אחד על אחד (7): טייריק אוונס vs דמאר דרוזן / יונתן שגב

ממשיכים בסדרת ה-"אחד על אחד" והפעם נתמקד בשני שחקנים בעמדת הכנף, דמאר דרוזן וטייריק אוונס.

בלי להתברבר, פשוט ניגש להשוואה:

טייריק אוונס vs דמאר דרוזן

הקטגוריות של היום לפי הסדר:

1)קליעה מקרוב – אתלטיות 2) יצירת נקודות 3) הגנה 4) מאזן קבוצתי 5) יצירה עצמית ולאחרים 6) קליעה מחצי מרחק-מרחק 7) מנהיגות וקלאץ' 8) פוזשנים – איבוד והשגה

תכונות דומות:

קליעה מקרוב – אתלטיות

בגדול, חדירה לצבע, סיום חזק בטבעת, הליכה לקו העונשין – כל אלו הם מוטיבים חשובים גם אצל דרוזן וגם אצל אוונס. למעשה, הקלעים הללו מייצגים את הזן הנכחד של עמדת ה-SG, שמונהג ע"י דווין וויד, ואלו שחקנים המסמכים בעיקר על החדירה שלהם וגם על זריקת החצי מרחק כשהם משאירים את הלונג בול לאחרים.

 

בואו נעיף מבט בקצת סטטיסטיקה:

אוונס לוקח כ-47% (!) מתוך הצבע (0-3 פיט) עצמו! הוא קולע אותן באחוז מצויין של 59%. כך, נוצר מצב שהוא קולע כ-4 זריקות בתוך הצבע מתוך 6.8 ניסיונות. תוסיפו לכך פלוטארים וזריקות נוספות (3-10 פיט) שמהווים כמעט 19% מזריקותיו ותקבלו שחקן שמסתמך כמעט לחלוטין על הזריקות מקרוב. עם זאת, את הזריקות מהטווח הקרוב (3-10) הוא קולע ב-32% בלבד (0.8 קליעות מתוך 2.6 זריקות).

בסך הכל – כ-4.8 קליעות מתוך 9.2 זריקות, מה שנותן לו 53% מקרוב, ומהווה כשני שליש (66%) מזריקותיו. תוסיפו לזה 4.7 ביקורים בקו הבונוס בממוצע למשחק לאורך הקריירה ו-71 דאנקים.

עכשיו, בואו נסתכל על מספריו של דרוזן. בניגוד לאוונס, הוא לוקח 23% מזריקותיו מתוך הצבע. הוא קולע את אלו ב-64% – 2.1 קליעות מתוך 3.3 זריקות בממוצע למשחק לאורך הקריירה. בטווח הפלוטארים, לדרוזן מספרים לא רעים בכלל. הוא זורק משם 15% מזריקותיו וקולע אותן ב-43%. זה נותן לו בסך הכל 0.9 קליעות מתוך 2.1 זריקות.

בסך הכל – כ-3 קליעות בממוצע למשחק בקריירה מתוך כ-5.4 ניסיונות, מה שנותן לו 56% אחוז משם, ומהווה כ-39% מזריקותיו. תוסיפו לזה 5.5 ביקורים על קו העונשין בממוצע למשחק בקריירה וגם 265 דאנקים.

סיכום: שני שחקנים שחודרים לצבע בשתי צורורת שונות – טייריק משתמש בעיקר בכוח שלו ובכדרור, בעוד דרוזן עושה זאת יותר בשטף הקבוצתי ובהרבה תנועה ללא כדור. המספרים בהתאם: האחוזים של דרוזן טובים יותר והוא סוחט פאולים רבים יותר ומגיע למצבים קלים יותר (דאנקים). אוונס לוקח כמות זריקות הרבה יותר גדולה מהטווחים, אבל אחוזיו נפגעים.

ציונים:

טייריק אוונס – 9.0

דמאר דרוזן – 9.0

 

וויד עולה לג'אמפ שוט. מייצג זן נדיר של SG שמשחקים ללא זריקה יציבה מהשלוש.

 

יצירת נקודות

כשני שחקנים בעמדת ה-SG, כמובן שתפקידם העיקרי והראשוני הוא לשים את הכדור בסל, בכל דרך שהיא, מכל טווח שהוא.

אוונס, קולע 16.8 נק' בממוצע למשחק לאורך הקריירה, כשהוא מבלה על הפארקט 33.5 דק', בממוצע. בתרגום ל-100 פוזשנים הוא קולע 25.7 נק'.

האחוזים שלו עומדים על 45% מהשדה, 28% מהשלוש ו-75% מהעונשין. כשמסתכלים על המדדים היותר מתוחכמים, ה-TS% של אוונס הוא 51 וה-eFG עומד על 47%. בסך הכל, אוונס קולע 1.17 נק' על כל זריקה מהשדה.

לדרוזן יש ממוצע קריירה של 17.2 נק' בכמות דקות זהה לזו של אוונס (כך שאין צורך להעביר את זה ל-36 דק'). במדד של 100 פוזשנים ממוצעיו עולים ל-26.8 נק'.

האחוזים של שחקן טורנטו עומדים על 44% מהשדה, 27% מהשלוש ו-82% מהעונשין. ה-TS של דרוזן עומד על 52% וה-eFG% שלו הוא 45%. בסך הכל, דרוזן קולע 1.23 נק' על כל זריקה מהשדה.

סיכום: אנחנו רואים שני סקוררים לא רעים, שקולעים את נקודותיהם ביעילות בינונית ומטה. גם האחוזים של אוונס וגם האחוזים של דרוזן טעונים שיפור, במיוחד מהשלוש כפי שכבר כתבתי. עם זאת, אין ספק ששני השחקנים מראים לנו ממוצאים כמעט זהים.

ציונים:

טייריק אוונס – 7.0

דמאר דרוזן – 7.0

 

הגנה

כשני שוטינג גארד'ס מאוד אתלטיים, גם לאוונס וגם לדרוזן יש פוטנציאל הגנתי די גבוה. בנוסף, שניהם חזקים ובעלי מוטת ידיים ארוכה [במיוחד אוונס שמחזיק ב(מחזיק עם, יותר נכון) ידיים באורך של כ-2.12 ס"מ].

עכשיו, בואו נסתכל על המספרים:

אוונס חוטף 1.4 כדורים בממוצע למשחק בקריירה ומוסיף לכך 0.4 חסימות. ה-DWS שלו עומד בסך הכל על 8.8 בשש עונותיו בליגה הטובה בעולם.

לדרוזן, לעומת זאת, יש 0.9 גנבות בלבד ו-0.3 גגות. ה-DWS שלו עומד על 8.1 בכמות זהה של שנים לאלו של אוונס.

עכשיו, אעזוב את הנתונים ואנתח מעט עם העיניים. גם דרוזן וגם אוונס הם שומרים מעולים. דרוזן מנצל את האתלטיות וזריזות הרגליים שלו וכמו כן את הכוח שלו כדי לעצור בעיקר שחקני כנף, ויכול גם לשמור על רכזים. אוונס מנצל דווקא את מוטת הידיים שלו ואת אינטליגנציית המשחק שלו כדי להיות שומר טוב, בעיקר על שתי עמדות הגארד. עם זאת, שניהם לא סטופרים ברמה של השומרים הטובים בליגה בעמדות שלהם, כגון ג'ימי באטלר, לברון ג'יימס, אנדרה איגודלה פול ג'ורג' וכמובן שחקן ההגנה של השנה, קוואי לאונרד.

סיכום: שני שחקני הגנה טובים בהחלט. עם זאת, אין ספק שיש להם עוד פוטנציאל די גדול להשתפר ולהתפתח בצד הזה של המגרש. יש לזכור גם שהם משחקים עם שני רכזי הגנה טובים מאוד בדמות קייל לאורי וג'רו הולידי, מה שקצת מוריד מהקרדיט להגנה שלהם, שבהחלט טובה.

ציונים:

טייריק אוונס – 8.5

דמאר דרוזן – 8.0

 

מאזן קבוצתי

בלי קשקשת פשוט אציג בפניכם את מאזן הקבוצות שלהם במשחקים שבהם אוונס ודרוזן לקחו חלק:

ב-403 המשחקים שאוונס שיחק בשש העונות הרגילות האחרונות, מאזנו עומד על 155 ניצ' לעומת 253 הפסדים – 38% הצלחה.

קבוצתיו של אוונס לא העפילו לפלייאוף באף שנה פרט בזו החולפת, שם ניו אורלינס שלו הפסידה את כל 4 המשחקים.

ב-443 משחקיו של דרוזן בליגה, טורונטו, הקבוצה היחידה שהוא שיחק בה, ניצחה 196 משחקים והפסידה 247 כשהוא דרך על הפרקט, מה שמעניק לו 44% הצלחה.

הראפטורס העפילו פעמים לפלייאוף, שם פעמיים הפסידו את יתרון הביתיות שהיה להם בסיבוב הראשון, פעם לברוקלין של פול פירס בתוצאה 4-3 ופעם לוושינגטון של פול פירס בסוויפ משפיל – 4-0. בסך הכל מאזנו של דרוזן עומד על 8-3 (27% הצלחה) בפלייאוף.

סיכום: אפשר לראות ששני השחקנים שיחקו בקבוצות (או קבוצה) מפסידות לאורך רוב הקריירה שלהם, וזה בדיוק הזמן שהם מתחילים להשתחרר מזה. בכל מקרה, מאזנם הוא מתחת לכל ביקורת, רק חשוב לציין שאוונס בילה את כל שנותיו במערב ודרוזן את כל שנותיו במזרח.

ציונים:

טייריק אוונס – 4.5

דמאר דרוזן – 5.5

 

מי טובה יותר?
או שמא, מי טובה יותר? אני מבולבל…

תכונות שונות:

יצירה עצמית ולאחרים

כאן כבר אפשר לראות הבדל משמעותי בין השניים.

אוונס, על אף היותו שוטינג גארד בהגדרה, הרבה פעמים משחק כמעין רכז. הוא מעולה בפיק אנד רול, יודע להיכנס לצבע בכוחות עצמו וגם להשאיר איזה אסיסט לחבר.

המספרים בהתאם: לאוונס ממוצע קריירה של 5.2 אס' ו-8 אס', אם מסתכלים על זה במדד ל-100 פוזשנים. בנוסף, רק 27% מהסלים לשתי נקודות שלו באים מאסיסטים וגם 33% מהשלשות הוא יוצר לבד (67% הנותרות באות מאסיסטים).

דרוזן. דרוזן הוא הרבה פחות טוב בתחום הזה. הוא מתרכז בתפקידו העיקרי של ה-SG המצוי: סקורינג. אין לו יכולת יצירה עצמית גבוהה במיוחד, בטח לא לחברים.

העיפו מבט במספרים: 2.4 אס' זה ממוצע הקריירה של דרוזן (אם כי בשתי העונות האחרונות הוא עלה ל-4.0 ו-3.5 בהתאמה), כשבמדד ה-100 פוזשנים הוא עומד על 3.7. בסך הכל, מסלי השתיים של דרוזן 54% באים מאסיסטים וכמו כן 86% מהשלשות.

סיכום: יתרון משמעותי ביותר לאוונס בתחום הזה. יכול להיות, שחלק מהנקודות שהוא הפסיד ב-"מאזן הקבוצתי" הם בגלל זה. יכול מאוד להיות שזה בכלל חסרון כשמסתכלים על קבוצה שלמה, אבל בכל מקרה, כאן, החלטתי שזו כן יכולת חשובה שתהיה לשחקן ולכן:

ציונים:

טייריק אוונס – 8.0

דמאר דרוזן – 5.5

 

קליעה מחצי מרחק – מרחק

אם הייתי מתייחס רק ל-"מרחק", אז הקטגוריה הזו הייתה צריכה להיות תחת "תכונות דומות", אבל היות שאני מתייחס גם לחצי מרחק, אז היא לא. מדוע? מכיוון שדרוזן זורק כמות מאוד גדולה מזריקותיו מחצי מרחק לעומת אוונס שממעט להשתמש בטווח. בואו נסתכל על זה:

אוונס, 26 עוד מעט, לוקח 16% מהזריקות שלו מטווח המיד ריינג' הרחוק (16 פיט עד לשלוש) וקולע את אלו ב-33% בלבד (0.73 מתוך 2.22 בממוצע למשחק). שלשות, לעומת זאת, מהוות 14% מסך זריקותיו, ואת אלה הוא קולע ב-28% (0.57 מתוך 2.07 בקריירה). סך הכל, הוא עומד על 30% מ-16 פיט והלאה.

עם זאת, כשהופכים את זריקת השלוש נקודות לשווה נקודה יותר (בחישוב כל שלשה מוצלחת הופכת לנקודה וחצי לעומת סל שתיים שנשאר רגיל), הרי שאוונס עומד על 37% מהטווחים הללו.

דרוזן, גם הוא בן 26 בקרוב, לוקח לא פחות מ-34% מזריקותיו מטווח הביניים הרחוק. הוא קולע את אלו ב-38% – 1.82 קליעות מהטווח מתוך 4.76 ניסיונות. בשלשות, נתוניו יותר קרובים לאוונס, כשהוא זורק כ-9% מזריקותיו מקו השלוש וקולע אותן ב-27% – 0.35 קליעות מתוך 1.3 זריקות בממוצע למשחק. סך הכל, הוא עומד על 36% מ-16 פיט והלאה.

כשהופכים את זריקת השלוש של דרוזן לבעלת שווי של נקודה יותר אז הוא עומד על 39% מהטווחים הללו.

סיכום: שני קלעים רעים בהחלט מהטווחים הרחוקים. אגב, הזריקה ממיד ריינג', אף על פי שדרוזן קולע אותה באחוזים גבוהים יותר, נחשבת לזריקה הכי פחות יעילה בכדורסל, לכן כמו בסעיף הקודם, אנחנו נתקלים בשאלה האם עדיף לקבוצה לקבל את האחוזים + כמות הזריקות של דרוזן, בידיעה שזו זריקה לא יעילה. יכול להיות, שגם זה, כמו ההשתלטות של אוונס על הכדור, דווקא פוגעים בקבוצה.

ציונים:

טייריק אוונס – 5.0

דמאר דרוזן – 6.5

 

מנהיגות וקלאץ'

הגענו פעם נוספת לקטגוריה שהכי קשה למדוד. זה באמת סופר-סובייקטיבי וקשה לי להיעזר בנתונים כאלו ואחרים. בכל מקרה, אפשר להגיד בוודאות שיש כאן שני "מנהיגים" חלשים ביותר. שניהם לא מצליחים להתעלות ברגעים שצריך אותם.

בינתיים, אני לומד להתעסק עם האתר הנפלא הזה ולכן אני יכול להביא לכם את מספריהם בקלאץ'.

אוונס, שלא העפיל לפלייאוף עד השנה, מדייק ב-31% מהשדה ו-19% לשלוש בשלוש הדקות האחרונות של הרבע הרביעי (וכל הארכה) כשאף קבוצה לא מובילה ביותר מ-5 נק'. זה די מחסה את סעיף "קלאץ'".

בקשר למנהיגות, לדעתי לפחות, אוונס אינו מנהיג, בטח ובטח שלא מנהיג טוב. בשש שנותיו בליגה, אוונס היה לא פעם בקבוצה שהייתה עם ציפיות הרבה יותר גבוהות מהתוצאות שהיא השיגה בפועל. למה זה קרה, או למה ככלל, זה קורה? בגלל חוסר בכימיה, בדרך כלל. וליצור כימיה זה אחד מתפקידיו העיקריים של המנהיג. מ.ש.ל.

מה לגבי דרוזן? הגארד/פורוורד של טורונטו, קולע ב-35% מהשדה ו-6% (!) מהשלוש בשלוש הדקות האחרונות של הרבע הרביעי (וכל הארכה) כשאף קבוצה לא מובילה ביותר מ-5 נק'.

מנהיג? האם דרוזן מנהיג? זו שאלה גדולה. איני בטוח בתשובה, אבל לדעתי, לפחות בשנתיים האחרונות, המנהיג בראפטורס הוא חברו לקו האחורי, קייל לאורי. אף על פי כן, דרוזן כן נותן לקבוצה את מה שהיא צריכה וכן עוזר ללאורי כ-"עוזר מנהיג" שקט יותר. הוא עוד לא מוכן לזה, אבל יכול להיות שהוא יהיה המנהיג הראשי בקבוצה הקנדית בהמשך.

סיכום: אף על פי שהאחוזים נראים כמו אחוזים של גבינות למיניהן (6% דרוזן – 6%! 2/32 פור גוד סייק!), אני דווקא חושב שזה לא כה נורא כפי שזה נראה. לכלום יש ירידה דראסטית בקלאץ' ופרט לאחוזים משלוש של דרוזן, זאת ירידה די הגיונית.

עם זאת, שניהם טעונים שיפור בקטגוריה השנייה, המנהיגות, בעיקר טייריק שהרבה פעמים הרגשתי שהוא האנטיתזה ל-"מנהיג". כמובן, פעם נוספת, שזה סובייקטיבי, אבל לדעתי אוונס צריך להתבגר לתוך נעלי המנהיג שמונחות לפניו.

ציונים:

טייריק אוונס – 5.0

דמאר דרוזן – 6.0

 

 

פוזשנים – איבוד והשגה

אנחנו חוזרים למדד של השגת פוזשנים מול איבוד פוזשנים פעם נוספת. לדעתי, זה נותן איזשהיא אינדיקציה על היעילות של הצמד. אז בואו ניגש לנתונים.

אוונס קוטף בממוצע כריבאונד התקפה אחד (1.0) לאורך הקריירה. לכך הוא מוסיף 1.4 חטיפות לעומת 2.7 איב' בממוצע. סך הכל הוא מאבד 0.43* פוזשנים בממוצע למשחק, וזה נתון די סביר, אם כי מתחת לממוצע, אך טוב יחסית לגארד.

דרוזן מציג נתונים קצת אחרים כשהוא קוטף 0.7 ריב', מוסיף 0.9 חט' ומאבד 1.8 כדורים בממוצע. סך הכל הוא מאבד 0.14* פוזשנים בממוצע למשחק. עדיין מתחת לממוצע, אך לגארד זהו נתון טוב מאוד.

*לפי המתמטיקה אמנם התוצאות הם 0.3 לאוונס ו-0.2 לדרוזן, אבל עשיתי את החישוב עצמו עם סך הכל החטיפות, ריבאונד ההתקפה והאיבודים לחלק לסך המשחקים לעומת זאת הנתונים שמוצגים לכם הם הנתונים שכבר חושבו בממוצע למשחק. כנראה ההבדל הוא כש"מעגלים" – את סוף השבר.

סיכום: אוונס מציג משחק אקטיבי יותר בסך הכל בקטגוריה הזו כשהוא משיג יותר ומאבד יותר. סך הכל, דרוזן עושה פחות בקטגוריות הנ"ל (איבודים, חטיפות וריבאונד התקפה), אך מציג משחק יותר יעיל.

ציונים:

טייריק אוונס – 7.5

דמאר דרוזן – 8.0

 

ציונים סופיים:

טייריק אוונס – 6.8

דמאר דרוזן – 6.9

 

מבט אל העבר:

אוונס שיחק בממפיס בקולג' ודרוזן שיחק ב-USC. אף על פי שהם שיחקו באותה השנה, הם לא נפגשו.

שניהם נבחרו באותו הדראפט – 2009, כשאוונס נבחר במקום הרביעי ודרוזן במקום התשיעי.

בסך הכל הם נפגשו 9 פעמים במהלך הקריירות שלהם, ואף על פי שקבוצתו של דרוזן הייתה יותר טובה במאזן הכללי כפי שראינו ב-"מאזן קבוצתי", אין ספק שידו של אוונס הייתה על העליונה במפגשים ביניהם. הוא ניצח 6 פעמים לעומת 3 בלבד של דרוזן, ומספריו עדיפים בהרבה – ראו השוואה: http://www.basketball-reference.com/play-index/h2h_finder.cgi?request=1&p1=evansty01&p2=derozde01

אגב, אוונס עשה את הטריפל דאבל הראשון שלו על הראש של דרוזן וטורונטו בעונת הרוקי של שני השחקנים.

 

דראפט 2009. הביא כמה כוכבים לליגה, כמו גם את דרוזן (שלישי מימין) ואוונס (ראשון משמאל)

 

מבט אל העתיד:

לדעתי, דרוזן ימשיך להיות דומיננטי בהשוואה הזאת גם בהמשך. עם זאת, אני לא מאמין שהם יפגשו בפלייאוף, במיוחד אם הם ימשיכו להישאר בקונפרנסים מנוגדים.

שניהם כרגע, ולדעתי גם ימשיכו להיות, שחקנים בינוניים+ בקבוצות בינוניות- במקרה הטוב. אני לא רואה אף אחד מהם, לפחות לא בשלושה רבעים הראשונים של הקריירה (הרבע האחרון הוא תמיד בלתי צפוי לאף שחקן) מגיעים לקונדנטורית אמתית.

בנוסף, אני לא יודע כמה זמן הם יוכלו להישאר עם קליעה מבחוץ בינונית ביותר כפי שיש להם עכשיו. כפי שכבר ציינתי, קשה מאוד בימיינו לשחקן בעמדות 1-3, כשהכי בולט זה בעמדה שלהם – 2, להסתדר ללא קליעה מאחורי הקשת – בטח ובטח כשהברכיים כבר לא כמו שהיו. לכן, מי מהם שיפתח קליעה מבחוץ יותר טובה ואמינה יזכה בהצלחה גדולה יותר. ואני מאמין שזה יהיה דרוזן.

 

 

 

לפוסט הזה יש 19 תגובות

 1. לדעתי דרוזן טוב בהרבה מטייריק
  הממוצעי נקודות לא הוגנים כי בעונת רוקי של דרוזן הוא קלע 8.6
  וטייריק היה רוקי מצוין וקלע 20
  בשנים האחרונות דרוזן קלע טוב בהרבה וגם הוא הפך להיות חוטף טוב ומוסר טוב ובקשר לאתלטיות – אין להשוות בין טייריק לדרוזן כי דרוזן הוא אתלט מצוין וטייריק אתלט בינוני
  הפוטנציאל של דרוזן גבוה מאוד והוא שחקן טוב יותר

  1. וגם האחוזי עונשין בשנה האחרונה בהפרש של 10%

 2. יופי של פוסט.
  בשנתיים האחרונות הם התפתחו לכיוונים שונים –
  דמאר הוא סקורר עיקרי, טייריק הוא מנהל משחק.
  למרות שעל פניו לדמאר תקרה גובהה יותר, דווקא לטייריק יש את הסיכוי הגבוה יותר להגיע להישגים, בגלל יכולתו לתפקד היטב ליד כוכבים גדולים ממנו.

 3. יונתן, אני מאד מעריך את מה שאתה עושה כאן ואת הירידה לפרטים בהשוואה. כמו שכתבתי לך בפעם שעברה -אתה חייב לשים את המספרים בקונטקסט אם אתה רוצה לתת איזושהיא משמעות לציונים שאתה מחלק. אחרת זה הופך לערימה של מספרים שרק מכבידה על הקריאה. (אפשר לחלק ציונים גם על פי התרשמות כללית).

  זה נהדר לדעת כמה שחקן קולע בקרבת הסל ואיזה חלק מהזריקות שלו מגיע משם. אבל כשאתה משווה בין שני שחקנים זה לא נותן מושג לגבי איך הם ביחס לשאר השחקנים באותה עמדה. לכן כשאתה מביא נתונים כאלו אתה חייב לפרט מה הממוצע לעמדה ועד כמה רחבה ההתפלגות.

  עוד כמה הערות לעתיד – אני חושב שאין טעם להביא גם את נתוני ה- true shooting וגם את האחוז האפקטיבי מהשדה. הם פחות או יותר מכילים את אותו מידע כשה-TS מביא לידי ביטוי גם את היכולת להביא נקודות מהקו.
  לגבי ההגנה – קשה להסיק על יכולות הגנתיות מנתונים סטטיסטיים שבדרך כלל נותנים רק חטיפות, חסימות וריבאונדים. ה-DWS הוא גם מדד מאד בעייתי לדעתי בגלל שהוא עושה מיצוע מאד חזק ביחס לקבוצה. לעומת זאת באתר הליגה יש את נתוני הטראקינג שמספרים לנו לפחות באיזה אחוזים השחקנים עליהם שמר כל שחקן קלעו ןאיך הם ביחס לממוצע של אותם שחקנים עליהם שמר.

  אחרי כל החפירה – נהנתי לקרוא. אחכה לדו-קרב הבא.

  1. תראה, זה לא שאני לא חושב על זה ולא שם בראשי מישהו שהוא ״10״ בכל קטגוריה, אבל אני אכתוב את זה.

  2. בקשר לנתונים – אני לאט לאט לומד לעבוד עם זה, אני עוד לא מגיע לנתוני ההגנה שצריך, אם תשאיר כאן לינק למה שצריך אשמח

 4. אם הם לא יפתחו קליעה חבל להם על הזמן. כי אי אפשר להיות שוטינג גארד בלי לדעת טו שוט

 5. התבלבלת דרוזן שלישי משמאל וטייריק ראשון מימין

  1. נכון, טעות שלי

 6. צריכים גם ציונים לכמה הראש דפוק – כמה שיותר דפוק, הציון יותר קטן. טייריק יקבל 2 לעומת ה-8 של דרוזן

 7. כיף לקרוא

 8. יופי של פוסט לפי מיטב המסורת שלך
  דרוזן ביי פאר על טייריק

 9. לדעתי הם בכלל לא באותה עמדה…. תודה על ההשקעה נהנתי לקרוא

 10. תודה רבה יונתן, לקחת על עצמך משימה לא קלה בכלל ואתה עושה סדרה מצויינת.
  ההערות של עידו במקום ואומנם יקשו עליך את העבודה המורכבת ממילא אבל יתנו פרספקטיבה נכונה ורחבה יותר.

 11. דרוזן משחק סמול בכלל וטייריק פוינט גארד, וטייריק לוקח בענק , אם טיפה יעבוד על הקליעה שלו הוא סופרסטאר

 12. אני חושב שטייריק שחקן הרבה יותר שלם. הוא עשה שיפור משמעותי בעיקר בגישה למשחק בשנה האחרונה. ולדעתי הוא עוד ישתפר ויתקרב לממוצעי טריפל דאבל.

 13. יופי של השוואה. אהבתי 🙂

 14. אחלה השוואה. לדעתי כדאי שתחתוך בחצי את הציון של שניהם בהגנה.

 15. שטויות מה הבעיה בהם

כתיבת תגובה

סגירת תפריט