פריוויו פלייאוף- סיבוב 1, משחק 2 / אפלטון

פורסם ב - 19. אפר, 2017 ע"י ב - כללי, משחקי NBA

 

אמנם בפלייאוף כל משחק חשוב, אך לטעמי המשחק השני בסדרה הוא החשוב ביותר. זו ההזדמנות של הקבוצות האורחות לגנוב את הביתיות. זו ההזדמנות של צוות האימון להראות מה הוא שווה- אילו התאמות נעשו מהמשחק הראשון. זהו זמן הכוכבים לפרוח ולכפר על הפאשלות מהמשחק הראשון.

האם וול ימשיך להתעלות?

02:00 וושינגטון (1) – אטלנטה (0)

(תוצאת משחק 1: וושינגטון 114 – אטלנטה 107)

במשחק הראשון בין הקבוצות אטלנטה לא נראו מחוברים. דווייט הווארד לא היווה איום בצבע בשני צידי המגרש, מילסאפ נראה מנותק והקו האחורי הכשרוני של וושינגטון היה גדול מדי על הגנת אטלנטה.

נק' למחשבה למאמני וושינגטון:

ג'ון וול היה במוד MVP וקבע שיא קריירה בפלייאוף עם 32 נק' ב-50% מהשדה. וול יחד עם ביל ומרקיף מוריס קלעו 75 נק' משותפות כאשר מוריס מקבע עצמו כ-X פקטור של הסדרה. חמישיית וושינגטון קלעו 99-72 על פני חמישיית אטלנטה, וזה מביא אותנו לנק' התורפה של הוויזרדס- הספסל. זו היתה נק' התורפה לאורך כל העונה וכך גם בסדרה הנוכחית. סקוטי ברוקס יצטרך לראות איך הוא מקבל תרומה התקפית מהספסל שקלע 15 נק' בלבד במשחק הראשון בסדרה. בשל התלות הגדולה בשחקני החמישייה, יש להיזהר מבעיית עבירות. במשחק הראשון ביל ביצע 2 עבירות מוקדמות מה שהוציא אותו מהקצב ואטלנטה חזרה למשחק.

נק' למחשבה למאמני אטלנטה:

כשמולם עומד אחד מהקווים האחוריים הטובים בליגה, אטלנטה הצליחו לעמוד בקצב בשל משחק מצוין של דניס שרודר. הגרמני קלע 25 נק' ב-50% מהשדה וחילק 9 אס' אל מול אחד מהגארדים השומרים הטובים בליגה. היכולת של שרודר לחדור אל עבר הטבעת ולקבל עבירות תהיה משמעותית ביותר במשחק השני. אטלנטה צריכה להמשיך לשחק אגרסיבי ולנסות להפעיל לחץ על שחקני החמישייה של הוויזרדס. טים הרדוואי ג'וניור נראה לא שייך לחמישייה ואולי יש לתעדף את בייזמור המנוסה יותר שיתן ריווח למשחק, בעוד הרדוואי יעבור לספסל ויצור משם.

דווייט הווארד חייב לקבל יותר כדורים לצבע בתחילת המשחק. הווארד כבר לא יכול לתת 36 דקות אפקטיביות אך הוא עדיין מספיק חזק ומנוסה כדי להפעיל לחץ על צבע היריבה. אם הווארד יצליח להדביק עבירות מוקדמות על גורטאט והקו הקדמי, הוא עשה את שלו. על שרודר לדעת לזהות את ההתמקמות של הווארד בפוסט בשלב מוקדם ולשלוח כדורים לעברו. הווארד הרבה יותר מחוייב בהגנה כשהוא מעורב בהתקפה, ועל צוות האימון למצוא את הנק' להכניס אותו להתקפה.

הימור: אמנם בודנהולצר מנוסה ונק' התורפה של הוויזרדס ברורות, אך קשה להאמין שאטלנטה יתפסו את ביל בעוד משחק של 18% מהשלוש. המצ' אפ בין מילסאפ למוריס יותר משמעותי מהמצ' אפ בין וול לשרודר. אם מוריס יתן עוד משחק סולידי וושינגטון תעלה ל-0:2.

03:00 יוסטון רוקטס (1) – אוקלהומה סיטי ת'אנדר (0)

(תוצאת המשחק הראשון: יוסטון 118 – אוקלהומה 87)

המשחק הראשון בין הקבוצות היה בלואו אאוט שאי אפשר ללמוד ממנו הרבה. המשחק היה צמוד עד שאדאמס העיר את פטריק בברלי.

בברלי מייד ענה ב-2 שלשות רצופות והרוקטס הפעילו מבערים ולא הביטו לאחור.

נק' למחשבה למאמני הרוקטס: מה שהיה במשחק הראשון הוא לא מה שיהיה בשני. בזה אפשר להיות בטוח. אוקלהומה היא קבוצת הריבאונד הטובה בליגה, היא לא תפסיד בריבאונד בצורה כל כך מוחצת גם במשחק השני שם יוסטון גברה עליה 41:56. יוסטון צריכים להתכונן לכך שהת'אנדר יבואו to smaller דה השפלה והם יגיעו להרביץ. אין לאוקלהומה את הכלים לנצח במשחק כדורסל, אבל יש להם כלים למשחק אגרוף. ננה, קפלה, ואפילו הראל שבמשחקים מסוג זה בדרך כלל מקבל דקות, יצטרכו לעמוד מול האגרסיביות של האורחים כבר מהפתיחה. מבחינת כדורסל נטו, פשוט צריך להמשיך מה שעובד ומה שהגנת הת'אנדר נותנת. לא להיכנס ללחץ מפרובוקציות שיפעילו האורחים ופשוט לשחק את המשחק. על מנת לעצור את ווסטברוק יש לעשות אותו הדבר. להפעיל עליו לחץ לכל המגרש, להיזהר מעבירות, לא לאפשר חדירות לצבע ולתת לת'אנדר לנסות לנצח את המשחק מהשלוש.

נק' למחשבה למאמני הת'אנדר: לשכוח מהמשחק הראשון. הסיכוי לנצח את הרוקטס הוא לחפור מולם בצבע, להפעיל את קנטר ואדאמס ולהאט את המשחק. אמנם קנטר הוא חור בהגנה מה שהביא את דונובן לומר לאחר שהארדן שוב עשה ממנו צחוק, "can't play Kanter", אבל אין לו ברירה אחרת. גבוהי אוקלהומה חייבים להופיע הערב למשחק וללבוש את מכנסי הילדים הגדולים. הם חייבים להיות אגרסיביים בפיק&רול בהגנה ולהיות מודעים לקפלה וננה המתגלגלים. עדיף להם לאפשר סטפ בק של הארדן מאשר עוד לוב או לייאפ שיגיעו כשהארדן ימצא אותם באי. במשחקי העונה הרגילה בין הקבוצות אוקלהומה הפעילו לחץ כבד על הארדן שידע למצוא את החברים לקבוצה שקברו אותם מהשלוש. האסטרטגייה במשחק הראשון היתה למנוע את השלוש מה שפתח את הצבע להארדן והוא פשוט התעלל בהם. אסור להם לאפשר זאת שוב. עליהם לתת לשחקנים המשלימים לנצח את המשחק ולא להארדן. להיות פיזיים מאוד עם הארדן, עד כמה שהשופטים מאפשרים, גם במחיר הדבקת עבירות ושימוש מסיבי בספסל. לזהות את הארדן בהגנה ולעייף אותו. רוברסון קיבל מבטים פנויים וקבר אותם, הוא חייב להמשיך בכך. ווסטברוק חייב לשמור על קור רוח אל מול בברלי, לנסות לעשות סוויצ'ים עם חסימות עד שיקבל מולו את הארדן. לשחק התקפה סבלנית, להאכיל את הצבע. ווסטברוק חייב לבחור את הזריקות שהוא לוקח.

הימור: משחק מאוד אמוציונלי ואגרסיבי, לא שולל הרחקות (ברבים). ווסטברוק יתן משחק גדול של 40+ נק' וינצח בדו קרב האישי מול הארדן אבל עדיין הרוקטס קבוצה טובה יותר והם ינצחו בקושי רב. 0:2 לרוקטס.

05:30 גולדן סטייט ווריורס (1) – פורטלנד טרייל בלייזרס (0)

(תוצאת משחק 1: גולדן סטייט 121 – פורטלנד 109)

אחד המשחקים הטובים של הסיבוב הראשון סיפק לנו תצוגות נוצצות של הקו האחורי של פורטלנד אך מולם עמדו שני כוכבים שמחזיקים בתארי ה-MVP של שלוש השנים האחרונות, ושחקן ההגנה של השנה- דריימונד גרין, שגם נתן משחק התקפי נהדר. זה הספיק ל-3 רבעים אך גולדן סטייט, כמו גולדן סטייט גמרה את המשחק בכמה דקות ברבע הרביעי.

נק' למחשבה למאמני הלוחמים: יותר נכון, נק' לדאגה. קווין דוראנט בספק למשחק 2 לאחר מתיחה שחש בשריר התאומים. אצל דוראנט זה תמיד מסובך יותר והחשש האמיתי הוא שהמצב יותר בעייתי ממה שמספרים. דוראנט היה פשוט פנומנלי במשחק הראשון עם 32 נק', 10 ריב' והגנה נהדרת, ובהיעדרו מישהו אחר צריך לתפוס את המושכות. כמה מזל שללוחמים ישנו גם אחד, קליי תומפסון שמו, שיכול להתפוצץ בכל משחק נתון עם 40 נק'. גם שון ליווינגסטון בספק למשחק והלוחמים יצטרכו לקבל יותר משחקני הספסל, במיוחד איגוודלה, שהיה חלש מאוד במשחק הראשון.

נק' למחשבה למאמני הטרייל בלייזרס: יותר נכון, נק' לדאגה. במשחק הקודם, מקולום ולילארד סיפקו משחק קרוב למושלם. זה עדיין נגמר בהפסד בהפרש דו ספרתי. האם הם יוכלו לחזור על כזו תצוגה התקפית? לפורטלנד אין קו קדמי ואמנם הווריורס לא ממש ידועים בקו קדמי מאיים אך ג'אבל מקגי הראה שהוא יכול להוות כוח התקפי עם האתלטיות המתפרצת שלו, וגרין נראה כמו סנטר אימתני מול הכלום ושום דבר שיש לפורטלנד להציע. מי בפורטלנד יכול לתת גוף בהגנה? מיילס לאונרד יהיה חייב להתעלות, כמו גם נוח וונלה. סטוטס יצטרך לקבל הרבה יותר משחקני הספסל שלו שהיו פשוט מביכים במשחק הקודם עם 9 נק' משותפות. קראב, אמינו ולאונרד עם 3 נק'. ביחד. אסור שזה יחזור במשחק הזה.

הימור: אם דוראנט לא ישחק זו אולי הזדמנות שלא תחזור לפורטלנד לגנוב את הביתיות ולשנות מומנטום של סדרה. הכישרון בגולדן סטייט נוזל להם מהאזניים וגם בלי דוראנט הם צריכים ויכולים לקחת את המשחק הזה בקלות אל מול פורטלנד המדולדלת. אך אם פורטלנד תדע לקבל תרומה מהספסל, יש להם סיכוי אמיתי לקחת את המשחק הזה. אני מהמר על ניצחון של האורחים ו-1:1 בסדרה.

התאומים יותר חשובים מהספלאש בראדרס?

316 תגובות ל - “פריוויו פלייאוף- סיבוב 1, משחק 2 / אפלטון”

 1. אבי

  19. אפר, 2017
  12:13

  תודה על הפריוויו.

  אני חושב שפספסת משהו "קטן" אבל חשוב.
  גם מקולום, בפורטלנד, בספק. ייתכן והוא ישחק בסוף… אבל נכון לכרגע הוא מוגדר בספק.

  גם Allen Crabbe בספק (ממוצע עונתי של 10.7 נקודות).

  אם אכן מקולום לא ישחק, או ישחק דקות מוגבלות… הרי שהחיסרון היחסי שלו הרבה יותר משמעותי לפורטלנד מאשר KD ל-GS.
  כשKD לא משחק, יש מי שימלא את החיסרון שלו… איגודאלה + קליי נותנים בדר"כ משחקים טובים יותר בלעדיו. ראינו זאת גם בריצה האחרונה בסיום העונה הסדירה (חזרו להיות הווריוס של העונות הקודמות).

  לעניות דעתי, נצטרך לחכות לעדכונים בשעות הערב כדי לראות אם יש מידע חדש בעניין הפצועים.

  כך או אחרת, ניצחון של גולדן סטייס הערב. 2-0 ללוחמים.

  Reply to this comment
  • אפלטון

   19. אפר, 2017
   12:34

   גם ליווינגסטון וגם דוראנט רשומים כ-questionable בעוד קראב ומקולום רשומים כ-probable. אבל באמת הכי טוב לחכות להמשך היום.
   זה הבדל גדול ובמידה והלוחמים משחקים בלי שניהם, בפורטלנד מקבלים תרומה כלשהי מהספסל והשחקנים המשלימים (לא הראו כלום במשחק 1), אני צופה הפתעה של פורטלנד.

   Reply to this comment
 2. צביקה

  19. אפר, 2017
  12:23

  יש הרבה יותר סיכוי ל1-1 ביוסטון OKC מאשר במשחק של ג"ס פורטלנד.
  אני די מסכים איתך שיהיה ביוסטון קרב צמוד הפעם אבל שבסוף הזקן ינצח.
  בסופו של הערב יהיה 0-2 בשתי הסדרות. אבל בהמשך, אני צופה סוויפ ברור לג"ס, ובסדרה של OKC יהיה בטוח משחק 5, ויש סיכוי גם להפתעה, שאומר 2-2 ומשם הכל פתוח.

  Reply to this comment
 3. מתן גילור

  19. אפר, 2017
  12:26

  תודה.
  כל הביתיות תנצחנה. לדעתי, גג משחק אחד ילך צמוד, וזה לא יהיה ההוא באוקלנד.

  Reply to this comment
 4. תום

  19. אפר, 2017
  12:48

  תודה.
  לטעמי הסיכוי היחיד ל1-1 הוא בוושינגטון – אטלנטה.
  אני חושב שיהיה משחק שונה מאוד מהראשון, שכן מספר לא מבוטל של שחקנים לא יצליח לשחזר את ההופעה במשחק הקודם, לטובה (וול, מוריס, שרודר) או לרעה (ביל, מילסאפ).
  וול וביל מהווים משחק סכום אפס בנתח נכבד מהמשחקים – כשלאחד לא הולך השני מתעלה, ולכן אני חושב שזה יתאזן גם היום עם הופעה יותר טובה של ביל ורגיעה של וול.
  מסכים לחלוטין שמוריס-מילסאפ זה המאצ׳אפ המכריע, ואני מאמין שמילסאפ ישתפר הלילה.

  בשורה התחתונה – יהיה צמוד. מנחש שיוכרע בפחות מ-5 נקודות לאחד הצדדים.

  Reply to this comment
 5. עגל ומלבד זאת אני סבור שיש לפרק את ג"ס

  19. אפר, 2017
  13:31

  גם אני חושב שאם יש סיכוי ל 1-1 זה יהיה בסדרה של אטלנטה. ללא ספק הם צריכים לערב את הווארד ישר בתחילת המשחק, כמו שקליבלנד עושה עם קווין לאב.
  יופי אפלטון, בשביל מה אתה נותן טיפים לאוקלהומה איך לשחק מול יוסטון?! לפחות תכתוב בלשון שגיא נאור או עם רמזים 🙂
  בהחלט הולך להיות קרב אגרוף ואני אשמח אם יוסטון תראה שהיא לא פראיירית גם בסגנון כזה.
  לפורטלנד אין סיכוי גם אם KD לא משחק (האובדן של ליווינגסטון יכול להיות יותר משמעותי). היא חייבת-חייבת לערב עוד שחקנים חוץ משני הגאנרים שלה.

  Reply to this comment
 6. סומסום

  19. אפר, 2017
  14:09

  לפורטלנד אין שום סיכוי, במובן של אפס, זירו, נאדה, זילצ', dead parrot, לנצח את גולדן סטייט, בלי נורקיץ' כתנאי הכרחי.

  זה לא מספיק כמובן – סביר שגם איתו יהיה סוויפ קליל – אבל בלעדיו, פורטלנד היא קבוצה פשוט אחרת. כזו שלא יכולה לנצח אף אחת מכל חברות הפלייאוף. קל וחומר את מי שנמצאת ליגה מעל.

  ההזדמנות לגנוב אחד, בתיאוריה, היתה במשחק הראשון, אילו הענק היה משחק – כשהם מגיעים רעננים עם מוטיבציה וטיפת אמונה. אבל נורקיץ' יגיע אם בכלל רק למשחק 3 – ולתת הנחה של שני משחקים למי שגם ככה אמורה לדלג בסוויפ, יותר מדי. סדרה גמורה.

  Reply to this comment
 7. פומה

  19. אפר, 2017
  14:42

  נק שפיספסת באוקלהומה .
  כל העונה צריכים להכין את שחקני הספסל לרגע שההכרעה בידיים שלהם.
  באוקלהומה יש שחקן דומיננטי שלא מאפשר לדונובן לאמן כפי שהוא יודע.
  בלאט בקליבלנד התעקש לאמן כמו שצריך ומצא עצמו בחוץ דונובן מנוסה יותר ומבין את רוח הדברים השורה התחתונה יקרה מה שראסל יאפשר שיקרה וזה לא נראה טןב לקבוצה.

  Reply to this comment
 8. התותח הקטמוני

  19. אפר, 2017
  14:45

  תודה רבה אפלטון.
  משהו אחד במשחק של וושינגטון אטלנטה היה משהו כמו 36 זריקות מהקו לאטלנטה מול איזה 15 זריקות לוושינגטון – זה נתון שאני מאוד מקווה שלא יחזור היום היות ואטלנטה לא כאלו שומרים גדולים.

  Reply to this comment
 9. גיא הרשע

  19. אפר, 2017
  14:46

  תודה, אפלטון.

  קשה לי לראות איך פורטלנד מנצחים הלילה,
  אבל זה ללא ספק יהיה מעניין יותר אם אטעה…

  Reply to this comment
 10. יוסלה בפלאפון

  19. אפר, 2017
  14:49

  פריוויו משובח, אבל לא מובן את מי בדיוק מעניין נושא זניח כמו הפלייאוף כשהחדשות הגדולות הן שללה וכרמלו כבר לאלא 🙀.
  ערלי לב שכמותכם.

  Reply to this comment
 11. bobby

  19. אפר, 2017
  14:58

  תודה על הפריוויו!

  גם אני צופה שלפחות במשחק אחד מבין ה-3 יהיה ניצחון של קבוצת החוץ, וקשה להמר באיזה..
  אם מצבת הפצועים של שחקני ג״ס ופורטלנד הייתה נקייה, אפשר היה לשלול את המפגש הזה, אבל כרגע עוד לא ברור מי ישחק ומי לא הלילה.

  אולי אקום לראות את המחצית השנייה של יוסטון-אוקלהומה.

  המשך פלייאוף נעים לכולם!

  Reply to this comment
 12. אסף

  19. אפר, 2017
  15:08

  לדעתי הניצחון של קב' החוץ יהיה של התאנדר, המשחק הראשון בסדרה ממש לא משקף את הפער האמיתי בין הקבוצות, הרבה תלוי באמת ביכולת של ראסל לנצל ולהפעיל את הגבוהים ופחות קרבות אגו עם המזוקן…

  Reply to this comment
 13. יש תחושה לקראת הערב כאילו הכל יכול לקרות.. אני מאמין שאטלנטה ינצחו היום ותהיה שם סדרה מצויינת אם דוראנט לא משחק היום לדעתי גם גולדן סטייט מאבדים משחק, ויוסטון כנראה תתפוצץ שוב על אוקלהומה כי לצערי זה לא אותה רמה אני רק מקווה שיהיה צמוד שם שיהיה עניין כי זאת הסדרה ללא ספק הכי מעניינת בסיבוב הראשון!

  לכל מי שמעוניין בתקצירים יותר נרחבים של הפלייאוף (10 דק בערך) אני מעלה לערוץ היוטיוב שלי כל יום את כל המשחקים … http://bit.ly/NBAPlayoffs16-17

  תעקבו אם אהבתם 🙂

  Reply to this comment
  • שעיה

   19. אפר, 2017
   23:51

   יהיו לך כאן המון קופצים על התקצירים.

   Reply to this comment
   • אני מקווה! התחלתי את זה כי זה קשה להתעדכן בכל המשחקים ולראות הכל עם השעות בארץ וזאת הדרך הכי כיפית להישאר מעודכן…

    אשמח אם תעזרו לי להפיץ את השמועה קצת כי כרגע אין לי מספיק תנועה שם ואני רוצה להפוך את הערוץ שלי לכדורסל/רגל ועוד לא רק כדורגל 🙂

    Reply to this comment
 14. פאקו

  19. אפר, 2017
  15:19

  תודה רבה, פריוויו מצויין. תחושה שפורטלנד גמרו את התחמושת כבר במשחק הקודם, לכן לא חושב שינצחו גם בלי דוראנט.
  ו-OT: ארון הרננדז התאבד בכלא.

  Reply to this comment
 15. יניב

  19. אפר, 2017
  15:25

  תודה רבה.אהבתי את הנק' למחשבה של המאמנים.
  אני רואה גם ניצחון של אטלנטה.

  Reply to this comment
 16. שי אבן צור

  19. אפר, 2017
  15:58

  תודה רבה!
  צריך לדבר על מוסקאלה. כל פעם שהוא על הפרקט דברים טובים קורים לניצים.
  חייב לקבל תפקיד משמעותי יותר!

  Reply to this comment
 17. Berch

  19. אפר, 2017
  16:32

  תודה רבה על הפרוויו….

  Reply to this comment
 18. המשגיח

  19. אפר, 2017
  16:56

  תודה אפלטון. 0-2 בכל הסדרות

  Reply to this comment
 19. שגיא נאור

  19. אפר, 2017
  17:12

  ניתוח מעולה!!

  כמה נקודות קצרות:
  1. יכול להיות שברוקס צריך לערבב קצת בין החמישיה לספסל. חלק גדול מהזריקות של ביל מגיע ביציאה פשוטה מהחסימה, למסור לו גם ברנדון ג'נינגס יכול. בוגדנוביץ יכול לפרוח לצד וול שיזין אותו לשלשות מהפינה, כך גם ג'ייסון סמית עם היד הרכה. מצד שני, מה שברוקס לא עשה עונה שלמה קשה לראות קורה דווקא בפלייאוף.

  2. הרבה פעמים אומרים מה שקרה במשחק הראשון לא יקרה בשני אבל זה באמת רלוונטי ליוסטון -אוק', השליטה בריב ההתקפה של הרוקטס היתה חד פעמית. אני צופה נתונים הפוכים הלילה שקצת יאזנו את התמונה.

  3. החשיבות של דוראנט מול הבלייזרס קריטית בעיניי. פורטלנד משחקים הגנת חילופים בלי גבוהים ורק עם גארדים ופורוורדים. אמינו, וונלה, הארקלס, קראב, טרנר – כולם יכולים להסתדר בחילופים לא רע על הספלאש בראדרז. גם הגארדים יכולים להסתדר מול גבוהים לא מאיימים כמו פצ'וליה, גרין או מגי. היחיד שיכול לנצל באפקטיביות את היתרון שלו על הגארדים הוא דוראנט. בלעדיו הבלייזרס ימשיכו עם החמישיות הנמוכות כשלא יהיה יותר מדי מי שיעניש ובהתקפה שלהם יוכלו להמשיך לעשות נזק עם הגארדים.
  צפיתי שאולי הסדרה תהיה בסופה חד צדדית אבל המשחקים יהיו צמודים. הראשון אכן היה כזה, בלי דוקאנט אני מאמין שהיא תהיה צמודה גם בסיכום שני המשחקים.

  Reply to this comment
  • bobby

   19. אפר, 2017
   18:59

   העלית נקודות מעניינות. מעניין יהיה לראות את המשחקים הלילה, ולראות אם מה שרשמת יבוא לידי ביטוי.

   Reply to this comment
 20. Mbk

  19. אפר, 2017
  17:40

  פריוויו נפלא
  אני בונה על וושינגטון בגמר המזרח מה שמבטיח ניצחון להוקס

  Reply to this comment
 21. רועי ויינברג

  19. אפר, 2017
  18:06

  פריוויו נהדר. חבל שג"ס-פורטלנד לא משודר.

  Reply to this comment
 22. חזי

  19. אפר, 2017
  18:38

  מישהו מכיר אתר שאפשר לראות בו משחקים את המשחק המלא בבוקר?

  Reply to this comment
  • עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

   19. אפר, 2017
   18:43

   ליג פאס
   🙁

   Reply to this comment
  • שייקה

   19. אפר, 2017
   19:27

   לפני הליג פאס השתמשתי ב nbahd.com. בבוקר רוב המשחקים היו עולים, אולי למעט המאוחר. אבל לפעמים היו ימים שלא. חיפוש מהיר בגוגל אמור בד״כ לפתור את העניין

   Reply to this comment
  • שי אבן צור

   19. אפר, 2017
   19:41

   Reply to this comment
  • Smiley

   20. אפר, 2017
   00:48

   תחפש בגוגל, תמיד אפשר למצוא שידור חוזר של משחקים

   Reply to this comment
 23. ברוך רובין

  19. אפר, 2017
  18:41

  פורטלנד קבוצה חלשה ביותר לא מאוזנת בצורה בלתי יאמנת שתלוייה הרבה יותר מדי בשני הגארדים שלה (שבפן ההגנתי הם נוראיים), בהנחה שמשחק כמו הקודם לילארד ומקולום לא יוכלו לספק שוב והגנה החלשה של פורטלנד, 20 הפרש מינימום ללוחמים.

  יוסטון אוקלהומה- זה ממש לא רק הצבע הפרוץ של אוקלהומה, ווסטברוק שחקן מדהים אישית אבל כשהוא על המגרש פרט לפיקאנדרול שלו או בידוד אין מהלכים לאוקלהומה, אין שום סיבה ששחקן כמו רוברטסון יעמוד ויחכה על קו ה3, כל הרצת ההתקפה והניהול שלה פשוט נוראי.כשסנטר מוגבלים כמו ננה וקפלה עושים צחוק מאדמס וקאנטר זה אומר הרבה.המפתח כמו שציינתי לפני הסדרה לניצחון אוקלהומה הוא שינוי שיטת המשחק,(דבר שכמעט בלתי אפשרי לעשות רק בפלייאוף) לאוקלהומה יש שלושה שחקנים שיכולים ליצור (אולדיפו ווסטברוק וקאנטר) אבל היא משתמשת רק ב1 מהם בצורה מוגזמת. כמובן שבצד ההגנתי הם לא יכולים לאפשר ליוסטון לשחוט אותם בריבאונד, כמות הנקודות החוזרות שהייתה ליוסטון לעומתם היא לא יאמנת.

  Reply to this comment
 24. מנחם לס

  19. אפר, 2017
  19:09

  המיוחדות של הפלייאוף היא שכל משחק הוא עולם חדש. בפלייאוף חשיבות המאמן עולה בגלל ADJUSTMENTS הנעשים ממשחק למשחק. עולם ומלןאו חדש, לכן הפריוויו שאנחנו עושים הוא כה חשוב!
  תודה אפלטון

  Reply to this comment
 25. שייקה

  19. אפר, 2017
  19:34

  מנחם העלית נקודה מעולה.

  זה כאילו אנחנו רואים את הצבעים האמיתיים של המשחק. מצ׳אפ אחד אחרי השני, וכל סדרה כזאת היא מורכבות בפני עצמה.

  הקדימונים והדיונים באתר מעשירים את הצפייה לכל מי שנמצא כאן, אבל יותר מהכל מאפשרים ניתוחים עמוקים ומפתיעים בגאונותם שמסייעים לנו לראות את הצבעים האלה.

  תודה רבה לצוות האתר, הרשמי – וגם זה שפחות 🙂

  Reply to this comment
 26. פליימיקר

  19. אפר, 2017
  19:57

  עד שפורטלנד לא יעשו הגנה לא משנה מי לא נמצא
  הצבע שלהם חלול וההגנה האישית שלהם סבירה מינוס

  Reply to this comment
 27. פליימיקר

  19. אפר, 2017
  20:00

  אני לא אוהד גדול של ווסטברוק אבל העונה הוא הוכיח שהוא מסוגל להרבה מאוד ..
  יתרון נוסף בעמדת המאמן בוענה שעברה הוא הכיח שהוא יודע להגיב יפה מול ג"ס וכמובן מול הספרס לעומת זאת דאנטוני מאמן די שבלוני יש לו שיטת משחק שעובדת עם הכלים שיש לו בוא נראה אותו שהוא יצטרך לאלתר ולשנות

  Reply to this comment
 28. יצביקה

  19. אפר, 2017
  20:17

  אני צופה שנראה עוד הצגה מופתית מוול ונצחון של וושנגטון. וול במוד אדיר ולא הולך להירגע וביל רק ישפר את האחוסים דלו היום.

  Reply to this comment
 29. ולדי קוגן

  19. אפר, 2017
  22:59

  לצערי יוסטון תנצח גם היום. אני לא אוהב את המאצ' אפ מולם, פשוט סגנון שקשה לנו לנצח. מקווה שאטעה. אני רואה היום רק נצחונות ביתיים.

  Reply to this comment
 30. שעיה

  19. אפר, 2017
  23:54

  מחזיק אצבעות לווסטברוק היום.

  Reply to this comment
 31. אני מאוד מקווה שאוקלהומה תצליח לשלוט היום בריבאונד כמו שהם עשו כל העונה אם כן יהיה להם סיכוי אני יותר מאשמח לראות את ווסטברוק עושה פלייאוף שלא יבייש את העונה ההזוייה שהוא עשה!

  לרועי וחזי רשמתי בתגובה מקודם אני מעלה תקצירים של 10 דק שמסכמים את כל המשחק בכל בוקר (משתדל ואם לא אז לקראת הצהריים) אשמח אם תעקבו התקצירים בתגובה למעלה או אם תלחצו על השם שלי…

  פלייאוף מהנה לכולם!!

  Reply to this comment
 32. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  02:12

  Reply to this comment
 33. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  02:14

  בוושינגטון יותר ריק מאשר במשחקים של מכבי תל אביב?

  Reply to this comment
 34. tripledouble

  20. אפר, 2017
  02:14

  פריוויו מעולה אהבתי את התוספת של נקודות למחשבה. מקווה שאוקלהמה יתאוששו היום ושווסטברוק ייתן משחק לפנתיאון, פיגור 2-0 הוא אמנם בר מהפך אבל יהיה הרבה יותר קשה. ועם kd או בלעדיו פורטלנד רחוקה שנות אור מגס, משחק מושלם של מקולם וכמעט מושלם של לילארד והפ עדיין הפסידו בדו ספרתי קל.

  Reply to this comment
 35. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  02:20

  לא היה חוץ. בבירור

  Reply to this comment
 36. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  02:24

  גורטאט כבר עם 3 חס' 2 על הסופט גאי.

  Reply to this comment
  • tripledouble

   20. אפר, 2017
   02:31

   מתלבט אם התייחסת להאוורד או מילסאפ

   Reply to this comment
   • הממזר של סטוקטון

    20. אפר, 2017
    02:35

    כן הא.. אטלנטה מטיריאל

    Reply to this comment
 37. סומסום

  20. אפר, 2017
  02:32

  גם אם יפסיקו לקלוע מעכשיו עד הסוף, יהיה פי אלף יותר מעניין מהברצלונה-יובנטוס שעשיתי טעות לראות היום.

  Reply to this comment
 38. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  02:47

  ההערת MMA של מילסאפ שווה לאטלנטה הרבה נק'.

  Reply to this comment
 39. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  03:04

  יאללה OKC

  Reply to this comment
 40. nba

  20. אפר, 2017
  03:07

  וושינגטון טובים יותר אם לא ינצחו פה הם פראיירים

  Reply to this comment
 41. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  03:10

  Reply to this comment
 42. שעיה

  20. אפר, 2017
  03:12

  היום יהיה משחק שונה

  Reply to this comment
 43. tripledouble

  20. אפר, 2017
  03:13

  ווסטברוק מרוכז בינתיים, צריך להישאר ככה גם אם ייכנסו לפיגור

  Reply to this comment
 44. שעיה

  20. אפר, 2017
  03:13

  רוברסון לא מסוגל להשאר לפני הארדן. שישימו עלי את ווסטברוק

  Reply to this comment
 45. שעיה

  20. אפר, 2017
  03:14

  הארדן פלופר מסריח

  Reply to this comment
 46. שעיה

  20. אפר, 2017
  03:17

  וואו אוקלהומה אש

  Reply to this comment
 47. tripledouble

  20. אפר, 2017
  03:17

  איזה בזבוז ששיקגו שלחו את גיבסון תמורת מעודדת , חית נקודות בצבע וריבאונדר התקפה מדהים

  Reply to this comment
 48. Ghost Rider

  20. אפר, 2017
  03:18

  5 דקות מעולות של אוקלהומה.

  Reply to this comment
 49. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  03:20

  נראה שOKC עשו את ההתאמות לרי'
  רואים שכולם סוגרים לרי' ואנדרה רוברסון עושה עבודה יפה
  איזה כיף שלא הולך להארדן ושיפסיק לנסות לזרוק כשעושים עליו פאול
  פתח חלש גם את המשחק הראשון

  Reply to this comment
 50. tripledouble

  20. אפר, 2017
  03:21

  הרבי התחיל עפ השטויות

  Reply to this comment
 51. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  03:22

  OKC שינו את משחקם מהקצה אל הקצה. כדורסל שונה לחלוטין

  Reply to this comment
 52. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  03:22

  שימשיכו לומר שראס לוקח רק רי' קלים

  Reply to this comment
 53. tripledouble

  20. אפר, 2017
  03:24

  רק עכשיו הבנתי שננה הוא גרסה שרירית יותר של סנופ דוג

  Reply to this comment
 54. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  03:24

  עד עכשיו נראה שבברלי הבין שהפין של אדאמס כואב למי שחוטף שם (דריימונד שרד באופן חריג)

  Reply to this comment
 55. שעיה

  20. אפר, 2017
  03:28

  השאלה מה יקרה כשווסטברוק יקבל מנוחה

  Reply to this comment
 56. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  03:31

  הארדן לוקח את הפךופרס לרמה אחרת…גועל נפש

  Reply to this comment
 57. דה שוט

  20. אפר, 2017
  03:33

  ראסל מדהים. קשה לא להקיא כשרואים את הארדן משחק

  Reply to this comment
  • הקיסר החבשי

   20. אפר, 2017
   03:43

   הוא פשוט מרגיז עם נסיונות סחיטת העבירות ….פךופר אמיתי

   Reply to this comment
 58. שעיה

  20. אפר, 2017
  03:35

  לו וויליאמס ימשיך לטחון את אברינס בלי סוף. מאיפה מביאים את המאותגרים האלה

  Reply to this comment
 59. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  03:44

  רי' שנפלו אצל יוסטון OKC 6 יוסטון 7
  רי' אצל אוק'10-0 לOKC

  Reply to this comment
 60. שעיה

  20. אפר, 2017
  03:46

  קנטר נכנס רק כשארדן בחוץ

  Reply to this comment
 61. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  03:46

  WELCOM דאק מקדרמנט

  Reply to this comment
  • tripledouble

   20. אפר, 2017
   03:51

   עוד בזבוז של שיקגו תמורת נזיד עדשים

   Reply to this comment
  • tripledouble

   20. אפר, 2017
   03:53

   כל הריצת קאמבק של יוסטון נעשתה כשהארדן על הספסל, לעומת זאת אוקלהומה לא מתפקדת ללא ווסטברוק.

   Reply to this comment
 62. nba

  20. אפר, 2017
  03:50

  אולדיפו לא מתאים לליגת הנשים בישראל

  Reply to this comment
 63. סומסום

  20. אפר, 2017
  03:50

  אם הערב לא יהיו מכות באטלנטה-וושינגטון, כבר לא נראה בכלל. משחק חם.

  Reply to this comment
 64. שעיה

  20. אפר, 2017
  03:51

  דונובן זורק את אוסף הסמרטוטים שלו למגרש בלי לחשוב

  Reply to this comment
 65. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  03:53

  אודליפו עדיין תקוע בפקקים בכניסה לטקסס

  Reply to this comment
 66. nba

  20. אפר, 2017
  03:53

  מוריס -מילסאפ עניין של זמן עד שיהיו מכות

  Reply to this comment
 67. tripledouble

  20. אפר, 2017
  03:54

  קייל סינגלר???? ברצינות דונובן

  Reply to this comment
 68. tripledouble

  20. אפר, 2017
  03:56

  וואו איזה מהלך של ווסטברוק

  Reply to this comment
 69. nba

  20. אפר, 2017
  03:56

  פרינס הזה מאטלנטה שחקן טוב

  Reply to this comment
 70. שעיה

  20. אפר, 2017
  03:57

  עכשיו אני רואה שגם נוריס קול באוקלהומה. מי אחראי על זה?

  Reply to this comment
 71. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  03:58

  סל ענק של ראס בלוק בצד א' עובר 5 שחקנים ובמפ טיים אאוט

  Reply to this comment
 72. nba

  20. אפר, 2017
  04:00

  אטלנטה מהפך

  Reply to this comment
 73. nba

  20. אפר, 2017
  04:02

  ההגנה של אוקלהומה התחפשה היום להגנה של יובנטוס

  Reply to this comment
 74. סומסום

  20. אפר, 2017
  04:02

  מוריס 4 עבירות, פורטר 4, אוברה 4, ג'ייסון סמית' 4, בוגדנוביץ' 3 – ועוד לא נגמר השלישי. פיצוצים בלי סוף.

  Reply to this comment
 75. no funny shtuff

  20. אפר, 2017
  04:03

  צריך לעדכן את אולדיפו שעונה הבאה יתפנה מקום בבני הרצליה. תפור עליו.
  הוא גם יוכל לבוא לשיר בערב הוקרה לנורית הירש בפסטיבל עין גב.

  Reply to this comment
 76. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  04:03

  מה נהיה מהאן בי איי ?

  2 MVP סקונטנדרס סרבינג במלחמת פלופים

  Reply to this comment
 77. tripledouble

  20. אפר, 2017
  04:04

  איזה פייל של ננה

  Reply to this comment
 78. דה שוט

  20. אפר, 2017
  04:06

  בעעע

  Reply to this comment
 79. tripledouble

  20. אפר, 2017
  04:06

  צריך לחוקק חוק שיצמצם את הפאולים המעצבנים שהארדן סוחט

  Reply to this comment
 80. nba

  20. אפר, 2017
  04:07

  בני הרצליה גדולים על אולדיפו אולי בנות הרצליה

  Reply to this comment
 81. שעיה

  20. אפר, 2017
  04:07

  הארדן פשוט בנוי על הטמטום של השופטים

  Reply to this comment
 82. nba

  20. אפר, 2017
  04:07

  איזה רבע 4 הולך להיות בוושינגטון אש יהיה שם

  Reply to this comment
 83. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  04:08

  מצא פירצה בחוק ורוכב עליה עד ל HOF

  Reply to this comment
 84. סומסום

  20. אפר, 2017
  04:08

  ראסל בקצב לדאבל-טריפל-דאבל (לפחות 20-20-20), שנעשה רק פעם אחת בהיסטוריית ה-NBA.

  Reply to this comment
 85. דה שוט

  20. אפר, 2017
  04:09

  עכשיו ברצינות – היציעים ריקים, הקהל של יוסטון מצביע ברגליים, כל השנה, אי אפשר לאהוב את הארדן.

  Reply to this comment
 86. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:10

  היציעים לא ריקים. על מה אתה מדבר. אני מסתכל בטיווי של 0 אינטש. על מה בדיוק אתה מסתכל?

  Reply to this comment
 87. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  04:10

  הארדן הפלופר סוחט את הלימון עד הסוף והשופטים קונים את זה פעם אחר פעם

  Reply to this comment
 88. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:10

  הקלידו את התגובה כאן…

  Reply to this comment
 89. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:11

  ד'אנטוני מתחיל לעצבן אותי. עוד לא היתה השריקה נגד יוסטון שהוא לא התחיל בכות עליה

  Reply to this comment
 90. tripledouble

  20. אפר, 2017
  04:12

  דייייי כבר עם השריקות

  Reply to this comment
 91. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:13

  דה שוט מסתכל על יצייע מלא בחולצות אדומות והוא חושב שאלה מושבים ריקים

  Reply to this comment
  • דה שוט

   20. אפר, 2017
   04:16

   התמלא ברבע השני. תסתכל על משחקים שם כל השנה. אפלטון ועגל דיברו על זה כאן בעבר.

   Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   20. אפר, 2017
   04:18

   הוא התכוון בבלוג.

   אני לא רואה פה אוהד יוסטון אחד.. איפה בובי, יוסטוני, עגל, אפלטון ?

   Reply to this comment
   • שעיה

    20. אפר, 2017
    04:25

    צופים בהייליטס בפייסבוק. בעידן הסטטיסטיקה המתקדמת אין צורך לצפות במשחקים.

    Reply to this comment
 92. nba

  20. אפר, 2017
  04:14

  הארדן הזה כזה מעצבן

  Reply to this comment
 93. nba

  20. אפר, 2017
  04:15

  וול חייב להוכיח עכשיו במאניי טיים

  Reply to this comment
 94. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  04:17

  11-11 מהקו להארדן במחצית
  האם נשמע את דונבון משחזר את הראיון של מאמן גריזלס ?

  Reply to this comment
 95. שעיה

  20. אפר, 2017
  04:17

  ידוע שליוסטון אין קהל.

  Reply to this comment
 96. nba

  20. אפר, 2017
  04:21

  נהיית דרמה בוושינגטון

  Reply to this comment
 97. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  04:21

  ג'נינס חתיכת שחקן ואיזה בייצים

  Reply to this comment
 98. no funny shtuff

  20. אפר, 2017
  04:23

  ג'נינגס תופר את החיוור הספרדי פעם אחר פעם.

  Reply to this comment
 99. סומסום

  20. אפר, 2017
  04:23

  לאטלנטה היתה הזדמנות פז לגנוב את זה בתחילת הרביעי, חצי וושינגטון מקוקרעת על עבירות, ולהגדיל יתרון. במקום זה בודנהולזר דבק בסכימה הידועה של מחליפים, גרועים, ומשלם מחיר. ולברנדון ג'נינגס אינעל העולם.

  Reply to this comment
 100. ווסטברוק בנתיים במחצית היסטורית! זה מטורף הדומיננטיות הזאת להפוך קבוצה של פועלים לקבוצה מנצחת (אף שחקן אחר לדעתי חוץ מלברון לא היה מסוגל להפוך חבורה כושלת כזאת למשהו)

  Reply to this comment
 101. אפלטון

  20. אפר, 2017
  04:23

  יוסטון יצאו בזול מהמחצית. רק 6 הפרש ומשחק ענק של ווסטברוק. מאפשרים לו יותר מדי חופש בחדירות. חייבים לתקן את זה בחצי השני.
  הגיע הזמן שאנדרסון יראה למה משלמים לו 18 מיליון בעונה. גם הוא וגם אריזה לא מתפקדים בהתקפה בסדרה הזו.

  Reply to this comment
  • דה שוט

   20. אפר, 2017
   04:30

   מסכים. אבל הוא זורק עם ביטחון. זה מפחיד מבחינתנו. וויליאמס חוגג עלינו. כרגיל

   Reply to this comment
 102. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:28

  קרב אדיר בוושינגטון. שלשנ נתנה לויזרדס הפרש שניים. מי זרק אותה? לא יכול לראות. דומה לג'ון וול אבל לא 'ון וול.

  Reply to this comment
 103. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:30

  זה היה בראדלי ביל

  Reply to this comment
 104. tripledouble

  20. אפר, 2017
  04:32

  זה פאול זה?!

  Reply to this comment
 105. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:32

  בד קול. גורטאט לא עשה פאול על מילסאפ, אבל הזיברה ציפצפה.

  Reply to this comment
 106. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:33

  אלנטה 94 וושינגטון 93

  Reply to this comment
 107. tripledouble

  20. אפר, 2017
  04:33

  ג'ון וול חתיכת סילון

  Reply to this comment
 108. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:36

  כל משחק 'מזרחי' מהנה לציפייה יותר מ-3 'מערביים'. 96-94, וושינטון

  Reply to this comment
 109. סומסום

  20. אפר, 2017
  04:36

  אטלנטה משלמת על הסמול, בלי הווארד. אולי מפחד שישלחו אותו לקו.

  Reply to this comment
 110. שעיה

  20. אפר, 2017
  04:36

  זה פלגררנט

  Reply to this comment
 111. nba

  20. אפר, 2017
  04:39

  וול הזה גבר

  Reply to this comment
 112. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:41

  אני בטוח שאתם יודעים שדוראנט לא משחק הערב

  Reply to this comment
 113. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  04:42

  תוציא כבר את ויקטור!!!

  Reply to this comment
 114. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:42

  איזה סל של וול1!! 29 נק'

  Reply to this comment
 115. tripledouble

  20. אפר, 2017
  04:43

  חחחח ג'ון וול תותח

  Reply to this comment
 116. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:44

  ג'ון וול כנראה ניצח את המשחק עם הסל האחרון. 98-103. 59 שניות

  Reply to this comment
 117. nba

  20. אפר, 2017
  04:44

  וולללל מטורףף

  Reply to this comment
 118. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:45

  ג'ון וול קלע 31. הוא עלה כיתה לגדולים ביותר קרי, ראסל, הארדן, אירוינג

  Reply to this comment
 119. סומסום

  20. אפר, 2017
  04:45

  4 איבודים עלה הרעיון של בייזמור כמוביל כדור, כולל האחד הקריטי ביותר.
  אטלנטה טיפשים, מזה כבר לא יחיזרו, הפסד מוראלי שיגמור את הסדרה.

  Reply to this comment
 120. גיא הרשע

  20. אפר, 2017
  04:46

  כרגיל, הרבע האחרון שייך לוושינגטון.
  (הם השנה במקום ה-4 ב-NBA בנט רייטינג ברבע הרביעי)

  Reply to this comment
 121. nba

  20. אפר, 2017
  04:46

  2-0 וושינגטון

  Reply to this comment
 122. nba

  20. אפר, 2017
  04:47

  וול כמה דרגות מעל קרי

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   20. אפר, 2017
   04:49

   חחח… אבל אני שמח בשבילו שהוא כבר לא ברוגז עם השוטינג שלו.

   Reply to this comment
  • שי אבן צור

   20. אפר, 2017
   07:56

   רודני הוד כמה דרגות מעל לברון

   Reply to this comment
 123. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:47

  ביל – שלשה גמר את המשחק 98-106. 25 שניות

  Reply to this comment
 124. tripledouble

  20. אפר, 2017
  04:47

  לא יעזור יש קבוצות בnba שהן ההגדרה של לוזרים ואטלנטה היא אחת מהן

  Reply to this comment
 125. דה שוט

  20. אפר, 2017
  04:48

  שופטים בושה

  Reply to this comment
 126. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:48

  טוב, חוזרים ליוסטון

  Reply to this comment
 127. nba

  20. אפר, 2017
  04:49

  כל שניה הארדן לקו הוא יותר גרוע מלברון כל חדירה עבירה

  Reply to this comment
 128. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  04:51

  מה ויקטור עושה במגרש???

  Reply to this comment
 129. סומסום

  20. אפר, 2017
  04:51

  בודנהולצר הוציא את הווארד, האיש שייצב לו את ההגנה, בדקות הקלאצ', וחטף על הראש. ביחד עם האין-הגנה של טים הארוודאי שכונה, ממש לחם לוול וביל. וערב מזעזע של שרודר מהשלוש, בלי שאף אחד אחר בקושי ייקח זריקה.
  אטלנטה מצוידת בהרבה כלים, ומשתמשת בהם רע מאוד.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   20. אפר, 2017
   04:54

   אני כמעט לא ראיתי את האווארד בכל המחצית השנייה

   Reply to this comment
 130. ראסל ווסטברוק פשוט בלתי ניתן לעצירה הערב!

  Reply to this comment
 131. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:53

  טריפל דאבל לראסל

  Reply to this comment
 132. :גאפר

  20. אפר, 2017
  04:55

  הקלידו את התגובה כאן…

  Reply to this comment
 133. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  04:56

  הארדן נכנס במזכירות כי קיווה לקבל זריקות.

  Reply to this comment
 134. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  04:56

  נשבעתי לעצמי שאני לא נשאר ער לג"ס אבל עכשיו בלי דוראנט אני חושב עוד פעם…

  Reply to this comment
 135. nba

  20. אפר, 2017
  04:57

  בלי דוראנט מעניין יהיה

  Reply to this comment
 136. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  04:58

  ראס חסר רק רי' 1

  Reply to this comment
 137. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  04:58

  ראסל ברבע האחרון צריך להדור כל פעם ולסחוט עבירות
  ולמה הבחור השני שהגיע משיקגו לא משחק במחצית השניה? היה טוב לפחות יותר מויקטור

  Reply to this comment
 138. nba

  20. אפר, 2017
  04:59

  לא רוצים להוציא את אולדיפו ? הוא יגמור אותם

  Reply to this comment
 139. חברים אני תיכף יעלה לערוץ שלי תקציר של 10 דקות של המשחק וושינגטון – אטלנטה ובהמשך יוסטון – אוקלהומה וכמובן גולדן סטייט – פורטלנד

  אם תרצו גם סרטונים שמתמקדים בשחקנים ספציפים או מהלכים אני אשמח לדעת 🙂

  קישור לכל התקצירים המורחבים (10 דק) של משחקי הפלייאוף עד עכשיו- http://bit.ly/NBAPlayoffs1617

  Reply to this comment
 140. שעיה

  20. אפר, 2017
  05:00

  מה זה ההרכב הזה? דונובן איבד את זה לגמרי. עצוב.

  Reply to this comment
 141. :גאפר

  20. אפר, 2017
  05:00

  נראה שאודליפו. משחק אותה ומקבל משכורת משתי קבוצות

  Reply to this comment
 142. nba

  20. אפר, 2017
  05:00

  ויקטור ראד ממכבי יותר איכותי מאולדיפו פשוט בושה שהוא ממשיך לחרב להם את המשחק

  Reply to this comment
 143. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  05:00

  למה בילי דונובון לא מחזיר את דאג מדרמנט הוא היה ממש ממש מעולה בדקות ששיחק

  Reply to this comment
 144. no funny shtuff

  20. אפר, 2017
  05:00

  דאג מקדרמוט 8 נקודות ברבע השני ללא החטאה. למה הוא מתייבש על הספסל עם כל הנגריה הזו שעל המגרש?

  Reply to this comment
 145. דה שוט

  20. אפר, 2017
  05:01

  מדהים איך יוסטון מקבלים ביטחון ברגע שראסל יוצא. 7:0 בדקה

  Reply to this comment
 146. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  05:01

  תוציא כבר את ויקטור!!!!!!!!!!!!!
  זה משגע אותי
  ראסל יוצא למנוחה ויוסטון בריצה 7-0

  Reply to this comment
 147. גיא הרשע

  20. אפר, 2017
  05:02

  הספסל של יוסטון שומר אותם במשחק.

  4 שחקני החמישייה שלצד הארדן: 22 נק'
  3 שחקני הספסל ששיחקו הלילה: 36 נק'

  Reply to this comment
 148. שעיה

  20. אפר, 2017
  05:03

  לא להאמין שווסטברוק הביא את הנגרים האלה לפלייאוף. פשוט לא יאומן

  Reply to this comment
 149. nba

  20. אפר, 2017
  05:04

  שלשה אולדיפו אפשר לסגור את הפלייאוף

  Reply to this comment
 150. אוקלהומה בלי ראסל ווסטברוק יותר גרועה מברוקלין

  Reply to this comment
 151. nba

  20. אפר, 2017
  05:07

  רק לברון היה מביא אותם לפלייאוף , ההישג של ראסל מטורף

  Reply to this comment
 152. דובי

  20. אפר, 2017
  05:08

  עוד מישהו כאן הרגיש כמוני כשסמג' כריסטון עלה לשחק, שממציאים שחקנים דימיוניים כדי להשלים קבוצה מסביב לווסטברוק

  Reply to this comment
 153. שעיה

  20. אפר, 2017
  05:08

  למה לא גיבסון או קנטר?

  Reply to this comment
 154. nba

  20. אפר, 2017
  05:09

  בסוף הם יקחו את המערב עם כל הדחקות עליהם

  Reply to this comment
 155. nba

  20. אפר, 2017
  05:12

  אוי אולדיפו אולדיפו למה הוא משחק ברבע 4

  Reply to this comment
 156. שעיה

  20. אפר, 2017
  05:13

  לא אמיתי הסגל הזה. דונובן איבד שליטה. הוא כבר לא מבחין את מי הוא זורק למגרש

  Reply to this comment
 157. כולכם רושמים על אולדיפו כאילו יש אלטרנטיבות על הספסל שם חחחח זה מה יש חברים ווסטברוק + הפועל יבנה

  Reply to this comment
 158. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  05:14

  היה לו דוראנט היה לו הארדן היה לו איבקה וגם עכשיו יש לו קבוצה טובה.

  Reply to this comment
 159. nba

  20. אפר, 2017
  05:14

  למה להעליב את הפועל יבנה ?

  Reply to this comment
 160. דה שוט

  20. אפר, 2017
  05:14

  הם צעירים. הם יהיו בסדר

  Reply to this comment
 161. שעיה

  20. אפר, 2017
  05:15

  אחד לא רואה, אחד לא שומע. איפה הגרילו את הסמרטוטים האלה

  Reply to this comment
 162. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  05:16

  זה פשוט נס שהקבוצה הזו נמצאת בפלייאוף
  נגרים אחד אחד

  Reply to this comment
 163. nba

  20. אפר, 2017
  05:16

  קאפלה גג 2 על ווסטברוק חח

  Reply to this comment
 164. דה שוט

  20. אפר, 2017
  05:19

  דונובן נלחץ ויצא מהרוטציה שלו. ראס התחיל את הרביעי והוא כבר עייף

  Reply to this comment
 165. nba

  20. אפר, 2017
  05:19

  יש ברירה אחרת ? רבע 4 הור חייב אותו 12 דקות

  Reply to this comment
 166. שעיה

  20. אפר, 2017
  05:20

  למה גיבסון לא בפנים עכשיו. מה יהיה?

  Reply to this comment
 167. nba

  20. אפר, 2017
  05:20

  אם יוסטון לא עוברת סיבוב זה כשלון מטורף

  Reply to this comment
 168. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  05:21

  ראס חייב בחילופים למסור לדאג שהארדן"שומר, עליו
  זו 3 בטוחה

  Reply to this comment
 169. nba

  20. אפר, 2017
  05:22

  אולידפו נכנס תם הטקס

  Reply to this comment
 170. tripledouble

  20. אפר, 2017
  05:25

  לראות את הארדן בוכה על השיפוט… Priceless

  Reply to this comment
 171. פינקי

  20. אפר, 2017
  05:26

  יש לת'אנדר מאמן?

  Reply to this comment
 172. שעיה

  20. אפר, 2017
  05:26

  בברלי זה נבלה סרוחה

  Reply to this comment
 173. דה שוט

  20. אפר, 2017
  05:26

  ראסל עייף מת. איזו הקרבה.

  Reply to this comment
 174. אפלטון

  20. אפר, 2017
  05:26

  ווסטברוק ענק היום. משחק קרוב למושלם, אבל נראה שנגמר לו האוויר. קצת. זריקות קצרות וחדירות בתוך הקיר כמו במשחק הקודם.
  אוקלהומה עשו את כל ההתאמות הנדרשות ועדייין בפיגור

  Reply to this comment
 175. tripledouble

  20. אפר, 2017
  05:28

  כשהיה את דוראנט הוא היה מחזיק את ווסטברוק תחת שליטה מסוימת ובמיוחד בדקות האחרונות, עכשיו אין את זה וראסל פשוט משחק 1 נגד 5 בדקות המכריעות

  Reply to this comment
 176. דה שוט

  20. אפר, 2017
  05:28

  בברלי לא תמים. זה פלגרנט

  Reply to this comment
 177. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  05:28

  לחדור על הארדן ולהוציא או נקודות או עבירה וגם על בברלי

  Reply to this comment
 178. דה שוט

  20. אפר, 2017
  05:28

  צודקים

  Reply to this comment
 179. שעיה

  20. אפר, 2017
  05:29

  הארדן זה המאדוף של הכדורסל

  Reply to this comment
 180. דה שוט

  20. אפר, 2017
  05:29

  🙁

  Reply to this comment
 181. השופטים חלשים מאוד!

  Reply to this comment
 182. tripledouble

  20. אפר, 2017
  05:32

  ווסטברוק איבד את זה לגמרי

  Reply to this comment
 183. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  05:32

  הפסידו את המשחק ואת הסדרה

  Reply to this comment
 184. nba

  20. אפר, 2017
  05:33

  אי אפשר 1 נגד 10 נגמר לו הכח רחמים עליו

  Reply to this comment
 185. פינקי

  20. אפר, 2017
  05:33

  המשחק של הת'אנדר מביך, מילא ללכת רק על ווסטברוק, אבל לפחות שיהיה איזה תרגיל שיתן לו זריקות סבירות.

  Reply to this comment
 186. ת'אנדר

  20. אפר, 2017
  05:33

  ווסטברוק מחרב לת'אנדר את המשחק

  Reply to this comment
 187. ת'אנדר

  20. אפר, 2017
  05:34

  מאז הדקה השביעית לסיום הוא מסר רק פעם אחת

  Reply to this comment
 188. nba

  20. אפר, 2017
  05:35

  מחרב. או לא אם לא הוא הם לא מגיעים לפלייאוף בליגה ההישראלית

  Reply to this comment
 189. שעיה

  20. אפר, 2017
  05:35

  ממש כואב לי על ווסטברוק

  Reply to this comment
 190. גיא הרשע

  20. אפר, 2017
  05:35

  אני מצטער –
  איך מצפים שמישהו שהוא לא ווסטברוק יעשה משהו בת'אנדר,
  אם אף אחד לא מקבל הזדמנות?

  Reply to this comment
  • דובי

   20. אפר, 2017
   05:38

   כשעונה שלמה אתה מתרגל להיות צופה על תקן קונוס, קשה לעשות את הסוויץ' לשחקן

   Reply to this comment
 191. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  05:36

  איזו טעות לא לשחק עם דאג מקדרמנט

  Reply to this comment
 192. nba

  20. אפר, 2017
  05:36

  הם לא מנצחים בחולון

  Reply to this comment
 193. nba

  20. אפר, 2017
  05:37

  אולדיפו קיבל הזדמנויות וחירב להם פעם אחר פעם

  Reply to this comment
 194. גיא הרשע

  20. אפר, 2017
  05:37

  מזיכרון –
  11 פוזשנים של ווסטברוק, 8 החטאות, 2 מסירות (אולדיפו ורוברסון החטיאו), 2 זריקות עונשין.

  Reply to this comment
  • אפלטון

   20. אפר, 2017
   05:40

   לזכותו יאמר שכל ששושת הרבעים הראשונים הוא שיחק מושלם. נגממר לו האוויר. באמת לא מובן איך מקדרמוט לא קיבל דקות ברגעים המכריעים

   Reply to this comment
 195. פינקי

  20. אפר, 2017
  05:40

  מה קרה לשפם של דאנטוני?!

  Reply to this comment
 196. THE KING RUSSELL

  20. אפר, 2017
  05:40

  שיט שיט שיט

  Reply to this comment
 197. אשך טמיר המקורי

  20. אפר, 2017
  05:40

  פתטי

  Reply to this comment
  • THE KING RUSSELL

   20. אפר, 2017
   05:45

   האשכים של אדאמס בדרך אליך

   Reply to this comment
 198. tripledouble

  20. אפר, 2017
  05:41

  ווסטברוק יכול להאשים רק את עצמו, כשהוא משחק עם מוח הקבוצה שלו דורסת כמו בחמצית הראשונה, כשהוא מתחיל להשתגע התוצאה זה איזה 2 מ20 ברבע

  Reply to this comment
 199. דובי

  20. אפר, 2017
  05:43

  העיקר שווסטברוק השיג את החמישים

  Reply to this comment
 200. דה שוט

  20. אפר, 2017
  05:44

  משחק מבאס מכל הבחינות. כל הכבוד ליוסטונים שמצאו את הקליעה בזמן. ניפגש בצ׳ספיק

  Reply to this comment
 201. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  05:44

  Reply to this comment
 202. גיא הרשע

  20. אפר, 2017
  05:45

  אני לא מתווכח עם העובדה שווסטברוק שחקן מדהים.
  אבל הוא חייב ללמוד לשחרר.

  הטיעון שאין לו עם מי לשחק הוא פשוט לא נכון –
  גיבסון שחקן נהדר, גם בהגנה וגם בהתקפה.
  מקדרמוט, קנטר.
  הבעיה היא שכאשר ברור שברבע האחרון רק שחקן אחד זורק לסל, אז גם לו זה נהיה קשה יותר, וגם חבריו לקבוצה מפסיקים לשחק.

  אם הוא ילמד לזרוק פחות, ולשתף יותר, גם במחיר של הפסדים מפעם לפעם –
  הוא יכול לשלוט בליגה.

  Reply to this comment
  • אפלטון

   20. אפר, 2017
   05:50

   זה בטוח. רבע רביעי מחפיר. כל המשחק אוקלהומה הובילו בגלל בחירת זריקות נכונה, התקפה סבלנית וכדורים לצבע.
   ברבע הרביעי ווסטברוק שיחק כמו שהאשך מכנה אותו- איטונג.
   43 זריקות מהשדה. נשבע שאיזה 20 היו ברבע האחרון

   Reply to this comment
  • דה שוט

   20. אפר, 2017
   05:51

   צודק במאה אחוז. השאלה היא – האם הוא מסוגל להבין את זה ? הוא כבר לא ילד

   Reply to this comment
 203. גאפר

  20. אפר, 2017
  05:47

  Reply to this comment
 204. nba

  20. אפר, 2017
  05:52

  עד העונה הייתי שונא אותו אפילו אבל העונה נשאר רק להעריץ אותו על מה שהוא עושה

  Reply to this comment
 205. הקיסר החבשי

  20. אפר, 2017
  05:59

  מאשים את דונובן של הצליח לשמור על משחק ההתקפה של המחצית הראשונה גם ברבע הרביעי
  התאנדר היו חייבים לשחק פנימה פעם אחר פעם במיוחד שהגבוה היחיד עם הגוף (ננה) בבעיית עבירות
  אני לא מבין את משחק הבידודים הדבילי הזה של התאנדר ברבע האחרון פשוט לא קולט
  ראסל חייב לרסן את עצמו ולהיות חכם כמו ברבעים הראשונים והוא יודע לעשות זאת מצויין וחבל שנגרר למלחמת אקדוחנים מול הטקסנים
  היה להם נצחון ביד והם ויתרו עליו
  ויקטור חייב להתעורר ודונובן היה צריך לשחק יותר עם הבחור השני שהגיע משיקגו גם אם הוא שומר פחות טוב …לפחות הוא איום מבחוץ שנותן מרווח לחדירות של ראסל

  זה יהיה נס מעכשיו כי הם בבור עמוק ,אפילו יותר מבוסטון למרות שבוסטון הפסידו את הבית והתאנדר הפסידו בחוץ

  חבל חבל חבל!

  Reply to this comment
 206. דה שוט

  20. אפר, 2017
  06:03

  ריצת 9:0 בסוף השלישי הוציאה את דונובן מהרוטציה שלו – ראס שיחק את כל הרביעי וזה נראה נורא. הארדן נח 5 דקות וזה נראה אחרת לגמרי.
  יוסטון מצאה את השלשות והמשחק נגמר – בברלי הפתיע לטובה עם נקודות איכותיות, גורדון ו-וויליאמס נהדרים. מפחיד לחשוב מה יקרה שאנדרסון ואריזה יכנסו לקצב.
  הסדרה לא גמורה, הכל יושב על משחק 3. בלי לסכם עדיין, לטווח הרחוק, ראסל השיג השנה את כל השיאים האישיים ויוכל להירגע בשנה הבאה. הוא חייב כוכב לידו שהוא "סופר", כדי שירסן אותו. כרגע הוא משוחרר לחלוטין וחירות – היא דבר מסוכן.
  הולך לעבודה, ג"ס בלי דוראנט זה לא כיף. בהצלחה לאשברי ולפורטלנד (!).

  Reply to this comment
 207. שעיה

  20. אפר, 2017
  06:14

  קרי אוברייטד. אני לוקח את אירווינג לפניו בלי למצמץ

  Reply to this comment
 208. אפלטון

  20. אפר, 2017
  06:18

  טוב, הווריורס דאגו לגמור את זה מוקדם…

  Reply to this comment
 209. nba

  20. אפר, 2017
  06:28

  לא רק אירווינג גם וול אני לוקח לפני קרי בלי לחשוב אוברייטד ענק

  Reply to this comment
 210. גיא הרשע

  20. אפר, 2017
  06:32

  כבר שכחתם את מה שקרי עשה בשנתיים האחרונות?
  לא קיירי, ולא וול, מסוגלים לקלוע באחוזים שלו, מהטווחים שלו.
  והתנועה שלו ללא כדור?
  אין היום בליגה עוד רכז שעושה כל כך הרבה בשביל התקפת קבוצתו כשהכדור לא אצלו ביד.
  והנקודה האחרונה –
  האגו.
  הקלילות של ההשתלבות של דוראנט בגולדן סטייט –
  זה קרי. 100% קרי.

  Reply to this comment
  • דה שוט

   20. אפר, 2017
   06:37

   + 10

   Reply to this comment
  • התותח הקטמוני

   20. אפר, 2017
   06:39

   גיא זה לא רק בהתקפה. מזמין אותך לבדוק את נתוני ההגנה שלו – עד השנה.השנה הוא היה מוריד בעקביות את האחוז של היריבים שלו השנה הוריד רגל מהגז בהגנה וההשערה שלי היא שזה בעיקר בשביל להישמר מפציעות

   Reply to this comment
 211. nba

  20. אפר, 2017
  06:35

  כל אחד וההעדפות שלו , אני הייתי לוקח את וול במקומו בלי לחשוב לרגע

  Reply to this comment
 212. התותח הקטמוני

  20. אפר, 2017
  06:35

  קרי מוקף בשחקני אליט – מלבד דורנט וקליי ודריימונד יש סביבו שחקנים שעושים אותו – ג'אבל מגי, זאזא ומאקו. שחקנים מוכחים שעשו כל כך הרבה בקריירה. קרי זה טרמפיסט על הגדולים.

  Reply to this comment
  • דה שוט

   20. אפר, 2017
   06:36

   הפוך

   Reply to this comment
  • דה שוט

   20. אפר, 2017
   06:39

   דוראנט לא קשור. הוא כוכב על בפני עצמו. כל השאר גדולים בזכות קרי. מקאו, זזה ומגי ? מי שמע עליהם לפני שפגשו את קרי ?

   Reply to this comment
   • התותח הקטמוני

    20. אפר, 2017
    06:41

    דה שוט – לא באמת התכוונתי… יש כאן כמה תגובות שקשה להתייחס עליהם עניינית פשוט…

    Reply to this comment
    • דה שוט

     20. אפר, 2017
     07:02

     חחח… יצאתי סטייק, טוב היה לילה ארוך (או ששוב לא הבנתי)

     Reply to this comment
 213. nba

  20. אפר, 2017
  06:36

  בוא נגיד שלדעתי עם וול בגולדן במקום קרי הם הרבה יותר מפלצות ממה שהם עכשיו

  Reply to this comment
  • שי אבן צור

   20. אפר, 2017
   08:07

   ואני אומר שאוטו פורטר במקום לברון הופך את קליבלנד לקבוצה של 82 ניצחונות בעונה ופו פו פו אנד פו בפלייאוף

   Reply to this comment
 214. nba

  20. אפר, 2017
  06:39

  מה שהיה הכי מצחיק שבתקופה הטובה שלו השוו את קרי למייקל זה באמת היה מבזה בשביל שניהם פשוט בדיחה

  Reply to this comment
 215. שעיה

  20. אפר, 2017
  06:41

  יש משחק

  Reply to this comment
 216. nba

  20. אפר, 2017
  06:44

  פורטלנד במזרח היו עוברים לפחות סיבוב אחד

  Reply to this comment
 217. שעיה

  20. אפר, 2017
  06:45

  קיירי זה הדבר האמיתי. 1-0 על קרי בקרב האליפויות

  Reply to this comment
 218. nba

  20. אפר, 2017
  06:46

  בנוסף שלשת אליפות על הפרצוף שלו

  Reply to this comment
 219. שעיה

  20. אפר, 2017
  06:47

  זהו לגאוואל נגמר האויר

  Reply to this comment
 220. nba

  20. אפר, 2017
  06:48

  למה אין בטלוויזיה מרגיז שהם לא מסוגלים לתת שידור , העיקר עשים פרסומות על הפלייאוף

  Reply to this comment
 221. גיא הרשע

  20. אפר, 2017
  06:51

  אני לא מבין למה יש את הצורך להקטין את מה שקרי עשה, ועושה, בשביל לומר – וול שחקן ענק.

  בעונה שעברה, קרי נתן עונה היסטורית. אין מקום להשוות אותו לג'ורדן, בגלל שהם בכלל לא משחקים על אותה משבצת.
  קרי הוכיח שהוא אחד הקלעים הגדולים ששיחקו (אם לא מספר 1) –
  כבר 3 עונות שיש לו אחוז אפקטיבי פסיכי.

  לגבי שאלות ה-"מה אם?",
  עליהן אפשר להתווכח ולדון. אבל לכתוב על מי שזכה, ובצדק, ב-2 ה-MVP האחרונים "אוברייטד" –
  על זה אני חולק.

  Reply to this comment
  • שעיה

   20. אפר, 2017
   07:12

   קרי שחקן מצויין. שני תארי ה mvp וההשוואות לגורדן זה בדיוק מה שהופך אותו לאוברייטד

   Reply to this comment
   • הממזר של סטוקטון

    20. אפר, 2017
    07:21

    מי שאוברייטד זה MJ שיש לו רק 6 טבעות לעומת 11 של ראסל, וכולם קוראים לו GOAT.

    תקפות שונות אין מה להשוות, כי הכדורסל הולך קדימה.

    Reply to this comment
 222. bobby

  20. אפר, 2017
  06:57

  בוקר טוב לכולם!

  וואלה לא היה לי צ׳אנס לקום ליוסטון-אוקלהומה. הלכתי לישון טיפה מאוחר בגלל בארסה-יובה. וואלה היה משחק פנאן למרות ה-0-0.
  יובה שיחקו נהדר. הם עשו הגנה מעולה על בארסה – המגינים שלהם ידעו ללחוץ יפה באגפים, וזה אילץ את בארסה לנהל את ההתקפות כמעט תמיד באמצע, ושם לא היה להם צ׳אנס לפרוץ את קו ההגנה עם הבלמים הג׳מוסים של יובה.
  גם ההתקפות של יובה היו נחמדות. קווארדדו נתן משחק מעולה.

  עברתי כאן על התגובות בבלוג, ואני מבין שכל הרבע הרביעי היה הירו-בול של ווסטברוק הא? איזה באסה זה.
  וואלה ווסטברוק ודונובן צריכים להחליט פשוט על תוכנית משחק הפוכה – מחצית ראשונה ווסטברוק משתולל, ובמחצית השנייה הוא מנהל את השחק ומפעיל את האחרים, ולא הפוך.

  המשחקים בצ׳ספיק ארינה יהיו לוהטים, זה בטוח. שישי בלילה אין תירוצים, קם בוודאות!

  Reply to this comment
 223. חברים עלו המשחקים של וושינגטון – אטלנטה יחד עם יוסטון – אוקלהומה
  אשמח אם תשתפו עם עוד חובבי NBA שקצת קשה להם לקום בלילה ולראות 🙂

  קישור – http://bit.ly/NBAPlayoffs1617

  Reply to this comment
  • שוב זה תקצירים של כמעט 10 דקות לא הרגילים של ה-NBA

   Reply to this comment
   • אסף

    20. אפר, 2017
    07:53

    תקצירים מעולים, השלימו לי את מה שהפסדתי הלילה בזמן המת המתמשך במשחק של הלוחמים ופורטלנד

    Reply to this comment
  • bobby

   20. אפר, 2017
   07:28

   וואלה ראיתי עכשיו את התקציר של יוסטון-אוקלהומה מהלילה. בהחלט תקצירים טובים, תודה לך! אהבתי שיש גם מהלכי הגנה מוצלחים בתקציר, ולא רק מהלכים שנגמרים בסל.

   ואם כבר המשחק מהלילה, עושה באמת רושם שברבע האחרון היו לרוקטס כמה מהלכי הגנה טובים שעזרו להם לחזור למשחק, וזה היה נחמד לראות את זה.

   Reply to this comment
   • תודה אחי! כיף לשמוע שאהבתם 🙂
    זאת מבחינתי הדרך האידיאלית למי שלא קם בלילה לראות מה היה באמת במשחק כי התקצירים של הNBA לרוב קצרים ומראים רק חלקים מאוד ספציפים מהמשחק…

    Reply to this comment
 224. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  07:22

  דריימונד קיבל פלגרנט בגמר על הרבה פחות ממה שקיבל מהחיוור של פורטלנד.

  Reply to this comment
 225. Mbk

  20. אפר, 2017
  07:25

  עברתי על תגובות שמגמדות את קארי
  לדעתי קארי שייך לגדולים בגלל יכולת הקליעה הפנומנלית שלו
  העונה הוא היה קצת פחות עקבי והאחוזים מדאון טאון היו נמוכים יחסית
  הוא לא אוברייטד ולא בטיח השנה שעברה הוא היא ה MVP הבלתי מעורר הראשון בהיסטוריה
  הוא מביא אלמנט למשחק שלא היה קיים לפניו בגלל שהוא רזה ולא מאוד אתלטי נוטים לחשוב שהוא איזה כוסית בחופשה בקנקון
  בשורה התחתונה – אחד הגדולים

  Reply to this comment
 226. הייט אשברי

  20. אפר, 2017
  07:30

  סטף ! אוברייטד , אה ?

  Reply to this comment
 227. עגל

  20. אפר, 2017
  07:30

  גם אני עברתי על כל התגובות.
  תרדו מקרי בבקשה, מה אתם רוצים ממנו?! לא אוברייטד בכלל.
  לבן הממזר – יש הרבה אוהדי יוסטון . . .
  אני לא מתרגש מאוקלהומה, סורי.
  עברנו תקופה קשה עם הפסח הזה ועכשיו יש צ'ימיצ'ורי, בקרוב אחזור לבלוג החי, אל תדאג

  Reply to this comment
 228. רן הנרגן

  20. אפר, 2017
  07:31

  תגידו, דרימונד גרין לא מזכיר לכם את דונקי משרק?

  Reply to this comment
  • Etayle

   20. אפר, 2017
   07:32

   מכיר מזכיר . זה רץ עליו כבר שנים.

   Reply to this comment
 229. לירון

  20. אפר, 2017
  07:32

  +1000 לקר מה שהוא מוציא מגאוול מקגי

  Reply to this comment
  • אסף

   20. אפר, 2017
   07:51

   ממש ככה, משתמש בו ביעילות מופתית ומצליח להפיק ממנו את המיטב ,
   הוא ודריימונד גרין זה השניים הכי יעילים אצל הלוחמים בסדרה עד כה

   Reply to this comment
 230. Etayle

  20. אפר, 2017
  07:33

  נראה לי תם הטקס.

  Reply to this comment
 231. אבי

  20. אפר, 2017
  07:35

  קונצרט של גולדן סטייט… אולי דווקא שזה ללא KD. פשוט מדהים.

  Reply to this comment
  • הייט אשברי

   20. אפר, 2017
   07:42

   לא מפתיע בכלל . ג"ס זורמת טוב יותר בלי דוראנט .

   Reply to this comment
 232. מנחם לס

  20. אפר, 2017
  07:37

  ז"א שישנם עוד שמסתכלים על המשחק מלבדי

  Reply to this comment
  • אבי

   20. אפר, 2017
   07:45

   ברור מנחם… מי לא אוהב לראות קונצרט כדורסל.

   קרי, קליי, גרין, מגי… פשוט מדהים.

   Reply to this comment
 233. שעיה

  20. אפר, 2017
  07:41

  ברגעי האמת קיירי ולברון ניגבו את הפרקט עם האחים ספלאש ברשות קרי. שחקן ענק – כן. מיוחד – כן. לצערי זה הספיק בקושי למקום שני אם נזכור את גמר המערב.

  Reply to this comment
  • הייט אשברי

   20. אפר, 2017
   07:45

   1. לולא הפרובוקציה של לברון ג"ס היתה עושה ריפיט.
   2. לאחר הפציעה הכפולה מול יוסטון בסיבוב הראשון סטף שיחק עם מגבלה ברגל שהקשתה עליו את התנועה החופשית לה הוא רגיל , והיה קל יותר לשמור עליו ( הפריע לו בעיקר בחדירה בצד שמאל )

   Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   20. אפר, 2017
   07:48

   ברגע האמת נוביצקי נגוע בשפעת ניגב את הפרקט עם לברון וויד ובוש..

   Reply to this comment
   • שעיה

    20. אפר, 2017
    07:51

    לגמרי מסכים. זאת האליפות היחידה בתקופה המודרנית שהשיגה קבוצה עם כוכב אחד וחבורת רול פליירס. נוביצקי זה עמוד האש של האליפויות. ישבתי באולם בדאלאס בשני משחקי גמר. זה היה מדהים

    Reply to this comment
    • רן הנרגן

     20. אפר, 2017
     08:01

     שכחת את דטרויט. להם לא היה אפילו סופר סטאר אחד

     Reply to this comment
     • שעיה

      20. אפר, 2017
      08:08

      זה הישג בפני עצמו אבל היו שם הרבה שחקנים טובים מאוד. השחקן הכי טוב של דאלאס אחרי נוביצקי היה ג'ייסון טרי שהיה מחליף נצחי כל הקריירה. הבר אחריו, ג'ייסון קיד בגיל 40

    • הממזר של סטוקטון

     20. אפר, 2017
     08:07

     בקיצור לכולם יש רגעיי השפל שלהם..

     גם ג'ורדן. לא התקרב לגמר, עד שהאימפריות הגדולות נמוגו.

     Reply to this comment
 234. Etayle

  20. אפר, 2017
  07:41

  ההגנה של גולדן מדהימה.

  Reply to this comment
 235. הממזר של סטוקטון

  20. אפר, 2017
  07:45

  אם מקגי, זאזא, מקאוו, קלארק, מקאדו, ווסט, וכ"ו היו משחקים עם ווסטברוק, הבאנדוואגנס שלו היו אומרים עליהם שהם נגרים.

  Reply to this comment
  • אלי לס

   20. אפר, 2017
   07:48

   100+

   Reply to this comment
  • דה שוט

   20. אפר, 2017
   09:10

   מעניין איך הם היו נראים עם קרי בלבד, בלי קליי, דוראנט וגרין.

   Reply to this comment
 236. שעיה

  20. אפר, 2017
  07:45

  בסגל הזה לפני תוספת נורקיץ, פורטלנד הייתה קבוצת לוטרי בתחרות עם סקרמנטו. הם לא קנה מידה ליכולת של גס

  Reply to this comment
 237. רן הנרגן

  20. אפר, 2017
  07:49

  שימו לב למקקאו בג"ס. מחליף את דוראנט . נותן הגנה רצחנית על לילארד ומשלום. פלוס מינוס של 28

  Reply to this comment
 238. http://bit.ly/WASATLGAME2 – וושינגטון נגד אטלנטה התקציר המלא
  http://bit.ly/HOUOKCGAME2 – יוסטון נגד אוקלהומה התקציר המלא

  אשמח לדעת אם אהבתם כדי להמשיך לשלוח ולהעלות סרטונים דומים בהמשך אשים גם את גולדן סטייט…
  אם אהבתם ספרו לאנשים שאוהבים את הNBA כמונו 🙂

  Reply to this comment
 239. גיא הרשע

  20. אפר, 2017
  07:56

  הייט, אם נכנסים לשאלות "מה אם",
  אז אם הזמרמרת של הסלטיקס היה מתעסק יותר בכדורסל, ופחות ב-MMA –
  אז לגולדן סטייט היו 0 טבעות אליפות.

  Reply to this comment
  • הייט אשברי

   20. אפר, 2017
   07:59

   גיא – הזכרתי את זה כתגובה למי שכתב ש"ברגע האמת…" .
   אחרת אני לא נוהג לחזור לזה.

   Reply to this comment

הגיבו