יום שלישי העמוס מכה שנית / יונתן שגב

פורסם ב - 13. מרץ, 2018 ע"י ב - כללי

מאזן ההימורים 45-52 (0.536%)

בפעם שעברה שבה קיבלתי 11 משחקים בפריוויו, מצאתי לעצמי פתרון יצירתי במיוחד שאף גרף תגובות לא רעות.  אז החלטתי שאם 11 המשחקים ממשיכים לרדוף אחרי, אשתמש באותו הפורמט. למי שלא רוצה לפתוח את הלינק, אזכיר את הקונספט: אחלק את המשחקים לפי "קומות" – רמת החשיבות והעניין במשחק תנחה אותי, וכך כמה שאלה עולים, כך המשחק יהיה בקומה גבוהה יותר ויורחב עליו יותר.

משחקי היום בסדר כרונולוגי:

1:00 פילדלפיה – אינדיאנה

1:00  וושינגטון – מיניסוטה

1:30  אטלנטה – אוקלהומה סיטי

1:30 ברוקלין – טרונטו

1:30 ניו יורק – דאלאס

2:00 שיקגו – קליפרס

2:00 ניו אורלינס – שארלוט

2:30 סאן אנטוניו – אורלנדו

3:00 יוטה – דטרויט

4:00 פיניקס – קליבלנד

4:30  לייקרס – דנבר

 

 

מתחת לפרמידה:

1:30 ניו יורק ניקס (43-24) – דאלאס מאבריקס (46-21)

אין הרבה מה להגיד. שתי הקבוצות סיימו את דרכן מזמן. אם הן מגיעות לכותרות זה לא בגלל הדברים שהן עושות על המגרש.

הימור הוא הימור ואני אלך עם הניקס. 

 

קומה ראשונה:

1:30 טורונטו ראפטורס (17-49) – ברוקלין נטס (46-21)

הנטס, כידוע, גם הם כבר מזמן סיימו את העונה וזה עדיין לא מונע מהם להפסיד ולשפץ לקליבלנד את הבחירה. מי שנותן להם את בחירת הסיבוב הראשון שלה, דרך אגב, היא הקבוצה אותה היא פוגשת היום. האם זה ייתן מספיק מוטיבציה לשחקנים של אטקינסון? מסופקני.

לראפטורס, לעומת זאת, עדיין נשארו דברים לעשות עד לסיום העונה. למשל, להבטיח את המקום הראשון במזרח ובכך להבטיח יתרון ביתיות פוטנציאלי עד גמר הליגה לפחות. אם ינצחו הערב הם יפתחו פער הנראה כבלתי סגיר – 4 משחקים – על הסגנית מניו אינגלנד.

כמובן שהם יעשו זאת. ובהפרש מכובד. 

 

4:00 פיניקס סאנס (49-19) – קליבלנד קאבלירס (28-38)

גם כאן, המצב מאוד דומה למשחק השכן בקומה. פיניקס כבר מזמן אינם חושבים על הישגים משמעותיים בעונה הזאת, וודאי מעבירים את הזמן עד לעונה הבאה.

הקאבס, לעומת זאת, עדיין צריכה את הניצחונות ויותר חשוב מכך, להתחבר עם הקבוצה החדשה ולהיכנס לכושר פלייאוף. זה לא סוד שגם אם הם יסיימו במקום השמיני, סביר להניח שהם יהיו ממוקמים במקום הראשון מבין קבוצות המזרח בסיכוי לזכות באליפות, ולא בכדי. לברון העפיל לשבעה גמרים רצופים, ואין ספק שהסיכוי שלו לאחד נוסף הוא בכלל לא מבוטל. רק למען הטעם הטוב נציין שקליבלנד – שמגיעה חבוטה אחרי הפסד לשתי הקבוצות של LA – נמצאת במקום ה-4 כרגע, כשניצחון והפסד של אינדיאנה יעלה אותה למקום ה-3.

הקאבס את עבודתם יעשו ויביאו את הניצחון לאוהיו. ב-14.

 

1:30 אטלנטה הוקס (47-20) – אוקלהומה סיטי ת'אנדר (29-40)

המשחק הזה זיגזג בין הקומה הזו לקומה שמעליה הרבה מאוד עד שנחת פה. זאת בגלל שלוש סיבות; ראשית, הקומה הזו הייתה קצת דלילה. שנית, ההפרש בין הקבוצות הוא יותר גדול מכל המשחקים בקומה הבאה – גם בכושר הקבוצות וגם ברמת הכישרון והיכולת העונתית. בנוסף, הת'אנדר תפסו מעט אוויר לנשימה במירוץ הפלייאוף החולני שמתחולל במערב. כרגע הם ממוקמים במקום הרביעי, עם הפרש של שני משחקים מהמקום ה-8-10 (שלהן מאזן זהה לחלוטין!).

שוב חוזר הניגון: ההוקס, קבוצה חסרת מטרה משוטטת בליגה מבולבלת וחסרת מטרה. הת'אנדר – קבוצת פלייאוף שצריכה את הניצחון.

הדבר המרכזי שכן שונה הוא הדחיפות של הניצחון מבחינת הת'אנדר, שיכולים – למרות הפער הקטן שהצליחו להשיג – למצוא את עצמם בלוטרי.

יום הימורים מוצלח מצפה לי. אם לא יהיו הפתעות. הת'אנדר בהפרש המגרד את 10 מלמטה.

 

קומה שנייה:

2:00 שיקגו בולס (43-23) – לוס אנג'לס קליפרס (29-36)

גם המשחק הזה היה יכול למצוא את עצמו בקומה הראשונה, אך הוא מייצג בדיוק את ההבדל בין הקומות: לקליפרס יש 0 מקום לטעויות. יכול מאוד להיות שאם יפסידו היום זה יהיה היום שאליו הם יצטרכו לחזור כשישאלו את השאלה "למה אנחנו לא חוטפים סוויפ מגולדן סטייט עכשיו?". עם זאת, גם כאן, הסבירות להפסד היא נמוכה, בגלל זהות היריבה ובגלל המשמעות הכה חשובה עבור אחת הקבוצות והמשמעות האפסית עבור השנייה.

הבולס מגיעים למשחק עם 3 ניצ' ב-5 המשחקים האחרונים, אך על זה אמר בנימין ד'יזראלי (ואני בטוח שמידן ועוד אחרים מחזקים את האימרה) – "ישנם שלושה סוגי שקרים – שקרים, שקרים ארורים וסטטיסטיקה." שלושת הניצחונות הללו הגיעו על נמושות הליגה שנמצאות באותו מצב כמו הבולס.

בצד השני, הקליפרס מגיעים בכושר מצוין כשפרט להפסד לאנטוני דיוויס וניו אורלינס הם עומדים על ארבעה ניצחונות. נראה שהשינוי בסוף חלון הטריידים מסתמן כיותר ויותר מוצלח. יהיה חבל לא לראות אותם בפלייאוף. כרגע הם במקום ה-7, חצי משחק מהחבורה העליזה שממוקמת במקומות ה-8-10.

אותו הדבר. הקליפרס. אני עדיין דבק בכך שהדברים הכי חשובים בכדורסל הם יכולת ורצון. הקליפרס – כמו הקאבס, הת'אנדר והראפטורס – עדיפים בשתי הנק' הנ"ל. 

 

 2:30 סאן אנטוניו ספרס (30-37) – אורלנדו מג'יק (47-20)

כבר מילים רבות נשפכו על הסיטואציה הספרסית, ובצדק. לחשוב שס"א לא תעפיל לפלייאוף זה בערך כמו לחשוב שביבי לא יישאר בשלטון – גם כשנראה שזה באמת הולך לקרות, עדיין אף אחד לא מאמין. ובצדק. הספרס העפילו לפלייאוף עוד לפני שנולדתי. מי שהוביל אותם זה דיוויד רובינסון. שחנך איזה ילד צעיר, טים דאנקן שמו. כבר אז, הם העפילו לפלייאוף. זה פשוט יהיה בלתי יאמן.

כרגע, הם עומדים על 11 הפסדים ב-14 המשחקים האחרונים, אך צריך לסייג; בכל המשחקים שהם הפסידו – ואני מתכוון לכולם – הם שיחקו מול קבוצות פלייאוף או קבוצות ששואפות להיות כאלה גם בשלב הזה של השנה. הם שיחקו 4 פעמים בסך הכל מול שתי מוליכות המערב.  לכן, גם כאן, הסטטיסטיקה קצת מקצינה את הסיטואציה. עד כאן החדשות הטובות. החדשות הרעות הן, שחוץ מהמשחק הזה ועוד שני משחקים נוספים – אין להם עוד משחקים מול קבוצות לוטרי נוספות.

התפקיד הניצבי של אורלנדו בכל ההצגה הזו, הוא לתת לספרס מעט מומנטום ואפשרות להגיע לפלייאוף בכל זאת. נראה לי, בהתחשב בסיטואציה הנוכחית שלהם שהם ישתפו פעולה. וגם אם לא, אני (מקווה) שזה לא ישנה. ולו רק בעבור הדרמת הדרמה.

סאן אנטוניו במשחק צמוד צמוד. 

2:00 ניו אורלינס פליקאנס (28-38) – שארלוט הורנטס (38-29)

גם כאן המשחק דומה, אם כי שארלוט היא ללא ספק הקבוצה בעלת הכי הרבה הכבוד העצמי מכל קבוצות הלוטרי (לא כולל ס"א כמובן) שהופיעו עד עתה. גם אם הקבוצה לא תעשה את הפלייאוף, וגם אם הם בדיכאון מכך, אני יכול לראות אותם עוקצים את אחת מהקבוצות שעדיין מזיעות.

האמת, הפליקאנס, שהפסידו את שני משחקיהם האחרונים, הם אופציה ריאלית. נכון, הם שיחקו נהדר לאורך התקופה האחרונה, אך גם לאנטוני דיוויס כבר מתחיל להיות קשה. משחק מטורף אחרי משחק בלתי אחרי משחק מרים גבה, כמה אפשר? ראינו כבר סדקים בבריאותו – שגם ככה לא הייתה מושלמת – כבר במשחק מול סקרמנטו, בו נקע את קרסולו. אז נכון, הוא הספיק לחזור ואף להביא טריפל דאבל בלתי יאמן – אך מי יודע מתי תהיה הפציעה הבאה – שיכולה לחסל סופית את סיכויי הפלייאוף של ניו אורלינס.

כרגע הם ממוקמים במקום ה-5, מאוד לא בבטחה, וצריכים לחזור למסלול הניצחונות.

ההורנטס יהיו קרובים, אפילו מאוד – אבל אתם מכירים את האימרה המעצבנת "קרוב זה לא מספיק" – ניו אורלינס ב-5. 

 

3:00 יוטה ג'אז (30-37) – דטרויט פיסטונס (36-30)

יוטה פשוט בלתי יאמנת. 18 ניצ' ב-20 המשחקים האחרונים. דונובן מיטשל נראה כמו הימור בטוח לרוקי העונה, ריקי רוביו שינה גישה והסתגל לשיטה ביוטה, רודי גובר הוא אחד מהאנשים המפחידים ביותר אם אתה מתכוון לנסות להכניס כדור לתוך טבעת ואפילו ג'ו אינגלס תורם את תרומתו.

איני מאמין שאפילו הריסקיים שבמהמרים יעזו לפזר ז'יטונים על כך שיוטה לא תהייה בפלייאוף. והיא חלק מהגוש (8-10). ריספקט.

בצד השני, גם במקרה הזה, מדובר בקבוצה שלא תרד 50 פעמים מנוצחת, אבל בהחלט ויתרה על שאיפות הפלייאוף. גם הם לא ניצחו לאחרונה הרבה – השלמה אם אי ההעפלה לפלייאוף – ולא נראה שהם מתכוונים להגזים עם הניצחונות.

יוטה יוטה יוטה. ושוב. יוטה. 

 

קומה שלישית:

1:00 פילדלפיה 76' (29-36) – אינדיאנה פייסרס (28-39)

מצד אחד, ישנן כאן שתי קבוצות שאין ספק שיש להן עוד הרבה על מה לשחק. בטווח הארוך יכול להיות שכל ניצחון בעונה הרגילה ישנה גורלות. בטווח הקצר – הן בטוחות. את מקומן בפלייאוף הם הבטיחו, וזה רק עניין של זמן עד שיופיע ליד שמן בכל הטבלאות מעין איקס, או נקודה – שתאשש את זה באופן רשמי. בכל מקרה, אפשר לנשום לרווחה. ולהמשיך לנצח.

כרגע, הסבנטי סיקסרס ממוקמים במקום השישי – עם שני הפסדים פחות ממילווקי השביעית ו-3 ניצחונות פחות והפסד אחד יותר מאינדיאנה השלישית. הקבוצה אוספת ניצחונות רבים מול קבוצות הלוטרי – שהיום הם לא יפגשו אותן לצערם – אך לפעמים מתקשה ומתנאבת (שורש: נאיבי) מול יריבותיה לקונפרנס. זה עלול לגבות מחיר כבד. כרגע, המחיר אינו כבד – כי כפי שכבר הבנו, הקבוצות שממוקמות במקומות ה-3-8 (לא כולל קליבנלנד) במזרח מאוד קרובות ואין כמעט ידע מה יקרה בסדרות שלא כוללות את בוסטון וטורונטו. לכן כל זה נכון רק למקום ה-6 ומעלה. הסיקסרס צריכים לשמור על המקום הזה.

הפייסרס נראים טוב. פרט להפסד ליוטה הבלתי עצירים, הם אוספים את ה-Ws כמו פירות בשלים מעץ. הם לא בוחלים בקבוצות, כשלפני ההפסד ליוטה ניצחו שלוש מיריבותיהן הישירות על המיקום במזרח ואחרי ניצחו את ההוקס והסלטיקס. רק שימשיכו כך וסביר להניח שישיגו את המקום ה-3 הנחשף.

דווקא פה אהמר על הסיקסרס. בלי יותר מידי הגיון. אולי משאלת לב. 

 

קומה רביעית:

1:00 וושינגטון וויזארדס (29-38) – מיניסוטה טימברוולבס (29-39)

מצד אחד, וושינגטון לא בסכנה קיומית, כמו – נניח – מיניסוטה, אך אין ספק שיש לה על מה לשחק. לכן, המשחק הזה היה יכול להיות גם בקומה השלישית, אבל בגלל הקריטיות הנוספת מהצד של הטימברוולבס – שאם הם מפסידים היום הם מתקרבים למקומות שהיו מעדיפים להתרחק מהם.

בכל מקרה, נתחיל מהוויזארדס. הקבוצה ממוקמת במקום ה-5 במזרח, ונראית לא יציבה. זה בוטה – למשל – בניצחון מרשים על ההיט בהארכה לפני שבוע בדיוק – רק בכדי להפסיד לאותה ההיט ביותר מ-20 הפרש לפני שלושה ימים.

בנוסף, הוויזארדס עדיין חסרים את ג'ון וול – שמציג יכולת ותרומה שנויה במחלוקת – והם יצטרכו למצוא דרך לשלב אותו בלי לפגוע במרקם הקבוצתי. יש להם טווח ביטחון – בפלייאוף הם יהיו.

על הטימברוולבס אי אפשר להגיד אותו הדבר. הקבוצה מגיעה מניצחון מרשים על גולדן סטייט (נטולת סטף קארי) בעזרת יכולת מרשימה של קארל אנטוני טאונס. אך גם להם יש שחקן מאוד חשוב – ואף מנהיג – פצוע – ג'ימי באטלר, שצפוי לחזור בשבועיים הקרובים. אך אם באטלר לא ישתלב, או שהקבוצה לא תצליח להתעלות בלעדיו, זה יעלה להם – באופן ישיר – בכרטיס לפלייאוף. אחרי שכבר חשבנו (ואף אחרי שעבדכם הנאמן הצהיר זאת בגלוי) שהקבוצה הבטיחה את מקומה בפלייאוף, נראה שהם יצטרכו להילחם עליו ולהשיגו בשיניים. אבל היי, הם הביאו את דריק רוז לשם כך, ואין ספק שלשים את טובת הקבוצה על חשבון טובתו האישית זו אחת מתכונותיו החזקות. הוא יחדיר זאת בצעירים!

מאוד קשה לחיזוי. אך כשנמר רודף אחריך, אתה לא חושב על מה תאכל בארוחת הערב הבאה. רוצה לומר – הטימברוולבס. במשחק צמוד. 

 

4:30 לוס אנג'לס לייקרס (36-30) – דנבר נאגטס (30-37)

אני מניח שרובכם היו בועטים את המשחק הזה כל הדרך לקומה ה-2. אני מבין אתכם. אך אני עדיין מרגיש שהלייקרס לא וויתרו – לפחות מנטאלית – על הסיכוי לפלייאוף. נכון, בשביל זה הם צריכים לא לשמוט יותר מ-3 משחקים עד לסוף העונה, אך כל עוד ההרגשה היא שהיא מאמינים – גם אני מאמין. מאמין לפחות שהם ילחמו.

יש להם שני הפסדים בלבד מאז פגרת האולסאר, כשאחד מהם היה לנאגטס.

אממה, הוא היה לנאגטס בדנבר, לא לנאגטס מחוץ לדנבר. אלה, להזכירכן, שתי קבוצות שונות לחלוטין. אם קבוצת החוץ של דנבר לא תעלה את משחקה, אין ספק שהם ימצאו את עצמם מחוץ לפלייאוף. לפני שבוע הם הפסידו לדאלאס – בחוץ כמובן. דאלאס!!! קבוצה שהבעלים שלה מבקש מהשחקנים להפסיד בכוונה. בגלל זה, דרך אגב, הייתי מהמר על דנבר כאחת הקבוצות שלא תעשנה את הפלייאוף.

האמת שאין לי הרבה מה לכתוב על המשחק הזה, אך אני מאמין שהוא יהיה מותח מאוד. ואני מאמין שהאמונה של הלייקרס תשחק בו תפקיד מאוד גדול.

w ללייקרס, שיתחיל להבהיר את תמונת הפלייאוף – לפחות מבחינת הנאגטס. 

וזהו. סיימנו את הפרמידה. ליל משחקים מוצלח ומותח!

 

129 תגובות ל - “יום שלישי העמוס מכה שנית / יונתן שגב”

 1. פח

  13. מרץ, 2018
  20:33

  11 משחקים, רק 3 בעלי ערך ספורטיבי.
  הצעצוע של אדם מקולקל למעלה ולמטה

  Reply to this comment
  • יאיר

   13. מרץ, 2018
   23:43

   כל כך נכון! נהיה קודר לקרוא את הפריוויו בשבועות האחרונים ויש עוד כל כך הרבה ימים כאלה…

   Reply to this comment
   • מנחם לס

    14. מרץ, 2018
    02:30

    הפריוויו מצויין לא קודר בכלל. מה שק'ורה עם כמה קבוצות זה קודר

    Reply to this comment
 2. ולדי קוגן

  13. מרץ, 2018
  21:24

  אחלה פריוויו.אני דווקא אלך על וושינגטון על מינסוטה, אהבתי את החלוקה לקומות.אולי הייתי מוריד את לייקרס דנבר קומה אחת חוץ מזה אין טענות

  Reply to this comment
 3. תומר השני

  13. מרץ, 2018
  22:00

  פרייויו מצוין אני מסכים עם רוב ההימורים שלך . במשחק של וושינגטון נגד מינסוטה אני עם ולדי וושינגטון תנצח

  Reply to this comment
 4. סכין בגב האומה

  13. מרץ, 2018
  22:18

  להפוך לימונים ללימונדה – המרתי 5 פעמים על 3-4 משחקים בלילה ולקחתי את הכסף 4 פעמים. 16 מ 17 בסך הכל.

  Reply to this comment
  • אדון שוקו

   13. מרץ, 2018
   23:00

   יאללה שתף את ההימורים שנוכל להחכים..

   Reply to this comment
 5. Berch

  13. מרץ, 2018
  22:48

  פרוויו מצויין…..

  Reply to this comment
 6. מומי שאוהב חציל בטחינה

  13. מרץ, 2018
  23:02

  תודה על הפריוויו
  יהיה מעניין באל איי אחרי הריב בין מוריי לוולטון
  אולי יקראו לרון ארטסט לסגור חשבון

  Reply to this comment
 7. יואל

  14. מרץ, 2018
  01:32

  Reply to this comment
 8. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  01:37

  יש מצב ללינק אוקלהומה הוקס?

  Reply to this comment
 9. עומר

  14. מרץ, 2018
  01:44

  לינק לאוקלהומה

  Reply to this comment
 10. יואל

  14. מרץ, 2018
  01:45

  http://247nba.net/atlanta-hawks-live-stream/
  אוקלהומה למזוכיסטים ,חחחחח

  Reply to this comment
 11. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  01:48

  תודההה אבל לא עובד הלינק

  Reply to this comment
 12. עומר

  14. מרץ, 2018
  01:48

  לא עובד

  Reply to this comment
 13. עומר

  14. מרץ, 2018
  01:48

  נמאס מערוץ הספורט שלא משדרים כלום!!!!

  Reply to this comment
 14. רק שאלה

  14. מרץ, 2018
  01:49

  הכנה מעולה של ברט בראוןלאחד המשחקים החשובים העונה
  9 איבודים לפילי וטון ריבאונד בהתקפה לאינדי ואנחנו באמצע הרבע השני

  Reply to this comment
 15. יואל

  14. מרץ, 2018
  01:51

  אוקיי אוקיי ווגע ווגע

  Reply to this comment
 16. יואל

  14. מרץ, 2018
  01:52

  Reply to this comment
 17. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  02:08

  טנקס יואל
  במזוכיזם צריך לדעת להשקיע…

  Reply to this comment
 18. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  02:13

  פילי – אינדי

  http://buffstreamz.com/watch/nba-2.php

  Reply to this comment
 19. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  02:15

  Reply to this comment
 20. FuckTheRefs

  14. מרץ, 2018
  02:30

  עינוי בשבי התאילנדי לראות משחק של התאנדר…

  Reply to this comment
 21. מנחם לס

  14. מרץ, 2018
  02:31

  תודה יונתן. הפכת למומחה פריוויואים

  Reply to this comment
 22. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  02:34

  ממזר יקר אולי תפנק בלינק לאוקלהומה.?

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   14. מרץ, 2018
   02:43

   הביאו בתגובה מס' 16.

   Reply to this comment
 23. THE KING RUSSELL

  14. מרץ, 2018
  02:39

  עד הלילה אטלנטה ני' את המחצית הראשונה במעל 10 נק' רק פעמיים.- נגד ממפיס ונגד סקרמנטו.

  הלילה זה קרה שוב.

  מה זה אומר עלינו?

  Reply to this comment
 24. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  02:46

  מחצית בהילוך ראשון ברור
  מחצית שניה תהיה קבוצה אחרת
  אבל גורג פחות טוב מלפני חודשיים גם בהגנה!

  Reply to this comment
 25. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  02:47

  הלינק מקרטע יש לך משהו אחר?

  Reply to this comment
 26. עומר

  14. מרץ, 2018
  02:51

  Reply to this comment
 27. Smiley

  14. מרץ, 2018
  02:53

  לאנס הצליח לנשוף בעצבים של אמביד

  Reply to this comment
 28. עומר

  14. מרץ, 2018
  02:53

  כמה דברים על אוקלהומה:
  1) בילי חייב להשאיר כוכב אחד לפחות כל הזמן . ברגע שמלו גורג וראס יוצאים זה קטסרופה
  2) יש משחקים שפשוט ראס מחרבן את המשחק וזה אחד מהם היום.
  3) אני אמשיך להגיד את זה . מלו שחקן מיותר באולקומה, שיביאו את קליי תופסון במקומו או לפחות pf נורמלי.
  4) חייבים לנצח את אלטלנטה

  Reply to this comment
 29. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  02:54

  חחח טנקסס

  Reply to this comment
 30. גיא

  14. מרץ, 2018
  02:54

  בטח אבא סבוניס לחוץ רצח עכשיו. נראה מפחיד

  Reply to this comment
 31. חי

  14. מרץ, 2018
  02:55

  מגניב איך שטואנס זורק שלשה ..הגוף לא זז..בקושי היד

  Reply to this comment
 32. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  03:03

  כשמלו מתחיל להתחמם…

  Reply to this comment
 33. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  03:08

  יוטה – דטרויט

  http://buffstreamz.com/watch/nba-18.php

  Reply to this comment
 34. גיא

  14. מרץ, 2018
  03:17

  קאט במשחק מפלצתי, ושלשה קריטית

  Reply to this comment
 35. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  03:18

  ס"א – אורלנדו

  http://acesports.stream/nba/sas.html

  Reply to this comment
 36. גיא

  14. מרץ, 2018
  03:19

  איבוד של מיני

  Reply to this comment
 37. FuckTheRefs

  14. מרץ, 2018
  03:24

  ביל השוקיסט

  Reply to this comment
 38. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  03:27

  איפה אדאמס ?

  Reply to this comment
 39. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  03:33

  מה זו השריקה הזו נגד אולדיפו ?!

  Reply to this comment
 40. יואל

  14. מרץ, 2018
  03:33

  לא יאומן השיפוט בפילי

  Reply to this comment
 41. יואל

  14. מרץ, 2018
  03:34

  פאק דה שופטים

  Reply to this comment
 42. שעיה

  14. מרץ, 2018
  03:35

  שריקה מהתחת. פילי זה ההחלטה החדשה של הליגה

  Reply to this comment
 43. יואל

  14. מרץ, 2018
  03:37

  אשכרה ה נ.ב.א הפך לבולשיט,אם אינדיאנה מפסידים,גנבו להם משחק

  Reply to this comment
 44. FuckTheRefs

  14. מרץ, 2018
  03:37

  הולכים להפסיד להוקס 😂😂😂😂

  Reply to this comment
 45. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  03:37

  שוויון באטלנטה..

  אקווה מן פצוע ?

  Reply to this comment
 46. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  03:38

  אוקלואימה!!
  מה נסגר??

  Reply to this comment
 47. סימור סקגנטי

  14. מרץ, 2018
  03:39

  אולדיפו ובוגדנוביץ' עם 5 מ 32 מהשדה, הפייסרס עם 40% מהשדה ן 20% מהשלוש ועדיין מצליחים לגרד ניצחון מול יריבת פלייאוף מהמזרח. מה הולך פה?

  Reply to this comment
  • שעיה

   14. מרץ, 2018
   03:40

   הבדלי הרמות בין מזרח למערב מביכים.

   Reply to this comment
 48. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  03:44

  נ"א – שארלוט

  http://buffstreamz.com/watch/nba-15.php

  רבע אחרון. צמוד.

  Reply to this comment
 49. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  03:46

  וווסטברוק אחראי בדקה וחצי ל13 נקודות!

  Reply to this comment
 50. שעיה

  14. מרץ, 2018
  03:49

  ואנוליט מטורונטו שחקן אדיר. לא ראיתי הרבה משחקים של טורונטו אבל המעט שראיתי הספיק לי. ואנוליט זה זהב טהור.

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   14. מרץ, 2018
   03:51

   מסכים.

   השאלה אם הוא יכול עונה הבאה לעשות עוד קפיצה, להיכנס להרכב, ולאפשר היפטרות מהחוזה המוגזם ביותר של לאורי.

   Reply to this comment
   • שעיה

    14. מרץ, 2018
    03:55

    חשבתי על זה גם. לדעתי כן. אין לי מושג בסטטיסטיקה מסובכת אבל הוא הרבה יותר מתאים לקבוצה שם מלאורי. הוא ולונזו בול הם רכזי הקבוצות של העתיד

    Reply to this comment
  • עידן

   14. מרץ, 2018
   03:55

   +100
   ראיתי כמה משחקים של טורונטו השנה.ממש התלהבתי ממנו

   Reply to this comment
 51. FuckTheRefs

  14. מרץ, 2018
  03:50

  שחיטה מערבית ברחבי ארה"ב

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   14. מרץ, 2018
   03:53

   מה יש לסטיבן ?

   Reply to this comment
   • FuckTheRefs

    14. מרץ, 2018
    03:56

    מנוחה (פציעות קלות מהמשחקים האחרונים)

    Reply to this comment
   • Ljos

    14. מרץ, 2018
    03:57

    לטענתו, אוסטרליפיתקוס אפרנסיס.
    במציאות, חבלה באגן מהמשחק נגד סקרמנטו, יחזור בקרוב.

    Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     14. מרץ, 2018
     04:05

     נו.. למדנו משהו חדש.

     זה לפחות מסביר למה נתקלתי בו בהופעה האחרונה של
     "הפוסי של לוסי".

     Reply to this comment
     • Ljos

      14. מרץ, 2018
      04:22

      אתה בטוח שלא מדובר בחרש עץ עם שיער שחור ארוך אחר? שמעתי שמסתובבים כאלה בארץ לפעמים.

     • הממזר של סטוקטון

      14. מרץ, 2018
      04:39

      קרבות הפוגו לא השאירו מקום לספק.

      מפרט או כדור או קפיצת סולן ראש.. ריבאונד זה ריבאונד..

      לעומת מערום הגולגולות שהותיר אחריו, השלד של "לוסי" נראה כאילו חווה איזה חזון עצמות יבשות.

  • שעיה

   14. מרץ, 2018
   04:09

   אולי קליבלנד יקטינו את הביזיון מול פניקס

   Reply to this comment
 52. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  03:56

  מכה בקרסול לא משהו רציני

  Reply to this comment
 53. יום אחד

  14. מרץ, 2018
  03:58

  סוף אוק תהיה ככל הנראה בםלייאוף
  בסטייל? בצורה אלגנטית? למה לה?

  Reply to this comment
 54. Smiley

  14. מרץ, 2018
  03:59

  מזל שיש את אורלנדו כדי להחזיר את הביטחון לספרס.

  עד מתי הארגון הזה יטפל בריקבון של עצמו…

  Reply to this comment
 55. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  04:01

  רק בריאות…

  הפלייאוף לא אותו דבר בלעדיי כל הכוסות השבורות אחרי עוד ריבאונד התקפה שלו על הגב של ס"א/ג"ס.

  Reply to this comment
 56. FuckTheRefs

  14. מרץ, 2018
  04:02

  הפופוביצ'ים מוציאים עצבים במדינת השמש…

  Reply to this comment
 57. אור

  14. מרץ, 2018
  04:11

  המערב בדרך ל7-0 על המזרח. רק הקאבס יצילו כנראה את הכבוד מול הסאנס

  Reply to this comment
 58. אור

  14. מרץ, 2018
  04:15

  ראס הרביעי בהיסטוריה עם 100 טריפל דאבלס, אחרי מג'יק, אוסקר וג'ייסון קיד.

  Reply to this comment
 59. שעיה

  14. מרץ, 2018
  04:15

  עוד רבע שעה להצגה הטובה בנבא – הלייקרס

  Reply to this comment
 60. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  04:17

  פיניקס – קליבלנד המתחדשת "תשתיות ופיתוח בע"מ"

  http://buffstreamz.com/watch/nba-2.php

  Reply to this comment
  • ד"ר הופמן

   14. מרץ, 2018
   04:43

   תודה ממזר
   בוקר הזה חושב שהשמש זורחת לו מה… אתם יודעים איפה.
   מנסה להכריח את עצמו על המשחק.
   מי היה מאמין שקליבלנד רודפת עכשיו אחרי אינדי והניצחון היום לא יעזור כי גם אינדי ניצחה.
   יום מחורבן לאוהדי מנצסטר יונייטד….
   מתי ילך כבר הזוזה הזה? כמה אפשר לסבול?

   Reply to this comment
   • ד"ר רזי הופמן

    14. מרץ, 2018
    07:48

    נקודה חיובית מבחינתי היא שמי שניצח זה וינצ'נזו מונטלה שהוא הבראד סטיבנס של הכדורגל האיטלקי אבל בלי גנרל מנג'ר נוסח איינג מאחוריו. הטיפש במילאן ויתר עליו ומי שזכתה זו סיביליה שהצליחה להעיף את היונייטד הפאטתית של ז'וזו מורניניו ולצערי גם שלי….

    Reply to this comment
 61. הממזר של סטוקטון

  14. מרץ, 2018
  04:43

  לייקרס – דנבר

  http://buffstreamz.com/watch/nba-5.php

  Reply to this comment
  • ד"ר הופמן

   14. מרץ, 2018
   05:02

   תענוג לראות את הלייקרס משחקים.
   IT הגיע למקום הנכון….
   מקווה שיציעו לו חוזה טוב בשנה הבאה הוא משחק מצויין בהתקפה גם כאסיסטר והראייה היא השלשה של לופז עכשיו.

   Reply to this comment
 62. שעיה

  14. מרץ, 2018
  05:08

  רבע טוב מאוד של הלייקרס. ההגנה של וולטון עובדת.

  Reply to this comment
 63. שעיה

  14. מרץ, 2018
  05:09

  יש כאן שיטה. קארוסו, זוהרת, וויר על המגרש

  Reply to this comment
 64. עגל

  14. מרץ, 2018
  05:42

  הלייקרס חמודים אבל זה עדיין לא זה.
  דקסטר צדק

  Reply to this comment
 65. שעיה

  14. מרץ, 2018
  05:42

  רבע שני חלש התקפית אבל ההגנה עובדת. ככה בונים קבוצה. הגנה אפשר לעשות גם ביום רע.

  Reply to this comment
 66. sdasd

  14. מרץ, 2018
  05:49

  יש לי שאלה-
  מי מבין רנדל,לופז, קלדאוול – פופ הלייקרס יכולים להחתים מחוץ למסגרת?
  כלומר: בהנחה שהם ינסו להביא 2 סטארים FA אז את מי הם יכולים להחתים מחוץ לתיקרה של ה107 מיל? (כמובן שעם מס)
  3 השחקנים האלה יבקשו סכומים גבוהים יחסית השאלה אם להשאיר אותם אם חורגים מה107 מיל

  Reply to this comment
  • גיא הרשע

   14. מרץ, 2018
   06:02

   תקרת השכר הצפויה היא 101 מיליון.

   ללייקרס חוזים חתומים בסך 40 מיליון, וקאפ הולדס בסך 90 מיליון.
   בשביל שיכלו להחתים שחקנים בשוק החפשי, הם צריכים שהחוזים החתומים + הקאפ הולדס, יהיו מתחת לתקרת השכר.
   זה לא משנה בכמה יחתום רנדל, זה משנה כמה הקאפ הולד שלו (12 מיליון).
   לופז + קולדוול תופסים 55 מיליון, ולכן אם רוצים להחתים שחקנים מהשוק החופשי – הם בחוץ.
   תומאס + רנדל + מקומות חסרים בסגל תופסים 24 מיליון,
   לכן הקאפ הולדס שלהם + החוזים החתומים, משאירים 36 מיליון פנויים.

   כל זה לפני שלוקחים בחשבון שהלייקרס יכולים לנסות לבצע מהלכים שיפנו מקום נוסף מתחת לתקרת השכר.

   (חשוב לזכור – ט.ל.ח
   בשעה 06:00 , בהחלט סביר שעשיתי טעות או 2 או יותר…)

   Reply to this comment
   • שעיה

    14. מרץ, 2018
    06:22

    גיא, אשמח אם תוכל בהזדמנות להרחיב קצת על מצב החוזים והאפשרויות של הלייקרס. תודה בכל מקרה.

    Reply to this comment
    • גיא הרשע

     14. מרץ, 2018
     07:28

     נראה לי שעדיף שזה יהיה דדי שיבהיר את מצבם של הלייקרס. בטוח שיהיו פחות טעויות…

     Reply to this comment
   • דדי

    14. מרץ, 2018
    06:52

    34.5 מיליון בחוזים חתומים – לא 40.

    Reply to this comment
    • שעיה

     14. מרץ, 2018
     06:57

     דדי, אותה בקשה גם ממך. בבקשה אם תוכל להסביר את האפשרות של הוספת שחקן משמעותי לסגל הקיים.

     Reply to this comment
    • גיא הרשע

     14. מרץ, 2018
     07:12

     אם לא סופרים את החוזים הלא מובטחים,
     אז הקאפ הולד מטפס על מקומות ריקים בסגל, לא?

     Reply to this comment
 67. פח

  14. מרץ, 2018
  06:00

  מוזמנים להערה 1. 11 משחקים, רק 3 בעלי עניין.
  לא לקשקש על הצגה של המערב ועאמה וחארטה. כל מי שצריך לנצח ניצח. גם אם בצד השני קבוצה ממאדים.
  יוטה, ספרז, פליקנס, קליפרס, רפטורס, אוקלהומה, קליבלנד. זה 7 מתוך 7, הכל צפוי מראש.
  להוסיף את דאלאס על הניקס, הניקס כנראה לא ינצחו גם נגד סל ריק.
  8 משחקים חסרי עניין.

  יתר ה-3 משחקים באמת צמודים. לייקרס, אינדיאנה, מינסוטה.

  ליגה פח.

  Reply to this comment
 68. sdasd

  14. מרץ, 2018
  06:15

  כמה הקאפס הולד של אייזה תומאס?
  ולמה הקאפס הולד של רנדל זה 12 מיל? על פי מה זה נקבע?

  Reply to this comment
  • גיא הרשע

   14. מרץ, 2018
   06:49

   הקאפ הולד של תומאס הוא 9.4 מיליון.

   הקאפ הולדס נקבעים לפי החוזה הקודם של השחקן –
   הקאפ הולד של רנדל הוא של שחקן חפשי שמסיים חוזה רוקי
   (אני לא זוכר אם זה 250% או 300% מחוזה הרוקי, אם היה נמוך מהשכר הממוצע ב-NBA)
   הקאפ הולד של תומאס, הוא של שחקן חופשי עם זכויות בירד (150% מהחוזה הקודם, אם הרוויח יותר מהשכר הממוצע ב-NBA)

   Reply to this comment
   • גיא הרשע

    14. מרץ, 2018
    07:05

    עשיתי קצת בלגן –
    רנדל שחקן חופשי מוגבל, כמובן.

    ה-CBA החדש העלה את הקאפ הולד שלו ל-300%

    Reply to this comment
 69. שעיה

  14. מרץ, 2018
  06:19

  יש ימים כאלה שהכדור פשוט לא נכנס. לא נורא, צריך לנצח דרך ההגנה.

  Reply to this comment
 70. חגי - התותח הקטמוני

  14. מרץ, 2018
  06:24

  אייזאה לצערי עדיין חושב שהוא מועמד לMVP – הוא חייב להבין שהחזרה שלו מפציעה שמה אותו במקום אחר ממה שהוא היה לפני

  Reply to this comment
 71. פח

  14. מרץ, 2018
  06:25

  לונזו משתיק את המבקרים בעוד תצוגת קליעה.
  1 מ-9, אפס עגול מ-6 מהשלוש, 2 נקודות ב-30 דקות.
  2 זה מספר יפה. זוגי.

  Reply to this comment
 72. Smiley

  14. מרץ, 2018
  06:37

  קוזמה!!!

  Reply to this comment
  • Smiley

   14. מרץ, 2018
   06:39

   היתרון בלהיות רוקי לפעמים שאתה פשוט משחק ולא חושב יותר מדי על המהלכים.

   Reply to this comment
 73. שעיה

  14. מרץ, 2018
  06:43

  תענוג

  Reply to this comment
 74. Smiley

  14. מרץ, 2018
  06:46

  הנאגטס פשוט מחרבנים המכנסיים

  Reply to this comment
 75. Smiley

  14. מרץ, 2018
  06:46

  יוקיץ' עדיין מחפש את אייזיאה אחרי הקרוסאובר הזה

  Reply to this comment
 76. פח

  14. מרץ, 2018
  06:50

  דנבר העלובה עוברת להאק-א-לונזו.
  מסתבר שגם מהקו הוא פח. ממוצע מתחת ל-50 אחוז.
  מחטיא את שתיהן.

  Reply to this comment
 77. Smiley

  14. מרץ, 2018
  06:54

  קומדיה של שטויות מה שקורה עם הנאגטס. לייקרס צריכים כבר לסיים את זה

  Reply to this comment
 78. MBK

  14. מרץ, 2018
  06:57

  הלייקרס קבוצה רצינית
  בחצי השני של העונה היא עושה דברים גדולים

  Reply to this comment
 79. שעיה

  14. מרץ, 2018
  06:59

  כמה דקות טובות ברבע הראשון והאחרון הספיקו כדי לרסק את דנבר. מול גולדן סטייט נצטרך קצת יותר משמעת התקפית.

  Reply to this comment
 80. שמעון

  14. מרץ, 2018
  07:13

  איזייה צריך לשחק בדיוק כפי שהוא משחק וצריך להרגיש שהוא השחקן הטוב בעולם. זה בדיוק מה שהביא אותו לNBA עם הנתונים הפיזים שלו וזה מה שהביא אותו לאולסטאר ממקום 60 בדראפט וזה מה שהביא לו הצלחה בבוסטון,רק בגישה הזאת, הוא לא צריך להבין כלום וכל הכבוד לו. איזייה הוא סקורר וזה מה שהוא נותן, מי שמחפש דברים אחרים שיביא שחקנים אחרים.

  דנבר סופית לא יגיעו לפלייאוף פאשלות כאלו זה נגמר עבורם וחבל הם היו נראים קבוצה אדירה לא מזמן ומאז התרסקות.

  פילי גרמו לי להתפכח קצת מהאשליות לגביה ושאנחנו סתם פח, זה משחק שהיה על כל הקופהול קבוצה לאזקה באמת והפסדנו. יאללה מקומות 5-6 זה המאבק שלנו ומקווה לסיים 6.
  אינדי נראה לי סגרה את המקום ה-3 במזרח למרות שהכל עדיין צפוף.

  Reply to this comment
  • פיני

   14. מרץ, 2018
   07:20

   אמרתי לך אתמול, למיקום הסופי של פילי לא תהיה הרבה משמעות בפליאוף.
   אתם עדיין יכולים לגמור 3 וזה נראה מאוד הגיוני, לו"ז קליל והמון נצחונות ודאיים. קליבלנד הולכת ליפול למטה, גם אינדיאנה עם לוח קשה מאוד.
   אבל בפליאוף נדמה לי שזו הקבוצה שכולם במזרח ירצו לקבל.
   לא נורא, תצברו ניסיון, עונה הבאה עם הקינג אולי תקחו את גמר המזרח (יהיה חתיכת פייט עם בוסטון), ועוד שנתיים כבר תוכלו לטעון ברצינות לאליפות. טראסט דה פרוצס.

   Reply to this comment
  • ד"ר רזי הופמן

   14. מרץ, 2018
   07:52

   +++ לגבי מה שכתבת על IT

   Reply to this comment
  • גיא הרשע

   14. מרץ, 2018
   07:58

   לאינדי יש את הלו"ז הקשה ביותר עד לסוף העונה.

   Reply to this comment
   • שמעון

    14. מרץ, 2018
    08:33

    לא יודע הפסדנו למיאמי ואינדי משחקים שהיינו חייבים לנצח להצהרת כוונות. הקבוצה נראית עייפה לאחרונה גם מול הנמושות. בכל מקרה תן לי להימנע מלברון בסיבוב הראשון ויהיה בסדר.

    Reply to this comment
 81. Ghost Rider

  14. מרץ, 2018
  07:17

  רק לפני שבוע שלחו את אייזיה תומאס לסין בעונה הבאה.

  Reply to this comment
 82. אשך טמיר המקורי

  14. מרץ, 2018
  07:21

  דנבר בקריסה.
  הנאיביות, חוסר הניסיון וחוסר ההגנה עלו לה לראש בגדול בסטרץ' האחרון של העונה.
  חבל, כי היא מסוגלת לדברים גדולים.

  לייקרס הקבוצה שאף אחד לא רוצה לפגוש בזמן האחרון.
  אפילו הגמד עושה פעולה שתיים מועילות אחרי חמש גרועות.

  דקסטר טעה – ומה זה בגדול

  Reply to this comment
  • דקסטר

   14. מרץ, 2018
   09:18

   וואלה איך טעיתי?
   הלייקרס ביכות הזאת בלי נאנס קלרקסון ואינגראם ועם בול שקלע 2 נק.

   זאת דווקא ההוכחה שצדקתי!

   אלו השחקנים שדיברתי עליהם. לא על השאר

   Reply to this comment
 83. אשך טמיר המקורי

  14. מרץ, 2018
  07:23

  קללת האשך חיסלה את דנבר 🙁

  Reply to this comment
 84. מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)

  14. מרץ, 2018
  07:28

  איך הוויזארדז הפסידו למיני, איך? לא רציניים שם בנספח. שני המשחקים הבאים של הספרס מול נ"א ומיני. יהיה מעניין.

  Reply to this comment
 85. צביקה

  14. מרץ, 2018
  07:33

  לייקרס בכיף שלה לחרב לכול קבוצה את החישובים לפלייאוף. תענוג.

  Reply to this comment
  • אשך טמיר המקורי

   14. מרץ, 2018
   07:50

   ממש ככה

   Reply to this comment
  • עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

   14. מרץ, 2018
   08:12

   נכון.
   לייקרס וברוקלין

   Reply to this comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *