, עם 10 אחוז משחקים פחות, 202 מול 220. מפתיע מאוד.

  Reply to this comment
  • סומסום

   21. אפר, 2017
   02:56

   וברגע זה נולדו עוד כמה אוהדי לייקרס שתומכים בגולדן סטייט.

   Reply to this comment
 72. שעיה

  21. אפר, 2017
  02:55

  אסור לתת לקיירי להתפוצץ

  Reply to this comment
 73. הממזר של סטוקטון

  21. אפר, 2017
  02:57

  ג'ורג' היה צריך לקחת את לברון גם במשחק הראשון, ולא פאקינג טיג..

  יאללה מפה אין תירוצים

  Reply to this comment
 74. גלעד

  21. אפר, 2017
  02:57

  המשחק הזה של אינדי להפסיד

  Reply to this comment
 75. תמיר

  21. אפר, 2017
  02:58

  אם זה פחות מ 20 הפרש במחצית אינדיאנה האמא של כל הפראיירים. משחק נוראי של קליבלנד.

  Reply to this comment
 76. nba

  21. אפר, 2017
  02:58

  קדימה מילווקי

  Reply to this comment
 77. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  02:58

  מריח כמו בלואאוט מקומי. הקאבס רכים בטירוף

  Reply to this comment
 78. תמיר

  21. אפר, 2017
  02:58

  ובכל זאת יש לי הרגשה חזקה שהם חוזרים מזה לנצח.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   21. אפר, 2017
   03:00

   על מה "ההרגשה החזקה" שלך מבוססת שנדע?

   Reply to this comment
   • תמיר

    21. אפר, 2017
    03:07

    על זה שאינדיאנה קבוצה צעירה עם שחקנים לא אמינים ומאמן מיושן ומקובע שלא יודע להגיב בזמן.
    כרגע הם מנצחים בגלל האנרגיות. אם לא יהיה להם את זה אז אין להם מה למכור.

    Reply to this comment
  • אבי

   21. אפר, 2017
   09:23

   תמיר, לך למלא לוטו… 🙂

   Reply to this comment
 79. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:00

  עכשיו השאלה הקשה היא אם להשאר עם המשחק הזה שמרגיש טיפה גמור או לעבור לבאקס ראפטורס

  Reply to this comment
  • גלעד

   21. אפר, 2017
   03:00

   ולהסתכן בלהפסיד קאמבק

   Reply to this comment
  • מנחם לס

   21. אפר, 2017
   03:00

   למה שלא תסתכל על שניהם, כמוני Oהשני עוד לא התחיל)

   Reply to this comment
  • שי אבן צור

   21. אפר, 2017
   03:18

   תראה את מילווקי בטלוויזיה ואת אינדי במחשב
   זה מה שאני עושה 🙂

   Reply to this comment
 80. הקיסר החבשי

  21. אפר, 2017
  03:00

  כרגיל מר לברון מאשים אחרים באיבוד שחקן

  Reply to this comment
 81. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:00

  סוף סוף שרקו להם על חסימה פלחלית

  Reply to this comment
 82. סומסום

  21. אפר, 2017
  03:00

  בכושר הנוכחי, וושינגטון היא הטים-טו-ביט במזרח.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   21. אפר, 2017
   03:02

   לא מסכים. שיקגו היא קבוצה

   Reply to this comment
 83. nba

  21. אפר, 2017
  03:01

  מילווקי משדרים בטלוויזיה ?

  Reply to this comment
 84. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:03

  איפה שעייה??
  חסר לי הלדרוס לדרוס לדרוס שלו (:

  Reply to this comment
 85. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  03:03

  איזה פלופ מטורףףףףףף של לברון

  Reply to this comment
 86. nba

  21. אפר, 2017
  03:03

  בערוץ הספורט משדרים מילווקי ?

  Reply to this comment
 87. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:04

  אבל בערוץ NBA שלא פתוח לכולם

  Reply to this comment
 88. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  03:04

  איזה יופי

  Reply to this comment
 89. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:04

  סוף סוף ללארי בירד קצת נחת רוח

  Reply to this comment
 90. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:05

  לפרק לפרק לפרק

  Reply to this comment
 91. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  03:05

  Knockkkkkkkk out פשוט איזה כיף להיות אוהד פייסרס ואוהד יובה ביומיים האלו

  Reply to this comment
 92. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:05

  עדייין קשה לי להבין איך אפשר לאהוב את הליגה הזאת (כמובן לאדוקים שבינינו) בלי ליג פאס??
  שווה כל שקל

  Reply to this comment
  • יואש בן טולילה

   21. אפר, 2017
   03:06

   כי יש שידורים בhd בכל מקום. למה לשלם 300 שקל סתם?

   Reply to this comment
  • יואש בן טולילה

   21. אפר, 2017
   03:07

   וערוץ הספורט משדר מעל מחצי מהמשחקים.

   Reply to this comment
 93. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  03:05

  ככל שההפרש היום יהיה יותר גדול, אם אינדיאנה בכלל תנצח, ככה ההפרש בו תנצח קלבילנד במשחק 4 יהיה גדול יותר.

  Reply to this comment
  • מאיר אריאל

   21. אפר, 2017
   03:13

   מונטה אליס על גבול המביך

   Reply to this comment
 94. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:06

  נראה שהבעייה נפתרה.
  יאללה למילווקי

  Reply to this comment
 95. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  03:06

  אני רואה בקודי 1080 hd קל לא תשלום ולא כלום

  Reply to this comment
 96. nba

  21. אפר, 2017
  03:07

  יש מילווקי בערוץ הספורט מישהו יודע ?

  Reply to this comment
 97. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  03:07

  אני מתלבט האם להישאר ער למשחק הבא:) אני צריך לקום בסביבות 12

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   21. אפר, 2017
   03:08

   12 ??? מה אתה קאפקייק ?

   Reply to this comment
 98. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  03:07

  כן זה ישודר מילווקי בספורט 5

  Reply to this comment
 99. סומסום

  21. אפר, 2017
  03:07

  בכושר הנוכחי, עדיף לקאבס לא להתאמץ להגיע לגמר.

  אנשים ממילא מעריכים יותר קבוצה שלא עושה פיינאלס, יותר מאשר זו שמגיעה ומפסידה.
  כמו הספירה המגוחכת של ג'ורדן, "6 מתוך 6" – ולא 6 מתוך 19.

  Reply to this comment
 100. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  03:08

  5 live מילוואקי

  Reply to this comment
 101. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:08

  מי שראה את החימום של מילווקי, 2-3 דקות אהרון רו'רס הקוורטרבק של הפקרס השתתף איתם בזריקות. הקהל היה בטירוף

  Reply to this comment
 102. nba

  21. אפר, 2017
  03:08

  תודה רבה

  Reply to this comment
 103. nba

  21. אפר, 2017
  03:09

  שמתי סינגל מילווקי נקווה לטוב

  Reply to this comment
 104. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:10

  טרנר נעל את הצבע

  Reply to this comment
 105. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:11

  איזו חסימה של טרנר על לברון. הם עכשיו 1-1

  Reply to this comment
 106. גיא

  21. אפר, 2017
  03:12

  השפלה לאלופה

  Reply to this comment
 107. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:12

  ללללפפפפררררקקקקקק

  Reply to this comment
  • מאיר אריאל

   21. אפר, 2017
   03:16

   25 הפרש במחצית זה נחמד…יאללה נזוז לויסקונסין

   Reply to this comment
 108. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  03:12

  מה לעזאזל אליס עושה בנבא?
  הוא משחק כמו קרטיס ג'ראלס רק בלי כשרון.

  Reply to this comment
  • שעיה

   21. אפר, 2017
   03:14

   אליס נראה רע אבל לפני שנתיים היה תותח על בדאלאס

   Reply to this comment
 109. הממזר של סטוקטון

  21. אפר, 2017
  03:13

  הנושף ללברונים בטירוף..

  המבחן האמיתי במשחק הבא.

  Reply to this comment
 110. גל אל איי

  21. אפר, 2017
  03:13

  מנחם ספירו אדידוס עושה את הפלייי ביי פליי במילווקי עם ריצ'ארד המילטון וגרנט היל. הוא היה שדר רדיו מעולה באל איי ואני שמח לראות אותו משודרג. יהיה אחד השדרים הטובים בליגה בשנים הקרובות

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   21. אפר, 2017
   03:18

   שמח עבור ספידו אדידוס שלך. עוד מהגר יווני?

   Reply to this comment
 111. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:14

  אם הקאבס מפסידים זה קוטע ללברון רצף של 19 נצחונות רצופים בסיבוב הראשון

  Reply to this comment
 112. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:14

  איזו חסימה של הגריק על הליטאי!

  Reply to this comment
 113. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:15

  דאנתה ג'ונס זה אוכל פגרים. כל שנה מצטרף לקבוצה בפלייאוף על תקן ילד מגבות

  Reply to this comment
 114. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:16

  לא ייאמן איך יווני וסודאני מנצחים במשחק אמריקאי. 1-9

  Reply to this comment
 115. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:17

  הבאקס הולכים לקחת את המשחק הזה

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   21. אפר, 2017
   03:20

   גל, ופישר (לא דרק, הוותיק, שהיה שחקן קולנוע. אולי לא פישר. פוקס?
   המוח כבר לא עובד כמו פעם) משדר באינדיאנאפוך[ליס. לפחות הלייקרס וציאה שדרים

   Reply to this comment
 116. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:18

  מנחם, יש לך תחזית לגבי המשך הסדרה בין בוסטון לשיקאגו??

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   21. אפר, 2017
   03:21

   שיקגו 0-4

   Reply to this comment
   • מאיר אריאל

    21. אפר, 2017
    03:25

    רשמתי.
    רק קח בחשבון שהבולס השנה זאת קבוצה מטורללת ויש לה פוטנציאל להפסיד פעמיים בבית.
    להערכתי הסדרה הזאת הולכת ל7 משחקים.
    עוד כמה ימים נהיה יותר חכמים..

    Reply to this comment
   • גיא א

    21. אפר, 2017
    03:33

    מחר יהיה המשחק הקריטי

    Reply to this comment
 117. תמיר

  21. אפר, 2017
  03:20

  לא יודע. אולי זו סתם נטייה אבל אני נוטה לא מהמר על קבוצות צעירות בפלייאוף. לפעמים מקבלים משהו מדהים. רוב הזמן לא.

  Reply to this comment
 118. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:21

  אין סלים קלים לקנדים היום

  Reply to this comment
 119. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:22

  מייקר הסודני הוא מה זה לוחם. רזה אבל לוחם

  Reply to this comment
  • חזיר יבלות צעיר

   21. אפר, 2017
   15:05

   הוא לא סודני הוא חבשי

   Reply to this comment
 120. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:24

  אינדיאנה עם סטיבנסון הרבה יותר חזקה מהמאזן שלה בעונה הרגילה. כנל שיקגו עם וויד, רונדו ובאטלר מחוברים

  Reply to this comment
 121. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:25

  לא להאמין ש-2 מהחמישייה של הבאקס הם רוקיז

  Reply to this comment
 122. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:25

  לטורונטו אין סיכוי

  Reply to this comment
 123. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:26

  מידלטון נראה נהדר

  Reply to this comment
  • שי אבן צור

   21. אפר, 2017
   03:27

   הפינגר רול שלו היה מושלם

   Reply to this comment
 124. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:26

  טורונטו-באקס יגמר צמוד

  Reply to this comment
 125. סומסום

  21. אפר, 2017
  03:27

  הקהל במילווקי, תענוג. כמו באינדיאנה. בכלל במזרח, ממלכת הכדורסל.

  עדיין הקהל לא מדגדג את אירופה, שלא לדבר על אמריקה הלטינית. אבל הרבה יותר טוב מהקאפקייקס במערב.

  Reply to this comment
  • שעיה

   21. אפר, 2017
   03:30

   מסכים לגבי הקהל

   Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   21. אפר, 2017
   03:32

   זה הרעב, כתוצאה מחוסר התחרותיות במזרח..

   בתור "אלוף העולם באהבת תחרותיות" אתה אמור לדעת..

   Reply to this comment
   • סומסום

    21. אפר, 2017
    03:50

    לא מבין.
    אתה אוהד של קבוצה שחזקיה את קווין דוראנט על הספסל, אשכרה כמו מכבי תל אביב וריאל מדריד, שלוקחות שחקנים כדי הלחליש יריבות, והולכת על השטיח של המערב,
    ואתה רואה את המשחק של אינדיאנה, של שיקגו, של מילווקי,
    ובא לדבר על תחרותיות?

    Reply to this comment
    • סומסום

     21. אפר, 2017
     03:50

     שמחזיקה

     Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     21. אפר, 2017
     04:08

     כן. (הקאפקייק "קצת" פצוע, לא שאנו הבאנדווגנס מתביישים במשהו)

     Reply to this comment
  • גיא א

   21. אפר, 2017
   03:32

   בביקור ההזוי שלי במילווקי אכן גיליתי שלקבוצה יש קהל חם ואפילו יציע אולטראס

   Reply to this comment
 126. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:27

  הדאבל טים על לאורי בכל נגיעה שלו בכדור עובד נהדר

  Reply to this comment
 127. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:27

  שעיה, יגמר 12+

  Reply to this comment
 128. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:29

  אולי ג'וזף יביא שינוי

  Reply to this comment
 129. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:30

  אם טורונטו לא תופסים את עצמם ומהר ינאיס ינוח ברבע הרביעי

  Reply to this comment
 130. יהונתן

  21. אפר, 2017
  03:31

  לא פיייר שיש שחקן שיכול לתפוס את הכדור ולעבור את הצבע בשני צעדים קלילים ללא כדרור. יאניס ארוך מדי

  Reply to this comment
 131. סומסום

  21. אפר, 2017
  03:31

  הטבעת של דלי מנצנצת.

  Reply to this comment
 132. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:32

  מילווקי באו לטבוח!!!!

  Reply to this comment
 133. nba

  21. אפר, 2017
  03:32

  מילווקיי איזה קהלל איזה קבוצהה

  Reply to this comment
 134. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:33

  לאיזה בור הראפטורס נכנסו כל כך מהר

  Reply to this comment
 135. IT4

  21. אפר, 2017
  03:34

  קליבלנד מקבלת בראש וחסרה מאוד את דלבדובה, שבינתיים טוחן את טורונטו.

  Reply to this comment
 136. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:35

  אוב, אני מפנה את מירב הקשב לאינדיאנה
  הקאבס עלולים לחזור, לטורונטו אין סיכוי

  Reply to this comment
 137. הקיסר החבשי

  21. אפר, 2017
  03:36

  לא ראיתי הרבה מילווקי השנה אבל לפי הסדרה הזו נראה שפספסתי הרבה
  איזה משחק איזה שחרור כדור בין כולם (התאנדר?) והאגרסביות בהגנה? פששש תענוג ….ו2 רוקיז בחמישייה המונהגת ע"י ילדון יווני

  Reply to this comment
 138. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:38

  איבקה היחיד שמתפקד

  Reply to this comment
 139. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:39

  אפילו מייק ביזלי התצעורר! איזה סל!!! 20 הפרש.

  Reply to this comment
 140. ברבור שחור

  21. אפר, 2017
  03:40

  עוד מוקדם שי

  Reply to this comment
 141. nba

  21. אפר, 2017
  03:40

  מילווקי במודד פליאוףף

  Reply to this comment
 142. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:40

  אינדי מפגרים אם הם חושבים שהמשחק נגמר

  Reply to this comment
  • שי אבן צור

   21. אפר, 2017
   03:41

   הם הולכים להפסיד הדבילים האלה

   Reply to this comment
 143. סומסום

  21. אפר, 2017
  03:40

  איזה רבע של מילווקי.
  12-32!

  נכנסו לעור של דרוזן. הורגים אותו.
  קיד גם נזכר סופסוף שיש לסגל המצומצם שלו עוד כלי על הספסל, מייקל ביזלי, שסופסוף רואה דקות בסדרה. שחקן שאני מחזיק ממנו, לא מנוצל בכלל.

  Reply to this comment
 144. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:40

  לא מאמין שהם הרגע עצרו את טורונטו על 12 נקודות ב-12 דקות

  Reply to this comment
 145. הממזר של סטוקטון

  21. אפר, 2017
  03:40

  סאעמק אינדי האלו לא יודעים לסגור עניין !

  Reply to this comment
 146. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:41

  נפיחות אחרונות של קליבלנד לפני שמשכיבים אותם לישון

  Reply to this comment
 147. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:41

  4/18 מהשדה ברבע לטורונטו האומללים

  Reply to this comment
 148. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:43

  בחיים לא הצלחת להבין את הקטע של זה שקוטף ריבאונד ומיד מנסה לקלוע בכוח על יער של ידיים.
  אשכרה ההגדרה המילונית לטיפשות

  Reply to this comment
 149. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:44

  ראן לא טוב לקאבס

  Reply to this comment
 150. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  03:45

  הראפטורס קלעו ברבע הראשון כמו ראס ברבע האחרון אתמול- 4/18

  Reply to this comment
 151. tripledouble

  21. אפר, 2017
  03:45

  הרפטורס משחקים כמו חבורה של כוסיות

  Reply to this comment
 152. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:46

  פול גורג משתעשע …מפה לשם אוטוטו חד ספרתי

  Reply to this comment
 153. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:46

  איזה פאול על גורג' שלא נישרק!

  Reply to this comment
 154. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  03:47

  מונרו ודלי נהדרים. לעזאזאל מה יש לקיד נגדם

  Reply to this comment
 155. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:47

  פול ג'ורג' מתנקש בקבוצה שלו

  Reply to this comment
 156. nba

  21. אפר, 2017
  03:47

  איזה תענוג אותם ואת הקהל שלהם

  Reply to this comment
 157. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:47

  הבאקס נראים כמו קונטנדרית ככה

  Reply to this comment
 158. tripledouble

  21. אפר, 2017
  03:47

  קליבלנד גמורים

  Reply to this comment
 159. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:48

  יששששששששששששש הלוחש מכה שוב
  Not in my house

  Reply to this comment
 160. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:48

  סטפנסון!!!!!!!!איזה גיימר!

  Reply to this comment
 161. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:49

  אלה היו פרפורים אחרונים של הקאבס לפלייאוף הנוכחי

  Reply to this comment
 162. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:49

  13 אסיסטים על 17 סלים עם הגנה פסיכית

  Reply to this comment
 163. הקיסר החבשי

  21. אפר, 2017
  03:49

  סטיבנסון משגע את הקהל באינדי

  Reply to this comment
 164. עומר

  21. אפר, 2017
  03:49

  דלי משחק מצוין כל הסדרה. רואים את הניסיון, אני חושב שהוא ממש חסר לקליבלנד במיוחד עם איך שההגנה שלהם נראית, ומצחיק להגיד את זה

  Reply to this comment
 165. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:49

  איזה מזל!!!
  טוב שיש סטיבנסון
  מי יחזיר לו את השנים האבודות מחוץ לאינדי…

  Reply to this comment
 166. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:50

  יאללה צריכים קצת לעבוד על ה'מעורב' (אחד הדברים השנואים עלי בשעה שמשחקים אבל יש לי ברירה? אחרת יפטרו אותי)

  Reply to this comment
 167. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:51

  אז רגע רגע, מיהי הקבוצה שמהווה את האיום הגדול למלכה??
  בוסטון הפסידה פעמיים בבית.
  טורונטו כבר איבדה את הביתיות והיא בדרך לפיגור 2-1.
  וושינגטון?? מילווקי?? שיקגו רחמנא ליצלן????

  Reply to this comment
 168. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:51

  טורונטו מתים לשבור את הטבעת

  Reply to this comment
 169. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:52

  לאורי ודרוזן בפלייאוף זה פשוט באסט

  Reply to this comment
 170. שעיה

  21. אפר, 2017
  03:52

  אם אינדיאנה יתנו ביטחון לטיגון, הוא יפרח כשסטיבנסון יקח ממנו את האחריות

  Reply to this comment
 171. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  03:52

  איזה שיפוט? לאב נשען על פול ומקבל פאול?

  Reply to this comment
 172. עומר

  21. אפר, 2017
  03:52

  וושינגטון אני מניח. גם קליבלנד נראים נורא ד"א. הרבה יותר פגיעים משנה שעברה

  Reply to this comment
 173. עומר

  21. אפר, 2017
  03:53

  זה נראה כאילו כל שחקן בטורונטו מפחד לזרוק, ונפטק מהכדור.

  Reply to this comment
 174. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  03:53

  4/17 מהשדה לקיירי

  Reply to this comment
 175. סומסום

  21. אפר, 2017
  03:54

  חוזר על עצמי מלפני שעה:
  הטים-טו-ביט במזרח, בכושר הנוכחי, היא וושינגטון.
  יש לה גם את המסלול הכי נוח, הכל יחסי, עד לגמר.
  אטלנטה, ביתרון 0-2, ואז המנצחת בין בוסטון לשיקגו.

  Reply to this comment
 176. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  03:54

  אינדיאנה המטומטמים הולכים להפסיד את זה

  Reply to this comment
 177. tripledouble

  21. אפר, 2017
  03:54

  קח פסק זמן מאמן מטומטם!!!

  Reply to this comment
 178. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  03:55

  30 הפרש למילווקי. ליל הבלואאוטים

  Reply to this comment
 179. THE KING RUSSELL

  21. אפר, 2017
  03:55

  פול גורג חסר אסי' לTD

  Reply to this comment
 180. גלעד

  21. אפר, 2017
  03:55

  טורונטו שומרים על הקצב של נקודה לדקה

  Reply to this comment
 181. nba

  21. אפר, 2017
  03:56

  30 הפרש מילווקייי

  Reply to this comment
 182. עומר

  21. אפר, 2017
  03:56

  יותר מ 30 הפרש. טורונטו מתפרקים. ההגנה של הבאקס מרשימה, אבל זאת גם שביקה טוטאלית של הקנדים בינתיים

  Reply to this comment
 183. tripledouble

  21. אפר, 2017
  03:57

  מה עם ההבטחה של לברון לקלוע ב80 אחוז מהעונשין בפלייאוף?

  Reply to this comment
 184. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:57

  והנה אנחנו רק עשר באינדיאנה
  צריך לחוקק חוק נגד מה שקורה במילווקי. צער בעלי חיים

  Reply to this comment
 185. סומסום

  21. אפר, 2017
  03:57

  דוויין קייסי לטיירון לו: ילד, אל תידחף, אותי יפטרו קודם.

  Reply to this comment
 186. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  03:59

  tripledouble – לאן טורונטו מגיעים בברקט שלך?

  Reply to this comment
 187. tripledouble

  21. אפר, 2017
  03:59

  קליבלנד בריצת 10-0, אינדיאנה לא קולעים כבר 4 דקות כמכט, והמאמן המפגר של טורונטו אפילו לא חושב על לעשות פסק זמן ולשרטט איזה תרגיל, לצעוק להעיר משהו. טמטום

  Reply to this comment
 188. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:00

  השופטים עולים להתקפה

  Reply to this comment
 189. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:02

  לברון כבר עם 5 שלשות

  Reply to this comment
 190. tripledouble

  21. אפר, 2017
  04:02

  נראלי אינדיאנה בדרך הבטוחה לשבור איזה שיא של איבוד יתרון ברבע אחד

  Reply to this comment
 191. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:03

  הקאבס עברו לבושידו. השופטים מאשרים בשתיקה

  Reply to this comment
 192. הממזר של סטוקטון

  21. אפר, 2017
  04:03

  מביךךך

  ניסו לשווק פה את טורונטו עם ה 2 אסיסטים שלהם למשחק כאיזו אלטרנטיבה שהקאבס פוחדת ממנה…

  הגדולות של המזרח קורסות, באמת כולן שוות שם בבינוניותן האפסית.

  Reply to this comment
  • מאיר אריאל

   21. אפר, 2017
   04:07

   שששששש אל תהרוס את התחרותיות של סומסום..
   תכף נשמע שוב את המנטרה על כמה המזרח אדיר והמערב חלש…
   הוא רדום אל תעיר אותו (;

   Reply to this comment
 193. עומר

  21. אפר, 2017
  04:04

  טוב נעבור לקליבלנד שוב. המשחק במילווקי זה שחיטה

  Reply to this comment
 194. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  04:04

  אם אינדי מפסידה את זה הם הקבוצה הכי זנותית שראיתי בשנים האחרונות…. עצם המחשבה עושה לי בחילה.
  התחיל הקאמבק של הראפטורס רק 29 הפרש

  Reply to this comment
 195. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:05

  לקליבלנד יש מסלול פתוח ישר לגמר.

  Reply to this comment
 196. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:05

  שאלה: באיזה דקה יתפסו ללברון השרירים? בקושי ישב על הספסל

  Reply to this comment
 197. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  04:05

  הקאבס בפיגור שבע בסוף הרבע השלישי. מישהו מהמר נגדם?

  Reply to this comment
  • סומסום

   21. אפר, 2017
   04:07

   אני.
   הם ייאלצו להחזיר את קיירי כדי לקבל נקודות בהתקפה, וזה אומר ששוב אין הגנה.
   הוא עם מינוס 17 בינתיים.

   Reply to this comment
 198. גיא

  21. אפר, 2017
  04:05

  לברון מחטיא 2 מהעונשין – קולע 2 שלשות משליש מגרש

  Reply to this comment
 199. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:06

  בוסטון היאמהשקר הכי גדול במזרח. יותר מאטלנטה 2015.

  Reply to this comment
 200. גיא

  21. אפר, 2017
  04:06

  הקהל הדליק אותו

  Reply to this comment
 201. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:06

  יאללה חזרה לאינדיאנה לרבע הרביעי

  Reply to this comment
 202. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:07

  גורג נעלם

  Reply to this comment
 203. tripledouble

  21. אפר, 2017
  04:07

  אין פלא שהמאמן של אינדיאנה לא לקח פסק זמן, תשמעו את מילות החוכמה בראיון שלו עכשיו : we just gotta score

  Reply to this comment
  • שי אבן צור

   21. אפר, 2017
   04:08

   מה הבעיה?
   חחחח

   Reply to this comment
   • tripledouble

    21. אפר, 2017
    04:14

    זה גם אוהד יכול להגיד לי, מה הוא עשה כל הרבע חוץ מלעמוד?

    Reply to this comment
 204. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:09

  גורג עשה הארדן

  Reply to this comment
 205. tripledouble

  21. אפר, 2017
  04:11

  This flop time

  Reply to this comment
 206. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:11

  איזה הצגות של לברון כאילו ירו בו

  Reply to this comment
 207. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:12

  שיפוט קרקס

  Reply to this comment
 208. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:12

  גורג מטומטם אגב.

  Reply to this comment
 209. הממזר של סטוקטון

  21. אפר, 2017
  04:12

  ללברון יש ממוצע של 10 ממים למשחק..

  Reply to this comment
 210. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  04:13

  סומסום, אני ממש מקווה שאתה צודק ואינדי תחקח.
  אם מצמידים לי אקדח לרקה אני מהמר על הקאבס

  Reply to this comment
  • שי אבן צור

   21. אפר, 2017
   04:13

   רק אמרתי וקורבר קובר שלשה למינוס חמש…

   Reply to this comment
  • סומסום

   21. אפר, 2017
   04:14

   מאוד אתאכזב אם הקאבס ייקחו. למרות שאני אוהד דטרויט ואסור להגיד משהו בזכות אינדי.
   כי אני רוצה סדרה. וכי אינדיאנה שווים לפחות 2 בסדרה הזו.
   ולא מגיע לטיירון לו, שיבוא לברון כל פעם וינגב את האפסוסיות שלו.

   Reply to this comment
   • גלעד

    21. אפר, 2017
    04:15

    אם את זה הם לא לוקחים הם שווים בדיוק את הסוויפ שהם הולכים לקבל

    Reply to this comment
 211. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:13

  פשוט קבוצה של מטומטמים.
  אין דרך אחרת להסביר.
  הקבוצה הכי לא מאומנת שאני זוכר בפליאוף.

  Reply to this comment
 212. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:13

  רק 5

  Reply to this comment
 213. גיא

  21. אפר, 2017
  04:14

  בכיינים אינדיאנה, מרביצים ללברון בפרצוף, מרביצים אשכרה מרביצים, ומתלוננים על פאו

  Reply to this comment
 214. גיא

  21. אפר, 2017
  04:14

  יאללה קליבלנד יאלללה

  Reply to this comment
 215. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  04:15

  גיא תפסיק להתבכיין כמו אוהדי ברצה

  Reply to this comment
 216. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:15

  צריך להגיד את האמת. גם בחצי הראשון קליבלנד זרקה שלשות טובות חופשיות. המזל נגמר לאינדיאנה. אין להם הגנה

  Reply to this comment
 217. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  04:15

  לברון לא עשה פלופ. אשכרה חטף כאפה

  Reply to this comment
 218. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  04:15

  כזאת קבוצה לא אינטלגנטית אינדיאנה.
  כזה טיפש פול גורג איפפפפפ כמעט ברמות ווסטבריקיות.
  מה אתה מכריח זריקות יטמבל??? יש עליך דאבל טים מה אתה זורק על 2 במקום לתת ללוחש שמשמאלך פנוי לחלוטין????
  למה אין יותר פיק אנד רול בין טיג לטרנר??
  אני ממש מקווה בשבילם שיתעשתו עד לסיום מכיוון שאם הם מפסידים את זה אז סוויפ יהיה בבחינת המתת חסד

  Reply to this comment
 219. tripledouble

  21. אפר, 2017
  04:16

  שום תרגיל, שום סדר בהתקפה וגם בהגנה, סתם כל שחקן בתורו עולה לזריקה והמאמן משקיף מהצד. לאינדיאנה מגיע להפסיד

  Reply to this comment
 220. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:16

  פשוט לא להאמין איך חוזרים מפסק זמן עם כזה תרגיל עלוב??????
  זה אפילו לא תקגיל!!

  Reply to this comment
 221. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  04:17

  מונטה אליס יאשפה

  Reply to this comment
 222. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:17

  כן שחקן 2.11 נופל משחקן של מטר וסיגריה כאילו ירו בו.
  הפלןפים של לברון מדבקים

  Reply to this comment
  • שי אבן צור

   21. אפר, 2017
   04:23

   מה זה קשור? נראה אותך חוטף כאפה עם תנופה ממישהו בגובה מטר וחצי

   Reply to this comment
 223. עומר

  21. אפר, 2017
  04:17

  שתי הקבוצות גרועות בהגנה. קליבלנד עכשיו חזרו לשמור קצת והצליחו לחזור.

  Reply to this comment
 224. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:17

  לא להאמין

  Reply to this comment
 225. אוהד בוסטון אחר

  21. אפר, 2017
  04:17

  וואו אליס טיפש

  Reply to this comment
 226. סומסום

  21. אפר, 2017
  04:18

  טורונטו, עם לאורי, איבקה, קארול, איבקה, JV, פטרסון, ג'וזף, טאקר, גומרת מחצית על 30 נקודות.
  איזה בושה. בכל הכבוד למילווקי.

  Reply to this comment
  • גלעד

   21. אפר, 2017
   04:18

   מתוכם 14 מהעונשין

   Reply to this comment
  • סומסום

   21. אפר, 2017
   04:21

   כן, החסרתי את דרוזן, עם 8 מ-8 מהקו.
   תכנית המשחק של קייסי: תנו את הכדור לדמאר, והוא יסחט עבירות.
   הולך פרפקט!

   Reply to this comment
   • גלעד

    21. אפר, 2017
    04:22

    כן..
    אבל חייבים לתת כבוד גם לבאקס בעיקר יאניס מידלטון ומונרו

    Reply to this comment
 227. גיא

  21. אפר, 2017
  04:20

  קליבלנד נותנת מלחמה!!! תענוג

  Reply to this comment
 228. אוהד בוסטון אחר

  21. אפר, 2017
  04:20

  תיקון הפייסרס כולם משחקים עכשיו כדורסל טיפש

  Reply to this comment
 229. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  04:21

  עכשיו אני כבר בטוח, זה של הקאבס. אין מצב שלברון מפסיד את זה.

  Reply to this comment
 230. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  04:22

  טוב אינדיאנכ יללאה נחזור מ3-0 לא נורא אם נפסיד את זה גם

  Reply to this comment
 231. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:22

  איז הגנה בושה!!!!!!

  Reply to this comment
 232. מנחם לס

  21. אפר, 2017
  04:23

  אני רועד בדיוק כמו רובכם

  Reply to this comment
 233. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  04:23

  דווין קייסי צריך להגיד לשחקנים שלו שיקחו דוגמה מהקאבס שגם היום בפיגור 25 במחצית בחוץ וברבע אחד הפכו הכל..
  מצד שני אני בספק אם יש קבוצה פאתטית כמו אינדי

  Reply to this comment
 234. סומסום

  21. אפר, 2017
  04:23

  קיירי ארווינג לא משחק כל המחצית השניה וכל הקאמבק, או שאני טועה?

  Reply to this comment
 235. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  04:23

  ישששששש טמג עם שלשה ועבירה

  Reply to this comment
 236. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:23

  גורג ללא ספק השחקן הטיפש במגרש

  Reply to this comment
 237. tripledouble

  21. אפר, 2017
  04:24

  לברון פשוט מטייל לסל

  Reply to this comment
 238. הממזר של סטוקטון

  21. אפר, 2017
  04:24

  לא יאומן כי יסופר…

  Reply to this comment
 239. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:24

  זה לא באמת קורה. אינדיאנה לוסט קונטרול

  Reply to this comment
 240. גיא

  21. אפר, 2017
  04:25

  בושה של שיפוט, טיג נכנס לו בעין

  Reply to this comment
 241. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:25

  חחחח אני פשוטהלא מופתע

  Reply to this comment
 242. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:25

  שמפארט עם הגנה נפלאה על ג'ורג' נראה לי מרוויח לעצמו מקום בחמישייה

  Reply to this comment
 243. הממזר של סטוקטון

  21. אפר, 2017
  04:25

  חחחחחח גדול… המשחק הזה הולך ונהיה קלאסיקה מזרחית !

  Reply to this comment
  • tripledouble

   21. אפר, 2017
   04:26

   הייתי מעדיף קלאסיקה לוחמים סטייל אבל אינדי קבוצה חסרת מוח

   Reply to this comment
   • סומסום

    21. אפר, 2017
    04:28

    הקלאסיקה היחידה של הלוחמים (בינתיים), זה משחק 6 בגמר המערב האחרון.
    ובגלל ההצטיינות שלו במשחק, הם גם צירפו את דוראנט.

    Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     21. אפר, 2017
     04:29

     תן תחזית להמשך.. מילווקי – שיקגו בגמר המזרח ?

     Reply to this comment
    • tripledouble

     21. אפר, 2017
     04:30

     אוקיי, הייתי מעדיף שחיטה לוחמים סטייל, משהו בסגנון של אתמול על פורטלנד

     Reply to this comment
 244. הקיסר החבשי

  21. אפר, 2017
  04:25

  לברון אני שונא אותך אבל אתה חיה רעה

  Reply to this comment
 245. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:26

  בחיים לא ראיתי משחק עם שתי הגנות ככ רעות.

  Reply to this comment
 246. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  21. אפר, 2017
  04:27

  אינדיאנה מטומטמים.
  טורונטו ביזיון, מאוד מאכזבים אותי

  Reply to this comment
  • שי אבן צור

   21. אפר, 2017
   04:28

   ודווקא את ג"ס אתה רוצה לפרק? 🙂

   Reply to this comment
 247. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:27

  אי אפשר לשים על קורבר שכל פעם חוסם ללברון את מיילס במקום את אליס?

  Reply to this comment
  • גלעד

   21. אפר, 2017
   04:28

   ואם יביאו את שמפארט לחסום במקום קורבר האפקט של הפיק אנד פופ פחות משמעותי ולא חייבים להחליף

   Reply to this comment
 248. ירול

  21. אפר, 2017
  04:28

  יש לקליבנד שחקן בשם לברון ג'יימס, נראה לא רע בכלל.

  Reply to this comment
 249. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  04:28

  אינדיאנה משחקת עכשיו על הכבוד שלה שהוא יהיה רמוס ומעוך אם תפסיד כי את הסדרה הזאת היא כבר הפסידה במחצית השניה היא רק לא יודעת את זה עדיין.
  ומקמילן אגב מאמן אשפתי

  Reply to this comment
 250. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:30

  גורג שוב מוכיח כמה הוא שחקן טיפש

  Reply to this comment
 251. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:31

  מדהים איך כל התקפה לברון נשאר לבד בטבעת

  Reply to this comment
 252. סומסום

  21. אפר, 2017
  04:31

  אין הגנות, אבל יש חתיכת משחק.
  קונה את זה על ההיפך.

  Reply to this comment
 253. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:31

  קאמבק מטורף וכולו בלי לאב וקיירי

  Reply to this comment
 254. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:31

  ומה שיותר מעצבן זה שלברון ככ תשוש שחוץ מחדירות הוא לא יקלע כלום

  Reply to this comment
 255. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:32

  הגנה כזאת רפויה לא ראיתי מימי

  Reply to this comment
 256. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:32

  מיילס טרנר עוד אחד בלי שכל.

  Reply to this comment
 257. סומסום

  21. אפר, 2017
  04:33

  !Trade Irving & Love

  Reply to this comment
 258. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:33

  מישו יודע להגיד כמה אסיסטים של לברון היו לשלשות?

  Reply to this comment
 259. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:33

  לברון גמור מעייפות. בסטרואידים לא מאפשרים מאמץ ארוך

  Reply to this comment
 260. גיא

  21. אפר, 2017
  04:33

  ווואייי לברון

  Reply to this comment
 261. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  04:34

  אני משנה את דעתי…ברצינות.
  אני רוצה שקליבלנד תנצח אולי זה יסתום את הפה של כמה טמבלים פה שמתרשמים לי מהמזרח האימתני…..אויי העליבות אויי המבוכה

  Reply to this comment
 262. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  04:34

  איזה שחקן לברון!!!!
  ינעל דינו

  Reply to this comment
 263. סומסום

  21. אפר, 2017
  04:34

  לברון עם אחוזים יותר טובים מהשדה, ומשלוש, מאשר מהקו.
  האק-א-ברון!

  Reply to this comment
 264. tripledouble

  21. אפר, 2017
  04:34

  לברון אשכרה ניצח לבדו את אינדיאנה, הוא פשוט טוב מדי. למה לאב וקיירי על הספסל?

  Reply to this comment
  • חזיר יבלות צעיר

   21. אפר, 2017
   04:41

   כי הם היו גרועים זה למה

   Reply to this comment
 265. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:34

  הגדול בדורו תגידו מה שתגידו

  Reply to this comment
 266. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:34

  אחכ תזיינו לנו במוח שהמזרח לא פח ושיש דבר כזה הגנה מזרחית ומשחק קשוח.
  זה ככ רחוק וככ לא רלוונטי.

  ואז גיא יבוא עם כל מיני מדדים סטטיסטיים שזפק בכלל אם הוא או מישהו מבין אותם וספק בכלל אם יש להם תוקף כלשהו ויגיד שזה בכלל לא נכון.

  Reply to this comment
 267. ירול

  21. אפר, 2017
  04:35

  חברה, במקום לקטר, שבו ותהנו מאחת ההופעות הגדולות של לברון בהיסטוריית המשחק שלו, עוד שנים תיהנו לספר על כך.

  Reply to this comment
  • ירול

   21. אפר, 2017
   04:38

   מה שכן, יש על המשחק הזה כתם קטן עם שיפוט נוטה לטובת קליבלנד, מחטיפים חופשי והמשרוקית דוממת.

   Reply to this comment
 268. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:36

  גם טיג הוכיח שהוא זכאי לקצבה מביטוח לאומי

  Reply to this comment
 269. הקיסר החבשי

  21. אפר, 2017
  04:37

  ראיתי את מקמלין מכניס מפה של סאבואי לכיס

  Reply to this comment
 270. סומסום

  21. אפר, 2017
  04:37

  זו עבירה על פול ג'ורג', אבל בווידאו אמורים לתת פוזשן לקאבס. כי אי אפשר לשרוק עבירה בדיעבד.
  נראה אם השופטים חכמים ויבלפו.

  Reply to this comment
 271. גיא

  21. אפר, 2017
  04:37

  לברון לא מוסר, חבל

  Reply to this comment
 272. גיא הרשע

  21. אפר, 2017
  04:38

  לא, אני כבר לא מתווכח עם כל מי שפשוט לא מסוגל להבין את מה שהוא רואה.

  Reply to this comment
 273. גיא

  21. אפר, 2017
  04:39

  יששששששששש

  Reply to this comment
 274. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:39

  סמית גדול

  Reply to this comment
 275. tripledouble

  21. אפר, 2017
  04:39

  המצב ככ גרוע שאפילו האוהדים האמריקאים ההזויים לא רוקדים בפסק זמן

  Reply to this comment
 276. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:40

  haven't we suffered enough

  Reply to this comment
 277. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  04:40

  לברון מדהים!!!! ואיזה וןאבוס של טיירון לו שהוריד את לאב וקיירי הגרועים לספסל!!

  Reply to this comment
 278. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  21. אפר, 2017
  04:41

  אינדי פראיירים ברמות על

  Reply to this comment
 279. שי אבן צור

  21. אפר, 2017
  04:41

  נגמר
  תראו את תגובה 136 לפני שעה וחמש דקות.
  סתם עף על עצמי קצת 🙂

  Reply to this comment
 280. גיא

  21. אפר, 2017
  04:41

  עוד לא נגמר

  Reply to this comment
 281. גל

  21. אפר, 2017
  04:41

  המאמן של אינדיאנה פשוט ביזיון. אתה רואה שמיילס טרנר ותדיוס יאנג משתינים על המגרש, למה לא להוריד אותם?
  והתרגילים של הקבוצה אם אפשר בכלל לקרוא להם ככה פשוט מביכים. לו עושה למקמילן בית ספר ואני בכלל לא תופס מלו

  Reply to this comment
 282. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:41

  ולברון ימשיך את הרצף שלו בסיבוב הראשון ל-20 (!!) נצחונות

  Reply to this comment
 283. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  04:41

  לברון היה אדיר היום אבל מעבר להכל ובפער עצום זאת אינדיאנה שהסריחה את הפרקט בתצוגה שתיזכר לדראון עולם.
  סומסומיקו תן לנו איזה נאום חוצב להבות נשמה..איזה משהו בסגנון של קאמבקים מדהימים יש רק במזרח.
  תאלתר משהו סומכים עליך

  Reply to this comment
  • סומסום

   21. אפר, 2017
   04:45

   המזפח!
   שטיח!
   לה-פלופ!!!!

   Reply to this comment
  • עומר

   21. אפר, 2017
   14:16

   פורטלנד האיומה. ממש דרך האימים של ג"ס במערב. קבוצה מפחידה, כל כך מתאימה לפלייאוף

   Reply to this comment
 284. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  21. אפר, 2017
  04:41

  שעיה, תנחומי

  Reply to this comment
 285. הממזר של סטוקטון

  21. אפר, 2017
  04:42

  זה מה שניסינו להסביר לכם שנה שלמה..

  הסיבה שיש שם תחרות היא כי כולן דפוקות פחות או יותר באותה רמת יורוליג.

  הטיול אחרי צבא (מש"ק ממטרות) של לברון במזרח הרחוק נמשך..

  Reply to this comment
  • מאיר אריאל

   21. אפר, 2017
   04:44

   +100000000

   Reply to this comment
  • גלעד

   21. אפר, 2017
   04:44

   מתי קרי ודוראנט היו צריכים לתת 45 דקות כדי לנצח בפלייאוף?

   Reply to this comment
   • הממזר של סטוקטון

    21. אפר, 2017
    04:47

    זה בכלל נלא קשור..

    הקאבס קבוצה דפוקה, רק שבמזרח יש יותר דפוקות ממנה שמאפשרות לה להגיע רעננה לגמר.

    מתי הקאבס פגשו במזרח קבוצה כמו הספרס או אוקלהומה של דוראנט ?

    Reply to this comment
    • גלעד

     21. אפר, 2017
     04:53

     הם לא פגשו כאלה קבוצות (אפילו שאפשר להתווכח על טורונטו עונה שעברה).
     אבל אני כרגע מדבר על הסיבוב הראשון. שהלוחמים והדורבנות לא צריכים בכלל להזיע ולברון שיחק כבר 130 דקות ולא היה משחק לא צמוד כולל קאמבק שהשווה את הגדול בהסטוריה של הפלייאוף.

     Reply to this comment
     • הממזר של סטוקטון

      21. אפר, 2017
      04:56

      במזרח.. כפרה.. במזרח (טורונטו??? קבוצה מפגרת)

  • גיא הרשע

   21. אפר, 2017
   04:46

   למיטב זיכרוני, הסדרה האחרונה שהקאבס ניצחו לפני אינדיאנה, הייתה מול צסק"א גולדן סטייט…

   Reply to this comment
   • הממזר של סטוקטון

    21. אפר, 2017
    04:50

    אבל זה בדיוק הטיעון.. שהיא מגיעה רעננה אחרי הטיילת במזרח…

    בנוסף היא אף פעם לא צריכה במשך כל העונה להתאבק על מיקומים, ויכולה לאפשר מנוחות לשחקנים שלה, בניגוד לגולדן והספרס שלמרות המאזנים הפסיכים שלהם תמיד היתה צריכות לחשוש למקום הראשון.

    Reply to this comment
    • עומר

     21. אפר, 2017
     14:17

     אתה סותר את עצמך. הדקות של השחקנים בג"ס וס"א נמוכות כולן משל לברון. אז כנראה שקל להן יותר

     Reply to this comment
  • הייט-אשברי

   21. אפר, 2017
   06:51

   מיליון +

   Reply to this comment
 286. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:42

  דור שלם של מזרחים שעושה במכנסיים כשלברון בסביבה

  Reply to this comment
 287. tripledouble

  21. אפר, 2017
  04:43

  מסכן בירד חוטף מכל הכיוונים

  Reply to this comment
 288. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  04:44

  האוהדים רוקדים כאילו היי לא קרה כלום.לא יאומן קהל האמרקאני

  Reply to this comment
 289. גיא

  21. אפר, 2017
  04:44

  עוד לא נגמר בכלל

  Reply to this comment
  • שי אבן צור

   21. אפר, 2017
   04:51

   די נו
   נגמר לפני 10 דקות כבר

   Reply to this comment
 290. שימי ריגר

  21. אפר, 2017
  04:45

  תנסו לדמיין אם מיילס היה קולע במשחק הראשוו.איזה סדרה הייהו מקבלים

  Reply to this comment
 291. גלעד

  21. אפר, 2017
  04:47

  אני לא חושב שהמזרח חזק מהמערב אבל אוהדי גולדן סטייט או הספרס שקיבלו את הסדרות הכי קלות בליגה הם לא אלה שיכולים להתלונן

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   21. אפר, 2017
   04:52

   אתה שוכח עניין הרבה יותר חשוב, וזה המנוחות במהלך העונה הסדירה.

   בנוסף, לפי מאזנים, קליבלנד היתה בכלל אמורה סיבוב ראשון לפגוש את הקליפרס, הפייבוריטית של גיא לגמר המערב, בלי יתרון ביתיות.

   Reply to this comment
   • גלעד

    21. אפר, 2017
    04:57

    לברון שיחק יותר דקות בעונה הסדירה ה-14 שלו בליגה מכל שחקן גולדן או ספרס

    Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     21. אפר, 2017
     05:00

     מה זה קשור תגיד לי ??

     אז תחשוב כמה דק' הוא היה משחק במערב, בשביל להיכנס בכלל לפלייאוף… קליבלנד מאזן 6 במערב…

     איך הוא היה יכול לוותר על משחקים שלמים ולא לעלות אליהם ?

     Reply to this comment
     • גלעד

      21. אפר, 2017
      05:05

      בטח שקשור. דיברנו על מנוחה לא?
      אפשר לחשוב גם הוא נח 20 משחקים. 8 משחקים סה"כ שהוא לא עלה אליהם שחקנים בפז"מ שלו בליגה מפסידים הרבה יותר (ועם פחות דקות)

      שיהיה לילה טוב

     • הממזר של סטוקטון

      21. אפר, 2017
      05:13

      8 משחקים זה המון בעונה של בק2בק !

      שוב, לא משנה כמה הוא לא נח במזרח, במערב הוא וגם האחרים היו חייבים לדפוק כרטיס הרבה יותר בגלל מאבק מיקומים, זה כולל גם יותר אינטנסיביות במשחקים שאי אפשר לזרוק כמו במזרח

      מה כזה מסובך להבין ? לילה טוב

 292. אחד העם

  21. אפר, 2017
  04:48

  וואו,
  קמתי לספרס ואני רואה שמילווקי שוחטים את טורנטו.
  לא ייאמן הפער בין קבוצת העונה הרגילה של קנדה לבין הפלייאוף

  Reply to this comment
 293. גל

  21. אפר, 2017
  04:50

  מקווה שראשי בוסטון רואים את הסדרה ותופסים את הראש שלא הביאו את ג׳ורג׳. אם עם הצוות המגעיל שיש לו באינדיאנה הוא מצליח לדגדג את לברון, אז עם אשכרה קבוצה לצידו היה אפילו סדרה אמיתית ולא דילוג של קליבלנד לגמר.

  Reply to this comment
  • tripledouble

   21. אפר, 2017
   04:53

   מה לדגדג איזה לדגדג, היה לו היום יתרון של 25 נקודות במחצית ומאז הוא לא הפסיק לטעות ולהחטיא.

   Reply to this comment
   • שי אבן צור

    21. אפר, 2017
    04:56

    100+

    Reply to this comment
   • גל

    21. אפר, 2017
    05:21

    בהחלט מדגדג, 3 משחקים שנראים קרוב שהקבוצה שלו זה החבורה הכי אנמית וחלבית שראיתי בחיי, והמאמן שלו ברמה של ילדים מחוזית.
    לא יודע מה רוצים ממנו, עשה הכל ובאחוזים לא רעים, אשמתו שטרנר שחקן של 38٪ לא מסוגל לקנות שלשה? אשמתו שיאנג מחטיא טיפ אינים פשוטים ומאפשר לטומפסון מלא ריבאונד התקפה? אשמתו שהסט תרגילים של המאמן שלו נראה בערך כמו של מכבי תל אביב של העונה? מה לעשות שמהצד השני יש קבוצה הרבה יותר טובה ומאומנת.

    Reply to this comment
 294. גיא

  21. אפר, 2017
  04:51

  הקאמבק הכי גדול בהיסטוריה שצ הפלייאוף

  Reply to this comment
 295. שעיה

  21. אפר, 2017
  04:51

  מישהו כבר חזר מ 3-0 ?

  Reply to this comment
  • חזיר יבלות צעיר

   21. אפר, 2017
   05:07

   לברון בגמר הבא מול הקאפקייקס

   Reply to this comment
   • bobby

    21. אפר, 2017
    09:57

    זה היה 3-1 ולא 3-0.
    עד היום אף אחד לא חזר מ-3-0.

    Reply to this comment
 296. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  04:52

  אולדריג' הולך לקו לשלוש זריקות מוצדקות.
  take that for data

  Reply to this comment
  • אחד העם

   21. אפר, 2017
   04:53

   דווקא לא נראה שהיה פאול אלא שהכדור ברח לו (ואני בעדם..)

   Reply to this comment
 297. יואש בן טולילה

  21. אפר, 2017
  04:52

  קליבלנד בכוונה נמנעו מלשתף את לברון במשחקים בסוף, פשוט כדי שלא יצטרכו למכור אותם בהפגנתיות.
  הם רצו את אינדיאנה ולא את שוקאגו שעשתה להם סוויפ בעונה הסדירה. כן כן גם אטלנטה עשו להם ב2015 אבל לאטלנטה אין את באטלר, ווייד ורונדו.

  אתם תמשיכו לאונן על לברון אבל לא לזכור שהוא שיחק נגד קבוצות עם שחקן וחצי.
  בכל המזרח כולו יש 2 מוכחים שחקנים בטופ 20 פרט ללברון, השאר פרוספקטים שאולי יבשילו מתישהו, או כאלה שגם אחרי כמה וכמה עןנות פליאוף מתעקשים להמשיך ולהסריח את הפרקט (לאורי, דהרוזן). השאר שחקנים גמורים או כאלה שאף פעם לא מצאו את עצמם (אליס, טיג למשל).

  תצוגה אדירה של לברון בלי ספק, רק שהוא היה ככ הרבה פעמים לבד מתחת לטבעת שזה מחריד.

  הסדרה גמורה מהחטאת הזריקה של מיילס במשחק 1, אבל התוצאה עכשיו גם תהיה סוויפ מהדהד.
  בחצי הגמר קליסלנד תפגוש קבוצה שעוד 3 שנים רולי תצא מהתנור אפויה, או את טורונטו שבינתיים נהנת להסריח פרקטים. כן, הם יפגשו קבוצה בבניה שאחד הכוכבים שלה גמר את העונה, או קבוצה שמשתינה במכנסיים והיא גם ככה חסרת מסורת. וזה מדובר פה בחצי גמר קונפרנס.

  מה יהיה בחצי הגמר של המערב? תודה ששאלתם:
  גולדן סטייט ווריורס בכושר שיא, הזפארס אולי אחרי סוויפ ושוב עונה של מעל 60 נצחונות, יוסטון עם הmvp האמיתי, וקבוצה שנגדה לברון מפסיד בחוץ כבר 7 שנים ברצף, או הקליפרס, קבוצה שיכולה לאנוס את הצבע של קליבלנד.
  אבל למה להפקיע ללברון בטיול השנתי שלו לגמר, בדרך הוא פוגש כל מיני מקבלי קצבאות ביטוח לאומי, גמדים,,ומתחזים לשחקני כדורסל.

  Reply to this comment
  • עידן עופר

   21. אפר, 2017
   05:11

   וול, ג׳ורג׳, יאניס ובאטלר..יש קצת יותר מ-2

   Reply to this comment
 298. סומסום

  21. אפר, 2017
  04:52

  אתם פשוט רואים מול העיניים שחקן אחד,
  א-ח-ד,
  שהוא מעל המשחק.

  עם צ'נינג פריי, קשיש פליט מאורלנדו. אורלנדו!
  עם ג'ייאר סמית', "הגמור" קראתם לו לפני רבע שעה. שנזרק מהניקס. הניקס!
  עם דרון וויליאמס, שנמלט משעת כיבוי האורות בבית אבות של סבתא שלי, שנפלט מדאלאס. דאלאס?
  עם קייל קורבר, אחלה ידית, אבל גם הוא תולה נעליים, והגנה זה דבר שהוא קרא עליו בלימודי המחתרות בפלשתינה-א"י.

  ועם אלה, הוא עושה את המהפך.
  לא טריסטן, לא לאב, לא קיירי, לא כלום. לברון והמחלקה הגריאטרית של פליטי הליגה.

  מה לעשות –
  he is THAT good.

  אם לא הבנתם את זה, בפיינאלס האחרונים, שחקן אחד מעל כל שחקני 2 הקבוצות, בנקודות, ריבאונדים, אסיסטים, חטיפות, ובלוקים. מעל כו-לם, ב-כ-ל הקטגוריות. מעל החטיפות של דריימונד, והחסימות שלו, מעל הקליעה של קיירי ושל קארי ושל קליי תומפסון.
  מעל כולם – בכל.
  בסדרה שלמה. דבר שלא קרה באף סדרת פלייאוף.
  שהיא גם סדרת הפיינאלס.
  ונגד קבוצה של 9-73.

  he is THAT good.

  אז את מי תאשימו?
  את האולקוס שלכם.

  אבל זה בסדר – אפילו לברון הזה לא יוכל על גולדן סטייט של השנה. 4 אולסטארים וכו'. יכולים להרגיע.

  לה-פלופ!
  המזפח!
  שטיח!
  יורוליג!

  אתם מצחיקים, בחיי.

  Reply to this comment
  • התותח הקטמוני

   21. אפר, 2017
   05:04

   +1
   מספיק עם חוסר הפרגון הזה. למרות שאני חושב שהמזרח חלש מהמערב זה מאוד מאוד לא משמעותי. ולראייה הטיולים שהספרס והלוחמים יצאו אליהם. אם יש קבוצה שהדרך שלה סלולה השנה לגמר זה של הלוחמים לא של הלברונס.
   סומסום משהו אחד אני לא מסכים איתך – כשלברון יתקל מול הגנה מצופפת צבע הוא יראה הרבה פחות טוב ועדיין חייבים חייבים לפרגן למלך הרשע שמצדיק את הכינוי המלך

   Reply to this comment
  • גיא

   21. אפר, 2017
   10:34

   + 100

   Reply to this comment
 299. ירדן שלמור

  21. אפר, 2017
  04:53

  ראינו פה את השחקן הכי טוב בכל הזמנים בקאמבק הכי גדול בכל הזמנים.

  42 נקודות
  13 ריבאונד
  13 אסיסט

  Reply to this comment
  • חזיר יבלות צעיר

   21. אפר, 2017
   04:54

   לידיעת הצופה ראסל ווסטברוק- ככה עושים את זה נכון

   Reply to this comment
 300. nba

  21. אפר, 2017
  04:55

  לברון פשוט לא אנושי

  Reply to this comment
 301. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  04:55

  סיכום של היומיים האחרונים:

  גולדן סטייט הקבוצה היחידה בליגה

  Reply to this comment
 302. אחד העם

  21. אפר, 2017
  04:56

  לקוואי יש אנרגייזר ברגליים

  Reply to this comment
 303. tripledouble

  21. אפר, 2017
  04:58

  אני רואה נכון את הבוקס סקור של מילווקי טורונטו? 44 נקודות לנשרות אחרי כמעט 3 רבעים ???

  Reply to this comment
 304. סומסום

  21. אפר, 2017
  04:59

  והבעיה היחידה עם הלברון הזה, ואני חוזר על עצמי, מה לעשות –

  חבל מאוד שלברון לא לקח את הטאלנט שלו למערב.

  לברון במערב = 8 אליפויות רצופות. ומוחק גם את MJ מהמקום הראשון.

  איזה לוזר לה-פלופ.

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   21. אפר, 2017
   05:02

   אתה זה שהספיד אותו..

   תן לנו עוד מהתחזיות שלך…

   אין קבוצה במזרח שלא ניסית למכור לנו !

   אינדי ("המאץ' אפ הכי קשה") טורונטו, בוסטון… בסוף תפגע במשהו..

   Reply to this comment
   • סומסום

    21. אפר, 2017
    05:05

    על מה אתה בוכה?
    שהוא שחקן טוב מדי.

    זו תמצית הבכי והתירוצים המגוחכים:
    למה לעזאזל לברון טוב מדי?

    כי הערב – ראית בעצמך. שיחק עם ההרכב בערך הכי חלש שתוכל להוציא מהליגה הזו, בטח בפלייאוף.
    עם שחקנים שאף אחד מהם לא רואה חמישיה בכל מקום אחר.

    ועשה מהפך משוגע, של מינוס 26 נקודות בחצי, לבדו.

    אז אתה בוכה, למה לברון כזה טוב?
    צודק.
    לא פייר שיש אחד שהוא כזה טוב. מה אגיד לך.

    Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     21. אפר, 2017
     05:11

     אתה לא מאמין למה שאתה כותב..

     על מה אני בוכה ? נראה לך שיש לי את הציפיות שיש לך מאינדי ?

     אלפיי שעות טיסה על הליג פאס (ילדים יחפים בעיראק עומדים על ארובות לבנים עם אנטנה חלודה ביד כדי שאתה הסוציאליסט המצפוניסטתוכל לצפות בדראמונד זורק אבנים מהעונשין..) ואלו התחזיות שאתה מצליח לנפק ???

     Reply to this comment
 305. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  04:59

  השופטים עושים דווקא לפייזדיל

  Reply to this comment
 306. גיא הרשע

  21. אפר, 2017
  04:59

  תצוגת השנאה העיוורת הפכה מקומית למגוחכת.

  פשוט אוספים תירוצים לקראת ההפסד בפיינלס, ובדרך מתפללים שמישהו אולי יעצור בדרך את הקאבס, בגלל הפחד לפגוש אותם.

  "היה להם קל" , "מזפח" , "השופטים" , "הרצפה עקומה…"

  מגוחך.

  Reply to this comment
  • אחד העם

   21. אפר, 2017
   05:15

   גיא – גם אם יש כאלה ששונאים את לברון , אתה לא יכול להתכחש לרמה הירודה (מאד! ) ש"אריות" המזרח מציגות בפלייאוף עד כה..
   בוסטון?
   טורנטו?
   (אלה הקבוצות שסומנו כמצאפ אפשרי לקאבס ועד עכשיו …?
   טורנטו נראית כמו התרופה האפשרית לרצף ההפסדים של מכבי

   Reply to this comment
  • יובי שוורץ

   21. אפר, 2017
   05:38

   צורת החשיבה היא מוזרה מאד
   קליבלנד הובסו מול גולדן ומול הספרס.
   ואתה אומר שהנצחונות שלהם מרשימים ?

   Reply to this comment
   • גיא הרשע

    21. אפר, 2017
    06:48

    גם בשנה שעברה הקאבס הפסידו פעמיים בעונה הרגילה כשפגשו את גולדן סטייט.
    ראינו כמה זה עזר לקבוצה מהמזרח…

    אז צורת החשיבה שלי –
    חלק גדול מהתירוצים שנבנים, הם בגלל הטראומה.

    Reply to this comment
 307. nba

  21. אפר, 2017
  04:59

  אם לברון אירווינג פריי תומפסון יבואו בכזה טירוף הם מפרקים את גולדן שוב

  Reply to this comment
 308. סומסום

  21. אפר, 2017
  05:03

  ג'ייסון קיד, מהר להושיב את הסטארטרים שלך.
  טורונטו לא יסגרו הערב 30 הפרש ברבע, גם נגד 5 מוכרי דוריטוס ביציע.

  Reply to this comment
 309. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  05:05

  לבינתיים מילווקי מבזה את פחי האשפה הקנדיים. ואני עוד השתכנעתי שהם אשכרה מסוגלים להדיח את הקאבס

  Reply to this comment
 310. התותח הקטמוני

  21. אפר, 2017
  05:06

  חבל שלא שמתי את כספי על קרן הצבי. כל מה שחשבתי על טורנטו עד עכשיו הולך לפח. זה נראה שיש לקנדים בעיה מנטלית אמתית. לא יודע איך שחקנים שמרוויחים כל כך הרבה או שנמצאים בשנת חוזה מרשים לעצמם לשחק ככה

  Reply to this comment
 311. שעיה

  21. אפר, 2017
  05:07

  לכל המתלהבים שקפצו מהחומרים, לברון שחקן אדיר אבל חולשת האחרים צועקת. קבוצות בלי מאמנים ובלי הגנה. כוכבים דימיקולו שחונכו להפסיד לו. מישהו יכול להגיד שאינדיאנה שיחקה כדורסל בחצי השני? קבוצה פח. עצוב

  Reply to this comment
 312. הקיסר החבשי

  21. אפר, 2017
  05:07

  תארו לכם שקליבלנד משובצת במערב ולפי המאזן שלה היא מקום רביעי
  עכשיו בסיבוב הראשון היא מקבלת את הקליפרס או יוטה
  בסיבוב השני היא מקבלת את ג"ס!!
  בגמר היא מקבלת את יוסטון או הספרס

  במקום זה היא מקבלת את אינדי המצחיקה
  את טורנטו המחרבנים במכנסיים או את הילדים מוולוקי
  בגמר היא תקבל שיקגו או וושינגטון (גם בוסטון ואטלנטה לא הכי מאתגרים)

  Reply to this comment
 313. א.ב

  21. אפר, 2017
  05:08

  46 זה אמיתי?.

  Reply to this comment
 314. אחד העם

  21. אפר, 2017
  05:10

  סוף סוף זה נראה שהספרס חזרו למשחק מסירות, אחר ישבפלייאוף 16 שיחקו iso מעצבנים 48 דקות כל משחק.

  Reply to this comment
 315. nba

  21. אפר, 2017
  05:11

  מילווקי פשוט תענוג כיף לראות אותם משחקים

  Reply to this comment
 316. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  05:12

  יאללה הייטרים חזרה לחורים. ניפגש אחרי הקאמבק הבא בגמר של הווינר האולטימטיבי

  Reply to this comment
 317. סומסום

  21. אפר, 2017
  05:13

  כשסטפן קארי עשה את שיא הנקודות בהארכה אם אני לא טועה, נגד פורטלנד (? – לא בודק עכשיו) –
  כולם, כולל כולם, עמדו על הרגליים, ומחאו לו כפיים.
  ובצדק. אתה רואה שחקן פנומנלי, בתצוגת שיא של ה-NBA, מה יש לא להעריך?

  אתם ראיתם הערב את לברון מוביל קבוצה, לא-קבוצה, מחליפים דלוחים, בתצוגה משוגעת, לקאמבק הגדול בתולדות הפלייאוף.

  ומה יש לכם להגיד על זה?
  תירוצים, ברמה שמביישת ילדים בגן. "פול ג'ורג' לא שחקן", "יורוליג", וכאלה.
  במקום להעריך גדולה – בדיוק כמו שהייתם עושים, או כמו שעשיתם, עם שחקן אחר. וכמו שתעשו עם כל אחד אחר.

  לדבר הזה יש שם, אבל למה לקלקל את האווירה פה.

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   21. אפר, 2017
   05:16

   לשמוע הטפות מוסר על מי שכל העונה לכלך על קארי, גרין, KD וכ"ו, זה די צבוע..

   עכשיו אתה מנסה לשווק את עצמך כ "לוחש לכוכבים"..פתטי..

   Reply to this comment
   • סומסום

    21. אפר, 2017
    05:27

    הפוך, ידידי.
    ה"לכלוך" הוא על חוסר התחרות. ובעיקר, על הצטברות כוכבים במגה-קבוצה שמשמידה את הליגה, והיא אגב אמורה לעשות את זה גם ללברון או למי שתגיע מהמזרח.
    שאגיד משהו על הרמה של כל אחד מהם? מי אני בכלל? הם פנומנים אחד אחד.
    קווין דוראנט אבא של הפנומנים – והוא הסריח את הליגה, כשעבר לקבוצה של עוד 3 מגה-סטארים. בוא נדייק.

    זה לא מתקרב בכלל לבכי שלך – "למה לברון כזה טוב".

    Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     21. אפר, 2017
     05:35

     אתה כזה מלא בבולשיט..

     את המעבר של לברון למיאמי כבר שכחת,.. אבל דוראנט עוד טרי לך.. לא נורא.. כמה אליפויות ותרכב לו על הגב בדיוק כמו על לברון.

     ולהביא ציטוטים סומסומיקו ???

     הרי אתה כ ל העונה, לא מסוגל לפרגן לגדולה של קבוצה שנבניתה בלוטרי, ורק בוכה "למה ג"ס כזו טובה ???"

     תפסיק להיתמם

     לברון לא העניין בכלל, העניין הוא טורונטו ובוסטון…

     Reply to this comment
     • סומסום

      21. אפר, 2017
      05:52

      פרגנתי לגולדן סטייט ואני ממשיך –
      הם קבוצה מדהימה, על-חלל, עם הכדורסל הכי מרהיב מאז השואו-טיים לייקרס. יותר מזה?
      אני רק אומר – לא פייר, ההצטברות של יותר מדי שחקנים מעולים. לא כוחות, קראו לזה בשכונה.
      זה לא כוחות. ועוד להושיב את דוראנט על הספסל ועדיין להיות מס' 1.

      עכשיו,
      מה כל זה קשור לבכיות שלכם על המזרח?
      מילא עונה אחת.
      אבל *כל עונה*, לבכות על *כל הקבוצות במזרח*, לבכות נגד *כל השחקנים המעולים במזרח* –

      בגלל שלברון לוקח את הגרוטאות שלו ומנצח?
      שכחת עם מי הוא הגיע למשחק 6 בפיינאלס, נגד גולדן סטייט האדירה?

      דלבדובה, טריסטן, ג'יי.אר, שמפרט ומוזגוב.

      זה לא שהמזרח כזה חלש – זה שיש שחקן אחד כזה טוב.

      אז בוא נסכם:
      אני מתבאס שצירוף של כמה כוכבים ביחד בקבוצה חזקה מדי.
      אתה מתבאס על צירוף גנטי בגוף של אדם אחד, שנעשה חזק מדי.

      אנחנו מדברים בשפות שונות.

     • הממזר של סטוקטון

      21. אפר, 2017
      06:00

      חסר מודעות עצמית !

      הא.. אתה רק אומר ? אתה לא בוכה ? אתה לא בוכה *כל העונה* ?

      אתה *לא בוכה כל העונה נגד כל השחקנים המעולים בליגה (לא רק במזרח)*
      אתה לא *בוכה כל העונה על חוסר התחרותיות שהשחקנים המעולים האלו לא יכולים לנצח*?

      אני לא מתבאס מכלום.. "יו אר סוויצ'ין.."

      רק כשמנסים למכור כל העונה שיש תחרות במזרח, אז אני בא לאסוף את הכסף…

      מי שהספיד אותו זה אתה, לא אני..

      אנחנו נדאג ללברון, אל תדאג..

     • סומסום

      21. אפר, 2017
      06:15

      בתור "הבן הממזר השחור", איך זה שאתה,
      דווקא אתה,
      במיוחד אתה,
      יוצא נגד הבן-הממזר-השחור של כל הליגה, זה בלי האבא, השנוא מהיום שהוא הגיע, עם כל ההייטרים סביבו, שהולך ומנצח קבוצות שלמות במו ידיו,
      איך זה שאתה מוכן אפילו להמיר דת ולחבור ללבנבנים הכי עשירים של החוף המערבי שארגנו לעצמם קבוצת חלומות עם הקאפקייק הפחדן, עם שני הנסיכים, סטף וקליי, עם כפית זהב, ילדים של שחקני אנ.בי.איי שגדלו בחממות של מיליון דולר, והקהל רווי הכולסטרול והשומן מרווחי ההייטק וניצול העובדים, וכל מיני תיירים שקונים כרטיסים באלף דולר, שיורקים על הצווארון הכחול של קליבלנד –

      מה קרה לך?

     • הממזר של סטוקטון

      21. אפר, 2017
      06:34

      אתה שוב מנסה להסיט את זה למקומות אחרים מהתחזיות שלך..

      בוסטון, טורונטו, אינדי והמאץ אפ המושלם… שנה שלמה חפרת לנו..

      עכשיו אתה קופץ על העגלה של וושינגטון ושיקגו.. חי מיום ליום, מלילה
      ללילה.

      מי שנכנס ללב, נכנס ללב, לא שואלים למה, אין היגיון ברגשות.. זה לא קשור להישגים או רקע, אהדתי הרבה לוזרים וגם הרבה ווינרים… משכונות מצוקה, ובתי עשירים.. מי שנכנס ללב לא יוצא.

  • מתר

   21. אפר, 2017
   05:17

   אתה לא מחדש הרבה, האתר ברובו מונע משנאת המן ולא מאהבת מרדכי.
   זה ככה כבר לפחות 4-5 שנים. אין סיבה לחפש הגיון או לנסות לשכנע אנשים בשנאתם.
   Haters gonna hate

   Reply to this comment
  • THE KING RUSSELL

   21. אפר, 2017
   05:18

   על נה הויכוח ברור שהייתה תצוגה איראית של לברון ומצד שני אינדי בעטו בדלי ולא הציגו כדורסל מינימלי או מספיק או מספק
   שני הדברים נכונים לגמרי

   Reply to this comment
  • tripledouble

   21. אפר, 2017
   05:19

   לברון היה פנומנלי היום, ואני האחרון שיהיה בעדו, אבל יותר ממה שהוא היה פנומנלי אינדיאנה היו פתטיים. אפס תרגילים, צבע פרוץ ברמה הזויה, חוסר תפקוד מוחלט של המאמן ברמה שאפילו דחליל היה יותר אפקטיבי. לברון ידע לקחת את מה שנתנו לו כמו שהגדולים יודעים אבל אינדיאנה היו פתטיים ברמות הזויות, מול כל קבוצה עם קצת משמעת עצמית וסדר מינימלי זה לא היה עובד.

   Reply to this comment
   • חזיר יבלות צעיר

    21. אפר, 2017
    05:21

    ופסאז' לא היו פתאטיים מול בארסה? אל תיתמם. תמיד זה ככה לכל קאמבק הירואי כמו בגמר האחרון וכמו היום יש את הצד ההירואי שעשה דבר מדהים ואת הלוזרים שמילאו מכנסיהם שתן (וכן- הרבה פעמים גם השיפוט נכנס) ושני הדברים ממש לא סותרים אחד את השני

    Reply to this comment
    • tripledouble

     21. אפר, 2017
     05:30

     בולשיט לא בכל קאמבק הירואי הצד המפסיד התחרבן, כמו בגמרים של מנצסטר באיירן ב99 וליברפול מילאן ב05. כל הקאמבק לא היה מתאפשר מלכתחילה אם אינדיאנה הייתה מאומנת בצורה מינימלית (או באיזשהי צורה) אז כל הכבוד ללברון שידע להתעלות ולקחת אבל יותר משהוא ניצח אינדיאנה הפסידו, בראש ובראשונה בגלל ניהול משחק מזעזע וחוסר במאמן נורמלי.

     Reply to this comment
     • חזיר יבלות צעיר

      21. אפר, 2017
      05:34

      מילאן לא היו פאתטיים? אתה צוחק עלי. ואל תשווה לי מהפכים של 2 דקות כמו ביונייטד אני מדבר על משחק שלם או סדרה

     • tripledouble

      21. אפר, 2017
      05:38

      לא הייתה שם שום פתטיות מכבש לחצים מפתיע שהסתיים ב2 גולים ופנדל ואז בונקר כל המשחק עד לפנדלים. הקאמבק של מיאמי נגד בוסטון ב2012 היה נטו התעלות של לברון בוסטון שיחקו את משחקם הרגיל. לא תמיד זה ווינרים ולוזרים.

    • סומסום

     21. אפר, 2017
     05:31

     בול.

     Reply to this comment
   • גל

    21. אפר, 2017
    05:22

    +1

    Reply to this comment
 318. nba

  21. אפר, 2017
  05:16

  אני אישית מעדיף את קובי על לברון אבל מה שלברון עושה זה מטורף מינימום טופ 3 כל הזמנים

  Reply to this comment
 319. גיא

  21. אפר, 2017
  05:17

  איזה אווירה בממפיס, פריזדייל הזה יצא גדול וקנה את החוזה שלו לעונה הבאה

  Reply to this comment
 320. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  05:17

  תראו ספרס גריזליס

  זה עומד ללכת צמוד עד הסוף

  ..  ..
  ..
  ..
  ..
  ..
  סתם לא באמת

  Reply to this comment
 321. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  05:19

  אחד הדברים המדהימים בתופעת ההייטריות שאחרי משחק מיוחד של לברון כל הדפים בפייס של אוהדי הקאבס/לברון מלאים בתגןבות"אינדיאנה היא קבוצת לוטרי, קובי טוב מלברון ושאר בולשיטים. כאילו רבאק, אתם נזכרים לרדת עליו כשהוא מנצח? תופעת ההייטריות ראויה למחקר פסיכיאטרי מעמיק

  Reply to this comment
 322. גיא הרשע

  21. אפר, 2017
  05:25

  כל כך הרבה ביקורת על אינדיאנה,
  אבל שוכחים שזו האלופה שמשחקת נגדם.
  3 – 0 לקאבס, אבל כל 3 המשחקים היו צמודים.

  וכל מי שמזלזל בהם?
  נגד 8 קבוצות הפלייאוף של המערב –
  לפייסרס יש העונה מאזן 0- 2 מול גולדן סטייט (2 תבוסות) והספרס (הפסדים ב-1 ו-4 הפרש).
  יש להם מאזן 2 – 0 על הת'אנדר, הרוקטס, והקליפרס.
  יש להם מאזן 1 – 1 מול פורטלנד, ממפיס, ויוטה.

  סה"כ מאזן 9 – 7 מול צמרת המערב.

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   21. אפר, 2017
   05:37

   מת על הסטט' הלא קשורות האלו..

   אם אני אחטט טוב, אני אמצא גם סטט' שמפארות את פיניקס..

   Reply to this comment
   • גיא הרשע

    21. אפר, 2017
    05:47

    ברור, המאזן של הפייסרס מול צמרת המערב בכלל לא קשור!
    באמת, למה זה רלוונטי לבדוק את המאזן של הקבוצה מולה מתמודדת הקאבס מול המתמודדות של הספרס וגולדן סטייט בשביל לראות אם טענות המזפח תופסות?

    טראמפ היה גאה!
    אסור לתת לעובדות לבלבל!

    Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     21. אפר, 2017
     05:49

     מה המאזן העונה של פיניקס מול קליבלנד ?

     האם פיניקס לא ניצחו העונה את הספרס ?

     Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     21. אפר, 2017
     05:50

     ואני באמת אשמח לנהל איתך דיון על מה זה פוסט אמת, ועד כמה אתה לא מאמין בו, לנוכח דברים מסויימים שאמרת לי בעבר ?

     Reply to this comment
     • הממזר של סטוקטון

      21. אפר, 2017
      05:52

      הסימן שאלה (?) בסוף, מיותר.

    • גיא הרשע

     21. אפר, 2017
     05:57

     שאלה של גודל מדגם.
     המאזן בין הסאנס לספרס מכיל 4 משחקים בלבד.
     המאזן של הפייסרס מול צמרת המערב מכיל 16 משחקים.

     אבל תמיד אפשר להחליט להתעלם מהנתונים, גם כאשר הם ברורים,
     ולצעוק "מזפח!" הכי חזק שאפשר.

     Reply to this comment
     • הממזר של סטוקטון

      21. אפר, 2017
      06:03

      גודל מדגם ???

      תסתכל על הטבלת מזרח/מערב…

      קליבלנד מקום 5-6

      אבל תמיד אפשר לצעוק – "אבל תמיד אפשר להחליט להתעלם מהנתונים, גם כאשר הם ברורים,
      ולצעוק "מזפח!" הכי חזק שאפשר"

     • גיא הרשע

      21. אפר, 2017
      06:14

      אני לא זה שעסוק בלהקטין את היריבות.

      אם מסתכלים על מאזן מזרח/מערב, מגלים בהחלט שהמערב חזק יותר.
      55 – 45 לניצחונות למערב.
      (ותבדוק – מתחילת השנה אני אומר שהשנה המערב חזק יותר)

      אבל זה לא מאזן מספיק בשביל להצדיק את זעקות ה- "מזפח!",
      על אחת כמה וכמה כאשר מתבוננים במיקרו, ובודקים את דרכם של גולדן סטייט בפלייאוף ב-3 השנים האחרונות, בהשוואה לדרכם של הקאבס.

      ואז יש את השורה התחתונה.
      הפסדתם. בסדרה של 7 משחקים, לא במשחק בודד.
      כל הזעקות, אלו רק תירוצים.

     • הממזר של סטוקטון

      21. אפר, 2017
      06:25

      אתה כל השנה טוען דבר והיפוכו..

      טוען שהמערב יותר חזק, ואחרי כמה ימים מנסה להמציא את הגלגל ולוהיכח את ההיפך.

      אותו דבר בדיוני MVP, אני כבר לא יכול לספור את כמות הזיגזגים שם..

     • גיא הרשע

      21. אפר, 2017
      06:38

      זה לא יותר מהשמצות.
      תראה לי איפה כתבתי שהמזרח חזק יותר.

      ובקשר ל-MVP?
      חודש לפני העונה כתבתי שזה צריך להיות קאווי/לברון/הארדן.
      בסיום העונה, כתבתי שלאור החודש האחרון שווסטברוק נתן, זה קאוויי/הארדן/ווסטברוק, כאשר לברון יצא מהרשימה.
      מה הבעיה עם זה?

     • גיא הרשע

      21. אפר, 2017
      06:39

      להשמיץ כשקשה להתמודד עם העובדות.
      טראמפ באמת היה גאה!

     • הממזר של סטוקטון

      21. אפר, 2017
      06:50

      כל פעם שיש ויכוחי מזרח/מערב אתה בא עם סטט' הזויות שמנסות להוכיח אחרת.

      עוד פעם טראמפ… (לא מפריע לי, לך על זה…)

      נראה שאתה לא מבין את המשמעות של האות M ב MVP…

 323. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  05:26

  אם רנדולף היה קולע שלשות כשהוא היה צעיר

  Reply to this comment
 324. אחד העם

  21. אפר, 2017
  05:28

  היעילות של קוואי.
  אני מתעצל לבדוק 🙁 אבל יש מצב שהוא מוביל באחוזים מבין הקלעים המובילים בקבוצות הפלייאוף?

  Reply to this comment
  • אחד העם

   21. אפר, 2017
   05:30

   ןמאז שדיברתי – 3 החטאות רצופות, תודה ששאלתם

   Reply to this comment
  • גיא הרשע

   21. אפר, 2017
   05:32

   מוביל ובגדול.
   אין עוד שחקן שקולע 15+ נק' למשחק בפלייאוף עם אחוזים שמתקרבים לשלו.

   Reply to this comment
   • אחד העם

    21. אפר, 2017
    05:36

    תודה על הבדיקה.
    מאז שפתחתי עיניים החטיא 5 רצופות

    Reply to this comment
 325. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  05:29

  ממפיס במתפרצת עדיין יותר איטי מהתקפה רגילה של הספרס

  Reply to this comment
 326. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  05:34

  אני לא מצליח להתרכז במשחק, אני מסתכל רק על פייזדיל ותגובותיו

  Reply to this comment
 327. ירדן שלמור

  21. אפר, 2017
  05:34

  התצוגה של היום יכולה להחזיר לקאבס את האמונה בעצמם, נקווה שהספרס יעיפו את הקוקפייס השחצנים. וגמר של קליבלנד – ספרס בדיוק מה שצריך גמר של גברים.

  לברון נגד קאווי
  לאב נגד גאסול
  קיירי נגד מילס

  זה כיףף זה מעניין זה מכובד, זה מועדונים שאתה יכול להעריך

  מה אתם מעדיפים??

  את הפחדן שהצטרף ליריבה הישירה?
  אתם מעדיפים את הצ'וקר בעל העיניים הירוקות?
  או את אחותו שתמיד יש לה פרצוף בוכה?
  אתם מעדיפים את הבועט לביצים???

  יעופו השחצנים ועדיף כמה שיותר מהר, ושתתפרק ה"שושלת" הזאת שנולדה כולה בחטא.

  Reply to this comment
  • גיא

   21. אפר, 2017
   05:36

   חחחח הצ'וקר בעל העיניים הירוקות

   Reply to this comment
 328. אחד העם

  21. אפר, 2017
  05:35

  חחחח השלטים..
  memphis vs everybody

  Reply to this comment
 329. אחד העם

  21. אפר, 2017
  05:39

  בניגוד לשני המשחקים הראשונים, בהם היה נהדר, פארקר לא מאופס במשחק הזה. זה משפיע גם על הנעת הכדור בקבוצה.

  Reply to this comment
 330. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  05:44

  פאול 15 לטובת ספרס.
  פאולים לזכות ממפיס ברבע השני – 0

  Reply to this comment
 331. אחד העם

  21. אפר, 2017
  05:44

  גרין משיג את הנקודות שלו בהגעה לטבעת ולא בשלשות.
  מצד אחד – יפה, קצת גיוון בארסנל, פתיחת 2 ways ?
  מצד שני – רבאק, הספרס חייבים את הריוח שהשלשות שלו נותנות, לפחות לסדרות הבאות.

  Reply to this comment
 332. אחד העם

  21. אפר, 2017
  05:45

  המשחק עומד על הסקור של טורונטו בסוף רבע 3

  Reply to this comment
 333. אחד העם

  21. אפר, 2017
  05:45

  אוי מאנו יקירי 🙁

  Reply to this comment
 334. אשך טמיר המקורי

  21. אפר, 2017
  05:47

  הספרס החטיאו איזה 15 לייאפים מתחילת המשחק. הטבעת מכושפת.
  ממפיס מובילים ב-2 בקושי רב וחוגגים כאילו הם עושים בלואו-אאוט.
  ייגמר 13 לספרס.

  Reply to this comment
 335. סומסום

  21. אפר, 2017
  05:59

  יואו, הקוסם בהפסקה של ממפיס, הכי מדהים שראיתי.
  עוד מישהו ראה את זה?

  Reply to this comment
 336. חזיר יבלות צעיר

  21. אפר, 2017
  06:00

  משהו שהעלו בפייס: הקאבס פיגרו ב 26 וניצחו ב5. אז כמה זה 26+5?

  Reply to this comment
  • חזיר יבלות צעיר

   21. אפר, 2017
   06:00

   רמז למתקשים: הגמר האחרון

   Reply to this comment
 337. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:06

  מסוכן

  Reply to this comment
 338. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  06:07

  טוני פארקר היה כל כך "טוב" במחצית הראשונה שהוא החליט לפתוח ב2 איבודי כדור את הרבע השלישי.
  למרקוס מביך בהגנה על ראנדולף.

  Reply to this comment
 339. סומסום

  21. אפר, 2017
  06:09

  עד היום בפלייאוף, טריפל דאבל של 10-10-40 ומעלה נעשה שלוש פעמים:
  בארקלי במשחק 5 של פיניקס מול סיאטל (היי גיא!)
  לברון מול ג"ס בגיים 5 בגמר של בלאט
  וראסל אתמול.
  לברון הוסיף הערב 12-13-41, שלא נעשה אף פעם.

  Reply to this comment
 340. שעיה

  21. אפר, 2017
  06:12

  ממפיס קשים קשים

  Reply to this comment
 341. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:12

  זה רק אני או שבלי קוואי הקבוצה אבודה ברבע הזה?

  Reply to this comment
 342. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:13

  טיים אאוט דחוף

  Reply to this comment
 343. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:17

  כל התקפה נגמרת באנד וואן של ממפיס, ..

  Reply to this comment
 344. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  06:17

  הספרס לא עשו סטופ אחד בהגנה מהרבע הראשון

  Reply to this comment
 345. שעיה

  21. אפר, 2017
  06:17

  אני צופה הספרס וחושב על אינדיאנה. זה היה קאמבק משפיל, מבזה, מחפיר, סמרטוטי…

  Reply to this comment
 346. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:18

  למה פופ מחכה ???????
  מעצבן הפלאח הזה לפעמים

  Reply to this comment
 347. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:22

  די שיושיב את פארקר

  Reply to this comment
 348. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:25

  פארקר זוועת עולם

  Reply to this comment
 349. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:26

  המשחק בורח ,יעצור טת סזה כבר המניאק

  Reply to this comment
 350. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:27

  מה הקטע של פופ ?
  מנסה להגיע לרבע 4 במינוס 20 ?

  Reply to this comment
 351. סומסום

  21. אפר, 2017
  06:27

  ממפיס והספרז,
  אם נעשה קבוצת בסט אוף משותפת, נניח מארק גאסול וקונלי מצטרפים לספרז –
  ייקחו משחק מגולדן סטייט. אולי אפילו 2. זה אם שני הגאסולים ישחקו יחד, בהרכב של שישיה, והשופטים לא ירגישו.

  Reply to this comment
 352. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  06:28

  הספרס מעצימים את מה שכתבתי בתגובה 301.
  תעיפו מבט

  Reply to this comment
  • סומסום

   21. אפר, 2017
   06:34

   אתה טועה.
   אל תתייחס לחריג האחד בתור הכלל.
   גולדן סטייט מעל הליגה. כל היתר קבוצות, טובות יותר או פחות, בליגה. עם עליות וירידות כמו שטבעי שהיהיה, ועם משחקים שקולים פחות או יותר.
   לא לעניין לקחת דרים-טים ולהגיד לאחרים, למה אתם לא.

   Reply to this comment
   • ת'אנדר

    21. אפר, 2017
    06:42

    השנה גם בעונה הסדירה, לא היו משחקים בטוחים.
    קבוצות "צמרת" הפסידו משחקים לקבוצות סוף טבלה.

    זה לא עניין של מזרח ומערב, כולם חלשים.
    במזרח אף קבוצה לא הגיעה ל60 נצחונות, ובמערב חוץ מג"ס יש את הספרס שמאז 2014 הם טובים בעונה הסדירה, ורעים בפלייאוף.

    זה קשור לנקודה האחרונה של המאמר הזה של יובל עוז (מתחת לקו):
    https://goo.gl/m2Ymhs

    Reply to this comment
    • סומסום

     21. אפר, 2017
     06:51

     תלוי למה אתה קורא "טוב".
     אני דווקא רואה תצוגות שיא של כדורסלנים, מאגר הכישרון בליגה הוא מטורף, אני לא חושב שהיה כזה אי פעם.
     הליגה – בחלקים מסוימים – נעשתה יותר תחרותית. זו דרך לראות את המאזנים האלה. ומה רע בזה אגב? אני לא אוהב מפלצות. מה רע אם לא תהיה אף קבוצה שעושה יותר מ-50 ומשהו נצחונות בעונה, והרמה תהיה הרבה יותר קרובה, עם תחרויות יותר צפופות?
     ומי שכן רוצה – לא לדאוג, יש סופר-מפלצת אחת מעל הכל.

     Reply to this comment
 353. ת'אנדר

  21. אפר, 2017
  06:30

  היה צריך להודיע על האלופה לפני תחילת העונה ולסגור את הליגה

  Reply to this comment
 354. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  06:31

  הספרס נאיבים כל כך שזה מבחיל ממש.
  ראנדולף טוחן בצבע מהשנייה הראשונה . איך למרקוס מגיב?? מקבל את הכדור 7 מטר מהסל ומקסימום זורק חצי מרחק על שמירה. פתאום כשמינוס 15 הוא עשה כמה פרצופים כועסיםצוהחליט להיכנס בכוח לסל…אוי הפאתטיות.
  פארקר לא שווה אזכור הואמלאנטוב בכלום.
  גרין שחקן חד ממדי.
  קוואי מקבל דאבל טים כל המשחק והספיק להתקרר ובקושי זרק ברבע השלישי.
  ההגנה של פאו ודיוויד לי ברמה של ועדת חקירה.
  הספרס קבוצה של פראיירים תמיד היו ותמיד יהיו

  Reply to this comment
 355. סומסום

  21. אפר, 2017
  06:31

  רגע, איפה מאיר אריאל, ואוהד ס"א, ועוד אוהדים של הספרז? צריך חוו"ד מומחה.

  סצנריו: לברון מסיים את חוזה הרוקי בקליבלנד ב-2006, ועובר למערב כמו שכולם פה רוצים. ומצטרף לספרז. של טימי, מאנו, פארקר, וכל היתר, אתם יודעים יותר טוב ממני.

  בכמה אליפויות זה נגמר?

  Reply to this comment
  • אחד העם

   21. אפר, 2017
   06:34

   איך זה קשור?
   שחקן ענק, בקונפרנס חלש.

   Reply to this comment
   • סומסום

    21. אפר, 2017
    06:36

    כולם פה משחקים ב-what if לברון במערב.
    הנה לכם: הוא עבר. והצטרף לספרז.
    מה ההערכה שלך – כמה אליפויות היתה עושה הספרז הזו, עם לברון ג'יימס?

    Reply to this comment
    • אחד העם

     21. אפר, 2017
     06:41

     אין לי שמץ איך להמר..
     במקום קוואי? ביחד ודורכים אחד על השני?
     אבל זה לא העניין – אין ספק שהוא שחקן ענק, אני מדבר על חולשת הקונפרנס שהיא עובדה שמוכחת בשבוע האחרון שוב ושוב, איזו קבוצה אמורה להוות לו אתגר?
     גולדן סטייט לא הייתה מאתגרת אותו במערב? ולמה אתה לא שואל מה היה קורה אם היה מצטרף לגולדן? הרי וודאי שאם יצטרף לקבוצה חזקה הוא מחזק אותה.
     לאב לא מהווה תחרות לאלדריג? קיירי לא לוקח בסיבוב את פארקר קשישא?
     ….

     Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     21. אפר, 2017
     06:42

     זה לא אמור לפגוע במורשת שלו שהוא מצטרף ל 3 HOF ?

     עד דוראנט, רק עם לברון היה אפשר לשחק מעבריי קאפקייק כאלו..

     Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   21. אפר, 2017
   06:38

   אתה לא מבין שלא רוצים אותו ואת הדרמות שלו בספרס !

   ההדרמה היחידה שהיתה שם זו הבגידה של טוני פארקר, ופופ סלח לו רק בגלל שהוא צרפתי, ולא מבין שזה לא מקובל לעשות סקס מחוץ לנישואים בטקסס… מה שנקרא – הלם תרבות…

   Reply to this comment
  • מאיר אריאל

   21. אפר, 2017
   06:39

   מה הקשר ???
   אתה זה המומחה??? פמפמת וטחנת לנו את הראסק שנה שלמה עד כמה המזרח תחרותי לעומת המערב וברגע האמת בוסטון מפסידה פעמיים למדורגת 8 בבית.
   הקבוצה שכביכול התחזקה והייתה אמורה להקשות על המלכה בפיגור 2 1 עם 2 תבוסות ושפת גוף של פח זבל.
   מי עכשיו הפייבוריטית שלך שתאיים על קליבלנד ותצדיק את כל האמירות הנבובות והפאתטיות שלך במהלך השנה?? תן לי לנחש וושינגטון..ואללה הבן הממזר צודק עברת את כל הקבוצות וגם לא פגעת בכלום.
   יש לך עוד את החוצפה להטיף מוסר???

   Reply to this comment
   • סומסום

    21. אפר, 2017
    06:46

    לא הבנתי –
    האיש ניצח במו ידיו את גולדן סטייט, של ה-9-73, שמרסקת את המערב שלוש שנים רצופות.
    אם המיטב של המיטב שלכם, של המערביים, האלופה הבלתי מעורערת שלכם בזמן שסן אנטוניו לא רואה אפילו גמר, אם הספלאש בראדרז ודריימונד גרין ובוגוט וספייטס ואיגואדלה וליבינגסטון, הפסידו למר לה-פלופ –

    אתה מתבכיין למה בוסטון ואטלנטה לא עוצרות אותו?

    גיב. מי. A. ברייק.

    Reply to this comment
 356. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:34

  המשחק גמור

  Reply to this comment
 357. הקיסר החבשי

  21. אפר, 2017
  06:36

  עד למשחק השני לא ידעתי מה שמו של מאמן ממפיס
  בין רגע הפך למפורסם

  Reply to this comment
 358. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:36

  אם פופ נוזף עכשיו בשחקנים אז זה ממש מרגיז, היה חייב לעצור את הבזיון של הרבע הזה לפני 8 דקות משחק

  Reply to this comment
  • מאיר אריאל

   21. אפר, 2017
   06:45

   מה חדש?? פופ מנהל משחק בינוני ומטה.
   לא משהו שיש ספק לגביו

   Reply to this comment
   • אחד העם

    21. אפר, 2017
    06:46

    לא חושב שזה קשור לחולשה בניהול, גם המאמן הכי מפגר בליגה ג' בפיליפינים היה לוקח טיימאאוט.
    זה קשור לנטיה שלו לעשות "דווקא" ולנסות לחנך שחקנים גם במחיר הפסד

    Reply to this comment
 359. סומסום

  21. אפר, 2017
  06:42

  רגע של עברית:
  לברון עולה ל-6 פיינאלס ברציפות: הכל בגלל שאין תחרותיות.
  מייקל זוכה בכל 6 הפיינאלס שלו: הגדול מכולם בתקופה סופר-תחרותית.
  לברון זוכה ב-3 מתוך 7 הפיינאלס שלו: לה-פלופ, איך החטאת 4 מהקו.

  Reply to this comment
  • הייט-אשברי

   21. אפר, 2017
   06:54

   בייגלה – אחרי הלילה , כדאי לפחות שלא תגיב. אתה סתם מביך את עצמך.

   Reply to this comment
   • סומסום

    21. אפר, 2017
    07:17

    לא הבנתי – מה הטענה?
    אולי אני אשם ביכולת השיא של לברון?
    ניסיתם הכל – השטיח, המזפח, מוותרים לו מראש, השופטים, אדם סילבר, קנוניות –

    במקום לראות את הדבר האחד מול העיניים: שחקן בודד מעל היתר.
    הערב זה היה מוחץ: שחקן ו-4 מחליפים דלוחים, במהפך הגדול אי פעם.

    אז מי אשם? אני!
    אולי תתבכיין הפעם על זה.
    אני! אני גם אשם באובדן האליפות שלכם, ובצ'וקינג של 1-3 מול לברון.

    ירגיע את הפצעים? שמח להיות לשירותך.

    Reply to this comment
    • הייט-אשברי

     21. אפר, 2017
     07:33

     יכולת שיא של לברון ? או משחק מביך לחלוטין של הפייסרס ? זו היתה פשוט עליבות שלא תאומן . מצד אחד החטאות בלתי פוסקות של מבטים פנויים בהתקפה . מצד שני חוסר כיסוי בהגנה. זה פשוטהרגיש כמו אריה שמשתעשע עם חתול בית סיאמי כנוע עד שהוא מוריד עליו את הכאפה.

     לא יאומן איך אתה מחליף צבעים כמו זיקית . כשנוח לך והתוצאות מתאימות לשטויות שאתה מספר , אז המזרח תחרותי. כשבמזרח יש מאבקים חד-צדדייים ופתאום במערב יש סדרה שמתעוררת לחיים , אז אתה מתחיל לספר אגדות מהפלייאוף של השנה שעברה .

     אולי תתבגר ?

     Reply to this comment
    • הייט-אשברי

     21. אפר, 2017
     07:38

     כמה זמן ייקח לך לקלוט מה שכתב לך הבן הממזר – במזרח , חוץ מקליבלנד, כולן דפוקות במידה שווה.
     לא צריך התמודדות שלהן לברון כדי לראות את זה. מספיק לראות איך בוסטון , ה"ראשונה" , נראית מול החבורה הזקנה ללא קלעים של שיקגו . ואיך טורונטו , התקווה הגדולה להפלת קליבלנד , נראית מול קבוצה צעירה וחסרת ניסיון שיש לה כוכב אחד בלבד .

     Reply to this comment
     • סומסום

      21. אפר, 2017
      07:44

      הבכיינות שלכם מטורפת.
      זה מעליב, אתכם.

      אתם רואים את אחת מתצוגות השיא של כל הזמנים, ועדיין בוכים, למה לברון כזה טוב –
      וכל פעם בתירוץ אחר.

      באמת שלא ניתן מה לומר. אתה כמו פנאט דתי בשינאה שלך. הכחשת מציאות ברמה קלינית.

    • הייט-אשברי

     21. אפר, 2017
     07:44

     הלילה שיחקה בבית בפיגור שתיים אפס בשביעית במערב, ממפיס , המקבילה של אינדיאנה . נראה לך שהיא היתה משמיטה את המשחק כמו אינדיאנה אם לברון היה מבקר אצלה ? ומולה היו הספרס , לא קוטלי קנים . טובים לא פחות מלברון וחבורתו.

     Reply to this comment
 360. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:45

  פופ הלחליט לזרוק את המשחק? לא חשובה לו מנוחה של אחרי סוויפ ?

  Reply to this comment
 361. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:48

  31 אחוז ל 3 ..

  Reply to this comment
 362. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:48

  אפשר לחזור לישון קצת

  Reply to this comment
 363. nba

  21. אפר, 2017
  06:51

  17
  nba
  20. אפר, 2017
  18:31
  ממפיס יכולה לנצח היום הם לא היו רעים במשחק 2 , מילווקי לדעתי גם תנצח היום בבית

  Reply to this comment
  • אחד העם

   21. אפר, 2017
   06:52

   מילווקי כבר ניצחה..

   Reply to this comment
  • אחד העם

   21. אפר, 2017
   06:52

   וממפיס יכולה? היא לא יכולה ללהפסיד לפטטיות שהספרס מציגים היום גם אם היו רוצים

   Reply to this comment
 364. nba

  21. אפר, 2017
  06:51

  התחזיות פגעו ממפיס ומילווקי מנצחות ויותר מכך מביסות , לילה מטורף שלא נדבר על מה שקליבלנד ולברון עשו

  Reply to this comment
 365. מאיר אריאל

  21. אפר, 2017
  06:52

  כזה מגעיל הפופוביץ הזה. איכסה עליו.
  מי אתה שתזרוק את המשחק?? למה??? כי החלטת לוותר ??? באיזה זכות בדיוק.
  אוהדי ספרס אדוקים יודעים שפישלת לא מעט פעמים והרבה מאוד הדחות בפלייאוף רשומות עליך בלעדית.
  כזה חצוף ויהיר

  Reply to this comment
  • אחד העם

   21. אפר, 2017
   06:53

   תכלס..
   אני מקלל אותו מתחילת הרבע השלישי בלי הפסקה..
   אם היינו ביד אליהו בטח היו צועקים לו להתפטר 🙁

   Reply to this comment
  • דה שוט

   21. אפר, 2017
   12:11

   אתה צודק, אבל זה פופ, לטוב ולרע. עושה בדיוק מה שבא לו, שם קצוץ על כולם. הולך בדרכו.

   Reply to this comment
 366. סומסום

  21. אפר, 2017
  06:54

  המכירות של קנדריק לאמאר קפצו בעוד מיליון-שניים:
  https://twitter.com/LeadingNBA_/status/855263583482945537

  Reply to this comment
 367. אחד העם

  21. אפר, 2017
  06:55

  השטויות והקיטש שיש לאמריקאים בראש (כל מצלמות הקהל המטופשות האלה , אנשים מתבזים כדי שיראו אותם בטיוי)

  Reply to this comment
 368. nba

  21. אפר, 2017
  07:03

  לאחד העם הבאתי הודעה מאתמול בערב , ברור שמילווקי כבר ניצחה חח

  Reply to this comment
 369. צביקה

  21. אפר, 2017
  07:07

  ראו תגובה 7 שלי מלמעלה. הכל קרה כמו שאמרתי. כולל המשחק של אינדי, שאמרתי שאם טרנר יהיה חלש כמו במשחקים הקודמים אין להם סיכוי. מ.ש.ל.

  Reply to this comment
 370. אחד העם

  21. אפר, 2017
  07:10

  הדבר המתבקש היחיד שפופ עשה כמו שצריך זה לתת לשחק את הגרבג טיים עם מחליפים.
  כשהוא במוד "דווקא" הוא מסוגל לשחוק את קוואי ומאנו גם כשכבר אין עניין

  Reply to this comment
 371. צביקה

  21. אפר, 2017
  07:21

  הסוקר המהיר בעולם! סחטיין דור על הסיכום המעולה והכה מהיר!

  Reply to this comment
 372. Berch

  21. אפר, 2017
  07:32

  תודה על הסיקור הזריז 🙂

  Reply to this comment
 373. no funny shtuff

  21. אפר, 2017
  08:12

  ראיתי עכשיו את אינדי-קאבס בשידור חוזר-

  איזו התפרקות! ממש מלט-דאון. מביך ביותר.

  כנ"ל טורונטו- איזו בושה. התפרקות טוטאלית.

  חצאי הגמר המסתמנים במזרח-
  קאבס-באקס
  בולס- וויזארדס

  נציגת המזרח המסתמנת לגמר-
  קליבלנד קאבס. מישהו חשב אחרת?

  Reply to this comment
  • סומסום

   21. אפר, 2017
   08:18

   אל תמהר לסגור.
   לברון מדהים, הערב הוא באמת פרץ עוד גבול. אבל גם לו יש גבולות, הוא לא יוכל לכסות על כל החולשות של קליבלנד.
   וושינגטון תהיה מאצ'-אפ קשה.
   ואשר לטורונטו – הם צריכים סוויצ', אולי מהסוג של הקאבס הערב, כדי להפוך את הסדרה. כולה נצחון אחד במילווקי, מתוך שני משחקים שנותרו שם, והם בעניינים, זה לא בשמיים.

   Reply to this comment
   • no funny shtuff

    21. אפר, 2017
    08:45

    בתור מי שלגמרי מחוץ לויכוחי הסרק על מזרח/מערב, אני בעיקר רוצה תחרותיות ותשוקה- באקס תענוג, שיקגו תענוג, לא לוותר. בברלי סטייל.

    אינדיאנה יותר מדי מזכירים לי את אטלנטה 2015 (אפרופו מסיימות מקום 1 הגרועות בהיסטוריה)- הן יראו שהן נותנות סוג של פייט אבל תמיד בסוף ישוטחו ע"י לברון. נו, טיג סטייל- ההפך מבברלי. רבאק, 26 הפרש, קיירי לא פוגע, לאב לא בעיניינים, מה פתאום טרנר מחליט לזרוק שלשות? אליס, סרפין, יאנג- נרפים כמו מומי אחרי לילה עם אוקסנה.

    Reply to this comment
   • דה שוט

    21. אפר, 2017
    12:09

    + 1

    Reply to this comment
 374. אפלטון

  21. אפר, 2017
  08:20

  תודה על הסיקור המעולה.
  ראיתי מילווקי -טורונטו והתמוגגתי.
  ההגנה של מילווקי פשוט הכי טובה בליגה כשהיא מתפקדת על כל הצילינדרים. כדורסל ללא עמדות של קיד כשכל שחקן מקבל סוויצ' ויכול ישר לשמור על השחקן שמולו בלי עזרה.
  טורונטו עזרו להם עם כדורסל שבלוני אבל גם כשניסו להניע כדור שום דבר לא עבד.לא חושב שלקחו זריקה אחת בלי שחקן על הפרצוף כל הערב. מייקר היה נפלא ויהיה שחקן טוב מאוד בליגה, מונרו ודלי הובילו את הספסל לכתישה אכזרית ברבע השני.
  הלוואי וימשיכו ככה, הייתי רוצה לראות את הילדים של מילווקי מול הקאבס. לא כי יש להם סיכוי מול לברון, שאני מתחיל להשתכנע שהוא השחקן הכי טוב שראיתי אי פעם, אלא בשביל הניסיון והשנים הבאות.

  Reply to this comment
 375. no funny shtuff

  21. אפר, 2017
  08:48

  לברון- שחקן היסטורי. לגמרי מאונט ראשמור.

  משעשע שלפעמים שמו מוזכר באותו משפט עם קובי.

  Reply to this comment
 376. נתי

  21. אפר, 2017
  08:49

  מישהו כתב אחרי הקאמבק שהמקבילה של אינדיאנה במערב היא ממפיס ומול ממפיס לברון לא היה חוזר ככה..אבל תכלס אם קליבלנד עם המאזן הזה היתה במערב היא היתה פוגשת בכלל את הקליפרס..ומולם אני בהחלט רואה אותו חוזר ככה חח(צחוק מר)

  Reply to this comment
 377. the man from the bay

  21. אפר, 2017
  13:42

  עם גבארי פארקר בריא הבאקס לוקחים את המזרח בהליכה. באסה

  Reply to this comment
  • חזיר יבלות צעיר

   21. אפר, 2017
   13:51

   טעות. הפציענ שלו שדרגה אותם מאוד משני סיבות: א. כל מה שהוא נותן לך בהתקפה הוא לוקח בהגנה פלוס ריבית. ב. מונרו מצוין וכשהוא שיחק לא יכולת לשחק עם שניהם יחד ומונרו נשלח ליציע

   Reply to this comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *