מעורב הופס ליום שלישי: נפרדים בזה שנפגשים! (ואפליקציה חדשה לשימושכם) / מנחם לס

מעורב הופס ליום שלישי: נפרדים בזה שנפגשים! (ואפליקציה חדשה לשימושכם) / מנחם לס

1. נפרדים בזה שנפגשים!

אליהן אני מגיע: דריה (שרק השתחררת מ-8200!), אמי (שרק התגייסה) ורומי (ביום הולדתה העשירי וספורטאית מעולה- התעמלות וכדורגל). ב-"2" אני כותב עליהן ועל הנכדות באטלנטה ביתר פירוט.

גולשים וחברים יקרים,

זהו המעורב האחרון שלי ל-24 הימים הבאים.

הלילה אני חייב לעשות 'סיפתח' לוורלד סרייס המתחיל הערב בבוסטון בין הרד סוקס לבין הלוס אנג'לס דודג'רס, שלמרות שהן כבר שנים על גבי שנים קבוצות חשובות באמריקן ליג והנשיונל ליג, הן לא נפגשו ב'וורלד סרייס' שהוא המאורע המסורתי החשוב והאמריקאי ביותר מכולם מאז…1916. זה לא יאומן ממש. כאילו שמכבי ת"א והפועל חיפה לא תפגושנה אחת בשנייה עד גמר הגביע משך 102 שנה!!! אז כמובן שזה שווה סיפור.

אני מגיע ארצה ל-24 יום, בהם אהיה עסוק ביותר בענייני ירושה משפחתית שזה עניין בלתי סימפטי ביותר ואני אהיה המגשר. ישנם גם חברים יקרים בגילי, ומבוגרים יותר, שבגלל ענייני בריאות (בואו נגיד בריאות מאד לקויה) צריכים את עזרתי, בעיקר חבר בודד וערירי שהתעוור. מלבד המפגש של האתר ביום ששי הבא, ה-2 לאוקטובר, שמידן יכתוב עליו רשמית בעוד כמה ימים, אהיה עסוק מדי מכדי לכתוב לאתר באופן סדיר, אם בכלל.

אז אני מבקש חופשה לארבעה שבועות ומבטיח לחזור ביתר מרץ וכוח כשאחזור הביתה. אולי אצליח לדחוף את האף פה ושם, אבל אם לא אז להתראות ב'מפגש' ובאתר עצמו ברגע שאוכל.

אז בצורה די מוזרה אנחנו נפרדים בזה שאנחנו נפגשים!

2. הנכדות שלי – העולם שלי!

שתי הנכדות באטלנטה, טליה (טלי) בת ה-15 ושירה בת ה-12

אולי הגיע הזמן לכתוב כמה מילים על משפחתי.

יש לכולנו קשר הדוק לפן סטייט. רינה ז"ל ואני קבלנו שם את ה-PH.D- היא בפסיכולוגיה קלינית ואני בביומכניקה. שם נולדה הבת הראשונה סיגל. הבת השנייה אפרת נולדה שלוש שנים אחרי בגרדן סיטי כשאני כבר פרופסור באוניברסיטת אדלפי. מיד אחרי הולדת אפרת, רינה חלתה בסרטן דם ונפטרה אחרי שלוש שנים כשהיא נאבקת במחלתה בתכנית ניסיונית שמטרתה הייתה פיתוח כימותרפיה יעילה ככל שיותר נגד המחלה.

שנה אחרי שרינה היקרה נפטרה, פגשתי אשה נהדרת אף היא, גייל, אם לשני בנים בני 12 ו-15, ונישאנו. היא אימצה את סיגל ואת אפרת והשנים עברו באושר כשכל ארבעת הילדים גדלים, כל אחד ואחת – בדרכו ובדרכה.

כשאפרת היתה בת 15, היא אמרה יום אחד לגייל ולי שהיא החליטה ללמוד שנה בישראל בתכנית אמריקאית בבי"ס בניר העמק שליד עפולה. שאלתי אותה מה היא צריכה מגייל וממני והיא אמרה מילה אחת: "כסף"… היא ארגנה הכל וסידרה הכל וטסה לישראל. סיגל החלה ללמוד במקום שנולדה בו – פן סטייט.

מישראל החלו להגיע טלפונים שאפרת זקוקה ליותר כסף משחשבה. אנחנו הורים שלא מרבים לשאול שאלות כי תמיד בטחנו בבנות (ועד היום אף פעם לא התאכזבנו). בדיעבד למדנו שאפרתי'לה הקטנה שלנו הכירה את מוישה (מושיקו), נער בכיתתה ממוצא מרוקאי מאיזה מושב ליד פ"ת שהיה 'אלביס פרסלי' פר אקסלנס, ושני המאהבים הצעירים החלו לחיות אותה בכיף, ודרך אגב אפרתי החליטה שמושיקו חייב טיפול שיניים רציני (הם מצאו רופא שיניים מצויין ביקנעם), ולשם הלך ה-EXTRA MONEY שלנו. כמובן שכשהיא גילתה לנו את הסוד חייכתי ואמרתי לה שהיא עשתה מעשה טוב.

היא חזרה לארה"ב לכיתה י"א אבל החליטה לחזור לי"ב לישראל, אבל ניר העמק נסגר והיא מצאה תכנית אמריקאית בבית הספר החקלאי בפרדס חנה. מושיקו – כבר חייל בצה"ל, ערק כדי להיות עם אפרת והיא הכריחה אותו לחזור לצבא. מה קרה איתו אנחנו לא יודעים כי היא החליטה שהיא מסיימת י"ב, לוקחת את ה-SAT בקונסוליה, וחוזרת הביתה, הפעם כסטודנטית בפן סטייט.

בינתיים סיגל היתה ג'וניור בפן סטייט כשהתמחותה היתה פסיכולוגיה עם דגש בפסיכולוגיה של פרסום, והחליטה שאת שנת הג'וניור היא עושה באוניברסיטת ת"א. גייל חששה מזה שמא תתאהב בישראלי ותישאר בישראל, ובדיעבד זה בדיוק מה שקרה. היא וליאור נעשו זוג, והיא חזרה לפן סטייט לסיים את שנת הסניור ולקבל את ה-ב.א, ואז ליאור הגיע אלינו לגרדן סיטי. סיגל החלה לעבוד במשרד פרסום במנהטן, וליאור עבד בעבודות שונות לחסוך קצת כסף (כולל בקייטנות הקיץ שלי), והגיע זמן החתונה.

אחרי הנישואין סיגל החלה לעבוד באטלנטה באותו משרד פרסום עם משרדים במנהטן, וליאור החל ללמוד כירופרכטיקה. הוא סיים כד"ר ליאור סילוורה, ואחרי כמה חודשים בארה"ב השניים החליטו שהבית המתאים להם הוא הוד השרון ולא גרדן סיטי, ואני נתתי להם את ברכתי החמה ביותר. למעשה קנאתי בהם.

היום ליאור הוא כירופרקט מצליח ביותר, מופיע לעתים בטלוויזיה, ועובד הן בקופת חולים והן בשתי קליניקות פרטיות. סיגל היא MEDIA DIRECTOR בחברת פרסום גדולה בת"א וכן באופן פרטי היא עושה מרקטינג לשני מוצרים חדשים שהומצאו בישראל, אחד מושב ביטחון לתינוק במכונית עם הגנה על הראש ועל כל חלק הגוף העליון, והשני כרית מוגנת לשינה על מושב במטוס כשהראש מוגן מפני טלטולים. הלוואי ולגייל ולי היה דבר כזה בטיסה מחר. היא בטיסות בכל העולם להפצת המוצר החדש.

דריה, הבת הבוגרת, סיימה תיכון בהצלחה כשהיא גם מתעמלת מצטיינת אבל כשהגיע הזמן להחליט על קריירה בהתעמלות היא הודיעה למאמנה הרוסי שהיא מוותרת. היא גוייסה ל-8200 בגין שליטתה המוחלטת בעברית, אנגלית, וערבית, והאנטיליגנציה הגבוהה שלה. חברה הוא שחקן נבחרת הכדורמים הישראלית, והשניים מתעניינים בכל האפשרויות של לימודים גבוהים.

אמי, שזה עתה התגייסה, תהיה יום אחד בכנסת, ואולי יותר. היא היתה מן נשיאת ארגון תלמידי התיכון בהוד השרון (ונדמה לי גם 'ישראל'), והיא מנהיגה מלידה. הקיץ השתתפה בסמינר למנהיגות באוניברסיטת טנסי והצמידו לה ROOMMATE – פלסטינאית מהגדה. השתיים נדבקו והפכו לחברות, ויום אחד בביקור בקניון אמי מדברת אל המוכרת באנגלית שוטפת אפילו ללא מבטא (סיגל החליטה שהיא מדברת אל הבנות ר-ק אנגלית מרגע לידתן), והערביה מגמגמת. המוכרת שואלת איך זה שאחת מדברת אנגלית שוטפת והשנייה מדברת אנגלית די רצוצה. אמי עונה שהן חברות – היא מישראל וחברתה משכם. המוכרת שואלת, "אתן לא אמורות להיות במלחמה או משהו כזה?". אמי עונה: "זה רק הממשלות. אנחנו מסתדרות נהדר".

חבל שאין להן דרך להישאר בקשר.

ורומי – 'כדור אש' קטן בת 10, היא האש והגופרית של משפחת סילוורה. טובה בכל מה שהיא נוגעת, אבל בעיקר בהתעמלות וכדורגל. ידה בכל ויד כל בה.

חזרה לארה"ב ולפן סטייט.

אפרת חזרה הביתה ולפן סטייט. שם פגשה בשנה השנייה או השלישית את ג'ייסון ליפטון, יהודי מפילדלפיה. הם נישאו, אפרת סיימה לימודים גבוהים בפסיכולוגיה קלינית וג'ייסון סיים את ה-MBA, והשניים הצטרפו לסיגל וליאור כשהיו באטלנטה.

היום אפרת פיתחה אימפריה לטיפולים נפשיים בשם ATLANTA MENTAL WELLNESS CENTER ויש לה עשרות קליניקאים ופסיכואנליסטים העובדים תחת המטרייה שלה, וג'ייסון, שמשך שנים על גבי שנים עבד במשרה גבוהה ב-CNN, פוטר כש-CNN החליטה לפרק את כל מחלקת הספורט באטלנטה, והוא היום האב המטפל בווילה הגדולה ובבנות, עד שימצא משרה מתאימה למעמדו וניסיונו.

טלי בת ה-15 מוכשרת בבמה ובמשחק אבל צעירה מדי להחליט בקשר לעתידה. אבל דבר אחד היא כבר החליטה: את כיתה י"א (שנה הבאה) היא מבלה בבית הספר האמריקאי בהוד השרון. שירה בת ה-12 היא תלמידה מעולה, וספורטאית-על המצטיינת ביותר בכדורגל, טניס, ועתה התאהבה בכדורסל. ג'ייסון גבוה, ושירה בת ה-12 היא כבר 1.70 מ', אז לך תדע.

זהו הסיפור המשפחתי מהצד שלי. יש כמובן את הצד של גייל, ואולי יום אחד נגיע גם אליו.

(משמאל דריה, רומי ואמי)

מתנצל על המצלמה הדפוקה

כל המשפחה מהצד שלי (כי יש גם את הצד של גייל). סיגל עומדת ראשונה מימין בשורה השנייה ולידה ליאור; אפרת שלישית משמאל בשורה הראשונה, ולידה ג'ייסון, ואת הנכדות אתם כבר מכירים…כולם בבת מצווה של טלי. באפריל כולם חוזרים הנה לבת המצווה של שירה. חסרה רק דריה ששירתה אז בצה"ל.

3. גולש שפיתח אפליקציה חדשה (שעון מעורר ל-NBA) ומבקש את עזרתך!

 

(מכניס את מכתבו של אסף כלשונו:)

שלום. קוראים לי אסף כהן, אני בן 18 ובדיוק מתחיל ללמוד באוניברסיטה (עתודה).
קודם כל רציתי להגיד לך שהאתר שלך הוא פשוט מדהים. באמת מרגישים שבניגוד לכל יתר האתרים בארץ כל מילה בהופס נכתבת מתוך תשוקה ואהבה לספורט בכלל ולנבא בפרט. אני אמנם לא מגיב אבל קורא קבוע.
בין סיום התיכון לאוניברסיטה חיפשתי משהו לעשות כדי לשפר את יכולותיי בתור מתכנת והחלטתי לעבוד על אפליקציה לחובבי הנבא. האפליקציה היא בעצם שעון מעורר למשחקי נבא עם תנאים. מה זה אומר? במקום לכוון שעון למחצית, לקום ולגלות שכבר 30 הפרש, המשתמש יכול להגדיר תנאים שרק אם יתקיימו האפליקציה תעיר אותו. לדוגמא: תעיר אותי רק אם המשחק בין הדקה השלישית ברבע השלישי לדקה השמינית ברבע הרביעי וההפרש קטן מעשר.
כתבתי עליה גם כמה פסקאות:
אין אוהד nba שלא מכיר את התחושה. בין אם זה משחק של הקבוצה האהודה שלך ובין אם זה משחק העונה בין ברוקלין לאטלנטה, יש משחקים שפשוט אסור לפספס.
אז השלמת כבר עם אובדן שעות השינה והיום שלך וכיוונת שעון למחצית השנייה (כי יש גבול לכמה שעות שינה אפשר לאבד ובכל מקרה המתח האמיתי מתחיל רק מהרבע השלישי).
קמת באמצע הלילה, גמור מעייפות אבל מלא התרגשות לקראת המשחק, שמת לעצמך משהו במיקרו ופתחת טלוויזיה. הפרסומות נגמרות, מתחילה המחצית ואתה מבין שהמשחק (כמו המצב רוח שלך) מזמן בגארבג' טיים ולך תחזור לישון עכשיו.
אז מה הפיתרון? בעזרת NBAlarm תוכל להגדיר תנאים להתראות למשחק. רוצה לקום רק אם ההפרש קטן מ-10 שלוש דקות לסיום? נמאס לך לקום לראות משחקים שלמים בלי שהקבוצה שלך עולה ליתרון אפילו פעם אחת?
עם NBAlarm כל זה אפשרי.
בשביל שאוכל לשחרר את האפליקציה בגרסה יציבה אני חייב משתמשים שישתמשו בה ויוודאו שהיא עובדת ולכן הייתי מאוד שמח אם תכניס את הקישור אליה ואת ההערות למטה לאחד המעורבים שלך. רק כדי להבהיר אין לי שום רווח מהאפליקציה. היא חינמית לחלוטין ונקייה מפרסומות וכל המטרה שלה היא לשרת את קהילת האוהדים בארץ ובעולם.
שם האפליקציה (ניתן למצוא בגוגל פליי): NBAlarm
כתובת המייל שלי: assafcoco11@gmail.com
מספר הערות:
1. כרגע המכשיר חייב להיות מחובר למטען בזמן פעולת האפליקציה. אם המכשיר לא בטעינה ונמצא ללא שימוש למשך זמן מסויים הוא נכנס למצב שינה מה שמנטרל את האפליקציה.
2. אם האפליקציה קורסת, משהו לא עובד טוב או שסתם יש לכם רעיונות לשיפור אשמח מאוד אם תכתבו לי כדי שאוכל לתקן/לשפר.
3. אם עובד לכם אשמח שתכתבו לי את דגם המכשיר כדי שאדע על איזה מכשירים היא עובדת. בינתיים בדקתי אותה על גלקסי 8 פלוס וגלקסי 7 והיא עבדה מצויין.

4. מציע להירגע לפני שהופכים את הרביעייה הזאת לסופר-כוכבים (כי הם במקרה הטוב שחקנים טובים, לא יותר)

1) ניק סטאוסקאס, פורטלנד

 

 

קלע 16 וכולם – כולל אני כי נדלקתי על החברה שלו, היי, ארוסתו! – מתלהבים. מה זה 16? חצי ממה שקלע דמיאן? כמה קלעו באותו יום בסביבות 30? היי, כ-ו-ל-ו אולי פורטלנד מצאו אופציה שלישית לזריקה. ביג דיל באורגון. אל תשכחו: קבוצה רביעית בחמש עונות. קלעי טוב ללא שמירה. לא מסוגל להשתחרר משמירה!

2) גרט טמפל, ממפיס

 


צאו במחולות! קלע 5 מ-5- הראשונות. בן ה-32 הזה מממפיס קלע 5 מ-6 מה-3 ל-30 חיצים נגד ההאוקס. סיים 10 מ-11. בממפיס כתבו "NEW SPLASH BROTHER!

3) סדי אוסמן, קליבלנד

כבר מכנים אותו בקליבלנד "לברון מס' 2".  עם 17 נק' ו-10 ריבאונדים? ככה זה כשמחפשים גיבור בנרות.

4) כריס לברט, נטס

 

אולי ה-LEGIT ביותר מכול הארבעה. 26 מ-40 בשלושה משחקים ל-64%?? זה כבר "צירוף" של משחקים. ללא ספק המפתיע ביותר בנטס וההפתעה היא כבר מהעונה שעברה אז אולי הגיע הזמן להכיר בו כ'אמיתי'.

5. עוד אחד שצריכים לחכות איתו

רק קלע 35 וכבר יוצאים עם חגיגות T-SHIRT ביוטיוב:

 

6. קיירי: היו לי מחשבות רציניות בקשר לחזור הביתה!

והיכן זה 'הביתה'?

קליבלנד?

בוסטון?

סן פרנסיסקו?

כמובן שכל בר בירב (אומרים ככה?) יודע: העיר הגדולה.

פרנק איסולה מה'פוסט' כותב שעם כל הרצון של קיירי, שלו (של פרנק), ושל כל אוהדי הכדורסל של התפוח הגדול המתבוססים בביצת המיונז כבר 45 שנה שהוא יחזור הביתה, הסיכויים לכך אפסיים. בואו נגיד שואפים לאפס כי היו דברים מעולם.

לא צריכים להיות בוגרי הארווארד או M.I.T לדעת ש-א) טייטום יהיה עדיין חתום בקבוצה ביולי, ו-ב) דני איננג' לא יעביר את קיירי אף פעם. ז"א כמעט אף פעם.

מה שקרה בעולם הכדורסל הקטן שלנו הוא ששבוע אחרי שקיירי הכריז קבל עם ועדה בחוצות דאונטאון בוסטון ש"אין לו (חי) כל תכניות לעזוב את הסלטיקס", הוא הכריז ש"יש לי STRONG FEELINGS" לגבי "האפשרות להיות שחקן בעיר ילדותי והעיר שאני מחשיב כ'עירי'". אגב, הוא גדל מעבר לנהר בניו ג'רסי ולא במנהטן, אבל מה זה נהר קטן בינך לביני?

הדקדוק שלו קצת דפוק. הוא התבלבל בין "יש לי" ו-"היו לי".

מה שהוא אמר מילה במילה היה:

“I mean, every team was under consideration, but obviously New York held a special place for me,” Irving said following the Celtics’ 103-101 win over the Knicks. “Just being from (New) Jersey and, obviously, envisioning myself as a free agent and ultimately taking a meeting and playing for (Knicks head coach David Fizdale) and a great young core that they have here. Thinking about playing with (Kristaps Porzingis). That was a big thing before I made my decision just to…plan on re-signing back with Boston.”

תראו. מותר לבנאדם לשנות את דעתו. הוא גם שינה את דעתו בקשר לעולם השטוח.

אם הניקס מוכנים למכור את PENN STATION ו-LONG ISLAND RAILROAD על מנת להביא את דוראנט ואותו ולהופיע עם ה-DREAM LINEUP של פרוז'ינגיס וקווין דוראנט, וקיירי מאחור, אני מניח שזה אפשרי. הכל אפשרי. אין גבול למה שמס המותרות יכול להגיע, ואם ג'יימס דולן מוכן לשלם, הכל אפשרי תיאורטית.

אבל זה לא יקרה, אז מוטב לדובי ועוד כמה אוהדי ניקס באתר להירגע ולהתרכז בצעירי הקבוצה כי קיירי אירוינג AIN'T COMING!

מצד שני…

אם דני איינג' מחליט ביולי שהוא לא מוכן לשלם לקיירי אירוינג מם, קוף, וסמך, הניקס תשלם בשמחה.

7. האם גורלו של קווין לאב מחוץ לקליבלנד חתום?

 

 

אולי לא חתום, אבל לפי טים בוטמפס – אחד האמינים ביותר בביזנס – גורלו סגור (https://www.washingtonpost.com/sports/2018/10/22/five-takeaways-nbas-opening-week/?noredirect=on&utm_term=.5dcbf6165829)..

הקאבס קיוו להמשיך להיות קונטנדרים ללא לברון, אבל ההתחלה של 3-0 הכניסה אותם למציאות המרה: אמנם קווין לאב עשה מעל ומעבר והיה אחת מהנקודות הבהירות בהתחלה המפגרת של הקאבס (הוא עצמו עם 20.7 נק' ו-14.3 ריב', הקומבינציה המובילה בליגה), ברור לחלונות הגבוהים שקווין הוא לא לברון ואין לו מה שצריך כדי לסחוב קבוצה על הגב.

אולי עדיף להביא במקומו 3 שחקנים טובים+ ז"א, במקום אחד שהוא בין 8+ ל-9-, להביא שני 7+ ו-7 אחד צעירים, וקבוצה המתעתדת לגבור על הווריורס כגון הרוקטס, או הסלטיקס, תהיינה מוכנות לטרייד כזה.

כולם יודעים שהוא בן 30 וכולם יודעים שהוא חתום על 120 מיליון ל-4 שנים, אבל כשאליפות קורצת כנראה שתהיינה קונות. היי, דטרויט עשתה משהו דומה לחלוטין עם בלייק גריפין. Until late January, and the Cavs could be well out of the postseason race by then.

8. האם היה זה ניסיון, או דרך חדשה?

מי שחזה בשבת במשחק דטרויט, ראה שהמאמן דוויין קייסי עלה לראשונה עם רג'י ג'קסון ואיש סמית'. מי לא עלה בחמישייה? לוק קנארד!

למאמן דטרויט ישנה רוטציה עמוסה ולדעתי היה זה רק ניסיון במקום החלטה סופית. היי, זה רק משחק שלישי וזה הזמן לניסיונות.

9. לא מבין למה פיניקס נתנה ושיקגו לקחה

(שקיל הריסון – גארד, מגן נהדר!)

לשיקגו ישנם פוינט גארדים למכביר ולפיניקס אין מספיק. אין בכלל? טוב, לא אלך עד שם אבל יש לה חוסר בואו נאמר.

אז למה למען השם פיניקס שלחה את הפוינט גארד שקיל הריסון לשיקגו ולמה שיקגו קיבלה אותו? בקשר לפיניקס אתן לעידו ולגיא לענות. בקשר לשיקגו אולי גיא א. יענה:

כריס דאן חוזר הלילה לשחק ולפתוח בחמישייה כפוינט גארד. בנוסף לדאן יש להם את טיילר יוליס (אף הוא מפיניקס סאנס לשעבר), את קמרון פיין, וריאן ארכידיאקונו.

10. קייל קווין – החתמה טובה לפייסרס!

(קייל קווין – גבוה, חזק, מסה כבירה, בן 28)

סקוט אגנס כותב באתלטיק (https://theathletic.com/602835/2018/10/21/five-observations-from-the-pacers-132-112-win-over-the-nets/) שההחתמה של הפייסרס של השחקן החופשי קייל קווין כבר החזירה דיבידנדים כשהוא השתלב מצויין עם דומנטס סבוניס, ותרם כבר במשחקו הראשון 16 נק', 8 קרשים, ו-2 חסימות.

11. תראו מה מצאתי? ג'יני באס מ-2012. אז מה? משנים דעתנו בקשר ללייקרס? (אולי אם היתה מורידה את הכדורים ואז ההחלטה היתה יותר – איך אומרים? – וולידית!)

12. מה? בוסטון הפסידה למג'יק? כן! ווצ'יציק עם 24 ו-12 קרשים

ואייזיק עם פיידאוויי ג'אמפ!

 

13. מה זה? המערב כבר מראה את עליונותו?

 באטלר עובד על אינדיאנה:

 

 

14. אותה גברת בשינוי (קטן) של אדרת

בלדסו מגיש לגריק פריק לעוד סל

לילה טוב!

מנחם לס

בעל האתר, העורך הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 31 תגובות

 1. בהצלחה מנחם!

 2. אני אכן אענה. לא הלילה כי מאוחר ואני קצת חולה אבל אשתדל להתייחס לעניין בסיקור הראשון שלי העונה שיקרה, בעזרת השם ומחלקת המדיה של הבולס, שבוע הבא.

 3. לדוק בהצלחה.
  המדור יחסר לי כל בוקר.
  ובענין אחר איך מאייתים את שמו של שחקן דאלאס, דונציץ , דונקיץ
  הסיומת cic מאוד מבלבלת.

  1. דונצ'יץ'

 4. מעניין,איזה גאווה של משפחה,נסיעה טובה ובטוחה!

 5. אחלה מעורב מנחם
  מחכים בקוצר רוח 🙂

 6. אני אוהב את הכתיבה שלך על המשפחה – זה מעיד הרבה על אופי וסדר עדיפויות, וחושף הרבה גאוה ואהבה אותנטית.
  מקוה שתהנה ותתרגש מהביקור בארץ.

 7. וואו איזה מעורב, תודה רבה מנחם תהנה בארץ ובחופש. אם קליבלנד מנסה להיפטר מלאב, למה לא ללייקרס בעצם?

  1. הלייקרס לאצ ריכים חור בהגנה למרות שלאב עם השלשות שלו יכול לעזור מהספסל.

 8. מעורב מצויין. תודה רבה על השיתוף של האפליקציה

 9. סנטר הגנתי ברמה של דרומונד יכול להפוך את הלייקרס למועמדת רצינית.

  אבל קודם כל צריך לפטר את וולטון…

  1. פיטרת את וולטון ואת מי תביא? מי ירצה לבוא להיות עוזר מאמן של לברון? טיירון לו? קאט זה בולשיט!

 10. תודה מנחם. סטאוסקאס לא כוכב אלא סטרייק שוטר – יכול לשים 20 כשהוא טוב ואז להעלם לעשרה משחקים. פורטלנד מתאימה לו יחסית. עוסמאן כ"לברון הבא" זאת בעיקר בדיחה של קליבלנד למרות שהוא בעונה ממש סבבה.

 11. מעורב משובח מנחם

 12. יופי של משפחה מנחם , תהנו בישראל . חבל שלא אוכל להגיע למפגשים.

 13. רץ מעולה בוואן פלוס 6

 14. אני לא אוהב במיוחד את הלייקרס אבל פינה חמה לבנות משפחת באס תמיד היתה לי

 15. מעורב מעולה, כמו תמיד כשאתה מגיע לנושאים האישיים.
  תהנה בארץ, מהמשפחה ובכלל מכל מה שיש

 16. אפרופו אפליקציה – יש משהו דומה שאני משתמש והיא די טובה (אולי ברזולוציה פחות טובה ממה שהבחור פה פיתח – לא השוויתי).
  נקראית Sports Alerts – NBA edition
  https://play.google.com/store/apps/details?id=lunosoftware.nbascores&hl=en_US

  נותן התראה על משחק צמוד (פחות מ5נ' בכמה דקות האחרונות), התראה על תחילת משחק ורבעים – והכל בזמן מקומי..

  1. באפליקציה שלי התנאים הרבה יותר גמישים ומאפשרים גם טווח של זמנים. בינינו אם ההפרש היה קטן מעשר לא היית רוצה לקום? ואם אני בכלל רוצה לקבוע את התנאי לזמן אחר ולא רק לדקה השביעית ברבע האחרון(לדוגמא לכל המחצית השנייה)?

 17. תודה רבה מנחם, תהנה מהמשפוחה.

 18. ווצ׳יציק 😂
  עשית לי את היום מנחם

 19. קראתי בעיון כל תגובה.
  תודה לכולם.
  לטס גן רד סוקס!

 20. למנחם!!!
  אני בניו יורק עוד שבועיים, אשמח אם תוכל להסביר לי איך אני מברר אם וכמה כרטיסים יש(כמובן שבאותו יום), אני לא רוצה להוציא יותר מכמה עשרות דולרים לכרטיס.

  ממש נהנה לקרוא את מעורבים שלך.

  1. לך ל-ESPN ואז ל"-NBA" ותסתכל על SCHEDULE ולכל יום, לכל משחק, כתוב כמה כרטיסים נשארו באיזה מחיר

   1. תודה!!

 21. לגבי האפליקציה –
  קודם כל אחלה רעיון! סחטיין!
  אוריד בקרוב לנסות…
  מעבר לזה, אין בעיה לשמור את הסרוויס בחיים גם אם הטלפון לא במטען (בהנחה והיא נייטיב).
  והכי חשוב, תרגיש חופשי לפנות אליי לכל עזרה שהיא – מרמת הקוד ועד לרמת המוצר – אני איש פיתוח ובעברי senior Android developer.
  אשמח לעזור – בטח כשמדובר באפליקציה חינמית שבאה מאהבה…
  בהצלחה!

  1. וואו תודה רבה כתבתי לך

 22. תודה מנחם
  נתראה בקרוב !

 23. היי, היכן אני יכול למצוא את המייל של מנחם?

  יש לי משהו שיכול לעניין אותו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט