פריוויו סקרמנטו קינגס 2018-19 / עמית טבול

 

ברוכים הבאים לעוד פריוויו מדכא של סקרמנטו קינגס, הפעם לעונת 2018-19.

נתחיל בסיפור קטן. לפני 20 ומשהו שנה למדתי בתיכון. היה לנו מורה רוסי אגדי שלימד אותנו אנגלית. הבן אדם לא החסיר אף שיעור. ממש קארל מלון של המורים. פעם אחת הגענו לאסיפת הורים. אחד מהחבר'ה שלמד שנה מעלינו הגיע עם אמא שלו, שרצתה לדעת מה מצבו של בנה במקצוע החשוב מכולם ואז ענה לה המורה עם מבטא רוסי כבד במשפט שנשאר חקוק בזכרוננו עד היום:

"תראי, זה לא שהוא לא רוצה, הוא לא יכול!"

עונה לו האמא המודאגת: "סליחה אדוני, התבלבלת.. הוא יכול אבל לא רוצה, נכון?"

"לא לא! הוא באמת רוצה אבל לא יכול! אין כלום במוח!".

איזה דיכאון לשמוע דבר כזה… מילא אם הילד זרקן עם פוטנציאל. אבל חרשן בלי טיפת פוטנציאל? נשמע ממש כמו סקרמנטו קינגס.

אם עד לפני שנתיים לקבוצה היה פוטנציאל (בוגי, גיי, קוליסון, רונדו, כספי משופר ועוד) שלא מומש עקב בעיות מנטליות וזרקנות אין קץ, הרי שעכשיו זה נראה יותר כמו חוסר יכולת. הקבוצה פשוט לא ברמה המתאימה לליגה הזו. בשנתיים האחרונות כל השחקנים הטובים עזבו בטריידים או פשוט דילגו הלאה, ועכשיו הקינגס נראים כמו חממה להתפתחות כישרונות צעירים. הבעיה שהזמן מתקתק ובינתיים מונה כישלונות ההעפלה לפלייאוף כבר עומד על 13 שנה ללא פלייאוף, שיא ליגה לקבוצה פעילה. אפילו מינסוטה עשתה את זה שנה שעברה ועפה בסיבוב ראשון מול הארדן ושות'.

סקרמנטו שקועה בתחתית של התחתית ורואה קבוצות כמו לייקרס, דאלאס ופיניקס עוקפות אותה בסיבוב. בקונפרנס המערבי רק ממפיס נמצאת ברמה של סקרמנטו. כל השאר הרחק מקדימה. בצד המזרחי אפשר למצוא את אטלנטה והניקס. ארבע הקבוצות הללו פשוט לא בענף (לא ציינתי את ברוקלין כי לדעתי הנטס יותר טובים והם גם נבנים נכון קדימה). היי, אבל לפחות יש לניקס את מנהטן, להוקס את CNN ולגריזליס פאבים עם מוזיקה של אלביס.

אולם – Golden 1 Center, המכיל 17,500 מקומות. ממוצע הצופים במשחקי הבית לעונת 2017-18 היה 17,555 (100.3% נוכחות)

מאמן: דייב ייגר, עונה שלישית בסקרמנטו.

אהלן וסהלן:

מרווין באגלי, בן (האובד) מקלמור שחזר מממפיס, יוגי פרל, נמניה בייליצה.

נתראה בשמחות:

ג'ורג' היל, ווינס קרטר, גארט טמפל, גיורגיו פאפאיאניס.

נשארו:

דיארון פוקס, רנדולף, באדי הילד, בוגדן בוגדנוביץ', קולי-שטיין, סקאל לביסייר, קוסטה קופוס, גיורגיו פאפאיאניס, שאמפרט, ג'סטין ג'קסון, פרנק מייסון השלישי.

מה היה לנו שנה שעברה?

היה לנו את האחד והיחיד והאוהד מס' 1 של סקרמנטו – זיו, שהתנדב לראיון ושדרג את הפריוויו הקודם. האופטימיות שלו לא עזרה לקבוצה והיא סיימה עם מאזן סקרמנטואי טיפוסי של 55-27 ומקום 12 במערב, קצת לפני דאלאס של עידן טרום דונצ'יץ', ממפיס שמשלמת מיליון דולר לדקת משחק של פארסונס וקונלי, ופיניקס של עידן פרה-אייטון.

אף אחד לא ציפה שסקרמנטו יעפילו לפלייאוף. המטרה של הקבוצה הייתה לתת לצעירים להשתפשף בליגה של הגדולים, לצבור בחירות דראפט ולהתקדם. ג'ורג' היל הגיע כדי לשמש מנטור לרוקי דיארון פוקס, קרטר וזיבו הוחתמו כדי לתרום מניסיונם העשיר.

הקבוצה הפסידה בסיטונאות מבלי שאחד מהצעירים תופס פיקוד על עדר העוללים. בגזרת הדראפט, סקרמנטו קיבלה את הבחירה השניה שהפכה ל- PF מרווין באגלי השלישי, אחד השחקנים היותר שלמים ומוכנים לליגה (17% מה- GM'ס הימרו שיזכה בבחירה לרוקי השנה).

בהתקפה הקינגס היו במקום 29, בהגנה מקום 28, המלצות צפיה בליג פאס – מקום 30 ואחרון, קצב משחק – מקום 30 ואחרון. ככה זה כשהקלע המוביל שלך הוא PF חטיאר בן 37 שבקושי מגרד 14 נק' למשחק.

הקבוצה קלעה לא רע מחוץ לקשת: 37.5%, אבל משחק הפנים שלה לקה בחסר למרות ואולי בגלל אינפלציית גבוהים שדוהרת בקצב של האינפלציה בישראל בשנות ה-80.

להלן מספר רגעי נחת משנה שעברה. לא היו הרבה כאלה… (דובי, נא לדלג על מספר 9)

בקיץ האחרון סקרמנטו הציעה לזאק לווין 20 מיליון דולר לעונה, שיקגו השוותה את ההצעה וזכריה המעופף (לשעבר) החליט להישאר בעיר הרוחות.

זאק לווין בקינגס. לא יקרה

אז מה עושים עכשיו?

בקיץ האחרון סקרמנטו בחרה את מרווין באגלי, שחקן שאמור להשפיע כאן ועכשיו. אני צופה לו מקום קבוע בחמישיה ולפחות 8-17 בנקודות וריבאונדים.

כדאי לציין פה שלסקרמנטו אין בחירת דראפט בסוף השנה הנוכחית, זכר לטרייד שביצעה בעבר, כך שאין לה שום עניין להיכנס לטאנקינג.

לסקרמנטו לא מעט שחקנים צעירים שמתחילים את עונתם השניה בליגה של הגדולים.

הארי גיילס, PF מוכשר מאוד, ישב כל העונה שעברה על הספסל בגלל פציעות. יש לו את כל הכישרון כדי להצליח. השנה הוא בריא וצפוי לקבל נתח דקות משמעותי לאחר שהוכיח את עצמו בליגת הקיץ.

דיארון פוקס אמור להשתלט סופית על עמדת הרכז לאחר עזיבתו של ג'ורג' היל. הקבוצה חייבת לשחק מהר יותר ולנצל את מהירותו של פוקס.

בוגדנוביץ' היווה את אחת מנקודות האור הבודדות לעונת 2017-18. אם ימשיך להשתפר מצבה של הקבוצה יהיה טוב יחסית. כרגע הוא פצוע לאחר שעבר שני ניתוחים בברך.

פרנק מייסון השלישי הפתיע עם יכולת טובה שנה שעברה אבל נפצע. מצופה ממנו להיכנס למשבצת הרכז המחליף הקבוע של פוקס.

ג'סטין ג'קסון קיבל לא מעט דקות בעמדה 3 אבל לא השפיע יותר מדי. יש לקבוצה חור די רציני בעמדה הזו. אולי זו הסיבה שהביאו את בייליצה.

בנוסף לרוקיז משנה שעברה, באדי הילד התבגר בעוד שנה וצפוי לקחת יותר זריקות, בעיקר כשבוגדנוביץ' ישב בחוץ עקב פציעה. גם לביסייר וקולי-שטיין צפויים להתקדם.

הקינגס חייבים לעשות סדר במצבת הגבוהים שלהם: באגלי, קופוס, רנדולף, לביסייר, קולי-שטיין, גיילס… איזה ברדק! וזה עוד כשאני מחשיב את קולי-שטיין כשחקן אחד.

סקרמנטו קבוצה צעירה מאוד שנמצאת בעיצומו של תהליך בניה. זה טוב ונחמד אבל ממש לא מספיק לליגה של הגדולים. חייבים 2-3 שחקנים שיובילו את הקבוצה. נראה שבקצב הזה גם עוד 20 שנה הם לא יגיעו לפלייאוף.

מרווין באגלי השלישי. האם ממנו תבוא הישועה?

 

ועכשיו נעבור לתחזית

תרחיש אופטימי:

דיארון פוקס מפרפר את רכזי העילית של הליגה, רושם 17 נק' ו-8 אס' עם יחס אסיסטים-איבודים אסימפטוטי. גיילס מתפוצץ על המגרש ומתגלה כפרוספקט עתידי. ביחד עם באגלי הם מרכיבים מגדלי תאומים איכותיים שהגיל המשותף שלהם לא עולה בהרבה על זה של רנדולף, שבעצמו מוטרד עם לביסייר תמורת נוקס. האחרון נכנס בצורה מושלמת לעמדה 3. באדי הילד קולע בלי הכרה, בוגדי חוזר לעניינים, הקבוצה נראית טוב אבל זה לא מספיק להם לפלייאוף והם מסיימים במקום העשירי והלא מכובד.

תרחיש פסימי:

פוקס עושה מה שבא לו על המגרש, שישיית הגבוהים משוועת לדקות משחק – מה שגורם לסכסוכים בחדר ההלבשה, אף שחקן לא מתקדם, הקבוצה מסיימת במקום האחרון וחצי סגל נודד לאירופה (כי מסקרמנטו אין לאן לרדת).

תרחיש ריאלי:

גם השנה לסקרמנטו אין מה למכור. מקום 14 בקונפרנס, לא הרבה לפני ממפיס.

עמית טבול

אבא במשרה מלאה, רואה חשבון, שופט כדורסל, גיטריסט ובשעות הפנאי (שאין לי) זורק מלא שלשות :)

לפוסט הזה יש 101 תגובות

 1. הפרנצ'ייז המביש של הליגה.
  לפרק ולהחזיר את הסופרסוניקס לסיאטל.

 2. אני הולך על הריאלי בתקווה שיסיימו 2 או 3 מלמטה.

 3. בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום

 4. אחלה פריוויו. בנו סגל מזעזע עם יותר מדי גבוהים בלי קליעה ומעט מדי מכל השאר. אני מקווה שפוקס והילד יפתחו ביחד, שבאגלי יקבל דקות ושנראה מה ג'יילס שווה. טרייד על שחקן כנף טוב תמורת גבוה יכול להוסיף להם המון. אחרונים במערב לדעתי

  1. יהיה פייט רציני עם ממפיס. מה שמדכא אצלם היא העובדה שגם אם כולם יתקדמו יפה הם עדיין לא יהיו קרובים לפלייאוף. באסה רציני

 5. אחלה פריוויו.

  איך דובי אמר בפריוויו של הניקס יש כמה דרגות של זבל. הקינגס הם הכי למטה, המיץ של הזבל שדולף מהשקית.

  באגלי יהיה פלופ גדול ביחס לבחירה שלו, הוא לא שחקן סופרסטאר וגם לא אולסטאר ובטח לא בקבוצה כ"כ פח.

  הבנתי שכל הבחירות שלה עוברת הנה לפילי/בוסטון אז אין להם גם יכולת לטנקינג.

  מקום אחרון בליגה בתחרות מאד צמודה עם ההוקס אבל האזור המערבי יכריע אותם. בחירה 1 בדראפט ואר ג'יי בארט מגיע לפילי.

 6. לונזו בול קיבל 23 דק היום קיצר כשיר לפתיחת העונה. גו לאבר גו

  1. כן ראיתי
   שמעון בקשה אישית, תראה בבקשה אם אני חסום באתר להעלות לינקים.
   התגובות הרגילות שלי לא נחסמות אבל כשאני מנסה להעלות תגובה עם מלל ולינק כלשהו בין אם זה למשחק ישיר, כל התגובה נחסמת בעוד שתגובות דומות של אפלטון וסמיילי לא נחסמות.
   תודה
   אגב, הבקשה הזו פתוחה גם לשאר מפעילי האתר, מידן, כבוד הרב, רועי גיא ושות….

   1. אין לי מושג איך בודקים את זה.

    דבר עם מנחם/מולי/מידן נראה לי.

   2. אתה לא חסום. כל תגובה עם יותר מ-2 לינקים מסומנת כחשודה לספאם על ידי מערכת זיהוי התגובות שלנו ולוקח זמן לאשר ידנית. יש לא מעט תגובות ספאם שמנוטרות באופן אוטומטי, יכול להיות שיש כאלה שבטעות גם מסומנות, אבל אתה מוזמן להעלות לינקים כאוות נפשך.

    1. רועי

     בסך הכל ניסיתי לשים לינק למחצית השנייה במשחק של לייקרס מול ג"ס וזו לא פעם ראשונה או שנייה שזה קורה. היות שאפלטון וסמיילי דואגים פה בדרך כלל ללינקים נראה שהאתר לא מקבל לינקים ממני (כל סוג של לינק) לא מהלפטופ בבית, לא מהנייד ולא מהמחשב בעבודה.

     1. כרגע אין שום תגובה שלך שממתינה לאישור (או כזו שמסווגת כספאם).
      האתר מקבל לינקים ממך, ראה:
      http://www.hoops.co.il/?p=136903
      (תגובה 9)
      אולי תנסה לתאר מה עשית ומה הייתה התוצאה.

     2. לא, טעיתי. התגובות שלך עם הלינקים לווריורס לייקרס סווגו ישירות כספאם. לא יודע להגיד מה הסיבה. אבל כדאי לבדוק.

 7. תערובת של ניהול גרוע וחוסר מזל. ולחשוב איזו קבוצה אדירה ויפה הם היו פעם. יוחזר אדלמן לאלתר.

  אוף טופיק – טקס וינטר מת.

 8. האמת?
  אין לי איך להסביר את הקינגס.
  למה הם בחרו בבאגלי, כאשר על הלוח יש את דונצ'יץ',
  אני פשוט לא מבין.

  אם נודה באמת, "פשוט לא מבין" זה תיאור די מדויק של ההיכרות שלי עם שחקני המכללות. יכול להיות שדיוואץ' קוסם גם בתפקידו הניהולי, והוא צודק –
  באגלי יהיה השחקן מס' 1 מהדראפט האחרון (כפי שסקרמנטו טוענים חדשות לבקרים).

  אבל –

  מהמעט שיצא לי לראות אותו,
  הוא בחירה טופ 10 בדאפט איכותי שכזה. לא בחירה 2.
  לא כאשר יש את דונצ'יץ' על הלוח, לא כאשר יש את יאנג
  (ה-2 הרשימו הרבה יותר עד כה).

  אני מקווה בשביל זיו (תותח. כיף שיש לנו באתר אוהדים מסוגו) שאני אוכיח את עצמי כ-"שלול הבנה", ושבאגלי יהיה כל מה שהקינגס מפללים שהוא יהיה.

  סביר יותר להניח, שהתקוות של ה-GMים שמחזיקים בבחירה של הקינגס, הן אלו שיתממשו, ושהקינגס "יעשו ברוקלין", ויחזקו קונטנדרית בדראפט הקרוב.

  תודה, עמית. מים מהסלע (או בהשאלה – ציון טוב מהחרשן הטיפש…), הפוסט הזה.

  1. בדיוק לגבי באגלי. רובנו אמרנו את זה גם ערב הדראפט. אגב לדונציץ יש מזל ענק שהדבילים האלו לא בחרו בו, צריך לומר הגומל.

   הוא בחיים לא יהיה השחקן הכי טוב מהדראפט הזה וגם לא השני או קרוב לזה. הוא מה שאתה רואה ובמערכת חרא כמו של הקינגס לא נראה לי שגם ישתפר, הוא הרבה פחות מוכשר מקאזינס ובוגי כשל שם.

   אייטון יהיה רמה בפני עצמו ואז היתר.

   1. הילדים עוד לא שיחקו דקה אחת ב-NBA.

    אישית, אני למדתי להימנע מלחרוץ גזר דין גם אחרי עונה ב-NBA (אחרי לא מעט שטויות שכתבתי בעבר).

    מי מאתנו ראה את מיצ'ל מגיע?

  2. כי הם האמינו בפוקס שלדעתם אולי מתאים יותר לליגה ולכן לקחו גבוה מוכשר עם פוטנציאל

   1. ייתכן שפוקס עוד לא אמר את המילה האחרונה. נדע בשנתיים הקרובות.

  3. +100

  4. +23 . כל מילה

 9. בוגדן בוגדנוביץ' הוא קרוב משפחה של גרשון גרושובסקי ?
  (הייתי חייב… עבור זקני האתר 🙂 )
  האמת שמעבר לסיאטל פתאום לא נשמע כ"כ גרוע… זה אפילו די קרוב.
  שיחקת אותה במקום 10 האופטימי. שועשעתי

  1. מגרושיך הראשונים???
   🙂

  2. אז היא מוזמנת לחתונה?
   גרושתי הגרושה מגירושיי השניים..

  3. קפלנוביץ'
   אבל הוא מעכו
   זה כמעט…

   1. 🙂
    אח גדול שיש עדיין שזוכרים את השגגים. למישהו יש ספר הזהב למכירה?

 10. איפה מנחם הגדול?

  לברון משפיל את הקאפקייק והילד שלו ואנחנו מקבלים כתבה על הקבוצה הגרועה בליגה.

  1. משפיל? נראה במהלך העונה איפה שזה נחשב מי ישפיל את מי. אגב לברון שיחק רק 18 דק.

  2. ק-ד-ם ע-ו-נ-ה

   1. גם בקדם עונה אפשר לראות
    שהנוכחות של לברון לבדו הופכת קבוצת פח כמו הלייקרס לזהב.

    1. ראית את המשחק הבוקר?
     אינגרם וקוזמה ממשיכים משנה שעברה ובגרף עלייה לדעתי.
     לונזו היה מצויין כלא היה על הקו.

    1. לונזו היה בסדר גמור היום. אבל נראה שלא עבד בקיץ על בעיית הקליעה שלו מהקו…..

     1. אני צחקתי, לא באמת ראיתי.

      הדבר היחיד שמעניין במשחקי הכנה זה רוקים חדשים.

     2. לונזו ישפר קליעה שבן סימונס ישפר אותה. עכשיו ששניהם חברים בתאגיד אולי הוא יסדר להם אימונים נורמלים?

      ועכשיו לשאלת הסקר הגדול

      מי מנצח בחיובים סימונס או בול?

     3. שמעון
      מאיפה אתה יודע? היה צריך לעבוד על זה בקיץ. במקום זה שחקנים התאמנו ב האקינג על בול….

  1. את מי זה מעניין?

   לברון דפק ביטר מהחצי וגם אובר אנדר על כל ההגנה של הסטאטס.

   1. זה לונזו לא לברון. איך שלונזו חזר הגאונות שלו הביאה את הנצחון. גאון של פעם בדור

  2. הרגע הזה, שאתה מפסיד לאטלנטה (פריקינג אטלנטה!!!), ומבין שזו תהיה עונה קשה…. לא פרייסלס בכלל.

   1. הרגע הזה שאתה רואה איך ההוקס שמחים ממשחק הכנה כמו משחק אליפות ואתה יודע שלא יהיו להם הרבה רגעים כאלו בעונה האמיתית.

    1. לגמרי.
     אחרי הסל של יאנג רואים את האוהדים שלהם משתוללים משמחה משל היו חברי מרכז הליכוד לאחר פרסום תוצאות הבחירות.

 11. תודה על הפריוויו.
  זה בטוח לא פשוט לאהוד קבוצה שמשנה לשנה רק מתרחקת יותר מהיעד של לחזור להיות קבוצה נורמאלית..
  פילי הסריחו את הפארקט איזה 4 שנים, אבל לפחות הם הצהירו כוונות על כך שיש להם תוכנית של ירידה לצורך עלייה, והנה שנה שעברה הם העפילו לפלייאוף עם יתרון ביתיות, וגם השנה צןפים להם טופ 3 במזרח.
  אצל סקרמנטו קשה לראות את האור בקצה המנהרה..

  אפשר לפחות לקוות שבדומה לברוקלין של השנתיים האחרונות, שלמרות שלא היו להם בחירות דראפט הם ניסו להריץ קבוצה יחסית תחרותית, ככה גם סקרמנטו יהיו השנה. אולי יסיימו עם כמות ניצחונות מחפירה, אבל לפחות ייתנו פייט בכל משחק.

  1. מסכים. הדבר הכי טוב שיקרה השנה הוא שהקבוצה פשוט תשחק כדי לנצח. בלי חישובים ובלי מניפולציות טאנקינג.

  2. האמת שהדבר הכי טוב שיכול לקרות להם השנה זה שיפטרו סוף סוף את דיבאץ'. לא מבין איך זה עוד לא קרה.

  1. עד כמה שאני מסכים איתך, סטיבן איי מסכים זה לא טיעון.

   1. האנדרסטייטמנט של השנה…

 12. קבוצה מדכאת פחד. ממש שנה לפח, מקום 12 ומטה בלי בחירת דראפט. ועוד ויתרו על דונציץ בדראפט. וואלה מגיעה להם שנת השעיה מהליגה.

 13. הדבר הכי חשוב אצל בקינגס השנה תהיה המקום בו הם יסיימו ובחירת הדראפט שלהם שתלך כנראה לבוסטון או פילי (אינשאללה). להבנתי את באגלי בחרו כי דונציץ לא רצה להגיע לשם ואת יאנג לא צריך כי יש את פוקס ומייסון וגם על המשבצת של JJ או במבה כבר יש לקינגס עדר של שחקנים. את זיבו בטח ישלחו לקונטנדרית עד סוף העונה (ווריירס?) וגם וקופות יעשה קאמבק מטורף באא״ק או בסלוניקי. קבוצה מייאשת שאולי תחבר כמה נצחונות אחרי שבוגדנוביץ יחזור

 14. קופות=קופוס

 15. אתם עוד תראו, באגלי יגרום לכולכם לאכול את הכובע.
  לא שזה יגרום לסקינגס להגיע להישג כלשהו, אבל תרשמו לכם כבר עכשיו, באגלי יהיה ROY עם עתיד ורוד (בתקווה שבקבוצה אחרת).

  1. פעם יוצא לי קקאבס, פעם יוצא לי סקינגס, אני חושב שיש לי תת מודע מאוד אקטיבי… 🙂

 16. שנה שעברה לא הייתי אופטימי הייתי ריאלי.
  השנה אני אופטימי למרות שהמערב התחזק.
  אפשר להגיד על דיוואץ הרבה דברים וחלקם יהיו בצדק, אבל אני מבסוט מהניהול שלו.
  לקינגס יש בסיס צעיר טוב ומחוייב, מאמן שיש לי עליו הרבה ביקורת אבל בגדול הוא יודע מה הוא עושה , שלושה וטרנים שהם לא חלק מהתכנית ויש להם שווי טרייד, והמון כסף מתחת לתקרת השכר.כרגע 10 מיליון בסוף השנה קרוב ל50 מיליון.
  הקבוצה צריכה להראות כיוון חיובי כדי למשוך כשרון בשוק החופשי.

  הרוקיז:
  טעיתי ממש לגבי הארי גיילס, שנראה מעולה ועיקבי,אלה הממוצעים שלו פר 36 דקות:24.4 נקודות,10.1 ריבאונד, 3.2 אסיסטים ובלוק.
  והוא משחק הגנה ורסטילית ובוגרת וכייף לראות אותו משחק הוא מלהיב.
  באגלי לא רע אני העדפתי את דונציץ ועדיין מעדיף , אבל אין סיבה שהוא לא יהיה טוב מאד.
  וונין גבריאל- הסודני של קנטקי שלא נבחר בדראפט וקבל חוזה דו צדדי, קראתי שפוקס המליץ עליו באופן אישי. הוא שחקן של קליעה והגנה ויש לו גוף ולי הוא נראה כמו שחקן נבא לגיטימי +

  השחקנים שהקינגס הביאו בשוק החופשי הן ביליצה והן יוגי פרל נראו נהדר במשחקי ההכנה המעטים ששחקו.

  לגבי ייגר- הוא לא נותן לשחקנים הצעירים מספיק זמן לטעות ויותר מידי פריק קונטרול, ההרכב המהיר שמחייב סגנון כזה הפוך מאיך ששחק בממפיס והשנה היא שנת מבחן עבורו האם יוכל לצאת מקבעונות ולהפיק את המיטב ממה שיש לו ויש לו לא מעט.

  הפציעה של בוגדנוביץ היא הזדמנות לבאדי הילד לקחת את המושכות, הבחור מחכה לשנת פריצה ויתכן שהיא תגיע כבר השנה.

  לסכום אני מחכה לשנה הזאת מאד ומאד אופטימי וחושב שיהיה מעניין לראות את הקינגס כי יש הרבה שחקנים מלהיבים והעובדה שהבית הפסיפי התחזק מוסיפה עניין.

  1. מסכים עם לא מעט דברים שרשמת. בייליצה החתמה מאוד מעניינת. שחקן שתורם לא מעט כשמקבל דקות. יוגי פרל יוצר קצת עומס בעמדת הפוינט גארד כי יש את מייסון ופוקס. נראה אם יוכל לתפקד גם כשוטינג גארד.
   אני לא אופטימי לגבי השנתיים הקרובות אבל לאחר מכן יש מצב לשינוי כיוון.

   1. מייסון נתן ליגת קיץ רעה וזה חייב את הקינגס לבאק אף סביר לפוקס.
    מאז במשחקי ההכנה ובנבחרת האולימפית מייסון השתפר מאד ועדיין יוגי פרל לא פרץ שנה שעברה כי דווין סמית הגיע, מדובר בשחקן התקפה טוב.
    לגבי ביליצה כשהוא הגיע מטורקיה אחרי אליפות אירופה משובחת הייתי משוכנע שהוא יהיה כוכב בנבא. הנסיבות במינסוטה לא היו לטובתו ועכשיו עם המושבה הסרבית הוא יהיה בסביבה תומכת ומבינה ובמזג אוויר שיאפשר לו לשחק כדורסל.

    הקינגס הפסידו הרבה מאד משחקים צמודים שנה שעברה, ככה שגם הבגרות וגם העובדה שאין בחירת דראפט יכולים לשפר משמעותית המאזן. ההתחזקות של המערב היא הסיבה היחידה שאני לא יותר אופטימי .

 17. לא ראיתי מספיק את סקרמנטו בעונה שעברה אבל אני לא מבין למה באדי הילד לא בחמישיה או לפחות מקבל יותר דקות משחק. הוא נכנס לליגה על תקן קלעי ואת זה הוא עושה לא רע בכלל. אז למה לא לתת לו לעשות את זה יותר? זה לא שהוא צריך זמן לגדול ולהתפתח, מבחינת גיל הוא כמו בראדלי ביל.
  שיזרוק 10 שלשות למשחק ויש לך שחקן של 20+ נקודות באחוזים מצויינים.

  1. השנה הוא כנראה יהיה סטרטר גם שבוגדן יגיע ,כנראה שבוגדן יהיה הסמול והוא הסקנד.
   הוא התחיל לא משהו תשנה שנה שעברה ויש לו בעיה שכנראה עבד עליה הקיץ והיא הכדרור.
   אני מאמין שהוא הכי מוכן לפריצה מכל הסגל של הקינגס.

 18. דיווחים מהשטח טורונטו, קוואי מראה איכויות. אינטליגנצית משחק גבוהה, יכולת ייצור מהלכים, והגנה קבוצתית יפה. עוד לא אקספלוסיבי, ולא קלע באחוזים טובים.

  1. תודה נתן, באמת, לא דרכו עלינו מספיק בימים האחרונים עם הפציעות של מורי וווקר. ממש נעים לשמוע… 😉

   1. אל תתייאש, שנה עם פופ, ודרוזן הופך לג'ייסון קיד עם אתלטיות וקליעה.

 19. מקווה שאוהדי קובי מוכנים לזה. שנה אחת של הצלחה של הלייקרס, וכל מה שידברו עליו יהיה לברון, תחפשו קבוצה חדשה.
  אף אחד לא ידבר על קובי גם אם יאנוס את מלאניה טראמפ.

  1. גם בלי הצלחה ידברו אליו. אל תדאג לו. הוא לא יכול לחיות בלי להיות במרכז העניינים.

   למה אתה קורא הצלחה בדיוק? שנדע להתלהב.

   הצלחה אצלי זה מקומות 1-3 וגמר המזרח (בסגל הנוכחי לא עם אולסטארים שיאולי יגיעו בפברואר).

   מקום 4 גם יהיה נחמד ומכובד.

   מקום 5 ומטה זה די ברור וזה המינימום.

   מחוץ לפלייאוף יהיה מצחיק לראות אז בטוח ידברו עליו.

   1. ההצלחה המקסימלית מבחינתי ללברון, זה אם הוא יצליח להיות אם וי פי, וגם לגרום ללייקרס להיות גרועים. זה כמו דילמת אוהד הלייקרס, רק הפוך, אבל אני לא רואה את זה קורה.
    הצלחה ללייקרס? מקום 3-4, לעבור שתי סדרות בפלייאוף.

   2. לברון משוריין בגמר המזרח גם כשהוא במערב 🙂

    1. חחח בפברואר בסוף יטרידו את לברון לקליבלנד ויוג'ירי יזיע תוך כדי הידיעה.

 20. צריכים פשוט לשנות טיפה את הכיתוב על החולצה ל-We Suck

 21. דיווחים מאטלנטה: סטף קרי נראה בכושר, משתפר ממשחק למשחק.
  קארטר, כשהשדרן קורא לך וינסנט מתוך כבוד, כנראה שאתה זקן.

 22. בתור עונש, מיני צריכה להעביר את באטלר לשם (תמורת בחירות דראפט עתידיות).

  אני רק לא בטוח של מי העונש הזה יהיה

  1. וואלה באטלר דיק הד אמיתי אבל מה זה אומר על טאונס ו-וויגינס שהוא ניצח אותם עם ההרכב השלישי שהם עם ההרכב הראשון???

   שהם פאקן פוסיס, לא ככה?

   1. חבל זה לא צולם.
    מספרים שהוא הגיע לאימון במצב רוח קרבי, אסף את נערי הפוסטר וקרע את ההרכב הראשון תוך כדי שהוא זורק קטנות לתיבוד, לליידן, לקאט ולוויגינס ובסוף המשחקון יוצא מיד מהמגרש 'נאף סייד סטייל.

    1. ייתכן שנערי ההרכב הראשון עשו שביתה איטלקית?

   2. לא. גם אם נתעלם מהשפה.

    כשהדוד האלכוהוליסט משתכר בארוחת החג, עולה על השולחן ומתחיל לקלל את כולם ואת כל הגזעים בעולם, אתה או מרחיק אותו מיד מהמקום או נותן לו לצרוח עד שהוא נרדם כמו תינוק מגודל על השולחן, שופך על עצמו את היין. אין צורך להיכנס לוויכוחים איתו.

    1. הוא רק הוכיח כמה הם רכרוכיים ואין להם דרייב כאשר הוא משפיל אותם הם לא במוטיבציה אז מה יהיה במשחקים סדירים? וואלה נראה לי באטלר צודק לגביהם

     1. אין סיבה להיות במוטיבציה. זו השפלה רק אם הם משחקים את המשחק שלו.

     2. ייתכן. מה שבטוח שתיבס רפה הבנה מהטופ. לא יאמן שאין עדיין טרייד.

      אני במקומם מושיב אותו שנה בחוץ אם אין לי משהו נורמלי ולא בחירה 48 זה לא נורמלי.

     3. אני אסכים עם הרבה דברים שליליים שיאמרו על ת'יבס.
      גם במקרה הזה.

  1. סוף סוף אחרי כמה חודשים אני מצליח להעלות לינק לחובבי הגשש….
   הלו??? זה רדיו???
   לא נותנים לו לבנאדם לדבר….

 23. תודה רבה עמית פרוויו משובח על קבוצה פח
  תפוסת הקהל מדהימה מעניין אם זה כולל את המשחק שהאוהדים החרימו

 24. מקום אחרון בקונפרנס קל…. שנת התפתחות לצעירים… תודה על פריוויו הרבה יותר מעניין מהקבוצה עצמה.

 25. חבר'ה

  אני חושב שזו טרום העונה גם שלנו המכושפים לNBA והכנה לקראת העונה החדשה. אפלטון סמיילי ושות מתאמנים בהכנסת לינקים וגם בכתיבת תגובות הלברון הייטרים מתאמנים בכתיבת תמה ובקללות וגידופים כלפי הוד עז-ותו. עוד כמה ימים נחזור על תרוצים למה הגענו מאוחר או מוקדם מדיי לעבודה 🙂
  שתהיה עונת NBA לפנתיאון.

 26. תודה רבה.
  באגלי יהיה שחקן.
  סקרמנטו תהיה גרועה.
  ייגר מאמן נוראי.
  לא בחרו בדונציץ כי הבהיר שלא יגיע.

  1. זו סברה אחת, הסברה השניה שהם יותר גבוהים על פוקס מאשר על לוקה.

 27. תודה רבה! קבוצה שנתנה כמה נצחונות יפים העונה (כולל על OKC, שצפיתי בו). ד'ארון פוקס הוא שחקן נהדר, קלאץ', ועם עתיד מבטיח מאוד. אגב, האולם של סקרמנטו הוא ממש סיפור בפני עצמו, חדש לגמרי עם עיצוב מרהיב.

  1. סוף סוף מישהו שראה משחקים.
   תוסיף למשוואה של שנה שעברה את גיילס, באגלי ביליצה ופרל ותקבל קבוצה לא רעה וממש מענה לצפיה(גיילס!). בנוסף לא עזב אף שחקן משמעותי.

   1. מסכים לחלוטין. מאוד נהניתי לצפות בסקרמנטו שנה שעברה. כמה סלי ניצחון של פוקס פשוט הפילו אותי מהכיסא. יש לי קצת ביקורת על בוגדנוביץ בהגנה ובקשיחות באופן כללי. אבל אמשיך לצפות.

 28. תודה על פריוויו שהיה ממש אחלה לקרוא. הקבוצה הזאת עקומה בבניה שלה ולא מאוזנת . יש שם שחקנים עם הרבה כשרון מאמן טוב היה יכול לעשות שם משהו . כנראה מקום אחרון במערב השנה

 29. מלא צעירים מעניינים. אני בהחלט מעדיף לראות דינמיקה להתפתחות בקבוצה הזו מאוד קבוצה בינונית פלוס שנאבקת על הפלייאוף

 30. פריוויו מעולה עמית.
  כולכם כבר כתבתם את כל הדברים הרעים אז נשפוך טיפה אופטימיות – ג'יילס נראה כמו הדבר האמיתי, באגלי כנראה טעות אבל לא שחקן רע, ונראה שיש לקינגס סוף סוף איזשהי אישיות. הם יהיו קבוצת ראן אנד גאן עם 0 הגנה ויהיה כיף לראות משחקים שלהם (מאמין שבאדי יקבל קולות לשחקן המשתפר אם יקבל דקות העונה).

  למרות כל זה. אי אפשר להשוות לממפיס. מקום אחרון במערב

 31. התאהבתי בשיער של באגלי. זה בערך כל מה שאני יכול להגיד עליהם.
  אה, ושייגר יועיל בטובו ויפסיק להיות ת'יבודו בבקשה. נגמר ממפיס, תתחיל לאמן את מי שיש לך.

  1. לפי הפריסיזון הם הולכים לשחק מאוד מאוד מהר ולפחות יהיה כיף לצפות בהם ביום סגריר אקראי ב-5:00 בבוקר

   1. מקווה.

 32. דחוף קישור למשחק של מכבי

 33. הבעלים אידיוט
  ה GM אלכוהליסט
  המאמן נרדם באמצע המשחק
  השחקנים רוצים שהעונה תיגמר לפני שהתחילה

  נשאר רק דבר אחד לאמר , בראיין קולנג'לו יא חתיכת אפס גמור, איך הרסת את המתנה שהינקי השאיר לך יא חדל אישים , אפילו להתחתן אתה לא יודע ,לקחת את האיטלקיה היחידה בעולם שבמקום לפתוח את הפה למצוץ היא פותחת את הפה בטוויטר

 34. יוסי

  12. אוק, 2018
  05:31

  כמו כל שנה סקרמנטו בוחרת גבוה ולוקחת שחקן לא נכון .
  שנה שעברה פספסה את איזק מארקנן סמית מיטשל אנאובי קולינס
  השנה דונציץ 3J יאנג במבה בריג'ס ..
  נראה לי באגלי יהיה באסט , אוקפור 2.0
  עד שלא יעופו את יאגר שום דבר לא יזוז , אני צעיר אחד שעשה התקדמות מי שהגיע ויש לצעירים כשרון . סיכום עוד בחירה טופ 5 לבוסטון

  Reply to this comm

 35. הקדם עונה מול יוטה כבר מבשר איך שאר העונה שלהם הולכת להיראות …

  1. ממש לא, משחק אחד גרוע.
   קבוצה צעירה היום מול פורטלנד נראים אחרת לגמרא

כתיבת תגובה

סגירת תפריט