מעורב הופס ליום רביעי / מנחם לס

1. לפתע הוריקאן 'פלורנס' מאיים גם עלינו

 


*

אתמול הודיעו שאין לנו כל חשש מהוריקן 'פלורנס'. עתה מודיעים לנו כאן בגרינוויל להתכונן ל–35-25 ס"מ של גשם, שטפונות, וכמעט בטוח אובדן שירותים, כולל חשמל  (חשמל עדיין מחובר דרך עמודי חשמל כמו בקרית טבעון ות"א) ואינטרנט. אם אעלם ליומיים-שלושה תדעו למה. רק שיהיה לכם מושג, הרדיוס של ההוריקאן הוא בערך 190 ק"מ. ז"א שסערה שרוחבה הוא 380 ק"מ, מגיעה במהירות של 170 עד 200 קמ"ש לעבר העיר וולמינגטון בצפון קרולינה. ישנם עתה שני מודלים לסערה: מודל מערבי עם נטייה קלה צפונה, ומודל מערבי עם 'נטייה קלה דרומה'. הנטייה קלה דרומה תכה בנו, אבל למזלנו אנחנו 100 מייל מהחוף אז הסערה תיחלש כי אין לה את חום מי האוקיאנוס להוסיף – או לשמר – את האנרגיה לסערה.

כמובן שהמקום המסוכן ביותר להיות בו היא 'העין' של ההוריקאן. בכל שנותי כאן הייתי פעמיים בתוך העין. פעם בלונג איילנד ופעם בפלורידה. כשאתה בתוך העין פתאום השמש זורחת, אין כל רוח, ואתה חושב שניצלת מההוריקאן (אם כי לפני שהעין הגיעה אליך כבר חטפת אותה מהרוחות המסתובבות ב-ANGULAR MOMENTUM שאין דבר לעצרו מלבד קרקע קרה הרבה יותר ממיימי האוקיאנוס שהם שיצרו את הסערה מלכתחילה, כבר בחופי אפריקה המערביים).

זוהי תמונה של הוריקן 'איירין' שהכנסתי רק שיהיה לכם מושג על גודל הסערה. מצד שמאל למטה אתם רואים את 'ידית' ה-PANHANDLE של פלורידה שרוחבה הוא בערך 100 מייל (160 ק"מ). תראו את גודל הסערה לעומת רוחבה של פלורידה ממזרח עד מערב!

ופלורנס היא ב-30-40% גדולה וסוערת (והרסנית) משהייתה איירין. כמו פרופסורים שהופיעו זה עתה ב-CNN ו-FOX NEWS טוענים שזאת עלולה להיות הסופה צס' 1 בהסטוריה של ההוריקנים, כפי שידוע לנו.

מסתבר שהוריקאן 'פלורנס' הוא המסיבי ביותר – גדול, מהיר, ובעל פוטנציאל הרסני גדול יותר מהוריקאן 'יוגו' הידוע, והרבה, הרבה יותר סוער מההוריקאן שהיכה בפורטו-ריקו בשנה שעברה.

אמנם רוחבו של ההוריקן מוגדר כ-380 ק"מ אבל לפי התמונה של הוריקן 'איירין' ברור שהשפעת ההוריקן היא על מאות רבות של מיילים!

עוד מזל שלנו? גרינוויל שוכרת לרגלי הרי הסמוקיס ואנחנו כבר בגובה של 350-400 מטר מעל גובה פני הים, אז שטפונות רציניים לא יהיו כאן מלבד שטפונות מקומיים בגלל כמות הגשם. אם לא תשמעו ממני בימים הקרובים תדעו למה.

2. מה בדיוק קורה עם קייל קוזמה? הגם הוא HEAD CASE???

 

מאז שלברון חתם עם הלייקרס קייל קוזמה מתפרע ממש.

אמן הטאטו הרשל קרסקו החליט ללכת לאינסטגרם להראות את 'העבודות' החדשות שלו על כמה שחקני הלייקרס ובראשם קייל קוזמה (http://took to

Instagram on Saturday

קוזמה החליט על  “Kuz’s Secret Stuff” על שוק הרגל כשהוא מחזיק מין בקבוק, אך הכוונה כמובן לאיזה "סוד" גדול מתחבא לו שם תחת התחתונים בין שני האשכים (גניבה כמובן מ-"מייקל סקרט סטאף" מספייס ג'אם).

טוב. אני מוכן לסלוח לו על 'הסוד הגדול', אבל ללכת עם שורטס שכתוב עליהם "עשה כסף, לא חברים!"???

שיהיה ללייקרס לבריאות. עוד הד קייס.

 

View image on Twitter

 

 

3. מה בדיוק קורה עם דווין בוקר?

ב-USA TODAY הכותרת הזאת:

Devin Booker out indefinitely, will undergo hand surgery

\

 

ג'ון גמברדן מ-'אריזונה 98.7 רדיו' הודיע על ניתוח היד שבוקר חייב היה לעבור (אם אתם זוכרים הבעייה ביד גרמה לו לשבת באזרחי ב- 12 המשחקים האחרונים שלו) ברצועות מפרק היד ביום שני (שלשום).

יו אס איי טודיי מודיע "לזמן בלתי ידוע". היום יארדברקר, ספורטסנאוט, וריל ספורט מודיעים ש"הוא יהיה מוכן לפתיחת העונה".

אני מקווה שאין לנו כאן עוד קייס של שחקן הנפצע ומחסיר משחקים יותר מאשר הוא משחק.

158 מיליון ל-5 שנים אמרנו?

4. אנדרו ביינום מתכנן קמבק!!!???

5. יונה (ג'ונה)  בולדן, האוסטרלי הששי ב-NBA!

*

*
לפני כחודש יונה בולדן התבקש להגיע לחדר הטריינר אחרי המקלחת בתום האימון האישי הראשון שלו בסיקסרס.
*
נאמר לו: "יש לנו משהו בשבילך".
*
המשהו היה בן ארצו בן סימונס, שבולדן מתאר כ"ייצור מעולם אחר".
*
זה היה אחרי שהוא הגיע מישראל שם שיחק עבור מכבי ת"א, ושנבחר מס' 36 בדראפט של 2017. אז עתה לסיקסרס נוסף עוד בינלאומי, גובה 2.10 מ', שאביו האמריקאי ברוס שיחק מעט ב-NBA אבל בעיקר באוסטרליה עם אביו של בן סימונס, דויד, וכמובן שגם תחת שרביט האימון של ברט בראון. מה עוד יש לומר מלבד "איחוד משפחות"?

טוב. העיקר. מה ניתן לצפות מעוד 'אוזי' בן 22 בליגה העונה?

מה ידוע עליו?

אלה שמכירים אותו אומרים שהוא יתאים בול למשחק המודרני של ה-NBA עם ג'ואל אמביד ובן סימונס. זה מה שידוע עליו ממכבי הוא זה: https://theathletic.com/214165/2018/01/17/the-book-on-jonah-checking-in-with-sixers-stash-bolden-as-he-develops-in-tel-aviv/….ואז באה האכזבה מליגת הקיץ: https://theathletic.com/462312/2018/08/07/how-the-sixers-summer-leaguers-fit-into-their-2018-19-plans/

הסטטיסטיקה שלו מהשנה שעברה במכבי ת"א היא מעודדת. ב- 29 משחקים הוא היה תשיעי בכל היורוליג עם 1.17 גניבות למשחק, שביעי עם 0.93 חסימות לשחק, ו- 5 עם ריבאונדים הגנתיים (4.31 למשחק). לשחקן צעיר כמוהו להראות מספרים כאלה בליגה השנייה בטיבה בעולם זה כלל לא רע.

אתם מכירים אותו – אני כלל לא אז כמובן שאני לא יכול לשמש כשופט – אבל לפי המאמר עליו הוא היה טוב מאד בריכוז משחק מכבי כשנתבקש, אבל הסוף לא היה טוב כמו האמצע כשהוא איבד את מקומו ברוטציה של מכבי לקראת סופה של הליגה.אני מבין שבגלל המספר המוגבל של זרים שלמכבי מותר לשחק, מאמני הקבוצה החליטו ללכת עם שחקנים יותר מנוסים ממנו והוא כלל לא התלבש למשחקים האחרונים.

זה לא סימן הכי טוב לשחקן שישחק בקבוצה הטוענת לריצה רצינית כבר העונה כל הדרך לתואר האליפות.

הוא טוען שבמכבי הוא לא הרגיש אף פעם 'בבית'. הוא לא מאשים אף אחד מלבד, אולי, גילו הצעיר כשהגיע לתל-אביב.

את השנה במכבי עדיף לשכוח ולהתחיל דף חדש. קווין יאנג, עוזר המאמן, די נילהב:

“You can see it, when he puts it all together and he starts making shots, you can see what he’ll be able to bring to the table,” Sixers assistant coach Kevin Young said after summer league.

המחשבה השלטת יותר ויותר ב-NBA היא ששחקנים הבאים מאירופה זקוקים לפחות לעונה כאן כדי להתאקלם.

Here is how they shot in their final season overseas, with their age in parentheses.

Jonah Bolden (22): 30.7% on 150 attempts, 52.7 FT%

Dario Saric (22): 40.7% on 172 attempts with 85.9 FT%
Kristaps Porzingis (19): 35.9% on 117 attempts, 75.2 FT%
Nikola Mirotic (23): 40.9% on 198 attempts, 80.2 FT%
Nikola Jokic (20): 32.6% on 144 attempts, 69.1 FT%
Tomas Satoransky (24): 40.7% on 172 attempts, 76.8 FT%
Timothe Luwawu-Cabarrot (20, shoutout to Mega Leks!): 37.2% on 176 attempts, 69.7 FT%
Evan Fournier (19): 27.7% on 137 attempts, 75.4 FT%
Dennis Schroder (19): 40% on 105 attempts, 83.2 FT%
Frank Ntilikina (18): 37.5% on 112 attempts, 64.1 FT%

Saric, Porzingis, Mirotic, TLC and Satoransky all struggled from three in their rookie NBA seasons before seeing a jump in their second years (TLC had the smallest jump of that group). Ditto for Schroder, although he’s still a below-average three-point shooter for his career. Jokic saw little change until a big jump his third season, while Fournier was the true exception as someone who improved from deep in the NBA. Frankie Smokes took a step back similar to Saric, and we’ll have to wait and see what he does his second year.

כמובן שהמספרים למעלה לא וולידיים ביותר כי השחקנים באו הנה בגילים שונים, לקבוצות שונות, וכולם קיבלו ROLES שונים בקבוצותיהם, אבל בכ"ז ראינו איך השחקנים האירופאים קופצים קדימה בעונה השנייה. כל האירופאים המוזכרים היו קלעי שלשות טובים מבולדן, אבל בעונת 2016-16 ב'כוכב האדום' בבלגרד הוא קלע 40% די מכובדים מה-3.

השאלה היא באיזו צורה הסיקסרס ירצו להשתמש בו.

זאת השאלה שהוא נשאל.

תשובתו?

Backing up Joel, backing up Amir, playing 4, I look at myself as a very versatile forward,“So whether someone is in foul trouble at the 4 or 5, then I’m there. If you need to put me in small minutes at the 3 to give some guys breaks, I’m there. I feel like that’s one of my strengths, versatility.”

אני מאמין שב-WING הוא לא ישחק הרבה. את הדקות הוא יקבל – אם יקבל – בפרונט-קורט.

נניח שסריק ואמביד ישחקו 30-32 דקות למשחק בפאור פורוורד ובסנטר, הדקות שבהן הם לא ישחקו תהיינה פתוחות. אבל יהיה עליו להתמודד עם מייק מוסקלה (היורה שלשות באמינות!), ועם אמיר ג'ונסון. בפאור פורוורד? תלוי איזה משחק תשחק הסיקסרס. כשישחקו 'סמול' יש שם את קובינגטון, וילסון צ'נדלר, ואולי אפילו בן סימונס.

אולי עדיין תמצאנה דקות עבורו פה ושם, אבל לי נראה שהוא יבלה יותר זמן העונה בקבוצת ה-G בדלוור (DELAWARE) מאשר בקבוצת האם.

הוא משתכר 2 מיליון לעונה לשנתיים הבאות, אבל הסיקסרס יכולים להחזיקו לעוד שנתיים (ס"ה 4 שנים) במחיר 2 מיליון לעונה. מוסקלה, ג'ונסון, וצ'נדלר הם כולם על חוזים מסתיימים אז מה שעליו להוכיח הוא שהוא האדם המתאים לקחת את מקום אחד מהם לפחות.

 

6. קווין גארנט תובע את רואה החשבון שלו על הפסד 77 מיליון

קווין גארנט יכול להיות חכם, מצחיק, ועוקצני בתכנית הטיווי שלו AREA 21, אבל כשזה מגיע לכסף והשקעות, הוא נאיבי, תמים, ופרייר, כמו הרבה שחקני NBA שהפסידו את הונם לנוכלים – כמה מהם עורכי דין ורואי-חשבון מוסמכים – שמנצלים את התמימות והילדותיות של השחקנים הללו שמאמינים שהם כאלה גדולים שאיש לא יעז לעשוק ולשדוד אותם.

במקרה הזה גארנט תובע את רואה החשבון צ'ארלס באנק והחברה שהוא עומד בראשה – אותה חברה שהוריקה גם לטים דנקן חלק גדול מחשבון הבנק שלו (http://larrybrownsports.com/basketball/tim-duncan-7-5-million-former-adviser-in-settlement/424012). החברה של באנק (שפשטה את הרגל) שילמה לדנקן 7 מיליון ב-SETTLEMENT ובאנק קיבל 4 שנות מאסר, אבל מה המאסר עוזר לגארנט?

לפי פול וולאש מה-STAR TRIBUNE, שני CPA'S מהחברה של באנק, מייקל וורטהיים ובוב וולקן (http://www.startribune.com/kevin-garnett-s-suit-alleges-accountant-helped-wealth-manager-steal-77m-of-nba-star-s-money/492628571/) ידעו שבאנק “helping himself to millions of dollars” ולא גילו לאיש או עשו דבר בנידון. לפי התביעה וורטהיים וולקן – שעבדו עבור באנק – מלאו את הוראותיו אפילו שידעו שהן לא פחות ולא יותר הוראות לגניבה ושדידה. הם חלק מהתביעה.

הסיפור חוזר על עצמו: אנשים כבאנק ממציאים כאילו חברת השקעות שבונות – שוב כאילו – שכונות יקרה, שופינג סנטרס, ומה לא – הפנורמה משתנה, השיטה נשארת אותה שיטה, ומשכנעים את המשקיעים הנאיבים להשקיע ולהשקיע, כשבתחילה הם מקבלים תשואות  'רציניות' מהרמאים, עד שהעסק מתפוצץ.

בעצם לא הוגן לדבר על שחקנים שחורים נאיבים ב-NBA כי הבנזונה מדוף עשה אותו דבר לי, ולעשירי ארה"ב מתוחכנים מאד (כולל בית החולים 'הדסה' בישראל) משך למעלה מתריסר שנים עד שהעסק התפוצץ. 'פונזי' הוא 'פונזי', ואנשים אף פעם לא לומדים כי הטמבלים לא נגמרים – הם רק מתחלפים.

.אגב, בנוסף לצרות עם באנק, אשתו של גארנט בראנדי הגישה בקשה לגירושין ממנו במדינת קליפורניה כי לטענה מה שקרה ומה שגרם לבקשת הגירושים קרה בקליפורניה. לפי https://www.basketball-reference.com/players/g/garneke01.html, סך הכנסותיו של גארנט מכדורסל היו 344 מיליון

7. תמונה שדי מכפרת על הכל

 

אני לא יודע מה בדיוק היה UP SERENA'S ASS בגמר הנשים ביו אס אופן, ואני יודע שכמה גולשים ובראשם דקסטר רוצים לחסל אותה, אבל לפי התמונה הזאת זו לא היתה נעמי אוסקה שהוציאה אותה מהכלים. כמובן שהמערכה הראשונה של 6-2 בילבלה אותה, והשוויון במערה השנייה הטריד אותה, והיא הרגישה שהיא בצד המפסיד של המערכה, אבל נדמה לי שהחיבוק שלה היה כמו אם המחבקת את בתה!

 

8. ברט ריינולדס ב-LONGEST YARD…ראיתי את הקטע אלף פעמים ואלף פעמים השתנתי מצחוק (תודה לאחד הגולשים שתרם את הלינק לסרטון)

 

9. סתם בא לי להיזכר. וינס קרטר באול סטאר בטורונטו. סלאם דאנק שאולי לא היה כמוהו!

מנחם לס

בעל האתר, העורך הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 34 תגובות

 1. דוק, יש בבית מרתף כמו שצריך?

  1. מרתף זה לטורנדו. להוריקן מרתף זה חבל תלייה. חייבים להיות גבוה, לא נמוך.

 2. אחד הסרטים המצחיקים, עם אינספור קטעים לפנתאון.
  הקטע שאותי הכי הצחיק:

  https://www.youtube.com/watch?v=HWAQ8rTBLUk

  בכל הנוגע לבוקר –
  זה ניתוח בזרת של יד ימין, וזמן ההחלמה הצפוי הוא 6 שבועות.
  ככל הנראה יחמיץ משחק או 2 בפתיחת העונה.

  1. למה הוא לא עשה את זה עד עכשיו?

   1. ההחלטה על הניתוח התקבלה אחרי שלאחרונה, האזור הפגוע (המפרק של העצם הגלילית) סבל מנפיחות.

    הסאנס הוציאו את העדכון על זמן ההחלמה הצפוי רק אחרי הניתוח,
    ולמיטב הבנתי, זה לא ניתוח שצפוי לגרום לבעיות ארוכות טווח.

 3. 1. ממה שיצא לי לראות את בולדן במכבי, מדובר בשחקן עם פוטנציאל ל-PF מהיר וקופצני ב-NBA.
  במכבי היו די מאוכזבים ממנו ולראייה שהוא לא היה בסגל שלהם במשחקים החשובים. מצד שני, לשחקנים צעירים קשה במכבי כי הם לא ממש נותנים הזדמנויות ומוותרים מהר מדי.
  הוא הגיע יחסית בקול תרועה רמה אבל אני חושב שבמכבי ויתרו עליו מהר מדי. הוא אתלט טוב שיכול לשחק ב-NBA ולדעתי יכול להצליח בפילי (במיוחד שהוא משחק ליד חברו, בן סימונס).

  2. ביינום מתכנן קאמבק – לצד הסרטון שראיתי ביוטיוב, הוא נראה מאוד גדול וכבד. סנטר של פעם. השאלה אם הוא יכול להיות נייד למשחק של היום ולקלוע מרחוק.
  קודם נראה אם תהיה קבוצה שתתן לו הזדמנות ותבחן אותו. ואת הגליון הרפואי שלו (כאשר הברכיים הן השאלות הגדולות).

  3. קוזמה מתגלה כדמות צבעונית. ולפחות יש לו משחק טוב לגבות את זה. בחור שנראה שלא משעמם איתו.

  1. קוז אכן דמות צבעונית ביותר. מלא ביטחון. נקווה שזה ימשיך להיות צבעוניות חיובית ולא דוחה ומגעילה (המכנסיים זה סימן רע)

 4. תודה על מעורב עשיר ביותר

 5. מנחם גונה בולדן הוא פלופ של החיים. תמיד צועקים פוטנציאל פוטנציאל אבל הוא יחזור מהר לאירופה. הוא יחסית אתלטי ומאסיבי לאירופה אבל מאד בוסר ולא חושב שיהיה שחקן כזה גדול. חסר לו קליעה מובים והגנה.

 6. תודה רבה מנחם, אחלה מעורב.
  לא ראיתי את בולדן במכבי, אבל אני מניח שיצטרך לעשות התאמות גם בהגנה.
  ואפרופו הגנה – הוריקנים כאלה נשמעים לי כמו הזדמנות טובה לבקר את נכדיך. אם להיות תקועים בלי חשמל ליממה או שתיים, כבר עדיף לעשות זאת בחברותא, לא?

  1. הנכדות (הביולוגיות שלי) הן בישראל ואטלנטה. בישראל אני תמיד מעדיף להיות אם אפשר. אטלנטה? לפי המודל האמריקאי היא עלולה להיות אף היא בקצוות של ההוריקן

 7. תודה מנחם
  סרינה יצאה בזול מהתקרית היא משכה את התקרית לכיוון סקסיסטי וזה לא היה במקום
  ביינום זה קריירה מפוספסת ,קשה לי לראות אותו חוזר רבל היי אולי זה הסנטר שמג׳יק החביא ?

 8. אחלה מעורב. כיף לסיים עם קרטר והפרצוף הנדהם של שאק.

 9. במכבי בולדן היה פלופ אבל זה גם בגלל שהיה צעיר גם בגלל שהיורליג שונה בצורת המשחק מהנבא וגם בגלל שמכבי בשנים האחרונות היא שכונה ואף אחד לא מצליח שם לפחות ב 4 שנים האחרונות.
  הוא מאד מתאים להיות שחקן משלים בנבא.הסגנון משחק יותר מתאים לו.
  פיניקס עוד עונה לפח.אין רכז ועד שבוקר יחזור המאזן יהיה כל כך שלילי שעדיף להילחם על מקום 15-14 ולא על מקום10-11

  מה הסיפור עם אנטוני דייויס?שנה הבאה הוא בלייקרס?
  פיטר את הסוכן שלו ובדרך לריץ פול

  1. אם הפציעה של בוקר היא רק לכמה משחקים אז בסדר.עדיין חסר רכז

 10. איפה אתה גר מנחם?
  שמור על עצמך.

  1. בגרינוויל, דרום קרולינה

 11. תודה דוק, התגעגענו למעורבבים שלך.

 12. מעורב משובח
  קוזמה מתגלה כמשיגינער לא קטן. אם הלייקרס יצליחו אולי הוא יהיה אחראי על המג'יק 🙂

 13. תודה על המעורב דוק, ובמיוחד על הקליפ עם קרטר והקטעים מהתחרות הטבעות האגדית משנת 2000.
  תהיו חזקים בסופה, מקווה שבאמת היא לא תהיה חזקה באזור שלכם!

 14. תודה על המעורב דוקטור, ולא לשכוח לקשור את העיזות…
  אני לא חושב שבולדן היה פלופ במכבי. לקח לו זמן להתרגל למשחק האירופאי, אבל בהחלט ראו פוטנציאל אצלו, בעיקר בהגנה. הוא צעיר מאוד, וזה ניכר. מכבי, כמו שכולם יודעים, היא לא המקום האידיאלי להתחיל בו את הקריירה.
  לא יודע מה יהיה איתו בNBA, אבל לא הייתי מכתיר אותו כבר עכשיו כבאסט

 15. מנחם שהסופה תעבור בשלום ונזק מינימלי עד כמה שאפשר…
  בולדן יתקשה מאוד למצוא דקות ברוטציה העמוסה של פילי,
  לא מספיק יציב בקליעה מבחוץ ולא חובב מגע בצבע יותר מדי…
  אולי ירוויח למשימות הגנתיות כמה רגעי פארקט

 16. מנחם זה זמן טוב לביקור בארץ, פה הסכנה הכי גדולה זה הלחות

  1. לחות ועפיפוני נפץץץץ…

  2. לחות בשילוב החום ולדי, בעמק הירדן אתה מתאדה כבר בשבע בבוקר

 17. ג'ונה בולדן לא טוב כמו שעושים ממנו. מי שעקב אחרי מכבי העונה יודע שהכל זה סיפורים והמספרים משקרים. הוא שיחק נורא חירב את המשחק, הלך על המגרש בחוסר מעש, בקיצור חרא שחקן. זה אותו סיפור כמו בנדר. כולם בטוחים שהוא איזה פוטנציאל גדול ורק מי שעוקב אחרי מכבי יודע שהם רמת יורוקאפ ומטה.

  1. כן, כי איכות של שחקן מודדים לפי עונה אחת בקבוצת פח הזאת

 18. מהמשחק הראשון של בולדן רואים את הפוטנציאל שלו..וגם ההתאמה שלו לקבוצה כמו פילי..

  אתלטתיות נהדרת, הגנה טובה מאוד (במכבי שנים לא היה 4 נורמלי..)
  קליעה משלוש.הכל מוכן לדק' מעטות וטובות בחברת האולסטארים של פילי..

  אגב אם לא היית מצטט שהוא לא הרגיש בבית, הייתי כותב את זה.
  ראו בברור שהוא לא בעניינים..לא שמח ועצוב עם הקבוצה..פשוט לא ממש היה שם, ובכל זאת ראו את הפוטנציאל שלדעתי הוא גדול מאוד!

  לא יודע מה היו הנסיבות אבל כל השנה הצטערתי שלא מצליחים להוציא ממנו יותר..שיהי לו בהצלחה

 19. התמונה של ביינום הפחידה אותי לרגע. באמת תספורת מזעזעת

 20. תודה מנחם.

  בנוגע לבולדן, אני חושב שעושים ממנו קצת יותר ממה שהוא. הפוטנציאל נראה לפרקים, אבל הוא מאוד בושרי, ויש לו חוסרים בלא מעט נקודות.

  בנוגע לסרינה, למרות התמונה, היא לא כל כך מכפרת. עם כל כמה שהיא גדולה כטניסאית, מה שהיא עשתה, ולא בפעם הראשונה. היה פשוט מגעיל- היא טוענת לסקסיזם וגזענות- אבל אוסקה היא אישה ולא לבנה בכלל. השופט עשה את העבודה שלו והיא קראה לו שקרן וגנב- ואז המאמן שלה ניסה להגיד שהוא עשה את, ושאין עם זה בעיה כי גם טוני נדאל עושה את זה כל משחק לדוגמא. אז הטענות שלהם, שמותר לעבור על החוקים, ולקלל שופטים, כי גם גברים עושים את זה, אבל זה לא שיוויון, זה עיוות מלא- לא גברים ולא נשים צריכים לקלל שופטים, וכולם צריכים להיענש.
  בנוגע לנתינת קרדיט, חוץ מארגון הטניס העולמי שנתן גב לשופט, גם ה-WTA, וגם עוד גורמים שכוללים טניסאים, טניסאיות, ועיתונאים תומכים בסרינה ולא בשופט, וזה פשוט אבסורד, לאור זה שהוא היה מקצועי לגמרי, והיא הבעייתית בסיפור. אז לתת לנשים לשים חליפות כמו של סרינה ברולאן גארוס כן, לתת לנשים להחליף חולצה כמו גברים כן, אבל לקלל שופט- לא לאף אחד.

  ודבר אחרון, ואולי הכי עצוב מבחינה ספורטיבית, סרינה טוענת שללא התקריות, היא לא יודעת מה הייתה התוצאה הסופית, ועל אף שאי אפשר לדעת בוודאות איך זה יתפתח, זה פשוט עוול גדול לאוסקה. אוסקה הייתה טובה ממנה לאורך כל המשחק, הגיעה חה לנצח והיא כנראה הייתה מנצחת בכל מקרה, וזה מתווסף לעוול שהיא גרמה לה ה
  בהריסת אחד מהאירועים השמחים בחייה

 21. Stay dry Doc

 22. תודה לכולם

 23. אחלה מעורב מנחם !

 24. תחזיקו מעמד, יופי של מעורב!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט