ג"ס – קליפרס משחק 6 ביום שישי הגדול! (מי היה מאמין) / דור בלוך

ג"ס – קליפרס משחק 6 ביום שישי הגדול! (מי היה מאמין) / דור בלוך

ביום שלישי בעודנו נערכים זוגתי ואני לנסיעה לפסטיבל זורבה הבודהה בדרום (מומלץ מאוד למי שלא היה), זוגתי, שמאוד מודעת לחשיבות הכתיבה בהופס בחיי שאלה אותי – "האם לא תהיה בעיה עם זה שלא אוכל לכתוב את הפריוויו ביום שישי", שכן הפסטיבל מתחיל ביום שלישי ונגמר בשבת אחרי הצהריים.

גיחכתי כלפיה כמבין דבר או שניים בהלכות אנ בי איי ועניתי: "המשחק המיועד להתקיים ביום זה הוא משחק מספר 6 בין גולדן סטייט ללוס אנג'לס קליפרס, אין שום סיכוי שגולדן סטייט לא גומרת את זה חמישי בבית".

דמיינו את ההלם שאחז בי כשהתעוררנו ביום חמישי בבוקר בקיבוץ נאות סמדר אשר בלב הערבה כדי למצוא שהקליפרס גברו על הווריורס וכפו משחק מספר 6, וכך מצאנו עצמינו אורזים את חפצינו ביום שישי בבוקר וחוזרים על מנת לעמוד באחריותי כלפי הקוראים, על מנת לצפות במשחק מספר 6 לו אני מחכה מאוד וגם כי כמה מדיטציה בן אדם מסוגל לעשות בחייאת.

אז בואו ניגש לאקשן!

לוס אג'לס קליפרס (2) – גולדן סטייט ווריורס (3) 5:00 (שידור ישיר ערוץ 5):

תקציר הפרקים הקודמים:

פרק ראשון – גולדן סטייט בקלות – הקליפרס מסיימים משחק מכובד, אבל כוח האש של קארי מכניע אותם, עם אחוזים נפלאים משלוש ושליטה בריבאונד לקליפרס לא נותר סיכוי.

פרק שני – המהפך – המשחק השני מתחיל כמו שנגמר הראשון, הווריורס שולטים וקולעים מכל טווח וההפרש עולה עד לאזור ה-30 הפרש, אבל אז דוראנט מאבד את קור הרוח, קארי מסתבך בעבירות וקאר מוריד אותו ליותר מדי זמן לספסל, הקליפרס הצעירים עם וויליאמס והארל תופסים מומנטום ומנצחים בתום דרמה מטורפת עם אחד המהפכים הגדולים בכל הזמנים.

פרק שלישי – דוראנט – קווין דוראנט מגיע למשחק עם אש בעיניים, ההגנה של הווריורס נותנת את משחקה הטוב בסדרה והקליפרס לא מוצאים את עצמם, הווריורס פותחים יתרון של 30 הפרש והפעם לא מאבדים אותו בדרך לניצחון קליל והחזרת יתרון הביתיות.

פרק רביעי – כצפוי אך בקושי – הווריורס ממשיכים את המומנטום עם ניצחון במשחק צמוד, דוראנט מוליך את הווריורס עם 33, אבל הפעם קליי תומפסון הוא הגיבור עם 32 במשחק קליני, המשחק הלך צמוד אבל הקליפרס התקשו למצוא את הסל ברבע הרביעי והווריורס שמרו לאורך רוב הרבע על יתרון של בין 5 ל-10.

פרק חמישי – הלם במפרץ – הפעם הקליפרס לא היו צריכים קמבאק ענק כדי להדהים את הווריורס. דוראנט קלע 45 במשחק גדול, אבל הקליפרס רצו יותר, שלטו בריבאונד, הם הובילו לאורך כל המחצית השנייה ושמרו על קור רוחם בדקות האחרונות כדי להבטיח ניצחון כשלו וויליאמס קולע 33.

בשורה התחתונה, אנחנו חוזרים ל-L.A כשהווריורס יכולים לסגור סיפור עם יתרון 2-3, אבל הסדרה התפתחה באופן מוזר כשהווריורס לוקחים 2 משחקים ב-L.A והקליפרס לוקחים שני משחקים במפרץ. כשמסתכלים על היכולת של שתי הקבוצות לאורך העונה זה נהיה פחות מוזר, כשהווריורס מחזיקים במאזן בית וחוץ כמעט זהה וכך גם הקליפרס.

מפתחות:

העבירות של סטף + הוריד של דוראנט:

הווריורס הפכו לקבוצה בלתי עצירה הודות לשילוב בין האופן שבו יכולת הכדרור והקליעה ללא מגבלת טווח של קארי הגדילה את המגרש ואת מגוון האפשרויות, ויכולת הסיום האבסולוטית של דוראנט שגם מנצלת את המיומנויות של קארי וגם מאפשרת לווריורס לעשות נקודות גם ברגעים קשים יותר. כל יתר מה שקורה בווריורס נשען למעשה על שתי נקודות החוזק האלה והדבר רק נהיה קיצוני יותר לאור הנסיגה ביכולת של גרין ושני צירי הספסל המרכזיים של הקבוצה – ליבינגסטון ואיגודלה עליו נדבר בהמשך.

הקליפרס מצאו דרך להאט או להגביל את הדקות שבהן היתרונות האלה באים לידי ביטוי – פטריק בברלי מוציא את דוראנט מדעתו בואכה הרחקה, וכולם תוקפים את סטף בהגנה ומוציאים ממנו עבירות שמכריחות אותו לדקות על הספסל. אם סטף יצליח להימנע מעבירות ודוראנט ישמור על קור רוח אין לקליפרס או לכל קבוצה אחרת בליגה.

גלינרי:

הקליפרס הפכו למעשה את הרוטציה על פניה, השחקנים המשלימים שלה הם שחקני החמישייה ואילו השחקנים המובילים הם וויליאמס והראל. אבל התרומה שלהם דיי יציבה על פני הסדרה ולכן המפתח נמצא אצל השחקנים המשלימים כלומר שחקני החמישייה, ובמיוחד אצל גלינארי. אין שחקן בשני הרוסטרים שהשינוי בתרומה שלו משפיע על התוצאה הסופית בצורה כל כך דרמטית, וכשחושבים על גלינרי כשחקן משלים זה גם מסתדר הגיונית.

בניצחונות של הקליפרס הוא קלע 24 ו-26 נקודות באחוזים לא רעים, ואילו בהפסדים קלע 16, 9 ו-15 באחוזים איומים. כדי להפוך את המשחק הזה לצמוד מספיק כדי לתת לקליפרס דקות הם חייבים את הקליעה של גלינרי שגם משפיעה על המשחק של גילגוס אלכסנדר, מהתגליות המענגות של הפלייאוף הזה עד כה, וגם כדי שהווריורס לא יוכלו לברוח בדקות שבהן וויליאמס והראל לא על המגרש.

איגודלה:

היה ניתן לדבר על הספסל של הווריורס בכללותו אבל למעשה אין לה כזה. ירבקו, בל, מקיני, לוני, ליבינגסטון וקוק הם כולם שחקנים שתרומתם זניחה ומתמצה בלנסות להחזיק את המשחק כשהכוכבים או חלקם מקבלים דקות מנוחה. איגודלה היחיד שמסוגל לתרום בצורה משמעותית בשלב הזה בקריירה שלו כשהכסף מונח על השולחן.

ובניצחונות הוא אכן תרם דקות רבות עם דברים שנרשמים וגם כאלה שלא נרשמים בסטטיסטיקה. שימו לב למשל למשחק מספר 5, איגודלה שיחק 27 דקות, קלע 3 נקודות ב-1 מ-7. הוורירוס צריכים יותר מ-8 האסיסטים שלו במשחק הזה על מנת לייצר איזון לפחות סביר בין החמישייה הראשונה לשנייה שלהם. גם כך הם שוחקים את דוראנט וקארי באופן שממש מסכן את המשך הפלייאוף שלהם בסדרה שנמשכה הרבה יותר מהצפוי.

תחזית:

כל המחמאות לקליפרס שמשחקים לפרקים כדורסל מענג ומהווים אולי את הפתעת הסיבוב (הספרס ינסו לקחת מהם את התואר הזה ביום שבת), אבל זה נגמר כאן.

הווריורס ב-15.

לפוסט הזה יש 363 תגובות

 1. תודה רבה על ההשקעה.

  תיקון קטן – במשחק מספר 4 הקליפרס כבר עלו ליתרון 5 לקראת הסוף (82-77), ואז ג"ס לקחו טיים אאוט וחזרו להוביל.

 2. אחלה פרוויו. יש לי קשר עמוק לשראם במדבר
  ולענייננו. אני מריח מהפך….
  אני די תתרן אז לא סומך על זה
  מצד שני נבלה ודלק אני מריח, וגם בזיליקום…. אז אולי….
  🙂

 3. מי הולך לעשות מדיטציה בלי תוכנית מילוט ושקית קססה? אבל, הייתה מבקש הייתי מחליף אותך כי בשתי מילים…. קווין יסדר. זה כל מה שיש לווריורס בראש. הם כל כך עצלנים שחוץ מלקלוע נתנו לו להוביל כדור לשמור על גלינרי ולו… קבוצה עצלנית.
  מקווה שיפסידו אבל, קווין יסדר להם נצחון. אין דאגות

 4. סחתיין על ההשקעה והמחוייבות דור! השקעה ומחוייבות אלו גם המפתחות למשחק הלילה. הכל תלוי בכמה הדאבס מחליטים שצריך לקום בבוקר וללכת לעבוד כי יש גבול למה שההייל מארי׳ז של לו-וויל והמלחמה של הראל והרוקיז יכולים להביא. מקווה בשביל הדאבס שיפסידו הלילה כי אולי סדרה של 7 משחקים תכניס אותם קצת ללחץ – הם צריכים את זה כי הסיבוב הבא יהיה הרבה יותר קשה.

 5. תודה רבה על הפריוויו!
  לא מובן מאליו בכלל המחויבות והמקצועיות שלך, של שאר הכותבים, של המגיבים החזקים וכמובן של מנחם.
  מניח שכולכם אנשים בוגרים עם עוד הרבה דברים על הראש ולהשקיע מאמץ וזמן בהתנדבות לטובת כולנו זה ממש מרשים אז שוב תודה!
  ולעניין הלוחמים, יהיה מעניין לראות את הדינאמיקה בין דוראנט לקרי. לאורך השנים, נראה שאם אחד מהם בולט מידי וזורק יותר מהשני במשך כמה משחקים, אז זה מתאזן. כלומר, היום קרי צריך לזרוק יותר.
  אבל נראה לי שהלוחמים מבינים עד כמה הם תלויים בדוראנט וביעילות המדהימה שלו אז יכול להיות ששוב הוא ייקח משהו כמו 25 זריקות (ואז הוא יגיע ל-40 נק').

 6. ווריורס ב-33 הפרש.
  דוראנט 45 נקודות
  קרי 33 נקודות 11/12 משלוש
  קליי 29 נקודות
  דריימונד גרין עם 7(!) נקודות
  .
  בקיצור – שחיטה כואבת חסרת בדל של סיכוי של הקליפרס לאיזשהו סוג של קמצוץ קטנטן של תחרותיות. שזירת שטיח כהלכתה ומארש ניצחון גאה של הלוחמים האימתנים מעמק הסיליקון העשיר על המועדון מסוג ב' של העיר לוס אנג'לס.
  אפס סיכוי להפתעה. אפילו לא 1%

  1. אני לא מתחבר כרגע ליוגה מעדיף ריצה כספורט, מדיטציה זה החיים עשר דקות ביום שינה את חיי בכל המובנים, ממליץ על האפליקציה calm.com למתחילים

 7. מעולה דור, ותודה רבה על המחויבות. את רוב היום בגולן ביליתי בלהזניח את הילדים בבריכה ולטחון את המבוגרים בלהכין את האוכל, כל זאת בגלל הפריוויו של מחר, אבל אני לא אחראי על הסיקור אז לא הייתי צריך לחזור. ממש לא מובן מאליו. מה שכן, זו הזדמנות טובה להציע לגולשינו הנאמנים להצטרף לשורות ולהתנסות קצת בכתיבה בעצמם.
  .
  מאמין שנראה הלילה לוחמים בריכוז מלא ושניפרד מהקליפרס החביבים עם טונה של מחמאות וציפיות לשנה הבאה.
  .
  מסכים לגמרי בנוגע לחשיבותו של איגי. זקן ככל שיהיה, ומחליף ככל שיהיה, לאיש יש אייקיו כדורסל גבוה יותר מכל מיניסוטה ביחד, הוא עדיין זוכר איך לשמור וגם איך לקלוע, פשוט בדרך כלל הוא לא צריך להתאמץ עד אזור מאי-יוני.
  .
  קליי תומפסון מוציא עכשיו קו מוצרים של שמיכות ארוכות במיוחד, מאחר והוא המקום שבו, אחרי שהצלחת איכשהו לעצור את קרי ואפילו לעכב את דוראנט, אתה מגלה שהשמיכה שלך קצרה מדי. לפחות חמש שמיכות, כלומר שלשות, יהיו לו הלילה.

 8. הייתם בזורבה וישנתם בנאות סמדר…יא אללה איזה פינוק

  מדיטציה ליד האוהל שלך אחרי לילה שבור בשק שינה זה אשש , תאמין לי, היית שוכח שיש בכלל משחק 6

 9. דור, כתבת את מאמר הכדורסל הגדול ביותר בתולדות קיבוץ נאות סמדר , ולעולם לא ייכתב משם מאמר א=טוב יותר.
  קיבוץ נאות סמדר בערבה? מה זה?
  ואתה גם הפכת לבודהיסטי? ישמור אלוהים.
  העיקר שתמשיך לכתוב, ולא איכפת לי מאיזה פסטיבל.
  ואם הבלייזרס מנצחת הלילה, אני נשבע לך כאן ועכשיו שגם אני מוכן להפוך לבודהיסטי!

 10. בפעם האחרונה זה עבד, אז ננסה שוב (אם ההתאמות המתבקשות) –
  .
  הלילה, כמו בכמעט כל לילה, אני בעד האנדרדוג.
  מתאימה לי עוד התפוצצות של לו וויליאמס. הסיכוי נמוך,
  אבל אם יש משהו שהניצחון של הספרס מלמד זה שעד שהגברת השמנה שרה…
  .
  תודה, דור.

 11. חלום שלי משחק 7 אחרי הלילה,
  אבל אין לי יותר מדי תקוות.

  לדעתי קווין דוראנט השתכנע במשחק הקודם שהיעד הבא שלו הוא הקליפרס. סיבה טובה להמטיר עליהם איזה 50 נקודות.

  אגב דוראנט לקליפרס מה אתם אומרים? יש להם את התשתית הכי טובה עבורו.

  הכי קלאסי שהוא ירצה עוד איזה שלוש שנות יריבות עם לברון דווקא סטייפלס סנטר.
  כל בחירה אחרת שלו (להישאר עם הלוחמים או לעבור לניקס) תגרום לזה שלפחות את סטף קארי הוא לא יעבור עם טבעות אליפות, היי אפילו לא את דריימונד, איזה בושה 🙂

 12. פריוויו נהדר.
  מעבר לעניין העבירות, במשחק האחרון קארי היה בסטייט אוף מיינד מאוד פאסיבי. ג"ס חייבים אותו אקטיבי, בטח בהמשך הפלייאוף.
  אני מלכתחילה הימרתי על לפחות ניצחון אחד לקליפרס, ואני חושב שגם הלילה יהיה מאבק קשה, עם לפחות מורחק אחד בג"ס (גרין או דוראנט), שבסופו הלוחמים יגרדו ניצחון בשיניים.

  1. נו, ואתה באמת מאמין לשטויות של ה "מומחים"?
   אני קורא את החנטריש הזה ולא יודע עם לצחוק או לבכות.
   ככה לזלזל במילווקי+בודנהולצר?
   זה לא רציני….

 13. מונטראזל הארל …אין להם שום תשובה אליו בצבע….אף אחד לא יכול לשמור אותו .
  שחקן נפלא עם כדורסל חזק ואגרסיבי כמו שהיו משחקים פעם לפני שהתחילה ההפצצה משלוש .
  הולכים ל- GAME7!!

 14. תודה דור, בת הזוג שלך באמת הסכימה לחזור מוקדם בשביל הפריוויו ? אצלי זה לא היה עובר.
  יש לי זכרונות טובים מנאות סמדר. אוכל טעים ואיכותי ,האגם באמצע המדבר וגם המבנה הורוד והמוזר שנראה כמו הזיה מסרט של דיסני.

 15. שמועות לייקרס –

  1. איזה צייצן בטוויטר שאנחנו עוקבים אחריו כבר הרבה זמן ועושה רושם של מקושר, טוען שהלייקרס הציעו את משרת המאמן למונטי וויליאמס והוא הסכים. יצטרף כשהעונה של הסיקסרס תסתיים.
  לפחות עכשיו נוכל לבחון מה הבחור הזה באמת יודע.
  .
  2. כבר אמרתי שמשום מה בצמרת הלייקרס מאמינים שקוואי מגיע – בניגוד לכל השמועות בתקשורת (למרות שזה היה לפני שמג׳יק עזב).
  .
  אז עכשיו מישהו מדווח ששמע שהלייקרס נתנו הצעה ענקית לראש הצוות הטיפולי של הראפטורס, שהוא כנראה מישהו שקוואי מאד סומך עליו ומרוצה מאיך שטיפל בפציעה שלו העונה.
  .
  3. בנושא ג׳נרל מנגר עושה רושם שישארו עם הצוות הנוכחי, ובטח לקורט רמביס תהיה עכשיו יותר השפעה בגלל אישתו שהיא היום הבן אדם השני הכי חזק בארגון כי היא חברה טובה של ג׳יני הפרנואידית שרק עובדת עם אנשים שהיא מכירה.
  שאלוהים יעזור לנו.
  .
  הסיכוי הקטן היחיד שזה ישתנה זה כנראה בוב מאיירס מהווריורס שג׳יני מכירה אישית.
  אם כן, אז כמובן שנדע רק אחרי שהווריורס יסיימו את העונה בהפסד לרוקטס…

 16. יאללה אקשן. קונה כל תוצאה, רק שיהיה משחק טוב.
  מקווה שהוויתור על המדיטציה בשבילנו לא יפגע לך בקארמה, אם כבר זה אמור רק לשפר. תודה רבה על הפריוויו

 17. לעזוב את נאות סמדר ולחזור לתל אביב בשל טלויזיה…?
  לא סיפרו לך שיש את יוטבטה ,חי בר פארק תמנע
  נחל שלמה ואילת בסביבה ?
  האמת אחרי ההקדמה לא קראתי כלום מהקדימון…
  כי התעורר בי חשק עז לגשת לרכב וספונטני לנסוע לדרום…

  1. וכן מכתש רמון הר רמון קרני רמון…
   המנסרה מלון בראשית במצפה…
   וניסינו למכור את הכל טוב הזה לעולם במאי הקודם
   כשהבאנו לכאן את גירו איטליה שרכב את הקטע בטר שבע אילת בדיוק במסלול הזה…
   אני נתקעתי מאההקמ מאילת ליד כושי רימון ה 101 כי משטרה זריזה מיהרה לסגור את המדינה …
   אך למחרת בשיטפון קטן עברתי את הקטע במצפה רמון עבדת עין עבדת … שדה בוקר אשלים צומת טללים צומת חלוקים באר שבע…
   מה היה הנושא אגב…?

 18. מהכרות מעמיקה, לא היית חייב לעזוב את נאות סמדר, יש להם חדר מחשבים עם אינטרנט בשם "חדר 113" שפתוח 24/7.
  שהיתי שם לא מעט, ולפני זה עברתי שם כשעשיתי את שביל ישראל (הייתי הדביל היחיד שעשה את השביל מדרום לצפון בקיץ..)
  אח"כ הגעתי לאשראם, ועזרתי להם להרים את זורבה הבודהה, היה נהדר, זכור לטוב, מוסא, מקיבוץ סמר.
  .
  ולעניין שלשמו התכנסנו… GAME 6…
  אם אני גולדן אני שולח רק את הטוסטר בגפו חמוש רק ב Headband. חבל על כל המאמץ של האחרים.

 19. איזה ביזיוני גרין בהגנה חחחח, העוגן העגנתי של גולדן סטייט. אפס גדול.
  .
  ראיתם את הצעד הארוך של אלקסזנדר איך הסאנס וויתרו על רכז כזה , מטומטמים

 20. לא מבין איך הוא לא מוציא את גרין.
  .
  תראו איך שומרים על הלוחמים בהתקפה בגלל הנגר עושים דאבל טים על קרי דוראנט ומשאירים את גרין פתוח לחלוטין.

 21. גילגיוס-אלכסנדר לא מצטיין באיזה תחום, אבל הוא פשוט שחקן-שחקן. שומר נהדר וגם בהתקפה יודע לנצל את מה שנותנים לו

  1. תומפסון תמיד מדהים , זה גרין שחטפו בגללו איזה 10 נקודות על הראש 2 שלושות פעמיים כיסוי לא טוב בצבע , לגרין פשוט יש פה הוא לוקח קרדיט.
   .
   קר מאמן בינוני מאוד התקפית הם בלתי עצירים הגנתית הוא לא עושה התאמות נכונות והניהול משחק רע.

  1. אם זה קורה אשך קר חייב לקבל את הפתקה הוורודה. אין מנוס יש לו כישרון אדיר בידיים הגנתית הם לא קיימים, כל דבר חוץ מאליפות זה כישלון ואני די בטוח שבעשור הנוכחי מילווקי שוחטת אותם.

  1. התקפית הם מדהימים, את גרין עוברים בהגנה אישית כמו מים הוא לא מחפה טוב בצבע נותן מרחק מ3 קלעו עליו 3 שלושות, התקפית יש להם את קרי דוראנט וקליי בלתי עצירים, דוראנט זה אחד השחקנים היחידים בהיסטוריה שכל כדור אצלו זה נקודות בטוחות.

 22. הקליפרס במצב מצויין. ככל שדוראנט טוב והם עדיין במשחק, הסיכוי לניצחון עולה. דוראנט ישבוק כמו ששבק לאורך כל הקריירה

  1. דוראנט לא שובק, הוא קולע סלים לא אפשריים, ועל שמירות כפולות (בגלל גרין שמשאירים אותו חופשי לגמרי). אין שחקן בליגה שהייתי נותן לו את הכדור לפני דוראנט האיש כסף בבנק. לא אוהב את הטיפוס אבל הוא בין השחקנים הטובים בהיסטוריה.

 23. תובנות מרכזיות מהרבע הראשון:

  דוראנט פנטסטי, הווריורס עדיין לא עושים הגנה, העובדה שהם מצליחים להשיג איזון בריבאונד משאירה אותם ביתרון קטן.

  מצג שני בקליפרס ווליאמס והארל עוד לא נכנסו ממש לעניינים יהיה מעניין לראות אם זה יקרה ברבע השני

 24. גרין לא צריך לנהל את המשחק, אלא לסדר חסימות לקלעים. ברגע שהשומר שלו גם רץ לקלעי, הוא צריך לקבל את הכדור ביתרון 2 על 1 לסל. בדיוק כמו ההאלי הופ ללוני

 25. אמרתי כבר ביום רביעי שכל משחק נוסף שגולדן סטייט מפסידה זה עוד תפילת הדרך על הקרסוליים של קארי,והנה שוב אותו סיפור חוזר,מקווה בשבילו ובשבילנו שזה כלום.

 26. כבר ראינו את דוראנט עושה את זה שנים ומחרבן בסיום. תשאלו את ראסל איך דוראנט חיסל לו את השנים הטובות עם השביקות שלו ברביעי.

  1. הוא היה מצויין גם עם האפס לידו, פשוט ראסל לערב להם כמו עכשיו, דוראנט קלע באחוזים אפקטיביים מדהימים ועדיין ראסל לקח יותר זריקות ממנו.

 27. לא סופרים את איגודלה בכלל , משאירים אותו חופשי כמו את גרין בהתקפה ומביאים דאבל על דוראנט, המשמעות של נגר.

 28. טוב, קליי ולפחות מישהו מאיגודלה/קוק/לווינגסטון צריכים להתחיל לשחק. אחרת תגידו שדוראנט אגואיסט…
  בינתיים ממש אין לו עם מי לשחק

   1. גרין 3-8 מהשדה 37.5 אחוז
    דוראנט 11-16 3-17 מ3 ל31 נקודות יחי ההבדל הקטן.
    .
    זיו אתה רואה את ההגנה של גרין גם אני לא פשוט לא קיימת .

 29. לא נעים לשפוך עוד מלח על אוקלהומה אבל הם כבר התרגלו –
  אחרי ההפסד בגמר המערב, ולפני המעבר של KD, הקבוצה עשתה טרייד על איבקה לטובת חמישיה חדשה, של:
  ווסטברוק, אולדיפו, דוראנט, סבוניס, אדאמס…
  היתה אוכלת בעונות הבאות בלי מלח גם את גולדן סטייט, וגם את קליבלנד של לברון-קיירי…
  עוד כמעט-אליפות שיכולים לרשום שם

 30. בשקט בשקט גרין עשה קפיצה משמעותית בהתקפה ברבע השני, 5 אסיסטים 12 נקודות 10 ריבאונדים, בעייתי מאוד בהגנה אבל בהתקפה התרומה שלו נהדרת. facilitator

 31. נגמר הסרט אפילו אלוהים בעצמו לא יודע איל דוראנט קולע את הזריקות האלה שמירות כפולות, לא ייאמן!!

 32. קר צריך לתת לו לשבור את השיא של קובי, זה העניין היחיד שנשאר
  גם ייתן לו תמריץ להישאר לעונה הבאה, הנה – אתה הכוכב

 33. לארי דייויד בקהל.נטישת הסלבס את הלייקרס מתחילה.שנה הבאה עם קוואי או דוראנט או שניהם ביחד רוב הסלבס יהיו במשחקי הקליפרס

  1. אין עליו תשובה, הוא קולע עם שמירות כפולות עם ידיים בפנים, אני מחפש וחושב דרך להגן עליו והאמת אני מרגיש בוש ונכלם שאני לא מוצא . שחקן אדיר

 34. אם לא השיא של קובי, אז היעד של דוראנט הוא 63 נקודות
  שיא הנקודות במשחק פלייאוף
  המשחק המפורסם של ג'ורדן נגד הסלטיקס

  1. ודוראנט תיכף ייזכר בזה, כי מה שהוא עושה בהפסקה זה לעבור על טוויטר
   ולקלל את ההייטרים באחד החשבונות שלו

 35. דוגית נוסעת, מפרשיה שניים
  ומלחיה – נרדמו כולם.
  רוח נושבת על פני המים,
  ילד פוסע על החוף דומם.

  ילד פעוט הוא ועגום עיניים
  שוטפים המים – למרחק אין סוף…
  אם לא יעורו כל מלחיה –
  איכה תגיע הדוגית לחוף?…

 36. וואוו היה שווה לקום
  דוראנט עם אחת ההופעות החזקות בפלייאוף בהיסטוריה, 38 נק' ב-99% %TS. וואוו
  והוא שחקן בלתי עציר בשיאו, שיכול לתת עוד הופעות כאלו אם רק יהיה בקבוצה שתשחק עליו יותר באופן קבוע
  מדהים

 37. ובפינת הגלישה: ג'ון ג'ון פלורנס זכה ב-bells כרגע. התחרות השניה של הסבב.
  אחרי שנעדר כל שנה שעברה בגלל פציעה

 38. אני יודע שהחברה מתנועת metoo יחשבו שאני שובנייסט ויפי הנפש באתר יגידו שאני מגעיל, אבל אני מדמם מאוזנים כאשר אני שומע את דוריס ברוק, מקווה שמישהו ייקח לה את המיקרופון.

 39. המצחיק שהסיפור של דוראנט זה בכלל תאונת עבודה
  התאמן כל החיים להיות גארד, עד שפתאום הוא גבה בבת אחת כמו עץ מקולקל ונתקע בגובה של סנטר עם רגליים של גפרור
  הגארד הכי אימתני בתולדות המשחק

  1. דוראנט שחקן מדהים ובלתי עציר אבל גארד הוא לא, אתלטיות שונה סגנון כדרור שונה, אחד מהפוורדים הטובים בהיסטוריה ללא ספק

    1. הביצה והתרנגולת שלך הפוכות.
     .
     אם יש פה קונספירציה מן ההגיון שהעתיד של הכדור נגזר מהעתיד של הקאפסנייק ולא להפך.

  1. אכן. הקבוצה מתחילה להיות שלו סטפן עם הגיל יהיה בירידה דוראנט עם הגודל שלו יכול להפגיז עד גיל 35. 6 אליפויות ידגדגו לו לנסות להגיע לזה הפסלים מדגדגים. אם ירצה גם יעיפו א. גרין הדביל בשנייה בשבילו.

 40. נתון סטטיסטי מעניין מהמחצית הראשונה:
  בתחתית מדד היעילות (+/-) נמצא לא אחר מלו וויליאמס, עם…. 23- במדד.
  אחריו גלינארי ובברלי עם 16-, ו14- בהתאמה

   1. לא יודע לגבי 'מפוקפק'.
    אני עוקב היטב אחרי המדד הזה בפלייאוף והוא נותן נתונים מהימנים ביותר לגבי תפוקת השחקנים **כולל** נתונים שלא נרשמים בסטטיסטיקה.
    תבדוק לאורך זמן ותראה

 41. הגברת השמנה יכולה להתחיל לשיר, כל הכבוד לקליפרס השתנתה לנו להאמין, שהראתה לנו שהדרקון פגיע ושהשד לא כזה נורא, אבל היא חסרת כישרון בשביל לעבור את המשוכה הזאת.

 42. גו קלייפרס, איך הסאנס המטומטים וויתרו על ג’וליוס אלקסהדר אחלה רכז ארוך זאיר עם קליעה מהפרימטר בדיוק מה שהרופא ציטוט אליהם במקום זה הביאו עוד פווארד, לעזעזל סארבר

 43. הווריורס עושים עכשיו עם דוראנט את מה שעשו בעבר עם קארי – מכריחים דאבל טים עליו נותנים את הכדור לגרין בטופ אוף דה קי כדי לקבל החלטה טובה ב-4 מול 3, לרוב הוא עושה את זה

 44. המלחמה על מורשת דוראנט חיה וקיימת , את האליפות הזאת לא תהיה ברירה לרשום על שמו בקצב הזה.
  .
  לא בטוח שהם היו עוברים סיבוב בלעדיו לאור היכולת הפושרת של קרי בסדרה הזו.
  המקלובה לקליפרס.

 45. דוראנט הפסיק לזרוק, היה יכול לסיים עם 70, באסה איתו, קליי עם 7, קרי פצוע – וזה 20 הפרש, לא מבין למה הם מסכנים את קרי

 46. להוציא את סטף , ולא להחזיר עד הרוקטס. היום זה לא משחק 2 , וסטף צולע. הוא חייב קצת מנוחה מהדריכה על שאמט לקראת הסדרה הבאה .

 47. מכיוון שהמשחק גמור, אז חדשות ההוקי
  זה לא מעניין אף אחד אבל בכל זאת קרה שם דבר מופרע בפלייאוף
  כל 4 אלופות הדיביזיות, הודחו בסיבוב הראשון בפלייאוף, ל-4 קבוצות הווילדקארד (הכי חלשות), בסדרות של הטוב מ-7
  כולל האלופה, וכולל הקבוצה עם המאזן הכי טוב בליגה, שעוד עפה בסוויפ!
  כל ה-4 המדורגות ראשונות – עפות בסיבוב הראשון. זה פסיכי ברמה שאין לתאר

 48. זה יהיה כנראה לא מקובל על כולם אבל גולדן סטייט נראים לי הרבה יותר רעבים השנה משנה שעברה, קליפרס פשוט שיחקו כמו קבוצה, דוק היה מדהים בסדרה הזאת, כל שחקן שעלה נתן משהו.
  מי הולך לשמור על קווין דוראנט ביוסטון עכשיו כשאריזה לא שם?
  אני מקווה שהקווים של שני המשחקים האחרונים יופיע גם בסדרה הבאה.
  איך בא לי לראות את דוראנט נגד יאניס בגמר!

 49. לילארד נתן תצוגה פסיכית בלתי נשכחת, שם 50 על הבאר, דוראנט לא מזיע והפסיק לזרוק במחצית, והוא עם 46, לא נתפס

 50. מישהו יודע למה ג'ורדן בל לא רואה מגרש? במיוחד אחרי הפציעה של קאזינס והדלות הכללית הספסל, נראה לי שהם צריכים שחקנים כאלה.

  1. הוא מיובש כל החצי השני של העונה מסיבה עלומה.
   שחקן נהדר לטעמי, וזה מוזר כי אני חושב שהם בונים עליו כשחקן משלים לעונות הבאות (כמו גם על הסנטר הצעיר)

 51. דוראנט רוצח ודיקטטור של המשחק כל פעם ש קליפרס עושים סימני חיים הוא קובר אותם ומוציא את הרוח מהמפרשים, אני מסתכל עליו ואני רואה אססאסין מהסרט המפחיד ביותר כל כדור שמגיע אליו ייגמר בנקודות ואין דרך לעצור את זה.

  1. יש את דוראנט בלילה כזה הוא מחייב שמירה כפולה וקרי וקליי בצדדים וזה אז 4-3 בכל פיקאנדרול, וככה יש אליאופים פשוטים לאיגודלה, זה לבחור את הרעל שלך .

 52. קר מפגר , קרי פצוע תוריד אותו מהמגרש ההפרש מספיק גדול והוא בשלו, הוא מאמן בינוני שנפל עליו כישרונות אדירים

  1. להגיד על קר שהוא מאמן בינוני זה כמו לומר על גוורדיולה בעונות הראשונות שלו בבארסה שהוא מאמן בינוני. פשוט חוסר הבנה

   1. אפילו פחות מבינוני, יש לו את הכישרון הגדול בליגה בפער עצום אין קבוצה שמחזיקה או החזיקה בעבר ב3 צלפים ושחקנים ברמתם של קרי דוראנט וקליי (שכולם בפריים שלהם), גם לפיל ג’קסון יש 11 טבעות והוא מאמן חלש היה לו המזל לאמן את שאקיל וקובי פיפן ומייקל.

    1. ניהול משחק לא טוב שלו, זה סדרה שהייתה אמורה להיגמר בסוויפ, הגנתית הווריורס חלשים, התקפית יש להם את דוראנט קליי וקרי, מהשינוי שנתן לבוגוט לשמור על אלן ב2015 הוא לא הראה שום יכולת גדולה, יצרה מזה ב2016 הוא נכשל ובגדול (בניהול משחק רשלני), הצטרף לקבוצה שלו אחד השחקנים הטובים בהיסטוריה בשיאו, קבוצה שהחזיקה כבר בקרי וקליי, כל דבר חוץ מאליפות והוא חייב ללכת הביתה.

     1. גולדן רכים כמו חמאה מעורבבת במרגרינה המזל שלהם ש3 מגדולי הקלעים בתולדות המשחק אצלם, זה כל הסיפור כשרון מטורף. בלי אחד מהשלישייה הזאת והם גמורים. קח למשל את קליי שהוא הכי פחות חשוב אם הוא נפצע יוסטון מנגבים את קרי ודוראנט בלי רחמים ועוד כמה קבוצות. שלא נדבר על פציעה של אחד מקרי או דוראנט.

     2. שמעון די כבר עם קליי יקירך, שומר גדול, קלעי היסטורי, אבל מפציע לפרקים, קרי וננוחם רמה אחרת, מסכים עם עניין עודף הכישרון, כולם בוכים על המעבר של ננוחם אבל איזה תענוג לראות אותו ואת סטף באותו משחק, שוב ושוב ושוב, וגם בשנה הבאה

   2. ההשוואה לגווארדיולה לא תוציא אף אחד טוב –
    בלי ספק גדול מאמני הדור, שהעמיד שיטת משחק מדהימה, וב-3 קבוצות שונות ב-3 ליגות שונות
    אם זה היה נגמר רק בברצלונה הגדולה, להשוואה היה בסיס, אבל פפ לקח את זה הלאה. גם בלי מסי-צ'אבי-אינייסטה

    1. ושכחתי בכלל את הסדרה מול יוסטון עונה שעברה שבא הוא בא עם ניהול משחק כושל, לא הצליח לעמוד מול דאונתני בכלום בטח לא בהתאמות , ורק נתן הכישרון העודף ניצח את הסדרה.

    2. גוארדיולה זה פח שחי בזכות מסי. בלעדיו הוא כלום כמו שרואים בסיטי. אליפויות גם פלגריני לקח בסיטי עם חצי תקציב שלו. מאמן של יחסי ציבור מנהל משחק נוראי

     1. ב2015 הוא ניצח קבוצה שאיבדה שניים מ3 השחקנים העיקריים שלה, ב2016 הוא בתצוגת אימון כושלת בגמר, ועם דוראנט מאז זה לא באמת פייר (למרות שגם הוא אימן גרוע בסדרה הגד יוסטון) נטו עודף כישרון

     2. צודק ברוך אבל עדיין הפך את גולדן לקבוצה קטלנית. הבעיה של גולדן הוא שסטף הרבה פעמים נראה שביר מול קבוצות עילית פיזיות ומאז יוסטון שנה שעברה קבוצות התחילו לשחק עליו בהגנה כמיסמץ

    3. ההשוואה פה היא רק לגוורדיולה של בארסה (וזה מה שנכתב). גורדיולה הוכיח את עצמו כמאמן אדיר (!!!) בכל מקום שאליו הגיע.
     אם קר יגיע מתישהו לקבוצה אחרת או ישאר ויבנה קבוצה כמו פופ גם אחרי הדור של קארי, אז יהיה אפשר להשוות אותו לגוורדיולה לאורך תקופה.
     שים לה שההשוואה היא על התקופה ששניהם קיבךו קבוצה ממוכשרת בתחילת דרכם ונהיו דומיננטים

     1. גם פיל ג’קסון קיבל קבוצה מוכשרת וזכה ב11 אליפויות, ושיטת המשולשים שלו זה החרטא הגדולה בNBA , לבסוף לקוחים אליפות כוכבים והקבוצה הכישרונות יוצר (להוציא מקרים נדירים) ומה לעשות לקר יש את בקבוצה הכישרונות בהיסטוריה של הליגה.

     2. פיל גקסון זה האוברייטד הכי גדול. מאמן בינוני שזכה ב-3 שחקנים מ5 הגדולים אי פעם ועם פיפן. וחרטטו לי על משולשים ושטויות. ראינו את המשולשים בניקס מה הם שווים. זה כמו מאמן שעושה תרגילי שלשות עם קרי דוראנט וקליי חחח משולש פיצה XXL ככה אני קורה לתרגילים של גולדן סטייט. נראה את תרגילי משולש הפיצה עם פייטון הולידיי ואיטטון מור אם זה יעבוד 🙂

     3. כמה אליפויות ג'ורדן לקח לפני ג'קסון כמאמן… מממ…
      לעולם לא נדע מה תרם למה, וכנראה שג'ורדן היה לוקח איזו אליפות גל ללא ג'קסון. אבל ג'קסון הצליח לרתום את כל החלקים למכונה משומנת היטב, בדיוק כמו בלייקרס של שאק וקובי.

     4. ג’ורדן של 88 גדול מגורדן של 90, הלייקרס והסלטיק גמרו את הקריירה, לגורדן שגם ככה היה השחקן הטוב בעולם נוסף פיפן וצוות מסיע מדהים,והתחרות הייתה ברמה מאוד נמוכה , גם אני הייתי לוקח אליפות עם שאקיל וקובי וגורדן פיפן ורודמן.

   3. גוארדיולה מאמן בינוני ומטה שחי על מסי. בלי מסי הוא כלום. אליפויות בנגליה פעם בכמה שנים עם התקציב שלהם גם אתה וברוך לוקחים. גם פלגריני לקח

    1. גם אני לא מחזיק מגרדיואלה הוא כל פעם כך ברבע וקיבל תקציב של מדינה שלמה (חצי מיליארד דולר לרכש), אבל גם מקר אני לא מחזיק גדול, מעניין אותי לראות איך יראה ללא הכישרון הזה לדעתי הוא מאמן בינוני ששפר עליו המזל וזכה בלוטו מבחינת כישרון (סוג של פיל ג’קסון מודרני).

     1. גוארדיולה לגמרי =פיל גקסון אמרתי את זה לפני שנים עוד שהיה בבארסה. קיבל את הגדול מכולם וחי עליו ובנה עליו קריירה ותדמית של טיקי טאקה=משולשים, שאין לו את הגדול מכולם שום כסף ביקום לא עוזר לו. כושל שנה אחרי שנה בליגת האלופות, אפילו פסז המחרבנים הסדרתיים יביאו גביע אלופות לפני והוא עם התקציב הכי גדול אי פעם נראה

    2. סליחה, אלה שטויות.
     גווארדיולה הפך את ברצלונה לקבוצה הגדולה אי-פעם, למותג בינלאומי מס' 1, בזכות סגנון משחק ייחודי לגמרי.
     נכון הרבה בזכות מסי הגדול מכולם – אבל אפשר לבזבז גם את מסי, ע"ע נבחרת ארגנטינה.
     העניין הוא שפפ הלך ושינה מהיסוד גם את באיירון, וגם את סיטי (קבוצה שאני לא סובל אבל משחקת מדהים), שהולכת ומאפילה על יונייטד בעיר שלה – זה עוד דבר עצום.
     ובונוס? אם לא גווארדיולה, אם אין לך נבחרת ספרד, יורו-מונדיאל-יורו.
     נבחרת שהעתיקה בשלמות את השחקנים והשיטה של גווארדיולה (רק בלי מסי למרבה הצער).

     1. עזוב כדורגל יפה, מדברים תוצאות וגארדיולה עד עכשיו נכשל , לקחת אליפות עם תקציב כזה זה לא חוכמה, באיירן לפני שהגיע לקחה טרבל, גם פלגירני לקח אליפות בסיטי, בליגת האלופות שנה אחרי שנה הוא מודח וזה המבחן האמיתי שלו (בדיוק כמו שלא בוחנים את פריז או יובנטוס בליגות שלהם).
      .
      לגבי קר הוא מנהל משחק חלש ביותר, הוא לא עושה התאמות , הוא מסתמך על כישרון אני ארצה לראות איך הוא ייאמן שדוראנט ייברח עונה הבאה .9

     2. לגבי המשולשים של פיל יש סיבה שזה לא עבד בשום קבוצה אחרת והוא הכשל פעם אחר פעם, כי לא היו לו כשרונות אדירים, המשולשים זה החרטא הגדולה בתולדות הספורט, כל קבוצה עושה את זה זה בייסיק למזלו היה לו את ג’ורדן ושאק .

     3. אל תביא צ'מפיונס ומשחקי נוק-אאוט כהוכחה רצינית לגדולה של מאמן. זה טורניר גביע
      אם היה משחקי נוק-אאוט ב-NBA, המפסיד הולך הביתה, גם גולדן סטייט לא היו לוקחים אליפות שנה אחרי שנה אחרי שנה
      נכון, לפפ יש באד-לאק שם (הכל יחסי – בגילו הצעיר יש לו 2 צקמפיונס, והוא עוד צעיר, ועדיין לא הגיע לאימון נבחרת). אבל עדיין מה שהוא כבר עשה – לא פחות ממדהים.
      במיוחד הסגנון! בחייאת, זו שירה בתנועה. כדורגל כמו שהרבה חלמו עליו

     4. 1. הוא קיבל תקציב של חצי מיליארד דולר, אליפות פלגירני לקח עם פחות. נמדד דרך הצמפיונס (כמו שמודדים בNFL גדולה , זה גם שני משחקים לא אחד , ובשני המשחקים שלו עד העונה הקבוצות שנגדו התעלו עליו.
      .
      כל עוד לך לא לוקח ליגת האלופות זה כישלון בטח לתקציב כזה.
      .
      מה לדעתך על פריז סן גרמן הם גם הצליחו ? הם לקחו אליפות ב20 הפרש .

     5. אנחנו בסוף מדברים על תוצאה לא על סגנון זה לא שירה אומנותית, ושם פפה נכשל, חצי מיליארד דולר הוא הוציא , ועדיין לא התקרב להניף את ליגת האלופות, בדיחה.

     6. תשמע, בכדורגל יש את העניין הזה, שאתה יכול לשכב על טוטנהאם משחק שלם ובסוף ה-VAR שולח אותך הביתה… (ושלא תבין לא נכון – שמחתי מאוד מההפסד של סיטי, לא סובל את השייחים שמשתלטים על הכדורגל)
      זה נכון שבסוף זה הכל מבן התוצאה, אבל גם לאיפויות ליגה יש הרבה משקל.
      אולי לא בגרמניה.
      אבל בספרד? עונה אחרי עונה למחוץ את ריאל מדריד, הגלקטיקוס של העולם?
      באנגליה? אתה רואה כמה כסף ואיזה שחקנים יש שם – שוב סיטי במצב לקחת אליפות, ונגד ליברפול בעונה מטורפת. זה לא מעט.
      פריז סן ז'רמן – מסכים, כי הליגה הצרפתית נהייתה בדיחה (כמו איטליה). הם באמת שמו הכל על הצ'מפיונס, בסוף הם גם ייקחו, בינתיים תן ליהנות מהכשלונות שלהם… ושוב – זה כדורגל. שוכבים על יונייטד משחק שלם ובסוף איזה דרדלה פנדל VAR שולח אותם הביתה, ואין משחק 7, או משחק 5, או משחק 3, להציל.

    3. אליפות ליגה הם לקחו לפניו ב1/3 מהתקציב שקילה , בארסה בלעדיו שולטת בליגה הספרדית ביד רמה, כמה אליפויות באיירן לקחו לפניו המטרה שלו תמיד בכל קבוצה שהגיע אליה הוא לקחת את ליגת האלופות ,ומה לעשות עד עכשיו הוא נכשל, סיטי לא הביאו אותו ובטח שלא הביאו לו תקציב כזה בשביל לקחת אליפות.

     1. מכל הליגות, היחידה שבינתיים לא התקלקלה זו האנגלית.
      יש שם 6 גדולות עם טונות של כסף, וסיפור האליפות שם הוא באמת ביג-דיל. סיטי, יונייטד, ליברפול, צ'לסקי, טוטנהאם וארסנל. וזה כשלא נדחפת לך פתאום איזה לסטר…
      ליברפול תוותר בלי למצמץ על הצ'מפיונס השנה, אם היית מבטיח לה סופסוף אליפות.

     2. פייקרס –
      1. לה ליגה זה הליגה הישראלית עם בארסה וריאל
      2. מסי הגיע לגמר מונדיאל והפסיד ההארכה לקבוצה מפלצתית. זה כמעט הכי רחוק שאפשר בנבחרת

     3. יש שני ענקיות מבחינת תקציב , יוניטד וסיטי כל השאר לא באותו לבל (לגבי ארסנל היא לא ענקית אפילו לא קרובה) , קלופ מאמן ענק לקח את דורטמונד וליברפול לגמר האלופות עם עשירית מהתקציב של גארדיולה גם המאמן של טוטנהאם פוטציני , אני רק חושב מה היה קורה אם קלופ היה מקבל חצי מיליארד, הייתה סוגר את האליפות עם פלומבה.

     4. לא צריך להמליץ לי על מסי, בעיני הוא מס' 1 אי פעם, ובהפרש עצום.
      להיפך – דווקא עניין המונדיאל מחזק את הטענה, שאין מה לעשות, טורנירי גביע הם כ"כ הפכפכים ואקרקאיים, קשה ללמוד רק מהם, או בעיקר מהם, על גדולה של שחקן או מאמן. גם בצ'מפיונס, ובטח במונדיאל.
      הנה, הנבחרות הכי גדולות בהיסטוריה נשארו בלי כלום – הולנד של קרויף, וברזיל של טלה סנטנה. למה? כי גרד מילר באיזה דרדלה, וכי פאולו רוסי, במשחק נתון אחד, וזהו. אבוד לך.
      ככה בדיוק מסי וגביע העולם שחמק ממנו. עם נבחרת חסרת צורה על הגב שלו

     5. טורניר עולמי יש כל 4 שנים, ליגת האלופות כל עונה טורניר עולמי יש משחק אחד עד הגמר בליגת האלופות שניים, גארדיולה 7 שנים נכשל

   1. זהההה באמת לא נתפש…
    לחשוב שראס דוראנט והארדם היו היום עם 5 אליפויות אן בי איי….
    טמטום שאין כדוגמתו הוויתור הזה על הארדן. אני בטוח שבלילה כשאף אחד לא רואה האוקייסים בוכים על חלב שנשפך…

    1. הארדן לא היה הופך להארדן עם היה נשאר באוקלהומה , ופרסטי הסתום לא ראה שראס אסון בפלייאוף 2012 (דוראנט היה מדהים מול מיאמי וקלע באחוזים מפגרים, ראס עדיין לקח יותר זריקות) והימר עליו.

 53. בטרייד המפוקפק מאוד על כריס פול, יוסטון ויתרה על לו וויליאמס, מונטרז הראל ופטריק בברלי
  ואם מישהו יחסר להם עכשיו במיוחד זה דווקא בברלי, הפיטבול

  1. או שלא כולם אייזיה תומאס… זה מנהג יפה ב-NBA שאחרי הקרב (הסדרה) מברכים אחד את השני. שום קשר לזה ש"כולם חברים אצל לברון"

    1. תסתכל על כל סדרה שנגמרת ששתי הקבוצות לוחצות ידיים ומתחבקות. זה קשקוש כמו התחרות הסמוייה שלך בין KD לקארי (שכל פעם משחקים ביחד וממשיכים לפרגן אחד לשני) ועוד כל מיני קונספירציות שאתה רושם לכל אורך הדרך לגבי כל מיני קבוצות ושחקנים

     1. כל העולם חוץ מחייכן ראו את זה אשתקד, אני פשוט ראיתי את זה באופן, השנה – כפי שכבר אמרתי בסוף משחק 4 בגמר בשנה שעברה – הם מעבר לזה, ותרשום עוד נבואה קטנה – לקיידי השנה יש רק מטרה אחת – לדאוג אישית שסטף יקבל את הפמב

     2. דה שוט פה אתה טועה ידידי בכל סיום סדרה מתחבקים ולוחצים ידיים גם מגיק ובירד עשו זאת, זה חלק מהקוד התנהגות הלא רשום, אתה לא זוכר כמה ירדו על דטרויט שלא הסכימו ללחוץ את הידיים לגורדן ולחבריו ?

  2. ולכן כולם מקבלים 50 מהרווח של בעל הבית… כולם נעשו מולטי-מיליונרים
   זה לא שחקני כדורסל מה שאתה רואה שם – זו קבוצת טייקונים צעירים, שמשחקים להנאתם במשחק של ילדים

    1. אין שום בעיה עם הטראש טור של ווסטברוק הבעיה שהוא לא יכול לכסות את זה במשחק מלא היה לו היכולת (כמו לאמביד לדוגמא), ווסטברוק זה כמו ילד קטן שמדבר ואז חוטף על הראש

כתיבת תגובה

סגירת תפריט