יום שלישי, יום שלישי! / יונתן שגב

מאזן ההימורים: 37-40 (40 מ-77)

הלילה בתפריט:

2:00 – טורונטו – מיאמי

3:00 – מילווקי – אטלנטה

3:00 – מיניסוטה – יוסטון

3:00 – אוקלהומה – קליבלנד

3:30 – דאלאס – סקמנטו

5:30 – דנבר – ס"א

 

פריוויו יום שלישי הזה, בתאריך 13.2, מגיע זמן מדויק לאחר הטרייד דד-ליין בכדי לעשות בדיקה ראשונית על השפעתו על קליבלנד, ועל שאר קבוצות הליגה. לכן, אתייחס גם לכך במשחקים שאסקר.

בגדול, יש כמה משחקים טובים הלילה, בהם קרב צמרת מערבי בדמות מיניסוטה נגד יוסטון, הת'אנדר מארחים את הקאבס כמובן וגם המשחק הסוגר של הערב – ס"א-דנבר – בהחלט יכול למצוא את עצמו מהווה סיבה די טובה לאחר לעבודה או ללימודים.

 

 

2:00 – טורונטו ראפטורס (16-39) – מיאמי היט (26-30)

אני בטוח שגם הדוקטור שלנו למד אצל המורה קווינט כשהיה בכיתה ג' – אם משהו לא שבור, אל תתקן אותו. כנראה שאחד מנציגי הראפטורס למד עם הדוק באותה כיתה או הפנים את השיעור ממקום אחר, כי פרט לטרייד מינימליסטי ביותר (ברונו קבוקולו – הבדיחה המהלכת שהראפטורס בחרו בסיבוב הראשון של דראפט 2014 – תמורת מלאכי ריצ'רדסון – עוד משהו לא מוצלח במיוחד) הם לא נגעו בקבוצה. כמו שצריך.

למה כמו שצריך? בעיקר בגלל שהראפטורס עומדים על מאזן 6-15 מאז השנה החדשה, כשההפסד הגבוה ביותר שלהם היה ב-6 נק'. אם בהפרשים עסקינן, הם גם ניצחו את 5 משחקיהם האחרונים בהפרש שלא ירד מ-15. מרשים. וכמובן, כמעט ושכחתי, הם מובילים את הטבלה המזרחית בגאון.

בצד השני, ההיט הביאו את הבן האובד הביתה. מה הוא הספיק לעשות עד עתה? לשחק 22 דק', לקלוע שלשה אחת, להחטיא עוד 5 זריקות ל-2 נק' ו… לנצח. לדעתי, ההיט חותמים על כך. על החלק של הניצחונות לפחות.

שתי הקבוצות צריכות את הניצחון מאוד – הראפטורס צריכים לשמר את המקום הראשון במזרח והיט את השמיני – כי הבוכנות באות.

רצון זה דבר טוב, אך הוא לא יספיק למיאמי הערב. הראפטורס ב-17 – לשמור על הרצף עד האולסטאר. 

אולי וויד כן יעזור למיאמי….או לוויד

3:00 – מילווקי באקס (24-31) – אטלנטה הוקס (39-18)

מילווקי אמנם לא עשו טרייד משמעותי ביומו האחרון להעברות, אך חייבים לזכור שהם כן עשו טרייד משמעותי בתחילת השנה. הטרייד הזה בהחלט הוסיף לבאקס שחקן שתורם להם בשני צידי המגרש. עם זאת, הצעד המשמעותי ביותר של הבאקס שקרה בתקופה האחרונה הוא כמובן החלפת המאמנים. אגב טריידים, אני חייב להזכיר שג'ייסון קיד – קרי המאמן המפוטר והמוקצה של הבאקס – הגיע בטרייד מהנטס. הרגשתי צורך לציין זאת.

בכל מקרה, נחזור לנושא – הקבוצה תחת ג'ו פראנטי עומדת על 2-8, אך זה מוקדם לשפוט את השינוי לטובה. מדוע? בעיקר מכיוון לוח המשחקים הקל של הבאקס; כל 8 הניצחונות שלהם הגיעו מול קבוצות תחתית! כל ה-8, אני חוזר, היו מול קבוצות שאינן שואפות אפילו לפלייאוף.

וזאת בניגוד ליריבה שלהם ה… לא משנה.

מילווקי ב-9. 

 

3:00 מיניסוטה טימברוולבס (24-35) – יוסטון רוקטס (13-42)

 

 

שתי הקבוצות הנ"ל אומנם לא ביצעו טריידים, אך הרוקטס – כך נראה לפחות – מנסה להתחזק בעזרת שוק השחקנים החופשיים. אך נתחיל במארחים קודם. בראשית חודש ינואר הם נראו בשיאם, והתמקמו בנוחות במקום השלישי בליגה. עתה, נראים קצת שברים בקבוצה של ת'יבודו (לא לפספס את הבדיחה הכפולה!).

חלום הפלייאוף המיניסטואי חי וקיים כמובן, אך יכול להיות שהם יגיעו לשם ללא יתרון ביתיות. כרגע הם ממוקמים במקום ה-4 – במרחק חצי משחק הפרש מהספרס שלפניהם ושני משחקים מאוק' שמאחרויהם. לחוץ לחוץ.

גם יוסטון לחוצה – היא מתחרה עם האלופה על המקום הראשון במערב ובליגה כולה. ריספקט. הרוקטס נראים כמו הקבוצה הטובה בליגה לעת עתה, עם רצף ניצחון מרשים ביותר של 8 משחקים + 11 ניצ' ב-12 משחקיהם האחרונים.

הכול נראה טוב בחלק הזה של טקסס, כשהשלשות נכנסות, הניצחונות נערמים, כריס פול ממשיך למצוא את מקומו והזקן מרגיש את הקור של פסלון ה-MVP שבידו. יתרון ביתיות בפלייאוף יהיה רק בונוס בעבור הקבוצה של ד'אנטוני.

 

מכל זה נובע, שמאוד קשה להמר על יוסטון. לכן לא אעשה זאת ואתן להם את הניצחון במשחק צמוד. 

 

3:00 אוקלהומה סיטי ת'אנדר (25-32) – קליבלנד קאבלירס (22-33)

המשחק הכי "גדול" של הערב – לפחות מבחינת השמות. ראסל ווסטברוק (בספק), לברון ג'יימס (כנראה ישחק), פול ג'ורג', קווין לאב (כמעט ודאי שלא ישחק) וכרמלו אנטוני (בספק) ילחמו עד טיפת הזיעה האחרונה על הניצחון. טוב, אני מתקן את עצמי – המשחק הגדול  של הערב – אם רוב הכוכבים משתתפים בו. מה שנראה לא סביר, כשמסתכלים על רשימת הפציעות. בואו נקווה לטוב ואם לא יהיה כן, אז יש משחק לא פחות טוב באותה השעה אותו סיקרתי למעלה.

בכל מקרה, אוקלהומה –  הת'אנדר לא אוהבים עד עתה את חודש פברואר. הוא הביא להם פציעות, הפסדים והרבה חוסר יציבות. הרבה. לצד ניצחונות מצוינים על הווריורס והגריזליס ב-20 הפרש, הביא להם החודש הפסדים מתסכלים ותבוסות משפילות – כשבתוך זה כלול הפסד כפול ללייקרס! – לא נעים. מזל שזה החודש הכי קצר בשנה…

קליבלנד. איי קליבלנד. הם לקחו את השיעור של המורה קווינט כמה צעדים קדימה. המשפט שמתאים להם הוא – אם זה שבור, אל תתקן. תחליף!

אין ספק שפעילי איכות הסביבה היו מזועזים מהמהלך של קליבלנד בסוף חלון העברות. הקבוצה ראתה שהשימוש החוזר בשחקנים הישנים לא הצליח ופשוט השליכה אותם לכל עבר – והביאה דם חדש. מנהלי כוח אדם יוכלו להגיד לפעילי איכות הסביבה שכך זה עובד בבני אדם (לפחות ב-NBA).

בכל מקרה, עם דם חדש במערכת, לברון ג'יימס מוכן לטרוף את הליגה. האמת, נראה לי שהוא ירגיש בנוח יותר כך. לדעתי, ג'יימס, בטח בשלב הזה של הקריירה, מעדיף צעירים שהוא יוכל להרביץ בהם מעט תורה מאשר זקנים שחוו הכל, ראו הכל ובאים עם מניירות ושמות גדולים.

כך או אחרת, גם אם אני צודק וגם אם טועה, כרגע נראה שהטריידים עשו טוב לקאבס. אחרי ניצחון בשיניים במשחק נפלא מול מיניסוטה ללא השחקנים החדשים או הישנים בסמוך למועד העברות הם השיגו שני ניצחונות נוספים (עם השחקנים החדשים) ומרשימים ביותר – במיוחד ה-30 הפרש בבוסטון.

כרגע – זה נראה טוב עבור הקבוצה של טיי לו. האם זה ישאר כך? תשובות רק אצל דוקטור זמן.

אני מאמין שזה מאוד תלוי בפצועים. אם אוקלהומה תעלה עם שלושת כוכביה – היא תנצח. אם לא, אז ה-W ילך לקאבס. 

 

הוא יהיה שם בטוח!

 

3:30 דאלאס מאבריקס (39-18) – סקרמנטו קינגס (38-17)

שתיים משלוש הקבוצות האחרונות במערב נפגשות גם הן הערב.

אם מצבן לא עגום מספיק גם ככה, הרי שרשימת הפציעות הגדולה של שתיהן מהווה עוד סיבה למסיבה.

מה שכן צריך להגיד – כמו בכל משחק של דאלאס – שלא ידוע עוד כמה פעמים אפשר יהיה לצפות בתופעת הטבע הנקראת "דירק נוביצקי". זו הסיבה הטובה ביותר שאני יכול לחשוב עליה לצפות במשחק הזה (לפחות אחרי ששני המשחקים האחרונים אליהם כתבתי נגמרים).

דאלאס ב-5.

 

5:30 דנבר נאגטס (26-30) – סאן אנטוניו ספרס (23-35)

הנאגטס לא התחזקה בסיום מועד ההעברות – מה שאולי יפגע בה בהמשך. במירוץ הפלייאוף הטובעני ביותר שהיא נמצאת בו כרגע. רק בכדי לסבר את האוזן: הנאגטס נמצאת בשוויון עם ניו אורלינס פליקאנס, כששתיהן עומדות על מאזן 26-30, במקומות ה-7-8. מיד אחריהן, חצי משחק בדיוק אחרי כן, עומדת הקליפרס המתחדשת עם 26-29. אחת מהשלוש, סביר להניח – לא תהיה בפלייאוף. זאת עוד לפני שדיברנו על יוטה, שרחוקה משחק אחד בלבד מהקליפרס, ונמצאת במומנטום נהדר.

בקיצור ולעניין: הנאגטס צריכה ניצחונות. W's. לקלוע יותר מהקבוצה היריבה.

כרגע, היא עושה זאת בקצב לא רע עם 3-7 ב-10 המשחקים האחרונים ו-4 ניצ' מה-5 האחרונים. כמו כן, צריך לזכור שלקבוצה יגיע חיזוק ממקום אחר – שאינו טריידים או החתמות חופשיות. פול מילסאפ, יש שיאמרו – השחקן הטוב של הנאגטס העונה – אמור לחזור באמצע מרץ. נקווה שזה לא יהיה מאוחר מידי בעבור הקבוצה מקולורדו.

מולם עומד הפופ. כנראה המאמן היחידי בליגה שאני יכול להתחיל פריוויו של קבוצה איתו בכל כך טבעיות. ככה זה – כשקוואי פצוע, אולדריג' פצוע ואין אף שחקן אחר שעובר 28 דק' – את מי תציין?

אז כפי שאמרתי, אולדריג' לא צפוי לשחק הלילה וכפי שלא אמרתי – הספרס מגיעים ממונטום הפוך מהנאגטס – 4 הפסדים ב-5 המשחקים האחרונים – ויקוו לשנות זאת במשחק הזה. יהיה מעניין.

אלך על הנאגטס. הם צריכים את הניצחון יותר.

יום מצוין לכולם.

לפוסט הזה יש 213 תגובות

 1. ראסל עבר אימון כשירות אבל ללא מגע. לדעתי הוא ישחק אבל המקור המהימן ביותר אומר שהוא בספק, רק לפני המשחק ידעו. מלו לדעתי לא ישחק.

  אוק מנצחים ב-12 אם ראסל משחק ואם לא מפסידים ב-23

  טורנטו ב-3
  מילווקי ב-22
  יוסטון ב-16
  המאבס ב-11
  דנבר ב-6

 2. תודה רבה פריוויו מעניין ללילה מעניין קצת פחות
  אני חושב שמינסוטה חלשים ביחס למאזן שלהם ויוסטון תנצח בקלות

 3. אחלה משחקים. אוקלהומה טובים במשחקים כאלה, אני מצפה לטוב. טורונטו מיאמי אחלה משחק, טורונטו ינצחו וימשיכו במומנטום.אני דווקא אלך על מינסוטה, מרגיש לי שהיום יתנו בראש.

 4. אחלה פרוויו
  שועשעתי קשות 🙂

  נראה לי שאם כרמלה לא תשחק הנצחון גם ילך לאוק סיטי….
  גם ככה כדאי לקאבס לחוות הפסדים לפני הפלייאוף. הם יכולים לשאול את הלוחמים של ה 73 נצחונות….

 5. תודה על הפריוויו

  יש לך טעות קטנה, שלושת הכוכבים הם ראס, ג'ורג' ואדאמס. אם הם ישחקו, הניצחון שלנו. כרמלו זה רק בונוס.

  מעניין אם קבוצת הג'י ליג של הספרס תצליח לעצור את הקצב המטורף של הנאגטס, אני חושב בדיוק כמוך. ממש לא

  1. כן, ככה נראה. אני אישית מעדיף את זה ככה, גם אם מורי עשה כאן כמה מהלכים שלא מאפיינים אותו (קודם בפירגון לבובי בראון באיזה חצי מיליון דולר ועכשיו עם וויליאמס שיש לו חוזה מובטח גם לשנה הבאה שם כל דולר יוכפל פי 5 כי יתנהלו מעל התקרה).

  2. אגב שאמס מחק את הטוויט לגבי השחרור של וויליאמס. לא ברור אם מראש הדיווח לא היה נכון, האם היתה איזו התערבות חיצונית או שמישהו מהצדדים בין ג'ו ג'ונסון לרוקטס שינו את דעתם.
   בכל אופן כרגע נראה שוויליאמס ישאר ולא דווח מי יחתך, אם בכלל.

 6. אחלה פריוויו, תודה רבה.
  מהזווית הספרסית המוטה והאגוצנטרית שלי – היות ונפסיד לדנבר, אזי על מנת לשמור על המקום השלישי יוסטון ינצחו את מיני והקאבס את הרעמים.

 7. כלקח מאתמול, אני רוצה לציין שיש משבצת שמטרתה לאגד את התגובות על כל מיני אירועי ספורט מהעולם. יהיה נחמד אם מי שרוצה להגיב בנושאים הרלוונטיים יעשה זאת במקום הייעודי. 🙂

 8. המפגש האחרון השנה בין אוקלהומה לקליבלנד עד הגמר.
  התא'נדר ינצחו לנצח בפליאוף את סן אנטוניו, גולדן סטייט, יוסטון, ואז בגמר את הקאבס. מסלול למיטיבי לכת.

 9. מצויין. שלושת הכוכבים של אוקייסי הם ראסל ג'ורג' ואדאמס – מלו לא קשור לעניין. והקאבס ינצחו

 10. קאבס-אוקלהומה
  מהמר על משחק צמוד ונצחון של הקאבס.
  חוץ מזה יש לילה משחקים מעולה יוסטון-מינסוטה חזק ביותר! אני יהיה מקורי ויהמר על נצחון של יוסטון… גם מיאמי-טורונטו משחק לא רע ואני הולך פה על מיאמי דווקא.

 11. להיט יש חיזוק נחמד, אחד מס' 3.
  עם 5-3-6 בתשע דקות. חצי מהאסיסטים של כל הקבוצה.
  מיאמי יכולה לנצח כל אחת מ-4 הראשונות בפליאוף המזרח. הסוס השחור שאף אחת לא תרצה לקבל.

 12. אוסמן חייב לפתח חוט שדרה. אי אפשר לבנות קריירה על מחמאות וליטופים מלברון. נראה כאילו כל תכליתו זה לקבל חיוך.

 13. איך אני מתגעגע לצעירים שלנו, במיוחד ללארי נאנס ג׳וניור. דקסטר יכול להתחרע עליו כמה שהוא רוצה – מדובר באחלה האסל פלייר מהספסל. חכם, ריבאונדר טוב, מזיז ת׳ רגליים, אתלט נהדר וקולע כשצריך. קליבלנד הרוויחו איתו המון

 14. גי אר רותח מאז סכנת הטרייד אבל זה לא ימשך להרבה זמן, הוא עכשיו בתקופה התקופה מתישהו המריחואנה תשפיע

 15. טוב לפחות יצאנו להפסקה עם פיגור מינימלי למרות משחק לא טוב והקאבס כל מטאטא יורה
  אנחנו יודעים שסמית במחצית השניה זורק סלעים אז יש טיפה נחמה

  1. הסיכוי שהקבוצות האלה ייפגשו עוד פעם קלוש, וזה לא בגלל קליבלנד (שגם חסרה את לאב)
   לאוקלהומה פשוט אין מספיק, וכבר בסיבוב ראשון היא פוגשת כנראה את סן אנטוניו. עם קוואי, אני נותן את האדג' לספרז

   1. אני חושב שהרוחות אצל סמית ירגעו עוד 2-3 משחקים והוא יחזור לצל של עצמו
    הפחד שלו היה שיבעטו אותו ועכשיו כשהדד-ליין מאחוריו הוא יכול לעשן בשקט את הירוק שלו

 16. לקאבס יש קבוצה סולידית, שזה בדיוק ההיפך ממה שהיה עד לפני שבוע
  2 PG לא רעים שאחד אפילו עושה הגנה, 2 שוטרים בדמות הוד וסמית' (וקורבר), לברון בסמול וגרין מחליף מעולה, לאב ונאנס ב-4. החור השחור נשאר TT. לא איום על הסל בכלל, ולא פונקציה נגד סנטרים אמיתיים כמו הערב.
  היו חייבים להיפטר ממנו, כשאנדרה דראמונד היה על השולחן ודטרויט שיוועה לטרייד. עכשיו TT הוא חוזה מזיק שאף אחד לא ייגע בו

  1. תן לי ממה שהוא לוקח במחצית

   ראס צריך להגיב, הוא מנומנם הערב. לא לקלוע מבחוץ (בכלל. בחיים), פשוט לקחת את ג'ורג' היל או את הטורקי הנחמד לסל, הם לא יכולים לעשות כלום מול האתלטיות שלו

  2. לברון אונס את התחת לאוק. ראס היום מאד חלש כנראה עוד לא בריא 100%. הקאבס נראים טוב לברון נראה רוצח. סטיסנס ברגע זה עושה במכנסיים עם קיירי

  3. זה ההתלהבות וההתרגשות של התחלה חדשה.

   היה לי את זה בתחילת כל שנת לימודים, הייתי מקשט יפה את המחברות, עוטף את הספרים בנייר צבעוני, מעתיק מהלוח בכתב עגול, נקי וברור.

   3 ימים אחרי זה כבר הייתי מבריז לים בטרמפים לתפוס גלים בנות ומדוזות.

  1. וגם השחקן עם המורשת הגדולה מכולם זה שתמיד הנהיג גם ברע זה שתמיד מחבר את כולם. המשה רבנו של הליגה הטובה בעולם מה שבעצם שם אותו מעל משה רבנו

 17. מנחם צודק. לברון+ חמישייה שניה יותר מתאים לקאבס מהחמישיה הראשונה. נאנס מול TT – שמיים וארץ. וקלאקרסון זקוק לדקות משחק בשביל לפרוח

   1. הוא לא חדר היום הרבה ונרתע ממגע. אבל אם הוא משחק הוא בריא זה המוטו שלי תמיד. אין תירוצים. הקינג ניגב איתו את הפרקט. אגב נראה לי שלאוק יש יותר הפסדים בבית מאשר החוץ או שאני טועה??

 18. אגב – אל תחמיצו חברים.

  גמר הSNOW BOARD PIPE מתחיל עוד מעט.

  ג'וש תומאס נגד שון וייט. הספורט הכי מלהיב באולמפיאדת החורף.
  הם הוציאו 98 עוד במקודמות

 19. נאנס יכול לשחק סנטר רוב הזמן. הקאבס עשו עיסקה טובה. יחד עם לאב יש להם בק קורט יעיל ועתיר ריבאונדים (אם גם לא חסימות)

 20. ראיתי את אוק' מפסידה לקבוצות יותר דפוקות מ
  "קליבלנד המתחדשת", "קליבלנד עילית", "סביוני קליבלנד", "קליבלנד רנסנס" וכ"ו.

 21. אתם באמת לוקחים את הקאבס כקבוצה רצינית?
  בסה"כ התלהבות של קבוצה חדשה.
  ואני אומר שהם לא עוברים את המזרח

 22. האין הרכב שני של OKC הוא הגיבר האפל של המשחק.

  ראסל+אדאמס+PG+אנטוני+גראנט קלעו 106 נקודות . שאר השחקנים הוסיפו 6 נקודות.

  1. זאת הייתה הבעיה גם שנה שעברה. לצערה של אוק אין לה כלום לסחור איתו. 0 נכסים. היא צריכה טובה גדולה מאיזה מנגר בחינם.

 23. ובינתיים, אי שם במינסוטה הקפואה, יוסטון ממשיכים לשעות את מה שיוסטון עושים –
  לנצח.
  רבע אחרון בו הם העלימו את הטימברוולבס הספיק להם בשביל עוד ניצחון לרזומה, בדרך לסיים את העונה (להערכתי) במקום הראשון במערב.

  1. לא בטוח ש-1 עדיף על 2
   כ-1 אתה אולי מקבל את יוטה בסיבוב ראשון, ואת המנצחת בין אוקלהומה וסן אנטוניו בחצי
   במקום דנבר או פורטלנד בראשון, ומינסוטה בחצי

     1. הקבוצה שתסיים מקום ראשון במערב.
      אני אומר יוסטון, אתה גולדן סטייט.
      התערבות על חצי ליטר בירה שתמומש במפגש הופס הלילי הראשון אחרי העונה הרגילה.

     2. אל תתערב ממזר.זה יגמר בפוטו פניש עם יתרון של משחק לאחת הקבוצות.וגם במקרה של שיוויון ליוסטון יש יתרון במאזן הפנימי מול הוורירס כי הם ניצחו אותם כבר פעמיים העונה.זה יהיה ממש צמוד

     3. נו, מה אני יכול לעשות… הפתעת אותי..

      הייתי בטוח שתתקפל ותהפוך את זה בפעם המי יודע כמה לשרשור אינסופי עם תמרוני F-35 ו F-22 שנוגעים להכל, חוץ מלהתערבות.

      כל הכבוד – התעלת על עצמך.

      עכשיו במטוטא, תן לי בניחותא, לעיין בתפריט..

  2. יוסטון הם הדבר האמיתי השנה.גם אוקלהומה למרות הפסדי העונה הרגילה יכולים לעשות את זה בפלייאוף.בגלל החוזקה של יוסטון לא ידעתי אם אני רוצה שאוקלהומה ינצחו או יפסידו[אני לא רוצה שהוורירס יקבלו אותם בסיבוב השני]וכל זאת בגלל שיוסטון מועמדים חזקים למקום הראשון השנה ואז עדיף הפסד של אוקלהומה שישאיר אותם במקומות 4-5 ושיוסטון יקבלו אותם

 24. לממזר- זה ממש לא נוהל בקבוצות של הקינג שההתחלה שלהם חזקה. מיאמי בתחילת הביג 3 הסריחה את המגרש. כנ"ל הקאבס בתחילת הפרוייקט של לברון לאב ואיירוינג. להיפך- לקבוצות כוכבים לוקח זמן להתחבר(ע"ע אוקייסי הנוכחית למשל) ולמצוא את ההיררכיה. והקבוצה הזאת שונה ולכן בהחלט ניתן להתרשם ממנה

  1. זה בנוהל של הקבוצות שלו לעשות בהתחלה הרבה רעש וחארקות, אם זה על הפרקט או מחוצה לו, ואז לשנות נארטיב/רוסטר כשהעסק נדפק (איפה עוד 6 טבעות של מיאמי ?.. גם קליבלנד הייתה צריכה להיות שושלת)

   בכל אופן – תתחדש (עוד חצי שנה פג תוקף)

 25. מצטער לומר אבל כרמלו פשוט לא מתאים לקבוצה הזו ,הוא מבזבז דקות של הצעירים שאינם מקבלים מספיק דקות ולא כדורים
  כחלק מהרחבת הרוטציה זה לתת לאותם צעירים ביטחון…הם לא מקבלים שום הזדמנות וכשאין הזדמנות אתה מתחיל לאבד ביטחון וזורק סלעים ולבנים

  פרסטי בטוח מתחרט על הטרייד עם הניקס

  ועכשיו אני צריך לסבול את כל הניק ראייט ,קולין קהאורד ושנון שארפ מבלבלים בביצים ודוהרים על ה-ז של לה-בום בתוכניות הבוקר

  1. שאנון שארפ מלקק את התחת של לברון והוא מצהיר בגלוי שהוא על העגלה של לברון לא משנה איפה לברון יהיה.הוא פשוט רצח את אייזיה תומאס בחודש האחרון אבל לא היה אכפת לי בגלל מקרה תומאס-לאב.בהתחלה לא סבלתי אותו למרות שגיא וגילרי אמרו לי שהוא אגדת פוטבול.היום אני מת עליו למרות לברון.הוא אחד האנשים המצחיקים שיש

   סקיייייייייייייייייייפ

   1. שנון שארפ חוץ מהליקוקים ללברון הוא אחד המצחיקים …סקייייייפ חחחחח
    אבל הבחור שבאמת מעריץ כמו ילד בן 10 זה ניק ראייט שכמעט מתחרפן כאשר מדברים נגד לברון…

  1. כאשר המאמן הוא בעל המילה האחרונה ולא איזה מושתן כוכב שחושב שהוא מעל הכל אז העניינים נראים כך בארגון הנהדר הזה

 26. איזה כיף לראות משחק שהשופטים לא באו להשפיע עליו!
  אין כוכבים, אין אינטרסים, פשוט לא מרגישים את השופטים וזה מדגיש את הנורמה הפסולה שיש בדרכ שהם באים עם שריקות (או אי-שריקות) מכוונות מטרה.

 27. כיף לראות את דנוור משחקים.
  אני מקווה מאד שיעברו לפחות שלב אחד בפליאוף. הם משחקים יפה וחכם.
  יוקיץ עם ראיית משחק מצויינת. לפחות במשחק הזה.

 28. וואי וואי, הדקות האחרונות, צעירי דנבר פשוט טוחנים את בית האבות של סן אנטוניו
  הספרז קבוצה גמורה, רק צריך למצוא טרייד טוב לקוואי, חבל עליו

  1. רוב המשחק היה צמוד, כאשר הספרס ללא קאוויי, אלדרידג', גיי.
   כמה ניצחונות היו לקאבס בלי לברון, לאב, וגרין?
   או לת'אנדר בלי ראסל, ג'ורג', ורוברסון?

   וזה החלק השני של באק-טו-באק, כאשר אתמול הם שיחקו מול צעירי יוטה, בסולט לייק סיטי.

   לפעמים, הפסד הוא רק הפסד.

 29. טוב איבד עניין. הקסמים של פופ גם להם יש גבול. הסגל של הספרס הוא מהחלשים בליגה ממש ברמה של סקרמנטו והלייקרס ופופ איתם מקום 3 במערב, זה מדהים.

  אבל כמו שאמרתי עוד מתחילת העונה הקבוצה הזאת כבר זקנה, אין להם רגליים עם כל התחכום שלהם, אין גם כשרון בכלל למעט אולדריג. פאו נראה גמור כל העונה הזאת, הילד כבר בן 38.

  מי שבונה על קאווי ושיעשה קסמים בפלייאוף חי בסרט.

  קאויי לא יחזור העונה ליכולת של העונה שעברה והוא לא ינצח לבד את החזקות של המערב.

  קשה לי לראות את הספרס בכלל מדלגים מעל מיני (תיבודו אתה אפס גמור ועוד חשבתי שהוא מאמן טוב) ומעל דנבר בפלייאוף.
  אני בכלל לא מדבר על גולדן יוסטון או אוק.

  אוק רחוקים מפציעה לכמה משחקים של ראסל מלא להיכנס לפלייאוף בכלל. קטסטרופה.

  ספרס מקום 3 עם 24 הפסדים, קליפרס מקום 9 עם 26 הפסדים!!!!
  לא יאמן מה שהולך במערב wild wild west

 30. סיכום המשחק (ראיתי את כולו):

  ספרס קלעו באחוזים מדהימים בהתחלה וזה שמר אותם במשחק בהובלה קטנה.
  מהצד השני דנבר שיחקו בלי אינטנסיביות וזה היה מפתיע מאוד לרעה.
  כל הזמן היה ברור שמהצד של הספרס האחוזים לא יכולים להישמר ושמהצד השני ברגע שנגיע לקראנץ' טיים דנבר יעלו אינטנסיביות וזה ייגמר.

  בורה התחתונה:
  ספרס עשו את המקסימום ברוסטר הנוכחי.
  דנבר קבוצה צעירה והם חייבים להבין שהם צריכים לשחק חזק מההצחלה ולא לבנות על זה שיתעוררו בסיום ושזה יספיק להם.

  בגזרת דווין האריס – הבחור גיימר רציני ביותר ויוסיף להם המון כמו שחשבתי.
  הוא הגיע לקבוצה מגובשת מאוד וכרגע הם לא ממש משתפים אותו במשחק.
  עדיין הראה בכמה פעולות מה הוא שווה וברור שהמאמן יודע את זה.
  תנו לו קצת זמן והוא יהיה הקלוזר שלהם ויעלה אותם רמה.
  דנבר היא הכוח השלישי בעוצמתו במערב – יעשו את המוות גם ליוסטון וג"ס בפלייאוף ולא ייכנעו בקלות, אם בכלל (רק החוסר ניסיון נגדם וכמובן השופטים שלא יספרו אותם).

  1. דווין האריס באמת מהפנט, אין ספק שה-40 אחוז קליעה שלו (35 מהשלוש), וממוצע הטריפל של 8 נק', 2 ריב', 2 אסיסט, הוא שעושה את ההבדל. הערב עם 25% מהמם.

   עוד לא מאוחר להכניס לאולסטאר אותו ואת ההעתק שלו מהמזרח, מקונל.

   אשך טמיר זה לאבאר בול, בעברית?

 31. ענייני צפון קליפורניה :

  1. "לא פייר" לבקר את סטיב קר על העברת השרביט לשחקנים בפסקי הזמן מול פיניקס. נכון שהוא כנראה לא היה עושה את זה מול יוטה או דנבר . ועדיין זה לא מראה על זילזול . זה פשוט ניסיון להכניס בשחקנים קצת יותר מוטיבציה.
  2. אם ביין עסקינן , מומלץ לכל המזדמן לס"פ טיול לנאפה ואלי, ה"מכה" של תעשיית היין האמיקאית . מאות יקבים קטנים במסע טעימות משכר , תרתי משמע .

  https://www.youtube.com/watch?v=EwmG7bXhaco

כתיבת תגובה

סגירת תפריט