הת'אנדר בטורונטו, יוסטון נגד הספרס, וההיט במילווקי ביום שישי הגדול! / דור בלוך

הת'אנדר בטורונטו, יוסטון נגד הספרס, וההיט במילווקי ביום שישי הגדול! / דור בלוך

חג פורים שמח לכולם ואיזה יום שישי החג הזה מזמן לנו, כשהעונה הסדירה מתחפשת לפלייאוף לשלושה משחקי ענק שצפויים להשפיע בצורה משמעותית על איך שיראה הפלייאוף שלנו, וואו איך אנחנו מחכים לו. עד כמה המשחקים של היום משמעותיים? לא פחות מ-3 קבוצות במערב יעלו אליו עם מאזן זהה, ושתי קבוצות בשולי הפלייאוף במזרח יעלו אליו במאזן זהה.

אחד הקוראים הזכיר לי שמזה זמן לא כתבתי בפורמט של מומלצי ליג פאס ומשחקים נוספים, הסיבה לכך היא בעיקר שלא היו פערים גדולים מדי ברמת העניין והאיכות בין המשחקים בימי השישי האחרונים. הלילה לעומת זאת יש לנו 3 משחקי על ואילו 4 משחקים נוספים שהם איך נאמר, פחות.

אז בואו ניגש לאקשן!

מומלצי הליג פאס:

טורונטו רפטורס (21-51) – אוקלהומה סיטי ת'אנדר (30-42) 1:30:

טורונטו ממרומי המקום ה-2 במזרח, כשהיא 2 משחקים מתחת למילווקי בלבד ו-4 משחקים מעל פילדלפיה, מארחת את אוקלהומה הממוקמת במקום ה-5 במערב הסופר מוטרף, כשהיא נמצאת בשוויון מאזן עם המדורגות 6, 7 ו-8 וכן 2.5 משחקים מתחת לפורטלנד ו-3 ליוסטון.

טורונטו היא מקבוצות הבית הטובות בליגה בשנים האחרונות, והעונה הזאת לא שונה, עם 7 הפסדים בלבד היא מדורגת במקום ה-3 במאזן הביתי שלה בליגה, ודומה שהרפטורס מתאוששים מהתקופה הפחות טובה שעברה עליהם. אחרי הפסדים לקליבלנד ודטרויט, שהורידו אותה למאזן לא מחמיא של 6-4 בעשרת האחרונים, הרפטורס התאוששו עם נצחון על ניו יורק החלשה, ונצחון דרמטי בהארכה על היריבה אותה תפגוש שוב הלילה, אוקלהומה סיטי ת'אנדר.

המשחק הזה לא היה אמור להסתבך ככה לטורונטו, היא הובילה כבר ב-20 הפרש כשההתקפה של אוקלהומה לא פוגעת בכלום, אבל קשיחות הגנתית ובגישה לריבאונד ברבע הרביעי החזירה את אוקלהומה למשחק והיא הצליחה לכפות הארכה, בה טורונטו חזרה לעצמה ונצחה בקלות כשאוקלהומה קולעת רק 4 נקודות ב-5 הדקות של ההארכה.

ביום פושר של קוואי מי שלקח את המושכות היה פסקל סיאקאם עם 33 נקודות ו-13 ריבאונדים, אבל את מי שהרפטורס באמת שמחו לראות מככב הוא ואן וליט. הגארד מוויצ'יטה שהיה פצוע תקופה ארוכה חזר לרוטציה של הרפטורס ובשלושת המשחקים מאז חזר קלע בספרות כפולות ואחוזים טובים והזכיר כמה הוא חשוב לרוטציה של טורונטו, שכעת נראית עמוקה מספיק כדי לאתגר כל קבוצה במזרח, גם כאשר היא חסרה את קייל לאורי הפצוע בקרסול.

אם בטורונטו כבר יצאו מהצרות באוקלהומה מחפשים את הדרך לצאת מצרות שדרדרו אותן לשוויון עם המקום ה-7. סיפור המיקומים במערב הוא מורכב כי אם תשאלו אותי עדיף לפגוש את דנבר מאשר את יוסטון בסיבוב הראשון, אבל מה שבטוח ש-4 הפסדים רצופים, אומנם כולם מול קבוצות פלייאוף, הוא מצב לא טוב להגיע איתו לפלייאוף.

מה שבלט באותם ארבעה משחקים הוא החולשה ההתקפית. בשלושת המשחקים האחרונים אוקלהומה קלעה 31% או פחות מ-3 והרבתה לאבד את הכדור עם 17 איבודים מול טורונטו ו-19 מול מיאמי.

הלילה אם כן ננסה לשים לב להתקפה של אוקלהומה, והאם היא מצליחה לחזור לאיזון שאפיין אותה בחלקים הטובים יותר של העונה שלה, וכן לרוטציה של טורונטו ולהשתלבות של מארק גאסול וחלוקת הדקות בין הגארדים, נקודות שעשויות לרמז לנו על זהות המנצחת במשחק שיהיה חשוב מאוד לשתי הקבוצות.

הימור: טורונטו ב-5.

יוסטון רוקטס (27-45) – סן אנטוניו ספרס (30-42) 2:00:

אם היינו אומרים לפני חודש שנצחון של סן אנטוניו הלילה ביוסטון יצמצם את הפער בין סן אנטוניו למקום ה-3 ל-2 משחקים בלבד, היינו חושבים אחת משתיים – או שהופס חומדים לצאן, או שמאנו ג'ינובילי חזר מפרישה.

אבל שני הדברים לא התרחשו ועדיין נצחון של סן אנטוניו הלילה יקרב אותה עד כדי 2 משחקים מיריבתה הטקסנית. רצף נצחונות נפלא של הספרס כולל נצחונות יוקרתיים על פורטלנד וגולדן סטייט הבטיחו לה מעשית את המקום בפלייאוף ומיקמו אותה בשורה אחת עם הקבוצות שאינן גולדן סטייט או דנבר במערב.

המומנטום הנפלא של הספרס נקטע עם הפסד במשחק צמוד מול מיאמי. זה היה משחק מוזר עבור הספרס שבד"כ מתאפיינים בהיררכיה מאוד ברורה, אבל הפעם לא קיבלו כלום משחקני החמישיה שאינם אולדרידג' או דרוזן, בעוד דווקא שחקני הספסל – בלינלי, מילס וגיי מצאו את הטבעת. ההתקפה של סן אנטוניו בכל מקרה לא הייתה מספיק טובה כדי לגבור על היריבה מהמזרח ורצף 9 הנצחונות של הטקסנים נקטע.

זה יהיה המשחק האחרון בין שתי הקבוצות בעונה הסדירה, כאשר הספרס נצחו את המשחק הראשון וספגו שני הפסדים בשניים שבאו אחריהם, והספרס ירצו מאוד להשוות את סדרת המשחקים העונתית. המשחק הקודם בין השתיים נתן כיון לגבי הדרך שבה סן אנטוניו עשויה לאתגר את הרוקטס, והיא עוברת דרך דרוזן. הגארד קלע 28 נקודות, והדגיש את הבעיה ההגנתית שיש ליוסטון בעמדות הגארד.

בעיה זו צפה ועלתה גם בהפסד של יוסטון בהארכה מול ממפיס, כאשר קונלי קלע מולה 35 נקודות ב-42 דקות. במשחק הזה גם ולנצ'יונס חגג מול הרוקטס עם 33 ו-15 ריבאונדים. אם הצמד של סן אנטוניו – דרוזן ואולדרידג' יחגגו הלילה באותה צורה הרוקטס יהיו בבעיה. ההפסד הזה בא לאחר 3 נצחונות רצופים ליוסטון שעומדת על מאזן 2-8 בעשרת המשחקים האחרונים.

אם כן, שתי קבוצות במומנטום נהדר מגיעות למשחק שחשוב עבור שתיהן, אחרי שהן נפגשו כבר 3 פעמים העונה, כל הסימנים מצביעים על משחק נהדר באווירת פלייאוף ביוסטון, אני אישית כבר לא יכול לחכות.

הימור: יוסטון ב-5.

מילווקי באקס (19-53) – מיאמי היט (36-35) 2:30:

עוד משחק באווירת פלייאוף צפוי לנו במילווקי, כאשר מוליכת המזרח שכבר הבטיחה את הזכייה בבית שלה, תארח את מיאמי היט שקיבלה בחזרה את גוראן דרגיץ' ומקווה להיכנס למומנטום משמעותי לקראת הפלייאוף.

המקום הראשון של מילווקי רחוק מלהיות מובטח והיא מובילה רק בשני משחקים על פני טורונטו החזקה. הבאקס ירדו למאזן 5-5 בעשרת המשחקים האחרונים כשהפסידו לפילדלפיה, הפסד שניתן לקבל, אבל גם ספגו הפסד מפתיע מול קליבלנד החלשה, במשחק שהדגיש עד כמה הקבוצה תלויה בג'יאניס שנאלץ להחמיץ את המשחק.

הבאקס סובלים מספק מכת פציעות ספק גישה שמרנית לקראת הפלייאוף כאשר ברשימת הפצועים נמצאים מירוטיץ', ברוגדון וגאסול וברשימת השחקנים שבספק למשחק ג'ורג' היל וג'יאניס.

מיאמי מנגד קיבלו מחדש את דרגיץ' לפני כחודש ולאחר תקופת הסתגלות קצרה, נכנסו לכושר נהדר עם 4 נצחונות ב-5 המשחקים האחרונים כולל נצחונות על סן אנטוניו ואוקלהומה החזקות. כמיטב המסורת שלה מיאמי מציבה קבוצה הגנתית חזקה (סופגת 105 נקודות למשחק) אבל ההתקפה שלה הרשימה פחות, עם דרגיץ' יש לה כלי עוצמתי נוסף וההיט נראים כמו קבוצת פלייאוף לגיטימית. הם מובילים כרגע במשחקי וחצי על אורלנדו ו-3 על פני שארלוט שעוד איכשהו נמצאים בתמונה, והם צריכים לסיים את העונה חזק כדי לחזור לפלייאוף, גם אם רק כדי להיות מודחים במהירות על ידי אחת מאריות המזרח המתחזק.

אי אפשר להתייחס למשחק הזה, בלי להתייחס למשחק הקודם בין השתיים שנתן למילווקי את הקמבאק הגדול ביותר שלה בכל הזמנים – מפיגור 20 לנצחון דו ספרתי, הלילה היא תקווה לא להיכנס לבור מלכתחילה.

הימור: מילווקי ב-10.

המשחקים הנוספים:

אורלנדו מג'יק (38-34) – ממפיס גריזליס (42-29) 1:00:

זהו אולי משחק ההזדמנות האחרונה של אורלנדו להגיע לפלייאוף העונה, מול קבוצה שמזמן ויתרה על השאיפה הזאת. שלושת הנצחונות של המג'יק בשלושת המשחקים האחרונים שלה שמרו אותה בתמונה במזרח, אבל היא חייבת מומנטום רציני בעשרת המשחקים שנותרו. ממפיס לעומתה נטולת שאיפות כאלה, אבל היא בהחלט הראתה יכולת לעקוץ עם נצחונות על יוסטון בהארכה ועל אותה אורלנדו אך לפני 12 ימים.

הימור: אורלנדו ב-5.

קליבלנד קאבלירס (53-19) – לוס אנג'לס קליפרס (30-42) 1:30:

הקליפרס יהיו בפלייאוף השנה, אבל המיקום יכול להיות קריטי עבורם כאשר אחת הקבוצות המשמחות והמפתיעות של העונה יכולה למצוא את עצמה בכל מקום שבין המקום ה-3 ל-8, במצב הזה היא לא יכולה להרשות לעצמה מעידה מול הקאבס, שנמצאים במומנטום הטוב ביותר שלהם העונה עם 2 נצחונות רצופים על דטרויט ומילווקי. אבל הקליפרס שכאמור ירצו מאוד את הנצחון הלילה נמצאים במומנטום נהדר משלהם עם 8 נצחונות בעשרת המשחקים האחרונים ו-4 בחמשת המשחקים האחרונים.

הימור: הקליפרס ב-20.

ניו יורק ניקס (58-14) – דנבר נאגטס (22-48) 1:30:

הנאגטס התאוששו מפאנק מסויים שהיה להם לקראת סיום העונה ועם 5 נצחונות רצופים הם מתקרבים להבטיח את המקום ה-2 באופן מעשי, בחמשת המשחקים הללו הם לא ספגו מעל 108 נקודות באף משחק והשיפור ההגנתי יהיה משמעותי עבורם לקראת מפגש עם קבוצה עם התקפה טובה יותר מאשר הניקס. הנאגטס שסבלו לאורך כל העונה מפציעות רבות קיבלו בחזרה את הסגל העמוק שלהם, אבל אישית אני מפקפק בשאלה האם יש להם דיי איכות בחמישיה כדי להתמודד עם קבוצות מהסוג של הרוקטס והווריורס, אבל על זה נקבל תשובה בקרוב.

הניקס לעומת זאת כבר תקופה ארוכה חושבים על הקיץ, על ציון ויליאמסון, דוראנט, קיירי ומי לא, לפני שיתפנו לעוד קיץ של תקוות שווא ואכזבות, לניקס יש עוד דיי הזדמנויות לאכזב את אוהדיהם על הפרקט, ועם נצחון אחד בעשרת המשחקים האחרונים את זה לפחות הם עושים על הצד הטוב ביותר.

הימור: דנבר ב-15.

לוס אנג'לס לייקרס (40-31) – ברוקלין נטס (37-36) 4:30:

הפסד של הלייקרס היום והם יסיימו רשמית את העונה שלהם ויתפנו לחשוב על הקיץ וכיצד לבנות עבור לברון קבוצה מנצחת. אכן, במידה רבה הכתובת הייתה על הקיר כאשר הקבוצה שנבנתה הייתה בדיוק הפוך ממה שצריך כדי למקסם את הכישרון של לברון וזה לפני שמדברים על החומר האנושי הבלתי ניתן להדבקה שנאסף בלוס אנג'לס. ההתפרקות שלהם הפכה למוחלטת עם נצחון 1 בעשרת המשחקים האחרונים ו-4 הפסדים רצופים כשלברון, כשהוא כבר משחק אפילו לא מנסה לדגמן איכפתיות.

מהצד השני ברוקלין מגיעה למשחק הזה כשיש לה הרבה על מה לשחק, היא התאוששה מ-3 הפסדים רצופים עם נצחון על סקרמנטו, והתייצבה במקום ה-7 כשגם המקום ה-6 בהישג יד, כשנשארו לה 9 משחקים בלבד זה לא יהיה משחק שהם יהיו מוכנים לשמוט.

הימור: ברוקלין ב-10.

לפוסט הזה יש 160 תגובות

 1. תודה על הפריוויו!
  רוקטס-ספרס בהחלט משחק פלייאוף לכל דבר ועניין. יש לי תחושה שהספרס דווקא ייקחו.

 2. תודה.
  ערב ששווה לקום בשבילו.
  שלושה משחקים חזקים

  אני מהמר שדווקא אוקלוהומה יצליחו לנצח בטורונטו

 3. מבחן גדול לאוקלהומה האם מסוגלים לעצור את המפולת

 4. ספרס
  טורנטו
  באקס
  דנבר
  ברוקלין
  קליפרס
  מגיק

  1. חחח אתה יכול לקצר כבר לווניל של אינגלס 🙂

 5. 2 וחצי משחקים מעניינים וחשובים ביותר.

 6. מידן גם עזב את האתר?

  1. כן, גם הוא עזב.
   (האם אתה מרגיש איזו שהיא ירידה ברמת האתר?)

   1. האתר ללא ספק עדיין ברמה הגבוהה ביותר, המחליפים של מידן, יאיר ומתן גילור כותבים ברמה גבוהה מאוד
    הם כן מאוד חסרים באתר, שכן היו חלק מהלב הפועם והליבה של האתר המצוין הזה
    כך שהתשובה לשאלתך חצויה

 7. דור, לא יודע מה קורה עם ימי הששי האלה. כל יום ששי אתה זוכה באחלה משחקים. אין דרך שהקאבס מפסידים ב-15 (נדמה לי שזה מה שכתבת), ואני מריח שגם הניקס יתנו מאבק הרואי.

 8. תודה דור, אחלה של פריוויו כרגיל, חייבים לנצח את יוסטון שיקוצים!
  מת שהחצי מרחק ינצח את חזון ההשלכות היבשות של מורי

  1. לא שאני מאחל להפסד של יוסטון, אבל אם הספרס ינצחו בזכות אין ספור מיד-ריינג׳ים מוצלחים, כשבמקביל יקלעו קצת שלשות אבל בדיוק גבוה, אני אהיה מבסוט. אולי זעזוע של המערכת קצת יעזור לדאנטוני לחזור ליסודות כדורסל קצת יותר בסיסיים לקראת הפליאוף.

 9. תודה רבה על פריוויו.
  נהניתי לקרוא.

  למרות חיבה לטורונטו והמאזן המרשים של מילווקי, או אפילו כוכבי פילדלפיה… תחושת הבטן שלי היא כמו שהייתה לי לגבי לברון ג'יימס שנה שעברה… כנגד הלך הרוח בעונה הסדירה… בוסטון תצא מהמזרח…

  1. +1

 10. מעולה דור תודה רבה

 11. תודה דור מצויין, כמו שמציינים כבר 3 שנים אם בחירת הזריקות של ווסטברוק אי אפשר להגיע לשום מקום, מאמן שלא מצליח להשתלט על הכוכבים בשם דונבון, ופול גורג סוחב פציעה או שזה האלטר אגו של השחקן המצויין מלפני חודשיים. טורנטו ב15 בכללי אוקלהומה עפה בסיבוב ראשון לכל הקבוצות שהם לא פורטלנד (גולדן סטייט, דנבר , יוסטון) ואם הלוז שיש לה מאמין שהיה תפגוש את הלוחמים בסיבוב הראשון.

 12. תודה דור יופי של פריוויו !

 13. אמרת 3 משחקי על
  ומכיוון שבעברית מה שהוא לא על (ולא בתוך) חייב ביקום הפיזיקאלי להיות תחת
  אין לך ברירה אלה לומר ששאר המשחקים הם משחקי תחת
  מ.ש.ל
  🙂

  1. אז כל ליגה שהיא לא ליגת העל היא בעצם ליגת התחת?

   1. ליגת האַל

  2. פרייסלס

 14. מצוין דור, תודה רבה.
  .
  גם לי יש תחושה של עקיצה הלילה ביוסטון, אז בטח יגמר 12 לרוקטס… ולדעתי אם יאניס לא ישחק מיאמי ינצחו.
  .
  שאלה היפוטטית לדיון – מה הסיכויים של הניקס לנצח את דנבר בחוץ? עזבו את הליין עכשיו, כל אחד עם עצמו. לדעתי זה אזור חצי אחוז, כלומר אם יש מאתיים יקומים מקבילים הניקס ינצחו באחד מהם.

  1. יאניס ישחק גם ג'ורג' היל .בצד השני ווינסלו ומקגרודר בחוץ.

 15. אחלה פריוויו.
  אוקלהומה תחת לחץ ולכן ניתן לצפות למפגן יידוי בלוקים של ווסטברוק והפסד.
  מצד שני, אני מהמר (מקווה) שסאן אנטוניו ינצחו ויעשו צעד לעבר כיבוש המקום החמישי.

  1. טעית פעמיים

 16. אוק סיטי ינצחו בדו ספרתי, הצצה מקדימה לפלייאוף. יוסטון יכו בספרס, הצצה נוספת לפלייאוף

 17. ערב עם משחקים לא רעים, תודה רבה על הפריוויו

 18. צ'אנדלר פרסונס קם בינתיים לתחייה בגריזליס עם משחק שיא

 19. התחיל קשה, קאוואי זה חיה רעה

  1. מתגעגע?

   1. מג'ירי ידע מה שעושה שקיבל גם את גרין.
    שחקן שניזון ממשחק קבוצתי ותמיד יכול לשמור ומחוייב לקבוצה

    1. תאכלס – גם צודק

    1. תאכלס צודק

 20. בינתיים גם לאוק נכנסים הכדורים, וזה צמוד.
  התחושה היא שזה עניין של זמן עד שתהיה שבירה.

 21. אוק סיטי מסרבים לשמור, כבר 30 משחקים

 22. רבע ראשון טוב של הראפטורס. בהנעת כדור שלהם מגיעים לזריקות מאוד נוחות.
  ל-OKC אין ממש ספסל. מוריס לא נראה שנכנס לעניינים בתאנדר

 23. 40-25 לקליבלנד על הקליפרס בסוף הרבע הראשון.
  Too good to be true…
  זה בטח לא ימשך

 24. כל התקפה – סל – ההגנה של אוק סיטי זה בדיחה

  1. הם מחכים לרבע האחרון ,אוהבים לאתגר את עצמם בטיפוס מבורות עמוקים.
   לפעמים מצליח לפעמים שיברון 💓
   בעיה.

 25. הנעת כדור של הראפטורס מצויינת. להגנה של OKC אין פתרון מול זה

 26. קוואי רואה מולו את ג'ורג' ונכנס לגרוב

 27. סיאקום הוא משהו מיוחד

  1. הורג אותנו

 28. יאללה ראסל, החזיר אותנו מהקבר

 29. משחק רע מאוד שלנו.
  המשרוקיות מאתרגות את הזקן שאין דברים כאלה.

 30. איך שסיאקם משחק הוא וד יכול להיות פתיון ל-AD

 31. אני לא יודע מה העניין עם השופטים אבל נראה שהם מעדיפים לשרוק לפלופים מאשר לעבירות אמיתיות.
  אין שחקן בליגה שהולך לסל ובדרך מקבל מרפקים על ימין ועל שמאל ואין שריקות לטובתו כמו ראס.

  1. לגמרי, כבר שנים, זה מתסכל אותו, לכן אוסף טכניות

   1. הארדן במצב הזה היה כבר עם 10-13 ביקורים בקו העונשין.
    זה פשוט מטריף את המח

 32. איפה הייתי כשפרגוסון נהיה קלעי? בקולג׳? הבן אדם יורה טילי לאו מהכתף כמו שריונר סורי. קאוואי גדול אבל קשה לצפיה – התנועות שלו לא קשורות לכדורסל, בריון שכונתי. גרין, כמו רבים לפניו, שובר שיאים אישיים על הגב של אוק סיטי. בכל זאת ננצח

 33. הארדן משוגע. 27 נקודות ברבע ראשון

 34. תקשיבו טוב. הארדן עם 27 נקודות בסיום הרבע הראשון ו-10/12 מהקו.
  משחק מחליא לצפייה.
  שחקן אחד + שופטים נגד קבוצה שלא הגיעה למשחק.

 35. הארדן מטורף לגמרי. לא רואה איך אנחנו מנצחים את המכונה הזו. לא ראיתי את יוסטון השנה, אבל השמועות היו נכונות – באמת שיטת משחק קשה לצפייה עם כל הפרטים האלה.

 36. אני חושד שיש להארדן סרטונים על חלק מבכירי הנהלת הליגה והוא פשוט סוחט אותם

 37. התחיל חצי שני, הקהל במזנון

 38. קבוצה שמגיעה למשחק ביוסטון נכנסת לאיזור הדמדומים.
  בגבול השיפוטי של העיר זה מפסיק להיות כדורסל והופך לסיוט איטי, הזוי ומתסכל של ספורט דמוי-כדורסל שחוקיו אינם ברורים לך.

 39. עוד שריקה נגד ראסל, מינוס כבוד מהשופטים

 40. שריקה בדיחה

 41. הלוואי שיכולתי להתעורר מהסיוט ולעבור לטורונטו-אוק, היה שם אחלה משחק.

 42. השריקות המאוחרות האלה אחרי ההחטאה מוציאות את הדעת

 43. החבר'ה שלנו השאירו איזה 20 נק' בהחטאות לייאפים. אולדריג' עם 0-6. דרוזן מחריד והארדן בצד בשני עם כבר 40 בחצי.
  ואנחנו שולחים אותם לקו ללא הרף.
  ורק 15 הפרש.

  1. זאת לא הרמה שלכם, יוסטון דרגה מעל

  2. סיכום מדויק.
   .
   מה שכן – אולדריג' משחק ככה גם בגלל קפלה, וקפלה ימשיך לשחק, אז לא בטוח שזה ישתנה. צריך לקוות שלהארדן תיגמר הבטרייה או משהו, אין פתרון של ממש לתופעה הזו.

   1. נתנו לו מנוחה ברבע השני
    סגר במחצית רק 37 נקודות על 18 דקות

   2. עושים עליו דאבל טים ברגע שמקבל את הכדור, הוא צריך ללמוד לשחק מול זה

 44. OMG אוק לא בהכרה

 45. איך יכול להיות ששלושה שופטים מפספסים שחקן שאוחז בכדור בשתי ידיו, קופץ, נוחת ורק אז מוסר?

 46. גיימס הארד און אין דברים כאלו עם כל הכבוד ליאניס היעיל

  הוא לא יכול לנפק הצגות כאלו

 47. החרבון של אוק מתחיל

  1. אתה לא בכיוון חבריקו – חזרו ממינוס 13 ייגמר כפי שאמרתי בקדימון – דו ספרתי

   1. חזרו לא מעניין מה שמעניין זו התוצאה הסופית

 48. שני המשחקים הצמודים של אוקלהומה וטורונטו זו ההמלצה הכי טובה לליגה לעבור לפלייאוף מעורב
  גם צמוד ומותח וגם כל המפגשים יהיו חדשים ומסקרנים במקום הישנים והמשעממים

 49. גורגי אוק מתחילים בניגוב דה שוט זה הכל בגלל שטורנטו בתלבושת ניו אורלינס

  1. 😂😂😂
   חכה חכה עכשיו מתחילים באליפות השכונה בבעיטות בדליים, מה שכן אדיסו צפה את זה – התחילו לשמור ברביעי

   1. לגמרי עכשיו נותר לראות אם החיתול יחזיק

    1. 😂😂😂

 50. גורגי אוק מתחילים בניגוב דה שוט זה הכל בגלל שטורנטו בתלבושת ניו אורלינס

  יאללה אוק לא לחרבן את זה 10 הפרש

 51. איזה שינוי בין הקבוצות במחצית השניה. OKC התחילו פשוט לשמור

 52. הארדן בדרך לשבור את השיא של קובי?

 53. אשך הארדן הפך את וויט מכפפה למגבון

 54. קאוואי הבריון השכונתי הורג אותנו

 55. קאווי מנגב אחרי שראס מחטיא שלשה לבד לגמרי אח ראס..

 56. הספרס משווים

 57. במחלקת הקאמבק של הערב, המג'יק מנצחים בהארכה בבית אחרי שפיגרו כל המשחק ומשאירים את תקוות הפלייאוף בחיים, במיוחד שההיט משחקים במילווקי

 58. העזרה הדפוקה של אדמס מכה שוב. אוי ראס א שטן חחח

 59. חחח ראס מחסל בשיטת שוק הכרמל

  1. חחחח הוא עיצבן את קוואי

 60. הפעם השריקות הלכו עם אוקלהומה, 2 מכריעות בסוף

 61. טריפל יפה של ראס. מה אתם אומרים עובר את מגיק העונה או לא? נשארו לו 6 טריפלים ב9 משחקים

 62. פשששש כל הכבוד ל-OKב שיצאו מהמחצית כמו מלוע של תותח. הידקו את ההגנה וג'ורג' התחיל לתפור נקודות

  1. הבעיה שחוץמשרודר אין שם ממש ספסל

   1. נכון לרמות הפלייאוף הספסל שם נוראי

    1. שרודר גם השאיר אותם במשחק בחצי הראשון. אם הוא לא טוב, OKC בבור עמוק יותר

  2. יפה סיכמת, רק צריך להוסיף שכאשר ראס ככה משתולל, אין לאוק סיטי תקרה; השמים הם הגבול (שמים=ג״ס)

 63. גלינרי הצליח לנגב בקושי את הקאבס

 64. נשבע שבדיוק עברתי ליוסטון-ספרס והדבר הראשון שאני שומע זה את השדר אומר -"נחזור אחרי הפסק זמן כאשר הארדן יהיה על הקו"😄😄😄

  1. בלתי עציר

 65. שמישהו יספר לספרס ש-OKC והקליפרס ניצחו. שיקבלו זריקת מרץ

 66. הספרס רק עם דאבל טים על הערדן שעובד האחרים מחרבנים רצח מה קרה דונאל האוס חזר? הוא לא הורד לגי ליג שסירב לחוזה חדש?

 67. לא ידעתי שבזקן יש שריר ועצבים 🙂 איזה פלופ של הארן

  1. זה היה מביך

 68. הספרס בדרך לנגב

 69. דרוזן התחפש לסימונס. עושה הכל ולא מסוגל לשים סל מרחוק

 70. הארדוןןןןןןןןןןןןןןןן 2 סטפבקס

 71. הארדן עושה מגריידי!!! איזה מטורף

 72. המופע של הארדן
  הגארד הכי טוב בליגה

  1. השחקן הטוב בעולם

 73. OMG הארדן.
  זה לא יעבוד בפלייאוף אבל איזה הצגה

  1. באיזה פלייאוף זה לא יעבוד? עשו כבר 2 גמרי מערב. עבד ועוד איך בפלייאוף ויעבוד גם השנה

   1. נחיה ונראה חביבי, שנה שעברה השחקן הכי חשוב וטוב בריצת פלייאוף של יוסטון היה כריס פול וכך יהיה גם השנה

    1. חחחחחחחחחחחחחחחח

     כריס פול בלי הארדן לא עושה אפילו מקום 12 במערב

     1. אני ינסה להסביר את זה בפשטות, על פי תורת המספרים כדי שיהיה לך יותר קל להבין –
      0 מ 27

     2. ושופטים שלקחו לו 10 נק במומנטום. לא אשמתו שיש לו בקבוצה נגרים בניגוד לשלישיית הכוכבים בלוחמים. שים את הארדן בגולדן סטייט במקום קרי גם הוא יקח 5 אליפויות

    2. כמו שהשחקן הכי חשוב בגולדן סטייט זה גרין LOL

 74. נקודת המפנה הייתה בשלשה השנייה. הארדן כמעט ואיבד את הכדור, הספרס לא הצליחו לחטוף וקיבלו שלשה שנייה ממנו ברציפות (ואחר כך הסכר נפרץ…)

  1. עדיין לא MVP ?

   1. אני עדיין חושב שיאניס יזכה השנה

 75. תשתחוו לגיימס הארדן השחקן הטוב בעולם עם 13 נק רצופות שמחסל את הספרס לבד לבד לבד

 76. הארדן הזוי, פסיכי לגמרי

 77. איזו שביקה של הספרס בדקות האחרונות. חזרו יפה ופשוט נכנעו להארדן שנכנס להתקף פסיכי

 78. מצחיקים אותי שאנשים אומרים שזה לא יעבוד בפלייאוף מתעלמים מהעובדה שהארדן עשה 2 גמרי מערב והפסיד ללוחמים. אם בלוחמים לא היו 3 הקלעים מהטובים אי פעם יחד הארדן היה מנגב אותם. שנה שעברה פציעה של פול ושופטים עזרו ללוחמים. עלאק לא יעבוד בפלייאוף.

 79. הארדן שחקן האחד-על-אחד הכי טוב היום ב-NBA. הוא ודוראנט בלתי עצירים שהכדור אצלם

  1. לדוראנט אין יכולות ניהול משחק ברמה שלו. הארדן יותר טוב היום

   1. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות. הארדן "מנהל משחק" ויוצר מהלכים יותר טוב. דוראנט לדעתי קלעי טוב יותר מכל הטווחים.

    1. נכון. אבל בטוטאל הארדן שחקן טוב יותר. דוראנט חייב לידו מנהל משחק על כמו ראס וקרי אחרת הוא היה מחרבן ללא הרף למרות תצוגות אישיות. הארדן? יכול לקחת כל חבורת פסחים הכי גבוה שיש. הוא כבר שנתיים רמה בפני עצמה

     1. אני לא בטוח שאם תעשה משאל במי אתה בוחר כדי לבנות קבוצה הארדן יקבל יותר קולות מדוראנט.
      אבל הארדן השנה בהחלט מציג כדורסל ברמה אחרת משאר ה-NBA

     2. מסכים איתך. לדעתי אפילו הרוב יבחרו בדוראנט. אני עם הארדן לגמרי. ראינו את דוראנט לבד בלי ראס מה עשה. כלום. דוראנט עם צוות מסייע כמו של הארדן לדעתי לא היה מסוגל לעשות כלום בקושי להעפיל לפלייאוף.

      אני לוקח את הארדן 1 היום אם אני בונה קבוצה לשנה הקרובה. בכללי זה יאניס בגלל הגיל הצעיר לטווח ארוך.

     3. בתכלס הארדן השיקוץ הקטן יכול להוביל קבוצה והוא הוכיח זאת לעומת הנחש.
      אני מאמין שהנחש בקבוצה אחרת ללא אולסטאר הוא לא מגיע לפלייאוף.
      ואת זה כותב אחד שלא אוהב לא את הטרפה ולא את הנבלה.

     4. אם אני זוכר, תקנו אותי אם צריך, אבל שווסטברוק היה פצו, דוראנט הוביל את OKC לפלייאוף (ולהיפך ווסטברוק לא עשה פלייאוף).
      ככה שדוראנט הוביל קבוצה לפלייאוף.
      הארדן מדהים, והשנה נראה כאילו יש סביבו קבוצה טובה יותר לעזור לו. שיטת המשחק הזו של דאנטוני ממקסמת את היכולות שלו, אין ספק.

 80. כאילו יאניס חמוד והכל אבל זה כמו להשוות את אמבפה למסי. יתנו לו בגלל המיקום של הבאקס אבל זה לא אותה רמה. הארדן הוא רמה אחרת כבר שנתיים מעל כל היתרץ ואם היה לו עוד שחקן טופ 25 בקבוצה הוא היה מנגב גם את הלוחמים

 81. טאקר שומר הארדן תופר

  1. את מי זה מעניין? 🙂

   לילה טוב אדם ריגר

 82. הבאקס משאירים את המג'יק בתמונת הפלייאוף

 83. למה הארדן הוא ה MVP בינתיים ולא יאניס?
  כי עם כל הכבוד המזרח זה פשוט ליגה אירופאית לעומת ליגת אלופות.
  קבוצה שהכוכב המרכזי שלה (קוואי) משייטת בבטחה במקום ה 2 מבלי שישחק רבע עונה
  קבוצה שכל העונה רבה עם עצמה ועדיין פייבוריטית לקחת את המזרח (בוסטון)
  קבוצה שהיא סופר טים במזרח אבל בלי מאמן מתפקד עם מוח
  ומילווקי שחוץ מיאניס ומעט מידלטון לא ממש מדגדגים

  מישהו היה מהמר על מילווקי עם כל ה 60+ נצחונות שהיא תסיים העונה בסדרה נגד יוסטון?
  יש סיכוי יורת גדול שזה ייגמר בסוויפ מאשר שמילווקי ינצחו.

  לכן מקום 1 במזרח לא אומר לי כלום.
  מקום 3 במערב אומר לי הרבה יותר, במיוחד כשזה מגיע עם עונה פסיכית כזאת.

  1. טיעון ה-"מזפח" זה טיעון שאין כלום מאחוריו.
   למילווקי יש את המאזן הטוב בליגה.
   יש להם את המאזן הטוב בליגה מול קבוצות 50%+ (22 – 10).
   המאזן הטוב בליגה נשמר, גם אם מחליפים את כמות המשחקים שהיו להם מול המערב/מזרח, ומכפילים באחוזי הניצחון שלהם מול כל קונפרנס.
   .
   יש להם את הנט רייטינג הגבוה בליגה.
   יש להם את הנט רייטינג הגבוה בליגה גם במפגשים מול המערב בלבד.
   .
   אני מבין את מי שחושב שמגיע להארדן MVP.
   אישית, אני חושב שיאניס צריך לזכות, בגלל שהוא נותן עונה היסטורית ב-2 צדי המגרש.
   אבל אי אפשר לפסול על הסף את העובדה שהארדן קולע בקצב חסר תקדים –
   לא היה שחקן שקלע יותר מהארדן פר 100 פוזשנים. לא ג'ורדן, ואפילו לא ווילט.
   .
   בו זמנית, אי אפשר לפסול את המאזן של הבאקס.
   הם הקבוצה החזקה ב-NBA העונה. וזה קודם כל בזכות יאניס.

 84. התוצאה הסופית סבירה, יוסטון טובים יותר, אבל גם מתסכלת – החברים איבדו ריכוז בסוף, איבדו כדורים והלכו לדרוזן באופן שקוף וקל לחסימה.
  .
  אבל לא אלמן ישראל. הסתכלתי על המשחקים שנשארו – אנחנו אמורים לנצח את כולם למעט הקרוב בבוסטון ועוד אחד נגד דנבר. זה יוצא 49 נצחונות שלדעתי יספיקו למקום שאינו שמיני. אבל אסור לשמוט משחקים.
  .
  לא ברור לי למה ריברס ופאריד לא שיחקו, אבל הרוטציה המפורסמת של דאנטוני עזרה לנו ב-2017 אז שימשיך ככה.
  .
  טאקר היה מעולה בכלל ובסוף בפרט. פשוט שחקן אדיר.

 85. נראה כאילו השופטים התאהבו בשריקות לעבירות לשלוש כאשר המשחק צמוד

  1. ובסוף שרקו אופנסיב או משהו כזה… לא ברור לי מה הלך שם

 86. רחמנות על הלייקרס ואוהדיהם בישראל.
  לברון נראה מובס בסוף המשחק הזה לשמחתם/תוגתם של ה ללל.
  לפחות הוא לא ברח הפעם לחדרי ההלבשה כמו שעשה לא פעם העונה.
  איך נפלו גיבורים

 87. שמעון צדק
  לגבי הארדן.
  כל השאר שטויות 🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט