הת'אנדר, הפייסרס ינסו לחזור לחיים והרפטורס להחזיר את הביתיות ביום שישי הענק! / דור בלוך

הת'אנדר, הפייסרס ינסו לחזור לחיים והרפטורס להחזיר את הביתיות ביום שישי הענק! / דור בלוך

חג אביב שמח לכל משפחת הופס, מאחל לכם חירות, אושר, בריאות והנאה ממשפחתכם, כי את כל היתר עולם הספורט כבר העניק לנו בשבועות האחרונים. פלייאוף ה-NBA נפתח עם כל מה שאפשר לבקש – מהפכים, הפתעות, התרסקויות של כוכבים גדולים ותצוגות הרואיות של אחרים, אבל בסופו של דבר כמו שכמעט תמיד קורה דומה שהדברים מתיישרים.

פילדלפיה חזרה לכיסא הנהג מול ברוקלין, וטורונטו צפויה לעשות זאת הלילה. גולדן סטייט לקחה את הביתיות בחזרה בקלילות מול הקליפרס, מה שמשאיר לנו, כמו שלמעשה מרבית הפרשנים צפו מראש, שתי סדרות תחרותיות ממש ושתיהן מגיעות אלינו מהמערב – סן אנטוניו שמרה על הביתיות אחרי משחק שלוש מול דנבר, ואוקלהומה תנסה לחזור לחיים מול פורטלנד במשחק המרכזי של הלילה.

אז בואו ניגש לאקשן!

אורלנדו מג'יק (1) – טורונטו רפטורס (1) 2:00:

אורלנדו עשתה את שלה לעונה זאת ויותר מכך.

עצם העלייה של המג'יק לפלייאוף היא הישג, וחשוב מכך יש לה בסיס צעיר ומוכשר שעם המהלכים הנכונים יכול להפוך אותם לקבוצה נחמדה מאוד בואכה כוח במזרח בהתבסס על הקו הקדמי של גורדון את ווצ'ביץ'.

הניצחון במשחק הראשון בטורונטו היה כבר סנסציה של ממש, אבל במשחק השני טורונטו הראתה את עליונותה המוחלטת ודרסה את המג'יק כצפוי. ההבדל העיקרי בין המשחקים? איבודי הכדור. טורונטו העלתה הילוך הגנתית במשחק מספר 2 וכפתה 17 איבודים על אורלנדו בעוד היא עצמה מאבדת 7 בלבד במשחק בו שלטה לחלוטין. קוואי לנארד השתולל עם 37 נקודות שלא השאירו סיכוי למג'יק. במשחק הראשון לעומת זאת כמות איבודי הכדור הייתה מאוזנת, מה שאפשר למג'יק לרוץ ולהישאר במשחק.

ההבדל ההגנתי בין שני המשחקים בא לידי ביטוי גם באחוזי הקליעה של המג'יק שירדו מ-48% ל-26% מחוץ לקשת במעבר בין שני המשחקים. ואחרי כל זה לשתי הקבוצות יש עדיין דיי הרבה אפסייד לעומת מה שהן הראו עד כה בסדרה.

באורלנדו, ניקולה ווצ'ביץ' עדיין לא מצא את הדרך לבוא לידי ביטוי כשהוא קולע רק 8 נקודות למשחק. בצד השני הרפטורס קלעו בשני המשחקים סביב ה-30% כאשר קייל לאורי קולע 20% מחוץ לקשת ב-5 זריקות בלבד בשני המשחקים.

אם כן נרשום לעצמנו – אם טורונטו משחקת הגנה סבירה ושומרת על הכדור לאורלנדו אין שום סיכוי כאן, בית או חוץ, הסדרה הזאת והתמשכותה תלויה לחלוטין בקנדים. אפילו אם ההתקפה של אורלנדו תמצא את עצמה בדומה למשחק הראשון, שיפור קל באחוזי הקליעה של טורונטו, תרחיש סביר לחלוטין לקבוצה בה משחקים לאונרד, לאורי ודני גרין לא ישאיר כל סיכוי למג'יק.

הימור: טורונטו ב-15.

אינדיאנה פייסרס (0) – בוסטון סלטיקס (2) 3:30 (ספורט 5):

עוד קבוצה שעשתה את שלה ויותר מכך העונה היא אינדיאנה פייסרס, אבל במקרה של הפייסרס לעולם לא נדע מה עוד הקבוצה הזאת יכלה לעשות. היא אומנם הצליחה להחזיק מעמד ולסיים במקום מכובד לאחר פציעתו של אולדיפו, אבל מה שנהיה ברור מאוד לקראת סוף העונה, וביתר שאת בשני המשחקים הראשונים מול הסלטיקס הוא שבהיעדרו של הגארד האקספולסיבי, לפייסרס פשוט אין התקפה לשחק ברמות האלה.

ההתקפה של הפייסרס הייתה מזעזעת בשני המשחקים על אף שבמשחק הראשון הם קלעו 74 ובשני 91. ההבדל העיקרי בין המשחקים היה בויאן בוגדנוביץ' שסומן לפני הסדרה כפוטנציאל ההתקפי המשמעותי ביותר של הפייסרס. אחרי משחק ראשון פאסיבי מאוד של 12 נקודות, היה ברור במשחק השני שבוגדנוביץ' מבין שאם ההתקפה לא תבוא ממנו היא לא תבוא בכלל והוא זרק 21 פעמים לעומת 11 במשחק הראשון בדרך ל-23 נקודות.

שני הניצחונות בשני המשחקים הראשונים עלולים לטשטש מעט אמת מטרידה לגבי בוסטון – היא ממשיכה לשחק כדורסל נורא. האופנסיב רייטינג שלהם מדורג במקום ה-12 בפלייאוף הזה (של אינדיאנה 16), וזה מול אחת הקבוצות החלשות בפלייאוף כולו. יחס אסיסטים איבודים במקום ה-14, EFG במקום ה-11 והסיבה לכך זועקת מהנתונים.

הסלטיקס הם הקבוצה השנייה בשיעור מהלכי הבידוד מתוך סך המהלכים שביצעה, והיא במקום הרביעי מהסוף בכמות הנקודות שהיא מוציאה מהמהלכים האלה, בעוד בהשוואה מהלכי הפיק אנד רול, בהם היא הקבוצה הרביעית הכי יעילה בליגה, משמשים אותה כשליש מהפעמים.

ואם נהיה עוד יותר ספציפיים אז נסתכל על קיירי ארווינג וטייטום, הממוקמים במקום ה-2 והשלישי באחוז המהלכים שבהם הלכו לבידודים. בעוד קיירי עושה זאת ביעילות סבירה (1.23 נקודות למהלך, מעט פחות מדניס שרודר ודונובן מיטשל, מעט יותר מדמיאן לילארד וספנסר דינווידי), טייטום לגמרי לא בכיוון עם 0.4 נקודות למהלך. עבור טייטום הנתונים האלה מסמנים זינוק של כ-10% באחוז המהלכים בהם הלך לבידוד וצניחה של 0.5 נקודות למשחק ביעילות שלהם.

כל זה מצביע על כך שבוסטון, אחרי עונה שלמה עדיין לא הצליחה למצוא את הדרך לנצל את הכישרון שלה, עם שלל השחקנים הצעירים שהוכיחו את עצמם בעונה שעברה, קיירי ארווינג כסופר דופר סטאר (37 נקודות במשחק 2 למי ששכח), וגורדון הייוורד כשחקן שמקבל שכר של מקסימום אבל מתפקד כשחקן משלים. היכולת שלה לעשות זאת תכריע את הסיכוי שהסיבוב השני של הפלייאוף יהיה תחרותי בצד הזה של הבראקט.

הימור: בוסטון ב-8.

אוקלהומה סיטי ת'אנדר (0) – פורטלנד טרייל בלייזרס (2) 4:30:

המשחק המרכזי של הלילה מגיע אלינו בלי שום ספק מאוקלהומה, כאשר אם הסדרה הזאת תמשיך להיראות כמו שנראתה בשני המשחקים הראשונים, הרי שהיא צפויה להיגמר הרבה יותר מהר ממה שכולנו חשבנו.

אחרי משחק ראשון צמוד שבו פורטלנד הצליחה לשמור על יתרון דחוק עד הדקות האחרונות, במשחק השני ההגנה של אוקלהומה קרסה ברבע השלישי כאשר סי ג'יי מקאלום סוף סוף חוזר להראות ניצוצות שסימנו אותו ואת לילארד כדואו קו אחורי משמעותי במערב, ופורטלנד שמרה על יתרון הביתיות בקלילות.

בשני המשחקים בלט אותו נתון, אוקלהומה קלעה 15% ו-18% מחוץ לקשת בהתאמה. קצת יותר ממחצית מהזריקות של הקבוצה מחוץ לקשת נלקחו על ידי ג'ורג' ו-ווסטברוק, וכאשר הם קולעים ביחד סביב ה-20% ברור שהקבוצה הזאת לא יכולה ללכת לשום מקום. רוב הביקורת הלכה לכיוון של ווסטברוק, אבל לג'ורג' יש לא פחות אחריות על הסיטואציה, יתכן והסיבה היא הפציעה של הפורוורד אבל ביכולת הזאת, אוקלהומה תתקשה לחזור לסדרה מול פורטלנד נטולת נרקיץ'.

אבל אם תשאלו אותי הסדרה הזאת עדיין לא גמורה.

במובנים רבים פורטלנד נתנה את הכי טוב שיש לה לתת עד כה, ואילו לאוקלהומה יש תקרה הרבה יותר גבוהה ממה שהראתה.

לילארד ומקאלום קולעים 30 נקודות לערב, כאשר השחקנים המשלימים של הקבוצה הזאת עונים על השם סת' קארי, אל פארוק אמינו, מו הארקלס ורודני הוד, אין שום סיבה שאוקלהומה תאפשר לשני קלעים ואם נדמה לכם שמדובר כאן על איזה התפוצצות קליעה על אף הגנה חזקה של אוקלהומה, חישבו שנית. לילארד ומקאלום זורקים בסדרה הזאת ברק 20% מהזריקות שלהם מול שמירה צמודה, הכי מעט בפורטלנד, כלומר חלוקת הדגשים ההגנתית של אוקלהומה פשוט לא טובה מספיק.

לצורך הדוגמא קחו את ההגנה של הקליפרס – ההתקפה של גולדן סטייט מגוונת, מאומנת וקשה לשמירה הרבה יותר, אבל השחקנים שזורקים הכי הרבה זריקות מול שמירה צמודה הם דוראנט וקארי, בפער של כ-20% בהשוואה לאיגודלה ותומפסון, לא שלהשאיר את קליי חופשי זה נפלא, אבל אתה צריך לבחור את הרעל שלך.

גם בהתקפה אוקלהומה יכולה לעבוד נכון יותר ולקבל החלטות טובות יותר. רק 3.8% מהמהלכים של אוקלהומה באים מחסימות, הנתון הרביעי הנמוך בפלייאוף הזה, היא מדורגת חמישית במהלכים מבידוד ושנייה במהלכי פוסט אפ בהם היא פשוט לא מספיק יעילה (0.78 נקודות למהלך). המהלכים הכי יעילים של אוקלהומה הם חיתוכים אבל היא לא מצליחה ליצר מספיק כאלה – רק 2.6% ממהלכיה, אחרונה מבין קבוצות הפלייאוף עד כה.

אם כן, אוקלהומה תצטרך לעשות עבודה טקטית טובה הרבה יותר הלילה, גם בבחירת הזריקות שלה וגם בסכמה ההגנתית שלה, הגבלה של מקאלום ולילארד היא צו השעה, אם אל אמינו ינצח אותך לפחות תדע שנתת את הסיכוי הטוב ביותר לקבוצת לנצח.

הימור: אוקלהומה ב-10.

לפוסט הזה יש 210 תגובות

 1. כתיבה מצוינת. טענות מגובות בנתונים סטיסטיים, מלל עשיר.

   1. +1000

 2. וואו, מצויין, הסיקור של אוק' פורטלנד הוא מאסטר פיס של כתיבת פריוויו. תודה רבה דור

 3. מקווה בשביל כולנו/אינדיאנה שבוסטון תנצח. אין טעם להאריך את הסבל שלהם.

  1. באמת סדרה קשה לצפייה אבל עדיין מגיע לפייסרס ניצחון אחד, תגמול על העונה היפה שנתנו.

 4. דרך אגב: מה לגבי כלל שאם סדרה מגיעה ל- 3-0 היא מוכרעת? כלומר הטוב מ-7 או 3-0.

  1. פחות מתח, בסדרות שפתאום משתנות (אחוז נמוך אבל בכל זאת), ופחות כסף, אז לדעתי זה לא יקרה.

 5. חג שמח דור, ותודה רבה.
  .
  טורונטו לא תתקשה. בוסטון כן, אבל תנצח, ולדעתי ראסל מבין את המשחק פחות מדור, כך שאני לא צופה שינוי חד בשיטה של אוקלהומה, והם יהיו תלויים בעיקר באחוזים של ג'ורג', פרגוסון ואולי גם מוריס ופטרסון. לא יודע איך זה יגמר.

 6. סיקור מצויין לערב שיכול להיות מעניין.

  ההרגשה שלי שאורלנדו מנצחת היום,וכך גם לגבי אינדיאנה וokc, ראס יבוא להוכיח משהו(לא שזה תמיד טוב במקרה שלו).

 7. תודה על הפריוויו הנהדר.
  אין ספק שמתוך שלושת הקבוצות המארחות ללילה זה, אוקלהומה הכי צריכים ויכולים לקחת את הניצחון.
  אני מסכים שבמקרה של אורלנדו הם ככל הנראה עשו את שלהם בסדרה, וקשה לי להאמין שיקחו עוד משחק בסדרה.
  לגבי אינדי – הרבה כישרון התקפי אין שם, אבל בהחלט יש אופי. מאמין שיש צ׳אנס שיצליחו לקחת אחד בבית, רק שקשה לי לראות את זה קורה הלילה.
  בוסטון יודעים שב3-0 הסדרה סגורה. הם ינצחו לדעתי, ובמשחק 4 יעלו מעט שאננים, בעוד אינדי ירצו לפחות להציל קצת את הכבוד, ורק אז יזכו לניצחון בדרך לג׳נטלמן סוויפ.

 8. תודה דור, כיף לקרוא. איתך בהימורים, לדעתי יש 3 שאלות מרכזיות הערב:

  באורלנדו השאלה היא כמה ווצ'ביץ' יורגש. הוא היה חלש מאוד בקנדה בשני המשחקים ושיחק תפקיד של גבוה מסורתי יותר ולא התפקיד שהיה לו בעונה החולפת של פרנצ'ייז פלייר. הפער בין משחקי הבית למשחקי החוץ הורגש אצלו ואורלנדו תצטרך הופעה גדולה של האול-סטאר שלה כדי לנצח. לא חושב שזה יקרה.

  באינדיאנה השאלה היא האם נראה את הפייסרס מנסים לחדש בהתקפה. אולי לפתוח עם ג'וזף וקוליסון ליד בוגדנוביץ', אולי טירייק אוואנס יקבל זמן משחק בחמישייה. ההתקפה שלהם הייתה שבלונית בשני המשחקים. לא אופתע אם בוסטון תנסה משהו חדש גם היא, אולי מרקוס מוריס במקום ביינס בחמישייה ליד קיירי, בראון, טייטום והורפורד, בניסיון לאתגר את מיילס טרנר.

  באוקלהומה השאלה היא האם ווסטברוק יזרוק פחות. זאת סדרה שיכולה להגיע למשחק 7. הוא זרק יותר וביעילות פחותה בבית, אבל הוא הרס אותם בשני המשחקים הראשונים. מקווה שהיום יהיה יעיל.

 9. יום ששי ענק היא המילה הנכונה, ולא רק בגלל הסדר. תודה דור!

 10. פשש.. אחלה סיקור, תודה רבה.
  מהמר שהלילה יסתיים ב-
  2:1 טורונטו
  3:0 בוסטון
  2:1 פורטלנד
  .
  אני אצטרף מתישהו למשחק המרכזי באוקלהומה סיטי. נראה לי שהולך להיות שם חם.
  חג שמח לכולם..

 11. אורלנדו לא יעשו חיים קלים הערב לטורונטו להערכתי

 12. סיקור מצוין עם נתונים סטטיסטיים מרשימים. תודה

 13. א.מ. 112
  ט.ר. 115

 14. התחיל נחמד באורלנדו בינתיים אייזיק וגורדון חונקים את
  קוואי בהגנה

  1. אייזיק נותן פריצה מהחצי השני של העונה. שחקן מאוד נחמד

   1. איפה היו השלשות האלה כל העונה?

 15. סיאקם בלתי עציר בראפטורס

  1. 1+

 16. הפלופים של לאורי זה פשוט בושה לענף,כל דבר קטן והוא על הריצפה,הגיע הזמן שהליגה תתחיל באמת לקנוס שחקנים על הדבר הזה.

  1. וכששורקים לו פאול הוא בוכה כמו ילדה קטנה
   מזכיר לי את דינווידי מהנטס

 17. ארון גורדון משחק מצוין
  הזריקה שלו נראית ממש טוב והוא גם מוביל את הכדור ומוצא שחקנים חופשיים.

 18. המג'יק סתם איבדו ריכוז בשתי דקות האחרונות של המחצית. יכלו לסיים ביתרון

 19. איזה שלשה של רוס!!!

 20. לך תזדיין קוואי.
  משחק לא רע באורלנדו.

 21. תמיד חשבתי שזה יהיה 70% קליפרס ו-30% טורונטו, אבל אחרי שראיתי אותו בתוכנית של איבקה הבנתי שזה 100% קליפרס ותמיד היה.
  הוא רוצה הביתה וזה כל מה שמניע אותו וגרם לו לעשות את הבלאגן בספרס.

  1. הוא יהיה MVP תחת דוק. מאמן שיישר אותו. הוא דיי כדור משוגע בטורונטו

 22. סיאקם = חרגול

 23. מרקל פולץ' מבסוט על הספסל. כמו שאוגוסטין משחק, גם שנה הבאה הוא לא יקבל תפקיד מרכזי

  1. העיקר שה 8 מליון דולר שנה הבאה נכנסים לחשבון בנק

  2. יווווו שכחתי ממנו,ועכשיו שהזכרת אותו נזכרתי שיש להם גם את מו במבה.

 24. לאורי חזר להשליך בלטות,זה אפילו לא לבנים מה שהוא זורק,והכי קטע שהוא זורק בפוזה כאילו הוא קארי.

 25. בוסטון התחילו חמים

 26. המג'יק צריכים נקודות מפורנייה, הוא לא במשחק עד עכשיו

 27. פשששש. זו בוסטון שיכולה לעשות צרות גם בגמר לכל אחת

  1. = בוסטון האמיתית.

 28. משחק אש באינדי

 29. בוקר טוב, שבת שלום וחג שמח !..
  .
  לכמה זמן Hyena סמארט בחוץ ?

  1. לפחות שני סיבובים ראשונים

   1. סיבוב יכול לקחת שבוע, ויכול לקחת שבועיים..

    1. 6-8 שבועות אם אני זוכר נכון

     1. באסה. אין מי שידביק את הבלדסו בכלבת.

     2. הנגיף יגיע למוח בדיוק בזמן לקוואי

 30. המג'יק לא יצאו טוב מההפסקה. סיאקם פשוט מתעלל במי שמולו ויחד עם הצמד מהספרס האפטורס שולטים במשחק

 31. הפציעה של סמארט החזירה את יכולות הכדורסל לג'יילן בראון

 32. קיירי לוהט,עדיין לא סובל אותו,הוא נשרף אצלי

 33. בוסטון טיים

 34. קרטר-וויליאמס פשוט תוקע את המג'יק בהתקפה עם חוסר הנכונות/יכולת שלו לזרוק מרחוק

 35. מעולם לא פקפקתי שבוסטון תגיע לגמר מהמזרח.
  הם היו צריכים את הפלייאוף כדי להתעלות על כל השטויות.

 36. החרא עוד יצוף ,משהו מסריח בממלכה של דני " קיירי"

 37. איך עברה עליכם ארוחת החג,הבטן מפוצצת ?

  1. שמעון שומר לאוק'.

 38. ירדתי חזק על כרובית\ברוקולי בתנור עם צלעות חזיר גרמניות ,אחושלוקי
  לא אוכל חמץ😀

  1. שמור את הכרובית לראס

 39. כמו שצפיתי אינדיאנה זה סוס מת , נגמר להם הכח בשבועיים האחרונים.
  הם קבוצת הפלייאוף הכי גרועה חוץ מדטרויט
  נתנו לבוסטון טיול בסיבוב הראשון

 40. מסכנים אינדי, משחקים טוב, אבל בוסטון העלו שלוש רמות.

  1. Lol
   משחקים טוב 35 נקודות ועוד מעט מחצית

 41. רבע ראשון מדהים של הסלטיקס, נראה שהם מתחילים להתחבר בדיוק בזמן.
  יש להם גם מאצ'-אפ מעולה (הכל יחסי) נגד גולדן סטייט בגמר, הרבה תלוי בחזרה של סמארט שיתנכל לסטף. בוסטון גם יכולה להשליך סוללה של פורוורדים על דוראנט בלי נזק יותר מדי גדול לאחד מהם, מרכוס מוריס הוא קרציה רצינית, היוורד, טייטום, וכל הגרשונים בתחתית הרוסטר. עם רוז'ייר גיבוי לקיירי שיכול לתפוס יד חמה בקלות, בראון שחוזר לעצמו וככה זה נראה, והורפורד-ביינס מול קבוצה כמו גולדן בלי סנטר התקפי כוכב – ממש מאצ'-אפ חזק מאוד, בתוספת הבית בגארדן.

 42. לגרמנים המלעונים יש כמה מאכלים מה זה דוחים, פודינג יין…. יאק
  כרוב אדום מבושל מוגש חם ,איכסה
  דגים מוחמצים,לא רע אבל מ-ס-ר-י-ח

  1. נקניקיות דם

   1. איכסה ,נכון,שכחתי אותם,גם שמלץ,
    פאק זה מגעיל,שומן חזיר לבן ,עם בשל/שום,הם מורחים על לחם ואוכלים טפייייייי
    הכרובית עולה לי

 43. סמכו על דני

 44. איזה כיף בלי הפלולה ,שמתי את כל הסטוק של הבובות בבוידם,למשמרת

  1. נקווה שלא נצטרך להשתמש בהן יותר

   1. +1

 45. כרובית\ברוקולי עושים נפיחות

 46. אויייי שכחתי
  הכי דוחה כרוב ירוק משימורים,הם מחממים ומגישים עם בשר ,יאאאאאאאק

  1. יואל, יש לך מצברוח טוב אחרי הפקה-קים?
   גם אני כמעט נפחתי את נשמתי…

 47. לפחות הפעם סטיבו לוקח טיימאאוט בזמן….

  1. לעעע
   אני פשוט נהנה מהחיים שלי

   1. אני אוהב נפיחות כמובן

    1. 1+

    2. מי לא?
     רוני מילוא…
     פחחחחחח

 48. פורנייה הזה גבינה צרפתית מקולקלת

  סוף סוף יצא מהמעדניה

  1. רק אומרים על בוסטון משהו טוב והם מנחסים.. ככה בקלות נהיה שוויון
   האינדיקציה הכי טובה שבוסטון יוצאת משיטת המשחק זה החזרה להירו בול של קיירי
   שישמור את זה למצבים שבאמת צריך

   1. צודק

    1. אינטליגנצית המשחק של קיירי בקרשים,
     מה אמרתי במשחק הקודם על קיירי דוק.
     פה קבור הכלב

     1. קיירי הוא מגנט לשחקנים טובים.
      אז כן, הוא משחק כמו הארדן עם בידבודים אבל זה שחקן שיתן לך שלשת קלאץ'
      יש רק עוד חצי שחקן שיכול לעשות את זה בסלטיקס וזה טייטום.
      לא מוותרים על קיירי אלא עם כן אין ברירה…
      אני מניח שעוד חודש וחצי נדע מה קורה.

     2. קיירי לא יקבל החלטה לפני הדראפט.

 49. יש משחק באורלנדו…

 50. למה כמעט כולם מגדלים זקנים ב נ.ב.א?

 51. אינדיאנה התעוררו חזק

 52. איזה קאמבק של הפייסרס

 53. אינדי בשיוויון!

 54. רק אומרים על בוסטון משהו טוב והם מנחסים.. ככה בקלות נהיה שוויון
  האינדיקציה הכי טובה שבוסטון יוצאת משיטת המשחק זה החזרה להירו בול של קיירי
  שישמור את זה למצבים שבאמת צריך

 55. סיאקאם סופר – סטאר המניה הכי בטוחה של הראפס בקלאץ" טיים

  1. ושנה הבאה יהיה האיש הבלעדי אחרי שמס' 2' יברח

 56. אינדי קבוצה נהדרת

 57. אינדי הייתה בועטת לפילי בתחת.
  אכלו אותה עם בוסטון שנפלה בגלל הסכסוכים.

 58. טורנטו צריכים להיתפלל חזק חזק שבוסטון ידיחו את מילווקי בחצי הגמר,כי אני לא רואה אותם בשום מצב עוברים את מילווקי,בטח בלי יתרון ביתיות

  1. בדיוק
   על זה אני מדבר חצי שנה.
   הסלטיקס לא מסוגלים לעבור את חצי גמר המזרח.
   זו עובדה!
   כל עוד הייווארד לא יביא את מה שהביא ביוטה…

   1. היווארד לא יביא את מה שהביא ביוטה כי הוא לא מקבל את נפח הדקות והזריקות כמו שהשיטה ביוטה הייתה משחקת עליו. בוסטון זה קיירי ורק אחר כך טאטום והאחרים

 59. איזה מזל יש לטורונטו, קוןאי לא טוב בקלאצ ומחטיא בלי הכרה' אבל אורלנדו מפספסת משחק קריטי שהיה מונח על הרצפה לקחת….

 60. אורלנדו ממש הפסידה הזדמנות לא חוזרת להכניס את טורונטו לפאניקת הפלייאוף שלה, יתרון 1-2 לפני עוד משחק בית היה הופך את כל הסדרה…..

 61. למג'יק יש בעיה עם פורנייה וגורדון, הם לא מספקים את הסחורה

  1. מתי גורדון סיפק סחורה ? זאת פעם ראשונה בפלייאוף
   לך עם גורדון למלחמה,

   1. ותחשוב שהוא עוד קיבל חוזה גדול

  2. פורנייה תמיד היה בלוף, לא ראיתי את המשחק אבל 1 מ-12? 1 מ-8 לשלוש? במשחק הכי גדול של הקריירה שלו?? שביקה

   1. למזלם של המג'יק טרנס רוס מוכיח את עצמו מהספסל פעם אחר פעם

    1. אין "למזלם" בהפסד בפלייאוף… פורנייה וגורדון היו צריכים לתת משהו ונכשלו על הפנים, אין מחר בסדרות כאלה

 62. ההיגיון אומר שאנחנו הולכים לשמוע באוק' משרוקיות ביתיות ביותר.

 63. יואל תחזיק מעמד, עוד רגע מתחיל אוק, תוכל לשחרר את הכרובית על ראס, השחקן המצחין בפלייאוף

  1. מאוחר מידי,אני יורד על ענבים ירוקים, טעים רצח

 64. ראס אתה פאתט

 65. לפי הפתיחה, נראה כאילו הבלייזרס ישנו במלון רדוף הרוחות באוקלהומה

  1. רדוף ריחות

 66. פורטלנד זה ההגדרה למשענת קנה רצוץ, אבל זה מה יש

 67. ! Hyena

 68. in russ we trust

 69. תפסיקו לזרוק שלשותתתתתתת!!!!
  כושלדודה שלכם.
  מתי הם יבינו ששלשות זה לא הצד החזק שלהם?

  1. כשיהיה להם מוח. עובדים על זה, יש כמה תאים שהשיגו מסיאטל, מגדלים בצלחת פטרי

 70. מקולום נהיה לנו ביולוג ימי

  1. מי גרוזיני?

 71. הייווארד עם 4 נקודות בלבד….
  כשהוא ככה, יום און יום אוףףףף לסלטיקס אין שום סיכוי להגיע לגמר המזרח.

  1. הוא לא החוליה המרכזית, היוורד הוא עוד מחליף ברוטציה וככה צריך להתייחס אליו

 72. הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לokc זה שראס קולע מחוץ לקשת בתחילת המשחק,כי אז מבחינתו זה אור ירוק לכל המשחק לא משנה מה.

  1. בדיוק

 73. קבוצה לא מאומנת בעליל,הכל זה מקריות.
  אין משחק פנים למרות שזה אמור להיות הצד החזק שלהם.
  כזה מבאס,בילי הזה חסר הבנה.

 74. אינדי ככ' מוגבלת התקפית …. אין אפילו אחד שאפשר להסתמך עליו

 75. תקשיבו
  יש לי סטארט אפ
  אאאיםםםםםם יהיה נס והסלטיקס יגיעו לגמר מול יוסטון
  הייתי שם את טרי לשמור על הארדן. ככה כל פעם שהשיקוץ קופץ עליו לקבל זריקות הוא מפיל אותו בעבירות תוקף….
  רוזייר יכול לסחוט ככה את המיץ מהארד-און.

 76. לא מבין איך פורטלנד בלי מקולום ולילארד על הפרקט בו זמנית.

 77. הליילה הזה
  הליילה הזה
  כולו מה-רואור
  הגפילטה שוחים אצלי במעי הגס…

 78. כאילו 2 משחקים שונים לגמרי
  רבע ראשון מדהים של בוסטון, 28-41, וגם אינדיאנה מנסה לצמצם פערים במשחק התקפי טוב יחסית
  רבע שלישי מחריד של אינדיאנה, כרגיל אצלם בסדרה, וגם בוסטון נגררת לזה, 12-21, כדורסל מאוד לא טוב משני הצדדים

 79. אינדיאנה ובוסטון מזכיר את המשחקים מ2005 בין אינדיאנה ודטרויט,מינוס ההגנה,משחק כל כך מכוער לא ראיתי מאז המשחק ה2 או ה1 בסידרה הזאת,לטעמי צריך לתת זיכויים לאוהדים שרכשו כרטיס.

  1. +100
   גועל נפש

 80. סת קרי נוראי, איך סטף לקח את כל היופי והכישרון?

 81. לא מבין למה פורטלנד שומרת צמוד על ראס מחוץ לקשת,תנו לו מרחב ותנו לו לזרוק,כל חדירה שלו זה 2 נק' קלות לאדאמס.

 82. ווסטברוק נוראי, הורס את ההתקפה, הזריקות מיד ריינג שלו זה אסון טבע, בלי כדור הוא כמו הספינקס לא זז.

 83. טייטום הוא סטאר קווליטי כשהוא מרוכז.
  מקווה שלא יהיה חלק מחבילה עבור הגבה…

 84. נגר כזה

 85. מקולום זה מידלטון של המערב.

 86. אם קיירי לא מתעורר עכשיו זה של הפייסרס

  1. אין לפייסרס סיכוי, היכולת ההתקפית שלה גובלת בבדיחה, כמו החמצת הדאנק עכשיו של יאנג. לבד לדאהנק קל, נבהל מעצמו וזרק איזה מין פלואטר שלא פגע בטבעת….

   1. בוסטון משחקת ברמה מאוד נמוכה הלילה
    אינדי מכינה עקיצה

    1. זבוב לא יכול לעקוץ

  2. לגמרי מסכים
   אבל קיירי היום במצב אוףף. לפחות עד עכשיו הוא יותר נזק.

 87. למה בראון במשחק הטוב בקריירה שלו לא זורק יותר? הסל נראה בשבילו כמו אוקינוס הלילה תנו לו את הכדור, 7-7 מהשדה , 4 מ4 מה3, אבל רק 2-5 מהעונשין

 88. הייווארד עדיין עם רק 4 נקודות באמצע הרבע הרביעי.
  זה עצוב ולא נתפס.

 89. כל סל של okc זה כמו לידה,הם צריכים לעבוד כל כך קשה בשביל כל סל.

 90. בוסטון נדפקה קשות מהחוזה של גורדון היוורד, שהפך לעוד שחקן ברוטציה ולא חשוב במיוחד
  גם מלכתחילה זה היה נמהר מדי, לרוץ ולהגיד לו כן עם חוזה מקס. בזמן שיש לסלטיקס פוורורדים צעירים מעולים שהוא דורך להם על המקום
  בוסטון עם שחקן מקס' אחר במקום היוורד, עכשיו, היתה דורסת את המזרח… ונותנת פייט רציני בגמר. עכשיו היא תקועה עם דד-מיט לשנים הבאות שאף אחד לא ייגע בו

 91. קיירי ארווינג אססין מהסרט המפחיד ביותר, רוצח על הפארקט ברגע שהרבע הרביעי מגיע לסיומו אין שחקן בליגה שאני הייתי נותן לו את הכדור לפני.

  1. דווקא ערב חלש שלו, העניין הוא שאינדי כ"כ חלשה בהתקפה שמתישהו אחד הקלעים של בוסטון יפגע ויביא את הנצחון
   זה ההפרש הצמוד הכי מרמה שיש

   1. ואם הסלטיקס יפסידו?

    1. אם אתה רואה את המשחק הערב, את כל הסדרה – לא סביר
     אבל הכל יכול לקרות, זה רק יאריך את הסדרה בעוד משחק לא הכרחי

 92. מאמן אינדי עם תגובות בזמן.
  כמו שאני אוהב.
  אחת הסיבות שאינדי החזיקה למעלה בלי אולדיפו זה המאמן שייצב את הקבוצה.
  רק להזכירכם שכולם ציפו להתרסקות שלא קרתה וזה בזכות צוות האימון של אינדי.
  אז שאפו.

  1. ברור זה סגל של שלושים נצחונות חסרי כשרון בלי אולדיפו עבודת אימון מדהימה, אני בכלל לא מתרשם מסטיבנס לעומתו שמחזיק באחד הסגלים העמוקים והכישרוני עם בליגה ועדיין לא מוציא ממנו 60%

   1. בשנה שעברה זה עבד אבל השנה כשייש לו 2 אולסטארים ביד הוא מפשל בגדול.
    הוא פשוט לא מצליח להפיק מהם מה שהם שווים. הניהול שלו בזמן אמת בעייתי. אימון זה לא רק באולם האימונים.

 93. תכלס אינדיאנה הקבוצה הכי חלשה בכל הפליאוף משני הצדדים, המיקום שלה מרמה. אולי רק דטרויט בלי גריפין יותר גרועה

 94. בולגיים בוסטון, קל, רבע אחד מדהים ו-3 פושרים ומטה
  היא פשוט עדיפה על אינדיאנה בכל עמדה במגרש, בהפרש, שלא לדבר על הספסל ששם זה כואב בכלל להשוות

 95. הגברת השמנה יכולה לשיר, אינדיאנה לא קבוצת פלייאוף מבחינת כישרון (ללא אולדיפו) אפילו לא קרוב , מדובר בצוות אימון נפלא ובקבוצה מדהימה ולוחמת

  1. +100

  2. + 1

 96. אינדיאנה עם 35 נקודות במחצית השניה
  היו לה שני סטרצ'ים ארוכים בלי אף סל שדה, במצטבר 12 דקות מהחצי השני, רבע שלם של משחק, בלי אף סל שדה
  זה כמה אולדיפו חסר לה

 97. זה נראה כמעט אבוד מבחינת אינדי ואני קצת מרחם עליהם.
  האם זה יהיה סוויפ, סוויפ ג'נטלמני או מהפך?
  אני אלך על הג'נטלמני.
  סלטיקס יפסידו בראשון ב 8 בערב.

 98. רק שלא יתעוררו לנו עכשיו שני השעלולים

 99. בוסטון ומילווקי יהיה אש

  1. בוסטון עד עכשיו היתה בינונית ולא יציבה, וזה הספיק כדי לעבור את אינדיאנה
   עם מילווקי יצטרכו להיות טובים עד מעולים. והם מסוגלים, אחד על אחד הם טובים ממילווקי, יותר בנויים לסדרה ארוכה
   העניין הוא שבניגוד לבוסטון, מילווקי העונה לא יודעת מה זה נפילות מתח גדולות, שומרת על יציבות מדהימה, הרבה בזכות יאניס שמשחק כמו חולה נפש כל פוזשן וסוחב אחריו את היתר
   גם מירוטיץ' אמור להיות כבר חזרה בכושר – כלי מאוד חשוב לבאקס. בזמן שבוסטון עדיין תחסר את סמארט, שתפקידו להתעלק עם בלדסו. הבדל שמיים וארץ מההגנה של קיירי
   כרגע נראה צמוד עם יתרון קל למילווקי, אבל אם בוסטון תעלה קצת את הרמה שלה של העונה הרגילה + אינדי, היא תנצח

   1. מילווקי העונה זאת חיה אחרת לגמרי

 100. חחח חנק אותו

  1. אם זה היה על הארדן המגן היה הולך למקלחת מוקדמת

 101. אני מציאה בכנות ל OKC להכנס לרבע האחרון בלי 15 הפרש.

 102. החרא הזה לא רוצה להרים ידיים

 103. 55% מהשלוש. ל OKC זה לא יכול להמשך לנצח…

 104. דיימו ענק! עם הקבוצה תופסת יום הוא מפנק אותם באסיסטים. ביום שהיא לא תופסת יום הוא טוחן 40-50 נקודות

 105. 25 נקודות ברבע!! ועוד לא הגיע לילארד טיים..

 106. בן יונה הלילארד הזה,אי אפשר לעצור אותו.
  25 ברבע

 107. היה 16 נהיה 4 לילארד לא בהכרה – עוד שיא קריירה על חשבון אוק' סיטי (נקודות שלו ברבע בפלייאוף).

 108. דיים השחקן הכי טוב על המגרש בפער

 109. סיוויון 89

 110. ראס ואדאמס בסייסטה על הספסל,שחלילה לא יתעייפו יותר מידי,בסה"כ משחק מכריע עבור okc אבל לא משהו מיוחד יותר מידי.

 111. הולך להיות פה משחק לפנים בדקות האחרונות

 112. תודה לאל שהואידו את מוריס. הוא כבר שנים מנצח אותנו… (עוד מהתקופה ב DC)

 113. ראס במשחק מעולה, מנהל הכל טוב, עושה הכל. מוריה – לילארד חוזר – נא להרגיע אותו!

  1. פתחתי בירה כשרה מספר שלוש להרגיע את הראש. היום כולנו במרדף של פרעה על העבדים (:

 114. דיימו משחק יותר טוב שהוא רודף קומבק. אז הוא חיה רעה. לשמור על יתרון הוא פחות טוב. הצאצן חיכה שיהיה 7 הפרש שיהיה לדיימו על מה לשחק.

 115. התלות של פורטלנד בלילארד מוחלטת. במעט הדקות שנח ברביעי, אוקלהומה פותחת פער שאולי יהיה הקובע.
  .
  תכלס דנבר וסן אנטוניו מתמודדות על מקום בגמר המערב. עם כל הכבוד לפורטלנד שעושה את המקס', ולתחת של אוקלהומה שאיכשהו מחזיק אותה בחיים – לא מהסדרה הערב תצא היריבה של גולדן סטייט

  1. סא בלי ביתיות, לא תגיע לגמר מערב

   1. ס"א בכושר הפלייאוף שלה, עדיפה בלי ביתיות גם על פורטלנד וגם על אוקלהומה.
    למען האמת דנבר היא המשוכה היותר גבוהה שלה בדרך לגמר המערב

 116. שיטץ OKC ראשונים ב 100+

 117. הגענו ללילארד טיים!!

  1. היה לך כבר לילארד טיים כל החצי השני… כנראה לא יספיק להערב

   1. כן, די, מספיק, שום לילארד טיים

 118. במקרה של אוקלהומה הטבלה דווקא כן משקרת. היא לא מקום 6 במערב, אלא 7. טובה רק מהקליפרס (גבולי) וחלשה בפירוש מכל האחרות. למרות הנצחון המסתמן על פורטלנד המוחלשת. לא ברור על מה פול ג'ורג' חשב כשהאריך שם את החוזה – אליפות לא היתה גבוה ברשימה.

  1. OKC קבוצה מצויינת. ביום שראס משחק כמו היום הוא עושה את כולם לידו טובים +1

 119. ראס ענק היום

 120. ידעתי שאסור לזלזל בחולשה של פורטלנד.

 121. בשלב הזה הקובי עולה לדיימו

 122. ווסטברוק הוא סופר סטאר, פשוטו כמשמעו, ותמיד היה כזה

 123. LOL

 124. לא צריך ללכת רחוק בבוקס-סקור:
  OKC מהשלוש:
  משחק 1, 5 מ-33, 15 אחוז
  משחק 2, 5 מ-28, 18 אחוז
  משחק 3, 15 מ-29, 52 אחוז

 125. יאללה, יש ניצחון, משחק הבא ג'ורג'י בוי יגיע

 126. OKC עדיין יצטרכו ניצחון בפורטלנד. אפילו אם יהיה 2-2 לפורטלנד נשאר יתרון הבית

 127. עם כל הכבוד לפילי-נטס, זו הסדרה היחידה עם קצת דם רע בין שחקנים (בקטע טוב).
  משחק 4 יהיה נהדר

 128. GOOD GAME

 129. פלטון זועם, הוא טוען שהובטח לו המבורגר כפול בוונדיס אם אוק מגיעה ל-120

 130. הכתף של ג'ורג' ממש מדאיג.
  אי אפשר לסמוך על האחוזים האלה מהשלוש של הקבוצה הלילה.
  כל פעם שלילארד דופק שלשה וראס עם הכדור בהתקפה באזור השלוש ואני כזה-"בבקשה לא לזרוק,בבקשה לא להתפתות…"

  1. ואז הוא מתפתה.
   הכל זה למען ראס, אפס למען הקבוצה. הכל אישי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט