כדורסל / עידן ארווץ
המחזור ה-6 ביורוליג
קבוצה | משחקים | ניצחונות | הפסדים | הפרש סלים | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ברצלונה | 24 | 17 | 7 | 165 |
2 | צסק"א מוסקבה | 24 | 16 | 8 | 104 |
3 | מילאנו | 23 | 15 | 8 | 85 |
4 | ריאל מדריד | 24 | 15 | 9 | 69 |
5 | באיירן מינכן | 24 | 15 | 9 | 44 |
6 | פנרבחצ'ה | 24 | 14 | 10 | 9 |
7 | זניט סט. פטרסבורג | 22 | 13 | 9 | 59 |
8 | אנדולו אפס | 23 | 13 | 10 | 61 |
9 | ז'לגיריס קובנה | 23 | 13 | 10 | 36 |
10 | ולנסיה | 24 | 12 | 12 | 23- |
11 | באסקוניה | 24 | 11 | 13 | 32 |
12 | אולימפיאקוס | 24 | 11 | 13 | 32- |
13 | מכבי תל אביב | 22 | 10 | 12 | 20 |
14 | וילרבאן | 24 | 10 | 14 | 71- |
15 | פנאתינייקוס | 23 | 9 | 14 | 32- |
16 | אלבה ברלין | 24 | 8 | 16 | 143- |
17 | הכוכב האדום בלגרד | 23 | 7 | 16 | 102- |
18 | חימקי מוסקבה | 23 | 2 | 21 | 281- |
19:00, 5STARS: זניט סט. פטרסבורג (3-2) – צסק"א מוסקבה (1-4) – שתי קבוצות רוסיות ייפגשו הערב בזניט. שתי הקבוצות מגיעות 48 שעות לאחר משחקן האחרון – צסק"א הפסידה בבית לאולימפיאקוס, בעוד זניט ניצחה בחוץ את ז'לגיריס לאחר הארכה. הנתון המעניין מאתר היורוליג, הוא ששני הניצחונות הראשונים של זניט ביורוליג הגיעו במשחקי חוץ, ושניהם בהארכה.
19:45: פנרבחצ'ה (4-1) – ז'לגיריס קובנה (3-2) – שחזור רבע גמר הפלייאוף מהעונה שעברה יפגיש את שתי הקבוצות בטורקיה. שתי הקבוצות הפסידו במחזור האחרון – פנר בחוץ למכבי, ז'לגיריס בבית לזניט לאחר הארכה – כשפנרבחצ'ה לראשונה במאה הזו הפסידה את 4 מתוך 5 המשחקים הראשונים. שתי הקבוצות ירצו לחזור למסלול הניצחונות, בעוד פנרבחצ'ה גם להתחיל לצבור אותם.
20:00: ולנסיה (5-0) – וילרבאן (2-3) – ולנסיה בלי ניצחון העונה עדיין ותרצה להשיג אותו הערב מול הקהל הביתי. וילרבאן לא קבוצה טובה במשחקי חוץ, אבל נגד ולנסיה זה משהו אחר.
21:00, 5STARS: מילאנו (1-4) – ברצלונה (0-5) – ומקבוצה שעדיין ללא ניצחון עוברים לקבוצה שעדיין ללא הפסד – ברצלונה. שתי קבוצות מעולות ייפגשו כשברצלונה, קבוצת ההתקפה הטובה בליגה, פוגשת את מילאנו, קבוצת הגנה טובה.
21:30, 5SPORT: אולימפיאקוס (3-2) – מכבי תל אביב (2-3)
22:00: באסקוניה (3-2) – באיירן מינכן (2-3)
22:00: ריאל מדריד (3-2) – אלבה ברלין (4-1)
סנוקר / דוד "פאקו" סעדה
טורניר World Open – רבע הגמר
8:30: דייויד גילברט-תפצ'איה אן נו
8:30: קיירן ווילסון-ז'או יואלונג
13:30: ג'אד טראמפ-מייקל הולט
13:30: סטיוארט בינגהאם-ג'ון היגינס
שמינית הגמר הביאה לנו שורה של קרבות איכותיים מאד. בשני קרבות אלופי עולם ראינו את סטיוארט בינגהאם קוטע את המומנטום של מארק סלבי, ואת ג'ון היגינס עובר בקושי את גרהאם דוט. גם אלוף העולם, ג'אד טראמפ, התקשה לפני שעבר את ג'ו פרי. דייויד גילברט עבר את מארק אלן בקרב איכותי, ומייקל הולט הפתיע את דינג ז'ונווי (שממשיך לא להצליח להשיג תוצאות טובות במולדתו).
רבע הגמר יביא לנו כמה קרבות מעניינים. בראשם קרב אלופי העולם הוותיקים סטיוארט בינגהאם וג'ון היגינס. דייויד גילברט ינסה להמשיך את המומנטום מסוף העונה הקודמת מול האס התאילנדי תפצ'איה אן נו. אלוף העולם, ג'אד טראמפ, אמור להיות פייבוריט מול מייקל הולט. הלוחם קיירן ווילסון ינסה להמשיך את היכולת המצויינת שלו בטורניר מול ז'או יואלונג הצעיר, שנותר כנציג היחיד של המדינה המארחת. שידורים ביורוספורט ב-8:30 וב-13:30.
מנחם לס
1 נוב 2019 16:50:22אני לא מבין כיצד יש 18 קבוצות ביורוליגץ שיחלקו ל-9 ו-9 ויעשו וולד קרד לפני הפלייאוף כך שייש/ארו עם 8 לכל צד. בעונה יהיה משחקים בין קבוצות קונפרנס A ןקונפרנס B אבל פחות מאשר בתוך הקונפרנס.