מעורב הופס ליום העצמאות: סלטיקס אחרת משידעתי/ מנחם לס
פשוט לא מספיק טוב

מעורב הופס ליום העצמאות: סלטיקס אחרת משידעתי/ מנחם לס

 1. טסנו הבוקר לסן-דייגו

*

טסנו הבוקר לסן דייגו לחתונה של הנכד של גייל, ג'סי ג'וניור, הבן של בנה של גייל ג'סי הגר בבולדר, קולורדו. ג'סי ג'וניור הוא היום RANGER בפארק ברייס קניון, ואשתו מסן דייגו.

אולי ישנם ביניכם המתבלבלים מכל נסיעותי בחודש האחרון לאטלנטה, לפלורידה, חזרה לצפון קרולינה לשרלוט, ואז לגרינוויל, ואז להביא את הנכדה מישראל דריה לגרינוויל, ואז חזרה לאטלנטה לבת המצווה של הנכדה, ואז חזרה לגרינוויל, וכבר 5 ימים שוב באטלנטה, ועד יום ראשון אחה"צ בסן דייגו, ואז חזרה לאטלנטה, ואי"ה ביום שלישי כבר נהיה בגרינוויל.

אלה חובות משפחתיים קומראדים. כל מה שהדוק הזקן היה רוצה (רואים? אני מדבר על עצמי בגוף שלישי כפי שלמדתי מלברון!) זה לשבת על התחת השמן שלו בבית על הכורסא האלקטרונית (שמלבד להושיב אותי באיזו תנוחה וזווית שאני רוצה, עושה לי מסאז' בכפות הרגליים (אם אני רוצה), בתחת (אם אני רוצה), בגב התחתון (אני תמיד רוצה, ובצוואר (אם אני רוצה) שיש לה שתי 'מסילות ברזל' כאלה מהצד שמחזיקות את הלפטופ מעל ברכי כך שהמשקל לא יפריע לי, ולהסתכל על כדורסל או כדורגל בטיווי סוני "70 עם SURROUND SOUND.

לקום בבוקר, ללגום קפה טורקי טוב, להתמתח, לחלוב כמה עיזות, לענות לגולשים, לקרוא כמה אתרי ספורט, לתכנן את המעורב, לצאת למכון כושר (או גולף או טניס או דייג באגם פעם בשבוע), לחזור הביתה, לאכול דינר, ולחזור לכורסה להסתכל על ספורט ולכתוב את המעורב.

זה הכל. האם זה יותר מדי לבקש?

ראיתם את הכדורגל אמש בין טוטנהאם ואייקרס? ושלשום בין ליברפול וברצלונה? וואללה איזה משחקים. נדלקתי שוב על כדורגל.

אבל אני בטיסה לצד השני של היבשת ואין לי מושג איזה 4 ימים מחכים לי ולגייל עם כל פעילויות החתונה. זאת הסיבה לכל המסר  הזה כי אני לא בטוח כמה, ואם בכלל, אצליח לכתוב עד יום שני. אולי כן ואולי לא, ואם לא אז תדעו למה. מה שבטוח הוא שאראה את כל המשחקים, ובמקרה הגרוע ביותר על הסמארטפון שלי עם האפליקציה החדשה שרכשתי. אני בטוח שחברי הצוות ימלאו את החסר אבל למי שאי פעם מגרד לכתוב משהו, אז נסו. במקרה הגרוע ביותר זה לא ייכנס.

שילחו אלי ל- meless1937@gmail.com  באיזה שם שתרצו.

2. אנא צרפו תמונה מ-GRAVATER

ישנה גדילה רצינית במספר התגובות, אבל רבים מהגולשים החדשים לא מצרפים תמונה או דמות לשמם בתגובות. תמונות או איורים מוסיפים צבע ועליזות לתגובות. אז אנא היכנסו ל- gravatar.com ועקבו אחר ההוראות הפשוטות. 5 דקות עבודה. לזכור רק לבחור באופציה "g" וכן לדעת שהתמונה שאתם בוחרים חייבת להיות שמורה במחשב או בסמרטפון. התמונה תופיע רק בתגובות ב-hoops.co.il

3. מה חושבים עתה לארי בירד וקווין מקהייל כשהם מסתכלים (כמונו) על המשחק?

מה שכואב לי הוא שמה שהיתה פעם 'CELTIC PRIDE' – גאוות הסלטיקס, נעלמה ברוח. הרוח שפעם היתה בקבוצה ונשמרה משך 40 שנה לפחות נעלמה לחלוטין עם המודל החדש הזה של 2019 סלטיקס.

יש להם את הסגל לשחק הרבה יותר טוב עם היתה קצת מלחמה ומוטיבציה. אבל כתבתי כבר ולא אחזור על זה: לא משנה כיצד תסתכלו על זה, קבוצה מתפתחת ומושפעת מתדמית המאמן. המאמן בראד סטיבנס הוא בוודאי מומחה כדורסל. למעשה דיברו עליו כגאון בהשקעות ומחשבים, אז שכל יש לו.

אבל אופיו שקט ושליו מדי, וקבוצתו נרדמה תחת השמירה שלו.

אין טעם לדבר על פרטים. כתבנו כבר על הכל. כתבנו על הצעירים המצויינים שלה. אז או שהם לא מצויינים כפי שחשבנו, או שההופעה של קיירי אירוינג וגורדון הייוארד ערבבה שני דורות של שחקנים מסוג שונה שלא הצליחו להתחבר.

הייתכן שהבאתו של קיירי אירוינג היתה שגיאה? – אולי.

האם הבאתו של האוארד הייתה שגיאה? אולי.

בדיעבד כולנו חכמים. כשהם הובאו כולנו חשבנו אחרת.

אולי אני טועה, אבל דעתי היא שהאשם הגדול ביותר הוא המאמן בראד סטיבנס, וזאת לא טענה חדשה. אני טוען זאת כבר מהעונה שעברה. הוא מאמן שלא הצליח לאחד קבוצת אנשים מוכשרים ליחידה מאוחדת. מאמנים כגרג פופוביץ', צ'אק דיילי, ג'רי סלואן, או פיל ג'קסון הצליחו. בראד סטיבנס ניכשל. כשמפסידים במלחמה, תמיד לגנרל ישנו חלק ארי בהפסד. בראד סטיבנס אשם בהרבה בהפסד הזה של הסלטיקס, ולפחות בצורה שהסלטיקס הפסידה.

כמו כבשה ההולכת לטבח.

לא קורה הרבה שקבוצה המגיעה לשלב השני בפלייאוף מפסידה 4-1. זה אומר שני הפסדי בית. לא נעים.

אני לא יודע מה יהיה עכשיו. ראיתי שהאשך כותב על זה עתה. אולי הוא יודע את התשובות.

4. הלייקרס הציעו חוזה ממוצע. טיירון לו ביקש חוזה של מאמן 'עם אליפות ברזומה'. הלייקרס סרבו (רמביס ואשתו לינדה?). הצדדים נפרדו.

טוב שקיימת לייקרס, SO HELP ME GOD!

אחרת על מה היינו כותבים מלבד הפלייאוף?

החדשה התפרסמה באותו זמן באל איי טיימס, אדריאן ווג'ו ב-ESPN, לארי בראון בסקטבול, והיכן לא.

המשא ומתן בין הלייקרס וטיירון לו עלה על שרטון, כמו שאומרים החברים שלי הדייגים מקיאט ביץ' (לפני שהחליפו את שמו לחוף הכרמל יעני). הלייקרס הציעו לו 18 מיליון ל-3, ואת ג'ייסון קיד כעוזר מאמנו. הוא ביקש חוזה ל-5 שנים  עם משכורת "המתאימה למאמן אלוף". הוא גם ביקש 'מענק אליפות'.

הלייקרס סירבו לו.

על מה?

על רצונו ל-5 שנים במקום 3?

אני מאמין שגם על דרישתו לחוזה ל-5 שנים וגם על דרישתו ל'משכורת COMMENSURATE (ביחס נכון; מתאימה) למאמן עם אליפות ברזומה. בקיצור, על הכל.

(אני מקווה שהם לא סירבו על דרישתו למענק אליפות…)

עכשיו מסתבר (לפי לארי בראון ספורטס) שקורט רמביס ואשתו לינדה (???????) סירבו לתת את שרביט המאמן לטיירון לו.

מה פתאום לינדה? מהיכן היא באה? אני יודע שהיא עמדה לצד ג'יני באס כשהרומן עם פיל ג'קסון נפח נשמתו, אבל מה לה ולטיירון לו?

האם ספור עסיסי נוסף עומד לפרוץ מהקמפוס של הלייקרס?

לך תדע.

אגב, הקאבס עדיין חייבים לטיירון לו 10 מיליון ולכן הוא לא ממהר לשום דבר.

ישנם המאמינים שטיירון לו הוא המאמן המועדף על לברון.

אז המסתורין עכשיו רק מתחיל. מה יש לקורט רמביס נגד טיירון לו? מה יש לאשתו של קורט רמביס נגד טיירון לו?כשאשה מעורבת תמיד המחשבה גולשת לסקס. לך תדע, הכל יכול לקרות בלייקרס.

(סטפן סמית' מצדיק את דרישתו של טיירון לו)

5. לינדה רמביס? מהיכן היא הגיעה להציע ללייקרס מה לעשות?

6. המאמנים הבאים ברשימת הלייקרס

1)ליונל הולינס (לא אסל ולא באסל)

2)פרנק ווגל (מין בראד סטיסנס מס' 2)

3)מייק וודסון (שנה מאמן הניקס. 2014-2018 עוזר קליפרס. לא אסל ולא באסל)

7. משחק אמש הסתיים מאוחר מדי לכתוב על ניצחון דנבר 98-124 במשחק ה-5

 

הבעייה שלי היא שעדיין לא התרגלתי לעובדה כמה ניקולה יוקיץ' טוב. הוא נראה לי מין יורם כזה עם פני ילד בן 16, ולא אחד משחקני הפרונט-קורט הטובים ביותר בליגה. העובדה שהוא ווניל אירופאי בוודאי שלא מוסיפה.

מצד שני – מתרגל או לא מתרגל – אני יודע שהוא אחד הטובים בביזנס, והוא היה האחראי הראשי יחד עם פול מילסאפ שדנבר WILL TAKE CARE OF BUSINESS. לתת שורה של 20 נק', 19 הורדות, ו-6 אסיסטים היא שורה שאנחנו לא רגילים לה. מילסאפ שם 24 עם 8 ריב', 2 אס',גניבה ושתי חסימות. דנבר השתלטה על דמיאן לילארד וסיג'יי מקולום טוב מאד יחסית, כשצמצמה את הדו-או ל-34 חיצים ב-37 שחרורי קשת.

מילסאפ לקח את הטורקי אנס קנטר( שלילה קודם לכך צלצל לחאקים אולג'ואן לבקש הוראות כיצד הוא, כשחקן, הסתדר עם צום קוראן) לבית ספר. אולי הוא לא הבין את ההוראות. יוקיץ המשיך עם ה-LONG RANGE GAME שלו להביא נקודות קלות לנאגטס שוב ושוב.

יוקיץ שוב הלהיב את כולם במסירות היד האחת שלו שמקפיצות את הקהל המקומי לתקרה כאילו ראו טריקים ממשחק הגלוב טרוטרס.

 

כשהנאגטס היו בראש רק 25-31 הספסל נקרא לעזור, ויחד עם מילסאפ אנשים כמו וויל ברטון (שמיד השחיל צמד שלשות), אבן טרנר, ומייסון פלמלי, שמרו על ההפרש ואפילו הגדילו אותו מעט עד שיוקיץ חזר עם  7:46 לרבע השני  ויחד עם ג'מאל מוריי התחיל בליץ שגמר למעשה את המשחק.
הנה כמה תובנות חשובות מהמץ'-אפ בין שתי הקבוצות (התאהבתי במילה אחרי שהסבירו לי את משמעותה):
*

1) מצ'אפ קריטי: גארי האריס נגד סיג'יי מקולום

דנבר לא מצפה מגארי לקלוע כמו מקולום אבל היא כן מצפה שהוא ייאט אותו.  עד עתה הוא עושה ג'וב מצויין על סיג'יי שבמשחק האחרון היה 5 מ-16 עם 12 נק' סך הכל.

2) כיצד ספסל הנאגטס מסוגל לשחק ללא יוקיץ'

במשחקים הקודמים הנאגטס הצליחו להשיג פלוס/מינוס חיובי עם יוקיץ' על הפארקט, אבל הספסל יצא שלילי בפלוס/מינוס כשיוקיץ' ישב על הספסל. במשחק האחרון הספסל היה חיובי כשיוקיץ' לא שיחק, והמפתח לכך היו הבידודים של מילסאפ והשלשות של ברטון. זה לא אחז מעמד במחצית השנייה אבל הנאגטס פתחו כזה הפרש שזה כבר לא השפיע.

3) הגיע הזמן לנאגטס לנצח משחק חוץ קשה!

הם עשו זאת נגד הספארס במשחק ה-6. הם לא יכולים לנוח ולקוות לנצח במשחק ה-7 בבית. עליהם להוכיח לכולם שהם מסוגלים לנצח משחק 6 בחוץ!

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 62 תגובות

 1. מל
  מהיכרות אישית – לינדה ראמביס היא בהחלט מספר 2 בהנהלת הלייקרס. היא יהודיה כשרה והרבי החב״דניק שלנו עשה בר מצווה כהלכתה לשניים מבניה.
  נקודה מעניינת: לינדה היא חצי מרוקאית. סבא שלה נולד שם. הבן שלה ושל קרט, ג’ורדן, נכשל במבחני הקבלה לנבחרת האמריקאית בכדורעף לאולימפיאדה
  מה עשה? קיבל אזרחות מרוקאית ושיחק במדי נבחרת מרוקו! סיפור אמיתי מפי רבי יוסי מינץ, שקיבל מלינדה שני סיזן טיקטס ועוד כל מיני צ׳ופרים שקשורים ללייקרס

 2. מעורב נפלא מנחם ,
  עשית לי חשק לטוס לגרינוויל . נשמע לי מקום נהדר לחיות את החיים !

  הלייקרס כמו בהוליווד , לא משעמם שם . תככים, מסתורין , בגידות וסקס ( ג'יני באס + טיירון לו + לינדה בקלטת לוהטת ? )

  בוסטון מהצד השני נראה כמו סיפור משעמם עם מאמן אפור חסר כריזמה . הם חייבים איזו לינדה משלהם שתצית שם אש !!

 3. טיירון לו חי בסרט…. מי ייתן לו סכומים כאלה? אין לי מושג על לינדה רמביס אבל אם היא זו שעצרה את המינוי של בובה טיירון היא יכולה מחר להחליף את פלינקה. ייגר דווקא מאמן לא רע בכלל בעיניי אבל לברון יאכל אותו בלי מים.

 4. דוק חייב לומר לך משהו אישי
  ==
  האופן בו אתה מתאר את סדר היום שלך בבית
  הוא פשוט מעורר השראה
  ==
  הלוואי עלי בהגיע זמני
  ==
  וכל מי שהגיע / יגיע לגבורות
  ==
  כבוד!!!

   1. תאמין לי מנחם, יש לך חיים שמביאים לאריכות ימים עם שתי משפחות נהדרות שאן אחת ועוד אחת שלישית פה בהופס.
    אנחנו גאים להיות חלק מהמשפחה הזאת.

 5. חחח פרנק ווגל סה בדיוק העבד הלבן שלברון ישפיל כל השנה על כשלונותיו. ליונל הולינס לא בענף הנכון 🤣🤣
  טיי לו יודע דלברון לוחץ בשבילו על ההנהלה ולכן מעלה דרישות בצדק. אם לא עכשיו טיי לו יחתום בפברואר בלייקרס אחרי שלברון ינגב את המאמן הלבן התורן

 6. מלחמה ומוטיבציה ("האסל" בלעז), ממש לא חסרו לירוקים. הם הפסידו את המלחמה בגלל שלקבוצה ממול היה לא פחות האסל,
  אבל גם כדורסל.
  .
  תודה, מנחם.

  1. התקרבת לכינוי שלך.
   עכשיו 3-2.בסדרה שתגיע לדעתי ל7 משחקים, נשאר לווריורס לנצח משחק אחד. הבעיה משימה לגמרי לא קלה כשמולך ניצב הארדן.

  1. לדוקטור קח הכל בקלות.
   אם יעשו השינויים הנחוצים, טריידים לניקוי חלקי של הסגל. רכישת דיוויס , ורענון הסגל. האליפות או גמר מזרח אפשריים בשנה הבאה.

   1. תודה חביבי. אני לוקח את מה שהיה בסדרה הזו בקלות. לא חושב שדייויס יגיע שהרי קיירי כנראה לא יישאר. הייתי מסתמך על מה שנשאר והדראפט אחרי שקיירי עוזב.
    חג שמח 🙂

 7. לא יודע מי יותר מפגר בסיפור הזה הלייקרס או לו.
  הבעיה מתחילה מלמעלה!!
  כשמריחים דם גם השועל הכי חלש בשכונה מתחיל לשחק אותה אריה..
  אז אם היו דואגים קודם כל לנשיא ברמה גבוהה ושמים את כל הביצים על פרסטי\יוג'ירי\מאיירס\ביופורד
  אף מאמן לא היה עושה פוזות. היו מבינים שיש פה עניין עם אנשי עסקים רציניים.
  כששמים לי את האשה של, והחברה של, והחבר של החברה והדודה והדוד ככה זה נראה.
  .
  גם ללו לא חסר אבל הוא צריך להתגמש בדרישות. אוקיי הבאת אליפות. אבל פופוביץ אתה לא…

  1. כששואלים מי הכי מפגר, אז התשובה היא תמיד, אבל תמיד, הלייקרס. לא… אפילו להסתלבט על הלייקרס לא משפר לי את היום, איזה דיכאון עם הירוקים!

   1. מה יש להיות מדוכא.
    אז קיירי לא יישאר ביג דיל. הוא גם ככה נראה תלוש מהמערכת.
    בצורה הזו אחרים יקחו את מקומו ואולי טאטום יחזור להיות מה שהיה שנה שעברה.
    יש עוד מה לעשות עם בחירות הדראפט

 8. ברד סטיבנס מצהיר שעשה גוב רע. הוא אידיוט ? הוא מועמד לעוף החוצה , אז מה הוא מכין את הקרקע?
  בענין אחר מילווקי בגמר
  יאניס בחירה 15 אפילו לא בלוטרי
  מידלטון – ביבוב שני בדראפט
  ברוגדון – סיבוב שני – רוקי העונה לשעבר
  היל – סביב 15
  אילסובה- סיבוב שני
  קוננטון ובראון – סיבוב שני.
  ברוק לופז – בחירה 10
  מירוטיץ, בלדסו בחירה לא גבוהה.
  אוהבים לדבר על ריבילדינג, טנקינג. תאמינו לי זו שטות מוחלטת. הפליקנס עם הגבה ובחירה ראשונה לא הגיעו לכלום.
  יש פה קבוצה שברקלי רואה בה אלופה פוטנציאלית!

  1. תשמע אם ברקלי הימר עליהם אין להם סיכוי. גיא ובארקלי יחד זה פולסא דנורא על כל איילי העולם בעולמות עליונים.

 9. תודה מנחם מעורב משובח כרגיל ! . בוסטון צריכים לחשוב על הכיוון לעתיד שלהם לאן הם רוצים ללכת ומה עושים עם כל הנכסים שצברו . הלייקרס לפי מה שכתוב כאן באתר נראים כמו שכונה וזה אומר שגם שנה הבאה לא יגיעו לכלום .

 10. לינדה רמביס מרוקאית כשרה. אם הלייקרס תגיע לפלייאוף. היא תכין חריימה ללברון.היא ולברון יהיו מזוזייה (דגים מחוברים, טעים לאללה)

 11. אחלה מעורב, תודה רבה
  הלייקרס מתאמצים להפוך כל החלטה לפארסה. יש מצב שאלי טביב ואיזי שרצקי מייעצים לג'יני באסה?

 12. יהיה קצת בלאגן בקיץ של בוסטון, אבל מה שבטוח זה שסטיבנס ישאר (וטוב שכך). אני מאוד מקווה שיתנו לקיירי ללכת מה שיותר מהר מבלי להפוך את הקיץ הזה לקרקס ומבלי לתת לו לשחק איתנו. השמוק הזה שדיבר על הילדים שלא יודעים מה צריך בשביל לקחת אליפות צריך להזמין חיתול מיואל והאשך.

 13. לגבי השנה הבאה, יש לנו איזה 3000 בחירות בדראפט וכנראה שינסו להמיר אותן בבחירה אחת גבוהה. אני מקווה מאוד שזה יהיה רכז. השחקנים המשמעותיים בסגל בלי חוזה לשנה הבאה הם קיירי, מוריס, רוזייר ות'ייס. ההימור שלי הוא שקיירי ילך, ומוריס גם כן לא ימשיך כי הוא ירצה הרבה כסף. רוזייר יקבל הצעה לאיזה 10-9 מליון לעונה , אבל אני אשמח לראות גם אותו אורז ומחפש עתיד במקום אחר. ת'ייס ישאר על חוזה נמוך. את גרשון יבוסלה הדובון המרקד אפשר לחתוך – כבר לא ייצא ממנו שחקן בליגה הזאת.
  מקווה מאוד שימשיכו עם הצעירים, הורפורד, הייוורד, וכל מה שיגיע מהדראפט. חייבים להריץ את רוברט וויליאמס הרבה יותר כי יש שם פוטנציאל מרשים.
  כשמסתכלים ברטרוספקט על הטרייד של קיירי, יש מצב שאחרי שכל האבק יירד נוכל לראות בוודאות שאיינג' יצא מופסד. קולין סקסטון יצא בכלל לא רע והשחקן שהכי חסר לנו השנה זה דווקא ג'יי קראודר. קיירי לא לקח אותנו לשום מקום ודי עצר את ההתפתחות של בראון וטייטום.

  1. אני דווקא מקווה שרוז'יר ישאר. הוא עושה עבודה ממש טובה, אבל קשה לי להאמין שהוא ירצה להישאר אם לא יהיה בהרכב הפותח.

   1. הוא די חזר למיימדים הטבעיים שלו השנה וקשה לי להאמין שתהיה קבוצה בליגה שתיתן לו להיות רכז פותח. 9 נקודות בפחות מ40% מהשדה ב23 דקות זה ממש לא שוס גדול. בפלייאוף הוא היה חלש להחריד ופשוט לא פגע בכלום. קיירי כנראה יילך אז הוא דווקא ירצה להשאר. השאלה אם שווה לתת עליו את ה10 מליון שהוא יבקש. לדעתי ממש לא.

  2. מסכים עם רוב מה שכתבת.
   קיירי רמז שלא יישאר: דרך חדשה….
   מוריס יעזוב וגם רוזייר ויאבו.
   ישארו הורפורד הייווארד טייטום ובראון וחלק מהמחליפים, יוחתמו שחקנים חדשים (אולי גם IT?) ויבואו נבחרי דראפט חדשים.

 14. תודה מנחם. טיירון לו מאמן שהביא אליפות, נכון, אבל היא לא באמת רשומה על שמו אלא על שם השחקן שהוא היה אמור לאמן. ניהול המשחק במשחק השביעי היה מעולה, אבל לא מעבר. פרנק ווגל התאמה לא רעה בכלל – הוא מאמן הגנה טוב מאוד שיכול לבנות הגנה סביב לברון במצבו הנוכחי והצליח בפלייאוף עם אינדיאנה של פול ג'ורג'.

 15. תודה מנחם וכל הכבוד שאתה זורק לנו מעורבים בין כל השמחות.
  בוסטון נראתה רע בסדרה הזו וקיירי כנראה שיחק את נשיקות האחרון שם. לא מאמין שיפטרו את סטיבנס, פשוט יערבבו את השחקנים ויביאו כוכב אחר (אולי דייויס?). באמת צריך להגיד את האמת שרוז'יר היה לפחות טוב כמו קיירי (לא מלהטט כמוהו כמובן) וראוי למושכות כרכז ראשון. לא תמיד טוב שיש רכז שהוא מרכז העניינים.
  הלייקרס ממשיכים לנפק כותרות כראוי לעיר כלוס אנג'לס. טיירון לו הנפוח יכול לקפוץ להם. הם צריכים מישהו שלא יפחד מלברון, אבל האם יש מישהו כזה?
  ומה עם דוראנט? נראה שמה שיש לו זה רציני. האם הווריירס יכולים לעבור את יוסטון בלעדיו? נראה שהגמר השנה יהיה בלי לברון (כבר ידוע) ובלי הגולדן סטייט. זה באמת לא משנה איזה קבוצה מהמערב תפסיד למילווקי.

   1. אתה כנראה צודק באמת לא ברור מה יהיה עם רוז'יר בעיקר שיש לבוסטון גם את סמארט (למרות שהם כל כך שונים בסופו של דבר).

 16. אני פשוט לא מאמין שאתגעגע לזמנים שג'ים באס ניהל את הלייקרס.
  כנראה שיש בעיה עם המשפחה הזאת וכל ילד יותר דפוק משני. עד שלא ימכרו את הקבוצה אין שום סיכוי שמשהו טוב ייצא ממנה.

 17. תודה רבה מנחם. פשוט תענוג לקרוא, לא משנה אם אתה בארה"ב, פנמה, ישראל, גרמניה או כל מקום שיהיה.
  היו כמה שגיאות בכתיבה אבל אחת די חשובה:
  * תמונת הגראואטר תופיע גם באתרים מסוימים אחרים. מנסיון אישי. *
  חוץ מזה,
  אוון טרנר הוא שחקן ספסל של פורטלנד ולא של דנבר.
  מסכים לחלוטין לגבי היעדר רוח הלחימה בסלטיקס. לדעתי הם צריכים שידוד מערכות חלקי, ולהשאיר את השלד הלוחם בלבד.

 18. מילווקי פשוט טובים יותר באופן ברור באותה מידה שיאניס טוב מקיירי. וכדי שהסלטיקס היו יכולים להתמודד כראוײ על הבאקס בסדרה כל השחקנים המשמעותיים צריכים להיות במיטבם. אך כשקיירי לא יציב, טאטום ובראון בנסיגה, הייוורד עדיין לא במלוא יכולתו והורפורד בתחילת הירידה שמעבר לשיא וגם הספסל לא מצטיין, אי אפשר להתמודד כראוי עם מילווקי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט