Kawhisis אנליזה של קבוצה תחת מתקפה \ איל רדושקוביץ

ואז הגיע האדמירל. באמצע הסערה, בא לסייע בניווט של אונייה שמאבדת את הכיוון לאיטה. מתייצב מול התקשורת הצינית, הזאת עם המבט הקפוא והשיניים שטורפות סקופים לארוחת בוקר, ספק דיווחה ספק תפסה חלק בתהליך ואומר בחיוך גדול " אנחנו רוצים אותו איתנו".

David Robinson on Spurs saga: Kawhi Leonard and Gregg Popovich need to talk | Get Up! | ESPN

 

הרשו לי לכתוב את כתב התביעה כנגד הדבר הזה שמתריש לנגד עינינו. בכוונה תחילה אינני מציין את שמו המפורש כנאשם משום שאני אפילו לא בטוח שהוא הוא זה שחולל את כל הסערה הזו. אפילו רובינסון, MVP, מלך הסלים של הליגה, hall of faimer, "נצר הבריאה" אליבא ד'ביל סימונס, אמר שהוא לא החליף עימו יותר מארבעה מילים כל השש שנים הוא מכיר אותו. אני אישית ראיתי אותו פעמיים בחדר ההלבשה בגארדן. תמיד היה בקצה חדר ההלבשה, מופרד משאר השחקנים, כמו לברון, כמו איזייה תומאס, כמו לילארד, לא מדבר עם אף אחד, מתלבש לאיטו בטריינינג שככל הנראה ליקט בחינם ע"י אייר ג'ורדן, המותג אותו הוא מפרסם. פעמיים הוא התראיין אחרון, עמד שם גבוה, לא הישיר מבט לכתבים, לא הסתכל, ענה במשפטים קצרים תוך כדי מלמול לא מובן מדי של מילים, כאילו ומישהו הדריך אותו שזה מה שהוא יכול וזה בסדר, לא מצפים ממנו ליותר. ניגוד בולט לקסם הזר של מאנו, פרקר, דיאו , מילס וגאסול, לחמימות של גרין, סלומו ולמרקוס או למנהיגות הזאת של טימי שהסכים לדבר בכנות הספרסית המפורסמת הזאת. לא קוואי. אמר כמה מילים, והתחמק הלאה לעוד אפיזודה שקטה.

מגיע לספרס
ללא הספרס קוואי לא נהיה קוואי. תחשבו על זה, ילד מופנם מקליפורניה, שנבחר בבחירה ה-15, ללא קליעה או איזהשהוא סטאר-קוואליטי, מגיע לתוך מכונה משומנת של אליפויות ותארים ונבנה להיות היורש של אחד השחקנים הגדולים בהיסטוריה. לא מדובר בג'ימי באטלר, הבחירה ה-30 באותו דראפט, שהוא היה הבולס והבולס היו הוא לתקופה מסוימת וזה בגלל שג'ימי הוא כוח אדיר של התלהבות ונחישות. לא מדובר בפול ג'ורג', בחירה עשירית שנה לפניו שנכנס לחמישייה בלית ברירה בגל הפציעה של דני גריינגר והיה מוכן לללכת ראש בראש עם לברון, תוך כדי להיות האיש מספר אחד של הקבוצה שלו בעונה השלישית שלו. מדובר בבחור שהג'נרל מנג'ר שלו, אר.סי ביופורד לא ציפה ממנו להיות יותר מ D&3. מגיע לספרס.
הוא מתחיל בתור אתלט חסר כישורים שמוכן לעבוד הכי קשה – מקבל את צ'יפ אנגלנד, מאמן הקליעה מהטובים אי פעם. הוא נכנס לחמישייה כבר בעונה הראשונה, אבל עם 24 דק' למשחק, שיקבל תחושה של תחרותיות, אבל לא יותר מדי, שלא יישבר.
הוא מקבל את הבמה לפרק ולזרוח בגמר הליגה בעונה השלישית שלו. הוא משחק ליד שלושה ענקים ועדיין הם נותנים לו את המרחב לסיים כfinal MVP. כל עונה הוא מקבל יותר ויותר זריקות למשחק, יותר ויותר את הבמה, והחל מ2015-2016 טוני וטימי מתראיינים ואומרים שזאת הקבוצה שלו עכשיו, הם שם בשבילו. וכל זאת לשחקן ששיחק בממוצע 67 משחקים בעונה (אם לא כוללים את העונה הראשונה שלו שהיתה עונה מקוצרת ואת העונה הנוכחית, אם משקללים את העונה הנוכחית הממוצע שלו יורד ל-57 משחקים), לא מתראיין, ולא מנהיג את הקבוצה, אותו דבר בלתי מוחשי שטימי סיפק בכל חסימה, כל הערה במילה טובה אחרי ולפני אימונים,הנהגה. הספרס נתנו את הקבוצה שלהם לשחקן שנפצע חדשות לבקרים, לא מנהיג אותה וספק אם הוא יכול.
בקבוצה אחרת, קוואי לא מפתח יכולות התקפיות א-לה קובי-בראיינטיות, כי אף אחד לא ייתן לו את הזריקות האלה, או להיפך ייתנו לו יותר ממה שהוא מסוגל להכיל. בקבוצה אחרת הוא נהיה רוברט קובינגטון או אנדרה רוברסון במקרה הטוב, במקרה הרע הוא סתם עוד בחור אתלטי עם מוטת כנפיים פסיכית ושם שאף בחור בקורפרייט אמריקה לא יקרא לילד שלו.

פייק ניוז
טוויטר מעולם לא היה יותר חי וחשוב מאשר במערכה הזו. יש פה שני מחנות שלא ברור לאיזה מהן קוואי שייך. מחנה הקוואי (שלמרבה התימהון לא בטוח שקוואי שייך אליו) ומחנה הספרס (ולמרבה הצער קוואי לא שייך אליו). כל גרסא של הסיפור במדיה הארצית, AKA, המשה פרימואים של ESPN, גיילן רוז, ווג', רמונה שלבורן, וגם החבורה מהדה-רינגר מדווחים בעקביות על מתחים, על רצון לעזוב, על סיבות לרצון הזה, במידה שלא ברור אם מדווחים על סיפור או שהם עצמם הסיפור. וכמה שהמדיה הארצית כבר העבירה את קוואי ככה המדיה המקומית ושחקני הספרס במצב הכחשה מוחלט, מהסיפור הראשון שישנם מתחים שנענה ב"לא היה כלום כי כלום" ע"י גף מקדונלד מהסן אנטוניו אקספרס ניוז, דרך הפגישת שחקנים שתוארה ע"י דני גרין כ"הכל סבבה, דפדפו" ועד הגרסא לפגישת הפסגה בין פופ לקוואי שבוע שעבר:

 

במקרה הזה, ווג' שהוביל את המתקפה על הספרס כחלק מהמכונה ה ESPN ית, כבר העביר את קוואי, או אליבא ד'וולדי "אם ווג' הודיע, אז אין ברירה אלא לבצע" בעוד ששאמס מיאהו מודיע שהפגישה היתה עניינית ומקצועית ובין הספרס לקוואי היתה שיג ושיח שוטף. הזייה. או שהספרס משקרים לעצמם, או שהם משקרים למדיה או שקוואי אומר להם שהוא רוצה להשאר בפנים והמחנה שלו עושה מה בראש שלו מאחורי הגב או שהכל חלק ממתקפה מתואמת של ילד ביישן שלא יודע להגיד לחברה שלו שהוא רוצה לגמור איתה.

הטענות נגד הספרס (הועלו ע"י ווג', הרזיסטנס)
הטיפול הרפואי
מבלי להכנס לתיאורים סקסיים על פציעות ושרירים, אני מאמין בתיאוריית בארקלי, הספרס יעשו ככל שביכולתם שקוואי ישחק, הוא גולת הכותרת, הוא הסיבה שהם יכולים לעמוד מול ג"ס, הוא הפרנצייז. אין שום סיבה לספרס לדפוק לו את הקריירה ולראייה כמות המשחקים הנמוכה שהוא שיחק בקריירה וההשבתה שלו בפלייאוף שעבר והעונה. היה והספרס אכן פישלו בדיאגנוזה, זאת לא הפעם הראשונה או האחרונה שזה קורה אבל לא צריך לקחת את זה קשה. לא ייתכן ששחקן עם בעל אישיות מגובשת וחזקה יחצין בעוצמה כזאת תרעומת על טיפול רפואי שניתן.

ההתבטאויות של פופ ופרקר חיסלו את מערכת היחסים
אי שם בסוף מרץ שהספרס מתחננים לשובו של הקוואי, ונאבקים כל לילה על מקום בפלייאוף, בזמן שהמדיה הארצית מדווחת כי קוואי בניו יורק ולא בקשר עם הקבוצה, פרקר מגיב על הפציעה שלו בהשוואה לפציעה של קוואי :

“I’ve been through it, it was a rehab for me for eight months. Same kind of injury (as Leonard’s), but mine was a hundred times worse,but the same kind of injury. You just try to stay positive.”

ופופ פשוט ענה פעם אחת אחרי הצקות בלתי פוסקות שלשאלות לגבי מתי קוואי חוזר הם צריכים לשאול את המחנה של קוואי.
You'll have to ask Kawhi and his group that question," Popovich said. "So far, they say that he's not ready to go. So we can't do anything until that happens. Then, we would have to decide what's going on from there. But that's the first thing that has to happen."

אליבא דווג', ההתבטאויות האלה היו הקש ששבר את גב הקוואי.
ברצינות? אמרו לי דברים גרועים יותר בכל יום מאז שאני בן 5, ואני גדלתי ברעננה…למעשה, הדברים הללו כ"כ לא חשובים, כ"כ לא מתריסים שאם מקום עבודה אמריקאי היה מוציא הודעה כזאת או מתבטא ככה הייתי מצפה, להנהון נוסף חסר משמעות בין התאגיד לעובד שלו, והמשך תכנון של ה office retreat. רבאק, בכל אחד מהיעדים הדמיוניים של הטריידים של קוואי היו אוכלים אותו חי מהמדיה ומהקבוצה פי מאה יותר ממה שהוא קיבל בספרס. אתם מדמיינים את המדיה בל.א. או בניו יורק מתמודדים עם סיפור כזה לילה אחרי לילה? הבחור היה סביר להניח עושה רודמן ומתחרפן לגמרי. אתם מדמיינים את סוואגי פי מגיב לדבר כזה? באיזה עולם זה מה שמעביר שחקן טופ-3 בליגה על דעתו.

כסף
ואז אנחנו חוזרים לטיעון השוק הקטן, הטקסני עם כושר הקנייה הקטן, שקוואי בגללו לא מצליח למקסם את השווי שלו כמפרסם.
מס
ראשית קצת מס. דין משכורת בטקסס הוא לא כדין משכורת בקליפורניה או ניו יורק. בהנחה שקוואי אכן יכול לקבל את אותה הצעה בדיוק הוא ישלם 13% מס יותר בקליפורניה. הווה אומר אם הוא מקבל את הסופר דופר מקס, הוא ישלם 5 מיליון דולר מס יותר בשנה בקליפורניה על הכנסה ממהיותו שחקן. כמובן שזה גם חל על הכנסה עתידית שלו מפרסומות.
פרסום
כאמור, מדובר בבחור עם כריזמה של עמבה. לאחרונה נדחתה בשמו ההצעה לחדש חוזה עם air jordan ל-5 מיליון דולר לשנה. בנוסף, הוא החל להופיע בפרסומות משעשעות ל foot locker.

https://www.youtube.com/watch?v=y0BlGqwLLGQ

בעוד שדריק רוז, דמיאן לילארד וגיימס הארדן עושים מעל 10 מיליון דולר כל אחד לעונה מחוזי נעליים. זה לא השוק קוואי. זה לא השוק.

וסטיבן איי סמית אומר:

https://www.youtube.com/watch?v=zildtCUpAVI

אני די משוכנע שקוואי לא יהיה יותר שחקן ספרס. אני לא בטוח איזה סוג של שחקן הוא יהיה מעתה והלאה, מישהו שפונק בארגון מכונן ומגונן מיומו הראשון שלא תזוז שערה מראשו ע"י המדיה, שלא נדרש להנהיג את הקבוצה אפילו יום אחד, אלא פשוט לשחק כדורסל רוצה לצאת מהמשפחתון הפופוביצ'י לעבר איזה ביזנס נוצץ. סביר להניח בשביל פחות כסף, פחות תהילה ופחות יכולת למלמל את עצמך מתוך שיחה.
ואם אני טועה, ומה אם הוא חכם כמו קארים, אמיץ כמו מוחמד עלי ורהוט כמו אובמה? אז מה שרובינסון אמר: לברון היה מדבר בשביל עצמו. מנהיג מדבר בשביל עצמו.
#דבר קוואי, דבר.

 

לפוסט הזה יש 76 תגובות

 1. מסכים לגמרי!
  קוואי לא היה נהיה קוואי בשום מקום אחר.
  הלייקרס לא מתאימים לאופי שלו והוא צםוי לסבול שם.
  בסוף הוא יתחנן לחזור וינשק את הלוגו שעל הפרקט כמו שאייברסון עשה בזמנו בפילי

  1. *צפוי

 2. מסכים סמכים מסכים
  זה מאמר שמשקף את המצב בצורה הטובה ביותר.
  קוואי שחקן נהדר,הוא קולע טוב הוא מגן עלית ,אבל הוא לא מנהיג ,הוא לא מנהיג כמו לברון הוא לא מנהיג כמו טימי , לא כמו כריס פול לא כמו דיים. הוא לא שקט מידי,הוא פשוט לא לוקח את האחריות על הקבוצה. מאז שטימי פרש אני מרגיש שקוואי תותח ,אבל משהו חסר לפרנצ'יז פלייר הזה כדי להיות פרנצ'יז פלייר.
  הוא השחקן האהוב עליי בליגה ואני אוהד של הספרס כבר תקופה לא קצרה.
  אבל בלי הספרס התקרת היכולת של קוואי הייתה להיות טרוור אריזה(והוא לא רע בכלל). הוא רוצה לעזוב והוא חושב שהוא לא מקבל מספיק? תפאדל נתנו לו הכול והוא לא העריך את זה . אני אשמח לראות אותו בפילי או בלייקרס רק בשביל הלקח.

  מה היה קורה אם ביופורד ופופ היו לוקחים את באטלר ב2011? או טרייד על פול ג'ורג' במקום קוואי?

 3. מסכים לגמרי עם הכל.
  הרגת אותי עם הכריזמה של העמבה

 4. כתוב נפלא, תודה רבה. סוף סוף סיכום ממצה וקריא של הסאגה הלא ברורה הזאת.
  לא ברור המהפך ממקצוען חביב וקבוצתי לפרימדונה ממורמרת שמשחקת משחקי כוח עם העציץ שבתוכו היא הפכה לפרח שהיא היום. אפשר להמר על סביבה משפחתית שיותר שאפתנית מהבחור או חברי ילדות שרואים בו סולם לפרסום ולכסף.

 5. בקטע של הפרסומות זה כמו על המגרש. קוואי השתלב יופי בתפקיד הצנון התמים של הקבוצה, לצד פארקר השף הצרפתי, מאנו הארגנטינאי הממזר, מילס האוסטרלי ודאנקן האדיש.
  לבד הוא קטסטרופה.

 6. מאמר משובח, בהיר ובעיקר מנקה את כל הרעשים.
  פתאם, התחלתי להבין טוב יותר את הארגון הספרי, כשבדרך כלל הדבר היחידי שמעניין אותי זאת הטבעת.
  אהבתי מאד את "הרעננה", כי זה באמת מכניס לפרופורציה.
  ואז מכל האמור לעיל, חסרה מסקנה אחת ויחידה שאינה רשומה כאן מפאת כבודו של "המנוח": הבן אדם התחרפן.
  כמו הסיפור שהיה עם טי-מאק ביוסטון, כמו שמודה קווין לאב. הבעעיה היא כנראה סוג של דיכאון.
  איך פותרים את הסיפור: מה עושים?
  במצב כזה אף קבוצה לא באמת תמהר לקחת אותו (אני מתאר לעצמי שהן עושות את הבדיקות הנחוצות)?
  אם רק היה עם מי לדבר

 7. פוסט נהדר. נהנתי לקריאה ומסכים עם הכל . סיפור מאוד מוזר , משונה ונוגד לגמרי את תפיסת הספרס כארגון שהכל ברור בו והתדמית השקטה כמעט מסתורית של קוואי..

 8. תודה איל,חתיכת זווית הבאת פה לנושא מג'נון לגמרי

 9. אחלה פוסט ותודה על האזכור. לדעתי קצת סובבו לו את הראש, אבל יכול להיות שהוא פשוט רוצה מקום חדש כי הוא לא חושב שהספרס ימשיכו להיות טובים גם בעתיד. קבוצה של קשישים עם פןפ שיפרוש עוד שנה שנתיים ולא ברור לאן הולכים. לדעתי אם בוסטון או פילי יביאו אותו הוא ישאר בכיף בסוף.

 10. אחלה טור
  נראה שבמקרה הזה הרחש בחש גדול מהמעשה עצמו.

 11. תודה איל כתוב מצוין ומצחיק.
  לגבי התוכן קצת פחות מסכים;
  לא חושב הספרס היו מוציאים נרטיב טוב מזה לעמדה שלהם. בנים גידלתי ורוממתי והם בגדו בי. אם הספרס כזו מערכת מוצלחת וזה לא קוואי איפה דני גרין? למה אולסטאר ברמה של למרכוס לא מספיק בשביל להביא את הספרס לחצי גמר איזורי לפחות? טוני פרקר זה גועל נפש נפש בהתגלמותו מזכיר קצת את ראול בריאל מדריד – כזה שתמיד מנסה לסכסך ולפלג ואז הם פשוט העיפו אותו.
  זה בערך כמו להגיד שמיצ'ל זכה ביוטה. יש שם מערכת מצויינת ומאמן נפלא אבל לייחס את ההצלחה למערכת ואת הכישלון לשחקן זו טעות ייחוס ראשונה במעלה

  1. אפשר לחשוב שלמרכוס הצעיד את פורטלנד לחצי גמר אזורי.

 12. טור מעולה. איבדתי הרבה מההערכה שלי אליו, בין אם ישאר או יעבור – בלאגן גדול מדי לשחקן שהיה הרבה יותר חלש מחוץ למערכת וממש לא קבוצתי – אף פעם לא עבר את ה-3.5 אסיסטים למשחק בקריירה. לא כזה עף עליו

 13. מצוין, כתוב נפלא.
  אני מסכים ולא מסכים על כך שבמקום אחר הוא היה קובינגטון.
  הוא אכן נהנה מכל מה שציינת במערכת של הספרס, אבל יש בו דחף להשתפר עוד ועוד ולהגיע לגבהים הגבוהים ביותר שהוא יכול, וזה כבר בו.
  גם אם זה לא מוחצן כמו אצל אחרים.

  אני אומר כל הזמן שכל הדרמות שנעשו בתקשורת הם לא בין קוואי לספרס. הן בין האנשים שסביבו לספרס. זה לא אותו דבר.
  הוא פשוט לא מדבר בכלל ולכן יש לו אחריות רבה מאוד למצב שהתגלגל אליו כי הוא אפשר זאת בשתיקתו.
  אז זה לעולם אוהדי הספרס לא ישכחו לו.

  אבל הם כן יחזרו להריע לו כשהוא יחזור פשוט לעשות את מה שהוא יודע – לדבר על המגרש.

  1. השאלה אם הוא הולך לשבור את שתיקתו או לא אשך… זו בסוף השאלה שתכריע את הסיפור הזה.

 14. גדול איל כתיבה נהדרת ומדויקת.
  אם זו היתה כל קבוצה אחרת הייתי אומר בוודאות: לא רואה את קאווי בספרס, נראה לי שעברו את הגשר.
  אבל, זו הספרס וזה פופוביץ ואם מישהו יכול להגיד לו- יודע מה? בוא פשוט נתחיל את העונה, אני לא הולך לשלוח אותך לשום מקום בשביל קוזמה ובוטנים אז יש לך 2 ברירות:
  1) לשחק כאילו החוזה שלך בסכנה
  2) לא לשחק ונראה איפה תגמור אחרי שנתיים בחוץ.

  מה הוא נעלב מפרקר ומאנו? אז הם יבקשו סליחה. פרקר זיין אישה של חבר לקבוצה זה לא שצריך לצפות ממנו ליותר מדי.
  אם אני פופ אני גם אומר לקאווי שאם הוא רוצה אני שולח את פרקר לקבוצה אחרת ואומר למאנו שהגיע הזמן לפרוש.
  בקיצור, יש סיכוי שנראה את קאווי במדים המנומרים המכוערים גם בשנה הבאה

  1. ככה אתה זורק שני אייקונים?

   1. החולצות שלהם עדיין יהיו תלויות על התקרה.
    מאנו גם ככה פורש, ופרקר גמר את הסיפור. אם טרייד עליו יעזור להשאיר את קאווי מרוצה אז לא חושב פעמיים.

  2. זה תירוצים. הוא שם זין על פופ ועל טוני ועל מה שהם אומרים. הוא רוצה שוק גדול יותר ופרסום ולהיות האיש התותח (וזה למה הוא לא יחבור ללברון אף פעם). תחשוב שזה כמו בתול שזיין אישה נחמדה ואז מגדל תיאבון ורוצה לזיין סופר מודל. זה מה שקרה לו ודי מובן. נכון פעם לא היה לו אגו כי הוא לא היה טוב, היום הוא שחקן טופ 7 ורוצה לטרוף את החיים.

 15. טוב בואו נפסיק לחיות בסרט שאנחנו יודעים מה הלך שם כל השנה.
  המצב לא סתם מדרדר ככה.
  אתם מתארים את זה כאילו העסק פה הוא מה זה פשוט:
  הספרס ארגון למופת – לאונרד ילד חרא.

  זה שרק החרא צף על הספרס לא אומר שזאת פעם ראשונה.
  לא רק זה, אנחנו מסכמים את המצב בכמה משפטים אבל מדובר פה בשנה שלמה עם עשרות דמויות מרכזיות ומשניות ומקרים שונים וההצטברות של כל המקרים האלו הובילו את לאונרד לדקך שלו.

  אם למישהו לא טוב כ"כ במקום העבודה ומהמצב בחיים זה לחלוטין משחק עם המצב הרגשי והנפשי שלו.

  יאללה כולה כדורסל תתעוררו. הוא יעבור לקבוצה אחרת והספרס יקבלו תמורה עבורו וימשיכו הלאה. ואם הם כזה ארגון טוב הם יעלו בחזרה.
  קבוצה שמשחקים בה טוני פארקר פאו גאסול ומנו בתור שחקני מפתח לא יכולה להיות חזקה ממילא, והיא צריכה את הרענון הזה יותר ממה שהיא חושבת.

 16. תודה רבה.
  הקיץ הזה מלא בדרמות שהייתי שמח לוותר עליהן (עיין ערך ה'החלטה 3' של לברון), וזו עוד אחת מהן. אם הוא כזו נפש עדינה, מעניין איך הוא יסתדר בלייקרס. אם התוכנית שלהם תתגשם, הם יצטרכו לבנות חדר הלבשה נוסף רק בשביל האגואים

  1. 1+

 17. אז ככה, אתמול דיברתי עם אחד מהמומחים הגדולים בעולם לבעיות גידים, כששאלתי לגבי קוואי לנרד התשובה הייתה: " זה השחקן של הספרס? אני מכיר את הברך הזאת באופן אישי, הבעיה היא לא בברך, זה במקום אחר( מהצורה בה זה נאמר – בראש), הבחור הזה קיבל עצות מאוד רעות מאנשים סביבו ".. מדובר באמת במומחה בעל שם עולמי, אורים ותומים בתחום בעיות גידים.

  1. אבל הפציעה היא בכלל לא בברך, לא?

   1. לפי הדיווחים הפציעה היא בגיד הקוודריספס, מה שבגדול מחבר בין השריר הארבע ראשי לפיקת הברך.

    1. הבנתי, תודה.

  2. אתה רציני? זה סקופ אדיר אחינו. יש מה ל/מי לצטט ?

   1. אני רציני לגמרי אבל מעדיף לא לחשוף פרטים, אני לא רוצה לסבך אף אחד.

 18. קאווי לא יהיה בלייקרס העונה. פופ לא מפגר הוא יודע שהוא נותן את קאווי אז גם יהיו לברון וג'ורג' ולזה הם מחכים ותהיה עוד מפלצת במערב, כלומר 2 מפלצות.

  ללייקרס גם יש חבילות פחות אטרקטיביות מפילי ובוסטון להציע.

  הכל תלוי בקאווי האם יהיה מוכן להאריך חוזה בקבוצה שהיא לא הלייקרס ואז יצטרכו ללקק לו טוב טוב בקבוצה האחרת.

  הימור שלי- קאווי מגיע לפילי לעונה בלי להאריך חוזה וחותם בלייקרס ב2019. כמובן שתמורת זה הספרס יקבלו נזיד עדשים בטרייד קובינגטון ועוד איזה נגר.

 19. רדושקו זה טור מצוין על מצב הזוי. אהבתי גם את הדימוי של דובי.
  מה שאני לומד ממנו הוא שאנחנו חיים בסרט שאנחנו ממציאים על תדמיות של שחקנים – קוואי ילד טוב ומופנם שהסובבים אותו מכשילים אותו, הספרס מכונה משומנת היטב, סטיבנס גאון, איינג׳ גאון, לברון גאון והנרקיסיסט (טוב זה כנראה נכון) וכן הלאה.
  אלה תדמיות שלא קשורות לאיש האמיתי שמתבססות על פרצופים שהשחקן עשה או לא עשה אחרי שקלע סל או אחרי שחטף כדור. נו באמת.
  כנראה שקוואי הגיע לגיל שהוא רוצה לעשות שינוי, סביב 27 כזה, אחרי שהוא היה באותו מקום כל השנים, זה קרה ללברון, דוראנט, פול ג׳ורג׳ ולעוד רבים וטובים.
  שיקום ויגיד את זה בקול רם ויאללה נצא לדרך חדשה. הוא לא יוצא טוב מהסיפור הזה.

  1. נכון מאד, כל ענייני התדמית חרטא אני תמיד צוחק שאומרים דברים של תדמית על זה וההוא. מבחינתי לא אופתע אם טים דאנקן יתגלה כרוצח סדרתי עם גופות במרתף.

 20. ברוס בואן זה המשך ישיר לקמפיין ההכפשה של הקבוצה לקוואי.
  חייבים לרכך את האוהדים לפני שמטרידים סופרסטאר.

  1. אמרת לכלוך והופ הגיע ברוס בואן.

  2. תגובה לייקרסית טיפוסית. מה לרכך ? גם ככה האוהדים רוצים להתנקש בו במקרה שהוא עוזב ? גם ככה ידוע שהמחנה שלו (שזה כנראה אומר הוא) רוצה לעזוב מסיבות הזויות.

   1. תגובה ילדותית טיפוסית של אוהד מתוסכל.

    נצל את ההזדמנות ללמוד כשמישהו מסביר לך איך הדברים עובדים באמת.

    1. המממ… אתה וחיבור לעולם האמיתי מחוץ לייקרס רדיט? אני אקח עוד ממה שאתה שותה. Two shots please

     1. יאללה הלכתי מכאן.
      נשאיר אותך בשולחן הילדים שאתה מתעקש להישאר בו.

      כתוב לנו עוד על איזה רשע קוואי.

  1. מכינים את הקרקע לטרייד קיירי-קאווי?

 21. כשהכתב הכי טוב באתר כותב על סיפור , שאף אחד לא יודע מהו …
  אני מתחיל להרגיש שלא ברור לי למה אני קורא… ובשום אופן לא מצליח להבין למה הגבתי…
  אולי מפני שהכתבה שלא ברור לא לי ולא לכותב על מה היא …נכתבה על ידי הכתב הכי טוב באתר…

 22. רדוש, הבעייה היחידה אתך היא שאתה לא כותב מספיק

  1. יפה אז אולי תסביר מה הוא כתב ?

   1. אהלן. תודה אחינו. אני חושב שניסיתי לפרוק את התסכולים שלי על המצב. בין היתר על חוסר הבהירות שבו ויותר מזה לחדד את נקודה של הלוקסוס בו קוואי גדל לצורך העניין העלייה המדודה בזריקות שהוא קיבל מעונה לעונה שלא הזכרתי ודברים אחרים כמו הצורך להיות אשכרה מנהיג הקבוצה, להתמודד עם התקשורת ואהמ… לשחק ( לא נראה לי שקוואי מחזיק חמי עונה אצל טיסה לדוגמא…). ז״א זו דרך עקיפה להגיד קוואי או מי שמנהל אותו הם כפויי טובה. בלי הספרס אין קוואי

    1. טיסה = תיבודו, חמי = חצי. Damn autocorrect

    2. 1000+ למשפט האחרון

    3. אני מודה שלא הצלחתי להבין קודם ועכשיו משהו בענין .
     שמע בא נגיד משהו על הלם קרב.
     שנים לא דיברו על כך כי בושה .
     חיילים נפטרו התאבדו השתגעו הדברים נשארו מוחבאים .
     אך היוח כבר יודעים הרבה יותר .
     שני סרטים מאד חזקים נעשו על כך הלם קרב של יואל שכחתינאת שם המשפחה .
     וסרט חזק לא פחות ערים בלילה .
     בסרט השני שיחק משה איבגי בהתנדבות. כל מי,ששונא את איבגי וליכלך עליו חייב להבין איזו תרומה משה איבגי נתן למדינה בהתנדבות הזו ,גם אם יתכן שטעה ונפל בהמשך לא בקח בפרטים ,אך יודע כי איבגי אדם ישר שנלחם על האמת שלו ולכן יש לו צזפיק שונאים במדינה בתקופת השילטון הנוכחי.
     מה הקשר לקאוואי ?
     תראה בגיל 16 כשרוצחים את אביך לנגד עיניך אף פעם לא ניתן לדעת אלו צלקות נשארו לך מזה .
     הלם קגב הןא בדיוק הענין .
     אין לי מושג מהי הפציעה ומה בדיוק קרה ,רק ברור לי לגמרי כי קאוואי לא לחלוטין מאוזן נפשית.
     כלומר לו היה מאוזן אז סימן שהוא לא נורמלי….אם הוא נורמלי אז לא יתכן שהוא מאןזן ….
     לאחר הפלפול האחרון שלמרות שנראה הזוי הוא מתאר במדויק את המצב ,חוץ מטוני פרקר ופופ שהם לא לחלוטין יודעים מתי לדבר ומתי לשתוק ,כל השחקנים הבינו כי משהו הצפרץ אצל קאוואי ,תפיסת המציאות שלו לא יכולה להיות אמינה במצבו !
     מכאן ניתן להבין מה קורה ולמה אף אחד בספרס באמת מבין מה קאוואי רוצה ,קאוואי מצידו כבר כתבתי הקשר למציאות שלו רופף.
     טז מה קרה שתיפקד עד עכשיו ?
     ככה זה אצל הלומי קרב פגועי נפש אף פעם לא תבין מה יכול לשבור
     אותם ולמה .

 23. יופי של כתיבה אייל, נהנתי
  הבעיה העיקרית של הספרס שהיא הופכת לעוד קבוצה והיא האחרונה שעוברת ממימד העולם הישן (חיבור אמיתי למועדון, מחויבות קבוצתית מעבר לאישית ועוד)
  המקרה שמצער אותי כאוהד הוא שאת כל הקלפים שמנו על קוואי
  בלי הספרס אין קוואי- נכון. אבל את הקפיצה הנל כבר עשה על חשבוננו
  לא אקצין ואגיד ובלי קוואי אין ספרס, אבל בהנחה שעוזב הולכים לריבילדינג אמיתי ובדרך נפרד מכלל השרידים כולל הפופ.
  וזה עצוב.

 24. מצוין!

 25. גם בסלטיקס קוואי היה יכול להתפתח למה שהוא.

  1. כנראה שלא, דוק ריברס לא ממש מומחה בפיתוח שחקנים ואין לנו מאמן שמשפר קליעה אחרת מרכוס סמארט היה לומד לזרוק אחרי 4 שנים איתנו

 26. אין לו את האופי כמו של קובי,פול,ג'ורג ולברון כדי להוביל קבוצה.

  יש לבחור עוד שנה בחוזה אז גם אם ישלחו אותו לחור אחר זה לא יהיה כמו מה שעשו לגריפין כי סן אנטוניו זה גם חור.
  הספרס גמורים בל שום עתיד מי יתן להם בחירות דראפט על שחקן שגומר חוזה

 27. סליחה על השאלה שאולי קשה:
  יש מצב שיש לקוואי סוג של אוטיזם קל בתחום החברתי?

  אני שואל זאת ברצינות גמורה.

 28. טור נפלא רדו
  באמת חבל שאתה לא כותב יותר

 29. פוסט מעולה אייל..באמת
  יהיה נחמד אם הוא ידבר לשם שינוי..

 30. קוואי יצא מאעפן מהסיפור. בהתחשב בכניעתו לפציעות לא יודע מי יתן לו סופר מקס.
  הספרס זו קבוצה בלי באמת כוכב. הכוכב האמיתי הוא המאמן. מאד יוצא דופן בליגה. קוואי לא יזהר במקום אחר.
  אבל אולי אני טועה
  ואשתי צודקת
  🙂

 31. תרשה לי לחלוק עליך שקוואי לא היה קאווי ללא הספרס.
  זה פשוט מגוחך… מדובר בכישרון וגודל לא רגיל (מוטת ידיים גודל כף היד ההזוי..) פלוס מוסר עבודה, אופי, ודרייב שלא מהעולם הזה. אז הספרס זה בהחלט חממה טובה אבל קאווי היה מתפרסם אני וויי
  תחשוב כמה שחקנים עברו בספרס ב5-6 עונות האחרונות אף אחד אפילו לא קרוב!

  1. 1+

 32. ותודה לזאזא

 33. רק עדות אישית אחת מהביקור שלי כנציג הופס במשחק בס"א. קוואי בחדר הלבשה התנהג ממש יפה. חיכינו לו והוא עמד וענה בשקט (אכן מדבר ממש בשקט) אבל בצורה די רהוטה ושוטפת על כל מה שנשאל, ענה לעניין ועם הומור.
  אבל אני מסכים שכל הנושא כה לא ברור – אתה יכול לקבל סופר מקס בארגון הספורט הכי טוב בעולם, טבעת ו fmvp כבר יש לך, אז באמת מה שנשאר זה להמשיך לשחק ברמות הכי גבוהות, בארגון טוב, וזה בהחלט מה שיש בס"א, וממש לא ברור שתוכל להשיג במקום אחר. גם כלכלית נראה לימשהוא רק יפגע מהמהלך הזה. לא יתנו לו במקום אחר מה שיתנו לו בסן אנטוניו, לדעתי.

  1. מבחינה כספית ברור שהמקסימום שהוא יכול לקבל יהיה בס"א

  2. היי צביקה זה מאוד מעניין. זה יכול להחליש את הטיעון שלי (תפסתי אותו פעמיים שלוש ביום רע או לחזק – מול התקשורת המקומית הוא סבבה וכאשר הוא יוצא מאיזור הנוחות שלו הוא מסתגר בקונכייה שלו

 34. תודה רבה איל, פוסט מעולה, כתוב נפלא, שמהדהד את מחשבות ורגשות האוהדים בתקופה האחרונה.

  אני מסכים עם הכתוב – שכנראה לא היה נהיה קוואי ללא הספרס (לא חושב שהיה סתם עוד קובינגטון, אבל משהו באמצע), שהוא לא מנהיג של הקבוצה (למרות שהוא בהחלט לוקח אחריות על הפרקט במאני טיים), ושהתלונות שמיוחסות לו הן קצת ילדותיות.

  השאלה היא עד כמה הבעיות האלו הן הן הבעיה האמיתית – יכול להיות שזה באמת הכל תירוצים והוא פשוט רוצה להרוויח יותר כסף במקום אחר (לדעתי סבירות נמוכה מאד, גם בגלל שבמקום אחר, ללא סיין אנד טרייד, לא יהיה סופרמקס, וגם בגלל שלדעתי כסף לא ממש מעניין אותו).

  יכול להיות שהבעיות הללו מרמזות על איזשהו עניין נפשי (דכאון/התחרפנות/אוטיזם חברתי), כמו שאס"א ואחרים הגיבו.

  ויכול להיות, מה שנראה לי נכון, שכמו שוולאדי כתב, הוא פשוט לא חושב שהספרס יכולים להגיע עד הסוף מול סופר טימז כמו הלוחמים, יוסטון ואולי גם בוסטון ופילי של השנים הקרובות.

  אנחנו פשוט לא יודעים, לא ברור שהספרס יודעים, ואפילו לא ברור שקוואי יודע בדיוק מה עובר עליו. ולכן לדעתי השאלה הבאה היא מה עושים לנוכח חוסר הוודאות הזה.

  לדעתי גם אם כל הביקורת עליו נכונה, והוא אכן לא מנהיג וסובל מבעיות מנטליות כאלה או אחרות, עדיין צריך לנסות להשאיר אותו בקבוצה, מאחר והוא פשוט שחקן מעולה, ולבנות מנגנונים שיאפשרו לו להמשיך ולפרוח גם אם לא יהיה המנהיג, קצת בדומה להבאת כריס פול ליוסטון לנוכח הקשיים שהיו להארדן. טימי, מאנו ופרקר היו הפתרון, אבל צריך לחשוב מי יכול לעשות זאת בעתיד. אם הווקר הזה יתברר כסוג של דונובן מיטשל יתכן שזה יהיה פתרון, לא יודע. וצריך לעשות את מה שלא כל כך עשו בקיץ הקודם וזה לחזק את הקבוצה כך שפופ יוכל להסתכל לקוואי בעיניים ולהגיד לו שיש לו צ'אנס גם נגד הלוחמים ויוסטון. איזייר סייד ת'ן דאן, אבל לדעתי זה חשוב, וכנראה גם כולל פרישה של פארקר והטרדת גאסול.

  עונת מלפפונים מורטת עצבים לכל אוהדי הספרס, נקווה שהעניין יסגר בקרוב, לכאן או לכאן.

 35. סליחה על התגובה המאוחרת, אבל היא התבשלה אצלי אחרי שקראתי את הפוסט המצוין ואני חש צורך לחלוק.
  יתכן והאופי המודחק וה"אפור" של קוואי הוא הגורם למשבר הזה, וששנים של הדחקה ושקט תעשייתי גובים את מחירם. אולי הנפש האנושית זקוקה לפעמים לקצת שואו-אוף בשביל להיות מסופקת. כמעט לכל ספורטאי יש פרסונה שהוא מפעיל תחת אור הזרקורים. אצל חלק זה מתבטא בצורה אחראית (טימי, פויול) או לייצנית (סטפ, רונאלדיניו), חלקם שחצנים להחליא (רונאלדו, זלאטאן) חלקם בד בויז (דריימונד גרין) וחלקם "טובים" (לא עולה לי כרגע דוגמה) ויש עוד מספר סוגי אישיות שתקצר היריעה מלפרט. הפרסונה הזאת היא מנגנון הגנה שמאפשר לספורטאי לתעל החוצה כעסים, שמחה, תסכולים ושאר רגשות.
  אני חושב שקוואי בחר מסיבותיו בפרסונה כמעט רובוטית, (מה שהיה מאוד נוח למי שעובד איתו) ושהבחירה הזאת גובה את מחירה עכשיו. הרגשות נערמו אחד על השני, הדחקה על הדחקה על הדחקה, ואז קרה משהו גדול- פציעה ואחריה שגיאת אבחון ותקופת החלמה ארוכה והסכר שהחזיק את הרגשות דחוסים נפרץ. הדחקות של שנים הציפו אותו ואת מערכת היחסים שלו עם הארגון.
  ועכשיו קוואי צריך למצוא את עצמו מחדש- איזה מין שחקן הוא בעצם? שחצן או ליצן? אחראי או בד-בוי? ואולי פרסונה אחרת?

  1. תגובה מצויינת

  2. ממש. תודה.

 36. ב-2011 יצא הסרט "דרייב" של הבמאי הדני, ניקולס ווינדינג (אין קשר משפחתי לפונט) רפן, והבטיח הרבה. שם קליט, טריילר שהבטיח את אחד מסרטי האקשן הטובים של השנה ובכיכובו של ריאן "החציל" גוסלינג. ואז התחיל הסרט.
  הסרט הוא על נהג השודים הטוב בעולם שמתלבט מה הצעד הבא שלו. רק שהוא לא מנסה לעשות צעדים, מדבר עם מכרים ושותפים, בוחר לצאת למסע נקמה אימתני נגד הפקח שנתן לו דוח תנועה באמצע שוד. לא. הוא יושב וחושב. ואז הולך חושב. ואז מתעייף, אז נח ומתיישב קצת וחושב עוד. בלי שום מילה, הבעה, תנועה, ריקוד מודרני מלא משמעות. זה סרט שהוא כולו שעמום מעיק של במאי שלא אכפת לו ממך כקהל ובכלל היה מעדיף שלא תהיה שם.
  אבל מה, כל כך הרבה יותר מדי אנשים שהכרתי חיבבו את הסרט. הם מצאו משמעויות נסתרות בין קווי התאורה, בין הזיפים של גוסלינג ואפילו באורך השרוולים שלו בזמן קטעי ההליכה הארוכים מדי שלו. בסופו של דבר, בגלל שהסרט נתן להם כל כך מעט, הם מילאו אותו עד תום בדברים משלהם.
  אותו דבר פה עם קוואי. כל כך מעט מידע ניתן לנו, כל כך מעט אנחנו יודעים על הנפשות הפועלות ובעיקר מה הן רוצות, שהמקרה הופך להיות נייר לקמוס למה שאנחנו משליכים עליהם ועל הרצונות שלהם. חלק מפשטים יותר, חלק מעניינים יותר (חתוליו לחתולין מעניין), אבל קשה לראות יותר מדי ברור מה קורה דרך חציל סגול שיושב בחדר מואר בכחול ומסתכל על האוויר.

  1. גדול. ראיתי את דרייב. עוד קיבלתי תלונות מזוגתי שתחייה על כך שראיתי את הגוסלינג לבדו.
   אכן שעמומון עם אזכור משעשע לסל של הבלייק גריפין כשהוא עוד היה בלייק גריפין.

  2. אמרו על ראיין גוסלינג בזמנו שהוא מסתובב כל הסרט עם הבעה של אחד שמנסה להחריש פלוץ (((:

 37. כתוב יפה, אבל… אני לא מסכים.

  יש פה הקטנה עצומה של קוואי כשחקן. יותר להקטין מזה לא ניתן.
  לתת לו רק את האתלטיות, ואת כל השאר למועדון, לשיטה, למאמן הזה, למאמן הזה, לשחקנים הענקים שפינו את הדרך. אבל הקרדיט היחיד שניתן לו זה האתלטיות, משל היה מכונה שמכניסים לה הוראות ובתנאים האלה זה ברור שהיא תוציא לפועל.

  אז קודם כל, זה שחשבו על קוואי כשבחרו בו שהוא ברוס בואן הבא, 3 אנד די ותו לא, והוא הוגשם להיות הרבה יותר מזה – מ.ו.פ גמר, פעמיים שחקן ההגנה, פעמיים מועמד מ.ו.פ טופ3 בליגה. היה המועמד המוביל בקיץ הקודם למופ העונה שנגמרה, לפני שהבינו כמה זמן הוא לא ישחק ולא משחק בפועל. שחקן טופ5 ברור בליגה. הרבה אומרים טופ3 בליגה. והרבה אומרים טופ2 בליגה. שני ללברון כן? אז להגיד שחשבו עליו דבר אחד, הוא נהיה הרבה הרבה הרבה יותר (בחלומות הכי הכי הכי ורודים של ברוס בואן הוא לא שמינית מזה) ולתת את כל הקרדיט לאנשים אחרים – באיזה עולם אתה/אתם חיים?

  שנית לגבי הדראפט ציפיות וכאלה. טוני פארקר הענק נבחר בסוף הסיבוב הראשון וקיוו שהוא יהיה במקרה הטוב אייברי ג'ונסון. טימי לא הבין מאיפה הקריצו לו את הגמד הצרפתי הזה. טוני בזכות עצמו נהיה הרבה יותר מאייברי ג'ונסון. מאנו נבחר בסוף הסיבוב השני, זאת לפני שהיה אלוף אירופה ואלוף אולימפי, אבל גם אחרי לא האמינו שהוא יהיה שחקן שלדעת רבים (שחקנים רבים בעיקר לצערנו) שני רק לקובי בליגה. אז זה לגבי דיבורי הדראפט, ציפיות וכאלה. אז גם שם הקרדיט רק לאחרים? טוני לא היה נהיה מי שהוא במקום אחר? בטח שכן. מאנו? היה לפני ויהיה אחרי. גדול דור. זה לגבי הענקים.
  קוואי ענק כבר גם כן – מ.ו.פ גמר, שחקן ההגנה פעמיים, טופ3 בליגה. ולדעתי, השחקן שהכי מזכיר לי את ג'ורדן בסט היכולות.
  "בחור עם כריזמה של עמבה" לא מגיע למקומות האלה.
  (אגב, לעמבה יש המון כריזמה, היא משתלטת על הטעם, על הריח, ועל הריח של הגוף לכמה ימים)

  מלבד ההקטנה של קוואי יש גם הקטנה של אחרים! לילרד, לברון, תומאס לא בליגה של קוואי בכלל בתחום השתיקה. בכלל בכלל בכלל.
  בכלל לא. איפה. ועוד כתבת שם מה שרובינסון אמר.

  בנוסף, יש פה הכללה סלקטיבית לעדריות חסרת הבדלה של א.ס.פ.ן. צריך להפריד בין האנשים ומה שהם אומרים.
  מצד אחד, א.ס.פ.ן זאת רשת שמייצרת כותרות, כשעיקר החגיגה והאש (בקטע טוב, של להט. קטע טוב של אש. לא קטע טוב של סיקור תקשורתי) קשור ללברון וללייקרס. יש שם אנשים שכל מה שמעניין אותם סובב סביב הלייקרס. ויש שם אנשים שכל מה שמעניין אותם סובב סביב לברון. ואם הוא לא קשור ללייקרס או ללברון, אז מקשרים אותו ללייקרס וללברון.
  זה מה שכביכול נראה שנעשה עם קוואי.
  מצד שני, יש אנשים כמו ג'יילן רוז, שאומנם יוצאים בהצהרות בובמסטיות כבר שהדבר היה בחיתוליו – "קוואי רוצה לעזוב". אבל הוא אחד מנאמני האמת הגדולים. הוא וסטפן ג'קסון. הדברים שהם חושבים ואומרים לא נקנים על ידי שאר אנשי א.ס.פ.ן. ג'יילן רוז מפיל פעם אחר פעם את סוגיית הלייקרס "הבוערת". סטפן ג'קסון עונה לעניין, ובעניין ענייניו האישיים (סכסוך עם טוני).
  סטיבן איי אומר בעצמו שם בקטע לעיל, שמשום מה לא זכה להתייחסות של ממש בטקסט, שקוואי פשוט רוצה ללוס אנג'לס ושכל השאר זה חרטא.
  ובכלל לא הוזכר אדם משמעותי בתקשורת הספורט האמריקאית שכבר לא בא.ס.פ.ן ואמירותיו שלו, והוא כנראה גם אוהד הספרס הבולט בתקשורת – סקיפ בייליס. סקיפ אמר שוב ושוב (כמו כל דבר שהוא אומר בערך) כמה שקוואי והצוות שלו ניפחו את הסיפור הזה, מכלום למה שהוא היום.
  אז יש צדדים אחרים.

  לזכות קוואי יאמר, הוא לא זה שאומר את הדברים. אנשים בשמו, שלא בדיוק מפרטים מיהם, "מקורות ליגה", ונשאר לנו רק לנחש מיהם – "הקבוצה שלו".
  לרעת קוואי יאמר, כפי שברוס בואן אומר, הוא לא יוצא נגד הדברים. הוא לא אומר כלום בעצמו. הוא מרוצה? הוא לא מרוצה? רוצה לעזוב? לא רוצה לעזוב? וגם אם נפגעת… אז מה? תמשיך הלאה, אתה הפנים של המועדון עכשיו.
  עוד לרעתו – בדרך כלל דברים כאלה שנאמרים הם נכונים.

  נכתב על ידי אוהד ספרס מתוסכל ופגוע, שמעדיף לראות את קוואי ממשיך את הקריירה שלו בהורנטס ושלא יקבל את המקסימום הנכסף, אבל היי… בוא ניצמד למה שנראה כמו האמת.

  1. אהלן. תודה.
   לגבי כשרון. קוואי הוא כשרון הגנתי פסיכי. לא התקפי, הבחור לא ידע לקלוע, בלי איזה שחרור מהיר מהיד, קליעה גבוהה או טווח. עד עונת 2015-16 הוא לא היה האופצייה הראשונה בהתקפה. הווה אומר שלא נבנתה סביבו המערכת ההתקפית, לא נדרש ממנו לנצח משחקים, הוא לא היה צריך לפתח דריבל או קליעה מיידית והוא יכל להתמקד בצד ההגנתי.
   תחשוב על מה פול גורג נדרש לעשות בשנה 3 – ללכת ראש בראש מול לברון הגנה והתקפה בלי אופציה של יום טוב יום רע – לך תן לו בראש. לילארד, קרי, דוראנט, קיירי, לברון, כולם נדרשו להוביל את ההתקפה שלהם בעונה הראשונה\השנייה שלהם. זה אומר תרגילים סביבם, זה אומר לחץ אדיר מצד שאר השחקנין, האוהדים והמדיה.
   לקוואי היה את הלוקסוס לגדול בקונטנדרית שנותנת לו את הנסיון פלייאוף הדרוש, 3 הול אוף פיימרים שמלמדים אותו את כל הטריקים בספר ללא הצורך לתת אימפקט מיידי בהתקפה.
   מי בהיסטוריה של הכדורסל קיבל את זה תגיד לי?
   יתרה מכך, 6 שנים לתוך הקריירה שלו – הוא עדיים לא המהנהיג של הספרס. הוא הכוכב, לא המנהיג. זה לוקסוס אדיר.
   אני חושב שזה נתן לו את המרחב בשביל להתפתח למי שהוא (לדעתי יכול להיות ברמה של קובי, אבל אני לא אובייקטיבי בשיט), אני חושב שבלי זה, הוא לא מקבל את אותן זריקות, מבטים, הזדמנויות. היחידי שהתפתח כך לאיטו בליגה היום זה גיאניס, אבל הוא לא התפתח ככה לצד אותם שחקנים ובאותה בימה. הוא לא קיבל את האפשרות לא לשחק כמו שקוואי קיבל ומקבל.
   היום קוואי שחקן אדיר.
   אין לי ספק שבמערכת אחרת זה לא היה קורה.
   והפינוק התקשורתי \ יחס החברים, אתה מתאר לך את קוואי מתמודד עם דריימונד גרין בתור חבר לקבוצה? עם ? עם דוויט הווארד? טוני פרקר הוא חתלתול לעומתם. זה משפיע המון על היכולת שלך לשחק, אינדיאנה איבדה עונה שלמה בגלל שפול גורג הרס אותה ואף פעם לא חזרה לעצמה. הספרס חזרו לעצמם, כי הם יותר חזקים מזה שטוני פ. ישכב עם.
   עוד יותר מזה, הוא קיבל את המערכת הכי פחות לוחמת מבחינת דקות משחק וכמות משחקים. תחשוב על תיבס, תחשוב על דאנטוני, תחשוב על מרק גקסון. לא חסרות סיטואציות בהן הוא גומר כבר את הקריירה בגלל שהעמיסו עליו יתר על המידה.
   אז כן, זה ממש הספרס לדעתי.
   וכן, אמא שלו בפיתה הוא כפוי טובה, כי הטענות הן שטויות, הן סצם מוסיפות רעש לא הכרחי. ואם הוא רוצה ללכת לליקרס שיקח בחשבון שס"א יעשו מה שטוב להם

כתיבת תגובה

סגירת תפריט