אחד על אחד #8 – בעל הבית השתגע/ מנחם VS אסי

בס"ד

אחד על אחד #8 – בעל הבית השתגע

אחד על אחד: מצד שמאל בפינה האדומה פרופסור לס, מזקני העדה בכדורסל, מדען ורב לעת מצוא. חובב היילייט ומאמין בניסים, אוהד כדורסל מזרחי בכלל ואת הניקס העלובים בפרט. רבו לשעבר של אסי שיצא לתרבות רעה.
מצד ימין בפינה הכחולה המאמן שקיבל תואר "חולדה" מהפרופסור. אוהד כדורסל מערבי וחובב טקטיקה ומהלכים קבוצתיים. המערב תמיד יעשה לו את זה ודאלאס עם קרלייל בפרט!

– מנחם
ילדון, בוא נתחיל עם השם. לייקרס נגד קליפרס. "קליפרס"? מה זה? קוצצי דשא? אולי ה-CLIPPER של המוהל? אתה יודע למה דונלד סטרלינג – בעל הקבוצה המטורף שהוא גם גזען וגם חולה מין זקן בן 76 שיוצא עם צעירות בנות 18 ומשלם להן כסף שייצאו איתו – קרא להם "קוצצים"? כי הוא מקצץ במה שהוא יכול: במשכורות, בתי מלון לשחקנים (הוא מזמין להם חדרים במלונות של שני כוכבים, והשחקנים אומרים 'פאק-אוף' והולכים למלונות נורמלים ומשלמים בעצמם על חדרים!), ארוחות, מה לא. הלייקרס? מהאגמים היפהפיים של מינסוטה כשהלייקרס שיחקו שם. ותראה איזה חתיכים יש לנו בלייקרס! נתחיל עם דווייט האווארד. הרקולס ממש בגופו עם פני מלאך שחור. וקובי? ילד יפה שלי ירושלים. אילו רק יכולתי הייתי מאמצו לבן. ופאו גאסול? לא רק אינטיליגנט שלמד רפואה ויחזור ללמוד, אלא נסיך ספרדי עם שיער מקורזל שבא לך ללטפו. ויש לנו אפילו נציג מיונסקו – "שלום עולם". צדיק גדול מאמא תרזה. אם רק היו נותנים לו צ'אנס הוא היה עושה שלום לעולמי עולמים בין החיזבאללה/חמאס, ואנחנו בני ישראל. והמאמן? מייק ד'אנטוני. מצלצל כמו FILM DIRECTOR. מין פדריקו פליני או ויטוריו דה-סיקה, אבל מה אתה יודע? בישיבת 'ירדן' בבני ברק לא מלמדים על סרטים איטלקים כי מראים בהם ילדים קטנים עושים פיפי. הקליפרס? גיב מי א ברייק: השחקן הכי טוב שלהם הוא כושי ג'ינג'י. שמעתם פעם על דבר כזה? שחור עם ג'ינג'ים על הפנים. מרוב שהוא לא יודע אם הוא שחור או לבן, הוא החליט שהוא צהוב. יש להם בית זקנים בקבוצה עם גראנט היל וצ'אונסי ביליאפס, שהם לא רק זקנים, אלא גם פצועים. עד שיחזרו לשחק הם יהיו בני 45. והמאמן? ראית פעם דבר מכוער כמו וויני דל נגרו? מאיפה הוא בכלל בא? בוודאי מלוב או טוניס.

– אסי
שלום מנחם. ההמתנה לקרב הבא קצת חירפנה אותך. אתה בעד הלייקרס? גיב מי א ברייק… אבל יאללה נזרום איתך כי אחרי הפתיחה האיומה של הלייקרס נראה לי שרק מומחה לכדורסל בעל שם עולמי כמו שלך(ראה ערך ה.ת'אביט) יכול לשים את הכסף שלו על הלייקרס בקרב מול הקליפרס.
אני חושב שרק בקרב אחד הלייקרס מנצחים- קרב מלכות היופי. אבל למי אכפת כשהמכוערים שלי: הג'ינג'י, בארנס וג'ורדן ילמדו אותך לאכול את הכובע דרך האוזן.

רגע נראה לי שלא הבנתי. לפני חודש ישבתם פה שניכם ואמרתם להיפך! מנחם אמר שבדרבי הקליפרס לוקחים ואסי היה עם הצהובים. אז רגע אחד,מי יותר טובה?

– מנחם
תגיד לי, אתה מתבדח איתי או רוצה תשובה ממשית? מי יותר טובה? כאילו שאלת אותי מה אני מעדיף לאכול עכשיו תותים עם קצפת או חזרת עם שום. כמו שתשאל 'איזה מכונית טובה יותר, פרארי 560 או סוסיתא' ( שפעם ייצרו בישראל)? מי טובה יותר? אני לא מדבר על העבר ולא רוצה להזכיר שמות כמו ג'רי ווסט, קרים עבדול ג'אבר, או מג'יק. אני לא רוצה להזכיר אליפויות, שלנו יש יותר משלכם צופים במשחקים. אני מדבר הווה. עכשווי יעני. מה שהיה – היה, ולא אשתמש בזה לויכוח. אז ככה. בפוינט גארד יש לנו את סטיב נאש. שמעת עליו? קנדי קנדי, אבל המוסר הטוב ביותר בתולדות המשחק, כולל בוב קוזי וג'ון סטוקטון. פעמיים MVP. קולע השלשות עם אחוזים הדומים לאחוזים שפאול כריס, או כריס פאול שלכם, עושה מהקו. השוטינג גארד שלנו, יעקב בריאנט, הוא השחקן הטוב ביקום, נקודה. אני יכול להתחיל בדיון מדוע הוא לא נופל ממייקל, אבל אין לי זמן וכוח לעשות זאת עכשיו, אבל במילה אחת, "לעומתו לברון הוא נמושה". סליחה שזה היה שלוש מילים. בסמול פורוורד יש לנו מתקן עולם. בטח למדת עליו בישיבה. מתקן עולם, שלום עולם, אותו דבר. ראית את השלשות נגד הנטס? וזה היה רק לחימום הקנה נגדכם. בפאור פורוורד יש לנו ספרדי שהוא לא סתם משחק, הוא רוקד פלמנגו. הוא פוינט גארד שהתחפש לפאוור פורוורד. קליעה מהממת מחצי מרחק. שחקן ללא חת. אמיץ כדוד – אתה יודע, זה שחיסל את גולית – וחזק כשמשון. משחק עם הגב, עם הפנים, ואפילו עם הצד לסל. ובסנטר? לא היה סנטר כזה בליגה מאז האקים אולג'ואן. הוא כל החבילה, וכל מילה נוספת מיותרת.

-אסי
נשבע לך מנחם אני מרגיש בקן הקוקיה. מה נסגר? מאוהד ניקס ומעריץ לברון יש לנו עוד KOBE FAN. אז נכון שגם אני מייחל לסופר קלאסיקו לברון מול קובי אבל זה נראה ממש ממש רחוק.
אני חולה על נאש אבל לשים אותו(אהוב ליבי הזקן בן 38 עם פירפורי הגסיסה) באותה משוואה עם CP זה כמו לעשות תחרות ריצה בין מאיר טפירו ליוגב אוחיון.

התחלנו את העונה קצת לאט, בכוונה, לתת לנמושות כמוכם תקווה. נגד הנטס הפכנו את הרקורד לחיובי, 5-6, ונסיים את העונה 10-72. אתם? 42-40 יהיה הישג!

חחחח…אני לא מאמין שמדוקטור הפכת לפציינט חולה רוח. תגיד שתית קפה שחור עם חווייאג'? אתה רציני? אם הקליפרס לא מסיימים לפני הלייקרס במאזן שלהם העונה אני מתחייב לענות על כל חידוני דורפן בבייסבול בקיץ. אבל אם אתה מפסיד? אני מחכה בתגובות לדעת מה אתה מוכן לעשות….אני מזמין את המגיבים לתת רעיונות מרושעים.

למה הלייקרס או הקליפרס טובים יותר?

– מנחם
למה? כי אלוהים בצד שלנו. כי ג'ק ניקולסון בצד שלנו. כי לנו יש את המסורת, את הנסיון, ואת היכולת. כי שחקני העבר שהלכו לעולמם כמו ווילט צ'מברליין שומרים עלינו מלמעלה. כי הלייקרס היא המותג היקרתי ביותר בעולם הכדורסל. זה היה פעם, זה עכשיו, וזה יהיה בעתיד. כי "הלייקרס היא קבוצת הכדורסל הטובה בעולם" זאת אקסיומה. כמו "השמש תזרח במזרח", או אם אתה מעדיף "השמש תשקע במערב". כי עולם הכדורסל לא יכול להתקיים ללא הלייקרס עליונה מכולם. זה כתוב בספר "בראשית".

-אסי
ג'ק ובר רפאלי יכולים להמשיך ולקנות לחמניה ב60$ בסטייפלס אבל הקליפרס הם הדבר במערב.
ניסיון? חחח. הגדרה יפה למילה זיקנה. אז לפני אחרי שתחבר את מכשיר השמיעה תקשיב טוב לנתונים הבאים:
נאש 38, ג'יימיסון 36, קובי 34, שלום חמאס 33, סטיב בלייק(מנעדרי סולטן יעקב)32, פאו יפה התואר 32, דוהון עם 30 ואז סופרמן עם גבו השבור והדואב 26.
זו לא רשימה של בית אבות, אלו השחקנים המובילים של הלוס אנג'לס לייקרס. מלאכים שיותר דומים לאליהו הנביא מאשר לשמשון הגיבור.
למה קליפרס? יש לנו רשימת טילים שנשגר אליך:
נתחיל בארטילריה הכבידה עם CP3 וכשהוא יוצא לטעינה אני שולח את EB12 הלא הוא אריק בלדסו.
בתותחנים יש את קרופורד וגרין ואם זה לא מספיק יש לנו שתי נושאות מטוסים- בלייק גריפין ודיאנדרה ג'ורדן. שלום עולם בחלומות שלך.

מה הדבר המיוחד שעושה את ההבדל בין הקבוצות?

– מנחם
כמה זמן יש לך? יש לי עשרת אלפים דברים מיוחדים שעושים את ההבדל, אבל אתן לך רק עשרה: 1. נסיון, 2. יכולת, 3. אינטיליגנציה, 4. משחק קבוצתי, 5, גנים עליונים, 6. נאש, 7. קובי, 8. שלום עולם, 9. 'הספרדי האלוהי, 10. דווייט.

-אסי
פסח מתקרב אז נשחק בדיינו.
נניח והבית אבות שלך יהיה בריא.
נניח שקובי ימשיך בתצוגות השיא שלו ולא ינפח את נשמתו לקראת הפלייאוף מלהציל את הספינה הטובעת הזו.
נניח שהאווארד יקלע מהקו במשחקים המכריעים.
נניח שהלייקרס עוברים את OKC ודנבר או ממפיס(העסק הולך ונהיה בידיוני מרגע לרגע)ומגיעים לגמר המערב מול הקליפרס.
אז מחכה להם הקבוצה הקשוחה ביותר בעיר. היתרונות שלהם יימעכו לגמרי מול הפתרונות ההגנתיים של הקליפרס. חמישייה גבוהה? אין בעיה. נעלה עם אודום בעמדה 3.
קובי מתחיל להתחמם? נשלח עליו את בארנס שינשך ויציק לו.
האווארד שולט בשחקים? נשים את מיירטי הטילים עם דיאנדרה ג'ורדן והולינס.
ואם המשחק צמוד יש לנו את האיש היחידי שיותר טוב מקובי במאני טיים. לא מאמינים?בבקשה.
הדבר שיעשה את ההבדל במשחק צמוד.
מי הסקורר הכי טוב ברבע האחרון?
לפי הESPN במקום השני קובי עם 7.3 נק' לרבע.
במקום הראשון….ג'אמאל קרופורד עם 7.9.
מנחם, אתה באמת רוצה שאמשיך?

האם זה יספיק להם מול מיאמי או אלופה אחרת מהמזרח?

– מנחם
המאבק היחיד שלנו הוא במערב וקוראים לו דנבר נאגטס. כל האחרות – ואתם הקליפרס בראש – אינכם יותר ממיטרד קליל. מזרח? תגיד לי, אתה רציני? מיאמי היתה והיא 'ONE TRICK PONY'. זרחה בשנה שעברה ונפםחה נשמתה העונה. מי יש מלבדה? הניקס עם כרמלו אנטוני הנפוח שלא שמע את המילה 'הגנה' בחייו? שיקגו שהיא יותר פצועה מבית החולים תל השומר? הסלטיקס שהיא יותר זקנה מ-"בית אבות לקשיש וקשישה" בגבעת השלושה?. האליפות עבורינו היא "פו , פו, אנד פו'. את המזרח אני אפילו לא סופר!

-אסי

לפעמים אני חושב שאמרתי את השורות האלה בעצמי ומנחם הסניף אותן חזק מדי.

את המזרח אני לא סופר, ווייד הולך ושובק. לברון לא ינצח את הלייקרס בגמר ובטח ובטח לא את הקליפרס. המועמדת מס' אחת לזכות באליפות הNBA כרגע.
דאטוני החדש אפילו לא יצליח לקום מהכסא אחרי שהלייקרס יגורשו מהעיר בסיבוב הראשון מול הקליפרס.

והדאנק שהג'ינג'י נתן לפאו על הראש עוד מהדהד….

לפוסט הזה יש 66 תגובות

 1. אני מרגיש מבולבל.
  אני חושב שאנסה לישון קצת ואז לקרוא את זה עוד פעם.

 2. סוף סוף מנחם מתפקח….

  אין לי ספק שהוא הסניף מהריח של השתן של הפרות זה, זה תמיד עשה את העבודה.

  מנחם היום קיבלת את הקול שלי.

  1. אז אתה איתי או איתו?

  2. 0-1 ללס (וללייקרס)

   1. איתך באש ובמים! תשאיר לי כמה אונקיות מההודי.

 3. מנחם, אני לא מאמין, הכל בסדר בארצות הברית?

  זה ללא ספק המהפך הכי דרמטי שאי פעם ראיתי עיתונאי מבצע!

  תמיד מאוד לא אהבתי את הדרך בה דיברת על הלייקרס, והיום, הכל הפוך ומהופך!

  הנה דברים שכתבת באתר זה ממש.

  "זוהי השנה של לברון. לא זכורה לי עונה בה היה שחקן אחד כה ברור לבחירת MVP לפני שהעונה התחילה. בד"כ הבחירה מתפתחת תוך כדי העונה, אבל הפעם הוא נמצא 100 מייל לפני השני אחריו, לדעתי קווין דוראנט."

  אבל עכשיו כתבת ש "יעקב בריאנט, הוא השחקן הטוב ביקום, נקודה. אני יכול להתחיל בדיון מדוע הוא לא נופל ממייקל, אבל אין לי זמן וכוח לעשות זאת עכשיו, אבל במילה אחת, "לעומתו לברון הוא נמושה"."

  רגע, אז פתאום קובי מדהים ולברון נמושה? כאן, לא רק שאתה אומר שלברון עדיף על קובי, אלא שגם דוראנט, ולא קובי, הבא אחריו.

  1. "אני בוחר במיאמי, ולא בגלל שהיא הפכה לקבוצה האהובה עלי. אני בוחר בה כי היא השתדרגה אפילו יותר מהעונה שעברה, והתוספת של ריי אלן ורשאד לואיס היא לדעתי משמעותית ביותר למרות גילם. למה לדעתי הם תוספת כה מוצלחת? אלף כי הם לא יידרשו לעשות הרבה מעבר לתרומה המיוחדת של כל אחד מהם. זה נכון בעיקר עם ריי אלן, שהוא יוכל למעשה לתקוע אוהל בפינה ולעמוד שם ולחכות למסירה מלברון הניכנס, או כל אחד אחר. לא תהיה לאף קבוצה יכולת לעשות עליו דאבל-טים כפי שעשו עליו בסלטיקס, והוא גם לא יצטרך לרוץ כמטורף ולהשתחרר משומרו כפי שהיה עליו לעשות בסלטיקס. אם גם מייק מילר חוזר בריא, וג'יימס ג'ונס מתאפס, הרי יש למיאמי איום כמו שלא היתה לאף קבוצה בהסטוריה מהפרימטר. הבעייה ממשיכה להיות בסנטר, אך כנראה שכריס בוש ישומש יותר ויותר כסנטר, ומי יודע כמה טובים יהיו שני הרוקיס הגבוהים שנוספו לקבוצה. יתרון נוסף למיאמי היא ההתפתחות הקבועה כלפי מעלה של מריו צ'אלמרס שרכש בטחון, והוא משחק היום כאחד מארבעת הפוינט גארדים הנחשבים טובים ממנו, פאול, וויליאמס, ווסטברוק, ורונדו."

   בפיסקה הארוכה הזו, אתה עונה על השאלה של מי תזכה באליפות השנה, וגם כתבה זאת פורסמה באתר זה ממש!

   אבל היום, הכל שונה!

   אתה עכשיו כתבת "מזרח? תגיד לי, אתה רציני? מיאמי היתה והיא 'ONE TRICK PONY'. זרחה בשנה שעברה ונפםחה נשמתה העונה."

   עכשיו באמת, אתה רציני???

  2. ,תראה, מותר לאנשים להשתנות! גם הטבי משתנה, לא? יש גאות ושפל. יש קיץ וחורף. אז יש לס שונא הלייקרס, ויום אחד הוא מתעורר ובום, הוא שפוט של הסגולים צהובים (יימח שמם!!).
   אז למי אתה מצביע, לייקרס או קליפרס?

 4. יש לציין שהתגובות לא נאמרו בזדון, אני קורא, ואוהד וותיק מאוד (בן 68) של מנחם, אני פשוט מאוד, מאוד מופתע.

  1. אני אתך מנחם. ועוד שאלה אחת, אתה השתנת כל כך עד כדי שאתה אוהד הלייקרס? דרך אגב, אהבתי שעכשיו גאסול הוא אלוהי, ורק אתמול כתבת שהוא מכוער, בלי ביצים להיכנס לצבע, וששערו השמנוני בלתי ניסבל!

 5. אולי במקום התנצחויות כאלה תעשו כתבה של שני תסריטים שונים:
  מה צריך לקרות כדי שהקליפרס/לייקרס ייקחו את המערב?
  (כמו שאסי עשה בהנחות שלו רק ביתר פירוט).
  וכן, הקליפרס שוחטים את הלייקרס, אלא אם כן ימציאו שיקוי פלא או מכונת זמן.

 6. המגיבים שמעלי, אתם בסדר?! זה משחק ציני, נחמד ואפשר לומר שגם מבלבל קצת.. אפילו שהם החליפו תפקידים ומנחם לכאורה בצד של הלייקרס הוא מציג את דבריו בצורה כל כך קיצונית שנוטף מכל מילה נאד של ציניות..
  אפילו שלא אהבתי את ההגזמה שמנחם מציג בכוונה אני עם מנחם כי זה עוד נקודה ללייקרס.. סורי אסי

 7. 0-4 למנחם

 8. התגלגלתי, כתוב נהדר,תודה.
  ברצינות אני עם אסי, בצחוק אני עם שניכם

 9. לא פחות מגאוני

 10. מה זה מנחם האמיתי הלך ללמוד ספרדית?

  קליפרס. בשלוש סדרות של הטוב מ-7 הם מנצחים
  4:0
  4:0
  4:0

  אני עם אסי.

  1. 2-4

 11. מבריק דוק! מדליק. מראה שגם בגילך ובמעמדך אתה יכול להתחפש ללייקריסט ואפילו לא בפורים או בהאלווין…
  אהבתי את ה'כושי ג'ינג'י' ואת ה'ספרדי האלוהי'. אבל מה – על ההתחלה הצלחת לבלבל אפילו אותי: כתבת "דונלד סטרלינג – בעל הקבוצה המטורף שהוא גם גזען וגם חולה מין זקן בן 76 שיוצא עם צעירות בנות 18 ומשלם להן כסף שייצאו איתו – קרא להם "קוצצים"?
  תגיד מל, עלה לך התרנגול הודו למוח? התכוונת מן הסתם לד"ר לכימיה ובעל בהית של הסגולים זהובים מיסטר באס… לפי מה שאני יודע סטרלינג היהודי נשוי באושר (יחסי) לשלי והרבה אושר, ואת הגזענות שלו הוא מפנה לעשרות עמותות להן הוא תורם כל שנה, ביניהן גם אחת או שתיים בישראל…
  חבל שקילקלת פוסט מעולה, לא מאוחר לתקן! הפי חג הודיה לך ולמשפחה

 12. גם בפעם הקודמת וגם היום אני עם הקליפרס

 13. 4:3 למנחם. עד שבת אנחנו מנצחים.

 14. חבר'ה, לא להיות כ"כ רציניים! לצטט את מנחם מתחילת העונה? הוא עוד ישנה את דעתו מיליון פעמים. אנחנו לא ראשי ממשלה, סה"כ אוהבי הופס בנפשנו. אז בעד מי אתם הפעם?

 15. קליפרס. (עדיפים על הלייקרס בכל העמדות חוץ מקלע וסנטר, וספסל הרבה יותר טוב)

 16. שוויון 4. מנחם, רשום לי עוד W לקרבות בנינו. מאזנים נעשה בסוף השנה האזרחית. נראה לי תהיה בחובות ענק!

 17. תמיד שמח להצביע נגד הלייקרס!
  אסי, אני איתך.

 18. מנחם,
  ווווואו…..
  לא ראיתי אף אחד (חוץ מפוליטיקאים ישראלים) שעושה כזה שינוי עמדה…

 19. לדעתי או שגייל שמה לא משהו בהודי שהפך אותו לאוהב לוס אנג'לס(אולי ההודי הגיע מהמערב?)

  או שמנחם קיבל ללילה אחד את קים קארדאשין וזה גרם לו להתאהב מחדש בהוליווד.

  אחרת אין לי הסבר מספיק טוב בשבילכם.

  אולי גם שתן של פרות, פעמיים ביום עם כפית גם זה העלים לו את המחלה המזרחית.

 20. מנחם על אף יכולת החיקוי המרשימה שלך לכתיבתם של דדי וK700 עדיין אני נאלץ להצביע לפי הכתוב ולא ע"פ ההומור ולכן הקול שלי עם אסי

 21. יקצצו את הלייקרס:
  קליפרס

 22. 4:7, זה הולך ומשתפר…

 23. 'הספרדי האלוהי' עאלק.
  חזק מאוד, מנחם.

 24. אין לי מילים לתאר את האושר שמפעם בי ברגעים אלו כשאני חוזה במנחם חוזר בתשובה באחרית ימיו.
  השלב הבא – מנחם מתחיל לשמור תורה ולקיים מצוות.

 25. אנ'לא מאמין אבל אני מצביע למנחם (למרות ההגזמות המצחיקות)

 26. מנחם, הכל בסדר? אני לא בטוח אם אני צריך להזמין בדיקת ראיה או שבאמת אני כבר מתחיל להאמין ששמו לך משהו ב turkey אתמול בערב 🙂

  בכל אופן איזה תענוג לקרוא, באמת אחד הטורים הכי כיפים ומשעשעים! ממליץ לחלק מהקוראים לקחת את הטור הזה קצת ביותר קלילות ובהומור המתאים. תודה אסי ומנחם!!
  ובקשר לעם מי אני הולך: אז פה אני לגמרי הולך עם הקליפרס.

 27. 5:8 לבעלי ההיגיון.

 28. איך בדיוק אתה מנהל את הויכוח הזה כשאתה בצד של הלייקרס מנחם?
  כל טענה פה שכתבת שוללת כל טענה שהעלית פה נגד הלייקרס בארבעת החודשים האחרונים

 29. בילבל אותי כל העסק.
  אבל אני עם אסי, הקליפרס נראים יותר טוב עכשיו עולים עליהם בכל עמדה חוץ מסנטר (גם בעמדה 2, אבל עדיין אני רוצה לראות את קובי שומר על קרופורד שרוקד מולו..)
  ושלא נתחיל לדבר על הספסל..

  1. נ.ב. לכל אלה שחושבים שהקליפרס כאלה טובים ועוד בלי צ׳ואנסי וגרנט היל, אז כשאלה יחזרו זה יבוא על חשבון אלה שמשחקים טוב עכשיו כמו בלדסו, וקרופורד בעמדה 2 של צ׳ואנסי וקרון באטלר ובארנס בעמדה של היל.. אז כמו לגבי ניו יורק וממפיס, אני מעדיף לחכות לאיזור האולסטאר ככה כדי לראות איפה הדברים עומדים…
   וגם כדי לראות איך הקבוצות האלה יגיבו כשהליגה תלמד להכיר את סגנון המשחק שלהם, הרי אין לאף אחת מהם איזה ׳לברון ג׳יימס׳ שזה יעשה את ההבדל…

 30. Clippers by far.
  מנחם, ברצינות? לא צריך להגזים כל הזמן… כבר קשה להתייחס לטורים שלך ברצינות, בעיקר בגלל ההעדפה המובהקת של מיאמי והנטייה שלך להגזים ברמות קשות (ובמקרה הצורך לשנות גרסאות) כדי להוכיח את הנקודה שלך. חבל. אני נהניתי יותר לקרוא את מנחם בעל הניסיון מאשר מנחם המתנשא והפרובוקטור.

 31. מנחם לס אני ילד בן 16 שחקן כדורסל חובבן שקורא את הכתבות שלך כבר שנתיים ולא מפסיק להתעצבן מכל מילה שאני קורא כנראה בגלל שקובי גידל אותי בארבע שנים האחרונות
  לא ייחסתי משמעות למה שכתבת אבל ההשוואה של קובי לג'ורדן והאמירה כי הוא השחקן הכי טוב בעולם תפסה לי את העין ואני ישמח לקרוא מאמר על כך שנכתב על ידיך

  1. דדי שם בדוי, אם אתה מכיר את מנחם אז אתה יודע שהוא הגזים בכוונה וזה הדבר האחרון שהוא יודה בו בחייו.. שקובע משתווה למייקל?! אין סיכוי שמנחם יגיד כזה דבר ברצינות! ואם הוא יכתוב כתבה על הנושא זה יהיה רק בשביל לצחוק על מאמיני קובי.
   קובי שחקן יחיד בדורו ואני מכיר ויודע מה אתה מתכוון שאמרת שהוא גידל אותך.. אם כבר מעלים כתבה על העניין הזה אז כדאי שאסי או מישהו אחר בצוות האתר יכתוב את זה, מישהו שמחזיק בדעה הזאת שלך ושלי..

 32. 5:10.שבת שלום לכולם.

 33. תרגעו קובי לא משתווה למייקל, אף אחד עם טיפת הגיון לא יחשוב ככה וגם מנחם לא חושב ככה.

  בעבר מנחם כתב פוסט בעורך מגילת אסתר על ההבדלים הפיזיים, המכנייפ והסטטיסטיים בין קובי למייקל.

  אשמח אם הוא יעלה אותה מתישהו.

 34. מנחם הפתעת אותי טובה אני איתך

 35. ומראדים, ברור שהתבדחתי, אבל מה זה משנה? ה-BOTTOM LINE היה בחירה – נכון להיום – בין הלייקרס לקליפרס. לי אסור לבחור, אבל אם מותר היה לי, הייתי בוחר בקליפרס 2-4. הלייקרס היא קבוצה של אדם אחד – קובי. השחקנים הגדולים בכל ההסטוריה של ה-NBA הם:

  1. מייקל
  2. קרים
  3. קובי
  4. לארי בירד
  5. מג'יק
  6. אוסקאר רוברטסון
  7. טים דאנקן
  8. ןןילט צ'מברליין
  9.ביל ראסל
  10 לברון

  אני זז עוד שעה משרלוט (זיכרו מה שאני אומר: הבובקאטס לפלייאוף!) לאטלנטה. מהמשפחה של גייל (7 נכדים, 5 נינים) למשפחה של שלי (ושלה) באטלנטה (שדתי נכדות), אז עד אח"צ אהיה ללא מחשב. אשמח לשמוע הצעות אחרות בקשר לעשרת הגדולים אי-פעם, ולהנמשיך בהצבעה לייקרס – קליפרס.

  גו קליפרס!

  1. לכל מי שלא הבין מנחם לקח את הלייקרס רק כי זה מה שנשאר אחרי שאסי בחר את הקליפרס כי מטרת הכתבה היא לבדוק מי לדעת הגולשים היא הקבוצה הטובה נכון להיום בעיר המלאכים (ברור שזאת הקליפרס). הוא לא באמת מאמין במה שכתב

  2. השחקנים הכי גדולים בהיסטוריה שלי הם:
   1. מייקל
   2.קובי
   3. מג'יק
   4.לארי בירד
   5. קארים
   6. אוסקאר רוברטסון
   7. ווילט צ'מברליין
   8. ביל ראסל
   9.שאקיל אוניל
   10. צ'ארלס בארקלי או קארל מלון
   ובקשר ללברון קצת מוקדם מידי כדי להגיד אבל אני יכול להבין אותך

 36. מנחם עם כמה שאני אוהב את קובי, אין מצב שהוא ודאנקן לפני ווילט. הל, אין מצב שדאנקן לפני דאק בכלל..

 37. אני עם אסי

 38. הרקון אכל כנראה רעל עכברים.
  החולדה מנצחת לאחר שנותרה המכרסם העומד האחרון.

  אבל בקרב הצחוקים מנחם לוקח עם עוד אחד לפנתיאון! (למרות שהחולדה נתנה פייט יפה:) )

 39. הקליפרס טובים יותר זאת בכלל לא שאלה

  אבל גם פילדפליה של אייברסון ב2001 הייתה יותר טובה
  גם מיאמי של לברון ב2011
  גם לייקרס של מג'יק(זאת שהפסידה את האליפות)
  ואפילו יש שיגידו שפיניקס של צ'ארלס בארקלי

  אבל בסופו של דבר הם לא אלו שסיימו כאלופים ובסופו של דבר האליפות הלכה ליידים אחרות וזה מה שבאמת משנה
  מותיקי כדורסל כמוכם אני מצפה לדעת את זה

 40. בגלל שאני מעריך את המאמץ, ולמרות שאני לא מאמין לאף מילה –

  אאאאאאני עעעעעם מנחחחם הפעם !!!???!!!

  ואגב, את הכסף בנבא סופרים ביוני – לא בנובמבר…

 41. חברים, נהניתי מאד מהתרגיל ברטוריקה. אם צריך לבחור מי ניצח בדיבייט אז אני הולך עם מנחם על קוצו של יוד (או חודו של קוץ?).
  אם צריך לעשות בחירה מי יותר טובים אז אני הולך עם הקליפס ומסייג את זה ביכולת של הלייקרס להתחבר ולהיות מאומנים ואולי לעשות איזה גניבה לפני מועד סגירת ההעברות.
  אובר אנד אאוט.

 42. הקליפרס עומדים לעשות סנסציה. זו הקבוצה הכי אתלטית ב נ.ב.א. הלייקרס תקועים קצת 3 שנים אחורה. בזמן ששאר הקבוצות מתחמשות באתלטים בעמדות 1-2-3 הם מביאים מקבצים בית אבות. אין לי בעיה עם סטיב נאש אבל ברגע שמביאים אותו הקבוצה חייבת להשתנות. והספסל הזה פשוט לא מספיק.

 43. קליפרס. אין לי מה להוסיף על כל מה שנאמר

 44. יכולת?! משחק קבוצתי?! זה הדברים שכתבת על הלייקרס מר פרופסור לס?! אוי וי.. והספרדי האלוהי שלך? רק שלשום כתבת שכשמגיע זמן המלחמה הוא מתקפל.
  הקליפרס עולים השנה על הלייקרס בכל דבר אפשרי, והדבר היחיד שיש ללייקרס עם הקליפרס הוא היתרון של קובי על קרופורד (שמצטמצם אגב). ההגנה של הלייקרס פשוט בזיונית, אין להם אף שחקן שיכול לשמור על כריס פול או על ג'מאל קרופורד, וגם קרון באטלר יעשה לא מעט בעיות ללייקרס. בלייק גריפין ימשיך לשים את פאו גסול על פוסטרים וג'ורדן היחיד שיהיה פחות אפקטיבי בגלל האווארד. לא נורא בכלל. אם הלייקרס מגיעים לפלייאוף אני סקפטי אם הם יכולים לעבור סיבוב בכלל. פחות מגמר מערב לקליפרס יהווה אכזבה גדולה בשבילי

 45. אני עם אסי.

 46. הרי גם מנחם, ברגוע, בלי אמוציות, הוא בעד הקליפרס. אבל הוא כתב את חלקו כלייקריסט שרוף להנאתנו. היה קורע.
  דבר אחד לגבי גריפין – הדאנק השני שלו על פאו – היה פאול ברור עם יד שמאל שלו על פאו. אני לא מבין איך לא שורקים לו על זה.

 47. We surely would like a Mac book Surroundings intended for $999 when compared with a iPad 64GB for $699

 48. An excellent hidden detector is definitely Ystatus. net. New features will probably be added before long.

 49. I'm impressed, I should say. Genuinely rarely do I encounter a weblog that is both educative and entertaining, and let me tell you, you've hit the nail on the head. Your notion is outstanding; the problem is some thing that not enough men and women are speaking intelligently about. I'm especially happy that I stumbled across this in my search for some thing relating to this. cheap louis vuitton bags

 50. I discovered your blog internet site on google and check a few of your early posts. Continue to maintain up the incredibly decent operate. I just further up your RSS feed to my MSN News Reader. Searching for forward to reading alot more from you later on! cheap louis vuitton bags

 51. You will discover some fascinating points in time in this article but I don't know if I see all of them center to heart. There's some validity but I will take hold opinion until I look into it further. Fine article , thanks and we want more! Added to FeedBurner also cheap louis vuitton bags

 52. Youre so cool! I dont suppose Ive read something like this ahead of. So nice to uncover somebody with some original thoughts on this subject. realy thank you for beginning this up. this web site is something that's needed on the web, a person having a small originality. beneficial job for bringing something new to the internet! cheap louis vuitton outlet

 53. kxHzZG Major thanks for the article.Really looking forward to read more. Want more.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט