דיון ליום שני PM: שאלה לדדי – מה יקרה עם הלייקרס אם קוואי חותם בקליפרס (או טורונטו)? / מנחם לס

 

הכותרת היא כל הסיפור. כל מילה נוספת מיותרת.

אם דדי נעלם להיחבא במאורת העכברים שלו ולא ייצא משם ב-7 השנים האחרונות עד שהלייקרס יחזרו להיות קבוצת NBA שאפילו דקסטר ואלי לס – ונזרוק למשוואה גם את שמעון – יוכלו להיות גאים בה (ואני בטפשוטי הגדולה נתתי להם עד 2020 חחזור לרלטיביות…), כל עכבר הופס אחר יכול לענות במקום דדי הגדול!.

אז זהו. קבוצה ריקה. מה עושים עכשיו?

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 41 תגובות

 1. קוואי יחכה עד שכל הקלפים יסתדרו ,שכל השחקנים יחתמו בקבוצות אחרות ,יתן תקווה ללייקרס .
  הם מצידם לא יחתימו אף אחד בתקווה שהוא בא אליהם ואז כשהכל גמור וחתום בכל הליגה ווג' מצייץ- קוואי וטורונטו הגיעו להסכם .

  1. לרוב הקבוצות אין מקום מתחת לתקרת השכר, ויש עוד כמה שחקנים לא רעים שנשארו חופשיים, אז גם במקרה כזה ישארו שחקנים.

 2. מאחלת ללייקרס(שאני לא מאוהביה) לא להחתים את קאווי. רק ייעשה לה טוב בטווח הרחוק. יוכלו להתים מספר שחקנים סולידיים ויהיה להם קצת עומק בקבוצה.

 3. הלייקרס עדיין קבוצה חזקה עם לברון קוזמה ודיוויס אבל אליפות היא לא תראה עם מי שהם יחתמו כי כל הטובים כבר חתמו. התאגיד יפעיל מניפולציות וספינים ביתר שאת בפברואר או בקיץ הבא שוב וחוזר חלילה עד שישיג את מבוקשו. העין של סאורון לעולם לא נחה

 4. ההנהלה של ג"ס היתה מוכנה עם תוכנית ב למקרה שדוראנט יעזוב. חוכמת אנשים מלומדה היא שהם ידעו / העריכו שדוראנט יעזוב לאורך כל השנה ולכל היותר בשבועות האחרונים. מהלך על החוזה של איגואדלה לא סוגרים בחמש דקות ביום האפס. זה מהלך שנטחן מזה זמן מה. כנל ההחלטה ללכת כעל ראסל.

  איגואדלה הבין והפנים סופית עם סיום הפליאוף שהוא סיים בג"ס, לפחות זמנית. החוזה שלו היה הרבה יותר מדי יקר עבור קבוצה במצבה של ג"ס. הוא ינצל את חוסר הענין של ממפיס בו כדי לקבל חוזה נוסף. להערכתי הוא לא ישחק בעבור פחות מ 5 מיליון. אם הליקרס לא יחטימו את קוואי הוא יוציא מהם 10 מיליון לפחות.

  ג"ס חייבת למצוא דרך להשאיר את לוני. העובדה שהם תחת תקרת שכר נוקשה יוצרת להם בעיה והדרך היחידה שאני רואה עוברת דרך ויתור של קליי וראסל על 2 מיליון כל אחד. אני בטוח שקרי היה תורם ממשכורתו לו יכול אבל הוא לא. מבחינת קלי זה מבחן. הוא קיבל את מה שרצה – חוזה מקס וגם אם יש בליבו על ג"ס שלא הריצה קמפין יחסי ציבור עבור בחירה שלו לאחת ההחמישיות ומאפשרת לו לקבל 20 מיליון נוספים עדין הוא חייב להבין שויתור על מספר מליונים בשנה יאשר לקבוצה להחזיק בלוני ולוני הוא נכס שתורם לקבוצה במשחקי פליאוף.

   1. להטריד כל מה שיש תמורת כוכבים מזדקנים, להיות הבדיחה של הליגה במשך חצי עשור, ואז בעבודה איטית לבנות תרבות מספקת וחשבון נקי ובקיץ אחד לרדוף אחרי שניים מהחתולים הכי גדולים בשוק?

     1. לתת את חוזה המקס כך שיהיו בו תמריצים לא סבירים (זה מה שאיפשר להביא את דיאנדרה ג'ורדן בעשר מליון לעונה). ככה החוזה מקסימלי אבל התמריצים לא מחושבים בתקרה. מה שכן ככה גם לא בטוח שישולמו בסוף.

   1. יש לה עדיין כמה חוברות פלייבוי וינטג' באריזה מקורית, ללא מגע יד זכר. אם קוואי בעניין של רטרו פורנו רך, יש לה קייס

 5. בתור מישהו שרוצה לראות את לברון לוקח אליפות בלייקרס, אני דווקא לא רוצה את האיחוד עם קוואי. שהוא שחקן שאני מאוד אוהב גם, פשוט עד ששכבר אין את המפלצת בגולדן סטייט, אני רוצה לראות את לברון-קוואי ראש בראש מאשר אליפות קלה לשניהם. עונה הבאה נראית פתוחה לגמרי, יהיה חבל אם זה יהרס.

 6. הלייקרס סוף סוף החתימו שחקו.
  טרוי דניאלס.

  על וטרן מינימום.
  .
  למה נתנו רק וטרן מינימום עד עכשיו כששחקנים שהיו מתאימים בול חותמים במקומות אחרים מנחם ?

 7. עדיין קונטנדרים. במקרה הלא בלתי סביר שהם מביאים את איגודלה, רונדו, מת'יוס, קייל קורבר ועוד גבוה לספסל (ג'אבל מגי?) יש בסיס חזק מאוד, למרות שזאת קבוצה מבוגרת מדי.

 8. מעניין איך האחים מוריס (מרכוס ומרקיף ) עדיין בלי קבוצה
  אלה שחקנים משלימים מצויינים
  הלוואי שיגיעו ללייקרס

 9. חסרים וטרנים שיגיעו ללייקרס עבור מינימום? איגודלה וקורבר אם ייחתכו, ווסלי מת'יוס, קנת פאריד, אפילו עומרי כספי. מהמר שגם רונדו וג'וואל יחזרו תמורת סיכוי לאליפות נוספת

 10. יסתדרו. אליפות אולי לא תהיה, אבל החולצות יימכרו וכולם גם ככה יעסקו בהם כל הזמן. אין חדש תחת השמש, מלבד זה שגם חתמה בסוכנות של ריץ' פול

 11. מאינסיידר שכבר פגע בול בכמה דברים הקיץ –
  .
  .Breaking News: Kawhi Leonard to Lakers is officially done. Both sides working on minor details at the moment before announcing deal. #Lakers #NBA

  3,304
  2:09 AM – Jul 2, 2019

  1. טוב, ועכשיו אמרו לי כמה אנשים שבדקו את ההסטוריה שלו שכנראה אין לו מידע אמיתי.
   .
   חבל, אבל זה לא אומר שזה לא יקרה 🙂

 12. בברלי
  קיי.סי.פי
  לברון
  קוזמה
  דיוויס
  מהספסל: ווין אלינגטון, ג'מייקל גרין, דני גרין, כספי וטייסון צ'אנדלר זו אחלה קבוצה, עם לאנרד אין מספיק כסף לספסל…

כתיבת תגובה

סגירת תפריט