על אחד #7 – "דאבל J" /אסי נגד הפרופסור באחד-על-אחד

בס"ד

אחד על אחד #7 – "דאבל J"

 אחד על אחד: מצד שמאל בפינה האדומה פרופסור לס, מזקני העדה בכדורסל, מדען ורב לעת מצוא. חובב היילייט ומאמין בניסים, אוהד כדורסל מזרחי בכלל ואת הניקס העלובים בפרט. רבו לשעבר של אסי שיצא לתרבות רעה.

מצד ימין בפינה הכחולה המאמן שקיבל תואר "חולדה" מהפרופסור. אוהד כדורסל מערבי וחובב טקטיקה ומהלכים קבוצתיים. המערב תמיד יעשה לו את זה ודאלאס עם קרלייל בפרט!

 והשבוע על לינסניטי והחיבור המסקרן עם הארדן.

 

הזקן של הארדן עובר ליוסטון

האם ג'רמי לין וג'יימס הארדן מרכיבים את הקו האחורי הטוב ביותר בNBA?

– מנחם

תן לי לחשוב. אחד…שניים…חמש…שבע…אחד עשרה…16… ישנם 16 'קווים אחורים' טובים מהם ב-.NBA

מי הם לין והארדן? מה הם עשו עד עתה ב-NBA? מה הם ניצחו?  ללין אין שערה אחת על התחת. להארדן יש רעמות שיער. הם כמו + ו+ במגנט. לא סליחה, כמו "-" ו"-" במגנט.  הנה, אני שם 30 פתקאות  של 30 קבוצות NBA  בכובע ומוציא פתקה.  אני פותח אותה. במקרה יצא לי לייקרס.

Kobe & Nash. אני מוציא פתקה שנייה. או..פפפפס. פרקר ומאנו. פתקה שלישית…מה זה פה לעזאזל? CP3 וביליאבס/קראופורד. פתקה רביעית D ו-JJ. כן, הם יובילו את ה-NBA  באיבודי כדור. אולי אפילו יקבעו שיא. הם שני האוברייטד הגדולים בעשרים השנים האחרונות.  אם הם ינצחו 25 משחקים זה יהיה הישג נפלא.

.-אסי

שני שחקנים בפריצה, הארדן עם מספרים בקו עלייה ב3 עונות האחרונות ברצף.

הצמד הכי טוב? אמממממ ארוך. בוא נחשוב שנייה. הצמד הכי טוב הוא קובי+נאש. הסגנות לוויליאמס וג'ו ג'ונסון. פארקר ויג'ינובילי במקום השלישי. טיי לאוסון ואיגואדלה(אם יעלה עם גאלינרי בחמישייה,למרות שבעיניי הוא 3 ולא 2). ביניהם אני מדרג את הצמד של יוסטון במקום הרביעי המכובד. לפני הצמד של דנבר. בדבר אחד הם במקום הראשון- הם הצמד הכי חכם שיש. והם צעירים.

-מנחם

הם הצמד הכי חכם בלוגריתמים ובחשבון דיפרנציאלי. בגלל לין בוגר הרווארד, לא בגלל הארדן. הוא לא שמע על לוגריתמים הארדן למד באריזונה סטייט והמייג'ור שלו היה "תרבות האינדיאנים ממזרח אריזונה". הוא קיבל ציוני "C" ממוצע ב-'מלאכת יד אינדיאנית', וב-'שימוש בחומרים מהטבע לצביעת פנים אינדיאניות'.  הוא לא הבין על מה מדברים, זה היה מעל בינתו. הארדן חכם? אם הוא היה כזה חכם הוא לא היה מאבד כל כך הרבה כדורים, ומגלח את זקנו המהווה התנגדות נגד הרוח, ומאט אותו ב-12%.

-אסי

מאבד כל כך הרבה כדורים? מנחם, אתה אמיתי? בוא אני אלמד אותך נתון חשוב לבדיקת חכמה או בלאגן של שחקן. קוראים לזה יחס אסיסטים/איבודים. בוא נבדוק מה היה לOKC ומה יש לה:

הארדן – 3.7 אסיסטים למשחק מול 2.2 איבודים. יחס של 1.68, לא רע בכלל ומדובר בשחקן בעמדה 2.

לין- 6.2 אס' מול 3.6. יחס של 1.72. הם עושים הרבה יותר דברים טובים מרעים במשחק.

אפרופו ווסטברוק- 1.51 בלבד. קווין מרטין- 1.55. OKC הלכה אחורה בחכמת המשחק שלה. יותר מדי סקוררים, פחות מדי מוסרים.

ג'יימס הארדן עובר ליוסטון-סיקור מיוחד

האם OKC הרוויחה או הפסידה מהטרייד?

– מנחם

אוקלהומה סיטי הפכה אתמול לאלופת המערב ללא יריב. קווין מרטין הוא שחקן-שחקן. קשה מאד לשמור עליו ועדייןם לא ראינו מאומה ממנו כי אף פעם לא שיחק בקבוצה טובה. הוא יעלה לרמת כוכב בת'אנדר. וג'רמי למב? אני ראיתי אותו ביוקון. הוא השחקן המזכיר לי את רג'י מילר יותר מכל אחד אחר. הג'אמפ שלו כל כך SMOOTH  שג'רי ווסט מתחיל להזיע שאולי יחליפו את הלוגו של הליגה וישימו צללית של הטלה. ושלוש בחירות דראפט 'גבוהות'? האם הרוקטס השתגעו?  באוקלהומה סיטי מארגנים הערב רודיאו עם קאובויים על שוורים, תחרויות 'לאסו',  וקרבות חזירים. יום גדול הגיע. חגיגה גדולה הערב!

-אסי

הפסידו ולא משנה מי הגיע במקום. חוץ ממאנו ג'ינובילי לא הייתי מחליף את הארדן בשום גארד. אתה יודע מה? אפילו לא בג'ינובילי. הוא חלק מה3 BIG שלהם, הוא מכיר את ברוקס ויודע את מקומו בהיררכיה. נכון שהיתה לו סדרת גמר גרועה אבל להפסיד את השחקן הכי אינטליגנט ולהביא את קווין מרטין בתמורה??אתה צוחק עליי. גם לאמב לא ממתיק את הגלולה. הוא עדיין רוקי. רוקי. רוקי. לא רוקי בלבואה, סתם רוקי. ייקח לו לפחות שנתיים להיות מה שאתה אומר שהוא יהפוך להיות. גם רג'י מילר הגדול היה פעם רוקי.

ועוד דבר- את הכימיה שנבנתה שם ב3 שנים האחרונות יהיה קשה להחזיר. אלא אם ווסטברוק יחליט להתחפש לרכז השנה, אבל הוא הרי לא מסוגל.

האם לין ייבחר ל'אולסטאר'?

– מנחם

האם פלורה שושן שניבחרה לראשות מועצת מצפה רמון וכן נבחרה ראש עירייה בערד, תככב בהוצאה הבאה של בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד? האם דניאלה וייס ראש מועצת קדומים תנצח בתחרות הבאה של מיס יוניברס? תגיד לי, על מה אתה מדבר? עצם השאלה מעליבה את האינטיליגנציה שלי, ולא אחריח את עצמי בתשובה. לין באול סטאר הבנאדם אומר לי, נו?

 

עוד גופייה נמכרת עכשיו ב..

-אסי

גבירותיי ורבותיי למי שלא יודע. האולסטאר השנה יהיה ב….יוסטון!!!

ב-ר-ו-ר שלין ייבחר. אני אגיד לך עוד משהו.אם המאמן של המערב לא יעשה לו דווקא הוא גם יזכה בMVP. 23.17 מיליון טייוואנים לא טועים(מנחם, אם לא ידעת לין לא סיני).

-מנחם

אם לין ניבחר למשחק האול סטאר העונה, בחירה לאול סטאר הבא תהיה פגיעה בכבוד השחקן. כל המוסיף גורע. ובקשר ללין שהוא מטייוואן ולא מסין, בוא אשאל אותךשלוש  שאלות: קוראים לו לין? כן, קוראים לו לין. יש לו עיניים מלוכסנות? כן, יש לו עיניים מלוכסנות. הוא אוכל עכברים כדליקטסן? כן, הוא אוכל עכברים כדליקטסן. אז לא איכפת לי אם הוא מטייוואן או מסין. הוא פאקן צ'ייניז וזהו.

-אסי

זה השחקן שמכר בחצי שנה האחרונה יותר גופיות מכרמלו אנתוני, וכל ניקס אחד. הוא ימכור הכי הרבה גופיות במערב. הוא השחקן הכי אהוד בNBA. אפילו חבר שלך ספייק לי קנה חולצה שלו. הוא לא רק ישחק באולסטאר, הוא יפתח בחמישייה. לגזור ולשמור.

 

האם יוסטון ייכנסו לפלייאוף השנה?

– מנחם

אם הם ינצחו 25 משחקים הם חייבים לחגוג. פלייאוף הוא אומר לי.

-אסי

מאזן 2:4 בטרום עונה(בלי הארדן), שני במערב. סה"כ משחקי טרום-עונה אבל בהחלט מעודד. אסיק נראה מצויין וגם פארסונס ודלפינו מהספסל. היכולת נראית טובה מאוד. בבית הדרום מערב הם ישחקו עם דאלאס, ממפיס, ניו אורלינס והספרס מה שיציב בפנים משחקים קשים לאורך העונה שיכינו אותם טוב לקראת המאני טיים.

במערב הם ידורגו מתחת ללייקרס,קליפרס,OKC,ספרס והנאגטס. המלחמה על 3 המקומות האחרונים לפלייאוף תהיה עם דאלאס ומינסוטה. אני חושב שבהחלט אפשרי לעבור אותן. במיוחד לאור הפציעות של הוולבס ושל נוביצקי מהמאבס.

בפלייאוף הם יקבלו את הלייקרס או את OKC בסיבוב הראשון. ואז? לפעמים חלומות מתגשמים.

ומה אתם חושבים? יוסטון יהיו בפלייאוף או לא? האם הדאבל J הולכים לשגע את הליגה?

לפוסט הזה יש 43 תגובות

 1. פחחחחחחח יוסטון? פלייאוף? הלוואי. אבל לדעתי גם עם הארדן הם יהיו רחוקים מהפלייאוף. (פעם ראשונה שאני עם מנחם). לגבי J&J צריך לראות אני הם סימן שאלה ענק. שני שחקנים שצריכים להוכיח שהם יכולים להוביל קבוצה גם פה אני מסכים עם מנחם, אבל יכול להיות שהם צמד הגארדים הכי מעניין.

  1. עוווופר איימ הירררר! חזרתי. מה המצב חבר'ה???יאללה מתחיל לספור: 1-0 למנחם

 2. תגובה מעניינת, עזרא. מנחם, אוקלהומה הפסידו את המכנסיים בעסקה
  ואת הסיכוי לאליפות, אסי, כל מה שאמרת אמת ויציב, ולסיום,
  קווין מרטין יעלם השנה ובעוד שנתיים אף אחד (גם לא אתה, מנחם) יזכור שהיה מישהו כזה בליגה.

 3. " קוראים לו לין? כן, קוראים לו לין. יש לו עיניים מלוכסנות? כן, יש לו עיניים מלוכסנות. הוא אוכל עכברים כדליקטסן? כן, הוא אוכל עכברים כדליקטסן. אז לא איכפת לי אם הוא מטייוואן או מסין. הוא פאקן צ'ייניז וזהו."

  לפנתאון!!!

  גדוללללללללללל

 4. Again, Asi just opened a can of whoopass. Of course OKC lost in that trade – but only in the short run. They lost their most intelligent player and a next season allstar that glued together their team. However, on the long run they paved their way to a championship, provided Lamb will deliver. K-mart is a dead horse, no need to discuss him.

  The geezer is being senile yet again

  1. האמת, וכל האמת עיל הארדן התגלתה משך כל הסידרה נגד מיאמי בשנה שעברה, כשאת משחקי הבית אני רואה במו עיני ממושב קרוב מאד לפארקט תודות לרענן כץ. אז מה ראיתי? הארדן שגונב לדוראנט ולווסטברוק כדורים, ועושה מה שהם היו עושים. אבל הבעייה היתה שגם דוראנט וגם ווסטברוק עושים זאת יותר טוב. מלבד שהוא שמאתי אין בו דבר אחד שמייחד אותו מדוראנט או ווסטברוק, אלא שדוראנט גבוה יותר וקלע טוב יותר, ווסטברוק מהיר יותר ואתלט יותר טוב. מה זה אומר? שהת'אנדר היו טובים יותר בלעדו מאשר איתו. משך כל העונה זה כלום. הפלייאוף מגלים את האמת, והאמת היא שמאחר והארדן החילט לעזוב – דבר שלבדו היה מכה גדולה כי כשחקן ששי הכ]פילות שלו לדוראנט וווסטברוק היא ברכה – בא ג'רמי למב שהוא שונה לחלוטין מדוראנט ווסטברוק, ומוסיחף נידבך שלא היה להם" פיור שוטר ואתלט נפלא.

   וקווין מרטין? שוב, לכל חסרי ההבנה כאן שמבטלים אותו: המסכן לא שיחק אף פעם עם קבטוצה טובה כמו הת'אנדר. אתם תראו אותו פורח העונה, וכל מבטליו יברחו עם זנבם בין רגליהם.

   אני נשאר כאן. מקווה גם שאתם. נראה מי יכניס אצבע לאוזן – אני לאוזניים שלכם, או אתם לאוזן שלי. 52 שנות נסיון בליגה לא הולכות ברגל – – אני יודע על מה אני מדבר, כולל קווין מרטין.

  2. תודה לדרור ומוריד הגשם, 2:1 לאסי. מנחם, אולי תנצח השבוע?

 5. "מלבד שהוא שמאלי"…

 6. חחח.. יפה מאוד
  אוקלהומה הרוויחה בגדול מהטרייד. אבל הרווח יגיע רק לקראת אמצע – סוף העונה
  יוסטון תהיה קבוצה נחמדה- אין מה לדבר על פלייאוף.
  הארדן יהפוך לשחקן טוב (18-21 נק') ולא יותר מזה. הוא יקבל את השומרים הכי טובים.
  לין יגיע לאולסטאר כמו שיאו מינג קיבל מנוי קבוע מהסינים.

  1. אני מסכים מאוד , בהרבה משחקים הארדן קיבל את המחליף של החמשייה הראשונה בתור שומר ,
   לא נראה לי שהראדן יעלה מהספסל וזה אומר לקבל את קובי\וויד\בראדלי\סאפאלושה דבוקים לו לגופיה והרבה שריטות אחרי המשחק

  2. תודה לגוגו, שיוויון 2.

 7. גם אני אסייתי!!

 8. דניאלה וויס מיס יונברס?
  חחחחחחחחחחחחחח אין דבר כזה!

 9. מנחם צודק הפעם אני חושב שמגזימים עם כל העניין של ג'רמי לי
  והארדן הוא שחקן טוב אבל לא מספיק יוסטון לא יעלו לפלייאוף יש במערב לפחות 9 קבוצות יותר טובות מהם

 10. פשוט תענוג, תודה רבה מנחם ותודה רבה אסי
  מנחם שאפו ענק על התשובות ותרשה לי לצטט :
  " מנחם
  אם הם ינצחו 25 משחקים הם חייבים לחגוג. פלייאוף הוא אומר לי."
  רק עוד 16 שעות לעסק האמיתי…

 11. יוסטון תהיה קבוצה חלשה העונה!!

  לין אולי יהיה אול סטאר אבל בדיוק מאותה הסיבה שהוא מכר חולצות שנה שעברה והסיבה הזאת לקשורה בכלל לכמה הוא טוב. לפחות חצי אם לא יותר מהרכזים הפותחים יהיו יותר טובים. הוא גם ירידה ברמה בשביל יוסטון שגם לאורי וגם דרגיצ' היו ויהיו טובים ממנו.

  אם הטרייד בין יוסטון ואוקלהומה היה מתקיים בין שתי קבוצות תחתית הייתי אומר שאוקלהומה יצאה קבוצה טובה יותר.
  אבל בגלל שאקלהומה הייתה השנה בגמר והארדן היה חלק מרכזי ובהנחה ששחקני אוקלהומה הולכים ומשתפרים. אם הייתי מנג'ר של אוקלהומה לא הייתי עושה טרייד כזה כמובן אם הייתה לי ברירה.
  אבל בגלל שלא היתה ברירה טריד זה הוא הרע במעוטו.

  1. תודה לשגב ובן המגיבים הקבועים.4:2 למנחם

 12. מנחם, זה שוב אני. בקיץ דברו רבות על אוחיון ומכבי. לא יודע כמה אתה מכיר את הסיפור, אבל מתחילת השנה אפשר לראות בבירור שכשאוחיון לא על המגרש אין למכבי התקפה מסודרת וכל המסירות נעשות בתזמון פאתטי. פשוט כי אוחיון מניע את הכדור במקום לחפור איתו. לוגאן והיקמן עושים זאת אחרת, כלומר, פחות טוב. האמריקאים חושבים שבריאנט שחקן גדול כי הוא זורק הרבה. הבעיה היא שזה לא כדורסל של אליפות. ווסטברוק זורק הרבה גם ביום שבו הכדורים לא נכנסים. כדורסל הוא משחק קבוצתי וצריך לשחק אותו פשוט וחכם. אבל מה, מסתבר שלא כל השחקנים חושבים כך. אוקלהומה חיסלו את סיכויי האליפות שלהם בשנים הקרובות. חיסלו!!!! והארדן כמובן יצא חמור. מי שלא מבין את האפקט של הנעת כדור לא מבין את המשחק. עם הארדן כל החמישה שמשחקים מעורבים בהתקפה, הכדור נע לשחקן הפנוי וזה הרבה יותר חשוב בלונגראן מעוד שלשה או עוד דאנק. לכן הוא מנהיג יותר מווסטברוק, הוא מנהיג במשחק שלו, בדוגמא אישית. וכמה זה חשוב בקבוצה שבה הרכז הפותח הוא סקורר משוגע. (שלא יובן לא נכון, אני חושב שראסל ישתפר ושהוא תופעת טבע אמיתית). ולגבי מרטין, שוב, הוא לא מסכן ששיחק בקבוצות קטנות, הוא עשה את הקבוצות האלה קטנות כי הוא חרמן על הסל כמו בנצי מאסקימו לימון. למה צריך בכלל יצרן נקודות על חוזה יקר בקבוצה שיש בה ווסטברוק ודוראנט? איזה מין שחקן זה שיודע רק לזרוק לסל? סגנון משחקו מחרב קבוצות!!! אולי הוא גם ישמור על קובי וסמולים אחרים באותה רמה שהארדן שמר? אם זה יקרה, אני מבטיח לפרוץ למגרש בפלייאוף כשאני עטוף בקרמבואים בלבד. נתראה בפליאוף –
  אם אוקלהומה תהיה שם בכלל… (מעבר לסיבוב ראשון).

  1. 'האמריקאים חושבים שבריאנט שחקן גדול כי הוא זורק הרבה. הבעיה היא שזה לא כדורסל של אליפות'

   תזכיר לי כמה אליפויות יש לקובי?

   1. ומה עם אחוזי השדה של קובי בקלאצ'? ומה עם האפקט השלילי שיש לצורת המשחק שלו על הקבוצה כולה? בחירת הזריקות המזעזעת?
    אם קובי היה מוותר על כמה זריקות אולי היו לו עוד אליפויות. ושלושת האליפויות הראשונות שלו רשומות על שמם של ג'קסון ושאקיל.
    לקובי יש בעיה – הוא שם עצמו לפני הקבוצה. בטח, יש לו אליפויות, אבל כשמסביבך בונים כזאת קבוצה כל פעם, זה נעשה קצת יותר קל. שים את וייד, דוראנט, ברנדון רוי בשיאו, ועוד רבים וטובים במקום בריאנט בהרכבים שהיו לקובי – ומעשה קסם, יש לך אליפות רק בלי כל הפוזה של האיש המאוס הזה.

    1. עוד שונא קובי שמתעלם מהמציאות.

    2. שטויות במיץ.

     מה לברון הגדול עשה עד שהצטרף ל 2 פרמצ'ייז פליירז אחרים במיאמי ???

     אפילו איתם הוא לא ניצח את דאלאס.

     קובי מגזים כשאין איתו אף אחד אחר בקבוצה שיכול ליצור מצב קליעה.
     במקום להיות סקנד גארד, הוא נאלץ להיות פליימייקר כל הקריירה שלו.

     העונה זה סוף סוף יראה אחרת, וזה בגלל הסגל (נאש) והשיטה – לא בגלל קובי.

  2. דרור אני אקח נקודה לטובתי. 4:3 לזקן

 13. איפה יוסטון ואיפה הפליאוף?
  כמו שכבר אמרו פה, הארדן יקבל את השומר של החמשייה הראשונה וזה קצת יותר קשה..
  ג׳רמי לין אולי יהיה באולסטאר וזה יקרה רק בגלל שהוא אסייתי.. (חוסר שיוויון…;)

  נ.ב. מנחם הרגת אותי עם התגובה על ג׳רמי לין!!!!

 14. פעם ראשונה שאני גם עם מנחם,אני גם חושב שאוק' לא ניזוקה בטרייד שהם הופכים פתאום ללא רלוונטים,אני חושב שהם עדיין טובים מאוד ובהחלט מועמדים לזכייה,וכן גם לדעתי יוסטון לא יגיעו לפלייאוף לגבי לין אין לי דיעה מגובשת עליו,אין ספק שכמות האיבודים שלו היא בלתי נתפסת ובמידה והוא ישפר את האספקט הזה אז יש סיכוי לשחקן טוב.לגבי הארדן אני לא כל כך מסכים עם מנחם,אני חושב שהוא שחקן מעולה ויש לו סיכוי להפוך לאולסטאר של יוסטון

  1. 6:3, תודה לכם.

 15. האיכות של הארדן מוכחת ואין בזה ספק. מצד שני בנושא הגמר והמאצ'-אפ מול מיאמי – ברור שצריכים משהו לשנות. הארדן זאת הייתה אחת האופציות. אולי לא הכי טובה, אבל לגיטימית כי יש עוד הרבה משתנים. בהחלט יכול להיות שהארדן לא מוכן להיות שישי, אלא רוצה להיות שחקן חמישיה מוביל, ולכן הוא חותר לכיוון הזה מבחינתו ואת זה הוא חושש שלא יוכל לקבל כמה שנים קדימה בOKC. לכן רק הצהרה בצורת חוזה מקסיסמום היית משאירה אותו, וזה היה יותר מידי נועל את OKC והם לא יכלו להסכים לזה. אז ברור שיש חשש שהתלכיד החדש בOKC לא יצליח להגיע לגמר אבל יש שם כ"כ הרבה כשרון שיש בהחלט סיכוי, וזה מאוד תלוי בעבודה של ברוקס. וביציבות של ווסטברוק. אמנם דוראנט פחות או יותר מושלם, אבל גם איבקה וגם ווסטברוק יכולים להוסיף עוד הרבה למה שהם הציגו בשנה שעברה, כך שהקבוצה, שהייתה נהדרת בשנה שעברה, בהחלט יכולה להשתפר עוד העונה.

 16. הם בטח לא הבק קורט הכי טוב בליגה

  ברור ש okc הפסידו מהטרייד.

  לין לא יהיה אולסטאר אבל להארדן יש סיכוי.

  יוסטון לא יגיעו לפלייאוף
  (אלא אם כן יהיה טרייד נוסף במהלך העונה – משהו שאני רואה כמאד אפשרי, אבל צריך לקרות בזמן כדי שהם ידביקו את הפער…).

 17. ואגב, כל כוכב "חדש" שפורץ מוכר יותר גופיות משחקנים גדולים שכבר משחקים תקופה בקבוצות הנוכחיות שלהם.
  נתוני המכירות של לין מול כרמלו הם לא אינדיקציה לכלום.

  1. 7-3 למנחם. נרשום ניצחון ראשון מאז ספטמבר?הוריקן סנדי כנראה פגע במגיבים שלנו היום

 18. תמשיכו לדבר על הלייקרס והת'אנדר בזמן שדנבר תיקח בשקט וללא טאראראם את אליפות המערב. לכן הויכוח על קובי ודוראנט, והארדן הוא עקר מיסודו. טיי לאוסון ושות' ישתיקו הרבה פיות העונה.

  1. מנחם, אתה רציני? הנאגטס לא יקחו את אליפות המערב. הם קבוצה טובה, אבל כרגע הם יכולים לסיים מקסימום מקום רביעי. יש את הת'אנדר, הלייקרס, הספרס ואז הם.

 19. דנבר יכולים גם לסיים במקום השלישי.
  לא יותר מזה, אבל זה בהחלט בטווח שלהם. 3-5

 20. אני חושב שזה טרייד עם הרבה מאוד נעלמים. לא נראלי שבאוקלוהמה בונים יותר מידי על קווין מרטין מעבר לעונה הנוכחית, אלא אם הוא ייתן עונה טובה או יסכים להקטין את החוזה שלו. הבחירות דראפט הן דבר שטוב לאוקלוהומה כי הם צריכים קצת עומק בספסל (שנה שעברה היו משחקים שרק דוראנט הארדן ווטברוק ואיבקה קלעו נקודות), ויותר מהכל תלוי ביכולת של ג'רמי לאמב להתפתח לשחקן טוב, שיוכל למלא את החלל של הארדן. ביוסטון אני עדיין לא מצליח להבין את המטרה של הפרויקט, הארדן שחקן טוב, אך אני בספק אם הוא יכול להוביל קבוצה, לין עוד לא הראה מספיק ועוד לא שיחק מספיק כדי שנדע כמה טוב הוא הולך להיות. ואת ההתלהבות מעומר אסיק אני בכלל לא מצליח להבין

 21. פלייאוף מערבי – לא. אם הם היו במזרח, היה להם סיכוי.

  1. תום חכה ותראה. אסיק הולך לעשות 15 נק' 10 ריב' ו3 חסימות לערב. שמע מה אני אומר לך.תודה על התגובה שלך ושל הדוקטור 9-3. נתנחם בעובדה שהליגה מתחילה. יהיה לי זמן ללמד אתכם כדורסל עד הפלייאוף. יוסטון לא תאכזב!

 22. אסי צודק בכמה דברים, אבל מנחם צודק ביותר.
  ובנוסף הוא קורע! 🙂

  מנחם לקח בגדול!

  תודה על עוד טור ענק.

 23. יוסטון רחוק מהפלייאוף. אסי שכח משום מה את ממפיס שמשמעותית טובים יותר ויוטה שגם במיקס על שני המקומות האחרונים, שלא לדבר על גולדן סטייט כל עוד בוגוט לא פצוע. יוסטון יכולה אולי להפתיע ולהיות יותר טובה מפורטלנד, אבל גם בזה אני ממש לא בטוח, יותר סביר שהקינגס יעברו את יוסטון.
  ג'רמי לין באול סטאר? סימן שאלה גדול, יי ז'יאנליאן הוא סיני אמיתי ולא הגיע לאולסטאר. לין ייצטרך להראות שהוא טוב כמו החודש הראשון שלו בשנה שעברה כדי שיספרו אותו, ויחס האסיסטים לאיבודים שמשום מה המסקנה לגביו הייתה "שהוא עושה יותר דברים חיוביים משליליים" ממקם אותו במקום ה- 76 והמכובד בין הרכזים בליגה בשנה שעברה (אני מדגיש, לא כל השחקנים, יש 75 רכזים, שהשיגו יחס טוב יותר).
  אני עם מנחם הפעם

  1. בס"ד

   יחס אס'-אי' טוב לרכז הוא לפחות שני אס' על כל איבוד, וללין יחס לא טוב לרכז.
   לעומת זאת להארדן יחס טוב לעמדה 2, אך עדיין לא מרשים.
   מנחם צודק יותר.

   עם תמיכתו בו, התוצאה היא 3-12 לפרופדוק הבלתי נלאה!

   1. בס"ד

    "עם תמיכתי בו"

 24. הקלידו את התגובה כאן…

 25. דבר ראשון אני חייב לומר שאינני שונא קובי. אני לא מכיר אותו ואין לי שום דבר נגדו. אני גם חושב שהוא אחד הכשרונות הכי גדולים שדרכו על מגרש אי פעם. אבל, דדי, קובי כופה את עצמו על המשחק ומזיק לקבוצה שלו. בהרכבים שהיו לל.א בשנים האחרונות קובי היה חייב לגמור כל משחק עם 10 אסיסטים ואחוזי שדה הרבה יותר טובים. הוא ראש בקיר, וחבל, כי יכולת מסירה דווקא יש לו. מקרה קלאסי של אגו נפוח. קשישים כמוני עוד זוכרים שכשקובי בא לפיל ג'קסון איזה קיץ ואמר לו "פיל, אני מוכן להנהיג", פיל לא התבלבל ושאל אותו: "ומי מוכן ללכת אחריך?". קובי היה יכול להיות הטניסאי הכי טוב בעולם, איתרע מזלו ובכדורסל יש אתו עוד 4 בקבוצה בכל זמן נתון. קובי כוכב גדול, אבל בפועל שחקן שמחליש את חבריו לקבוצה, בדיוק ההפך ממה שמנהיג אמיתי עושה. הכל אופי.

 26. Mqb3ZR Very informative article post.Really thank you! Fantastic.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט