חם מהתנור: מוריס בספרס, קאזינס ורונדו בלייקרס / עידו גילרי

***

תקופת המורטורים חלפה ומרבית הסיכומים עליהם שמענו עד עכשיו יהפכו כעת לרשמיים.

***

הסן-אנטוניו ספרס החתימו את מרכוס מוריס על חוזה לשנתיים בגובה 20 מיליון דולר. הספרס השתמשו לצורך ההחתמה בחריגת המיד-לבל של הקבוצה, מה שאומר שיצטרכו לתפקד כעת תחת תקרה קשיחה.

***

כדי לאפשר את ההחתמה של מוריס הספרס היו חייבים לבצע עוד מהלך והפכו את ההחתמה של דמארה קארול לסיין-אנד-טרייד בו מעורבות שלוש קבוצות. הספרס מחתימים כאמור את קארול ושולחים לוויזארדס את דיוויס ברטאנס. הקבוצה השלישית היא הנטס שמקבלת את הזכויות כל ארון ווייט ונמנייה דנגובעיץ (שנבחר ב-2014).

***

דמארקוס קאזינס שחזר בעונה שעברה מפציעה באכילס במדי הווריורס חתם לעונה אחת בלייקרס עבור 3.5 מיליון דולר ויחזור לשתף פעולה עם אנתוני דיוויס. הלייקרס מחתימים שוב גם את רייג'ון רונדו ששיחק בקבוצה בעונה שעברה על חוזה מינימום לשנתיים. את הסגל הלייקרס משלימים עם ההחתמה מחדש של אלכס קארוסו על 5 מיליון דולר לשנתיים.

***

הקליפרס החתימו את הסנטר הצעיר איביקה זובאץ' על חוזה של 28 מיליון ל-4 שנים. זובאץ' שהגיע לקליפרס מהיריבה העירונית הלייקרס הראה התקדמות בעונה שעברה בה רשם 9 נקודות ו-6 ריבאונדים ב-18 דקות משחק.

***

מיאמי היט חתכו את ריאן אנדרסון. לאנדרסון נותרה שנה אחת בחוזהו בשווי 15.6 מיליון דולר וההיט יפרסו אותה על פני שלוש השנים הבאות. המהלך היה הכרחי עבור ההיט כדי לרדת מתחת לתקרת המס ולאפשר את השלמת הסיין-אנד-טרייד על ג'ימי באטלר.

***

אורלנדו מג'יק חתכו את טימופי מוזגוב. לסנטר הותיק נותרה עוד שנה על חוזהו בשווי 16.7 מיליון דולר והמג'יק יפרסו אותו על פני שלוש שנים במהלך שיוריד אותם מתחת לתקרת המס.

לפוסט הזה יש 318 תגובות

 1. בנייה לא נכונה לדעתי של הלייקרס אחרי ההחלטה של קוואי. גרין ופופ יקרים מדיי. ההחלמה של מגי סבבה בעיניי אבל אז מביאים את קאזינס כשבברור חסר להם גארדים ולא שחקני פנים.
  הם היו צריכים ללכת על אחד המוריסים ועל רונדו, להוריד את פופ למינימום ואת גרין ל10 מיליון. ולא לקבור את עצמם בחוזים בעייתיים. החוזים לא ארוכים אבל שנה הבאה הם ירצו להתחזק בעוד כוכב לא?

  1. די לחיות בסרט, זה המחיר שמשלמים היום על שחקנים שיכולים לקלוע משלוש ולהגן. נראה לך שהלייקרס משלמים 14M$ לגרין כי הם מעריכים את הקריירה שהוא הציג עד כה? אולי המחיר קצת גבוה לקדלוול פופ אבל הוא האופציה הנורמלית היחידה שנשארה.
   ובקשר לאורכי החוזה זה החלטה מצויינת של הלייקרס. בקיץ הבא המחזור FA דליל מאוד. הלייקרס צוברים נכסים כך שיוכלו במידה וירצו להטריד בקיץ הבא, יחד עם בחירת דראפט שיש להם (וקוזמה?) לשחקן שכבר שווה את זה. אם הכל הלך כשורה חוזרים עם אותו סגל בתוספת לNONTAX PLAYER MLE שיהיה שווה 10M$ שנה הבאה ומוסיפים שחקן נוסף. ללייקרס אין שום חוזה גרוע ואם ירצו להפטר מקלדוול פופ זה לא יהיה בעיה בכלל כי כל הקבוצות בNBA צמאות ל3&D
   ללייקרס יש דרך אגב בערך 9.7M$ שיכולים לעלות ל13M$ (לפי אריק פינקוס,בליצ'ר ריפורט). עדיין אפשר להחתים את השמות שאמרת.

   1. איך שלא תהפוך את זה גרין היה צריך לקבל 10-12 גג. ורצוי לעונה. הוא שומר טוב וקליי סביר (נגד פילי היה חושך). יש המון שחקנים כמוהו בליגה וזו טעות ברורה של הלייקרס לחלק ככה את היתרה שהם ״חסכו״ עם ההסרזה של קאווי

    1. קשה להגיד על דני גרין שהוא קלעי סביר, 1.9 שלשות למשחק ב-40.4% ממוצע קריירה בעונה הסדירה, ו-1.9 שלשות למשחק ב-39.7% ממוצע קריירה בפלייאוף, אבל אני מסכים איתך 10-12 זה מחיר ריאלי בשבילו, חיסכון של 3-5 מיליון דולר במקרה של גרין, וגם על kcp נתנו חוזה מוגזם, חוזה של 5 מיליון לעונה היה הגיוני יותר וגם פה עוד 3 מיליון דולר היו מתווספים לתקרה, 6-8 מיליון דולר נוספים היו יכולים להיות משמעותיים.

     1. קלעי סביר וגם זה בגלל שאני לארג איתו. כבר כמה עונות שהוא בינוני מינוס ומאוד לא יציב בקליעה. לזרוק עליו 15 מליון לעונה זה טעות רצינית בטח כשרואים שמרכוס מוריס חתם ב10 מליון לעונה

     2. לאחד שזוכר: לכל קלעי יש עליות וירידות אך לגרין היו שנה שעברה 45.5% מהשלוש וזה אמנם אחרי עונתיים פחות טובות עם בסביבות 36% ו-38% שהם טובים פלוס וטובים מאוד בהתאמה.
      כך שהוא לא בינוני מינוס בשנים האחרונות אלא עגיין קלעי נהדר.

 2. הדבר היחידי שאומר בעד קבוצת השיקוצים ב ל.א,לפחות הם מחתימים ,רק לעונה הבאה,
  הסחורה לא משהוא,
  העונה הזאת ללייקרס, הלכה לפח,אין את מי לפתח,והם החתימו שאריות,
  קוואי ואיי ואיי,תפר את הלייקרס מלמטה עד הפיקה,
  אני ממש אוהב את הבחור,אפילו שהוא מ-ו-ז-ר
  איזה עונה כיפית באה אלינו לטובה,
  הארכי שיקוץ, יאדיר את הגוויה שלו בסרטים,
  ויהיה לנו שקט מהפרונט אופיס/חברים בתוך העסק ב שושו ,לכמה חודשים מדדי "המומחה"
  שתי ציפורים על המנגל ביחד👍👌💪😭

 3. אני מת על ההחתמה של קאזינס , השנה זה שנה שנייה אחרי הפציעה באכילס אמור להיראות הרבה יותר טוב. רונדו זה בלוף חסר קליעה לא יודע מה החלימו אותו שוב שחקן חילוש

  1. לברון, דיויס וקאזינס אחראים על הקלעה, רטנדו אחראי שכל אחד (שלא קוראים לו לברון) יקבל את הכדור איפה שהוא אוהב.
   אגב, מישהו יודע לאמר לי מי זה אלכס קארוסו, שיקבל השנה יותר מדימארכוס קאזינס? הדבר היחיד שקפץ לי זה שלפני שנה היה מועמד למכבי תל-אביב…

   1. הוא קיבל 5 מעליו לשנתיים (2.5 לשנה) הוא רכז אתלטי שהטביע על כולם בסוף העונה, כישרון גדול הוא לא ואני לא יודע עליו הרבה…

  1. או כל הבננות השחורות שנשארו על המדף להסריח ולהתמלא בזבובונים כי אף אחד לא חשב לנגוע בהם…. .
   29 קבוצות השאירו את הבאסטים האלו על המדף במשך שבוע, והלייקרס באמוק שופינג מטורף קנו את כל הסגל קומפלט בחצי שעה.
   רק בשביל הרפרנס תראה מה יוגירי יעשה עם החור בסגל שלו.

   1. אתה מגזים.פופ ומגי וגרין חיכו לראות מה יהיה עם קוואי,קאזינס זה נכון שאף אחד לא רצה לתת לו את החוזה אבל סך הכל זאת החתמה גם לא רעה .
    אנשים פה נוטים לזלזל בלייקרס ולדעתי השנה יאכלו כובע לא קטן.
    הסגל של הלייקרס בסדר גמור.כולם משבחים ומהללים את הקליפרס ודי בצדק אבל מישהו בכלל חשב שאולי אצלהם הכימיה לא תעבוד,אולי אצלם ידרכו יותר מדי על הבלטה של אחד מהשני.סוויט לו שהוא מדהים שנה שעברה ביחוד ברבע האחרון,אתה באמת חושב שעם קוואי וג'ורג' בהרכב הוא יקבל אור ירוק להשתלט על הרבע האחרון כמו שהוא עשה בעונה האחרונה?
    הקיצר גם בקליפרס יש לו מעט סימני שאלה ודווקא מתאים שתמשיכו לזלזל בלייקרס

    1. הולמת אותך האופטימיות, יניב.
     .
     אני מסכים אתך. אני לא בטוח שהלייקרס קונטנדרים (יש הרבה יותר מדי משתנים מבכדי להגיע להכרזות נחרצות בשלב מוקדם כל כך. זה נכון, דרך אגב, גם לגבי הקליפרס),
     אבל פוטנציאלית יש להם בהחלט סיכוי להיות שם.
     משום מה כולם שכחו שאנטוני דייויס ולברון משחקים בקבוצה. אני מבין את ההתלהבות מקאוויי וג'ורג', באמת. אבל לדעתי,
     לברון + דייויס > ג'ורג' + קאוויי, ולו בגלל העובדה שיש סיכוי גדול יותר להתאמה בין 2 שחקנים שאחד מהם הוא "יוצר" והשני "מסיים" מאשר 2 שחקנים שמשחקים בדיוק באותה העמדה ("מסיימים" מהטובים שיש. אף אחד מהם לא מנהל משחק דגול).
     .
     כמובן שיש סימני שאלה ענקיים.
     .
     מי מרכזי הלייקרס הוא באמת שווה רכז פותח ב-NBA של 2019 (לכתוב על עמדת הרכז של הלייקרס "לא משהו" זה נאנדרסטייטמנט של כל האנדרסטייטמנטים).
     .
     איזה קאזינס נראה העונה?
     (קאזינס הפעם מתחיל עונה בריא. זה אומר שהוא אחרי תקופת ההחלמה, אחרי תקופת "ההרצה", ויש לו את כל הקיץ להיכנס לכושר ללא פציעה שעומדת בדרכו. אם יש לו שכל, הוא תופס טרמפ על הצוות הרפואי של לברון…)
     .
     האם השוטינג גארדס של הקבוצה (פופ וגרין), אלו שמרוויחים ביחד סכום מכובד למדי, יצליחו סוף סוף לתת עונה מלאה עם יציבות (ואחוזים סבירים) מהשלוש?
     .
     אם התשובות לשאלות הנ"ל יהיו חיוביות –
     .
     קוק נותן קפיצת מדרגה, בדגש על ההגנה, ונותן עונה של 40%+ מהשלוש.
     קאזינס מציג כדורסל התקפי שמזכיר את זה ששיחק במרץ ואפריל האחרונים (15 משחקים, 17.3 נקודות למשחק ב-54.5% אפקטיבי מרשימים).
     גרין מצליח לשמור על 40%+ מהשלוש, והפעם לוקח את יכולת זו ומיישם אותה גם בפלייאוף.
     .
     (סימני שאלה לא קטנים בכלל…)
     .
     ובהינתן בריאות לשחקנים המרכזיים (תנאי הכרחי),
     .
     אז בהחלט אפשר לדמיין את הלייקרס כקונטנדרית.

     1. תודה ,משתדל לא להיות אופטימי יותר מדי 🙂
      אין ספק שאתה צודק ויש המון משתנים אבל הפוטנציאל בהחלט קיים,לגבי הרכז אז כן זה עקב אכילס יש לך רק את רונדו וקראוסו מצד שני אני מניח שנראה לא מעט את לברון משחק יחד עם קוק שיתפקד פחות כרכז ויותר כקלעי שמקבל את הכדור אחרי חדירה של לברון.
      האופטימיות שלי האמת נובעת בעיקר מ2 סיבות.האחת למרות שהגיעה הרווחת פה באתר היא די לזלזל ביכולות של דיוויס,אני חושב שהוא אחד השחקנים הטובים בעולם ויחד עם לברון(שבתכלס הוא די תלוי בו כמו שכתבת ) הוא ייתן עונה מפלצתית(רק לא פציעות חמסה שום בצל) והסיבה השניה היא שלהרגשתי העונה האחרונה פגעה קשות במורשת של לברון ולא משנות בכלל הסיבות ולכן נראה לברון שונה השנה והכוונה בשונה נראה אותו טוב יותר משנה שעברה ומכיוון שכמו שגיא זוארץ אוהב להגיד חסינות שוב על הפרק אז השנה אין ספק שאליפות שוב על הפרק הרבה קבוצות טובות בלי פייבורטית מובהקת אז אילו הסיבות לאופטימיות.

     2. מה אתה מנמיך ציפיות? הלייקרס על הנייר מס 2 בליגה אחרי הקליפרס. עכשיו גיא זה הזמן להתערבות עם הממזר על מקום 3 ומעלה.
      בלי קשר אני לוקח כל יום את קאווי וגורג על לברון ודיוויס

    2. חצי שעה של שופינג… גבר. אולי הדעה הקדומה על שופינג ואשה עשירה מבברלי הילס דווקא כו נכונות. אבל אני אשאיר את זה למנחם.

 4. החתמות בדיחה של הלייקרס. הביאו שחקנים שגולדן סטייט לא רצתה ועוד חוזים הזויים לדני גרין ששווה אולי 5 לעונה ולפלופ השני נתנו 16 מ' לשתי עונות.
  לא רואה אותם מגיעים מעבר לחצי גמר המערב.

  1. זה תלוי מה השנה ה2 בחוזה אם זה מובטח או אופציה של הקבוצה
   ההחתמות של הלייקרס מצויינות – הם החתימו את כל הFA הפנויים שנשארו (חוץ ממרכוס מוריס)

   1. קרמר – גרין היה חרפה בפלייאוף. חרפה! הוא היה חור שחור בהתקפה.
    הנתונים מעונות סדירות לא מעניינות, זה סוג של משחקי אימון ממושכים במיוחד מול 15 קבוצות שעושות טנרינג

 5. הלייקרס עם סגל של:
  חמישייה: רונדו , דני גרין, לברון, אנטוני דייויס, דמרכוס קאזינס
  ספסל: קווין קוק, קלווד – פופ , טרוי דניאלס, ג'ארד דאדלי, קוזמה, מגי

  מאמין שהלייקרס יחתימו עוד שחקן אחד – מרכוס מוריס או שחקן שיקבל בייאאוט (איגאדולה או קורבר)

   1. "קבוצה מצוינת, לא פחות מהקליפרס, או מאד קרובה"
    נו,אופטימיות של חסר נסיון,
    סבבה לך שאתה חושב ש ל.א והקליפרס על אותו עמוד,
    זאת בדיחה,אבל נזרום שחר

    1. רק 40 שנות נסיון או 38 אם לדייק 🙂
     ללייקרס יש כשרון באותה רמה של הקליפרס, עומק באותה רמה ויותר נסיון פלייאוף וקשיחות
     הקליפרס הסימפטיים עוד צריכים לעמוד במעמד של סדרת אליפות בגמר המערב מול לברון כשכל האולם (והעיר) בעד הלייקרס ומולם משחקים כמה וטרנים במעמד. לברון, רונדו שהיה אלוף, גרין אלוף, קאזינס שהיה בגמר כללי ועוד.
     בקליפרס רק קוואי וקצת ג'ורג', אם הכתף שלו החלימה, יש להם נסיון פלייאוף משמעותי, אולי שכחתי שחקנים משלימים בשתי הקבוצות

     1. הלו אנחנו ב 2019 …
      קאזינס זה בשר רקוב. לא קופץ. דני גרין לא פוגע כבר שנה שנייה ברציפות. רונדו נתן משחק אחרון טוב בסבוב הראשון לפני שנתיים. פופ הקלעי המהןלל היה שם גם לפני שנה, לא קיבל חוזה ולא עזר ללברון להגיע לפלייאוף. ואני לא בטוח איזה לברון נראה השנה. ומי לעזאזל הולך לאמן את כל זה.

     2. קאזינס הגיע על חוזה מאוד נמוך, אם הוא מצליח לחזור לעצמו השנה, ללייקרס ביחד עם דיוויס יש את הקו הקדמי הכי טוב בליגה ולזה אתה מוסיף את לברון, קוזמה ומגי, וזה במינימום קבוצה של פלייאוף.
      לגבי הקו האחורי, דני גרין השנה קלע 10.3 נקודות עם 2.5 שלשות במשחק ב-45.5%, גם עונות קודמות שהוא לא פגע אז הוא קלע 1.7 שלשות במשחק ב-36.3% בעונת 2017-18 ו-1.7 שלשות למשחק ב-37.9% בעונת 2016-17, וזה בנוסף לכך שהוא מגן מעולה. מה גם שיש עוד קלעים טובים אחרים כמו קווין קוק, טרוי דניאלס וקארוסו, וגם את kcp שהוא יותר סטריקי שוטר, אבל כשהוא חם הוא קולע טוב מאוד, והוא גם מגן לא רע, ולזה אפשר להוסיף את רונדו על מינימום, ובפלייאוף הוא ייתן את שלו (למרות שאתה לא מאמין שהלייקרס יהיו בפלייאוף).
      אגב, טוב שמזלזלים בלייקרס, אבל אני די בטוח שאם הלייקרס "יפתיעו" ויהיו טובים, אז תגידו שסגל כזה צריך לקחת אליפות, אבל אז יהיה יותר קשה להגיד את זה אם לא חשבתם שהם שווים פלייאוף.

     3. לעידו: הנתונים של גרין, כפי שהביא גיא מראים שגווקא היה נהדר. ללייקרס, לצערי, קבוצה נהדרת וטובה משמעותית משל הסלטיקס.
      אפשרי גמר מערב שהוא דרבי של ל"א.

  1. אני דווקא חושב שקוק צריך לפתוח על רונדו, חמישייה של קוק גרין לברון קוזמה דיוויס , לברון דיוויס מגי זה חמישייה מצויינת התקפית והגנתית. ללברון יש לידו שני צלפי שלושות מצויינים, יש את דיוויס שמפעילים בפיקאנדרול ויש סנטר עבה בצבע או סמול בול.
   (ואין שותף טוב ממנו ללברון ויש פה הזויים שהשבו לה את לאב לדיוויס).
   .ספסל חזק ומצויין

 6. ללייקרס יש ליין אפ יפה
  חמישיה נניח: רונדו, גרין, לברון דייויס מגי
  מחליפים: קוזמה, פופ, קארוסו, קאזינס, ואם גם מוריס יגיע, הם מסודרים עד הגג

   1. השאלה אם צריך שכל אלה שאפקטיביים עם כדור ביד ישחקו ביחד
    אפשר לפצל חמישיות בסגנון פילי
    רונדו, גרין, לברון, קוזמה, מגי
    קארוסו, פופ, דניאלס, דייויס, קאזינס
    **
    אם יש לך על המגרש את לברון, קוזמה, דייויס וקאזינס, יש ארבעה שצריכים את הכדור

    1. דיוויס לא צריך כדור ביד זה כל הקטע שלו הוא שחקן פיקאנדרול שמופעל אדיר, הוא לא מסוגל להפעיל אחרים זה הסיבה למה בדומה לדוראנט הוא צריך מנהל משחק לצידו (ליד לברון כוכב 2 ) הוא השחקן הטוב בעולם, ביחד עם קוואי.

 7. Free agent Stanley Johnson has agreed to a two-year, $7.5M deal with the Toronto Raptors, with a player option in the second season, agent Nima Namakian of BDA Sports tells @TheAthleticNBA @Stadium.

  1. לדעתי החתמה טובה. אמנם לא משהו בהתקפה, אבל שחקן הגנתי מעולה. אני בהחלט חושב שטורונטו יכולה להגיע עד לחצי גמר מזרח. נשאר הרכב די טוב.

 8. שתי החתמות לא רעות בכלל, אם יוסיפו את מרקוס מוריס וקארוסו זה ייתן ללייקרס המון עומק בסגל, גם דני גרין זו החתמה טובה אבל המחיר גבוה מדי (היו צריכים להחתים אותו על 20 ל-2 עונות במקום 30), גם kcp זו החתמה לא רעה אבל שוב המחיר גבוה מדי (5 מיליון דולר לעונה מקסימום), ההחתמה של מגי ב-4 מיליון לעונה זו החתמה טובה, כבר עכשיו מתחיל להיות עומק טוב בלייקרס, ומה שמצוין זה שאף אחד מהחוזים לא ארוכים, אז אם יהיה שחקן טוב שאפשר להחתים לעונה הבאה, זה יהיה אפשרי להחתים אותו.

 9. לייקרס מילאו יופי את הסגל.
  השאלה האחרונה שנשארה פנויה לאן ילך מרכוס מוריס מקלאץ ספורט
  העונה הקרובה הולכת להיות אחת העונות הקטלניות והצמודות ביותר
  למרות שבשליפה הגמר אמור להיות קליפרס-מילווקי.במבט יותר רחב יש לטעמי 9-10 קבוצות בליגה עם סיכוי ממשי לתואר.חלק עם סיכוי יותר גבוה חלק עם סיכוי נמוך יותר אבל עדיין 9-10 קבוצות עם סיכוי.
  כל כל מצפה לעונה הקרובה

  1. מילווקי פח אשפה, איבדו את ברוגדון. הקבוצות החזקות בליגה בסדר יורד זה קליפרס לייקרס דנבר ורק אז, יש בדיוק 4 קבוצות עם סיכוי לתואר, קליפרס קוטנדרית עיקרית לייקרס קוטנדרית עיקרית דנבר ביום טוב ופילי

   1. שום פח אשפה.המועמדת הבכירה במזרח
    פילי ובוסטון מיד אחריה
    במערב ל 6 קבוצות לדעתי סיכוי לאליפות
    קליפרס
    לייקרס
    יוטה
    יוסטון
    דנבר
    גולדן סטייט(העונה הסדירה מעניינת את התחת.)
    אם בפלייאוף אני עם חמישייה של קרי תומפסון שחקן עמדה 3 שבא בטרייד על ראסל פלוס תוספות לספסל דריימונד גרין וקאולי סטיין/לוני אני מרגיש בנוח מול כל קבוצה

    הקבוצה העשירית היא אינדיאנה עם ברוגדון ו אולדיפו שתלויה בשיתוף הפעולה בין סאבוניס לטרנר

    לא לכל הקבוצות סיכוי שווה אבל לכל הקבוצות יש סיכוי

    1. תומפסון לא חוזר העונה, לא יודע מי מדבר על חזרה של עוד 5 7 חודשים, הרופאים ממליצים על שנה בחוץ כיוון שיש סיכוי לקרע גדול חוזר ברצועה (ואת זה מומחה כמו מוש השור אמר, שאני די בטוח שהוא אחד הרופאים הטובים בישראל).
     .
     עידו לייצר מתח לא נחוץ לא באמת צריך הליגה תחרותית מאי פעם, אבל הייתה שם את כספך על בוסטון מילווקי אינדיאנה יוסטון יוטה, שיאיימו על התואר, ונוסיף גם את הלוחמים העונה.

     1. חוזר כמו גדול.
      אמרתי כבר לא לכל המשתתפות סיכויים שווים לחלקן סיכויים גבוהים ולחלקן סיכויים נמוכים אבל עם טריידים במהלך העונה בוסטון למשל חסרה חתיכה כמו סאבוניס אם לא ישתלב באינדי ביחד עם טרנר כדי להעלות את סיכוייה משמעותית
      ההימור עדיין נשאר קליפרס מילווקי אבל קבוצה עם טרייד טוב עד פברואר יכולה להעלות את סיכוייה משמעותית במאבק

     2. ברוך תודה רבה על המחמאה אבל אני גם לא רופא וגם לא בישראל 😂😂. אני פיזיותרפיסט וחי בקנדה. קליי יכול להיות זמין אם הכל מושלם תוך תשעה חודשים, למרות זאת מבחינת סיכון לשחקן עדיף לחכות שנה. לדעתי אם הם יהיו טובים הוא יוכל לחזור איפשהו הפלייאוף, אם לא אז יעדיפו לחכות לשנה אחרי.

     1. די נו עידו אולי את פיניקס סאנס, גם לה יש סיכוי,אם פורטלנד הרכים האלה זוכים באליפות אתה תראה זקן בין 81 רץ ערום (יותר נכון מדדה עם מקל הליכה) רץ ברחובות

     2. אם פורולנד זוכים באליפות אני גם מוכן לרוץ בעירום 😂😂😂😂

 10. אבל לפילי יש את הצמד האוסטרלי שיחסל כל חלקה טובה, אם הם לא מגיעים לגמר זה הכישלון הגדול מאז ומעולם בטח בפח אשפה שהמזרח הפך להיות. הליגה חייבת לבטל את הקונפרנסים ולהוסיף 5 משחקים 3 משחקים מול כל קבוצה, ולהאריך טיפה את הליגה

 11. אבל לפילי יש את הצמד האוסטרלי שיחסל כל חלקה טובה, אם הם לא מגיעים לגמר זה הכישלון הגדול מאז ומעולם בטח בפח אשפה שהמזרח הפך להיות. הליגה חייבת לבטל את הקונפרנסים ולהוסיף 5 משחקים 3 משחקים מול כל קבוצה, ולהאריך טיפה את הליגה יעשה טוב, החוסר איזון הזה שהולך לגדול השנה זה ביזיון

  1. כמה שנים טראסט אתה אומר את זה, שסימונס יפתח קליעה? שמדובר בכוכבי על, די אתה באמת עובד על עצמך? אתה בחור טוב אבל בכל הנוגע לפילי אתה פולט המון שטויות, הם הפסידו לטורנטו עם הסגל שלא מגיע

   1. סימונס שיחק שנתיים בליגה
    אני מבין שאצלך הוא צריך להיות אייס שוטר אחרי 22 דקות אבל לפעמים זה לא קורה

   2. הוא צריך לזרוק לסל אפילו מחצי מרחק בטח שהוא משחק רכז , לא אומר לו להיות סטפן קרי רק להתחיל לזרוק, אני בגיל 81 קולע טוב ממנו זה נראה לך הגיוני, יש לו מכניקה של זורק כדור ברזל קליעה הוא לא ייפתח גם לא מחצי מרחק , עכשיו הוא גם לא אתלט חד פעמי ברמה של יאניס לברון שיכול להשתלט על המשחק רק עם אתלטיות. לתת לו מקס זה הייתה שירת הברבור של פילי .

    1. והדבר היותר גרוע מחוסר מכניקה זה חוסר רצון להתאמן שוב הוא לקח את אח שלו ״למאמן קליעה״ הוא הולך לנבחרת ומפסיד חודשיים קריטיים להתפתח בדיוק בדומה לוויגנס שרק רוצים לבלות ולתת בראש. עכשיו עם 170 מליון האוסטרלי במקום שלושות הוא יעשה שלישיות

     1. מה רע השלישית, דווקא נשמע נחמד 😂😂. הבעיה של סימונס זה לא שהוא לא קולע, אלא שהוא אפילו לא מנסה. תחושה שלי שתוך שלוש שנים לונזו בול נחשב יותר טוב ממנו

 12. אני מאמין שהלייקרס יזכו… בכרטיס לפליאוף. זאת לא קבוצה לאליפות. לא בגלל לברון המקשיש. הוא ייתן את העבודה (אם יזכה למנוחה בעונה הרגילה).
  מי שידפוק את העסק זה AD. שחקן פציע, אנדר אציבר, שמעולם לא הוביל קבוצת צמרת. חסר ניסיון במשחק בשוק טלוויזיה גדול + אופי יללני ותבוסתני. אם הוא היה הצלע השלישית, סטייל בוש או לאב מילא. אבל הציפייה ממנו להוביל. זה לא ילך.

 13. הoffseason הטוב בהיסטריה.

  ממש מבסוט על ההחתמה של קאזינס,הוא בגיל מצוין (28) ועבר מספיק זמן שיחלים מהפציעה

 14. הלייקרס קבוצה מעניינת מאוד. בוגי לברון ורונדו מוסרים מעולים, דיוויס גרין וקוזמה מסיימים טוב. הם יכולים לעלות עם הרכבים מוזרים שבהם לברון ובוגי מנהלים את המשחק, בהתקפה הם יהיו טובים, יש המון כשרון. בהגנה לא ברור מה יהיה, אבל זה כבר לא החלק החשוב במשחק, את הקבוצות הטובות באמת אי אםשר לעצור, רק להאט קצת.
  בוגי חוזר על הטריק של שנה שעברה ומצטרף לקבוצה שרצה לאליפות כצלע חמישית, קצת מעפאן ששחקן כמוהו עושה כזה דבר לא? או שהוא לא כזה טוב גם ככה? (מודה שלא ראיתי אותו הרבה לפני הפציעה) כנראה שכבר אין לו הרבה הצעות.

  1. לקאזינס אין שוק. אף קבוצה לא מוכנה לתת לו כסף מעבר למינימום.
   למרות שעשה כמה דברים יפים בעונה שעברה, הוא היה איטי להחריד רוב הזמן. הוא לא שווה חוזה גדול כי קבוצות מעדיפות להשקיע במקום אחר (ועוד יש את עניים הראש הבעייתי – סטיגמה או לא, הוא תקוע עם זה כנראה עד לסוף הקריירה).
   רק קבוצות שיש להם מישהו חזק בחדר הלבשה (ווריורס, לברון בלייקרס) מהמרות שיוכלו לאלף אותו

 15. לא רע בכלל מצד הלייקרס, ועדיין- 30 מיליון לעונותיים לדני "קלינג" גרין?! מוגזם לגמרי.
  .
  בפלייאוף המערב בעונה הקרובה-
  קליפרס, לייקרס, דנבר, יוטה, יוסטון, גולדן סטייט, פורטלנד, ומאבק על השמיני בין הספרס, דאלאס וסקרמנטו.
  **הרוקטס עדיין כאן, בהנחה שנשארים באותו ההרכב פחות או יותר. נפגעי הווריורס האלה יכולים לתת עוד ריצה אחת עד הסוף..

  1. גולדן סטייט לא בפלייאוף לדעתי, אני מוכן להתערב שהספרס בפלייאוף, אני יודע שזה ניחוש פרוע אבל אני מאמין שהפליקאנס בפלייאוף זאיון במה שהראה אתמול עד שנפצע אין לו כבר עכשיו מי שיתמודד עם הפיזיות שלו, הוא חזק יותר מלברון והוא יוסיף את המהלך היעיל בליגה לסופרסטאר כניסה עם מרפק

    1. אני חולה על סטפן המרקד, סיכוייו עלו עם התפרקות OKC במקום אחד. לכן אני חושב שהם כן יהיו בפלייאוף אבל מהמקום האחרון אם קליי לא חוזר מוקדם.

     לייקרס קליפרס יוטה ספרס דנבר פורטלנד, יוסטון בטוח בפלייאוף. ממפיס, פיניקס, מיני, אוק בטוח לא בפלייאוף.

     נשארו 4 קבוצות על מקום 1: סקרמנטו, מאבס, גולדן, פליקנס. מתוכן גולדן הכי טובה ועם כוכב גדול אז היא תהיה בפלייאוף

     1. הימור שלי לסגלים כרגע

      1. קליפרס
      2. דנבר
      3. לייקרס
      4. יוטה
      5. ספרס
      6.יוסטון
      7. פורטלנד
      8. גולדן
      9. מאבס
      10. קינגס
      11. פליקנס
      12. מיני
      13. אוק (אני מניח שראס יוטרד בקרוב ולא יהיה שם בפתיחת העונה)
      14. פיניקס
      15 ממפיס

     2. ג"ס זה בוודאות שנת טנקינג.
      פליקנס קבוצה צעירה בטירוף מערכות. תרשום מקום שמיני. לייקרס אפילו בלי מאמן זו תאונה שמחכה להתרחש. תרשום מקום עשירי. ראס שווה לבדו פלייאוף. תרשום מקום שישי.
      1. דנבר
      2. פורטלנד
      3. יוסטון
      4. קליפרס
      5. יוטה
      6. ראס
      7. ספרס
      8. פליקנס
      9. מאבס
      10. לסרון

 16. ווסטברוק זה סגור במיאמי, לא צריך להתחבא בתא המטען של פט ריילי כאילו הוא לינדה רמביס כדאי לדעת את זה .

 17. נבואת חורבן אוק' :
  .
  "יוטה והקליפרס שציינת הם ארגונים בריאים עם יד יציבה על ההגה
  זה אולי הדבר הכי חשוב בליגה, יותר מרוסטר.
  הם לא הולכים לשום מקום.
  .
  פורטלנד – מקולום יהיה בריא עד אז, לא יודע מה יהיה עם הנרקיס
  אבל קולינס יכול לצמוח ולפרוח מתוך הסיטואציה
  וזו קבוצה עם אוריינטציית עונה רגילה.
  .
  הקאפסנייק ובוגי לא רלוונטי. זה לא שגולדן לא יעשו פלייאוף בלעדיהם..
  .
  יוסטון יהיו בסדר.
  .
  ואז יש עוד את כל האלו שמתדפקות על הדלת.
  .
  אבל אם נניח אני צריך לבחור קבוצה, אני הולך על אוקייסי, במידה ועפה סיבוב ראשון השנה.
  מנסה לדמיין חדר הלבשה אחרי ה "טריפיט" שלהם…
  אני רואה לוקרים, גרביים משומשות, ומאמנים וצוות מקצועי זרוקים לכל עבר."
  .
  הממזר של סטוקטון, אתר הופס, 2 אפריל 2019, 04:34:16

 18. אחרי שצחקנו… הרגע לו לא חיכיתם.. חשיפת כינויו החדש של נאמבר 2 עם הצטרפותו לקליפרס.. (תופים ם ם ם)
  .
  ..

  .
  קיוT- רקxסססופט-Machine
  .
  (מה ? גרוע ?.. מתאמץ מדי ?!.. לכו תזדיינו.. 3 קבוצות ואישיות פסיכוטית אחת הייתי צריך להלחים פה !)
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=-Ah473duC48

 19. מה עם עומרי כספי?כנראה סיים את דרכו בליגה אם היום בלילה או מחר לא תהיה החתמה.
  מילאנו של מסינה מתאימה לו ביורוליג-הם רוצים אותו לפי אתרי הספורט בארץ

 20. הכמויות רפש בטוויטר שהוטחו בכריס ברוסארד(קליפרס מחוץ לתמונה.בתחילת השבוע 90 אחוז לייקרס ואתמול פיפטי פיפטי בין הלייקרס לטורונטו)ובגיילן רוז(99 אחוז טורונטו) היו מדהימות.למדתי את הלקח לא להקשיב

   1. בתכלס היחידי שיצא גבר היה סקיפ בייליס!
    מטורף!!
    כל מה שהוא אמר היה בול כולל זה שהוא יגמור בקליפרס וככל שהזמן עובר הסיכוי של הקליפרס הולך וגדל

     1. מה אתה בן שתיים ?!
      .
      עזוב את זה שהוא פסול לעדות בכל מה שקשור לקיוטי.. זה שטויות.
      .
      העניין עצמו, ומביך אותי שאני אשכרה צריך להסביר איך עובדות תוכניות הקליקבייט המטומטמות האלו
      זה שעל לפחות חצי מהנושאים, הם מעלים דעות, השערות, ספקולציות,
      שהן בכלל לא מאמינים בהם, רק כדי ליצור עאלק דיון לשם רייטינג, ספין, אג'נדה,או כל דבר אדיוטי אחר…

     2. תגיד לי מה נולדתי אתמול??
      אבל הוא היחידי שלא הצטרף למקהלה.
      דווקא במקרה הוא הביא רציונל.
      תקשיב לא חסרות לו מגרעות אבל כשמגיע הקרדיט אני מעדיף לתת.
      .

     3. לא אמרתי שנולדת אתמול, אלא לפני שנתיים..
      .
      "היחיד שלא הצטרף למקהלה" – LOL
      .
      Never go full retard
      .
      ברשותך, אני אדלג על ה "רציונל".

     1. מוזר זה לא בהכרח רע… להיפך.
      .
      ה FA יותר מדי בשבילי או… בשבילך ?..
      לא אני התעוררתי לזרועותיו של רונדו,
      אחרי שחלמתי בשלב ה R.E.M שאני מחובק צמוד עם קוואי בהופעה של R.E.M
      .
      "היחיד שלא הצטרף למקהלה… רציונל…"
      .
      אני כותב לך שהם אומרים לעיתים דברים שהם לא מאמינים בהם,
      רק כדי לייצר אופוזיציה, ליצור קונפליקט, לעורר פרובוקציה, וכ"ו וכ"ו…
      ואתה בא לי עם :
      "היחיד שלא הצטרף למקהלה" LOL
      ברור… תמיד צריך את המפגר שזורק אבנים על מנצח התזמורת.
      .
      "הרציונל" –
      כל אידיוט יודע מהו הרציונל להצטרף לקליפרס
      כל אידיוט יודע מהו הרציונל להצטרף לראפטורס
      כל אידיוט יודע מהו הרציונל להצטרף ללייקרס
      .
      יש סיבות למה כן/לא להצטרף לכל קבוצה, זה לא אומר לי כלום.
      גם לא זה שהוא "פגע בול".
      .
      כי אם אתה ואחרים היו מסתכלים על כל הפעמים שהוא וחבורת הדבילים לא פגעו,
      אז אולי לא הייתם משחיתים את הזמן שלכם על הטמטומת הזו.
      .
      זה פרשן כדורסל שלא יודע מתי משחקים איזורית…
      אפילו אני שלא מבין כלום ב X/Y של כדורסל יודע (או לפחות נדמה לי.. קצת)
      מתי משחקים איזורית.
      .
      אתה צופה בו רק כי מישהו החליט לשים את הבובה הספציפית הזו על המרקע.
      אם זה לא היה הוא, היית צופה בבובה אחרת.
      וחבל… כי כל יום בו לפחות אדם אחד מהישוב צופה בבובה הזו או אחרת,
      הוא עוד יום בו אני יודע כי משיח בן דוד לא יגיע…
      .
      לילה טוב וחלומות R.E.M על קוואי.

 21. מרכוס מוריס חתם בס"א ל2 עונות , כאשא העונה ה2 היא אופציה של השחקן
  צעד תמוה מאוד מהצד של הלייקרס שהעדיפו להחתים את קלווד פופ על 8 מיליון לעונה ואת דני גרין על 15 מיליון לעונה
  הלייקרס היו חייבים שחקן כמו מרכוס מוריס בסגל
  מזכיר שהוא נמצא בסוכנות של חבר של לברון

  1. איפה ראית את זה?

   ווג דיווח:
   א. העסקה עם קארול הוארכה לשלוש שנים (21 מיליון) משנתיים/13 שתוכננו. ממש לא מובן.
   .
   ב. מטרידים את ברטאנס (צעד סביר) לוושינגטון (?) לא ברור עבור מה, אבל זה אמור לאפשר קאפ ספייס לעסקה של קארול (? גם לא ברור, אז אולי זה באמת עבור קאפ ספייס למישהו אחר/מוריס?)

   Spurs are finalizing a trade to send F Davis Bertans to the Wizards, league sources tell ESPN. Bertans will be absorbed into an exception, allowing Spurs to complete deal for DeMarre Carroll.

 22. Free agent forward Marcus Morris has agreed to a two-year, $20M deal with the San Antonio Spurs, with a second-year player option, league sources tell @TheAthleticNBA @Stadium.

  חיזוק נהדר לספרס

 23. Spurs are finalizing a trade to send F Davis Bertans to the Wizards, league sources tell ESPN. Bertans will be absorbed into an exception, allowing Spurs to complete deal for DeMarre Carroll.

 24. מוריס בספרס
  בראנס עובר בטרייד לוושינגטון
  קארול יגיע לספרס בסין אנד טרייד בשביל שמוריס יוכל לחתום
  מעניין מה פופ יוציא ממוריס.
  לדעתי אחלה החתמה

   1. כן אבל היה ברור שלא ימשיך שם
    לדעתי בוסטון הולכים לעונת בניים לראות מה קורה עם הווארד
    עם יחזור מעולה
    אם לא החוזה שלו יהיה סחיר מאוד שנה הבאה
    ועם הגרעין הצעיר אולי יוכלו לעשות משהו מעניין

 25. או.קי, תודה על העדכונים.
  .
  אז אם הבנתי נכון קארול בעצם מגיע כטרייד עבור ברטאנס, ומוריס כשחקן חופשי.
  .
  קארול בן 33 ופציע, למה להחתים לשלוש שנים? ממש לא בטוח שזה עדיף על ברטאנס שיפנה 7 מיליון בסוף השנה.
  .
  אין לנו גארד מעל 25, חוץ מפאטי, ודרוזן, ואין לנו גבוהים צעירים למעט פולטל וסמניץ. מעניין איך זה יעבוד על המגרש ובחדר ההלבשה.
  .
  אולי אפשר לעשות מכל החתיכות האלה משהו יפה גם בלי דרוזן? אין לי כח לחכות לסוף החוזה שלו.

   1. שמעתי שהוא עבד קשה כל העונה, וגם הגיע למשחקים, אז יש אינדיקציות חיוביות, מצד שני 2/3 מבחירות הדראפט שלנו היו של גארדים, לא שיחררו את פורבס (וכן את ברטאנס), אז יתכן שעדיין אין וודאות לגביו. בכל מקרה יקח זמן לחזור מפציעה כזו ומעונה שלמה בחוץ, אז בשלב זה נקווה שיחזור בהדרגה ולא יפצע שוב.

 26. To free the space, the Spurs first had to engage Brooklyn in a sign-and-trade deal with DeMarre Carroll, who had already agreed to — but had not yet signed — a two-year, $13-million contract to come to San Antonio.

  The Spurs re-worked that contract into a three-year deal worth $21 million, then looped Washington into trade talks involving Bertans. The upshot was that by acquiring Carroll from the Nets via trade, it allowed the Spurs to use the entirety of their $9.3-million mid-level exception on Carroll.

  The result of that complicated bit of wheeling and dealing is this: The Spurs part ways with Bertans, a 26-year-old sharpshooter who hit 42.9-percent from 3-point range last season. They add Morris, a hard-nosed 29-year-old power forward who averaged 13.9 points and 6.1 rebounds last season

  אז הספרס קיבלו את קארול בטרייד וחסכו כסף להחתים את מוריס, ווושינגטון קיבלו את החוזה הנגמר של ברטאנס, עדיין לא ברור לי מה ברוקלין קיבלו, וממי.

  1. בן סימונס חושב ביציע ליד ברט בראון מגיע ישר לסיוטים של ברוך רובין
   סימונס עם 50 קילו שרשראות זהב על הצוואר , יש אנשים באפריקה ששוקלים פחות

  2. לההה… זה על איך שהוא השחיל בצהריים את הכדור הלבן הקטנטן לגומה ה 18…
   סיים עם בירדי (אין לי מושג מה אמרתי עכשיו, אבל שמעתי שזה מונח מאוד מקצועי בגולף)

   1. האמת שאתה צודק , שיחק בבוקר גולף בדזרט פיינס , אבל מוקדם בבוקר לפני שמתחיל להיות חום אימים והוא צריך את האחות שתמלא לו קרם הגנה על האף

   1. קרוסו עדיין חי
    .
    בצינוק של המלכה אבל עדיין יש אוויר, אבל המלכה כבר לא צעירה היא בת 35 והתפרצויות הזעם הפכו יותר וייצר

  1. אחלה החתמה ללייקרס. מאוד אוהב את קרוסו, יש לו תכונות מאזנות. אם ימשיך בקו החיובי של שנה שעברה אולי לברון אפילו יזכור את השם שלו…

 27. הלייקרס מלאה את המקרר בכל השאריות המקולקלו והמסריחו שאף אחד לא לקח.
  ועוד שילמה מחיר מלא.
  אני בספק אם יעשו פלייאוף. זה נראה כמו מקום עשירי כזה.

 28. טוב… עזבו שטויות כמו אימונים בהבאת לינקים (שהרי רק בשביל זה נועדה ליגת הקיץ, למי שלא יודע..)
  יהיה מספיק זמן בשביל זה.
  .
  UFC 239 התחיל כבר עם 2 קרבות מוקדמים, אבל אנחנו כמובן מחכים לקרבות ה Main Card :
  .
  גולות הכותרת :
  .
  ההבטחה והקאמבק של דייגו סאנצ'ז
  הקרב בין בן אסקרן ל ג'ורג' מאסוידאל אחרי דם רע טראש טוק אינסופי.
  וכמובן ג'ון ג'ונס המסומם מגן על החגורה.
  .
  http://buffstream.live/ufc/ppv-live-stream.php

  1. מת על גו ג’ונס , אדך כמה לדעתך זה בגלל הסטרואידים הביצועים שלו, לדעתי הוא יכל להיות אלוף אימתני גם ללא הסמים, כמו שהוא מוכיח

   1. מה "כמו שהוא מוכיח" ? הוא נתפס נון סטופ…
    היו צריכים להעביר קרבות שלו, למה הועדה של נאבדה לא דופקת חשבון.
    .
    עילוי פיזי ענק, אבל בדיקתת דם שגרתית שלו מעלה 50% PED ו 50% קוק פרסי..
    .
    הבעיה היא שנשיא ה UFC זה מזדיין אחד
    שאפילו לא מסוגל לתת לטוני פרגוסון טייטל פייט כי הוא קצת קרינג'י,
    ולא מוכר מספיק (לכאורה.. קרב שלו מול חאביב, יעשה אחלה קופה, אבל המזדיין לא ויתר עדיין על השיכור האירי)

 29. לא יודע מה מדברים על החוזה של גרין חוזה מצויין אין מה לעשות זה הסכומים שהולך בשוק, רוביו 51 מליון ל3 שנים, הייתי רוצה לראות את ברוגדון וגרין ביחד בלייקרס ביחד עם לברון ודיוויס היה חלום אבל לא מסתדר כספית ואינדיאני לקחו אותו, הלייקרס עשו את המיטב. אני מבין למה מוריס הלך לספרס הוא רוצה למקסם רווחים

  1. חוזה מעולה. גרין הוא שחקן הגנה מצוין, ועוד בונוס קטן – מי שמכיר הכי טוב בעולם את קוואי. אם וכאשר, זה יהיה התיק שלו. להיכנס מתחת לעור של קוואי.

 30. רק לקרוא את הטירוף עם פרסטי, ווסט ויוג'ירי. שלושה GM מצויינים
  המציאות גם הייתה יכולה להיות שקוואי מקבל את ווסטברוק וג'ורג' בראפטורס…

  1. את האמת אין קשר לגרי ווסט הוא מקבל יותר מידי קרדיט. קאווי עשה הכל קאווי רצה לייקרס ולא רצה לברון אז נשאר קליפרס. קאווי אמר בפברואר לווסט להכין את עבורו את הקרקע וזהו. בדיוק כמו שלפלינקה או מגיק אין קשר להגעת לברון. לברון אמר שהוא מגיע ודרש מהם להכין את הקרקע ניקוי שכר וכו בדיוק מה שקאווי עשה.
   קאווי הוא האדריכל. קאווי רצה אל איי אחרת ווסט לא היה עוזר בכלום כמו שיוגירי שעשה הכל לא עזר כי קאווי לא רצה טורנטו.

   2 המנגרים הטובים בליגה לברון וקאווי עושים צחוק

   1. "רק הכין עבורו את הקרקע"…
    .
    רק ניקוי אורוות חוזים וכוכבים שעבר זמנם.
    .
    רק שילם את מחיר ממוזער נזקים על הכוכב שהקיוטי כנראה ביקש.
    .
    רק מרגע שהגיע, הקליפרס עברו לתרבות ניהולית אחרת
    (שקט תעשייתי, הפרדת רשויות, ביטול נפוטיזם וכ"ו)
    .
    רק…

    1. גם מגיק עשה את זה פינה מקום מתחת לתקרה. והחתים חוזים יפה לשנה. הוא כמו ווסט קיבל הוראה מלברון כמו שקיבל הוראה מקאווי. אם ווסט היה בטורנטו למשל קאווי לא היה חותם אצלומזה מה שאני אומר. הוא קיבל הוראה להכין את הקרקע והכין אותה

   2. אתה טועה פה בגדול,שמעון,הקרדיט לווסט בהחלט מוצדק.האדריכל היה קוואי אבל מי שביצע את זה היה ווסט.עצם העובדה שהוא הצליח לשכנע את פרסטי שהוא GM ממולח להסכים לטרייד הזה דווקא לקליפרס רק זה שווה את הקרדיט.להזכירך עד עכשיו כל כוכב שדרש טרייד הGM עשה הכל בשביל שהוא לא יקבל את הקבוצה שהכוכב רצה ועל מה ווסט ויתר על מיליון בחירות לא רלוונטיות ,העיף את גלינרי שלא היה מחזיק באינטנסיביות שתהיה בקלפירס השנה והדבר היחידי שבאמת שווה זה האהוב של ברץ.ואם כל הכבוד לפוטנציאל שלו זה בטח לא שווה ערך לפול ג'ורג'

   3. שמעון זה פשוט שטויות. מרגע שבאלמר הביא את ווסט כל הקליפרס פשוט נראים אחרת, ניהול ותרבות וסגל שנראה במרחק שנות אור ממה שהיה בתקופ סטרלינג (שהגיע הכי רחוק עם פול-גריפין-ג'ורדן).
    ווסט ערך שם תשתית שלמה כדי שקוואי יראה את הקליפרס כאופציה, וגם ששחקנים אחרים ישקלו אותם.

    1. פשוט לאסוף בחירות דראפט ראשונות תוך כדי שאתה שומר על סגל תחרותי שמגיע לפלייאוף במערב זה משהו קל, כל gm היה עושה את זה בקלות, פשוט הרוב לא קיבלו הנחיות מקוואי.
     ווסט עשה לא מעט צעדים טובים בדרך והשיג נכסים בזול, כמו בחירות דראפט ושאמט תמורת האריס שניה לפני שעוזב, כמו בחירה של שג"א במקום 12 בדראפט, כמו להביא את זובאץ בשביל כלום.
     נראה שגם פיתוח השחקנים בקבוצה עובד טוב.
     ויש לווסט את האומץ, כמו יוג'ירי, ללכת על כל הקופה כשצריך ולא לפחד לא ללכת עליה אם לא צריך.

 31. החוזה של גרין מוצדק עבור הלייקרס כי אין להם הגנה והם חייבים מגן ברמה סופר גבוהה וגרין הוא כזה והיחיד שנותר בשוק אז הלייקרס היו חייבים לשלם עליו מחיר מופקע. הוא משומרי הפרימטר הטובים בליגה נכון שהוא לא קאווי גורג קליי או באטלר אבל הוא יחד עם סמארט אחריהם ברשימה. בברלי אגב קיבל סכומים די דומים בקליפרס שגם היו צריכים. הוא לא שווה תכלס 15 מיליון אבל ללייקרס הוא כן שווה. בדיוק כמו דטוביאס שווה 45 רק בחלומות אבל לפילי הוא כן שווה

 32. טופ 6 מערבי שלי קליפרס לייקרס דנבר ספרס יוטה פורטלנד לדעתי בטוח בפלייאוף

 33. מרקוס מוריס הלך למכון גמילה בחור של אנטוניו. הוא גם ככה סובל מחרדות והיה בטיפולים פסיכולוגים בבוסטון אז בפאסיב אגרסיב של לברון ובעיר כמו אל איי עם כל המסיבות הוא היה עלול לגמור כמו אודום. עכשיו במכון הגמילה שיעור ראשון לשים את הנשמה בsoul box 😂

  1. שרד עוד סיבוב.. השריר היחיד שעובד אצלו זה שריר הלב.. לב אמיץ !
   .
   עצוב לראות את הגיבורים שלך מעבר לשיא.

  2. ו… נגמר.
   .
   הבדליי סייז גם לא עזרו..
   .
   יחסית לחגורה סגולה בג'יו ג'יטסו ברזילאי, הטכניקה של מייקל צ'יזה משוייפת לעילא.

  3. ועכשיו הקרב בו לא מעט אנשים רוצים לראות את הפרצוף מלא הזחיחות של רוקהולד עובר חוויה מתקנת…

  4. כעת, אולי הקרב הכי מסקרן… בן אסקרן מול ג'ורג' מאסוידאל.
   הלך הרבה שיט בפרומשן, לאחד האירועים ג'ורג' אף לא טרח להופיע.
   בוא נראה אם ההיאבקות של אסקרן תשרוד גם את הפאנצ'ים של ג'ורג'.. אחרי הבומבות של לאולר עליהם התגבר.

   1. פסיכי לגמרי !
    .
    "ישו הפרואני" מרדים את ה "פסל של אל יווני" עם ברכייה לפנים, אולי שניה מתחילת הקרב.

  5. הקרב הבא :
   .
   הולי "THE PREACHER'S DAUGHTER" הולם…
   כמי שאחראית ישירה לנפילתה של אימפריית ומורשת ראונדה ראוזי..
   תנסה לעשות עוד הפתעה מול האלופה אמנדה נונס.

   1. ענק !
    .
    נונס מסיימת את הולי הולם, כמעט באותה צורה בה הולי סיימה את ראונד ראוזי..
    .
    הבת של המטיף כבר לא תגיע ל דרשה של סאנדיי מורנינג…

 34. תגידו יש מצב שראס ובלייק יכולים להגיע להיט לצד באטלר? החוזה שלהם גם פחות או יותר באותו טיים ליין. סיכון ששווה לקחת במיוחד במזרח

   1. הנה אני אדריכל הטרייד

    היט מקבלים ווסטברוק ובלייק
    בוסטון מקבלים אדמס וויטרס
    דטרויט מקבלים 4 בחירות דראפט ואת השחקנים ברשימה
    או2 מקבלים גיילן בראון אוליניק דראגיץ וסנל

 35. שמח על החתמת מוריס, לא מבין את סיפור קארול, ועצוב על בארטנס.
  פופ מעולם לא אהב אותו.
  ממש חבל.

  1. קארול באמת עסקה מוזרה, ובעיקר ארוכה מדי, אבל לפחות סגרנו את החור ב-sf, מתוך גיי, קארול ומוריס שניים יהיו בריאים בכל רגע נתון (כנראה מוריס ואחד משני האחרים).
   .
   אר.סי אמר שהם מתכוונים לתת לסמניץ לשחק כבר בעונה הקרובה. אאמין כשאראה את זה קורה, אבל אם הוא אכן ישחק ואכן יהיה טוב, אז חשיבותו של ברטאנס יורדת.
   .
   סך הכל, עם כל הבלאגן במערב והקבוצות שיקח להן זמן להתחבר, ואם דז'ונטה חוזר בכושר, אין סיבה שלא נעשה פלייאוף ממקום שישי וצפונה ואולי גם נעבור סיבוב.
   .
   ועדיין, מדגדג לי באצבעות להטריד את דרוזן ולתת לצעירים להוביל את הבק קורט.
   .

   1. לי עדיין לא ברורה ההירארכיה המתוכננת.
    יש 6 שחקני חמישיה (ע"פ החוזים וע"פ התנהלות העבר)
    la
    מוריס
    גי
    פרוזן
    ווייט
    מורי

    איך זה הולך להיראות?

    1. מורי לדעתי יתחיל מהספסל או לפחות עם מגבלת דקות, גם ACL, גם סיפורי קוואי ודוראנט – לדעתי ישלבו אותו מאד לאט.
     .
     גיי יהיה פצוע לפחות שליש מהזמן, אל תדאג…
     .
     אבל אני מסכים – לא ברור איך בדיוק זה יראה.

     1. סאן אנטוניו דווקא נראים מאוזנים ועמוקים,
      הבעיה שעדיין תלויים ביכולות של דרוזדן ולמרקוס ברגעי הקלאצ' …
      חמישייה: וויט, מארי/פורבס, דרוזדן, מוריס, אולדריג'
      ספסל: מארי/פורבס, מילס/ווקר, בילנלי?,
      ג'יי, פולטל

   2. אין מצב שדרוזן יישאר (אולי גם גאי) . אין מצב:
    א. עמדה 2 מלאה, עמדה 3 פקוקה. גם בלי דרוזן, אני לא רואה את לוני וקלדון משחקים (חבל מאד).
    ב. הספרס לא נוהגים לפזר כספים ולחרוג מתקרת השכר. מילא היו מביאים איזה עילוי ב- 20M וצפונה, אבל 2 שחקנים בינוניים בצד השני של הקריירה (למוריס יש הגנה לפחות)? זה לא הגיוני וזה לא מתאים למדיניות הקבוצה.

    אני רואה טרייד לא סימטרי על דרוזן תמורת בחירות דראפט עתידיות או משהו.
    יש לי איזה רעיון פראי: דרוזן חוזר לטורנטו במקום החוזה הגמור של איבאקה +- שחקנים ובחירות דראפט לפה ולשם.

    גם גאי הוא סחורה שאפשר לסחור בה (חוזה יקר מדי), אבל קבוצות נואשות שמחפשות SF במקום מישהו שברח להן, יכולות להסתפק בזה.

    אני עדיין לא ויתרתי על אדמאס, גבוה שיכול להוביל את הספרס ליום שאחרי למרקוס.

    1. הספרס לא נוהגים לחרוג מתקרת השכר? וואלה? אולי כדאי שתרים טלפון לביופורד כדי שהוא ידע את זה. מתי הייתה הפעם האחרונה שהספרס לא חרגו מהתקרה, או אפילו היו קרובים לזה?

 36. לברון הוא-הוא קלאצ' ספורטס.
  אם מרכוס מוריס לא חתם בלייקרס, זה אומר שיש סיבה מאוד טובה לזה.

 37. ההחתמה של קאזינס = 10. מקרה נדיר של low risk, very high reward.
  אם דמרכוס נותן 50 אחוז ממה שהיה פעם, או אפילו משחזר רק כמה דקות חזקות מהפלייאוף האחרון – ללייקרס יש פרונט-קורט שלא היה כמותו בליגה. לברון, דיוויס, קאזינס.

 38. דני גרין: חוזה גבוה בלי ספק אבל מצב של אין ברירה. עדיין אחוזי הקליעה שלו משלוש טובים, עד גבוהים במצב קליעה חופשי – העונה עם רונדו ועם לברון, יהיה לו גם מי שיידע למצוא אותו.
  חוץ מזה, לגרין שמור עוד תפקיד אחד מובהק – להיכנס מתחת לעור של קוואי, אם וכאשר. אין שחקן בעולם שמכיר את קוואי טוב כמו גרין. קוואי גם נטש אותו במעבר האחרון, אז יש אקסטרה-מוטיבציה. גרין, לברון ו-AD, התשובה הכי טובה לקוואי הגנתית, בשעה שבצד ההתקפי, לקליפרס אין תשובה סבירה לדיוויס (איביצה מי?) – בטח לא כשקאזינס בסביבה.
  סה"כ הלייקרס עשו את המיטב בהחתמות האלה. עוד חיזוק קטן עם איגואדלה / קורבר, והיידה.

  1. למה הקליפרס לא מחתימים גם את גרין השני שוב? לא נשאר מקום כספית?? כי הוא אחלה תשובה יכולה להיות להתמודדות מסוימת עם הגבה…

 39. LOL
  סקיפ בייליס מצא מטרה חדשה להטרלות שלו: קוואי, שהוא מכנה בקביעות, Number 2, על כל המשתמע.
  עושה מטעמים מהדווחים של רמונה שלבורן, על זה שקוואי הפציר בדוראנט ("מספר 1") לבוא איתו לקליפרס, ונדחה.
  אגב: איפה היתה שלבורן עם כל הדיווחים האלה, בזמן אמת? גם את הסקופ של הריב בין דריימונד לדוראנט, והמחשבה על טרייד של דריימונד בעקבות הפיצוץ – הואילה לגלות רק השבוע. יחצנית בתחפושת עיתונאית.

 40. שמח שנפתרנו מהאיטריה עם הידיים הכי קצרות בביזנס, ברטאנס, שמסינה היה קולע עליו באימונים; מאושר שמוריס מצטרף, הוא פתאום נראה לי ספרסי מלידה; מודאג מהשנה השלישית של דמארה, התימני כבר לא ילד.

 41. איך לעזאזעל לקליי אוברה אין עוד קבוצה למה טורנטו לא זורקים עלייו ים כסף גם ככה הם הולכים לריבילד עכשיו והוא וסיאקם יכולים להיות התחלה מצויינת עבורם

 42. אוקיי אז רועי ודה שוט המנגרים של ההיט ואוק הסכימו אבל רזי ואשך הפילו את הטרייד

  אז הצעה שונה לטרייד מרובע

  מיאמי (רועי) מקבלים: ווסטברוק, בלייקף סמי אוג'ילה
  בוסטון (רזי) מקבלים: אנדרה דראמונד, גלינארי
  דטרויט (אשך) מקבלים: סטיבן אדמס, היוורד, וויטרס, ג'י וויליאמס
  אוק (דה שוט) מקבלים: דראג'יץ, אוליניק, ווינסלו+זבל להשלמת משכורות+בחירת דראפט סיבוב 1 מבוסטון+בחירת דראפט סיבוב 2 מבוסטון+בחירת דראפט סיבוב 1 מדטרויט מוגנת טופ 12.

  יש טרייד GM'S יקרים?

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y3o96p7f

  1. תמשיך להתעלם. הטרייד הזה לא קרוב ללהיות אפשרי בגלל הסיטואציה של מיאמי אבל אם אתה נהנה תעשה חיים.

  2. שמעון – אני לא בדיוק מייצג את אוק' סיטי כאן – אם ראס עובר למיאמי – אני בעד מיאמי 🙂
   חוץ מזה הכנת לנו איזה 15 ונילים
   חוץ מזה מה נתת לנו עוד בחירות דראפט?! נוכל לגייס מניין לתפילת 18 (אולי אפילו 18)
   אבל בלי קשר – ראס וגריפין במיאמי זה חלום רטוב, לפני שנתיים שלוש כתבתי כאן שהייתי מת שגריפין יבוא לאוק' סיטי, מאוד אוהב את המוגבל הזה

  3. שמעון – אוק' קיבלה בטרייד על PG בחירות דראפט של קליפרס ומיאמי, לא? אז קליפרס יהיו חזקים והבחירות נמוכות, למה להם להטריד את ראס, לחזק את מיאמי ולדפוק לעצמם את שאר הבחירות?

  4. אם דוק רזי מסכים לקחת את הזבל של דטרויט,אני אישית שורף לו את הגלשן,
   חרא טרייד שמעון,
   שים טיטול בפה

 43. אף אחד בטורונטו לא בא אליו בתלונות, היה ברור להם שזה הימור עם סיכוי נמוך להמשך יותר מעונה, על הדרך הביא להם אליפות היסטורית. החוזים הכבדים ברובם לא לטווח ארוך מדי, בינתיים אפשר לתת לסיאקם וואן ליט להמשיך להתקדם. גם בסגל הנוכחי העונה הם קבוצת פלייאוף במזרח ואפילו עוברים סיבוב. חוץ מזה יוג'ירי שועל לא קטן וכנראה לא ישקוט על השמרים יותר מדי לדעתי.

  1. מאמין שיוג'ירי יתן טריידים על גאסול ואיבקה. בכל מקרה בעונה הבאה הם יורדים מהספרים יחד עם לאורי ויש הרבה מקום (רק פאוול ואננובי משמעותיים וחתומים)

    1. השנאה לגולדן סטייט של שנה שעברה, ובכלל כל עונה אחרי ההצטרפות של דוראנט הייתה ענקית, כמעט כל מי שלא אוהד או שלא נמצא על העגלה תיעב את גולדן סטייט, ולא רק באתר, גם בכל מקום אחר.

    2. רפיקי צודק ב 100%,
     תועבה,טינופת,רפש,
     הכל זה הלייקרס,
     סחורה מקולקלת,בעלתריח סירחוני במיוחד,
     על כל הפסד,והשפלה ,במיוחד לפלול ,ולעוזר החדש שלו,עין פלול
     אחגוג ,😀😀😀כאילו נקנקתי הרגע את מישל פייפר

 44. שלום רב,
  אני עוקב אחרי האתר הזה כבר שנים רבות ואני מאוד אוהב את איכות התכנים כאן.
  אני צריך לכתוב כמה מאמרים בנושא נעלי כדורסל
  במידה ויש כאן מישהו שמסוגל לבצע את העבודה הוא מוזמן ליצור איתי קשר
  בברכה,
  גיל

 45. טוב יאללה ננסה עוד טרייד

  בוסטון מקבלים: בלייק, דראמונד
  ווש מקבלים: אדמס, ווסטברוק
  אוק מקבלים: ביל, ג'יילן בראון, מהינמי, בונגה+בחירת דראפט סיבוב 1 2022 מווש סיבוב ראשון
  דטרויט מקבלים: 2 בחירות דראפט 2020 ו-2024 סיבוב ראשון, היוורד, מיילס+אשפה לאיזון שכר

  רזי, שלהבת, דה שוט, אשך?

  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y3egpdrn

  1. אתה הורג אותי שימון. רק שאיינג' לאיחליט ללכת פתאום על גריפין…
   את דארמונד היית צריך להציע לפני 6 שנים!

  1. אשכרה,בלייק+דראמונד
   הראשון חייב טיטול 24\7
   השני גם טיטול כולל מנעול ,כבר לא יעזור

   1. חחחחח למה יש לו קמבה טייטום סמארט הוא צריך בשר מתחת לסל. דראמונד נגר על אבל רזי אוהב נגרים

   2. כרגע של לך שם רוטב יבסולה ואיסה וויליאמס שרזי הפך אותו לאנתוני דוויס 😂

 46. אני שחקן כדורגל לשעבר שיחקתי בליגה לאומית והרווחתי לא רע בכלל. פי 3 ממהנדס..
  נפצעתי באכילס בגיל 27 וחצי.
  בגיל 28 וחצי חזרתי לשחק והחזקתי בדיוק עונה ביכולת שביישה אותי, זו האמת.

  לא ניתן לחזור לעצמך אחרי פציעה באכילס אלא אם כן ביום מן הימים תהיה פריצת דרך רפואית.

  לכן, בוגי מעולם לא יחזור לעצמו. להערכתי זו יונתן האחרונה או לפני אחרונה., אפשר להגיע גג ל 50-60 אחוז..

  דרך אגב גם דוראנט לא יחזור לעצמו, ההחתמה שלו בנטס משוללת כל יסוד רפואי..מטומטמים

  1. קודם כל תנחומי על הפציעה וחיסול הקריירה בגיל צעיר.
   אבל אל תשכח שבכדורסל ישנו אלמנט שאין בכדורגל – גובה וקליעה, ושני אלה לא יפגעו אצל דוראנט. אם הוא יחזור ל 80% מהיכולת זה מספיק. פחות מזה והנטס בבעיה (גם אני מהמר שהם קברו את עצמם)

  2. בלי להעליב, אתה לא מקבל את אותו טיפול רפואי ואת אותם אימונים שמקבל דוראנט, בשנים האחרונות יש פריצת דרך רפואית בכל עניין הפציעות ובטח בקשר לפציעות אכילס, ואני לא מדבר על עניין של גובה וקליעה של דוראנט יש וזה לא נפגע.

 47. יהיה מעניין בקליפרס השנה , כשפול ג'ורג' שיחק באינדיאנה החברה שלו הייתה הבת של דוק ריברס, ג'ורג' בגד בה עם סטריפר (פצצה לא נורמלית) והכניס את הסטריפר להריון, ג'ורג' הציע לה מליון דולר שתעשה הפלה אבל היא בתגובה תבעה אותו למשפט, כל זה התפרסם והבת של ריברס עזבה אותו ואחרי שהתהוללה עם איזה חצי מהשחקנים בליגה מתחתנת השבוע עם סת קארי.
  ג'ורג' מאז עשה שלום בית עם הסטריפר והם חיים ביחד ומגדלים את הילד שהוא הציע לה מליון דולר בשביל לזרוק אותו לפח , הסטריפר שהייתה פצצה טבעית עשתה מאז כמה ניתוחים פלסטיים בפנים ובסוף ונראית כמו פלסטיק מייד אינ צ'יינה

  1. וואו, טראסט איך לא סיפרת על זה לפני במקום אתה מספר על בן סימונס מאשר על הפצצה הלא נורמלית הזאת, פעם הבאה תמונות

 48. הלייקרס בהתקפה בנויים טוב יותר מהקליפרס. יש שם איזון מצויין לא משנה כמה יורדים על השחקנים שם. שוכחים שישנם צעירים כקווין קוק וקוזמה שמסוגלים לתת קפיצה מאוד משמעותית. קוק יכול להיות מעיין דריק פישר בהתקפה. סוג של רכז דמה שיכול להוביל כדור אך תפקידו לאחר מסירה ללברון תהיה להגיע לפינות ולנוע בין חסימות. כך גם גרין. סימני השאלה שלי הם בעיקר סביב ההגנה כאשר זה אולי נשמע מצחיק אבל אולי שווה להעלות את אלכס קרוזו בחמישיה כפוינט גארד עקב היכולת שלו לשמור על פוינט גארדים לא רע. כך בחמישייה יהיו 2 שומרים מצויינים (גרין ו-AD) שומר אחד טוב (קרוזו), שומר איום ונורא (קוזמה) ולברון שיחליט לפי חשיבות המשחק כמה להשקיע. את בוגי לפחות בתחילת העונה אולי שווה להעלות מהספסל אחרת תהיה טיילת ברחבות כל עוד השחקן עליו שומר AD מושך אותו החוצה

  הקליפרס מציגים פוטנציאלית את אחת ההגנות הטובות אי פעם. בברלי, שאמט, קוואי, PG, וזובאץ' מסוכנת מאוד. אם מוסיפים את הארל מהספסל במקום מקבלים חמישיית חילופים מסוכנת שתחנוק יריבות. כמובן שחבל שלא הצליחו להשאיר את שג"א אבל גם בלעדיו יהיה מעניין. השאלה הגדולה היא מה יעשו בהתקפה. קוואי מאוד נהנה מקבלת ההחלטות של לאורי וואן פליט וגאסול לידו. הוא שיפר את קבלת ההחלטות עם הכדור אך הוא רחוק עדיין מלהיות עילי בתחום זה. אני יודע שהנרטיב בעתיד יתקן את הרושם שקוואי לקח אליפות לבד (כשסיאקום יתחיל לאסוף אול סטארים יזכרו ששיחק עם 3 אולסטרים נוספים) אך כדאי להיזהר דווקא השנה כאשר בפעם הראשונה בקריירה לא ישחק קוואי כאשר הוא מוקף במוסרים עילאיים ( מנו, פארקר, דאנקן, דיאו, גאסול, לאורי). לכן הרבה יותר ממה שנראה יפול לא מעט על לו ווילאמס. הפעם לא כמסיים אלא כעושה משחק…

  1. אחלה תגובה.

   אני לא בטוח שאני מסכים עם המסקנה הראשונית והחותכת שלך, אבל בהחלט נתת קייס. אני חושב שקוואי יכול להיות עושה משחק טוב יותר בסיטואציה הנוכחית מאשר בטורונטו. בכלל, העובדה שזו קבוצה עם שני שחקני כנף מהעילית של הליגה תיצור בעיות קשות לקבוצות בהגנה, בעיקר בפלייאוף. אם ג׳ורג׳ ימשיך ביכולת הכללית הטובה של שנה שעברה, שאמט יעלה הילוך בריווח ובברלי ייתן את העקיצות האלה משלוש, אני לא צופה להם בעיה משמעותית רוב הזמן. זה שבאופן לא שגרתי ההגנה שלהם מסתמנת כבעלת פוטנציאל היסטורי, לא בהכרח אומר שההתקפה תיתקע (לא שאמרת את זה).
   .
   מצד שני אמרת הרבה דברים מעניינים שלא חשבתי עליהם קודם. בעיקר אני תוהה מה יעשה ללא מוסר מעולה באמת בקבוצה. לא זוכר כרגע את כל הסגל אבל בהחלט נקודה מעניינת, בעיקר במקרה של פציעה שיכולה לטרוף את הקלפים וליצור מצב שיש חשיבות ה-ר-ב-ה יותר גבוהה ליכולת של עושה משחק סביר פלוס.
   .
   מעבר לזה, אני מת על קרוסו. מהרגע הראשון התאהבתי. פועל כזה, אבל חכם ממש. שני הרגעים היפים ביותר שלו:
   .
   https://www.youtube.com/watch?v=OEUl_tBgOPk
   .
   וכמובן – ישר אחרי שלברון עובר את מייקל בנקודות קורה הדבר הנדיר הבא:
   https://twitter.com/i/status/1103518214661713921

  2. השאלה היא איך לברון ישחק מחוץ לתבנית שלו להיות מוקף בקלעים ובמיוחד הציוות עם רונדו שממה שיצא לי לראות אותם משחקים ביחד לא נראה מדהים. רונדו בעצם קצת מבוזבז כרכז עילאי ליד לברון (שגם הוא רכז איליט) אני יכול לנחש שהנפילה של הלייקרס בשנה שעברה מעבר לכל הסאגה שהייתה סביב דיוויס זה חוסר ההתאמה הזו.
   .
   ההתקפה של הלייקרס בשנה שעברה על אף ריבוי כלים לא התעלתה בלשון המעטה (סיימה במקום ה24 בדירוג) כאשר גם מבחינת יכולת המסירה היא לא הצטיינה (מקום 16בAST% מקום 22 בAST/TO) השנה נראה שהם הולכים להיות לא יותר טובים לונזו לא יהיה (גם המקטרגים עליו יודו שבזה לפחות הוא היה טוב) דני גרין בוגי וגם AD – הם לא הכלים שאתה רוצה להנעת כדור.
   .
   מה שמשאיר אותנו עם המהלך שהולך להיות אולי הקטלני ביותר בשנים האחרונות בליגה פיק&רול בין דיוויס ללברון ואז המגרש אמור להיות נתון לחסדי הלייקרס אבל בגלל הסיבות שלעיל + זה שהגנה חכמה תדע לעייף את לברון סביב המהלך הזה (סטייל הגנת מלווקי) וזה יכול להיות תרגיל שלא ניתן לעשות המון במשחק.
   .
   עדיין הלייקרס הולכים להיות מפחידים בעונה הבאה במיוחד אם לברון יתן לווגל לאמן.

    1. או. אבל איזה Q?
     (בסדר, אנחנו יודעים שאתה תותח, זה לא קשור)
     הישות האל מותית שמשחקת עם חוקי הפיסיקה להנאתה, שמגולמת על ידי שחקנים שונים, או ההוא מסטאר טרק?

     1. ואם יורשה לי Q (ההוא שלא משחק עם חוקי הטבע) הוא אחת הדמויות המעצבנות והאובר-רייטד בהיסטוריה של הסדרה.

     2. אני לא מכיר את השני אבל לבן שלי בהחלט יש יכולות שהן מעל הטבע בכל מה שקשור למחשב. אין לי מושג איך הוא מגיע לי להגדרות שבחיים לא ידעתי שקיימות וכל זה על ידי לחיצות "אקראיות" (יבוא הממזר ויגיד שאין אקראי ויגרום לי לדפיקות לב לכמה דקות)

  1. ?
   א' נכון שאין רכז ולדעתי זה ייתן את אותותיו אבל יחנקו? אם ככה להערכתך באיזה מקום הם יסיימו, ולאיזה מקום הם יגיעו בפלייאוף?
   ב' אני לא מבין כלום בתקרות שכר וכדומה אבל אפילו מישהו סטייל ג'ף טיג שמגיע עכשיו או בפבואר ויש להם שחקן סולידי בפויינט + SG שהוא כלב משוגע שיודע לתקוע שלשות + לא צריך להוסיף במילים + סנטר יציב ועם אחד הספסלים הכי עמוקים בליגה. מה אתה עוד צריך?

   1. אחד הספסלים העמוקים?! הספסל זה הילד לנדרי שאמט, ואין-הגנה לו וויליאמס. האמת, וויליאמס כרגע פותח חמישיה… אין גארד לפניו. מה ספסל עמוק? כמעט אין ספסל בכלל.
    ואיזה סנטר יציב יש שם? זובאץ'?! מונטרז הראל, שהוא מס' 4, נמוך, עם הגנה ירודה מול גבוהים? תבדוק מספרים.
    הקליפרס קבוצה מאוד לא מאוזנת – היא עירומה בצבע, ותישחט מול הדואו בפרונט לברון-AD. ועל זה אתה מוסיף את קאזינס, אפילו אם יישאר כמו בעונת הפציעה עם 4-8-16 על 25 דק'. לברון-AD-בוגי. שחיטה לא כשרה.
    ומה יפה? ללייקרס יש עוד 10 מיל' בערך להתחזק. אולי איגי, קורבר, בראדלי. דברים עוד יקרו.

   1. מאבקי האגו עם דוראנט.
    סוכן מוסד לשעבר שנזרק בגלל שהיה קשוח מדי ושיחק בחוקים משל עצמו ששמע על הסיפור העצוב של כספי, שחקן שנזרק מהליגה אחרי שתשע שנים כסמוי הצליחו לחשוף שהוא ישראלי, ויצא במסע נקמה פטריוטי.
    אנשי הלטאות ששולטים ממתחת לשדה התעופה של דנבר, אחרי שקוואי וג'ורג' יעשו פניה לא נכונה בדרך למטוס.

  1. היה שחקן חופשי מוגבל שעבר בסיין-נ-טרייד לדאלאס.
   לדעתי אחלה החתמה של דאלאס – אחלה גארד שיכול להתפתח לשחקן מעניין

 49. אם המתמטיקה עובדת, אז עם ה-10 מיל' שנשארו ללייקרס לבזבוזים, וניקוי מדפים שיבוא בהמשך (רונדו, kcp, גרין, ועוד קרוסו או שניים), יכולה להגיע לסכום שיכול להביא את, לא נגלה יותר מדי… נכנה אותו, פוינט גארד עצבני שמתבזבז אי שם באוקלהומה. קצת סטרץ', אבל זה מתקרב לאיזור…

    1. אני שוקל לאיזה רמה או רמות אני רוצה/צריך לרדת…
     .
     אני חושב שאוותר. (לפעמים…כמעט תמיד, האתגר הכי גדול הוא לא להיענות לאתגר הכי גדול)
     .
     ורק אשתול את הרעיון בסגנון Invisible Jiu-Jitsu.

 50. שלושת ממוצעי ה-PER לקריירה הכי טובים בתולדות ה-NBA:
  1. מייקל ג'ורדן, 27.91
  2. לברון ג'יימס, 27.59
  3. אנתוני דיוויס, 27.42

כתיבת תגובה

סגירת תפריט