אירועי דיומא – 09.08.2018

כדורגל

מוקדמות הליגה האירופית – שלב שלישי (משחק ראשון) / רועי ויינברג

19:00-הפועל חיפה-אטלנאטה (ספורט 2). חיפה אנדרדוג משמעותי. הם הרשימו כשעברו את FH, אבל אטלאנטה הייתה מצויינת בשנה שעברה, הצליחה לעבור את פיורנטינה ולא הייתה כל כך רחוקה מהטופ 4 בשלבים מסויימים של העונה. ההתקפה שלהם מסוכנת אחרי שהבקיעו שמינייה בסיבוב הקודם, במיוחד יוסיף אילצ'יץ' המצויין שהבקיע אשתקד 11 שערים בסרייה איי.

20:00-הפועל באר שבע-אפואל ניקוסיה (ספורט 1). אחרי חרפת זאגרב ב"ש עדיין יכולים להגיע לאירופה. הם החליפו את אנסטיס באריאל הרוש ופוגשים בניקוסיה, שם משמעותי באירופה. אפןאל לא ספגו בשלושת משחקיהם האחרונים אבל חלשים בהשוואה לשנים הקודמות ולכן באר שבע יכולה לעבור אותם.

 

טניס / מתן גילור

גביע רוג'רס (1000) – שמינית גמר

שידורים בערוץ ספורט 4.

18:00 גריגור דימיטורב(5)-פרנסיס טיאפוא. בסיבוב השני ניצח דימיטרוב את ורדסקו בשלוש מערכות. טיאפוא איכזב את המקומיים כשהדיח את ראוניץ' גם כן בשלוש מערכות.

19:30 סטפנוס ציציפאס-נובאק ג'וקוביץ'(9). ציציפאס ממשיך לטפס במעלה הדירוג ולקטול מדורגים בכירים כשהפעם הקורבן היה תיים. ג'וקוביץ' ממשיך את כושרו הטוב מעונת הדשא וניצח את פולנסקי בשתי מערכות.

19:30 איליה איבשקה-קווין אנדרסון(4). במשחק בין מעפילים מהמוקדמות ניצח איבשקה את האריסון. אנדרסון הסתבך מול דונסקוי, אבל את שובר השוויון במערכה השלישית ניצח על האפס.

אחריו דניאיל מדבדב-אלכסנדר זוורב(2). מדבדב ניצח את אוגר אליאסים בשובר שוויון במערכה השלישית אחרי למעלה משעתיים וחצי. זוורב ניצח את קלהן כצפוי.

23:00 דיאגו שוורצמן(11)-מארין צ'יליץ'(6). שוורצמן ניצח את קווארי בשלוש מערכות כולל 1:6 בשלישית. אותו כנ"ל לגבי הניצחון של צ'יליץ' על צ'וריץ'.

01:30 רובין האסה-דניס שפובלוב. האסה ניצל את הפרישה של דלפו וניצח את יוז'ני שעלה לטורניר כמפסיד בר המזל. שפובלוב תופס את מקומו של ראוניץ' כקנדי הבכיר שנותר בטורניר אחרי שניצח את פוניני.

02:00 (משוער) קארן חצ'אנוב-ג'ון איזנר(8). חצ'אנוב ניצח את קרנו בוסטה בשתי מערכות שאחת הסתיימה בשובר שוויון. בדיוק באותו האופן ניצח איזנר את הרברט.

03:00 רפאל נדאל(1)-סטניסלס וואוורינקה. נדאל טייל מול פייר. סטן לעומתו התקשה מאד מול פוקסוביץ'. הוא הפסיד את המערכה הראשונה 6:1 וניצח את שתי הבאות בשובר שוויון.

 

סנוקר / דוד "פאקו" סעדה

טורניר World Open – שמינית הגמר

אחרי שני סיבובים יחסית נטולי הפתעות ביושאן, אלו הגיעו בסיבוב השלישי. בעיקר היה זה מפח נפש לפייבוריטים המקומיים. כך ראינו את דינג ז'ונווי מודח ע"י רוברט מילקינס, ואת יאן בינגטאו ע"י מתיו סלט, מה שמותיר בטורניר את סייאו גואודונג כנציג המקומי הבכיר. עוד ראינו את ג'אד טראמפ, אלי קארטר, ניל רוברטסון ולוקה ברסל מודחים ע"י שחקנים בכירים פחות. מבין הבכירים שנותרו, שחקנים כמארק סלבי, מארקו פו, מארק וויליאמס וג'ו פרי שרדו את הסיבוב.

היום בשמינית הגמר, המפגשים המעניינים שנראה יכללו את אלו שבין מארקו פו לרוברט מילקינס, בין ג'ק ליסובסקי לקיירן ווילסון ובין מארק וויליאמס לג'ו פרי.

רועי ויינברג

סגן עורך הופס. אוהב את מיאמי וגבוהים שמוסרים מעל 4 אסיסטים במשחק.

לפוסט הזה יש 4 תגובות

  1. 2 הקבוצות שלנו אנדרדוג .
    מקווה שנמשיך במסורת הנציגות בליגה האירופאית .

  2. היום אטלאנטה ויש לי כרטיס חינם למשחק כי גם השנה עשיתי מנוי.עשיתי רק השבוע

  3. תודה רבה על הדיומא.
    טוב לראות את סטן מנצח שני משחקים רצופים. חווה פציעה מטרידה מאוד בשנה האחרונה. נדאל נראה טוב אבל אולי סטן ימשיך להתקדם ויקשה עליו.

    מצטרף לאיחולי ההצלחה לקבוצות הישראליות.

  4. ציציפאס מפתיע את נובאק…

כתיבת תגובה

סגירת תפריט