אוקלהומה בפילדלפיה (במשחק מוקדם!) והלייקרס ביוסטון במוצ"ש הבינוני / יאיר זעפרני

עוד שבוע חלף עבר לו בקצב ממוצע של 24 שעות ביממה ושוב אנחנו במוצאי שבת הגדול. טוב, לא כל-כך גדול, יותר כמו בינוני אבל כשיש עשרה משחקים בערב זה ממש כמו הבחירות המתקרבות – גם אם האיכות לא בשמיים,  כל אחד יכול למצוא לו משהו להתחבר אליו…

אז הערב מחכים לנו כאמור מניין משחקים כשבמוקד הסיקסרס מארחים את אוקלהומה במשחק שמתחיל בשעה 22:30 שזה עוד סיבה מצוינת לצפות בו ובהמשך יש לנו גם את ג'יימס הארדן (מהשבוע באופן רשמי מדובר בקבוצה בפני עצמה) שמארח את הלייקרס וגם התמודדות שעשויה להיות מעניינת בין אינדיאנה פייסרס לבין דאלאס מאבריקס.

כשירות לציבור, המשחקים הפעם ידורגו מהמעניין ביותר לזה שהכי פחות שווה לקום בשבילו בלילה (לדעתי לפחות). אז הנה אנחנו מתחילים.

המשחק המרכזי

22:30: פילדלפיה 76' (16-30) – אוקלהומה סיטי ת'אנדר (18-26)

כל מי שהזדמן פעם לארצות הברית בימי חייו בטח שם לב לעובדה המוזרה שהמשקלים והמידות בארצו של הדוד סם אינם מונהגים על פי השיטה המטרית הנפוצה ברחבי העולם וגם בישראל. במדינת הפסים והכוכבים, המתיימרת להיות המתקדמת ביותר בעולם לא משתמשים בקילומטרים, למדידת מרחקים אלא במיילים, לא מודדים אנשים במטרים אלא ברגליים, נוזלים נמדדים בגלונים ולא בליטרים ואפילו טמפרטורות נמדדות במידת פרנהייט המסובכת (בה מים קופאים ב32 מעלות) במקום בצלזיוס הפשוטה (0 מעלות לקפיאה של מים, 100 מעלות לרתיחה).

ארצות הברית לא רק שמיוחדת בשימוש שלה בשיטת המדידה האימפריאלית בה היא משתמשת אלא גם ייחודית. מלבד ארצו של דונלד טראמפ אין מדינה בעולם במשתמשת הלכה למעשה במידות הללו כשאפילו בריטניה, שבה הן הומצאו נפטרת אט-אט מהן ועוברת לשיטה המטרית הנפוצה.

אז מדוע בארצות הברית תקועים עדיין עם שיטה לא עשרונית שגורמת קשיי חישוב לכל מי שמשתמש בה? למעשה, בארצות הברית ניסו פעמים רבות לעבור לשיטה המטרית. תומאס ג'פרסון אחד מאבות האומה האמריקאית המליץ לעשות את המעבר כבר בתחילת המאה ה-19 אך לאמריקאים היו עיסוקים חשובים יותר בימי הקמת המדינה והתפשטותה על פני היבשת החדשה. בשנת 1875 הייתה ארצות הברית אחת היוזמות של האמנה המטרית, שקראה לכל מדינות  העולם לעבור לשיטה המטרית אך גם אז השימוש הדחוף בשיטה האימפריאלית מנע זאת ממנה. 100 שנה אחר-כך עברו כוחות הביטחון האמריקאים להשתמש בשיטה המטרית אך הדבר לא חלחל לאזרחי ארצות הברית. ב-1992 העבירה ממשלת ארצות הברית חוק פדראלי הקורא למדינות ארצות הברית לעבור לשיטה המטרית, אלא שהממשל העביר זאת בגדר המלצה ולמרות תיקון לחוק שמכריח חברות מסחריות להציג מוצרים מפוקחים עם מדיות מטריות במקביל למידות האימפריאליות, רוב המדידות בארצות הברית ממשיכות עם השיטה הישנה עד ימינו אנו ומי יודע, אולי עד בכלל.

מה שכל העולם למד, עוד לא למדו זה מכבר, עוד לא למדו באצות הברית. ככה זה כשמסורת והרגלים מתמודדים מול קידמה והיגיון בריא, לרוב הם יוצאים כשידם על התחתונה. ואת הלקח הזה במלואו אפשר ללמוד גם תוך צפייה באוקלהומה סיטי ת'אנדר ובהתקפה שלה שבמקום לשחק כדורסל חכם ומתקדם, כזה שאפשר לקרוא לו לשם המחשה 'השיטה הפול ג'ורג'ית', ממשיכה לשחק בשיטת הראש בקיר, חסרת ההיגיון וברובה לא יעילה לה אפשר לקרוא בקצרה 'השיטה הראסל וובסטברוקית'.

קחו למשל את דקות הסיום של המשחק האחרון של הת'אנדר מול לוס אנג'לס לייקרס ביום חמישי האחרון. ווסטברוק הציג משחק איום עם 23.3% אחוזים מהשדה כשפול ג'ורג' משיג יותר נקודות ממנו ב-11 זריקות פחות מהשדה. במצב כזה, למי הייתם נותנים את הכדורים האחרונים במשחק צמוד? הת'אנדר הלכו על הסיכויים הנמוכים ונתנו לווסטברוק את הכדור שוב ושוב וב-5 הדקות האחרונות של הזמן החוקי הוא החטיא 4 זריקות בעוד ג'ורג' לא זורק אפילו פעם אחת לסל. למזלו, לונזו בול היה מספיק טמבל לעשות עבירה על ווסטברוק ל-3 זריקות בשביל לתת לו לשלוח את המשחק להארכה עם 3 קליעות עונשין אבל בהארכה אוקלהומה הציגה משחק מפוזר למדי בשני צידי המגרש עם לא מעט שלשות התאבדות לא מוצלחות של כל הנוגעים בדבר בדרך להפסד נוסף שהיה החמישי שלה בששת המשחקים האחרונים. נתון שקורה גם בגלל קבלת החלטות מהגרועות שיש בליגה, לא מעט תודות לשיטה הווסטברוקית.

אלא שעם כל הכבוד להתקפת הראש בקיר של הת'אנדר את הנסיגה האמיתית ביכולת של הקבוצה היא חווה בזמן האחרון בהגנה. ההגנה של אנשי הרעם שדורגה עד לא מזמן במקום הראשון בליגה, התדרדרה בשבועיים האחרונים וסופגת 130.1 נקודות למשחק בששת המשחקים האחרונים (בהם היא הפסידה, כאמור, חמישה משחקים). ההפסדים ללייקרס ולסן אנטוניו אמנם הגיעו אחרי הארכה וגם לכך יש חלק בסקור הגבוה אותו ספגו הת'אנדר אבל לספיגה של 142 מאטלנטה הוקס ב-28 דקות אין שום תירוץ הגיוני בשום מקרה. מי שראה את הקלות בה הלייקרס דחפו כדורים פנימה לאיבצ'ה זובאץ' שלא ידע את נפשו מרוב אושר למראה כל הטוב שנפל עליו בחסות ההגנה של בילי דונובן, מבין כמה חדירה ההגנה של הת'אנדר ועכשיו נותר לנו רק לשאול, האם מדובר ברפיון זמני או דווקא בהתאזנות של המספרים שקצת שיקרו לנו מתחילת העונה.

הערב נוכל ללמוד עוד כמה דברים על ההגנה של הת'אנדר כשהחבורה בכחול-לבן תתארח אצל פילדלפיה 76' החזקה. הסיקסרס שגם הם הפסידו לאטלנטה בזמן האחרון, מגיעים אחרי שלושה ניצחונות רצופים כולל 42 נקודות הפרש על הראש של מינסוטה ו-24 הפרש על זה של הפייסרס.  הקבוצה של ברט בראון מדורגת רביעית במזרח ואם היא רוצה להוכיח לנו שהיא שווה יותר מזה היא תצטרך להוכיח לנו את זה בתקופה הקרובה שכן 11 המשחקים הבאים שלהם, הם כולם מול יריבות עם 50% הצלחה ומעלה כשביניהן מחכות לה יריבות כמו גולדן סטייט, יוסטון, סן אנטוניו, דנבר (פעמיים) וטורונטו. הבעיה העיקרית של פילי בימים אלו, חוץ מהברגים בראש של ג'ימי באטלר, זה העומק הנעדר של הקבוצה וכשג'ואל אמביד בספק למשחק הערב, הסיקסרס עלולים להיתקל בבעיות מול הת'אנדר האתלטיים.

הת'אנדר אמנם בתקופה רעה והסיקסרס, דווקא מגיעים עם רצף אבל אם מסתכלים על ההיסטוריה בין שתי הקבוצות מגלים נתון מרתק: מאז שהאורחת במשחק הערב הפסיקה להיות סיאטל סופרסוניקס והפכה להיות אוקלהומה סיטי ת'אנדר היא הפסידה ליריבתה רק פעם אחת – במשחק הראשון בין השתיים. מאז שיחקו השתיים 18 פעמים אחת מול השנייה ובכולן ניצחה אוקלהומה. הפעם האחרונה והיחידה שפילי ניצחה את הת'אנדר הייתה ב-15 בנובמבר 2008. ווסטברוק הרוקי שיחק כ-24 דקות וקלע 13 נקודות, 7 מהן מהקו (אם תהיתם: לא היה טריפל דאבל).

מאז ווסטברוק והת'אנדר רק מנצחים ומנצחים את הסיקסרס ואלמלא אמביד היה בספק הערב (גב תפוס), פילי הייתה מועמדת ברורה לקטוע את הרצף סוף כל סוף. האם זה יקרה בכל זאת? בשנה שעברה הת'אנדר נזקקו ל-3 הארכות כדי לנצח בעיר אחוות האחים, השנה, יש לי תחושה שהם יעשו זאת עוד לפני כן. עם אמביד או בלעדיו, כי אם למדנו משהו על אוקלהומה בימים האחרונים ובכלל, זה שהם מאוד מאמינים בכוחה של מסורת, גם שהיא נוגדת את ההיגיון… אוקלהומה.

שווה להעיף מבט

3:30: יוסטון רוקטס (19-25) – לוס אנג'לס לייקרס (21-25)

(משחק שלישי מבין ארבעה בין שתי הקבוצות. מאזן עד כה: 0-2 לרוקטס)

אודי מרפי שנולד בשנת 1925 הזדעזע מאוד מהמתקפה היפנית על פרל הארבור ב-7 בדצמבר 1941. על אף שהיה רק בן 16 שנים, החליט מרפי שעליו לעשות משהו בנידון וביקש להתגייס לשורות המארינס. הוא זייף את תעודת הלידה שלו והגיש מועמדות לצבא, אבל גובהו (1.65 בלבד) ומשקלו הנמוכים גרמו לכך שהוא סורב.

שבעה חודשים אח"כ, קצת אחרי יום הולדתו ה-17 הצליח מרפי להתגייס סוף סוף לצבא ארה"ב ואחרי טירונות בסיסית הוא הוצב בחיל הרגלים ששירת באותו זמן במרוקו. משם הוא המשיך עם יחידתו לאיטליה שם השתתף בפריצת בעלות הברית לסיצליה. הנחישות אותה הפגין בניסיונו להתגייס לצבא טרם הגיעו לגיל 18 נמשכה ומרפי נחשב לאחד מהחיילים המובילים של יחידתו. הוא קודם פעם אחר פעם בתפקידים ולאחר שהוביל כוח סיור נחות במספר להשתלט על יחידה גרמנית, זכה לדרגת סמל. עוד לפני יום הולדתו ה-19 קיבל את עיטור כוכב הארד שסימל את אומץ ליבו בקרבות והכבוד הגדול לו זכה רק הגדיל את התיאבון והנחישות שלו.

מספר חודשים אחר כך השתתפה יחידתו של מרפי בקרב בדרום צרפת ואחרי שחברו ליחידה שהיה מקלען נהרג מאש גרמנית, הצליח מרפי להשתלט על העמדה המיותמת שלו וחיסל לבדו את עמדת ההתקפה הגרמנית. הוא זכה על כך לעיטור 'כוכב הכסף' וחודשיים אחר-כך זכה לכוכב נוסף אחרי שהתקרב לחזית הגרמנית ודיווח משם באמצעות מכשיר קשר ליחידתו.

בשנה ההיא נפצע מרפי 3 פעמים במהלך הקרבות, זכה לשלושה עיטורי 'לב הארגמן' אבל לא נתן לפציעות להפריע לו הוא התחמק מבית החולים בטרם הסתיימה תקופת החלמתו ומשם חזר אל שדה הקרב שם המשיך לקבל אותות ועיטורי מופת.

בינואר 1945 מונה אודי מרפי לתפקיד מפקד פלוגה שמנתה כ-30 חיילים בלבד אחרי שרבים מחייליה המקוריים מצאו את מותם בקרבות. מרפי וחייליו מצאו את עצמם מול כוח של 250 חיילים גרמנים ומרפי הורה לחייליו שלא יכלו להתחפר באדמת צרפת הקפואה לסגת ונותר לבדו מול האויב. הוא טיפס על גבי 'משחית טנקים' נטוש (כלי נ"ט שהיה בשימוש בימים ההם) והחל לירות לעבר כוחות האויב ביד אחד תוך שביד השנייה הוא מחזיק במכשיר קשר ומזמין ארטילריה אמריקאית לסייע לו במלאכת הדיפת כוחות האויב. הוא נפצע ברגלו מקליע גרמני אבל המשיך לירות עד שקיבל תגבורת שיחד איתו הניסה את הגרמנים. על פעולתו זו הוא זכה במדליית הכבוד, העיטור הגבוה ביותר המוענק לחיילים בכוחות המזוינים של ארצות הברית.

עד סיום המלחמה זכה מרפי הנחוש ללא פחות מ-33 עיטורי כבוד אמריקאים שונים, שישה עיטורים של הצבא הצרפתי ועיטור אחד של הצבא הבלגי ובכך הפך להיות הלוחם המעוטר ביותר בתולדות הצבא האמריקאי נכון ליום סיום שירותו. לזכותו נזקף גם הרג של 241 חיילים גרמנים במהלך מלחמת העולם השנייה. מרפי זכה לכבוד רב עם חזרתו לארצות הברית ומגזין לייף אף הקדיש לו ולגבורתו את כתבת השער שלו. בהמשך חייו הוא הפך לכוכב הוליוודי ואף הופיע בשובר הקופות שהתבסס על חייו 'לגיהנום ובחזרה'. הוא נהרג בהתרסקות מטוס בשנת 1972.

בניגוד למלחמות 'האמיתיות' בהן מחולקים צל"שים ועיטורים למיניהם, בעולם הכדורסל מעדיפים לתת לשחקנים תארים מסוג אחר כגון אליפויות ותארים אישיים. אבל אם היה צריך לחלק בימינו אנו למישהו עיטור כבוד מהדרגה הגבוה ביותר על אומץ לב אין ספק שג'יימס הארדן היה זה שצריך לקבל אותו. הכוכב המזוקן של הרוקטס, ,שגם הוא כמו אודי מרפי מצליח להגיע להישגים גדולים למרות נקודת פתיחה ממוצעת וממדים צנומים יחסית, עומד העונה כמעט לבדו בחזית מול האויבים המתרבים של הרוקטס ומצליח להתמודד בגבורה רבה תוך הפגנת תצוגות היסטוריות ויוצאות דופן.

וממש כמו מרפי, ככל שלוחצים את הארדן לקיר הוא רק מצליח להפיק מעצמו יותר. השבוע למשל, אחרי הפציעה של קלינט קאפלה שייעדר במשך ארבעה עד שישה שבועות, הבין הארדן שעליו לעשות עוד יותר ואת שני משחקיו האחרונים סיים עם 115 נקודות מצטברות – 57 במשחק הראשון ו-58 בשני. הארדן נמצא בסוג של זון פסיכי בחודש וקצת האחרונים ומעמיד מספרים שהליגה לא ראתה מאז ימיו העליזים של ווילט צ'מברליין. הוא עומד על 18 משחקים רצופים עם 30 נקודות ומעלה, הישג שרק צ'מברליין מעפיל עליו (4 פעמים, כולל שיא שכנראה לא יישבר של 65 משחקים עם 30 נקודות ומעלה בעונת 1961-62) וזה נראה כאילו הוא לא מתכוון להפסיק, בטח לא כאשר הרוטציה של יוסטון הולכת ומתקצרת עם פציעות מרובות שבימים אלו כוללות את קאפלה, כריס פול, ברנדון נייט ולפרקים (ואולי גם הערב) את אריק גורדון וג'יימס אניס.

לצערה של יוסטון הארדן לבדו לא תמיד מספיק לה, כמו שהוכיחה ביום רביעי האחרון ברוקלין נטס שחזרה פעמיים ממינוס 7 נקודות בדקות האחרונות (ברבע הרביעי ובהארכה) בשביל לנצח את הרוקטס על חודה של נקודה. הרוקטס גם צריכים לזכור מה קורה להארדן כשהעומס עליו הופך גדול מדי ולשם כך מומלץ להם להסתכל בוידאו של פליאוף 2016 בו הארדן שפך לאגר בסדרת חצי גמר המערב מול הספרס והרוקטס ניגפו בפני החניכים של פופוביץ'. אולי בשל כך, יוסטון עומדת בפני החתמה של קנת' פאריד ששוחרר מברוקלין השבוע. המינימל אמנם לא יסייע להארדן בקו האחורי אבל יוכל להסב קצת את תשומת הלב ממנו כשינסה לעשות שמות בצבע של הריבות והכל בסגנון א-קפלה. פאריד אמנם כבר מזמן לא בשיאו, אבל במצבה הנוכחי יוסטון והארדן זקוקים לכל עזרה שרק יכולה להינתן ופאריד ינסה לתת את הכתפיים לשם כך.

הערב תארח יוסטון הקצרה את לוס אנג'לס לייקרס שכבר הפסידה לה פעמיים בשבועות הראשונים של תחילת העונה. הלייקרס מגיעים למשחק אחרי שהתאפסו על עצמם במעט השבוע ורשמו שני ניצחונות רצופים שהמתיקו קצת את התוצאות של הקבוצה בתקופה בה היא משחקת בלי לברון (מאזן 7-5 עד כה). המשחק האחרון מול אוקלהומה כבר היה מרשים במיוחד והלייקרס ניצחו אותו בהארכה כשמי שבולט במיוחד בניצחון הוא הבוסני אדיר המימדים איבצ'ה זובאץ' ששבר את שיאי הקריירה שלו בנקודות (26) ובריבאונדים (12) תוך שהוא קולע ב-12/14 מהשדה. זובאץ' אמור להיות היתרון הגדול של הלייקרס היום מול יוסטון הנמוכה שלהוציא את ננה שמוגבל בדקות משחק אין לה מי להציב מולו (ג'יימס נאנלי, אקס מכבי אשדוד, שקיבל דקות ברוטציה השבוע, שוחרר מהקבוצה אחרי 5 ימים כדי לפנות מקום לפאריד).

הצהובים-סגולים חזרו למקום השמיני אמש לאור הפסדם של הקליפרס והם מקווים להמשיך ולשמור על המקום הזה לפחות עד שובו של לברון (אולי בימים הקרובים). המשחק מול יוסטון חשוב להם מוראלית ובסגל חסר של היריבה הם בהחלט יכולים לנצח אותו. וכשאלו יחסי הכוחות, אין לי אלא להמר עליהם כמי שיעשו זאת. לוס אנג'לס.

2:00: אינדיאנה פייסרס (15-29) – דאלאס מאבריקס (24-20)

בפרשת השבוע, שנקראה השבת בבתי הכנסת ברחבי העולם היהודי, פרשת 'בשלח', מובא לראשונה בתורה סיפור מלחמתו של עם ישראל בעמלק. אאמל"ק לכם את העניין עם עמלק ואגיד במשפט שבני ישראל היו עייפים וצמאים (אחרי בק טו בק) והעמלקים ניסו לנצל זאת ולקטוע את הרצף החיובי שלהם שהתחיל בעשר המכות על מצרים ולנצח אותם. אלא שכאן, קרה מקרה מעניין: התורה מספרת שבני ישראל פיתחו אסטרטגיה מיוחדת שעזרה להם לנצח. ולאסטרטגיה הזו קראו לא פחות מאשר 'משה רבנו'. וכך כתוב בספר שמות פרק י"ז: "וְהָיָה, כַּאֲשֶׁר יָרִים מֹשֶׁה יָדוֹ–וְגָבַר יִשְׂרָאֵל; וְכַאֲשֶׁר יָנִיחַ יָדוֹ, וְגָבַר עֲמָלֵק". ואכן בסופו של דבר, משה, שנתמך בידי אחיו אהרון ואחיינו, חור, הרים את ידיו במשך כל הקרב והדבר הוביל את בני ישראל לניצחון ראשון בסדרה מול עמלק.

וכאן כמובן נשאלת השאלה: עם כל הכבוד למשה רבנו, איך יכול להיות שדווקא העובדה שהוא מרים את ידיו סייעה לבני ישראל לנצח (או בלשון המשנה במסכת ראש השנה: וְכִי יָדָיו שֶׁל משֶׁה עוֹשׂוֹת מִלְחָמָה אוֹ שׁוֹבְרוֹת מִלְחָמָה?). התשובה כמובן לוקחת אותנו למחוזות האמונה או הפסיכולוגיה. כשבני ישראל ראו את משה מרים את היד הדבר עודד אותם ונתן להם את התחושה שהם מסוגלים לנצח. כשידיו של משה רפו, הרגישו בני ישראל שגם הכוח שלהם נחלש. העם שזה עתה יצא ממצרים היה זקוק לסמליות, לטאץ' אמוני, שיעזור להם לצלוח את הקרבות שלהם. ידיו של משה נתנו להם את התחושה שהם מסוגלים לכך. אז סימפל אז דאט.

כמו בני ישראל שיצאו ממצרים, גם דאלאס מאבריקס של ימינו היא קבוצה צעירה עם עתיד מבטיח אבל הווה שבעיקר זקוק לחיזוקים מנטאליים. זאת אולי הסיבה בגינה דאלאס של העונה הנוכחית היא קבוצה מצוינת בבית (מאזן 6-16) ונוראית בחוץ (18-4), באווירה החמה של האמריקן אירליינס הבחורים הצעירים של ריק קרלייל בראשות הרוקי לוקה דונצ'יץ' מאמינים בכל יכולתם שהם מסוגלים לנצח כל קבוצה, מה שעזר להם לנצח עד כה במבצרם בין היתר את גולדן סטייט, בוסטון, יוסטון ואוקלהומה (פעמיים). אלא שבחוץ, אין לדאלאס שום עזרה מנטאלית ובלי הקארמה והמו-ג'ו של העולם הביתי החבורה בכחול-לבן ניגפת בפני נמושות כמו אטלנטה, הניקס ופיניקס.

לצערם של אוהדי המאבריקס, הקבוצה שלהם נחלשת לאחרונה גם במשחקים הביתיים והפסידה שלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שלה באמריקן אירליינס סנטר (וחמישה מתוך שבעת המשחקים האחרונים עד כה). זה קורה גם בגלל יריבות לא קלות (גולדן סטייט, סן אנטוניו והלייקרס) אבל לא מעט בזכות הספסל של דאלאס שהולך ונחלש במשחקים האחרונים ואחרי שהתחיל את העונה כאחד הטובים בליגה – איבד מקסמו עם הפציעה משביתת העונה (ואולי הקריירה) של ג'י.ג'י בריאה האהוב ועם הקפצתו של מקסי קלבר לחמישייה על חשבונו של דניס סמית'. ואם כבר הזכרנו את האחרון, אז הריב המתוקשר של המאמן קרלייל עם מי שעד לפני חצי שנה סומן ככוכב העתיד של הקבוצה ועכשיו הוא מועמד מוביל לטרייד, גם הוא לא תורם לקבוצה הרבה. בטח לא בגזרת התלכיד בחדר ההלבשה שממנו שאנחנו שומעים לא מעט קולות במהלך העונה הנוכחית.

ועם כל המטען הזה ובלי דני סמית' ג'וניור (התירוץ הרשמי הוא טפיל בבטן) וג'י.ג'י בריאה (ואולי גם בלי ווסלי מת'יוס) תייצב הערב דאלאס למשחק חוץ אצל אינדיאנה שבניגוד ליריבתה שומרת על יציבות ומנצחת היטב בבית ומחוצה לו. שבוע גבולי עבר על אינדיאנה ששיחקה בו רק פעמיים ולצד ניצחון ב-34 הפרש על פיניקס, הובסה 120:96 בידי פילדלפיה. ההגנה של אינדיאנה, שהיא לחם חוקה בעונה הנוכחית (שנייה בליגה) קצת נחלשה מתחילת ינואר והתירוץ לכך הוא, סופרייז סופרייז, היעדרותו של מיילס טרנר שהפסיד רביעיית משחקים. טרנר שזכה ללא מעט השמצות במהלך הקריירה הלא-מאוד-ארוכה שלו מוביל את הליגה העונה בחסימות למשחק (וגם באחוזי חסימות, מה שלא אומר הנתון האובר-מתוחכם הזה) ונמצא בטופ-15 של הדיפנסיב רייטינג של השחקנים בליגה ששיחקו למעלה מ-25 דקות למשחק. גם אותו כדאי למנות עם האנשים שגורמים לאינדיאנה להיות אחת מההפתעות הנעימות במזרח כשנכון להיום הם רחוקים רק 3.5 משחקים מצמרת המזרח והליגה.

אבל לצד הפרגון לנייט מקמילן וחבורתו על ההצלחה הנהדרת שלהם עד כה צריך להזכיר שהלו"ז של הפייסרס עד כה היה מהקלים בליגה, אם לא הקל שבהם. הפייסרס פגשו את עתה 3 פעמים את שיקגו, 3 פעמים את קליבלנד, 3 פעמים את אטלנטה, 3 פעמים את הניקס ופעמיים את פיניקס. מתמטית זה אומר שכמעט שליש מהמשחקים שלהם העונה היו מול 5 הקבוצות החלשות בליגה והמאזן שלהם במשחקים הללו (1-13) בהתאם. בשאר המשחקים מאזנם הוא 14-16 וזה בהחלט פחות מרשים כך שלקראת החצי השני של העונה, ההנחה הבסיסית שלי היא שאינדיאנה תצלול מטה.

ובכל מקרה, היום, מול דאלאס החלשה מאוד במשחקי חוץ, הצניחה לא אמורה להתחיל. אינדיאנה.

אם אתם גם ככה סובלים מנדודי שינה

2:00: אורלנדו מג'יק (26-19) – מילווקי באקס (12-32)

(משחק שני מבין שלושה בין שתי הקבוצות העונה. מאזן עד כה: 0-1 לבאקס)

יש בדיחה אחת, לא בהכרח לא אמיתית, על יהודי אחד שמגיע לארצות הברית בשנות ה-30' אחרי שברח מגרמניה ונעצר בכניסה לארצו החדשה אצל פקיד מכס חקרן. פקיד המכס בודק בחפציו של היהודי ומוצא שם לא פחות מ-5 מערכות של שיני זהב. "בשביל מה אתה צריך 5 מערכות שיניים?" תוהה הפקיד בחשד, "הרי יש לך רק פה אחד". "אנחנו היהודים" אומר העולה החדש ללא מורא, "נוהגים להשתמש במערכת שיניים אחת למאכלי חלב ואחת נוספת למאכלי בשר". "אוקיי" עונה הפקיד אבל זה בא לתת תירוץ ל-2 מערכות שיניים, מה עם השאר?. "זה פשוט מאוד" משיב היהודי. "אנחנו היהודים מקפידים להחליף את הכלים בפסח מחשש לחמץ ולכן יש לי עוד 2 סטים לחג החשוב הזה. אחת למאכלי חלב ואחת לבשר". "הכל טוב מאוד" אומר הפקיד, "אבל מבחינה מתמטית יש לך עדיין עוד סט אחד שאני לא מבין למה הוא נועד!". "כן, אתה צודק" עונה היהודי בלחש. "יש לי גם סט חמישי, סודי. למקרה שיתחשק לי לחטוא מדי פעם ולאכול בשר חזיר…"

ממש כמו אוספי השיניים של אותו יהודי שדורשים הסבר וביאור, כך גם אורלנדו מג'יק שתארח הערב את מילווקי באקס אוהבת לאסוף גבוהים חסרי קורדינציה בסיסית וגמלוניים (שלא נדבר על כישרון התקפי). יש לה את מו במבה וג'ונתן אייזק, טימופיי מוזגוב וג'רל מרטין. וכן, כמו אותו יהודי היא מחזיקה בסגל גם את ניקולה ווצ'ביץ', אם פעם יתחשק לה לשחק כדורסל טוב…

ואכן הסנטר של אורלנדו מג'יק נמצא בעונה מצוינת. 20.1 נק' למשחק, 7.6 ריב', 3.3 אס' והכל ב51.1% אחוזים אפקטיביים. למעשה, ווצ'ביץ' כל-כך טוב עד שברור שאורלנדו השלומיאלית תיכשל במשימה לשמור עליו בתום העונה הנוכחית ותישאר בלי כלום תמורתו… הסנטר המונטנגרי הוא מנקודות האור היחידות של הקבוצה מפלורידה העונה ולמרות שהיא רחוקה כמה משחקים בודדים ממקום בפליאוף המזרח, עושה רושם שזו משימה שגדולה על החבורה הלא מאוד מוכשרת של סטיב קליפורד.

אתמול, נכנעה אורלנדו לברוקלין נטס, קבוצה לא מוכשרת בהרבה מהמג'יק אבל המשחק שהוכרע בקליעות עונשין של ספנסר דיוונדי ובהחטאה לשלוש של אוון פורנייה, הוכיח את ההבדל הבסיסי בין שתי הקבוצות – בברוקלין משחקים כדורסל חכם ורוצים לנצח, באורלנדו פשוט מעבירים את הזמן. הלילה תפגוש אורלנדו את הקבוצה הטובה ביותר במזרח (ואולי בליגה) כיום, מילווקי באקס. הצבאים העבירו עוד שבוע קליל עם שלושה ניצחונות, תוך תצוגות התקפיות ראויות והם ממשיכים לנשום אוויר פסגות ואף כבשו את המקום הראשון בדיפנסיב רייטינג, נתון שליד המקום החמישי בליגה בצד השני של המגרש, מספר לנו כמה הבאקס טובים ולא נמצאים במקרה במקום בו הם נמצאים. לוח המשחקים של מילווקי בשבוע הקרוב נינוח יחסית לפני סדרה של משחקי חוץ קצת יותר מסובכים והבאקס אמורים לנצל אותם לצבור עוד כמה ניצחונות בדרך לעונה הטובה ביותר שלהם מזה עידן ועידנים.

אורלנדו הפסידה 8 מתוך 11 המשחקים האחרונים שלה מול הבאקס, כולל את המשחק הראשון בין השתיים בסוף אוקטובר שנגמר בתבוסה בת 22 נקודות. בבק טו בק היא לא אמורה לעשות קשיים לבאקס החרוצה ולמרות שני ניצחונות ביתיים נאים בתחילת השבוע של המג'יק על בוסטון ויוסטון אני מהמר על הקבוצה האורחת. סתם, כי בכדורסל היא יותר טובה… מילווקי.

2:00: דטרויט פיסטונס (24-20) – סקרמנטו קינגס (22-23)

(משחק שני ואחרון בין שתי הקבוצות העונה. מאזן עד כה: 0-1 לקינגס)

במבט ראשון, פרנק ריצ'רדס, שנולד בשנת 1887 בקנזס שבארצות הברית, היה נראה בימי חייו כאחד האנשים הרגילים והלא-מיוחדים כלל שיש בעולמנו. בסופו של דבר היה מדובר באיש ממושקף, בגיל העמידה, עם כרס בירה די גדולה ומימדים שדי מזכירים את הומר סימפסון. אלא שכל זה היה למראית עין, שכן ריצ'רד שזכה לכינוי 'קאנון בול', החביא בתוכו יכולת-על מרשימה – הבטן שלו הייתה מסוגלת לספוג הכל.

כן, ממש כמו שזה נשמע – פרנק ריצ'רדס התגאה בכך שהבטן הרכה שלו עמידה בפני מכות, אגרופים, כאבים וזעזועים והחליט שהוא מסוגל לעשת כסף מזה. כשהיה  פרנק ריצ'רדס בן 37 החליט ריצ'רדס לפתוח במופע נודד במהלכו נתן לאנשים לחבוט בבטנו, לקפוץ עליו כשהוא שוכב משל היה טרמפולינה ואף להכות אותו בפטיש וכל זה בזמן שהוא לא מביע שוב סימן לכאב. לא ברור מה בדיוק היה הסוד של ריצ'רדס מלבד בטן עצומת מימדים אבל המציאות גילתה שהוא הצליח להופיע מאות פעמים מבלי להיפגע כלל.

לשיאו הגיע ריצ'רדס כשהביא את המופע שלו לרמה אחרת של 'ספיגה'. ריצ'רדס פיתח תותח מיוחד שהכיל פגז חלול והוא נורה אליו ממרחק קצר לקול תשואות הקהל שראה את ריצ'רדס מתרומם לאחר הפגיעה וממשיך את חייו כרגיל. המופע הביזארי אך מרשים זיכה את ריצ'רדס לפרסום רב ואלופי איגרוף עלו לרגל למופע שלו בשביל לחבוט בו, ללא תגובה מצידו. תרגיל התותח הוא גם זה שזיכה אותו בכינוי 'קאנון בול'.

אחרי מספר שנים עם הלהיט החדש, התעייפה כנראה כרסו של קאנון בול והוא הגביל את ספיגת הפגזים לפעמיים ביום. עם זאת, הוא המשיך להופיע שנים ארוכות ובסופו של דבר מת בגיל 81 מסיבות טבעיות לגמרי.

קצת פחות מ-50 שנה אחרי מותו של ריצ'רדס תתארח הערב בדטרויט סקרמנטו קינגס, קבוצה שגם היא אוהבת לספוג מהלומות אבל ממש כמו קאנון בול, מעדיפה להגביל אותן. הקינגס נמצאים בעונה הטובה ביותר שלהם בעשור הנוכחי וכבר עכשיו מתקרבים לכמות הניצחונות שהייתה להם בעונה שעברה (27) אבל מדי פעם הם נזכרים בתדמית שהם פיתחו לעצמם וחוטפים מהלומות בבטן הרכה. כך קרה להם ביום חמישי האחרון כשהובסו מול שארלוט או בשבוע שעבר כשהפסידו לפיניקס סאנס החלשה אבל אם מסתכלים במבט כולל המגמה כמובן חיובית. לצערם של הקינגס, הם הולכים לחטוף השנה, כנראה, את המהלומה הסופית ולמרות העונה הנהדרת שהם חווים, הם הולכים למצוא את עצמם מחוץ לפליאוף במערב הצפוף. ואלוהים יודע שאולי עדיף לחטוף הרבה אגרופים לאורך עונה שלמה מהפאנץ' הסופי שמחכה להם כנראה באזור מרץ-אפריל.

הלילה תתארח סקרמנטו שעוד מאמינה ביכולתה להגיע לפוסט סיזון אצל דטרויט פיסטונס שנמצאת באותו מצב. אלא שבניגוד לאורחת שמחזיקה במאזן חיובי ועדיין מדורגת עשירית בקונפרנס, במקרה של הפיסטונס מדובר בקבוצה עם מאזן שלילי שרחוקה משחק אחד בלבד ממקום בין שמונה הגדולות באזורה. או כמו שאומרים בעסקים: הכל זה לוקיישן. לזכות הפיסטונס אפשר לומר לפחות שהם נמצאים במגמת שיפור ועם שלושה ניצחונות בארבעת המשחקים האחרונים שלהם הם עושים מאמץ בשביל להשתייך לשמונת הגדולות במזרח ועשויים להיות ביניהם אם ינצחו הערב את הקבוצה שניצחה אותם רק לפני שבוע וחצי 112:102.

במשחק הערב כל התוצאות אפשריות כשהרבה תלוי במצעד הפצועים של דטרויט שכולל את אנדרה דרמונד, הנרי אולנסן, ג'ון לואר ואיש סמית' שכולם בספק להערב. דרמונד וסמית' החיוניים חזרו אחרי פציעות למשחק מול מיאמי אתמול אבל נטשו את המשחק באמצעו ובפיסטוונס עושים מאמץ להכשיר אותם ביודעם שכל משחק חשוב. הקינגס מצידם חיים בתחושה דומה ויודעים שאסור להם להפסיד משחקים שירחיקו אותם מרכבת המערב הדוהרת. ובהתחשב בכך, זה בהחלט יכול להיות משחק מותח שיילך עד הסוף. רק חבל שהקבוצות לא מי יודע מה מעניינות… אני אלך על האורחת שתשחק בקצב מהיר ותפיל מהרגליים את הבוכנות העייפות מבק טו בק. סקרמנטו.

 תמשיכו לישון

2:30: טורונטו ראפטורס (13-34) – ממפיס גריזליס (26-19)

(משחק שני ואחרון בין שתי הקבוצות העונה. מאזן עד כה: 0-1 לראפטורס)

'אשר יגורתי בא לי' אומר הפסוק בספר איוב והדבר ממנו חששה ממפיס כל העונה אכן מתרחש בימים אלו. הקבוצה מעירו של אלביס שחששה כל הקיץ מהפציעות שיכריעו את הסגל השברירי שלה, מגלה שהתחזית הקודרות התממשו וממשיכה לאבד שחקנים בסיטונאות לטובת מיטות המרפאה. אלא שבניגוד לצפוי, הפצועים של ממפיס הם דווקא לא החשודים המידיים, מארק גאסול ומייק קונלי. גאסול דווקא שותף בכל משחקי הקבוצה העונה ואילו קונלי החסיר רק משחק אחד אלא שרשימת הפצועים כוללת השנה את השחקנים המשלימים הכה חיוניים להצלחה של הקבוצה הקצרה הזו.

זה התחיל עם ג'מייקל גרין שהפסיד חלק ניכר מחודשי פתיחת העונה, המשיך עם צ'נדלר פרסונס ששוב בילה יותר זמן בחדר הטיפולים מאשר על הפרקט והגיע לשיאו עם הפציעה מסיימת העונה של דילון ברוקס והפציעה הנוכחית של קייל אנדרסון שתשבית אותו לאיזה חודש. המצב של הגריז כל-כך מתסכל עד שאומרים שמארק גאסול משחק עם פציעה בקרסול אבל לא מוכן להפסיד משחק למרות הכאבים ואילו למייק קונלי פשוט לא נעים להיפצע… עד כדי כך המצב קשה.

הפציעות, הדכדוך או סתם העובדה שממפיס משחקת בקונפרנס קשה מאין כמותו גורמים לכך שהדובים נמצאים בשנת חורף בכל מה שקשור לניצחונות. הקבוצה שהובילה את המערב אחרי חודש עם מאזן 5-12 נמצאת מאז בצניחה חופשית והפסידה 10 מתוך 11 המשחקים האחרונים שלה, כולל משחק ליל אמש בבוסטון. לוח המשחקים בזמן האחרון אמנם זימן לה כמה מאריות הליגה (דבר שייקרה גם הערב) אבל ממפיס באמת שלא יכולה להרשות לעצמה להאשים את הגרלת המשחקים. הבנייה של הקבוצה על כרעי תרנגולות עם רגליים רצוצות, עושה את שלה בימים אלו ממש.

היום, כאמור, תתארח ממפיס אצל עוד קבוצה מהמוכשרות שיש בליגה, טורונטו ראפטורס. אצל הקבוצה הקנדית, העניינים מתנהלים על מי מנוחות ולמרות ההפסד לבוסטון באמצע השבוע האחרון, אפשר להגיד שהראפטורס עדיין בשוונג עם שישה ניצחונות בשבעת המשחקים האחרונים. וכשקוואי לאונרד בכושר נפלא, עם אחד החודשים הטובים בחייו מבחינה סטטיסטית, אין פלא שהראפטורס ממשיכים לשחק כדורסל מנצח וכבר מחכים בקוצר רוח לפליאוף נטול הלברון שמחכה להם.

מול ממפיס שכבר הפסידה לראפטורס העונה ולא ניצחה אותם בקנדה מאז 2013 (ובאופן כללי הפסידה 6 מתוך 7 המשחקים האחרונים מול הקנדיים), הראפטורס צפויים לרשום עוד ניצחון. או כמו שאומרים בטנסי – הייתי מוכן לשים את כספי על זה. טורונטו.

2:30: אטלנטה הוקס (30-14) – בוסטון סלטיקס (18-27)

(משחק שלישי מבין ארבעה בין שתי הקבוצות העונה. מאזן עד כה: 0-2 לסלטיקס)

"בין כוכבים אתה אולי צודק,

אבל לא כאן", באמצע הדיבור

עברת לבכי שקט, כמו שבאמצע מכתב

עובדים מכחל לשחר כשהעט מתיבש,

או כמו שפעם החליפו סוסים במסע:

הדיבור התעיף, הבכי רענן.

 

זרעי קיץ עפו לתוך החדר שבו

ישבנו.  לפני החלון עמד עץ שקד משחיר,

גם הוא לוחם אמיץ במלחמה הנצחית

של המתוק נגד המר

ראי, כשם שהזמן איננו בתוך השעונים

כך האהבה איננה בתוך הגופים,

הגופים רק מראים את האהבה.

אבל נזכור את הערב הזה

כמו שזוכרים תנועות של שחיה

מקיץ אל קיץ.  "בין כוכבים

אתה אולי צודק, אבל לא כאן".

 

לא בטוח שאת השיר הנפלא הזה של יהודה עמיחי, אפשר להקביל כולו לבוסטון סלטיקס של העונה הנוכחית אבל לפחות השורה הראשונה זאת שהשיר קיבל את שמו ממנה 'בין כוכבים אתה אולי צודק' מתאימה מאין כמוה לתאר את המתרחש בעיר השעועית בשבוע האחרון. במוקד נמצא, באופן צפוי כמובן, קיירי אירווינג. אחרי ההפסד ביום שני האחרון לאורלנדו במשחק צמוד צוטט קיירי כמי שרותח על חבריו לקבוצה וטוען שהם לא רוצים מספיק לנצח. אירווינג גם השווה את חבריו לקבוצה ללוקה דונצ'יץ' והזכיר להם שהרוקי הסלובני של דאלאס הוא כבר אולסטאר בעוד הם עדיין לא שם.

על פניו, הביקורת של אירווינג צודקת אבל כמו כל דבר בחיים, לכל דבר יש דרך ומקום לומר אותו ואני לא בטוח שהשיטה הלברונית בה בחר אירווינג לומר את הדברים הייתה מתאימה בטח לא בבוסטון שמנסה לבנות מודל אחר של כדורסל מנצח, קבוצתי הרבה יותר וכזה שמשתדל לשים את האגו בצד. מילא אם אירווינג עוד היה משחק בקבוצת הכוכבים של קליבלנד אז אולי בין שם הוא היה צודק אבל מכיוון שלא זה המצב אני די משוכנע שזו לא הטקטיקה הנכונה. בין כוכבים אולי אתה צודק, אבל לא כאן.

לזכותו של אירווינג ייאמר שאת המשך השבוע הוא בילה בלקחת אחריות על כך שהקבוצה תנצח יותר משחקים. זה התחיל ב-27 נקודות, 18 אסיסטים והרבה סלי קלאץ' במשחק הניצחון מול טורונטו ביום רביעי וזה נמשך בליל אמש עם 38 נקודות (6/7 מחוץ לקשת) ו-11 אסיסטים בעוד W של בוסטון, הפעם מול ממפיס. במקום שאין אנשים, קיירי משתדל להיות איש וכשהוא עושה את זה תוך הבנת תפקידו כמנהיג בקבוצה הצעירה, בוסטון, קיירי וכולם יוצאים נשכרים מזה.

הלילה תפגוש בוסטון את אטלנטה למשחק חוץ שעל פניו נראה קל אבל במציאות של בק טו בק וכשהיריבה פחות גרועה ממה שנדמה, היא עלולה להסתבך. ההוקס אמנם מדורגים בתחתית הליגה אבל בחודש הלא-קלנדרי האחרון הם מסיימים עם מאזן 7-8 אחרי שבשבוע האחרון ניצחו את פילדלפיה בחוץ ואת אוקלהומה. יש הרבה כישרון בסגל הצעיר של לויד פירס וברגעים לא מעטים הוא בא לידי ביטוי. אטלנטה מכוונת אמנם למטה אבל אם תצליח לשים את ידה על בחירת לוטרי גבוהה השנה ותביא כמה שחקני חיזוק יעילים מהשוק החופשי, היא לא תהיה בתחתית הטבלה עוד זמן ארוך. התחלת הבניין שנבנה בג'ורג'יה בהחלט נראית טובה.

הערב אטלנטה מקווה לעשות צרות לבוסטון שניצחה אותה כבר פעמיים העונה ולאל הורפורד, האקס האהוב שלה שהתחיל להתעורר מתרדמת הסתיו שלו (24 נקודות ב9/12 מהשדה מול הראפטורס). טרה יאנג, ג'ון קולינס ודווין דדמון בספק למשחק בשורות אטלנטה ואילו קנת' ביזמור ומיילס פלאמלי ייעדרו בוודאות. בהינתן אלו ובהינתן הפוטנציאל והמאזנים של שתי הקבוצות, הסלטיקס פייבוריטים ולמרות הרצון להמר על הפתעה, אני אלך עם התוצאה הצפויה. בוסטון.

שומר שנתו ירחק

5:00: דנבר נאגטס (14-30) – קליבלנד קאבלירס (37-9)

(משחק שני ואחרון בין שתי הקבוצות העונה. מאזן עד כה: 0-1 לנאגטס)

אחרי שבועות ארוכים בפסגת המערב שב השבוע הסדר על כנו: דנבר נאגטס, הובסה ביום שלישי האחרון מול גולדן סטייט ווריירס 111:142 ואיבדה את הבכורה המערבית ללוחמים. המשחק מול גולדן סטייט החביא עוד נתון מעניין שמראה חזרה לשגרה – גולדן סטייט קלעה ברבע הראשון מול הנאגטס 51 נקודות, שיא NBA לרבע הראשון במשחק, נתון שמלמד אותנו שההגנה של דנבר, שהייתה הסיבה לשיפור העצום של הקבוצה עונה – חזרה להיות המסננת הקרועה שהתרגלנו שהיא. ואכן, למרות שדנבר עדיין מדורגת במקום ה-12 בליגה מבחינת הדיפנסיב רייטינג, נתון מרשים לעומת המקום ה-25 בשנה שעברה, מבט זהיר אל הנתונים יגלה שב-30 הימים האחרונים, דנבר מחזיקה את הדיפנסיב רייטינג ה-29 בטיבו בליגה (יוטה ראשונה אם שאלתם) מה שמסביר קצת את הנסיגה המסוימת ביכולת של הקבוצה לאחרונה (מאזן 3-4 בשבעת המשחקים האחרונים, כולל הפסד בפיניקס) אבל יותר מכך, מלמד אותנו שיש דברים שבשביל לשנות אותם צריך תהליך ארוך וההגנה של הנאגטס, שבמשך שנים הייתה רחוקה מלהיות תפארתה, היא לגמרי אחת מהדברים האלו.

למזלה של דנבר, ההתקפה שלה עדיין מתפקדת היטב (רביעית בטיבה בליגה) ומחזיקה את הקבוצה בצמרת הליגה ולמזלה הגדול עוד יותר, הקבוצה היחידה שמדורגת מתחתיה בחודש האחרון בדיפנסיב רייטינג היא הקבוצה אותה היא הולכת לארח הערב, קליבלנד קאבלירס. למעשה, ההגנה של קליבלנד כל-כך גרועה שהיא לא רק אחרונה בליגה בחודש האחרון או מתחילת העונה, היא הגרועה ביותר בין כל קבוצות הליגה מאז היום שבו התחילו למדוד דיפנסיב רייטינג (עונת 1973-74, בשביל הטבלה המלאה לחצו כאן)… אז מי אמר שהקאבס לא קבוצה היסטורית?

הקאבס האומללים אמנם קטעו את רצף 11 ההפסדים שלהם השבוע עם ניצחון בלוס אנג'לס על הלייקרס אבל הם כל-כך אומללים שאפילו נקמה הם לא השיגו עם הניצחון הזה כי לברון פשוט לא שיחק… מאז הם כבר צברו שני הפסדים, כולל ההפסד אמש ביוטה והערב הם לפחות יתעודדו מהעובדה שהם מסיימים רצף של שישה משחקים במערב וחוזרים למשחק ביתי מול שיקגו בולס, האומללה לא פחות, בעוד יומיים.

קליבלנד תחסר הערב כמעט את כל הגבוהים של הסגל שלה – קווין לאב, טריסטן ת'ומפסון, לארי נאנס ג'וניור וג'ון הנסון כשגם דויד נואבה לא ישחק ומול ניקולה יוקיץ' האימתני כל מה שיש לה למכור זה אנטה זיזיץ' על 5 הנק' ו3.8 הריב' שלו למשחק. מאז מלחמת האזרחים ביוגוסלביה בראשית שנות ה-90' לא נצפה כזה ניצחון קליל לסרבים על הקרואטים…. בקיצור, אם אתם מחפשים משחק שאפשר להגיד באופן ודאי שלא תהיה בו הפתעה, זה המשחק. דנבר.

3:00: שיקגו בולס (35-10) – מיאמי היט (22-21)

(משחק שני מבין שלושה בין שתי הקבוצות העונה. מאזן עד כה: 0-1 להיט)

על פניו כאשר מסתכלים על התמונה הבאה, היא נראית כמו עוד בית מכוער ולא הרבה מעבר לזה:

אלא שמבט קצת יותר ביקורתי או מעמיק יעלה את השאלה מי למען השם בונה את הגאראג' למכונית מעל הבית ואיך בדיוק הוא מתכנן שהמכונית שלו, בהנחה שהיא לא מכונית מעופפת תיכנס לשם…

כך או כך, התמונה הזו שמציגה בית שלא ברור היכן הוא אבל ברור היטב שהוא נבנה ברשלנות הייתה שנים ארוכות אחת התמונות שמסמלות חוסר חשיבה ארכיטקטורית  ממדרגה ראשונה ואפשר למצוא אותה בחיפוש פשוט בגוגל במאות אתרים שמביאים אותה כדוגמא לכך.

אלא שאת התואר הזה, הבית שבנוי הכי גרוע EVER, אולי אפשר להחליף בימים אלו ממש. כי אם מסתכלים על התמונה הבאה, רואים בה בית רעוע בהרבה:

כן, חברים תכירו את הבית הדרום-מזרחי ב-NBA, אולי אחד הבתים הכי עלובים שנראו אי-פעם בתולדות הליגה.  בית שנכון להיום כל הקבוצות בו נמצאות עם מאזן שלילי והמוליכה שלו, מיאמי היט, היא אולי אחת הקבוצות הכי אפורות בליגה, כאשר המתחרה העיקרית שלה על התפקיד זו שארלוט שבמקום השני…

אותה מיאמי היט, תתארח הערב למשחק בק טו בק (הפסידה אמש בדטרויט) אצל שיקגו בולס למשחק שאולי יעשה את המאזן שלה לא-שלילי אבל לא ייתן לה יותר מדי כבוד בכל מקרה.

ההיט התחילו את העונה בצורה חלשה והתעשתו בתחילת דצמבר עם חמישה ניצחונות רצופים שהשוו את מאזנם ושמו אותם בתמונת הפליאוף במזרח, אלא שמאז הם מדשדשים למדי והשבוע גם רשמו את התבוסה הגדולה ביותר שלהם העונה 86:124 למילווקי. מעבר לכך, אין יותר מדי מה להגיד על הקבוצה של אריק ספולסטרה, קבוצה נטולת כוכבים, דרך ברורה או הדבר הכל-כך חשוב הזה לאוהדי ספורט ובכלל הקרוי 'תקווה' אבל בכל זאת נספר לכם שהדבר הכי מעניין שקרה בהיט לאחרונה הוא שובו לסגל של דווין וויטרס שישב שנה בחוץ אחרי הפציעה הקשה שלו בקרסול בעונה שעברה. החזרה של וויטרס לא באמת שינתה את היכולת של מיאמי אבל האיש שהזיכרונות הראשונים שלנו ממנו בליגה היו הסכסוך שלו עם קיירי אירווינג עוד כששניהם היו הכוכבים העתידיים של קליבלנד, צוטט השבוע במיאמי הראלד כמי שדורש ממאמנו יותר דקות משחק (קיבל קצת יותר מ-15 דקות למשחק מאז שחזר לפני כשבועיים) ואינו מבין מדוע מונעים ממנו זמן יקר על הפרקט.

אולי העובדה שוויטרס קולע ב30% מחוץ לקשת ו-46.1% אחוזים אפקטיביים (לפני אחרון במיאמי. רק אדוניס האסלם שממעט לשחק קולע באחוזים נמוכים משלו) ייתנו לו רמז לגבי הסיבה לכמות הדקות הנמוכה לה הוא זוכה. אבל מה שבטוח הוא שבהנהלת ההיט החליטו לא להישאר אדישים והחליטו להעניק לוויטרס …. קנס כספי. גם משהו.

את מיאמי עם וויטרס העצוב, תארח הערב שיקגו בולס העצובה עוד יותר. הבולס טרם ניצחו ב-2019 ומחזיקים ברצף לא מרשים בעליל של 9 הפסדים רצופים, האחרון שבהם תבוסה ב-30 הפרש מול דנבר. הבולס חוזרים הביתה אחרי חמישה הפסדים רצופים במשחקים במערב אבל היות שמאזן הבית שלהם (16-5) לא טוב בהרבה ממאזן החוץ (19-5) זו בהחלט נחמא פורתא לקבוצה שגם המאזן של המאמנים שלה העונה (הויברג 19-5, בוילן 16-5) דומה להפליא.

המשחקים הבאים של שיקגו הם מול קליבלנד (ח) ואטלנטה (ב) החלשות, אבל למרות שהיא בהחלט יכולה לצבור ניצחון ראשון בשנה החדשה בהם, יש לי תחושה שהיא לא תחכה עד אז ותנצל את הבינוניות והעייפות של מיאמי בשביל להפתיע הערב ולנצח. נאחל להם זאת. שיקגו.

שלא תבואו לי גם בחלום

00:00: שארלוט הורנטס (23-21) – פיניקס סאנס (35-11)

(משחק שני ואחרון בין שתי הקבוצות העונה. מאזן עד כה: 0-1 להורנטס)

אולי אם המנצחת הייתה זוכה בכרטיס אוטומטי ליורוליג בעונה הבאה, היה למשחק הזה איזשהו עניין. אבל מכיוון שלא כך היא, אז אולי הפיקנטריה היחידה שאפשר למצוא במשחק היא ציון העובדה שפיניקס לא ניצחה בשארלוט מאז דצמבר 2014  כך שאולי היא תבוא עם מוטיבציה מיוחדת לעשות זאת הערב. הסאנס שנמצאים בעיצומו של מסע משחקים במזרח היבשת, במסגרתו כבר הפסידו פעמיים לטורונטו ולאינדיאנה (ב-34 הפרש באינדיאנפוליס) ממשיכים לשייט לעבר מטרת העל של הקבוצה העונה – להתחזק דרך הלוטרי ונראה ששום דבר, בטח לא הגנה, יעצור אותם בדרכם לשם.

מולם תתייצב שארלוט, שאחרי שרשמה חמישה הפסדים בשישה משחקים (יריבתם הערב, תרצה להם את הניצחון) מתאוששת לאיטה עם שני ניצחונות בדרכה חזרה אל הבינוניות המוחלטת המגולמת בידי מאזן חצוי. ההורנטס הרשימו ביום חמישי האחרון עם ניצחון ביתי נאה מול סקרמנטו 95:114 ויקוו להמשיך את המומנטום קצר המועד שלה שאמור לחלוף במשחק הבא כשהיא תתארח אצל אינדיאנה.

הלילה, כאמור הם אמורים לבלות קצת ולא, זה בהחלט לא אמור לעניין אותנו. שארלוט.

לפוסט הזה יש 557 תגובות

 1. כל העונה שמעון בוכה שהמשחקים המוקדמים הם אשפה, והנה שמעון קיבלת היום דרבי בעשר וחצי. אחלה פריוויו כרגיל יאיר

  1. שמעון ישב לצפות במשחק עם גופייה של ווסטברוק ותחתון של בן סימונס
   תהיה הרבה נסורת

   1. חחח.. 10+

 2. פילי מול OKC בשעה סבירה
  ח"י פעמים זה מספיק הלילה פילי תרשום W
  והליקרס תפסיד ליוסטון כשהזקן יפרלטט עם 50

 3. תענוג תענוג של פרוויו
  כל משחק בונבון + פרוויו איכותי
  במשחק בין פילי אהובת נעוריי לאוקלהומה הקבוצה הצעירונת התורנית שאני אוהב גיליתי פרט אחד שלא שמתי לב אליו….
  אני ממש לא אוהב את אטלנטה. מה יש לניצים מהקבוצות שאני אוהב ? דווקא מולן להתאמץ ??
  תודה על הפרוויו, אני הולך לעשות כמה טלפונים לברר את העניין
  🙂

 4. מעולה יאיר.
  טעות קטנה בחלק על הספרס – הספרס גברו על הארדן בחצי הגמר של 17 (ולא 16).
  אם אמביד באמת לא משחק, אפילו אוקלהומה הלא ממוקדת צריכה לקחת את המשחק הזה, ואפילו בהפרש ניכר.
  לדעתי הארדן יגבר על הלייקרס.
  דנבר קליבלנד עלול להיות חוויה משפילה למדי.

 5. -יה בייבי אמביד ישחק גם ישחק, חסר לו שלא להרוס לי משחק מוקדם שכזה.

  לא רק שאמביד ישחק הוא גם ינגב את אדמס חזק, פילי מנצחים במשחק צמוד עד הבאזר.

  -כמה הארדן יתקע את הלייקרס? 40 נק? 50 נק? 60 נק? כל התשובות נכונות? יוסטון מנצחים הארדן נותן עוד 50 נק

  -אינדי

  -באקס
  קינגס
  ראפס
  הוקס יאללה נלך על הפתעה
  דנבר
  היט
  סאנס

 6. הרגת אותי עם ההקבלה בין קבוצת nba לבני ישראל הצעירים. עוד פריוויו מעולה שלך. אשמח אם תענה לי במייל

 7. רק הערה אחת. לונזו לא היה טמבל אלא עשה את מה שאמרו לו לעשות ועשה זאת טוב. זו לא אשמתו שהשופטים קיבלו מזוודה.

  1. מת על התגובה שלו.

  2. שלא לדבר על ההתייצבות המהירה של אדאמס… לא בדיוק הבן אדם שהאוהד הזה ירצה להסתבך איתו.

 8. יאיר אתה אומן!
  מרפי זה חוקי מרפי זה?

 9. תודה יאיר פרייויו מצויין כרגיל

 10. איזו השקעה. ממש כמו בהתחלה של מגנוליה

 11. אמביד לא משחק

  1. באסה

  2. איפה ראית?

  3. כוס עמאק הקמרוני הזה

 12. עם כל הכבוד לשיטה המטרית, אני מבין הרבה יותר טוב מה זה סנטר בגובה 2'7 מאשר במטרים, מבין הרבה יותר טוב חבטת פתיחה בטניס של 147 מייל בשעה, או זריקת פיצ'ר בהמירותשל 100 מייל בשעה

  1. you've been institutionalized

  2. זה כי התרגלת

  3. ואיך אתה מסתדר עם אקדח 0.35 אינץ'?

   1. הפכת לי את כל התסריט של פאלפ פיקשן:
    yeah but they don't call it a hundredgrammer with cheese…. because of the fucking imperial system

    1. 😀

 13. יופי של פריוויו
  אהבתי את השיר של יהודה עמיחי, לא יודע כמה הוא באמת קשור לסלטיקס אבל תמיד טוב לקרוא עוד משהו מעשיר בין הפנינים שאתה מעלה לפה…
  לא יודע למה אבל יש לי הרגשה של הפתעה, דאלאס תנצח את אינדיאנה ואולי אפילו אטלנטה את בוסטון. לא מבוסס על כלום חוץ מתחושת בטן

 14. תודה רבה יאיר – הסיפור על מרפי וההשוואה להארדן פשוט יהלום.
  בקשה לאנשי הצוות – לפני שינוי העיצוב של האתר כאשר היה לינק, זה היה פותח עוד חלון. אם אפשר להחזיר את זה – זה יהיה מבורך.

  1. שווואיה שוואיה
   יש רשימה של נושאים לטיפול
   אעדכן ברגע שיהיה שינוי

   תודה

 15. גורדון היוורד יעדר מהמשחק של הסלטיקס היום מסיבות אישיות.

 16. וזה נכון לכל ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זיךנד, יפאן, קוריאה ומתחיל גם בסין

 17. אמנות. פריוויו שכולו מלאכת מחשבת ויצירת אמנות.

 18. נפלא יאיר.
  אודי מרפי נודע גם כ"אקדוחן בעל פני התינוק". עד כאן לדמיון עם ג'יימס הארדן.

 19. שידור למשחק המוקדם?

 20. אמביד החליט שהוא משחק אחרי שלפני חצי שעה הוא אמר שלא

  1. בטח הוא לא מוכן לוותר על רכישת נדל"ן בראש של סטיבן אדאמס… הוא באמת מסתמן כיורש של שאקיל…. 😉 איזה טיפוס.

  2. הוא החליט לא לוותר על הטראש טוק עם ראס 🙂

 21. אמביד משחק

 22. הגילוי שלי………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  פילדלפיה
  תפתח
  חלש

  אבל תנצח בגדוללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל

 23. ענק אתה זעפרני, קל את בחמישייה של המערב לצד לוקה

 24. סיפור נהדר על אודי מרפי

  תודה

  אורלנדו וסקרמנטו יכולות להפתיע הערב

 25. גדול זעפרני.
  אהבתי את ההקבלה של מרפי שנלחם ביד אחת נגד הגרמנים כג׳יימס הארדן, ותגידו אתם מי הם הגרמנים 🙂
  יוסטון בקלות.
  קדימה אמביד

 26. באטלר עם סרט קונג פו נינגה חח

  1. תמוה למדי. יש לזה איזו הצדקה מקצועית?

   1. בא להראות שהוא במוד קונג פו 🙂

 27. חייב להגיד שסימונס שיפר את הטכניקה, הכניס את המרפק של היד הקולעת פנימה.
  אדאמס פשוט מעולה, יעיל מאוד ולא עושה מה שהוא לא יודע.

  1. גם סימונס לא עושה מה שהוא לא יודע

   1. כן..אולי זה יבוא יום אחד..מעניין מה יקרה לשי באותו יום.

    1. לא יהיה "אותו יום"
     לסימונס לא תהיה קליעה שהיריבות ייאלצו לכבד.
     אז הוא הכניס את המרפק פנימה, לא רואה איך הוא עושה את אותו הדבר עם הכדור…

 28. פרגי התחיל לקלוע שלשות

 29. סימונס החרש חוגג על ראס החרש

 30. תודה יאיר – פריוויו נהדר כהרגלך.
  עכשיו אחרי שסיימתי אצטרף למשחק

 31. שיהיה בריא שימי ריגר, כמה הוא מבלבל את המוח

 32. אדמס מנגב את אמביד, לא נעים

 33. אדאמס מקרקס

  1. ותודה על עוד פריוויו מענג

 34. שמעון בעד מי אתה?

  1. פילי

   1. גייס חמישי

   2. מבטל את הניחוס של יאיר

    1. 😎

     1. תשמע פרגי נראה לי שפר קליעה. מאז ה7 שלשות מול הספרס הוא בזון

  2. אבל לא אתבאס אם אוק ינצחו היום זה WIN WIN בשבילי

 35. אמרתי לכם אוק מתאימים את הרמה ליריב. אם זה הוקס הם ישחקו ברמה שלהם, אם זה בוסטון הם ישחקו ברמה שלהם. ככה הם.

  1. לא נכון,אמרת שהם חזקים על חלשים והם למעלה בגלל לוח משחקים קל.

   1. נכון אבל הם עדיין מתאימים את הרמה ליריבה. הלו אני הימרתי עליהם 2 שכחת? עוד טרם החלה העונה, פלייאוף כבר סיפור אחר

  2. אדיסו צודק, תגיד לי איך התקשקשנו עם הלייקרס – אנחנו ברמה של ג״ס, הורגים אותי, מזלזלים בכולם, איזו הצגה הערב

   1. זה היה ערב גרוע של המחליפים וכמובן הזריקות הרבות של ראס

 36. יאיר, אתה גדול. אני מחכה לפריוויו שלך כמו למים צוננים

 37. גימי רול פלייר חח הרכב קטסטרופה של פילי

 38. הנה קלע גאמפ. מדהים שבכלל לא נותנים לו כדור שסימונס החרש מנגר למוות ובהרכב בלי אמביד הוא נגר בן נגר

 39. ראס לקח היום את הכדורים הצהובים 😱

  1. חחחח

  2. 😀 כי זה מול פילי

  3. תגיד עכשיו שכרמלו כבר לא בליגה, לא הגיע הזמן להחליף את הגראווטר?

   1. מחכה שיחזור

 40. אדיסו הפעלתם את המכתש מוקדם מידי היום

  1. נקווה שלא נחזור על מה שקרה מול הלייקרס

   1. יהיה צמוד, המותחן עלי

 41. מקונל מתקשה מול האתלטיות של אוק אשך, אוויר בהגנה ובהתקפה

 42. רדיק לשוט אנדרייטד מטורף. הבנאדם הגיע לליגה בילד חוצפן וזכה לזלזול מלא מעט אנשים ועם הרבה מאוד עבודה קטע פשוט הוציא מעצמו את המיטב. הו בן 34 עם מספרי שיא בקריירה בקבוצה עם עוד 3 כוכבים.

  1. תותח על כבר שנתיים. בקליפרס לא ידעו להשתמש בו. הבן אדם קטלני. הקלעי הכי באנקר בליגה שהוא לא כוכב

   1. תותח על הרבה יותר משנתיים. שאמא נראה כאילו הוא לומד ממנו דבר או שניים.

    1. הוא מכשיר את שאמט

 43. רדיק הכי מפחיד אותי בפילי

 44. פילי יצאו בזול מהרבע. אדמס מעביר סדנת ניגוב את אמביד

 45. מעניין האם אמביד יטריל את אדאמס אחרי המשחק

 46. אחרי שגיליתי לכם שפילדלפיה תפתח חלש עוד מעט אעדכן אתכם בדבר נוסףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

 47. קצת איבדו את הראש אבל בסדר בוא נהיה מפוקסים

 48. אמביד לא נראה לי הכי כשיר היום.

 49. אמביד נכנס לקרב אישי מול אדמס חח אדמס מנגב בינתיים חזק

 50. וווווווווווווואאאאאאאאאאאאאאאאאאההההההההההההה (פיהוק)
  .
  מה הולך ?..

 51. מוסקאלה לא בענף הנכון

 52. שסימונס שיחק אוק הובילו 16 שמקונל שיחק זה רק 4. מה זה אומר?

  1. ששי צודק

   1. שהאשך צודק, הוא היה לפני שי 🙂

    אני ושי הצטרפנו אחכ לעגלה

 53. היורש של רדיק דה לה שמעטא מנגב

 54. אחלה שחקן השאמט הזה

 55. יאללה – מי עושה עלינו שיא קריירה היום? אלופי הזלזלנים – כל משחק מישהו אחר עושה עלינו שיא קריירה

 56. חחח מה זה ?……..
  .
  ג'ימי עם סרט, חי בסרט של רמבו, הבן מתחיל לאבד את זה לגמרי.

  1. לא רמבו. רמבו זה סרט אדום

   1. כנראה שג'ימי בעניין של סרטים כחולים.

 57. אמביד ואדמס בקרב מאד מאד אישי רואים את זה עליהם חח

 58. הנה 16 הפרש נמחקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק

 59. והנה זה צמוד

 60. צנדלר בינג גם לא בענף הנכון

 61. וככה הלך היתרון

  1. אמרתי לך המותחן עליי

 62. הגרמני מנגב אותנו חזק

  1. היטלר עזב את הופס…

 63. לא יאמן שהבאנו את שרדר תמורת הגופה של מלו

  1. פרסטי גאון. גם דיאלו בבחירה 45 גאונות

  2. פרסטי גנב מקצועי

   1. הוא גם נוקם מקצועי, מורי שדד אותו עם הארדן אבל פרסטי החזיר לו שהשחיל לו את כרמלו. הבעיה שמורי גאון לא קטן בעצמו וקלט מהר 🙂

  3. 100+

 64. לשאמט יש את זה. צריך לשחק יותר.

 65. השאלה היא איפה אשך ,האוהד מספר אחד של ראס בישראל ?

  1. הוא חסר כאן מפסיד מפגש חרשים עולמי

 66. הבואש נותן בראש

 67. בואנה גם בולדן אוסטרלי??? יש ברית שיקוצים אוסטראלים בפילי? אני דווקא אוהב אוסטראלים (יותר אוסטראליות אבל בל זאת)

 68. תחזירו את מקונל סימונס תוקע את כל ההתקפה בעמדת הסנטר

 69. איזה בלאגן בפילי

 70. בראון רפה הבנה שכמוך מאמן הכי גרוע בליגה

 71. אם ריימונד פלטון ימשיך להעלות במשקל הוא ייראה כמו די ג'יי קאליד

  1. חאלד… מה אינגלזת אותו

 72. מי יכול לומר לי למה אמביד לא משחק? תכף יורדים למנוחת מחצית, איזה מאמן דביל אלוהים

 73. ראס משעשע – אין לו בכלל סיכוי לקלוע והוא זורק מבסוט מהחיים. העיקר שהוא נהנה. פאות תוקף מהסרטים של בעל הסרט

 74. איזה דאנק סימונס יא רבי

 75. סימונס מאבד ללא הכרה.

  1. סימונס תוקע את כל המשחק של פילי.

   שהוא היה על המגרש אוק הובילו 16 ואז מקונל נכנס צמצמו ל-4.
   הוא חזר הפער שוב גדול ל-8 ואז אמביד חזר ונגר רק 3 בחצי.
   הבן אדם נזק מהלך מול קבוצות חזקות. בראון עושה הכל בשביל לנפח לו סטט שיופיע באולסטאר, זה עוד בושה שהוא יהיה באולסטאר.
   פרומו לפלייאוף.

   סרט הרמבו לא עוזר לגימי המשרת היום, משחק כמו משרת אמיתי

   המזל שגם ראס וגורג לא במשחק ככ

   1. תפסיק לזיין את השכל ,שרודר קלע את רוב הנקודות שלו על מקונול , לא מסוגל לשמור על עמוד
    טונה של איבודי כדור,אמביד פצוע וג'ימי לא מסוגל לקלוע ועדיין רק 3 הפרש

    1. אמרתי את זה למעלה תראה. נכון חגגו על מקונל אבל ההתקפה איתו זרמה

    2. ראה תגובה 46

 76. קרב החרשים בעיצומו, מנגרים אחד את השני

 77. שמעון – אתה אוהד שתי בדיחות 😃

  1. נו אמרתי לך בפרומו קרב בין שני החרשים הטובים בליגה

 78. LOL ראס Hyena לא צ'יטה.

 79. ווסטברוק פשוט קשה לצפייה

  1. אז למה אתה צופה?

 80. מה יהיה עם ראס…. המצב לא טוב

  1. מזל שיש את סימונס שהוא יראה טוב

 81. דו קרב נגרים :

  Hyena נגד Koala

 82. כל מה שיש לג'ימי באטלר בראש זה סרטים כחולים.

  1. הוא בא להיראות קשוח היום, בינתיים לא הולך, אולי חצי שני

 83. צנדלר בינג חייב להחליף ענף

 84. ראס כבש מהקרן

  1. חחחחחחחח

 85. באטלר מחכה את הולידיי שכבר כמה משחקים משחק עם סרט לבן כאילו היה קרטה קיד השחור

 86. ראס חיפש את הטכנית השופט לא נתן

 87. סימונס מספיק טוב לנצח אותם בלי אמבד

 88. מסכן סימונס השופטים עושים לו טרולינג וגורמים לו לזרוק שוב עונשין🤣🤣🤣

  1. חחחחחחחח

 89. הרגו אותי כל הטיים אאוטים האלו

 90. החמישיות די שוות. מעניין מי יתן אקסטרא מהספסל

  1. שרודר מצד אחד ושאמט מהצד השני העלו את הרמה

  2. בראון יתן את האקסטרא לאוק. לא מבין שסימונס בסנטר לא עובד

 91. ראס מעולה הנגרים על הקשת לקחו לו כבר 4 אסיסטים

 92. קצת חדשות:
  AD ותקוות הפלייאוף של הפליקנס בחוץ לשבוע-שבועיים
  https://bleacherreport.com/articles/2807724-anthony-davis-undergoes-x-rays-on-hand-injury-after-pelicans-loss-to-blazers

  פולץ חוזר לשיקום בפילי
  https://bleacherreport.com/articles/2816579-76ers-markelle-fultz-back-in-philly-to-rehab-shoulder-injury-return-unknown

  בנוסף, דווח שכרמלו יקבל החלטה לפני סוף מועד הטריידים לאןלעבור (ממגוון האופציות שברשותו)

 93. ווסטברוק כרגע הרים קרן ורץ לנגוח

 94. ראס מקדים את זמנו

 95. ראס מחסל

  מי יסביר לבראון שסימונס בעמדת הסנטר לא עובד? רק אמביד ירד סימונס עבר לסנטר והופ נפתח פער

 96. 65% אחוז עונתי מהעונשין לווסטבריק איזה אגדה

 97. גאווה לאומית
  שחקן ספסל של מכבי ת"א שומר על פול ג'ורג'

 98. גימי חושך היום

  פול גורג עשה הרגע הארדן העיף את הראש שלו נכנס בכל הכוח בבולדן שלא עשה כלום וקיבל 2 זריקות

 99. השאלה אצל OKC עם הספסל יוכל לשמור על היתרון הזה כדי החמישייה תוכל לנוח

  1. *אם

 100. חחח 10 צעדים של גימי חושך מצרים

  בראון לא יחזיר את אמביד גם אם אוק ירוצו 20-0. בולדן לך כבר ליורוקאפ

 101. אוק אתלטים זה תענוג – אם רק היה קצת יותר שכל – גראנט ונואל עם ג׳ורג׳ – הגנה מדהימה. כיף לראות.

  1. לא צריך אתלטים שיש לך את בראון הוא הMVP שלכם היום

 102. עכשיו הסבירו איזה משהו בשידור על זה שחקן בזריקות עונשין לא יכול ללכת אחורה עד קו השלוש לפני שהוא חוזר להעמד שוב על העונשין. שמעתי את זה בחצי אוזן אבל אמרו שזו היתה הרוטינה של ראס ומאז ששינו את זה העונה באה הירידה מה שמחזק את התחושה שזה מנטאלי לחלוטין.

  1. הלכתי לדפוק את הראש בקיר

  2. חחחחחחחחחחחחח איזה פיגור הן לראס והן לליגה מי חושב על הדברים האלו?

  3. והשלשות זה כי אסור לעבור בהתקפה את החצי, לחצי שלך ?..
   .

  4. הם שינו את זה לפני כשנתיים ומאז ראס בירידה חדה.
   כאשר שחקן רגיל כל החיים שלו למשהו (אצל ראס זה הליכה לחצי וחזרה לקו) זה משנה את כל ההרגל .
   אני יודע שהם שינו את זה בגלל שהם רוצים משחק מהיר אבל במקום זה הם מבזבזים על כל מיני הפסקות משחק כמו ריוויו וכו'

 103. כל הכבשים בעולם הכדורסל סופרים כבשים, סליחה.. אולסטארים
  .
  אבל אתה מסתכל על הרמה של הקבוצות באן בי איי וההבדל בינן לבין גולדן, זה בעיקר איי קיו.
  .
  אין לאף קבוצה תנועה אוף דה בול כמו שלה, אני מסתכל על שתי הקבוצות האלו, לכאורה מהטובות בליגה..
  וזה פשוט תאונת רכבות אאוט אוף דה בלו באמצע צומת רמזורים.

  1. דווקא לפילי יש תנועה בהתקפה, אבל הם מריצים את רדיק (קשישא) כאילו הוא רג'י מילר או ריפ המילטון בשיאו בלי איזה אופציה שנייה או שלישית כי הם "נעולים" על הזריקה של רדיק

   1. רדיק אחד הטובים אוף דה בול, אבל תרגילים לSG יש לכל הקבוצות, אני מדבר על יותר מורכבים,
    שהקואלה של פילי לא מסוגלת אליהם, כי היא עסוקה בלחבק את העץ.

    1. דווקא הקואלה מחפשת כל הזמן את המסירה והמשחק הקבוצתי. לפחות הבינו שם לנצל אותו מתחת לסל עם הגודל שלו.
     שפילי קולעים זה נראה נהדר (הרבה בול-פיק ותנועה ללא כדור עם חסימות). שהם מחטיאים זה נראה איום ונורא, כאילו אין שיטה

     1. הוא רוב הזמן סתם שורף שעון, צריך להיות יותר אוף.

     2. זה הוא ילמד שיגדל…

  2. ההבדל ביניהם זה קרי קליי ודוראנט. 3 מהקלעים הגדולים בהיסטוריה שקולעים ממרחקים אסורים ו2 מהם עם יכולות אחד על אחד היסטוריות.
   כל השאר זה באמת חרטא "כדורסלל נכון" וכל החרטא הזה. נראה אותם עושים משהו בלי דוראנט/קרי ובמקום אחד מהם קייל לאורי שהוא שחקן שעושה תנועה

   1. בלי דוראנט הם לקחו אליפות אחת ועשו 73-9 (והפסידו בגמר)

   2. זו התנועה של קארי וקליי,
    אם הם היו תקועים כמו נעץ בלוח מודעות בחדר מורים כפי שהHyena שלך עושה
    החיים של הקבוצה היו הרבה יותר קשים, ראה גולדן ללא קארי.

 104. פולץ נראה לא שייך לענף אפילו על הספסל. נראה ראפר

 105. חחחחחחחח פול גורג עושה הארדן איפה היה עבירה של צנדלר? LOL

 106. בלי אמביד אנחנו יורדים ליגה

 107. היה 65-65 כשמקונל נכנס למשחק, הרס את ההתקפה כשהוא מכדרר את השעון למוות ולא מסוגל לשמור על קונוס בהגנה.

  1. הבעיה שגם סימונס היה על המגרש באותה עת. שסימונס יצא ירד ל9 הפרש מ14 עם אמביד ומקונל.

   1. די עם השטויות, שאמביד יוצא אין הגנה כי הגארדים לא מסוגלים לשמור בלי עזרה של אמביד

    1. נכון. זה מה שאמרתי

    2. טוב זה של אוק היום, פילי לא ינצחו גם אם ישחקו עד מחר

 108. גורגי היום עם 5 זריקות מהקו הארדן קלאסי, שריקות אוויר.

  1. הוא הבין שבשביל להשאר במרוץ לMVP הוא חייב לשפר את יכולות המשחק (התאטרליות) שלו

   1. אין לו כבר סיכוי עם איך שהארדן קרי ויאניס נראים אלא אם כן אוק יצאו לריצה מטורפת והוא יתן מספרים כמו שנתן, הוא בירידה שהיה צפוי לאחרונה

 109. עבדול נאדר עושה עבודה ערבית בהגנה

  1. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

 110. פילי צריכים סנטר מחליף לאמביד. יכולים לקוות שריילי יקנה את החוזה של וויטסייד

  1. פילי צריכים מחליפים במקום וגם שחקן חמישייה במקום צנדלר

   1. צ'אנדלר בסדר. הוא לא הבעיה של פילי. דווקא הוא יכול גם לשחק 4 ולשמור על כמה עמדות

    1. יכול לעלות מהספסל

     1. יכול להיות. אבל חסר לפילי שחקנים לרוטציה.
      הוא דווקא מבין את מקומו שזה הגנה ולקחת מה שנותנים לו בהתקפה (ובעיקר להיות האופציה החמישית)

 111. רדיק השחקן הכי מפחיד בפילי

 112. רדיק מקבל שריקת הארדן 🙂

 113. איזה שחקן רדיק. תענוג.

 114. יאללה יש מותחן

 115. מקונל עם ההגנה הנוראית בחוץ , חוזרים למשחק

 116. קקי בתחתונים

 117. כרגיל ווסטברק נחנק בלי ג'ורג' על המגרש

  1. אני לא זוכר שהוא זרק בדקות הללו,אז מה הקשר לנחנק?
   המסירות שלו לא מתורגמות לסלים למרות שהוא מסדר להם אחלה זריקות

 118. החיתול של ראסל כבר מלא \
  אולי כדאי לתת לג'ורג' להוביל את הכדור?

 119. אמביד וגימי זה כל ההגנה של פילי

 120. חחחח עד מתי גראנט יזרוק את השלשות לבד מהפינה ולא יקלע אותן חח

 121. חחחח עד מתי גראנט יזרוק את השלשות לבד מהפינה ולא יקלע אותן חח1

 122. סימונסס מראה איך עושים את זה

 123. ראס מחרבן

 124. ראס הוא היחיד מהכוכבים שלא מקבל כבוד מהשופטים

 125. ג'ימי נתן לראסל סל

 126. לא מקבל עזרה מהשופטים? קיבל את הגולטנדינ הכי גבולי בליגה

  מזל שיש את פול ג'ורג'

  1. מה גבולי ,הכדור היה בירידה.
   ובכלל אני מדבר על מכות שהוא מקבל בכניסות.

 127. חחח איזה שריקות, איפה היה עבירה של גראנט? LOL

 128. כדורסל בלי מגע

 129. סימונס בחברה טובה מבחינת אחוזי העונשין

 130. פרסטי חייב לרקוח איזה טרייד לקלעי ל-OKC. פרגוסון וגראנט זורקים שלשות ופוגעים רק בחישוק

 131. סימונס מחרבן חחח

 132. גורגי מתחיל לחסל

 133. גורג סוגר את העסקה

 134. האק הא קואלה

  1. חחחחחח

 135. אמביד לא ראה כדור זמן רב

 136. חחחחחח1

 137. האק א סימונס….. הרגו אותי
  🙂

 138. בשביל מה הביאו את רמבו באטלר
  נעלם כל הרבע האחרון

 139. שיעשו להם האק א ראסל בתגובה

 140. איך בפילדלפיה לא מבינים שעם מוביל כדור אחר ולא סימונס, הם +20???

 141. איך זה לא אופנסיב??? יותר גרוע מהזקן

 142. חחחח ענק איך ראסל מפחד לזרוק

 143. כשזה ניגמר מתחיל דיוק נגד וירג'יניה. משחק השנה

 144. גמר את העונה?

 145. חחחחחחחח רדיק ניסה הארדן ואמביד רצח את ראס

 146. ווסטברוק היה מוכן ללכת קרב אגרופים נגד אמביד. לא בטוח שאמביד מנצח

 147. Hyena !

 148. גימייייייייייי

 149. רמבו התעורר המשחק לא גמור

 150. יופי פרגי

 151. פרגי למד לקלוע מאז הספרס חח איזה קרב חרשי עץ

 152. אדאמס מציל לאוקלהומה את המשחק

 153. LOLOLOL

 154. ראס עם השלשות האלו, ממשיך על אוטומאט

 155. לחרש יש מזל שאדאמס מנקה את השטויות שלו, 100% רגש ו0% שכל.

 156. אם פרגוסון יהיה מסוגל לשים את השלשות באופן עקבי הוא יקפיץ את OKC

 157. למה רמבו לא לוקח את הכדור ככה כל המשחק

 158. שום עבירה של באטלר די עם השריקות רבאק באטלר לא נגע בו שמר מעולה

 159. חייבים ללמד שחקני כדורסל מתמטיקה. האנביאיי לפעמים עושה בושות ברמת האינטלגנציה של השחקנים ומערער את הסטיגמה שלגבי כדורסל מול כדורגל

  1. רמבו או רידיק.. מי גיבור הפעולה האהוב עליכם לקחת זריקה אחרונה ?

 160. מסתבר שערוץ וואן משדר אצלנו כדורסל מכללות אז יש שידור ישיר שם של דיוק-וירג’יניה

 161. איזה שריקת בולשיט. רק לא הארכה רוצה ללכת לישון יאללה

 162. ווסטברוק עבירה 6

 163. חחחח ראס

 164. חייב הארכה

  1. למה? אני רוצה לישון

 165. חרש העץ עושה לונזו בול

 166. אוי מה הארכה עכשיו

 167. איזה טימטום. להישתגע

 168. כמה טמטום במשחקים האחרונים עם הפאולים האלה על הזריקות משלוש

  1. רק תרימו ידיים או תקפצו ישר

 169. ראסס, פאול על זריקה לשלוש .

  כמה שטויות הוא עושה היום

 170. המוזיקה של רוקי זה בהשפעת רמבו?

  1. אתה בפילי אחינו, העיר של רוקי למרות שהוא עבר לספרס כבר

  2. המוזיקה של רוקי זה בהשפעת ה רוקי סימונס

 171. הבטחתי מותחן או לא?

 172. ראס עושה לונזו

 173. החלטה טובה לקחת טיים אאוט לפני השריקה האחרונה. יכול לערער את אמביד

 174. עוד אחת מהסיבות לבטל את המערב/מזרח זה לקבל סדרות כמו פילי-אוקלהומה.

 175. גימייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

 176. בילי יא חתיכת מפגר

 177. ררררמבו באטלר תודה לראסל על ההחנקות

 178. Skunk !

 179. ראסל חרב להם את המשחק בסוף, וגם השאיר אותם לבד לסבול מהתוצאות 🙁

 180. ג'ורג' לשלשת ניצחון

 181. ג'ימי באקט

 182. רמבו !

 183. חייב דאבל טים על גורג

 184. וואו פול גורג

 185. בום טראח לפרצוף

 186. אני נביא!!!!!

 187. ג'ורגגגגגגגגגגגגגגגג' ואואווווווווו

 188. סעמק פילי המפגרים מי נותן לגורגי לקבל את הכדור???

 189. PG13 !

 190. איזה משחק!

 191. לכל המלעיזים על סימונס… רק תראו את ההחלטה לדאבל טים על שרודר ועם ג'ימי שיודע לקרוא הגנה

 192. פאקקקק איזה סיום למשחק הזה!!

 193. אין כניסה לרמבו מתחת ל PG13 !

 194. מזל שראס בחוץ , הוא היה לוקח את הזריקה במקום גורג

  1. +1 ניצח את המשחק לאוקלהמה

 195. וואו איזה טירוף!!!

 196. 19

 197. איזה קבוצה מטומטמת חח היחיד בפילי שיכול לקלוע זה גורגי ונותנים לו לקבל כדור כמו כלום מפגרים

 198. בן סימונס מקבל את הכדור רץ קדימה אבל לא מסוגל לזרוק, ישר מעביר לבאטלר

 199. כן

 200. סימונס כבר בא לזרוק שלשה… כמעט היה נס

  1. חבל שנשאר עוד זמן על השעון אם היה פחות היינו זוכים לנס אמיתי, אבל ניסים כמובן יש רק באגדות.

 201. חחחחחחחחח סימנס פשוט מביך שחקן שלא מעיז לזרוק משלוש.
  רמת האינטליגנציה במשחק הזה שברה שיאים שליליים.

 202. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

 203. פילי כמעט הצליחו לגנוב את המשחק הזה

  1. סימונס היה צריך ללכת לסל בכדור האחרון וללכת להארכה

 204. סימונס מביך, כבר היה זורק מחטיא וזהו.

  1. היה הורס לו את האחוזים 🙂

 205. מה שכן,התאנדר תמיד תתן תמורה לאוהדים ,לא משנה מול מי ואם זה הפסד או ניצחון

 206. Koala
  Skunk
  Hyena
  .
  היה יום כיף ב Zoo

  1. מי זה skunk?

   1. דניס שרודר

 207. אוק סיטי חובת צפייה, פרפור חדרים, שמעון חבריקו – תנחומי – השישי של ראס הרג אותכם 😃

 208. אוק' צריכים שראס יצא בשביל שג'ורג' יקח את הזריקות.
  שתי קבוצות של אילתורים, הרבה כישרון ומעט תיאום, אוק יותר מנוסה

 209. משפט יפה שיובי בראון (לדעתי היה הפרשן) שאמר על סימונס:
  זה כמו לראות בנאדם הולך על המים וכולם אומרים שהואלאיודע לשחות… הבנאדם עושה כל כך הרבה דברים ברמה עילאית

  1. המקום הכי טוב בשבילו זה לייקרס, לברון ורונדו יובילו כדור והוא יתן את הנישות שלו, ריבאונד התקפה, הגנה, כניסות, מסירות, התקפות מעבר

   1. אללה יוסטור.. אין קליעה וריווח. 3 בולהוגס

   2. אלוהים ישמור ,לייקרס??
    המקום המתאים ביותר לסימונס זה בספרס

    1. בספרס צריך קליעה לשלוש ולהיות חלק אינטגרלי מקבוצה שאתה לא מוביל

 210. טעות של ברט בראון שמשום החליט שצ'נדלר צריך לשמור על פול ג'ורג' רוב המשחק , טעות של אמביד שלא יצא לעזור לבאטלר אחרי החסימה ומקסימום היו מקבלים סל מאדמאס והולכים להארכה.
  משחק הגנה מדהים של בן סימונס

  ומעל הכל שיפוט איום ונורא שנתן ל OKC את כל השריקות כולל ב 3 בדקות האחרונות פאול תוקף של ווסטברוק שנשרק לסימונס וצעדים של פול ג'ורג' שנשרק לבאטלר וזה היה 4 נקודות

 211. פיניקס באחד מאותם ערבים.כבר צמצמו ל20 שוב קרוב ל 20. מה שהרננגומז עשה עכשיו על וורן פרייסלס.

  1. מצמצמו ל 10 שוב 20

 212. באטלר אחלה שחקן אבל מקס ל 5 שנים זה יותר מדי לתת לו מפילי, אין שילוב טוב, הוא לא מקבל מספיק כדורים.
  פול ג'ורג' צריך להוביל את אוק', האמת הכי טוב להם להטריד את ראס, יקבלו הרבה. למשל טרייד על לילארד.

  1. ולמה שפורטלנד תעשה את זה לעצמה ?
   חסר לה איבודי כדור, החטאות, קבלת החלטות טובה תחת לחץ' ועוד ?
   .
   פעם יכלו לקבל הרבה, היום, הרבה פחות.

   1. יש בזה משהו, אבל אולי ההייפ שראס יוצר נותן איזו פרמיה על הערך שלו, רעיון
    בכל אופן אוק' צריכים לעשות משהו זריז כי עוד שנתיים שלוש ראס וג'ורג' יהיו פחות טובים מעכשיו, זה חלון ההזדמנויות שלהם

  2. מה שאתה לא מבין זה שיש דברים עמוקים יותר בקבוצת כדורסל ולא רק ההסתכלות על האחוזים של שחקן זה או אחר.
   יש אופי מחוץ למגרש ,יש כימיה,יש דברים אחרים שחקן מביא למגרש ומחוצה לו וכל זה משפיע על הופעות של שחקנים במגרש.
   לזרוק סתם שמות זה מאוד יפה….

   1. בדקת שאני לא מבין?
    אתה בטוח שאני זורק סתם שמות?
    לא ידעתי עד עכשיו על כימיה ואופי שמשפיעים?

    לדעתך יש כימיה טובה באוק' עם ראס? בפילי עם סימונס ושות'? בניו אורלינס הכימיה ממצה את הפוטנציאל של הכישרון הקיים?
    טיפ קטן, כימיה ואופי אפשר לנסות לצפות מראש, לא תמיד אפשר לדעת איך זה יסתדר. בפילי למשל, קשה לראות איך ישפרו את הכימיה, גם בבוסטון זה השתנה חזק משנה שעברה לשנה זו

    1. מה בדיוק נותן לך לחשוב שלילארד טוב לאוקלהומה על ראס?

     1. כרגע לילארד קולע יותר, מאבד פחות, האחוזים שלו יותר טובים, העתיד שלו יותר מבטיח, וקבלת החלטות יותר טובה.
      היתרון של ראס על לילארד הוא בהייפ, הוא מושך תשומת לב, זה טוב שיווקית, מלך הטריפל דאבלים, היה אמויפי, זה מוסיף לערך שלו. על המגרש השנה הוא לא סופרסטאר כמו בשנים קודמות

   2. אגב, אם כבר מדברים על אופי, אז איך בדיוק אפשר להציע שסימונס ישתלב בספרס? האופי שלו מתאים לספרס? הוא אוהב כותרות, היילייטס, להיות במרכז העניינים, ומאמן שמפרגן לו אישית. אצל פופ הוא יצטרך לעבור סדנת גמילה, והוא גם לא ישחק שנה עד שיפתח קליעה

    1. רשמת בדיוק את הסיבות למה סימונס מתאים לספרס.
     אם הוא רוצה להתפתח לשחקן גדול הוא יצטרך סדנת חינוך של פופ
     אם הוא רוצה להשאר שחקן שימשיך לחזור אותו שחקן כל עונה ללא שיפור מינימלי אז שישאר תחת בראון.

     1. אז אנחנו מסכימים על המצב. כן, זה בדיוק ככה. לא נראה לי שהוא ירצה ללכת לספרס אם היו מציעים לו

    2. המושג הזה "לפתח קליעה" מחרפן אותי.
     הוא יפתח קליעה כמו שמיטב נגרי הליגה יפתחו.
     מה נראה לכם? רוברסון לא היה רוצה "לפתח קליעה"? כל נגרי המשחק באשר הם שם לא היו רוצים "לפתח קליעה"?

     אתה יכול לפתח את מה שיש לך, לא את מה שאין!

  1. לעיתים רחוקות זה מצליח, הוא צריך לפחות לנסות. כל שנה שהוא לא זורק זה מוריד את הסיכוי, אבל אולי מתישהוא

  1. כן כו שזה היה פילי

 213. פיניקס מובסת שוב ההורנטס נראים לידם כאילו זו קבוצה של אולסטארים.
  יכול לעזור לפיניקס אם יצליחו לשפר את ההגנה.

  1. בתור התחלה כמובן….

  2. הם במודע כנראה הולכים על טאנקינג, המאמן מבין את זה, הם אוספים כישרון ובשנה שנתיים הבאות יוכלו להתקדם. סה"כ יש להם שחקנים מבטיחים שצריכים להבשיל

   1. האמת שאני כמו מנחם בנקרה הזה אין טעם כבר לעשות טנקינג כי הסיכוי הכי גבוה הוא 12%. שינו את השיטה. מסכים שהם פשוט קבוצה צעירה שחייבת עוד זמן . מסכים שכשרון יש שם בהחלט.

  3. שרלוט בתקופה טובה.
   אני לא אתפלא אם הם ינצחו הרבה
   משהו התחבר שם.

 214. אני מאוד מקווה שלייקרס ינצחו היום וימשיכו את המומנטום.
  יש לי ההרגשה שהם יתישו את הארדן ובסופו של דבר ינצחו.
  כמובן העובדה שלברון לא משחק זה בונוס. בנוסף זה משחק חוץ אז הדושבאג גם לא יושב על הספסל בשביל להציק לוולטון ולפזר את העננה המבאסת שלו על הצעירים.

 215. הקינגס בבצורת קליעות משחק שני ברציפות

 216. קוזמה אדיר, מתי כבר מטרידים אותו לסיביר ?!

 217. מדהים לראות איך קוזמה נראה הרבה יותר טוב ומשוחרר כשהדוש לא נושף לו בעורף (והכוונה היא לא לסטפנסון).
  עלק משפר שחקנים. אחת הבדיחות. עשו טעות שהביאו אותו השנה. דפקו לכל הצעירים את ההתפתחות וההתקדמות. היו צריכים לתת להם לרוץ עוד שנה.
  .
  המזל שיש עוד זמן עד סוף הדד ליין והגיע הזמן להעיף את הדוש לקבוצה אחרת תמורת כוכב אמיתי. עכשיו זה הזמן כשעוד יש לו ערך ולפני שהוא חוזר מהפציעה.

 218. הארדן נראה מותש

 219. נגן בגיטרה לאנססס

 220. הנה השופטים מתערבים איזה אפסים. מקבלים משכורת הביזיון הזה

 221. צריכים לשחק פנימה לזובאץ אין ליוסטון תשובה בשבילו. זה המפתח לנצחון

 222. באדי הילד במשחק גדול מעלה את הקינגס ליתרון ראשון דקה לפני הסוף מבערך הדקה השישית.

  1. פאק, שכחתי שאתם משחקים.

 223. זיו, אני אומר שבוגדן צריך לקחת

  1. וואו שי וואו
   משחק כל כך גרוע לנצח
   זה אומר הרבה על הקינגס

   1. אשכרה קבוצת קלאץ'
    מדהים וכיף גדול!!!

 224. באדי הילד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 225. איזה סל נצחון זה יכנס לספרים!

 226. וואו!!!!

 227. באדייייייייייייי

 228. איזה גדול איך כולם רצים אחריו לחדר ההלבשה 🙂

 229. אטלנטה – בוסטון הולך לקלאץ'

  1. או שלא

 230. מחצית מצויינת של הלייקרס ביוסטון. קוזמה כוכב. המלך האמיתי בLA. בול מצויין עם 9! אסיסטים ורק וולטון מפחד מהצל של לברון ופותח עם צ'נדלר העגלה. איך יכול להיות שזובאץ מקבל 5 דקות ומגי וצ'נדלר ביחד 18?!?!? ועוד אחרי המשחק הקודם שנתן. זה הגיוני רק אם הוא מתכוון לשמור אותו למחצית השניה

  1. צודק 100%
   זובאץ מוכיח את עצמו בכל דקה שהוא על הפרקט ועדיין לא מקבל מספיק קרדיט

 231. הלייקרס משחקים כמו שנה שעברה.
  רצים בלי הפסקה, נלחמים על כל כדור וכותשים את הרוקטס בריבאונד.
  יש להם פי 2 ריבאונדים מלרוקטס ונראה שכל כדור אבוד שלהם. ככה מנצחים משחקים.
  תכנית משחק יפה של וולטון על הארדן. אמנם אם החברה שלצידו היו פוגעים חלק מהשלשות החופשיות שנותנים להם זה היה נראה קצת יותר טוב לרוקטס אבל זו הדרך לשחק מולם כשהם בלי קפלה, פשוט לקחת מהם את הפיקנרול הגבוה, לחכות להארדן בצבע ולתת לאחרים לנצח.

  1. מה קורה עם כריס פול, מתי חוזר ?

   1. אמרו סוף ינואר. אבל לך תדע.
    מבחינתי כל עוד קפלה ופול חוזרים אחרי האולסטאר אנחנו בסדר.

 232. ובינתיים החבר'ה מאטלנטה נחנקים

 233. מגיע לוולטון קרדיט על המשחק הקודם ועל המלחמה של הלייקרס המשחק.
  הצית קצת אש בתחת שלהם סוף סוף, כל הכבוד.

 234. קווין הארטר זה שחקן שכל קבוצה תשמח לשלם לו 60 ל 4

 235. שיטטטטטטטט בול נפצע

 236. איזה נאאאאאחחחסססס

 237. לא נראה רציני.
  אני מהמר חוזר ברבע הרביעי. עיקום קרסול בקטנה

  1. נראה רציני מאוד

   1. לא נראה ככה מהזווית שלי. עיקמתי את הקרסול ככה כל כך הרבה פעמים. הוא גם קפץ יפה לא להחמיר את הלחץ. קצת אופניים קצת קרח ויהיה בסדר. זו הדיאגנוזה שלי. נראה מה יגידו תכף

 238. לונזו מזייף פציעה בשביל לא להיכלל בטרייד.

 239. יאללה יש משחק

 240. איפה זובאץ לעזאזל?!?!?
  מגי לא מצליח לשים סל על הארדן לא החלטתי אם זה יותר עלוב או יותר פתטי

 241. וולטון הורחק

 242. הילדים מתחילים לעשות קקי

  1. עכשיו יבינו כמה בול חשוב. מהרגע שהוא נפצע נגמר המשחק

   1. נראה לי שזה יותר קשור לזה שיוסטון התחילו לקלוע את השלשות ושמו את טאקר על קוזמה

    1. ברור. זה בטח לא קשור לזה שאין להם עושה משחק

 243. עוד מעט מגיע השלב בו אינגרם דופק להארדן פצצה לפנים.

 244. מי אמר שהארדן לא עושה הגנה?

 245. פול מנסה להסביר להארדן עם ה' והארדן כזה "שחרר אותי באמשך' …"

  1. *הטאבלט

  2. כריס פול מקבל הרבה יותר מדי עבור ניתוחי הוידאו שלו…

 246. לאנס מנגן וואן גנדי אומר "מעניין איזה שיר מתנגן לו בראש"
  גדול🤣

 247. לאנסססס נגן בגיטרהההההההה. נקווה לשרוד את הקאמבק הזה. משחק שהיה בידים הסתבך בגלל הפציעה וההרחקה של וולטון.

 248. עוד כמה שלשות כאלה ושמעון יוכל להכניס אותו לרשימת עשרת הסולואיים הגדולים.
  .
  😂😂

  1. חחחחחחחחחחחחחחחחח

 249. לאנס גיבור גיטרה

 250. שריקה אחת לטובתם לא מקבלים הלייקרס היום

 251. יש לכם אחלה רכז על הספסל בשם אלכס קארוסו.
  רכז מחליף חכם ומצוין שאפילו עכשיו לא מקבל דקה.

  1. אני מחבב אותו אבל אין לו הגנה והוא לא יציל אותנו הלילה אחרי שלא שיחק כל העונה

 252. המשחק הראשון של בריאן שואו כמאמן

 253. סטיפנסון מנגן הארדן כל הלילה

 254. במקום שאין בו אנשים, סטיבנסון הופך לבנאדם

 255. לאנס גומר אותנו היום.

 256. אני סבור שיש לפרק את יוסטון, אוק ופילי, ולשלוח אותן למקום שבו לא זורחת השמש.

 257. נקווה ש-שואו לא יוציא את לאנס ,הבן אדם הזה קשה להוריד ממנו את העיניים

  1. לאנס זה השואו

   1. 10+

 258. זובאק משחק מצוין, ישר לחור כל פעם

 259. חולה על זובאץ. מגן טוב. יד נקיה מהעונשין מסיים טוב מתחת לסל והכי חשוב חכם. מצרך חשוב ונדיר באנביאיי

  1. לחובתו – גילו, שמו וצבעו.
   לכן התאגיד מעדיף על פניו גופה בצבע, בשם ובגיל הנכונים והוא יהיה על הבלוק.

   1. ולא מקבל כבוד מהשופטים בגלל כל הסיבות שרשמת

 260. אני די בטוח שהאוויר עשה עבירה במהלך האחרון של הארדן שלא נשרקה.
  האוויר יצא בזול, יש לו כבר 4 עבירות

 261. הארט לא פוגע כל הלילה מספיק שהיה קולע חצי ממה שזרק והמשחק כבר היה גמור.
  .
  הארדן נותן יופי של הגנה היום. הכי טוב אחרי טאקר היום.
  .
  יאללה עוד פוש קטן ומנצחים את זה שלא יזרקו את זה לפח. הצליחו לעצור את הקריסה אחרי הפציעה של לונזו וההרחקה של וולטון בעיקר בגלל הכניסה של זובאץ והגיטרה של לאנס

 262. המשחק עוד מעט נגמר ואני עוד לא סגור על מי אני מעדיף שתפסיד.

  1. לך על אל-איי הם ללא השיקוץ הגדול

   1. כמובן לך על הניצחון של אל-איי

  2. אני לא יודע מה השאלה אבל יוסטון זו התשובה

 263. תזכרו שטוני שופט במשחק והוא לא אוהב שלוקחים ממנו את אור זרקורים.

 264. יפה שהארדן לא כופה את המשחק ולא נופל למלכודות ששמים לו, אבל הוא חייב לעבוד על הפלואוטר שלו, קבוצות יעשו לו מה שהלייקרס עושים הרבה יותר ככל שהעונה תתקדם.

  1. חחחחח הוא במוד ווסטבריק

 265. שחקו על זובאץ לא מבין אותם זה שתי נקודות בטוחות.
  .
  וזה היה צריך להיות פלייגרנט על זובאץ

 266. זובאק תופר אותם מהקו בלי קשת בכלל

 267. שריקה ראשונה שהלכה לטובת הלייקרס היום

 268. הנה טוני לוקח את המשחק עליו, לא מאכזב

  1. זה היה ברור
   רשמתי שהוא לא יתן לאף אחד לזרוח מעליו 😂

   1. הבנאדם ווינר אמיתי

 269. יששששששש סוף סוף פאול חכם לפני שהוא זורק

 270. שימו לב איך הארדן מקפיד לזרוק את הרגליים קדימה וליפול כדי לקבל קבוע 3 זריקות בסיומי משחקים.
  כמו נגד ג"ס וגרין (שלא נשרק).

  1. היית צריך לראות אתמול פילי אוק

 271. תנו את הכדור לזובק

 272. תכניסו את זובאק לטרייד, הוא יותר מדי טוב..

 273. זווווווווו הקמע. אם וולטון לא היה מפחד מהדושבג הוא היה מעלה אותו גם ברבע השלישיי ויוסטון לא היו חוזרים בחיים

 274. סעמק.

 275. וואו

 276. אריק "טופ 49" גורדון !!!

 277. איזה טיפשות של הגנה מה בדיוק אינגרם ניסה לעשות?

 278. גורדון!! עוד הארכה, אולי נעשה ללייקרס מה שברוקלין עשו לנו.
  תכלס זה משחק שצריך ללכת ללייקרס. שיחקו הרבה יותר טוב וחכם, עם תכנית משחק ברורה. רק בסוף קיבלו הארדן על הראש ונעץ של גורדון.

 279. איזה הפסד יאללה (כן כן אני יודע שזה הארכה)

 280. לא האמנתי שהכדור ייכנס.
  ומישהו יכול להסביר לי איך הארדן רק עם 7 זריקות מהעונשין?

  1. משחק נגד הלייקרס..

  2. מול יחידת הנוקמים אין סיכוי. המוסד למבצעים מיוחדים

 281. מישהו רואה סיכוי ללייקרס לקחת את זה?

 282. איזה חרבון lol

  1. מה חרבון לא ריאת את המשחק בכלל.

   1. ראיתי רבע אחרון זה הספיק חחח. לא יכלתי להדתתף בצחוקים פה התינוקת העסיקה אותי על הבוקר

 283. זה טרפה וזה נבלה

 284. אינגראם קלאצ!!

 285. אינגראאאאםםם money

 286. הלייקרס אמרו שאם הארדן פחות מ-50 הם מנצחים. הוא על 46 נדמה לי

 287. בחיים אבל בחיים לא היית עבירה של זובאץ. הארדן המלוכלך הזה

 288. ננה זה אפס גדול

 289. השוטים הבינו מי הולך לנצח לליקרס את המשחק והחליטו לחסל אותו. איזה מזל שהוא לבנבן ואירופי אז אפשר להתעלל בו

  1. חחח לגמרי. המשרוקית קלה שיש וניל ממול.

 290. השריקות האלה לפאולים לא אמיתיות!
  אי אפשר לשמור ככה

 291. איזה חסימה של אינגראם!

 292. 6 על זובאק

 293. רצחו את זובאץ

 294. המשימה הושלמה גמרו לנו את המשחק

 295. Ball dont lie

 296. טאקר לא מפסיק לדחוף עם הידיים בריבאונד

 297. אחלה סנטר לעתיד אם לא תכנעו לתאגיד.
  דדי צדק.

 298. הארדן רק רוצה דונאט ולישון. האיש עייף.

 299. לא זה לא אמיתי!!

 300. וואו אינגרם

 301. אני מרגיש שסטפנסון מנצח את המשחק עם שלשה

 302. חאלס כבר עם ההארדן הזה

 303. לברון שלח טקסט להנהלת הליגה שיוציאו את הספגטי בעבירות כי הוא פוגע בלגסי

 304. יש מצב להארכה שניה

 305. מה קלדוול פופ עושה??

 306. למה????? למה שלשה???? איכססססס

 307. כל כניסה של הארדן לצבע זה עבירה אוטומטית

 308. KCP WTF ???!!!

 309. דייייי עם הטימטום הזה. דייייי. מה זה הזריקה המטומטמת הזו. מתי ימציאו כדורי מוח בשביל מטומטמים

 310. השופטים נהדרים בקלאץ'

  1. חחחח יחידת הנוקמים

 311. אינגראם צריך לקחת את הזריקה האחרונה

 312. אינגראם מצויין ב-OT

 313. השופטים עם קרח בוורידים, מסיימים כל מהלך בשריקה מנצחת

 314. המוח שלי מלא שריקות, קיבלתי מיגרנה

 315. מה הם עושים???

 316. איזה טימטום פשוט טימטום צרוף

 317. נראה לי ראיתי את אחד השופטים בהאדל של יוסטון

  1. 🤣

 318. היו היום משחקים(פילי-אוק,לייקרס יוסטון) שבהם כל הקבוצות עשו את כל מה שהן יכולות כדי לתת לקבוצה השניה את המשחק

  1. מה הפלא, 4 קבוצות משוקצות

   1. קבוצות שהמשותף לכל המאמנים שלהם שאין להם מושג מה הם עושים

 319. טאקר מגן עלית.
  כשהוא שמר על אינגראם כל המשחק. אינגראם לא עשה כלום וקוזמה השתולל.
  כשקוזמה השתולל שמו את טאקר על קוזמה, וקוזמה שותק.
  מה שפועל בחולון כניראה פועל גם בNBA

 320. זה יעלה לבריאן שואו במשרת המאמן הראשי

 321. למה לסדר תרגיל לבנאדם בפינה למה לתקוע אותו שם?!?!?!?!?!

 322. שואו היה ונותר מאמן כושל

  1. תפור על הלייקרס

 323. קוזמה הטמבל היה צריך לשחרר במיידי לאינגרם שהיה לבד מול שער ריק

 324. בלי קשר להפסד הזה היום דבר אחד ברור כשמש.
  .
  #להטריד את לברון כל עוד יש לו ערך

  1. אתה מודע לזה של-לברון יש נו טרייד קלאוס? כבר אמרו לך את זה כמה פעמים

   1. אין לו בלייקרס

   2. שישלמו לו מה שצריך בשביל שילך

    1. ודאי שיש לו , הוא לא היה חותם בשביל זה ואי אפשר לשלם לו כדי לצאת מזה.
     הוא חתם בלייקרס כי הוא רוצה לעשות עסקים בלוס אנג'לס וזה לא ישתנה

     1. קיצר אז בילבלת בשכל?
      .
      הקמפיין חי ונושם.
      .
      #להטריד את לברון כל עוד יש לו ערך

   3. לברון לא זכאי ל נו-טרייד.

    1. בגלל חוקים של ה CBA ? כי לקובי הם נתנו נו טרייד

     1. Here is the breakdown for the LeBron James contract with the Los Angeles Lakers: $35.65M, $37.43M, $39.21M and $41M. He is not eligible for a no trade clause.

  2. בכיית יצל.
   הם משחקים טוב ושיחקו כיף שנה שעברה.
   המטרה עכשיו זה להשתלב עם לברון. זה יקח מאמץ מהקרבה, אבל זה הדרך היחידה של הלייקרס לאליפות.
   ואני גם שנאתי את לברון רב הקריירה.
   עדיף לנו בתור אוהדע לייקרס לתמוך בו.

   1. איזה אליפות אתה חיי בסרט. הנסיון אליפות הכושל הזה יעלה לליקרס בעוד עשור בתחתית. הבנאדם לא מתאים לקבוצה הזו. תראה איך רצים איזה כדורסל שמח והם עוד ילדים. הדושבאג יטריד חצי מהצעירים בשביל כאן ועכשיו שלא יעזור לו. נראה לך ששנה הבאה הוא יהיה יותר טוב מהשנה? הוא רק יהיה יותר גרוע בהגנה ועם פחות אויר בשביל התקפה.

    1. סיכוי לאליפות.
     אתה חושב שהצעירים יקחו אליפות עם כוכב אחר? מי?
     היחיד זה דוראנט, והוא יכול להצטרף יחד עם לברון מבחינת שכר.
     אתה זה הצד השני של המטבע של דקסטר.
     לטעמי שניכם צודקים ושניכם טועים.
     צעירים+לברון+דוראנט.

     1. קאוואי + קליי? שווה אפילו לחכות שנה שיתבגרו ואז להביא.
      .
      אני לא ממש מתעניין בעניני חוזים אותי מעניין כדורסל ולברון בבירור לא מתחבר לקבוצה הזו כשהוא יחזור אתה תראה איך חוזרים למשחק עומד ומדכא

     2. הקאפסנייק והטוסטר, לא עוברים לשום מקום.
      .
      תדלגו הלאה.

     3. אז רדיק וקאוואי

     4. קיוטי טורונטו או קליפרס.

     5. אז זוסמן ועבדיה הכל חוץ מהדושבאג הזה

    2. מה אתם חיי בסרט?? היחיד שסגור אצלכם זה AD. השאלה רק מתי הוא מגיע, עכשיו, בקיץ או בסיום החוזה? דמפס משחק אותה קשה להשגה שלא נותנת לתאגיד.

     קאווי לא יגיע בחיים ללברון, לא ראיתם איך הוא חולה הISO??? מה יעשה ליד לברון? יעמוד על קשת ה3 ויחכה לכדור? או יסגור את החורים שלו? ואם יקלע כל משחק 40 נק יגידו בערוצי התאגיד כמה התאגיד גדול וכמה שינה את הפרנצייז? קאווי יהיה בטורנטו או בקליפרס, או שקבוצה אחרת בסיכוי קלוש תשיג אותו (פילי? אין לי בעיה לפנק את טורנטו בסימונס אם קאווי עושה להם גסטה ועוזב לפחות עם תמורה).

     מקונל, באטלר, קאווי, מירו, אמביד, בלאט=אליפות.

     דוראנט? אמר כבר את דברו, הפסלים מחכים לבנות את הפסל והפסלונים שלו. הוא לא רומה אווירה רעילה.

     קליי? לא אוהב את לברון, הספלאש נשאר בגולדן גם לא במקס עם הפרשת הגופייה שלו.

     מי שיכול להצטרף לAD זה ברדלי ביל, ווקר בתור האולסטאר השני.

     1. וואלק שמעון שתהיה בריא אתה לא צריך סיבה לכתוב. תכתוב מה שבא לך מה זה משנה שאתה עונה על דברים שבכלל לא נאמרו. בכיף שלך

 325. יאללה.הטובים ניצחו

 326. היה משחק טוב. קצת שמח קצת עצוב..
  .
  הלייקרס מחוץ לשמינייה.
  .

 327. וואלה אמנם הפסידו, אבל אני גאה בלייקרס.
  היו שטויות, היה באלגן, אבל הייתה לחימה.
  תן לי לחימה כזו מכולם כשלברון ושאר מסדר החולים חוזרים, ואני מבסוט.

 328. Kcp להגלייה!😠

  1. ועשרים מלקות. הבנאדם 0 מ 7 לשלוש לא פוגע כל הלילה איזה אידיוט

 329. אם לונזו לא נפצע הם לא מפסידים את זה בחיים לכל אלא שמזלזלים בחשיבות שלו למשחק הריצה וההגנה של הליקרס

  1. לא מתאים לך להיות על העגלה שלצלונזו

   1. עזוב שמעון תראה משחקים למה סתם לבלבל בשכל. 9 אסיסטים במחצית ויתרון עשרים אל תעשה מעצמך צחוק

    1. נו ומה בסוף? וואו 9 אס. יודע כמה מחליפים עשו דבר כזה בליגה? נגר בן נגר, רכז מחליף בלייקרס

     1. מה בסוף? לא הבנתי מה אתה שואל?

 330. מזכיר שקרוסו ישב על הספסל ולא קיבל אפילו דקה כשאין רכזים בקבוצה.
  רכז אמיתי וחכם.
  שואו ברמה של מייק בראון וברוקס, כושל בן כושל, בטח סומן ע"י התאגיד כאופציה ב' אם לו מפספס את הטלפון.

  1. אני גם אוהב את רואה החשבון.
   אבל אתה לא יכול להכניס שחקן שלא שיחק דקה כל העונה למשחק באינטסיביות של פלייאוף.
   אני גם אשמח לראות אותו משתלב ברוטציה.

 331. יאללה מי זורק הימור, נגד איזו נמושה לברון יבחר לחזור?

  1. ראשון הבא מול פיניקס. גם אין פוטבול אז כל תשומת הלב עליו.

   1. חחח לגמרי

 332. בוקר טוב ממגדל שאמס. מחכים שהצבא יפתח מחסום ושיתנו לעלות לחניון העליון לפתוח עונה בחרמון לנו חרמני השלג. ראיתי חצי ראשון של הסלטיקס באטלנטה והזדעזעתי… גועל נפש של קבוצה שיש בה יהלום אחד 100 קראט שמו קיירי. מציל את התחת של סטיבנס השנה…

 333. ממזר אתה חושב שגולדן סטייט תצליח לשמור על כל הסגל חזרה לשנה הבאה?
  אנחנו גונבים לך או את קליי(הכי פחות סיכוי) או את הנחש, או את הירוק 🙂

  1. ירוק ?
   .
   ב ירוק אתה מתכוון ל ירוק… ?
   .
   המתנקש בעל פני התינוק
   טוסטר
   קאפסנייק
   דונקי
   .
   בוגימן יצריך חשיבה מחוץ לקופסא.

   1. הדבר היחידי שישאיר את הבוגימן זה לסגור אותו בתוך הקופסא עם מעט אוויר חוזה ועט.

    1. Lol

     מכולם דווקא אתה..?
     .
     זוכר בקיץ שאמרתי לך שאני לא אתפלא אם גולדן ינחיתו עוד כוכב ?
     .
     חשבתי שכבר למדת לא לפקפק ביכולות הנבואות שלי..

     1. לא אני לא זוכר, אבל סומך עליך.
      רק אל תתחיל גם אתה להאמין בנבואות שלך. כי אחרת אני אלחץ כשפתאום תזייף טיול ללפלנד ברגע שיפסיקו להתגשם.

     2. חכה פה, אני הולך להביא קישור, אני בפלא אז יקח כמה דקה..
      .
      צודק
      אני אקיים את הכלל הלא כתוב שאני מבקש לאכוף באתר, ואביא כנגד נבואה כוזבת:

      "יאניס לא סופרסטאר"
      .
      עדיין לא מאמין בו בפלייאוף, אבל עונה רגילה – סופרסטאר

     3. משעשע כל הפוסט ההוא והתגובות אליו…
      בכל אופן תשים לב שמה שכתבתי הוא מה שקרה בסוף (מבחינת ה"אם הוא מוכן לשחק עבור 5 מיליון"). נכון שזה נכתב בהקשר של לברון אבל זה יהיה נכון גם השנה. כלומר זה בהחלט היה מפתיע שקאזינס היה זמין במחיר הזה. המשמעות היא לא שהווריורס הביאו אותו אלא שהוא הביא את עצמוץ כי הסיטואציה שנוצרה הייתה שלאף אחד לא היה כסף לשים עליו או את הרצון להמר על אם יבריא מהפציעה.
      הסיטואציה השנה תהיה אחרת – מספיק שהוא יראה שחזר מהפציעה ויהיו מספיק קבוצות שיוכלו לשלם לו הרבה מעל מה שגולדן סטייט יוכלו.

     4. העניין הוא לא במיקרו הפרטים הקטנים. אלא במאקרו.
      .
      והמאקרו הוא שבגולדן, דברים שנראים בלתי אפשריים, אפשריים בהחלט.
      .
      תחשוב בוגי שמח.
      פעם ראשונה באמת שמח.
      רואה פלייאוף.
      מרגיש בבית עם חצר ל 3 כלבים (תודה סמיילי)
      טבעת על האצבע
      זה שווה המון, עכשיו רק נשאר לדאוג ליתרה מהצד..
      בלוקיישןהזה הכל אפשרי.
      אני בטוח שבגולדן שוברים את הראש בוחנים את כל האפשרויות.
      אחרי הכל …"שנות אור…"

     5. אבל אתה מבין שהם לא שברו את הראש בפעם שעברה? זה לא משהו שהם יכולים לעשות. זו סיטואציה שנפלה לפתחם ולא תחזור באותה מתכונת.

     6. התרחיש היחידי בו זה קורה הוא אם בוגי נפצע שוב ואז עד כמה אתה יכול באמת להחשיב אותו כ"כוכב"?

     7. זה ממש לא התרחיש היחיד.
      אתה די מקובע פה.
      .
      יכול להיות שאף יהיה להם יותר קל שנה הבאה, כשהדג כבר ברשת, מאשר שנה שעברה שהדג קפץ ל חכה.
      .
      שוב, הוא לא הציע עצמו לווריירס סתם, הוא היה יכול בהחלט לקבל הצעה יותר טובה אם היה מחכה, מה בער לו ? הוא ויתר כבר אז על הרבה כסף.
      .
      עכשיו גולדן יכולים לפתוח לו אפיקי מזומנים והשקעות מחוץ לחוזה הרגיל.
      .
      לא אומר שזה בהכרח יקרה, אבל זו בהחלט אפשרות.

     8. הוא לא היה יכול לקבל הצעה מתאימה. לצורך העניין משהו בסביבות ה-8 מיליון זה הכי גבוה שהוא היה יכול לקבל מבוסטון נניח שזה כבר היה בעיניו מעליב. זו הסיבה שהוא אמר אם כבר אז כבר ווריורס. אפיקי מזומנים והשקעות יש לך בכל מקום.

     9. אז 3 מיליון דולר הפפרש מעליב
      ולקבל מגולדן 5 מיליון זו מחמאה?
      זה רק מראה לך את כוח המשיכה של הקבוצה הזו.
      .
      יש גם את הגרסה של ניו אורלינס. מילה שלו נגד מילה שלהם.
      .
      אתה משווה מינסוטה נניח לסיליקון ואלי?
      .
      סתם לברון בא להוליווד ?
      יכל לעשות סדרות דוקומנטריות עם ג'יי אשר באוהיו..

     10. להזכיר לך בכמה כסף לברון בא להוליווד? וקשה להגיד שחסר לו.
      מה מילה שלו כנגד שלהם? אני לא חושב שיש ויכוח על השתלשלות העניינים עם הפליקנס.

    2. יכל לקבל את הכסף הזה גם בקליבלנד + נשאר בבית עם המשפחה + מסלול ישיר לפיינלס.
     .
     אבל הוא רצה דברים שאין בקליבלנד.
     .
     מה השתלשלות העניינים בקיצור?
     לפי מה ששמעתי בקיץ היו גרסאות סותרות לגבי מה הוצע, למה, איך, וכמה.

     1. הם הציעו לו במהלך העונה 40 מליון לשנתיים הוא דחה ואז בקיץ ההצעה ירדה מהשולחן ובוגי גילה מה זה בצורת שכר…
      לברון רוצה את המשפחה ב-LA אני מניח שגם בשביל הילדים.

     2. והם מאשרים את הגרסא הזו ?
      .
      סבבה, אז לברון מזהה באל איי אפשרויות שאין בקליבלנד, גם בשביל הילדים.
      .
      למה קוואי עזב את ס"א?

     3. אני חושב שכן אבל ראינו כבר שהזיכרון שלי הוא לא הדבר הכי אמין בעולם…
      למה קאווי עזב זו שאלה מעניינת. ייתכן והוא רוצה שוק גדול יותר (או רוצים בשבילו) וייתכן גם שהיה כאן משבר אימון בין השחקן לקבצה. בכל אופן, ברור שבסן פרנסיסקו יש יותר אפשרויות וברור שאם השכר המוצע לבוגי היה ברמת הסביר הוא היה שוקל להישאר. אבל הם פשוט לא יכולים להציע לו.

    3. אני זוכר שבראיון הגעה של בוגי למפרץ
     שאלו אותו על זה שדמפס טוען שכן פנו אליו והיתה הצעה גם אחרי הפציעה, באוף סיזן, לפי התשובה של בוגי :
     "רק דמפס ואני יודעים מה היה בשיחת טלפון בנינו"
     אני כמעט בטוח שמדובר על אוף סיזן לפי הצורה שהוא ענה. מכאן מלחמת גרסאות.
     אולי אני טועה, הייתי בודק אבל אני בפלאפון.
     .
     לגבי שוק/חוזה – נשאר חלוקים.
     טחנתי את זה מספיק.
     .
     רק בעונה הבאה כשבוגי חותם על מינימום
     אל תבוא לי עם תירוצים חדשים..⁦🤑💣⁦⁦⚠️⁩

   2. זה שמגלגלים 🙂

    אבל ברצינות הנחש יתאים בול לספייס גאם 2, עדיף מאיזה פסל שיונים יחרבנו עליו.

    1. לפי הכתוב יש לך חומר מתגלגל משלך.
     תהנה ממנו.
     .
     נשים דחליל ליד הגן פסלים.
     אולי לונזו 🤔👩‍🌾

כתיבת תגובה

סגירת תפריט