יוסטון החמיצה הזדמנות פז לחסל את הלוחמים. במקום, היא חיסלה את עצמה / מנחם לס

יוסטון יותר הפסידה מאשר גולדן סטייט ניצחה

Credit: Thomas B. Shea-USA TODAY Sports

 

בגלל אירועי החתונה של נכדה של גייל יצא לי לראות רק את שתי הדקות וחצי האחרונות של של סיום המשחק.

לא חשבתי על ציפייה נוספת במשחק כי אינני מאוהדיה הגדולים של גולדן סטייט, ולא הייתה לי מוטיבציה מיוחדת לראותם מנצחים ללא דמרכוס קאזינס וקווין דוראנט את הרוקטס – קבוצה נוספת שאינני מסמפט את שחקניה (מלבד טאקר ואוסטין ריברס), ולא אוהד את מאמנה מייק ד'אנטוני, בלשון המעטה.

אבל כשראיתי בסיום המשחק שסטפן קרי קלע אפס נקודות במחצית הראשונה, והווריורס ניצחה שאלתי את עצמי:

1.גולדן סטייט מגיעה לאולם אוייב ושונא ביותר לנסות – אולי, איכשהו – לגנוב משחק ששי ואחרון.

2. אבל היא מופיעה ללא דמרכוס קאזינס.

3. גם קווין דוראנט לא משחק.

4. סטפן קרי כבר אינו בכושר קליעה כמה ימים טובים. לפחות שלושה שבועות, ובכלל הוא נראה כאילו הרבה ממה שהיה לו ניגמר לו.

וגולדן סטייט מצליחה לנצח את המשחק? כיצד? איך? מה קרה כאן? הרי זה לא הגיוני. היא מופיעה ללא שני שחקני הפרונט-קורט היחידים שיש לה ברמה המקובלת של שחקני פרונט, ובלעדם  אין לה אף גבוה משמעותי לשחק התקפה, אז כיצד היא יכולה לנצח.

אצטרך לחזות במשחק לכל אורכו ללא FF, וביותר רגיעה כדי להסיק את המסקנות המתבקשות, אבל עתה, לפני שאני הולך לישון, עלי לכתוב כמה דברים שצצו לי בראש שעתיים אחרי סיום המשחק.

הרוקטס BLEW IT BIG TIME. ישנו משהו לוזרי בקבוצה הזאת שלא מסוגלת לנצח את ה-BIG ONE. זה דבר שלא ניתן להסבר מקצועי או טקטי. זה עניין של הצצה לעברה של הקבוצה ולהבין שאותו דבר קורה לה שוב ושוב, וכל פעם בגלל סיבה אחרת. הערב לא היה לה כל תרוץ: כולם שיחקו. כולם בריאים. הקבוצה הפסידה בבית לגולדן סטייט שהגיעה ללא שני שחקני החמישייה הגבוהים היחידים שלה. לא רק זאת, אלא סטפן קרי, יהלום הקבוצה, עשה שוב פאולים טפשיים וישב חצי מהמחצית בחוץ. הווה אומר גולדן שיחקה עם 3/5 שחקני החמישייה בחוץ.

זה הזמן להרוג. לחסל. לשסע שגולדן תזכור זאת לכמה שנים טובות.

אבל יוסטון במקום להצליף בשוט שלחה ליטופים. 

המושג "לוזר" לא קיבל אי פעם משמעות מוכחת, ואף אחד לא יודע בדיוק את הסיבה למושג הזה הנידבק לקבוצה ולא עוזב אותה. כמובן שזו תוצאה של משחקי עבר, הפסדי עבר, והרגשה שלקבוצה אין פשוט מה שנידרש לעשות  את הדרוש כשהמשחק על הקו. ג'יימס הארדן הוא שחקן מסוג זה. כמה שהוא נפלא ישנה לי הרגשה מוזרה בקשר אליו. הוא יכול לקלוע בממוצע 45 נקודות וסטפן קרי 30 נק', אך עם סטפן קרי ישנה לי הרגשה שבעל העיניים הירוקות האלה, הממזר בן הטובים עם אימו החתיכה ואביו השחקן לשעבר על המושב בשורה הראשונה, יעשה זאת. אני מעדיף לצאת לקרב האחרון איתו מאשר עם ג'יימס הארדן.

הנה המסירה הבלתי אחראית של הארדן שאולי הפסידה את המשחק, ואולי את כל הסידרה. כש-"HAVLICEK STEALS THE BALL" נשמע עד היום, גם הגניבה הזאת של סטפן תיזכר הרבה, הרבה זמן. האשם? הארדן!!!

 

אותו דבר, אבל בדיוק ממש, אני מרגיש עם כריס פול. עם כל האינטיליגנציה שלו וכל הידע וחכמת המשחק שלו. אני מעדיף את קליי ת'ומפסון כבן זוגי בקרב האחרון. מין הרגשה מוזרה שכריס פול לא יעשה זאת (למרות שלדעתי היה לו משחק מצויין) וקליי הממזר הזה עם החיוך המסוים ינגב אותך בסוף.

אף מחקר לא יגלה את ה-EFFECTS האלה לעולמים. זוהי הרגשה, פריוד. אבל כשההרגשה מקבלת אימוצים ותוצאות בהתאם להרגשה, ההרגשה הופכת לך בראש לעובדה, ולך תדע אם לא קורה בדיוק אותו דבר בראש השחקנים. לך תדע אם סטפן קרי וקליי תומפסון לט נולדו עם הרגשה שהם יכולים לגבור על כל מכשול בכדורסל, ואצל הארדן וכריס פול מיד עולים בראש היסוסים ואי בטחון.

גולדן סטייט הראתה הערב יותר מתמיד אולי שהיא ווינרית. שהיא הקבוצה הטובה בביזנס. היא האלוף במשקל כבד ורק נוק אאוט שהוא בומבה אמיתית יוכל לגבור עליה.

ליוסטון היו כל כך הרבה סיבות לברוח עם המשחק עם כל הפאולים שגולדן נתנה לה. אפילו שת סטפן קרי הפאולים השביתו ל-12 דקות (או משהו כזה) בחצי הראשון. אבל יוסטון לא הת\צליחה לקחת את הדברים הקטנים שיוסטון נתנה לה ולהפכם לדברים גדולים. במקום 5 ו-6 הפרש היא היתה צריכה לברוח בחצי הראשון ל-15 ו-16 ו-20 הפרש. לקרוע לאלופה את הצורה.

אבל לא. במקום לקרוע לה את הצורה יוסטון רק כירסמה בה. קצת פה וקצת שם אבל אף פעם לא היכתה בה קשה. אנחנו כולנו יודעים את הקלישאה: אם אתה רוצה להכות באלוף, או בחייה טורפת, מוטב שתכה בה עד מוות. ואת זה אין ליוסטון. חוסר היכולת של יוסטון TO LAND THE KILLING SHOT חיסל אותה. SMALL BLOWS רק כאבו קצת ולא יותר.

כמה נפלא היה לראות את גולדן סטייט עושה את שלה, מחכה, לא מתמוטטת, שואפת אוויר אפילו כשראשה היה קצת תחת המים אבל מוציאה אותו לעוד שאיפה, כשהיא אומרת לעצמה: "עוד קצת…תנסי לשרוד רק עוד כמה דקות…אסור לוותר…הוא עוד מעט יגיע…!!! עוד מעט!!!…"

מי יגיע?

כמובן. סטף קרי.

כל מה שהווריורס רצתה זה לא להיכנע עד שסטף יגיע וייתן את מהלומת המחץ. הוא – הרבה הרבה פעמים – היה גרוע עד בינוני עד לקראת הסוף. ופתאום הוא מגיע השחקן הלא אתלטי הזה (אבל הוא גם לא 'לא אתלטי'; הוא איכשהו קצת פחות מה-50TH PERCENTILE לדעתי בין הגארדים), ובשתי שלשות עם החיוך הממזרי והביטחון העליון שלו, וללא כל היסוס, מסיים משחק. הוא גם בחיים לא יחמיץ זריקת פאול בדקות האחרונות במשחק של חיים ומוות. אז במקום שמייק ד'אנטוני ישלול ממנו קבלת כדור חוץ ע"י דאבל טים, הוא מקבל כדור חופשי שוב ושוב, נעשה עליו פאול, והוא שם עוד שניים כמו במשחק H.O.R.S.E או חיובים ביום ששי אחר הצהריים בפארק הירקון. בנאדם, אל תרשה שהכדור יגיע אליו. ללא דוראנט כל רעל אחר עדיף. מייק ד'אנטוני לא הת\צליח למנוע מסטפן קרי לקבל אפילו כדור חוץ אחד בשלוש הדקות שראיתי שבהם הוא קלע לפחות 10 פאולים רצופים.

אחד משחקני הווריורס החביבים עלי ביותר הוא קליי ת'ומפסון. היו לו כמה משחקים זוועתיים ממש.

אז מה קרה הערב? ללא קאזינס, ללא דוראנט, וללא קרי ב-FOUL TROUBLE הוא הביט ימינה ושמאלה וראה שהוא הכוכב היחידי בהתקפה.

אז הוא הגיע עם 21 נקודות עצומות בחצי הראשון שהשאירו את קבוצתו במשחק. הוא לא הירשה ליוסטון לפתח כל מומנטום.

יוסטון הרסה את עצמה הלילה בגדול. במקום להתנפל על הווריורס השסועה עם קאזינס, דוראנט, וקרי בחוץ, ולעיני קהל מרקיע שחקים של 19,000 היא חייבת היתה להתקיף ולחסל את הווריורס כבולדוזר העולה על ארגזי עגבניות בטעות. במקום לקרוע לווריורס את הצורה הם באו להילחם איתם על כלך כדור ועל כל סל. במקום לעשות מהמשחק צונמי, הם הפכו אותו ל-DOGFIGHT בו כלב א' פוצע כלב ב', ואז כלב ב' פוצע את כלב א'. במקום נצחון קל על קבוצה שלא תהיה אף פעם פצועה כזאת יותר הם לא הצליחו להכניס להם לראש שהם עליונים, והם חייבים להפוך את עליונותם לנצחונות.

וואללה כמה הייתי מת להיות הערב מאמן של יוסטון ולהכניס לשחקנים לראש שהם לא באו למלחמה. הם באו לשטוף את היריב ולכסח להם את הצורה. היה להם יתרון בכל. בכל דבר ממש. אבל הם – ומאמנם – לא ידעו כיצד לתרגם את היתרון הזה לניצחון חד וחלק וכאן המאמן והשחקנים משותפים לאשמה באותה מידה. אם למאמן אין את מה שצריך לדחוף את הקבוצה ולומר להם שהלילה הוא הלילה, ואין יותר, אז אחד השחקנים היה צריך לקחת את המשימה על עצמו.

אבל כנראה – בטוח! – שליוסטון אין אף שחקן מנהיג עם האשכים הדרושים

יוסטון לא שיחקה אך רגע כקבוצה הבאה לכסח שום צורה. היא שיחקה באותה עדינות והתלהבות כאילו עוד משחק עונה.

אהבתי את הספסל של גולדן סטייט שכולנו גיחכנו עליו יומם ולילה, ושהלילה עשה את מה שנתבקש ממנו ויותר. קלינט קפלה הוכיח שוב שאין לו את זה. הוא לא גדול מספיק, לא  חזק מספיק, ולא טוב מספיק. הוא נראה לי כדחליל רזה בקרב ענקים. כריס פול היה טוב. אולי אפילו טוב מאד. הוא כבר מזמן לא קלע 27 עם 11 ריב' ו-6 אסיסט. אבל הוא הפסיד את המשחק. הוא כבר לא יודע כיצד לנצח את המשחקים הגדולים כפי שיודעים דמיאן לילארד, סטף קרי, לעתים קיירי אירוינג, וכפי שעושים ועשו הרבה פוינטים כשבמשחק חובתי כזה קולעים 27 ומנצחים, ואם זה לא מספיק אז קולעים 35. ואם זה לא מספיק אז קולעים 40. WHATEVER IT TAKES. לפול אין את זה יותר, מצטער.

איזו אכזבה אדירה ליוסטון. אני אפילו לא רוצה להתחיל לחשוב כיצד היא תוכל להתגבר על ההפסד המזוויע הלילה.

בדבר אחד אני בטוח: מייק ד'אנטוני לא טוב לקבוצה הזאת

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 101 תגובות

 1. לא ברור למה כריס פול הורד לספסל בשלהי הרבע הרביעי. ולא ברור למה קפאלה היה כל כך חלש. יוסטון הפסידו את הסדרה כאשר השופטים לקחו מהם את משחק מס' 1. הם לא חזרו מכך מנטלית.

  1. כל כך הרבה מים עברו מאז משחק מספר 1.
   יוסטון כבר הגיעו למצב של 2-2 כשהם מקבלים קבוצה פצועה המשך הסדרה- לא יכלו לבקש יותר מזה, איך שלא תהפוך את זה הסיפור כאן זה לא השופטחם…לצערה של יוסטון..

 2. הספרס השרישו את הלוזריות ביוסטון…אבל מה שגולדן עושה להם בשנים האחרונות זאת כבר התעללות…
  הארדן באופן עקבי הוא צ'וקר במשחקי הכרעה או שיש לו בעיה רצינית של כושר גופני. משחק בצורה כבויה כבר 2 משחקים…. בלי עזרת השופטים כמו בעונה הסדירה הוא לא כזה סופרסטאר

  1. צוקר ולא נזכיר את הגמר מול לברון, האחראי הבלעדי לחוסר אליפות של אוק. תחזרו לראות את הסידרה כמה שלשות לבד החטיא שם. לא חשבתי שהוא כזה אבל היום הבנתי שכן, גיים 5 המחיש את זה יותר מהיום אפילו

 3. יוסטון חרבנו בטירוף, דאנטוני האחראי העיקרי, חוסר דאבל טים, ההתעקשות על קאפלה, היום דאנטוני הפסיד להם וגם הארדן לא חף מפשע. הארדן חרבן במשחק שעבר חרי הפציעה של דוראנט. לוזרים קלאסים

 4. גולדן סטייט אחת הקבוצות הטובות ביותר שנראו עם כח אש היסטרי. דוראנט שחקן ענק אבל לא בטוח שהם לא היו לוקחים אליפויות בלעדיו. קארי הוא האנדר רייטד הגדול מכולם. הוא עובד הכי קשה במשחק בגלל גובהו. לדוראנט תמיד יש יתרון גובה על השומר וקארי תמיד צריך להאבק כאשר כולם מנסים לסגור אותו. קארי פותח לכולם את המגרש עם הקליעה הפנומנלית מכל מרחק והתנועה הבלתי נפסקת וביחד עם קלי הרוצח הם מסוגלים לקחת לבד שוב אליפות מה שדוראנט לדעתי לא יצליח לבד ולכן הוא ישאר בגולדן.

 5. אהבתי את זה שכן נתת מקום לחלקו של קליי תומפסון במשחק. כולם זוכרים ומהללים את קרי שנתן שלשות גדולות וקלע 10 זריקות עונשין בדקות האחרונות והגיע ל 33 נקודות אבל לא רבים בוחרים לציין כמה קליי היה גדול במשחק הזה. השאיר אותם במשחק במחצית הראשונה וקלע 2 שלשות חשובות בחצי השני ועשה כמה מהלכי הגנה גדולים בדקות האחרונות. אז עם כל הכבוד לקרי, ויש כבוד. מצטיין המשחק עבורי הוא קליי תומפסון.

  1. זה תמיד ככה. קליי נשאר במחשכים, אבל מי שבאמת מבין יודע, האיש הוא מפלצת כדורסל שאין שניה לה.

 6. מאעפנים…..
  אין מילים. כל אחד שם פחד לקחת זריקה
  אולי ילמדו. לנוביצקי לקח כמה שנים להחליף תדמית אבל בסוף זה עבד.
  🙂

 7. תודה דוק, נפלא.
  היה מדהים לראות את גולדן נושכת, בועטת ושורטת עם חבורת נגרי ספסל וסלפאש בראדר אחד ונשארת קרובה איכשהו כל המשחק.
  כמו בקודם – קליי נתן את הספתח ואחיו נתן את הסיום.
  ואיזה סיום לפנתיאון לשחקן הזה ולקבוצה.

 8. תודה רבה מנחם, דברים קשים אך נכונים.
  .
  לא יודע מה יוסטון צריכים לעשות, אבל אולי עוד השתלה של ד.נ.א מנצח, כמו שמוריה כתב, אולי איזה רונדו כזה.

 9. מתי CP היה ווינר?
  תשובה: אף פעם…
  לא הגיע עם אף קבוצה לפני יוסטון לפליאוף וגם עם יוסטון נחל מפלה או שנפצע בזמן כנסיבות מקלות

 10. מעולם לא הייתי מאוהדיו של מייק ד'אנטוני. לדעתי הוא המאמן הכי OVERRATED שיש ב NBA. הוא לא יודע לנהל משחק וכמעט לא משתמש בספסל שלו. אמש שותפו 8 שחקנים בלבד. פי. גיי. טאקר הוא שחקן בינוני ומטה. אבל להחזיק אותו על הפארקט 45 דקות? בכול המשחקים בפלייאוף קאפלה היה פחות טוב מננה אבל קיבל כפליים דקות ממנו. ד'אנטוני תמיד היה מאמן התקפה אבל ביוסטון זה מתבטא בלתת את הכדור להארדן ולהתפלל. לגבי גולדן סטייט אני מאוד רוצה שהם יהיו האלופים. אבל אם הגמר יהיה נגד דנבר אין להם אף שחקן שיוכל לעצור את ניקולה ג'וקיץ'.

  1. השיטה של דאנטוני הפכה את נאש והארדן ל-MVP. הבעיה שהשיטה (או הרוטציה הקצרה) של דאנטוני גם גרמה להם לקרוס מעייפות בפלייאוף

   1. שטויות .. אף אחד לא מתעייף בספורט אמריקאי.
    לדנטוני אין אף תרגיל של נקודות בקופה. איזה הי פר גרין קארי. או ריווח מטורף על 3/4 מגרש של מילווקי או מקולום החילוף לזריקה מחצי מרחק… או … אתה מבין רק אייסו ובמשחק של אחוזים….

   2. ההיפך. נאש, וגם הארדן, הפכו את דאנטוני למאמן. נאש מהנדס כדורסל בכלל לא צריך מאמן. סידר את כולם במקום וחילק את הכדורים (כשכבר זרק -לא החטיא).
    הארדן אותו דבר, רק בעיקר זורק.
    דאנטוני הפקיד (אולי הפקיר?) את גורלו בשני המקרים בידיהם של נאש והארדן והם לקחו אותו הכי רחוק שהם היו מסוגלים.
    רואים את יוסטון חוזרים מטיים אאוט עם רסיסי תרגילים. שום דבר מתוכנן. שום תרגיל שמכיל יותר מתנועה וחצי. הכל מבוסס על יכולת אישית. אפס ערך מוסף.
    כשהוא אימן בניקס בלי כוכב על הוא לא הראה יכולת להשפיע.
    מאמן שלא באמת משפיע, אלא שם את הכדור בידיים של סופר- שחקן, ומקווה.
    בקיצור – אוברייטד קיצוני

  2. פי גי טאקר בינוני ומטה ?? השחקן הכי טוב של יוסטון בסדרה היה. הלב והנשמה שלה, שומר אדיר, האסלר וריבאונדר מעולה וקלעי שלשות מהפינה מהרמה הגבוהה ביותר. אם היה אפשרי הייתי משאיר אותו 48 דקות על הפארקט.

   1. לא נתן הרבה במשחקים 5 ו-6, תאכלס אכלו אותו בשתי הרחבות, קלע קצת שלשות, הגנה בינונית פלוס, הערב 4(!) ריבאונד, כולם כאן מהללים ומעריצים אותו אבל תאכלס הוא נעלם בקלאץ' של הסדרה.

   2. אתמול הוא היה לב ונשמה אבל עם יכולת ירודה. דאנטוני היה חייב לנסות מישהו אחר שיקלע נקודות. לגדעתי יותר דקות לריברס

  3. צודק לגבי יוקיץ, בהנחה שדנוור ייקחו מחר בלילה.
   ישימו את דונקי או דוראנט על הגאון הסרבי ולא חושב שיצליחו לעצור אותו, אולי רק בדאבל אפס הבעייה היא שהוא שוטר תנועה גבוה עם מסירה מאד מהירה ומתוחכמת. יראה שניים באים לסגור אותו וימסור מיד לשחקן החופשי.
   אין מה לעשות נגדו.

   1. גולדן יחגגו על הסרבי בהגנה אל תדאג ומצד שני כמו שאמרת הוא יחגוג בהתקפה, מאמין שנראה את קר עושה עליו דאבל טים אם הסידרה תהיה צמודה. דנבר תכלס צריכים את מורי בשיא בשביל לעשות משהו ולא לקבל סוויפ. דוראנט גם כנראה לא ישחק ב-2 המשחקים הראשונים אז יש סיכוי לדנבר לגנוב 1 באורקל ואז לסמוך על המבצר הביתי

  4. אלכס, אתה צודק. אמש טאקר שיחק הרבה יותר מגדי דקות. דאנטוני חייב היה לנסות משהו שונה אבל הוא מרובע מדי

 11. יכולים לדבר על סטטיסטיקות ועל מספרים ועל כמה עבירות וכמה שלשות ושופטים וקהל ופציעות,בסופו של יום צריך להגיד את זה כבר, יוסטון קבוצה בלי אופי סמרטוטית שפוחדת מהרגע,הארדן פשוט לא יכול לתפקד במאני טיים,במשחק 3 ו4 הלחץ לא היה עליו כי יוסטון לא אמורה לנצח קבוצה של 4 אולסטארים,אבל ברגע שדורנאט נפצע הם חזרו לפחד פתאום הם נבהלו.

  הארדן יכול לשכוח מmvp בעתיד,גם אם הוא יקלע 48 נק' בממוצע למשחק אף אחד לא יתן לו את התואר הזה,לא משנה שזה על העונה הרגילה,אנשים לא ישכחו את הנרטיב שלא משנה מה יקרה הוא צ'וקר בפלייאוף זה פשוט מה שזה,יש כאלו שמצליחים לצאת מהסטיגמה הזאת בסופו של דבר(נוביצקי) ויש כאלה שלנצח ישארו שם.

  …….
  כריס פול הוא עוד לוזר ניצחי,ג'רי ווסט ידע את זה,כולם יודעים את זה,ברגע שנהייה קשה הוא מתחיל עם הפלופים עובר לכל טקטיקה אפשרית בשביל לנצח חוץ מאשר לשחק,קאפלה דיבר כל השנה על זה שהוא רוצה את גולדן סטייט בחצי,בינתיים הוא צריך להיות עצור בניידת ליד כריס פול על שוד לאור היום, כמעט 20 מיליון התמא הזה מרוויח, 20 מליון!!! בשביל להעיף בלטות מהעונשין ולהאכל ע"י קוואן לוני,אני חוזר ואומר סנטר שלא יודע לקלוע מ3 אסור בתכלית האיסור לתת לו חוזה של יותר מ5 מיליון,היחידי שאולי יוצא דופן זה גוברט וגם הוא מרוויח פי 5 ממה שהוא צריך.

  ……
  ומילת סיום על דאנטוני,לוזר מסכן שלא יודע לעשות התאמות בשיט,לא סתם שחקנים אצלו נפצעים וקורסים תחת עומס,אולי בגלל שהוא שוחק את האמא שלהם ועושה רוטציה של 7 שחקנים בפלייאוף.

  פעם פופ היה האבא של דאנטוני כל פעם האכיל אותו מחדש סידרה אחר סידרה בפלייאוף,אבל פופ כבר זקן וצריך אבא חדש,אז דאנטוני מצא את קר שיהיה אבא לא פחות טוב וימשיך להאכיל ולדאוג ליד בשנים הבאות,ההבדל בין מקובעות לבין חשיבה מחוץ לקופסא ויצרתיות,זה ההבדל בין דאנטוני לפופ וקר.

   1. אני מסתכל על כל הסידרה,משחק 5 היה לא פחות חשוב ממשחק 6,והוא בידיים שלו הרס ליוסטון את המשחק,איבודים מסירות מוזרות לא יכל לסיים לייאפ ולא יכל לעבור קונוס גם אם הקונוס מחובר לרצפה בדבק נגרים מלט וברגים.

  1. דאנטוני מאמן פח שקורס בלחץ שום שינוי שום התאמה… ברגע שדוראנט נפצע ויוסטון היו חייבים לשנות הרכבים הוא לא עשה כלום.
   לקראת סוף העונה יוסטון שיחקו עם שני גבוהים בחמישייה פאריד וקאפלה דבר שהצליח יפה… את פאריד הוא העלים לגמרי בסדרה…. תעשה שינויים תן לקבוצה מולך לחשוב להזיע כלום ושום דבר מוציא את כריס פול 5 דקות לסוף ומחזיר את קאפלה האפס…. מאמן כושל .
   יוסטון הפסידה את הסדרה ברבע הרביעי של משחק 5. בכל מקרה מה שניצח במשחקים היו הדברים הקטנים האקסטרות של טאקר וריברס ומי שבסוף ניצח את יוסטון היה לא אחר מאשר לוני שנתן רבע רביעי במשחק 5 ומשחק 6 אדירים בריבאונד התקפה מכריעים

 12. זה שידור חוזר של פיניקס עם נאש וסטודומאייר…זה טוב לעונה רגילה בלי הגנות….במאני טיים עושים בטיטול.
  הבכיינות של דאנטוני ובעיקבותיו כל השחקנים ממש מחליאה….שחקו כדורסל !!
  שיטת הארדן ללכת לקו עם סחיטת עבירות משלוש זה משהו שהליגה צריכה להפסיק.
  כמה שאני לא אוהד את גולדן אחרי הצטרפות דוראנט..הלילה היה לנו תיזכורת לגולדן המרעננת של פעם .
  לא רואה את פורטלנד או דנבר עוצרים אותם…מול יאניס יהיה מעניין מאוד.

 13. תודה מנחם
  כריס פול הערב:
  27 נק', 11-19 מהשדה, 3-6 מהשלוש, 11 ריב' (קאפלה עם 10, טאקר עם 4), 6 אסיסטים, 2 איבודים (ממש בהתחלה)
  + הגנה מעולה והאסל אדיר
  היחידי שבא לשחק הערב, השאיר בבית את כל הפלופים ונתן הצגה, כואב לי עליו, אני מת על השחקן הזה, לא צעיר, פצוע סדרתי וקצת מושמץ עם היסטוריה מפוקפקפת – הערב הוא היה לגמרי ווינר, אבל הקבוצה שלו נחנקה ועוד כישלון מפואר נכנס לו לרזומה.

  1. דה שוט נראה שאני היחיד שחושב כמוך על כריס פול.
   ווינר גדול – שורט, צובט ונושך, היום ממרומי ה 1.85 מ׳ שלו הוא זינק על כל כדור אבוד כאשר הארדן עומד בצד ומסתכל (נראה לי שכבר לא היה לו אויר), מטריף את היריב ומטריף את הצופים, אבל הוא נלחם כמו פיטבול. הוא הרבה מעבר לשיא וסותם ליוסטון את המשכורות אבל הערב הוא היה גדול.

   1. נכון, אבל הוא גדול המלוכלכים בנבא. סתכל במהלך שזיככה את גרין בטכני במשחק החמישי. תראה על מה נוחת כריס פול במהלך שקדם למכונת שקיבל מגרין. זו דוגמית

   2. חביבי
    מה בדיוק הוא עשה בשיאו כשהיה בקליפרס?
    הרי הוא לא הצליח לסחוב אותם לפליאוף שייזכר. היה עם גריפין ודיאנדרה בשיאו.
    הוא כישלון צורב. קריירה מבוזבזת נכון להיום.

     1. חביבי אנחנו אותו הגובה אבל הוא הרבה יותר חזק ממני 🙂
      מצד שני שים את שנינו על גלשן ותראה איך אני עושה לו ביצ'פר. וגם נעלי התעמלות שלי הן מידה 48 אז אני מניח שפה אני משיג אותו 🙂
      אתה יודע מה, אני אפילו לא בטוח שאני עדיין 185 ס"מ (בצבא הייתי 87). אל תשכח שהשנים עושות את שלהן, הסידן בורח והסחוסים נשחקים…. תשאל את אולייגואן כמה סנטימטרים הוא איבד מאז ימי יוסטון העליזים? 🙂

    1. זה שאתה הייטר לא הופך אותו לכישלון צורב. אתה מוזמן לבדוק את ההצלחה של המועדונים בהם הוא שיחק בלעדיו. לא בדיוק משהו לרוץ לספר עליו.
     מעבר ללקרוא לו לוזר אין לך כאן טיעון אמיתי וזה עוד אחרי שאתמול הוא נתן הופעה אדירה.
     אז בסדר תשנא אותו ביננו לא חסרים הייטרים בסביבה לכל שחקן בערך שתבחר. תנסה להקטין אותו (אם אתה חושב שלקרוא לו בשם של בחורה מקטין אותו אז אתה טועה – זה מקטין רק אותך) אבל בפועל מדובר בשחקן ענק עם לב גדול שראו אתמול על הפארקט. כן יש לו שטיקים מעצבנים של פלופים וקטנות מלוכלכות – אבל הוא ממש לא היחיד.
     קריירה מבוזבזת? כישלון צורב? אולי בעיניך.

     1. כל מילה.
      .
      מעריך אותו מאוד לצד זה שסולד ממנו מאוד על הפלופים. לא חושב שהוא לוזר, חושב שהוא יחסית ווינר שחוסר מזל ופציעות מנע ממנו להגיע למעמדים גדולים יותר.
      .
      הוא הראה ווינריות בעבר, לצערו הוא תמיד התמודד מול קבוצות שטובות מקבוצתו.

     2. אני מאד מאוכזב מ CP כי דיי עקבתי אחריו בימי ניו אורלינס העליזים והוא תמיד איכזב אותי אז נמאס לי….

   3. + 100
    הוא השידרוג של יוסטון, עוד מהשנה שעברה, נפצע כי הוא תמיד נותן מאה אחוז פיזיות, כאב לי עליו הבוקר.
    ד"ר הופמן – בקליפרס לקח אותם לסיבוב שני מול אוק' סיטי בשיאה ופיספס גמר איזורי בגלל ליקוי מאורות (קורה לטובים ביותר). לפני שעבר ליוסטון פיללתי שיגיע לאוק', לשחק ליד ראס. אני אוהד של שחקנים, הולך איתם לאן שיילכו, בסדר הבא:
    ווסטברוק
    דוראנט
    כרמלו (לא אקטואלי)
    פול
    סטף
    לברון
    כפי שבוודאי שמת לב, יש לי לא מעט טבעות…
    🙂
    ולא פחות שברוני-לב
    🙁

    1. ידידי
     כתבתי לפליאוף שייזכר.
     זה המקסימום שהגיעה אליו קבוצה עם 3 סופרסטארים בשיאם.
     ליקוי מאורות זה בעייה של CP, אולי חוסר מזל?
     בהחלט יש לך המון טבעות 🙂
     מעניין שהארדן לא ברשימה 🙂

 14. כתיבה פשוט מעולה, אין תחליף למנחם!
  סטיב קר לדעתי הוכיח שוב שהוא מנהיג אמיתי, לקבל תצוגה כזו מקצה הספסל שלך זה לא מאתמול להיום, זה כל השנה לתת להם תחושה שהם חלק מהאלופה, גם אם לא מקבלים דקות.
  יוסטון נראו כאילו יש להם איזה מחסום מלעמוד במשימה ולנצח את המפלצת

 15. תסתכל על המשחק מנחם. סטיב קר עשה תצוגת ניהול משחק שאין דברים כאלו. גם גרין אכל עבירות הראשונה… אבל שליטה מוחלטת בצבע של לוני אנדריי וגרין. והגנת פרימטר של גרין וטומפסון הוציאו מהמשחק של יוסטון את העוקץ.
  .
  .
  הסקירות היחידות שנכנסו להם זה חצי מרחק, לשנינו יודעים שהם לא אמורים בכלל לזרוק כאלו.
  .

 16. תוספת קטנה – איקסים ועיגולים ברמה הכי בסיסית:
  תכנית המשחק של ד'אנטוני הייתה שגויה מיסודה והפתיעה אותי לרעה – אני זוכר שכבר אחרי כמה דקות שאלתי את עצמי – ככה הם הולכים לשחק?
  כל התקפה התחילה אחרי 12 שניות, הארדן בקושי עבר את החצי בזמן, האטו את המשחק, שיחקו בדיוק הפוך!
  מול קבוצה כל כך קצרה ופצועה הייתי מצפה מיוסטון להתקפות קצרות ומרובות, הרבה חדירות של גורדון והארדן לצבע, הדבקת עבירות, התשת הספלאש, משחק מהיר ותקיפה בלתי פוסקת של הסל, כך אפשר גם להשיג יתרון גדול שיספיק לקלאץ' שהוא עקב אכילס. איגי היה מתעייף ולא זוכה לעמוד על השלוש לבד לכוון כשהוא בדופק 60, קליי וסטף היו רצים הלוך חזור ולא רק מסביב לחסימות, שחקני הספסל שלא בכושר משחק היו שופכים מנוע.
  ההתקפות העומדות עם הבידודים הארוכים וחסרי התנועה איפשרו לגולדנים לנוח ולהישאר במרחק נגיעה; בסוף, זה כל מה שהם היו צריכים.

  1. מה שמאפשר כבר שנה שנייה ברציפות לרוקטס לאתגר את הווריורס הוא הקצב האיטי. תתחיל לרוץ ואתה משחק בדיוק לנקודות החוזק של הווריורס.

   1. גם ריגר אמר את זה בפתיחה וזה נכון מאוד – אבל לא הלילה כשהם כל כך רזים. ריצה, הרבה פוזסשנים, הרבה אירועים והרבה שריקות – היה משחק לטובת יוסטון. בשביל קטיושות כמו שסטף ירה בסוף צריך רגליים והוא נראה בדקות הסיום רענן ונינוח. כל הגנה התחילה עם 12 שניות מנוחה. גם הקהל מושפע מקצב כזה (נרדם)

    1. אם היו רצים מההתחלה סטף היה נכנס למשחק הרבה יותר מוקדם. בסופו של דבר אף אחד בווריורס לא שיחק מעל 40 דקות לדעתי כך שזה לא היה פקטור.

   2. זה נכון שהם עם דוראנט. בלי דוראנט ליוסטון יש כלים לרוץ איתם ולנצח אבל הכל זה סרק שורה תחתונה הם חרבנו בגיים 5 ו6 מיד שהפכו לפייבוריטים וזו לא הפעם הראשונהץ תסמונת OKC משופרת יותר

 17. קפאלה ודיאנטוני OUT
  לא צריך לשלם כל כך הרבה על סנטר שלא ממש עושה כלום
  אפשר להביא במחיר יותר נמוך את דיאנדרה ג’ורדן שרוצה לשחק ביוסטון (עיר מולדתו) או אפילו קאנטר מפורטל ד שמסיים חוזה
  כל כך הרבה כסף על סנטר שפשוט כלומניק
  ודיאנטוני הוכיח שנתיים ברציפות שמגיע לפלייאוף שיטת המשחק שלו פשוט לא מתאימה יותר…. עדיף לדריל מורי להחליף מאמן ולהעיף את קפאלה

 18. תודה דוק, אחלה מעורב.
  מעניין מה כואב יותר, ההדחה היום או בעונה שעברה.

  בכל מקרה, אני מאמין שיוסטון תתמודד על אליפות גם בעונה הבאה, אך תיכשל פעם נוספת

 19. הסיפור הוא פשוט –
  .
  מה שהכריע את הסדרה ואולי בסופו של דבר כל את העונה היו ה 16 מיליון שגולדן סטייט משלמים לאיגי עם כל המס המטורף שבא איתם לעומת ה 15 מיליון שיוסטון החליטו לא לשלם לאריזה בגלל המס שהיה מגיע איתם.

  1. צודק.

   יוסטון יכולים להוסיף לערימת השגיאות את השחרור של גימס אניס שחסך להם כמה זוזים.

   כנראה שזה ההבדל בין בעלים שקונים קבוצה ב 450 מיליון כאשר מהבית הביאו בקושי חצי מהסכום לבעלים ששילם 2.2 מיליארד וצריך לפרוע אגח ב 1.5 מיליארד.

  2. דדי לצערי אני לא מסכים איתך אריזה זה שחקן שקורס שנה אחר שנה בפלייאוף, לא שחקן שהיה עוזר להם אתמול.

 20. ליוסטון יש מחסום פסיכולוגי כשהאליפות נראית קרובה. ראו את זה בסוף משחק 5 וגם עכשיו.
  גולדן לקחה משחק ורבע מול יוסטון, בלי דוראנט, בלי קאזינס וכשקרי כל המחצית ללא נקודה, וזה אחרי שיוסטון ניצחו אותם עם דוראנט וקאזינס כמה פעמים בעונה הרגילה.
  יוסטון צריכים כמובן זעזוע, האמת שהטרייד הכי טוב להם זה הארדן על לברון, הוא כמובן היה לוקח את המשחק אתמול, זה עניין של נסיון במעמד

  1. לליקרס אין את המאמן שיכול להכריח את הארדן לשנות סיגנון משחק. מבחינת יוסטון זה יהיה צעד נכון, יש להם את הקלעים שלברון צריך סביבו אבל הוא לא ירצה לבוא. ענין של אגו

 21. אפשר להמשיך את דיוני הלוזרים ווינרים עד אינסוף אבל בסופו של דבר זה מתנקז למשהו ששני אנשים שאני מעריך אמרו (אחד בעקבות השני):
  these guys are fucking giants

 22. לא ברור לי למה רובכם כאן נוטים לחשוב שרוב הסיכויים שדנבר היא שתפגוש את הלוחמים בגמר המערב.
  אני דווקא מאוד מתלהב מפורטלנד, כבר כמה שנים שאני אומר שהצמד לילארד את מקולום מזכיר לי את הצמד קרי את תומפסון.
  אני מחבב מאוד את פורטלנד ולדעתי הכוכב שלהם זורח הפלייאוף הזה.

 23. MT – מרכוס תומפסון

  From MT:

  On the eve of Friday’s Game 6 of the Western Conference semifinals, Curry wanted to get some shots up at the Toyota Center. The Warriors’ do-it-all manager, Eric Housen, booked the court from 7 p.m. to 8 p.m. so Curry could work on his shot. Somehow, Rockets guard Chris Paul got wind. He decided to go to the Toyota Center to get shots up, nixing Curry’s reservations. The Warriors’ point guard offered to stick to half a court, but Paul wasn’t having it. Curry was kicked off the Toyota Center court.

  Hence: “Kick me off the court again, boy!” And Green replied to Curry’s taunt by screaming, “Kick him off! Kick him off!”

 24. כמו שדאנטוני אמר בעצמו, יקח להם הרבה זמן להתאושש מהמכה הזו. ומגיע לו, אני עדיין אוסף את השברים ממה שהוא עשה למכבי באירופה

  1. ממש ככה, נ.ב.א או לא, פיניקס, ניו יורק, יוסטון, בסוף הכל נגמר איפה שזה מתחיל – צלף עם שפם שטוחן אותנו. בול בפוני.

  1. אני לא צריך לראות משחק כדי לדעת מה הולך ולכתוב עליו. זוהי מתנה שאלוהים נתן לי כשהתפללתי יום אחד בתפילת בוקר. (אבל כן ראיתי, בשידור חוזר)

 25. היו ליוסטון כמה וכמה איבודי כדור ממסירות חסרות אחריות.
  אני הייתי בעד יוסטון והתלבטתי כיצד הם יגיעו למשחק
  1- באטרף על חיים ועל המוות כי זה משחק על כל הקופה.
  2- רגועים ומזלזלים כי דוראנט בחוץ והמשחק בבית.
  לצערי הם הגיעו עם האופציה השנייה…
  הפסקתי לספור כמה הזדמנויות היו ליוסטון לקחת את המשחק.
  !!!FUCK IT!!!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט