מעורב הופס ליום ששי: דל דמפס הציל את מג'יק מדראון עולם! / מנחם לס

מעורב הופס ליום ששי: דל דמפס הציל את מג'יק מדראון עולם! / מנחם לס

1. ALL-STAR TEAM SELECTION

 

לברון בחר ראשון, וג'יאניס שני, עד ששתי החמישיות ניבחרו. אז הסדר השתנה וג'יאניס בחר שחקן ספסל ראשון, לברון שחקן ספסל שני, עד ששני הספסלים ניבחרו.

חמישיות:

החמישייה של לברון בכחול. לברון והארבעה שהוא בחר:

החמישייה של ג'יאניס באדום. הוא והארבעה שהוא בחר:

First Pick: Kevin Durant (Team LeBron)

Second Pick: Stephen Curry (Team Giannis)

Third Pick: Kyrie Irving (Team LeBron)

Fourth Pick: Joel Embiid (Team Giannis)

Fifth Pick: Kahwi Leonard (Team LeBron)

Sixth Pick: Paul George (Team Giannis)

Seventh Pick: James Harden (Team LeBron)

Eighth Pick: Kemba Walker (Team Giannis)

ספסלים:

Ninth Pick: Khris Middleton (Team Giannis)

Tenth Pick: Anthony Davis (Team LeBron)

Eleventh Pick: Nikola Jokic (Team Giannis)

Twelfth Pick: Klay Thompson (Team LeBron)

Thirteenth Pick: Ben Simmons (Drafted by Team Giannis but traded to Team LeBron)

Fourteenth Pick: Damian Lillard (Team LeBron)

Fifteenth Pick: Blake Griffin (Team Giannis)

Sixteenth Pick: Russell Westbrook (Drafted to Team LeBron but traded to Team Giannis)

Seventeenth Pick: D'Angelo Russell (Team Giannis)

Eighteenth Pick: LaMarcus Aldridge (Team LeBron)

Nineteenth Pick: Nikola Vucevic (Team Giannis)

Twentieth Pick: Karl-Anthony Towns (Team LeBron)

Twenty-First Pick: Kyle Lowry (Team Giannis)

Twenty-Second Pick: Bradley Beal (Team LeBron)

Twenty-Third Pick: Dwyane Wade (Team LeBron)

Twenty-Fourth Pick: Dirk Nowitzki (Team Giannis)

2. דל דמפס הציל את מג'יק מדראון עולם!

הלייקרס כבר מזמן אינם 'גלית' על הפארקט.

אבל הם עדיין גלית – GOLIATH – בפרספשיון של הרבה אוהדי כדורסל. בתחושה ובתפישת העולם של אוהדים רבים, ובערך שליש, אם לא חצי, מהגולשים שלנו. לכן מה שווילט צ'מברליין אמר פעם על שונאיו – "NO ONE ROOTS FOR GOLIATH" – לא נכון עבור הלייקרס. אפילו שהם היו גלית משך 40 שנה, איך שהוא יש להם יותר אוהדים מלכל קבוצה אחרת בעולם.

אבל הם לא גלית יותר. הם יותר גוליבר מגלית. הקבוצה הגאה הזאת – שנייה אולי רק לבוסטון סלטיקס במסורתה ובמורשתה, נפלה לתחתית הבאר.

הסיפור הנכון, האמיתי, הוא שהיום, ה-8 בפברואר, 2019 – אחרי 5 שנות הופעה בדראפט כקבוצת לוטרי –הלייקרס הם קבוצה מחורבנת, למרות שהם הביאו את לברון לפני ששה חודשים.

ולמזלם הגדול – מג'יק הוא מכוסה צלופן ומאומה לא נידבק אליו – דל דמפס לא קיבל את הצעתם המטומטמת, אטומה, בהמית, שמראה שהם – מג'יק, ופלינקה – חסרי מושג וממש סתומים בענייני כדורסל. מג'יק מכוסה בקסם. הוא מין UNTOUCHABLE. אבל, בינינו, כנשיא פעולות הכדורסל של הלייקרס הוא לא יותר מטיפש.

מג'יק ופלינקה התרוצצו לכל מקום, חצו את כל המפה, ניסו הכל -SHORT TERM ROSTER…LONG TERM ROSTER...לא היתה להם תכנית; לא היתה להם מטרה מסויימת: הם זרקו את כל הג'ולות שהיו להם לכל הכיוונים בחשכת הליל בתקווה שידוגו משהו שיראה כמה הם טובים..

אני לא יודע איזו יד היתה להם – אם בכלל – בהבאת לונזו בול, ברנדון אינגראם, קייל קוזמה, ג'אש הארט, איביקה זובאק, וקנטביוס קלדוול-פופ ללייקרס. שנות הלוטרי עזרו ללא ספק. אבל אם אפילו היתה להם יד בהבאתם , שניהם חסרי מושג לדעת מה שיש להם ביד. במודע – וכנראה ביותר מזל משכל – הם אספו חבורת צעירים מצויינת, עם פוטנציאל לגדילה אמיתית. היו משחקים בהם לונזו, אינגראם, קוזמה (בעיקר קוזמה!), הארט, וזובאק הראו ניצוצות של קבוצת עתיד מצויינת.

כנראה שכולם ידעו זאת מלבדם: המוכנות של פלינקה ומג'יק לתת את כ-ו-ל-ם ועוד שתי בחירות דראפט סיבוב ראשון עבור אנטוני דייויס רק מראה איזה שני טפשים, חסרי ידע, בינה, רגש, מיומנות, ומומחיות הם. אנטוני דייויס הוא שחקן מצויין, אבל הוא בשום פנים ואופן לא GAME CHANGER כמו שהיו מג'יק, לארי, מייקל, או לברון בכבודו ובעצמו.

לתת עבורו (וסולומון היל, ביג דיל…)  6 שחקנים שהם – ללא עזרה נוספת, אולי עוד 3 שחקנים מליגת "G" למקרי פאולים – היו עושים בקלות את הפלייאוף בעונה הבאה והופכים לקבוצה טובה מאד? אם AD הוא כזה GAME CHANGER כיצד זה קרה שהוא לא הצליח להוציא את הפליקנס מהבינוניות שלהם כל שנותיו שם?

עכשיו תחשבו רק מה מרגישים לונזו, קוזמה, אינגראם, הארט, זובאק, ו-KCP כשהם יודעים מה מג'יק חושב עליהם!

ומהו הדבר הכי אירוני?

שדל דמפס עצמו הציל את מג'יק ופלינקה מדראון עולם.

את פלינקה איני מכיר ואני לא יודע מה זה היה עהושה לו ולמורשתו. אבל מג'יק? אחרי כל מה שעבר עליו כשחקן, כשחקן הנושא את נגיף ה-HIV, וכל מעורבתו בלייקרס כבר 40 שנה?

אם היום AD היה שחקן לייקרס, וכל ה-6 היו בפליקנס, מג'יק לא היה מתגבר על הקללה הזאת עד יום מותו.

הוא ניצל. דמפס הציל אותו כשסירב להצעה. מג'יק יכול היה להפוך מהדבר הטוב ביותר שקרה אי-פעם ללייקרס, לדבר הגרוע ביותר שקרה להם אי-פעם!

 

3. דוראנט: "תנו לי לחיות בשקט ולשחק כדורסל"

דוראנט לא דיבר עם המדיה כבר למעלה מחודש.

מאז כל הסיפור עם קריסטפס פורז'ינגיס, כולם – אוקיי, רבים מהמדיה ועוד – דיברו על כך שישנו איזה 'סידור' עם קווין דוראנט, שיהיה שחקן חופשי הקיץ (https://sbnation.cmail19.com/t/d-l-nkkktll-ykztllijr-j/

שלשום בערב, אחרי שהווריורס השתעשעו עם הספארס (כאילו הם שייכים לליגה מינורית) דוראנט החליט לדבר.

הוא יותר מסתם דיבר. הוא לא יכול היה לחכות לפתוח את פיו..

תנו מבט בעצמכם:

 

נמאס לו לשמוע את כל 'התכניות הסודיות' וטלפונים בחדרי חדרים כאילו איזו החלטה עולמית עומדת לקרות.

"GROW UP", הוא קורא למדיה.

הוא התכוון בעיקר לסיפור שהופיע ב-THE ATHLETIC" כאילו הכל סגור ומוכן להשתלשלות המאורעות עד שדוראנט ינחת בניקס. הוא גם ציין את שמו של העתונאי 'היודע הכל'.

 a particular report from The Athletic that highlighted all the little ways in which the Knicks rumor is permeating the consciousness around the Warriors ((https://sbnation.cmai)l19.com/t/d-l-nkkktll-ykztllijr-d/)

הוא הכניס לכל המדיה כמו שצריך!

4. ספור שלם בתמונה אחת:

5. דרוג חמשת הרוקיס של השבוע

1.לוקה דונצ'יץ, דאלאס 

35 נק' נגד הקאבס, וטריפל דאבל של 19, 10, ו-11 נגד שרלוט

2. טריי יאנג, אטלנטה

המספרים היו ההצגה נגד הסאנס. ממוצעיו השבוע 21.7, 4.7 ריב', ו-9.0 אס' ב-3 משחקים (1-2)

3. מרווין באגלי, סקרמנטו

באגלי נעש/ה יותר ויותר סופר-סטאר מיום ליום ממש. בנצחון על הספארס 112-127 הוא קלע 24 עם תריסר קרשים לסיים שבוע של 16.8 נק', 11.7 ריב', ו-1.7 חסימות, והכל ב-30.4 דק' משחק ממוצע.

4. דיאנדרה אייטון, פיניקס

 

אחרי מנוחה קצרה לריהביליטציה הוא חזר, ומיד הציב ממוצע של 16.0 נק' ב-48.9% דיוק, ו-10.3 ריב' למשחקץ

5. ג'רן ג'קסון, ממפיס

אחד הדברים הקשים לעשייה הוא לשכנע את קהל האוהדים שם שפלומי-אלמוני הוא סטאר. ג'רון עשה זאת בתפוח הגדול עם 16 נקודות ו-7 ריב', ויומיים אחרי המשיך במינסוטה עם נצחון 108-106 כשהוא קולע 23, 6 ריב', ושתי חסימות.

6. תמונות כדורסל

*

לני וילקינס, בימיו כשחקן

*

 

היו ימים: אקסווייר מקדניאל חונק את מייקל קופר

*

6. בעלת בית הבריחה COYOTE כזה שהיה בקרב עם כלב הזאב שלה

אשה מהרי הניטני בפנסילבניה נדהמה שהיא מחזיקה בגרון של COYOTE  בחצר ביתה כשהיא מפרידה בקרב בין זאב האריות וכלב הזאב שלה . הCOYOTE החליט  לברוח (ואתמול ג'וגר שרץ להנאתו באיידהו והותקף ע"י לביאה צעירה, חנק אותה למוות)

7. תמונה להנאת הגולשים עם ה- FEET FETISH באתר

מנחם לס

בעל האתר, הבוס הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 86 תגובות

 1. תודה רבה מנחם.
  קצת. כמו שדדי צפה – ניתן ליחס שיקולים זרים להרבה מהבחירות שלו (דייויס, קוואי, דוראנט וסימונס).
  לא בטוח בנוגע למג'יק – זה כבר סופרסטאר שלישי או רביעי שהוא לא מנחית (ג'ורג', קוואי, באטלר ועכשיו דייויס), אי אפשר לעשות פאס על כל יד ולקוות לנצח.

  1. החבילה על דיוויס הייתה הזוייה הלייקרס הלכו אול אין דמפס המטומטם הקשיב לאיינג ולפופ, אני לא מאמין שנסתום הזה חשב ששני הנחשים האלה לטובתו.

   1. מה שלא יאומן זה איך איינג' ניצח בטרייד דד ליין הזה גם כשלא עשה אף טרייד.
    זה נצחון בנקודות ולא בנוק אאוט כי פילי והבאקס התחזקו מאוד ובוסטון לא אבל המטרה העיקרית הושגה.

   1. תרגום מגניב מנחם אתמול זה היה מנוף (עגור) היום זו לביאה (פומה או ארי ההרים) מחר זה פינוקיו.
    וזה בלי ציניות בכלל כי אני נהנה מאד מהעיוותים האלה שעושים לי את האתר יותר אטרקטיבי.
    אי אפשר להיות רציניים כל הזמן!

 2. תמורת מי הטרייד של ראסל..
  והאם ידוע למה
  גם שנה שעברה על אף הדראפט הסודי, שמועות עקשניות טענו שהוא נבחר אחרון.

 3. https://www.google.com.mx/amp/s/syndication.bleacherreport.com/amp/2819912-danny-ainge-celtics-dont-have-specific-offer-in-place-for-anthony-davis-trade.amp.html

  במילים אחרות, הלקרדה של איינג, תעודת הפיטורים של דמפס, הקריסה של המועדון הכושל ניו אורלינס , והכרזתו של דמפס כGM הגרוע מאז ומעולם (כמה רמות מעל בילי קינג), אני חושב שזה פעם ראשונה בהיסטוריה כולה שGM עושה משהו רע לקבוצות במודע

 4. בקיץ הוא יוכל לחלום לקבל כזאת הצעה המטומטם הזה דמפס שהקשיב לפופ ולאיינג, וניו אורלינס הולכים להיראות בדיוק כמו קליבלנד 2011 אחרי שלברון עזב חירבה, אנתוני דיוויס עשה את הדבר הנכון ונתן להם את האפשרות לקבל עליו מקסימום (לעומת לברון והקאפקייק שלא אמרו מילה וגרמו לקבוצות שלהם לקריסה, ללא פרסטי הגאון אוקלהומה הייתה מתרסקת ).הם פשוט מטומטמים אחד אחד בפרונט אופיס של הפליקאנס יקבלו את רוזייר ובראון בקיץ

  1. נניח והסלטיקסבונים חבילה סביב טאטום או לחילופין הניקס סביב הבחירה הראשונה (שתהיה ציון). מבחינת פוטנציאל זה שני שחקנים שיותר טובים מכל מה שהלייקרס יכלו להציע, ושניים שאפשר לבנות סביבם.

   אני עדיין חושב שמה שהלייקרס הציעו זה הזוי עם כל השחקנים ובחירות הדראפט ובהחלט מעורר מחשבה. היה ממשיך לטרייד על הולידיי וממש בונה מחדש

   1. הם לא יקבלו את זאיון בחיים על דיוויס, תשכח מזה לא יקרה לא מקבלים את זאיון שניים עליו לא היה דבר כזה המון שנים החבילה שבוסטון יתנו רחוקה ממה שהלייקרס הציעו גם סביב טייטום בטח שלשחקן שנת חוזה והוא לא מתחייב לחוזה ארוך שם, ובטח במקרה שקיירי עוזב, אני בהחלט רואה את איינג מכניס לו את כל הלום עם חבילה של בראון רוזייר ואיזה בחירת דראפט. אתה לא מחכה לקיץ רק בשביל לקבל אולי את אותו חבילה, וגם שיש ברור אינגרם קוזמה בול בחירות דראפט הקלה בחוזים גדול מחבילה סביב טייטום.

 5. אני רוצה לסבר את האוזן החבילה שהלייקרס הציעו זה חבילה שלעולם לא הוצעה על שחקן שנשאר לו שנה וחצי בחוזה וביקש טרייד ודמפס היה מספיק מטומטם בשביל לסרב לזה

 6. לגיטימי לבקר את הלייקרס על ההצעה המופרזת,
  אבל מצד שני הליגה הולכת למקום של "אם אתה רוצה להיות בפיינאלס תביא איתך 3 סטארים" אז דיוויס ולברון חתומים באותו מועדון זה מבטיח שבקיץ יבוא השלישי וישלים מסה קריטית, משם הדרך פשוטה יותר
  לכן לא בטוח שמג'יק ניצל אולי להיפך

  1. סוף סוף תגובה שפויה
   .מדובר בטרייד שרק קבוצה אחת היתה מפסידה בו וזו הפליקנס.
   ההצעה של הלייקרס כלל לא מטומטמת צרוף דיוויס ללייקרס מפיל קוביות דומינו, זה מבטיח כמעט בוודאות צירוף כוכב שלישי לקבוצה. נניח הרכב של לברון, הגבה, דוראנט (זה אפשרי) או שחקן אחר קצת פחות טוב מדוראנט. מוסיפים שחקנים משלימים ויש אליפות.אני מבטיח לכם שחבילה כזו הלייקרס ינסו להציע בקיץ.הלייקרס מהמרים אליפות או כלום. הם לא הביאו את לברון בשביל להיות סתם קבוצה.
   להזכירכם כשמיאמי הרכיבה את הטריו שלהם , לברון, וויד, בוש . לא היה כמעט כלום מסביב, לאט לאט הם אספו שחקנים משלימים.
   אני כשונא לייקרס שמחתי שבשלב זה מתקפת האליפות של הלייקרס נבלמה. זה לא נגמר , עתיד של מגיק (בעיקר) וגם לברון תלוי בטרייד הזה. בקיץ הם יוסיפו גם את גני באס לחבילה.ים יעשו הכל להשיג את הגבה. שלא יהיו לכם אשליות.
   לגבי הפליקנס עמדו לקבל ערימת זבל גדולה. עזבו אותי מפוטנציאל וכל מיני קשקושים. יש פה שחקנים כמו אינגראם, בול שתפסו טיפ טיפה וותק , לא מדובר ברוקיס. מגיק עם עין טובה לשחקנים לא מחזיק מהם ובצדק. אם אתה רוצה לרוץ רק לפלייאוף תשאר איתם.
   לגבי הפליקנס כבר ביום הדראפט יש יותר אופציות. קבוצות חדשות מתארגנות והם יציעו חבילות נוספות לפליקנס. אחת מהחבילות תכיל אולי פחות שחקנים, אבל תהיה יותר איכותית. אני אחזור על מה שאמרתי הלייקרס מציעים בקיץ חבילה יותר כבדה. הם מהר מאוד יגלו שאין להם סיכוי ללכוד שני כוכבים במכה אחת בקיץ.
   הפליקנס עשו ממש בשכל. אין פה לא טמטום ולא משהו דומה לטמטום!
   רק לאחר שיבוצע הטרייד , נוכל לעשות השוואות.ואז לקבוע אם דמפס מטומטם או לא. משום מה משתתפי האתר מגיעים למסקנות לפני שמשהו בכלל קרה.

 7. אני רק שאלה. החבילה של מג'יק היא למעשה לייקרס של שנה שעברה. קבוצה שעשתה את המקום הלפני האחרון במערב. מה כל כך אטרקטיבי בזה? אני עם פופ ואיינג'. נכון להיום אין ללייקרס שום קלפים לסחור בהם.

   1. נו אז מה.
    גם הפניקס ,ואטלנטה נותנים לפעמים תוצאות. התמונה הכללית יותר ,החבורה הזו ללא לברון לא שווה אפילו פלייאוף.

  1. לפי הדברים שלך גם דונציץ הוא רק צעיר שמוביל את הקבוצה שלו למקום ה11 במערב ואייטון יאנג וקולינס אפסים.

 8. בוא נתאר מצב פשוט שאחד מהתרחישים הבאים יכול להתממש:

  1)קיירי עוזב ואז איינג' מציע בחירה שנייה וגרשון יבוסלה תמורת דיוויס שהוא השכרה לשנה.

  2)טייטום נפצע וכל הערך יורד.

  3)הניקס שלהם יש 14% לזכות בבחירה ה1 בדראפט לא זוכים בה או לא רוצים להטריד את ציון.

  4)דיוויס שגם ככה עשוי מזכוכית נפצע,תתארו לכם שהוא מחמיץ פתאום כמה חודשים טובים, במקרה כזה הפליקנס יכולים להפסיד אותו תמורת כלום!.

  כל התרחישים האלה סבירים בהחלט, ולכן דמפס חתיכת אידיוט, היה צריך לקחת את הצעירים ואת הבחירות דראפט ולהתחיל לבנות.

  1. מי קבע שהתרחישים שלך יקרו!כל מי שמעורב בטרייד הזה מהמר. מחיר גבוה עכשיו או ביולי, ואז יש תמורה הולמת כן או לא. אין מה לעשות חלק מהעסק הזה זה להמר.
   אף אחד מאיתנו לא נביא.

 9. דל דמפס יזכר כבדיחה היסטורית.
  לא עוד זמן רב הוא ישאר בליגה אחרי שינגבו את הפליקנס כל העונה הבאה.
  יזכר כמנגר הגרוע בהיסטוריה שבילי קינג לידו זה פרסטי.
  מנגר שנתן לאגו שלו לנצח על חשבון הקבוצה שלו ומי שיותר מטומטם ממנו זה בעלי הקבוצה שנתנו אור ירוק לזה.
  לא סתם הם בדיחה לא סתם דיוויס רצה ללכת.
  אני ממש רוצה לראות מה איינג יכניס לו לתחת חח את החוזה של היוורד ואת גיילן בראון.
  דיוויס יתחייב לאיינג על גופתו של התאגיד. מי שחושב שהתאגיד יעבור על מה שקרה בשקט לא מכיר אותו. התאגיד הולך למרר לדמפס את החיים עם דיוויס. דיוויס יגיד לכל הקבוצות לא.
  יודעים מה תהיה הנקמה הכי טובה של התאגיד? דיוויס יבטיח לאיינג 5 שנים יעביר את טייטום ואז יגיד לו ביי אם זה אפשרי זה יהיה מצחיק.
  אבל נהיה רצינים המקסימום שדיוויס יהיה בבוסטון זה עונה 1 גג. וגם זה אם קיירי לא בורח. קיירי יקבל בפלייאוף הגנות שטרם חווה. לא הרכות של גולדן ולא הגנה כאופציה 2. מילווקי פילי וטורנטו יעשו לו סיכול ממוקד בפלייאוף. אם טייטום לא יתפוצץ בוסטון תלך הביתה כבר בחצי הגמר.

  מה יקבל דמפס? בראון היוורד ו2 בחירות דראפט 🤣🤣🤣🤣 זה חבילת המקס שאיינג הבטיח.

  1. חחחח אתה נורמלי???

   במקרה הטוב איינג' יתן לו איזה גרשון יבוסלה ו2 בחירות דראפט סיבוב שני עם הגנה 60-59 ועוד יבקש ממנו שיגיד לו תודה בסוף.

   1. שאלה פשוטה. היה טרייד? לא!
    אז איך אתה מסיק מסקנות, על סמך הנחות שלך?
    מה מבטיח לך שהם בכלל נכונות?
    חכה שיהיה טרייד אמיתי. ואז תסיק את המסקנות שלך.

 10. המקרה שהיה אתמול היה בדנבר ולא מדובר בלביאה.
  מדובר במאונטיין לאיון(חיה שבהרבה מדינות היא נכחדת, בעיקר משום שהיא טורפת יחסית חלשה למימדים שלה).

  מה שמדהים זה שהג'וגר הרבה אותה בחניקה, AKA בראזיליאן ג'אוג'יטסו למרות שלא היה לו שום רקע מקצועי בתחום.

 11. “Anthony Davis will play the remainder of the 2018-19 season for the New Orleans Pelicans. A number of factors contributed to this decision. Ultimately, Anthony made it clear to us that he wants to play and he gives our team the best opportunity to win games. Moreover, the Pelicans want to preserve the integrity of the game and align our organization with NBA policies. We believe Anthony playing upholds the values that are in the best interest of the NBA and its fans. We look forward to seeing Anthony in a Pelicans uniform again soon

  התגובה של דמפס, כזה מטומטם לא ראיתי בחיים שלי, במילים אחרות המטומטם הזה אומר שעשה סבוטאג לליקרס , רק יחכה לנקניק שאיינג יכניס לו ולתור בלשכת האבטלה, המנגר הגרוע מאז ומעולם, שהוביל היום את הפליקאנס להכחדה, נשיא מועדון שעשה מה שרע לקבוצה שלו רק בשביל האגו שלו אני לא חושב שהיה דבר כזה בספורט המקצועי

 12. לברון אשכרה בחר שלושה שחקנים רק כדי להתחנף
  את הארדן הוא לקח כי היה מביח שעוד לא נבחר
  יאניס גם לא בחר משהו לדעתי, הארדן וקוואי עדיפים על אמביד

  1. אמביד שובר שיוויון הרבה יותר גדול מקאווי. קאאוי בשיא אמביד אפילו עוד לא מנוצל נכון. אם אני צריך לבחור בין אמביד לקוואי גואל בהליכה

     1. קוואי שומר טוב מיאניס ובהתקפה לפחות לא נופל ממנו
      אמביד?
      יאניס לפחות מוביל את מילווקי לראשות המזרח (גם לא מדהים אותי) אמביד סתם פה גדול עם סטטיסטיקה של כוכב שיכול לזרוק כמה שבאלו עד שיוכח אחרת
      אם כבר הייתי מתווכח אז אולי דוראנט כי כשבא לו לשמור הוא שומר טופ 5 בליגה

     2. יאניס שומר טוב מקאווי וטוב ממנו גם התקפית. מפלצתי יותר ממנו וצעיר ממנו.

      אמביד רק סטט? קודם תראה משחקים של פילי. עם מאמן נורמלי הוא עם ממוצע של 30 ו-20 כל עונה בשקט ומביא תארים.

      קוואי? הוא בקבוצה שדורסת גם בלעדיו זה הכי מצחיק. בכל יום לוקח את אמביד ויאניס על קאווי

  2. למה לדבר שטויות? בחירה מצוינת. ראית אותה? בחירה מנומקת, אחת לאחת.
   בחירה ראשונה לקח את דוראנט, השחקן הכי טוב/ השני הטוב בעולם.
   יאניס לקח את סטף, ואז לברון הביא את התשובה שלו לגארד – קיירי, המדהים. יש להם גם כימיה לא רעה, כן.
   יאניס לקח את אמביד, ואז מהפורוורדים נשאר ללברון לבחור בין קוואי וג'ורג', והוא העדיף את קוואי, בחירה לא קלה אבל אני נוטה להסכים.
   יאניס לקח את ג'ורג', וללברון נשארו הארדן וקמבה. הארדן קל.
   מה לא נכון פה? בול.

 13. נקודה חשובה
  טים לברון הם חמישה קלעי שלשות מצויינים
  טים יאניס הם שני קלעי שלשות בינוניים שתיים סבבה ואחד שלא צריך לציין
  אם זה יתפתח למשחק רציני (אינשאללה) טים לברון יקרעו את טים יאניס

 14. קיירי הארדן לברון קאווי דיוויס

  קרי, קמבה, גורג, יאניס, אמביד

  הכסף שלי במשחק אמיתי היה על טים יאניס. היו רוצחים בצבע את טים לברון ויש להם 3 שחקני עלית בהגנה ואת סטפן האיום.

  1. יש גם ספסלים כידוע. ביג-מנים בסיבוב הראשון לא היו חוץ מאמביד, כך שזו הצגה חלקית של ההרכבים.
   בטים לברון יש את AD, אולדריג', קא"ט. די והותר לצבע.
   ביחד עם לברון-דוראנט-קוואי בתור ווינגס, וביחד עם קיירי-הארדן-קליי-לילארד בתור גארדים, וסימונס בתור אולר שוויצרי – במשחק אמיתי אין נבחרת בעולם שממתקרבת אליהם.
   זה לא אומר שזו תהיה התוצאה במשחק. אם אפשר לנחש – הרבה שחקנים שיאניס בחר הם אולסטארים חדשים ושחקנים זרים, שיבואו במאמץ מיוחד להוכיח, נגד הצד השני שיותר בעניין של פאן.

 15. אחלה בחירות.
  לא הבנתי מה הבעיה בבחירות, אני אהבתי.
  לברון לקח את דוראנט, ודיוויס היה השחקן הכי טוב על הלוח אחרי שיאניס בחר את קריס.
  אירוע דיי נחמד, כל הכבוד להם.

 16. לדעתי באולסטאר היה צריך להיות הארדן + 4 נגרים נגד נבחרת העולם…..
  התמונה של אקסווייר מקדניאל מעולה. לא סתם הוא היה ה אקס-מן המקורי…..
  🙂

 17. משהו אחד על ההשוואות בין דמפס לקינג.
  שניהם קשרו את גורלם בזה של איינג'. בילי קינג הגיע למצב שבו בכל רגע רק או הוא או איינג' יכולים להצליח. דמפס יצליח אם איינג' יצליח.
  ולא חושב שיש הרבה ג'י אמים בליגה שיותר טוב להיות תלוי בהצלחה שלהם מאשר הבוסטוני.

  1. יש גם את האפשרות שדמפס (או מחליפו) ימשיכו בקו של "רק לא לייקרס" (וזו כבר לא ספקולציה. זה מה שדמפס אמר),
   ויסכימו לטרייד עם בוסטון או כל אחת אחרת תמורת פחות ממה שיכלו לקבל מהלייקרס בדד ליין.
   זו לא תהיה הפעם הראשונה (או האחרונה) שהנהלה/GM מקבלים החלטות מבוססות אגו.

   1. אם לא היה מדובר בדמפס, אולי הייתי יכול לטעון שיש איזושהי מחשבה לעתיד. אבל לאורך שנים לא נראה שהייתה כזו בניו אורלינס, אז למה שיתחיל דווקא ברגעיו האחרונים?

   2. פשוט עצוב בשבילם ומגיע למועדון הכושל הזה להירקב בתחתית הבאר להמון שנים ולאבד את הכוכב בחינם, כאלה מטומטמים שהם לא מסוגלים לשים את האגו בצד ולעשות את הדבר הטוב ביותר למועדון.

    1. קודם כל, הם עדיין לא איבדו אותו בחינם.
     דבר שני, אם דמפס היה חושב אך ורק על האגו שלו, הוא ככל הנראה היה מעביר את דייוויס למקום אחר שהציע עליו (דנבר לפי השמועות הציעה את גאריס, הטלת המטבע שהיא פורטר וסט נרחב של בחירות ראשונות, הצעה שלא היו שוחטים אותו אם היה מקבל) ולא שומר אותו לשחקנים אחרים שיכנסו בקיץ.

     1. גאריס שחקן מעולה והמגן הטוב בדנבר. אתה לא חייב לזלזל בכל מה שלא לדעתך נוצץ מזהב.
      נקודת ההנחה היא שהצעה מלייקרס בכל מקרה לא יקחו. אז היה אפשר כן לקחת הצעה חביבה ממקום אחר, אם ממש היו רוצים לדפוק את הלייקרס, כדי שאפילו בקיץ לא יוכלו לחלום. לא עשו את זה. אלא נתנו אפשרות לבוסטון להיכנס למשחק.

 18. לא יאמן שהפליקנס נותנים לדמפס להמשיך לנהל את העסק. בזמן שנשאר אולי תעיפו אותו ותביאו ג"מ חדש וטוב שיעזור לכם לצאת לדרך חדשה, סטייל מרקס בברוקלין למשל. המשטר הישן שהכניס אותך לצרות לא יושיע אותך.

 19. מצטער אבל ההגיון של חלקכם עקום, צעירי הלייקרס נראים כמו שחקנים שהערך ביחס לחוזה הבא שידרשו יהיה שלילי, ואין מה לעשות ככה הקבוצה לא תצליח. יכול להיות שבקיץ נקבל אותו בפחות אבל לא נראה לי שבנ"א מעוניינים במה שיש ללייקרס להציע.

  1. במילים אחרות, נ"א מחפשים שחקן פרנצ'ייז אחד ולא אוסף שחקנים משלימים פלוס שעוד רגע ישתו להם את כל תקרת השכר.

  2. קוזמה פוטנציאל אולסטאר, שני בחירות דראפט ראשונות, ניקוי שכר , גם אני לא מאמין גדול באינגרם ובבול (אבל יכול מאוד להיות שאני טועה כמו במקרה של דיאנגלו ראסל והם צריכים מאמן אחר ), תמיד אפשר להחליף אותם בשני בחירות לוטרי, אז מדובר בפוטנציאל אולסטאר ו5 בחירות ראשונות איפה הוא יקבל דבר כזה בקיץ? שלדיוויס יש שנה לחוזה ואמר שהוא עוזב (רק תראה מה קיבלו על ג’ורג וקוואי ) דמפס אמר שהם לא עשו עסקה עם הלייקרס נטו בגלל אגו, כל מפגר היה לוקח את העסקה הזאת בשני ידיים.

  3. ואיסה פרנצייז בדיוק יקבלו על שנה של דיוויס? בונים על טייטום? יקבלו את התחתונים של טייטום עם החרא דל איינג בצורת סמיילי. פרנצייז עלאק. מקבלים קוזמה אולסטאר ו2 בחירות דראפט ואם היו רוצים 4 גם היו מקבלים. את לונזו ואינגראם הפחים היו דוחפים לאיזה בולס אורלנדו וכל הזבל תמורת בחירות גבוהות. פיניקס היו מוכנים לוותר על גוש גקסון תמורת לונזו ובחירת דראפט. הזבל היו נכסים לטריידי המשך. איש לא בנה על לונזו ואינגראם

 20. התקשורת מנוהלת על ידי התאגיד למה שדיוויס לא ירצה חתום בארגון מצליח עם ג'נרל מנג'ר מאמן שחקנים ועיר כזאת , תפסיקו לדבר שטויות דיוויס רוצה לנצח וובוסטון יש לו הזדמנות כזאת אז למה לסרב בשביל להיות עם לברון בו 34 , קבוצה לא בריאה שאחרי שלברון ילך הוא ישאר עם כלום .
  המועמדות בפועל בוסטון קליפרס ניקס , המטרה של דיוויס נצחון ולכל השלושה יש אפשרות ליצור קבוצה כזאת , בוסטון כבר עכשיו .
  אולי באמת הוא רוצה פחות בוסטון אבל אם קיירי נשאר אין לו סיבה להשאר שם .
  אלא אם יש סיכום בינו לבין קיירי לעבור לניקס .
  אני חושב שההחלטה לסרב הייתה הכי נכונה , לא מרגיש שויתרנו על משהו בעל ערך , דניס סמית עם בחירה גבוה /שי גלגוס אלכסנדר ובחירות / איטון ובחירות בהחלט שווים יותר מהחבורה בול אינגרם קוזמה.
  דדי וk פשוט מטפטפים באחר שפליקנס הפסידו אך לא כך המצב .
  אינדיאנה סאן אנטוניו ומינסוטה קיבלו הצעות שוות ואף יותר טובות מזו של הלייקרס על הכוכב שלהם בשנת חוזה.
  אין סיבה דיוויס לא יחתום בקבוצה מנצחת שיש לה סגל כזה , אז די לבלבל שהפסדנו את עסקת חיינו , זה שהלייקרס הציעו את כל הקבוצה מראה רק כמה הערך של השחקנים נמוך .
  נתראה בסוף העונה ונראה מי צדק

   1. אוי באמת יוסי מה נסגר איתך
    זה שהלייקרס הציעו את כל הקבוצה כי זאת פעם ראשונה שה GM של הקבוצה הנגדית לפליקנס יותר גרוע מהם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט