פריוויו עונת 2016-7 יוסטון רוקטס/ אפלטון

פורסם ב - 14. אוק, 2016 ע"י ב - מאמרי NBA

יוסטון רוקטס- כי ההגנה הכי טובה היא התקפה

אולם:   טויוטה סנטר (18,055 מקומות ישיבה)

מאזן בעונה הקודמת: 41-41 (מקום שמיני במערב, הדחה בסיבוב הראשון 4-1 ע"י גולדן סטייט)

צוות האימון: מאמן: מייק דאנת'וני (שנה ראשונה), עוזר מאמן ראשי: ג'ף בזדליק (שנה ראשונה, הגיע מממפיס)

נשארו: ג'יימס הארדן (האריך חוזה בקיץ), טרבור אריזה, פטריק בברלי, קורי ברואר, קלינט קפלה, סם דקר, מונטראז הראל, קיי ג'יי מקדניאלס, דונטאס מונטיונאס (?)

ברוכים הבאים: ריאן אנדרסון ואריק גורדון (מניו-אורלינס), ננה הילריו (וושינגטון), טיילר אניס (מילווקי), פי ג'יי היירסטון (מממפיס), בובי בראון (בשיקטאש- סביר שיחתך), פבלו פריג'יוני (כאילו מעולם לא עזב, רוח הרפאים של הטויוטה סנטר חזרה מהקליפרס) והילדים: צ'ינאו אונואקו (מלואיוויל, בחירה 37 בדראפט. שם של יקוזה, מראה של לוחם זולו וזריקה של סבתא), גארי פייטון 2 (מיני כפפה, או כפי שנקרא בפי האוהדים "מיטן", אורוגון סטייט, לא נבחר בדראפט), איזאה טיילור (טקסס, גאווה מקומית, לא נבחר בדראפט), קייל ווילטג'ייר (גונזגה, מין קווין לאב עם פחות כישרון, לא נבחר בדראפט).

מילות פרידה חמות ל: דוייט האווואארד (היה כיף, אל תתקשר. נשלח את החגורה בדואר לאטלנטה), מייקל ביזלי (נתגעגע ביז, היית סבבה, דש במילווקי), ג'ייסון טרי (ג'ט שמור לנו על ביז שלא יתקלקל שם במילווקי), אנדרו גואדלוק (לא שמנו לב שהיית כאן אבל שמענו שיש אחלה פלאפל בתל אביב), מרכוס ת'ורנתון (היית בסדר אבל עכשיו כשאנחנו כבר לא… מה הולך לך על הראש בן אדם? בהצלחה בוושינגטון), טרנס ג'ונס (אח איזו נפילה של עונה אה? גרמה לך להפסיד מליונים ולחתום בגרושים בניו אורלינס) וכמובן, מיי מאן, תן אחת, ג'וש סמית'. בחיאת זומזום ג'וש מה חשבת שהלכת מאיתנו ואז חזרת עם הזנב בין הרגליים? היה יכול להיות כל כך טוב בינינו. עכשיו לך הביתה ותחשוב על מה עשית, לפחות עד שתיגמר המשכורת מדטרויט.

רוטציה פוטנציאלית: זו החמישייה שהולכת לדאנת'וני בראש:

הארדן, בברלי, אריזה, אנדרסון, קפלה

שחקני רוטציה משמעותיים: גורדון, מקדניאלס, ננה, די מו (?)

יראו דקות בודדות: דקר, אניס, פריג'יוני, ברואר (טרייד?), הראל

הרכב ליגת הפיתוח: מיטן, טיילור, ווילטג'ייר, אונואקו.

בפרקים הקודמים:

יוסטון הגיעו לעונת 2015/6 לאחר עונה שבה סיימו במקום ה-2 במערב יחד עם העפלה לגמר הקונפרנס וביטחון של אלופים. הסגל נשאר רובו ככולו + הימור מבטיח על טיי לאוסון כמוביל כדור נוסף שהיה כה חסר בעונה הקודמת, מקהייל חתם על חוזה חדש ל-3 שנים והכל נראה וורוד.

אבל הצרות הגיעו במהרה. הארדן התעסק כל הקיץ בשטויות עם הקרדשיאן התורנית, ספג קללות וכישופים מראפרים כושלים וסיפק הופעות מביכות בשבועוני הרכילות.  בנוסף, הוא נפצע בקרסול במשחק רחוב ולא התאמן כל הקיץ, הווארד החליט שמעכשיו הוא מאריך את הקריירה בעזרת הצהרות שלא ישחק בק טו בק (כי מי צריך עונה רגילה?), קווין מקהייל חרפ במינסוטה, טיי לאוסון התעסק בענייני אלכוהול והקבוצה נראתה זוועה כבר במשחקי ההכנה. החיכוכים בין הארדן להווארד פיצלו את חדר ההלבשה.

רגעים שחזרו על עצמם בעונה החולפת

הווארד סירב לשחק פיקנרול ורצה לקבל את הכדורים לפוסט. יוסטון הפציצו לשלוש כאילו היו חוליות חמאס המשליכות קסאמים ללא הבחנה כדי לפגוע בתל אביב, עובדים על סטטיסטיקה של פיק אפ בארים, ואחוזי הפגיעה היו דומים.

נתרגם למספרים בשביל עידו גילרי ועומר מזיג: 30.7 זריקות למשחק, שניים רק לג"ס. ואחוזים? 34.2%, מקום 22 בליגה. אנחנו מתמקדים באחוזים לשלוש מפני שזוהי נקודה שרק הולכת להיות מועצמת השנה. הארדן כדרר עצמו לדעת ושיחק התקפה של איש אחד, תוך שהוא מאבד בצרורות בדרך לשבור את שיא האיבודים העונתי. אבל להגנתו, החברים שלו לקבוצה פשוט לא קלעו את המבטים הפנויים שהוא סידר להם. הרוקטס הובילו את הליגה בזריקות חופשיות לשלוש (שבהן המגן ממוקם מעל 6 פיט מהקולע), אך היו במקום ה-25 בליגה באחוזים בזריקות מסוג זה. קורי ברואר, שהיה נהדר שנה לפני כן, צנח ל-26% מהשלוש ולמעשה כל הקבוצה, מלבד אריזה, בברלי והארדן קלעו משמעותית מתחת לממוצע הקריירה שלהם.

והגנה? זה כל כך 2014. לאחר שבשנה הקודמת יוסטון היו בעילית של הליגה הגנתית, הם צנחו למקום ה-21 בדיפנסיב רייטינג וההגנה הקבוצתית היתה לא מתואמת ומביכה לעיתים קרובות.

מקהייל הלך הביתה כבר לאחר 11 משחקים כשהוא 'מאבד את חדר ההלבשה' ומאבקי האגו בין הארדן להווארד מעכירים את האווירה. ג'יי בי ביקרסטאף לקח את ההגה וניסה לייצב את הספינה הרעועה, אך הסדקים היו עמוקים. טרנס ג'ונס שציפו ממנו לתת את הקפיצה המצופה בשנת חוזה הרוקי האחרונה, המשיך להיפצע ונראה כמו הצל של עצמו, די-מו אפילו לא הצליח לעבור בטרייד, כשסימני השאלה מרחפים מעל הגב שלו עד היום. כל הקבוצה נראתה אובדת עצות, לא מצליחה להיכנס למומנטום חיובי.

יוסטון הצליחו להשתחל לפלייאוף מהמקום ה-8 עם מאזן חצוי של 41-41. בפלייאוף האלמנט התחרותי ביותר שיכלו להציע מול ג"ס הוא פציעתו של סטף קרי שהחליק על הפרקט כבר ברבע השני של משחק הפתיחה, מה שלא הפריע לג"ס לנצח בסוויפ ג'נטלמני. אך משם קארי, ה-MVP  הבלתי מעורער הראשון בתולדות הליגה, לא חזר אותו שחקן והתחרותיות חזרה לליגה.

 

מה עכשיו?

כבר במהלך העונה היה ברור שהניסוי של הארדן-האווארד נכשל. הם פשוט לא עובדים טוב ביחד. הווארד בחר לעזוב בהזדמנות הראשונה ויוסטון בצעד חריג פתחו להארדן את החוזה הנוח והעבירו לו 118 מיליון דולר ל-4 שנים, בצעד שיותר מהכל, אמר לו- "זו הקבוצה שלך".

הקבוצה שלי?

מעמדו של דריל מורי המשיך להתערער כשלס אלכסנדר הביא את המועמד שלו, מייק דאנת'וני לקבוצה כאילו אמר, "הגנה? מי צריך את זה? פשוט תשחקו מהר יותר".  כצעד מונע, הגיע  ליוסטון מאמן ההגנה המוערך מממפיס, ג'ף בזדליק, שינסה לתקן את הליקויים היסודיים במשחק ההגנה הקבוצתי שראינו מהרוקטס בשנה החולפת.

בניגוד למקהייל ולביקרסטאף, לדאנת'וני יש דרך וחזון. גם אם חטף ביקורות כששיחק בעבר עם שחקנים שלא מתאימים לשיטה (זקני ל.א וכרמלו אנת'וני) הוא נותר מאמין בדרכו. בקיץ אמר שכבר התחילו לעלות לו ספקות בעצמו ובשיטה לאחר האפיזודה בניו-יורק, כשכולם אמרו ששיטת המשחק הזו אולי מתאימה לעונה הרגילה אבל היא לא מנצחת בפלייאוף. ההצלחה של ג"ס והקרדיט שג'נטרי זקף לו לאחר האליפות של הלוחמים חידשו לו את האמונה בעצמו ובדרכו. היום- כולם רוצים לשחק מהר.

מורי התיישר והביא לו שחקנים שיתאימו לשיטה, גם אם היה צריך לחרוק שיניים ולשלם מעל שווי השוק, והביא את ריאן אנדרסון ואריק גורדון, שחקנים עם סימן שאלה גדול מעל הבריאות ומשחק ההגנה שלהם. לגבי דבר אחד אפשר להיות בטוחים- הם יודעים לקלוע.  אנדרסון עם ממוצע קריירה של 37.7% מהשלוש, וגורדון עם 38.3% מעבר לקשת.

הריווח הזה חשוב מאוד למשחק ההתקפה של הרוקטס, שלא היה קיים בשנה שעברה. אנדרסון הולך להיות השחקן השני בחשיבותו בהתקפה, כשבא אחרי עונת שיא של 17 נק' ו-6 ריב' באחוזים מצויינים. הוא היה נהדר כשחקן המתגלגל בפיקנרול עם 168 מהלכים בעונה שעברה (הווארד לדוגמא, עשה 91) עם אחוזי ניצול של 1.07 נק' לפוזשן, מה ששם אותו גבוה ברשימת היעילות של המהלך, וקלע באחוזים מעולים זריקות פנויות לשלוש (46% בעונה הקודמת).

השיטה של דאנת'וני דורשת גארד דומיננטי שינהל את ההתקפה. הארדן שנה שעברה החזיק בכדור הרבה, אך לא שיחק במנטליות של פוינטגארד, או, 'מנהל התקפה', אלא של סקורר. אחת התגובות הראשונות של דאנת'וני היו להכריז שהארדן הוא הפוינטגארד, מה שמעבר לסמנטיקה, אומר שהאחריות להתקפה הקבוצתית היא על הארדן והוא מצפה ממנו להפעיל את החברים. מצד שני, הם יהיו חייבים לזוז ללא כדור ולא לעמוד קפואים בפינה ולהסתכל עליו מכדרר. האם זה יעבוד והארדן יוכל לעשות את המעבר המנטלי?

אמנם יש ספקות, אך כשיש שחקנים בפינה כמו אריזה (37.1% לשלוש), בברלי (40% לשלוש) ואנדרסון (37.7% מעבר לקשת), ההתקפה של הרוקטס יכולה להיות קטלנית. דאנת'וני אוהב להשתמש בפיקנרול עם ריווח. קלעים ממוקמים בשתי הכנפיים, האיש הגדול (קפלה או אנדרסון), יגיע לחסימה לפיקנרול גבוה ואז יתגלגל אל הסל באגרסיביות. תחשבו כמה אופציות יהיו להארדן בכזו התקפה.

הארדן אמנם צבר מוניטין של שחקן אגואיסט שמסתכל רק על הסל, אך ראיית המשחק שלו היא בעילית של הליגה והיכולת שלו למצוא את חבריו לקבוצה היא שתכריע כמה התקפת הרוקטס תהיה יעילה. בקליפ הבא קואוץ' ניק מנתח את סיכויי הארדן לעשות את המעבר בהצלחה.

דיברנו ודיברנו, תוך התעלמות מוחלטת מהפיל שבחדר. מה עם הגנה חברים? אחת מנק' החולשה של הקבוצה בשנה הקודמת, כשהעוגן ההגנתי העיקרי עזב בקיץ והתשובה היא לזרוק יותר שלשות ולרוץ יותר מהר? אז החדשות הטובות הן ששני השחקנים העיקריים שיחליפו את הווארד, קפלה וננה שהגיע מוושינגטון, היו טובים יותר הגנתית מהווארד בשנה הקודמת. הווארד דורג במקום ה-33 מבין 71 הסנטרים ב-defensive field goal percentage בהגנה בתוך הצבע, כשננה מדורג במקום ה-11 וקפלה במקום ה-6 המכובד מבין הפאוור פורוורדים. מצד שני אנדרסון דורג במקום ה-87 מתוך 94 פאוור פורוורדים בדיפנסיב רייטינג והארדן, גם אם לא גרוע כפי שציירו אותו בתקשורת, דורג במקום ה-48 מתוך 92 שוטינג גארדס.

האם בזדליק יצליח לייצב את ההגנה השברירית? הוא טוען שזה אפשרי, והגנה קבוצתית לא קשורה ליכולת האינדיבידואלית כי אם לתקשורת על המגרש ולתשומת הלב לפרטים. מאימוני הקבוצה כבר נשמעו רחשי התפעלות מהיסודיות שבה עובדים איתם בהגנה, משהו שמעולם לא חוו תחת מקהייל וביקרסטאף. אך אל נטעה חברים, יוסטון השנה לא הולכת להפוך לממפיס באישון לילה. לאוהדי הקבוצה רק נשאר לקוות שבמרבית המקרים הם יקלעו יותר טוב מהיריבים.

נק' נוספת לדאגה אצל הרוקטס היא הפציעות. גם אנדרסון, גורדון ובברלי הם שחקנים שלא ניתן לסמוך עליהם שישחקו מעל 60 משחקים לעונה. ננה, אמנם תוספת מצוינת אך בגיל 34, הוא לא יכול לתת יותר מ-20 דקות איכותיות, והרבה אחריות תיפול על קפלה הצעיר. אחריות שלא בטוח שהוא עדיין בשל אליה. לכן ההחתמה של די-מו, שמסוגל לשחק כפאוור פורוורד וכסנטר כל כך חשובה, ולדעתי הצדדים יגיעו בקרוב לעמק השווה, אולם גם הבריאות של די-מו לוטה בערפל.

בנוסף יש חשש לגבי העומק בעמדות הפוינט גארד (לכן הביאו את אניס כגיבוי) והסנטר. חוסר העומק הזה עלול להתברר כקריטי במהלך העונה אם לא ידרשו אליו.

מועמדים לפריצה

קלינט קפלה הוא המועמד העיקרי, כמו בשנה שעברה. אחרי ההבטחה שהראה בשנתיים האחרונות, השוויצרי בן ה-22 הולך לקבל מקום בחמישייה. שאלת הסיבולת שניכרה בשנה שעברה עדיין עומדת בעינה, אך הוא עבד הרבה על סיבולת בקיץ ונראה מוכן.

קיי ג'יי מקדניאלס. נראה שהוא סוף סוף מוכן להתפרצות וצפוי לקבל דקות משמעותיות ברוטציה של דאנת'וני. בלדזק לקח אותו כפרוייקט ומצפים ממנו להיות הסטופר ההגנתי של הקבוצה מהספסל. כידוע הארדן צבר הכי הרבה דקות בליגה בשנה החולפת, אך גם טרבור אריזה היה במקום החמישי והשחיקה ניכרה עליו בסוף העונה. מקדניאלס אמור לתת את העומק בכנף כמי שידע לקחת את השחקן הכי טוב של היריבה כשאריזה ובברלי על הספסל ולחפות על הגארדים. בנוסף הוא מכונת היילייטים שלא מהעולם הזה. אם ידע לשפר את קבלת ההחלטות עם הכדור, הוא הולך להיות ה-X פקטור של הרוקטס העונה.

מיני פריצה- אחרי שעונת הרוקי שלו נגמרה מהר עם פציעה, סם דקר, מקווה לפרוץ אל הרוטציה. יוסטון עדיין מתגעגעת לפרסונס, ודקר הצעיר (22) נראה כמו תואם מושלם. הוא גבוה, זריז, יודע לחתוך ולקלוע מבחוץ. בליגת הקיץ ומשחקי ההכנה הוא נראה מצוין. אם הקליעה תהיה יציבה, הוא יקבל את ההזדמנות השנה.

X פקטור

מועמדים לדעיכה/העברה

קורי ברואר- עונה גרועה כמו שסיפק בשנה שעברה לא יכולה לחזור. פשוט כי לא יקבל מספיק דקות. הוא כנראה הולך לעבור בטרייד במהלך העונה, כשגם שחרור ללא תמורה נראה כאופציה.

טרבור אריזה- במשחקי ההכנה לא נראה כאילו איבד צעד. אך השחקן הכי חשוב של הרוקטס אחרי הארדן, אמנם רק בן 31 אך צבר יותר מדי דקות בשלוש השנים האחרונות שם תפקד כמעוז ההגנה על הכנפיים. דעיכה צפוייה בשלב כלשהו, והעונה מקדניאלס יתן לו יותר זמן לנוח על הספסל.

פטריק בברלי- הוולברין לא מפסיק להיפצע. הוא לא שיחק במשחקי ההכנה בשל פציעה בברך ונראה כי בשל סגנון משחקו האגרסיבי, הפציעות ימשיכו להטריד אותו ולפגוע בקבוצה. הוא עדיין נראה כהתאמה הטובה ביותר לצד הארדן בחמישייה, אך לא נתפלא אם נמצא אותו ארוז יפה בחבילת טרייד.

לסיכום למי שאוהב לדלג לעיקר:

 • זו הקבוצה של הארדן. הם ילכו לאן שהוא יקח אותם. האם הוא יוכל לעשות את המעבר מסקורר ל'מנהל התקפה?'
 • הקבוצה הולכת לנפץ את שיא השלשות לעונה. צפו ל-35 זריקות בממוצע למשחק.
 • הגנה זה לא שם המשחק, יוסטון ינסו להיות טופ 3 ביעילות התקפית ומיקום בחצי העליון של הליגה מבחינה הגנתית יחשב להצלחה.
 • פציעות ועמידות שחקנים הם הגורם הכי משמעותי שיקבע אם העונה תהיה הצלחה או כישלון. בברלי, גורדון אנדרסון ודי מו הם המועמדים לפורענות.

תחזית אופטימית:

אין פציעות משמעותיות. הארדן עם ממוצעי דאבל-דאבל בנק' ואס', הרוקטס זורקים המון והפעם גם קולעים, מעמידים ממוצע נק' של ABA. הרוקטס עושים 52 ניצחונות ומגיעים למקום הרביעי בליגה. סיבוב שני מול ג"ס.

תחזית פסימית:

הארדן לא מצליח להסתגל ל'התקפת 7 שניות' וממשיך לכדרר במשך 20 שניות בהתקפה. דאנת'וני חוטף שבץ, מגדל שפם ומשנה את שמו רשמית למר פרינגלס. בברלי, אנדרסון וגורדון לא מפסיקים להיפצע ודי-מו גומר את העונה (והקריירה) בחודש הראשון. כבר בפברואר אריזה דורש טרייד לקונטנדרית ועובר לקליבלנד תמורת בחירת סיבוב ראשון של 2019. יוסטון נפנים לבנייה מחדש ולא עושים את הפלייאוף. מקום 10 במערב.

תחזית ריאלית:

 יוסטון יקלעו המון שלשות, הארדן ימשיך לעשות מה שהוא יודע וגם ההגנה תפתיע רבים ולא תקרוס כמצופה. אך פציעות יאטו את המומנטום של הקבוצה והיא תעשה כ-47 ניצחונות ומקום שישי במערב. ידיחו את הקליפרס בסיבוב הראשון ויפלו בסיבוב השני מול הספרס החזקים, כשאולדריג' קולע 40 נק' בממוצע למשחק.

Tags: ,

56 תגובות ל - “פריוויו עונת 2016-7 יוסטון רוקטס/ אפלטון”

 1. דדי

  14. אוק, 2016
  07:25

  דווקא מקדניאלס ברוטציה ? אותי זה מפתיע. עד עכשיו באסט מוחלט עם הייפ לא מוצדק, אבל לא ראיתי את יוסטון הקיץ אז מי יודע.

  ונראה לי ש 6 זה קצת יותר קרוב לאופטימי מאשר לריאלי, אבל רק קצת אז יאללה, קבל פס.

  Reply to this comment
 2. המשגיח

  14. אוק, 2016
  07:30

  תודה על פריוויו מעולה.

  לדעתי בלי הווארד הולכים לשנוא את הארדן קצת פחות, והוא הולך לחזור לדיוני ה-MVP.
  האיש פנומן, גם אם הוא לא שומר כזה גדול.

  אני אוהב את ההחתמה של אנדרסון (מקצועית, לא כספית), ולא מבין את זו של גורדון (מה הסיכויים שלא ייפצע?), ובאמת מקווה בשבילם שיקלעו המון, כי כל עוד ברואר-בברלי-אריזה לא בכושר שיא, ההגנה בבעיה רצינית.

  Reply to this comment
 3. מנחם לס

  14. אוק, 2016
  07:50

  ניב, אין לך מושג כמה אני מקווה שהרוקטטס יתנו עונה שתפתיע את כולם.
  פריוויו של אוהד שמכיר כל דבר בקבוצה.
  הנאה צרופה.

  Reply to this comment
  • Mbk

   14. אוק, 2016
   08:09

   אין על פריוויו של אוהד אמיתי
   זה הבסט אוף דה בסט ואפלטון מחזיק לילות שלמים מול כוחות האנטי יוסטון

   Reply to this comment
 4. הייט אשברי

  14. אוק, 2016
  08:54

  פריוויו יפה מאוהד אמיתי . יוסטון אכן תלך לאן שהארדן ייקח אותה ולא תעשה פלייאוף. מעולם לא החזקתי מהארדן . אנוכי בהתקפה וחור בהגנה . גם בעונה שעברה הוא לקח אותם בקושי למקום השמיני . והאחריות היתה שלו – לא של הווארד. מקום 10 במערב .

  Reply to this comment
  • אפלטון

   14. אוק, 2016
   10:06

   ועונה לפני כן הוא לקח אותם למקום השני (כשהווארד החמיץ חצי עונה).
   איך אומר מנחם? נחיה ונראה

   Reply to this comment
 5. רועי ויינברג

  14. אוק, 2016
  09:17

  אחלה פריוויו. אני חושב שהארדן יתן עונה ענקית, אבל שהרוקטס לא כשירים מספיק בשביל עונה שלמה (ד'אנטוני אוהב לשחוק כוכבים+גורדון, ננה ואנדרסון). מקום 9-10 במערב לדעתי.

  Reply to this comment
 6. מגבון רטוב

  14. אוק, 2016
  09:30

  איזה פריוויו… תענוג וכמעט שבת שלום

  Reply to this comment
 7. עידו גילרי

  14. אוק, 2016
  09:46

  כיף לקרוא פריוויו של אוהד שמעורה במה שקורה בקבוצה.
  נראה לי שדבר אחד בטוח- יהיה הרבה יותר כיף לראות אותם השנה. כבר אמרתי שאני חושב שיקלעו בסביבות ה-115 למשחק השאלה רק כמה יחטפו בצד השני.
  שאלה לסיום – מה הסיכוי של הבן של ווילצ'ר להיכנס לסגל במהלך העונה? יש לו יופי של יד לשלוש.

  Reply to this comment
  • אפלטון

   14. אוק, 2016
   09:54

   ווילצ'ר הילד עשה חיים קשים למורי במשחקי ההכנה. הוא היה אחד השחקנים המפתיעים לטובה. לא רק הקליעה החלקה לשלוש עם גובה של פאוור פורוורד, אלא גם מתברר שיש לו חוש מצוין לריבאונדים ו'תחושה' של המשחק שלא מזכירה רוקים (מצד שני הוא בן 24). החסרונות היא שהוא נראה קצת איטי, והגנה מאוד חלשה, גם ביחס לרוקטס.
   לא יעשה את הרוטציה של דאנת'וני אבל צריך למצוא דרך להשאיר אותו בקבוצה. הבעיה העיקרית היא הגיל שלא משאיר הרבה מקום להתמזמז איתו ולתת לו להתפתח בדי ליג (לכן לא נבחר בדראפט). מצד שני גם פרסונס הגיע בגיל הזה לליגה וכבר בשנה השנייה נתן אימפקט רציני

   Reply to this comment
   • עידו גילרי

    14. אוק, 2016
    10:09

    בקיצור יקבל את הצ'אנס שלו כשאנדרסון ייפצע.

    Reply to this comment
    • דטלף

     14. אוק, 2016
     10:57

     לפי דעתי, וכמו שאפלטון כתב (והוספתי וכתבתי למטה), הוא יקבל את הצ'אנס השנה, במיוחד אם לא יהיה הסכם עם די מו. הוא היה ממש ממש טוב בקדם עונה. והרכב שני עם הניידות של הארל כסמול בול סנטר שיכול לחפות על האיטיות שלו בהגנה מאפשר לשחק איתו על היתרונות שלו.

     Reply to this comment
 8. דטלף

  14. אוק, 2016
  10:00

  ראיתי את משחקי קדם העונה שלהם. דקר, הארל ומקדניאלס נראית נהדר. מחשבה יפה נוספת שראיתי – לשחק אותו סגנון עם החמישיה השניה רק עם גורדון בתפקיד הארדן. אם דקר לא יפצע הוא עוד יהיה הפתעת העונה, יכול להיות שחקן מעולה בליגה.
  גם Kyle Wiltjer היה מעולה בהכנה כסטרץ 4, עם חוזה לא מובטח ואולי יכנס לסגל (אם לדוגמא די מו. לא יוחתם בסופו של דבר).
  מקדניאלס יכול להיות בחמישיה.

  Reply to this comment
 9. גיא

  14. אוק, 2016
  10:14

  תענוג של פריוויו, אפלטון. חיכיתי לו בקוצר רוח, והוא לא אכזב.

  יוסטון השנה קבוצה מרתקת, ויצא לי לצפות בכל דקה של משחקי קדם העונה שלהם.
  נכון, אלו רק משחקי קדם עונה,
  אבל כבר רואים שיש היגיון לשיגעון –
  ד'אנטוני בנה קבוצה בדמותו של הארדן,
  והארדן שחקן התקפה אדיר.
  לדעתי, יוסטון תלחם עם הקליפרס על המקום השלישי במערב,
  ואני לא רואה מצב (חוץ מפציעה להארדן, או גל פציעות לשחקנים המשלימים) שהם מסיימים מתחת למקום ה-4 במערב
  (ההימור שלי – מקום שלישי)

  Reply to this comment
  • אפלטון

   14. אוק, 2016
   12:42

   או אה גיא אתה אפילו יותר אופטימי ממני, מה שמעלה בי חשש כשאני מכיר את יכולת הניחוס שלך.
   לא חושב שאפשר לקוות שלא יהיו פציעות והקליפרס באמת קבוצה יותר טובה ורצה ביחד הרבה זמן.
   מקומות 4-10 במערב פתוחים לחלוטין כשאוקלהומה,ממפיס, פורטלנד, יוסטון, דאלאס ויוטה כולן פחות או יותר שוות ובאמת הפציעות יכריעו לכאן או לכאן.
   אני חושב שמתוכן ממפיס יפלו (סגל קצר מדי, אבל אני אומר את זה כל שנה), אוקלהומה יהיו הרבה יותר גרועים מהציפיות ויגיעו בקושי רב אם בכלל, חשוב יש לי הרגשה שיוטה לא מספיק קילרים כדי להיכנס לפלייאוף במערב התחרותי.
   בכל מקרה לגבי כל אחת מהקבוצות האלה כל תחזית בין 4-10 היא ריאלית. ואם ת'יבודו יעשה קסמים במינסוטה בכלל התמונה מסתבכת

   Reply to this comment
 10. גיא

  14. אוק, 2016
  10:15

  דרך אגב,
  הארדן הוא ההימור שלי לתואר ה-MVP.
  אם יוסטון מסיימים במקום השלישי במערב, והארדן יוביל את טבלת הקלעים לצד 10+ אסיסטים למשחק,
  זה שלו.

  Reply to this comment
  • רועי ויינברג

   14. אוק, 2016
   10:56

   מסכים, אבל זה וואחד "אם"

   Reply to this comment
   • דטלף

    14. אוק, 2016
    11:24

    לדעתי דווקא לא הימור מופרך. אני חושב שביחס לכל הספקות לגביהם וגם לגבי דאנטוני, הם יהיו מעולים השנה. יש להם סגל ממש טוב. חוץ מזה, אנשים לא מעריכים כמה מקהייל לא היה מאמן טוב (וכמובן שהמחליף שלו נקלע למצב גרוע) וכמה הווארד (וגם לאוסן בתחילת העונה) הוא השפעה רעה על דינמיקה של קבוצה שבה הוא אמור להיות "רק" מספר 2-3.

    Reply to this comment
    • רועי ויינברג

     14. אוק, 2016
     12:55

     עדיין. לפני פורטלנד וספרס/קליפרס?

     Reply to this comment
     • גיא

      14. אוק, 2016
      13:30

      גולדן סטייט והספרס. סביר להניח שהם (לפחות) ברמה אחת מעל שאר המערב.
      קליפרס, ששנה שעברה הייתה יכולה לעשות הרבה צרות לכל קבוצה, אם רק הם היו קצת פחות הקליפרס (ואני מתכוון למזל הרע. גריפין + כריס פול פצועים), לא מקבלים מספיק כבוד (הקבוצה עם אותה ליבה כבר כמה שנים), אבל לדעתי – הם למעשה מועדים לפציעות יותר מהרוקטס. גריפין ספג פציעות שקשה מאוד להאושש מהם, ויש לי חששות בקשר לצוות הרפואי, ובקשר ליכולת קבלת ההחלטות הרפאויות, של הקבוצה.
      בריאים? הם יכולים גם לאיים על המקום השני.
      יוסטון – פורטלנד – ממפיס – דאלאס – יוטה – אוקלהומה.
      מבין קבוצות אלו, הכי פגיעים נראים הת'אנדר, בעיקר לאור העובדה שהקבוצה עברה הכי הרבה שינויים בסגל, רובם לרעה.
      דאלאס מבוגרים מדי,
      יוטה חסרי כוח אש קונסיסטנטי.
      מבין פורטלנד, ממפיס ויוסטון –
      יוסטון עושה לי את הרושם כקבוצה הכי מאוזנת, עם התקרה הכי גבוהה.

      (פורטלנד סובלים מעודף כישרון בעמדות ספציפיות, וחוסר אקוטי בעמדות אחרות. בהחלט יכול להגיע טרייד לפני הדד ליין, כזה שישנה לחלוטין את התחזית לגביהם.)

      לכן, לדעתי, מקום 3 – 4 ליוסטון, זו תחזית ריאלית לחלוטין.

     • רועי ויינברג

      14. אוק, 2016
      15:20

      מסכים בקשר לספרס (ולקליפרס), אבל אני חושב שגם יוסטון מועדת לפציעות. בברלי, אנדרסון, ננה וגורדון מאוד מאוד מועדים לפציעות ואנחנו לא יודעים מה הסיבולת של קפלה כשחקן פותח שנה שלמה. כשמוסיפים לזה את ד'אנטוני שאוהב לשחוק את השחקנים שלו, יש סיכון.

      כשהם בריאים הם עדיפים על ממפיס ודאלאס, אולי גם על אוקלהומה, אבל לא על פורטלנד. יש להם עומק מרשים מאוד והם התחזקו בנקודות החולשה שלהם. כנראה יהיה טרייד של אחד משחקני הכנפיים (קראב/ טרנר/ אמינו/ הרקלס) על שוטינג גארד של 3&D שיתרום מהספסל ויתן מנוחה למקולום.

      אז אולי מקום רביעי אפשרי, אבל בשביל זה צריך שהם ישארו מאוד בריאים וכל השאר יפצעו/יאכזבו משמעותית. לכן עדיין נשאר סימן שאלה.

 11. שמייקל

  14. אוק, 2016
  10:24

  וואוו לא ידעתי שדאנטוני מאמן שם, אחת הקבוצות המעניינות במערב. ראיין אנדרסון הוא כלי נשק רציני שלא מוערך מספיק והארדן כרכז זאת הברקה, הארדן עם הכדור, התקפות מהירות וקלעי 3 שמרווחים לו את המגרש. מעניין מאוד

  Reply to this comment
 12. פינקי

  14. אוק, 2016
  11:37

  פריוויו מעולה, תודה.

  דעתי הצנועה על נקודות הסיום שלך:

  1. לא.
  הארדן שחקן מוכשר בטירוף, בטופ של הליגה ללא ספק, אבל הרעיון ששחקן שרק בעונה שעברה שבר את שיא האיבודים של הNBA יכול להפוך למנהל התקפה יעיל הוא טיפה נאיבי בעיניי.
  גם הסינגור שהוא היה צריך לנהל אחוז גדול של פוזשנים לא מספיק לדעתי.

  2. אולי ינפצו את שיא הזריקות (גם לא סביר…)
  יש להם אחלה קלעים, אבל הם לא תחרות לאלו של ג"ס של שנה שעברה, ובטח שלא עכשיו עם התוספת של KD.

  3. אפשרי בהחלט.
  תלוי בעיקר בהארדן (התקפית) ובקאפלה, שאני מאוד מחזיק ממנו, וחושב שיש לו עתיד לא רע בליגה (הגנתית).

  4. מקווה באמת שיהיו בריאים.
  אנדרסון בריא יכול לשנות את כל העונה של הרוקטס.

  מקום 6 הוא אפשרי, לדעתי 7-8 יותר ריאלי.

  Reply to this comment
  • עידו גילרי

   14. אוק, 2016
   11:56

   לגבי הארדן, הוא אף פעם לא יהיה פוינט גארד טבעי אבל אני חושב שאפלטון הסביר יפה את ההבדלים מהעונה שעברה ולמה זה יכול לעבוד.
   רק בשביל הפרספקטיבה לאייזאה תומאס הייתה עונה של רק 30 איבודים פחות על יותר ממאה דקות פחות. כלומר קצב איבוד גבוה יותר. שנה מאוחר יותר דטרויט היו בגמר שנתיים אחר כך אלופים.

   Reply to this comment
   • פינקי

    14. אוק, 2016
    14:12

    תומאס גם מסר הרבה יותר, מה שמן הסתם גרר עוד כמה איבודים (למסירה לאסיסט יש סיכוי יותר גבוה להפוך לאיבוד מאשר זריקה או חדירה לסל).

    אבל בכללי, אני לא אומר שאין סיכוי שזה יקרה, רק שהסבירות מאוד נמוכה.
    אם זה יקרה אני אשמח, הארדן גם ככה שחקן מעולה, תוסיף לו ניהול משחק יעיל והוא גארד כמעט מושלם (הגנה…)

    Reply to this comment
 13. Berch

  14. אוק, 2016
  13:02

  פרוויו מעולה.
  הם צריכים להתחיל את העונה הפוך, עם שחקנים מקצה הספסל והרוקיז…. ואז, כשמכת הפציעות תגיע, שחקני החמישיה יהיו בריאים ויוכלו לתת את הספרינט המתבקש לתוך הפלייאוף.
  איך לא חשבו על זה קודם 🙂

  Reply to this comment
 14. אשך טמיר המקורי

  14. אוק, 2016
  13:24

  פריוויו לעילה ולעילה (גיא?!)

  התחזית האופטימית – שיהיו קצת פחות מגעילים

  הפסימית – שיהיו הבדיחה של הליגה

  הריאלית – יהיו קצת פחות מגעילים אבל הבדיחה של הליגה

  Reply to this comment
  • Mbk

   14. אוק, 2016
   13:28

   גדול 🙂

   Reply to this comment
  • גיא

   14. אוק, 2016
   13:57

   אני מוכן לסכן בירה נוספת על התחזית שיוסטון מסיימים בטופ 4.

   את הנימוק – ראה לעיל.

   לעיל – מארמית, פירושו 'למעלה'.
   לעלא – גם כן 'למעלה', אבל במובן של 'הכי טוב':
   "לְעֵלָּא מִן כָּל בִּרְכָתָא וְשִׁירָתָא" (מתוך ה-'קדיש')
   למעלה מכל הברכות והשירים.

   'לעלא ולעלא' , 'לעילא ולעילא' ,
   פירושן =
   הטופ שבטופ.

   לדוגמה:
   (ציטוט מהופס, מאי 2017)

   אשך טמיר המקורי:
   "אני בשוק, אני בהלם, אני המומה! מה שהארדן עשה השנה, לעילה ולעילה!"

   Reply to this comment
   • אשך טמיר המקורי

    14. אוק, 2016
    14:06

    תגובה לעילא ולעילא, אפילו עלה לי קצת הבורקס

    Reply to this comment
    • Mbk

     14. אוק, 2016
     16:48

     איזה בורקס ? לפחות היה חם מהתנור ?

     Reply to this comment
     • רועי ויינברג

      14. אוק, 2016
      17:02

      🙂

     • אשך טמיר המקורי

      14. אוק, 2016
      21:10

      קר מהמינימרקט

 15. סולי

  14. אוק, 2016
  13:52

  אני בעדם, קבוצה שיכולה לנצח כל אחת בערב נתון.
  הארדן שחקן ההתקפה המגוון בליגה (טוב אולי לא הכי- אבל טופ 3 קל), רק שירצה לשמור קצת.
  יאללה שיביאו איזה סרחיו יול שיכניס בהם נשמה.

  Reply to this comment
 16. פומה

  14. אוק, 2016
  14:15

  מענין
  באמת מענין האם הארדן יכול להפסיק להיות שחקן אנוכי יתכן מאד שאם הכדור והקבוצה בידיים שלו שכן .
  האם הוא יכול להיות הרכז היחידסביר להניח שלא ויצטרך רעז נוסף לידו .
  לא מכיר את דאנתוני טוב מספיקאצל מאמנים אחרים פורטלנד שארלוט זו בדיור השיטה .
  יהיה מענין .

  Reply to this comment
 17. יאיר

  14. אוק, 2016
  14:21

  פריוויו מעולה!! נהניתי מאוד

  אני חושב שיוסטון תפתיע מאוד. אני מקווה שהארדן יתגלח

  Reply to this comment
 18. עידן עופר

  14. אוק, 2016
  15:07

  פריוויו אדיר אפלטון! מחסור רציני בעמדת הרכז ובמאמן עם אוריינטציה הגנתית..

  Reply to this comment
 19. דובי

  14. אוק, 2016
  15:23

  אני מת שיוסטון יצליחו. מת לראות את הארדן מככב בפוינט וסותם פיות, גם את שלי. מת לראות קבוצה במודל דאנטוני מצליחה.
  מאחל לך אפלטון לילות רבים של כיף.
  למרות כמובן שמפקפק ברעיון של הארדן רכז ודאנטוני מאמן, ודאנטוני מאמן בהצלחה את הארדן.

  Reply to this comment
  • אפלטון

   14. אוק, 2016
   17:17

   לא טוב לי. יש כאן יותר מדי אנשים אופטימיים לגבי יוסטון. התרגלנו להיות הקבוצה השנואה במערב, אני לא כל כך יודע איך להתמודד עם כל האהבה הזאת.
   פאק יו חרא של גמל

   Reply to this comment
   • עידו גילרי

    14. אוק, 2016
    17:20

    בגדול זה רק גיא אז אתה יכול להיות רגוע.

    Reply to this comment
    • רועי ויינברג

     14. אוק, 2016
     17:34

     אם גיא חושב שהם יסיימו במקום השלישי ויאיר כותב שהם יפתיעו מאוד, 2 כוחות הניחוס החזקים באתר (בלי להעליב כמובן) נגדכם. בהצלחה

     Reply to this comment
     • אפלטון

      14. אוק, 2016
      17:49

      חשדתי שיש כאן מזימה אפלה לשלח בנו את כוחות האופל.
      למזלי אני החלטתי מזמן להגיד אמן על כל מה שגיא אומר, חברי האתר חייבים לו מבשלת בירה קטנה באירלנד. ככה שאני לוקח איתי את הצד האפל של הניחוס.

     • דובי

      14. אוק, 2016
      20:29

      לא כתבתי שאני חושב שתצליחו, רק שאני מקווה.
      להארדן בהתקפה של דאנטוני יש פוטנציאל להיות עניין מהמם לצפייה.
      בידור, זה מה שאנחנו מחפשים.

     • ido

      15. אוק, 2016
      02:37

      I recon too Huston will be gr8

 20. Ljos

  14. אוק, 2016
  19:04

  מעניין אם המוריבול נזרק הצידה השנה, או שהרובוט העונה לשם "דריל מורי" הצליח לעדכן תוכנה והוסיף לאלגוריתמים (אלגוריתמות? אלגוריתמאים? זה בכלל אפשרי ברבים?) הסטטיסטיים גם אלמנט אנושי.
  טיי לוסון וה-DUI עזב (והשאיר את הארדן וה-DIY שלו לבד בעונה שעברה). ג'וש סמית' הגיע רק כדי להיחתך שוב. וגולת הכותרת – דווייט הווארד עזב. ברגע שהסופר-סופט-מן עזב, והחליפו אותו בכל דבר שהוא מעל מקל פוגו, יהיה שיפור עצום בקבוצה. וזה עוד לפני שדיברנו על הארדן, שנשמע (נקרא) שהוא מצליח להפנים את השינויים הדרושים, גם אם רק במשחקי אימון.
  התקפה מפחידה, הגנה מפחידה (את אוהדי הטילים. הטילאיים? זה אפשרי ברבים?), מבטיח שיהיה מהנה לצפות במשחקים של הקבוצה, כאוהד נייטרלי, כמעט כמו לקרוא את הפריוויו.

  יש חדשות בנוגע לדי-מו? משונה מה שקורה שם.

  Reply to this comment
  • אפלטון

   14. אוק, 2016
   19:18

   המוריבול התרכך, יש פיחות במעמד של מורי שדאנת'וני לא היה המועמד שלו. גם ההחתמות של אנדרסון וגורדון שהן החתמות בהרבה כסף עם סיכון גבוה ובעיקר לא מתוחכמות ומתחכמות, לא נראות מפרי מוחו של מורי שבטח כמו עומר מזיג היה מדרג אותם FAR 2 בספר שלו.
   לאוהדי הרוקטס אתה יכול לקרוא פשוט קלאצ' פאנס. אמנם זה היה לפני 20 שנה, אבל הכינוי דבק.
   די-מו סיפור ממש הזוי. בגדול אף קבוצה לא חתמה על הקווליפיינג אופר של 4.4 מליון שיוסטון שמה עליו. יוסטון גם לא וויתרה עליו כמו שוויתרה על טרנס ג'ונס. ככה שלמעשה הוא שייך לקבוצה גם אם יסרב לחתום על הקווליפיינג אופר שלפי הסוכן המפגר שלו היא 'מעליבה'. הוא רוצה משהו בסגנון 10 מליון לעונה.
   האופציה שלו היא להיכנס להולד אאוט עד שיוסטון יכנעו (על זה הוא הולך כי תוקף הקווליפיינג אופר כבר פג) האופציה השנייה היא לשחק שנה באירופה.
   כל הלברג' אצל יוסטון אבל נראה לי שבשביל ההרגשה הטובה ינסו להגיע להסכמה על משהו באמצע, 7-8 מליון לעונה. הקטע שהוא גם רוצה חוזה ארוך טווח וזה יוסטון לא מוכנה לתת מהפחד שהגב שלו יחזור לסורו. בקיצור, מלפפון חמוץ.

   Reply to this comment
   • Ljos

    14. אוק, 2016
    21:28

    אהבתי את הכינוי (גם "איסלנדי" אחלה). אדבק אליו.
    משמח, אותי לפחות, לשמוע על Designed Analytical Robot for Yuppie Loonies מורי. יש עוד סיכוי לקבוצה.
    הזוי יותר משחשבתי הסיפור עם דונאטאס. תודה על ההרחבה. אין לו שום דבר שפועל לטובתו, והוא עדיין הולך פול מונטי. כמעט גורם לי להעריך את ההתמדה שלו.

    Reply to this comment
 21. bobby

  14. אוק, 2016
  23:34

  תודה רבה על הכתיבה המעולה אפלטון!

  אין לי כרגע הרבה זמן לכתוב,,מקווה לכתוב תגובה מפורטת בימים הקרובים.

  Reply to this comment
 22. עומר

  15. אוק, 2016
  00:10

  פריוויו נהדר. עכשיו שאין את הווארד הקבוצה הזאת חוזרת להיות כיפית.
  אני גם בעד עונה טובה של יוסטון, ולפי דעתי יהיה ממש כיף לצפות בהם, מקווה שההתקפה של דאנטוני תשב בול על הארדן, כי זה יכול להיות מרהיב. אבל מצד שני כמו שאמר פינקי, זה גם יכול להגמר רע.
  השנה יש חבורה של קבוצות מתחדשות\צעירות במערב שיהיה כיף לראות, יחד עם יוסטון יש גם את יוטה, מינסוטה, פורטלנד ואוקייסי שיהיה מאוד מעניין לראות.

  Reply to this comment
 23. כדורסל מתחיל בהגנה

  15. אוק, 2016
  02:25

  לא יודע איך אתם מצליחים לקחת ברצינות קבוצה שהארדן הוא הכוכב שלה.

  Reply to this comment
 24. bobby

  15. אוק, 2016
  10:25

  טוב, אז בגדול אפשר להגיד שהעונה הזאת תלויה, לפחות לדעתי, בעיקר בבריאות.
  אם במהלך רוב העונה אין פציעות רציניות מלבד כמה משחקים פה ושם של שחקני משנה (כלומר – כל אחד חוץ מהארדן), ולפלייאוף כולם מגיעים בריאים, אז יוסטון בהחלט יכולים להתברג במקומות 3-6.
  מבחינת שיטת המשחק, אני מאוד מאמין שדאנטוני יעשה עבודה טובה. אז נכון שהוא לא יודע הגנה, אבל בשביל כמו שאפלטון רשם יש עוזר מאמן. ובכלל, מה שהיה הכי קשה עם יוסטון בתקופת מקהייל זה בהחלט משחק ההתקפה שהיה מאוד לא מסודר ומגעיל לצפייה. דאנטוני מביא איתו שיטת משחק, וכבר בפרסיזון רואים ניצנים למשחק התקפה שוטף ומאורגן.

  הבעיה העיקרית היא כמובן פוטנציאל הפציעות המרובות בסגל –
  אנדרסון (שאמור להיות ספק הנקודות השני בקבוצה), גורדון (כנראה השחקן ה-6), ננה, בברלי, די-מו (בהנחה שיישאר) – כולם לא חברים במועדון -82.
  אפשר רק לקוות שתהיה ״רוטציית פציעות״ – שאף פעם לא יהיה בעת ובעונה אחת יותר משחקן אחד או גג שניים שפצועים, ושלקראת הפלייאוף כולם יהיו בריאים.

  Reply to this comment
 25. עגל

  15. אוק, 2016
  12:54

  האם הארדן יוכל להיות פוינט גארד? לאיודע, כל נטל ההתקפה יהיה עליו, גם לסור וגם לקלוע, ואז בהגנה הואשוב ישאר בלי כוח.
  אנחנו אוהדי יוסטון תמיד אופטימיים והשנה אכן יש מקום לאופטימיות. אם כולם ישחקו ולא יפצעו יוסטון תהיה בטופ 4. זה אם גדול אבל נחיה ונראה. מה שבטוח הקבוצה תהיה מהנה לצפיה.
  הסיפור עם דימו מעצבן, אם יהיה בריא הוא שחקן מצוין שיכול לתרום המון.
  לסיכום, יוסטון רמה מתחת לס"א, קליפרס וג"ס ובתחרות מול פורטלנד.

  Reply to this comment
 26. האסטבן שהמום מטיבו של האתר

  16. אוק, 2016
  00:57

  פרוויוו משובח ומקיף כמו של מישהו מתוך הקבוצה
  (אפלטון כנראה סקאוט שלהם/ הלוחש סודות לפרינגלנס (דאנטוני) ),
  הארדן הוא יותר מנהיג עכשיו בעל אחריות גבוהה יותר,
  עליו ועל החדשים האלמוניים יפול דבר,
  יאללה שיחתימו את די מו כבר.
  קבוצה חצי חדשה שבאמת מעניין לראות איך ישתלב הכל,
  כנראה שבהתקפה נהנה לראות לפחות חלק מהעונה.

  Reply to this comment
 27. האסטבן שהמום מטיבו של האתר

  16. אוק, 2016
  01:00

  * ההתקפה תיהיה מהנה בטח בחלק מהעונה,
  ואולי תיהיה התרסקות גדולה בשביל צמיחה מחודשת.

  Reply to this comment

Trackbacks/Pingbacks

 1. גם השנה- הארדן הוא ה-MVP האמיתי / אפלטון | Hoops - 15 במרץ 2017

  […] בליצ'ר רפורט מיקמו אותם במקום ה-14 בליגה בתחזית העונתית, ESPN מיקמו אותם במקום ה-8 במערב ו-16 בליגה כולה. אפילו בפריוויו העונתי בהופס שנכתב על ידי אוהד הקבוצה, התחזית הריאלית היתה מקום 6 במערב, ומרבית המגיבים טענו שזו תחזית אופטימית מדי (שאפו לגיא שראה את הנולד). http://www.hoops.co.il/?p=78922 […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *