הלילה השני – מדיון וייטרס ועד טימופי מוזגוב / נדב הלפרין

פורסם ב - 26. אוק, 2016 ע"י ב - משחקי NBA

Thanks עדיין לא הספקנו להתאושש מיום הפתיחה והלילה שלל משחקים

2:00 אורלנדו מג'יק (0-0) – מיאמי היט (0-0)

וויטרס. לא וייד.

וויטרס. תודה.

נאמר שאני תושב פלורידה, הבחירות לנשיאות ארצות הברית הן לא ממש המאורע האהוב עלי, מדינתי האהובה הופכת למצרך היקר ביותר בסלו של מועמד לנשיאות, מתוקף היותה המדינה המתנדנדת בעלת מספר האלקטורים הגדול ביותר, ובשל כך, היא הופכת מדי ארבע שנים לביצה של שלטים, סקרים, עצרות, ומניפולציות. ככזה זה כשאתה פלורידיאני, רק ביומיים האחרונים דונאלד טראמפ והילארי ביקרו אצלך. אבל יש לי נחמה, כי הערב, הדרבי הגדול של מדינת השמש הזורחת, ועימו תפתח קבוצתי האהובי, המג'יק את העונה, ועוד במשחק ביתי.

האמת, קשה לומר בביטחון מה צופנת העונה הקרובה למיאמי ואורלנדו, שתיהן עברו קיץ לא פשוט, האחת איבדה את הכוכב הגדול והסמל שלה, דויין וייד. השניה, ויתרה על מי שנדמה היה שביכולתו להוביל אותה אל עתיד פחות אפור ויותר כסוף, בתמורה לסרג' איבקה.

בצד הלוהט, וג'וש מקרוברטס לא כשירים ג'וש ריצ'רדסון, וכריס בוש, נע, כך נדמה, אל השקיעה. ההיט נשענת על שלושה עוגנים, גורן דרגיץ', חסן וייטסייד, וג'סטיס ווינסלו הצעיר, שאמורים להפוך אותה לקבוצת ריצה. כישרון יש שם, אך לא ברור אם הוא יכול להניב יציבות. ועוד משהו, דיון וויטרס. תודה.

בצד הקסום, נצפה בניסוי כלים ראשון של צמד המגדלים ווצ'ויץ' את איבקה, ביחד עם אהרון גורדון, איוון פורנייה ואלפריד פייטון, שמשלימים שלישיית צעירים רבת פוטנציאל וחסרת ניסיון.

ההימור? ההיט אמנם נראו מעט טוב יותר בעיני במשחקי ההכנה, וגם ניצחו את אורלנדו לפני מעט יותר משבוע, ואף על פי כן, אני אלך עם אהבות ליבי הכסופה כחולה, מכיוון שפערי הרמות והבשלות לא ברורים מספיק כדי להכריע בבירור. המגי'ק בהפרש חד ספרתי.

 

2:00 אינדיאנה פייסרס (0-0) – דאלאס מבריקס (0-0)

ג'ורג'. יתפוצץ?

ג'ורג'. יתפוצץ?

שתי קבוצות שמסקרנות מאוד, מצד אחד, המארחת, שמציגה בהרכב שלישית מוסקטרים בדמות פול ג'ורג', ג'ף טיג ומונטה אליס, שעם עבודת אימון נכונה של המאמן החדש נייט מקמילן יכולה להפוך למכונת התקפה משומנת ואתלטית (ובלי פציעות מיותרות טפו טפו טפו), ומן הצד השני הטקסנים התועים, שמציגים חזית נגדית, מבוגרת יותר, הפכפה יותר, אך ממעניינת מאוד כשלעצמה. האריסון בארנס, ודירק נוביצקי, אנדרו בוגוט. אפילו דרון וויליאמס. כל אלה שמות שיכולים בתנאים הנכונים להפוך לקבוצה מפתיעה, עם גיוון התקפי, ניסיון, ונוכחות בצבע.

בניגוד לדרבי הפלורידיאני שדובר פה קודם, נראה שכן בכל זאת ההבדלים ברורים – אינדיאנה מצטיירת טוב בהרבה על הנייר – היא נראתה מהירה וקטלנית במשחקים המקדימים, ביחוד בהתקפה – ובעיני יכולה להפוך לאיום ממשי על כתר המזרח. דאלאס מבוגרת יותר, פציעה יותר (למרות הכל) ובעיקר מעוררת יותר חשש. מה יתן דרון וויליאמס? ובארנס, האריסון בארנס, האם הוא שווה את הכסף? האם הוא בלון שהחל לאבד את האוויר ברגע שיצא מחממת ההייטק בסן פרנסיסקו?

ההימור לפיכך מתבקש. אינדיאנה בהפרש דו ספרתי, פול גורג' יתפוצץ. גם טיג. הם מהירים מדי לדאלאס המזדקנת, וגם טובים יותר.

 

2:30 טורונטו ראפטורס (0-0) – דטרויט פיסטונס (0-0)

סמית. איזה איש.

סמית. איזה איש.

היה רגע מסוים, בגמר המזרח של העונה החולפת, שבו האמנתי שסנסציה תיתכן. כן, התפתתי להאמין שלברון וחבריו מאוהיו, מסוגלים לעשות מספיק טעויות כדי לשלוח בפעם הראשונה קבוצה קנדית לסדרת הגמר. טעיתי. ועדיין, אני מאמין בחבורת הדינזאורים הקנדים, שדרתה המרכזית נשמרה. דרוזן עדיין שם, לאורי עדיין שם, גם קורי ג'וזף. ואלנצ'ונס שם. ואפילו דמארה קארול בריא. ביזמק ביומבו אמנם הלך ודילדל את הקו הקדמי הנוטה להיפצע, אך ג'ארד סלינג'ר המוכשר הגיע. רגע, הוא נאלץ לעבור ניתוח ברגלו ויעדר מהמשחק. נראה שהקללה לא סרה לגמרי מהקנדים, בכל זאת.

קללה או לא קללה, יש בטורנוטו כישרון למכביר, ולפי הקולות שנשמעים מהנהלת הקבוצה, הם מצפים לעונת התפוצצות של יונאס בן ה-24, שיהפוך סופית את צמד החמד הסגול לאורי-דרוזן לשלישיה.

ומה קורה בעיר המכוניות?

הרבה אופטימיות, אך האופק עוד רחוק. סגל שכולל את רג'י ג'קסון, אנדרה דראמונד, טוביאס האריס, קק"פ (קנטביוס קאלדוול -פופ) משופע בכישרון אך ירוק מדי, במיוחד כשמזכירים את סטנלי ג'ונסון,  שעל אף עונת רוקי טובה באופן יחסי, עדיין לא הראה מספיק. לפיסטונס יש במה להיתלות, ויש להם דרך. ומאמן – אחד ואן גנדי, שיודע לבנות קבוצות לאט אבל בטוח. לי נדמה למשל שזמנו של רג'י ג'קסון הגיע, והוא יהפוך העונה לאולסטאר של ממש.

העניים הוא כזה, רג'י ג'קסון יעדר לכמהשבועות בעקבות פציעה בברך, ובמקומו יפתח איש. איש סמית. מי שנתן עונה לא רעה בפילדלפיה, אך מתגלגל במורד המדרגות במאצ' אפ מול לאורי.

ההימור כאן בטוח בעיני: טורונטו הביתית בהפרש דו ספרתי.

 

2:30 בוסטון סלטיקס (0-0) – ברוקלין נטס (0-0)

תומאס. לא עוצר לרגע.

תומאס. לא עוצר לרגע.

ובכן, ההימור ינתן מיד בהתחלה: הסלטיקס יגברו על הנטס בהפרש דו ספרתי.

משהסרנו מעלינו את המהמורה הזו, אפשר לגשת לענין: הענין הוא הסלטיקס, שחוזרים עם אותו הרכב שהביא אותם בשנה שעברה למקום החמישי במזרח. אותו הכרב כמעט, בתוספת אחת ומשמעותית – אל הורפורד. התוספת הזו מקבלת משנה תוקף כשהתחושה היא שכל מה שהיה שם לפניה, נמצא בגרף עליה מתמיד. אייזיאה תומאס הופך את עצמו לאחד השמות הבולטים בליגה ולא עוצר לרגע, וגם ג'יי קראודר ואייברי בראדלי לא מביטים לאחור וממשחק למשחק מורגשת התפתחותם כשחקנים. לעניות דעתי, גבוה בקליבר של הורפרד היה בדיוק מה שחסר לסלטיקס – הוא לא מה שיהפוך אותם למועמדת לאליפות, אבל הוא בהחלט מה שהופך אותם ממש בפועל למניית זהב שיכולה בתנאים הנכונים, ובעבודה של סטיבנס, לטפס אפילו עד לגמר המזרח.

ובנתיים בברוקלין מצפים לנס. לא, אני לא מדבר על חסידי חב"ד משיחיים שמצפים לשובו של הרבי. אני על מי שמאמין, איכשהו, שהתקפה שהבורג המרכזי בה הוא ג'רמי לין בגלגולו הנוכחי, יכולה להגיע לאנשהו, או לא להיות מחרידה לעין. אכן, טרבור בוקר שחקן טוב. זהו בערך. כלומר, אנתוני בנט שם. והוא בחירה ראשונה בדראפט. אם זה מעודד מישהו.

3:00 ממפיס גריזליס (0-0) – מינסוטה טימברוולבס (0-0)

גאסול. העשור הרביעי.

גאסול. העשור הרביעי.

כמה אני מחכה לראות את מינסוטה של העונה הזו. ראשית, אני מת על הייצוא של מינסוטה בגזרה האנושית: למשל, בוב דילן. למשל, המשורר רוברט בליי. אם או בלי קשר, מינסוטה היא ההבטחה הגדולה, היא הנבואה שמחכה להתגשם, היא מה שנאהב אם יצליח ונתעצב אם יכשל.

כן, אסופת שחקנים שכוללת את קארל אנתוני טאונס, אנדרו וויגינס, זאק לאווין, ריקי רוביו, הרוקי המבטיח כריס דאן. מעיין מים מתוקים של כישרון ופוטנציאל, גיוון וגמישות. כשעל הכל מנצח טום טיבודאו, שיכול להעניק לקבוצה הזו את מרשם הקסם של הגנה קשוחה ומשמעת, הפלייאוף נדמה בהישג יד. אם אף אחד לא ישחק למוות על ידי מאמנו. רבים חשבו שרוביו צריך להפוך לחלק מטרייד כשדאן שם, אני חושב שהוא דווקא חוליה חיונית למתכון שתיבודאו יכול לרקוח – קבוצה שמשחקת חכם ונכון, ובה כל אחד מבצע את תפקידו כשורה.

בדרום, אי שם בממפיס טנסי, העתיד צבוע בצבעים אחרים לגמרי. במקום קבוצה שמתרגשת מעתידה, נדמה שהגריזליס מתרגשים מההווה שכבר מתחיל להיראות כעבר. הדוב רנדולף כבר בן 35, וגם אחיו לצבע גאסול כבר בעשור הרביעי לחייו, וכך גם החיה ההגנתית המזדקנת טוני אלן. יהבם של הגריזליס בעונה הזו הוא על מייק קונלי ופציעותיו. ולא בטוח שזה מספיק, על אף שלווטרנים האלה ודאי יש מה לתת.

ומה יקרה ? בניגוד לטון העולה מהדברים שכתבתי, אני מאמין שהגריזליס ימצאו את הדרך לנצח בבית. אל תדאגו זאבים זאטוטים, עוד יהיה טוב. ממפיס בהפרש חד ספרתי. 

3:00 ניו אורלינס פליקאנס (0-0) – דנבר נאגטס (0-0)

מורי. סוכר על חטיף עוף.

מורי. סוכר על חטיף עוף.

הידעתם? אם נתרגם את שמו של אולמה של הניו אורלינס פליקנס נקבל את הצירוף הנפלא – מלך שייק הפירות.

ובכן, יושבי מבצר שייק הפירות יארחו את חטיפי העוף מקולורדו, למפגש בין קבוצה שמנסה בכל כוחה להבין היא, לקבוצה שחושבת שהיא מתחילה להבין מי היא. כן,

הפליקאנס מנסים להבין מי הם. אנתוני דייויס הוא סופרסטאר. באדי היילד הוא בחירת דראפט עם תקרת זכוכית גבוהה מאוד. ג'רו הולידיי וטייריק אוואנס מוכשרים מאוד, כידוע, וגם לאנס סטיבנסון יכול להתגלות, סופסוף, כהפתעה נעימה, אם יצליח להפציע ככלב רטוב ולנער את פרוותו. ובכל זאת, ההימור הרווח שהיא תגרד את תחתיתה של טבלת המערב. העסק של אלווין ג'נטרי לא דופק, וחרב הפיטורים הדמיונית מרחפת מעליו כצל. ובתווך, דייויס, שרוצה כבר פלייאוף אך נדמה שהוא דורך במקום.

הנאגטס לעומת זאת, עושים סימנים מעוררים תקווה. עמנואל מודיאיי יוסיף להתפתח. ג'אמאל מורי הוא בחירת דראפט מאוד בטוחה.  גם גארי האריס. לניקולה ג'וקיץ' הייתה עונת דראפט נפלאה ולא מספיק מדוברת. יוסוף נטרקיץ' סולידי כשהוא בריא. קנת פאריד מהספסל זו תמיד הפתעה יפה בצבע. מישהו זרה קצת סוכר על הנאגטס.

והלילה? אוואנס פצוע הולידי עם אשתו ואיכשהו תחושת הבטן שלי היא שהחבר'ה מדנבר מסוגלים לנצח את הקבוצה הביתית. דנבר בהפרש חד ספרתי.

 

3:00 מילווקי באקס (0-0) – שארלוט הורנטס (0-0)

אנטטקומפו. ואיזה מין רכז?

אנטטקומפו. ואיזה מין רכז?

הנה מפגש בין שתי קבוצות שעלו על משהו, אבל לא לגמרי, כלומר, עדיין לא, או בכלל לא (במקרה של ההורנטס).

הצרעות משארלוט מגיעים אחרי עונה מוצלחת מבחינתם, שבה העפילו סוף סוף לסיבוב השני בפלייאוף, ועדיין – אתה מביט בסגל, ומשהו חסר. למשל, משהו גבוה שהוא לא רוי היברט. וישנו גם סימן השאלה – מייקל קיד גליקריסט שחוזר מפציעה. אכן, כוכבו של קמבה וולקר ימשיך לדרוך. ניקולה בטום הוא מניה בטוחה, ומרווין וויליאמס סולידי. וכל הקבוצה בעצם, סולידית. לאן היא לוקחת אותנו? הסולידיות הזו.

בצד המארח. לצד הגריק פריק וג'סארי ארקר שיוסיפו לשכלל את משחקם. (וביחוד את יכולות ניהול המשחק של היווני) טרם ברור איך ישתלב כלב התקיפה האוסטרלי מתיו דלאבדובה בתמונה ואיך הוטרן הבוסני מירזה טלטוביץ' נכנס לתמונה הצעירה הזו? וטוני סנל שהגיע ממש עכשיו מעיר הרוחות (שיעדר הערב). לג'ייסון קיד הפתרונים.

הלילה אלך עם הקבוצה ביתית, מילווקי. ההפרש יהיה חד ספרתי.

3:00 פילדלפיה 76 (0-0) – אוקלוהמה סיטי ת'אנדר (0-0)

אמביד. תמיד יש פעם ראשונה.

אמביד. תמיד יש פעם ראשונה.

הגענו למשחק המסקרן ביותר הערב בעיני, שמפגיש בין חבורה שנבגדה בידי מנהיגה, לבין כזו שמחפשת מנהיג.

המארחים מפילדלפיה רואים משהו באופק, הם מזהים, שאולי סוף סוף, הם יצליחו להשיל את תווית הבדיחה של הליגה. מבחינה תודעתית, הם כבר בחצי הדרך, כשמסתכלים עליהם בתור החידה המשמחת של הליגה. נרלנס נואל אמנם צפוי להיעדר. אך ג'ואל אמביד ישחק במשחק רשמי (הללויה), יחד עם דריו סריץ' וגאהיל אוקפור שאמור להיות כשיר. סימונס פצוע. כידוע. לא נורא. הם שרדו פציעות אימות מזו.

בצד השני של הכביש רואים באופק משהו אחר, זה הפרצוף של קווין דוראנט שמרוח כמו סדין אדום מעל ראשיהם. במיוחד מעל ראשו של ראסל ווסטברוק. שמחוזק בויקטור אולדיפו, אנדרה רוברוסן, סטיבן אדאמס, אנס גולן (לשעבר קאנטר) ודומנטס סבוניס. לטעמי, הסיטי עומדים להיות הפתעה סנסציונית כשמושכות בידיו של ווסטברוק, יהיו מפלות אך גם נצחונות מהממים, והם יגיעו לפלייאוף מעמדה גבוהה משאפשר לחשוב, והכל בזעמו של הברק הננטש. האם זה יספיק לפלייאוף? לא בטוח.

זה כן יספיק לניצחון ראשון הערב. הת'אנדר בהפרש דו ספרתי.

 

5:00 פיניקס סאנס (0-0) – סקרמנטו קינגס (0-0)

בוקר. בוקר חדש בפיניקס?

בוקר. בוקר חדש בפיניקס?

השמש עולה בפיניקס. כן, זו התחושה שמרחפת שם ערב פתיחת העונה, ערב המשחק הראשון. דווין בוקר מביא עימו בוקר חדש לאריזונה. בלדסו כשיר. אין סיבה לחשוב שאלכס לן לא ימשיך להשתפר. ברנדון נייט על הספסל שלך זה תמיד חיובי. כמו גם וטרן כמו טייסון צ'נדלר.

הקינגס, לעומת זאת, מנסים להפוך לקבוצה עם הגנה בניצוחו של דייויד ייגר, ובנתיים נסמכים מדי על קאזינס ורודי גיי. אכן, בן מקלמור יכול לפרוץ לפתע במלוא אונו. אבל כל העסק נראה אפור יותר מדי וסגול מעט מדי. לא דארן קוליסון, ואפילו לא עמרי כספי – יביאו את הבשורה.

על כן, ינצחו השמשות, בהפרש חד ספרתי.

5:30 ל.א לייקרס (0-0) – יוסטון רוקטס (0-0)

הארדן. וולטון יתאכזב?

הארדן. וולטון יתאכזב?

יש משחקים שרק הצליל שלהם מעוור צמרמורת בגב. הרוקטס, הלייקרס, שמות שתמיד ישגרו אותך אל האולימפוס של הכדורסל. ובכן, בפועל, האוויר דליל יותר. ולמעשה, אנחנו לא ממש בפסגה.

שלוש תוספות עיקריות הגיעו ל-ל.א הקיץ – הרוקי אנגראם – שהלייקרס משליכים בו כמה וכמה יהבים, לואל דנג שהוא תמיד סולידי ומהימן, וטימופי מוזגוב, שדפק הקופה. מלבדו, הגארדים, בראשם דאנג'לו ראסל ומיד לאחריו קלארקסון וויליאמס, נראו מצוין במשחקי ההכנה. יש כמה סיבות לאופטימיות זהירה, והרבה ממנה תלוי ביכולת של אינגראם להראות שהוא הדבר האמיתי. וגם בלוק וולטון ,שינסה להוכיח שהקסם מהמפרץ הוא לא עניין אקלימי.

מנגד, לטקסנים מיוסטון יש בעיה. הארדן עדיין שם, אריזה הוא ודאי שחקן מצוין, כמו גם ראיין אנדרסון וגם אריק גורדון כשהוא בריא. ננה לעומת זאת, זה כבר הימור של ממש על עמדה חשובה. בכלל, נדמה שמה שלא נשלם לפני כשתי עונות, לא יבשיל השנה. וגם עונת mvp של הארדן לא תסחוב את הרוקטס לגמר המערב.

הופעה כזו, בכל אופן, תספיק כדיל לנצח הערב, ולאכזב את הצופים בסטייפלס הנוצץ. הרוקטס בהפרש חד ספרתי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

214 תגובות ל - “הלילה השני – מדיון וייטרס ועד טימופי מוזגוב / נדב הלפרין”

 1. לביא שוורצגורן

  26. אוק, 2016
  18:16

  האחים כהן!!!!!!!!11
  האחים כהן!!!!!!!!11
  אל אלוהים איך שכחת את יוצאי מינסוטה החשובים ביותר מאז יצא בוב דילן בואכה ניו יורק?

  Reply to this comment
 2. לביא שוורצגורן

  26. אוק, 2016
  18:17

  יופי של פירוויו, אגב

  Reply to this comment
 3. no funny shtuff

  26. אוק, 2016
  18:26

  פייייי.. אשכרה התחילה הליגה אה? זה לא היה סתם ערב חד פעמי אתמול.

  תודה על הפריוויו נדב ומסכים איתך לגבי המשחק המסקרן של הערב. ג'ואל אמביד הספיק להתחבב עלי בפגרה כך שנראה לי שאקח את הצד של הסיקסרס..

  ערוץ הספורט משדר בערוץ בתשלום את המשחק המשעמם של הערב (ויסלח לי האשך) דטרויט-טורונטו.

  Reply to this comment
 4. Etayle

  26. אוק, 2016
  18:28

  אני לא יודע אם זה נכון לרשום את זה פה(אם זה לא ראוי אז למחוק).
  מי שמעוניין ישנה שיטה שמאפשרת לפרוץ את הליג פס לאנדרואיד. השיטה מצריכה ידע סביר(בעיקר רוט) , אני אישית בעד לשלם .
  *לידיעת הציבור*

  Reply to this comment
  • אלמוג

   26. אוק, 2016
   18:38

   ישנה גם שיטה שבמקום לשלם 800 שקל לליג פס אז אפשר להיכנס לprox פקיסטני ואז לשלם על פי המטבע שלהם, שבהמרה לשקלים יוצא 500 שקל

   Reply to this comment
 5. רועי ויינברג

  26. אוק, 2016
  18:32

  פריוויו מעולה של כותב מעולה. אינדיאנה-דאלאס זה יופי של משחק (מאוד מעניין לראות איך בוגוט ונוביצקי ביחד), גם טורונטו-דטרויט שיכול בשקט להיות משחק בסיבוב השני השנה.

  ממפיס-מינסוטה, למרות שזה מוקדם מדי, משחק שיכול להיות חשוב מאוד בהמשך העונה. אם במצב כלשהו הם יאבקו על מקומות 8-9 הטיי ברייקר יפתור הכל והוא יוכרע גם פה.

  דרך אגב, מזווית של אוהד, אני לא זוכר מתי היה לי כל כך מעט אכפת מפתיחת העונה של מיאמי. טיפה חבל שהקבוצה עכשיו תהיה שנה שלמה בתחתית, אבל צריך לבלות שם פעם בכמה שנים.

  Reply to this comment
  • עידן

   26. אוק, 2016
   19:20

   +1 על הכל חוץ ממיאמי[אני פשוט אוהד לייקרס והם דווקא מסקרנים אותי השנה למרות שיהיו בתחתית]

   Reply to this comment
 6. Etayle

  26. אוק, 2016
  18:35

  תודה רבה פריוויו מצויין .
  אני חושב ששארלוט טובים ממילווקי וגם נראה את זה היום.
  בלימקשר המון משחקים , חלק מסקרנים מאוד וחלק סתם מסקרנים. שיהיה לנו בהצלחה.

  Reply to this comment
 7. פאקו

  26. אוק, 2016
  18:36

  אחלה פריוויו. מת לראות איך מינסוטה פותחים את העונה.

  Reply to this comment
 8. גיא

  26. אוק, 2016
  18:47

  תודה על הפריוויו המושקע!

  "צר עולמי כעולם נמלה", ולכן אותי מעניינים הסאנס. אני דווקא שמח שמשחקם הראשון הוא נגד הקינגס –
  זו הזדמנות חד פעמית להיות במאזן חיובי…

  לצערי, נראה לי שהם מפסידים.
  ("גם מסעי עמסתי כמוה, רב וכבד מכתפי הדלה" – לא קלים הם חייו של אוהד הסאנס…)

  Reply to this comment
  • גור גולן

   26. אוק, 2016
   18:56

   +1

   Reply to this comment
  • מוטי

   26. אוק, 2016
   19:10

   משאי. מלשון להעמיס משא.

   Reply to this comment
  • האווי לאסוף

   26. אוק, 2016
   20:06

   אבל אל תשכח ש'גם דרכי כדרכה אל צמרת, דרך מכאוב ודרך עמל'. זה אולי לא יהיה קל, אבל בכל זאת, בדרך לצמרת….

   Reply to this comment
 9. אפלטון

  26. אוק, 2016
  18:56

  וואו פריוויו נהדר ליום רביעי העמוס. איזה כיף, עכשיו מתחילה הליגה באמת.
  מסכים עם כל התחזיות שלך, חוץ מניו אורלינס שלדעתי תנצח את דנבר.
  לגבי הבחירות, אני ממשיך את התעמולה למפלגה הליברטריאנית.
  https://youtu.be/GLAh3pui-CI

  Reply to this comment
  • Ljos

   26. אוק, 2016
   19:05

   המפלגה הליברטריאנית הייתה יכולה להיות דבר כל כך משעשע אם היא לא הייתה קיימת במציאות. בדיוק כמו רון סוונסון.

   Reply to this comment
 10. גור גולן

  26. אוק, 2016
  18:56

  תודה על הפריוויו המושקע

  איזה לילה מחכה ואיזה כיף!
  הימורים שלי – מיאמי ב4 , מילווקי ב6 , אינדיאנה ב8 טורונטו ב14 , ניו אןרלינס ב3 , ממפיס ב7 (למרות שטני מת על מיניסוטה) , סקרמנטו ב5
  כמו שאתם רואים לילה צמוד!
  והמשחק האחרון – לייקרס יוסטון ! יאללה לייקרס! לא מסוגל ללכת נגדם ולכן אהמר על לייקרס ב5 דאנג׳לו ראסל עם 25 ומשחק מלא נקודות וחסר הגנות כראוי לדאנתוני.

  Reply to this comment
 11. המשגיח

  26. אוק, 2016
  19:02

  פריוויו מעולה. גו אינדי!

  Reply to this comment
 12. יאיר

  26. אוק, 2016
  19:06

  כלל הכבוד על הפריוויו הנהדר נדב!

  כל מה שאני רוצה זה שהיום לא יהיה היום היחיד שמינסוטה תהיה עדיין בלי הפסדים העונה

  Reply to this comment
 13. דותן צומת

  26. אוק, 2016
  19:37

  פריוויו מצוין! תודה על ההשקעה 🙂

  Reply to this comment
 14. סומסום

  26. אוק, 2016
  19:45

  להלן הניחוש הנכון (X=נצחון עד 5 נקודות או הארכה):

  אינדיאנה — דאלאס 1
  אורלנדו — מיאמי X
  טורונטו — דטרויט X
  בוסטון — ברוקלין 1
  ממפיס — מינסוטה X
  ניו אורלינס — דנבר 1
  מילווקי — שרלוט 2
  פילדלפיה — אוקלהומה 2
  פיניקס — סקרמנטו X
  לייקרס — רוקטס 2

  Reply to this comment
 15. דדי

  26. אוק, 2016
  19:45

  מיאמי ומינסוטה מנצחות.
  חוץ מזה מסכים.

  Reply to this comment
 16. ולדי קוגן

  26. אוק, 2016
  19:50

  יופי של פריוויו בכורה. מסכים בגדול עם ההימורים, עם נטייה לנצחון של מינסוטה. נראה איך הם יתמודדו עם הציפיות.

  Reply to this comment
 17. דדי

  26. אוק, 2016
  20:05

  אולי הזדמנות בווינר בדקות הקרובות – בעולם כבר הבינו והליין הוא 1-2 לטובת מינסוטה.
  בארץ עדיין 2 לממפיס…
  אולי שווה איזה מאייה למרות שאני נזהר מהחרא הזה כמו מאש.

  Reply to this comment
  • אפלטון

   26. אוק, 2016
   20:14

   בטח שטוני אלן לא ישחק.

   Reply to this comment
   • דדי

    26. אוק, 2016
    20:30

    לא אלן, לא פארסונס, לא רייט, גאסול עם הגבלת דקות, ומישהו בכלל עקב אחרי מינסוטה בפרי סיזן ?
    חיות. (זאבים).

    Reply to this comment
  • גור גולן

   26. אוק, 2016
   20:27

   המלצה מיניסוטה?

   Reply to this comment
   • דדי

    26. אוק, 2016
    20:33

    לא מעיז להמליץ. הליגה הזאת פסיכית.
    רק אומר ששמתי על זה עין וזה בטח יתעדכן בדקות הקרובות…

    Reply to this comment
   • אפלטון

    26. אוק, 2016
    20:53

    גור אתה לא רשאי להמר יא מכור

    Reply to this comment
 18. לביא שוורצגורן

  26. אוק, 2016
  20:14

  מחכה מאוד לדובים נגד זאבים ולאינדי נגד דאלאס
  אינדי נראית לי כמו אחד הדברים הכי טובים שיכולים להיות העונה

  Reply to this comment
  • דדי

   26. אוק, 2016
   20:31

   הלכתי על שני המשחקים האלה.
   מאמין באינדיאנה ומינסוטה.
   דאלאס אובררייטד.

   Reply to this comment
   • נמרוד

    26. אוק, 2016
    22:01

    בדיוק שני המשחקים שאני מחכה להם.
    מת על מיילס טרנר וביחד עם ג'ורג הגיע הזמן להפוך לקבוצת צמרת במזרח

    Reply to this comment
 19. מתן גילור

  26. אוק, 2016
  20:21

  תודה נדב.
  שידורים:
  02:30 דטרויט – טורונטו – ערוץ 5 לייב (58).

  Reply to this comment
 20. גל אל-איי

  26. אוק, 2016
  20:23

  פריוויו לעילא ולעילא (גיא!), נדב. מושקע וכתוב היטב. סיפתח מצויין להתחלה – המשך כך!

  Reply to this comment
 21. Mbk

  26. אוק, 2016
  20:33

  ברוך הבא נדב
  כשאתה מהמר , תהיה יותר חד 🙂

  Reply to this comment
 22. ברוך רובין

  26. אוק, 2016
  22:15

  לגבי הבחירות לטראמפ אין סיכוי לקחת בכלל אין מה לדאוג ולהתייחס. מינוסטה לדעתי מנצחים בהפרש דו ספרתי, מיאמי אחת הקבוצות החלשות במזרח אורלנדו מנצחים, דאלאס קבוצה גמורה מסכים.רק לגבי דטרויוט אני לא כל כך בטוח יש לי הרגשה שהם מנצחים, ניפגש ב8 בבלוג החי, מינוסטה עונה שעברה הסתכלה לכל קבוצה בלבן של העיניים והשנה אני מחכה לקפיצת מדרגה (המשחק שלה מהנה מאוד לצפייה ממליץ לכולם).

  Reply to this comment
 23. עגל

  26. אוק, 2016
  22:38

  פריוויו מושקע לעילא ולעילא!
  המשחקים ינסו להגיע לאותה רמה.
  רועי אתה צריך להתחיל להרגיל את עצמך למה שאוהדי הניקס התרגלו אליו מזמן – לאהוד קבוצה בתחתית המזרח. לא נעים (אבל גם לא נורא).

  Reply to this comment
 24. רפי

  26. אוק, 2016
  23:04

  תודה על הפריוויו המושקע.

  ווסטברוק הולך להשתולל היום. אין לסיקסרס מישהו שמסוגל לעצור אותו…..
  הולך איתך על המג'יק.
  אחלה ערב של משחקים☺️

  Reply to this comment
 25. גוגליוטה

  26. אוק, 2016
  23:28

  מאד סקרן לגבי מרקיז כריס.
  היה לו קדם עונה מרשים שהשאיר טעם של עוד, היילייטס לצד קליעה טובה ויכולת אולאראונד מרשימה בשני צידי המגרש.
  עדיין בוסר אבל נראה שפיניקס שיחקו אותה בגדול איתו.
  הפייבוריט שלי כרגע ממחזור הרוקיז האחרון.

  כמובן תודה על הפריוויו. קולח וקולע.

  Reply to this comment
 26. ולדי קוגן

  26. אוק, 2016
  23:33

  חם מהתנור-דניס שרודר קיבל הארכת חוזה של 70 מליון ל-4 שנים.

  Reply to this comment
 27. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  00:21

  פריוויו מעולה ביותר של יום משחקים מעניין ביותר!

  Reply to this comment
 28. דדי

  27. אוק, 2016
  00:56

  אני לא אוהד גדול של שרודר, אבל ההוקס עשו דיל טוב מאד.

  Reply to this comment
  • Smiley

   27. אוק, 2016
   01:30

   יכול להיות מבחינה חוזית. שרודר לא הרכז שיוביל את ההוקס קדימה ורחוק בפלייאוף. לדעתי הוא מפוזר מדי (ויהיה שם קצר עם האוורד).

   Reply to this comment
   • אפלטון

    27. אוק, 2016
    01:45

    אני דווקא מאוד מחזיק ממנו וחושב שיעבוד מצוין עם הווארד. והחוזה הזה בסכומים שרצו הקיץ הוא מציאה לרכז פותח עם אפסייד גדול

    Reply to this comment
 29. Etayle

  27. אוק, 2016
  02:01

  משחק מומלץ ? כי דיטרויט טורונטו לא הכי מושך אותי.(נראנ לי אני אראה מיני או אוקלהומה).

  Reply to this comment
 30. דורון האסטבן

  27. אוק, 2016
  02:06

  פתיחת העונה ממש חגיגה באתר,
  מאד אהבנו את בין העונות שההופס התעלה ושבר מחסומים,
  והנה חזרתי עכשיו הביתה ורוצה שקט
  והנה האשך יאיר רועי סידרת המאמנים ועוד..
  מבול של כתבות ותגובות מצוינות.
  אחלה פרוויו שבעולם נדב
  ותודה לכולם על הטירוף של הכתיבה הטובה.

  Reply to this comment
 31. דורון האסטבן

  27. אוק, 2016
  02:11

  קרדיט לגיא רוזן על שיש מצ' אפ של הספרס מול הלוחמים.
  חזה זאת בול
  גם ליונתן שגב מתן אור פאקו סומסום ורבים אחרים.

  Reply to this comment
 32. kb24

  27. אוק, 2016
  02:29

  חברה אם יש למישהו צפייה ישירה אשמח ממש!

  Reply to this comment
  • Etayle

   27. אוק, 2016
   02:35

   אני רואה דרך ליג פאס ,אבל יש לי פה שידור פתוח של בוסטון דרך p2p .arenavision

   Reply to this comment
 33. Etayle

  27. אוק, 2016
  02:34

  בארנס נראה סביר

  Reply to this comment
 34. אריק

  27. אוק, 2016
  02:43

  יאללה דיטרויט!

  Reply to this comment
 35. kb24

  27. אוק, 2016
  02:46

  לא פועל לי אם יש למשהו עוד אתר השמח מאוד!

  Reply to this comment
 36. עבז

  27. אוק, 2016
  02:47

  יש למישהו לינק באיכות HD למשחק של טורנטו – דטרויט?

  Reply to this comment
 37. עבז

  27. אוק, 2016
  02:50

  אם יש לינק באיכות HD לסוספאקט זה גם יהיה מעולה

  Reply to this comment
 38. Etayle

  27. אוק, 2016
  03:04

  Reply to this comment
 39. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  03:23

  פילדלפיה נראית נהדר. 5-16

  Reply to this comment
 40. Etayle

  27. אוק, 2016
  03:23

  ממפיס פתחו כמו סמרטוט רצפה

  Reply to this comment
 41. Etayle

  27. אוק, 2016
  03:24

  מיני נראים מצויין

  Reply to this comment
 42. הבן השחור גלוח הראש מחוץ לנישואים של ג'ון סטוקטון

  27. אוק, 2016
  03:25

  20 – 3 מיני

  Reply to this comment
 43. Etayle

  27. אוק, 2016
  03:28

  ממתי מארק קולע שלשות

  Reply to this comment
 44. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  03:28

  פילדלפיה נראית כקבוצה חדשה.

  הקאבס מובילים בבייסבול 2-0

  Reply to this comment
 45. Rocky1

  27. אוק, 2016
  03:28

  רועי איך נכנסים לליג פאס בחינם?

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   27. אוק, 2016
   03:44

   רועי הוא ילד בן 16.מחר יש בית ספר. אתה חושב שהוא ער עכשיו?,למה שלא תלך לאחד מה-
   STREAMS

   Reply to this comment
  • Etayle

   27. אוק, 2016
   03:46

   יש אפשרות לפרוץ באנדרואיד. אם אתה מתכוון בצורה חוקית יש דרך להירשם חשבוע ניסיון(עם כרטיס אשראי)

   Reply to this comment
 46. אור בן-יעקב

  27. אוק, 2016
  03:38

  ממפיס התעוררו קצת אה?

  Reply to this comment
 47. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  03:43

  טיילר ג'ונסון מייאמי נרראה מצויין

  Reply to this comment
 48. Rocky1

  27. אוק, 2016
  04:07

  אחלה רוקי ממפיס בחרו

  Reply to this comment
 49. Etayle

  27. אוק, 2016
  04:42

  בארננס

  Reply to this comment
 50. סומסום

  27. אוק, 2016
  04:42

  הריסון בארנס! בשלשה 2 שניות מהסוף, מוביל להארכה באינדי.

  Reply to this comment
 51. Etayle

  27. אוק, 2016
  04:44

  הארכה

  Reply to this comment
 52. k_700

  27. אוק, 2016
  04:47

  אמביד הולך להיות תפלץ השנה אם הרגל שלו לא בוגדת בו(וגם פילי).

  Reply to this comment
 53. סומסום

  27. אוק, 2016
  04:53

  מיילס טרנר סופרסטאר.

  Reply to this comment
 54. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  04:57

  מיאמי בשיווי משקל מדהים. ווייטסייד משהו כמו 19 ו-14 ריב'. 7 בדאבל פיגר

  Reply to this comment
 55. סומסום

  27. אוק, 2016
  04:58

  בינתיים מי שנראית כמו הקבוצה הכי חלשה במזרח – בליגה? – זו מילווקי האומללה.
  ברוקלין לוקחת את הסלטיקס בבבוסטון לפוזשן אחרון. 117 נקודות על ההגנה של בוסטון? לא רע.

  Reply to this comment
 56. Etayle

  27. אוק, 2016
  04:58

  ערב פאנטזי עגום

  Reply to this comment
 57. לביא שוורצגורן

  27. אוק, 2016
  04:58

  30 נקודות
  16 ריבאונדים
  4 חסימות

  הוא שחקן שנה שניה לא?

  Reply to this comment
 58. מיכאל

  27. אוק, 2016
  04:59

  פשוט מטורף מה שקורה בבוסטון.

  Reply to this comment
 59. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  05:01

  סרג'יו רודריגז היה מצויין. בן כמה הוא? כמה שנים הוא לא ב-NBA?

  Reply to this comment
 60. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  05:02

  אמביד קנון!

  Reply to this comment
 61. גיא

  27. אוק, 2016
  05:03

  משום מה טורונטו מחוץ לדיון כשמדברים על קבוצות הצמרת בליגה.
  הלילה הם פרקו את דטרויט, לא באיזו תצוגת קליעה מרהיבה.
  JV ודרוזן עשו את מה שהם עושים הכי טוב –
  קלעו המון, וביעילות.
  דרוזן קלע 40 נק',
  JV קלע 32 נק', קטף 11 רב'.
  והם עשו זאת באחוזים מדהימים (66% מהשדה)

  Reply to this comment
 62. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  05:04

  בפילי כבר צורחים לאמביד "MVP"

  יאללה, חוזר לבייסבול
  (5-1 לשיקגו)

  Reply to this comment
 63. Etayle

  27. אוק, 2016
  05:05

  בהתחשב בזה שאמביד מול אחד הסנטרים ההגנתיים היותר טובים בליגה , הוא נראה דיי מרשים.

  Reply to this comment
 64. לביא שוורצגורן

  27. אוק, 2016
  05:08

  מורי ורבותי
  יש קבוצה במינסוטה

  Reply to this comment
 65. Etayle

  27. אוק, 2016
  05:09

  פסקי זמן ב nba זה מכה

  Reply to this comment
 66. סומסום

  27. אוק, 2016
  05:12

  אנתוני דיוויס ב-32 דקות, בינתיים:
  40 נקודות, 11 ריבאונד, 4 אסיסט, 6 חטיפות, 3 חסימות.

  יש עוד ויכוח מי ה-pf הטוב בליגה?

  Reply to this comment
 67. Etayle

  27. אוק, 2016
  05:19

  היברט מזכיר שחקן כדורסל

  Reply to this comment
 68. לביא שוורצגורן

  27. אוק, 2016
  05:22

  טוב אסיסט אחד וראס בטריפל דאבל

  Reply to this comment
 69. סומסום

  27. אוק, 2016
  05:22

  פילי בנקודה על אוקלהומה, 3 וחצי לסוף.
  סרחיו רודריגז בעל הבית, כאילו נולד בפילי.

  Reply to this comment
 70. סומסום

  27. אוק, 2016
  05:23

  ואני לא רוצה לדבר על מה שראיתי מהפיסטונז.

  Reply to this comment
 71. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  05:25

  גילקריסט נותן משחק מצויין

  Reply to this comment
 72. לביא שוורצגורן

  27. אוק, 2016
  05:26

  רודריגז בן 30,
  דרך אגב
  הכי מבוגר בפילי

  Reply to this comment
  • סומסום

   27. אוק, 2016
   05:29

   4-9-12 בלי אף טרנאובר במשחק בכורה (מחודשת) בליגה? אדיר.

   Reply to this comment
   • לביא שוורצגורן

    27. אוק, 2016
    05:47

    בדיוק הערב שצפיתי בנוביצקי חשבתי כמה אירופה חייבת לו את פתיחת השערים לNBA שרודריגז הוא רק חלק ממנה.

    Reply to this comment
 73. גיא

  27. אוק, 2016
  05:32

  אנטוני דייויס מפלצת. אין לו ממש קבוצה לידו, אז הוא עושה הכל.

  Reply to this comment
 74. גור גולן

  27. אוק, 2016
  05:32

  איזה הופעה של מייחס טרנר! וואו מועמד לשחקן המשתפר
  כולם שכחו אותו

  Reply to this comment
 75. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  05:32

  99-97 בפילי. 35 שניות

  Reply to this comment
 76. סומסום

  27. אוק, 2016
  05:33

  3 משחקים בו-זמנית בפוזשן אחד דקה לסוף.
  ה-nba שלך חזר.

  Reply to this comment
 77. אור בן-יעקב

  27. אוק, 2016
  05:33

  ממפיס ביתרון נקודה על מינסוטה דקה וחצי לסוף

  Reply to this comment
  • גור גולן

   27. אוק, 2016
   05:34

   יאללה מיניסוטה
   בשנה האחרונה זו מין קבוצה שיש עליה קונצנזוס

   Reply to this comment
 78. גור גולן

  27. אוק, 2016
  05:33

  ווסטברוק על טריפל דאבל נכון?

  Reply to this comment
 79. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  05:34

  5-1 בבייסבול. טופ של ה-8

  Reply to this comment
 80. גור גולן

  27. אוק, 2016
  05:34

  אמביד לא איכזב

  Reply to this comment
 81. Etayle

  27. אוק, 2016
  05:36

  כדור אחרון לפילי , 2 לאוקלהומה

  Reply to this comment
 82. גיא

  27. אוק, 2016
  05:36

  עזבו את הכל, ותעברו למופע של דייויס!

  Reply to this comment
 83. גור גולן

  27. אוק, 2016
  05:36

  מסכנים פילדלפיה כמעט ועלו למאזן חיובי היסטורי

  Reply to this comment
 84. אור בן-יעקב

  27. אוק, 2016
  05:37

  הזאבים נחנקים במאני טיימס ומקבלים ביס מהדובים.

  Reply to this comment
 85. סומסום

  27. אוק, 2016
  05:37

  AD בחטיפה שביעית (!) מוריד ל-2.
  יש לו גם 50 נקודות. 15 ריבאונד. 6 אסיסט.
  לא מגיע לו להפסיד במשחק כזה.

  Reply to this comment
  • גור גולן

   27. אוק, 2016
   05:41

   זה מראה שדיבר קבוצה לא רעה

   Reply to this comment
 86. Etayle

  27. אוק, 2016
  05:38

  חחח נגנב לראס ה TD

  Reply to this comment
 87. אור בן-יעקב

  27. אוק, 2016
  05:39

  איזה ערב
  אני עם מסך מפוצל על 4 משחקים
  בייסבול
  מינסוטה-ממפיס
  דנבר-ניו אורלינס
  אוקלהומה-פילי

  Reply to this comment
 88. Etayle

  27. אוק, 2016
  05:42

  חבל על AD

  Reply to this comment
 89. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  05:42

  פילדלפיה הפסידו, אבל ינצחו הרבה העונה

  Reply to this comment
 90. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  05:43

  עכשיו צריכים לסבול את הלייקרס? נראה. אולי מחצית ראשונה, אחרי שאכתוב בייסבול

  Reply to this comment
 91. גיא

  27. אוק, 2016
  05:47

  שלא במפתיע, הסאנס חוטפים מהקינגס.
  מה שחבל זה שכספי כרגע מס' 11 ברוטציה של הקינגס.

  Reply to this comment
 92. סומסום

  27. אוק, 2016
  05:47

  AD היה רחוק חסימה אחת מ-5X5!
  5-16-50, ועוד 7 חטיפות ו-4 חסימות.

  האיש יעשה קוודרופל דאבל לפני שיזכה להגיע לפלייאוף. מתסכל לאללה.

  Reply to this comment
 93. גור גולן

  27. אוק, 2016
  05:49

  לא מחטיאים יוסטון
  זה לא התקפת 7 השניות זה התקפת הקולעים בלי הפסקה

  Reply to this comment
 94. סומסום

  27. אוק, 2016
  05:49

  יוסטון מורידה 14 נקודות בפחות מ-3 דקות על הלייקרס.
  אוהו. יהיה שמח שם העונה.

  Reply to this comment
  • סומסום

   27. אוק, 2016
   05:50

   זה קצב של 225 נקודות למשחק – יכולים לנצח אפילו את גולדן סטייט!

   Reply to this comment
  • גור גולן

   27. אוק, 2016
   05:53

   דאנתוני יצר שיטה חדשה – no miss in 7 seconds

   Reply to this comment
 95. גור גולן

  27. אוק, 2016
  05:52

  לייקרס 3 שלשות ברצף חוזרים למשחק
  יוסטון החארות מחטיאים סוף סוף ברוך השם

  Reply to this comment
 96. סומסום

  27. אוק, 2016
  05:54

  טוב, זה הולך להיות המשחק המבדר של הערב. אחלה קינוח.

  Reply to this comment
 97. החבשי

  27. אוק, 2016
  05:56

  AD לאוקי סי
  תהיה קבוצה מטורפת
  ווסטברוק
  אודליפו
  רוברסון
  אדמס
  דוויס

  Reply to this comment
 98. גור גולן

  27. אוק, 2016
  05:58

  ראסלללל

  Reply to this comment
 99. דדי

  27. אוק, 2016
  06:01

  D'LO

  Reply to this comment
 100. גור גולן

  27. אוק, 2016
  06:01

  אין הגנות באופן חריג

  Reply to this comment
 101. גור גולן

  27. אוק, 2016
  06:03

  ג׳וליוס רנדל נראה גם טוב
  נורא אתלטי
  לוקח שחקנים וחדירה וזה נשק אדיר

  Reply to this comment
 102. גור גולן

  27. אוק, 2016
  06:06

  אינגראםם

  Reply to this comment
 103. דדי

  27. אוק, 2016
  06:10

  – בלינגראם…

  Reply to this comment
 104. גור גולן

  27. אוק, 2016
  06:15

  אין הגנות באופן חריג ואני לא אוהב את זה
  אי אפשר לחטוף 38 ברבע

  Reply to this comment
 105. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  06:18

  סוף סוף גילו ביוסטון שסם דקר הוא אחלה שחקן. לקח להם הרבה זמן, עד שד'אנטוני הגיע

  Reply to this comment
  • גור גולן

   27. אוק, 2016
   06:19

   כל שחקן טוב מול הגנה כזאת רכה
   מביא לי עצבים

   Reply to this comment
 106. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  06:20

  וואללה כמה שג'ק ניקולסון השמין והזדקן

  Reply to this comment
 107. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  06:21

  טוב. צריך לכתוב בייסבול ו'מעורב'. נחזור ללייקרס (אולי) יותר מאוחר

  Reply to this comment
  • גור גולן

   27. אוק, 2016
   06:22

   תחזור יש חגיגת נקודות באל איי
   אינגראם עם 7 קלילות

   Reply to this comment
 108. סומסום

  27. אוק, 2016
  06:23

  שיקאגו קאבס לקחה באופן משכנע את השני בקליבלנד ומשווה ל-1:1 בוורלד סירייס. אמריקה נושמת לרווחה.
  הסדרה תעבור עכשיו לשלושה משחקים בשיקאגו, ואם יהיה צורך, גיים 6/7 בקליבלנד.

  Reply to this comment
 109. זיו

  27. אוק, 2016
  06:27

  ייגר חכם. ראה שקאזינס עשה פאולים, שומר אותו למר. נתן לו 11 דקות במחצית. וקאולי סטיין הוא נקודת אור ככה שיש מי שיחליף אותו. עומרי קבל בסוף תשע דקות והיה טוב. הקינגס עמוקים השנה, חוץ מבפוינט כרגע עד שקוליסון יחזור.

  Reply to this comment
 110. זיו

  27. אוק, 2016
  06:28

  שומר אותו למחר נגד הספארס

  Reply to this comment
 111. גור גולן

  27. אוק, 2016
  06:28

  מוזגוב עם האורטס זה נשק יום הדין החדש !
  לייק ללוק וולטון

  Reply to this comment
 112. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  06:40

  שיפוט ביתי מגעיל. ראסל מחזיק את הארדן ואין שריקות. דנזל וושינגטון לחץ יד לשופט לפני המשחק, וידעתי שזהו זה!

  Reply to this comment
  • גור גולן

   27. אוק, 2016
   06:45

   זה בסדר יוסטון מקבלים שריקות שערוריות

   Reply to this comment
 113. גור גולן

  27. אוק, 2016
  06:45

  הארדן 14 אסיסטים במחצית

  Reply to this comment
 114. הערבי

  27. אוק, 2016
  06:52

  האין הגנה של הליקרס ויוסטון זו פשוט שערוריה…
  סקוט סקיליס שיאן האסיסטים במשחק אחד (30) צריך להתחיל לחשוש

  Reply to this comment
 115. הברון מקריית אקרון

  27. אוק, 2016
  07:00

  יופי של פריוויו ופגעת אשכרה ברוב המשחקים!! איזה כיף פה עם התגובות אני מעכשיו אצטרף לחגיגה כשאני רואה בלילה את המשחקים כל עוד הגברת תאפשר לי ולא תוריד את הכפתור של החשמל בבית.. הלילה כמו שאתם יודעים האוהדים של שיקגו נראה לי מזמינים את הבירות… מיילס טרנר חיית פנטזי! מתחילה מחצית שנייה של משחק ההתקפות בין לייקרס לרוקטס ע–כשיו

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   27. אוק, 2016
   07:27

   תודה על הפוסט. כשאתה מכניס תמונות, לחץ על הכפתור הימני ואם הרוחב מכל 550, צריכים להקטינו!
   תודה

   Reply to this comment
 116. קליפרס

  27. אוק, 2016
  07:18

  AD עם המשחקת פתיחת עונה הכי טוב בהיסטוריה של הNBA!
  50 נקודות!!! 16 ריבאונדים !! 5 אסיסטים ! 7 חטיפות !!!! 4 בלוקים !!!
  אפשר שכולנו ניקח כמה דקות ונעריך את השחקן הזה (כן זה רק משחק ראשוו וזה לא אומר כלום) אבל אחד המשחקים הטובים שהיו!!

  Reply to this comment
 117. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  07:26

  האמת? הלייקרס די מפתיעה לטובה. יש לה 30% סכוי לעשןת את הפלייאוף השנה לפי המשחק הזה.

  Reply to this comment
 118. גור גולן

  27. אוק, 2016
  07:26

  תדריך של לוק וולטון לוורלד פיס: אתה רואה את האיש עם הזקן? תרביץ לו.

  Reply to this comment
  • גור גולן

   27. אוק, 2016
   07:27

   וורלד פיס שואל מה לעשות בהתקפה? וולטון עונה : תרביץ לו

   Reply to this comment
 119. סומסום

  27. אוק, 2016
  07:26

  אנדר-אובר, יוסטון לייקרס 250 נקודות?

  Reply to this comment
 120. גור גולן

  27. אוק, 2016
  07:28

  וורלד פיס רד מהמגרש!!!! דייייייי

  Reply to this comment
 121. גור גולן

  27. אוק, 2016
  07:30

  מה זה הפאולים האלה??? דייי

  Reply to this comment
 122. מעריצה בת 15 של קרי

  27. אוק, 2016
  07:31

  חח הלייקרס מביכים

  Reply to this comment
 123. סומסום

  27. אוק, 2016
  07:42

  תצחקו, אבל ללייקרס יש בסיס לקבוצת עתיד. הרביעיה ראסל קלרקסון רנדל אינגרם, מחבב מה שאני רואה.
  אפילו האיש שמנחם קורא לו טימופליי משתלב יפה עם הטורקים הצעירים.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   27. אוק, 2016
   07:54

   שום בסיס ליותר ממקום 6=7 במערב

   Reply to this comment
 124. המשגיח

  27. אוק, 2016
  07:45

  בונא איזה לילה…

  Reply to this comment
 125. ולדי קוגן

  27. אוק, 2016
  07:50

  בואנה לילה עם תוצאות הזויות, ועכשיו הלייקרס אשכרה מנצחים? וולטון הזה קוסם

  Reply to this comment
 126. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  07:55

  טוב. ראיתי מספיק. כשאתעורר אדע מי ניצח.

  Reply to this comment
 127. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  07:55

  נייטי נייטי!

  Reply to this comment
 128. מנחם לס

  27. אוק, 2016
  07:56

  הכנתי מעורב טוב שאכניס בבוקר. צריך קצת עריכה.

  Reply to this comment
 129. גור גולן

  27. אוק, 2016
  07:58

  הארדן פשוט מסחיטת עבירות
  אני נגעל

  Reply to this comment
 130. ולדי קוגן

  27. אוק, 2016
  08:05

  יופי של נצחון ללייקרס בפתיחת העונה. לצפות בהארדן זה פשוט סבל, חוץ מלנסות להוציא עבירות אין שם כלום.

  Reply to this comment
 131. סומסום

  27. אוק, 2016
  08:05

  רבע אחרון יוסטון חוזרת שנה אחורה.
  ונענשת. בצדק.

  Reply to this comment
 132. גור גולן

  27. אוק, 2016
  08:06

  קלארקסון המלך! איזה שלשה ישש

  Reply to this comment
 133. גור גולן

  27. אוק, 2016
  08:08

  אפשר לעצור את הליגה ! לייקרס לפני גולדן סטייט!

  Reply to this comment
  • המשגיח

   27. אוק, 2016
   08:11

   רק שדיאנג'לו מנסה להרוס את זה. מה אלו האיבודים האלה בסוף?

   Reply to this comment
 134. גור גולן

  27. אוק, 2016
  08:13

  20 ראסל
  25 קלארקסון
  18 רנדל
  9 אינגראם
  יופי של משחק!

  Reply to this comment
 135. אלי לס

  27. אוק, 2016
  08:22

  תענוג לראות את הלייקרס מנצחים בפתיחה.
  אישית אני חושב שזה מעיד יותר על יוסטון מאשר על הלייקרס אבל לפחות זה נראה שיש למה לצפות.

  Reply to this comment
  • גור גולן

   27. אוק, 2016
   08:32

   מסכים איתך שזה מעיד יותר על יוסטון
   בכלל שהמאמן שלה לא מבין שני דברים:
   1. אי אפשר לשחק התקפה יפה כל המשחק ובסוף הארדן מנסה להוציא עבירות לבד.
   2. על התקפה בלבד אי אפשר לסמוך. אם הם לא יוצרים את ה-15 הפרש הם בסכנה בסיום. היה רגע שזה היה או 12 בערך או 6 וזה היה 6.

   Reply to this comment
 136. Berch

  27. אוק, 2016
  09:37

  יהיה סיקור ?

  Reply to this comment
 137. א.ב

  27. אוק, 2016
  09:49

  מתי בפעם האחרונה היברט קלע 15?

  Reply to this comment
 138. ינון יבור

  27. אוק, 2016
  09:51

  מתי פעם אחרונה הלייקרס היו עם מאזן חיובי?

  Reply to this comment
 139. ינון יבור

  27. אוק, 2016
  09:51

  האם אתם מצליחים לראות תקצירים באתר הליגה? משום מה אני לא מצליח

  Reply to this comment
  • אלי לס

   27. אוק, 2016
   10:24

   בכרום לא עובד אצלי אבל באקספלורר איטי אבל עובד. רצו לחדש והרסו

   Reply to this comment
 140. שמייקל

  27. אוק, 2016
  10:50

  איזה עצבים…………אי אפשר לראות תקצירים, למישהו יש דרך לראות????
  באתר המזויין של ערוץ 5 שמים רק חלק וגם עם ים פרסומות.

  Reply to this comment
 141. k_700

  27. אוק, 2016
  20:51

  לא בושה להגיד שעם קלארקסון מהספסל יש לנו פתאום את אחד מהספסלים החזקים והמגוונים בליגה על כל עמדה, לדעתי זה כלי שמאוד ישמש את וולטון בטח בקבוצה לחא סופרסטאר ומנהיג.

  זו הולכת להיות עונה של 23 + נקודות למשחק מצד דיאנגלו, לא פחות.

  ואמביד?
  אנרתי עוד הרבה לפני שנבחר שזה הולך להיות הרוקי הכי טוב ומגוון שדרך בליגה מאז אנתוני דייוויס.

  רודריגז מזכיר לי. מן גירסה לבנה של הארדן.

  Reply to this comment

הגיבו