ג'יימס הארדן ביוסטון!

טרייד עצום קרה הלילה:ג'יימס הארדן, כוכב אוקלהומה סיטי ת'אנדר, עבר ליוסטון רוקטס.

בטרייד אוקלהומה סיטי העבירה את ג'יימס הארדן-השחקן השישי המכהן, הסנטר קול אולדריג', קלע השלשות דה חואן קוק, והסמול פורוורד לייזר הווארד.
תמורתם, הת'אנדרס קיבלה את השוטינג גארד קווין מרטין, הקלע ג'רמי לאב (בחירה 12 בדראפט האחרון), ו-3 בחירות דראפט גבוהות.

הסיבה המרכזית לטרייד זה, מבחינת הת'אנדרס, היא העובדה שהדד ליין להארכת חוזה להארדן נגמר עוד 3 ימים, והם רצו לקבל עליו תמורה, לאחר שהמו"מ נכשל. הם עשו טרייד מהיר עם הרוקטס. קווין מרטין כנראה יפתח באוקלהומה.

יוסטון הרוויחה משמעותית מטרייד זה. ג'יימס הארדן וג'רמי לין מרכיבים קו אחורי מצויין, מהטובים בליגה, שעוד יכול להובילם לפלייאוף. כמו כן, לרוקטס יש מספיק כסף בשביל הארכת חוזה להארדן, וזה צפוי לקרות בימים הקרובים.

ג'יימס הארדן עובר ליוסטון-סיקור מיוחד

ג'יימס הארדן
הארדן. הגיע לרוקטס.

מנג'ר הת'אנדרס סם פרסטי אמר שהם רצו להחתים את ג'יימס על הארכת חוזה, אבל בסופו של דבר היו כמה חילוקי דעות, והארדן לא ימשיך בת'אנדר.

הארדן צפוי לפתוח ביוסטון, ולא ידוע האם מרטין יפתח בת'אנדר.
.

רועי ויינברג

עורך הופס. אוהב את מיאמי וגבוהים שמוסרים מעל 4 אסיסטים במשחק.

לפוסט הזה יש 76 תגובות

 1. די נו!!

  כל כך רציתי לראות אותם (ת'אנדרס) עוד עונה ביחד….
  משהו שמה בטוח הבשיל אחרי הפלייאוף האחרון!

  איזו שביזות.

  1. צביקה ועמרי, אני גם הייתי שמח לראות את הת'אנדר עוד עונה ביחד, אבל פרסטי הוא מנג'ר שתמיד מסתכל לטווח הארוך (העיף את ריי אלן ורשארד לואיס בשביל כלום, אבל זה הכריח את דוראנט להפוך לסטאר), והוא רצה להשיג משהו תמורת הארדן.
   הוא לא חיכה עד הטרייד דד ליין, כי הוא ידע שאף קבוצה לא תעביר משהו שווה בשביל חודשיים משחקן בקליבר.

 2. זה לא יאומן שהתעוררתי לחדשות שהארדן ביוסטון ושהג'איינטס הפסידו כאן באתר שלי! (הייתי הרוג ממשחק BYU נגד ג'ורג'יה טק)

  "יוסטון הרוויחה בגדול"?????

  אוקלהומה הרוויחה בגדול (ז"א שהלייקרס הפסידה אף היא!)!

 3. הארדן, כמה טוב שהוא, לא שווה קווין מרטין, ג'רמי לאב, ו-3 בחירות דראפט גבוהות. ג'רמי לאב לבדו עלול להתפתח להיות טוב כמו הארדן.

  1. זה לא רק הארדן, פרופסור.
   הסנטר קול אולדריג' (פוטנציאל לא רע, אולי ג'ק סיקמה יפתח אותו ביוסטון), הסמול פורוורד לייזר היווארד (שחקן משלים טוב לסגל) ודה חואן קוק, שיתן להם גיבוי טוב מדאונטאון.

 4. כנראה שאני לא מכיר את קווין מרטין טוב כמו מנחם…………….
  נ.ב ותקנו אותי אם אני טועה, צפוי איזה כשרון יוצא דופן בדראפט הבא.. ?

 5. מנחם, אם אתה זוכר אמרתי לך שיש סיכוי טוב שהארדן לא יישאר.
  לטעמי אוקלהומה הפסידה מהטרייד. אמנם הרוקי פוטנציאלי אך מרטין מחרב משחקים ותלכיד. תוך שנה הם מוותרים עליו.
  עכשו יהיה להם קשה יותר.
  גו נאגטס – הסוס השחור של הליגה.

 6. בדראפט הבא יש את שבאז מוחמד, מיו אס אל איי. הוא היה סטאר בתיכון, שוטינג גארד, מוטת ידיים גדולה מאוד.

 7. קווין מרטין כמעט בטוח שלא יפתח, כדי שיעלה כח אש שיעשה נקודות מהספסל… כי ספולושה לא שווה הרבה עם הוא יעלה מהספסל..
  ולדעתי אוקלהומה ׳לא הפסידה׳ הרבה.. במיוחד לא במץ׳ אפ עם הלייקרס. כי תאבו ספולושה ישחק הרבה דק׳ כדי לשמור על קובי בראינט….

 8. אין בכלל ויכוח שהתאנדרס הרוויחו מהטרייד הזה, והארדן עשה טעות שלא חתם על החוזה הזה בשביל 8 מליון לעזוב קבוצה שמועמדת לאליפות ולעבור לקבוצה שעם כל החיבה אליה לא תגיע ליותר מסיבוב ראשון בפליאוף?!

 9. עדיף היה להשאיר את הארדן עד הסוף בשביל הסיכוי לאליפות,
  עכשיו הלייקרס קורעים את אולקוהומה ומנחם אוכל את הכובע…

 10. תאוות הבצע של השחקנים האלה משגעת אותי. הלואי עלי עשירית מהמשכורת שלו. אני לא מבין את זה, אם כולם רוודפים אחרי אליפויות אז למה במקום חוזה מקסימום שהכוכב יתפשר על 10 מיליון ויהווה דוגמא ואז הקבוצה תביא כוח עוד יותר משמעותי.

 11. זה לא 8 מיליון זה 23 מיליון ( עוד 15 על הבטחת הארכה שיוסטון הודיעה שתממש) ובכלל משגבניק אל תאמין למה שאתה קורא זה אף פעם לא בגלל מיליון או 2 לך תדע מה קורה מאחורי הקלעים אל תהיה פתי. כמו הסיפור של העזיבה של ריי אלן למיאמי,נראה לך הגיוני מה שהלך שם, אבל אי אפשר לדעת כי אנחנו לא באמת יודעים את מאחורי הקלעים.
  ואל תאמין למנחם שאומר שהוא יודע ויש לו "מקורות" הוא יודע עוד פחות מאיתנו 🙂

 12. בהחלט לא ניתן לשלם לשחקן ה 3 בקבוצה חוזה מקסימום גם אם יש עוד כסף תחת תקרת השכר. זו לא דרך נכונה של מועדון. התסריט הזה מבחינת פרסטי היה צפוי והוא הכין את הטריד הזה מראש. פרסטי חתך היכן שאוטס סמית לא יכל לחתוך. מנהל גדול יודע לקבל החלטות כואבות ונכונות. ומהירות! הוא לא משך את הדאגה הזו עד ל31 לחודש כפי שיכל אלא הראה מנהיגות ודרך. ובטווח הרחוק אפילו שיפר את המועדון לדעתי. הארדן הוא לא שחקן שמשנה את חוקי המשחק עם כל הכבוד אליו. ו

  1. אוקיי חשבתי פעמיים – ואתה עדיין טועה…

   היתה מסיבה בבית של קובי הלילה לדעתי – להתכונן לחגיגות שלו על מרטין לעומת הארדן ששמר עלייו מעולה, וגם לקלות הרבה שבה אפשר לשמור על מרטין לעומת על הארדן.

   הלייקרס עכשיו יכולים להחביא את נאש בהגנה.
   בהרכב של ווסטברוק/הארדן (ההרכב שסגר משחקים) – הלייקרס היו בבעיה.
   והבעיה נפתרה.

 13. הופה, הנה האלופה העולה נופלת….
  מנחם תהיה בטוח שעכשיו ללייקרס יהיה יותר קל, לפחות בעונה הנוכחית וזו שאחריה. עד שהרוקיז מהדראפט הבא יתפתחו.
  ונגד מיאמי? חחחחח זה בכלל לא כוחות. הלייקרס יטרפו אותם כמו ביצים חיות.
  המכשול הכי גדול של הלייקרס נחלש

 14. הארדן במילא לא סיפק את הסחורה בגמר מול ההיט. את הנקודות מהספסל התאנדר יקבלו. השאלה מה יקרה בהגנה ואני לא יודע מה יכולותיו של לאמב בהגנה

 15. לאחר ששילמו כל כך הרבה לאיבקה , ברור שהם אימרו עליו ולא על ארדן. בסיטואציה הזו ארדן נדרש להתפשר.
  בראיית עתיד התאנדרס יוצאים מחוזקים מהקיץ האחרון, יש להם קלע מצויין שיכול לתתת עבודה כבר עכשיו מרטין ושניים מתוך הרוקיז המבטיחים ביותר שיש בליגה.פרי גונס וגרמי לאמב.

  גרמי לאמב הוא סטאד סטאד וגם לו הסיטואציה החדשה תעשה רק טוב.

 16. מעניין איך הארדן יתפתח ביוסטון.
  לדעתי יהיה שחקן טוב, ולא יותר מזה
  לקבוצות יהיה יותר קל להתמקד בו הגנתית, מאשר כששיחק באוקלהומה.

 17. מעניין שאיש לא מדבר על ג'רמי לאמב שינטרל (ינתרל? לא משנה! הכוונה ברורה!) את קובי, ואולי אפילו יחגוג עליו! הוא הרג'י מילר הבא של ה-NBA. הוא 1.96 עם מוטת זרועות של 2.10, ואם הוא לא הג'אמפ שוטר הטוב שבדראפט, אז הוא שני במקרה הכי גרוע. הוא קולע מימין ומשמאל, והוא אתלט הרבה יותר טוב היום מקובי. הוא גם מהיר וזריז, ובעל יכולת פריצה מהמקום. הוא שומר מצויין, ואם יעלה עוד 5-6 ק"ג, הוא לבדו עלול להוכיח את עצמו כטרייד שווה-ערך להארדן. כי בינינו, מה למעשה עשה הארדן עד היום? כלום! לג'רמי גם ניתור שישאיר את קובי מסתכל אל בית השכי שלו. הוא גם הכי טוב בכל הדראפט בקליעות תוך כדי MOTION. קובי ירוץ אחריו עם לשון בחוץ ויתחנן למים עם קרח, ומנוחה.

  אוהדי הלייקרס הם ממש חסרי מושג אם הם מבסוטים ממה שקרה!

 18. עכשיו שעור לאוהדי הלייקרס על קווין מרטין: כל מה שהבחור היה צריך זאת קבוצה טובה להראות מה הוא מסוגל לעשות. אני עדיין זוכר את המשחק במקרה, בו קלע נגד מינסוטה 48 נק'. אני חותם עליו העונה כשחקן של 15 נק', 48% מהשדה, ו-40% מה-3. הוא יהפוך לשחקן חמישייה תוך 6-8 משחקים, ואז ה-2.02 מ' הסימפטי הזה ישכיח את הארדן מהר מאד, וללייקרס תהיה עוד בעייה חסרת פתרון.

 19. גם אני חושב שאוקלהומה עשו בשכל, וכל החגיגות של ידידיי מלוס אנג'לס מוקדמות. מדי.
  קודם כל – לשמור על קווין מרטין זה לא כזה כיף, והוא סקורר אקספלוסיבי לא פחות מהארדן. ואם יחליטו ללכת על הגנה – הרי למה קיים השעון השוויצרי, שלא לחינם עולה בחמישייה אפילו כשהארדן עוד היה בקבוצה. וזה עוד בלי להזכיר את הרוקי החביב שמנבאים לו גדולות. ת'כלס – הארדן היה מעולה אבל לא כזה גדול. הציעו לו חוזה נהדר והוא סירב — ולכן אמר יפה שלום.
  אם אני OKC אני ממש שמח שזה מאחוריי, וגם יש לי את הכבוד לעמוד מול השחקנים שנשארו לי ולהגיד שעשיתי הכל כדי להשאיר את הארדן, אבל הוא פשוט לא רצה.
  אני, בתור אוהד סגול, לא יכול להיות מרוצה מהמצב שהתפתח.

 20. מנחם וינון, שימחתם אותי מאוד. אני רוצה נדנדה בשנים הקרובות בין אוקלהומה ומיאמי, כאשר לייקרס ובוסטון וסאן אנטוניו והדרג שמתחתיהם שמתפתח יפה מנסים לגנוב אליפויות ולפעמים מצליח. כדי שזה יקרה אני חושב שצריך השנה שהאליפות תלך לOKC. אז כל פרשנות שמחזקת את הכיוון הזה מקובלת עלי…

 21. מנחם אתה צודק גרמי לרמב יותר טוב מרקוביץ. מה אני מדבר, הוא בין חמשת הטובים בכל הזמנים בכלל.
  קודם שדוראנא יוכיח שהוא יותר טוב מיעקב.
  אני מת לראות את פני במשחק של שנה שעברה שקובי הוריד לך שלשה על הפרצוף בשנייה האחרונה של המשחק לפני הפלייאוף.. תאמין לי בשבילי זה היה כמו לזכות באליפות כי אני יודע שרק אוק יותר טובים מהלייקרס ( בעצם כבר לא). ההיא לא תעמוד על הרגליים נגדנו. נראה לך שפראנצייז כמו מיאמי יכול להתמודד עם מכונת הבאנרים שלנו? ומה תעשה בכלל כשלברון יעבור ללייקרס?

 22. וואוו, אנשים כאן ממש לא מכירים את המשחק ההתקפי של מרטין, וגם מתעלמים ממשחק ההגנה הלא קיים שלו.

  להשוות אותו להארדן ???
  חחח.

  יש סיבה שיוסטון נתנו את "רג'י מילר הבא" (?) יחד איתו ועם בחירות דראפט, רק כדי לקבל את הזכות להחתים את הארדן על חוזה מקסימום…

 23. לאוקלהומה היה חסר רכז שקול שירכז את המשחק כשווסטברוק ינסה לפזר אותו. במקום זה הם קיבלו עוד סקורר לקבוצה שכבר יש לה 2 סקוררים מהטובים בליגה. חבל, דווקא קיוויתי שהם יעצרו את הלייקרס

 24. הטרייד הזה מאד מפתיע בעיקר בגלל התזמון שלו התאנדר יכלו לתת עוד צאנס לטריו הזה אבל עם גנרל מנגר כמו סאם כנראה שזאת לא כזאת הפתעה אם נזכור את הטרייד על גף גרין..

 25. אוקלהומה נחלשה, חד וחלק.
  בנוסף תזכירו לי מתי קבוצה ששמה שיקולים כלכליים לפני הרצון לזכות באליפות באמת זכתה באליפות?
  אל תגידו לי סאן אנטוניו מפני שהם לא ויתרו אל אף אחד מהשלישיה הגדולה שלהם בגלל כסף.

 26. לסאן אנטוניו היה הרבה מזל שכל אחד משלושת הגדולים שלהם וויתר על כסף כדי להישאר שם.
  לאוקלהומה לא היה את המזל הזה…

כתיבת תגובה

סגירת תפריט