רשמי מולינדיאל – ככה לא חופרים חומה / מולי

ככה לא חופרים חומה

שמעו, השער הקולומביאני שהשווה ל- 1:1 מול יפן היה פשוט גאוני. החלוץ הקלומביאני ידע שהשחקנים היפנים הנמוכים יקפצו בבעיטת העונשין כדי שלא יהיה לו קל להעביר את הכדור מעל החומה אז התחכם ו… בעט את הכדור על הקרקע, מתחת לחומה הקופצת. פשוט גאוני ויופי של שער.

החומה יפנית קופצת והכדור עובר מתחתיה

 

סופר רונאלדו?

משפט שקראתי על המועמדות לאליפות שאכזבו גרם לי לחשוב: האם יכול להיות שהסיבה לשלושער של רונאלדו, היא כי נבחרת ספרד היא נבחרת שנותנת ליריבתה לשחק?

 

מה אתם אומרים על לבוש המאמנים?

כל מאמן וסגנון לבושו… חלק עם טישירט, חלק עם חליפות ועניבה בכל מחיר וחלק עם לבוש חסר שם.

מאמנים ולבושם

המורחק הראשון
משחק אחד לפני שכל הנבחרות שיחקו משחק ראשון, חמש דקות אחרי תחילתו, הגיע המורחק הראשון.

האמת, דווקא נחמד שרק כעת, אחרי כל כך הרבה משחקים, הגיע המורחק הראשון​, ועוד יותר נחמד שהוא לא הורחק עקב פעולה אלימה (הכוונה לכיסוח, מר שמעון כסאח, לכיסוח) אלא כי זינק והציל בידו שער בטוח.

 

סיכומונצ'יק של סיבוב ראשון

ששה עשר משחקים, שלושה עשר ניתחונות ושלוש תוצאות תיקו, מהן אף לא תיקו אפס אחד כך שבכל משחק נכבש לפחות שער אחד,  38 שערים (2.375 שערים למשחק). מורחק אחד…

 

ריבוי מחליפים

האם שמתם לב שבכל ששה עשר המשחקים שנערכו בסיבוב הראשון (וגם במשחק בין רוסיה למצרים בסיבוב השני), כל שלושים ושתיים הקבוצות החליפו כל אחת שלושה מחליפים?

 

החומה הסנגלית

החברה מסנגל מצאו דרך חדשה לעשות חומה מבוצרת, רק שמשום מה זה בהתקפה ולא בהגנה, בהערכותם לבעיטת קרן לטובתם…

החומה הסנגלית המחוזקת והמבוצרת

 

 

כנראה שגם Z זה N

זוכרים את כריסטיאן קואבה מפרו? אתם יודעים, ההוא עם תסרוקת האות N בשיער שסיפרתי עליו שלשום? נו, זה שהחמיץ את הפנדל הראשון המונדיאל, זוכרים?

אז מתברר ש Z  היא אולי N על צדה, אבל מבחינת המזל והיכולת גם Z היא  NO NO NO… עובדה, ראו את לבנדרובסקי, הכוכב הפולני עם ה- Z בשיער, שהאמינו לי שממש, ממש, ממש לא ירצה לזכור את משחקו דאתמול.

לבנדרובסקי וה- Z שבשערו

 

 

אז מה היה לנו אתמול?

יפן ניצחה את קולומביה 1:2.

סנגל ניצחה את פולין 1:2.

רוסיה ניצחה את מצרים 1:3.

מולי

איש של מילים: כותב סדרתי, עורך, מתרגם ופילוסוף של ספורט. אפשר לראות חלק ממה שפרסמתי כולל "על ספורט ומהויותיו", "מסע בעקבות אוהדים", "ליקוטי ספורט" ו- "בלוז של תקוות ומורדות - סיפורי קבוצת הניו אורלינס פליקנס 2015-2017" באתר: https://bit.ly/2SdfhwD

לפוסט הזה יש 9 תגובות

  1. עונשין מתחת לחומה קופצת הוא המצאה של אחד הגאונים, נדמה לי רונלדיניו היה הראשון. מקומות יותר מתקדמים ערוכים כבר לתרגיל הזה ומאחורי החומה יש עוד מגן שפשוט נשכב על הארץ. דני אלבס ומרסלו עושים את זה בברזיל.

    הנה רונלדיניו, פירלו, ומסי:
    https://www.youtube.com/watch?v=u43pLNZ3nHE

  2. לדעתי קולומביה היא אחת הקבוצות החזקות במונדיאל. מקווה שהמשחק נגד יפאן לא יפגע בהם יותר מדי.

    מצויין מולי! עד לפני שבוע לא ידעתי שאתה מבין כדורגל!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט