יומן לייקרס – תעודת שליש/MBK

כמעט מבלי להרגיש שליש עונה כבר מאחורינו.

אחרי שנים של שהיה בביב השופכין של הליגה ורצף של בחירות דראפט גבוהות שהניבו בעיקר חלומות לא מציאותיים, הגיע הלברון והפך את הלייקרס למי שהיא באמת צריכה להיות.

הלייקרס של 2012 עת נכנסתי להופס הייתה אימת הבלוג החי, שנואת נפשו של הדוק, המושא לעשרות פוסטים ותגובות של אהבה,שנאה,הערצה,סלידה ועוד.

בשנים האחרונות הייתי עד לתופעה שלא העלתי על דעתי שיכולה לקרות: הלייקרס שאתה לא יכול להיות אדיש לגביה הפכה מקבוצה של לאהוב או לשנוא לקבוצה סימפטית.
ממש הבני יהודה של הבלוג החי.

כל מיני שונאי לייקרס שיבחו והיללו את החבורה הצהובה-סגולה שהייתה מורכבת משחקנים צעירים נחמדים, ואז הגיע הקינג…

או אז הגיע "המלך".

קראו לו "מלך המזפח", היו שקיבלו אותו בבוז ובהרמת גבה (לא זאת של AD). השונאים יצאו מהחורים, חלק מהאוהבים ראו זאת בעין לציון בוכייה, ואלו שעלו על עגלות לא להם חזרו הביתה.

הלייקרס גילמה לא פעם את דמות הנבל, אבל כזו שאתה מסוגל גם לאהוב.
למעשה אין דמות שמסמלת את הלייקרס יותר מהג'וקר.
אתה יכול לגלות אליו סימפטיה, לחייך מתחת לשפם מתעלול שלו פה ושם ואז להתבאס שהוא מנסה לכסח לבאטמן את הצורה?

הג'וקר זה אול אין או שאתה איתו או שאתה נוגס בפופקרן וממתין לתקומתו של באטמן.
לאהוד את הלייקרס זה הכל או כלום ,תנו לנו לאהוב את הג'וקר בשקט ותשאירו את באטמן לחלשי האופי.

אז בעקרון ועם כל הכבוד לכיתת 2018-9, התלמיד החדש בכיתה הוא המיין איבנט. הריל דיל. האיש שהחזיר את הסגול-צהוב לאופנה – לברון "בא לי לעשות קעקוע שלך על הגב" ג'יימס.

הלייקרס פתחו את העונה במאזן 0-3 ו2-5 וזה נראה לא טוב מבחינתם.
האחוזים של לברון מדאון טאון היו נמוכים, לוק וולטון הרגיש את החציל של מג'יק חיים של מומי בעורפו, ואז הלייקרס יצאה לרצף של ניצחונות ופיזור של המון אופטמיות באוויר.

הלייקרס ניצחה 15 מה-20 האחרונים, והמצב יכול היה להיות יותר טוב לולא שני הפסדים לאורלנדו מג'יק שמחקה את החיוך המפורסם של ג'ונסון.

הלייקרס התיצבה כעת על מאזן 10-17.
כשמסתכלים על הלייקרס היא פתחה את העונה בקצב רצחני. ריצה בלתי פוסקת במטרה להשיג נקודות קלות, אחוזים נמוכים מחוץ לקשת והגנה מאוד חלשה שנראתה כמו הטיילת של בת ים ביולי/אוגוסט.

ממבט בטבלת המערב הצפופה הנתון המעודד ביותר הוא שהלייקרס מחזיקה במאזן 3-8 מול קבוצות במאזן 50% ומעלה (הטוב במערב). לשם השוואה, גולדן סטייט ו-OKC במאזן 7-5 נכון להיום.

הלייקרס התחילה לגלות יציבות, למרות שחלק גדול מההחתמות בקיץ נראו כמו ניסיון להשתמש בפלסטרים משומשים על פצעים מדממים ללייקרס יש המון גמישות. למרות הפציעה של רונדו היא עדין נראית יותר מבסדר.

ההחתמה של טייסון צ'אנדלר הועילה ללייקרס. אפשר לשנוא את הלייקרס אבל אם אתם אוהבים כדורסל אי אפשר שלא לאהוב את ג'אבל מגי ואת התרומה העצומה שלו לקבוצה השנה.

זאת ליגה של קליעות זה ידוע לכל רפה הבנה, הלייקרס עם 38% מדאון טאון כשהיא מנצחת ו 30.2% בהפסדים.

מי שבולטים לרעה באופן כללי הם קוזמה ואינגרם עם 32% ו 32.4%.
בכלל, נראה שאינגרם לא פוגע כשלברון על המגרש. משהו בנוכחות שלו גורם לו להיות קצת פחות טוב. נותן מין תחושה כזאת שהוא הרבה פחות לחוץ כשלברון לא בתמונה.

ולברון? מה כבר אפשר להגיד על האיש שלא נאמר? בעונה ה-16 שלו בליגה הוא נראה בדרך להעיף את קארים מדברי הימים של הכדורסל כספק הנקודות הגדול בהיסטוריה.

היו שני רגעים העונה בראיונות לאחר משחק שגרמו לי להעריך יותר את פועלו של האיש.
לאחר ההפסד המרגיז למינסוטה נשאל לברון האם הוא עצבני ממצב הקבוצה? הוא ענה בנון שאלנאט שלא יהיה כדאי להיות לידו כשהוא יהיה עצבני.

כשעיתונאי ששיחק אותה הג'ינג'י מהיו היה ניסה לסכסך וציטט את דוראנט שאמר שכוכבים לא רוצים לשחק לצד לברון, הוא ענה בנוחות שהוא לא יכול להתייחס לדברים מבלי שראה את הציטוט המלא של דוראנט.

לברון לאחר ניצחונות הרבה יותר רגוע שקול ומחושב.זה כבר פחות הלברון שקל לשנוא וכייף לא לאהוב. הוא פתח את העונה לא טוב מדאון טאון אבל עכשיו הוא זורק מעמדת הטאקוס שביציע העיתונים ופוגע.

הלייקרס עם 9 שחקנים עם 7 נקודות ומעלה מאפשרים גמישות לוולטון שיכול לעלות עם לא מעט קומבנציות.

אני חושב שהרכב עם אינגרם כרכז, הארט, קוזמה, לברון ומגי/צ'אנדלר יכול להיות מאוד מעניין עבורם.
אפשר גם לנסות לחשוב על רונדו/בול הארט/KCP, קוזמה אינגרם לברון כאופציה להרכב נמוך ומהיר.

בסך הכל יש ללייקרס כמעט 2 שחקנים זהים בכל עמדה ופורוורדים שיכולים לשחק ב 2-3 עמדות.

הדיבורים על כרמלו אגב, לא כאלה גרועים.
הוא בטח ייהנה מהמסעדות בעיר והוא יכול לשחק 25 דקות ולייצר עוד כלי התקפי. הוא גם יכול לתת עצות לאינגרם – רוצה לעלות במשקל ומהר? תשאל את כרמלו כיצד והתוצאות מובטחות מיד!

הדיבורים על טרייד לונזו על וול או אינגרם + הארט על ביל נראים לא רציניים.
הלייקרס צריכה ללכת בכל הכוח על קוואי/קליי/קווין בקיץ הבא. 2 מה-KKK לצד לברון ואפשר להיות אופטיימים מאוד.

אני לא רוצה להנמיך ציפיות, הלייקרס צריכה להמשיך ולתת את המקסימום העונה עם הפנים לעונה הבאה.
עד לתעודת החצי יש לליקרס מסע מזרחי ו-14 משחקים בדרגת קושי בינונית ++.

4 משחקי חוץ (יוסטון-שארלוט-וושינגטון-נטס), פליקנס וממפיס בבית ואז מבחן רציני בחג המולד מול גולדן סטייט באורקל, בתוספת פעמיים סקרמנטו המפתיעה עם הקליפרס באמצע ו-OKC, הניקס מינסוטה ודאלאס.

מלוח כזה אם הלייקרס תנצח 9 מ 14 ותגיע לתעודת החצי במאזן 15-26 היא צריכה להיות מעודדת לקראת ההמשך (יש 6 משחקי חוץ לפני פגרת האול סטאר, משהו לדון בו ביומן החצי).

ואסיים בקליפ עם ביצועיו של לברון ,בתקווה שבמפגש הופס הבא נזכה לראות את גור גולן מגיע בחולצה מס 23 של הלייקרס, את האשך מודיע בתדהמה על פירוק ה-ללל, ואת יואל יצרן בובות מדופלם מחליף את קו הייצור בבובה של בן סימונס.

מנחם לס

בעל האתר ועורך ראשי

לפוסט הזה יש 42 תגובות

 1. תודה, פוסט מהנה מאוד.

  הלייקרס נראו ממש חרא בהתחלה וכל ציפיותינו ב-ללל נראו מתגשמות.
  בשבועיים האחרונים הם פתאום תפסו כיוון ונראים כמו קבוצה שהבינה מי היא ומה היא ומה היא רוצה מעצמה.
  מה יהיה בהמשך? הכל יכול להיות.

  הגזרת אינגרם ברור שהוא על האש, החוסר כימיה האישי בינו לבין לברון זחעק לשמיים וברור שהוא סובל מנוכחותו.
  הוא על זמן שאול.

  אני חושב שהגבה או הקאפקייק יגיעו, גבה אולי אפילו העונה.
  הקפקייק כבר עשה דברים גרועים יותר אז לא הייתי פוסל בשל יציאותיו על השיקוץ ותאגידו.

  הכיסא של וולטון טיפה התקרר אבל גם לדעתי זה עניין של זמן עד שנראה שם את לו.
  בינתיים הוא משתדל לא להפריע והתפשר רבות על סגנון המשחק.

 2. לברון עושה מה שלברון ממשיך לעשות. להרים כל חבורת שחקנים לידו לכזו שצריך להתחשב בהם בפלייאוף וכקבוצה תחרותית. את זה פשוט אי אפשר לקחת ממנו.

  הלייקרס בדילמה בעניים של האם לחכות לקיץ, בתקווה שינחת שם שחקן ב-FA או לעשות טרייד עכשיו על שחקן.
  לכל סיטואציה יש את החסרונות והיתרונות. אבל לחכות לקיץ יכול להיות בעייתי כי ראינו את פול ג'ורג' סוגר את עצמו ב-OKC מיד בהתחלה. הטרייד של קוואי הפך את טורונטו לקבוצה מצויינת (שהיו ככה גם לפני עד לפלייאוף), אבל קוואי יכול לראות שהתחרות במזרח "קלה" יותר מאשר במערב ויחליט להישאר (כרגע הוא אחד שני השחקנים הכי טובים במזרח יחד עם אנטטקומפו).
  לכן דווקא טרייד עם וושינגטון, ששמו את השחקנים שלהם על המדף, בעסקה על וול/ביל (אני הייתי נותן עדיפות לביל) יכול להביא את השחקן הבכיר ליד לברון.

  לגבי כרמלו, יכול לעבוד שעם לברון זה יכול לעבוד. פול והארדן הם לא לברון. האיש הרי הפך את ג'י אר סמית לשחקן אפקטיבי במישייה של הקאבס. אני חושב שאצל לברון כרמלו (שכבר הבין את הלך הרוח בליגה) יכול פתאום לתת כדורסל טוב מאוד.

  1. עוד דבר שכדאי להתחשב בו זה מצב הקליפרס. נכון שעדיין (ואולי תמיד) הם יחיו בצל הלייקרס (כמו ברוקלין בצל הניקס, ולא משנה כמה הניקס מפשלים).
   הקליפרס עושים את התהליך שלהם נכון, מגזרת הבעלים, דרך ג'רי ווסט ועד הסגל.
   הם יושבים ב-LA ולדעתי יהיו אטרקטיביים ב-FA הקרוב.

   1. זה בהחלט נראה לכאן או לכאן (איכשהו נראה לי שהוא יחתום בראפטורס אבל באמת שקשה לדעת).

    הראפטורס מצוינים איתו ונתנו לו את הקבוצה (מה שיקרה גם בקליפרס, ואז הם כנראה נפרדים מהאריס). בנוסף, האזור המזרחי הוא לא הקרבות של המערב.
    מצד שני, קוואי מזמר כל הזמן שהוא רוצה לחזור לעיר הולדתו ובקליפרס הוא יקבל קבוצה משלו (שזה גם קורה בראפטורס) עם צוות מסייע משובח סביבו.

  2. מכל הסימנים שעולים מ-2 הצ'אנסים שניתנו לו, כרמלו הוא שחקן גמור.
   על הנייר זה נשמע נחמד, הוא יעלה מהספסל כמו סופר-סאב, מיקרווייב, לדקות שהקליעה תקועה, מין לו וויליאמס כזה. אבל יותר הגיוני שזה פשוט נגמר.

   1. אני חושב שזה דווקא הפוך, זה-שאין-להזכיר-את-שמו הוא אחד הנהנים המרכזיים מקוזמה.
    קוזמה מצידו הוא אולי היחיד מבין הצעירים שלא נפגע מנוכחות ההוא ומצליח לשגשג ולהמשיך להתקדם גם במערכת שלו.
    בול, אינגרם והארט הלכו אחורה בתרומתם למרות שמבחינה אישית לדעתי הם שחקנים טובים יותר השנה מעונה שעברה.

 3. עוד דבר, kcp שהולכים להטרידו הוא אחד היחידים בסגל כרגע שבאמת בנויים לשחק בשיטת לברון, D&3.
  אריזה המבוגר יועיל יותר ממנו? לא בטוח.

  1. העונה, אריזנ עדיף עליו גם ב3 וגם בD.
   אלא אם בונים עליו לעתיד (ולא נראה לי שכך), זה טרייד טוב ללייקרס.
   מעבר לזה, חסר להם פאוואר מהספסל הרבה יותר מעוד שוטינג.

 4. תודה מידן, נהניתי לקרוא. האמת – יש רק דבר אחד שמעיב על עונה מהנה בסך הכל עד כה וזה האין קליעה של לונזו. כל משחק אני מחזיק לו אצבעות ידיים ורגליים וכל משחק הוא כאילו מבקש להשתלם בקורס נגרים אצל שמעון. מול מיאמי לברון פינק אותו בכדור ליד הסל בבדידות מזהרת . לונזו החמיץ את הטבעת בפעם הראשונה וגם הטיפ אין לא פגע קרוב אפילו
  אללי אלוהי איך לא לקחנו את פוקס במקום

 5. סיכום יפה ואופטימי מאוד.
  קצת הקלת עם לונזו בול שמציב בעיה אמיתית. יש לו הרבה כדורסל, ואין לו קליעה בכלל. PG בלי קליעה טובה לא יכול בליגה של היום לפתוח בחמישיה עם יומרות לעתיד. גם אינגרם לא צומח למדרגה שאולי קיוו ממנו, יכול להיות בגלל שלברון יושב בעצם על המשבצת שלו. או שזה פשוט לא זה. המשך העונה ייתן תשובות יותר ברורות.
  סה"כ הלייקרס הם אובר-אצ'יברים, הם בקלות יכולים למצוא עצמם מחוץ לפלייאוף (ממילא הבטן של המערב רחבה מאוד).
  עדיין נכונה להם עבודה רבה בקיץ. כל הווטרנים הפלסטרים הולכים בסוף העונה. חוליות הבסיס שנשארות לקבוצה הן לברון, קוזמה המצוין (אחת הגניבות הגדולות של הדראפט), והקליעה היציבה של ג'וש הארט (בוודאי בהשוואה לגארד כמו KCP שקולע זוועה). זה הרבה יותר ממה שהיה קודם, אבל זו רק התחלה.
  בניגוד למה שמקובל להניח, אם להתרשם מהרבה תגובות, לקבוצה יהיה ריאלית כסף לעוד סופר-סטאר אחד בלבד, שמן הסתם יגיע. זה אומר שהלייקרס בדרך להפוך לקבוצת פלייאוף, אבל עוד לא קונטנדרית.

   1. אולי רק דוראנט. ולא רק בגלל היכולות המדהימות שלו – אלא כי הוא מחליש במקביל את גולדן סטייט. כמו שדוראנט שהוא עשה לאוקלהומה במעבר הראשון…
    רק שבינתיים דוראנט עושה הכל – חוץ מלשכור בריונים עם נבוט שישברו ללברון את הפיקות, כנראה אין בעולם אלות מספיק חזקות – כדי להראות כמה הוא מתעב את לברון והלייקרס.

   1. להיפך, יש לו הרבה כדורסל = חוכמת משחק מעל ומעבר, זריז מחשבה, מוסר מצוין, שומר טוב עם מבנה גוף חזק עבור גארד. רק מה – קליעה אין לו… המספרים שלו מאוד-מאוד ירודים.

    1. סליחה, קראתי בטעות את היש כאין גם בנוגע לקליעה. אני כנראה רגיל לציניות שלך אבל כנראה זה בכלל איש כחול מסיפור אחר…

     בכל מקרה, מסכים שהקליעה חייבת שיפור מיידי אבל כבר ראינו ששנה שעברה היא הייתה גרועה באופן יוצא דופן גם ביחס לתקרה היחסית נמוכה שלו. אני לא חושב שהוא יהיה סקורר בשום שלב, אבל אם יעלה לממוצע נורמלי זה יהיה משמעותי עבורו הרבה יותר מאשר אחרים בגלל שבניגוד ללא מעט גארדים (כפי שציינת) הוא עושה הרבה דברים אחרים בצורה טובה מאוד.

  1. השחקן המשתפר נכון להיום הוא פסקל סיאקם כמעט בלי ספק. קוזמה נתן כמה משחקים מעולים אבל אם לברון לא משחק אני כבר אומר לך שהוא יהיה הרבה פחות זוהר. לעומת זאת, לך תראה את סיאקם בלי לאונרד.

 6. תודה מידן.

  אני חושב שהדבר החשוב ביותר בהתפתחות של הלייקרס בשליש הראשון של העונה זו ההגנה של הקבוצה.
  אחרי שב-7 המשחקים הראשונים הייתה להם את ההגנה הגרועה בליגה,
  הם שינו כיוון, ומאז יש להם הגנה טופ 5.

  ההתקפה עדיין רחוקה מלהרשים, אבל צריך לזכור –
  חלק מהותי במשחק הקבוצתי זו כימיה. וכימיה בכדורסל, בשביל להשיג אתה, צריך זמן. וסבלנות.

  אני, דרך אגב, לא סותם את הגולל על לונזו.
  יש לו כיום 31% מבחוץ. זה אומר שהוא מרחק מעט יותר יציבות, ומשהו כמו 4% נוספים, מלהיות אחלה שחקן.
  קלע גדול, הוא לא יהיה. אבל מגן מצוין, ומנהל משחק מוכשר, הוא כבר כיום.
  עם אותה יציבות מתבקשת, והוא יהיה אחלה שחקן.

  1. גיא הבעיה עם בול זה פחות האחוזים אלא שאתה צופה בו ההחטאות שלו פשוט מחרידות לא סתם הדביקו לו את הכינוי אייר בול.האחוזים שלו נראים סבירים כי מפעם לפעם הוא מביא משחק של אחוזים מצויינים אבל לא מעט משחקים הוא מסיים עם 1-6 1-8 וכאלה.
   לזכותו יאמר שהוא לא מפחד לזרוק

   1. לא מפחד וטוב שכך. הוא עוד ישתפר גם אם זה לא לרמה עילית או אפילו טובה מאוד.

    מה שהוא מביא לשולחן חוץ מזה שווה את החסרונות נכון לעכשיו, בטח אם הוא יישאר עונה הבאה ויביאו עוד 1-2 סקוררים.

 7. עמדתי ללכת לישון (כבר כמה שנים לא הלכתי לישון כל כך מוקדם – 10:45?) כי יש לי קצת חום (38.4, לא נורא; מחר אהיה בסדר) ואז קראתי את הפוסט שלך ופתאום החום עלה לי ל-42.0.

  מידן, תאמין לי: הלייקרס רוכבים עתה על עגלה של מזל. החצי השני של העונה יהיה מסע ייסורים. אני לא סתם אומר זאת. אני יודע על מה אני מדבר.

  לילה טוב ומקווה לקום בריא בבוקר

 8. באמת כיף לראות את לברון והלייקרס השנה. הבעיה היחידה עם הקבוצה הזאת היא שבמקרה שלברון נפצע הם הופכים לקבוצת לוטרי.

 9. אחרי פתיחת עונה עם קצב משחק שפשוט לא מתאים לקבוצה שיש בה את לברון.
  בחודש האחרון הם התייצבו. בזמן שהקצב משחק מתאים יותר ללברון ולקלעים שסביבו, זה פחות מתאים לאינגראם.
  משחק עומד מנטרל הרבה מהאיכויות שלו, מורגשת גם חוסר הכימיה בהתקפה בינו לבין לברון (להבדיל מקוזמה או אפילו בול).
  לדעתי מג'יק מבין את זה בעצמו, מה גם שהפציעה שלו וההיעדרויות שלו כלל לא פוגעות ואפילו תורמות ליכולת של הקבוצה.
  לדעתי לא ימשיך עם הקבוצה

 10. מהנה לקריאה, תודה רבה.

  מבסוט על הלייקרס השנה ונראה שכמעט כולם שם נהנים יחסית. די ברור שאינגרם יילך מתישהו או שיהיה חייב להיות איזה שינוי דרסטי אחר איתו (ספסל?). שלא יביאו את מלו כי זה יחרבש להם את כל הקלפים, בעיקר ביחס לכימיה שכמו שגיא אמר מגיעה הרבה משיפור ההגנה. מלו הוא לא רק לא נותן ערך בהגנה אלא לרוב אף בגדר negative value add ולכן לא כדאי. יכול להבין את המחשבה להביא את אריזה אבל אם לשפוט לפי מה שאני רואה בשבועות האחרונים, דווקא פופ מתחיל להרגיש יותר ויותר בנוח עם לברון ורואים שהאחרון כבר יודע בדיוק איפה ואיך למסור לו למקסם את הזריקות שלו.

  ג'בייל ממש אדיר העונה ובעיקר כי פשוט רואים שאכפת לו. לא יודע אם זה בגלל שהוא התבגר ברגע או פשוט כי הוא כזה ולא ידענו. הוא כזה חמוד שאפילו כשהוא מפספס דאנק אתה לא כועס כי אתה יודע שהוא ירוץ חזרה וייתן את הבלוק של החיים (או לפחות ינסה…)

  בשקט בשקט, עם קבוצה צעירה יחסית וחסרת ניסיון ממשי ברובה, הלייקרס מתייצבים במערב המאתגר. למישהו יש ספק שבמזרח אותה קבוצה הייתה כנראה מתחרה על המקומות 2-4? אמנם עוד רחוק אבל לברון כמו לברון לא יוותר על הניסיון להגיע לפלייאוף ולכן אחרי חג המולד כשנתחיל לראות את הקבוצות שמחליטות להגיד פס (לא יכול להיות הרי שזו תהיה רק פיניקס…?) מורידות הילוך והלייקרס ידייקו את המיקום הריאלי שלהם. מה שמצחיק זה שאם המערב ימשיך בקצב הזה, המקום הריאלי שלהם הוא 2-12…

 11. פוסט מעולה
  רק לי זה צועק בעיניים שאינגראם צריך לעלות מהספסל ולנהל את החמישיה השניה ?
  אוי בעיות האגו ומה שזה עושה לאנשים…..
  🙂

  1. ממש לא, לדעתי זה צועד לכולם. סוג של המלך הוא עירום.

   זה לא רק אגו לדעתי, זה גם זה שאם רוצים להטריד אותו הוא צריך להראות שהערך שלו גבוה על ידי זה שישחק גם מול חמישיות פותחות אחרות ולא שהוא חכם גדול על חמישיות שפותחות את הרבע השני ו(חוץ מדאלאס)בדרך כלל משעממות תחת.

 12. תודה מידן. לזכותו של לברון אז קודם כל אחרי לא מעט שנים שפשוט ויתרתי ברוב הזמן,השנה אני לא מפסיד משחק של הלייקרס.
  לגבי שוק הFA לדעתי לא נצליח שם שכל הדגים השמנים אין סיכוי שיגיעו.
  השאלה שנשאלת שם לדעתי היא האם מבצעים טרייד כפי שכתבת נגיד על ביל(אלוהים רק לא וול) או מחכים להזדמנות על AD.לדעתי הם יחכו להזדמנות ואז יציעו לNA כל מה שירצו.

 13. הלברון לא יוביל את הקבוצה אפילו לגמר, ספק אם לגמר המערב. אף כוכב שמכבד את עצמו לא יגיע. נותר למכור נכסים ועדיין לא ניקח אליפות. הלברון הוא מלכודת דבש – יביא אותך לפלייאוף אבל לא תגיע לכלום (לא במערב ולא בלי עוד סופרסטאר נוסף), אז בשביל מה? במקום התועבה היה ניתן להביא את ג׳רי ווסט ולבנות את הקבוצה כשושלת כפי שנעשה בגולדן וכפי שנעשה בכל קבוצה של ג׳רי ווסט. מג׳יק רוצה הצלחה מיידית, הלברון נותן את זה אבל המחיר הוא הרס הקבוצה והתפרקות מוחלטת מנכסיה.

 14. פוסט נהדר כרגיל מידן. לברון פשוט מדהים הוא באמת עושה את זה פעם אחר פעם ומתברר שלא משנה בכלל אם זה המזרח או המערב. כמו האשך אני בתחושה ש AD בדרך. אם זה יקרה זה עלול לערער על ההגמוניה האוטומטית של הלוחמים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט