מעורב הופס ליום ששי: האם פיל ג'קסון סובל מדימנציה? / מנחם לס

פורסם ב - 13. אוק, 2017 ע"י ב - כללי

1. סטיב קאר מאמין שזאת "הקבוצה העמוקה ביותר שאי פעם תהיה לנו"

לגולדן סטייט ישנו מאבק קשה יותר העונה נגד קבוצות כמו הקאבס, הסלטיקס, הרוקטס, או הת'אנדר, אבל החמישייה שלהם היא עדיין מעט טובה יותר מכל חמישייה אחרת בליגה. ככה זה נראה עתה מגרינוויל, דרום קרולינה.

אבל החששות התחילו לחלחל לנשמות הבוסים וצוות מאמני הווריורס והם החליטו לעשות משהו בנידון במקום לשבת בחיבוק ידיים ולא לחכות עד שהנטס יכניסו אותם לרשת, או שההיט ישרפו אותם בחומם.

מה הם עשו? דאגו שאנדרה איגודלה יישאר אצלהם לשנים הבאות (3 שנים לפחות), והחתימו את ניק יאנג ועומרי כספי. הדבר האחרון שעשו היה לבחור בדראפט בג'ורדן בל שהם מאמינים שהוא יכול להפוך לאחד השחקנים הטובים בדראפט, וסטיב קאר אמר שהוא כנראה "יקבל דקות משמעותיות כבר ביציאה מהשער".

הקבוצה הצליחה איכשהו לשמור על כל כוכביה, דבר שבד"כ אלופות לא מצליחות לעשות.

סטיב קאר לא התבייש לומר ישר אל תוך אוזנו השומעת של אנטוני סלאטר מה'אתלטיק' ש-"זאת הקבוצה העמוקה ביותר שתהיה לנו אי פעם" (“deepest team ).  אני לא מבין. הייתכן שהוא באקסטזה מהבאת ניק יאנג ועמרי כספי? הלוואי! (בעיקר האחרון מהשניים).

"העמוקה ביותר"???אולי כן ואולי לא. הקבוצה היא אולי 'העמוקה ביותר' אבל יש לה גם את מס המותרות הגדול ביותר (luxury tax bil). העונה בעל הקבוצה (או בעלי הקבוצה; אני כבר לא יודע) יהיה חייב לשלם 42.8 מיליון מס מותרות, ואם הם רוצים לשמר את כל שחקניהם בעונה הבאה העונש יהיה 85.8 מיליון טבין ותקילין (גיא!).

סטיב קאר אמר: "אנחנו לא מודאגים עתה ממס המותרות. אנחנו מודאגים יותר – או בואו נגיד 'חושבים' יותר – על מצ'אפס, הגנות, ויעילות. הכסף הוא לא הדאגה הגדולה שלנו עכשיו".

יא אללה איזה חכם הוא הסטיב הקאר הזה. למה שיהיה איכפת לו כל זמן ש'שולמן משלם'? הייתי רוצה לשמוע את החכמולוג הזה אם זה היה כספו.

ולומר לכם עוד משהו? אני לא יודע מה הוא מקשקש על הספסל שלו. אולי ספסלו טוב יותר מאיזה 10-12 קבוצות, אבל הוא גם רעוע יותר מ-10-12 קבוצות. שאר הספסלים – כולל הווריורס – הם באותו מצב.

2. "לא מרוכז, מבולבל, ומעורפל" – פיל ג'קסון. דימנציה?

אילו הייתי עתונאי ה-NBA של הניו יורק טיימס, האם הייתי מעז לצאת עם כותרת כזאת? או שכן או שלא. מה שבטוח הוא שהייתי מציע זאת לעורך הספורט.

אני כמובן לא קובע שפיל ג'קסון סובל מדימנציה – או מחלת האולצהיימר – כי אני לא רופא ולא בדקתי אותו. אני רק שואל. כפי ששאלו כאן (ושואלים יותר ויותר!) בטיווי ובכל העhתונים הגדולים האם דונאלד טראמפ סובל מחוסר איזון נפשי. אתם יודעים, חולה נפש. אף אחד לא  ק-ב-ע  זאת, אבל השאלה ממשיכה להטריד הרבה מוחות אמריקאים (ובין מומי וביני? גם הרבה מוחות לא אמריקאים באירופה חוששים ממאזנו הנפשי של הנשיא, ובקשר לצפון קוריאה, אולי שני הנשיאים "מצאו מין את מינו"?).

ווג' ( Adrian Wojnarowski) השתתף בפודקאסט של איין בגלי באי אס פי אן,  (podcast with ESPN’s Ian Begley,) ואלה הדברים שאמר:

“I heard some horror stories about Phil in presentation situations with players – unprepared, just disorganized,” Wojnarowski said on the podcast, as transcribed by Dan Feldman of NBC Sports. “And sometimes, he’d have Steve Mills in there, who’d try to re-direct him. But I know of a couple players who walked out of meetings in a couple different free-agent scenarios and, ‘Wow, that was Phil Jackson? That’s not how I imagined he’d be.’”

כמה פעמים הוא נרדם באמצע ישיבות חשובות, ואפילו בעת אימוני ניסיון של שחקנים שהניקס היו מעוניינים בהם כאפשרות לדראפט  (falling asleep during the workouts of draft picks).

עד כמה שידוע לי אני הראשון שחושב על דימנציה או מחלת אולצהיימר. כמה מהדברים שהוא עשה לא יכולים להיות מוסברים אחרת, ודבר שני שמגביר את חשדי היא ההיעלמות המחלטת שלו מאז שפוטר.

לך תדע. אולי הוא לקח את ה-48 מיליון שדולאן נתן לו והוא מבלה היום באיזה צריף מלכותי שהוא בנה באחד מיערות קזאחסטן שם הוא מבלה עם איזה 12 BUNNIES שניבחרו לסקסיות ביותר במדינה, אוכל קאווייר ושותה שמפניה, כשהוא שואל ושואל בלי סוף ברוסית עם חיוך על פניו, "איפה ג'יני באס? היכן ג'יני? היא כל כך חסרה לי!"

*******

מה זאת דימנציה? כבר הזהרתי כמה מעורכי האתר שברגע שיגלו בי סימני דימנציה שיודיעו מיד לאשתי גייל ויכריחו אותי לוותר על המושכות. (היא מאמינה ש'הפרוצס' כבר החל!)

אז ככה: דמנציה היא אוסף של תסמינים המראים על פגיעה בתפקודי המוח כגון זיכרון, שפה, תפיסה,יוזמה, יכולת לזהות, שיפוט, התמצאות הזמן ובמקום, ומחשבה שסרינה ויליאמס היא הסקסית ביקום. המחלה כוללת פגיעה בתפקוד ושינויים בהתנהגות.

בדרך כלל הסימפטומים של דמנציה מחמירים עם הזמן ועם התקדמות המחלה החולה יתקשה יותר ויותר בביצוע פעילויות יומיומיות, ועם הזמן ייעשה תלוי לחלוטין באחרים. דמנציה בדרגה מתקדמת החולה יהיה תשוש נפש ויתחילו בעיות שפה ותקשורת, קושי בהפעלת מכשירי בית, ופגיעה בזיהוי בני אדם וחוסר התמצאות במקום או בזמן.

מחלת אלצהיימר היא הגורם הנפוץ ביותר לדמנציה. 60% מבין הסובלים מדמנציה מאובחנים כחולים במחלת אלצהיימר. אלצהיימר היא מחלה ניוונית של המוח המחמירה בהדרגה. המחלה גורמת לניוון תאים ברקמת מוח.

*****

3. ג'יי אר סמית': “absolutely frustrated” (מאובדן מקומי בחמישייה) 

כמה ימים אחרי שהמאמן טיירון לו הודיע לעולם ש-"דוויין ווייד יהיה שחקן החמישייה במקום ג'יי אר סמית'" (השמעתם אי פעם הצהרת מאמן דבילית מזאת בפרהסיה – מומי, ז"א ב'רבים' – לכל העולם, במקום לשמור זאת בשקט ולהודיע זאת לקבוצה באסיפה 'לשחקנים אונלי' לפני פתיחת העונה)?. אז אתמול – יומיים או שלושה אחרי ההצהרה –  JR איבד את זה ואמר לקליבלנד קום (Smith told Cleveland.com.) שהוא 'מתוסכל, מופח, ומיואש' מההודעה"  שהוא לא יהיה שחקן חמישייה.

"זה נכון מה שאמרתי לפני יומיים שהדבר היחיד שמעניין אותי זה שננצח, "אבל היתה לי שיחה עם המאמן והיא “It wasn’t the  – most positive conversation ("והיא לא היתה מהחיוביות ביותר"), ואז הוא השאיר פתח לשלום כשאמר we’ll get through it  together .

<

מה שמעניין הוא שגם אייזיה תומאס החליט להתערב כשאמר ש"זאת היתה החלטה בלתי הגיונית להביא את דוויין ווייד לקבוצה".

מה שחשוב לציין בכל הדינמיקה הקבוצתית הזאת הוא שבתחילה JR די קיבל את העובדה שהוא לא יעלה בחמישייה, אך כנראה שאחרי קצת 'חושבים' במיטה כל הגישה שלו השתנתה.

4. מייקל ג'ורדן מדבר על הכל

בריאיון נדיר (הוא כמעט לא מתראיין) עם מגזין Cigar Aficionado מכל המקומות, מייקל החליט לדבר מעט על הכל. אולי בגלל שזה לא כתב-עט על ספורט הוא הרגיש חופשי לקשקש על כל מיני נושאים: GOAT, לברון VS קובי ועוד. פניו יפארו את שער המגזין שייצא לאור ב-31 לאוקטובר ביובל ה-25 של המגזין. הוא הסכים להתראיין במה שכונה Greatest Of All Time Interviews.

למה מייקל במגזין לסיגרים? כי מייקל הוא חובב סיגרים מהרגע שהגיע ל-NBA והפך ל-GOAT הצעיר והמיוחד מכולם.

הריאיון נערך ע"י בעל ועורך המגזין מרווין ר. שנקן (SHANKEN), והוא מדבר על הרבה נושאים: טייגר וודס; האובססיה שלו עם גולף, ו-JORDAN BRAND.

אך אותנו מעניין רק כדורסל.

לכל שפוטי קובי ושונאי לברון, מייקל נשאל מי לדעתו שחקן טוב יותר בשיאו, קובי בריאנט או לברון ג'יימס?

.קובי!

ואז שאלת השאלות:

Who’s the GOAT?

“I never played against Wilt Chamberlain. I never played against Jerry West. To now say that one’s greater than the other is being a little bit unfair…I won six championships. Bill Russell won 11. Does that make Bill Russell better than me or make me better than him? No, because we played in different eras.”

הווה אומר, התחמק מתשובה.

 Thoughts on super teams?

“I think it’s going to hurt the overall aspect of the league from a competitive standpoint. You’re going to have one or two teams that are going to be great, and another 28 teams that are going to be garbage. Or they’re going to have a tough time surviving in the business environment.”

Do you see yourself coaching?

“No. I have no patience for coaching. My biggest problem from a competitive standpoint is the focus of today’s athlete. For me to ask an individual to focus on the game the way I played would, in some ways, be unfair. And if he didn’t do it, there’s no telling where my emotions would be.

5. "נכון, אנחנו לא יכולים לעצור אותם. אבל  גם ההיפך הוא נכון" – ד'אנטוני

"הגולדן סטייט ווריורס אינם הקבוצה היחידה שהיא UNSTOPPABLE. אנחנו UNSTOPPABLE באותה צורה ומידה. אני מודה שאנחנו לא יכולים לעצור אותם, אבל גם הם לא יכולים לעצור אותנו", את המילים הללו אמר מייק ד'אנטוני, מאמן היוסטון רוקטס לספורטסנאוט ((Sportsnaut).
*
עם התוספת של כריס פול לבק-קורט עם ג'יימס הארדן, ברור שיש כאן את צמד הגארדים מהטובים לא רק העונה, אלא בכלל.
מכונת היריה שלהם היא לא תאומן: אם יחליטו לשחק 'סמול' הם יוסיפו את אריק גורדון, ואם ירצו 'ביג', ישחקו עם ריאן אנדרסון.
כך או כך, שלשות יבואו מכל הצדדים ומכל המינים.
*
לא רק הווריורס לא תוכל לעצור אותם: אף קבוצה לא תהיה מסוגלת לעצור אותם.
*

זאת לא השאלה. השאלה היא אם חוסר ההגנה שלהם (כריס פול הוא יוצא מין הכלל שם) הוא לא חסרון גדול יותר מיתרון ההתקפה.

*

נכון, גולדן סטייט לא יצליחו לעצור אותם. אבל הם יצליחו לעצור אותם קצת יותר מאשר יוסטון תצליח לעצור את גולדן סטייט.

*

6. "לא יכולתי לסרב לסיקסרס" – ג'יי ג'יי רדיק

ג'יי פישר מ-SI ישב עם ג'יי ג'יי רדיק לשאול אותו מה גרם לו לבחור בסיקסרס (אחרי שמצא בית לשביעות רצונו וגני ילדים מעולים לילדיו), צעד שיחייב אותו – כי כך הוא החליט – להיות קומיוטר (COMMUTER ברכבת או על I-95), מביתו לפילדלפיה, כפי שוילט צ'מברליין נהג לעשות לפני 55 שנה.

-"האמת? לא חשבתי לעבור לסיקסרס. נהניתי בנטס, ותהיה שם קבוצה מאד מעניינת!"

-אז? מה קרה?

-"אנחנו יושבים אל תוך הלילה. כבר חצות ועיני נעצמות. בריאן קולנג'לו מדבר שעה ללא הפסק על היתרונות של לבוא לשחק עם הקבוצה שסוף סוף מביאה את סוף הפסוק ל-'פרוצס', וכמה הם צריכים וותיק כמוני להיות המורה והמיניסטר של הצעירים, ובלה-בלה-בלה…וכשאני חושב שזה הסוף, המאמן ברט בראון נעמד פתאום ואומר, אני לא אדבר הרבה, אני רק רוצה לומר… ואז, "רגע, HOLD ON A SECOND!." ומי ניכנס אם לא איזה ענק בגובה 2.18 מ' ששמו ג'ואל אמביד עם סניקרס וגופייה, והם נותנים לי סניקרס וגופייה, ומביאים עוד איזה 3-4 שחקנים, ואני חוזר מחדר ההלבשה לעשות פיק-אנד-רולים עם אמביד. זה היה מחוץ לעולם הזה. זה אחלה עבד נהניתי מאד. הרגשתי בבית. החלטתי שזה מה שאני רוצה…"

הוא חתם על 23 מיליון לעונה הבאה. שכר דירת סטודיו קטנה ליד האולם ולא רחוק מ-I-95. "אני לא מתרגש מהמרחק. גם באל איי נסעתי כל יום שעה לאימון או למשחקים לכל כיוון. אני רגיל לזה". (מברוקלין ייקח לו לפחות שעה וחצי, מ.ל)

תוספתו לסיקסרס נראית חלקה כטוסיק של תינוק. הוא שחקן פרימטר הנע ללא הפסק ויוצר פתחים ומצבים. אבל מבט מקרוב מגלה כמה שערות אפורות. הוא מגיב להערת המראיין: NSFW, you know what I mean? (ראשי התיבות של NSFW הן NOT SUITABLE FOR WORK – שערות לבנות? לא מתאים לעבודה של שחקן NBA…), והוא מחייך.

הסיקסרס אינם הקליפרס, המקום שחדר ההלבשה בו נראה לפעמים כמו גן ילדים. בסיקסרס השחקנים עצמם הם ילדים. "זהו ניסיון חדש עבורי. תמיד הייתי 'הילד'. כמעט תמיד הייתי בין הצעירים. עתה אני אבא לשניים, ומשחק בחמישייה עם צעירים בני 19. זוהי אחריות חדשה במינה עבורי. אני מחכה לה בקוצר רוח!

אני מאחל לו מאד שיצליח!

91 תגובות ל - “מעורב הופס ליום ששי: האם פיל ג'קסון סובל מדימנציה? / מנחם לס”

 1. ד"ר הופמן

  13. אוק, 2017
  05:35

  תודה מנחם

  נראה שמתחת לשטח המים מבעבעים ורותחים בקליבלנד עם מספר שחקני מפתח שלא מרוצים. האם לברון יצליח לחבר אותם? ימים יגידו. ההחלטה של לברון לשים את וויד במקום סמית בחמישייה הפותחת נראית מאד לא טוב חברתית.

  Reply to this comment
 2. The king russel

  13. אוק, 2017
  06:03

  מעורב כהלכתו. בקליבלנד נראה שמח במיוחד, וזה הזבל שיוצא. גם קווין לאב אמר ששמע מלברון לראשונה שיפתח בסנטר וטיירון לו הכחיש.
  לגבי מייקל ולברון. אם אני הייתי מייקל כמובן שהייתי מעדיף ללכת עם קובי כי זה רק מעצים אותי יותר. אלף כי זה שחקן שכבר פרש והוא לא בעמדת איום או השוואה אלי, רק נזכיר את הליחשושים קודם הגמר האחרון"אם לברום מנצח אז יש על מה לדבר". למה מייקל צריך לשמוע את זה. בית כל זה מעצים את מייקל כי קובי ה יה דומה למייקל בסגנון המשחק יותר הרבה יותר מלברון, כך שזמ מעצים את סגנון המשחק שלו.

  Reply to this comment
  • Ish

   13. אוק, 2017
   11:33

   ברור, כי לא יכול להיות שזו פשוט הדעה שלו.

   Reply to this comment
 3. אשך טמיר המקורי

  13. אוק, 2017
  06:18

  תודה רבה דוק!
  תענוג מה שהולך בקליבלנד, השיקוץ יילך באש ותמרות עשן, וישאיר אחריע עוד עיי חורבות.
  שישכח מקיירי הילד הטוב שהיה יס-מן שלו והשאיר את כל החרא בפנים.
  השנה יש לו גמד ערס עם פה גדול והולך להיות שמח.

  Reply to this comment
  • ד"ר רזי הופמן

   13. אוק, 2017
   08:30

   חחחח

   אני לא מבין את השנאה הזו
   אני לא מאוהביו ולא משונאיו
   אולי הוא מעורר אנטגוניזם לא מודע גם בגלל המראה החיצוני שלו. הוא לא מלך היופי כידוע 🙂 חשבת על זה?

   Reply to this comment
 4. מנחם לס

  13. אוק, 2017
  06:23

  הראן יבוטל לדעתי

  Reply to this comment
 5. מנחם לס

  13. אוק, 2017
  06:24

  בעצם לא…

  Reply to this comment
 6. חגי - התותח הקטמוני

  13. אוק, 2017
  06:31

  תודה מנחם.
  לגבי הלוחמים – היייתי מעוניין להבין איך זה עובד כלכלית – כמה למשל כל משחק בפלייאוף שווה להם? כמה עלות כרטיס ממוצע למשחק בגמר וכו'. כי 85 מליון מס מותרות זה נראה לי כסף קטן ביחס להכנסות
  מייקל ג'ורדן – די בנאדם. תפנה את הבמה. האובססיה שלו להישאר בתודעה היא קצת מביכה.
  ג'יי-אר. האם באמת נראה לך שהפעם הראשונה שהוא שמע על כך הייתה בתקשורת באמת? קשה לי להאמין. מה שכן חדר ההלבשה של הקאבס סובל כבר כמה שנים מהבעיות במסיבות פיג'מה שלהם.
  יוסטון – חוץ מהארדן אין אף שחקן שלהם שעולה על שחקן של הלוחמים בעמדה אחרת, ד'אנטוני לא ממש מדבר לעניין.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   13. אוק, 2017
   06:51

   אני לא בטוח בקשר לשאלות ששאלת. אני בטוח שהכל בגוגל, ומגזין ספורט ביזנס

   Reply to this comment
  • עידו גילרי

   13. אוק, 2017
   08:31

   ג'יי אר לא שמע על זה מהתקשורת אלא מהמאמן:
   LeBron James told cleveland.com he had talked to Smith "way before" Lue made the decision, which was perhaps an indicator for Smith that a change was coming.

   Reply to this comment
  • המפקח

   13. אוק, 2017
   09:58

   ההכנסות של ג"ס גדלו בטירוף בשנים האחרונות (באחוזים) אבל מס מותרות של 85 מליון דולר יהפוך אותה כנראה לקבוצה שמפסידה כסף (כמובן, אם לא מתייחסים לגידול בשווי שנשאר עלצהנייר כל עוד הוא לא מוכר).

   בשורה התחתונה זה כנראה צעד נכון מבחינה כלכלית, בהתחשב בפרוייקטים המתוכננים שלהם. כשאתה מוסיף את עניין האגו (להיות הבעלים של אימפריה סטייל ג"ס זה משהו שאפשר להשוויץ בו גם בארוחות צהריים של מיליארדרים), אתה כנראה מגלה למה סטיב קר לא כל כך מודאג

   Reply to this comment
  • Ish

   13. אוק, 2017
   11:37

   1) זה העבודה שלו להשאר בתודעה. יש לו נעליים למכור.
   2) ראיון במגזין שאף אחד לא קורא זה לא בדיוק עונה להגדרה של אובססיביות להשאר בתודעה.

   Reply to this comment
 7. רן הנרגן

  13. אוק, 2017
  07:01

  מנחם, אתה מסתכל לא נכון על המצב הכספי בג"ס. אל תסתכל על הרווח אלא על השווי.

  הקבוצה הזו נקנתה ב 450 מיליון דולרים כאשר הבעלים החדשים מביאים מהבית פחות ממחצית הסכום. כיום, 7 שנים מאוחר יותר היא שווה 3 מיליארד (ביליון באמריקאית) דולרים.

  הקבוצה בונה, במימון עצמי, אולם חדש, באחד משטחי הנדלן היקרים ביותר בארה"ב. האולם הזה יאפשר להנהלה לגבות כסף רב יותר מהצופים. יתר על כן, לא מדובר רק באולם אלא במתחם שלם שכולל דירות ומשרדים. זו מכונה ליצור כסף. התוצאה הסופית תהה שווי גדול עוד יותר.

  Reply to this comment
 8. שימי

  13. אוק, 2017
  07:01

  דוק, תגיד לי את האמת: אתה ממש שואל אם פיל ג'קסון סובל מדימנציה?

  Reply to this comment
 9. מנחם לס

  13. אוק, 2017
  07:09

  בכל הרצינות. הוא דיבר לא לעניין, שכח שמות שחקנים חשובים, נירדם בשעת TRYOUT, ונראה מבולבל לחלוטין. לא אני דיווחתי זאת אלא אלה שהיו איתו בחדרים ובאולם. גם כמה מהדברים שאמר על פרוז'ינגיס יכולים להיות מוסברים באיבוד שליטה מנטלית.

  הכי מעניין הוא היכן הוא. נעלם ואיננו.

  Reply to this comment
 10. Berch

  13. אוק, 2017
  07:38

  כשגרתי בפרברי פילדלפיה הייתי נוסע לניו יורק כל יום אחרי העבודה וחוזר על הבוקר לעבודה…
  לא ביג דיל (ולא משנה למה עשיתי את זה).
  הקטע המצחיק היה שכשהייתי מספר למקומיים שהייתי בניו יורק הייתי מקבל תגובות כמו "… אההה…. התפוח הגדול…. יום אחד גם אני אסע לשם…."
  ראבאק…. זה שעה וחצי מפה. קח את האוטו וסע. שיגע אותי העניין הזה 🙂

  Reply to this comment
  • גיא הרשע

   13. אוק, 2017
   07:47

   תמיד הייתה לי את התחושה שאתה מצ'סנאט היל
   (זו החליפה המהודרת שהסגירה אותך…)

   Reply to this comment
   • Berch

    13. אוק, 2017
    09:10

    הייתי מתקין מעכות חימום ומכונאי בנוריסטאון…. הפרבר האולטימטיבי. הרגשתי די אקזוטי שם 🙂

    Reply to this comment
 11. גיא הרשע

  13. אוק, 2017
  07:57

  טָבִין וּתְקִילִין = טובים ושקולים.
  המקור הוא בארמית, כאשר מטבעות טבין ותקילין הן מטבעות "טובות", שנשקלו, ושוות את ערכן המלא.

  ההפך מ-'טָבִין וּתְקִילִין' זה 'תְּבִירִי ושׁוּכְתָא' (שבור וחלוד),
  קצת כמו כל מה שג'ורדן עושה מאז שהפסיק לשחק כדורסל…

  Reply to this comment
 12. מיקי

  13. אוק, 2017
  08:29

  תודה רבה מנחם, מעורב מעולה.
  בעניין פיל – זו בהחלט הברקה. אני לא חושב שיש הסבר אחר לכך שמישהו עם 11 טבעות מתנהל באופן שגורם לכל אוהד ממוצע לחשוב שהיה יכול להיות gm טוב ממנו. אנחנו חושבים ש"פיל ג'קסון" של שיקגו ול.א ו"פיל ג'קסון" של הניקס הם אותו בן אדם ומתפלאים על כך. ההסבר הוא שלמעשה הם לא אותו בן אדם, השני הוא דמנטי והראשון לא. אותי שכנעת.
  בעניין קר – הוא אולי הגזים בעניין העומק, אבל הספסל שלו בהחלט מהטובים בליגה, ובעיקר מתאים מאד לקבוצה שלו. נ.ב, כל ספסל עם איגי הוא מהטובים בליגה.
  בעניין הקאבס – הפרשות האלה הן בדיוק מה שמבדיל בין הלוחמים לחלק מהקבוצות שרודפות אחריהם, ובוודאי בינם לבין הקאבס. זה יבוא לידי ביטוי במהלך העונה ובסופה, וצריך לבוא לידי ביטוי במודל של דור 😉

  Reply to this comment
 13. סוסמעץ

  13. אוק, 2017
  08:38

  הגועל בפרשים עולה לו והצחנה בלתי ניתנת להסתרה.

  השיקוץ מספר שהוא שחקן ככל השחקנים ובוחש בלי הפסקה.

  במקום להפוך את ווייד למוביל החמישיה השניה שוב משחקי אגו במקום בניה נכונה וחכמה של קבוצת כדורסל

  הולך להיות כיף

  Reply to this comment
 14. עידו גילרי

  13. אוק, 2017
  08:44

  השיחה ה"לא מאד חיובית" של ג'יי אר לא הייתה עם לו אלא עם טריסטאן תומפסון. הוא אמר שהם "יעברו את זה ביחד".האם מתארגן לנו צוות סאבוטאז' על הספסל?
  בינתיים לא נראה כך כי סמית' גם אמר:
  "I actually like playing on the second unit better, I'm more of a playmaker and distributor and I handle the ball a little bit more instead of just running to the corner

  מנחם, כבר פעם שנייה שאתה כותב שאייזאה תומאס אמר שזו הייתה טעות להביא את ווייד. זה משהו שהיה מכה גלים בתקשורת ולא ראיתי לו שום עדות. בבקשה תביא קישור לדברים שלו.

  Reply to this comment
  • אסף

   13. אוק, 2017
   09:30

   גם סמית' וגם תומפסון חייבים את חוזי העתק שלהם ללברון והקשר לסוכנם המשותף אתו, שום סיכוי שהם יעשו ללו סבוטאז' בלי אישורו של לברון…

   Reply to this comment
   • עידו גילרי

    13. אוק, 2017
    09:38

    אתה יודע איך מלך מסיים קדנציה… הנתינים מחליטים להתמרד.

    Reply to this comment
    • אסף

     13. אוק, 2017
     14:30

     כן יש בזה משהו, משעמם כנראה לא יהיה בקליבלנד העונה.

     Reply to this comment
  • מנחם לס

   13. אוק, 2017
   16:39

   קראתי זאת פעמיים ניפרדות כתוספת למה שג'יי אר אמר. אני כבר לא זוכר איפה. לא חשבתי שזה ביג דיל כל כך כי כולם מדברים על זה

   Reply to this comment
   • עידו גילרי

    13. אוק, 2017
    16:49

    מי זה כולם? חוץ ממך לא ראיתי שום מקום אחר.

    Reply to this comment
    • מנחם לס

     13. אוק, 2017
     18:34

     אז לא חיפשת במספיק מקומות. אני במקומך הייתי ממשיך לחפש, ובעיקר באתר האוהדים שלהם.

     Reply to this comment
     • עידו גילרי

      13. אוק, 2017
      18:45

      הייתי גם שם.
      או שתביא קישור אן שתפסיק לשחק משחקים.

 15. גיא הרשע

  13. אוק, 2017
  08:44

  הרווח הנקי של גולדן סטייט בשנה שעברה עמד על 90 מיליון.
  כך שגם עם מס מותרות של 40 מיליון השנה,
  הם עדיין צפויים לסיים את העונה עם רווח נקי משמעותי.

  Reply to this comment
  • אסף

   13. אוק, 2017
   09:32

   בסוף בעלים לא יהיה מוכן לספוג מס מותרות כזה בלי שהוא יודע שיש לו דרך לכסות עליו, רובם בסופו של יום אנשי עסקים שלא ממש ששים להפסיד כסף…

   Reply to this comment
 16. נתן גולד

  13. אוק, 2017
  08:50

  ובנימה אחרת, אני מנסה לקנות ליגפאס דרך IP הודי באמצעות HOLA. משום מה למרות שהאפליקציה אומרת שאני גולש דרך IP הודי הוא נותן לי מחירים ישראלים. למישהוא יש מושג מה הסיבה שזה יכול לקרות?

  Reply to this comment
  • שי אבן צור

   13. אוק, 2017
   09:30

   היה לך ליג פס פעם?
   אם כן, אז יכול להיות שאתה רשום שם כישראלי וזה מה שקובע.

   Reply to this comment
   • נתן גולד

    13. אוק, 2017
    11:12

    מחקתי עוגיות והיסטוריה נכנסתי דרך ip אחר ויצרתי יוזר חדש. איך הוא יכול לזהות שזה אני חוץ מזה?

    Reply to this comment
  • נתן גולד

   13. אוק, 2017
   10:25

   למי שמתעניין, HOLA לא עבד לי. השתמשתי באפליקציה HOT SPOT. בערך 18$ למנוי לשנה שלמה

   Reply to this comment
   • דן

    14. אוק, 2017
    09:25

    אתה יכול להרחיב בבקשה? אולי איזה לינק קטן?

    Reply to this comment
 17. ולדי קוגן

  13. אוק, 2017
  08:59

  מעורב מעולה מנחם. גקסון אשכרה יוצא זקן אינפנטיל מכל השמועות האלה.
  כל האגו הזה בקליבלנד לא יחזיק מעמד לדעתי ויהיה שם פיצוץ בשלב מסוים. אין שום סיכוי שהם יקחו אליפות ככה.

  Reply to this comment
 18. דוקטור סוס

  13. אוק, 2017
  09:19

  מאיפה הדיבור של וויד על תומאס ?!?… פייק ניוז

  Reply to this comment
 19. דוקטור סוס

  13. אוק, 2017
  09:21

  הדבר היחיד שיש בגוגל זה ויד נותן גב לתומס בסכסוך עם דאני איינג'

  Reply to this comment
 20. שי אבן צור

  13. אוק, 2017
  09:32

  מצטרף לעידו גילרי ודוקטור סוס:
  אמירה כזאת של תומאס על ווייד היתה מכה גלים ואף אחד לא היה מפספס אותה.
  יש מראה מקום?

  Reply to this comment
  • אשך טמיר המקורי

   13. אוק, 2017
   12:31

   אני חושב שיש כאן בלבול, ושתומאס אמר את האמירה על הטרייד שלו עם קיירי.

   Reply to this comment
 21. נדב ש.

  13. אוק, 2017
  09:35

  תודה רבה על המעורב. מעניין מאד וכיף לקרוא על הבוקר.

  Reply to this comment
 22. no funny shtuff

  13. אוק, 2017
  10:07

  מעורב עשיר מנחם, תודה.

  כל הבלבולי ביצים בקאבס יפתרו אחרי כמה נצחונות. סמית יעלה מהספסל, יקלע בדאבל דיגיט ויצולם מתחבק עם ווייד ביציאה מהקוויקן.
  תומאס נראה לי בחור מספיק חכם לא להגיד כזה דבר על ווייד, ככה שאני לא קונה את זה.
  ואם mj אומר שקובי יותר מלברון זה בגלל שלברון הרבה יותר טוב. ככה זה עובד.

  Reply to this comment
  • no funny shtuff

   13. אוק, 2017
   10:50

   ולכבוד ג'יי.אר ושאר החברים בקאבס אקנח בציטוט משירו הנהדר של יובל גורביץ'- פספס:
   אם תפספס את זה
   ודאי שלא תמצא
   ואם ודאי
   אולי בסוף הדרך

   לכל דבר
   דרכים ללא מוצא
   חוץ מאחת
   והיא שמורה למלך

   Reply to this comment
 23. רפי

  13. אוק, 2017
  10:42

  תודה רבה מנחם .

  כולם מדברים על הטנקינג וחסר שיוויון בין הקונפרנסים כמשהו שהורג את הליגה וחייבים לטפל בו.
  בפועל מה שבאמת הורג את הליגה זה החוסר תחרותיות והאופציה שקבוצות כמו הווריורס וקאבס קיימות ויקיימו גמר רביעי וחמישי ברציפות בינהן.
  לבעלים כמו לאקומב וגילברט או באלמר השורה התחתונה של מס המותרות נבלעת במאזן ההכנסות האדיר שסובב את הקבוצה( עקיף או ישיר) ועל זה צריך לתת את הדעת….

  Reply to this comment
 24. yp

  13. אוק, 2017
  10:54

  האמת , אם קליבלנד לא תהיה שוב בגמר , זה יפתיע אותי הרבה יותר מאשר אם תנחת חללית של חוצנים על מדשאת הבית הלבן בימים הקרובים .
  אני חושב שהשחקנים פשוט אבדו שליטה על מה שיוצא להם מהפה או מהמקלדת . ב-wwe זה עובד נפלא , אבל ממש לא מתאים ל-nba .אני מקווה שההנהלות תתעשתנה ויכפו על השחקנים איזשהם כללים מה אסור ומותר לאמר בפרהסיה . ( ואני ממש מתכוון גם ל-KD )
  מריבות וחיכוכים בחדר ההלבשה היו מאז ומתמיד , זה פשוט לא התפרסם וטוב שכך .
  ל:2.5 האנשים שזה מענין אותם :
  https://clutchpoints.com/nba-schedule-virtual-reality-viewing/
  זה התפרסם לא מזמן ודי מאכזב .
  עד כה לא צפיתי במשחק חי בפורמט הזה , רק במשחקים מהעונה הקודמת .
  אם החויה תהיה שווה התיחסות , אני אעדכן .

  Reply to this comment
 25. המפקח

  13. אוק, 2017
  12:10

  מה עוד חדש? קבוצה של 73-9 הביאה לה את השחקן השני בטיבו בעולם והשנה עוד התחזקו. שוברים את הכדורסל. אין תחרות. אין עניין. בשביל מה משחקים. לסגור את הליגה. 98-0. המכביזם השתלט ומי שלא משתחווה לו מושתק.
  אני אגיד לכם בשביל מה – בשביל המלך השחור שלנו. ג'יי אר, תומאס ותומפסון זה פייק ניוז. אותם פייק ניוז שמנסים למכור לכם החברה פה שיש סיכוי ויש משהו קרוב בהיסטוריה למה שאימפריית הרשע עושים. השחקנים יודעים שרק לברון הוא הסיכוי היחיד של הליגה. אם הוא מצליח השנה לקחת אליפות עם הסגל העלוב הזה מול מכבי תל אביב, הוא הגדול מכולם.
  יש גם את ראס. תוסיפו למלך הטריפלים את ג'ורג' ואנתוני, ואולי, רק אולי אולי, הם יצליחו לגנוב השנה משחק מהאלופה הנצחית. שנה הבאה אולי.

  Reply to this comment
  • עוד סומסום??

   13. אוק, 2017
   14:02

   כל כך הרבה דמויות כאן כותבות בנוסח סומסום, שההסבר היחיד שזה הממזר. לעשות טרולינג לסומסום ולגרש אותו ביצירת עשרות דמויות של סומסום המתחזה. רעיון מבריק סטוקטון.

   Reply to this comment
 26. MBK

  13. אוק, 2017
  12:15

  נראה שמי שמאמן את קליבלנד זה לברון
  המקום לוויד ההודעה ללאב שהוא יהיה סנטר , מעניין מאיזה סיבה פריי נחתך מהרוטציה

  Reply to this comment
  • אשך טמיר המקורי

   13. אוק, 2017
   12:32

   כנראה השתמש בשיניים

   Reply to this comment
  • אסף

   13. אוק, 2017
   18:18

   מידן את זה אנחנו יודעים כבר מימי בלאט העליזים בקאבס…. או שאז הוא היה ה-GM?

   Reply to this comment
   • MBK

    13. אוק, 2017
    18:42

    עשה הסבה
    אני חושב שהוא דאג לחברים שלו לחוזים שמנים

    Reply to this comment
 27. רן הנרגן

  13. אוק, 2017
  12:19

  כל הבכי והנהי על הדומיננטיות של ג"ס. לא זכור לי בכי כזה בתקופה של גורדן וגם לא בתקופה של ראסל (11 זכיות ב 13 שנים אם אינני טועה).

  תתמודדו בכינים

  Reply to this comment
  • aaa

   13. אוק, 2017
   12:29

   כן אנחנו בוכים. גנבו את הליגה גנבו את התחרותיות. הלב והנשמה של הספורט נחטף לנו מתחת לאף. לא היה דבר כזה מעולם. שנות ה-60 זה פרה ספורט.
   תמשיך לראות משחק של קבוצה אחת מול אוסף נתינים. מהנה כמו לראות בעל שדה כותנה מצליף בעבדים שלו.

   Reply to this comment
   • רועי ויינברג

    13. אוק, 2017
    12:41

    ג'ורדן לקח 6 אליפויות ב-6.5 שנים וזה לא היה לפני כל כך הרבה זמן. הוא לא איבד יתרון 3-1 בגמר, בשנה אחת לקח אליפות כשחצי מהיריבה נפצעים בכל סיבוב או עבר קבוצה בגמר המערב בלי 2 השחקנים הכי חשובים שלה באותו פלייאוף.

    Reply to this comment
   • no funny shtuff

    13. אוק, 2017
    13:10

    Bastard alert

    Reply to this comment
   • הייט אשברי

    13. אוק, 2017
    13:45

    "בעל שדה כותנה מצליף בעבדים שלו" . כך כתבת . ממש מופת לדיווח עובדות.
    ג"ס עשירה יותר מקבוצות אחרות ? יש לה בעלים עם כיסים עמוקים יותר ? לייקוב שיעבד את באלמר או את פול אלן , בעלים עשירים ממנו פי כמה וכמה ?
    כל קבוצות ה-NBA מקבלת הזדמנות שווה דרך חוקי הדראפט והטריידים . אין אף קבוצה שנמנעת משללם משכורות עתק , וההבדלים בסך הוצאות השכר אינם גדולים מהותית . חטאה של ג"ס הוא בניהול נכון , זיהוי הזדמנויות , וגם קצת מזל. היו קבוצות דומיננטיות לפניה , ותהיינה אחריה . כל השאר – סתם שנאה ורגשות אנטי של מתוסכלים כמוך .

    Reply to this comment
   • עוד סומסום??

    13. אוק, 2017
    14:04

    הממזר- אתה ממזר.
    בסוף נבין שגם סומסום המקורי זה אתה.

    Reply to this comment
 28. זיו

  13. אוק, 2017
  12:42

  מליק מונק הולך לגרום לכולם להתחרט שלא בחרו אותו.
  יהיה השחקן הכי טוב מהדראפט הזה בסוף.
  אני אוהב אותו מהשניה הראשונה שראיתי אותו משחק
  והקינגס יראו יום אחד רע שלא בחרו בו או במיצל והעדיפו את גסטין גקסון שיהיה טוב אבל פחות והארי גיילס שלדעתי יהיה באסט.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   13. אוק, 2017
   16:45

   אמרתי לך!

   Reply to this comment
   • זיו

    13. אוק, 2017
    19:07

    גם אני אמרתי לך:]
    שלושה שחקנים שרציתי לפני הדראפט
    מונק, סווניגן ולאורי מרקנן
    לדעתי שלושתם יהיו טובים.

    Reply to this comment
 29. רועי ויינברג

  13. אוק, 2017
  12:45

  משעשע מה שהולך בקליבלנד. לתת לוויד לפתוח, במיוחד ליד רוז, זה לא חכם – שניהם קלעו 58 שלשות ביחד בשנה שעברה. לשם השוואה, קליי תומפסון קלע ב-15 משחקים במרץ 2017 יותר שלשות (59).

  לקבוצה כמו קליבלנד של שנה שעברה, 2 שחקנים שהם במקור קלעי שלשות בחמישייה זה לא מספיק. וויד היה תורם הרבה יותר מהספסל, אבל כנראה הוא לא היה מוכן לזה. יכול להשפיע לרעה וכבר עכשיו יש סימנים לא טובים.

  Reply to this comment
  • רועי ויינברג

   13. אוק, 2017
   13:17

   בנושא אחר, ברור שג'ורדן יעדיף את קובי על לברון. קובי היה מאוד דומה ל-MJ בסגנון המשחק וברור שפחות טוב. עם לברון זה נתון לויכוח.

   1 על 1, כששחקן אחד יותר גבוה ב-5 סנטימטר ושוקל 15 ק"ג יותר, בנוסף לזה שיש לו קליעה הרבה יותר טובה מהשלוש? לא בטוח בכלל שמייקל מנצח.

   Reply to this comment
   • הייט אשברי

    13. אוק, 2017
    13:51

    לפי ההיגיון שלך , אחד על אחד של שאקיל עם לברון , כששאקיל גבוה ב-11 ס"מ ושוקל 20 ק"ג לפחות יותר מלברון , לא בטוח בכלל שלברון מנצח אותו.
    ומה זה בכלל רלוונטי אם כן או לא ? כדורסל NBA אינו משחק של אחד על אחד, אלא משחק קבוצתי . ובזה מייקל לא רואה את לברון ממטר , כי יש סעיפים שנקראים ווינריות , יכולת קלאץ' , קונסיסטנטיות , וגם , מה לעשות , מבחן התוצאה – לקיחת תארים .

    Reply to this comment
    • רועי ויינברג

     13. אוק, 2017
     13:56

     יכול להיות שכן, אבל אני חושב שלברון פשוט יצא החוצה ויזרוק עליו פעם אחר פעם מהשלוש, קלע ב-41% בפלייאוף האחרון. שאקיל לא כזה נייד, ולברון אחד היחידים שיכולים לשמור על כמעט כל שחקן.

     מבחינת קונסיסטנטיות, לברון כבר 12 שנה רצוף בטופ המזרחי ו-7 שנות גמר ברצף. הרבה יותר מרשים מקריירה עם הפסקות. ווינריות, קלאץ' ותארים – ג'ורדן מעליו.

     אבל בעונה הראשונה של שיקגן בלי ג'ורדן ועם פיפן, 1993/94, הם ניצחו מעל 50 משחקים והיו מרחק שריקה אחת מגמר מזרח. הקבוצה שלו הייתה הרבה יותר טובה מכל קבוצה סביב לברון, כולל מיאמי 12/13 וקליבלנד של עכשיו שלא מסוגלות לייצר בלעדיו

     Reply to this comment
     • אסף

      13. אוק, 2017
      14:32

      אני הייתי רוצה לראות אחד על אחד של האקים מול לברון. .

     • הייט אשברי

      13. אוק, 2017
      14:52

      רועי – אתה שוב מחמיץ את העיקר . בכלל לא משנה מי היה מנצח האחד על אחד . אין לנו דרך לדעת את זה . ובכלל , אם כל מי שמקבל את הכדור באחד על אחד רק צריך להשתחרר בזריזות ולצלוף ממרחק , אז סטף קרי היה לוקח את כולם כי הוא היה צולף ל-3 לא מהקשת אלא שלושה- ארבעה מטר רחוק יותר.
      לברון בטופ המזרחי , כי המזרח זה מזפח . וכל שנה הוא נעשה גרוע יותר. בימיו של ג'ורדן , המזרח עם הבד בויז מדטרויט , הניקס , אטלנטה ואחרות היה קונפרנס מכובד .
      ולברון יכול , אם ירצה, להיות עוד חמש שנים בגמר כאלוף המזרח.. מעניין את הסבתא שלי , כאשר הוא כופה על הבעלים את הקבוצה היקרה בהיסטוריה ומביא לו חיזוקים כאוות נפשו , והוא מנצח בקונפרנס שהקבוצות שלו הן קבוצות יורוליג. אצל ריינסדורף וקראוזה מייקל שיחק עם מי שהביאו לו ולא עם מי שהוא בחר. ומיאמי , להזכירך, היתה אלופה עם ווייד לפני שלברון הגיע.
      בשורה התחתונה , המאזן של לברון בסדרות הגמר מול אלופות המערב רחוק מלהחמיא לו , ורק אפשר לשער בכמה סדרות גמר הוא היה זוכה להשתתף אילו הוא היה משחק בקבוצה מערבית.

     • אשך טמיר המקורי

      13. אוק, 2017
      14:56

      אתה בוודאי צוחק רועי.
      אף אחד לא היה מנצח את MJ ב-1X1, בטח לא הפוסי מהאגם

     • מנחם לס

      13. אוק, 2017
      16:48

      רועי, ראיתי את שניהם מספיק פעמים מהשורה ה-2 או ה-3. מייקל היה שחקן הרבה יותר טוב.

     • רועי ויינברג

      13. אוק, 2017
      17:46

      אסף – מסכים, יכל להיות משחק מאוד מאוד מעניין.

      ה"א – ג'ורדן הגיע לגמר רק בשנה האחרונה של הבאד בויז מדטרויט (קצת כמו לברון והביג טרי של בוסטון). הסלטיקס של היום ושל שנה שעברה ואינדיאנה של ג'ורג' לדעתי היו נותנות פייט לכל קבוצה אולי מלבד הניקס של יואינג.

      זה לא רק להשתחרר ולקלוע שלשות כי יש גם הגנה, ושאק, ג'ורדן או כל אחד אחר היה דורס את קרי פעם אחר פעם בדרך לסל.

      אשך – רציני לגמרי.

      מנחם – זה שונה בתור מי שראה את שניהם בלייב מהמגרש, אבל אני עדיין חושב שללברון היה קייס.

  • yp

   13. אוק, 2017
   13:25

   אהלן רועי
   מצד שני , זה יכול להצביע על שינוי כוון מוחלט בסגנון המשחק , חזרה לסגנון הבלאטי אבל בתוספת 2 מהחודרים הטובים ב-15 השנים האחרונות . ( רוז ווייד )

   Reply to this comment
   • רועי ויינברג

    13. אוק, 2017
    13:58

    יכול להיות שכן. זה שינוי מאוד גדול אם יקרה, אבל גם העדר ההגנה וזה שהמשחק של קליבלנד היה מאוד מבוסס על שלשות אומרים שזה שינוי כיוון די גדול. אני הייתי פותח עם ג'יי אר ואחד מהם. גם בתקופה של בלאט זרקו הרבה שלשות ועכשיו הם לא מסוגלים

    Reply to this comment
    • yp

     13. אוק, 2017
     14:48

     רועי
     זה שינוי כוון מתבקש . השיטה של העונה הקודמת קרסה בגמר , אחרי שפעלה נפלא בפלייאוף המזרח . אבל כדי לנצח במזרח ממש לא צריך שיטה נפלאה ושלשות , צריך כמה שחקני ISO ותו לא .
     מרק גקסון חזר ואמר במהלך הגמר :
     lower your head and make a play
     כשהשלשות לא נכנסו . אבל לברון בהתקפות המכריעות לא עשה את זה , גם מעייפות ובעיקר בגלל החולשה היחסית שלו מהקו , וקיירי פשוט מעייפות . עכשיו הם יכולים לשחק עם הרכבים של 3 ואפילו 4 שחקנים
     who can make a play .
     לעשות רוטציה ביניהם וכו . כלומר , האטה רבתי של קצב המשחק , והתקפה בלתי פוסקת על הטבעת , היכן שמלכתחילה דובר ששם החולשה העיקרית של גולדן .
     לדעתי , מבחינה מקצועית ( אולי לא חברתית ) זה צעד נכון ביותר , מותנה כמובן בכושר של וייד ורוז ובבריאות של IT .
     לדעתי , הצוות של גולדן כבר עכשיו עובד על תכנית נגד .

     Reply to this comment
     • רועי ויינברג

      13. אוק, 2017
      17:49

      מאוד הגיוני שזאת הסטייט אוף מיינד של קליבלנד. רוז ודי-וויד הרבה יותר טובים ביצירת סל מכלום מכל שחקני קליבלנד מלבד לברון ואירווינג, ואחד מהם ליד תומאס יהיה סביר.

      בעונה הסדירה אני לא יודע לכמה זה יספיק, אבל כמו שאמרת – לברון+מזרח=גמר. הבעיה היא שהתיאום ביניהם יהיה חלש מאוד וההתקפה לא יכולה להיות, היום, שחקן אחד בהתקפה ו-4 עציצים. וויד טיפה יותר סביר בתנועה בלי הכדור וזה משהו שלאב יצטרך לעשות הרבה יותר השנה, אבל יכול להיות משמעותי. גולדן סטייט מספיק ארוכה בשביל פשוט לצופף את הצבע ולתת לקליבלנד להפציץ מרחוק כשרוז ו-וויד ביחד על המגרש.

     • גיא הרשע

      13. אוק, 2017
      20:16

      בגמר אפשרי בין קליבלנד לגולדן סטייט,
      ווייד ורוז לא יהיו שחקני חמישייה.
      כל מה שקורה לפני כן,
      לא באמת משנה.

      תומאס, ג'יי אר, לברון, קראודר, לאב.
      כאשר ווייד יקבל הרבה דקות,
      ורוז יהיה הרכז של החמישייה השנייה.

      זה הניחוש שלי למאצ' אפ אפשרי בפיינלס.

 30. גור גולן

  13. אוק, 2017
  13:58

  תודה על המעורב מנחם!

  אני חושב שבאמת הסגל של ג״ס רחב יותר העונה. אני חושב שהחתמת ניק יאנג מושלמת. שחקן מושלם לרוטציה במיוחד שיש גם איגי, בל, כספי לוינגסטון.

  Reply to this comment
  • מנחם לס

   13. אוק, 2017
   16:49

   ניק יאנג הוא סופר עארס ושחקן מסוכן ביותר.

   Reply to this comment
 31. האווי לאסוף

  13. אוק, 2017
  17:03

  אחלה מעורב, תודה
  מגיע ללברון לשחק בספרם, להיות פעם אחת שחקן וזהו. לא המאמן והפוסק הבלעדי, לא העתיד של המועדון ולא הפנים של העיר. רק שחקן

  Reply to this comment
 32. יאניס

  13. אוק, 2017
  20:06

  איזו עונת פאנטאסי מטורפת תהיה השנה!
  זה הזמן לעשות מה שאנחנו עושים כל שמה – יצירת קבוצת חלונות בחינם!
  http://Www.thefanba.com
  כל שיה יש כמות יפה של חבר׳ה מפה וזה כיף!

  Reply to this comment
 33. דה שוט

  13. אוק, 2017
  23:30

  מסכים עם גיא – ווייד ורוז לא יהיו בחמישיה, זה קוריוז נחמד לעונה הרגילה אך לא יחזיק מים, חסרה שם קליעה.
  בלי קשר – כפי שכבר ניבאתי לא מזמן – קליבלנד לא יגיעו לגמר השנה. בשנה שעברה ראינו חילופי משמרות בין לברון לקיידי, והשנה זה יקרה בגמר המזרח (אם לא לפני כן, בקנדה). הריצה של לברון צריכה להסתיים מתישהו והאירים בנויים טוב. תרשמו.

  Reply to this comment
  • yp

   13. אוק, 2017
   23:42

   ככה אתה חולק עלי ? 😂
   אני כמעט תמיד לא מתווכח עם אנשי מקצוע בנושאים שקשורים למקצועם אבל אחרג הפעם :
   קליבלנד תהיה בגמר .
   וייד יהיה שחקן חמישיה בגמר .
   הגמר יהיה יותר תחרותי משמעותית מהעונה שעברה .
   ללברון יש עוד 2-3 עונות בקנה ( כולל העונה שבפתח )
   חילוף המשמרות הזה עדיין בעיצומו , יותר קרוב להתחלה מאשר לסוף

   מאוהד KD ריאלי למקצוען כדורסל שמשוכנע שאזהה אותו לפי שם
   פרטי בלבד .

   Reply to this comment
   • דה שוט

    14. אוק, 2017
    00:37

    מסתבר שאנחנו ראש בראש 😃
    סבבה, תחרות זה תמיד טוב 👍 על גדולתו של קיידי אין בינינו מחלוקת.
    כמובן שהתחזית שלך הגיונית הרבה יותר. בכל מקרה נראה לי שתהיה אחלה עונה.
    לגבי זהותי – האנונימיות נוחה לי אז אשמור לי אותה לעת עתה.

    Reply to this comment
 34. תומש

  14. אוק, 2017
  02:15

  המשפט על הדמנציה וסרינה וויליאמס הוא פאנץ'העשור

  Reply to this comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *