יום שלישי, יום שלישי! / יונתן שגב

פורסם ב - 13. פבר, 2018 ע"י ב - משחקי NBA

מאזן ההימורים: 37-40 (40 מ-77)

הלילה בתפריט:

2:00 – טורונטו – מיאמי

3:00 – מילווקי – אטלנטה

3:00 – מיניסוטה – יוסטון

3:00 – אוקלהומה – קליבלנד

3:30 – דאלאס – סקמנטו

5:30 – דנבר – ס"א

 

פריוויו יום שלישי הזה, בתאריך 13.2, מגיע זמן מדויק לאחר הטרייד דד-ליין בכדי לעשות בדיקה ראשונית על השפעתו על קליבלנד, ועל שאר קבוצות הליגה. לכן, אתייחס גם לכך במשחקים שאסקר.

בגדול, יש כמה משחקים טובים הלילה, בהם קרב צמרת מערבי בדמות מיניסוטה נגד יוסטון, הת'אנדר מארחים את הקאבס כמובן וגם המשחק הסוגר של הערב – ס"א-דנבר – בהחלט יכול למצוא את עצמו מהווה סיבה די טובה לאחר לעבודה או ללימודים.

 

 

2:00 – טורונטו ראפטורס (16-39) – מיאמי היט (26-30)

אני בטוח שגם הדוקטור שלנו למד אצל המורה קווינט כשהיה בכיתה ג' – אם משהו לא שבור, אל תתקן אותו. כנראה שאחד מנציגי הראפטורס למד עם הדוק באותה כיתה או הפנים את השיעור ממקום אחר, כי פרט לטרייד מינימליסטי ביותר (ברונו קבוקולו – הבדיחה המהלכת שהראפטורס בחרו בסיבוב הראשון של דראפט 2014 – תמורת מלאכי ריצ'רדסון – עוד משהו לא מוצלח במיוחד) הם לא נגעו בקבוצה. כמו שצריך.

למה כמו שצריך? בעיקר בגלל שהראפטורס עומדים על מאזן 6-15 מאז השנה החדשה, כשההפסד הגבוה ביותר שלהם היה ב-6 נק'. אם בהפרשים עסקינן, הם גם ניצחו את 5 משחקיהם האחרונים בהפרש שלא ירד מ-15. מרשים. וכמובן, כמעט ושכחתי, הם מובילים את הטבלה המזרחית בגאון.

בצד השני, ההיט הביאו את הבן האובד הביתה. מה הוא הספיק לעשות עד עתה? לשחק 22 דק', לקלוע שלשה אחת, להחטיא עוד 5 זריקות ל-2 נק' ו… לנצח. לדעתי, ההיט חותמים על כך. על החלק של הניצחונות לפחות.

שתי הקבוצות צריכות את הניצחון מאוד – הראפטורס צריכים לשמר את המקום הראשון במזרח והיט את השמיני – כי הבוכנות באות.

רצון זה דבר טוב, אך הוא לא יספיק למיאמי הערב. הראפטורס ב-17 – לשמור על הרצף עד האולסטאר. 

אולי וויד כן יעזור למיאמי….או לוויד

3:00 – מילווקי באקס (24-31) – אטלנטה הוקס (39-18)

מילווקי אמנם לא עשו טרייד משמעותי ביומו האחרון להעברות, אך חייבים לזכור שהם כן עשו טרייד משמעותי בתחילת השנה. הטרייד הזה בהחלט הוסיף לבאקס שחקן שתורם להם בשני צידי המגרש. עם זאת, הצעד המשמעותי ביותר של הבאקס שקרה בתקופה האחרונה הוא כמובן החלפת המאמנים. אגב טריידים, אני חייב להזכיר שג'ייסון קיד – קרי המאמן המפוטר והמוקצה של הבאקס – הגיע בטרייד מהנטס. הרגשתי צורך לציין זאת.

בכל מקרה, נחזור לנושא – הקבוצה תחת ג'ו פראנטי עומדת על 2-8, אך זה מוקדם לשפוט את השינוי לטובה. מדוע? בעיקר מכיוון לוח המשחקים הקל של הבאקס; כל 8 הניצחונות שלהם הגיעו מול קבוצות תחתית! כל ה-8, אני חוזר, היו מול קבוצות שאינן שואפות אפילו לפלייאוף.

וזאת בניגוד ליריבה שלהם ה… לא משנה.

מילווקי ב-9. 

 

3:00 מיניסוטה טימברוולבס (24-35) – יוסטון רוקטס (13-42)

 

 

שתי הקבוצות הנ"ל אומנם לא ביצעו טריידים, אך הרוקטס – כך נראה לפחות – מנסה להתחזק בעזרת שוק השחקנים החופשיים. אך נתחיל במארחים קודם. בראשית חודש ינואר הם נראו בשיאם, והתמקמו בנוחות במקום השלישי בליגה. עתה, נראים קצת שברים בקבוצה של ת'יבודו (לא לפספס את הבדיחה הכפולה!).

חלום הפלייאוף המיניסטואי חי וקיים כמובן, אך יכול להיות שהם יגיעו לשם ללא יתרון ביתיות. כרגע הם ממוקמים במקום ה-4 – במרחק חצי משחק הפרש מהספרס שלפניהם ושני משחקים מאוק' שמאחרויהם. לחוץ לחוץ.

גם יוסטון לחוצה – היא מתחרה עם האלופה על המקום הראשון במערב ובליגה כולה. ריספקט. הרוקטס נראים כמו הקבוצה הטובה בליגה לעת עתה, עם רצף ניצחון מרשים ביותר של 8 משחקים + 11 ניצ' ב-12 משחקיהם האחרונים.

הכול נראה טוב בחלק הזה של טקסס, כשהשלשות נכנסות, הניצחונות נערמים, כריס פול ממשיך למצוא את מקומו והזקן מרגיש את הקור של פסלון ה-MVP שבידו. יתרון ביתיות בפלייאוף יהיה רק בונוס בעבור הקבוצה של ד'אנטוני.

 

מכל זה נובע, שמאוד קשה להמר על יוסטון. לכן לא אעשה זאת ואתן להם את הניצחון במשחק צמוד. 

 

3:00 אוקלהומה סיטי ת'אנדר (25-32) – קליבלנד קאבלירס (22-33)

המשחק הכי "גדול" של הערב – לפחות מבחינת השמות. ראסל ווסטברוק (בספק), לברון ג'יימס (כנראה ישחק), פול ג'ורג', קווין לאב (כמעט ודאי שלא ישחק) וכרמלו אנטוני (בספק) ילחמו עד טיפת הזיעה האחרונה על הניצחון. טוב, אני מתקן את עצמי – המשחק הגדול  של הערב – אם רוב הכוכבים משתתפים בו. מה שנראה לא סביר, כשמסתכלים על רשימת הפציעות. בואו נקווה לטוב ואם לא יהיה כן, אז יש משחק לא פחות טוב באותה השעה אותו סיקרתי למעלה.

בכל מקרה, אוקלהומה –  הת'אנדר לא אוהבים עד עתה את חודש פברואר. הוא הביא להם פציעות, הפסדים והרבה חוסר יציבות. הרבה. לצד ניצחונות מצוינים על הווריורס והגריזליס ב-20 הפרש, הביא להם החודש הפסדים מתסכלים ותבוסות משפילות – כשבתוך זה כלול הפסד כפול ללייקרס! – לא נעים. מזל שזה החודש הכי קצר בשנה…

קליבלנד. איי קליבלנד. הם לקחו את השיעור של המורה קווינט כמה צעדים קדימה. המשפט שמתאים להם הוא – אם זה שבור, אל תתקן. תחליף!

אין ספק שפעילי איכות הסביבה היו מזועזים מהמהלך של קליבלנד בסוף חלון העברות. הקבוצה ראתה שהשימוש החוזר בשחקנים הישנים לא הצליח ופשוט השליכה אותם לכל עבר – והביאה דם חדש. מנהלי כוח אדם יוכלו להגיד לפעילי איכות הסביבה שכך זה עובד בבני אדם (לפחות ב-NBA).

בכל מקרה, עם דם חדש במערכת, לברון ג'יימס מוכן לטרוף את הליגה. האמת, נראה לי שהוא ירגיש בנוח יותר כך. לדעתי, ג'יימס, בטח בשלב הזה של הקריירה, מעדיף צעירים שהוא יוכל להרביץ בהם מעט תורה מאשר זקנים שחוו הכל, ראו הכל ובאים עם מניירות ושמות גדולים.

כך או אחרת, גם אם אני צודק וגם אם טועה, כרגע נראה שהטריידים עשו טוב לקאבס. אחרי ניצחון בשיניים במשחק נפלא מול מיניסוטה ללא השחקנים החדשים או הישנים בסמוך למועד העברות הם השיגו שני ניצחונות נוספים (עם השחקנים החדשים) ומרשימים ביותר – במיוחד ה-30 הפרש בבוסטון.

כרגע – זה נראה טוב עבור הקבוצה של טיי לו. האם זה ישאר כך? תשובות רק אצל דוקטור זמן.

אני מאמין שזה מאוד תלוי בפצועים. אם אוקלהומה תעלה עם שלושת כוכביה – היא תנצח. אם לא, אז ה-W ילך לקאבס. 

 

הוא יהיה שם בטוח!

 

3:30 דאלאס מאבריקס (39-18) – סקרמנטו קינגס (38-17)

שתיים משלוש הקבוצות האחרונות במערב נפגשות גם הן הערב.

אם מצבן לא עגום מספיק גם ככה, הרי שרשימת הפציעות הגדולה של שתיהן מהווה עוד סיבה למסיבה.

מה שכן צריך להגיד – כמו בכל משחק של דאלאס – שלא ידוע עוד כמה פעמים אפשר יהיה לצפות בתופעת הטבע הנקראת "דירק נוביצקי". זו הסיבה הטובה ביותר שאני יכול לחשוב עליה לצפות במשחק הזה (לפחות אחרי ששני המשחקים האחרונים אליהם כתבתי נגמרים).

דאלאס ב-5.

 

5:30 דנבר נאגטס (26-30) – סאן אנטוניו ספרס (23-35)

הנאגטס לא התחזקה בסיום מועד ההעברות – מה שאולי יפגע בה בהמשך. במירוץ הפלייאוף הטובעני ביותר שהיא נמצאת בו כרגע. רק בכדי לסבר את האוזן: הנאגטס נמצאת בשוויון עם ניו אורלינס פליקאנס, כששתיהן עומדות על מאזן 26-30, במקומות ה-7-8. מיד אחריהן, חצי משחק בדיוק אחרי כן, עומדת הקליפרס המתחדשת עם 26-29. אחת מהשלוש, סביר להניח – לא תהיה בפלייאוף. זאת עוד לפני שדיברנו על יוטה, שרחוקה משחק אחד בלבד מהקליפרס, ונמצאת במומנטום נהדר.

בקיצור ולעניין: הנאגטס צריכה ניצחונות. W's. לקלוע יותר מהקבוצה היריבה.

כרגע, היא עושה זאת בקצב לא רע עם 3-7 ב-10 המשחקים האחרונים ו-4 ניצ' מה-5 האחרונים. כמו כן, צריך לזכור שלקבוצה יגיע חיזוק ממקום אחר – שאינו טריידים או החתמות חופשיות. פול מילסאפ, יש שיאמרו – השחקן הטוב של הנאגטס העונה – אמור לחזור באמצע מרץ. נקווה שזה לא יהיה מאוחר מידי בעבור הקבוצה מקולורדו.

מולם עומד הפופ. כנראה המאמן היחידי בליגה שאני יכול להתחיל פריוויו של קבוצה איתו בכל כך טבעיות. ככה זה – כשקוואי פצוע, אולדריג' פצוע ואין אף שחקן אחר שעובר 28 דק' – את מי תציין?

אז כפי שאמרתי, אולדריג' לא צפוי לשחק הלילה וכפי שלא אמרתי – הספרס מגיעים ממונטום הפוך מהנאגטס – 4 הפסדים ב-5 המשחקים האחרונים – ויקוו לשנות זאת במשחק הזה. יהיה מעניין.

אלך על הנאגטס. הם צריכים את הניצחון יותר.

יום מצוין לכולם.

213 תגובות ל - “יום שלישי, יום שלישי! / יונתן שגב”

 1. ori

  13. פבר, 2018
  19:46

  thanks

  Reply to this comment
 2. שמעון

  13. פבר, 2018
  19:56

  ראסל עבר אימון כשירות אבל ללא מגע. לדעתי הוא ישחק אבל המקור המהימן ביותר אומר שהוא בספק, רק לפני המשחק ידעו. מלו לדעתי לא ישחק.

  אוק מנצחים ב-12 אם ראסל משחק ואם לא מפסידים ב-23

  טורנטו ב-3
  מילווקי ב-22
  יוסטון ב-16
  המאבס ב-11
  דנבר ב-6

  Reply to this comment
 3. MBK

  13. פבר, 2018
  19:56

  תודה רבה פריוויו מעניין ללילה מעניין קצת פחות
  אני חושב שמינסוטה חלשים ביחס למאזן שלהם ויוסטון תנצח בקלות

  Reply to this comment
 4. אליקו

  13. פבר, 2018
  19:57

  פריוויו מצוין ללילה מעולה. מיני-יוסטון רעמים -קליבלנד דנבר-ס"א משחקים מרתקים .

  Reply to this comment
 5. אליקו

  13. פבר, 2018
  19:58

  הרבה תלוי כמובן בכשירות של ווסטברוק.

  Reply to this comment
 6. ברבור שחור

  13. פבר, 2018
  20:02

  יום משחקים מענג…לכאלו ערבים פיללנו.
  אחלה פריוויו

  Reply to this comment
 7. ולדי קוגן

  13. פבר, 2018
  20:07

  אחלה משחקים. אוקלהומה טובים במשחקים כאלה, אני מצפה לטוב. טורונטו מיאמי אחלה משחק, טורונטו ינצחו וימשיכו במומנטום.אני דווקא אלך על מינסוטה, מרגיש לי שהיום יתנו בראש.

  Reply to this comment
 8. Berch

  13. פבר, 2018
  20:10

  אחלה פרוויו
  שועשעתי קשות 🙂

  נראה לי שאם כרמלה לא תשחק הנצחון גם ילך לאוק סיטי….
  גם ככה כדאי לקאבס לחוות הפסדים לפני הפלייאוף. הם יכולים לשאול את הלוחמים של ה 73 נצחונות….

  Reply to this comment
 9. מנחם לס

  13. פבר, 2018
  20:17

  וואו, וואו, וואו…קליבלנד ב-OKC!!!

  תודה על פריוויו מעולה

  Reply to this comment
 10. tomer

  13. פבר, 2018
  20:36

  תודה על הפריוויו

  יש לך טעות קטנה, שלושת הכוכבים הם ראס, ג'ורג' ואדאמס. אם הם ישחקו, הניצחון שלנו. כרמלו זה רק בונוס.

  מעניין אם קבוצת הג'י ליג של הספרס תצליח לעצור את הקצב המטורף של הנאגטס, אני חושב בדיוק כמוך. ממש לא

  Reply to this comment
 11. מתן גילור

  13. פבר, 2018
  20:42

  תודה.
  תיקון קטן. "הישנים" של קאבס כן שיחקו בניצחון על מינסוטה. המשחק בלי "הישנים" ו"החדשים" היה בניצחון על אטלנטה.

  Reply to this comment
 12. עידו גילרי

  13. פבר, 2018
  20:48

  ניב, נראה שזה יהיה טרוי וויליאמס שיחתך בסוף.

  Reply to this comment
  • אפלטון

   13. פבר, 2018
   22:18

   כן, ככה נראה. אני אישית מעדיף את זה ככה, גם אם מורי עשה כאן כמה מהלכים שלא מאפיינים אותו (קודם בפירגון לבובי בראון באיזה חצי מיליון דולר ועכשיו עם וויליאמס שיש לו חוזה מובטח גם לשנה הבאה שם כל דולר יוכפל פי 5 כי יתנהלו מעל התקרה).

   Reply to this comment
  • אפלטון

   14. פבר, 2018
   02:34

   אגב שאמס מחק את הטוויט לגבי השחרור של וויליאמס. לא ברור אם מראש הדיווח לא היה נכון, האם היתה איזו התערבות חיצונית או שמישהו מהצדדים בין ג'ו ג'ונסון לרוקטס שינו את דעתם.
   בכל אופן כרגע נראה שוויליאמס ישאר ולא דווח מי יחתך, אם בכלל.

   Reply to this comment
 13. מאנו דה מאן (לשעבר מיקי)

  13. פבר, 2018
  20:50

  אחלה פריוויו, תודה רבה.
  מהזווית הספרסית המוטה והאגוצנטרית שלי – היות ונפסיד לדנבר, אזי על מנת לשמור על המקום השלישי יוסטון ינצחו את מיני והקאבס את הרעמים.

  Reply to this comment
 14. מתן גילור

  13. פבר, 2018
  21:31

  כלקח מאתמול, אני רוצה לציין שיש משבצת שמטרתה לאגד את התגובות על כל מיני אירועי ספורט מהעולם. יהיה נחמד אם מי שרוצה להגיב בנושאים הרלוונטיים יעשה זאת במקום הייעודי. 🙂

  Reply to this comment
 15. אשך טמיר המקורי

  13. פבר, 2018
  21:41

  לצערי אני מתקשה לראות את ס"א מנצחים

  Reply to this comment
 16. המשגיח

  13. פבר, 2018
  22:05

  תודה יונתן. פריוויו מצוין

  Reply to this comment
 17. פיני

  13. פבר, 2018
  22:25

  המפגש האחרון השנה בין אוקלהומה לקליבלנד עד הגמר.
  התא'נדר ינצחו לנצח בפליאוף את סן אנטוניו, גולדן סטייט, יוסטון, ואז בגמר את הקאבס. מסלול למיטיבי לכת.

  Reply to this comment
 18. חזיר יבלות צעיר

  13. פבר, 2018
  22:56

  מצויין. שלושת הכוכבים של אוקייסי הם ראסל ג'ורג' ואדאמס – מלו לא קשור לעניין. והקאבס ינצחו

  Reply to this comment
 19. Shaq

  13. פבר, 2018
  23:35

  קאבס-אוקלהומה
  מהמר על משחק צמוד ונצחון של הקאבס.
  חוץ מזה יש לילה משחקים מעולה יוסטון-מינסוטה חזק ביותר! אני יהיה מקורי ויהמר על נצחון של יוסטון… גם מיאמי-טורונטו משחק לא רע ואני הולך פה על מיאמי דווקא.

  Reply to this comment
 20. שי אבן צור

  13. פבר, 2018
  23:40

  מת על הכתיבה שלך יונתן!
  מאד התחברתי לדברים על קליבלנד.

  Reply to this comment
 21. אליקו

  14. פבר, 2018
  01:30

  יש עדכון לגבי ווסטברוק להערב?

  Reply to this comment
 22. עידו גילרי

  14. פבר, 2018
  01:49

  קאפקייק, לאן נעלמת דרך אגב? חשבתי שעברנו למדיניות של אי-הפללה.

  Reply to this comment
 23. הממזר של סטוקטון

  14. פבר, 2018
  02:18

  טורונטו – מיאמי

  http://buffstreamz.com/watch/nba.php

  Reply to this comment
 24. שיט

  14. פבר, 2018
  02:29

  הטרול חזר

  Reply to this comment
 25. D-Wade

  14. פבר, 2018
  02:46

  ווייד מצוין.

  Reply to this comment
 26. שם (נחוץ)

  14. פבר, 2018
  02:49

  להיט יש חיזוק נחמד, אחד מס' 3.
  עם 5-3-6 בתשע דקות. חצי מהאסיסטים של כל הקבוצה.
  מיאמי יכולה לנצח כל אחת מ-4 הראשונות בפליאוף המזרח. הסוס השחור שאף אחת לא תרצה לקבל.

  Reply to this comment
 27. Ghost Rider

  14. פבר, 2018
  02:51

  מצוין תודה

  Reply to this comment
 28. נגד האלים

  14. פבר, 2018
  02:57

  לינק לתאנדר-קאבס?

  Reply to this comment
 29. הממזר של סטוקטון

  14. פבר, 2018
  03:01

  אוקלהומה – קליבלנד

  http://buffstreamz.com/watch/nba-3.php

  Reply to this comment
  • שמעון

   14. פבר, 2018
   03:03

   יאללה אוק ראסל ומלו משחקים

   Reply to this comment
 30. פיני

  14. פבר, 2018
  03:02

  לאורי רואה את מיאמי – עוד באזר ביטר משוגע

  Reply to this comment
 31. הממזר של סטוקטון

  14. פבר, 2018
  03:05

  מיני – יוסטון

  http://buffstreamz.com/watch/nba-6.php

  Reply to this comment
 32. THE KING RUSSELL

  14. פבר, 2018
  03:16

  יאלללה. שיתחיל.

  Reply to this comment
 33. THE KING RUSSELL

  14. פבר, 2018
  03:23

  ממזר הקישור שלך לא עובד לי אולי יש לך נוסף?

  Reply to this comment
 34. פיני

  14. פבר, 2018
  03:26

  סטיבן אדמס שולח את TT לגנון, מביך

  Reply to this comment
  • פיני

   14. פבר, 2018
   03:29

   5 אופנסיב ריבאונד ב-6 דקות. לא רע

   Reply to this comment
 35. שעיה

  14. פבר, 2018
  03:29

  אוסמן חייב לפתח חוט שדרה. אי אפשר לבנות קריירה על מחמאות וליטופים מלברון. נראה כאילו כל תכליתו זה לקבל חיוך.

  Reply to this comment
  • שמעון

   14. פבר, 2018
   04:03

   ככה שורדים עם המלך אחרת הוא יגמור כמו בלאט

   Reply to this comment
 36. שעיה

  14. פבר, 2018
  03:31

  אדאמס בועל את טומפסון

  Reply to this comment
 37. שמעון

  14. פבר, 2018
  03:32

  אוי כמה כרמלו זבל גי אר תוקע צאקות

  Reply to this comment
 38. פיני

  14. פבר, 2018
  03:33

  לברון קולע טכנית? שחקן של 70 אחוז מהקו? חוצפה

  Reply to this comment
 39. שעיה

  14. פבר, 2018
  03:33

  אין קבוצה שכרמלו לא יצליח לחרב

  Reply to this comment
 40. הממזר של סטוקטון

  14. פבר, 2018
  03:33

  LOL למה לברון זורק טכנית ?

  Reply to this comment
 41. מנחם לס

  14. פבר, 2018
  03:34

  מישהו יכול להסביר לי למה לברון זורק טכנית? מה האחוז שלו מהקו? 60-65?

  Reply to this comment
  • שעיה

   14. פבר, 2018
   03:36

   אחרי זה שואלים איך החברים שלו הופכים לסמרטוט סחוטים.

   Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   14. פבר, 2018
   03:36

   ניחוש 1

   Reply to this comment
 42. FuckTheRefs

  14. פבר, 2018
  03:35

  אוי כרמלו אוי…תוקע את ההתקפה כאילו זאת לה לה

  Reply to this comment
 43. דה שוט

  14. פבר, 2018
  03:35

  סמית׳ הורג אותנו. לברון מוסר גדול

  Reply to this comment
 44. שעיה

  14. פבר, 2018
  03:40

  יש החלטה של הליגה להחזיר את לברון לגמר

  Reply to this comment
 45. FuckTheRefs

  14. פבר, 2018
  03:41

  גראנט אחלה,התחיל לקחת על עצמו ללא פחד

  Reply to this comment
 46. מנחם לס

  14. פבר, 2018
  03:48

  אני מת על נאנס!

  Reply to this comment
 47. הממזר של סטוקטון

  14. פבר, 2018
  03:48

  PG 13 עם שליטה אבסולוטית.

  Reply to this comment
 48. פיני

  14. פבר, 2018
  03:49

  לאוקלהומה אין ספסל שזה כואב בעיניים
  נגד קליבלנד זה יכול להספיק, בפליאוף – שום סיכוי

  Reply to this comment
  • FuckTheRefs

   14. פבר, 2018
   03:51

   הרוטציות מתקצרות בפליאוף…מספיק שיש לך לפחות 2 שאפשר לסמוך עליהם איכשהו זה מספיק

   Reply to this comment
 49. שעיה

  14. פבר, 2018
  03:51

  דונובן מאמן עלוב. שמרנות חסרת אונים.

  Reply to this comment
 50. אדון שוקו

  14. פבר, 2018
  03:52

  גיי אר 17 מ17 לשלוש ברבעים הראשונים של המשחקים אחרונים..

  Reply to this comment
 51. דה שוט

  14. פבר, 2018
  04:01

  הוד ונאנס בטירוף. כרמלו הציל אותנו. הקאבס שומרים טוב

  Reply to this comment
 52. הממזר של סטוקטון

  14. פבר, 2018
  04:01

  אדאמס עם אחת הגויאבות.

  Reply to this comment
 53. שמעון

  14. פבר, 2018
  04:01

  קאבס נראים נהדר הוד עם 2שלשות יתרון 6, קלקרסון לא פראייר

  Reply to this comment
 54. גל אל איי

  14. פבר, 2018
  04:02

  איך אני מתגעגע לצעירים שלנו, במיוחד ללארי נאנס ג׳וניור. דקסטר יכול להתחרע עליו כמה שהוא רוצה – מדובר באחלה האסל פלייר מהספסל. חכם, ריבאונדר טוב, מזיז ת׳ רגליים, אתלט נהדר וקולע כשצריך. קליבלנד הרוויחו איתו המון

  Reply to this comment
 55. פיני

  14. פבר, 2018
  04:03

  סטיבן אדמס השחקן הכי אנדרייטד בליגה

  Reply to this comment
 56. שמעון

  14. פבר, 2018
  04:03

  גי אר רותח מאז סכנת הטרייד אבל זה לא ימשך להרבה זמן, הוא עכשיו בתקופה התקופה מתישהו המריחואנה תשפיע

  Reply to this comment
 57. שמעון

  14. פבר, 2018
  04:08

  כל נגר יורה בקאבס מה זהז הז

  Reply to this comment
 58. שמעון

  14. פבר, 2018
  04:10

  אוק סתם מעיפים שלשות ראסל חייב להתחיל לחדור

  Reply to this comment
 59. שמעון

  14. פבר, 2018
  04:11

  טוב אין ספק שהקינג שוב יקח את המזרח, אף אחד במזרח לא ינצח את הקינג שהקאבס ככה

  Reply to this comment
 60. הממזר של סטוקטון

  14. פבר, 2018
  04:13

  אוק' פאנZ מה נסגר ?

  כולה קליבלנד ושכיריי חרב מהלייקרס.

  Reply to this comment
  • שמעון

   14. פבר, 2018
   04:15

   ראס חלש היום, נקווה להתעוררות במחצית, הוא צריך לחדור ולחדור רק טוב יוצא מזה, לא הולך השלשות היום

   Reply to this comment
 61. מנחם לס

  14. פבר, 2018
  04:13

  החמישייה השנייה של הקאבס טובה מהראשונה
  (אני חוזה במשחק אבל צריך לכתוב מעורב)

  Reply to this comment
 62. שמעון

  14. פבר, 2018
  04:14

  כרמלו שמר את אוק בתמונה בהתקפה לא יאמן

  Reply to this comment
 63. פיני

  14. פבר, 2018
  04:15

  איזה קרציות מיאמי
  חזרו מ-17 בסוף ל-וואן פוזשן

  Reply to this comment
 64. FuckTheRefs

  14. פבר, 2018
  04:17

  טוב לפחות יצאנו להפסקה עם פיגור מינימלי למרות משחק לא טוב והקאבס כל מטאטא יורה
  אנחנו יודעים שסמית במחצית השניה זורק סלעים אז יש טיפה נחמה

  Reply to this comment
  • פיני

   14. פבר, 2018
   04:19

   הסיכוי שהקבוצות האלה ייפגשו עוד פעם קלוש, וזה לא בגלל קליבלנד (שגם חסרה את לאב)
   לאוקלהומה פשוט אין מספיק, וכבר בסיבוב ראשון היא פוגשת כנראה את סן אנטוניו. עם קוואי, אני נותן את האדג' לספרז

   Reply to this comment
   • FuckTheRefs

    14. פבר, 2018
    04:27

    הטעות של התאנדר-שלא הביאו מגן מחליף לרוברסון,מישהו כמו אוונס או בראדלי…חבל מאוד

    Reply to this comment
  • דה שוט

   14. פבר, 2018
   04:24

   צודק, הבעייה שסמית׳ בטירוף מאז הטריידים

   Reply to this comment
   • FuckTheRefs

    14. פבר, 2018
    04:29

    אני חושב שהרוחות אצל סמית ירגעו עוד 2-3 משחקים והוא יחזור לצל של עצמו
    הפחד שלו היה שיבעטו אותו ועכשיו כשהדד-ליין מאחוריו הוא יכול לעשן בשקט את הירוק שלו

    Reply to this comment
 65. דה שוט

  14. פבר, 2018
  04:23

  צודק שמעון. האנרגיות של ראס לא משהו בינתיים. כרמלו מציל אותנו. חייבת לבוא התעוררות.

  Reply to this comment
 66. פיני

  14. פבר, 2018
  04:25

  לקאבס יש קבוצה סולידית, שזה בדיוק ההיפך ממה שהיה עד לפני שבוע
  2 PG לא רעים שאחד אפילו עושה הגנה, 2 שוטרים בדמות הוד וסמית' (וקורבר), לברון בסמול וגרין מחליף מעולה, לאב ונאנס ב-4. החור השחור נשאר TT. לא איום על הסל בכלל, ולא פונקציה נגד סנטרים אמיתיים כמו הערב.
  היו חייבים להיפטר ממנו, כשאנדרה דראמונד היה על השולחן ודטרויט שיוועה לטרייד. עכשיו TT הוא חוזה מזיק שאף אחד לא ייגע בו

  Reply to this comment
 67. דה שוט

  14. פבר, 2018
  04:37

  ג׳יימס לא בהכרה

  Reply to this comment
  • פיני

   14. פבר, 2018
   04:39

   תן לי ממה שהוא לוקח במחצית

   ראס צריך להגיב, הוא מנומנם הערב. לא לקלוע מבחוץ (בכלל. בחיים), פשוט לקחת את ג'ורג' היל או את הטורקי הנחמד לסל, הם לא יכולים לעשות כלום מול האתלטיות שלו

   Reply to this comment
   • שמעון

    14. פבר, 2018
    04:40

    הוא לא חודר הרבה היום כנראה לא בריא ב100 אחוז

    Reply to this comment
   • פיני

    14. פבר, 2018
    04:40

    חחח
    כאילו שמע אותי

    Reply to this comment
  • שמעון

   14. פבר, 2018
   04:39

   לברון אונס את התחת לאוק. ראס היום מאד חלש כנראה עוד לא בריא 100%. הקאבס נראים טוב לברון נראה רוצח. סטיסנס ברגע זה עושה במכנסיים עם קיירי

   Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   14. פבר, 2018
   04:40

   זה ההתלהבות וההתרגשות של התחלה חדשה.

   היה לי את זה בתחילת כל שנת לימודים, הייתי מקשט יפה את המחברות, עוטף את הספרים בנייר צבעוני, מעתיק מהלוח בכתב עגול, נקי וברור.

   3 ימים אחרי זה כבר הייתי מבריז לים בטרמפים לתפוס גלים בנות ומדוזות.

   Reply to this comment
   • שמעון

    14. פבר, 2018
    04:40

    זה נראה יותר רציני מסתם התלהבות

    Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     14. פבר, 2018
     04:43

     זה דפוס חוזר של הקבוצות שלו.

     Reply to this comment
     • שמעון

      14. פבר, 2018
      04:46

      אני לא רואה אותו מפסיד את המזרח. בגמר הוא יקבל סוויפ מגולדן גם ככה

     • הממזר של סטוקטון

      14. פבר, 2018
      04:49

      אף 1 לא בונה על המזרח.

   • דה שוט

    14. פבר, 2018
    04:44

    + 10

    Reply to this comment
   • FuckTheRefs

    14. פבר, 2018
    04:44

    100+
    ההתחלה תמיד יפה עד שהיא מתחילה להתרגל ומשחררת מתחת לשמיכה

    Reply to this comment
 68. שמעון

  14. פבר, 2018
  04:37

  טוב הקאבס ניצחו את זה לברון מנגב את הפרקט עם ראסל הוא לא בהכרה

  Reply to this comment
 69. trusttheprocess

  14. פבר, 2018
  04:40

  לברון: השמועות על מותי היו מוגזמות

  עדיין השחקן הכי טוב בעולם בפער די גדול

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   14. פבר, 2018
   04:48

   בדימוס. הזדכה על התואר הזה מזמן.

   Reply to this comment
  • חגי - התותח הקטמוני

   14. פבר, 2018
   04:48

   וגם השחקן עם המורשת הגדולה מכולם זה שתמיד הנהיג גם ברע זה שתמיד מחבר את כולם. המשה רבנו של הליגה הטובה בעולם מה שבעצם שם אותו מעל משה רבנו

   Reply to this comment
  • עידן

   14. פבר, 2018
   04:51

   כבר לפחות שנה וחצי הוא לא.
   אם יהיה עוד פעם גמר נגד הוורירס דוראנט יעשה ממנו סביבון שוב פעם

   Reply to this comment
   • עידן

    14. פבר, 2018
    04:52

    נ.ב

    ממזר היית חסר

    Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     14. פבר, 2018
     04:58

     כולה עזבתי לשבוע והבייבי פייס מתחיל לשגל כל מה שזז..

     Reply to this comment
     • עידן

      14. פבר, 2018
      05:03

      2 משחקים וחצי וכל החודש האחרון נשכח לו

   • trust the p

    14. פבר, 2018
    05:00

    כמו זבובים לחרא
    תגיד לברון והם מגיעים לזמזם
    jjjjjjjjjj

    Reply to this comment
    • חגי - התותח הקטמוני

     14. פבר, 2018
     05:07

     כמה אלגנטיות יוצאת ממך ממש כמו מהמלך עצמו

     Reply to this comment
     • trust the p

      14. פבר, 2018
      05:08

      איך זיהית את עצמך? צפוף על הגוש

 70. דה שוט

  14. פבר, 2018
  04:43

  כרמלוווווווווו

  Reply to this comment
 71. ip

  14. פבר, 2018
  04:50

  יא אללה סטיבן אדאמס. איזה חיה רעה

  Reply to this comment
 72. FuckTheRefs

  14. פבר, 2018
  04:50

  הקאבס נראים כמו נמלים שמתפסים על גזע עץ

  Reply to this comment
 73. פיני

  14. פבר, 2018
  04:50

  5 אופנסיב ריבאונדס רצופים לאוקלהומה
  קווין לאב חסר

  Reply to this comment
 74. שמעון

  14. פבר, 2018
  04:51

  סטיבן אדמס חחח משחק פולו עם עצמו ודונובן יוסטיס לא יכול לשמור על לברון לא לא לא רעיון גרוע מאד

  Reply to this comment
 75. שמעון

  14. פבר, 2018
  04:59

  יש משחק טוב לדעתי חח

  Reply to this comment
 76. מנחם לס

  14. פבר, 2018
  05:06

  אךני אומר שוב למי שלא שמע קודם: החמישייה השנייה של הקאבס טובה מהראשונה!

  Reply to this comment
  • FuckTheRefs

   14. פבר, 2018
   05:06

   כי הם משחקים נגד החמישייה השנייה של היריבה

   Reply to this comment
   • שמעון

    14. פבר, 2018
    05:12

    חמישייה שנייה של אוק מול חמישייה שנייה של פילי מי לוקח?

    Reply to this comment
   • מנחם לס

    14. פבר, 2018
    05:17

    לא כל הזמן. לו מכניס אותם כשווסטברוק, אדאמס, וג'ורג' עדיין משחקים.

    Reply to this comment
 77. שמעון

  14. פבר, 2018
  05:06

  קלרקסון והוד תופרים את אוק

  Reply to this comment
 78. גל אל איי

  14. פבר, 2018
  05:06

  מנחם צודק. לברון+ חמישייה שניה יותר מתאים לקאבס מהחמישיה הראשונה. נאנס מול TT – שמיים וארץ. וקלאקרסון זקוק לדקות משחק בשביל לפרוח

  Reply to this comment
  • שמעון

   14. פבר, 2018
   05:12

   קלרקסון זה השחקן הטוב היחדי מהטרייד באמת

   Reply to this comment
   • מנחם לס

    14. פבר, 2018
    05:18

    שמעון, מה הקשקוש הזה? ג'ורג' היל מצויין. רודני הוד טוב מאד, ונאנס יהיה מצויין

    Reply to this comment
  • פיני

   14. פבר, 2018
   05:17

   TT ממש סולק מהרוטציה תוך כדי המשחק

   Reply to this comment
 79. שמעון

  14. פבר, 2018
  05:11

  המחליפים של אוק יהרגו אותם בפלייאוף פשוט אין ספסל והוא לא מורגל לשחק יחד גם

  Reply to this comment
 80. שמעון

  14. פבר, 2018
  05:17

  ראסל קטסטרופה היום ומלו זה השחקן עם האיקיו הכי נמוך בליגה אחרי וייטרס וסטיבנסון

  Reply to this comment
 81. FuckTheRefs

  14. פבר, 2018
  05:17

  זהו ,הפסידו את המשחק

  Reply to this comment
 82. דה שוט

  14. פבר, 2018
  05:17

  ראס לא בריא

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   14. פבר, 2018
   05:25

   מה בדיוק הדיאגנוזה שלך?

   Reply to this comment
   • דה שוט

    14. פבר, 2018
    05:31

    קרסול. הוא לא מנתר

    Reply to this comment
   • שמעון

    14. פבר, 2018
    06:13

    הוא לא חדר היום הרבה ונרתע ממגע. אבל אם הוא משחק הוא בריא זה המוטו שלי תמיד. אין תירוצים. הקינג ניגב איתו את הפרקט. אגב נראה לי שלאוק יש יותר הפסדים בבית מאשר החוץ או שאני טועה??

    Reply to this comment
 83. מנחם לס

  14. פבר, 2018
  05:19

  שמעון, אני מציע שלפני שאתה זורק הצהרה תספור עד עשר, אוקיי?

  Reply to this comment
 84. הממזר של סטוקטון

  14. פבר, 2018
  05:19

  ראס פעם-פעמיים בשנה תופר את גולדן וההנגאובר מסתיים עם הסיבוב הראשון.

  Reply to this comment
  • FuckTheRefs

   14. פבר, 2018
   05:26

   כן אהה,תמיד מסתיים בסיבוב הראשון…הוא לא יכול לעבור סיבוב

   Reply to this comment
   • הממזר של סטוקטון

    14. פבר, 2018
    05:30

    הוא גם לא כל שנה תופר את גולדן..

    בכל אופן אל תיקח ללב, זה לא אישי, עוד לא מאוחר לקריירת UFC.

    Reply to this comment
   • FuckTheRefs

    14. פבר, 2018
    05:32

    נתראה בפליאוף

    Reply to this comment
 85. מנחם לס

  14. פבר, 2018
  05:26

  נאנס נותן משחק אדיר

  Reply to this comment
 86. IDO

  14. פבר, 2018
  05:28

  לארי נאנס הוא מגנט גדורים!

  Reply to this comment
 87. שמעון

  14. פבר, 2018
  05:28

  גורג קטסטרופה היום לא הגנה איבודים

  Reply to this comment
 88. מנחם לס

  14. פבר, 2018
  05:28

  אדאמס זורק אנשים חופ'שי והזיברות לא שורקות

  Reply to this comment
 89. IDO

  14. פבר, 2018
  05:31

  לברון נראה מבסוט מחבורת המעריצים שלו

  Reply to this comment
 90. פיני

  14. פבר, 2018
  05:31

  אז אוקלהומה לא תקלע שוב הערב 148

  Reply to this comment
 91. שמעון

  14. פבר, 2018
  05:32

  טוב הקינג שולח הצהרה עם הניעור הזה של גורג היום כל אחד חוגג עליו

  Reply to this comment
 92. חזיר יבלות צעיר

  14. פבר, 2018
  05:32

  וואו קליבלנד החדשה. איזה כדורסל. רק להעיף את קרדישיאן

  Reply to this comment
 93. IDO

  14. פבר, 2018
  05:33

  אגב – אל תחמיצו חברים.

  גמר הSNOW BOARD PIPE מתחיל עוד מעט.

  ג'וש תומאס נגד שון וייט. הספורט הכי מלהיב באולמפיאדת החורף.
  הם הוציאו 98 עוד במקודמות

  Reply to this comment
 94. Smiley

  14. פבר, 2018
  05:33

  איזה הבדל בין הקבוצות לעומת המשחק הקודם בו קליבלנד נראו מפורקים

  Reply to this comment
 95. גל אל איי

  14. פבר, 2018
  05:33

  נאנס יכול לשחק סנטר רוב הזמן. הקאבס עשו עיסקה טובה. יחד עם לאב יש להם בק קורט יעיל ועתיר ריבאונדים (אם גם לא חסימות)

  Reply to this comment
 96. IHater

  14. פבר, 2018
  05:34

  קובי אלטמן עשה את החלק שלו עם הטרייד
  עכשיו הצ'יקאנה צריכה להפיל את סטף הבוגד
  and we have a ballgame

  Reply to this comment
 97. מנחם לס

  14. פבר, 2018
  05:36

  נאנס גבור המשחק

  Reply to this comment
 98. שעיה

  14. פבר, 2018
  05:38

  גורג קיבל בסוף את המחמאה מלברון בחיבוק. הוא מחכה לזה כל העונה.

  Reply to this comment
 99. הממזר של סטוקטון

  14. פבר, 2018
  05:39

  ראיתי את אוק' מפסידה לקבוצות יותר דפוקות מ
  "קליבלנד המתחדשת", "קליבלנד עילית", "סביוני קליבלנד", "קליבלנד רנסנס" וכ"ו.

  Reply to this comment
 100. Smiley

  14. פבר, 2018
  05:39

  לברון ג'יימס – לא נס ליחו!!!

  Reply to this comment
 101. FuckTheRefs

  14. פבר, 2018
  05:39

  אתם באמת לוקחים את הקאבס כקבוצה רצינית?
  בסה"כ התלהבות של קבוצה חדשה.
  ואני אומר שהם לא עוברים את המזרח

  Reply to this comment
  • שמעון

   14. פבר, 2018
   06:15

   אני לא רואה את בוסטון מנצחים אותם. לברון בכושר קשה ינצח אותם גם על דוניאל מראשל וביג זי

   Reply to this comment
 102. IDO

  14. פבר, 2018
  05:40

  האין הרכב שני של OKC הוא הגיבר האפל של המשחק.

  ראסל+אדאמס+PG+אנטוני+גראנט קלעו 106 נקודות . שאר השחקנים הוסיפו 6 נקודות.

  Reply to this comment
  • דה שוט

   14. פבר, 2018
   05:41

   לגמרי.

   Reply to this comment
  • שמעון

   14. פבר, 2018
   06:35

   זאת הייתה הבעיה גם שנה שעברה. לצערה של אוק אין לה כלום לסחור איתו. 0 נכסים. היא צריכה טובה גדולה מאיזה מנגר בחינם.

   Reply to this comment
 103. דה שוט

  14. פבר, 2018
  05:40

  באסה. לא נורא, מיני הפסידו, נחכה לסאן אנטוניו

  Reply to this comment
 104. גיא הרשע

  14. פבר, 2018
  05:41

  ובינתיים, אי שם במינסוטה הקפואה, יוסטון ממשיכים לשעות את מה שיוסטון עושים –
  לנצח.
  רבע אחרון בו הם העלימו את הטימברוולבס הספיק להם בשביל עוד ניצחון לרזומה, בדרך לסיים את העונה (להערכתי) במקום הראשון במערב.

  Reply to this comment
  • פיני

   14. פבר, 2018
   05:44

   לא בטוח ש-1 עדיף על 2
   כ-1 אתה אולי מקבל את יוטה בסיבוב ראשון, ואת המנצחת בין אוקלהומה וסן אנטוניו בחצי
   במקום דנבר או פורטלנד בראשון, ומינסוטה בחצי

   Reply to this comment
   • הממזר של סטוקטון

    14. פבר, 2018
    05:45

    אי אפשר לעשות חישובים כאלו בצפיפות הזו.

    Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   14. פבר, 2018
   05:44

   יש התערבות ?

   Reply to this comment
   • גיא הרשע

    14. פבר, 2018
    05:46

    כן.

    Reply to this comment
    • הממזר של סטוקטון

     14. פבר, 2018
     05:48

     וואלה..

     תנסח הצעה, שנראה שאנו מדברים על אותו דבר, ושאני לא דוחף לך מילים לפה.

     Reply to this comment
     • גיא הרשע

      14. פבר, 2018
      05:53

      הקבוצה שתסיים מקום ראשון במערב.
      אני אומר יוסטון, אתה גולדן סטייט.
      התערבות על חצי ליטר בירה שתמומש במפגש הופס הלילי הראשון אחרי העונה הרגילה.

     • הממזר של סטוקטון

      14. פבר, 2018
      05:57

      אכפת לך לזרוק קישור ללוח המשחקים שנותר לשתי הקבוצות ?

     • גיא הרשע

      14. פבר, 2018
      06:01

      תגובת השנה.
      כל הלגלוג על יוסטון,
      ההערצה כלפי גולדן,
      ואתה צריך לוח משחקים. פרייסלס.

      http://www.espn.com/nba/team/schedule/_/name/hou/houston-rockets

      http://www.espn.com/nba/team/schedule/_/name/gs/golden-state-warriors

     • עידן

      14. פבר, 2018
      06:03

      אל תתערב ממזר.זה יגמר בפוטו פניש עם יתרון של משחק לאחת הקבוצות.וגם במקרה של שיוויון ליוסטון יש יתרון במאזן הפנימי מול הוורירס כי הם ניצחו אותם כבר פעמיים העונה.זה יהיה ממש צמוד

     • הממזר של סטוקטון

      14. פבר, 2018
      06:04

      נו, מה אני יכול לעשות… הפתעת אותי..

      הייתי בטוח שתתקפל ותהפוך את זה בפעם המי יודע כמה לשרשור אינסופי עם תמרוני F-35 ו F-22 שנוגעים להכל, חוץ מלהתערבות.

      כל הכבוד – התעלת על עצמך.

      עכשיו במטוטא, תן לי בניחותא, לעיין בתפריט..

     • הממזר של סטוקטון

      14. פבר, 2018
      06:14

      יש התערבות (יריקה על כף יד ימין, והושטה ללחיצה)

     • גיא הרשע

      14. פבר, 2018
      06:17

      סבבה.

  • עידן

   14. פבר, 2018
   05:48

   יוסטון הם הדבר האמיתי השנה.גם אוקלהומה למרות הפסדי העונה הרגילה יכולים לעשות את זה בפלייאוף.בגלל החוזקה של יוסטון לא ידעתי אם אני רוצה שאוקלהומה ינצחו או יפסידו[אני לא רוצה שהוורירס יקבלו אותם בסיבוב השני]וכל זאת בגלל שיוסטון מועמדים חזקים למקום הראשון השנה ואז עדיף הפסד של אוקלהומה שישאיר אותם במקומות 4-5 ושיוסטון יקבלו אותם

   Reply to this comment
 105. איציק

  14. פבר, 2018
  05:42

  קליבלנד סוף סוף מצאה את הנוסחה והסיבה האמיתית לכך שהיא עוד לא הראתה חצי מהפוטנציאל ממממממממדהים

  Reply to this comment
 106. חזיר יבלות צעיר

  14. פבר, 2018
  05:48

  לממזר- זה ממש לא נוהל בקבוצות של הקינג שההתחלה שלהם חזקה. מיאמי בתחילת הביג 3 הסריחה את המגרש. כנ"ל הקאבס בתחילת הפרוייקט של לברון לאב ואיירוינג. להיפך- לקבוצות כוכבים לוקח זמן להתחבר(ע"ע אוקייסי הנוכחית למשל) ולמצוא את ההיררכיה. והקבוצה הזאת שונה ולכן בהחלט ניתן להתרשם ממנה

  Reply to this comment
  • הממזר של סטוקטון

   14. פבר, 2018
   05:52

   זה בנוהל של הקבוצות שלו לעשות בהתחלה הרבה רעש וחארקות, אם זה על הפרקט או מחוצה לו, ואז לשנות נארטיב/רוסטר כשהעסק נדפק (איפה עוד 6 טבעות של מיאמי ?.. גם קליבלנד הייתה צריכה להיות שושלת)

   בכל אופן – תתחדש (עוד חצי שנה פג תוקף)

   Reply to this comment
 107. אשך טמיר המקורי

  14. פבר, 2018
  05:48

  איזה רוצח ברטנס

  Reply to this comment
 108. FuckTheRefs

  14. פבר, 2018
  05:54

  מצטער לומר אבל כרמלו פשוט לא מתאים לקבוצה הזו ,הוא מבזבז דקות של הצעירים שאינם מקבלים מספיק דקות ולא כדורים
  כחלק מהרחבת הרוטציה זה לתת לאותם צעירים ביטחון…הם לא מקבלים שום הזדמנות וכשאין הזדמנות אתה מתחיל לאבד ביטחון וזורק סלעים ולבנים

  פרסטי בטוח מתחרט על הטרייד עם הניקס

  ועכשיו אני צריך לסבול את כל הניק ראייט ,קולין קהאורד ושנון שארפ מבלבלים בביצים ודוהרים על ה-ז של לה-בום בתוכניות הבוקר

  Reply to this comment
  • עידן

   14. פבר, 2018
   06:00

   שאנון שארפ מלקק את התחת של לברון והוא מצהיר בגלוי שהוא על העגלה של לברון לא משנה איפה לברון יהיה.הוא פשוט רצח את אייזיה תומאס בחודש האחרון אבל לא היה אכפת לי בגלל מקרה תומאס-לאב.בהתחלה לא סבלתי אותו למרות שגיא וגילרי אמרו לי שהוא אגדת פוטבול.היום אני מת עליו למרות לברון.הוא אחד האנשים המצחיקים שיש

   סקיייייייייייייייייייפ

   Reply to this comment
   • אשך טמיר המקורי

    14. פבר, 2018
    06:06

    הוא באמת מגנטי לצפייה

    Reply to this comment
   • FuckTheRefs

    14. פבר, 2018
    06:07

    שנון שארפ חוץ מהליקוקים ללברון הוא אחד המצחיקים …סקייייייפ חחחחח
    אבל הבחור שבאמת מעריץ כמו ילד בן 10 זה ניק ראייט שכמעט מתחרפן כאשר מדברים נגד לברון…

    Reply to this comment
  • אשך טמיר המקורי

   14. פבר, 2018
   06:02

   כרמלו זה חורבן הבית.
   סרח עודף במלוא הדרו.

   Reply to this comment
 109. אשך טמיר המקורי

  14. פבר, 2018
  05:59

  חובה לראות כל רגע שנותר למאנו בקריירה

  Reply to this comment
 110. Smiley

  14. פבר, 2018
  06:03

  מאנו נשאר מאנו 😂😂

  Reply to this comment
 111. אשך טמיר המקורי

  14. פבר, 2018
  06:04

  דנבר מתקיפים בקלות רבה כ"כ.
  רק צריכים ללמוד לשחק הגנה

  Reply to this comment
 112. אשך טמיר המקורי

  14. פבר, 2018
  06:08

  מאנו!! יכול לגרום לעמוד חשמל להיות יעיל בהתקפה

  Reply to this comment
 113. אשך טמיר המקורי

  14. פבר, 2018
  06:12

  איפה רודי גיי הבנזונה? מה יש לו בכלל? פשוט נעלם יום אחד וכולם שכחו שהוא ברוסטר

  Reply to this comment
 114. אשך טמיר המקורי

  14. פבר, 2018
  06:22

  פשוט לא יאמן, נשרף המנוע, נגמר הדלק והמכונית של הספרס ממשיכה לנסוע

  Reply to this comment
  • FuckTheRefs

   14. פבר, 2018
   06:27

   כאשר המאמן הוא בעל המילה האחרונה ולא איזה מושתן כוכב שחושב שהוא מעל הכל אז העניינים נראים כך בארגון הנהדר הזה

   Reply to this comment
 115. אשך טמיר המקורי

  14. פבר, 2018
  06:23

  והנה הגענו לשעה הזאת ביום שאני מדבר אל עצמי

  Reply to this comment
 116. FuckTheRefs

  14. פבר, 2018
  06:24

  ס"א זה ארגון הספורט הכי טוב ב20 שנים האחרונות

  Reply to this comment
 117. אשך טמיר המקורי

  14. פבר, 2018
  06:44

  איזה כיף לראות משחק שהשופטים לא באו להשפיע עליו!
  אין כוכבים, אין אינטרסים, פשוט לא מרגישים את השופטים וזה מדגיש את הנורמה הפסולה שיש בדרכ שהם באים עם שריקות (או אי-שריקות) מכוונות מטרה.

  Reply to this comment
  • ד"ר רזי הופמן

   14. פבר, 2018
   07:27

   +100
   נמאס שהשופטים גונבים את ההצגה.

   Reply to this comment
 118. שמעון

  14. פבר, 2018
  07:49

  תביאו לינק לדנבר ספרס נראה 5 דק אחרונות

  Reply to this comment
 119. ד"ר רזי הופמן

  14. פבר, 2018
  07:50

  Reply to this comment
 120. ד"ר רזי הופמן

  14. פבר, 2018
  07:51

  כיף לראות את דנוור משחקים.
  אני מקווה מאד שיעברו לפחות שלב אחד בפליאוף. הם משחקים יפה וחכם.
  יוקיץ עם ראיית משחק מצויינת. לפחות במשחק הזה.

  Reply to this comment
  • ד"ר רזי הופמן

   14. פבר, 2018
   07:58

   הם נהדרים וחכו שמילסאפ יחזור, אז הם ישתפרו עוד בהגנה.

   Reply to this comment
 121. שם (נחוץ)

  14. פבר, 2018
  07:51

  וואי וואי, הדקות האחרונות, צעירי דנבר פשוט טוחנים את בית האבות של סן אנטוניו
  הספרז קבוצה גמורה, רק צריך למצוא טרייד טוב לקוואי, חבל עליו

  Reply to this comment
  • גיא הרשע

   14. פבר, 2018
   07:57

   רוב המשחק היה צמוד, כאשר הספרס ללא קאוויי, אלדרידג', גיי.
   כמה ניצחונות היו לקאבס בלי לברון, לאב, וגרין?
   או לת'אנדר בלי ראסל, ג'ורג', ורוברסון?

   וזה החלק השני של באק-טו-באק, כאשר אתמול הם שיחקו מול צעירי יוטה, בסולט לייק סיטי.

   לפעמים, הפסד הוא רק הפסד.

   Reply to this comment
   • שמעון

    14. פבר, 2018
    08:00

    זה למה פופ הוא הגדול מכולם. כל מאמן אחר בליגה עם הסגל הזה והם מתחרים מול פיניקס קינגס מגיק והוקס

    Reply to this comment
 122. שמעון

  14. פבר, 2018
  08:00

  טוב איבד עניין. הקסמים של פופ גם להם יש גבול. הסגל של הספרס הוא מהחלשים בליגה ממש ברמה של סקרמנטו והלייקרס ופופ איתם מקום 3 במערב, זה מדהים.

  אבל כמו שאמרתי עוד מתחילת העונה הקבוצה הזאת כבר זקנה, אין להם רגליים עם כל התחכום שלהם, אין גם כשרון בכלל למעט אולדריג. פאו נראה גמור כל העונה הזאת, הילד כבר בן 38.

  מי שבונה על קאווי ושיעשה קסמים בפלייאוף חי בסרט.

  קאויי לא יחזור העונה ליכולת של העונה שעברה והוא לא ינצח לבד את החזקות של המערב.

  קשה לי לראות את הספרס בכלל מדלגים מעל מיני (תיבודו אתה אפס גמור ועוד חשבתי שהוא מאמן טוב) ומעל דנבר בפלייאוף.
  אני בכלל לא מדבר על גולדן יוסטון או אוק.

  אוק רחוקים מפציעה לכמה משחקים של ראסל מלא להיכנס לפלייאוף בכלל. קטסטרופה.

  ספרס מקום 3 עם 24 הפסדים, קליפרס מקום 9 עם 26 הפסדים!!!!
  לא יאמן מה שהולך במערב wild wild west

  Reply to this comment
 123. אשך טמיר המקורי

  14. פבר, 2018
  08:10

  סיכום המשחק (ראיתי את כולו):

  ספרס קלעו באחוזים מדהימים בהתחלה וזה שמר אותם במשחק בהובלה קטנה.
  מהצד השני דנבר שיחקו בלי אינטנסיביות וזה היה מפתיע מאוד לרעה.
  כל הזמן היה ברור שמהצד של הספרס האחוזים לא יכולים להישמר ושמהצד השני ברגע שנגיע לקראנץ' טיים דנבר יעלו אינטנסיביות וזה ייגמר.

  בורה התחתונה:
  ספרס עשו את המקסימום ברוסטר הנוכחי.
  דנבר קבוצה צעירה והם חייבים להבין שהם צריכים לשחק חזק מההצחלה ולא לבנות על זה שיתעוררו בסיום ושזה יספיק להם.

  בגזרת דווין האריס – הבחור גיימר רציני ביותר ויוסיף להם המון כמו שחשבתי.
  הוא הגיע לקבוצה מגובשת מאוד וכרגע הם לא ממש משתפים אותו במשחק.
  עדיין הראה בכמה פעולות מה הוא שווה וברור שהמאמן יודע את זה.
  תנו לו קצת זמן והוא יהיה הקלוזר שלהם ויעלה אותם רמה.
  דנבר היא הכוח השלישי בעוצמתו במערב – יעשו את המוות גם ליוסטון וג"ס בפלייאוף ולא ייכנעו בקלות, אם בכלל (רק החוסר ניסיון נגדם וכמובן השופטים שלא יספרו אותם).

  Reply to this comment
  • לאשאך בול

   14. פבר, 2018
   08:20

   דווין האריס באמת מהפנט, אין ספק שה-40 אחוז קליעה שלו (35 מהשלוש), וממוצע הטריפל של 8 נק', 2 ריב', 2 אסיסט, הוא שעושה את ההבדל. הערב עם 25% מהמם.

   עוד לא מאוחר להכניס לאולסטאר אותו ואת ההעתק שלו מהמזרח, מקונל.

   אשך טמיר זה לאבאר בול, בעברית?

   Reply to this comment
   • אשך טמיר המקורי

    14. פבר, 2018
    08:24

    אתה תישאר עם המרמור ואני אשאר עם דעותיי

    Reply to this comment
 124. הייט אשברי

  14. פבר, 2018
  08:20

  ענייני צפון קליפורניה :

  1. "לא פייר" לבקר את סטיב קר על העברת השרביט לשחקנים בפסקי הזמן מול פיניקס. נכון שהוא כנראה לא היה עושה את זה מול יוטה או דנבר . ועדיין זה לא מראה על זילזול . זה פשוט ניסיון להכניס בשחקנים קצת יותר מוטיבציה.
  2. אם ביין עסקינן , מומלץ לכל המזדמן לס"פ טיול לנאפה ואלי, ה"מכה" של תעשיית היין האמיקאית . מאות יקבים קטנים במסע טעימות משכר , תרתי משמע .

  https://www.youtube.com/watch?v=EwmG7bXhaco

  Reply to this comment
 125. הייט אשברי

  14. פבר, 2018
  08:22

  אופס – תגובה שצריכה להיות במקום אחר .

  Reply to this comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *