סיקור מוצ"ש סוער / צוות הופס

ערב של ארבעה משחקים שהסתיימו כולם בניצחונות של קבוצות החוץ. היום בצוות איתן ותומר.

ברוקלין נטס 108 (1) – פילדלפיה 76 112 (3)

את המנה הראשונה של הערב אפשר לחוות ישר מהמגרש, הנפלא של איל שלנו. תכנסו יש שם איש זקן עם שלט מצחיק:

ובקיצור הסיקסרס מנצחים משחק שהיה ברובו בשליטת הנטס בזכות משחק ענק של ג'ואל אמביד. ג'ימי באטלר וג'רד דאדלי הורחקו.

אמביד קלע 31 נקודות עם 16 ריבאונדים, 7 אסיסטים ו-6 חסימות. טוביאס האריס סיים עם 24 נקודות, 8 ריבאונדים ו-6 אסיסטים ובן סימונס הוסיף 15 נקודות עם 8 ריבאונדים ו-8 אסיסטים.

בנטס כריס לברט קלע 25 נקודות עם 6 אסיסטים ו-5 ריבאונדים כשג'רט אלן רושם 21 נקודות עם 8 ריבאונדים לצד 4 אסיסטים ודיאנג'לו ראסל קולע גם הוא 21 עם 7 אסיסטים ו-6 ריבאונדים. ספנסר דינווידי תרם 18 מהספסל.

סן אנטוניו ספרס (2) 103 – דנבר נאגטס (2) 117

הספרס הגיעו למשחק בידיעה שניצחון כאן יעניק להם באופן כמעט ודאי את הניצחון בסדרה בעוד שהנאגטס הגיעו למשחק במטרה לחזור לדנבר כששתי הקבוצות נמצאות עם שני ניצחונות באמתחתן.

הספרס נראו כקבוצה הטובה יותר לאורך כל הרבע הראשון כשאולדריג' ממטיר 13 נק' מתוך ה-34 שקלעה הקבוצה באותו הרבע לעומת 22 נקודות של דנבר. המגמה המשיכה גם במהלך הרבע השני כשעל אף שהספרס לא הצליחו להגדיל את הפער הם הצליחו לשמור עליו יציב לתקופה ממושכת. אולם לקראת סוף המחצית הראשונה הנאגטס יצאו לריצה בהובלת ניקולה יוקיץ' וג'מאל מארי, ועל אף הניסיונות החוזרים והנשנים של חניכיו של פופ לשנות מומנטום ולחזור להובלה הנאגטס הצליחו להפוך. 12.2 שניות לסיום הרבע השני קלע אולדריג' את הסל שקבע את תוצאת המחצית, והקבוצות ירדו אל חדרי ההלבשה כשהתוצאה עומדת על תיקו 54.

אל הרבע השלישי עלתה רק קבוצה אחת, האורחת. הספרס נראו חסרי אונים בזמן שדנבר המשיכה לרוץ בהתקפה ולשמור פשוט נהדר בהגנה, ובסיום אותו הרבע ההפרש כבר היה 12 לנאגטס. ברבע האחרון הנאגטס לא הפסיקו לרוץ כשלקראת סיום המשחק ההפרש כבר עמד על 19 לדנבר. סן אנטוניו עוד מזערה נזקים לקראת הסיום, אך לא הצליחה להפוך את התוצאה. 117:103 לנאגטס בסיום.

ניקולה יוקיץ' סיים עם 29 נק', 12 ריב' ו-8 אס' כשג'מאל מארי הוסיף 24 נק' ו-6 אס' בדנבר.

24 נק' ו-9 ריב' של למרקוס אולדריג' ו-19 נק', 5 אס' ו-5 ריב' של דמאר דרוזן לא הספיקו עבור הספרס.

 

דטרויט פיסטונס (0) 103 – מילווקי באקס (3) 119

למשך 16 דקות של כדורסל המשחק היה צמוד, ונראה היה שהפיסטונס מצליחים לנצל את הדחיפה מהקהל הביתי ולהיאבק בבאקס. ואז הבאקס התעוררו, והמשחק נגמר.

בסיום רבע ראשון די צמוד מילווקי הצליחה לייצר ריצה שהעניקה לה יתרון 8 בסיומו. אולם הפיסטונס לא אמרו נואש וחזרו די מהר בתחילת הרבע השני. הבאקס הזעיקו טיים אאוט, חזרו לרוץ ולפני שדטרויט הבינה מה קורה היתרון טיפס להפרש של 15 נק', ומזעור נזקים מינימלי של הקבוצה לקראת סיום המחצית לא מנע מהאורחים לרדת למחצית בידיעה שהמשחק תלוי אך ורק בהם החל מעכשיו. 67:54 לבאקס אחרי 24 דקות של כדורסל.

במחצית השנייה הבאקס המשיכו בדיוק מהיכן שהפסיקו. ההפרש המשיך וטיפס כשאוהדי הפיסטונס מבינים שקבוצתם ככל הנראה לא תנצח כאן. שיתוף פעולה נהדר בין כלל שחקני מילווקי בהגנה הקשה מאוד על המארחים כשמהעבר השני מילווקי רצה בכל הזדמנות שניתנה לה. אל הרבע הרביעי שתי הקבוצות עלו כאשר הבאקס נמצאים ביתרון 22 נק' הפרש והמשחק גמור. דטרויט עוד צמצמה את הפער לקראת הסיום, אך זה לא שינה דבר. 119:103 לבאקס בסיום.

קריס מידלטון, ברוק לופז ואריק בלדסו הובילו את הבאקס עם 20 נק', 8 ריב' ו-4 אס', 19 נק' ו-7 ריב' ו-19 נק', 6 ריב', 5 אס' ו-2 חט' בהתאמה.

בלייק גריפין סיים משחק אישי מצוין עם 27 נק', 7 ריב', 6 אס' ו-2 חט' אך שאר חבריו לקבוצה לא סייעו לו יתר על המידה והוא לבדו לא יכל להתמודד מול הבאקס.

יוטה ג'אז 101 (0) – יוסטון רוקטס 104 (3)

הסימפטיה של יוטה, הניצחון ליוסטון.

המשחק נפתח בסערה. תגרה בין קראודר והארדן, גורמים להרדם לשמור על גובר, ו-0-8 מהיר ליוטה. הרבע ממשיך באנרגיה מוטרפת של יוטה. אנרגיה שלא מגובה במספיק יכולת. יוסטון משנים את ההתקפה שלהם מהארדן מוד, לפול מוד. פול מוביל את ההתקפה ו-6 דקות להפסקה זה נקודה בלבד ליוטה.

יוטה ברבע של 4 מ-13 מעבר לקשת, לא מצליחה למנף את הלחץ העצום שהם מפעילים על הארדן ברבע הזה. קור הרוח של הזקן ברבע הזה, מסביר לי פעם נוספת, איזה שחקן עצום יש לנו כאן, ואיזה קבוצה מחושלת יוסטון שלו.

הארדן שומר הסנטרים, שובר השלשלאות, מטביע השלשות, מלך הטילים.

באמצע הרבע השני, הארדן חוזר למגרש ואיתו גובר. יוטה ממשיכים להוריד את גובר לפוסט מול הארדן. טקטיקה מעניינת שעובדת חלקית. גובר קולע לרוב, אבל זה לא נראה שזה מרגש את הזקן.

ארבע לסיום הרבע, יוסטון מוצאים שלוש דרכים שונות להרביץ למיטשל, והספסל של יוטה משתולל ומקבל טכנית. זה הפלייאוף!

זה נראה שיוטה נותנת את הכדורסל הכי טוב שהיא יכולה לתת מול ההגנה של יוסטון, עם רמות האנרגיה הכי גבוהות שקבוצה יכולה לבקש, וזה מספיק ליתרון מינימלי. לפחות להארדן יש עבירה שלישית 3 לסיום המחצית, ונראה שהשמירה האחורים שיוטה עושים על הארדן באמת מפריעה לו לשחק. 5+ למורמונים במחצית.

יוסטון, כמעט והייתה לכם בעיה.

המחצית השנייה נפתחת חזק בצד המורמוני, אבל יוסטון לא מוותרים, ונשארים צמודים כל הזמן. 3:41 לסיום השלישי, אוניל עוצר מתפרצת של הארדן בעבירה קשה. הזקן שוכב כמה רגעים על הפרקט ונאנק מכאבים כשאבטחה ופי ג'י חולון לידו. הוא קם, קולע את העונשין ומעלה את יוסטון ליתרון. התקפה אחר כך אוסטין ריברס על הרצפה. יוסטון לא מתקפלים, ואפילו נראים טוב יותר.

זה נגמר ב-2+ ליוטה בזכות כמה מהלכים וינטג' של קורבר הלא נגמר.

איפה הארדן?

8 לסיום המשחק ביתרון של 4 ליוסטון, אני קולט שהארדן עם 8 נקודות בלבד! לא הרגישו שלא הרגישו אותו כל המשחק.

סיום המשחק היה צמוד מאוד, עצבני, ומלווה בהמון פאולים שלא נשרקו. 2:30 לסיום אחרי עוד עבירה כואבת על הארדן, הפעם של גובר, והפער הוא 4+ לטילים. התקפה אחר כך, הארדן שוב על גובר והוא עושה את העבירה החמישית שלו. הוא מיד מגיב בשלשה וחיוך. בשלב הזה הוא כבר עם 20 נקודות אחרי שהוציא את העדשה של גובר מהעין של הענק הצרפתי.

אם בערב כזה מורמון לא מנצחים – זה כבר לא יקרה. 30 שניות לסיום, רוביו מכריח החטאה של הארדן עם השמירה האחורית המוזרה שלו. אבל גורדון עם ריבאונד גדול. האחרון מחמיץ הזדמנות לסגור סיפור מהקו, אבל כשל.

10 טיקים לסיום, כדור של יוטה להתקפה אחרונה. מיטשל, מצטיין המשחק עם 32 נקודות, מספיק להחמיץ שלשה פנויה לגמרי. פי ג'י חולון סוגר סיפור מהקו.

תזכרו איפה קראתם את זה – יוסטון בדרך לגמר הליגה.

לפוסט הזה יש 66 תגובות

 1. -דנבר תלויה לחלוטין במה שיתן מורי. יוקיץ את המנה שלו נותן פחות או יותר. מורי עם 3, 4, 10 נק=הפסד. מורי עם 20-30 נק=נצחון. הכסף של דנבר על הביטקוין הקנדי, הוא יקבע להיכן דנבר יגיעו והוא התקרה שלהם גם לשנים שיגיעו. עונה הבאה הוא חייב להתחיל להתפוצץ, נגמר עידן ההסתגלות והביישנות, הוא יהיה חייב להתחיל להיכנס לאולסטאר אם דנבר רוצה עתיד ורוד.

  -יוסטון לא יהיו בגמר הליגה כי בקרב האובססיבים VS האובססיבים ינצחו אלו עם היותר כשרון ושם יגיע לידי ביטוי אחד בשם קווין דוראנט שהינו שובר השיוויון. גולדן ינגבו בסוף אבל יהיה לפחות סידרה של 6 משחקים בעקבות הפציעה של קאזינס.

  – בקרוב יתחיל הדבר האמיתי בלי קבוצות גארבג' לסדרות של מלחמת עולם, במיוחד בצד המזרחי שזה הכי מסקרן אותי. רק שאמביד יהיה לנו בריא 100 אחוז.

  1. אם כולם ביוסטון בריאים הם יקחו את הקאפקייקס אפילו בלי ביתיות. הזקן רמה בפני עצמו, פול אפילו לא העלה הילוך עדיין ובאופן מפתיע נראה שהם הפכו ליותר עמוקים משנה שעברה. אני מהמר על גמר של רוקטס – באקס

 2. הפלייאוף מדגיש עוד יותר את פערי הרמה הבלתי נסבלים שיש בליגה.
  נגיד קבוצות כמו אינדיאנה ויוטה. כאלה ש"מחפות על חוסר הכישרון באופי ולחימה וקבוצתיות". בסוף רואים לאן ה"חיפוי" הזה מגיע. איכשהו לפייאוף, והדחה צפויה. ומה זה בכלל האתגר, "להגיע לפלייאוף"? כולה עוד 2 משחקי בית, והאמת, כבר במצב מבאס, לפני סוויפ. זהו. על זה להתאבד 82 משחקים בעונה??
  גם המשך הפלייאוף הוא סיפור די סגור מראש. פערי רמה בלתי נסבלים. נניח דנבר, קבוצה צעירה ומרעננת, עונה מדהימה, מקום 2, עוד ייצאו מהקרב עם הספרז ויתפלקו לגמר. ומה? אותו סיפור כמו אינדיאנה ויוטה – כולה עוד 2 משחקי בית, והדחה כואבת וצפויה. אז מה הפואנטה, בעצם?
  ב-NBA לא משחקים על שום דבר חוץ מאליפות, לכן כמעט כל הקבוצות הן תפאורה. אין ירידות, אין מפעלים מקבילים ששווה להילחם על מקומות 2-5 נגיד. יש בונוס קטן שנקרא דראפט לקבוצות גרועות – ובהתאם, שליש מהליגה מפסיקה לשחק מאמצע העונה.
  הכישלון הגדול של הפלייאוף הוא סדרת הטוב מ-7, שמחסלת לגמרי את כל העניין שנשאר. נגיד יוטה-יוסטון במשחק נוק-אאוט, הוא נגיד, הטוב מ-3. הנה סיכוי למשהו. הטוב מ-7? בחלומות. סתם להעביר זמן.
  סדרות הטוב מ-7 זה מוות לליגה, והדרך הכי קטלנית להנציח את פערי הרמה (שנוצרו גם בזכות "תקרה רכה"). ל-NBA לא טוב, מה שעשה טוב למונדיאל, לצ'מפיונס (הליגה המרתקת בעולם), לטורניר המכללות, לפלייאוף ה-NFL.
  מה, פילדלפיה עלתה עם אפס אחוז נגד בריידי בסופרבול?
  קרואטיה עלתה עם אפס אחוז נגד צרפת?
  דיוק לא יכולה להפסיד?
  אתלטיקו, יובנטוס, ברצלונה, ריאל, יונייטד, סיטי – למישהי מובטח משהו? אפילו איאקס יכולה לקחת הכל השנה.
  אבל ב-NBA, תעלה דנבר לגמר המערב, הטוב מ-7. סיכוי לנצח? אפס עגול. אפס. וזה בדיוק המספר של כישלון מוחלט.

  1. אתה חושב יותר מדי על הסוף. הנב"א זה כמו החיים והסוף הוא מר ועגום. אז אסור להסתכל רק על התוצאה הסופית אלא גם על הדרך.
   סדרה ארוכה של 7 משחקים נותנת לנו דרך ארוכה להשתעשע במחשבה שמשהו יכול לקרות
   🙁

  2. השאלה מי יצפה באייאקס טוטנאהם לעומת יובה סיטי. הרבה פחות.

   האם אתה רוצה הפתעות ולתת "סיכוי לקטנות" או שאתה רוצה לבחון מי באמת הכי טובה (סידרה של הטוב מ-7 נותנת חותמת מי הכי טובה) וקרבות גלדיאטורים עם רייטינג שיא ומקסום רווחים.

   אם הנטס הייתה עוברת את פילי בסגנון נוק אאוט למשל והייתה חוטפת בלואו אאוט מטורנטו היה מעניין ומספק? או שעדיף הטוב מ-7 מבין פילי והראפס לסידרה עם רייטינג גבוה?

   תחרות? כל הליגות בעולם לא תחרותיות. ספרד? אנגליה? איטליה? צרפת? גרמניה? יודעים שיש מועדון מצומצם של 1-2 קבוצות. אז לא ישחקו? הפתעות קורות אחת ל…דטרויט לא נתנו 4-1 לקובי ושאק? ההיט לא ניגבו את המאבס? המאבס לא ניגבו את לברון? הספרס לא ניגבו את לברון?
   הכל בסוף משתנה, גולדן לא יהיו לעד הקיץ או קיץ הבא והם מתפרקים. גם בארסה בשיא זכתה בכל התארים שנים אז לא ניתן לה לשחק?

   תקרת שכר גמישה מסכים איתך שזה חרטא וצריך לעשות תקרה קשיחה בלי פעלולים חשבונאיים וכל מיני חוזים מבוסבכים ושטויות. תקרה עד סכום מסויים שאין אפשרות לעבור אותה בשום אופן אבל אז הליגה תפסיד כסף מהקנסות שהקבוצה משלמת ולכן כמו הפיירפליי בכדורגל זה ישאר בגדר בדיחה.

   אני אישית בעד קרבות גלדיאטורים ופחות אייאקס טוטנאם או מונאקו פורטו. צרפת קרואטיה היה חלש וצפוי, הייתי מחליף את הקרואטים בנבחרת יותר איכותית.

   תן לי בכדורגל סופר ליגה של 20 קבוצות ביבשת וכל יתלר הליגות לא מענין אותי, מה אכפת לי ממילוול?

   1. טועה בענק.
    סיטי ממש לא מעניינת אף אחד.
    יש יותר אוהדים בארץ ובעולם לטוטנהאם.
    ואיאקס משחקים את הכדורגל הכי מרגש באירופה.

  3. מסכים שסדרות הטוב מ-7 מפחיתות משמעותית את הסיכויים לסינדרלות.
   הנה, שנה שעברה יוסטון היו ביתרון 3-2 על הווריורס רק כדיי לאבד את פול ואת הסדרה.
   בהנחה ש-2 הקבוצות ייפגשו בקרוב בחצי הגמר, והפעם עם יתרון ביתיות לווריורס, הסיכויים להפתעה של הרוקטס בסדרת הטוב מ-7 בהחלט נמוכים.
   מצד שני, סדרת הטוב מ-3 זה מוגזם. בסוף אתה כן רוצה לתת יתרון מסוים לקבוצה שבמשך 82 משחקים היתה דומיננטית יותר, והטוב מ-3 זה מקפח מדיי.
   צריך לדעתי להחזיר את הטוב מ-5 לסדרות הסיבוב הראשון (כפי שהיה עד 2002), ואולי להרחיב את זה גם לסמי-פיינלס.
   .
   לא מסכים איתך על זה שלקבוצות כמו יוטה ואינדי ההגעה לפלייאוף לא תורמת. ברור שהאליפות היא המטרה, אבל גם בפלייאוף בו אתה מפסיד מהר, יש שכר לימוד.
   תראה את הווריורס – ב-2013 הודחו בחצי הגמר מול הספרס, ושנה לאחר מכן הודחו בסיבוב הראשון מול הקליפרס.
   שנה לאחר מכן, עם קר במקום ג׳קסון על הקווים, וכשמרבית הסגל נשאר זהה אך עם שנתיים ניסיון בפלייאוף, הם זכו באליפות.
   אני בטוח שלולא היו צוברים את ניסיון הפלייאוף החשוב שנתיים קודם, הם לא היו הולכים עד הסוף ב-2015.
   אולי דנבר יוכיחו שאני טועה בסוף, אבל לדעתי בדיוק בגלל חוסר הניסיון שלהם בפלייאוף, הם מוגבלים עד לגמר המערב השנה. אבל שנה הבאה? השמים הם הגבןל.

  4. אם היינו צופים בזה רק בשביל התוצאה הסופית אז אתה קצת צודק.
   אבל אני צופה פלייאוף מתוח שיושב לראות קרבות כדורסל שיש בהם הכל – קבוצתית, עליות וירידות, מומנטום, כישרון, מהלכי האסל, אוהדים, שחמט מאמנים, השתנות של קבוצה ממשחק למשחק, דם, יזע ודמעות.
   מת על זה.

   תנו לי כמה שיותר, גם הטוב מ9 סבבה לי.

  5. פשוט לא מסכים איתך,
   אם אולדיפו לא נפצע הסדרה של אינדיאנה הרבה יותר צמודה.
   הנבא זה לא ליגת העל בישראל ששם עושים פיינל פור או שני משחקים בשביל "לנצח" את מכבי … ומשנים שיטה כל שנתיים.
   יש גם חשיבות להיסטוריה, אם תתחיל לשנות את מבנה הליגה / הפלייאוף כל שנתיים אז אינטרסנטים שונים ינצלו את זה לטובתם.
   כבר היו סדרות סיבוב ראשון מעולות שהלכו למשחק 7 .
   מתח ? תשאל כל אחד בגולדן סטייט כמה מתח היה שנה שעברה מול יוסטון… לפני שלוש מול אוקלהומה…או בגמר מול קליבלנד…
   עבדת קשה 82 משחקים, השקעת יותר בשחקנים – אתה באמת חושב שמוצדק לתת לזה שהשקיע פחות והוא פחות טוב ממך סיכוי של משחק אחד בשם "מתח" ?
   נכון, יש דברים שצריך לתקן – תקרה קשיחה, קנסות או סנקציות על טנקינג מכוון (ע"ע "התהליך"… )
   אבל בגדול המוצר טוב. כולנו צופים במשחקים ונהנים. בניהול נכון לכולם יש סיכוי להגיע לאליפות או לפחות להתמודד בגמר. וכל הקבוצות מרוויחות.
   בנוסף, רשמו לך כבר על חשיבות הנסיוןן בפליאוף לקבוצות ששיחקו "כולה" 2 משחקי בית…

   1. אני חושב שהשיטה החדשה בהגרלה של הדראפט די הוציאה את העוקץ מכל הטאנקיג שהיה נהוג עד עכשיו. קבוצות אומנם עדיין לא לגמרי הפנימו את זה אבל אנחנו כבר אחרי העידן של 25% לראשונה מהסוף 19.9 לשניה וכ"ה. ההבדל היום בין לסיים באטום 5 למקום אחרון הוא בדיוק 3.5% בסיכויים להרים את הבחירה הראשונה.

  6. באמת, מה שווה להתאמץ, להתחרות, לנסות, להכשל בד"כ ולפעמים להצליח.
   זה לא שווה כלום. או אלופים או זבלים. או צל"ש או טר"ש או סיירת או ניירת.
   אמר לו אוהד הכורסא בעודו מזפזפ בין 8 ערוצי ספורט בו זמנית.

  7. נו באמת. איזו השוואה מופרכת- צ'מפיונס ליג ונ.ב.א.
   כאילו דה.
   משחק אחד? השתגעת? תראה בליגה הקיקיונית של ישראל איזו בדיחה זה הפיינל פור.
   בכדורסל יש סדרות. נקודה. משחק אחד שפתאום מאן דהוא מעקם את הקרסול או יוצא ב-6 עבירות זה לא הוגן.
   תראה את הסדרה בין ברוקלין לפילי, בין פורטלנד ל-okc. תיזכר בסדרות בין שיקגו לניקס, בין הספרס לדאלאס, בין פיניקס ליוסטון. מה אתה מקשקש על משחק אחד??
   אין ירידות? מה אתה אומר. ב-nfl וב-mlb יש ירידות?
   .
   בקיצור, תהנה לך עם הצ'מפיונס וכל הפנדלים וה-var וה-shmar ותשאיר לנו את פלייאוף ה-נ.ב.א בדיוק כמו שהוא (או.קיי, מקסימום הטוב מ-5 בסיבוב הראשון, בזה יש הגיון).

  8. נקודה חשובה
   האמת, שאני מעדיף את השיטה בנבא, על ליגת האלופות ובטח על המונדיאל. הפתעות זה נחמד, אבל שחצי בראקט במונדיאל זה שבדיה, רוסיה, דנמרק, שוייץ, אנגליה וקרואטיה, זה פוגם בעניין. עדיף בעיני שיטה שהטובים בדרך כלל עוברים, עם סיכוי קטן להפתעה. יש בזה משהו יותר רציני

 3. סיקור נהדר חברים. ניצחון גדול שמראה על אופי בדנבר. החמישייה עם קרייג לא הייתה משהו רוב העונה אבל השתלמה היום והסדרה שם נפתחה מחדש. יוטה סגרה טוב את הארדן סוף סוף אבל זה לא הספיק, והרוקטס יכולים להגיע לגמר. טוב שגריפין חזר למרות שהסדרה שם גמורה.

 4. סיקור נהדר ,תודה.
  ראיתי רק את שני המשחקים המוקדמים, בראשון אמביד פשוט השתלט על המגרש בשני הצדדים ובעיקר אחרי ההרחקה של באטלר. פילי חנקו את ברוקלין בהגנה ברבע הרביעי. בדנבר כמו שכתבו מעלי שמחו לקבל לשם שינוי את מורי לאורך משחק שלם, השינוי בחמישייה עשה טוב לבארטון שנראה שהרגיש בנוח לשחק עם היחידה השנייה הלילה ובכלל הספסל של דנבר זה תוספת כוח רצינית בסדרה הזו.
  אצל הספרס לעומת זאת הרבה פחות, איה בלינלי ובארטנס בסדרה? מילס היום פעם ראשונה שממש הופיע לפחות התקפית לסדרה… הספרס חייבים למצוא פתרונות לקליעה משלוש של דנבר. למרות המשחק היום אני עדיין דבק ההימור שלי על הספרס בשבעה

 5. האובססיביים בדרך לגמר הליגה כמו שאני רקדן בלט . לא בכל סדרה מחכה קבוצה עם התקפה כל כך גרועה כמו המורמונים , ובוודאי לא בחצי גמר המערב.
  חבל רק שאצטרך לחזות בעוד זמן קצר בסדרה נוספת של עינוי סיני שמספק השיקוצון המזוקן , במפגן הכדורסל הדוחה ביותר שזכור לי מאז התחלתי לצפות ב-NBA .

 6. תודה חברים.
  יוסטון מפחידים מאוד והשאלה היא האם הזיכרון משנה שעברה + ההמשכיות ביכולת של יוסטון זה מה שצריכים באוקלנד בשביל להעלות את ההילוכים למקסימום שהם יכולים (שנה שעברה הם לא נתנו את המקסימום שלהם בסדרה מול יוסטון) אני מחכה לסדרה לפנתאון – לא פחות משנה שעברה.

 7. בפריוויו אמרתי שהכל תלוי בשני שחקני דנוור יוקיץ ומארי.
  אז יוקיץ שדי בוטל במשחקים האחרונים חזר לגודלו הטבעי.
  ג'מיל היה טוב. כששני אלה משחקים טוב גם אלדריג' וגם דה פרוזן לא יושיעו…

 8. זה רק אני או שיאניס לא מוזכר אפילו פעם אחת (גם לא בסטטיסטיקות) בסיקור של באקס-פסיטונס?

  לא אומר את זה כביקורת למסקר למען הסר ספק, רק תופס אותי בהפתעה שהאמ וי פי לעתיד של הליגה…

  לא ראיתי אף אחד מהמשחקים בסדרה הזו, אבל עצם זה שיאניס לא מוזכר פעם אחת בסיקור המשחק באתר אן בי אי המוביל בישראל (למרות הטרולים שמתרבים מיום ליום, או שכולם אותו הטרול) אומר הרבה על הסדרה ועל מילווקי..

  1. גריפין נתן הגנה מדהימה על יאניס. שחקן נפלא שנאלץ להתבזבז בחור של דטרויט. החוזה המפלצתי שלו לא שווה לאף קבוצה כמעט, אולי ביוטה יכול להיות מעניין. אני מקווה שגריפין יבין את זה בשלב מסוים ויחפש קבוצה נורמלית, גם במחיר ויתור על הסופר-מקס.
   נ.ב. יאניס סיים עם 14 ו-10 ב-5/13 מהשדה ו-5 עבירות…

   1. דנבר, אינדי, נטס, יוטה, פורטלנד מתאימות מאד לבלייק וכדאי להן להמר עליו, זה לא שיגיע מישהו אחר אליהן הקיץ. הכי בא לי לראות אותו בדנבר.

 9. דנבר-ספרס זו הסידרה שהכי כואבת לעיניים פשוט קבוצות גרועות עם מאמן מצויין בצד של דנבר.
  יוטה לא בכל יום מקבלים את ווסטבריק סיבוב ראשון,
  במזרח
  ברוק לופז עושה מדרמונד נקניקיות.
  איך בדטרויט בנו את כל הפרנצ'יז על שחקן גרוע כמו דרמונד.
  והכי מאכזב שגריפין מתבזבז בחור הזה.

 10. אחחח..דרוזן, דרוזן….יהיה כבר איזה פלייאוף שתגיע אליו ??????????????????
  למרקוס אולדריג' הוא סוס עייף
  פאטי מילס הפך מרוצח קר ושקט לדינגו אוסטרלי רצוץ

  דנבר פשוט בלוף אבל ביום שהשלשות נכנסות ככה אין לספרס מה לחפש במשחק.

  ועדיין הכל פתוח 🙂

  1. שייתן כל משחק 3 רבעים בלי סל שדה, כל עוד הסלים נכנסים ברבע הרביעי כפי שהיה הלילה.
   עדיף מאשר הסיטואציה ההפוכה..

 11. אני לא יודע למה אבל אם יש שחקן שאני לא יכול לסבול אבל ממש לא יכול לסבול זה דרוזן,המשחק שלו דוחה אותי הוא עצמו מביא לי את הקריזה משהו בו פשוט מביא לי עצבים,בשנתיים האחרונות עוד איכשהו הרגשתי עצוב בשבילו שהוא התייבש על הספסל בגלל שהוא לא היה פקטור מול לברון ושות',אבל אתמול ברגע שהוא התעצבן וזרק את הכדור לכיוון השופט והורחק נהנתי מכל רגע,והכי מצחיק זה לראות את פופ אוכל את עצמו מבפנים רוצה לחנוק את דרוזן אבל הוא פשוט לא יכול להגיד לו כלום כי הוא דובון איכפת לי רגיש שיעלב ורק השנה הוא בא בטרייד שפופ רצה.
  ………

  בכלל מישהו מוכן להסביר למה אולדריג' שהיה מצויין אתמול לא שיחק ברבע ה4??, עוד פעם פופ עושה סידרת חינוך או שאולדריג' סוחב איזושהי פציעה?
  ……….

  אחת הטעויות הכי גדולות בחלון ההעברות האחרון זה שיוטה לא התעקשה מספיק להביא את מייק קונלי,ממפיס לא ביקשו יותר מידי ויוטה פשוט הייתה קמצנית,לראות את ההתקפה שלהם אתמול היה פשוט כואב,מיטשל הוא מלהיב והכל אבל הוא פשוט צ'אקר,חוץ ממנו אי אפשר לסמוך על אף אחד בקבוצה,רוביו התאים את עצמו לחג ונראה כמו מכת חושך,גוברט שוב פעם אותו סיפור,הפעם הוא היה טוב בצד ההגנתי אבל 4 זריקות!!! על ההגנה שלו לא משלמים 27 מיליון לשנה,התיקרה של יוטה ברורה וחבל כי היא נראית קבוצה שלא מוכנה לקחת סיכונים בכדי להשתפר,ועד שהיא תחליט לעשות משהו כל שאר הקבוצות במערב יפתחו פער ממנה.

 12. פילדלפיה לקחו בפוקס מארץ הפוקסים..אם לא גי. גי רדיק והשלשה שהכניס משום מקום כדקה לסיום כל הסיפור היה נראה אחרת..הם רדפו אחרי ברוקלין כל המשחק והגמדים של הנטס. אשכרה גמדים ..הובילו בגאון הודות לסלים משוגעים של הגארדים הזריזים . בהגנה עבדו כולם קשה מאוד לפעמים ראית שלושה סוגרים את אמביד הכבד. ועם זאת המזל הלך עם הענקים והזריקה האחרונה של רראסל הלכה החוצה .
  לעניות דעתי . ה76 יסגרו את העונה באפסט גדול בסיבוב הבא. אין להם באמת הרבה מה למכור . סימונס משחק בשחצנות אמביד עושה טובה שנכנס לפוסט..באסה

 13. תודה על הסיקור.
  1. ברוקלין פספסו הזדמנות ענקית, עם קבלת החלטות רעה ברבע הרביעי ואמביד שהיה פשוט בלתי עציר – יש בו את העוצמה של שאק, אבל עם יותר ורסטיליות – יכול להיות שחקן היסטורי אם יהיה בריא, טפו טפו.
  2. פופ גאון מוציא מהקבוצה הזו את המקסימום, אבל הכדורסל של סן אנטוניו קשה לצפייה. בעיקר פטי מילס שמשחק בפראות במקום להירגע ולחשוב.
  3. מי שלקח את הריבאונד המכריע ביוסטון זה לדעתי טאקר, שהיה ענק בסיום. יוסטון נראו רע, ואם את זה יוטה לא ניצחו אז באמת קשה לראות אותם נמנעים מסוויפ. קבוצה שחייבת לעשות שינוי בקיץ, אחרת תמשיך לדשדש בבינוניות.

 14. תודה רבה על הסיקור.
  פילי-ברוקלין משחק פלייאוף כהלכתו שהיה בו הכל כולל הכל. במקום השופטים הייתי מסתפק בטכניות ללא הרחקה, אבל אי אפשר להגיד שזה מפתיע שהחליטו להרחיק.
  ראיתי גם את הרבע הרביעי בין יוסטון ליוטה. הארדן היה מעולה ברבע הזה.
  ספרס-דנבר- לא תפסה אותי הסדרה הזו. יותר מדי דרוזנים וכאלה כנראה. אולי גיים 5 נעשה מאמץ..
  .
  אין ספק שהשנה שלב חצי הגמר הולך להיות הטוב ביותר מזה שנים. המזרח סופר מרתק ובמערב יהיה הגמר האמיתי.

 15. עוד כמה מסקנות אחרי שיצא לי לראות את הגרסה המקוצרת של המשחקים:

  משחק באמת ענק של אמביד. היה בכל מקום. אחת ההופעות הגדולות של סנטר בפלייאוף בשנים האחרונות. סימונס פחות הורגש בלעדיו ואולי הפרדה ביניהם תעשה טוב לפילדלפיה – דקות של אמביד ובאטלר ודקות של סימונס והאריס, מעבר לחמישייה שתפתח ותסגור משחקים. האריס שמר ממש טוב על לברט, סימן מעניין להמשך. כנ"ל סימונס מול ראסל.

  דנבר הצליחה להחביא את מארי על פורבס, לכן שמרו טוב בהרבה. משהו חשוב למשחקים 5-7. דרוזן, אגב, נותן פלייאוף מעולה מתחת לראדאר. ההגנה של הנאגטס עבדה, אבל הספרס לא יזרקו לבנים כאלה במשחק 6 בבית.

  טוב שגריפין חזר. נתן משחק ממש טוב. ברוק לופז סיים שוב עם +/- פסיכי. זה כנראה יגמר בסוויפ, אז אין משהו מעניין במיוחד.

  הארדן עם 0 מ-10 כשרויס אוניל שמר עליו. השינוי בחמישייה של יוטה עבד טוב, חבל שחיכו איתו שני משחקים. השילוב של פייבורס וגובר לא באמת עובד בפלייאוף.

  1. בקשר למשפט הסיום –
   שנה שעברה יוטה לקחו את המשחק היחיד שלהם על הגב של תצוגה הגנתית מעולה של אקסום על הארדן.
   רויס אוניל יותר מראוי לרשת את הפוטנציאל של האוסטרלי הפצוע.

 16. אני מזהיר מראש
  עקב התרבות התמימים באתר אני מתכוון לנצל את נשק ה"אמרתי לכם"
  לאחר הנצחון של הוורויורס
  בצורה קיצונית

 17. אני אבוא לעזרת הקהל
  שלא תתטעו לחשוב הארדן סיים עם 3/20 מהשדה
  יוסטון ניצחו למרות הזקן לא בזכות הזקן
  הסיבה היא שיוטה הם פחים

  1. כמה נוח לאהוד קבוצה עם 2 mvp’s ו-4 אולסטארים, ולהיות יהיר ובטוח כל-כך בניצחון.
   אין פה אף אחד שהכתיר את יוסטון כפייבוריטים מולכם, אבל בהחלט כדאי לך ולשאר האוהדים של הווריורס לא להתפלא יותר מדיי אם השנה הם יפסיקו לשחק באמצע מאי.

  2. רפיקי חמוד, בן כמה אתה?
   אם מתחת ל-18 אז יופי, מזל טוב, וזה יעבור.
   אם מעל 18, אחי, תתחיל להתאפס על החיים. וקודם כל תחליף את התמונה של המתלהבת. די נו. תתבגר.

   1. עכשיו אתה גם אובססיבי לגבי גיל המגיבים? בן כמה אתה? או שאתה לא סופר את השנים במוסד הפסיכיאטרי?
    יש משהו שעוד לא הפכת לאובססיה סומסום?
    איך מתייחסים אליך במוסד הסגור? מטפלים בפיצול האישיות? מנסים לתקן נרקיסיזם? או שויתרו ומעדיפים לחשמל לך את הביצים כל יום בשביל הכיף? מאז שקיצצו בארץ כל סימן של מדינת רווחה מעדיפים במוסדות האלו להשקיע את כוחם באלו שיש להם עוד סיכוי להינצל.

    1. יאיר נתניהו התחיל להגיב פה?
     גיי? המחלקה הסגורה? מה עם הפלאפון האיראני???
     "מעדיפים לחשמל לך את הביצים", הו הו הו, כמה שנון ומעליב מי שכותב דברים כאלה. גאון!!! גאון אמיתי. המיטב של הטוקבק העברי, כאן בשידור חי.
     גיי! אוכל בתחת! אגזוזן! משוגע! לחשמל ביצים! מוסדות רווחה! שמע אתה מבריק, חבל שאת כל הברק הזה אתה מבזבז כאן.
     אולי תמצא תרופה לסרטן? תמציא נשק חדש? תכנון ערים חכמות? פתרון משבר האקלים? אתה מתבזבז כאן, סומסום גיי. אולי סתם עדיף שתעשה משהו עם החיים שלך, אידיוט, חיים חסרי עתיד, עלובים, חיים של סמרטוט, במקום לפזר זבל וטמטום. לך תנסה לעשות משהו, אולי זה לא אבוד.
     בינתיים אתה יוצא מדעתך מרוב כעס, זה ברור. אחרת למה אתה מזנק הנה כדי לקלל? הרבה כעס, אין מה לעשות בחיים, נותר רק לקלל כמו אידיוט, ועוד איפה. באתר נידח.
     לך תירגע במקלחת קרה ופיסת סבון, מר גיי. והעיקר, תתרחק מאנשים צעירים. עדיף, לכולם.

    2. ובלהתרחק מאנשים צעירים, הכוונה לא רק לילדים שלך, שלא יהיו לעולם, תודה לאל. נשים יודעות למה. הכוונה לאנשים צעירים, בכלל. תתרחק.

  1. בשביל זה לא צריך מדריך,תביא את הבובה של הכלב על הדשבורדוזה אותו דבר, רק שפה לברון זה שנוהג ברכב.

 18. חזרתי משבוע בחו"ל שלא יכולתי לראות כמעט תקצירים. דבר ראשון שמתי כמה משחקים של יוסטון, כדי לראות את הארדן, גאון בפעולה, ולא שאני אוהד של יוסטון הבן אדם מזכיר את מסי בהטעיות הגוף שלו ושולט לגמרי במגן. צריך להמציא הגנה מיוחדת בשבילו עם אחד ששומר בצד ומאחוריו, ושניים שסוגרים באזורית. בסיבוב הבא גולדן יבואו להוכיח וינצחו ב 5 או 6 משחקים. אני הולך על 6, כי גולדן מבינים מה הליגה רוצה, וכל משחק כזה הוא פצצת רייטינג, יותר מכל סדרה אחרת, ויש לי הרבה כבוד למה שהולך להגיע בחצאי הגמר במזרח

 19. חבל על הנטס, קבוצה מלהיבה, אבל עשו את שלהם. בינתיים זו סדרת 2-2 קלאסית שהפכה ל 3-1 בשל חוסר נסיון פלייאוף של ברוקלין (מי היה מאמין שפילי תיראה כמו קבוצה עם נסיון פלייאוף עדיף על מישהו).
  את פילי קשה לחזות, קצת כמו אוק' , אז מול טורונטו הייתי הולך על הקנדים, אבל הכל יכול לקרות עם ההתלהבות של פילי. אגב, גם הנטס עוד לא גמורים השנה, ולעונות הבאות, העתיד פתוח

  1. נוסע בעיניי הגיעו לפלייאוף עם מטרה להכניס כמה שיותר דברים למצגת הפיץ' בשוק השחקנים החופשי.
   במטרה הזו, הם עומדים ובגדול.

 20. תודה איתן על סקירה יעילה וכוללת.
  לא הייתי מאמין בחיים שיוסטון מסוגלת לנצח עם ערב כזה של הארדן. השאלה היא אם זה סימן לבאות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט