מעורב הופס ליום חמישי: ציון ויליאמסון – מדהים! – קלע 17 נק' ב-SPAN של 3:07 דק' ברבע הרביעי (בהפסד) / מנחם לס

1.טים טיבו נישא ל"אשה עם היופי המושלם"

טים טיבו היה הסופר-דופר קוורטרבק של ה'גייטורס' מאוניברסיטת פלורידה, מנצח 'גביע הייזמן' לקוורטרבק הטוב במכללות, וה-MVP של אלופת המכללות 'הגייטורס' של אונ' פלורידה. הוא היה אמור להיות הדבר הבא בפוטבול. אני גרתי ארז בג'ופיטר, פלורידה, וחייתי את כל שנותיו המפוארות באוניברסיטה.

צעיר יפה תואר, נוצרי אדוק, 'אול אמריקן' שעמד לכבוש את ה-NFL. הדנבר ברונקוס בחרה בו בסיבוב הראשון בבחירה 25 בדראפט, והבחירה הנמוכה כביכול היתה תוצאה של הבעייה שהיתה לו בפלורידה שכולם ניסו להסתיר – ושגרמה לו להיכשל כקוורטרבק של הברונקוס – אי יכולת לזרוק את הכדור. אני לא מתכוון כמובן לזרוק פחות טוב ממך או ממני; אני מדבר על זריקת כדור ארוכה ומדוייקת כפי שמצפים ממך במקצוענים. באונ' פלורידה הוא רץ מצויין עם הכדור והיה טוב בהמסירות של 5 עד 10 ואולי אפילו 15 מטרים. אבל בדנבר היה פעם קוורטרבק בשם ג'ון אלוויי שהיה מסוגל להשחיל כדור בחור הטבעת מ-40 ויותר מטרים. טיבו לא היה מסוגל לדייק במסירות ארוכות.

ניסו איתו הכל והכל ניכשל. ניסו אותו בניו יורק ג'טס, בניו אינגלנד פטריוטס, ובפילדלפיה איגלס. הכל ניכשל.

הוא החל להופיע בפרסומות ולבסוף החליט לעבור לבייסבול. הוא עדיין במיינור ליג של המטס, ומראה ניצוצות פה ושם, אבל שחקן בייסבול טוב במייג'ור ליג הוא לא יהיה. סיפור דומה לסיפור של מייקל ג'ורדן, אבל למייקל היה לאן לחזור.

זה לא מנע מטים טיבו לשאת אתמול אשה עם היופי המושלם (לפי ה'סנטינל') וברון השם ישנם לו מקורות הכנסה מכל הסוגים והמינים.

*
*

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Forever. @demileighnp #tyingthetebow • • @zavionkotzeeventscompany 📷 @hanrihuman

A post shared by Tim Tebow (@timtebow) on

*
*

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Forever and Always @timtebow • • 📸 @hanrihumanweddings

A post shared by Demi-Leigh Tebow (@demileighnp) on

2. התוארים העילאיים ('SUPERLATIVE') ביותר של חצי העונה לפי SI

א. Most Obvious Future League MVP: Luka Doncic

לא סתם MVP של העתיד. ה-MVP הברור והבטוח ביותר. העונה זה יהיה עדיין יאניס אנטטקומפו, אבל כפי שנראה לנו עתה, לוקה דונצ'יץ הוא הכוכב הנוצץ ביותר שנראה על מגרשי ה-NBA זה שנים על גבי שנים. ממוצעו כמעט 10-10-30 וזאת בשנתו השנייה בליגה. הוא חביב על הקהל ועל השחקנים כאחד (ותוספת שלי, מ.ל: והשחקן הלבן הראשון מאז לארי בירד שכמעט כל השחקנים – שחורים כלבנים – מעריכים ומכבדים באמת ובתמים!. הוא גם ההפתעה הגדולה ביותר והשיפור הגדול ביותר שנראו ב-NBA זה שנים, אם לא אי-פעם!)

הוא אחד השחקנים היחידים ב-NBA הטובים בהכל, והמסירה שלו היא מעולם אחר!

ב. הויכוח הגדול ביותר שיעלה באול סטאר יקרה אם המאמנים לא יבחרו בטריי יאנג לנבחרת המזרח!

שחקן הקולע 29.2 עם 8.6 אסיסטים ו-4.7 ריבאונדים ניכנס לנבחרת המזרח או המערב כל פעם, אוטומטית. אבל הפעם זה לא קורה עם טריי יאנג. הבעייה שלו? יכולתו – אי יכולתו -בהגנה 'אחד-על-אחד' , והרקורד של קבוצתו – ההאוקס. הוא לא ייבחר לחמישייה, ולכן הוא יכול להיות בנבחרת רק ע"י מאמני המזרח, ומאמנים לא ממהרים לבחור שחקנים שהם מגינים חלשים, ולכן ישנם סכויים רבים שאחד השחקנים המלהיבים ביותר בליגה לא ישחק באול-סטאר. אי-בחירתו – אם אמנם זה מה שיקרה – תהיה מקור לויכוחים ודיונים אין סופיים.

ג. דאנקיסט שכמוהו לא נראה שנים רבות – ג'ה מוראנט

דוגמא ראשונה: מוראנט עף כציפור!

דוגמא שנייה': תענוג לעיניים הרואות אפילו אם הוא מחטיא!

ג. אנליסט הטיווי של העתיד שהכי נהנה לשמוע: סטפן קרי!

שמו אותו מול מצלמת הטיווי ונתנו לו מיקרופון, ומיד שידורו הפך לדבר החם ביותר לטיווי. NBA.TV ו-ESPN לא יכולים לחכות (אבל אני בטוח שתהיינה לו תכניות אחרות…). הוא נראה כאילו נולד לשדר!!!

הנה הוא משדר את משחק אורלנדו בו פולץ קולע 25 נקודות, ועם כל סל מלהיב הוא אומר – שוב ושוב – "התקפה טובה תמיד תיגבר על הגנה טובה"! הוא נראה כאילו נולד עם המיקרופון. סטף קרי לא צריך לדאוג לעתידו. לי הוא נראה כמוכשר לכל דבר, כולל גולף (הוא שחקן הגולף הטוב ביותר בין כל שחקני ה-NBA עם הנדיקאפ של +2). הוא נראה כאחד שיכול להשיג כמעט כל מה שהוא רוצה כי כל מה שהוא נוגע בו הופל לזהב.

ד. הדבר המצופה ביותר מזה שנים: זאיון ויליאמסון

את התשובה הראשונה אולי נקבל (קבלנו?) הערב. הוא השחקן המצופה ביותר מאז הגיע לברון לליגה. זה לא צודק שהציבו עבורו רף כזה גבוה, אבל זאת הצרה של עשירים.

את התשובה קבלנו ברבע הרביעי בו הוא קלע 17 נקודות (שאר הקבוצה? 18. ס"ה 23 נק' במשחיקו הראשון. 4 מ-4 מה-3.

הוא נראה לי בתחילת הערב כבד מדי – 285 פאונדס – 130 ק"ג. לשחקן שהוא 1.97 מ'? כבד מדי. השלישי במשקלו בכל הליגה. נחכה ונראה.

הוא ניכנס הערב, רץ בקלות לכאן ולשם, החמיץ רירה לא קלה תחת הסל, מסר אסיסט נפלא, ונקרא לספסל. סיים רבע ראשון עם 1,0,0. ה-1 היה אסיסט

ברבע הרביעי הוא היה SUPERMAN! ON FIRE!!!

מה שהוא הראה בשנת הפרשמן בדוק נותן לכולנו הרגשה שניתורו העצום לענק כמוהו הוא דבר שלא יכול שלא להצליח ב-NBA (https://www.si.com/nba/2019/12/26/zion-williamson-pelicans-duke-year-in-review)

הנה מה שכותבים עליו:

His generational physicality was on display during the preseason as he performed as few rookies ever had. Now he’ll get a chance to show how good he can be for a Pelicans team looking to make a playoff push. The team has won 11 of its last 16 games and is just 3.5 games out of the eighth seed in the West. A possible Zion-LeBron first-round matchup could be just a few months away.

אבל אני חושב שעליו להוריד 10 ק"ג לפחות. נחכה ונראה.

(ברבע הרביעי הוא נראה לי במשקל הנכון…)

ה': הקבוצה ה-OVERACHIEVER מזה שנים: מיאמי היט

ו. הדבר המצופה ביותר ב-NBA הוא ההצלחה (או הכשלון) של הלייקרס בפלייאוף!

*בחצי העונה הראשונה הלייקרס הראתה שהיא מסוגלת לגבור על כל קבוצה, אבל יכולה גם להפסיד לסלטיקס ב-32 נק'.

*המשחק של לברון הוא לא יאומן לשחקן בגילו, ומספר הדקות שהוא משחק אף הוא נראה כמרובה מדי לברכיים שעברו מסע כזה ארוך כשלו. האם הוא יחזיק מעמד עד סוף העונה הרגילה? היישאר לו מספיק לפלייאוף?

*נראה שהלייקרס זקוקים לדרק רוז. רק הוא יכול לקחת את העומס מלברון. האם זה יקרה לפני הדדליין? (https://www.si.com/nba/2020/01/20/lakers-76ers-among-teams-express-interest-derrick-rose)

3. כמה זמן אמרתי לכם שג'אול אמביד לא ישחק כשאמרו שבועיים? "חודש!" עכשיו מדברים על 6 שבועות! (ז"א 8…לפחות!)

שמונה שבועות לפחות. וחצי מהזמן של 'האזרחי' הוא בגלל שבמקום לחבוש אותו מיד ולהכניס ידו לקרח, נתנו לו להמשיך לשחק עם נקע חמור ביותר!

נקע חמור ביותר!!!

ומחזירים אותו למשחק? הערב טורונטו הנמומה (מרק גאסול שיחק רק 25 דקות ולקח רק 3 ריבאונדים!) לקחה 54 ריבאונדים. פילדלפיה רק 46. זה היה המשחק שהסתיים בנצחון טורונטו 95-107. חסרונו של אמביד היה ההבדל.

4. לידיעת גיא ועידו: יש לכם בעל חלקי נוסף לקבוצתכם הסאנס: לארי פיצ'רלד!

לארי פיצ'רלד זה עתה סיים את עונתו ה-16 באריזונה קרדינלס ב-NFL, והוא יתחיל את עו7נתו ה-20 כווייד רסיבר ב-2020.

אבל בינתיים הוא היה עסוק בקניית חלק מינורי, אבל "ניכבד" מהפיניקס סאנס, ובכך הפך לשחקן ה-NFL השני להפוך לבעל חלקי של קבוצת כדורסל ב-NBA. השני הוא ארון רוג'רס שרכש חלק מהבאקס ב-2018הhttps://www.espn.com/nfl/story/_/id/28536699/sources-cards-larry-fitzgerald-buys-share-suns.

מצד שני ישנו שחקן NBA שהוא בעל חלקי של קבוצת כדורגל (לברון קנה חלק מינורי של ליברפול). סטיב נאש הוא בעל חלקי של וונקובר מה-MLS.

מה דוחף שחקני פוטבול להשקיע בקבוצות NBA? מה בקשר לעליית שווי הקבוצות ב-12% לשנה כבר 15 שנים רצופות? הייתי אומר שזה INCENTIVE מספיק לקנייה של כל מוצר שהוא.

בן ה-36 הזה אמר עם השקעת כספו ברכישת הסאנס שהוא "לא מתכונן להיות בעל קבוצה חלקי שקט, אלא רכשתי את חלקי בקבוצה כדי להיות מעורב דינמי בהחלטות לשיפור, ולטובת הקבוצה". פיצ'רלד היה כבר מעורב בענייני הקבוצה כיועץ בעבר, בעיקר בענייני יחצ"נות וקהילה. הוא אחד הספורטאים המוערכים והאהובים בכל 'THE VALLEY', העמק בו שוכרת פיניקס מטרופוליטן.

5. דרק רוז בעוד משחק מצויין של 22 נק' ב-8 מ-17 נגד הקינגס, ולפי השמועות הלייקרס הולכים עליו בכל הכח

למה הלייקרס כל כל מעוניינים (לייקרס.נשיון)? לדעתם דריק רוז הוא השחקן המתאים ביותר לתת ללברון ג'יימס רגעי מנוחה. הוא מנוסה, הוא נועז, הוא היה שם, והוא גבוה מספיק. דטרויט מקשיבה להצעות.

6. מי צריך את טריי יאנג כשיש ג'ון קולינס?

טריי יאנג מעריך את מה שקולינס עשה הערב לקליפרס (בנוסף להחזירם מדפיציט של 21 לנצחון!)

7. DOWNTOWN DUNKEN הירו קובר 7 מ-9 מדאונטאון

ושלשה אחת לפחות ב-14 משחקים רצופים – שיא קלובי!

8. ציון הראה לי הכל בכמה דקות ברבע הרביעי

מה הוא הראה לי?

אחרי התחלה מאד זהירה ברבע הראשון, המאמן גנטרי אמר לו "אתה ניכנס ברביעי AND GO ALL THE WAY".

ב-3-4 דקות הוא טרף את כל האולם ומיליונטי צופים בטיווי.

TOUCH נפלא. מיקום עילאי. איך שהוא קלע סל אחד נגד אולדרידג' הוכיח לי שכל מה שאמרו עליו הוא נכון ואמיתי. הוא יהלום של שחקן. הוא יכול להיות – אם ימשיך ולא ייפצע – אחד הגדולים מכולם. 17 נק' בכנמה דקות מועטות ברבע הרביעי?????

אלוהים ישמור!

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 70 תגובות

 1. מנחם ציון ינגב השאלה מה יבנו סביבו ומה יהיה עם בריאותו. גוליוס רנדל מנגב פה ושם אז ציון? כמובן שמול קבוצות ברמה יותר גבוהה יהיה לו יותר קשה הוא יהיה חייב לפתח קליעה מה3 לאורך זמן היום התחיל טוב עם זה. אני מאמין שיהיה בסדר ושהוא בדרך לשם. הוא עוד לא ממש בכושר והתנשף בלי הפסקה וברור שהוא עוד יוריד במשקל ויכנס לכושר חצי עונה היה עם פציעה. נתחיל לשפוט אותו בעונה הבאה. העונה הזאת היא רק לחימום שרירים הוא גם על הגבלת דק.

  טריי יאנג יהיה חמישייה פותחת במזרח הוא שני בהצבעות אחרי יאניס. הוא גם השחקן השני הכי טוב במזרח אחרי יאניס נכון להיום והשחקן הכי מלהיב בליגה. אני לא יודע מי לא יבחר אותו לאולסטאר אבל זה יצטרך להיות רפה הבנה רציני.
  דבר שני למזלו הוא במזרח ואין חלופות מי יבחר? ביל? ברוגדון? קיירי למען השם? יבחר חמישייה ראשונה קל לצד קמבה.

  גודווין אחלה שחקן

 2. תודה רבה מנחם, מעורב נהדר כרגיל, נהנתי מאוד לקרוא. לדעתי דריק רוז יכול להיות חשוב מאוד ללייקרס אם יעבור אליהם, רכז טוב מאוד שיוכל להוריד מנטל הסקורינג ואולי גם לתת ללברון משחק בצד פעם בכמה זמן. אותי קורע שציון קלע כפול מסימונס ברבע, שחקן עם פוטנציאל מדהים, מקווה שלא ייפצע ויגמור כמו אודן.

 3. מנחם איפה ראית שמדברים על שישה שבועות של אמביד בחוץ?
  הוא עבר את הניתוח ב-9 השבועיים יעברו היום. מדברים על זה שיש סיכוי שהוא ישחק במשחק הבא מול הלייקרס.

 4. הלייקרס מסוגלים לתת את קוזמה פלוס משהו עבור רוז, רוז בהחלט יכול להועיל להם והוא יהיה מלא מוטיבציה לשחק בקבוצה שמועמדת לאליפות, אבל קוזמה בכל זאת פורווארד גבוה, מה שללייקרס ממש חסר, גארדים יש להם יותר מדי, אז בטרייד כזה הם ממש מחמירים את מצבם, אלא אם ידאגו במקביל להביא פורווארד שניים. דובר פעם על טרייד עם דטרוייט על רוז+ מרקיף מוריס, זה כבר נשמע יותר לעניין…

 5. מצוין מנחם תודה רבה.
  .
  הסיפור של אמביד הוא חוסר מקצועיות מוחלטת. ממש לא רציני.
  .
  אני תמיד סקפטי בנוגע להבלחות, אבל מה שזאיון עשה היום היה פשוט קסום, מדהים ולא יאמן. אין מה לומר -התאהבתי. השילוב הזה של פיזיות, חיוך, והרגשה שהכל הולך לו קל מזכירים לי את שאקיל.
  .
  אז אחרוג ממנהגי ואצא בהכרזה מפוצצת ומוקדמת מדי – על תנאי בריאות ודיאטה, מולי עוד ישלים את כתיבת יומן האליפות של השקנאים, לפני שהעשור יתחלף, וזאיון ירשם בהיסטוריה כגדול יותר מדייויס.

      1. לא יודע אני לא רופא. מהמעט שקראתי ברגע שהדביקו אותה לאצבע שליד זה לא אמור להחמיר את הפציעה, הנזק כבר נעשה. בכל מקרה כמעט בכל פעם ששחקן דופק אצבע מדביקים אותה והוא חוזר לשחק.

      2. גם אני לא רופא, אבל מנחם טוען שצריך לשים בקרח. אני מניח שזה תלוי גם בעד כמה האצבע יצאה מהמקום, ולפי ההעדרות הממושכת נראה שזה היה מקרה לא קל. השאלה אם אפשר היה להבין זאת מיד, ושוב אני לא רופא, אבל כף היד נראתה, לי לפחות, מאד לא טוב.

      3. גם מנחם לא רופא. אני מדבר רק על סמך מקרים דומים שהיו בליגה. רק בעונה שעברה גם קליי וגם סטף עברו פציעות דומות.

      4. חחח. איך לומר? זה לא מקצועי….

      5. עידו תרגיע
       קח כמה נשימות עמוקות!
       אתה במוד קרבי וזה לא הולך לשום כיוון טוב….
       אז תעצור בבקשה.

      6. מה קרבי? תשתה משהו רזי תרגע. לאיזה כיוון בדיוק אני הולך?

      7. אני מאד רגוע, אתה לא אחרת לא הייתי מעיר.

      8. וזו דעתך המקצועית?
       מה בדיוק לא רגוע?

      9. זה שעושים את זה לא הופך את זה לחכם אי אפשר לראות רצועות בבדיקת רנטגן וזה מה שהמטומטמים שם עשו , לרוב מחזירים את האצבע ולא קורה כלום. הקטע שלקחת סיכון כזה מיותר על משחק לא חשוב זה כזה מפגר

      10. נכון, אבל ממה שקראתי הנזק לרצועות כבר נעשה ברגע הפגיעה וברגע שקיבעת את האצבע לזו שלידה אתה לא מחמיר את הנזק ורק צריך להתמודד עם הכאב.

      11. גיא איפה אתה כשצריך אותך?

      12. לא צריך להיות רופא יש הגיון בסיסי. אצבע יוצאת ומתעקמת ככה ולא מדובר בסוף העולם הולכים לנוח, לא רק בכדורסל.

      13. מאנו – לפי הרשימה שלך – אז גם עידו הוא רופא…
       הוא אמנם לא רושם "דוקטור" לפני השם שלו אבל אני בטוח שאם תבקש הוא ייתן לך אקמול…

      14. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
       ינון הרגת אותי.
       תן לו אקמולי

  1. נו מה??? קם בן אדם בבוקר, מתאהב באויב הציוני, מכריז על תחזיות מרחיקות לכת, ובסוף זה מגיע לדיון על אבחנות רפואיות? מה, רק התחזיות המופרכות של שמעון זוכות להתייחסות כאן?? ממש אפליה.
   .
   אז אני מעלה הילוך – זאיון הוא השאקיל החדש! האיש שגורם לנו לחשוב שאם רק היינו קצת יותר גדולים וחזקים גם אנחנו היינו יכולים לככב ככה על הפרקט ומחוצה לו, ועדיין לשמוח בשמחתו של החמוד הזה, גם אם הוא משחק עבור הקבוצה השניה.

   1. הלוואי והוא יצליח כמו שאומרים שיקרה, וכמובן שישאר בריא, היה תענוג לראות אותו בפתיחת הרבע האחרון. פשוט ראיתי אולסטאר שלוקח על עצמו את המשחק ומחזיר את הפליקנס לבדו למשחק.
    לי קצת היה מוזר שבדקות הסיום של המשחק הוא לא שותף כלל.
    אני אגב חושב שהוא לא שאקיל החדש, כי אין לו את הגובה ולא את העמדה של המשחק לשם כך, אבל אין ספק שהוא יראה משהו אחר ממה שהיינו רגילים אליו בעמדות 3-4.

  2. בשבילי ציון הוא שילוב של לברון ושאקיל.
   אבל הוא לא יחזיק ככה, הוא יפצע כל הזמן, זה מפחיד כמה שהוא כבד (=שמן)
   (טפו טפו טפו ניחוס הפוך)

 6. כמה פוקסים מהשלוש….וחיבה יתרה של השופטים למשרוקית. זה מה שראיתי. עוד מוקדם להתרגש מזאיון. לדעתי מנחם אמרת את אותם דברים על גסטין ווינסלו..תראה איפה הוא היום !!

 7. תודה מנחם. ציון הזכיר לי קצת את זאק רנדולף (עם קליעה) באגרסיביות והתנועה לעבר הסל. השיתוף פעולה שלו עם לונזו היה ממש טוב וגם זה עם ג'קסון הייז, בחירת טופ 10 נוספת של ניו אורלינס. רק משחק אחד, וההגנה של וויליאמסון וכל הפליקנס טעונת שיפור, אבל אפשר להיות אופטימיים.
  .
  דריק רוז – חוזה של 7.5 מיליון דולר לשנה, מאמין שהפיסטונס ידרשו שחקן צעיר או בחירה. לכן קשה לי לראות את הלייקרס מעבירים אותו, כי הם יכולים להוציא יותר על קוזמה (ויש לפיסטונס את סקו דומבויה על העמדה של קוזמה). לפילדלפיה יש את הנכסים להעביר אותו – חבילה של בחירת הסיבוב הראשון של אוקלהומה השנה, שתהיה באזור המקום ה-20, יחד עם זאהייר סמית', יכולה להיות מעניינת. אולי דאלאס תהיה מוכנה להעביר את ג'יילן ברונסון, למרות שלא יודע אם הייתי עושה את זה במקומם. אחלה של מעורב לבוקר.

  1. הירו הלילה היה 7-9 מהשלוש. דאנקן עם 14 משחקים רצופים של יותר מ-2 שלשות, משווה שיא מועדון של עצמו מתחילת העונה(עקף את ריצרדסון). ו-29 משחקים עם לפחות 1. חסרים לו 5 משחקים כדי להגיע למקום שני ו-20 משחקים כדי להגיע להשוות את השיא של אלסטון

 8. אחלה מעורב, מפוצץ בתופינים, תודה רבה.
  אם דרק רוז מגיע ללייקרס זה מתחיל להריח כמו הסוף, הוא באמת תוספת משמעותית

  1. בפעם הקודמת שרוז ולברון שיקחו יחד זה לא היה שילוב טוב, הקאבס דישדשו במזרח…אבל כמחליף ונותן כוח מהספסל של הלייקרס ועם מאמן נורמלי רוז יכול להיות עצום, לתת כמה דקות טובות מאוד שיתנו ללברון נצחון. אגב זה יהיה די דומה לקליבלנד עם 4 שחקנים שהם בחירה ראדונה בדראפט

 9. מיקי – לטובת הדיון על הפציעה של אמביד בדיוק נפגשתי עם חבר רופא (אמנם לא אורתופד אבל רופא) והצגתי את המקרה בפניו. ניסיתי לא לרמוז מה דעתי כדי לקבל חוות דעת אוביקטיבית (הוא באמת שאל אם יש לי משהו בעין…). זה מה שהיה לו לומר: בהינתן וזה לא שבר אז הנזק לרצועות כבר נעשה. הסכנה העיקרית בחזרה למגרש היא בטראומה חוזרת – כלומר מכה חזקה נוספת באותו מקום. לדעתו בהינתן המיקום של הפגיעה באצבע והאצבע שבה זה קרה אז זה סיכון לא גבוה (נניח וזו הייתה האצבע המורה במפרק אחר אז הסיכון היה גבוה יותר בכל הקשור לכדורסל). הוא אמר אבל שלשחקן כזה יהיה קשה להיות יעיל בגלל הכאב אבל אם הוא מסוגל להתמודד איתו זה סביר.

  1. תראה, מצד אחד סביר שהקיבוע לאצבע הסמוכה מנע עוד נזק. מצד שני, יש הבדל בתהליכים שקורים באצבע אם היא נשארת חמה ומטולטלת במשחק, מאשר אם שמים אותה בקרח. כך שאולי אתה צודק שזה לא שינה הרבה את מידת הנזק, מצד שני גם מנחם צודק – לא נראית שום סיבה הגיונית לקחת פה איזה צ'אנס ולהגדיל את הסיכון. זה היה סתם משחק ליגה רגיל.

   1. הסיכוי לנקע באותו מקום הוא עתה גדול בהרבה מאשר בכל אצבע אחרת. זאת עכשיו החולייה החלשה. אם הרצועות נקרעות שוב בגלל זה, הפציעה תיהפך לכרונית. "האצבע תמ\צא ממקומה" כל הזמן.

    1. עידו
     מנחם הוא פרופסור בביומכאניקה.
     לא אכנס אתך פה לוויכוח למה כן ולמה לא.
     מקווה שתקבל ואם לא? לא נורא…

 10. פצצה של מעורב
  ציון מראה קבלות
  רוז יהפוך לשושנה שבין חוחי הלייקרס?
  אני מעדיף אותו בגן של פילדלפיה… שיפתח קצת לסימונס את השושנה
  🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט