סיקור יום ראשון הדליל / Smiley בהופעת אורח…

בוקר טוב ליום המשחקים של יום ראשון בליגה הטובה בעולם. 4 משחקים היו לנו הלילה, אחד מוקדם של האלופים, שניים לאחר מכן מעניינים, וקבוצת קליפרס אחת בסיום.


לפני שאני פותח את הופעת האורח שלי בסיקור יום המשחקים ארצה לפתוח עם הדבר הבא:

מנחם שלח לפני איזה חודש מייל בו הוא מבקש "חילוף" לערב המשחקים הזה. לאחר התלבטות עם עצמי החלטתי שאני נענה לאתגר ולוקח את זה על עצמי (ומאז גם היו ימים של "מה אתה עושה?!?!" ככל שמועד הסיקור התקרב…).

לאחר שסיימתי את הסיקור (ואני כנראה "מתבכיין" פה על ארבעה משחקים) ברצוני לומר שבהחלט נהניתי. לאחר שאני בעיקר מעלה תרגומים או פוסטים של חוויותיי האישיות מהראגבי הניו זילנדי, אכן מדובר בהתנסות שונה וכיפית, ובהחלט מדובר ברף גבוה לחלוטין שמציבים פה יום אחרי יום.

אנצל את הבמה כדי להודות לכל העוסקים במלאכה שבוע אחר שבוע, ולפעמים אפילו יום אחרי יום (זה אולי מובן מאליו לפעמים לקוראים). ולפעמים גם בשעות לא שעות (אפשר לומר כי נוח בניו זילנד כי המשחקים משודרים בשעות הצהריים). אם לפני זה מאוד הערכתי את האתר הזה ואת אלו שדואגים כי כל יום יעלה פריוויו וסיקור, אז עכשיו הערכתי רק גדלה לאחר שהתנסיתי בעצמי.

שוב תודה לכולם ומקווה שתהנו מהסיקור. ושוב תודה למנחם ועורכים האחרים שקיבלו אותי להיות חלק מצוות האתר הנפלא הזה.


ברוקלין נטס (4-2) 114 – גולדן סטייט ווריורס (1-6) 120

המשחק המוקדם של הערב הפגיש בברקליס סנטר את האלופה המכהנת עם הקבוצה הסימפטית של ברוקלין.

הרבע הראשון נפתח שהקבוצה המקומית מראה שאולי אין לה כוכבים גדולים אבל היא בהחלט מאומנת. כריס לאברט, ג'ארט אלן ודיאנג'לו ראסל מראים שיש להם כישרון (ולפחות השניים הראשונים פוטנציאל לתוספת של 1-2 סופרסטארים, כאשר ראסל עוד טעון הוכחת "פלאפון על השתק" בחדר ההלבשה) ונותנים לנטס הובלה באזור ה-5 הפרש לאורך מרבית הרבע.
ביתרון 7 לנטס (26-19), קארי ודוראנט החליטו ללחוץ טיפה על הדוושה, קולעים 11 מתוך 13 האחרונות (תודה ללוני שהוסיף 2) וסוגרים את הרבע ביתרון 3 לווריורס, 32-29 (קארי כבר עם 3 שלשות), אותו לא שמטו עד לסיום.

הרבע השני היה במגמת הגדלת ההפרש (בשיאו 19, 63-44, לאחר שלשה של קארי), והרבע השלישי בסוג של קרוז קונטרול של האורחים.

בפתיחת הרבע הרביעי ההרגשה שגם עוד שעתיים של משחק והתוצאה לא תשתנה, כאשר דוראנט בג'אמפ קובע 101-85 שנותרו 8:47 למשחק.

בפינת המהלך היפה:

שתי שלשות של אלן קראב, עוד שתיים של ראסל ועוד אחת של לאברט בריצה של הנטס לקראת סיום מביאים את התוצאה ל-110:108 כשיש 1:55 לסיום (37-27 ברבע הרביעי לנטס).
צמוד… איגודאלה כבר בחמישייה להדק את ההגנה, קווין דוראנט עונה בג'אמפ וקארי קובר שלשה כדי להגדיל ל-115:108. עד הסיום סלים של הנטס מול עונשין של הווריורס, בדרך לשתיים מהקו של קארי כדי לסגור 120-114 בסיום.

סטפן קארי קובע שיא NBA לרצף של שבעה משחקים עם 5+ שלשות במשחק!

לווריורס (שסופרים 4 ניצחונות רצופים): קארי 35 (עם 7 שלשות), דוראנט בעוד משחק אול-אראונד עם 34 (8 ריבאונדים ו-6 אסיסטים), תומפסון המשיך את כושר הקליעה הלא טוב שלו מפתיחת העונה עם 18 (שלשה אחת מתוך 5 ניסיונות). דריימונד בשלו עם 8 נקודות, 4 ריבאונדים, 13 אסיסטים ו-5 חטיפות. אלפונזו מקיני הרוקי קיבל 17 דקות והחזיר עם 9 נקודות ו-5 ריבאונדים.

שון ליווינגסטון לא שיחק עקב פציעה.

לנטס (שקלעו יותר שלשות עם 20 מ-42 מול 11 מ-33 של הווריורס): ראסל עם 25 נקודות, 6 ריבאונדים ו-6 אסיסטים. לאברט סיים עם 23 נקודות, 3 ריבאונדים ו-7 אסיסטים.

פנינות מהבלוג החי:

מלובני: "אתם בכלל לא מבינים שקליי בכושר מטורף וזה רק סיפור כיסוי כדי שהוא יכול לחתום על חוזה מינימום בסוף העונה להמשיך את השושלת בזמן שמביאים לו כסף מהצד".

קלמנטה: "הדבר היחיד המטופש שגרין עושה? השלשות האלו בקלאץ' שסביבך כל הצלפים".

משפט של סמיילי לכל קבוצה:

ווריורס – הבעיה של היריבים זאת לא ההתקפה של הווריורס, אלא מתי שהם מחליטים לשמור. אפילו בפליסטיישן זה לא נראה כזה קל.

נטס – יש סגל רחב, מאמן ו-GM שעושים עבודה טובה, ונמצאים בברוקלין. אפשר להיות אופטימיים שיצליחו לגייס 1-2 סופרסטארים כשחקנים חופשיים.

דאלאס מאבריקס (4-2) 104 – יוטה ג'אז (2-4) 113

המשחק בדאלאס הפגיש שתי קבוצות שכיף לראות עם שחקנים צעירים בעלי פוטנציאל. מיטשל לקח לתשומת ליבו את התקנות החדשות לגבי הנעליים עם אדידס כתומות-אדומות שאי אפשר לפספס.

מחצית ראשונה מתנהלת בשליטת הג'אז שלאורך כל המחצית פותחים פער שנע בין 5 ל-10 נקודות. ברבע השני גרייסון אלן בליי-אפ נותן "יתרון שיא" של 12 לג'אז, עם 9:53 לסיום המחצית.

דאלאס בריצת 15-2 עם שתי דקות לסיום הרבע חוזרים למשחק ועולים ליתרון 2. דונצ'יץ' ואינגלס מחליפים שלשות לשוויון 46, ודונובן מיטשל סוגר את המחצית עם 4 רצופות ליתרון של הג'אז, 50:46 בסיום המחצית הראשונה.

החצי השני נפתח כאשר היתרון עובר מצד לצד במשחק שיוויוני. כאשר המחליפים של יוטה, דנטה אקסום ואקפה יודו מסיימים את הרבע השלישי כשהם נותנים לג'אז יתרון 5, 82-77.

את הרבע הרביעי המאבס פותחים בסל של קלבר שמצמצם לשלוש נקודות הפרש, אבל הג'אז מחזירים בריצת 9-0 (7 נקודות של גרייסון אלן הרוקי). מפה ועד לסיום הג'אז ממשיכים להגדיל את ההובלה (15 בשיאה) ומשייטים לניצחון חוץ מכובד (שלישי רצוף ו-4 סה"כ).

לג'אז: גובר הראה דומיננטיות בקרב שלו מול ג'ורדן עם 23 נקוודת, 16 ריבאונדים ו-3 חסימות. מיטשל 20, קראודר 15, נינאג 13, אינגלס 12 ואלן עם 11 השלים שישה מורמונים בדאבל-פיגרס.

למאבריקס: דניס סמית ג'וניור התפוצץ עם 27 (3 מ-4 ל-3), מאת'יוס ניסה לעזור עם 22 (אבל ב-5 מ-22 מהשדה), ודונצ'יץ' המשיך בשלו עם 14 נקודות, 6 ריבאונדים ו-5 אסיסטים. בארנס, שאולי מבין שגם בדאלאס הוא כבר לא יהיה כוכב, סיים עם 7 ב-3 מ-13 מהשדה.

פנינות מהבלוג החי: רק תגובה אחת לאורך המשחק…

יוטה: "פשוט תענוג לראות את יוטה. שילוב של שחקנים צעירים עם מלא פוטנציאל ווטרנים קשוחים שמעבירים את הידע שלהם. אפשר פשוט לראות את החיבור ואחווה בקבוצה הזאת, תענוג של כדורסל. לדעתי יסיימו טופ 3 העונה. קווין סניידר מאמן העונה."

משפט של סמיילי לכל קבוצה:
ג'אז – עדיין חסר הגרוש ללירה, אבל זו קבוצה שכיף לראות ומשחקת מאוד חכם. הגנתית והתקפית עושים מה שצריך.

מאבריקס – יש עתיד עם סמית ודונצ'יץ שקרלייל אחראי עליהם. אבל בכל זאת, מתי נראה את נוביצקי במופע הפרידה?

אוקלהומה סיטי ת'אנדר (4-1) 117 – פיניקס סאנס (5-1) 110

פיניקס שבאו לעזרת לברון לפני כמה ימים, באו גם לעזרת החברה של OKC במשחק בהזמנה (לשמחתם של שמעון, דה-שוט ו-ולאדי). בשורות האורחים השינוי העיקרי היה שנואל פתח בחמישיה במקום אדאמס שלא שיחק (התקזז עם בוקר?).

אפילו ראסל הרגיש טוב בחימום לקראת המשחק:

רבע ראשון מתחיל בשלב הגישושים, ששתי הקבוצות מחליפות סלים ואת ההובלה. פול ג'ורג' ופאטרסון לוקחים את העניינים לידיים לקראת סיום הרבע עם 7 ו-5 נקודות בהתאמה כדי לסגור 28-20 ל-OKC.

מתחילת הרבע השני OKC משתלטים לחלוטין על המשחק, נהנים לרוץ תודות ל-16 חטיפות במשחק כולו, ווסטברוק ושרודר (12 נקודות ו-7 אסיסטים) מעבירים הילוכים, חגיגת אתלטיות ודאנקים וההפרש חוצה את רף 20 הנקודות ברבע השלישי שנחתם עם באזר של ג'ורג' מהחצי (96-76 ל-OKC):

השיא של הסאנס עד אז התבטא אולי במהלך הבא:

תחילת הרבע הרביעי וההפרש כבר קופץ ל-26 אחרי האלי-הופ של נואל. כנראה שתהיה פה ליגת קיץ ל-10 דקות האחרונות… ו-2 דקות לסוף הסאנס מצמקים ל-16… 7 נקודות של הסאנס בדקה האחרונה (2 מהקו של אוקובו, שלשה של דניאלס ו-2 אחרונות של וורן) לא באמת גורמות ללחץ מיוחד וחותמות ניצחון ראשון למארחים בתוצאה 117-110.

לת'אנדר: ווסטברוק (9 ריבאונדים, 7 אסיסטים, 4 חטיפות ו-6 איבודים) וג'ורג' (4 ריבאונדים, 5 אסיסטים, 3 חטיפות ו-2 חסימות) עם 23 כ"א, נואל התעורר על הקריירה (ואולי קיבל מוטיבציה עם חמישייה מול אייטון) עם 20 נקודות (15 ריבאונדים ו-4 חטיפות) ופאטרסון סוף סוף קלע איזו זריקה או שתיים עם 17 נקודות.

לסאנס (הנמצאים ברצף של 5 הפסדים): וורן ואוקובו (8 אסיסטים ו-5 ריבאונדים) הובילו מהספסל עם 18 נקודות כ"א. אייטון המשיך בשלו עם 16 נקודות ו-11 ריבאונדים (ללא חסימה וללא PG שיתן לו את הכדור), ריאן אנדרסון שיפר סטטיסטיקה עם 15 נקודות, ג'וש ג'קסון עם 8 נקודות ו-4 איבודים ממשיך לאכזב, והרוקי, מיילס בריג'ס, סיים עם 9 נקודות במדד לא משקף של 16+.

האיש והחוזה של 15-16 מיליון הדולר לעונה… סיים עם 5 (5 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 2 חטיפות) במדד 22-.

פנינות מהבלוג החי:

הממזר של סטוקטון: "על מה ווסטברוק יכול להתלונן? הוא חלק גדול מהבעיה. פרסטי עושה בסגל ניסים ונפלאות כל שנה. הוא פשוט לא כזה טוב כמו שהמדיה דוחפת לך למוח".

Adisu33: “גם אם יהיה 20 הפרש 5 דקות לסיום אני עדיין לא סומך עליהם, איכשהו הם יכולים לחרבן את זה”.

יום אחד: "הבנתם איך אדאמס נהיה מפלצת. באותה הדרך שנואל נהיה מפלצת ליד ראסל. ראסל מחדש לנואל את הקריירה…"

משפט של סמיילי לכל קבוצה:

ת'אנדר – אם זה עזר ללברון יש מצב שזה יעזור לת'אנדר. ועדיין, למרות הפוטנציאל לא עושה רושם שבאמת יהיה שם שינוי מפעם-אני-ופעם-אתה.

סאנס – אולי כדאי לשקול טרייד על ג'וש ג'קסון עבור PG נורמלי ולקדם את בריג'ס?

לוס אנג'לס קליפרס (2-4) 136 – וושינגטון וויזארדס (5-1) 104

המשחק המסיים של הערב הפגיש את הקליפרס שנהנו מאוד לפגוש את הוויזארדס. הקו האחורי ההגנתי של בברלי ובראדלי מול הקו האחורי ההתקפי של וול וביל. אייברי בראדלי פתח עם חמש רצופות (מתוך 11 ברבע הראשון וחסימה אדירה על וול) ומשם הקליפרס לא הביטו לאחור ולא שמטו את ההובלה לאורך כל המשחק.

בראדלי ביל העלה את הוויזארדס על הלוח לאחר שתי דקות מתחילת המשחק. האורחים עוד חזרו למינוס נקודה בליי-אפ של ביל (17-16) רק כדי לצפות בקליפרס רצים 11-4 עד סיום הרבע עם 6 נקודות של הראל (הנמצא בכושר אדיר בפתיחת העונה) ושלשה מהחצי של הרוקי, שי גילג'יוס-אלכסנדר (שנראה כמו מר קו בהיעדר שרירים) סיימה את הרבע הראשון.

ברבע השני מוריס קיבל פיצוץ של מרפק מניסיון ליי-אפ של גלינארי וסיים את המשחק. הקליפרס המשיכו לחגוג מול האין הגנה של הוויזארדס (שבעצמם חגגו על האין הגנה של הקליפרס) לרבע של 41-34 שסוגר מחצית.

במחצית השנייה בברלי ובראדלי המשיכו לנשוך את כל מי שעומד מולם, ואם הוויזארדס חשבו שהם נפטרו מהם חיכה להם מונטרזל הראל בצבע עם שתי חסימות ואגרסיביות. בהתקפה הקליפרס פשוט הניעו כדור עד לאיש הפנוי (35-18 באסיסטים בסיום המשחק) כשהאריס וסוויט לו יורים מכל בלטה.

רבע רביעי לפרוטוקול בלבד שההפרש באזור ה-25. בובאן מטביע בעמידה פעמיים ועוד פעם אחת בהליכה, והקליפרס משתפים את כל הסגל שממשיך לעשות חיים (כולם עם מינימום של 7 דקות).

יתכן שכל מה שריברס היה צריך זה סגל רחב ולוחם של שחקנים משלימים או כאלו שרוצים להוכיח את עצמם לקראת החוזה הבא שלהם?

בשורה התחתונה: לאחר שהחזיר לו את הקריירה, 1-0 לאבא על הבן.

לקליפרס (עם 9 שחקנים בדאבל-פיגרס וכל הסגל שהיה רשום שיחק וקלע): האריס שמחפש חוזה גדול הוביל עם 22 ו-11 ריבאונדים, סוויט לו בקמפיין האיש השישי מהספסל עם 17, בראדלי ביום לא אופייני עם 15, צמד גבוהי הספסל, בובאן את הראל עם 13 כ"א, גאלינרי, בברלי ומייק סקוט עם 11 כ"א. הרוקי, גילג'יוס-אלכסנדר, עם משחק אול-אראונד משובח של 10 נקודות, 8 ריבאונדים, 7 אסיסיטים ו-2 חטיפות.

לוויזארדס: ביל 20, וול 18, גרין 12 ומהינמי (מתחיל בקמפיין הצדקת החוזה עד שדוויט יבריא) עם 11 ו-7 ריבאונדים.

פנינות מהבלוג החי:

הממזר של סטוקטון: "אף אחד לא רואה את המשחק? היתה עכשיו שלשה מהחצי".

האשך המקורי: "אייברי בראדלי ביל ראסל ווסטברוק #דברים שעושים כשצופים בקליפרס-וושינגטון".

האשך המקורי: "וול פרש ולא סיפר לאף אחד".

משפט של סמיילי לכל קבוצה:

קליפרס – כמו שהקליפרס נראים יש להם כל כך הרבה נכסים לטרייד ועם המוח של ג'רי ווסט יהיה שם מעניין בקיץ.

וושינגטון – בדרך להפוך לבלוף הכי גדול של השנה.


ולסיום, איך אפשר בלי… ביום שבת נערך משחק הראגבי השלישי ב-Bledisloe Cup בין ניו זילנד לאוסטרליה. להלן תקציר המשחק:

KIA ORA מניו זילנד

לפוסט הזה יש 64 תגובות

 1. סמיילי אתה ענק, תודה על הפריוויו המצויין.

  אני חייב לציין שוושינגטון נראית איום ונורא, ציפיתי מהם להרבה יותר ועד עכשיו הם נראים יותר רע מהנטס. אני חושב שאולי הגיע הזמן לפרק את החבילה שם ולשלוח את המאמן הביתה וגם סופרסטאר אחד(וול או ביל)

  1. צודק. ברוקס היה צריך ללכת הביתה כבר שנה שעברה. המצב בקבוצה רק מתדרדר. אני הייתי מחליף מאמן ומתחיל לבנות מחדש. עכשיו עוד יש נכסים, עד סוף העונה הם היו שווים הרבה פחות. הם בכל מקרה לא יגיעו לכלום השנה

 2. ענק סמיילי. קמתי הבוקר ובירכתי ברוך בורא הסאנס, שלפחות נטעם נצחון.הקליפרס מפתיעים לטובה, וושינגטון מפתיעים לרעה וביוטה הדברים ממשיכים כרגיל.

   1. גם אם לא הם מפנים כסף כיש ני השחקנים חוזים נגמרים והם יגיעו לאותו מקום גם בלי ביל.

    השאלה שלי זה האם יש מישהו שמוכן לקחת את החוזה של וול מוושינגטון?? זה נראה חוזה יותר גרוע משל כרמלו בזמנו

   1. חוזים קצרים. הגופה חוזה נגמר סחיר תמורת דברים אחרים בעתיד. הפג יכול להצליח היו כבר פגים כאלו ואם לא חוזה זול שתמיד אפשר לדחוף לניקס. ולפי הטרייד זה מוסיף עוד 5 נצחונות לזאבים שיספיק לפלייאוף 😂😂😂🤣🤣🤣

 3. תודה סמיילי,אהבתי את פניני הבלוג,.אני חייתי בניו זילנד שנה וחצי,גרתי בזמנו באוקלנד ועבדתי על הספינה "הספירט אוב ניו זילנד"
  שמעת עליה סמיילי? היא עדיין קיימת ?

   1. סמיילי יקרוע,זאת ספינת לימודיי ספנות לכל ילדי ניו זילנד והיא,לפחות בעבר הייתה מאוד מפורסמת,היום יכול להיות שהפכה לגפרורים ,אנערף.
    טוב ,נו גש לבדוק במזח

 4. פיניקס עם החלטות גרועות הקיץ , הכל צף לפני השטח 6 משחקים בתוך העונה , היו צריכים לדאוג לרכז , או להחתים או להביא בדרפט .
  ג'קסון בהחלט מאכזב , הייתי בהחלט שמח שיוטרד למקום שייתן לו את הדקות והאמון .
  הקליפרס פתוח מצויין וקודם כל מוכיחים שריברס בהחלט יודע לאמן , חבל שהם עמוסים בעמדת הגארד מה שנוגע בדי גלגוס אלכסנדר מלקבל דקות ולהוכיח את עצמו .
  וושינגטון מאכזבת עם על הכשרון ונראים רע , צריכים לפרק שם ולהחליט מי שווה בניה סביבו , וול /ביל / אוברה , חבל שטרוי בראון לא זוכה לדקות .
  וושינגטון צריכה לחכות שאיזה כוכב ירצה לעזוב ואז להכנס לתמונה , לוושינגטון יש המון נכסים ויכולים לשנות את הקבוצה כולה בלי תהליך ארוך של בניה .

  1. לא מסכים לגבי פיניקס.
   אני חושב שהם הבינו מראש שאין להם סיכוי העונה והסיבה שלא הביאו רכז היא שהמחיר של רכז טוב בשוק הטריידים הוא גבוהה והם העדיפו לתת לבוקר את המושכות על ניהול המשחק בשביל שימסור ניסיון שבנוסף הם מכוונים לבחירת דראפט גבוהה כשיש הרבה רכזים טובים בשנה הבאה וכך ישלימו טריו אימתני וצעיר של בוקר+אייטון+רכז מהדראפט שירוצו שנים ביחד.
   עם המערב של השנה זה היה טיפשי מצידם לנסות אפילו לבנות קונטנדרית, לדעתי הסאנס מכוונים לעוד שנתיים והשנה פשוט רוצים עוד בחירת לוטרי – זה יסביר הרבה מהמהלכים שלהם הקיץ.

   1. אני גם חושב שזה מה שהם רוצים אבל זה טיפשי לחלוטין לא להביא בכלל רכז, רואים הרבה פעמים את אייטון רק מחכה לכדור ובגלל שאין סדר הכדור לא מגיע אליו, כנען הראה קצת כימיה עם אייטון אבל הוא נפצע
    ולראיה למה שאמרתי למעלה במשחק מול ממפיס אייטון שיחק כל הרבע הראשון וזרק רק זריקה אחת! זה לא נתפס שיש לך חיה התקפית טובה כל כך ואתה פשוט מבזבז אותה

    1. מצד אחד אתה ממש צודק המצב עם אייטון הוא פשוט בזבוז כישרון נוראי, מצד שני שוב: המחיר של רכז בטרייד הוא יקר מדי בשביל להשקיע בעונה שגם ככה הולכת לכיוון ברור של טנקינג ולשיפשוף של ג'קסון, בוקר ואייטון.
     אני חושב שהם מקווים העונה שבוקר ואייטון ילמדו לשחק ברמה גבוהה ביחד – האפסייד של הצמד הזה הוא עצום והם יכולים לשלוט בליגה אם ילמדו לשחק ביחד.

 5. תודה סמיילי על סיקור משובח!
  יוטה בהובלת מיטצל הנפלא משחקים כמו קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה, רק שיעבדו על האיבודי כדור הנוראיים האלה והם קונטנדרים רציניים.
  כולם פה מדברים על הספסל העמוק של בוסטון והרפטורס אבל כרגע גם הספסל של יוטה מרשים עם התוספת של הרוקי אלן שנתן משחק מצויין אתמול.

 6. והרגע המוזר/דבילי או איך שלא תרצו לקרוא לזה של הערב הוא:
  וידאו הוקרה לאוסטין ריברס על התרומה שלו לקליפרס חחחחחחחחחחח
  תודה אבא! עכשיו קריסמס לא יהיה מוזר אחרי שהטרידו אותי.

 7. גדול אתה סמיילי… אחלה סיקור
  תודה על ההשקעה לך ולשאר הכותבים
  (ולא שוכח את התרגומים המשובחים למאמרים נבחרים)

 8. נהדר סמיילי, חבל לבזבז את הכישרון שלך על ערב משחקים כל כך משמים.
  משהו ששמתי לב לגבי דונצ'יץ', נראה שהוא מתעייף ככל שעובר המשחק, גם מבחינת תנועה וגם בקבלת ההחלטות. אולי הרעיון של קרלייל לתת לו 35 דקות לערב בעונת הרוקי קצת בעייתי.
  בנוגע לסמית', סוףסוף הגיע לעונה. דאלאס קבוצה שכיף לראות וברגע שבארנס יכנס לעניינים בכלל יהיו מסוכנים

 9. תודה על הסיקור סמיילי. היה ערב נחמד מאוד מבחינתי עם הרבע הרביעי המטורף של ברוקלין והכשלון של וושינגטון, שכל מיני רפי הבנה ספרו עליה נפלאות בטרום עונה. גם ההצטיינות של טוביאס והקליפרס משמחת אותי, יופי של קבוצה. חבל לי רק על ג'רום רובינסון, שהולך לשרוף שנה.

 10. רשמית אוטו פורטר הוא אכזבת העונה, אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל וול נראה טוב, וביל גם בפתיחת עונה מעולה אבל אוטו פורטר נעלם לגמרי..לדעתי צריך לעשות עליו טרייד או לתת לאוברה לפתוח במקומו
  מי היה מאמין שעד שוושינגטון מצליחה למצוא שחקני ספסל טובים פתאום יהיו בעיות בחמישיה

 11. לגבי וושינגטון, לא מבין מה כולם קופצים, יש להם סטארים בעמדות 1+2 והביאו סופרמן לסנטר (בחוץ בינתיים) + הם במזרח. יכולים בשקט להתחיל את העונה 11-7 ולהיות במקומות 3-4 לפלייאוף

 12. נחמד מאד

  לקחתי מנוחה הלילה מכדורסל. זהו מגיע גם לי לילה חופש.
  הקליפרס הפתיעו אותי מבחינת פתיחת העונה שלהם. יש לי הרגשה שיהיו בפליאוף וזה טוב לבוסטון כי הם יקחו את הבחירה של הקליפרס אם נופלת מחוץ ל 14 הראשונים. גם הבחירה של ממפיס נכון להיום בידיים של הסלטיקס.

 13. יופי של סיקור .
  משחקי חימום של יום ראשון השקט לשבוע הסוער שיבוא עלינו מבחינת משחקים.
  סופסוף באו טובי הלב מאריזונה להציל את הרעמים וגם כאן למרות השליטה המוחלטת היו לי חששות אבל סוף טוב הכל טוב 😂 ועכשיו אנחנו מועמדים לגמר 😎

 14. סיקור פגז סמיילי! נראה כאילו אתה מסקר שנים.
  כדאי להזכיר פה את דיאנדרה ג'ורדן שקולע השנה מעולה מהעונשין והערב היה רחוק אסיסט אחד מטרים דאבל.
  רחמנות על וושינגטון. איזה מצב חרבנה עם חוזים אסטרונומים והפסדים בלי סוף. אני דווקא מבסוט על בברוקלין וקליפרס. גם אם אין מספיק כישרון הם עולים לנצח כל משחק, שזו המהות הטהורה של הספורט.
  לגבי נואל שווה לעקוב ולראות האם הוא יכול לשחזר כזו יכולת במידה והוא מקבל דקות. אם כן הייתי מטריד את אדאמס. הוא שחקן טוב אבל יקר מדי.

 15. ספתח מעולה, סמיילי. אין כמו אותם ימים של "למה לעזאזל התחייבת לזה? מה הבעיה שלך?" כדי להבין את הכיף של אחרי.

  אני שמח על הניצחון של הפטיש הפולני על ה-Guilt Trip Dominatrix. מגיע לו. שנה שעברה החליטו להפוך אותו לשעיר לעזאזל, והחליטו להעביר אותו תמורת הבן של ריברס. ואיכשהו עדיין יש בעיות בחדר ההלבשה של וושינגטון, גם ללא האיש שנראה כמו עז שעיר במיוחד. לא הייתי בשוק כזה מאז שגיליתי שדיסנילנד מצופה באפר של מבקרים לשעבר (לא, ברצינות: https://www.wsj.com/articles/disney-worlds-big-secret-its-a-favorite-spot-to-scatter-family-ashes-1540390229).
  אז עכשיו שניים מחברי הקבוצה יצאו ואמרו שיש יותר מדי שחקנים בוושינגטון שדואגים לגבי הזריקות שלהם. ומי אמר את זה? שני השחקנים שזורקים הכי הרבה, מחזיקים הכי הרבה בכדור ויש להם הכי הרבה ביטחון תעסוקתי וכלכלי בהמשך הקריירה, כמובן. לפחות מרענן לשמוע שוול וביל נמצאים באותו צד לגבי משהו אחד. גם אם זה נגד שאר השחקנים שהם תורמים לדיכואם.
  אז בואו כולנו נחכה לשובו של הגדול מכולם, היחיד והמיוחד, דווייט הווארד, שיעשה סדר בחדר ההלבשה. כי כל חדר הלבשה שצריך איחוד רעוע וזמני חייב אויב משותף.

 16. סמיילי תודה. הקליפרס זו ההפתעה המרעננת של פתיחת העונה בעיניי,
  מזל שיש סאנס בשביל שאוק' וראסל יוכלו לעלות על טור הנצחונות

 17. סיקור מעולה תודה רבה סמיילי. יש בפיניקס יותר ממה שנראה כרגע . משוכנענבכך לחלוטין (במיוחד בלילות שג'וש ג'קסון לא מספיק להדליק את העשבים.

 18. אני מרגיש צורך מוזר לשאול שאלה שקשורה לסרטון האחרון ולאהבה השנייה שלך. מבטיח שהיא מגיעה בסוף. אפשר לדלג למשפט האחרון ולקרוא רק אותה.

  כל פעם שאני מנסה לתשאל ביני ובין עצמי מה הסיבות שאני לא צופה בפוטבול, לחלק גדול מהן אני מוצא פתרון פשוט. בראגבי עושים את זה נכון. המשחק נעצר כל שלוש שניות? בראגבי ממשיכים. שחקנים נכנסים אחד בשני בלי הכרה ובעידוד הקהל? בראגבי הם יודעים לעצור את עצמם. מסרבים "לתת לאסירים לנהל את בית הכלא"? בראגבי… אין לי מושג, אניח שלא יכול להיות גרוע יותר.

  אז… למה אני לא רואה ראגבי?
  קודם כל, זה קשה להיכנס לספורט חדש באמצע החיים. חסר כל כך הרבה פרטי מידע שנותנים הבנה רחבה, שקל ללכת לאיבוד. זה כמו להתחיל לראות קומיוניטי באמצע הסדרה. מה לעזאזל זה דרימטוריום? למה הוא דין-חף את השם שלו לכל משפט לא משנה כמה זה מצ'אנגולץ? באיזו רמה של מטא אנחנו עכשיו?
  דבר שני, אולי חסר בדעה הספורטיבית שלי על הראגבי את סוג השחקנים שאני משום מה נמשך אליהם. מי ה-סטף קרי/סטיב נאש/ניקולה יוקיץ' של הראגבי?

  1. 1. אני נכנסתי לראגבי "יחסית" מאוחר בחיי. ב-2007 הייתי בתאילנד ומצאתי את עצמי צופה באליפות העולם בפאב עם מלא בריטים שמחים ושיכורים.
   תמיד יכולתי להסתכל על ספורט, אבל האוויה עם שידור המשחק וכל זה גרמו לי להתעניין ולהמשיך לשם.
   2. כמובן שהאול-בלאקס הניו זילנדים נחשבים לקבוצה הטובה בעולם.
   ממליץ לך לראות את הסדרה שהוציאו השנה: All or Nothing:
   https://www.youtube.com/watch?v=em0AWhbysxU
   3. לגבי שחקנים. אני מודה שגם אני חלש בתחום (וגם בחפירה לתוך חוקי המשחק). אבל אני מכיר ומתעניין בחברה הניו זילנדים.
   באודן בארט הוא אולי הכוכב הכי גדול היום של הספורט (ממשיך דרכו של דן קרטר האגדי). לבריטים היה את ג'וני ווילקנסון שפרש.
   בנוסף לניו זילנדים יש את הקפטן קירון ריד ושחקן העתיד ריקו יואנה.
   לאוסטרלים יש שחקן מאוד כישרוני בשם ישראל פלאו.
   4. ממליץ לך לקרוא קצת את ארם אבירם מדה-באזר
   http://debuzzer.com/?s=%D7%90%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%9D

   1. והתרומה היחידה של תאילנד 2007 עבורי בתחום הספורט היא דיון מאוד מוזר עם נהג טוק-טוק לגבי הסיכויים של ילד הפלא המקומי, דנגדה, להצליח במנצ'סטר סיטי (השאלה שעוברת לך בראש אמורה להוכיח שצדקתי). לפעמים צריך לדעת איפה להיות גם כשנמצאים במקום הנכון.

    כמובן ששמעתי על האול בלאקס, אבל אתחיל לצפות בסדרה, בהזדמנות, תודה. וגם את ארם אבירם אני לא קורא מספיק.

    תודה על השמות. אתחיל לנסות לחפש.
    ובכלל, תודה על התגובה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט