מעורב הופס ליום שלישי / מנחם לס

1. האם דווין בוקר הוא ה-GREAT SHOOTER הבא?

לפי מה שקורה בפיניקס המרגש הוא כאילו עומד לקרות שם משהו טוב. אני לא מדבר על כל הבעיות שישנן על הגבול, וכל המהגרים הלא-ליגליים שהתחנה הראשונה שלהם היא פיניקס. אני מדבר על הופס.

לפעמים ישנו מרגש כזה שמשהו טוב מתחולל לנגד עיניך, ואתה לא חייב להיות גיא רוזן או עידו גילרי שאצלם WISHFUL THINKING מתערבב עם הגיון וידע.

נראה שהסאנס עלו מדרגה בחודש האחרון, גם דרך הדראפט ועתה עם ההתחייבות לדווין בוקר ל-5 השנים הבאות בסכום של 158 מיליון, שהוא סכום נאה ביותר מכל צד או זווית שתסתכל עליו. זה לא כסף שלא נשמע כמוהו לשחקנים כוכבים אחרי שלוש שנים; למעשה זהו סכום טיפוסי עבור הטובים מאד, ודווין בוקר הוא טוב מאד. אז ה- 158 מיליון הוא לא יוצא דופן, ובוקר שווה אותו. בקרוב מאוד, גם קרל-אנטוני טאונס וקריסטפאס פרוז'ינגיס יקבלו את אותו MAXIMUM EXTENSION.

משכורתו העונה תהיה עדיין משכורת רוקי בעונה הרביעית, שבמקרה שלו זה משהו בסביבות 3 מיליון +. החוזה מבטיח לפיניקס שיש להם את בוקר ל-5 השנים הבאות, חוזה שמתחיל ב-2019-20.

מה שכן עושה מהכסף הזה מן הפתעה היא העובדה שהוא שולם ע"י ה-MORIBUNS – ההולכת ונעלמת – פיניקס סאנס. אולי החתמת טרבור אריזה, ואז דיאנדרה אייטון בדראפט, גרמו להרגשה ששנות הזוהר עם צ'ארלס בארקלי וקווין ג'ונסון, ואח"כ השנים הנפלאות עם סטיב נאש, עומדות לחזור. ולכן, החלונות הגבוהים רצו להבטיח שהגארד הזה, דווין בוקר, שלפעמים למשחקו ישנו מג'יק מהסוג שפעם היה למג'יק ג'ונסון, יהיה איתם FOR THE LONG HAUL.

למרות שהוא נבחר רק מס' 13 בדראפט של 2015, הוא הגארד הטוב ביותר מהדראפט, ובאופן כללי הוא מדורג בד"כ שלישי מאותו דראפט אחרי קרל-אנטוני טאונס וקריסטפאס פורזינגיס, שגם הם יקבלו הארכות מקסימליות. אף אחד אחר מכיתת הדראפט הזו לא יקבל מקסימום אקסטנשיון (אם כי כמה יקבלו בוודאי 'הארכה' מכובדת).

הנה כמה מהדברים המייחדים את בוקר משאר הגארדים:

השאלה שחייבת להישאל בפיניקס היא לא כמה בוקר טוב, אלא כמה טוב הוא יכול להיות בעתיד. הוא השתפר מאד כפליימייקר, אבל שני דברים חייבים להשתפר מאחד המקבל כסף כזה: הוא חייב להוריד את מספר איבודי הכדור (שלדעתי רבים מהם נעשו בגלל חוסר ריכוז ו'גאטס' בנסיונות לעשות את המיוחד והבלתי רגיל), והוא חייב לשפר את הקליעה מה-3. היא לא רעה (38%), אבל כדי להיות בין טובי השוטרס בליגה, הוא חייב לעבור את ה-40 ולהישאר שם. זה DOABLE כי אפילו בשלשות הוא סוג של DARING – שלא מהסס להשליך את העור ממרחקים שלא היו מביישים את סטף.

בכוונה לא הזכרתי הגנה. כמובן שבוקר חייב לשפר את הגנתו, אבל כשאתה משחק עבור קבוצה שהיא בושה לליגה, 'הגנה' היא הדבר האחרון שאתה שם אליו לב. כשהפיניקס תילחם העונה על עשיית הפלייאוף, אתם תראו בוקר מגן אחר לחלוטין. יש לו הכל: אתלטיות; גובה טוב למס' 2; צעד ראשון מהיר; אינסטינקט מעולה, ועבודת רגליים מעולה. כל מה שהוא צריך זה יותר תשומת לב, וזה יגיע עם שיפור הקבוצה.

מה שמעניין עם בוקר הוא שהוא גדל עם כדורסל בידו. אביו היה שחקן NBA (תקופה קצרה) לפני שעשה קריירה ב-CBA ומעבר לים. כדורסל היה חלק מחייו, בדיוק כמו סטפן קרי, כבר מגיל אפס. זהו זן מיוחד של שחקנים שאתה מרגיש שהם לא יאכזבו.

 

 

כיף לראות את החיוך והסיפוק בפניו של דווין בוקר – חיוך של שחקן היודע שעתידו הכלכלי מובטח, והוא יודע עוד דבר שעבורו – כרגע – הוא לא פחות חשוב: שהוא יהיה 'אול סטאר' כבר העונה. זהו חיוך שאני מאמין יילך ויתפשט בקרב כל הצוות.

2. יוסטון מוכנים לתת לקפלה רק חצי ממה שהוא דורש

קודם הטוויט הזה:

 


ואז ESPN יוסטון, גל 97.5

 

4. יוסטון רוקטס "נחושים בדעתם" (DETERMINED) להביא את כרמלו אנטוני

 

כתבתי אתמול, אבל יותר מדי רפי ובינוני-הבנה לא האמינו לי: יוסטון החליטה שהיא חייבת להביא את כרמלו אנטוני.

"למה?", עגל שואל.

אז אני אענה לעגל שוב: כי הוא אחד מ-18 השוטרס הטובים ביותר בליגה (אתמול הוא היה בין ה-20-25; מחר הוא כבר יהיה ביו ה-12 ל-17). כי הוא שחקן שיודע כיצד לנצח משחקים. כי הוא מסתדר מצויין עם כוכבים כ-CP3 וג'יימס הארדן כי הסלט הטוב ביותר שלו הוא להיות אחד מכמה כוכבים (כפי שהיה בשתי אולימפיאדות), ואז – אולי במיוחד אז – יכולתו המיוחדת כסופר-סטאר מתגלה.

אין לו את האתלטיות והקפיציות לככב בקבוצה מקרטעת כמו הניקס (או קודם הנאגטס, והעונה עם OKC זו היתה עונה שהיתה ABERRATION – מוזרה ולא רגילה). יעילותו ככוכב מתגלה רק כשהוא כוכב בין כוכבים, ויוסטון תהיה קבוצה מעולה בשבילו.

הוא הביע התלהבות מהאפשרות. כריס פול הוא חברו הקרוב (ואני יודע שהוא גם חבר של לברון), ואולי התלהבותו היא כזאת שהוא יסכים לבייאאוט מ-OKC.

בינתיים נמסר הערב שנציגיו כבר נפגשו עם יוסטון ודברים זזים די מהר ( already have had an unofficial meeting with the Rockets)

הטוויט של ווג'נרובסקי בנידון:

 

 

 

7. סיבה למסיבה באורלנדו מג'יק

מה שקורה בליגת הקיץ גורם לאוהדי המג'יק לקוות לעונה טובה – ואני לא מהסס לומר 'עונת פלייאוף' עם החדשות האחרונות, ומה שליגת הקיץ מראה בינתיים.

קודם לחדשות החמות: מתברר יותר ויותר שאייזיה תומאס יהיה הפוינט גארד של אורלנדו בעונה הבאה. אתר החובבים וכן אורלנדו סנטינל דיווחו על כך שלשום ואתמול.

ואז הניצחון על הפליקנס ב-30 נקודות. כמובן שמשחקי קיץ לא אומרים הרבה, אבל מה שכן מחמם את לבבות האוהדים היה לראות את ג'ונתן אייזק מזנק לשחקים אחרי פציעתו הארוכה, ונראה שהוא החלים לחלוטין. איתו ועם מו במבה יהיו להם שני מנתרי תיקרה, ומאחוריהם הקוסם הקטן, שכה מתאים לעיר של דיסני וורלד!

 

 

8. הקינגס הולכים עתה FULL FORCE על מרכוס סמרט

*

אחרי שהקינגס איבדו את זאק לויין כשהבולס הישוו את הצעתם, הם הולכים בכל הכוח על סמארט, ומכינים "הצעה שאף אחד לא יוכל לסרב לה" לפי שרוד בלייקלי ( . Sherrod Blakely of NBC Sports Boston

.הוא היה כוח רציני בהגעת בוסטון סלטיקס לגמר המזרח אפילו ללא גורדון הייוארד וקיירי אירוינג. סמארט הוא כוח הגנתי מעולה עם גופו המסיבי והאגרסיביות במשחקו, אבל בן ה-24 הזה לא חושש להשליך את הכדור גם מאחורי הקשת.

הבעייה עם סמארט היא שהוא שחקן חופשי מוגבל שלא שיחק עבור אף קבוצה אחרת, והשאלה היא אם הסלטיקס מוכנה לוותר עליו, כי אם לא, כל מה שעליה לעשות זה להשוות את הצעת הקינגס..

9. מרווין באגלי סיים את ליגת הקיץ עם פציעה בירך!

10. נחשו את שם השחקן מתמונתו כילד

בסרטון הזה מופיעות כ-25 תמונות ילדים שתוך 7-8 שניות הופכות לשחקנים שהם היום.

אני ניחשתי 5 שניתן היה ממש לראות אותם בילדותם, ואחד ניחשתי נכון, אז סיימתי עם 6. אני בטוח שהרבה יעשו טוב יותר ממני!

מנחם לס

בעל האתר, העורך הראשי, וכותב יומית - כל זמן שאוכל!

לפוסט הזה יש 177 תגובות

 1. איבדת אותי כאן מנחם: " כי הוא שחקן שיודע כיצד לנצח משחקים". ?? כרמלו אנת'וני? אולי ידע (בעבר) היה מתאים. אולי.

  אבל בהווה? בפלייאוף הזה הוא החריב במו ידיו (ורגליו) כל שביב הזדמנות שהייתה לקבוצתו לחזור לעניינים.

  1. יודע לנצח… בנבחרת האמריקאית… שכל הכוכבים לידו… ומשחקים נגד שאר העולם 🙂

  2. כרמלו הוא בערך האוברייטד הגדול ביותר בתולדות כל ענפי הספורט, מה שמנחם כתב זה בדיוק מה שנאמר עליו לקראת המעבר לאוקלהומה וראינו בדיוק מה יצא מזה -העונה הגרועה ביותר שלו. כרמלו הוא משנה קבוצות מיידי זה נכון, תעביר אותו ליוסטון והוא יחריב גם אותה…

   1. מסכן הארדן, עמל כל השנים להפוך לקונטנדר ועכשיו מלו יוריד הכל לטימיון. צפול מטפטף לו רעל שמלו יהיה להם טוב ובטח אומר לו שטויות סטייל הוא חבר שלי וכו' ואל תדאג. יש סיבה שלברון לא מתקרב למלו אחרת מזמן היה הופך אותו לקאבליר או לייקר.

 2. תודה דוק,לא מבין את הקינגס ,סמארט טוב מאוד בתור בולדוג בקבוצה שתגיע לפלייאוף ורוצה שידרוג בהגנה , הקינגס הרבה דברים,אבל פלייאוף לא ברשימה

 3. הרגע פיניקס דגו אחלה סנטר בדראפט,למה שהם יציאו מקס לקאפלה???

 4. החדשות על ההתעניינות של הסאנס הן מלפני הדראפט, אז הם התלבטו בין אייטון לדונצ'יץ'.
  המחשבה הייתה שדונצי'ץ' + קפלה, לצד בוקר וג'קסון, זה בסיס נהדר לבנות עליו.
  אבל ככל שהתקרב הדראפט, זה נהיה ברור שאייטון הוא הבחירה שלהם, וקפלה ירד מהפרק.

  מעשית –
  הסאנס כרגע לא יכולים להציע מקסימום עבור שום שחקן חופשי –
  הם התחילו את שוק השחקנים החופשיים עם 18 מיליון מתחת לתקרת השכר (כאשר יש חוזים שאפשר לסחור בהם/לשחרר, שהיו מגדילים את בסכום במידת הצורך),
  והם השתמשו ב-15 מהם עבור אריזה.

  תודה, על המעורב, מנחם.

  1. צריך לתרגם ולשלוח העתקים ל-SB וליארדבארקר! (בקשר לקפלה). אלה הכל ידיעות מהיום (אתמול). אני לא מתמצא מספיק אז הכנסתי כפי שהיה.

 5. אורלנדו בהחלט יכולים להגיע לפלייאוף במזרח.
  יש הרבה סימני שאלה (תומאס, אם וכאשר, באיזה כושר הוא? איך תראה רוטציית הגבוהים?),
  אבל במבה, אייזיק (שבליגת הקיץ נראה כמי שיכול לשחק גם בעמדה 3), וגורדון,
  זה קו קדמי עם אתלטיות שלא נופלת מזו של שום קבוצה ב-NBA.
  אם הם יפתרו את שאלת הקו האחורי,
  הם בהחלט מסוגלים להיות "הסיפור החם" (מילים של קליפורד) של המזרח העונה.

  1. מחקתי את קפלה כי ניכנסתי למקור, והוא היה מה-9 למאי…

 6. 80 מיליון ל 4 שנים זה רחוק מהמקס של קאפלה.

  אני מקווה שיהיו לו את הביצים והשכל לא לחתום על דולר פחות ממקסימום ביוסטון, כי הם פשוט לא יכולים להרשות לעצמם לאבד אותו.

  הם כבר איבדו כל סיכוי לתואר העונה בעקבות העזיבה של אריזה ומוטה, אבל אם קאפלה לוקח את הצעת הסף ויעזוב בסוף העונה, זה קובר כל סיכוי שהיה להם להתאושש.

  לקינגס יש יותר מזל משכל.
  הבולס אילצו אותם ללכת על השחקן היותר טוב.
  הם צריכים לתת לו הצעה שמתחילה גבוה ויורדת (20-21 מיליון לשנה הראשונה), מה שיקשה מאד על בוסטון להשוות.
  מצד שני, לבוסטון יש מוטיבציה כפולה להשוות בגלל שהבחירה של הקינגס שייכת לבוסטון העונה (אם היא לא #1),..
  אפשר להשוות ולחשוב על טרייד בהמשך העונה בינואר, אבל יהיה להם לא פשוט לרדת מתחת המס גם אם ינסו להטריד את החוזה הזה, ובוסטון חייבת לעשות הכל כדי לא להיות קבוצת מס העונה בגלל מה שכנראה מגיע בעונות הקרובות…

  בוקר קלעי טוב, אבל הוא לא צבי.

  1. אם קאפלה לא חותם ביוסטון יהיה להם חור ענק בצבע ואין להם שום אופציה חלופית ראייה מבחינה כלכלית וגם אין עוד גבוהים שנשארו.
   לא יודע איך יש להם ביצים לא להחתים אותו כבר לפני חודש , בלעדיו ההחתמה של פול לא שווה , כי לא יגיעו לשום מקום בלי סנטר הגנתי

   1. הוא ישחק העונה ביוסטון בכל מקרה.

    1. 20 מיליון לעונה אפשר לשלם על קאפלה זה לא מקס. אדמס מקבל 26. קאפלה פחות טוב ממנו אז הוא ראוי לסביבות ה20 ומטה ולראות אם ישתפר. חוזה ל3 שנים זה סבבה בנתחשב בזה שאין אלטרנטיבות

     1. וויגינס מקבל 29 מיליון לשנה.
      קאפלה יותר טוב ממנו אז הוא ראוי לסביבות ה 40 מיליון ומעלה.

     2. א. לוויגינס היה ועדיין יש פוטנציאל הרבה יותר גדול מקאפלה.

      ב. מי ששילם את זה לוויגינס רפה הבנה. בעצם זאת מיניסוטה אף אחד לא עומד בתור לשחק שם אז זה עוד איכשהו מובן. אצל הארדן הרבה יעמדו לשחק בתור.

     3. מעניין, יעמדו לשחק בתור עם הארדן למרות שלא יוכלו לקבל שום כסף משמעותי מיוסטון בגלל החוזים שלו ושל פול.

      חשבת אולי לעשות סטנדאפ נבא ?
      לגמרי יש לך את זה.

     4. אדאמס יותר טוב מקאפלה? חתיכת סטייטמנט הבאת פה..

     5. כן קאפלה לדעתי פורח בשיטה של דאנטוני. אדמס מראה התפתחות מטורפת כל עונה מאז שהגיע לליגה ובדרך להוסיף עוד נדבכים למשחק. הוא גם טוב בהגנה מקאפלה. אני לוקח את אדמס על קאפלה בכל יום.

 7. צריך להיות רפה הבנה כדי להציע מקס לקאפלה אבל פראיירים לא מתים רק מתחלפים יאללה נראה מי מרים את הכפפה נראה האם הסאנס יתקעו את הפרוייקט הנפלא שם.

  1. צריך להיות רפה הבנה כדי לא להבין שקאפלה שווה מקס, בטח ובטח כשחקן חופשי מוגבל אבל גם בלי קשר.
   וכנראה שהוא כבר לא יקבל הצעה כזאת, אבל הוא צריך לאלץ את יוסטון להסכים לתת לו את זה – ויכול.

   1. אוקיי נראה לאיפה קאפלה יגיע. שחקן מאד מוגבל שאני לא צןפה שיהפוך למפלצת. אתה מוזמן להציע לו מקס.

    1. אתה מוזמן לחשוב שרק שחקנים "לא מוגבלים" שווים כסף.
     קח לך את קאזינס.
     אני אתן מקסימום להורפורד.
     נראה מי יגיע לאן…

     1. קאזינס ממש לא שווה מקס. גם לא הורפורד.

   2. בנסיבות אחרות, היו נותנים לו מקס, אבל כרגע הוא בבעיה כי נראה שאין לו מקס על השולחן מקבוצה אחרת, שחקנים מקבלים חוזים נמוכים הקיץ ובקיץ הבא יהיה יותר מקום לקבוצות אבל גם יהיו הרבה שחקנים חופשיים.
    וכמובן, לשחק על ההצעה לעוד שנה כדי להיות שחקן חופשי זה גם לאבד כסף עכשיו וגם לקחת סיכון של פציעה/עונה רעה.
    מבחינת יוסטון, לא רואה סיבה שיציעו לו מקס. ייתנו לו הצעה יפה ויש סיכוי טוב שייקח אותה, אם לא, הם יכולים לתת לו לשחק בזול ולהציע לו מקס בשנה הבאה עם סיכון נמוך שהוא ילך למקום אחר המס בטקסס נמוך (לא סגור לגבי האפשרות שלהם לתת לו יותר מאחרות בסיטואציה שהוא לקח קוואליפיינג אבל אולי יש גם את זה).

    ושמעון, הרבה יותר שחקנים ממה שאתה חושב כנראה שווים מקס.
    יש תחושה ששחקנים שהם לא לברון/דוראנט/קארי לא שווים מקס, אבל זה בגלל(נדמה לי שדדי טען זאת בעבר) שהכוכבים הגדולים (לברון, קארי, דוראנט) מקבלים פחות ממה שמגיע להם כי יש תקרת שכר ולא כי הדרג הבא מקבל פחות מדי.

    1. אין הרבה ששווים מקס אבל יש לא מעט. קאפלה לא שווה מקס כי אני לא חושב שהוא ישתדרג בעתיד משמעותית.

     שאני אומר לא שווים זה לדעתי ולא לפי השוק בליגה כי אם אנדרסון שווה 21 אז יש מצב ש/קאפלה שווה מקס.

     אצלי מקס זה ל2 סוגי שחקנים:

     1. צעיר כשרוני מבטיח שאני מאמין בעקומת השיפור שלו ובהפיכתו לשחקן טופ סביבות טופ 20 בליגה.

     2. אולסטאר מוכח

     קאפלה לטעמי לא נופל בהגדרות הנ"ל ושוויו המקסימלי לטעמי הוא גג 20 מיליון לעונה בחוזה ארוך טווח.

     אם היה מוכן לחוזה לעונה אחת הייתי משלם לו גם 40 מיליון לעונה הקרובה.

     1. שמעון, אין פה עניין של יותר מדי דעתי או דעתך כי זה כמעט רק עניין של שוק. יש תקרת שכר ויש רצפת שכר וקבוצות תמיד ינצלו את המקום מתחת לתקרה להחתים שחקנים.
      המשמעות היא שיש הרבה שחקנים עם חוזים של 20+ לשנה (38 כאלו ליתר דיוק, אולי 39 אחרי החתימה של בוקר) ועוד הרבה שמגיע להם הסכום הזה אבל מפאת גיל צעיר או חוזה קודם (למשל כמו שהיה לקארי אחרי הפציעות) לא ממשים את הפוטנציאל.
      זה אומר שיש בליגה בערך 70-80 שחקנים שאם היום היו מסדרים מחדש את הקבוצות היו יכולים לקבל חוזה של מעל 20 לשנה.

      לכן, השאלה אם לדעתך קאפלה נכנס לרשימת 75 השחקנים הטובים בליגה (לטובת הנוחות – האם הוא פחות או יותר טופ 15 בעמדה שלו). אם התשובה היא כן, הוא שווה מקס.

    2. א.ב. – אין שום סיכוי שקאפלה נשאר ביוסטון אם הוא ישחק עבור ה qualifying offer שלו העונה, וליוסטון אין שום דרך ריאלית להחליף אותו בקיץ הבא אם זה יקרה והם יודעים את זה.

     בקשר לכמה הוא באמת טוב, וכמה הוא משתפר מעונה לעונה (נדמה לי שהיה שני בהצבעה לשחקן המשתפר) – טוב לראות שיש גם אנשים שמבינים עניין.

     1. עדיין, ליוסטון יש מנוף כי גם הוא לא רוצה לשחק על 5 מיליון השנה ובלי חוזה מובטח ולא ממש נשאר לו איפה לחתום, מה גם שברור שיוסטון השאירו מקום כדי להשוות כל הצעה עליו, מה שיכול להרחיק קבוצות לכיוון של אחרים.
      אני מאמין שיחתימו אותו על חוזה בכיוון של גורדון ולווין בסופו של דבר, אולי עוד מיליון לשנה בשביל הרגשה הטובה שלו.

     2. כדי שקבוצה תתן הצעה ויוסטון תבחר להשוות – קאפלה צריך להסכים להצעה של הקבוצה האחרת.
      אם ליוסטון הוא מסרב לכזו כמות של כסף, הוא גם לא יסכים לקבוצה אחרת כי הוא יודע שיוסטון ישוו וזה "יסנדל" אותו לרוקטס

  2. אתה פאקינג ראית משחק פלייאוף של יוסטון בכלל?!
   קאפלה אמלל בצבע את טאונס, גובר ופייבורס.
   מול הווריורס האימפקט שלו היה פחות משמעותי מול ההרכבים הנמוכים של הלוחמים, אבל עדיין בצורה כזו או אחרת הוא היה אפקטיבי, גם אם פחות מבסדרות מול מינסוטה ויוטה.

 8. איזה מעורב פורה…. תענוג 🙂

 9. לא יודע כמה כסף פנוי יש לסקרמנטו אבל הם צריכים ללכת על פארקר וקאפלה.
  אין להם יותר מדי מה להפסיד , גם ככה כמו שזה נראה הם קבוצת לוטורי ל3 שנים.הבאות , חוזים של סביבות ה20 מיליון לשנה לקאפלה ופארקר שווים תסיכון.
  סמארט בולדוג ולא יסחוב קבוצה .
  חייבים להעיף את יאגר מי שהגיע שום דבר לא זז , אין רוקי אחד שהשתפר או פרץ , צריך לתת לבאדי דקות והזדמנות אמיתית העונה.
  סקרמנטו יצאו פראיירים בדרפט כמדי כל שנה .
  פיניקס הולכת להיות באמת קבוצה מעניינת , חבל שלא שמו את הכסף של אריזה על רכז עם נסיון שיעזור לכוון את הצעירים.

  1. זה לעשות את מה שדומארס עשה בזמנו עם בן גורדון וצ'רלי וילנואבה, שנתן לשניהם מקסימום בדרויט, כי היה לו כסף לבזבז ותקע את הפיסטונס כי שני השחקנים האלה לא רואיים למקס (גם אז) ולא היו שווים את זה.

   אותו הדבר בסקרמנטו עם סמארט ופרקר. סתם יסתום להם את התקרה עם שני שחקנים שלא שווים חוזים גדולים ויושבים על עמדות שיש להם שחקנים עם פוטנציאל גבוה שלא יקבלו דקות משחק

   1. +1

    1. גורדון ווילנובה היו חסרי כשרון מההתחלה , אל תשווה בכלל

     1. ועדיין קיבלו חוזה עצום מדומארס בקיץ אחד (הברק הכה פעמיים).

      גורדון היה גארד נפיץ שהיה סקורר אדיר בבולס וידע לסגור שם משחקים ברבע הרביעי.

      שוב, החוזים האלה בהחלט לא היו ברורים (מלבד לשחקנים ששמחו להתעשר ברגע).
      זה אותה סיטואציה כאשר הקינגס יכולים לתקוע את עצמם עם שחקנים שלא מספיק טובים. להסתפק בבינוניות

 10. המזל הכי גדול של דונציץ שהוא לא נפל לביוב של הקינגס אחרת היה נסחף שם כמו חרא שאפילו לא צף. אם יש משהו יותר הזוי ממקס לקאפלה זה החוזה של כריס פול שיתן אולי העונה עונה טובה אבל החל מהעונה הבאה הוא גמור ו3 שנים הולכת להיות שקיעה של יוסטון. אם מורי נותן גם מקס לקאפלה אז יוסטון rip. אורלנדו יגיעו לפלייאוף בדיוק כמו ששארלוט יקחו אליפות למרות שהם במזרח. כרמלו אנתוני יעשה ביוסטון מה שאנדרסון עושה שם כלומר יקבל כסף וזהו. דווין בוקר שווה כל שקל בחוזה שלו. הוא צעיר בשיא הקריירה עם מוטיבציה וכשרוני ואני מאמין שהוא גם קורץ מהחומר הנכון. בלי קשר הוא שחקן טוב מפורזיניגיס. אולסטאר הוא לא יהיה עונה הבאה כי הוא במערב לצערו ושיש לפניו את הארדן ראס קרי ליליארד קליי באטלר יהיה לו בלתי אפדרי להשתחל. במזרח הוא אולסטאר בקלות עם קיירי ואולדיפו

 11. Daman Rangoola (@damanr)
  7/9/18, 10:28 PM
  Clippers signing a Prince and Lakers signing a King on the same day feels appropriate

 12. המשחק בין אורלנדו לסאנס במסגרת ליגת הקיץ, מתקרב לסיומו.
  לא משחק מדהים,
  אבל היה שווה לצפות בו בשביל לראות את אייטון.
  מול קו קדמי של במבה ואייזיק (אין הרבה קבוצות עם כזה זובה על הפרקט) הוא היה דומיננטי. הוא מחפש את המגע, הוא מחפש לשחק פנימה, הוא "אולד סקול" סנטר, עם עבודת רגליים של סנטר מודרני, ומסה שלמעט מאוד סנטרים בליגה יש.
  והוא עדיין ילד.
  17 נק' (6 מ-10 מהשדה, 5 מ-6 מהעונשין), 13 רב' (5 בהתקפה), ב-25 דקות משחק.
  כאשר הוא ישחק לצד מנהלי משחק שיודעים להפעיל שחקני פנים,
  אז בכלל הוא יוכל לפרוח.

  התחלתי את הקיץ עם "ווישפול ת'ינקינג", שמרגע לרגע הופך לאופטימיות.

  ולא סתם אופטימיות –
  כזו עם ביסוס.
  אני כבר לא זוכר איך אוהד אמור להתמודד עם תחושות שכאלו…

  1. שמח לראות אותך נהנה מהקבוצה שלך.מקווה שתהנה מכל התהליך ושבסופו של יום גם תגיעו לטופ

   1. הלוואי.
    תודה.

  2. ראיתי חלקים תוך כדי ארוחת הבוקר. אייטון יהיה מפלצת התקפית.

   יש לו בעיה בריב הגנה והוא לא יודע להתמקם נכון (טבעי אצל ילד בן 19) אבל זה ישתפר. יש לכם שחקן מעולה ואת ההכי טוב בדראפט הזה. תהנו ממנו.

  3. גיא אני שולל לך את הליגפאס עד תחילת העונה. אני חושש מ OD על ווישפול. זה סם חזק וזה בסך הכל ליגת קיץ – הקשר לכדורסל מקרי בהחלט.

   1. בהחלט מקרי.
    הרבה כדורסל, לא היה הלילה.
    אבל יש דברים שכן אפשר ללמוד על שחקן –
    חוזק, פחד ממגע/חתירה למגע, האסל.

    אני הייתי משוכנע שאתאכזב ממשחקי ליגת הקיץ לאור העובדה שלסנטר קשה להגיע למצבים, ולאור העובדה שלסאנס אין רכז רציני בסגל.
    למרבה הפלא, לשם שינוי, ולהפתעתי הגמורה
    (אני עייף, נגמרו לי הקלישאות…) –
    ממש לא התאכזבתי.

    נ.ב
    ערכתי מחקר –
    ווישפול ת'ינקינג זה כמו weed ,
    זה לא הורג אותך.
    במקרה הגרוע זה הופך אותך לבן ממזר…

    1. סמים קלים מחיר כבד.
     בקלות אתה מדרדר משם להומריזם והדרך להייטריזם הופכת למאד קצרה.
     תהיה חזק just say no!

     1. המדרון החלקלק שמוביל בסופו ל-"גיא הרשע…"

     2. אתה מוזמן להתחיל כבר עכשיו את תוכנית שני השלבים שלי לגמילה.

     3. חסכוני, משהו.
      כל תכניות הגמילה שאני מכיר הן בעלות מספר דו ספרתי (ביום טוב…) של שלבים.

      וקצת יותר ברצינות –
      ניתן היה לחשוב שלהיות אוהד הסאנס זו תכנית גמילה בת שלב אחד לאופטימיות/ווישפול ת'ינקינג.
      כנראה שאני מקרה אבוד…

      (אבל אני פתוח להצעות –
      איך הולכת תכנית גילרי לגמילה מאושר מדומה?)

     4. שלב 1: לעולם על תהיה אופטימי! כל מה שיכול להתפקשש יתפקשש.
      שלב 2: לא הבנת מה אמרתי? תחזור מיד לשלב 1!

     5. או במילים אחרות –
      להיות אוהד סאנס…

     6. חידת תרתי משמע-

      עידו באפריקה (6,4)

  4. אייטון לא נראה לך מאוד, אהמ, פעלתני, אבל רק כשהכדור אצלו? אני חושש שבינתיים נראה (אם לך מותר להתלהב מרבע קדם-עונת-רוקי שלו, לי מותר לקפוץ למסקנות שלא שוות כלום מאותו זמן משחק, לא?) שבפיניקס יצטרכו להתאמץ לעבוד בשבילו הרבה יותר מדי בשביל להוציא ממנו הופעות. ואני לא בטוח שזה הסגנון שהקבוצה כיוונה אליה.
   ({אני משתדל להשאיר בצד את הדעה שלי לגבי סנטרים אולד סקול. כאילו, ייאיי, הצלחת להיות טוב נגד עוד במבה, עכשיו לך תסתדר עם דריימונד גרין, ג'יימס הארדן ואל הורפורד})
   [((ההודעה הזו היא רק חצי בשביל הממזר))]

   1. ממש לא.
    החסימות שלו בפיק אנד רול מזכירות את אלו של בוגוט –
    עם כל הנשמה.

    נכון, לפרקים הוא "לא מוצא את עצמו",
    אבל זו מחלה ידועה אצל סנטרים צעירים.
    במשחק הקודם הצליחו לשבש לו את הקצב, ולמנוע ממנו לתפוס מיקום,
    בעיה שהוא פתר במשחק הזה בזכות הרבה תנועה נכונה ללא כדור,
    תנועה שתוגמלה במספר סלים קלי מתחת לסל/רב' התקפה.

    אני חששתי מתסמונות דומות למה שאתה מתאר,
    ואני ממש, אבל ממש, מרוצה ממה שהוא מציג.

    נכון, זו רק ליגת הקיץ.
    נכון, הוא רחוק מלהיות שחקן שלם.

    אבל –

    שחקנים לא שלמים, בשביל להפוך לכאלו (או לפחות להתקרב) צריכים "מנוע", רצון, סבלנות, ויכולת למידה.
    על פניו, יש את כל הסימנים שלפחות "מנוע" יש לילד.

 13. פיניקס בכיוון הנכון(תרגע ממזר אפשר לפרגן גם לאחרים-עדיין אוהב אותך).
  יוסטון ממשיכה להיחלש.חצי גמר זה המקסימום שלהם שנה הבאה.כרמלו is washed up.בכלל בניגוד לשנה שעברה אף קבוצה מערבית לא מאיימת על הוורירס והמבחן היחיד שלהם יהיה בגמר נגד בוסטון בריאה או פילי אם קוואי יגיע לשם כתוספת לסימונם ואמביד.
  מעניין אם וכמה סקרמנטו יציעו לסמארט.כאינדיבידואל הוא לא שווה הרבה אבל כחתיכה בפאזל של הסלטיקס הוא עדיין משמעותי

  1. חצי גמר המערב ליוסטון

  2. מאמין שהלייקרס עוד לא אמרו את המילה האחרונה בגזרת המערב.

 14. לגבי אורלנדו עוד לא יודע נראה סגלים סופיים.
  כרגע השישייה הראשונה במזרח והדגש הוא על כרגע
  בוסטון
  פילדלפיה
  מילוווקי
  טורונטו
  אינדיאנה
  וושינגטון

  ברוקלין ניקס שארלוט ואטלאנטה בלי סיכוי פלייאוף
  מה שמשאיר את אורלנדו להתחרות עם מיאמי דטרויט שיקאגו ואפילו קליבלנד פוסט לברון אם יחתימו את הוד פלוס לאב היל Tt ושאר החברה במזרח זה יכול להספיק להתגנב לפלייאוף

  1. ניקס אולי יעשו פלייאוף ממקום 8. יש לי ציפיות מקווין נוקס ופפיזדייל

   1. יש מצב שפורזינגיס יושב כל העונה

    1. כן.בגלל זה אני חושב שאין להם סיכוי.אולי יחזור לחודשיים האחרונים.

 15. תודה רבה מנחם, מעורב מעולה וגדוש.

  כמו בקיץ הקודם, מורי עושה שינויים, וכמו בקיץ הקודם נראה לי שהוא עושה טעות – לאבד שני פורווארדים טובים בהגנה כמו אריזה ומוטה, ולהחתים את כרמלו במקומם נשמע כמו להפוך את יוסטון האולטרא מודרנית לאוקלהומה. ממש נסיגה.

  גם 40 מיליון לכריס פול ו-12 לקפלה נשמע לי כמו חלוקה לא הגיונית של הכסף.

  בסוף העונה הקודמת התברר שמורי צדק ואני טעיתי, נראה מה יהיה השנה.

  1. אריזה ומוטה אוברייטד ולא אבידה גדולה, עשה בשכל מורי. הוא לא צריך להקריב מועדון בשביל ניסיון לעונה אחת שאחריה ברור שירדו גם ככה (למרות שעשה את זה עם פול). שניהם גם לא ילדים ולא סביר שישחזרו את השיא. לא קרה כלום, יש המון בינוניים כמו אריזה ומוטה ברחבי הליגה.

   1. מי למשל? יש פורווארדים מגינים טובים חופשיים שיגיעו בחוזה מינימום או כמה שיש ליוסטון להשקיע?

    1. לא דיברתי על חוזה מינימום. אז אם אין צריך למשכן את המועדון בחוזה מקס כי אין ברירה? אם יסכים למקס לעונה אחת סבבה אבל לא לחוזה של 120 מיליון ל-4 שנים.

     אם זה היה רק לעונה אחת הייתי משלם לו גם 40 מיליון כי זה עונת אול אין. הוא וסטיבן אדמס השוואה טובה והוא פחות טוב מאדמס עם פחות אופק התפתחותי לדעתי ואדמס מקבל 26 ו-27 לשנתיים הבאות אם אני לא טועה. ניתן להחתימו על 80 מיליון ל4 שנים כמו שדדי אמר.

     חוץ מזה דברים בליגה משתנים ושחקנים עוזבים. קאזינס חופשי עונה הבאה הוא שווה יותר מקאפלה בטוח.

     1. קאזינס זה סימן שאלה גדול כרגע, גם אם יבריא לחלוטין, הוא וקאפלה זה שני דברים שונים לגמרי, קאפלה מתאים לרוקטס כמו שהוכח.
      קאזינס בריא יכול לעזור וגם לפגוע אם יכנס למאבקי אגו למשל.

    2. ברמה שלהם יש הרבה, גף גרין למשל ואפשר לגרד כאלו שחקנים שיתנו את ההגנה והאסל שהם נתנו מכל קבוצה כמעט בליגה, זה לא שהם היו משהו מיוחד. אין לו כוח לעבור עכשיו קבוצה קבוצה אבל אפשר למצוא הרבה שחקנים שימלאו את החלל שלהם.

 16. אורלנדו תעשה טעות אם תחתים את תומאס על חוזה ארוך טווח.
  צריכים לתת לו חוזה של שנה ולראות איך הוא חוזר מהפציעה ואיך הוא מתאקלם (אם הוא לא רעל בחדר הלבשה).
  אין סיבהה לתת לו חוזה ארוך (אבל זאת עדיין אורלנדו).
  אם כל הקו הקדמי שיש שם שינסו להטריד תמורת איזה גארד ראוי (אולי טרייד מפתיע עם פורטלנד על מקולום)

  1. כבר הייתי מחזיר את מונטה אליס מהפרישה (הלא מוצהרת) במקום את תומאס הפצוע…

  2. אורלנדו רגילים לעשות טעויות מה חדש ממש איימת עליהם 🙂
   כל הארגון הזה טעות אחת גדולה

 17. תודה מנחם.
  הדיון לגבי קאפלה למעלה קצת טריקי. יש שחקנים שברור ששווים מקסימום או קרוב לכך יש שחקנים שברור שלא. אבל יש שחקנים שבלי כוכבים אחרים לידם לא שווים מעל 10M-15M ואילו ליד כוכבים אחרים שווים 25M. יש מצב לא רע שקאפלה עונה להגדרה הזו. גם דריימונד גרין לדעתי או דיאנדרה ג'ורדן.
  רוצה לומר שהדיון לגבי שחקנים מהסוג הזה הוא פחות "האם הוא שווה XYZ" ויותר "האם הוא שווה לקבוצה א' XYZ".

  1. כל מילה. חתיכה נכונה בפאזל כמעט גמור שווה המון, חתיכה נוספת בפאזל שרק מתחיל להבנות לא מוסיפה יותר מידי. שים את דריימונד, דיאנדרה, קאפלה או סמארט בקינגס ולא נזכור אפילו מה העמדה שלהם על המגרש אבל במקום המתאים השלם גדול מסך חלקיו וככה רפי הבנה כאן טוענים שדריימונד, להלן: ״השחקן המשלים המוגבל״ סופרסטאר

   1. ומתי הוא היה לא מוצלח? התכונה הכי טובה שלו זה שהוא מנצח. אז הוא מוגבל בהכל אבל מנצח. איך זה לא חשוב לקבוצה? אבל, אולי לסאקרמנטו זבה לא ממש חשוב לנצח. ככה הם מתנהגים כבר הרבה שנים 😀

    1. לא ככ הבנתי את השאלה. הכוונה היא שישנם שחקנים שבסיטואציה מתאימה משלימים מצוין את הפאזל ונוצר הרושם שהם הרבה יותר טובים ממה שהם באמת אבל שים אותם בסיטואציה אחרת ותקבל הבדל תהומי. ככה גם לגבי חולשות מסויימות של שחקן ש״מוחבאות״ באופן כזה או אחר בקבוצה x אבל בולטות מאוד בקבוצה Y. לדעתי גרין שחקן מהסוג הזה ושלא תבין לא נכון, אני מחזיק ממנו אחלה שחקן אבל עם יד על הלב אין לי ספק שאפילו סנגוריו הגדולים ביותר יסכימו שהוא נמצא בסיטואציה מושלמת עבורו ובמקום אחר כנראה שהוא היה נראה פחות מוצלח

 18. שון דוסון עד עכשיו עם ליגת קיץ שהיא יחסית הצלחה בשבילו (במיוחד המשחק הראשון).
  אולי יזמינו אותו לאיזה מחנה אימונים, אבל אני מתחיל להיות פסימי לגבי היכולת שלו לשחק ב-NBA.
  אולי יקבל חוזה בדי-ליג

 19. אתגר התמונות זהיתי את דיוויס, ראס, קליי, יוקיץ, וויד, פורזיניגיס, ארון גורדון, בלייק. הם לא השתנו כמעט בכלל.

  את השאר קשה מאד לנחש

 20. גיליתי 12 משער שזו תוצאה סבירה

 21. זה סכום חולה ולא מוסרי. של מערכת חולה ולא מוסרית.
  כשאדם אחד מרוויח בשנה, על משחק של ילדים, שכר שנתי (יפה) של 300 איש, זה חולה. זה דה הומניזציה של העובד הרגיל.

  המנטליות של העבדים היא להגיד: אז מה אתם רוצים. זה הרווח, הבעלים מתחלק עם השחקן.
  ממש לא. זה לא סיפור פרטי של הבעלים והשחקן. עיקר הרווח והסכומים האלה מגיע מהצופים. הם עושים את הערך.
  מקום בריא מחזיר לצופים ולקהילה מהרווחים האלה.

  דווין בוקר יכול לקבל רק 3 מיליון דולר לשנה, ולא 31 מיליון. זה עדיין "רק" סכום היסטרי של פאקינג רבע מיליון דולר בחודש. כל היתר – להחזיר לקהילה. כנ"ל הבעלים. שניהם עדיין יהיו עשירים מעל ומעבר לכל דמיון.

  1. מה ההבדל בין דראנט, קרי, קיירי, ולברון,
   לבין –
   הביטלס, מייקל ג'קסון, מדונה, ואופרה ווינפרי?

   כולם הרוויחו סכומי כסף דמיוניים מהכישרון שלהם.
   אף אחד מהם לא הרוויח את הסכומים הנ"ל מניצול של מישהו, או מסיבון המערכות (כמו לא מעט אנשים שמרוויחים סכומים דמיוניים).

   דרך אגב, אני מעדיף לראות את הכסף בידיים של בוקר ופול,
   מאשר לראות את בעלי קבוצותיהם מתעשרים עוד קצת (שזו, אם נהיה כנים, האלטרנטיבה).

   אם אתה מחפש סדר חברתי חדש (לגיטימי לחלוטין, ואישית, דעתי היא שברמה מסוימת אפילו רצוי),
   נראה לי שיש חזיתות שיהיה לך קל יותר לפתוח במאבק מולן.
   נראה לי שיש חזיתות שהמאבק מולן יהיה מוצדק בהרבה.

   1. אתה לא קורא.
    זה לא או בוקר או הבעלים. אלא עיקר הכסף שחוזר לחברה. לשירותי בריאות מעולים, להבטחת פנסיה, לגנים פורחים, לחינוך מצוין – תאמין לי יש מספיק מטרות. אפילו להקים מגרשי כדורסל או להוריד את גובה המנוי לליגה.
    נניח 90 אחוז מס על שכר מפלצת. במקום 30 מיליון לשנה, 27 חזרה לציבור, "רק" 3 מיליון לבוקר. הבעלים כנ"ל.
    נראה לך שהוא לא ייקח את זה? 3 מיליון דולר לשנה לשחק כדורסל? בטח שכן. הוא לא מדען גרעין. ואם יהיה אחד שלא ירצה לשחק כדורסל ב"רק" 3 מיליון דולר בשנה, יבואו 1000 במקומו. והוא ירצה אגב.

    1. אתה מדבר על שינויים חברתיים.
     כמו שכתבתי –
     אני בעד. אני חושב שיהיה לך קל יותר לסחוף אחריך תומכים אם תבחר להתמודד מול הבנקאים ושאר אנשי הפיננסים,
     או מול הטייקונים שעושים את רוב הונם מלגזור קופונים מהיתרים ממשלתיים.

     בהצלחה.

     1. אמריקה חולה והיא מטפטפת מלמעלה את המחלה שלה, גם על ישראל. ברור שזו מלחמה ארוכה שצריכה להתחיל בשינוי תודעה. שזה אומר, מהתגובה הכי קטנה בפורום אוהדים.

    2. סתם בכיין סוציאליסט. עוד אחד שחושב שהוא מצא אתהפתרון לעולם טוב יותר. לך תקרא מאיפה הגיעה המס הכנסה. זה התחיל כרעיון דומה לשלך – שהעשירים ייממנו את העניים ומעמד הביניים. בפועל האחרונים הם אלה שמשלמים את המס הכי גהוהה, בעוד העשירים מגנים על כספם בנכסים וגופים משפטיים.
     רוצה שלאנשים יהיה כסף? אל תיתן להם כסף – תלמד אותם על כסף. תתחיל בהסטורית הכסף 😉

     1. מה שאתה בעצם אומר, בתוקפנות די רבה, זה לא שהטענה שלו לא נכונה, אלא שהמימוש שלה לוקה. אם עיקר המס יפול על העשירים זה יהיה בסדר מבחינתך?

    3. מערכת רקובה:
     מה אתה מתבכיין?
     הכדורסל הוא בדיוק דוגמה טובה לזה, שכשנותנים כסף לעם, במקום לחסוך להשכלה,להתאגד, לשפר את מצבם הכללי, אנחנו מעדיפים לקנות מרצ'נדייז ולעסוק בתרבות פנאי. מישהו חייב את האוהדים לממן את המשכורת של בוקר?
     האתר הזה הוא הדוגמה הטובה ביותר לנכונות שלנו להתעסק בבידור, במקום בערכים.

  2. זו גישה מצויינת על הנייר. רק מה היא לא עובדת במציאות. עיין ערך קומוניזים. כלכלה חופשית קרי קונה מרצון מוכר מרצון מפתיע אבל זה עובד. אדם כזה שיוצר עושר מגלגל את העושר שלו בחזרה לתוך החברה בכל מיני דרכים.

   1. בין הקומוניזם, לבין קפיטליזם משוחרר כל רסן,
    יש שלבי ביניים.
    יש כלכלה חופשית, כזו שכוללת רגולציה.

    מונופולים לדוגמה, הם תוצר טבעי ומתבקש, של הכלכלה החופשית נטולת הרגולציה.
    ומיסוי, הוא קיים גם בארה"ב.
    ההיסטוריה מלמדת, שזליגת ההון זה לא תהליך שבאמת מתרחש –
    ללא רגולציה ומיסוי, ההון נשאר בידי מיעוט קטן.

    עכשיו צריכה להישאל השאלה –
    היכן הגבולות נמתחים?
    את מה אנחנו מכפיפים לרגולציה?
    את מי אנחנו ממסים, וכמה?

    לדרוש מס פרוגרסיבי, או מיסוי על הון, לא הופך חברה לקומוניסטית (גם אם הטייקונים שכרו אנשי יחסי ציבור בניסיון לשכנע ההפך…).

    כל זה, לא משנה את העובדה שלהשקפת עולמי –
    ההתעשרות של יחידים מכך שיש ביקוש לכישרון שלהם, רחוקה מלהיות השורש של הבעיות החברתיות בעולמינו כיום.

    דיון על הבעיות הנ"ל, דורש מקום מתאים יותר מ-"הופס".

  3. אם בוקר או מישהו מבני משפחתו ייגרר לחובות כתוצאה ממחלה קשה וטיפולים יקרי ערך שרוששו את המשפחה, האם הקהילה תיתן לו חזרה ותכסה את החובות ?

  4. בחייך האתר הזה קטן על הדיונים האלוהיים שלך. כנס את קיבוץ איחוד ומאוחד באולם המשותף שאחרי הפירוק, ותעשה שם אחלה דיונים על העניין ואל תשכח לתלות את התמונה של סטלין בכניסה כמובן. חלק את הרווחים של ארגון הכנס והחזר אותם לחברה – כמובן גם מי שלא יגיע לכנס צריך לשלם על כך דרך "מס כנס" אשר יחולק על ידי הפקיד שנתמנה לכך על ידי החברים שהתמנו להיות חברים על ידי עצמם.

 22. דאלאס החתימו כבר את ג'ורדון או רק סיכמו בעל פה? אם יש להם צ'אנס עדיין הייתי הולך על קפלה בכל הכוח. סה"כ זה יהיה צדק פואטי לעשות תרגיל זה לג'ורדון וקפלה על חוזה ארוך טווח ליד דונצ'יץ' וסמית בחוזי רוקי – אפשר להגיד שהם סגרו את הפינה.

  1. חתם דקה אחת אחרי שזה התאפשר.

 23. מנחם הרגת אותי עם כרמלו יודע לנצח משחקים, מתי זה קרה לאחרונה?שילך ליוסטון ויחרב להם את הצורה, אני לא מתנגד.
  בוקר לא יהיה אולסטאר השנה,אבל בהחלט נראה שפיניקס תופסים כיוון חיובי.רק בשביל גיא בא לי שיצליחו.
  אם סקרמנטו לא חששו להציע 80 מיל לפאקינג זאק לווין,הם יכולים להציע אותו סכום לסמארט בלי חשש.ואני לא בטוח שבוסטון ישוו.

  1. לא ישוו בשיט
   סמארט יהיה איזאיה או ירבקו או קראודר מחוץ לסלטיקס.
   שחקנים שטובים לשיטה מסויימת….

 24. מנחם בהמשך לפוסט שלך מאתמול על חוזי הענק והתגובה שלי לאיך זה מחלחל למטה לשחקנים שליד. זה בדיוק מה שקורה ביוסטון.
  חוזה המקסימום לפול שברור לכולם שהוא לא שווה אותו, גורם לשחקנים כמו אריזה, מבה אמוטה וקפלה להסתכל ימינה ושמאלה ולהגיד- למה לעזאזל שאני אקח פחות כשאני נותן את התחת והנשמה לקבוצה והיא זורקת לי עצמות?
  מסתכלים ימינה רואים את אנדרסון וה20 מיליון שלו לעונה על ישיבה על הספסל כל הפלייאוף. אומרים, בסדר, עשו טעות ב2016. אני אעבוד קשה ואקבל מה שמגיע לי.
  מסתכלים שמאלה, פול מקבל פאקינג 160 מיליון בלי למצמץ.
  ואז אומרים להם- 'תשמעו, אין לנו כסף לשלם לכם אחרי שאמרנו כל העונה שתקבלו מה שמגיע לכם'.
  מבה אמוטה עזב כי יוסטון חיכו עם הMLE למלו במקום להציע לו וציפו שיקח את המינימום. בקליפרס הוא לא ירוויח יותר, זו נטו עזיבה שמצביעה על פגיעה מהמערכת.
  אריזה אמר שהוא רוצה קודם כל לשחק איפה שמעריכים אותו. לא יודע מה יוסטון הציעו לו, אבל זה כנראה היה מעליב אחרי שראה מה פול מקבל.
  קפלה הולך באותו כיוון. מאמין שהיה שמח בחלקו על 20 מיליון לעונה, אבל כשהוא מסתכל ימינה ושמאלה על מה שקורה אצלו בקבוצה, הוא מרגיש קודם כל מרומה, והכל מתחיל בחוזה של פול.

  1. זה מזכיר לי שמכבי התחננו להנחה מהנפלד ועד כמה אין להם כסף ושיעזור להם והנפלד הסכים ולקח חוזה מופחת רק בשביל לקרוא כמה ימים אחרי שמכבי מחזירים את האפמן בחוזה עתק

   1. זה גם פועל יוצא מההתחזקות הנוספת של גולדן סטייט.
    פרטיטה אמר שהוא יהיה מוכן לשבור שיאי מס מותרות בשביל סיכוי אמיתי לאליפות. אבל נראה שגם הוא לא רואה סיכוי אחרי ההחתמות האחרונות ופשוט לא מוכן להכניס את היד כל כך עמוק לכיס.

  2. +1000 ניב. סידרת לי כמה דברים בראש עכשיו. לשים את המניות שלך על שחקן כמו פול אחרי שנתן 3 משחקים טובים מול ג"ס זו בחלט החלטה שהיא בעייתית עוד בלי כל ההשלכות שתיארת (וכולנו זוכרים שגם קרי שבר שיא שלשלות במשחק גמר ומשחק אחרי היה חושך מה שבהחלט היה יכול להתחרש אם לפול גם אם היה ממשיך לשחק בסדרה) קבוצה עם שלד כל כך טוב ועם MVP שחתום שנים קדימה ורק משתפר ועכשיו החוזה של פול יכול לגמור את הקבוצה היעילה הזו.

  3. לגמרי

  4. כל מילה. נראה אם מורי יצליח גם השנה להפתיע, אבל כרגע נראה לי שהוא טעה קשות.

  5. אריזה לא סגר בסאנס לפני שפול והרוקטס הגיעו להסכמה?

   1. פול והרוקטס הגיעו להסכמה ביוני 2017

    1. מצחיק, על החוזה הנוכחי

     1. נו?

     2. כן או לא? אני לא זוכר

     3. שכחתי עם מי יש לי עסק.
      אמנם להסביר בדיחה די הורס את כל העסק אבל זה לא ממש בדיחה, אז אני אמשיך.
      יוסטון סיכמו עם פול על חוזה המקסימום עוד לפני שסיכמו על הטרייד מהקליפרס, זו הנחת העבודה.
      די ברור שניסו לשכנע אותו לקחת פחות עכשיו כדי לעזור להחתים את השאר אבל הוא לא ממש זרם עם העניין ונאלצו לעמוד בסיכום, מה שדפק את הקבוצה ל4-5 הבאות.
      אלא אם פתאום ג'יימס אניס יהפוך לאריזה החדש, דיאנתוני מלטון יהפוך לבברלי 2.0 (דווקא נראה חיובי הסיפור) ומייקל קרטר וויליאמס ילמד איך מכניסים כדור לסל (מדברים על ווישפול). לא שולל את האפשרות שמורי ימשיך לעשות ניסים אבל שומר לי את הזכות להיות פסימי.

     4. העניין הוא שכבר למדנו שהסיכומים מראש האלו הם לא בהכרח משהו שאי אלו מהצדדים יכולים לסמוך עליהם. לפעמים מדובר בסיכום של שנים מראש ולפעמים בימים, לפעמים זה עובד, לפעמים מישהו משנה את דעתו, לפעמים הדוד של מישהו מחליט שהסיכום לא משתלם לו(או משהו כזה), לפעמים מישהו נכלא בבית עם חברים שמפעילים עליו לחץ להחליט "נכון", ולפעמים מאפיונרים מקומיים מאיימים עליו שחבל עליו אם הוא עוזב.

      חוץ מזה, הפרשנויות הפסיכולוגיות וקריאת המחשבות שאנשים אוהבים לשייך לשחקנים מאוד בעייתיות. יכול להיות לדוגמה שפגעת נכון במה שכתבת כאן אבל יכול להיות גם באותה מידה שאריזה פשוט חשב שלהרוויח בשנה הקרובה כמו בשתי העונות הקודמות ביחד יותר משתלם לו, ושאין עוד שום דבר נוסף מעבר לזה. יכול גם להיות שהכוונה של אריזה ב'לשחק איפה שמעריכים אותו' זה במובן הספריוולי של המושג(מעריכים=משלמים), ושהרוקטס פשוט לא יכולים או מוכנים לתת לו את ה"הערכה" שהוא רוצה.

      במשיק כלשהו, לקחת את מה ששחקן אחד אומר כמו שזה ולקבל את זה שהוא התכוון למה שהוא אמר וזה מה שעומד מאחורי ההחלטה שלו במקרה אחד, ובמקרה אחר להחליט שמה ששחקן אחר אומר זה בעצם בכלל כיסוי והסוואה לזה שההחלטה שלו בכלל מבוססת על משהו אחר לגמרי זה דוגמה לסיבה שכל מסיבת התגובות הקוראות בנפש ובמחשבות השחקנים האלו כל כך פגומה.

   2. לפי הודעות הטוויטרים של ווג' ושאמס, ההודעות על ההסכמים הגיעו בהפרש של 40 דקות, כשפול היה הראשון.
    יש גם דעה שפול חתם שנה שעברה ביוסטון כשברור לשני הצדדים שהשנה הוא מקבל את המקסימום.

  6. מה שאתה אומר בעצם זה שהמורי-בוט עדיין לא למד שבצד השני של הדף עומד אדם?
   מישהו בכלל יודע אם המורי-בוט עדיין מתפקד? מייקל קרטר-משחקאחדטובאיןקליעהבשיקגולארצואותו וכרמלו אנתוני?

  7. רק מדגיש ומחדד כמה החוזה של פול הוא הזוי.
   ספוילר מעכשיו לפרוייקט של מזיג – far=0
   אלא אם כן יש למורי וואחד שפן לשלוף מהכובע, אבל פשוט קשה לראות את זה קורה כשפאקינג 40 מיליון דולר מהמשכורות למשך כל אחת מ-4 העונות הקרובות רשומה על שם שחקן אחד! ועוד כזה שתוך שנה-שנתיים כבר יהיה הרבה אחרי השיא שלו.
   הזוי הזוי הזוי.

   1. לא שפן… זה כרמלו….

 25. מנחם החדשות על אייזאה לא עדכניות,הוא לא יחתום בסוף עם אורלנדו זה ירד מהפרק.
  קשה לי לראות עכשיו קבוצה שתיקח אותו,כי ככל הנראה הוא רוצה להיות שחקן חמישייה.
  הסיכוי היחיד שלו עכשיו זה לבוא מהספסל בקבוצת פלייאוף על מנת לעלות את הערך שלו בשוק לעונה הבאה,להוכיח שהוא יכול להישאר בריא ולתת את המירב שהוא יכול על המגרש.

   1. זה יהיה עצוב.

    1. מצד שני, הוא יהיה MVP, מולטי מיליונר, אייקון. אפילו איזה 10 ס"מ מעל הגובה הממוצע.

     א-ג-ד-ה.

 26. מנחם, הגיע הזמן לרדת ממלו. אולי, וזה אולי ע-צ-ו-ם, כשהוא יחליט להיות שחקן שישי שעושה קאץ' אנד שוט \ D & 3 (ואת הD אין לו, לגבי ה3 אני בספק) ולהתאמץ, אז אוכל באמת להנות ממנו.

  כרגע הוא כדררת שגורמת לי לעצום עיניים במשחקים. שחקן של העשור הקודם.

  1. אל תעצבן אותו למה מחר הוא יהיה סקורר טופ 5.

  2. אז מה? ביוסטון כולם מטומטמים שלא רואים (ומבינים) מה שאנחנו – חורנים קטנים מעמק יזרעאל – יודעים על כרמלו? אם הוא כזה אפס שאבד ליחו, למה הם רצים כל כך חזק אחריו?

 27. אני בדיכאון, אוק בלי מלו זה סלט בלי מלח. איזה כיף לעגל, אפלטון, שגיא והחברים שם ביוסטוניה – אני ירוק מקנאה

  1. דה שוט
   על מה אתה מדבר?
   הוא אחד מהשחקנים שהכי קל לחסום בפוסט-אגב החסימה הראשנה בעונה הזו היתה עליו במשחק מול הניקס ע"י פורזינגיס וזה היה כל כך צפוי שזה כאב, אז מה שנשאר זה הבידוד והזריקה על שומר שלכשעצמה יפה,
   אבל אם אתה שחקן של תנועה ואפשרות אחת אתה שחקן מוגבל ולא יעיל מהסיבה הפשוטה,
   פשוט קל לשמור אותך.

   1. מסכים איתך אבל עדיין כיף לראות אותו משחק ואם יילכו אליו הרבה בפוסט – הוא ייתן תוצרת. תראה ביוסטון

    1. דה שוט שכחתי לגמרי מהנבואה שלך שמלו עוד ייתן הצגות גדולות באוקייסי, הייתי עסוק בלחפש את מלחמות האגו בין סטף
     וקיידי 😜, נראה לי הגיע הזמן לשחרר ממלו..

     מה יקרה קודם, כרמלו יפגין יכולות של שחקן טופ 10 בליגה, או שסטף וקיידי יריבו על המגרש ?

  2. עזוב מלו, ראית שכריסטיאנו עושה לברון ועובר ליובה? אם לשייח הקטארי יש משהו בקודקוד הוא מוכר את ניימר ב400 מיליון לריאל ומריץ דאחקות אחרי זה על פלורנטינו.

   נותן לילד הפלא בן ה18 להוביל עם קבאני בשקט, קונה את האזר באיזה 200 מיליון.

   1. כריסטיאנו גמר מזמן. מול באיירן בחצי ומול ליברפול בגמר לא עשה כלום. גם במונדיאל, חוץ מההתפוצצות מול ספרד בפתיחה – לא עשה כמעט כלום. ניימאר אדיר, השאיר לקוטיניו כדור גאוני לגמור משחק – הוא לא אשם בהדחה (אבל לא יוצא מזה נקי)

    1. וואו השאיר כדור.
     דה שוט נהיית יותר מביך מהכתבים הישראלים שמפרגנים לליגיונרים ב-" התחיל את המהלך"…

     ניימאר היה הכי גרוע בנבחרת אבל לך תסביר את זה לאוהדי כדורסל..
     לא שאוהדי כדורגל מבינים יותר מדי או מאמנים באופן כללי.

    2. איזה גמר, עכשיו שהוא עבר למזרח הוא הולך לחורר רשתות נון סטופ בארץ המגף. אם פחון היגוואין שם שם 30 שערים כריסטיאנו הולך לעשות שם לברון, יותר קל מריאל מדריד.

     השאלה אם אחרי שמסי הושיב אותו על הספסל גם כריסטיאנו ירדה בדיבאלה 🙂

     הכי מצחיק אם הוא מביא גביע אלופות רביעי רצוף אחרי שבופון עזב אותם, יהיה צחוק הגורל.

 28. זיהיתי את:
  גריפין, נוביצקי, וויד וקליי
  סת' חשבתי שזה סטף אז גם נחשב…

 29. מנחם לא שכנעת אותי שמכרמלו תבוא הבשורה.
  זה לא שהוא שחקן כל כך גרוע, הוא כן יכול לעזור בסיטואציות מסוימות (בשלב זה של החיים בעיקר מהספסל). אבל הוא יקח המון כסף ולא יעשה הגנה. יחד עם החוזה המופרך של כריס פול, אי הבהירות עם קאפלה, והעזיבה של אמוטה ואריזה שלד הקבוצה מתפורר. זה אולי לא יהיה מורגש השנה אבל בשנה שאחריה זה יהיה בולט ולהארדן ישרף הפיוז בצדק.

  1. דווקא כסף הוא לא ייקח…

   1. הוא אמור לקבל מיוסטון 5 מיליון לא?

    1. למה שלא יחתום על מינימום (2.4 מיליון)?

    2. ואיך שלא תהפך את זה 5 מיליון זה ממש לא המון.

    3. 5 מיליון זה לא המון בשביל המועדון (אבל כן בשבילי) . . .
     מה שכרמלו יגזול הוא בעיקר זמן משחק של אחרים ומקום על הספסל. ובאוטובוס

  2. קאפלה לא ישחק באף קבוצה אחרת העונה חוץ ברוקטס. לגבי השנים הבאות זה כבר תלוי באיזה הצעה הרוקטס יתנו לו.

 30. תודה על המעורב. הצלחתי לזהות 9 שחקנים. היה קשה..
  מעניין איך הם היו/שיחקו בתור ילדים ואם הם האמינו שייראו ככה (מפלצות שריריות ולא אנושיות. בתמונות רובם צפלוחים) ויגיעו כל כך רחוק.

 31. מיום ליום בוקר מזכיר לי יותר את קליי תומפסון

  כאילו שממןןן

 32. כרמלו*

  1. טרייד מצויין , כבר דיברנו על טרייד כזה , גם ככה לא תקבל עליהם כלום מאף קבוצה , הם צריכים שחקנים חלשים כדי לתת דקות לצעירים .
   אם הטרייד הזה קורה אנחנו מקום 2 במערב

   1. הירקוד נץ עם שקנאי? מאחל לכם וגם אני חושב שאתם טופ 2 במערב. יוסי גוש גקסון לא יהיה קובי. אפילו לא וויד או וינס קרטר או טי מאק.

   2. אני חושב שאתה קצת מעריך יותר מדי את השרדר.
    מגיע לו קרדיט על ששנה שעברה הוא הסכים לנסות את הסכימה הקבוצתית של באד. אבל זו הייתה השנה שלו לעשות את הקפיצה, ובמקום, הוא התקזז עם עצמו. ההגנה שלו הדרדרה לרמת "אחכה שהכדור יחזור אלינו", השלשות שברו לבנים ועשה המון שטויות. אם אני לא טועה, אלו שלושה צ'קים על החולשות של הפליקנס.
    מצד שני, יכול להיות שהוא הכי טוב שאתם יכולים להשיג כרגע.

 33. כיף של תגובות, אבל אני עדיין מאמין בכרמלו

 34. מנחם בוקר זו טעות של פיניקס בכל מישור שלא בוחנים אותה . בעיקר מהטעם הפשוט שזה הימור של קבוצה שיש לה יותר מידי נכסים מכדי להמר. היא צריכה לנהל. לא להמר. אבל זה שווה פוסט נפרד. לא פה בחצי תגובה. סורי.

  1. לא ברור –
   למה הימור?

   שחקן שכל נתוניו מלמדים שהוא אולסטאר בהתהוות,
   בקבוצה שהיא לא בדיוק ה-"מכה" של הכדורסל,
   על חוזה שסוגר אותו ל-6 השנים הקרובות.

   אחרי כל כך הרבה שנים בהם הסאנס שילמו יותר מדי לשחקנים בינוניים, הם החליטו ללכת על הכישרון שנבחר על ידי הקבוצה, וצמח בקבוצה.

   למה אני חושב שהוא כל כך נחוץ לסאנס?
   כי הוא סקורר. ולא סתם סקורר,
   הוא סקורר שהוא גם קלע איכותי.
   למה אני חושב שהוא אולסטר בהתהוות?
   28 שחקנים קלעו בעונה שעברה 20+ נק' למשחק.
   מבין 28 השחקנים שברשימה, בוקר הוא הצעיר ביותר.
   צעיר מדונובן מיצ'ל.
   דרך אגב, 24.9 הנק' שלו למשחק?
   מקום 10 בליגה.
   כל 9 השחקנים שלפניו ברשימה, שיחקו בעונה האחרונה באולסטאר.
   גם 6 השחקנים שאחריו.

   אי אפשר להדגיש מספיק את החשיבות של חוזה שכזה, שנותן לסאנס שקט של 6 שנים (6 שנים זה נצח, במונחי NBA).
   עכשיו אפשר לראות איך שאר הסגל הצעיר צומח לצדו, ולא להיות מודאגים מההחלטה הקרבה בעונה הבאה, או זו שאחריה.

   1. גיא , החמצת את דיון ה"בוקר האגואיסט עשה את חוזה המקסימום שלו על הגב של ג'וש ג'קסון והקבוצה"?

    1. זה חלק מחבילת ה-"מזל טוב, יש לך בימבה!"
     ביי ביי מזפח,
     מהיום תגובות ה-OCD שייכות לסאנס…

    2. גוש גקסון מרגיש לי כמו פלופ. אם בשנתו השנייה הוא לא דומיננטי בליגת קיץ משהו לא בסדר שם. יוסי רץ פה עם נארטיב שהוא קובי אז הוא לא. אבל תוכל לסחור עם יוסי עליו.

   2. מה שכן בנג'ו צודק בזה שזה הימור. יש עדיין הרבה דברים שקשה לדעת לאן יתפתחו במשחק שלו. יש מעט מאד מקרים בהם הארכת חוזה של שחקנים שנכנסו לליגה בגיל כל כל צעיר היא לא הימור. לברון הוא דוגמא טובה. אבל קיירי היה הימור, הגריק פריק היה הימור וגם סטף היה סוג של הימור.

    1. השאלה היא מה היה הימור גדול יותר –
     לתת חוזה שכזה לבוקר, או להתמהמה.

     תשאל את מינסוטה והחוזה לקווין לאב (4 שנים במקום 5) –
     לפעמים ל-"זהירות" יש מחיר.

     1. אני מסכים איתך לגמרי. אני חושב שזה הימור נכון ובדיוק מה שהמועדון צריך.
      אבל כל הבדלי הגישה נובעים מזה שאני חושב שהסיוכי הגבוה שבוקר יהפוך לאולסטאר ובנג'ו חושב שהוא יהפוך לאנדרו וויגינס.

     2. שבוקר ירוץ להגנה כמו ג'קסון ונתן גג לבאגלי ,אז הוא יהיה כוכב

     3. יוסי,
      הארדן, ה-MVP המכהן, כוכב?
      מתי מי מהוא נתן גג כמו זה של ג'קסון?

      יש שחקנים שחזקים יותר בהגנה, יש כאלו שההגנה זה הבונטון שלהם.

      הארדן, בעונתו ה-4 בליגה (גיל 23), עונתו הראשונה ככוכב המוביל של יוסטון:
      25.9 נק', 50.4% אפקטיבי, 5.8 אס', 4.9 רב'.

      בוקר, בעונתו ה-3 בליגה (גיל 21):
      24.9 נק', 50.1% אפקטיבי, 4.7 אס', 4.5 רב'.

     4. הארדן, בעונתו הראשונה ככוכב מוביל ביוסטון לקח חבורת ילדים לפלייאוף. בוקר נותן סטטיסטיקות מרשימות, אבל הוא לא מתרגם אותם (עדיין) לשליטה במשחק וזה משהו שתמיד היה להארדן. גם כשחקן ספסל.

     5. בהשוואה לפיניקס של העונה הם בית אבות…

     6. מי היו לצידו?
      פטריק בברלי, רוקי היישר מרוסיה.
      ג'רמי לין- חודש מוצלח בליגה בעונתו הראשונה, פליט די ליג
      צ'נדלר פרסונס- בחירה 38 שחקן שנה שנייה. כולנו יודעים מה נהיה ממנו בלי הארדן לידו
      דומנטאס מונטיונאס- שחקן שנה שניה, אותו מקרה
      טרנס ג'ונס- רוקי. כנ"ל
      גרג סמית'- כנ"ל
      יחד עם סוסים מתים (ואהובים) כמו קרלוס דלפינו ופרנסיסקו גרסיה.
      החבורה שהגיעה למקום האחרון בליגה לצד בוקר חבורת שחקנים טובה בהרבה מאלו שהגיעו לפלייאוף על הגב של הארדן.
      זה ההבדל בין שחקן שהופך את הקבוצה שלו לטובה לשחקן שנראה טוב. ואני מאוד אוהב את בוקר אבל בגלל זה גם מתסכל לראות אותו לא מתרגם את הכדורסל שלו לנצחונות. זה בדיוק התפקיד של פרנצ'ייז פלייר, ואני מאמין שהוא כזה, או בדרך להיות כזה. אבל הארדן הוא לא.
      עוד רחוק שנות אור ממנו.

     7. נו, אני לא בא לקחת כלום מהארדן רק שמאד קשה לנצח עם חבורה של בני 20-21 וגופות מתות כמו צ'אנדלר ודאדלי וללא מאמן או שיטה.

     8. אפלטון,
      את דעתי על הארדן יכולת לקרוא בלא מעט התנצחויות עם בוני על זהות ה-MVP העונה.
      הלוואי ובוקר יהיה טוב כמן הארדן.

      ההשוואה היא בוקר בגיל 21/עונה 3,
      לבין הארדן בגיל 23/עונה 4,
      נועדה להראות מהיכן הגיעה ההחלטה שלבוקר פוטנציאל אולסטאר.

    2. למרות שאצל סטף ההימור היה בגלל הפציעה לא בגלל הגיל ובגרות המשחק.

 35. קראתי את כל התגובות, תודה לכולם.

  1. אתה עוד תתגעגע לאוהדי לברון או סתם לייקרים מעצבנים..
   summer is coming

   1. לול עופות חול החולה בשפעת החולות.

    פאק פאק פאק… פאק פאק פאק פאק פאק…

    1. not sure if
     פ דגושה או לא

  2. תעשה לי טובה ותשאיר לי את התגובות מהסוג הזה. מי שם רבע קצוץ, ממזר, אם קראת או לא קראת? עדיין לא שילמת את שכר הלימוד ומה שקראת או לא מעניין את קצה הציפורן של הגולשים.

 36. דאלאס הולכת לצחוק על כל הליגה עם הבחירה בדונציץ
  שנה שעברה גנבו את.סמית ב9 והשנה את דונציץ

 37. אם אני יוסטון אני נותן לקפלה מה שהוא מבקש, מושלם לסגנון שלהם הגנתית והתקפית

 38. כמה בוקר טוב? 😂 אתה ענק5

 39. כריס פול גמר את הכסף של יוסטון ולכן זה מוביל לכדור שלג במדבר הטקסני.
  אריזה ומבה מוט'ה הם 2 השחקנים האמורים לתחזק את ההגנה מול הלברונים הג'ורג'ים,הדוראנטים והקוואיים ובלעדיהם נשאר שחקן נמוך בשם פי ג'יי טאקר וזה לא מספיק!
  כמו שאפלטון רשם,החברה האלה שהחזיקו את ההגנה ונתנו את התחת (לאריזה נגמר הדלק בנסיונו לרדוף לבדו אחרי דוראנט או קליי ולא היה לו כח לקליעה) עזבו כי נפגעו מההצעות המעליבות כי פול היה גרידי מידיי ולא נשאר כסף.
  עכשיו גם קאפלה עושה שרירים של נעלב ו"דווקא" למורי והחברים ביוסטון ויש מצב שהוא לא ירד בשום צורה מבקשת ה40 מליון רק בשביל לעשות דווקא.

  שמעון אחי,אתה צריך להבין שאין הרבה שחקנים כמו אריזה ומבה מוט'ה שעושים הגנה ובנויים טוב בכדי לעצור את פאוורפורדים של היריב וגם לאיים מבחוץ בהתקפה,הם אבידה ענקית ליוסטון.
  לדעתי בגלל החוזה המטופש של כריס פול הם ירדו משמעותית מאיום על המערב …
  מורי כבר שנים עושה צעד קדימה ואז שכמעט שם הוא עושה 2 צעדים אחורה.

  1. לגבי כרמלו-
   מנחם,נראה לי שניסת לספר בדיחה …שיהיה ליוסטון בהצלחה עם "הסופרסטאר" כרמלו,הוא ה"החיפוי המושלם" לעזביתם של מוט'ה ואריזה,הוא זה שיעצור את דוראנט או את לברון.

 40. אתם קבוצת כדורסל בליגה החזקה בעולם. אתם רוצים להצליח בליגה הקשה הזו. מה אתם עושים?
  שלב ראשון, מנסים לנצל בצורה צינית את הדראפט כדי להשיג כוכבים צעירים.
  שלב שני, אתם רואים שהשחקנים הצעירים לא מוכנים מהשנייה הראשונה להצליח, אז אתם ממשיכים בשיטה הצינית ורודפים רק אחרי שחקנים צעירים שיכולים להוביל מהשנייה הראשונה.
  שלב שלישי, אנשים מתלוננים שאתם לא בונים את השחקנים שלכם. אז כתגובה אתם מתחילים לרדוף אחרי כל כוכב פנוי אפשרי.
  שלב רביעי, אנשים מתלוננים שבמשך שנים בניתם תרבות מפסידה. אז אתם מחליטים לרדוף אחרי ה-GM שהוא בדיוק להיפך.
  https://twitter.com/JeffGSpursZone/status/1016674150021120001

 41. וושינגטון מחתימה גם את ג'ף גרין , כבר יותר מדי עמוסים בעמדת הפוורד , הגיע הזמן לנסות להביא את פורטר או אוברי

  1. וושינגטון עם ספסל נוראי וחלש. גרין בה לתת כוח מהספסל. והוא יכול לשחק בשתי עמדות הפורוורד ויש לו קליעה מרחוק כדי לרווח את המשחק.

   אחלה שחקן לספסל במחיר מצחיק. וושינגטון עם ההחתמה שלו ושל האוורד עשו אחלה קיץ במחיר מבצע

  2. גם עכשיו אתה מביא אותם לפליקנס בתמורה לבוגי?

  3. אוברה גם יכול לשחק SG

 42. עשיתי 12

כתיבת תגובה

סגירת תפריט