מעורב הופס ליום ששי: 9 קטעים במיוחד עבורכם, עכברי הכדורסל של הופס!

1.על השקת הרישום למערכת התגובות

השקת הרישום למערכת התגובות עברה באופן חלק יחסי. יחד עם זאת אנחנו נמשיך להיות כאן כדי לתמוך את המעבר. גם בהמשך. שמנו לב שיש לא מעט משתמשים ש"איבדו" את שם המשתמש הקודם שהיה להם בגלל שהרישום במערכת הוא באותיות לועזיות בלבד. אז רק נזכיר שכל אחד יכול לחזור לכינוי המוכר שלו באופן מאד פשוט:

 • היכנסו לפרופיל שלכם (בזמן שאתם מחוברים). הקישור אליו יופיע בצד שמאל למעלה.
 • הכניסו את הכינוי שלכם בשורה בה כתוב "כינוי (נדרש)".
 • בחרו את הכינוי שרשמתם באופציות המופיעות מתחת בשורה "השם שיוצג בפומבי".
 • לחצו למטה על עדכן פרופיל.

בנוסף אנחנו מזכירים כי כל מי שנתקל בקשיים או בעיות ברישום או השימוש במערכת התגובות מוזמן לפנות לכתובת שלנו:
hoopsil2020@gmail.com

אין בעיה שלא נפתרה במהירות המרבית. אנחנו מבטיחים לשמור על הרקורד המושלם

2. למה הבחירה של לינארד בקליפרס עושה ממנו את השחקן החשוב והמשפיע ביותר ב-NBA!

כשאני מחכה לתורי לניתוח הקטרקט השני – הפעם לעיני השמאלית – התחלתי לחשוב NBA. אז מה? על איזה דבר אחר אני יכול לחשוב? על כתבי פושקין?

כפי שרבים מכם יודעים, טווח המחשבות שלי די מצומצם, והוא נישלט אחרי מחשבות משפחה וישראל, כמעט לחלוטין ע"י מחשבות ספורט. אני לא גאה בזה אבל זה מה יש. כמה שהמורה שלי קווינט ניסה להשתיל לי פושקין ושייקספיר העסק לא עבד.

אז התחלתי לחשוב לראשונה ברצינות על בחירת קוואי לינארד בקליפרס כקבוצה שכנראה יסיים בה את הקרייריה, בחירה שיש בה הרבה יותר מאשר MEETS THE EYE – כמו שאומרים החברים שלי מגבעת שאול.

(את שאר המחשבה השלמתי אחרי הניתוח המוצלח, ועתה אני רואה בשתי עיני 21/20 – ראייה טובה יותר מנורמלית, יכולת שיש להתגאות בה לאדם שבשבוע הבא יהיה בן 82, ואני יכול אפילו לכתוב עתה ללא עזרת משקפיים. הניתוח היה עשר!)

כשחזרתי לחשוב הופס, קפצה בי המחשבה שקוואי לינארד, האדם ה'סטואי' הזה. השקט, שהאמת היא שהוא נראה אפילו מעט רדוד, עשה אותו – עם הבחירה הזאת של הקליפרס – את השחקן החשוב ביותר ב-NBA. כן. חשוב יותר אפילו מלברון ג'יימס. (ואם אתם שואלים אותי למה רדוד, אז הנה הסיפור שלאורי צילצל אליו יום אחד ואמר לו, 'היי, בא לך ללכת הערב ל'מיס סייגון'? וקוואי הגיב "מה שמה הפרטי". זה לא אומר דבר על אינטיליגנציה, אבל קאם און. מה השם הפרטי של 'מיס סייגון'?)

המעבר של לברון ללייקרס הרגיש לי כאילו העבירו את המונה-ליסה למוזיאון בתימן. המעבר של קוואי לקליפרס מרגיש אחרת לחלוטין. הוא מרגיש כאילו דרך הטבע. כאילו צו אלוהים.

קשה להאמין שהשחקן הזה עם ההופעה וחזות הפנים הדוממת והאילמת ביותר ביקום הפך – לדעתי כמובן – לשחקן החשוב ביותר והקובע ביותר ב-NBA. הוא האדג'ו בכבודו ובעצמו. במין שאננות ופיוס, שופי ומתינות, הוא גרם לרעידת אדמה אמיתית בליגה.

וייתכן מאד שאין לו אפילו מושג מה גודל המעשה שעשה ומהי משמעותו. (זה בסדר. היום ידוע שהיפאנים עצמם לא ידעו בדיוק את משמעות הפצצת פירל הרבור ושהיאנקים יקבלו התקפה זאת כאילו התקיפו את טיימס סקוור).

אולי אין לי רשות לומר זאת, אך עד עתה מכל הופעותיו בציבור וראיונותיו החיים לטיווי, הוא לא עשה עלי רושם של אדם אינטיליגנטי ביותר. היי, אולי הוא גאון. זה יכול מאד להיות. היו גאונים רבים שבציבור הפכו לאילמים או בגלל פחד במה, רגש נחיתות, או לך תדע מה. אני אומר רק מה שנראה לי כשאני חוזה בקוואי לינארד כשהוא מדבר, עונה על שאלות, מביע רעיון.

מנגד לברון היחצ"ן, מלא הכריזמה, הרועש-גועש, סנסציוני, קולני, דברן, חריף וממולח.

הבחירה של לברון בלייקרס עשתה רעש גדול לפני שקרתה, אבל כשזה קרה – ראה זה פלא – שקטו ונאלמו הסיפים. הלייקרס נעלמה לאי-שם עד שירדה מהכותרות והפכה לאיזו קבוצה אנונה ודי אפלה. נכון שעתה עם אנטוני דייויס הלייקרס קיבלה זריקת חמצן רצינית, אבל עצם ההגעה של לברון אליה גרמה להרבה פחות אינטנסיבית וטיטניות מאשר חשבו. למעשה היו אפילו כאלה שהחלו לרחם על התוצאה העגומה של מעבר לברון ללייקרס, לפחות עד עתה. אני הייתי אחד מהם, עד שהגיע AD, והאמת היא שאני עדיין לא משוכנע של-AD יש את זה).

בחירתו של לינארד בקליפרס, מנגד, מתחילה להתברר לי רק עתה משום מהמכאחת ההעברות של שחקן מקבוצה אחת לשנייה, ומאזור אחד לשני, עם האימפקט הגדול ביותר על כל הליגה, בזמן המודרני. עד עתה לא היה לי זמן להתרכז בעניין. המעבר לאטלנטה והניתוחים הקלים כבשו לי את המוח. עכשיו ישנה דירה (עוברים אליה ב-4 לנובמבר) ואפשר להתרכז שוב בהופס.

קוואי לינארד החליט לבחור בקליפרס כקבוצה שבה, כנראה, יסיים את הקריירה. הוא עבר לקליפרס עם בעלה שעושרו אינו אלא תועבה; לאף אדם אין זכות להיות יותר עשיר מכמה מדינות בעולם – שלא מתבייש ולא מהסס לפזר את כספו על מנת לשפר את קבוצתו. לקליפרס עם מאמנה שהוכיח שהוא מסוגל לאמן אלופה ולקמץ אגרופו כשצריך, ולקליפרס, השוכנת באותה עיר שבה שוכנת גם הלייקרס, ובכך צעדו של קוואי הפך לאחד המהלכים החשובים ביותר בכדורסל בשנים האחרונות כשבהחלטה אחת הפך את עיר המלאכים להיות שוב המכה של הכדורסל.

כמובן שאליו הצטרף פול ג'ורג' ובכך בחתימה אחת קוואי הצליח להטות את כל שיווי המשקל של ה-NBA בצורה כזאת מיוחדת שהיום אין, פשוט אין, קבוצה ממש פייבוריטית.

לרבים צעדו מקולל. במיוחד אם אתה אוהד הלייקרס ולברון, ושפוט הכדורסל המזרחי הרוצה שהאליפות תישאר במזרח. כשלברון בחר בלייקרס, והיו לידו צעירים מצויינים ממש התחלתי לחשוש. אבל כשהם עשו את הצעד המטומטם למכור את כל צעיריהם ועתידם עבור גבה אחת, החשש שכמעט הקפיא אותי הפך לחשש קליל מעוד יריבה שכמוה תהיינה רבות.

WHATEVER. העובדה היא שהשחקן הסטואי והדומם הזה עשה, ביודעין או לא (ואני מאמין שלא!), את אחד המהלכים החשובים ביותר שנעשו בשנים האחרונות כשיישר את כל הטופ של הקבוצות בשיכבה המערבית. רפי הבנה מכל צד ועבר החלו לדבר על הלייקרס שבצ'יק אחד תפסה הנהגה, ואז בא בשקט והדומם הזה עם פנים של גולם, וטרף את כל הקלפים.

אולי מותר לומר שאת קוואי חייבים למדוד במעשיו ולא דיבוריו, ולא משנה אם עשה את הצעד הגדול הזה תוך ידיעה שהוא עושה צעד שישפיע על הליגה משך שנים או לא, מה שקובע הוא המעשה ותוצאת המעשה, וכאן הוא עשה מעשה שייחשב בדברי הימים גדול כמו ההעברה של לו אלסינדור ללייקרס, דוראנט לווריורס, לברון ללייקרס, ועתה לינארד לקליפרס.

ישנו כמובן צד שני למטבע. היום ישנן שמועות (די מוכחות) שלברון ניפגש עם קוואי, ואמר לו שהוא מוכן להעביר לו את השרביט, ושהוא יהיה THE MAM" (https://theathletic.com/1053871/2019/06/29/amick-lebron-james-message-to-kawhi-leonard-and-why-his-voice-matters-the-most-of-all/

אז רגע, קומראדים. היכול להיות שלברון התחנן לפני הדחליל הזה, וקוואי אמר לו "NO!"?

היכול להיות שקוואי הוא לא פחות ולא יותר מ-SHREWD NEGOTIATOR ו-MANIPULATOR מעולם אחר? שהוא הרבה יותר SAVVY ממה שאנחנו יודעים או חושבים, ושהוא עושה דאווין של גולם אבל למעשה הוא הכי חכם מכולם?

גם זה יכול להיות.

אבל, כפי שכתבתי קודם רמת החכמה של קוואי לא משנה מאומה. ה-IQ שלו אף הוא לא משנה. לא משנה אפילו אם הוא כילכל את מעשיו מא' עד ת' אבל תקע לכולם פרצוף של גולם, בשעה שהוא MANIPULATED את כל הליגה.

השורה התחתונה היא שקוואי לינארד – עם פול ג'ורג' – הפכו סוף סוף את הקליפרס להיות הקבוצה של 'עיר המלאכים' כשהיא סוף סוף יוצאת מבריכת הצואה בה שרתה מאז ייסודה, והיא מסתכלת על הלייקרס מגבוה.

וקוואי? הגיע לשכונה בחור חדש. שקט וסטואי שלא ידבר הרבה והוליווד לא תוציא ממנו חיוך, אבל הוא עומד להקטין את לברון ולהופכו למלפפון קטן, ולעשות מהלייקרס ה-ALSO TEAM של ל.א.

3. האמנם? מקרל פולץ מצא את זריקתו?

אני פוחד לומר 'כן' כי כל כך הרבה פעמים אמרתי, והתאכזבתי.

אבל עם סרטון אין להתווכח. הסרטונים והשמועות מאורלנדו הן שכוכב ישן/חדש נולד. מרקל פולץ, בחירת דראפט ראשונה שמשהו עצבי-שרירי פגע בקואורדינציה שלו, "למד לשכוח" את המערכת עצבית-שרירית שפגעה בו כצונמי, ואחרי שנוכחו שהמערכת הישנה "ניקברה" היכן שהוא במוחו החלו לעבוד על מערכת חדשה, והנה התוצאה (סרטון בן 3 ימים):

4. קווין דוראנט שם קץ לשמועות: מנקה את הווריורס לחלוטין מאשמת פציעתו

-האם אתה מאשים את הווריורס באיזו שהיא צורה על פציעתך? (היינס מ-ESPN, 6 לאוגוסט)

-HELL, NO! (דוראנט)

הנה:

5. קולנג'לו דחה בקשת כרמלו להצטרף לנבחרת ארה"ב

אולי כרמלו רצה להיות הראשון עם 4 מדליות זהב ב-4 אולימפיאדות שונות בכדורסל?
(נדמה לי שאל אורטר זכה ב-4 מדליות זהב בדיסקוס בארבע אולימפיאדות רצופות אבל צריך לבדוק)

ג'רי קולנג'לו דחה היוםן את בקשת כרמלו אנטוני להצטרף לנבחרת ארה"ב.

הוא אמר:

"I love Carmelo. He made a great contribution. He was a very good international player. But for where we are and what we're doing, that conceivably could have been a distraction. I understand why the request was made. He's trying to reestablish himself. I think that has to be done in the [NBA]."

6. פרטים על המיני-קמפ שלברון מארגן אישית ללייקרס, לפני המועד הרשמי לתחילת האימונים

במחנה נבחרת ארה"ב ישנו כבר חלל אחד – טריי יאנג עם דלקת עין. בנבחרת קנדה אוליניק נקע רגלו והוא אאוט. בינתיים לברון החליט על דעת עצמו לקיים מחנה אימונים לשחקני הלייקרס לפני תחילת המועד הרשמי של אימוני הקבוצה.

מעניין מה קורה אם שחקן מסויים כבר עשה תוכניות למשפחה:

7. הוא רצה 'מסע פרידה' כמו לגדולים. הנה מה הוא קיבל:

hStore

8. היכן נמצא מרווין בארנס עתה?

הוא נמצא בשמיים. המוטו שלו היה LIVE HARD AND DIE YOUNG, ומבוקשו ניתן לו כשהוא היה בן 62. היום בתכנית 'על הכוונת' הזכירו את BAD NEWS והחלטתי לכתוב כמה מילים עליו. השחקן הזה, מרווין "BAD NEWS" בארנס, היה באמת חדשות רעות.

הוא תמיד אמר: "I LIVE FOR THE MOMENT" ואולי בגלל כך הוא הרס קריירת כדורסל שהיתה יכולה להיות טובה מאד.

הוא היה 2.04 מ' ושקל 98 ק"ג של שרירי פלדה. הוא ניפץ סלים, קילל שופטים, אחר לאימונים, ושרד כמעט הכל, כולל 6 חודשי מאסר.

הוא התחיל לשחק ב-ABA שם היתה רוב הקריירה שלו. פעם בעלייה למטוס לטיסה מלואיוויל לסנט לואיס התברר לו שינחתו בשעה שהיא לפני ההמראה (בגלל הטיסה של שעה ורבע מערבה וחציית קו הזמן המרכזי) והוא החליט שהוא לא טס. "I AIN'T FLYING IN NO DAMN TIME MACHINE" ולא נעזרו שום תחנונים שיעלה על המטוס.

הוא שכר מכונית והגיע לסנט לואיס כמה שעות טובות אחרי המטוס כשהוא HIGH מקוקאין. הוא תמיד אמר: "COKE MAKES ME A BETTER BALLPLAYER".

בארנס הוא מס' 27, סלטיקס

אבל צחוק-צחוק, אחרי כמה שנות ABA הוא היה טוב מספיק לשחק בסלטיקס.

הנה קטע מסיפור שהוא מספר::

I remember (while playing for the Celtics) I had just come out of the game and was sitting at the end of the bench.  Before  I had come out for warmups, I had stashed a bag of coke into my jacket pocket.  Now I put a towel over my head and began snorting the stuff.  I think Nate Archibald or Don Chaney saw what I was doing because when I looked up, I saw them both scrambling to sit as far away from me as they could.

אחרי שאיבד את מקומו ב-NBA הוא חזר ל-ABA, אבל אז השתייה והסמים חיסלו אותו.
הוא שרף 6 מיליון, הפך להומלס, וכ-;5 שנה היה ממש הומלס בבוסטון, סנט לואיס, ודטרויט.
לפני כמה שנים ניסה COME-BACK אישי והתנקה. הוא פתח אפילו קרן "REBOUND FOR HOMELESS" אך כעבור 5 שנים חזר לאלכוהול וסמים, ונלך לעולמו באחד מרחובות פרובידנס בשנת 2014 כשהוא בן 62.

9. היום לפני 27 שנה

הנה הם המולטימיליונרים הגדולים, השחקנים שבאו ב-1992 לברצלונה כאילו היו להקת ה-BEATLES כשכל אתלט עולמי ניסה להצטלם צילום איתם או לקבל חתימה, מוכנים לקבל את מדליות הזהב.

לידם, במדרגה יותר למטה, נמצאים שחקנים מאיזו שהיא BREAKAWAY REPUBLIC שחצי הצופים באולם לא היו מגלים אותה על האטלס אפילו עם זכוכית מגדלת.

המולטימיליונרים הגדולים ניצחו אותם 85-117. לקבוצה המנוצחת קראו קרואטיה. מהצד השני של המולטימיליונרים עמדו הליטאים, שטיסתם לברצלונה, המדים שלהם, והסניקרס (ועוד הוצאות) שולמו ע"י הלהקה GRATEFUL DEAD כי להתאחדות שלהם לא היה מספיק כסף לארגן הכל ברמה הדרושה.

משחק הגמר לא היה כלל וכלל המשחק הטוב ביותר של האמריקאים. "המשחק הטוב ביותר שלנו היה במונטה קרלו", אמר מג'יק ג'ונסון. סיפור המשחק עליו הוא דיבר היה משחק האימון בין 'הלבן' ו-'הכחול' שהפך למשחק מיתולוגי שספורים ומאמרים ניכתבו עליו שוב ושוב, עם סיכום בספורטס אילוסטרייטד על "המשחק הגדול ששוחק אי-פעם".

דווקא במשחק הגמר המולטימיליונרים קצת פישלו ואפילו נתנו לטוני קוקוץ' לעשות עליהם תרגיל או שניים שבינינו, היו די מבאסים. הוא מנע ממייקל ג'ורדן להתפרע, וזהו מייקל שיהיה בן קבוצתו בעונה הבאה.

כשההמנון הושר, ג'ון סטוקטון שר אותו עם המילים…מג'יק עמד עם עיניים דומעות…לארי בירד שם את ידו על הלב.

אחרי המשחק כשלארי נשאל את דעתו על המשחק הוא אמר: "אני יודע שבבית היו הרבה שהתאכזבו. הם רצו עוד נצחון על 50. אבל שיחקנו נגד קבוצה טובה מאד. הם לא היו עמודי חשמל אלה ששיחקנו נגדם".

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 61 תגובות

 1. "וקוואי? הגיע לשכונה בחור חדש. שקט וסטואי שלא ידבר הרבה והוליווד לא תוציא ממנו חיוך, אבל הוא עומד להקטין את לברון ולהופכו למלפפון קטן, ולעשות מהלייקרס ה-ALSO TEAM של ל.א."
  ציטוט לפנתאון,
  תתכונן,כל הנורטונים\דדים הולכים להעיף קקי על המאורר,
  דוק,אתה מקבל במשלוח אקספרס ,את אות מסדר האנטי שיקוצים,
  וגם את אות כוכב דויד ,על עמידה אמיצה כנגד התאגיד

 2. והיום בתוכניתנו – האם השמש זורחת במזרח:
  בעד, נגד, וכל מקרה לגופו.
  ובתוכנית הערב: האם השמש שוקעת במערב?
  נמק, הפרך, אחר/פרט:
  .
  כל דיון שקשור ללברון (וכל דיון שני פה חותר לנקודה הזו, רק היום זו הפעם השניה) – יניב את אותם דברים ב-ד-י-ו-ק, מאותם אנשים בדיוק. אלף שנה זה ככה, ולא נראה שזה כבר ישתנה. העתק הדבק. מנחם ינסה לעשות פרובוקציה שקופה, המקללים יקללו באותו אוצר מילים עשיר, גיא ינסה לנמק בעובדות ומספרים שלא ככה, וחוזר חלילה, עד בחילילה.
  .
  בכל מקרה, דעתי בנושא היא:

   1. חביבי, אין דבר כזה +100
    אתה כולה +1. וזה גם יפה.
    אתה מבטא תמיכה במישהו, וכותב: +1.
    כי אתה 1, סוסמעץ. אתה סוסמעץ 1.
    100? לא היית, לא תהיה. גם לא אני אגב, וגם לא כל אחד אחר. לכל היותר אתה +1.
    .
    נ.ב +1 לסוסמעץ!

  1. כמה דברים:
   .
   א. אין ספק שיש המבקרים את לברון, וצופים לו כשלון חדשות לבקרים.
   .
   ב. בלי קשר לא. יש מקום לדבר גם עליו, מוכשר ככל שיהיה, ולתהות האם הוא ממקסם את יכולותיו.
   .
   ג. לשיר לו שירי הלל זה לא מאד שונה מא.
   .
   אז במקום א. או ג. אפשר פשוט לפתח דיון על ב.

 3. תודה מנחם, התגעגעתי למעורב שלך על הבוקר, היה חסר משהו מעניין לקרוא עם הקפה של הבוקר 😁
  שרק תרגיש טוב ושהמעבר לאטלנטה יעבור חלק!

  1. אההה, סשה. סרבי חמום מוח כמו שצריך, היה ונשאר. מת עליו. הלוואי שכולם יבואו בגישה כזו.
   תכלס סרביה יכולה להעמיד נבחרת חזקה, עבור כל נבחרת אירופית/עולמית אחרת. לא האמריקאים. גם בהרכב דרג ב' שארה"ב שולחת.
   בוא נראה מה ההרכב האופטימלי של הסרבים, אם יגיעו עם הכי טובים –
   בבק-קורט זה יהיה מילוש ובוגדנוביץ', אחלה (למרות שההגנה של מילוש, אוי. חור ענק).
   בפרונט – יוקיץ' האליל, עם בייליצה נאמר. גם מאוד טוב. יש כגיבוי את רדוליצה, בעיני טאלנט NBA לכל דבר ועניין, חיה רעה, פאוור אדיר. רק שהראש הסרבי הדפוק שלו הרס לו את הקריירה, מתבזבז בסתם קבוצות.
   לא יודע מי הסמול שלהם, מי בכלל פורוורדים אתלטיים שם. יש את גודוריץ', לוצ'י'ץ', אני לא בקיא בכדורסל אירופאי עד כדי כך.
   גם יתר הספסל, לא רואה הפתעות גדולות.
   האתלטיות האמריקאית והעומק הבלתי נתפס, בכל עמדה ועמדה, יכריעו כל נבחרת.
   זוכר כשהדרים-טים שיחקה, ואחד המאמנים ממול אמר:
   "חשבת שהסיוט נגמר כשמג'יק לארי ומייקל יורדים לנוח. ואז עולים לך מאלון, דרקסלר, פיפן, רובינסון, מאלין. עם מוטיבציה ואינטנסיביות, שפשוט גומרים אותך סופית".
   צריך משהו מאוד מיוחד בצד השני, ומשחק אחד נתון, כדי לחלום על הפתעה. זה לא קיים היום.

 4. זה לא מעורב גיברת קרקר….. זו הצהרת הון….
  הרבה בריאות מנחם ובהצלחה במעונך החדש.
  על מי מדובר בסעיף 7 ? לא זיהיתי
  🙂

 5. תודה דוק. ומשהו אחד קטן על קאווי, לא מאמין שיש סיכוי שהוא יסיים את הקריירה בקליפרס. הבחור הוכיח שיציבות היא לא הצד החזק שלו. שנתיים-שלוש והוא עובר הלאה

  1. למה שיעבור הלאה? הוא עשה מהלך אחד – לצאת מס"א ולהגיע לאן שרצה.
   בגלל שהיה תחת חוזה זה עבר דרך טורונטו.
   הוא נמצא בדיוק במקום המתאים לו מבחינת סביבה ומבחינה מקצועית ויישאר שם כל הקריירה.
   בעיקרון הוא אדם פשוט מאוד, עם אותה חברה מהמכללה, נשאר קרוב לקרובים אליו, ונאמן אליהם מאוד.
   כל עוד יהיה שווה את זה מקצועית הוא יישאר שם (וזה לעוד שנים רבות).

   1. מסכים.כל המטרה שלו בסופו של דבר הייתה לשחק באל איי ולהיות קרוב לאנשים שקרובים אליו.כל עוד יהיה לו סגל טוב שיוכל לאיים על האליפות הוא לא יעזוב

   2. ממש לא נכון. חוסר הצלחה מקצועית/חוסר חיבור עם ג׳ורג׳ או עם ריברס וזה לא ייגמר טוב. שם פה ועכשיו התערבות שקאווי לא מסיים שם את הקריירה

      1. קראתי שוב ויצאתי חמור קופץ בראש, מתנצל

      2. 👍🏻

 6. מישהו יודע למצוא את הכתבות של מנחם על בת גלים ובפרט על הבריכה והקזינו? יש לי חבר חיפאי שרוצה לקרוא אבל לא מצאתי ״בסיפורים מהתיבה״.

   1. אה איזה יופי עם זכוכית המגדלת (לא הכרתי).
    ככה בשביל הסיפתח והכיף הכנסתי שם של שחקן ידוע ושם של גולש בהופס והגעתי לציטוט הבא-
    "A friend who works at Bleacher Report just told me that they were told it's happening and to get ready
    וגם-
    איגי וקורבר זה כנראה סגור.
    דווקא את ג׳יי אר כנראה שלא רוצים בשלב הזה.
    .
    לייק!

 7. כל הכבוד על האומץ לעבור את הניתוחי קטרקט (מכיר הרבה יותר צעירים שפוחדים לעשות את הניתוח הפשוט הזה) ושמח בשבילך על הצלחת הניתוח.

  לגבי פולץ, סרטון אכן לא משקר – מראה 3 זריקות לסל שמתוכן קלע 2 חחח. כשיראו סרטון שהוא קולע לפחות 10 ברצף אפשר יהיה לומר שמשהו השתנה

 8. חחח פרנק ווגל הוזמן למחנה האימונים של לברון מנחם?

  הסרטונים של מרקל יותר מצחיקים אותי מסרטוני סימונס.
  תכף יהיו סרטונים של טריי יאנג מחסל הגנתי😂😂😂

  קאווי מנחם יודע הכל. הוא כבא הראה שהוא קייזר סוזה וגם עליו לא ידעו מי הוא

  קאווי רוצה להיות ברשימת הגדולים ביותר וכל צעד שלו מחושב מאז החליט לעזוב את הספרס כי פופ לא רצה להיות שפוט שלו. זה אגב האמת שלא יבלבלו לכם את השכל על פציעות מחלוקות עם רופאים ושאר הרקע והתפאורה שמקשטים את עזיבתו. בקליפרס הוא יהיה המלך כל מה שהוא יגידו לו כן אדוני והוא מצידו לא עושה רעש כמו לברון.

  לברון כבר has been הוא יכול לחרטט על פלייאוף מוד וכו וכו ויש לו סגל מס 2 בטיבו בליגה אבל שלא תטעו כל דבר למעט טבעת אליפות הוא כשלון. לברון כמובן ינסה לחרטט אחרת שהוא גדול מהחיים וינסה לעשות לעצמו קמפיין mvp שגיא שתול התאגיד בהופס ינסה להכווין את דעת הקהל פה.

  קאווי לא ידבר הרבה אבל יביא טבעת מס 3. Long live the new king.

  בגזרת הלייקרס יהיה אדיר השנה אפילו יותר מעונה שעברה מנחם חכה לפברואר לדיבורים על באטלר או ביל תמורת כל הדני גרינים וכו חצי סגל שוב. גם תוך כדי העונה לברון יספק לך חומרים להמון מעורבים.
  אם הם יאבקו בצמרת בעונה הסדירה כל כתבי התאגיד יפמפמו קמפיין goat וmvp המיילים מוכנים ונשלחו כבר.

  יהיה לנו אחלה עונה מבחינת עניין

  1. 1.מסכים לגבי הסרטונים של פולץ בגיחה כמו הסרטונים של סימונס מדובר בשני נגרים שנבחרו בבחירות הראשונות, חדשות שהתגלו לאחרונה מספרים שהוא שינה את שם המשפחה כדי שישמע שם של כוכב, השם האמיתי שלו היה מרקל פלופ.
   .
   2. קוואי נחש בין נחשים אבל הפציעה אצל הספרס בהחלט הייתה, גם את הפציעה של גרין לא גילו, הוא עזב את הספרס בגלל קצר וחוסר אמון בצוות הספורטיבי והרפואי לא בגלל סיבה אחרת, לגבי ההגעה לקליפרס כבר חצי שנה שהוא חתום עליה דיבר עם כל כוכב בליגה הוא לקח את ההחלטה של לברון שני צעדים קדימה, המניאק הזה אפילו לא התקשר לניק נרס להודיע לו שהוא עוזב אלא שלח לו הודעה בת 3 מילים.
   .
   3. שמעון נראה לך באמת שהלייקרס יחליפו חצי קבוצה באמצע העונה אחרי שהקבוצה רצה בשביל שחקן כמו ביל או באטלר וישארו בלי ספסל וקבוצה רצה? אני בכלל לא מדבר על העובדה שאין לנו שום בחירת דראפט להציע אלא שזה פשוט טמטום מקצועי, הסגל עוד יתעבה לדעתי בשחקן כנף נוסף שיקבל בייאוט (איגודלה, אריזה) ?

   1. שמעון הבטיח 3 אולסטארים ללייקרס עוד בעונה שעברה. מה זה הבטיח, סגור, סופי, ודאי. אני אומר לכם!
    אנחנו עדיין מחכים…

  2. "אגב האמת שלא יבלבלו לכם את השכל על פציעות מחלוקות עם רופאים ושאר הרקע והתפאורה שמקשטים את עזיבתו"
   .
   מה אתה טוען, שמעון?
   שלנרטיב שלך יש מקורבים מהסביבה הקרובה של קאוויי?
   .
   דרך אגב, אם לא הייתה פציעה,
   אז משטר המנוחות הקפדני בעונה שעברה (החמיץ 22 משחקים) זה בגלל…?

   1. מי אמר שלא הייתה פציעה? ברור שהייתה פציעה אבל היוותה תירוץ לעזיבה שגם ככה הייתה קורית. זה גרם לקאווי לצאת משם בצורה נוחה יותר במקום לעשות דיוויס שזה מה שהיה קורה אילולא הפציעה.
    קאווי הבין שהוא כוכב וסופרסטאר ואין לו קרדיט על זה. רצה לצאת מהsoul box.
    הוא רצה אל איי מהרגע הראשון זו הייתה ההחלטה שלו. וזה היה לייקרס טרום הגעת השיקוץ. לאחריו זה הפך להיות קליפרס. הדברים נאמרו על ידי עוד בזמן אמת שהוא היה בספרס ככה שאני לא מספר את זה בדיעבד.

    1. "הדברים נאמרו על ידי" – הקשיבו הקשיבו!! –
     כאילו מה? יש לך מקורות? יש לך קשרים? אתה ניזון ממידע? אתה המעריך הלאומי?
     מה הקטע הזה?
     אתה כולה ספקולנט קטן כמו כולם. מנחש. מהמר. אין לך גרם מידע יותר ממישהו. ולא גרם יכולת ניתוח. אז, מה הפוזה? תרגיע, זה מביךךךךךךך.
     האמת? לרוב אתה טועה.
     לרוב מאוד טועה. ללייקרס 3 אולסטארים. טורונטו תעוף במטאטא כל סיבוב. האמת, כמעט הכל. אם היה פה סטוקטון היה נותן ארכיון ציטוטים, אבל למי איכפת. הכל חארטה.
     אז מה זה אומר בעצם," הדברים נאמרו על ידי"?
     כן. ידוע. קשה לא להרגיש כשאתה אומר את הדברים על ידיך. אומר פעם. או 100. אמרת!
     איך אומרים הרוסים? אז הוא דיבר, כמו מי שהפליץ בתוך מרק.
     אז די נו. שחרר.

 9. תודה דוקטור.
  לברון הוא טפיל על העיר LA.
  הוא לא קשור לקבוצה, לא לעיר, הוא החליט להתעלק עליה ולמצוץ את לשדה, רוכב על הקבוצה המרוסקת והאומללה של הלייקרס, שלאחר כמה פרפורים נשכבה ומתה תחת רגליו.
  האוהדים לא אוהבים אותו ולא רוצים אותו, הם יודעים שהוא לא יביא להם כלום כי הוא הרבה מעבר לשיא, עסוק בענייניו בהוליווד, ובעל התנהגות טפילית אשר משתמשת במארח לצרכיו בלבד וזונחת כשהמאגרים נגמרים, מותירה את המארח רצוץ ושבור לשנים.
  הוא כבר עשה את הקונץ של המיני מחנה הזה בעבר, עוד דרך להראות שהוא הקובע הבלעדי ולעשות שרירים ופוזה, חוצפה ממדרגה ראשונה כלפי הקבוצה, השחקנים, וצוות האימון.
  אנו ב-ללל נשב ונחכך ידיים בהנאה בשנים שנותרו לו לבזות את עצמו בלייקרס, עד לסוף המר שיכניס את הקריירה שלו לפרופורציות האמיתיות, ללא מסכת הפרופוגנדה, ההפחדה והשקרים.
  הוא יכל להיות עוד פיפן, אבל בגלל האישיות הנרקסיסטית דחף את עצמו עוד ועוד לאגומניאקיות ברמות שלא נראו, וזה עלה לו בהישגים ובאליפויות.

  1. אתה בטוח שהאוהדים לא רוצים אותו?
   אני קצת פחות.
   לא שאני ערכתי משאל בקרב אוהדי הלייקרס,
   אבל כן יש נתון שמלמד משהו על הכיוון של האוהדים:
   לברון בפרט, והלייקרס בכלל, נמצאים בראש טבלת המכירות של מרצ'נדייז ב-NBA.
   הטבלה (שחקנים) לעונת 18/19 היא:
   1. לברון.
   2. קרי.
   3. יאינס.
   .
   טבלת המכירות (קבוצות) לעונת 18/19 היא:
   1. לייקרס.
   2. גולדן סטייט.
   3. בוסטון.
   .
   בשנה שעברה הדרוג היה:
   1. קרי.
   2. לברון.
   3. קיירי.
   .
   1. גודלן סטייט.
   2. קליבלנד.
   3. סיקסרס.
   .
   אני חושב שלא מסובך לראות את חוט השני שעובר בין הטבלאות הנ"ל –
   אהדה ללברון, הייתה, ונשארה.

    1. אותם אוהדים שרופים, לגביהם אתה צודק חלקית.
     אני זוכר סקר שערך אחד מהעיתונאים שמכסים את הלייקרס, בו הוא שאל לקראת סיומה של העונה (אי אז במרץ, כאשר קריאות "תחזור לקליבלנד" נשמעו מהקהל) האם הם (אוהדי הקבוצה) רוצים את לברון בקבוצה. החלוקה הייתה צמודה למדי –
     60/40 לטובת לברון. אם אני זוכר נכון, השתתפו בסקר משהו כמו 10,000 אוהדים.

     1. אני לא צריך נתונים, מספיק שכל ישר ואינטואיציה, ולדעת בגדול מי אלה אוהדי הלייקרס (אלה לא אוהדי קליבלנד שפוטים שאין להם דבר מלבדו).
      אלה אוהדים לא פראיירים, שאי אפשר למרוח אותם בפוזות, שראו הכל ורגילים לטופ ולכוכבים הכי גדולים, ובשורה התחתונה מה שמעניין אותם זה דבר אחד – קבלות.
      קבלות הם לא יקבלו ממנו.
      תעשה את הסקר שוב בסיום השנה, זה יהיה חד משמעי.
      גם אלא שכאילו סובלים אותו עכשיו, סובלים אותו בתור "לא להקיא ולא לבלוע", כי אין להם ברירה אחרת.
      משתגעים עליו – הם לא.

      1. האשך צודק
       ==
       זו תהיה שנה מהנה
       ==
       לפלופ עם פרצופי רשמור
       ==
       והיי לייט בודד במשחק
       ==
       https://www.youtube.com/watch?v=imQyd09A9P0

      2. נעשה קבלת שבת?

   1. לברון הוא טפיל על גב הקבוצה.
    עבר למיאמי והביא לה אליפות.
    חזר לקאבס והביא לה אליפות. אף שחקן לא היה לוקח קבוצה ממקום כל כך נמוך ומביא אותה כל כך גבוה.
    בלייקרס הסיכויים לא משהו אבל נחיה ונראה

כתיבת תגובה

סגירת תפריט