עוד חוזר הניגון… פריוויו המשחק הראשון בגמר ה-NBA!!! / שי אבן צור

 

ממממ יש לי דז'ה וו…

הלילה זה מתחיל! עונה שלמה מתכנסת לסדרה אחת שבסופה נדע מי האלופה החדשה(ישנה?) בליגה הטובה בעולם.

שוב תהיה זאת המפלצת מהמפרץ מול המלך.

אחרי המשחק החמישי בסדרות הגמר האזוריות המחשבה היתה שזה לא סביר ששתיהן תחזורנה ותגענה שוב לגמר אבל זה מה שקרה: שתיהן הצליחו לכפות משחק שביעי ושתיהן הצליחו לנצח את המשחק השביעי. בחוץ!

כן, כנראה שאין מנוס ועל הלוחמים נגזר לבנות את ה LEGACY שלהם ע"י מאבק בלתי פוסק במלך ואילו על המלך נגזר להילחם במפלצת בסיזיפיות שנה אחר שנה אחר שנה אחר שנה(אחר שנה?) על מנת לחרוט את דיוקנו בהר ראשמור. איזה סיפור!

חג חמישי שמח וחג פיינלס שמח לכולם!

4:00 גולדן סטייט ווריורס – קליבלנד קאבלירס

אתחיל ואומר שהפריוויו הזה לא מתיימר לנתח את יחסי הכוחות מבחינה מקצועית. בשביל זה יש לנו את נמרוד הנהדר שפינק אותנו עם ניתוח שהוא לא פחות ממאסטר פיס!

הפוסט הזה הולך לעסוק בסיפור עצמו מהזווית באישית שלי.

עם מה נתחיל? בואו נתחיל עם…

הלוחמים

עד שנת 2014 היה נהוג לומר שגולדן סטייט היא קבוצה מאד כיפית לצפיה אבל הם לא באמת יודעים לנצח אבל אז הגיע סטיב קר ועשה למארק ג'קסון את מה שאברם גרנט עשה לצביקה רוזן עם מכבי ת"א כדורגל של 1991:

בשנה שלפני גרנט, המאמן היה צביקה רוזן ומכבי הלכה מדחי אל דחי כמו כל העשור הקודם. בסוף העונה צביקה רוזן כינה את השחקנים "סרטן" וכמובן שהוא לא המשיך לעונה הבאה שאז הגיע גרנט ולקח אליפות מרשימה עם (כמעט) אותו סגל. כן, אני כבר לא כזה צעיר…

אמנם מארק ג'קסון לא קרא להם "סרטן" אבל אף אחד לקח אותם ברצינות. עד כדי כך שגם במהלך העונה הראשונה של קר – למרות ה 67 ניצחונות והכדורסל המרענן/יפהפה/מרהיב/מלהיב שהם הציגו – אליפות לא באמת נחשבה כאופציה(בעיני לפחות). אני זוכר שכשקרי קיבל את ה MVP לפני המשחק מול ממפיס ואמר שעדיין יש להם מטרות להשיג אז חשבתי לעצמי וואלה, הם אשכרה חושבים שהם יכולים ללכת עד הסוף? ולא באמת האמנתי בזה עד שזה באמת קרה מול המלך(שאיבד את העוזרים הבכירים שלו למולך הפציעות). מאד שמחתי דרך אגב…

בשנה שאחרי זאת כבר היתה חגיגה אמיתית במהלך העונה הרגילה. כולם היו עסוקים בדיונים האם-הם-יישברו-את-השיא-המיתולוגי-של-הבולס והקבוצה הציגה כדורסל סנסציוני. יחד עם זאת התחילה להתגנב עננה קטנה מעליהם. זה התחיל במפגש מול הספרס(מתפלל לראות אותם במלוא תפארתם בעונה הבאה) שאז פופ מצא את הנוסחה לעצור, או לפחות להאט, ויצר את הסדק הראשון בקבוצה שנראתה עד אז בלתי מושגת בעליל. זה היה תמרור האזהרה הראשון. למרות זאת, הם הצליחו לשבור את השיא המיתולוגי במשחק האחרון של העונה לצהלת אוהדי הכדורסל היפה(כולל אותי) תמרור האזהרה השני הגיע בגמר המערב מול OKC שאימצה את הטקטיקה של הפופ, הציגה אגרסיביות, אורך ואתלטיות בהגנה + לא מעט כישרון בהתקפה(זוכרים שהיה להם שחקן בשם דוראנט?) והשיגה יתרון מבטיח של 1-3 רק כדי לשמוט אותו בתצוגת שביקה מהממת של דוראנט וראסל במשחק השישי + תצוגה ענקית של קליי הנחבא אל הכלים שכפה משחק שביעי באורקל ארינה. משחק שזהות המנצחת בו היתה די ברורה עוד לפני שהתחיל.

ואז הגיע הגמר ששם התחושה שישבה בצד האחורי של המוח בצורה די מעומעמת קיבלה צורה מוחשית יותר: כשהלוחמים נתקלים בהתנגדות חזקה הם נעשים פגיעים ואם היריב לא מרפה אז יש לו סיכוי טוב לנצח.

זוכרים מי היה היריב?

קליבלנד היתה כ"כ עיקשת וכ"כ מוכשרת שהיא הצליחה, לראשונה בהיסטוריה, לחזור מפיגור של 3-1 בסדרת גמר ולזכות בכתר במשחק 7 באורקל ארינה במשחק שבו קרי וקליי די התאיידו ורק דריימונד הפגין משחק גדול עם מספר מאד לא אופייני בעמודת הנקודות. אה, היה להם שחקן בשם האריסון בארנס(זוכרים?) שהיה פשוט איום ונורא בשלושת המשחקים/הפסדים של הסדרה: הקאבס לא נתנו לספלאש לנשום, דבר שהעמיד אותו לזריקות פנויות פעם אחר פעם אבל הוא קלע 5/32 במצטבר בשלושת המשחקים האלו.

אני זוכר את התחושה הרעה שלי ושל עוד לא מעט אנשים בקהילה שלנו מההפסד הזה. כ"כ רציתי שהם ינצחו וישימו חותמת סופית על היותם קבוצה היסטורית ובמקום זה קיבלנו קבוצה היסטורית שהפסידה בפלייאוף את אותה כמות משחקים כמו בכל העונה הרגילה(9) והפסידה סדרת גמר אחרי יתרון 1-3…

נו, לא נורא, חשבתי לעצמי: שנה הבאה הם יחזרו טובים יותר, מחושלים יותר. האריסון בארנס לא יהיה כזה גרוע, צוות האימון הנהדר ימצא פתרונות ללחץ הבלתי פוסק שהיריבות מפעילות על הספלאש והספלאש מצידם ילמדו להיות יותר עמידים מול הלחץ הזה.

תשאלו מה יש לך מהלוחמים שאתה מדבר עליהם כמו אוהד? זוכרים את מכבי ת"א 91 מתחילת הפוסט? כאוהד שלהם, בנוסף לשמחת הניצחון, היתה לי תחושת גאווה עצומה מהעובדה שהקבוצה היתה מבוססת על שחקני בית + חיזוקים טובים במקומות הנכונים. יש לזה ערך מוסף עצום בעיני.

זאת היתה התחושה שלי כלפי הלוחמים: קבוצה שהיתה במדבר כ"כ הרבה זמן ושאף אחד לא באמת לקח ברצינות, נבנתה דרך הדראפט(שחקני בית לצורך העניין…) בבחירות לא גבוהות מדי שכולן היו בינגו – קרי 7, קליי 11, בארנס 7, דריימונד (פאקינג) 35 ואפילו אזילי שנבחר במקום ה 30 – פלוס התנהלות חכמה בשוק השחקנים(איגי, ליבינגסטון ועוד) ויש קבוצה שקשה לא לאהוב.

אבל אז קרה משהו שלא האמנתי שיקרה: דוראנט, ההוא מ OKC שכמעט ניצח אותם בגמר המערב אבל שבק במאני טיים, במקום לחזור שנה אחרי ולנסות שוב לעבור אותם פשוט… חבר אליהם!!!!

האמת? זה היה הלם. לא ממש ידעתי איך לאכול את זה: מצד אחד, כמו שציינתי קודם, מאד אהבתי את הלוחמים. מצד שני, מאד אהבתי את דוראנט ומצד שלישי, המהלך לא החליק לי בגרון…

זה היה די ברור שעונת 2017 תסתיים עוד לפני שהחלה(בעיני לפחות). דוראנט במקום בארנס? are you kidding me?

עד כדי כך זה היה ברור שוויתרתי על הליג פאס…

ומה שהיה כ"כ ברור אכן קרה: הלוחמים העבירו את העונה הרגילה באיזי ואת הפלייאוף בצורה קלילה לא פחות עד המשחק הראשון בגמר המערב שאז הספרס נתנו את התחושה שניתן לפצח אותם. התחושה הזאת החזיקה מעמד עד אותו רגע ארור שבו קוואי נחת על הרגל של הנגר(קצב?) מגאורגיה וסיים את העונה(ומסתבר שגם את זאת שאחריה בקטע לא ברור…). משם הדרך היתה סלולה לניצחון במשחק הזה(יצאתי שבור לב ממנו…) ולסוויפ שלישי ברציפות שהוביל אותם למפגש המסורתי מול לברון בגמר…

הגמר נגמר, כצפוי, בג'נטלמן סוויפ אבל מבחינתי הקסם אבד. לא הרגשתי שום שמחה שהרי מה כ"כ מיוחד בסטי"ל שגובר על זודיאק? מה הקסם בקבוצת פאר שמצרפת לשורותיה מגה סטאר בדמות השחקן השני בטיבו בליגה? איך הייתם מרגישים אם עלית היתה משתלטת על שוקולד השחר?

בשלב הזה כבר לא יכולתי להתכחש להרגשה שהחלה לקנן בי מאז המעבר של דוראנט והלכה וצברה אחיזה יותר ויותר עד שהבנתי שאני כבר לא באמת בעדם.

וזה מוביל אותי אל…

המלך

תראו, את לברון לא אהבתי מהיום הראשון שלו בליגה. לא אהבתי את ה "chosen one", לא אהבתי את ההייפ המטורף עוד לפני שקרע נעל אחת על מגרשי הליגה וגם לא אהבתי את המניירות עם הטאלק. הוא היה נראה שחצני מדי, מלא בעצמו מדי…

אי האהבה הפכה לתיעוב בקיץ 2010 עם אותה "החלטה" שרק נתנה גושפנקה למה שחשבתי עליו. כן כן, הייתי וואחד הייטר…

הייתי הייטר בכל השנים שלו במיאמי וגם בשנה הראשונה שלו בקליבלנד אחרי החזרה הביתה – מהלך שראיתי כמחושב וציני. גם בגלל הצוות הצעיר והמבטיח שהיה בקבוצת נעוריו וגם כי החזרה הזאת היתה הזדמנות לתקן את אותה "החלטה" ולשנות את הנראטיב לבן האובד שחזר הביתה.

אבל אז הגיע הגמר: למרות ששמחתי על הניצחון של הלוחמים, לא יכולתי שלא להעריץ את ההופעה ההירואית שלו בסדרה הזאת. הוא היה פשוט גיבור! זה שהוא הפסיד בסופו של דבר לא משנה לי כהוא זה ואני מאמין שגם לאלה שאשכרה ראו את הסדרה הזאת ולא סתם סופרים טבעות.

על העונה שאחרי שבה הוא ניצח את אותם לוחמים אין כבר צורך להרחיב את הדיבור. 3-1 בסדרת גמר זה משהו שצריך אופי של לוחם אמיתי, ווינר אמיתי, גדולה אמיתית לצאת ממנו. אני זוכר שבסוף משחק 5 – אחרי הופעה מהממת שלו ושל קיירי – הוא אמר לדוריס ברק(קלאסה!) שכל מה שהם רוצים זה עוד יום.

תחשבו על זה מנקודת מבטו: הוא בבור שאף אחד בהיסטוריה לא יצא ממנו, מול קבוצה שהביסה אותו בביתו במשהו כמו 30 הפרש בעונה הרגילה, שסיימה את העונה במאזן היסטורי, שחזרה בעצמה מפיגור 3-1 בגמר המערב וכל מה שהוא רוצה זה עוד משחק באורקל ועוד מאבק בבית ועד משחק – הפעם משחק 7 – באורקל! והוא לא אומר את זה מן הפה אל החוץ. הוא מתכוון לזה(!) והוא מנצח את כל זה!!!

אוי, איזה בלוק זה היה…

ואז, בעונה שאחרי, הוא לא יכול ליריבה המוכרת שהפכה למפלצת וכמה שהוא מנסה ונלחם ומצטיין זה עדיין לא מספיק כשדוראנט תוקע לו חץ בלב עם שלשה ענקית במשחק 3 שחורצת את גורל הסדרה…

ופתאום הבנתי: לברון הוא באמת המלך! הוא לא רק השחקן הטוב בעולם. הוא גם לוחם אדיר, מנהיג גדול(לדעתי קיירי דרש לעזוב משיקולי אגו ותו לא. הוא פשוט לא רצה לחסות בצילו, זה הכל) ומענטש שלא מתבייש לומר את דעתו בנושאים החשובים(זה שאנחנו רואים עין בעין בטח לא מזיק). בנקודה הזאת המהפך הושלם.

ראיתם איזה סדרה היתה לו בגמר המזרח? ראיתם שהוא ניצח את גיים 7 בחוץ מול בוסטון – אותה בוסטון שמעולם לא הפסידה סדרה שבה הוליכה 0-2 – במשחק שבו הוא לא ירד מהפרקט אפילו לשניה תוך כדי שהוא מנהל את הכוחות שלו במהלך המשחק כדי להישאר כשיר למאני טיים? לזה רבותיי, קוראים גדולה! אשרינו שזכינו לראות שחקן היסטורי כזה בזמן אמת!

לא רציתי שזאת תהיה סדרת הגמר. העדפתי את יוסטון על פני גולדן סטייט(שומו שמיים) רק כי הערכתי שמול הטילים הסיכוי שלו להשיג טבעת רביעית יהיה גדול יותר.

אז נכון שיוסטון הפסידו אבל הם נתנו למלך ושות' את הנוסחה לעצור את הלוחמים. הם לקחו אותם לגיים 7 והם גם היו מנצחים אותו אלמלא תצוגת הזריקות האיומה שלהם. הו האימה…

אין לי כוונה לשים כאן שוב את סרטון 27 ההחטאות הרצופות של הטילים רק מציין שלפחות 15 מתוכן היו חופשיות בעליל…

האם הקאבס יצליחו ליישם את ההגנה של הטילים מול הלוחמים? אם כן, אתם יכולים להיות בטוחים שהמלך הוא לא הארדן והוא יוכל לנצח כי יש לו נטייה לקבור את השלשות החשובות במאני טיים.

אתם יודעים מה? גם ג'יי אר סוויש הוא כזה: הוא יכול להחטיא מלא במהלך המשחק ולהצדיק את הכינוי מחבל אבל להתחיל להשחיל אותן במאני טיים. הוא באד מאדר פאקר. קייל קורבר הוסיף אלמנט של הגנה למשחק שלו וג'ף גרין הופיע במשחק הכי קריטי של העונה במלוא הדרו. בנוסף, TT המושמץ(די בצדק) יודע איך להשיג לקבוצתו עוד ועוד פוזשנים עם חוש הריבאונד המפותח שלו שבה לידי ביטוי בעיקר בפלייאוף. האם ייתכן שבכל זאת יש להם איזשהוא סיכוי?

קווין לאב, אגב, בספק לקראת המשחק הזה. נקווה שיחזור. איגי ייעדר ומשום מה מדווח שדריימונד בספק אבל קשה להאמין שהוא יחמיץ את המשחק הזה.

תחזית? האמת היא שהתחזיות שלי במהלך העונה הן בד"כ ביטוי של משאלות הלב שלי ועל כן לא תמיד ראליות. נראה לי שהבנתם מהי משאלת הלב שלי לסדרה הזאת ולמשחק הספציפי הזה. מייחל לסנסציה שכמעט ואף אחד לא מאמין שתקרה.

דבר אחד אני כן מוכן לומר: אם המלך יצליח לגבור על המפלצת השנה, מבחינתי הוא ה GOAT! חד משמעית!

תבלו!

לפוסט הזה יש 874 תגובות

 1. עבר עלי בדיוק (!!!) אותו תהליך.
  מדהים
  דייקת את זה לגמרי. תודה על הטור 🙂

  לברון האנדר-דוג המושלם השני אז זה אפילו מוסיף עוד כמה נקודות לאהדה שלי…..

 2. 1. אני דווקא הייתי בעד לברון מיומו הראשון בליגה. החלפתי צד אחרי המסיבה של ה-8 אליפויות כי זה גרם לי להבין שהוא מחפש אליפויות בלי מאמץ וייחלתי רק להפסדיו (המהלך עצמו היה נכון אגב וזה מה שחבתי גם אז אבל מי שמבטיח 8 אליפויות אומר שהוא לא בא להתחרות או להתאמץ אלא פשוט בקלילות לטייל). מול המאבס הייתי בהיי.

  2. עם החזרה לקאבס ירדה לי ההיטריות ובמיוחד שבלאט היה שם, אחרי שהעיף את בלאט ההייטריות חזרה בגדול וקיוותי להפסדיו. התבאסתי מאד מהניצחון שלו בגמר 16 אבל זאת האליפות הגדולה שלו.

  3. קייל קורבר יהיה בסידרה הזאת ככ חור בהגנה שראיין אנדרסון יראה תותח לידו, לא רואה אותו מקבל הרבה דקות ככל שהסידרה תתקדם אלא אם כן ממש יצלוף שלשות בלי הכרה.

  גי אר נותן 1 מתוך 10. הוא כבר נתן 1 מול בוסטון והעשירי אמור להגיע בעונה הבאה.

  4. דריימונד לא יפספס טראש טוק מול לברון, דווקא עדיף לקאבס שהוא יזרוק הכל פנוי.

  5. אם הוא מנצח השנה בלי פציעות של קרי/דוראנט/קליי אין ספק שהוא GOAT אבל זה לא יקרה.

  1. איך אפשר להתבאס על התוצאה של גמר 16 לא ברור
   תסריט יותר טוב אי אפשר לבקש אפילו מהוליווד

  2. אצלי זה גם היה די דומה עם לברון.
   בהתחלה היה מדהים לצפות בו, עם האתלטיות והתמימות (אולי שלי?)
   ובהמשך, שהתחלתי להכיר יותר את לברון מחוץ למגרש וההתנהלות הכללית, היחס די התהפך

 3. נתון מעניין בכל שלושת הגמרים האחרונים שai ולברון על המגרש הווריוס בפלוס 10 ממוצע משהו כזה. וכשרק לברון על הרצפה קליבלנד בפלןס 10 ממוצע משהו כזה מעניין איך זה יראה במשחק הראשון בלי איגודלה.
  ושאלה מה מפתח יותר חשוב ללוחמים
  א. שמירה על קו ה3
  ב. שמירה על לברוו
  אני הייתי אומר ששמירה על ה3 כי את לברון אפשר רק להאט אבל ברגע ש2ליבלנד לא פוגעים משם אין להם בכלל מה למכור.

 4. פנטסטי, תודה!

 5. לא הבנתי למה אם לברון זוכה הוא עז בעיניים של מי שעכשיו לא חושב ככה.זה אומר שהוא משחק טוב יותר ממה שעכשיו ? אתמול הראיתי לבן שלי (15) קטעים מסדרות פלייאוף של ג'ורדן שבעצמי לא ראיתי הרבה זמן ופשוט אי אפשר להשוות. משחק מהיר (למרות ההגנות), אי אפשר היה לעצור אותו ומדובר על 1.98 בלי מסה כלברון. גם בהגנה מדהים וגם במציאת שחקן פנוי לקליעה. לטעמי לברון שני בפער בלתי מחיק וגם אם יזכה השנה 4-0 לא ישתנה אין מה לעשות. זה יוסיף לו לתדמית ולהילה אבל זה כבר הוא השיג לפני שנתיים (אמנם בגועל עם הדריכה על גרין אבל מה לעשות)

  1. תשב איתו ותצפה במשחק שלם במקום בקטעים וזה יהיה ברור

  2. בהיילייטים מיוטיוב וינס קארטר וא ה goat

   1. נגיד שמשחק נטו זה שעה+. תקציר משחק של חצי שעה זה כמעט כמו לראות הכל בלי הזמן של העונשין ולעבור את החצי. אני לא מוריד מרמת המשחק של לברון – להיפך – הוא סגן ראשון מעל בירד מג'יק וכו' (לאו דווקא כשחקן בודד אלא כמכלול קבוצתי).

    1. huh?

 6. עזבו לברון זידאן התפטר מריאל :).. היש מצב שרונלדו כמו לברון גם יעזוב?

  נראה לי רונלדו עובר למזרח (ליגה צרפתית)

  1. מה זה רונלדו וזידאן?

   1. דגמי מכוניות אם אני לא טועה (נראה לי שאחד זה סדאן והשני אופנוע ספורט)

    1. תודה

   2. למרות חוסר הקשר הישיר וגם אם כבודו הייטר, מעט לא מכובד, להבדיל מעט, ג’ורדן/כריס(מסי צפוףףף) זיזו/פיל ג’קסון ~ פחות קרוב, אבל קרוב מספיק…
    גדולי השחקנים והמאמנים בדור ואולי בהסטוריה, בספורט הבכיר בעולם..

    1-0 קשה .. גדול המפלצת לברון .. באמת .. לא מת עליו אבל החרא בזה ענק

 7. ממש אהבתי את הכיוון שלקחת עליו את הפריוויו שלך.

  תודה, שי.

 8. פריוויו פגז שי! משלים מעולה את המאסטר-פיס של נמרוד.
  אתה אומר בקול מה שהרבה אחרים מייחלים לו..
  הבעיה שסדרות הגמר תמיד נגמרו בצורה הפוכה ממה שרצו הפרובינציאלים/העם היושב בציון/קוראי הופס:

  ב-2015 כולנו (חוץ מהייט אשברי) היינו עם לברון, הפצועים ובלאט – ג"ס ניצחו.
  ב-2016 אחרי שהעיפו את בלאט כולנו היינו עם ג"ס – קליבלנד לקחו.
  ב-2017 אחרי שהקאפקייק הגיע היינו בעד לברון – ג"ס ניצחו.
  ב-2018 שוב פעם רובנו בעד לברון ונגד הלוחמים שניצחו את המאהבת שלנו יוסטון – מכאן שלצערי ג"ס יקחו.
  באסה 🙁

  1. עמית אני לרוב מאוד אוהב את התגובות שלך אבל בתור מישהו שחי יותר מדקה וחצי בחייו במדינת ישראל נראה לי שצריך לדעת שה'כולנו' הזה לא קיים.

   1. למה בדיוק את מתכוון שלא קיים כולנו והאם זה לא תלוי בהשקפת העולם?

    1. רייסיסטבירד, אתה הדוגמה הכי טובה שיכולתי לבקש לזה שהכולנו הזה הוא פיקציה.

   2. טוב נו…כולנו חוץ מ- Ish 🙂

    1. מה אפשר לעשות, זה בגלל הBIAS שלי

  2. עמית – כזאת מאהבת מכוערת בחרת לקחת ?

   1. לא מלכת היופי אבל עם הרבה אופי..

 9. פריוויו מצוין שאב"צ . אין אוסטרלי בסידרה הפעם …

 10. שי פריוויו מעולה! ממש אהבתי את הרעיון.

  ההגנה של הקאבס השתפרה במשחקים האחרונים, ועדיין אני לא חושב שיש להם את הכלים להציב הגנה ברמה של יוסטון .
  ועדיין תפקידנו כאוהדים לקוות להפתעה ולסדרה צמודה, בוא נקווה שזה יקרה

 11. זו תגובה לשעיה על "סיפורו של לברון" שמשום מה קופץ לי במכשיר ולא עולה עד הסוף:

  לברון הם גם היחיד שהוביל את שחקני שני הקבוצות בגמר בכל חמשת הנתונים החשובים, והיחיד שהשיג ט"ד בגמר.
  כדורסלן נב"א שזוכה ארבע פעמים כשחקן בעל הערך הרב ביותר ארבע פעמים בעונה הסדירה ו-12 פעמים בחמישיית העונה והיחיד שהשיג ממוצע של לפחות 27, 7, 7, הוא כוכב על ושחקן היסטורי שראוי לחמישיית כל הזמנים ולא רק שלקן מצוין!!!!!!!!!!

  1. שים את ווסטברוק במזרח והוא יהיה בגמר כל שנה, שם הוא יעשה טריפל דאבל ויפסיד. לברון השחקן הכי טוב במזרח ב 10 שנים האחרונות.
   מידי פעם, אם ירצה הנבא, גם יקח אליפויות.

   1. אין ולו דמיון קלוש ביותר בין ווסטברוק ללברון. שניהם אתלטיים, אבל כל השאר שונה בתכלית השינוי. אין שום חטא בלא להיות לברון, יש חטא בלא להבין שאתה לברון. ווסטברוק ואוקלהומה צריכים להבין שהם לא לברון ולפעול בהתאם.

    1. צ.ל – ….להבין שאתה ** לא ** לברון.

  1. דוורא די בנאלי, לא אומרים שם כמעט שום דבר מעניין.

   1. חכה, עוד לא קראת את הפרשנות של שמעון לזה

   2. צודק.

    אבל לדעתי מציגים את זה בצורה יפה.
    בתור סיכום זה יפה.

 12. גרין אמור לשחק. הוא סובב את הקרסול ברבע האחרון מול יוסטון.

 13. שי, הפריוויו של נמרוד מצויין, אבל גם שלך מצויין, ואהבתי את הצורה שבחרת!

 14. אם לברון לוקח את הגמר הזה
  הוא עושה דבר שג'ורדן עשה רק בספייסג'אם

 15. תפסיקו להשוות בין מייקל ולברון – הם משחקים בעמדות שונות, זמנים שונים וקבוצות שונות.
  כמו שקובי אמר לאחרונה: פשוט תישענו אחורה כל הספא בבית ב4 לפנות בוקר ותהנו מהצגה שבעוד שנתיים שלוש לא תהיה לנו יותר בליגה.
  את ההשוואות תעשו אחרי שהוא יפרוש

 16. תארת את הרגשתי בצורה לא רעה.
  אני חושב שבמשחק 1 הלוחמים מביסים, רק כדי להפסיד את השלושה הבאים.

  1. ומה יקרה הלאה?

 17. סיקור מצוין
  כמו שאמרת לברון באמת מזכיר סיזיפוס מודרני:
  מעלה את האבן הענקית (קאבס) במעלה ההר (עד הפיינלס) כל שנה מחדש רק כדי להפסיד לגולדן ולהתחיל מחדש
  נקווה לטוב

 18. Always believe

 19. סיקור טוב.

  רק שחקן אחד בהיסטוריה חזר מפיגור 3-1.
  אבל המציאות היא שללברון אין שחקן אחד יציב ברמת אולסטאר.

  1. וואלה רק שחקן אחד? ואני חשבתי שמשחקים חמש על חמש ויש עוד 7 על הספסל. אבל כנראה זה רק אני

   1. איזה הארה
    מזל שאתה איתנו

 20. פריוויו מעולה, מקיף ונכון.
  אני לא בעד לברון אבל אין ספק שהעמידה העיקשת שלו מול הלוחמים בכלל, וב-2016 בפרט, היא הישג היסטורי. שחקן סינגולרי, לרע ולטוב.

 21. Watch us rise

  1. 🙂

  2. חחחחחח אהבתי!

  3. ענק

  4. חזק

  5. נהדר

   תודה

 22. תודה שי. אני מעתיק מפוסט קודם:
  מה הסיבה שאוהדי כדורסל יצפו בגמר? אותה סיבה שהולכים לראות מלחמת שוורים.
  אתה זורק את השור הגאה לזירה שבה מתקיפים אותו מכל עבר והוא הולך למוות ידוע מראש.
  רוצים לראות את החיה האדירה הזאת נלחמת, מדממת ומתה.
  ובתוך תוכנו מקננת התקווה הזאת שאולי פעם אחת השור יקרע את המטאדור לגזרים

 23. תודה על פריוויו מצויין שי!
  מתחבר עם הרבה מאוד ממה שכתבת.

  ועוד משהו בהקשר הזה-

  איך שגלגל מסתובב לו..
  ב-2011 מיאמי היט, הקבוצה החזקה בליגה, השחצנית, הנפוחה, השופונית, סיימה רק במקום השני במזרח (אחרי הבולס) אבל זכתה כצפוי במזרח. בשורותיה שיחק אז לברון ג'יימס והיה חלק מהד.נ.א של הקבוצה.
  מול ההיט, לה היה את יתרון הביתיות, התמודדה בפיינלס דאלאס מאבריקס שהציגה כוכב על אחד, דירק נוביצקי, עם צוות מסייע סביר.
  זה היה נראה כמו גמר ידוע מראש. ההיט לבטח יקחו וישאירו את קבוצתו של נוביצקי עם המחמאות.
  כולם זוכרים איך זה נגמר..
  2018. הקבוצה הטובה בליגה שסיימה במקום השני בקונפרנס שלה, אבל עדיין החזיקה בתואר הפייבוריטית הברורה, נפגשת בגמר, עם יתרון ביתיות ופייבוריטיות כמעט חסרת תקדים, עם קבוצה שמציגה כוכב על אחד וצוות מסייע סביר.
  הפעם לברון בתפקיד נוביצקי.
  מעניין אם גם הפעם זה יסתיים בניגוד לתחזיות..

  (לדעתי, ולצערי- לא)

  1. יפה שעלית על זה!
   גם לדעתי התוצאה תהיה שונה

  2. יפה!
   מסכים לגבי איך ייגמר, לצערי. דווקא מתאים שלברון ייקח, או לפחות ייתן לחבורת נפוחים הזאת להזיע קצת.

  3. קרי קליי ודוראנט טובים מוויד לברון ובוש זה קודם כל.

   שנית שלושת צהזהובים הם קלעים בכמה רמות יותר טובים משלישיית ההיט שזה מה שמביא להם יתרון ענק.

   שלישיית ההיט היו יותר אתלטים ושחקני הגנה הרבה יותר טובים משלישיית הזהובים אבל הקליעה מנצחת בסוף.

   דבר שני הקאבס לא משחקים את הסגנון של המאבס ולא יהיה להם את הגט או ג'י ג'י בריאה שיפציע בהתקפה.

   דבר שלישי דוראנט/קרי לא יחנקו כמו לברון ואיש מהם לא יסיים את הסידרה עם ממוצע 17 נק למשחק

 24. נראה שקווין לאב יוכל לשחק הלילה.

 25. Kevin Love (head) has completed the NBA’s Concussion Return to Play Program and will be available to play Thursday in Game 1 of the NBA Finals.

 26. ערב טוב.
  מבקש לברר האם ניתן לצפות במשחק ברשת בלייב , ואם כן, היכן?

  תודה

  1. תכתוב בגוגל cavs vs warriors live stream
   כנס לאופצייה הראשונה או השנייה

 27. מהמר על קליבלנד היום

 28. פריוויו מעולה שי
  תודה רבה
  התפנתי לקרוא רק עכשיו

 29. תודה לכל המחמיאים.
  חשבתי לעצמי שעם הניתוח הכ"כ נפלא של נמרוד אני אוכל פשוט להדהד את מחשבותי בצורה חופשית.

  שמח שאהבתם.

  1. באמת שמתי לב שגורדן מעולם לא אמר מילה טובה באצת על לברון, כנראה כי הוא מרגיש הכי מאויים ממנו. לקובי אין לו בעינ לפרגן כי הרוב המוחלט מסכים שהפערים ברורים וקובי הוא לכל היותר חיקוי מוצלח מאוד של גורדן אבל לא באמת משתווה למקור , וכל שאר החבר'ה בכתבה לא באטמוספירה של להיות מושווים אליו וקצרים מדי מבחינת הישגים- הן אישיים והן קבוצתיים.

   1. מסכים לגמרי

   2. בדיוק.

  2. תגיד לי, אתה מגיב גם בוואללה כשיש אצלנו כתבה מיוחדת, נניח של נמרוד היום?

 30. פריוויו יפה. לברון הוא תופעה ולדעתי השחקן הכי גדול של שנות ה2000, אילולא אופיו הנרקיסיסטי ושורת ההחלטות והאמרות שסיפק אולי אפילו הייתי בעדו בגמר הזה. אם קליבלנד רוצה לגנוב משחק אז הלילה זאת ההזדמנות המושלמת- איגודלה בחוץ, לאב בפנים, הווריורס בירידת מתח אחרי הקאמבק מול יוסטון. אני בעד שזה יקרה בשביל העניין ושהסדרה תהיה תחרותית.

 31. תודה על הפריוויו המשובח שי ! לצערי הלילה הלוחמים יביסו את לברון ללא בעייה

 32. אם הוא לוקח העונה הוא הGOAT חד משמעית, אבל כמובן שזה לא הולך לקרות, הווריורס ב5 ואפילו בסוויפ (מהמר על 5).
  המשחק הזה אם גרין לא ישחק פיפטי פיפטי, אם הוא משחק גולדן סטייט בקלות

  1. ממש לא הגואט גם אם לוקח

 33. פריוויו מצויין, תודה

  1. והתגובה המבריקה של חבר מפורום אחר –

   LeBron out here looking like he about to have Doe A Deer sung to him by Julie Andrews.

 34. נתחיל מהסוף, גולדן סטייט ינגבו את הרצפה עם לברון וחבורת הסמרטוטים המאולפים שלו.

  אני קורא כאן את התגובות ולא מאמין איך אנשים שנשמעים אינטילגנטיים נופלים קורבן לשטיפת המוח של הנבא על ערוציו השונים. מדברים על שחקן שמגיע עם הקבוצה היקרה בהיסטוריה. משחק בליגת המזרח הנחותה. מקבל קרדיט אין סופי מהשופטים. השחית את הכדורסל עם קומבינציית בושידו/צעדים/גולטנדינג ארורה. ועדיין מדברים על goat . טירוף מערכתי.

  להשוות אותו לקובי או דאנקן זה בדיחה עצובה. בעונה הקודמת ה 14 במספר, היה לו את סופרסטאר קיירי ואולסטאר לאב ובכל זאת ניגבו איתו את הרצפה בגמר. קובי לשם השוואה, לקח אליפות ריפיט בעונה ה 14 עם גאסול וגורדן פארמר. בעונה ה 20 פינק אותנו עם 60 נקודות במשחק פרידה על קבוצת הגנה שנלחמה על ביתיות בפלייאוף.דאנקן בעונה ה 14 הפסיד את האליפות בשנייה האחרונה כדי לחזור בעונה ה 15 עם כדורסל שכנראה לא יחזור שוב. היו לו בקבוצה גינובילי ופארקר הקשישים וילד צעיר בשם קוואי שדאנקן נתן לו לפרוח. שניים שנשארו באותה קבוצה כל הקריירה והיו מנהיגים אמיתיים כל אחד בדרכו. חברים, סטטיסטיקות זה שטויות. אם זה היה חשוב, ראסל ווסטברוק היה ה goat.
  יעילות? זה נחשב אם זה מנצח.

  דירק זה עוד שחקן שהציג את לברון כדוגמן ריק מתוכן. לקח אליפות עם ג'ייסון טרי הכוכב משנה. ג'ייסון טרי!!! הביא לעולם את הפיידאווי על רגל אחת שכולם מעתיקים. צנוע, עניו ומנהיג אמיתי.

  תחשבו על זה כשלברון מנצח את הסטטיסטיקות היום אבל מפסיד את המשחק. קובי, דאנקן ודירק הרבה לפניו בסיפור של הגדול מאז ג'ורדן.

 35. העז של רפי ההבנה הולך לקבל מטאטא.

  לבחור לעצמך בפינצטה את הקבוצות ולהקפיד שהם יהיו במזרח, מביא בדיוק לתוצאה הצפוייה – הרבה גמרים והרבה הפסדים בגמרים.

 36. גולדן – בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

  http://acesports.pw/nba/live.html

 37. אחת השאלות שמעניינות אותי הערב היא האם הווריירס יגיעו במשחק הזה ל125 נק' או לא.

  1. הם לא

   1. נחיה ונראה 😉

    1. איי איי איי…

     זה היה קרוב..

     124

  2. השאלה אם השופטים ירשו להם

 38. אני תוהה מה יותר מעניין-
  לצפות שוב באותן הקבוצות האלה בסדרת גמר ידועה מראש או לקרוא כל מילה בהגדה של פסח בחדר סגור בלי חלון במרכז סיביר.

 39. איזה מתח…20 או 30 הפרש?

 40. יכלו לתת ללברון את תואר גואט המזרח ולסדר לנו ריפיט של הסדרה נגד יוסטון. חבל.

 41. יאלללללה

 42. מי שראה את הזיעה של טריסטאן ולברון במהלך ההמנון יכול להבין את המינון שהם לקחו. הולכים על כל הקופה למען המורשת

 43. יאללה… את הגמר עברנו, נשאר רק לנצח את חצי הגמר.

 44. לברון….מורשת של תעופה עצמית

 45. שרה יפה את ההימנון, מי זו?

  1. לאוהדי יוסטון הקרינו את ההמנון ששר פקד פרנק דרבין באקדח מת מצחוק.

 46. חח ממזר….חשוב להנמיך ציפיות ולהבין את עצמך אם תירדם במהלך השעמומון

 47. קדימה קליבלנד, לחימה זה הדרך היחידה לנצח פה, הבגלי הכישרון עצומים

 48. כל הווריורס מאמינים שהם הכי טובים בגלל אחוות-אחים, אהבה, קלילות, וצחוקים, ובגלל שאף אחד לא לוקח כדורסל ברצינות מיוחדת.
  נראה מה יגידו אם יפסידו

  1. מה הם אמרו כשהפסידו ב2016?

 49. אני מת שהקאבס יתנו פייט אמיתי.

 50. קרי הוא הנגטיב של לברון, כל מה שהוא עושה ככ אלגנטי

  1. המסירות מאלבו של לברון לא אלגנטי? הניצול מיסמאצים המדהים ההבנת משחק?

 51. לברון מדהים, הם יהיו חייבים להיזהר מהטרנזיישן גיים

  1. מה עשה לברון עד רגע זה שהדהים אותך. קצת פרופורציות. אתה רואה כדורסל כבר שנים וראית כבר מהלכים כאלה בעבר.

 52. קליבלנד קבוצה לא רעה כשכולם שותפים. הבעייה מתחילה כשלברון עובר לראש בקיר

 53. מוזר שלברון פותח בהגנה על דוראנט, כנראה בגלל החזרה של לאב.
  בכל אופן אני לא חושב שזה ימשך לאורך זמן, כי ללברון לא ישארו רגליים להתקפה

 54. תפנית בעלילה?

 55. דורש בדיחות כמו סמיילי; מתחנן לפניך רודני הוד תשחק, המלך שלחני

 56. אם זה לא עבירה בלתי ספורטיבית אז מריך לבטל את המושג הזה לצמיתות

  גועל נפש

 57. כניסה של בן זונה

 58. ג'יי אר בן זונה.

 59. אוי לא תומפסון

 60. אוי ויי

 61. סמית הזה מלוכלך ומגעיל. זו הגנה טובה קרי קולע קליעות מדהימות

  1. לאף אחד מכם אין רגש למשחק. סמית התחלק ולא יותר. ניבהל אפילו כשקליי שכב

 62. קליבלנד עברו לבושידו. ניסיון חיסול על קליי. אלוהים ישמור

 63. לברון בלתי עציר 11 נקודות 4-4

 64. לא ידעתי שראמוס משחק nba

  1. לול

 65. וואו איזו פציעה מפחידה של קליי, מקווה שזה לא משמעותי.
  בינתיים ההגנה של קליבלנד מסננת, חוסר תיאום בהגנת החילופים, חוסר ריכוז בסגירה ל3 וקווין לאב אחד.

 66. אם הגנה כזאת לא נצליח להחזיק בחיים!

 67. ברוך לברון מדהים אבל אני אלרגי לפאול תוקף שהוא עושה בכניסות ולאופי שלו. צ'וזן וואן מיי אס

 68. לא להתבייש ולשים את גף גרין במקום לאב. זה על טיירון לו

 69. תחלנו עם התפרעויות.
  סמית המיץ של הזבל

 70. על ההתחלה רואים שבניגוד לגמרים האזוריים הגמר הכללי יהיה משחק של התקפות ולא הגנות

  1. 5 דקות ברבע הראשון ב שחק הראשון וכבר החלטת? טוב…

 71. לא יודע למה אתם תוקפים את סמית'.
  די ברור שהוא החליק

  1. שששש, אל תספר להם. זאת קנוניה של הקאבס והשופטים.

 72. אף אחד לא סיפר ללברון שהוא אמור להפסיד?

 73. מיליוני אנשים מקללים כרגע את המחבל, זה בכוונה, מלוכלך מאד, יצר קרמה שלילית מאד לעצמו

 74. בלתי אפשרי לעצור את לברון ב1על 1 דוראנט יהיה חייב לקבל עזרנ

 75. קליבלנד עד עכשיו במשחק התקפה מדהים

  1. והגנה מה יהיה עליה?

 76. אפשר להעביר קדימה לרבע השלישי?

 77. קליבלנד מחטיאים מבטים חופשיים לחלוטין זריקות שלוש מהפינה, איך קרי קולע את זה?

 78. לכל רפי ההגנה וחסרי הרגש לכדורסל: סמית' פשוט התחלק. להיפך, הוא ניבהל כשראה את קליי נשאר שוכב.

  ברמה הזאת אף שחקן לא מחפש לפצוע בכוונה כי זה יכול לעלות לו בכל מורשתו ובעשרות מיליוני דולארים, אז תפסיקו לקשקש ונסו ליהנות ממה שאתם רואים.

  1. כן, הדחיפה על הורפורד גם לא היתה בכוונה..

   1. אני לא זוכר מה היה לפני שעה אז אתה מקשקש לי על הורפורד?

   2. צריך להיות תמים מאוד כדי לחשוב שזה לא בכוונה, מדובר באחד השחקנים הכי מלוכלכים בליגה אם לא הכי.

  2. לא יודע על מורשת וכאלה מנחם אבל מסכים אתך לגמרי שהבנאדם פשוט החליק …תומפסון חזר מקווה שיהיה בסדר… נראה שלפחות עד עכשיו התקפית לאב הגיע חד ומפוקס

 79. בינתיים הקאבס מרדימים את ג"ס. נותנים להם לקלוע בקלות ואז כשהגולדנים יהיו שאננים ברבע הרביעי הם יהדקו את ההגנה . . .אמרו שקליי לא פצוע רציני ויחזור בקרוב

 80. מזל גדול מה שקרה עם קליי

 81. איך קלארקסון מחטיא את זה?

 82. אלללה טוסטר !

 83. קלארקסון זה טרייד השנה. אני עדיין המום שהצלחנו להיפטר מהמחבל הזה

 84. ניק יאנד שומר יותר טוב מכל אחד אחר על לברון

 85. דוראנט נוראי,לברון מדהים, תומפסון היה בחוץ כל הרבע
  וההבדל רק נקודה? הממממ..

 86. מתי בפעם האחרונה קיבלנו גמר של שני קבוצות לא מהמקום הראשון?

 87. קלרקסון לא העיפרון הכי חד בקלמר, אה?

 88. דוראנט חלש

 89. הווריורס לא רגילים למשחק כזה חזק נגדם. עד עכשיו הם שיחקו רק נגד בלרינות

  1. ניו אורלינס ?

 90. דוראנט עדיין לא במשחק

 91. דוראנט ברבע חלש מטוד לברון בינתיים עושה לו בית ספר צריך שיתעורר בקרוב

 92. רבע די מהנה.
  לברון חם, גם קרי, וקווין לאב מפתיע לטובה.

  עם זאת, לקלארקסון אסור לכדרר. רק שיזרוק וזהו.

 93. שמח שקליי חזר. די עם השנאה לגאי אר
  מה לא רואים שהיה שם רטוב והוא התחלק?

 94. רבע ראשון חלומי לקליבלנד, אבל, אין שום סיכוי שהם מחזיקים את הקצב הזה.. גולדן סטייט חזקים, גם ברבע לא הכי טוב הם בפיגור הפרש.. איזה טירוף לראות את המשחק הזה כאן בלילה.. שנה שעברה הייתי בגמר בזכות הופס, איזה זיכרונות!! מדהים

 95. מבחינת קליבלנד עדיף דוראנט בעניינים ולא קרי.
  דוראנט טוב, משמע דוראנט לוקח על עצמו יותר.
  קרי טוב, קהל באקסטזה, ההגנה קורסת, משחק החיוכים מתחיל לצוץ וכל הקבוצה משתלבת בסינרגיה מטורפת.

  1. 1000+

 96. קרי ולברון חמים תענוג
  דוראנט עוד יכנס למשחק..דוקא לא כופה את עצמו יותר מדיי עד עכשיו

  ג'יי אר מאחל לך שתשחק מול סרחיו ראמוס

 97. מתי קרי לוקח את לברון לטיול השנתי באחד על אחד? זה יותר מתאים לרבע שלישי

 98. וואו לברון

 99. גרין פשוט התפוצץ שם על כולם לפני העלייה לרבע השני

 100. קלרקסון בתצוגת אמ'בה מוטה

 101. קאבס נהדרים כמעט מושלמים, ללא זיעה, מובילים, 30-29 רבע 1

 102. רק השופטים לא רואים את היד המזיזה? לא להאמין שלא שורקים שם

 103. הזונה מאוהיו עם עוד עבירתוקף עם היד.

 104. מנחם אתה הזוי…
  לא נתקלו בכזו הגנה ? אתה לא אמיתי. הם 60 אחוז מהשדה

 105. לברון לא בהכרה.

 106. אני מקווה שלברון ימשיך לשחק עם נאנס

 107. גיימס מדהים איזה קליעה הוא פיתח

 108. עבודת שיפוט טובה המשחק יחסית לדברים אחרים שראינו העונה

 109. בשקט בשקט, כמו בהרבה מקרים, ליבינגסטון הוא הרוצח האמיתי

 110. נאנס תתעלל בהם בצבע

 111. למה קרי מוחלף שוב?

 112. הווריורס נראים כמו נס ציונה

  1. דווקא נס ציונה שיחקו ממש טוב היום😀😀

 113. לברון לא אנושי

 114. זה הרגע שלברון צריך לצאת ולאב להיכנס. לברון לפחות 3 דקות מנוחה. בבקשה טי לו

  1. אתה באמת סבור שטיי לו מחליט על זה?

 115. לברון פשוט אמן כמו מיכאלנג׳לו. איזה הבדל בינו לבין אבו זקן השבקן מהסדרה הקודמת

 116. אני לא מאמין שאני מעודד את לברון 😨😨

 117. לארי נאנס 4 דקות 4 ריבואנדים 6 נקודות

 118. דוראנט פשוט מוותר מראש על FMVP

 119. לארי נאנס ג׳וניור מצדיק את הטרייד. קלארקסון נשאר תקוע בחופים של אל-איי

 120. לברון רואה מולו את ווסט ופשוט מתחיל לעבוד.
  בינתיים קליבלנד מסתדרת בהתקפה, נראה שגולדן סטייט מאוד נינוחה ומרגישה שכשצריך הם ילחצו על הגז ויגמרו את המשחק.
  כנראה שאחרי הסדרה מול יוסטון ואיך שהיא התפתחה, הם מרגישים שהם חסינים ושהם יכולים לצאת מכל בור.

 121. מקווה שאף אחד לא שוכח שהכל הקדמה לרבע 3

 122. לברון עם 18 נקודות וזה נראה כאילו אם הוא היה קולע פחות היינו מאוכזבים.

  בנושא אחר: מישהו יכול להסביר לי איך להוסיף תמונת פרופיל לתגובות ?

 123. רציתי רק שתדעו שמי שתפס את בריאן קולנג'לו בקלקלתו (שימוש ב-5 חשבונות טוויטרים בשמות שונים) היה סם הינקי. הכל במעורב של היום.

  1. ידעתי!

 124. מי שרוצה לעשות קופה שיהמר עכשיו על קליבלנד לפני שישנו שערים

 125. דוראנט במשחק טבעוני

 126. חוגגים עלינו, כבוד למאמן לברון, נראה שבכללל מתאמצים לברונים

 127. הסימן הכי מדאיג מבחינת הקאבס – קורבר מחטיא עונשין על פאול טכני.
  וייל קאם בק טו בייט דם

  1. הוא היחידי מחטיא שם, אוהב אותך גל

 128. חחחחחח קלארקסון

 129. קלארקסון לא שייך לגמר הזה.

 130. דוראנט מסריח את הפארקט, לברון בצד השני מתעלל בהם

 131. טקטיקה חדשה ל2 הקבוצות ננצח בהתקפה נזניח קלות בהגנה

 132. כל משחק שיוצא לי לראות את קלארקסון אני לא מבין איך אני לא הגעתי לnba בטעות.

 133. קלרקסון זה שחקן ליורוקאפ ךא לאן בי איי ובוודאי לא לסדרת גמר.

 134. ראיינתי את ג׳ורדן קלארקסון כמה פעמים. בחור עם ראש על הכתפיים, יקיר הפיליפינים. חבל לי נורא שהמעמד גדול עליו

 135. איך קלארקסון מחטיא את הזריקות האלה זה ההבדל בין פלוס 4 לדאבל פיגרס זה קליעות חופשיות לחלוטין

 136. אולי כדאי לתת את הדקות של קלארקסון לאוסמן? יותר גרוע מזה הוא לא יכול להיות.

 137. פייייי קלארקסון מסריח

 138. קלארקסון זה הגי אר החדש. סמרטוט.

 139. לקלרקסון אין מקום בסגל של נס ציונה. אייקיו כדורסל שלילי

  1. חחח אבל נאנס מחפה עליו

 140. ברגע שלברון לא על המגרש אני מבין למה צריך את קלארקסון. אבל שהוא על המגרש הייתי מעדיף את הוד. גם האורך של הוד משהו שיעזור

  1. מסכים אבל הוד עוד לא מאולף

 141. אז החטיא מה קרה? בינתיים זה לא שחיטה כמו שכולם אמרו. יש 5 שחקנים בקליבלנד

 142. לברון התחיל לזייף שוב בהגנה. הוא חייב לנוח, פשוט חייב!

  1. תבין, כך הוא נח

 143. בטיים אאוט עכשיו ראו ילד קטן בשורה הראשונה רוקד.
  ישר מאחוריו ישב פאקר, המיליונר האוסטרלי שתמך בביבי נתניהו לפני שמילצ'ן הגיע

 144. אין כמו לראות לייב, אבל הסבל שבלראות את הקהל רוקד ושאר השטויות האמריקקיות האלה גורמות לי להתגעגע להקלטה

 145. קליבלנד הפכה לקבוצה הפחות שנואה עליי בגמר הזה.
  איזה לב!

 146. וואו קלרקסון איזה עגלה

 147. לארי נאנס מצויין, מחסל אותם מתחת לסל

 148. אחלה קליי בריא

 149. בסוף הרבע השלישי לא יגיע וגס יפסידו

 150. אני אוהב את האפקטיביות של לאב בהתקפה

 151. גס נרפים משהו

 152. דוראנט מחקה את קלארקסון

 153. דוראנט נשמה, אתה כבר לא באוקלוהומה…

 154. סוף סוף טיירון לו מבין שנאנס הוא שחקן חובתי על הפארקט

  1. +1שחקן מדהים לאחרונה וחשוב מאד

 155. לוני ובל לא מתאימים אפילו לדי ליג. זה בדיחה

  1. הספסל שלנו על הפנים, היום קצת יותר טוב

 156. ודווקא כשאני מדבר הוא מוציא אותו

 157. ניק יאנג שומר מצויין על לברון. הוא לא הולך אחרי ההטעיות שלו

 158. מגעיל מה שגרין עשה

 159. תם הטקס שמעולם לא התחיל

 160. אם לברון היה עושה מה שקרי עושה, השפוטים היו משתוללים מתדהמה

 161. גרין רואה את לברון מתחיל לשחק מלוכלך,בלתי נסבל.

  1. אחד השחקנים הכי דוחים שקיימים

 162. גרין הזה מחלה אחת מהכניסות הכי מלוכלכות

 163. קום ביץ' !

 164. ההצגה הטובה בעיר לברון מחזיק את הפנים

 165. גבירותי ורבותי – העיזה

 166. זה פלגרנט הוא לא הלך לכדור שחקן דוחה

 167. נו מה יהיה ראיתי קאבס מובילים 8 קמתי ישר לראות ואז גולגן רצים 13 2 ומשווים רבאק. אני רואה דוראנט נחנק ולברון מנגב אותו עם 22 נק בחצי? דריימונד חח וואלה תותח לברון הולך לנצח מחצית זה כנו נצחון.

 168. רואים בהילוך החוזר איזה לכלוך

  1. גרין זה נבלה בקולה. שחקן דוחה

 169. איפה כל צולבי סמית מקודם? הפאול כרגע של גרין על לברון היה דוחה לא פחות. פוטנציאל להוצאת עין

 170. פשוט שחקן מגעיל הדריימונד הזה גועל נפש

 171. לוני ובל שניהם מצוינים וצעירים. ואינטיליגנטים בניגוד לרול פליירז של קאבס, ראה הדרך שבה הם מוצאים את קרי וקליי לשלשות וחוסמים להם

 172. קבוצה מזורגגת של שפלים המשחקת אותה יורמ'ים

 173. לברון עם עוד מפגש תיאטראלי עם הרצפה 🙂

  1. רזי, עשה לי טובה. גרין הכניס לו יד לעין. מה היית אומר לו איבד עין?

   1. דווקא מתאים לפי הלוגיקה של האוהדים שלו :

    לאיזו חיה יש עין 1 וזין 1 ?

    עז !

   2. ראיתי את זה. ברור שהיה פה פאול, אין ספק, אבל ההשתטחויות האלה שחוזרות על עצמן במשחקים לא לכבודו של המלך.
    ראית איך סמית החליק פגע בתומפסון הרבה יותר רציני ומסוכן ובכל זאת האחרון לא עשה שם סדרת התפתלויות על הרצפה כאילו יש לו מינימום איזה שבר רציני בפיקת הברך. תומפסון קם על הרגליים דיי מהר.
    מה אתה אומר? עוד כמה שניות מנוחה ללברון?

  2. בטח מבאס להיות סמרטוט הרצפה של לברון 8 שנים ברציפות.

 174. סטףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

 175. אוי סטף שתהיה בריא, רוצה את הmvp של הגמר

 176. איזה נגר הטריסטן הזה אלוהים קרי מהחצייייייי

 177. שיאללה קרי שלשות שמוציאות לצד השני את החשק לחיות

 178. Damn…

 179. מחצית טובה של הקאבס, יכלו לרדת ביתרון אם קלארקסון לא היה מחטיא כמו ילד. כל עוד דוראנט לא בעניינים – יש להם סיכוי.

 180. אני מקווה שכל רפי ההבנה רואים עתה שהמזרח לא נופל במאומה מהמערב (סל לא יאומן של סטף)

  1. חכה לרבנ השלישי מנחם גולדן סטייט עוד עם הראש בסדרה הקודמת

  2. את זה נראה בסוף הסדרה

  3. אתה פאתטי. מחצית ראשונה ואתה קובע עובדה? גולדן בקלילות משווה למרות מאמץ עליאי של קליבלד שנלחמת בכבוד על כל כדור כמו קבוצה שהיא אנדרדוג מובהק.

 181. קרי מדהים הוא יכול לקלוע שלושות מהחצי, קליבלנד חייבת לקבור את הנקודות מ3

 182. מנחם תענוג לראותך אותך מקלל ונכנס למשחק במלוא האנרגיה של אוהד , מזמן לא זוכר אותך כלכך פעיל בבלוג חי.

 183. קארי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 184. אני במקום הקאבס דואג…. הם משחקים טוב מאוד, דוראנט עוד מנומנם ועדיין שוויון והם עוד צריכים לעבור את רבע מספר 3 הידוע לשמצה מול הלוחמים. קארי נהדר.

 185. וואו
  איזה באזזזר ביטר של קרי
  ענק

 186. מחצית מצויינת של קארי! רק די, די עם כל הפלופים האלה והניסיון להדביק עבירות בזריקה.

 187. עצוב שלא ניצלו הפרש דו ספרתי לברוח
  ועכשיו להתגונן מהמפולת של רבע מספר שלוש

 188. יש משחק ובינתיים הוא טוב מכל מה שראינו העונה

 189. מי שאומר שלברון עשה הצגה, מוטב שישאיר את ההערה לעצמו

 190. איךךך קרי הממזר רוקד ומרקד כל פעם אני מחייך שאני רואה אותו מכדרר עם הדריבלים של מסי שלו אין דברים כאלה. הוא הרונלדיניו של הכדורסל

 191. מחצית של כדורסל כיף, שרק ימשיך ככה לכמה משחקים שלא יהיו בסדרה

 192. מנחם כולם רואים שלמרות מחצית מושלמת של להרון המשחק בשוויון או שלוש לגס, כמה מחציות כאלה יש לו במחסנית לדעתך? בדיוק.

  1. כמה שיהיה צריך

 193. קרי שחקן אדיר על אמת

  1. חבל שעייה שאתה לא מסוגל להעריך את לברון

 194. רק שיעברו בשלום את הרבע השלישי

 195. מבחינת רוח ספורטיבית, לברון הוא מס' 1 בכל הליגה. ראיתי אותו 4 שנים מקרוב כדי לדעת זאת בוודאות

  1. אין לי ויכוח אתך שהוא השחקן הטוב בעולם וספורטאי פר אקסלנס אבל שנינו יודעים גם שהוא מומחה בפלופים והצגות לפני השופטים. לא חסרות דוגמאות ביוטיוב. הוויכוח הוא האם זה ספורטיבי? האם זה חלק מהספורט? על זה אנחנו חלוקים. מצד שני אני שמח שאתה פעיל פה עכשיו בבלוג יותר מכרגיל. מקווה שיהיה זמן גם למעורבב 🙂

 196. קליבלנד הצליחה לאבד יתרון דו סיפרתי בשלוש דקות. עכשיו נשאלת השאלה האם דוראנט יחזור למאבק על הפמב (FMVP) או שזה הולך לקרי כבר בשלב מוקדם.
  בלי קשר, המשחק מתנהל בעצלתיים, כאילו התוצאה הסופית כבר ידועה.

 197. אפילו מחצית לברון לא ניצח יאללה חבל. עכשיו בא קרי בליץ קריג לרבע 3 החמקן מתחמש בטילי השמדה מתקדמים. קאבס נא לשים קסדות. רק שהקאפקייק לא יתעורר.

 198. קרי ההצגה הכי טובה בעיר….כשרון נטו, לא דריסות כמו לברון או פלופים כמו הארדן, פשוט שחקן התקפה בלתי נתפס. דורון מה המצב?

  1. אתה רואה את המשחק? לברון עם 24 נקודות 9-11, קרי שחקן אדיר אבל לברון השחקן העיקרוני בפער

  2. קרי זה רונלדיניו גאושו שהוא בריא ובזון זה הדבר הכי מהנה בהיסטוריה יותר ממיקל קובי וכולם.

 199. הייתי מחליף את הכלב שיכול לקפוץ על שתי רגליים בקלארקסון

 200. דוראנט במחצית ממומנת וזה מתאזן עם האחוזים של קליבלנד מ3.
  מרגיש לי שהווריורס נינוחים מדי, על גבול המזלזלים.

 201. קרי עם שלשה מנתניה

 202. עדיין קליבלנד הובילה לאורך רוב המחצית, והם 3-13 ל-3 שזה נמוך מהאחוזים שלהם.
  כך שעדיין יש להם מקום להשתפר, מי יודע…..

 203. דריימונד צריך להבין שהטריקים שלו שעובדים מול אחרים לא יעבדו מול לברון הוא יורחק ישר.

 204. מחצית:
  אחוזים מהשלוש:33%- 23% לטובת ג"ס
  איבודים: 8-4 לטובת ג"ס
  חטיפות: 7-4 לטובת ג"ס
  מה שמאזן את זה לשיויון במחצית זה הכדורים החוזרים: 25-12 לטובת הקאבס.

  1. א מרתי לך שזה הדבר היחיד שהם ינצחו בו בסידרה

 205. שי הלוואי עליי….אני רוצה סדרה תחרותית אבל בתכלס זה הוא לבד נגד גולדן, לא כוחות. יוסטון הפסידו בגמר האמיתי, עכשיו זה סתם אפטר פארטי מיותר. ממש כמו המופע כלבים ההזוי של המחצית.

 206. בימים אחרים מול קבוצה אחרת בחיים לא הייתי בעד השיקוץ אבל הפעם מול השווצרים מאוקלנד אני בעדו .
  הוא נראה כאנדרדוג המושלם מול קבוצת הגועל ואני תמיד בעד האנדרדוג תמיד

 207. אם הספסל של הקאבס לא מתעורר
  (קורבר, גרין, קלרקסון – 2 נק', 0 מ-6 מה-3, 1 מ-10 מהשדה, ב-34 דקות משותפות),
  אז הסיכוי הנמוך לגנוב את משחק מס' 1 צונח
  (צונח מילה גדולה. נופל במדרגה…)
  ל-0.

 208. אני איתך אדיסו. ברוך, סטף עושה את כל הקסמים עם גוף של גוני יזרעאלי משופר….יוצר יש מאין. לברון פשוט עולה על בגץ עם D9

  1. זה אחת החארטות הגדולות ביותר קרי מטר 1.91 מפוצץ שרירים כל הנסיונות להפוך אותו לאדם נורמלי, לברון הוא אתלט על אבל גם קרי לא רגיל

 209. תהנו מהמשחק בינתיים מחכים לרבע 3 ומה תעשו ברבע 4?

 210. מתוודה בפניכם; די רציתי שלברון יוביל עלינו במחצית ב10, גם מול יוסטון רציתי וזה היה 11

  1. מה לשות שגולדן מתחילים באמת רק ברבע 3, הפעם התחילו בסוף רבע 2

 211. קליבלנד צריכים להיות סופר אגרסיביים בתחילת הרבע השלישי. גם אם זה אומר לחטוף כמה עברות, אסור לתת לג"ס להיכנס לקצב.

 212. קליבלנד צריכים להכות בברזל כל עוד הוא קר ולהפתיע את גס בראשון

 213. קליבלנד צריכים להדביק לגרין עוד עבירות

 214. רבע שלישי מול גולדן. יאבאלה

 215. אם הקאבס עוברים את הגהינום של רבע שלישי בהפרש נורמלי (5 ומטה) הם יהיו במצב מצוין כי משם לה-בום לא יתן להם לברוח ברביעי

 216. ואאללה קורבר אני מצטער על הירידות. לא ידעתי שאחיו נפטר.

 217. גולדן משחקים יפה יותר לאחרונה, הקאבס ועוד איך משחקים יפה לעין היום

 218. מנחם, עניתי לך במייל

 219. סוף סוף קליבלנד קולעים שלושה

 220. כשדוראנט לא נוגע בכדור ההתקפה של הווריורס הרבה יותר זורמת

 221. אם תומפסון היה קולע המשחק היה גמור

 222. השחיטה התחילה

 223. ברוך הבא לרבע השלישי קליבלנד

 224. הסחף מתחיל

 225. תם הטקס

 226. פאק!

 227. זה קליעות חופשיות איך לאב מחטיא ככה?

 228. נגמר?

 229. אולי את השחקנים של גולדן סטייט זה משמח ומגניב, אבל זה כזה מעצבן שהם הרסו את הליגה עם הגיוס הזה של דוראנט

 230. הבליץקרי החל עם מגי חח

 231. אני בארנה. הבחור לידי: "אם לישראל יש את הבחורות הכי יפות בעולם, אנחנו יכולים לקבל את קבוצת הכדורסל הכי טובה בעולם. כל אחד מקבל משהו".

  1. אתה באורקל ?

   1. כן

    1. מברוק

  2. +1000

 232. אוי אוי אוי, איפה העז? בונה על זה שאחרים ישמרו בזמן שהוא מאבד כדורים בנסיונות ראש בקיר.

 233. לו בפסק זמן "תעשו כאילו אני נותן הוראות: תיזהרו מהמפולת ותחפשו ממד קרוב"

 234. No love in ulker

 235. למה לא הולכים פנימה???

 236. גאבל מגי מיי גוד

 237. חחחח מגי

 238. ג'בייל!
  חחחחחחחחח

 239. אוי אוי אוי איזה שאקטין..

 240. דוראנט יותר יעיל במחצית הזו

 241. לאב כזה חלש הוא לא מסוגל לקלוע 3 גם אם החיים שלו תלויים בזה, מגיי זכה בשאקטינג אה פול עכשיו

 242. שאקטין א פול וי האב א וינר!!

 243. כזה חמוד מקגי

 244. נותן 300%

 245. רועדים לשחקנים הידיים פרט ללברון, לא הגיוני שמחטיאים ככה זריקות חופשיות זה זריקות אימון

 246. השופטים מסתערים להצלת המורשת

 247. יופי לברון

 248. לברון נותן הכל

 249. רבע שלישי של קארי וקליי.. דוראנט מקלקל

 250. לברון ענק

 251. יופי לברון!!!

 252. איזו קליעה הוא פיתח מחוץ לקשת. מדהים

 253. לברון חד מאוד היום, דוראנט מזעזע

 254. איפה דוראנט ואיפה לברון.
  יש לדוראנט עוד חתיכת דרך לעבור…

 255. חחח משרוקיות מעצם של זונה.

 256. לברון יותר מדי מנוסה. זה לא שחקן שנבהל משתי שלשות רצופות של ג"ס.

 257. השחקן הטוב מכולם שוב מוכיח את העליונות שלו על שאר הליגה, תנו לו שחקנים שמסוגל לקלוע והוא לוקח אליפות

 258. באנג
  קווין לאבלפחות מחזיר את ההחמצות בהגנה

 259. מה שלברון עושה ברבע הזה זה פשוט שלמות. לא מעריכים כל לא קולעים.
  הוא שם את גאי אר לבד לגמרי.
  הוא שם את קווין לאב פעמיים לבד לגמרי.
  ואת גורג היל מהפינה לבד לגמרי
  אבל מה לעשות כולם החטיאו
  להמשיך הלאה COME ON

 260. לברון לא אנושי… צריך לעשות פה כתבה על השלשות שלו, ממתי הוא נהיה קלעי כל כך מדהים מהשלוש? זה רק בפלייאוף הזה קרה או העונה לדעתי…
  עוד משחק ענק ענק של הקינג אין כמוהו ולא יהיה

  1. מגמר 2015משהו השתנה בו. הקליעה השתפרה מאז עם הזמן וגם המנטליות. יש מצב הבורגר שלך קרוב

   1. חחח כן אה הוא לא אנושי הבן אדם.. מגיע לו לקחת את המשחק הזה אבל יהיה מאוד מאוד קשה, הקליעה שלו בפלייאוף הזה מדהימה פשוט אין מילים

 261. כמובן שאני אתכם אבל אני עובד על מעורב (לדעתי טוב במיוחד) אבל לא מחמיץ אף שניה מבית הספר שלברון עושה למפונקים

 262. בינתיים מחזיקים מעמד ברבע גהינום
  לה-בום כמו שהוא קולע מבחוץ ומהמיד-רנג' והסטפ-באק לא יתן להם לנצח אותו ברבע הרביעי ….צריך רק להחזיק מעמד ממה שנשאר מהרבע הזה.

 263. כל ניסיון להשוות בין לברון לדוראנט זה עלבון לאיטליגנציה.

 264. אתם צופים בשחקן הטוב מכולם, מפלצת בלתי עצירה תעריכו כל שנייה

 265. לברון הגיע עם מדי שרת היום במצב ניגובי לגמרי. מנגב את הווריירס את הפרקט קר בחיים לא יביא עליו דאבל טים גם טם יקלע 50 נק למשחק. הוא סומך על ההתקפה. הוא לא למד מ2015 ו16

 266. מה לעזאזל

 267. לברון מדהים היום

 268. מי שאומר שלברון עשה הצגה, תנו מבט בעינו הימנית. כולה מדממת

 269. לברון עשה קארי

 270. מה אנחנו רואים לברון וקרי

 271. יואו לברון!!!!!!!!!!!!!!!

 272. לברון מחלק מתנות רק לקחת

 273. לברון ענק, הקאבס שרדו יפה את הריצה הראשונה של הלוחמים

 274. פשוט וואו לברון, לא אנושי הוא מוריד את הלוחמים על הרגליים כאילו מדובר בילדים

 275. והיעילות וואו

 276. GOAT

 277. לברון פשוט מדהים וכרגיל מצדיק את הקימה באמצע הלילה למשחק, למרות שהתוצאה של המשחק ידועה מראש.
  בקצב הזה לא ישאר לו אויר לרבע האחרון

 278. תכף שעיה יספר לנו שלברון מסוגל לקלוע רק מול קבוצות המזרח

 279. לברון בזון של החיים אף אחד בקאבס לא פוגע אבל למה שיביאו דאבל טים? דוראנט במסיבת עיתונאים בסוף המשחק: הוא מכדרר הרבה חיכינו שהוא יתעייף

 280. KD חצי מרחק
  ה 2 הכי בטוחות במשחק

 281. תנו ללברון שחקנים שלא רועדות להם הידיים והמשחק לא צמוד בכלל

 282. דוראנט הוא קלעי המיד-ריינג' הטוב אי פעם

 283. ג'יימס מתעייף, נגמר

 284. צריך עכשיו את קורבר. אולי עכשיו יכניס שלשה או שתיים

 285. איזה באסה
  בעטו בדלי

 286. אין ללברון אוויר. הוא חייב לצאת לנוח.

 287. לברון התעייף

 288. לברון פצוע..

 289. חבל על הבריחה הקטנה הזו …חבל מאוד

 290. זוהי עבודה נוראה של קר מבחינת אימון היום וגם בסדרה הקודמת הוא מוביל רק מעודף כישרון, אבל ממאמן מצויין הוא הפך אצלי למאמן בינוני מאוד, היחיד שקולע היום זה לברון השאר מחטיאים זריקות חופשיות לחלוטין לא תביא דאבל טים?

  1. לא, כי אז האחרים יכנסו למשחק

   1. לא מסוגלים לקלוע גם אם החיים שלהם תלויים בזה אני נותן להם ביום כזה חופש כל היום רק שלברון לא יקלע

 291. לא לוקחים אליפות עם הוד וקלרקסון….אפילו אם אתה לברון גיימס. ומתי כבר ישרקו לו תוקף? לא מפסיק לדחוף את המגן שלו

 292. מכל 4 השנים בין הקבוצות הבנתי שקר מאמן לא כזה טוב. הוא מנצח עם כשרון עודף מהותית או פציעות אבל לא עושה כלום. אם 4 שנים לברון קולע עליך 45 נק כל משחק ואתה ממדיך באותה שיטה משהו לא בסדר איתך.

  1. זוהי עבודה נוראה של קר מבחינת אימון היום וגם בסדרה הקודמת הוא מוביל רק מעודף כישרון, אבל ממאמן מצויין הוא הפך אצלי למאמן בינוני מאוד, היחיד שקולע היום זה לברון השאר מחטיאים זריקות חופשיות לחלוטין לא תביא דאבל טים?

   1. הוא מנהל משחק בינוני ומטה
    הוא חמק מההופעה של הקבוצה בגיים 7

   2. קר הכניס ב2015 משהו חדש ונתן בראש אבל שלמדו אותו הוא מתקשה להגיב. הוא זחוח כמו פיל גקסון וממש מזכיר לי אותו בהכל שגם פיל הפך לגאון בשיטת משולש הפיצה שכללה את מייקל קובי ושאק.

    גם לקר יש שיטת משולש שנקרא דוראנט קליי וקרי. אבל זו שיטה שעובדת רק איתם. למשל עם וול, ביל ופורטר זה לא יעבוד.

    גם לגקסון זה לא עבד עם כרמלו וטים האורדוואי גוניור ופפורזיניגיס שיטת משולש הפיצה.

  2. בוא תסביר לי אז איך עוצרים את לברון? ולא עדיף לברון עם 40 ושאר הקבומה עם 30 מאשר כל הקבוצה עם 100 ולברון רק עם 20, אבל עוד 10 אסיסטים? החשבון הוא 70 נקודות מול 100, ולא קשה לראות שאם הבוצה של לברון במשחק הרבה יותר קשה לנצח אותם מאשר כשלברון לבד.

 293. אין מצב לברוח לקליבלנד. זה לא בתסריט של הנבא

 294. איזה מביך קלארקסון

 295. החסימות האלה של הגועל מאוקלנד מגעיל את הצורה
  תכף יספר לנו מר שמעיה שהשופטים בעד השיקוץ

  1. אתה קורא מה שהוא כותב? האיש מחזיק במשקפי הייטר ללברון, מנסה לשנמך אותו בכל הזדמנות חבל על המאמץ

  2. הם בעדו וזאת לא החלטה שלהם. זה כתוב להם בחוקים של ההצגה

 296. COMN ON CLARKSON

 297. קלארקסון חמוד

 298. טוב.לא היתה דריסה ברבע השלישי גם בזכות לברון אבל אחרי שיוויון במחצית פלוס 6 לווריירס

 299. קלארקסון זוועה

  1. ממש

 300. אולי אתם לא רואים מה שאני רואה ב-70" אבל חצי עין של לברון מכוסה אדום

  1. רואים

  2. לא, לא. זאת הצגה.

  3. הוא הוריד באנג
   אל תתרגש

 301. גולדן ניצחו רק ב6 ברבע השלישי יחסית בסדר

 302. אם אני טיי לו אני נותן לקלארקסון שתי סטירות

  1. מנסים לגמול אותו כל השנה לא מצליחים ממשיך לעשות במכנסיים גם לפני עלייה לכיתה א

 303. יותר מדיי בידודים על דוראנט

 304. מי שנעלם לחלוטין בקאבס כשחקן התקפה זה ג'יי אר

  1. גי אר מגיע 1 ל10 מנחם. הוא נתן אחד כבר מול בוסטון. המשחק הטוב הבא אמור להיות בעונה הבאה או בסידרה אם יגיעו לגיים 6 או 7.

 305. הייתה עבירה ברורה על קלארקסון. השופטים בלעו את המשרוקית. כשמשקרים כל הזמן בצד אחד, כבר לא יכולים להפסיק עם זה.

 306. אמרתי שהם צריכים לרדת מהרבע השלישי בפחות מ5 והם ירדו ב6
  עדיין גבולי.
  עכשיו צריך את לברון בשיא הריכוז

 307. מה יהיה עם קלארקסון נגר דה לוקס.. כבר עדיף לנסות את הוד
  אולי יעשה רובין הוד ייקח מהעשירים ויתן לעניים

 308. מה יהיה איתי אני בהתערבות נגד לברון ורוצה שינצח את השיקוצים הגדולים

  1. אחרי משחק כזה אז מגיע לו

 309. הנה, קלוז אפ על העין של לברון

 310. הנה מנחם קיבלת תקריב על העין

 311. גיל ברק עם יציאת המאה
  שיא נקודות לגמר אלג׳ין ביילור 61 נקודות אי שם בשבנטיז
  זה קרה ב 62
  הערתי את הבית

  1. חחח וגם על התגובה הקודמת שלך

  2. ענק

 312. העין של לברון כולה מדממת, גרין הוא השחקן המלוכלך בליגה מקווה שיכנסו אותו על העבירה ממקודם, רק 4 הפרש

 313. אמאלה

 314. אחרי JR, דונקי החליט – עין תחת עין.

 315. צריך לפרגן לשיפוט היום

  1. האמת שכן

 316. יופי יש משחק

 317. מקווה שירחיקו אותו מהמשחק הבא, גועל נפש

 318. עבירה ברורה על קליי, השיטה של ההנעת כדור ממש לא כזאת יעילה פשוט ללוחמים יש עוד כישרון ו3 מהצלפים הטובים ביותר הם קולעים קליעות קשות

 319. כשקרי ותומפסון משתעשעים אני חוזר לרגע לאהוב את הקבוצה הזאת. ואז דוראנט חוזר וזה נגמר

 320. לא מאמין שאני אומר את זה, אבל יאללה קאבס!

 321. יופי יופי גרין וקורבר

 322. איך אני אוהב לראות את דונקי גרין הנגר מחטיא זרירות לבד זה אחד ההנאות של בליגה תקראו לי דפוק אבל זו הנאה כמעט כמו סל של ווסטברוק

  1. חחחחחח
   בשלב הזה אני נהנה מכל החטאה של הלוחמים.

   יאללה קליבלנד!

  2. הדונקי מזכיר לי צפרדע כשהוא זורק מדאון טאון

   1. חחח וגם על התגובה הקודמת שלך

  3. מסכים איתך, תענוג לראות אותו מחטיא. אני כל כך רוצה שקליבלנד יקחו את המשחק הזה, קר מאמן כל כך חלש בניהול משחק, גם השיטה התבררה כלא כזאת וואו והדבר הבא, פשוט שחקנים שקולעים קליעות קשות. אם ללברון היה שחקנים שלא רועדות להם הידיים היה כבר דאבל פיגרס לקאבס

  4. נהיה משעמם לקרוא תגובות שלך, הכל אותו דבר… אני בטוח שיש לך גם דברי טעם להגיד ולא רק שנאה בלתי נשלטת לגולדן סטייט

 323. לא הגענו לכאן רק בשביל להגיע עד לכאן
  קדימה אפשר לנצח!!!

 324. יא אללה המתח

 325. LEBRON ITS YOUR TIME NOW

 326. רק 1 קדימה קליבלנד תקחו את זה

 327. 2 הגרינים הורגים את גס עם השלשות

  1. יפה

 328. קלרקסון משחק את רוב הרבע השלישי במקום לאב

 329. אין ברירה אלא לאהוד את הקאבס אם רוצים סדרה, וכן, זה די מגעיל

  1. אשכרה

 330. קורבר וקלרקסון נוראיים בהגנה.
  אבל קורבר הוא לפחות איום לשלוש בהתקפה. קלרקסון סתם place-holder לשחקן.

  1. לא מבין למה לא להחזיר את היל
   למרות ה-4 עבירות, אנחנו כבר עמוק בתוך הרבע הרביעי

 331. למה גרין זורק שלשות???

 332. 89 נקודות לג"ס
  נקווה שגם הפעם יישארו עם מס' הנקודות הזה כמה דקות טובות

 333. נראה מה שווה גס בעוד משחק צמוד

 334. תצוגה ענקית של לברון. עם המהלכים הגדולים האלה הוא כבר עבר את הארדן לדעתי

  1. טיפש

 335. הגיע זמן האק א נאנס/טומפסון/קלארקסון

  1. רק אל תתלוננו אחר כך שג"ס משחקים כל כך יפה וכל השאר זה גועל נפש

 336. אני כל כך רוצה שקליבלנד יקחו את המשחק הזה, קר מאמן כל כך חלש בניהול משחק, גם השיטה התבררה כלא כזאת וואו והדבר הבא, פשוט שחקנים שקולעים קליעות קשות. אם ללברון היה שחקנים שלא רועדות להם הידיים היה כבר דאבל פיגרס לקאבס

 337. סל של קלארקסון

 338. גולדן לא משחקים חכם

 339. 8 משחקי 40 ללבקון בפלייאוף אחד מטורף לגמרי

 340. הכי גרוע לקאבס שקלרקסון יקבל בטחון….

 341. חחח לברון על לוני כל התקפה וסטיב קר זורם עם זה שלברון בדרך ל50 נק הלוואי שיפסיד

 342. אין כניסה לסל שלברון לא דוחף עם היד. איןןן

 343. למה נתנו לו שני קליעות?

 344. כבר חשבתי לתת לו מחמאה ואז הוא התחיל לבכות. איזה שיקוץ דוחה

  1. נשבע שאתה לא רציני יא אח.
   את לוקח את ההייטריות לקיצוניות בלתי מוסברת

  2. תן כבוד נותן הופעה היסטורית. גי אר הנגר חא מסוגל לשים שלשה לבד גם אם החיים שלו תלויים בזה.

 345. לארי נאנס רך כמו חמאה

 346. ראיתם מה קורה שנלחמים על חסימה ולא נותנים סוויץ בקלות?

 347. לברון עייף ,זה עבירה ברורה עליו איך השורקים לא רואים?

 348. גרין קלע שלשה נגמר המשחק

 349. יאללה עוד קצת וג"ס נשברים מנטלית

 350. ובום קארי , נגמר?

 351. אפשר להשתגע. לא משתמשים בקליי

 352. כדורסל מעולם שלישי….ארבעה ניצבים עומדים ומפלץ אחד דוחף עם היד עד שמתפנה לזריקה. בול ספרס 2014.

 353. סטפןןןןןן

 354. סעמק 🙁

 355. לעזעזל כל השופטים נשבר לי הזין כבר

 356. עבירה ברורה על לברון שהשופטים לא ראו אבל המצלמות תפשו מצויין.

 357. פאק!!

 358. רק לקלןע שלשות פנויות בבקשה

 359. סטף הזה. אי אפשר לעצור אותו כשהוא בכזה יום.

 360. זה הגנה טובה של לאב, אבל קרי צלף ושחקן אדיר אין מה לעשות נגדו

 361. כדורסל רחוב

 362. אם לברון היה כזה goat אין מצב שקיירי היה עוזב. שחקן גדול, אגו גדול יותר. לוקח את דאנקן עליו בכל יום.

 363. שיפוט פשוט מחורבן…

 364. השופטים עצרו את כל המומנטום של קליבלנד ונתנו את המשחק לגולדן סטייט
  מי אם לא טוני ברותרס
  נותנים לשופט הכי גרוע והכי מושחת לשפוט בגמר
  זאת הליגה של אדם מג ראיין סילבר

  1. גם אני שונא אותו. יש לו פרצוף של פושע

 365. בדקותיים האחרונות שתי זריקות ל-3 של הקאבס ניכנסו לטבעת ויצאו. שתי זריקות של הווריורס ניכנסו. זה כל ההבדל

 366. מה שנשאר להגיד זה בוקר טוב אדם ריגר

 367. יאללה שיקוץ,קח את המשחק עליך ותשבור את החננות האלה

 368. קליבלנד החזיקו יותר זמן ממה שחשבתי ועל זה מגיע להם שאפו
  עכשיו דריימונד וקרי יקלעו שלשה, יעשו שרירים ויתחיל בחגיגות.

 369. כל עוד המשחק צמוד לקליבלנד יש סיכוי
  לקליבלנד יש הזדמנות שלא תחזור לעקוץ

 370. כל משחק שופא אחר גרוע? די יש טעויות שיפוט מה לעשות גם בכדורגל ככה

 371. כל כניסה של לברון לסל זו עבירתוקף.

  1. גם כל כניסה של לברון מלווה בעשרים עבירות עליו, אבל לא הכל נשרק.

 372. דוראנט חזר לאוקלו? בראש הוא לא עזב אף פעם, היום לא שיחק,תוכיחו

 373. דוראנט זוועה היום

 374. לא מבין את לברון. שחקו פנימה. אין שם כלום לגולדן סטייט

 375. קר תמשיך לתת ללברון לקבור אותך, תודה שאתה כזה סתום ולא מביא דאבל טים עליו

 376. מדהים שאין דאבל טים על לברון מדהים וככה הוא חודר

 377. זה יילך לקליבלנד

 378. הקהל פשוט ביזיוני איך הוא משתתק בשנייה

 379. לא מאמין

 380. מגיע ללברון לנצח

 381. וואו.
  פשוט וואו.

 382. יאללה לברון!!!!!!!!!!!

 383. Grateness

  1. 1000+

 384. קדימה לברון תוכיח שאתה הגדול מכולם קדימה קליבלנד

 385. יווווווווו

 386. תשנאו אותו
  תצחקו עליו
  זאת הופעת הגמר הכי גדולה של שחקן ב 25 השנה האחרונות

 387. לברון לא אנושי השחקן הטוב בהיסטוריה

 388. אם הוא מנצח זה ייזכר כ"משחק האצבע בעין"

  1. מדויק!

 389. לברון במשחק אדיר. נגמרו לי הקללות

  1. רגע מכונ

  2. מישהו היפנט את שעיה

 390. וואו לברון.
  איך שמתי את דוראנט שנה שעברה מעליו.השנה הוא לא קרוב ללברון

 391. לברון מדהים

 392. לברוןןןןןןן חחח דוראנט משלשל במאני טיים הכל בחוץ. מה דלברון עושה להם וואווו. סטיב קר מאמן תאום של פיל גקסון לגמרי.

 393. שמישהו יגיד לא קלאץ!!

 394. שמישהו ינשים את דוראנט בסיום המשחק. הוא נחנק.

  טוב שלברון החליט ללכת לבד. המהלך הקודם הוכיח שזאת האופציה הטובה ביותר.

 395. הייתי לוקח 2 טיים אאוטים רצופים (שיש לקאבס) כדי שלברון ינוח קצת. ז"א כמה שניות אחרי הטיים-אאוט הזה לקרוא עוד אחד.

 396. אני לא מבין למה הווריורס הולכים לבידודים. אפילו אין חסימות אחד לשני.

 397. כדאי מאוד שיקחו את המשחק הזה,זה בידיים שלהם

 398. הנה אני אומר את זה. סטיב קר דביל

 399. ההערכה שלי ללסרון גוברת ממשחק למשחק

 400. גי אר סמית זה הסיבה היחידה אם הקאבס לא ינצחו היום

 401. דוראנט הפסיד את המשחק

 402. ענק לברון השחקן הטוב בעולם בפער אדיר מכל מי שאחריו וזה אפילו לא קרוב, יושב בשולחן לבדו, בלתי עציר

  1. אמת

 403. לברון שחקן הכדורסל הטוב ביותר בכל הזמנים

 404. לספסל את דוראנט עכשיו

 405. איך זה תוקף הוא זז

 406. יא אללה לברון, אם רק היה לנו אותו ביוסטון!
  אם לברון היה בא אלינו ליוסטון במקום לקליבלנד, המועדון החלש בליגה, היו לנו עכשיו 8 אליפויות ברצף

 407. כשזה צמוד ג"ס תמיד מפסידה

 408. ישששששש דוראנט יא אפס מחרב כמו באוק. על לברון אין שריקות כאלו. דוראנט פספס הכל במאני טיים ולא נותנים לקרי.

 409. היתה עבירת תוקף

 410. מלך מלכי המלכים

 411. היה בתנועה

 412. עבירת תוקף ברירה הוא לא בקשת הקטנה

 413. איך אני שונא שהם נותנים לדוראנט להוביל התקפה, זה תמיד נגמר בזריקה שלו לסל, פשוט מעצבן לראות את זה. אמן שיעזוב ונחזור למשחק היפה.

 414. החלטת שיפוט גורלית..

 415. פאול של לברון. דוראנט עלוב אבל עדיין פאול של לברון

 416. וואי וואי איזה החלטה

 417. חכמת הלברון מול מר דונאט

 418. החלטה נכונה

 419. מתאים אש הארכה

 420. איזה משחק ראשון ענק

 421. שיפוט מכור השופט הזה לא צריך להתקרב יותר למשחקי כדורסל ומקומו בכלא

 422. אבל דוראנט מפספס אחת

 423. איך אפשר לשנות החלטה?
  בזיון !!!!!

 424. שערוריה מה שהשופטים נותנים לגולדן בשבוע האחרון

 425. לברון זז ברוך שחרר

 426. ביזיון אני מוכן לשים את שני הדירות שלי במנהטן שהוא קיבל הוראות מלמעלה

 427. לברון חייב להיכנס בעצמו כשעברו 20 שניות. הם יחזירו לו את הפאול

 428. נשבר הזין

 429. פיכסה

 430. Lol
  שופטים בזיון

 431. 15 רב יותר לקליבחנד זה הכל.

 432. זה משחק של רשע מול רשעים

 433. איזה יופי איזה יופי

 434. קרי ולברון ראש בראש

 435. לברון לא היה עם 2 רגליים יציב
  תפסיקו לבכות סיכוי טוב לניצחון

  1. כבר שנים שאני כזה דבר יציב

 436. וואו

 437. יש מצב שהשופטים גנבו לקליבלנד את המשחק

 438. השופט הזה מקומ בכלא ולא במגרשי הכדורסל

 439. איזה קרי זה…

 440. וואו זה מהלך לא אנושי שלברון עשה, וקרי בצד השני במהלך ל3 נקודות

 441. הלב שלי לא עומד בזה

 442. לא מתחלף עם השופטים למרות שנראה שההחלטה שלקחו נכונה.
  נגמרו לי המילים על לברון….קארי נותן פייט

 443. לברון ישים באזר ביטר

 444. תרגעו.. יתנו את זה לקליבלנד כדי לשדר שיש תחרותיות.

  פורום של עיוורים.

 445. בסוף זה נופל על היל

 446. משחק דוחה, יש תחושה שהמשחק ממש מכור, שמישהו שם למעלה ביקש מהשחקנים להכניס מתח לסדרה.
  התחושה שהלוחמים משחקים כל המשחק על הילוך ראשון בלבד, שאם הם היו רוצים כבר מזמן היו מובילים ב-40 הפרש.
  פשוט דוחה.

 447. מביך שזה לא ברור לכם שזו עבירה של לברון שנע לעבר דוראנט עם הכתף, זו לא תנועה הצידה אלה תנועה ברורה קדימה.
  לברון עדיין יכול לנצח את המשחק אבל התגובות עצובות.

 448. חחחחח jr כזה דביל

 449. עבירה על היל ברורה היל אתה חייב לקלוע את שניהם

 450. גיי אר מסומם כמו תמיד איזה אששש סוף סוף האקכה

 451. חחחחחח גיי אר סמית איזה שיכור

 452. הארכה!!

 453. קפצתי כי זה נראה כאילו הם ביתרון

  1. חחחח אני בול אותו דבר

 454. חחחחחח גר

 455. לא יכול לעמוד בזה כבר

 456. איזו שגיאה!!! למה לא הסתובב וזרק??????????..

 457. איזה דביל

 458. אם שמים את השכל של סמית' במטוס – הוא מתרסק.

 459. דביל הסמית' הזה
  אין דברים כאלה

 460. צריך לשלוח את JR להסתכלות פסיכיאטרית
  הוא על סמים הוא מפגר הוא דפוק הוא צריך להיות ב אברבנאל קשור ונצור

 461. אסור לסמית לשחק כדורסל

 462. ג'י אר חתיכת מפגר!!!!!!!!!

 463. הארכה מה גי אר עשה