Free No More 2018 – מהדורת בולס – זאק לאבין וג'בארי פארקר / עומר מזיג
Free no more

Free No More 2018 – מהדורת בולס – זאק לאבין וג'בארי פארקר / עומר מזיג

 

או – "Free No More 2018 – הבולס לא למדו לקח מדריק רוז והחתימו 2 שחקנים עם 3 קרעי ACL ברזומה / עומר מזיג"

 

זה היה קיץ מאוד מבלבל של הבולס. הם הגיעו אליו כקבוצה עם הכי הרבה cap space בליגה, אבל לא עשו איתו כלום עד השישי ביולי – היום השישי של מועד ההעברות ושלב שבו כמעט לא נותרו שחקנים בכירים חופשיים.

ואז:

זאק לאבין נשאר בשיקאגו – $78,000,000 לארבע עונות – 19.5$ מיליון לעונה:

נזכיר – הבולס לא נתנו ללאבין הצעת חוזה שסיפקה אותו, אז הוא מימש את זכותו כשחקן חופשי מוגבל וחתם על טיוטת החוזה הנ"ל עם הקינגס ב6 ביולי – והוא לא היה שמח לגבי זה. הנה ציטוט שלו מכתבה למארק ספירס מESPN באותו היום:

"I'm disappointed that I had to get an offer sheet from another team," LaVine, 23, told The Undefeated. "But Sacramento stepped up and made a strong impression. It appears that Sacramento wants me more than Chicago."

אממה? שהבולס מימשו את זכותם כקבוצה שמחזיקה בשחקן חופשי מוגבל, והשוו את ההצעה של הקינגס תוך כמה שעות – ובכך שמרו את לאבין אצלם.

זה סוג הדינמיקה שקורת בדרך כלל עם שחקנים חופשיים מוגבלים שהקבוצה שלהם לא בטוחה כמה הם שווים – היא מחכה לראות אם השחקן יחתום על טיוטת חוזה עם קבוצה אחרת כדי להבין מה ערך השוק שלו (אם יש), ואם יש לה מזל והשוק התייבש בלי שהוא קיבל כזאת, היא תמנף את זה כדי להשיג את השחקן על חוזה משתלם יותר עבורה (כשהאופציה היחידה שנותרת לשחקן היא לחתום על הqualifying offer – מה שכמעט אף אחד לא עושה).

השיטה הזו לא מבטיחה תוצאות חיובית, וכמו שהיא עבדה עבור יוסטון עם קאפלה, היא לא כל כך עבדה עבור הבולס עם לאבין. לפי הכתבה של ספירס, אפשר לנחש שהבולס לא הציעו הצעה ראויה בתחילת המועד, ויכול להיות שהצעה כזו – אפילו נדיבה פחות מהחוזה שהקינגס הציעו – הייתה מתקבלת גם כן מהמחנה של לאבין. כנראה שאף פעם לא נדע.

מה שאנחנו כן יודעים זה שלאבין היה הנכס המרכזי (לפחות בטווח הקצר. מסתבר שהמרקונן הזה גם שחקן לא רע בכלל) שהבולס קיבלו בטרייד על באטלר, ולוותר עליו לא היה מתקבל בעין יפה.

לאבין כזכור קרע את הACL ב3 בפברואר 2017 והיה פצוע כמעט שנה קלנדרית שלמה עד החזרה ב13 בינואר 2018, וגם ב24 המשחקים ששיחק בעונה שעברה הוא לא הראה שהוא חזר מהפציעה כמו שצריך. לוקח הרבה זמן לחזור מקרע בACL, וגם אם זה נראה לפרקים שהפציעה לא השפיעה על לאבין:

היא זרקה את האחוזים והיעילות ההתקפית שלו לקרשים בעונה שעברה – בה רשם נתון של 38.4% מהשדה. בנוסף על זה, הוא לא שיחק בחודש האחרון של העונה הנוכחית עקב כאבים בברך – כששחקני הפנטזי בינינו יזכרו שהוא היה day-to-day כמעט לאורך כל התקופה הזו.

כל זה מצטרף לשאלה – שנשאלה אפילו לפני הפציעה שלו במינסוטה – האם לאבין יכול להיות שחקן מוביל בקבוצה מנצחת. המשחק ההתקפי שלו מאוד אינדיבידואלי והוא לא עושה המון על המגרש חוץ מלייצר נקודות, רוב הזריקות שלו באות מכדרור ולא מקאץ & שוט, והוא עוד לא מצליח לתעל את היכולת האתלטית המדהימה שלו לייצור נקודות יעיל או לעזרה בריאונד.

בהגנה הסיפור הוא הרבה יותר גרוע – והוא אחד משחקני ההגנה הכי גרועים בליגה. הנה הדירוגים שלו במדד הDRPM של ESPN – שמודד השפעה הגנתית של שחקן על קצב הספיגה של הקבוצה שלו:

2015 – 472 מתוך 474

2016 – 418 מתוך 423

2017 – 441 מתוך 468

2018 – 490 מתוך 521

אז אנחנו לא מדברים פה על משהו מקרי.

לאבין מפוצץ בפוטנציאל. תמונת הפרוספקט שהוא אמור להיות היא משהו שכמעט ואין בליגה – אתלט על בגובה ג'ורדני מושלם שמסוגל גם לעבור את השחקן שלו בכדרור וגם לקלוע שלשות באחוזים טובים. אבל בעיני שחקן נדרש לתת "הוכחת היתכנות" לכך שהוא יכול להיות יותר ממה שהוא היום כשהוא מקבל חוזה ארוך טווח בסכום כזה (קצת כמו ארון גורדון מהכתבה הקודמת), והבולס לא השיגו בשנה שעברה שום דבר כזה.

חשוב לזכור גם שהיה לשיקגו טונה של מקום מתחת לתקרת השכר הקיץ, והם יכלו לנסות וללכת במקום לאבין על כל שחקן חופשי אחר.

הפיתוי גדול והסכום בחוזה לא נורא – אולי עוד שנה שנתיים אנחנו נראה פה שחקן של 25-5-5 לערב שיהפוך את החוזה הזה לגניבה. לפרקים אתה מסתכל על לאבין משחק ואומר לעצמך "פאק זה טרייסי מקגריידי הבא!". אבל הפציעה + חוסר היכולת לתרגם את היכולת שלו לניצחונות בקדנציה שלו במינסוטה מרימה המון דגלים אדומים.

אבל אתם יודעים מה קורה לשור כשהוא רואה דגל אדום…

FAR = 5

ג'בארי פארקר לבולס – $40,000,000 לשתי עונות – 20.0$ מיליון לעונה – עונה אחרונה אופציית קבוצה:

הבולס חיכו עם החוזה הזה עד ה14 ביולי – כשמלבד קאפלה וסמארט לא נשארו עוד שחקנים חופשיים בכירים בשוק (או עוד קבוצות עם מקום מתחת לתקרת השכר). וכשכבר חשבנו שפארקר יקבל מאחת הקבוצות את הmid-level (בערך 8 מיליון דולר בערך), או אולי אפילו ייקח את הצעת ההיענות מהבאקס – שלא רצו אותו – הגיעו שיקגו עם הצעה מפלצתית.

כשרועי/עידן (לא זוכר מי ניצח במירוץ הזה) כתב עליה בקבוצת הווטסאפ, הוא כתב 40 לשנתיים, וכולנו חשבנו שהבולס התחרפנו. אחרי שלמדנו שהשנה השנייה בחוזה היא אופציה של הבולס, זה היה נראה קצת יותר הגיוני.

הקריירה הקצרה של פארקר מהווה סוג של טרגדיה ספורטיבית. הבחירה השנייה בדראפט 2014 המבטיח – שבאופן אירוני נבחר לפני ג'ואל אמביד הרבה בשל חשש מהפציעות של האחרון – קרע את הACL 25 משחקים לתוך עונה הרוקי שלו.

עבור הבאקס זו הייתה עונת קאמבק אדירה – עם שיפור למאזן של 50% ופלייאוף, עונה אחרי שניצחו רק 15 משחקים – וג'בארי היה חלק מזה. הוא פתח בחמישייה כרוקי ושיחק כמעט 30 דקות בערב, והעמיד מספרים יפים מאוד של 12.3 נקודות ב49% מהשדה יחד עם 5.5 ריבאונדים לערב.

בעונת הסופמור שלו (76 משחקים – היחידה בקריירה שבה היה בריא) הוא העמיד בדיוק את אותם המספרים – אבל כקבוצה הבאקס הצליחו פחות ולא העפילו לפלייאוף במזרח החלש. בעונה השלישית שלו בליגה כבר נראה היה כאילו הוא עושה את הקפיצה המיוחלת לסופרסטאר שני ליד יאניס:

אבל אז – הטרגדיה מכה שנית:

קרע שני בACL באותה הרגל זה כבר לא צחוק – ואין ממש תקדים של שחקן NBA שחזר מפציעה כזו. בדומה ללאבין, גם פארקר ישב בחוץ כמעט שנה שלמה. בשונה ללאבין, החזרה שלו לפרקט הייתה טיפה יותר טובה, עם מספרי 36 דקות לא רעים בדקות בהן שיחק:

פלוס סדרה לא רעה בכלל מול בוסטון בפלייאוף כשחקן שישי.

אבל מפה ועד מה שהבולס מצפים מפארקר להיות יש מרחק גדול. פארקר בשיא שלו זה שחקן מאוד מיוחד – שלי תמיד הזכיר במשחק שלו את כרמלו הישן עם היכולת להשיג נקודות בכל דרך מכל מצב. הגנתית הוא קטסטרופה גדולה גדולה אפילו יותר ממנו, ובינו לבין לאבין אני לא בטוח מי נוראי יותר.

אני דווקא אוהב מאוד את השיטה שבה הם החתימו את ג'בארי. יש הבדל עצום בין חוזה מובטח לשנתיים לבין מה שנקרא לו מעכשיו חוזה "1 – 2" – חוזה לשנתיים עם אופציית קבוצה בשנה השנייה. שיקאגו נותנים לו יותר מידי כסף לעונה – אבל זה כסף שבכל מקרה היה להם לתת (החתימו אותו על מקום חופשי מתחת לתקרה). בתמורה, הם מקבלים את החופש לבחור בין לקבל אותו על חוזה משתלם בשנה הבאה או לחתוך אותו אם הם יכולים למצוא שימוש טוב יותר לכסף.

הרעיון יפה. הסיכוי שזה יעבוד נמוך יותר מאשר במקרה של לאבין, אבל הרווח יותר גבוה והסיכון יותר נמוך. לכן אני נותן את אותו הציון

FAR = 5

 

 

 

Free No More – Bonus round!!!:

אני תמיד מסתכל על החתמות בפרויקט הזה בנפרד, אבל זה בלתי אפשרי במקרה הזה כי מתפספס פה חלק מהסיפור.

הבולס מילאו את שתי עמדות הכנף שלהם עם שחקנים כמעט זהים. מבחינת סגנון המשחק – אתלטים מהירים שצריכים את הכדור ביד, מסוגלים לייצר לעצמם זריקה, אבל מצטיינים הרבה יותר במשחק המעבר מאשר במשחק עומד.

מהצד השני מדובר בשניים משחקני ההגנה הכי גרועים בליגה – אפילו לפני הפציעות – והשילוב ביניהן אמור להיות הרסני. תחשבו על זה ככה – לכל קבוצה היום יש שחקן כנף לפחות בינוני התקפית, ובדקות הקלאץ יהיה חייב לשמור עליו אחד מלאבין או ג'בארי. אפילו אם זה שחקן כמו וילסון צ'נדלר, טייריק אוואנס או טי ג'יי וורן – זו אופציה לנקודות בטוחות באחוזים גבוהים.

למרות המאזן הסביר יחסית, הקבוצה סיימה 3 מהסוף בליגה בדירוג הגנתי והתקפי השנה. התקפית הקבוצה אמורה להשתפר – ואתם תראו הרבה סרטוני היילייטס של לאבין וג'בארי במתפרצות – אבל הגנתית אנחנו עומדים לראות אותה מדרדרת עמוק אל תהומות הנשייה. אני אופתע מאוד אם בסוף העונה זו לא תהיה הקבוצה עם הדירוג ההגנתי הגרוע בליגה.

וזה הזמן לדבר על הפציעות. ACL קרוע זה לא צחוק, והסתכלות בתיעוד בNBA בשנים האחרונות מראה שיחד עם זה שזמן וטיב ההחלמה מהפציעה הזו משתנה באופן דרסטי בין שחקן לשחקן, הסיכוי שלך לחזור לשיא הוא נמוך. אלא אם לבולס יש מידע שאנחנו פשוט לא חשופים אליו, יש יקום לא לא-סביר שבו שני השחקנים האלה לא חוזרים למה שהם היו לפני שנתיים, ואז גם העונה הזו הולכת לפח.

לקחת הימור על שחקן אחד כזה זה בסדר. גם ככה זו לא בדיוק קבוצה שרצה לאליפות והיה להם את המקום בתקרה. לקחת שניים כאלה זה כבר יותר מידי, ויכול להוביל לעונה רעה ומתסכלת מאוד.

FAR = 3

FAR = 3לפוסט הזה יש 34 תגובות

 1. ניתוח מעולה לגבי שניהם. איתך בציונים FAR=3 במיוחד לאור
  הסיבוב השני שעשית (אהבתי) והסתכלות על שתי ההחתמות כמכלול. פציעה מאוד בעייתית לשני שחקנים שהאתלטיות אמורה להיות הנשק העיקרי שלהם. לבין גם לדעתי חסר משהו באופי

 2. באמת שהם החתימו את שניהם בכיתי קצת אז אני אמנע מעצמי לתת ציון ( למרות שלדעתי להחתים את פארקר לעונה שמילא לא היה מה לעשות עם הכסף יכול להיות שיחוק בעולם כלשהו ומקסימום חותכים אותו הייתי נותן 6-7 בכל זאת )

 3. מצוין, עומר.

  מסכים בסך הכל, לא ברור מה הם חשבו לעצמם. מה שלי יותר לא ברור זה למה אנחנו לא רואים יותר שחקנים חופשיים שפתוחים לרעיון של לחתום בבולס. אין יותר תיבס אז אין צורך בתשלום על פוליסת ביטוח נוספת, שוק גדול, ויש עוד כמה סיבות. אז נכון, לא הכל מושלם והנעליים עדיין (?) גדולות, אבל בכל זאת. מישהו מוכן להאיר את עיניי?

 4. השילוב הזה יגרום לזה שיוכלו להמשיך את הטנקינג תו"כ כיכוב בתקצירים מהלכי הלילה וכאלה, מה שישמר ערך שיווקי ומכירת מרצ'נדייז.
  לא רע בכלל מבחינתם. כלומר, זה FAR=3 שבעצם הוא FAR=8, כי המטרה הפוכה.

  1. מסכים מתן, מה עוד שפרקר זה חוזה מחויב רק לעונה, מעין היינו צריכים לזרוק את הכסף על משהו מקסימום נחתוך אחרי עונה.

 5. פרקר זה החתמה סבבה.לאבין זה לא טוב, 3 בהחלט ציון הגיוני. מזל שלהם שאין עוד חוזים גדולים ככה שלא נדפקים מבחינת מס וכאלה

 6. בעיניי פארקר זה הימור לא רע לקבוצה שלא כל כך רוצה לנצח השנה. את החוזה 'ל לאבין אני הרבה פחות רוהב בגלל הסיכון שבו. פאר 7 לפארקר ו3 ללאבין

 7. מצוין עומר, מסכים עם הניתוח והציון והדגש על הדאבל אימפקט. מניח שלא יאריכו לפארקר בשנה הבאה וחצי מהבעיה תיפתר.

 8. מאוד לא אהבתי את ההתחמות
  ללאבין היה צריך לתת ללכת לסקרמנטו במחיר הזה.
  פארקר בכלל צריך לשחק 4 אבל מרקנן הוא הדבר הכי טוב שיש להם בקבוצה והוא גם צריך לשחק 4.
  מהלכים מאוד לא ברורים ציון נמוך מאוד

 9. מצויין עומר ! ניתוח מעולה אני מסכים עם הציון (FAR=3) החתמות לא טובות לשיקגו בעיקר לאבין שזה חוזה ל-4 שנים בלי אופציית יציאה . שיקגו יכלו לעשות עוד עונת טנקינג מפוארת עם הצעירים ובקיץ הבא להיות חמושים בכסף להחתמות טובות יותר

 10. "מה שאנחנו כן יודעים זה שלאבין היה הנכס המרכזי (לפחות בטווח הקצר. מסתבר שהמרקונן הזה גם שחקן לא רע בכלל) שהבולס קיבלו בטרייד על באטלר, ולוותר עליו לא היה מתקבל בעין יפה."

  תודה עומר, ניתוח מבריק כרגיל. מסכים לגמרי עם הציונים.

  אבל נדמה לי שהמשפט למעלה, שקצת מתחבא בתוך הניתוח שלך, בעצם מסביר המון. ג'נרל מנג'רים הם אנשים (כן כן), וככאלה ההחלטות מתקבלות לא רק על סמך מה שהם חושבים יהיה טוב לעתיד, אלא לא פעם על סמך הצורך להצדיק את מה שהם עשו בעבר. אם שיקאגו מאבדת את לאווין ללא תמורה, אז הטרייד בהחלט נראה פחות טוב עבורה (מארקנן לא באמת הוטרד; רק הבחירה שנגמרה איתו). אז פורמן משלם יותר מדי ונתקע עם קבוצה שלא מסוגלת לשמור (מרקונן גם לא שומר גדול), ושלכן לא תוכל להגיע רחוק.

 11. מאד לא אהבתי את ההחתמה של לאבין אבל זו של פארקר דווקא בסדר לטעמי. במיוחד עכשיו שמארקנן יפספס את החודש הראשון של העונה ואולי מעבר.

 12. אולי בשיקגו יודעים משהו שאנחנו לא יודעים על לאבין ולכן החוזה ל-4 שנים, למרות שכרגע זה נראה כמו החוזה הכי גרוע שנחתם הקיץ, וזה אומר הרבה על ההנהלה של שיקגו אחרי הלקחים הרבים של הרבה קבוצות בליגה מקיץ 2016. 3.
  פארקר חוזה הרבה יותר טוב, השנה שיקגו לא מכוונת לכלום חוץ מללוטרי גם ככה, והוא גם שיחק לא רע שהוא חזר. לא מאמין שהם יחזירו אותו בקיץ הבא אלא אם כן הוא באמת משחק ברמה גבוהה. 7.

 13. קודם כל כעיקרון, לתת לשחקן חופשי מוגבל לחפש הצעות אחרות לא אומר לברר את ערך השוק שלו, אלא בהגדרה אומר שאם תבוא הצעה – היא תהיה מוגזמת וזו ההצעה שתיאלץ להשוות.

  אני לא רואה את השוואת ההצעה כמהלך טוב במיוחד, אבל גם הנזק האפשרי הוא לא גדול והפוטנציאל להצלחה בכל זאת קיים.

  הפריזמה שדרכה צריך להסתכל על המהלכים של הבולס היא כפולה –
  1. טנקינג
  2. הקיץ הבא שבו כל שחקן ששווה את הכסף, יוכל לבחור לקבל אותו מקבוצה יותר אטרקטיבית משיקגו…

  בראייה הזו פארקר הוא סבבה של חוזה – או שיצליחו ליפול על שחקן שהצליח להתאושש מהפציעות ולממש את הפוטנציאל, או שיש להם המון גמישות עם מה לעשות בו ובחוזה שלו.

  ושוב באותה ראייה – גם לווין לא איזו טרגדיה גדולה.

  אז למהלך של פארקר אני אתן 8, וללווין 4.

  בסך הכל הכללי אני חושב שזה קיץ של 6, והאמת היא שאם קרטר ג'וניור ימשיך את היכולת מליגת הקיץ – כל השאר בטל בשישים.

 14. אהבתי מאוד את הניתוח. הבולס עדיין לא החליטו מה הם רוצים להיות ולא נותנים להויברג את השחקנים שהוא צריך לשיטה שלו. יש הרבה כישרון בקבוצה, השאלה אם יהיה אפשר להפיק ממנו משהו.

  לגבי המתפרצות – מישהו צריך לשמור כדי שתהיה מתפרצת בצד השני ;ׂ)

 15. הייתי נותן 7 לפארקר, רק כי זה אולי יגזול דקות למרקנן, כי זו אחלה דרך לסגור את התקרת שכר שלך.

  לאבין הייתה החלטה מטומטמת. יש מונח במכרזים שנקרא הטרגדיה של המנצח, שבגדול אומר שאם הצעת הכי הרבה כנראה הצעת יותר מדי, כאן שיקאגו רק השוותה, אבל לקבוצה נוראית עם ניהול נוראי. אין מגן כל כך גרוע שמקבל כל כך הרבה כסף. נותן לזה 1 בכיף

 16. פארקר לא חוזה רע לדעתי. סותם תקרה לשנה (גם די סחיר בגלל זה) והזדמנות לראות אם הוא שווה משהו. אני ממש סקרן בקשר לתפקוד שלו כסמול פורוורד. לאבין מזעזע. לא מבין למה הקינגס הציעו את זה או למה הבולס השוו. סימן שאלה ענק.

 17. אני רואה בסקר ובתגובות ששכנעתי אתכם יותר לגבי לאבין מאשר פארקר. תזכרו שפארקר אחרי 2 קרעים בACL. יש נטייה לא לחשוב על פציעות אף פעם ופשוט להניח שהכל יהיה בסדר אבל הסיכוי של שחקן לחזור לשיא שלו אחרי שני קרעים בACL (באותה הרגל!) הוא ממש נמוך לדעתי, וזו הסיבה לציון הנמוך.

 18. שתי החתמות הזויות מבית היוצר של הנהלת הבולס (שמישהו יחליף אותם כבר!!!).

  לאבין שחקן לא יעיל וכבר היה עדיף לתת את הכסף הזה לסמארט. או לחילופין לנסול לעשות סיין-נ'-טרייד עם סקרמנטו. קיבל הרבה כסף ואני בספק שיצדיק את התמורה, אם כי לפי הנתונים הפיזיים שלו הוא יעשה עוד איזה קפיצה, ככה שאולי כן יצדיק את הכסף (אני פסימי לגביו).

  פרקר – החתמה האפשר לחיות איתה, במיוחד לאור האופציית קבוצה על השנה השנייה. הבעיה שהוא לוקח דקות מהצעירים מצד אחד, ואולי ישחק ב-3, שאני בספק שזאת עמדה שמתאימה לו, מצד שני.
  אפשר לחיות עם ההחתמה הזו כי זה כסף שהיה אפשר לבזבז ולהחליט שוב מה עושים בקיץ הבא.

 19. מחרה מחזיק.
  לא אוהב תשלומי יתר. קצת סותם את ההתפתחות של הצעירים קרטר ומרקנן, בפחות כסף 25%-30% הייתי חושב שזה הגיוני

 20. מלאבין אף פעם לא החזקתי, החוזה שלו גרוע (אם לא יטרידו אותו לפני כן).
  פארקר הוא שחקן טוב בהרבה, מקווה שלא יפצע יותר. והחוזה יכול להיחתך אחרי שנה אחת, אז לא כזה נורא

 21. לא אהבתי בכלל את שתי ההחתמות. לאבין זו החתמה שמתבססת על חולשה אנושית: רצון להוכיח שאתה לא פראייר. אם הוא לא היה מגיע בטרייד על באטלר, ספק אם מישהו בשיקגו היה שוקל להשוות את ההצעה. אגב, אני חושד שסקרמנטו שלחו הצעה כדי לדפוק את שיקגו, מתוך הסתמכות על החולשה הזו. אם לאבין היה מוחתם על חוזה זהה לזה של גורדון, היה ניתן לטעון שזה כסף שהם לא זקוקים לו העונה, אבל 20 המיליונים לעונה יהיו עצם בגרון של שיקגו עוד 3 ו-4 שנים. פאר 3 בעיני.

  ההחתמה של פארקר גם גרועה. 20 מיליון זה תשלום לשחקן על סף אולסטאר, ופארקר הוא לא כזה (מידלטון, בראון, טייטום ועוד לפניו בתור, וזה בשליפה במקום). גם במצב האופטימי שבו פארקר מגשים את כל מה שציפו ממנו אי פעם, ההחתמה הזו גרועה. שיקגו יקבלו ביד סופרסטאר עם חוזה לעונה אחת נוספת, בזמן שהם עדיין יהיו עמוק בתוך הטנקינג. שחקנים כאלה לא שווים יותר מדי בטריידים (PG, באטלר בעבר ועכשיו הם דוגמאות טובות) ולשיקגו לא יהיה צורך בשחקן שינצח עבורה משחקים ויגזול דקות משחק לצעירים כשהיא בטנקינג. כשזוכרים ש-20 מיליון לעונה שווה בחירת סיבוב ראשון בטרייד, אפשר לשאול: ג׳בארי פארקר שווה שתי בחירות בסיבוב הראשון?
  בעיני, פאר 2.

  אבלללל, ההסתכלות הזו שגויה. שיקגו לא מתכננת לנצח משחקים איתם, היא מתכננת 3 דברים:
  א. להפסיד בכמויות. הפציעות של פארקר וחוסר התועלת של לאבין ישמשו היטב את המטרה הזו.
  ב. להיראות כאילו מנסים לנצח. הליגה לא מקבלת ניסיונות טנקינג מובהקים (ומשליכה קנסות לכל עבר) ואין יותר הינקים. החתמה של שני שחקני "יש מצב אולי תאורטית שייתכן שיהיו סופרסטארים" נותנת הצגה יפה ומסמנת וי על השורה הזו.
  ג. לתת תצוגות יפות במשחקים. אולי שיקגו יראו כמו שיקגו מייד אחרי שג׳ורדן ופיפן עזבו, אבל שיקגו מתכננים להיות ההארלם גלובטרוטרס, לא קבוצה מנצחת. החתמה של שני שחקנים עם יכולת התקפית גבוהה (ובמקרה של לאבין, גם שורה של הטבעות מטורפות) מבטיחה שיהיה עניין לאנשים לקנות כרטיסים למשחקים, אפילו אם שיקגו תפסיד ברובם.

  בשורה התחתונה, פאר 8 לשני ההחתמות ביחד.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט