אין כלל דשאלה שאם הלייקרס לא עושים את הפלייאוף, לוק וולטון לא מפוטר, אבל מורד לתפקיד עוזר מאמן, תפקיד התפור עליו ממילא. זאת היתה שגיאה למנותו כמאמן הלייקרס, אבל איך אומרים החברים שלי מרמת הכובש? את הנעשה אין להשיב. לפחות הוא "צבר נסיון" כפי שאומרים בידיעות אחרונות.מי יהיה המאמן הבא?אריק אנדרסון יודע שלברון יהיה הקובע. קולו בלייקרס הפך לחזק יותר אפילו מקולו של מג'יק, כך אומרים (אני, אגב, לא מאמין לזה!). אז אריק טוען שדהמאמן הבא יהיה זה שקשור ללברון יותר מכולם, ולדעתו מספר 1 זה…

1.ג'ייסון קיד

הסיפורים הם שבין לברון וג'ייסון קיד התפתחה חברות מיוחדת במינה ב-REDEEM TEAM של האולימפיאדה בבייג'ינג, כשהאמריקאים הגיעו למחוק את הבושה של הנבחרת האמריקאית מ-2004.

מסתבר שכבר ב-2009 לברון ביקש מאד להטריד את ג'ייסון קיד לקאבס, (https://www.cleveland.com/cavs/index.ssf/2009/03/cavaliers_insider_no_kidding_a.html, משאלה שלא מולאה.

בואו נגיד שהרקורד של קיד כמאמן לא כובש לבבות, אבל לברון כבר אמר ש-"אין עין כעינו של קיד כשהוא יושב על הספסל ומגלה חולשות של יריב". טוב, מדוע זה לא  תורגם לנצחונות כמאמן זה כבר סיפור אחר.

 

2. מרק ג'קסון

לברון שמע בשלושים שידורים חוזרים את כל ההאדרות וההבילולים שמרק ג'קסון שפך עליו משך שנים עכשיו כאנליסט בטיווי לצד ג'ף ואן גנדי. כל פעם שג'ף נתן קרדיט למישהו מרק תמיד הוסיף, "אבל מה שגרם לכך היתה…של לברון שתי שניות קודם". מרק הוא שפוט של לברון, אז סימפל אז ת'ט. ולשניהם גם קשר הדוק עם קלאץ' ספורטס.

3. טיירון לו

לט\ו היה מאמן של לברון בשלושה גמרים, כולל אליפות אחת. אחרי שטיי פוטר, לברון לחשד באוזנו: "זה לא ניגמר. עוד ניפגש כמאמן ושחקן". מאיפה אני יודע? זו צח\יטטה שצוטטה כבר אלף פעמים, ולא לברון או טיירון התכחשו לה.

לברון אמר כמה פעמים ש טיירון "יודע ללחוץ על הכפתורים הנכונים בפלייאוף".

4. תום איזו

תום לא אמר אפילו פעם אחת שהוא רוצה לעזוב את מישיגן סטייט. אבל כשבקאס חיפשו מאמן, ושמו של איזו הוזכר, לברון לא ידע את עצמו מרוב התלהבות אחרי שהקאבס אירגנו פגישה בין לברון ואיזו (https://www.cleveland.com/ohio-sports-blog/index.ssf/2010/06/lebron_james_respects_coach_to.html past. וןכמעט שדכחתי: מג'יק הוא האליל של מישיגן סטייט עד היום כשב-1979 ניצח את אינגדיאנה סטייט עם לארי בירד בגמר המכללות. הננקודות הללו חשובות מאד.

5. אטורה מסינה

הסיבות למה שהלייקרס ירצו את מסינה לא הגיוניות ולכן לא אבזבז דיו כאן.

אבל, לפתע, נפל הבום.

*********************

6. גרג פופוביץ'??????????????

זה התחיל כאפשרות. אבל כשסטפ ג'קסון דניבר על כך בהתלהבות והביא מקורות וקשרים לדבריו השמועה תפסה תאוצה והיום דיברו עליה בכל האתרים.

https://www.bing.com/videos/search?q=GREG+POPOVICH+TO+COACH+THE+LAKERS%3f&docid=14037026435604&mid=7D443365F4BD71A126717D443365F4BD71A12671&view=detail&FORM=VIRE

אני לא מצליח לפתוח את הסרטון, אבל בכל מקרה אני לא מאמין שזאת כלל אפשרות, לא משנה מה ספטן ג'קסון אומר!