מעורב הופס לשבת / מנחם לס

מעורב הופס לשבת / מנחם לס


1. חדשות טובות לאפלטון: כל עוד יש הארדן, ישנה תקווה

 

האם אני אוהב את ג'יימס הארדן?

-למה שלא תשאלו אותי אם אני אוהב כינים.

זאת המחשבה, ההרגשה, התחושה, והתפיסה שישנם לי – שמיד עוטפים את גופי, מוחי, ונפשי, כשאני נשאל את השאלה הזאת.

אמש, כשהוא עמד לזרוק שני פאולים ניסיתי 'להרגיש' מה מרגישה נקבה המתנשקת איתו, ומיד עבר זעזוע בכל שלושת חלקי גופי, הווה אומר כפי שכתבתי שורותיים מעל – גופי, מוחי, ונפשי (אולי צריך להוסיף 'לבי' כי אני לא בטוח שגוף, מוח, ונפש, כוללים 'תודעה', ז"א מה שהלב מרגיש – אם כי הלב המסכן אינו אלא משאבה המקבלת, וזורקת דם, ללא רגשות וללא תודעות. שריר מסכן ולא יותר).

טוב, נעזוב זאת.

בואו נחזור להארדן והמשחק ה-RIDICULOUS שלו אמש.

אגב, לא רק במשחק שלו היה RIDICULOUS. כך היה גם לבושו כשהגיע לאולם:

 

השאלה היחידה ששאלתי את עצמי היא אם יש סיכוי שהקבוצה הזאת שירדה מאיגרא רמה לבירא עמיקתא – כמו שאומרים החברים שלי מנחל התנינים – תוכל לעשות את הפלייאוף רק בגלל שיש לה את הארדן. האם הוא יכול לכפר על עוון הטריידים שהקבוצה עשתה בקיץ.

מה אגיד לכם? שחקן הקולע 50 ועושה טריפל-דאבל מסוגל לעשות הרבה. הוא וראסל ווסטברוק הם היחידים בליגה המסוגלים לחתום מספרים כאלה.

אפילו עם השוטינג סלאמפ של אריק גורדון וכריס פול הרוקטס הם מקום 5 בליגה בהתקפה. ההגנה שלהם איומה וזה הדבר שעליו הם חייבים לעבוד.

אבל לחזור לשאלה? בוודאי שהם יעשו את הפלייאוף.

כי יש להם שחקן ושמו הארדן, והגיע הזמן שגם אחרים יבינו שהוא שחקן מיוחד במינו, כמו ראסל ווסטברוק, שיכול לנצח משחקים כמעט לבדו.

2. דרק פישר עומד לקבור את עצמו (הרבה כבר נעשה) – ומורשתו

עם התמונה הזאת אין לי כל בעייה, האמינו לי. אז דרק פישר החל להופיע בשערי מגזינים עם כמה פצצות מכל המינים והסוגים. בקשר לתמונה הזאת אין לי מושג. אולי היא העוזרת בניקוי ביתו.

איך כתוב בתנ"ך?

"זכותו"

אבל אני חושש שמשהו לא טוב קרה לדרק פישר – שחקן שפעם נחשב לאחד הווטרנים המוערכים ומכובדים מכולם – וכמובן נציג השחקנים בארגון ובכל משאי המתן עם בעלי הקבוצות וכולי, עד שהחלו לחשוד בו שייתכן והוא היה סוכן סמוי 'מושתל' של בעלי הקבוצות.

מה שקרה הוא שמאז פרישתו הוא ניסה דברים שונים, ועתה – בנוסף למאמן של קבוצת WNBA הוא התחבר לדבר שלדעתי הוא האיום והגרוע ביותר עבורו ומורשתו: הוא התחבר כשותף חלקי לחברת  Luxury Asset Capital, שעיקר הביזנס שלה הוא להלוות כספים גדולים (מ-$50,000 מינימום עד $5 מיליון) לשחקני עבר שנמצאים בבעייה כספית ( Darren Rovell (@darrenrovell) December 12, 2018).

מה על השחקנים לתת כ-COLLATERAL (ערבון)?

צדקתם.

את הווילה היוקרתית. את צי המכוניות. את מה שיש להם.

מה יקרה?

אני יודע בביטחון מחלט שברוב המקרים שחקני העבר שנקלעו לבעיות כספיות לא יצליחו לשלם את ההלוואה, יאבדו את הערך היחיד שנותר להם, ודרק פישר יהיה חלק מהחברה שתקפוץ עליהם עם ציפורניים מחודדות ותיקח להם הכל.

אני לא מבין אותו. האם הוא איבד את זה לחלוטין?

ברון דייויס היה שחקן העבר הראשון שקלט מה פישר עושה (https://twitter.com/BaronDavis). מיד אחריו באו מאחרים עד שזה הפך לשיטפון של טוויטרים ומה לא.

זהו הזמן להזכירכם שדרק פישר איבד את הכבוד שפעם רכשו לו כשהוא היה אחד מנציגי השחקנים הגרועיםמ ביותר במפגשי הקולקטיב ברגנינג עם בעלי הקבוצות.

למעשה, רבים מהשחקנים חושדים היום שפישר היה – בתוקף תפקידו כיו"ר איגוד השחקנים – מן גייס חמישי, סוכן חשאי של בעלי הקבוצות (http://www.espn.com/nba/story/_/id/7836727/union-committee-voted-8-0-remove-president-derek-fisher) שבמקרים רבים הצביע בצורה מוזרה מאד במקרים קונטרוברסיאלים לטובת בעלי הקבוצות ולא השחקנים, בתירוצים והסברים מפוקפקים. עד שהשחקנים הצביעו נגדו כנציגם.

בסושיאל מדיה כבר קוברים אותו (https://larrybrownsports.com/basketball/twitter-reacts-derek-fisher-landing-la-sparks-job/475736)

ממש לא יאומן כי יסופר.

(רק שתדעו שאני מחכה לברכות ומחמאות שלא הזכרתי את הלייקרס אפילו במילה אחת ולא רמזתי אפילו על קשר כל שהוא בין מעשיו של דרק פישר לבין קבוצתו לשעבר, אפילו שעתה, במחשבה שנייה…)

3. המג'יק והפיסטונס מעוניינים במרקל פולץ

https://www.freep.com/story/sports/nba/pistons/2018/12/13/markelle-fultz-trade-rumors-detroit-pistons/2304201002/?from=new-cookie

4. המשחק שכנע את הנטס שנתנו לדווינדל חוזה לשלוש שנים

5. טרבור אריזה בלייקרס – DONE DEAL!

קווין או'קונר – אחד האמינים – אמר ב-'רינגר שואו' על הנבא-N (https://www.theringer.com/2018/12/11/18136662/the-mismatch-lebron-thought-about-new-york-knicks-but-it-was-all-a-pipe-dream) ש'כמה מנהלי קבוצות' אמרו לו בסמכות שהמעבר של טרבור אריזה מפיניקס סאנס ללייקרס הוא 'DONE DEAL'.

הלילה בחצות הוא הזמן המוקדם ביותר לשחקנים שחתמו חוזי שחקנים חופשיים בקיץ האחרון לביצוע טריידים באופן רשמי. 

6. קוואי לינארד (ועוד כוכב) לקליפרס ("!" או "?")

*

לפי הלוס אנג'לס טיימס לסטיב בלמר יש את כל החתיכות של הפאזל להשלים את העסקה עבור קוואי לינארד (https://www.latimes.com/sports/clippers/la-sp-kawhi-leonard-plaschke-20181211-story.html#nws=true)

יהיו לו שתי משכורות מקס שהוא מתכנן לתת לשני שחקנים שבעזרתם כל שיווי המשקל בעיר המלאכים ייטה לעבר הקבוצה שמגיע לה הכבוד ושמה הלוס אנג'לס קליפרס.

לשחקני ה- LOB CITY יש את המערך של המדרגה השנייה – אחד הטובים – שכל מה שזקוק לו הוא שני מורי דרך, מנהלים ומדריכים הקולעים 25 נק' למשחק, ואחד מהם הוא בן העיר עצמה קוואי לינארד.

טוביאס האריס – המוביל בנקודות של הקבוצה – אמר:

 We take all of our different skill sets and match them up and work them all together. It’s good for all of us but not good enough. We still need a couple of high class players

LOB CITY היא כבר לא הקבוצה מלאת הכוכבים עם גריפין, פול, וגורדן. עתה היא קבוצה של לוחמים שתבטיח לכוכב שיבוא את הכתוב בשורה הבאה (ציטוט מילה במילה):

 We are a group of hustling, complementary-yet-competitive pieces that could readily embrace a star and honestly promise him title contention.

לקבוצה יש גם בעלים שהוא העשיר ביותר מכל בעלי הקבוצות האחרות, שמוכן להשקיע, ושמסכים לתת למנהלים שמבינים מה לעשות, והם אמרו לו "דבר ראשון? קוואי לינארד".

חבל שהם לא אמרו לו – ואת זה אני אומר – 'אנחנו לא בטוחים בקשר למאמן; הוא אמנם היה אלוף אבל ייתכן שכל המיץ התייבש אצלו!'.

ההפסד  האחרון 123-99 לרפטורס הראה בדיוק מה שחסר להם: סופר-סטאר. לפחות אחד.

סטיב בלמר אמר אחרי ההפסד:

“We’re just stacking it up,” owner Steve Ballmer said Tuesday. “We’re stacking it up with Jerry [West], stacking up with Lawrence [Frank], stacking it up with Doc [Rivers], stacking it up with a new arena.”

.בכל משחקי הרפטורס האחרונים בביתם ובחוץ נמצא אחד ממנהלי הקליפרס, והם דואגים שקוואי יידע.

סטיב בלמר הבטיח לדוק ריברס וללורנס פרנק שני כוכבים מהרשימה הבאה:

*קוואי לינארד

*קווין דוראנט

*קיירי אירוינג

*קמבה וולקר

"אם זה יקרה" אמר דוק ריברס ללוס אנג'לס טיימס,  אז – –

 

“ it would be the best story ever,” Rivers said. “It’s a key selling point for free agents. You can make your history here.”

ברור שבלמר לא מרשה טנקינג, אפילו במחיר בחירת דראפט גבוהה.

"אנחנו לא שייכים לזנב ולא נהיה בו. אבל גם בלי להיות בזנב אנחנו עומדים להגיע לראש. 'JUST WATCH US'. אנחנו נביא בקרוב מאד שני שחקני-על והתמונה תהיה מושלמת לכמה השנים הבאות", אומר בלמר, ועתה משום מה כולם מאמינים לו.

(אני לא עומד לעשות חשבונות כיצד יהיה לו כסף לשני חוזי מקס. אני משאיר זאת למבינים טובים ממני כמו גיא ועידו לעשות חשבונות. כל מה שאני עושה זה להקשיב לסטיב בלמר. כי כשמולטי מיליארדר מדבר, אוזני הן – כמו שאומרים החברים שלי מפרדס כץ – קשובות).

7. איזה קטע. יאנג וג'ורדן מתבדחים, והזברות שורקות "T"!

*

דיאנדרה ג'ורדן וטריי יאנג סתם מתבדחים אחרי השריקה ומחייכים, והזיברות תוקעות להם 'טכני'. איזה קטע!

 

 

8. האינטרנט התאהב בגרטה שקרעה את בעל הסאנס

 

היא אמרה לבעל הקבוצה רוברט סרבר:

“Mr. Sarver has done nothing to improve this team in the 14 years he’s owned it. He’s never funded or bought – paid for – two or three key players, which makes any professional sports team successful or on the road to success. He’s so tight he squeaks when he walks. And you have been negotiating with this kind of person? Shame on each and all of you. And upon you, Ed, I thought your principles were higher and better than this. We are not in the business of paying taxes to support private enterprise. And especially not an entertainment enterprise. They can support themselves or fail on their own lack of diligence.

ואז סטיב ואן גנדי הוסיף: למה שהסאנס יעזבו את העיר? לי יש רעיון טוב יותר: שרוברט סרבר יעזוב את העיר וימכור את קבוצתו לבעלים שיודעים טוב יותר כיצד מנהלים קבוצה!

מה שאני לא מבין זה מה עניין שמיטה להר סיני? מה זה עניינו של סטיב ואן גנדי?  (אולי הוא מקווה שהבעלים החדש יישכרו אותו כנשיא הקבוצה?)

 

9. צוות ה-INSIDER על 'מתי הגיע הזמן לתת ל-DATE האחרון שלך מתנת חג המולד?'

 

10. על השמועה שהלייקרס מתכוננת 'להשתיק' אותו: "I AM  GLOBALLY LOUD"

באתרי הלייקרס נשיון החלו להופיע ידיעות על תכנית הלייקרס לצאת עם “LaVar Ball rule”  האוסר עליו לדבר על כל דבר הקושר את בני משפחתו ללייקרס.

לבאר הגיב על כך: "אף אחד לא יכול להשתיק אותי. I AM A GLOBALLY LOUD PERSON. העולם כולו מצפה למוצא פי!"

בראיון אחר עם ג'לן רוז שבו עלתה גם השאלה של טרייד של בנו לונזו הסיחה התפתחה כך:

Jalen Rose: “What do you say to those fans and media types who feel you’ve been a little more quiet and subdued this year? Is it because you had a talking to by the Lakers?”

LaVar Ball: “Can’t nobody quiet me up. Don’t be scared of me because you can’t get around like I get around. You gotta have a blue book to follow me. I’m just not local.

They thought I was going to stay in the United States. I been in Russia, Germany, Denmark, Switzerland, London. I’m all over the place being loud. I’m a globally loud person. If you can’t follow me and hear what I’m saying, that’s on you. They scared that I keep moving like this.

…. How can I be quiet if I’m running the JBA League, doing a European Tour? I’m selling water, I’m doing everything. How quiet can you be?”

ובראיון אחר:

 

*

11. תנו לחיות לענג לנו את מה שנשאר מהחיים

טוב. אחרי הספרים של יובל הררי והחשש שבקרוב מחשבים (רובוטים) יתחילו להתחבר אחד לשני, 'להרגיש' אחד את השני, ובסופו של דבר יחליטו שהגיע הזמן לחסל את ה-HOMO SPANIENS (המין האנושי), הגיע המאמר באמריקן סיינס מגזין שלפני המפץ הגדול 'זמן' היה דבר אחר. הוא היה דבר שבמקום ללכת אחורה הלך קדימה (הסברים? נא לפנות למומי), אז אולי הגיע הזמן (הווה!!!) ליהנות מהחיים, מההפסד של הלייקרס ליוסטון, ומתמונות של כמה חיות שאם אנחנו נלך, הן תישארנה לשלוט בעולם (יחד עם הרובוטים).

אז מדי פעם אכניס במעורב תמונה משעשעת מ'צילומי החיות המשעשעים של 2018'.

 

 

12. הג'אז והת'אנדר ביד המכחול

 

(לדעתי פוטושופ מתוחכם)

13. מישהו זוכר את 'הורס הסלים' CHOCOLATE THUNDER?

 

14. למי שלא ראה את צ'מברליין (ואני כנראה אחד הישראלים היחידים שנותרו בחיים שראו אותו) קשה לתאר איזה ענק דומיננטי הוא היה. ענק ממש (ועוד אתלטי)!

 

 

15. אחד משניהם היה הסנטר הגדול מכולם (עבורי ההעדפה היא בלתי אפשרית. תלוי במצב כנראה)

 

16. גם לסנטר הזה (ביל וולטון, לצעירים) אין במה להתבייש:

 

17. …וגם לזה (ארטיס גילמור, כששיחק בקנטקי קולונלס של ה-ABA לפני שנות כוכבנות ב-NBA)

 

מנחם לס

בעל האתר, העורך הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 80 תגובות

 1. אחלה מעורב לפתוח את השבת

  תודה דוק

 2. תודה סוס

 3. והכי חשוב – הקאפסנייק מדבר על גופיות בתקרה ופסלים מחוץ לארנה.

   1. אגב אני אוהד דוראנט אובססיבי, זה בדיוק האובססיביות של הגדולים ביותר ומה שכנראה יציב אותו מעל לברון בסוף הקריירה וסיבה למשפט האלמותי של דה שוט "בדוראנט ננוחם".

   2. מי זה התאגיד?

  1. לי אין ספק שהם הולכים על 6 האליפויות של הבולס וזו מטרה שהם שמו לעצמם. לדעתי לא יגשימו אותה אבל כן יהיו 5 טבעות.

 4. תודה מנחם.
  הארדן, תאהבו או לא, ואני מבין את מי שלא אוהב אותו, הוא אחד היחידים שיכול להוביל בעצמו קבוצה לפלייאוף, בלי קשר מי משחק לצידו.
  שחקן טופ 5 בליגה כבר 4-5 שנים ברציפות, ועדיין כל הכתבות שתקראו עליו מתארות אותו באופן שלילי או במחמאות בק הנד.
  הקטע הכי מצחיק שהשחקנים שהכי דומים לו בסגנון, ג'ינובילי ודונצ'יץ', הם מהשחקנים האהובים על כל המבקרים הגדולים שלו.

  1. +1

  2. +2

  3. + המון, אני מת עליו, אבל בחייאת – שירגיע עם הגרדרובה😲

  4. 4+

  1. הלוואי!

  2. כרגע בוטל

    1. הזיה! לא הצליחו להבין באיזה ברוקס מדובר…

 5. עוד לא קראתי את המעורב – רק ראיתי את התמונה ונתקעתי עליה

  בדקתי, זאת גלוריה גובאן, האקסית של מאט בארנס מהסיפור המפורסם ההוא.
  דרק פישר התחתן איתה.
  היה שווה לחטוף את המכות…

  1. לפי התמונה היא נראית למומי כמו מהלך של 2 קליעות עונשין וכדור מהצד

   1. מהצד. בטוח מהצד.
    לדעתי זה היה מהלך לא ספורטיבי אחרי שהפתיעו אותה מהבק-דור

    1. חחח

 6. מעורב משובח שבמשובחים !!!

  הארדן – באמת שמזעזע הלבוש הזה, התגובה של בארקלי פרייסלס.

  דינווידי – הגיע הזמן

  קליפרס – מעריך ב-70% שקוואי יגיע לשם (30% טורונטו), מתחיל להאמין יותר ויותר שגם דוראנט יגיע.

  גרטה הזקנה – קטע ענק! 🙂
  יכול להיות ששמה גרטה רוזן ??

  החבר'ה מ-TNT אדירים

  1. דוראנט אם יעזוב את גולדן זה יהיה לקליפרס אבל לדעתי זה בין 0-1%. אני חושב שהוא ישאר בגולדן סטייט לפחות עד שיהיו לו 4 טבעות.

   לא יודע כמה קאווי יהנה להיות מס 2 לצידו כי קאווי רוצה להיות כוכב שכל הכדורים אצלו במאני, הוא מחליט הכל וכל מה שהוא אומר הקבוצה מצייתית. כמו טורנטו. לכן לדעתי סיכוי מאד נמוך שזה יקרה אבל אני מאד אשמח שזה יקרה ואז נראה איך הלוחמים כבר לא יהיו אלופים אבל לקרי יהיו יותר טבעות מלברון והוא עוד עם מאזן של 21- 13 מול לברון.

 7. תודה מנחם אחלה מעורב !

 8. מעורב מצוין!

  פישר תמיד היה נראה לי נוכל ואני חושב שהשחקנים צודקים לגבי ה"סוכן הכפול" של סטרן .

  אדם סילבר איכשהו מעורב בטרייד שבוטל (למרות שכביכול זה טעות של הקבוצות) ונראה את אריזה בסופו של דבר בלייקרס.

  הארדן הוא רמאי מארץ הרמאים,נוכל מלוכלך ,הבעיה שכל השטיקים האלה כמעט ולא עובדים בפלייאוף וברגע שלא שורקים לזכותו עבירות הוא מתחיל להתעצבן ולעשות שטויות.
  אני לא אוהב את המשחק שלו,זה פשוט גועל ושום דבר לא ישכנע אותי לחבב את המשחק שלו.

  דנוור קבוצה נחמדה אך לדעתי הם לא יעשו כלום בפלייאוף ואם יעברו סיבוב זה יהיה הפתעה מבחינתי.

  התאנדר חייבים לעשות איזה טרייד ולהביא לקבוצה ווטרנים שאפשר לסמוך עליהם כשיעמדו על הקשת.
  אברינאס ופטרסון הם השחקנים שעומדים על המדף בשביל טרייד.
  אךךך אם פרסטי איכשהו יצליח להגיע לבוגדנוביץ מאינדיאנה זה יהיה חלום,הוא החוליה החסרה לקבוצה הזו!

  1. לגבי הקליפרס-
   לדעתי אם קוואי יגיע (אני אישית חושב שהוא ישאר בקנדה אם הם יגיעו לגמר) הוא יטיל ווטו על הגעת דוראנט,הוא עדיין שומר טינה על כך שדוראנט אמר עליו "שחקן מערכת" .
   קוואי יהיה שמח על כל סופרסטאר אחר חוץ מדוראנט.

   אם דוראנט יגיע לקליפרס אז טורונטו צריכים להיות רגועים שקוואי ימשיך איתם.

  2. דנבר נחמדה? הם עושים סוויפ על התאנדר בפלייאוף. גג ג'נטלמן.

   דנבר קבוצה שכולם בה שומרים וקולעים והרוב צעירים עם רגליים טריות להתיש. הסקנד יוניט שלהם מנגב פרקט עם סקנד יוניט של כל קבוצה בליגה יחד עם בוסטון.

 9. דוראנט יעזוב את גולדן סטייט זה כמו שהפקק באמבטיה נפתח וכל המים בורחים… להראות שאין אליפות בלעדיו

 10. תודה מנחם מידע מעניין מאוד על פישר, את הארדן אני לא מסמפט ואשמח אם יוסטון לא תגיע לפלייאוף אבל בגלל ההגנה שלנה ולא בגלל הארדן.
  הסנטר הגדול מכולם זה דיון נצחי… גם שאקיל היה בשיאו הכח הגדול והעצום ביותר שראה המשחק.

 11. התאנדר חייבים להעיף את פרגסון אברינאס ופטרסון, הם מתאימים ליורןליג. אם הם יכולים להשיג את מירוטיץ או מרקיף זה מחזק אותם.
  האימפוטנטיות של החבר'ה הנ"ל לקלוע שלשות שהם חופשיים לחלוטין רוצחת את אוק.

  ראס איבד קליעה לגמרי ויש מצב שאנו מתחילים לצפות בדעיכתו וכי שעון החול שלו אזל. הוא מתקיף פחות, פאסיבי, צפוי, אחוזי קוטג מה-3, אחוזיים נוראיים מהקו. אוק מקום 27 בליגה באחוזי עונשין, אמרו בשידור.

  טרנס רוס יכול להיות אולי חיזוק בעמדת השוטינג.

  הבעיה הכי גדולה זה סילי בילי. היום גורג בזון של החיים משאיר את אוק במשחק ו-9 דק לסוף הדביל מוציא אותו שהוא החיד שמסוגל לשים סל ודנבר שוב עולה לדו ספרתי. אז מה קרה אם ישחק 42 דק? ימות? חתיכת דביל. חייבים להעיף אותו, אין שום שינוי בקבוצה. חבל שאוק לא הביאו את בודנהולצר. אפילו פייזדייל עדיף על סילי בילי.

  -אנשים לא מבינים כמה דנבר טובים, רק בפלייאוף הם יבינו. אני מאחל להם רק בריאות וסגל מלא בפלייאוף. לתת בראש עם הרכב שני כמה משחקים זה דבר ששמור רק לפופ והספרס ובוסטון.

  -איך ממפיס הפסידו בבית למיאמי?? בדיוק מסוג ההפסדים שמשאיר אותך מחוץ לפלייאוף בסוף העונה, חבל.

  -קאווי חזר ישר הפסידו, אגויסט, לא מוסר לאף אחד, רואה את טובת עצמו מעל הקבוצה ומחזיק אותם בביצים 🙂

  -גולדן כרגיל משייטים בעונה הסדירה מול הנמושות ויחכו לפלייאוף בשביל לשייט מול החזקות. היחידה שיכולה לקחת מולם 2 משחקים אלו דנבר בריאים.

  -פילי איבדה משחק שהיה לה ביד, בן סימונס הופך את פילי לכ"כ צפויה, כ"כ חלשה, כ"כ מוגבלת. מתי דמיאן יבין שבפילי הוא=אליפות?אמביד שוב ברח מהצבע במאני, אני מקווה שזה לא הוראות מאמן ואם כן כדי שימחק לו את הלוח. אבל היינו בילי גימי שזה מהותי לקבוצה ככ מוגבלת כמונו.

  1. דנוור לא יעשו כלום בפלייאוף,אתה חי בסרט של עונה רגילה
   כשההגנות מעלות הילוך והמשרוקית לא נשמעת גם כשיש מגע הכל משתנה .

   ראס לא איבד כלום הבעיה איתו זה שהוא עדיין לא 100% ,לא יכול להיות שתוך 7-8 חודשים הוא יאבד את האתלטיות שלו,רואים שהוא מהסס להיכנס לסל ,אפילו במתפרצת כשהוא לבד הוא עושה ליי-אפ …זה נראה לך הגיוני?
   לגבי חיזוק הקליעה אני איתך ב100 אחוז ואני מאמין שפרסטי כבר מבשל משהו .

   פילי –
   הקבוצה הזו מוגבלת לחלוטין,כאשר יש לך רק את רדיק כקלע אמין מבחוץ וסימונס הוא חסר ערך ללא כדור ועם הכדור אתה יכול לתת לו קילומטר והוא לא יקלע.
   אמביד לא מחזיק משחק שלם,הוא נותן את כל כולו ב2 וחצי רבעים ואז שופך מנוע.
   יש עוד סיכוי עם באטלר וחלוקה נכונה של דקות של אמביד וכמובן הבעייה המרכזית שהיא עמדת המאמן.
   כמו התאנדר גם פילי סובלת ממאמן בינוני מינוס.

  2. ראס איבד קליעה לגמרי אבל במקום להמשיך עם הקו החיובי של שיתוף כל השחקנים וחלוקת הנטל וגיבוש איטי של משחק קבוצתי אתה ממליץ לו להיכנס לראסל מוד, מה שאומר אני נגד כל העולם עד הסוף המר.
   מה ההיגיון?

   1. ההיגיון שהוא מפעיל לחץ על ההגנה מה שלא קורה עכשיו. הוא נראה איטי ומהוסס, זה לא הראס שאני מכיר. ושיטת השיתוף כשלה כאשר רמת היריבות עלתה נכון לרגע זה. נחיה ונראה, אני מאד פסימי.

    אוק בלי ראס הרגיל ובשיאו היא לא קבוצה חזקה אלא בינונית+לכל היותר.

    אם ראס אכן נמצא בתחילת הירידה הם בבעיה.

    1. צריך את ה-25-30 נק של ראס כל משחק בשביל לעשות רעש בפלייאוף ולהיות בצמרת המערב. כרגע רק לוח משחקים קל מאד שם את אוק בפוזיציה הזאת ולא מעבר. גם ההגנה שהייתה נראית טוב מול הנמושות לפתע לא נראית ככ טוב מול נ"א ודנבר. כוכבי היריב דיוויס ויוקיץ טחנו את אוק.

     שראס קולע 10,15, 13 אוק לא ינצחו קבוצות רציניות. זו משוואה פשוטה.

     אגב אני חושב שהבעיה הכי גדולה כרגע באוק זה דווקא ההתקפה ששחקנים לא מסוגלים לקלוע שלשות אימון בלי שומר וגם לא מסוגלים לקלוע עונשין. זה ממש דופק אותם.

     רק גורג יציב. כל השאר לא

    2. אבל שמעון אתה מבין שאם הוא נמצא במשבר וקולע באחוזים נמוכים אפילו מהרגיל שלו ורק יקח על עצמו יותר, זה מתכון בטוח להפסד?
     כשווסטברוק ביום רגיל ולא ביום מבריק, אם אני היריב במאני טיים אני סוגר את כולם בצבת ברזל ונותן לו להגיע לזריקה קשה בסוף שעון עם שומר על הפרצוף. המצבים האלה הם הסיכוי הכי טוב של היריבה של אוקלהומה לנצח

  3. אתה צודק לגבי ראסל, ההתדרדרות שלו תהיה מהירה ותלולה, והוא התחיל אותה.
   שחקן שחי על אתלטיות וכוח מתפרץ.

   ממפיס לדעתי בסוף תגמור בחוץ. יש טובות ממנה.
   יש מצב שגם קליפרס.

   צודק לגבי סימונס

 12. אגב אם דוראנט רוצה אליפות לבד כדאי לו להגיע לדנבר. תחשבו אותו במקום פאקן בארטון ועם ההגנה שלהם. יותר מהקליפרס ומהכל. והוא יהיה הכוכב הבלעדי עם כל התהילה. ברור שזה לא יקרה.

  1. אתה שוב מרחף לך בעולם ה "איך בדיוק זה יקרה"?

   1. קל מאד וגם עובר בטרייד.

    דוראנט במקום לחתום כשחקן חופשי יוצא גבר עם גולדן ועושה סיין אנד טרייד. דנבר מעבירה את גארי האריס וויל בארטון תמורתו. מאשר שגולדן ישארו בלי כלום.

    1. למה להם? מה הם יעשו עם עוד שני שוטינג גארדס. בלעדיהם החתימה הזו לא קורה.

     1. מה גם שהאריס עומד להיות שחקן חופשי והסכומים לא מתיישרים גם ככה.

     2. אה סליחה, שכחתי שהוא חתם הארכה אבל עדיין אני לא בטוח שהמספרים מסתדרים זה בהחלט פתיר אבל במקרה כזה.
      שוב לא נראה לי אבל משתלם לווריורס.

     3. עידו גולדן יהיו בלי דוראנט עונה הבאה על 90 מיליון שכר. כלומר יהיה להם רק 19 מיליון לשלם לשחקן חדש, אתה חושב שהם לא ירצו שחקנים טובים כמו גארי האריס וויל בארטון?? איזה שחקן ב-19 מיליון גולדן ישיגו שעדיף להם על האריס ובארטון? עזוב ששניהם תפורים לגולדן ומשחקים גם SF.

     4. לא, יש להם את קליי וסטף זה רק ייצור בעיות. הם צריכים תחליף וסיין אנד טרייד הוא רעיון מצוין במקרה הזה (הם לא יוכלו להביא אף אחד במקום בגלל הקאפ הולד של קליי), אבל הם צריכים חיזוק בפרונטקורט.

     5. עידו קאזינס יחתום אחריהם. קרי קליי האריס גרין קאזינס קונטנדרית עדיין. הרי הם יכולים לחרוג עם קאזינס כי הוא שלהם כבר עכשיו לא?

     6. אבח אין להם זכויות בירד עליו מה שמאד מצמצם את השכר שהם יוכלו להציע לו.

     7. 6.4 מיליון אם לדייק. אם קאזינס מסכים לחתום על סכום כזה כנראה שהוא לא התאושש בכלל מהפציעה ואז הם לא ירצו אותו ואם לא אז הם קבוצה נטות פרונט-קורט

   2. דוראנט מוזמן גם לחתום בפילי. איתו אנחנו אלופים גם עם סימונס.

    סימונס רדיק גימי דוראנט אמביד אף אחד לא מנצח את זה והאליפות תהיה רשומה על שמו לגמרי אבל זה פחות מרשים מלקחת אליפות עם דנבר שאין להם סטארים בקאליבר של אמביד וגימי

   3. אגב עידו אם דוראנט רק אומר לדנבר שהוא רומה לשחק אצלם אני מבטיח לך שימצאו פתרון ישר ויעשו כל מה שצריך.

    1. כן – זו תמיד התשובה שלך להכל. יעשו מה שצריך לא משנה שיש כללים ומגבלות שאי אפשר לחרוג מהם. מתי הוא יגיד להם את ה עכשיו?

 13. אחלה מעורב
  כולנו ראינו את צ'מברליין מנחם, בחייך…. הרי הוא היה ב"קונאן המשמיד" !!!
  🙂

  1. חולה פירקת את אינדיאנה

 14. מעורב אדיר מנחם. אתה מבין עד כמה וילט היה חייזר כשאתה רואה אותו עומד ליד שוורצנגר וגורים להיראות כמו צפלון. מפלצת.

 15. אגב אם הקליפרס חושקים בקמבה אני במקום מייקל עכשיו מציע דיל תמורת שי אלכסנדר

 16. מעורב מעולה וגדוש.
  סחתיין מנחם על הפוריות.

 17. תודה מנחם על המעורב. הטרייד על אריזה נפל אז אולי בסוף אתה תצדק לגביו.
  תמשיך עם תמונות בעלי חיים. הגרביל הזה מזכיר לי הרבה מאמנים בליגה, בעיקר את התנועות של דוויין קייסי משנה שעברה עוד בטורונטו (למרות שהעכבר קצת יותר ונילי מקייסי)

 18. תודה רבה על המעורב, אהבתי ביותר את התמונה על בעל החיים (:

 19. עידו אתה מסך דברים. בוא נתאר מצב

  יוני, 2019- דוראנט מרים טלפון לדנבר ואומר: אני מעוניין להגיע לשחק אצלכם.

  מה התשובה שיקבל ומה יקרה?

  אפשרות א

  אמ.. תשמע KD אתה אחלה והכל ואנחנו מאד רוצים אותך אבל תשמע אין לנו מקום בתקרת השכר. אז אתה יכול ללכת במקום אחר.

  אפשרות ב

  כן KD אנחנו נדאג לעשות כל מה שצריך, נפרוס לך שטיח אדום, נציב לך פסל בפפסי ארינה בלי ששיחקת דקה, נשנה את שמנו לדנבר דוראנטס, נעשה ביי אאוט או וואטאברתשחק אצלנו.

  ברור לך עידו שאם דוראנט ירצה לשחק שם זה יקרה גם אם הם במס של 200 מיליון, יפתרו את זה, ברור שזאת התשובה שלי.

  אין קבוצה בליגה שתגיד ל-KD לא גם אם בהוא מגיע עם המזדוות בלי להודיע לבעלים או למנגר. יסדרו בשבילו כל מה שצריך.

  עכשיו ברור שהוא לא יגיע לדנבר כי הוא לא רוצה. יחתום בגולדן.

 20. לדנבר עונה הבאה יהיה 17 מיליון פנויים להחתים שחקן. בהנחה שליילס יקבל חוזה מעל ה-3 מיליון שהוא מרוויח עכשיו נגיד פי שניים ישאר להם 14 מיליון. אם מייקל פורטר לא יתגלה כאיזה משהו יוצא דופן (מתי אמור לחזור?) אז בשוק החופשי יש במחיר הזה את מירוטיץ, מרקיף שמסיימים חוזה.

 21. מעורב מעולה מנחם. ליוסטון יש הרבה תקווה, אבל הם צריכים טרייד – אולי הייתי מעביר את אריק גורדון שלא פוגע העונה. דנואל האוס היה אחלה פגיעה בקיץ אבל הם חייבים עוד שחקנים בשביל להגיע לארץ המובטחת. הירידה של כריס פול ממש מורגשת.

 22. אחלה מעורב מנחם, תודה רבה.
  הארדן > ראסל. בהרבה.
  לא רואה סיבה שהתכנית של הקליפרס לא תתממש ויביאו שני סטארים, אבל לא נראה לי שדוראנט יהיה אחד מהם.

  1. אני חושב שקאאוי וטוביאס עדיפים על קאווי וקמבה. קיירי ישאר בבוסטון.

   שי אלכסנדר רכז נהדר וחסר אגו שידע את מקומו. קאווי יהיה SG, טוביאס, ונילו, הארל. קבוצה אש. לטוביאס יתנו את המקס וזהו.

   1. השאלה האם קוואי וטוביאס לא קצת דורכים אחד לשני על האצבעות, שניהם SF והכל.

    1. אין היום הבדל בין sg ל sf כולם משחקים בכל העמדות דוראנט וקאווי יכולים לשחק sg בכיף גם לברון.

  2. שדוראנט מתחיל לדבר על פסלים מחוץ לאולם החדש הכיוון די ברור לאיפה הוא הולך.

 23. אחלה מעורב, תודה רבה

 24. תודה, דוק על המעורב הנפלא.
  קלעת בול בנוגע להארדן – לדעתי, אם יפטר מסחיטת עבירות על ידי זריקת גופו גל המגן כבר יעלה קרנו בעיני. אחד המהלכים המגעילים ביותר במשחק – והארדן הוא המלך של הסחטנים.
  לגבי הקליפרס – רק שחקנים עם 'ק' כאות ראשונה? אני חושב שרק קוואי יעזוב ואולי ייצרף אליהם. אם קמבה יגיע זה לא ישנה את התמונה (שעכשיו נראית יותר טוב משנים עברו ללא כוכבים).

 25. קראתי לאט וברגיעה עם כוס קפה (בחוץ גשם, קר, ורוח. לא זזים מהבית היום מלבד לחדר כושר) מסר אחרי מסר, ואני מודה לכולם.

 26. מהרגע שג'רי ווסט הגיע לקליפרס היה ברור שמשהו רציני הולך לקרות שם

  1. 1+

 27. טוב יש עסקה רק בלי פיניקס
  אריזה לוושינגטון
  ריברס ואוברה לפיניקס

  1. רק בלי ממפיס

  2. זה רק אני או שאיזה גרועים הסאנס. מה הם לא הבינו עדין שהם צריכים ררררררכככככככזזזזזזזז???

   1. אוסטין ריברס הוא לא SG?

 28. כרגיל טוב מאוחר מלעולם לא. מעורב מעולה תודה מנחם

 29. Joe Biden is conspiring to assassin Dick Van Dyke

 30. מה קורה עם אנתוני לליקרס?
  יש חדש?

 31. 14- כבוד!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט