מעורב הופס ליום רביעי: שחקני קאובויס חייבים לעמוד; ארה"ב מחוץ למונדיאל / מנחם לס

פורסם ב - 11. אוק, 2017 ע"י ב - כללי

1. הנשיא טראמפ מאיים על ה-NFL בעונשים כספיים רציניים

(ג'רי ג'ונס, בעל הדאלאס קאובויס (בין השאר) – אבנג'ליסט ימני קיצוני, מזהיר את שחקניו לכבד את ההמנון או להפסיד מיליונים)
אני חייב להתחיל עם פוטבול. לפני יומיים ג'רי ג'ונס – אבנג'ליסט קיצוני, ביליונר גדול, בעל הדאלאס קאובויס, חבר קרוב של טראמפ, ובעל הקבוצה השלטני מכולם, איים על שחקניו – למעשה יותר מ"איים", הוא ציווה על מאמנו, ש"שחקן שלא יעמוד בשעת נגינת ההמנון ויראה כבוד לדגל ולהמנון, לא יישחק ומשכורתו לאותו משחק לא תשולם". בפוטבול משחקים בערך 15 משחקים. 1/15 ממשכורת בגלל שכרעת ברך? אני לא הייתי כורע, ומי שיכרע – מגיע לו להפסיד איזה רבע מיליון עבור התענוג. יאללה, כנו אותי 'גזען' – כבר הרי כמה מכם עשו זאת.
*
אני חייב להוסיף עוד מילה על הג'רי ג'ונס הזה: הוא בעל הקבוצה הטוב בליגה, בכל סוגי הספורט. השחקנים אוהבים אותו, מעריכים אותו, וכן, קצת פוחדים ממנו. אבל אין בעל קבוצה הדואג לשחקניו, ולמשפחותיהם אחרי הפרישה כמו ג'ונס.
*
אבל הוא כאילו אומר: די! המחאה נעשתה. אין טעם להמשיך בה כי עתה זה סתם חוסר כבוד לדגל ולהמנון.
*
אולי צריכים להפסיק עם המנהג הזה של נגינת ההמנון כל משחק. אבל עד שיעשו זאת, גם דעתי היא שהמחאה נעשתה, גרמה לשינוי, והגיע הזמן ל-PLAY BALL בלי כריעות ובלי מחאות כי עתה זה כבר מעייף.
*
הוא בעל קבוצה שכבר עשה דברים מטורפים בעבר, וכולם פוחדים ממנו, כולל השחורים המיליטנטים ביותר, כי הוא לא לוקח שיט מאף אחד. הוא מסוג הימנים הקיצונים האותנטיים מהדרום, דיקטטור דומיננטי קיצוני שעשה את כל הונו בעצמו, והוא בעל קבוצה ששחקנים לא מעיזים להתעסק איתו. אבל הוא גם פייר מאד, ותמיד השחקנים השחורים היו קרובים מאד אליו.
*
מעניין אותי ביותר מה יקרה ביום ראשון. תשאלו אותי? כולם יעמדו.
*
 והיום טראמפ איים על כל הליגה שאם היא לא "תפעל מיד בהענשת שחקנים שלא מכבדים את ההמנון ע"י כריעה'" הוא "ידאג לכך שהגדרת ה-NFL כ-"NON PROFIT ENTITY"  ישונה ל-"PROFIT ENTITY" – הווה אומר שה-NFL תתחיל לשלם מס הכנסה על רווחיה.
*
הדבר היכה בי כברק. מסתבר שהליגות הן "NON PROFIT" ולא משלמות מס. הייתכן דבר כזה? ברור שהקבוצות משלמות מס הכנסה על רווחיהם, אבל מה עם רווחי הליגה עצמה המגיעים לביליונים?
*
טראמפ כתב בטוויטר הבוקר שלו:
*
  "Why is the NFL getting massive tax breaks while at the same time disrespecting our Anthem, Flag and Country? "Change tax law!"

חקירה קצרה שלי העלתה שהליגה – העושה ביליונים כל שנה – דיווחה השנה על "הפסד של 13.5 מיליון" ((NYTIMES.com, 10/10). אפילו אם הליגה תשלם מס יום אחד בעתיד זה יהיה מחיר אפסי ביחס לרווחיה האמיתיים ההופכים להפסדים ב'תיחמולים' של רואי חשבון הידועים לממשלה אבל עד עתה אף נשיא לא עשה דבר בנידון.

עניין הכריעה לא נגמר. למעשה אולי הוא רק מתחיל ברצינות, אם כי בפלייאוף בבייסבול אין זכר ל-PROTEST מכל סוג שהוא.

 

2. פילדלפיה חתמה על הארכת חוזה לג'ו אמביד בערך 148 מיליון

ה-148 זה המינימום. אילו יעמוד בכל הקריטריונים, הוא יקבל עוד 30 מיל. אמביד שיחק עד עתה רק 31 משחקים בכל הקריירה שלו בגלל פציעות. "הקריטריונים" כוללים מספר מינימלי למשחק (Zach Lowe reports), אבל הפרטים של הקריטריונים אינם ידועים בינתיים.

3. "ראסל ווסטברוק? אין לנו בעיה לשמור עליו"


(ראסל ווסטברוק קודח 47 נק' דרך האחוריים של הווריורס )

לפי Jack McCallum's Golden Days לווריורס "Have no fear defending Westbrook because he is easy to defend"

באמת? אין להם כל פחד משמירת ראסל ווסטברוק 'כי הוא שחקן שקל לשמור עליו'?

וואללה שבגלל זה אני אוהב את החיים. כל יום אתה למד דבר חדש. היום למדתי מהווריורס שראסל ווסטברוק הוא שחקן שקל לשמור עליו.

דעתי האמיתית? ידוע שדווקא שם, בחור הזה שנקרא סן פרנציסקו, הרייטינג בטיווי נמוך במיוחד משום מה והם חייבים לבוא עם הצהרות מהתחת להגדיל את העניין. זה שהם 'סולד אאוט' זאת לא חכמה. הניקס הם סולד-אאוט לנצח.  סן פרנציסקו היא עיר קטנה, חור שבקיץ קר שם יותר מאשר בחורף בת"א, ובמפרץ ישנן רוחות כאלה שבכל סן פרנציסקו אין חוף רחצה ראוי אחד שהייתי מכנה "חוף" (אלא אם כן הייתי SEA LION חלקלק ומגעיל, החייה הטבעית של העיר הזאת שיש בה יותר רוחות מאשר מאחורי מנוע סילון של בואינג 747). זה מקום עשר לגור בו אם אתה מפגר כמו קווין דוראנט שיכול היה לגור במיאמי או ניו יורק ולא ב'עיר רעידות האדמה' הזאת.

בספרו GOLDEN DAYS מקלום כותב באותיות קידוש לבנה ש"אחת הסיבות שדוראנט עזב את OKC היתה ראסל ווסטברוק". לא הסיבה העיקרית, אבל 'PARTLY'.

אז ל-'PARTLY' הזה היתה עונה שקווין דוראנט לא יזכה בדומה לה גם אם ישחק עוד 100 שנה: 42 טריפל דאבלים כשהוא השחקן הראשון מאז האגדה אוסקאר רוברטסון עם ממוצע טריפל דאבל (וזה של ווסטברוק עליון על זה של 'ביג O),  31.6 נק' ממוצע, ו-MVP של הליגה. אז כמובן שחייבים ללכלך על ראסל

קל לשמור עליו? אז כיצד בארבע פגישות ראש-בראש נגדם הוא היה קרוב מאד לטריפל דאבל ממוצע עם 27.3 נק', 10.0 ריב', ו-9.5 אסיסטים? אה, עכשיו אני מבין: אם לא היה 'קל' לשמור עליו הוא היה קולע 50 עם 18 ריב' ו-15 אסיסטים.

 4. בינתיים הסלטיקס מסרבים לחתום על הארכת חוזה עם מרכוס סמארט!

\

*

אז מה הדבילים האלה מעיר השעועית עושים? במקום לקרב אליהם ולאמץ לליבם (ולליבו) את אחד השחקנים הפוטנציאליים שעוד יהפכו לסופר-דופר כוכבים בליגה, הם יוצרים אויב.

יש להם בדיוק עוד 4 ימים לחתום איתו על הארכה הוא שהוא יהפוך ל-RESTRICTED FREE AGENT ואז הוא יעלה להם הרבה יותר, או שהם יתנו לו ללכת לקבוצה כמו הקאבס או ההיט, כשחלומו הרטוב יהיה לקלוע נגדם 30 כל משחק.

מה שאני לא מבין הוא שאם בוסטון לא מתלהבת להשאיר אותו בקבוצה, למה הם לא נתנו לו ללכת – במקום לאברי בראדלי – כשהיו חייבים ליצור מירווח כספי עבור גורדון הייווארד?

5. "היה כיף לאמן שוב את כרמלו אנטוני"

*

למאמן מייק ד'אנטוני ושחקנו כרמלו אנטוני היו יחסים שאני לא מסוגל לתאר בדיוק במילים. בואו נגיד שכרמלו התפלל כל לילה שהמאפיה תחטוף את ד'אנטוני לששה חודשים (שהוא יבלה כמו מלך בחצרו של אחד הבוסים בסיציליה עם יינות וגבינות לפני שיחזירו אותו לניו יורק) וד'אנטוני התפלל כל לילה שאנטוני ישבור רגל.

לפתע – שומו שמיים – ד'אנטוני מודיע לנו ש"אם כרמלו אנטוני היה מגיע ליוסטון, לא היתה לי כל בעייה להיות מאמנו" (IAN BEGLEY/ESPN). "להיפך. הייתי שמח שהוא יהיה בקבוצה". הוא הוסיף:

"Oh yeah. We all get a little bit, hopefully, better at what we do. And it's a whole different situation and we know that James (Harden) and Chris (Paul) are good friends (of Carmelo's) so it's a whole different thing," D'Antoni said Monday. "Actually after New York, we went to USA Basketball and we won a gold medal again so it's not like it's anything new."

6. המג'יק החתימו את רודני פורביס

 

Purvis (6’4”, 205, 2/14/94) played in 137 career games (100 starts) during four years at both North Carolina State (2012-13) and the University of Connecticut (2014-17), averaging 11.6 ppg., 3.0 rpg. and 1.8 apg. in 29.1 minpg. Last season, he appeared in 33 games (32 starts), averaging 13.8 ppg., 4.2 rpg., 2.5 apg. and 1.03 stlpg. in 36.9 minpg. As a sophomore (2014-15), Purvis led the Huskies in scoring during the postseason, averaging 17.8 ppg., and was named to the 2015 American Athletic Conference’s All-Tournament Team.

7. פיניקס מחפשת קונה לטייסון צ'נדלר וג'רד דאדלי

יש לי רושם שהפיניקס סאנס של גיא רוזן שלנו רוצה להיפטר מכל שחקניה ולבנות קבוצה חדשה מסביב דווין בוקר. אחרת אני לא מבין את רצונה למכירה כללית, קודם העניין שהביעו בטרייד על אריק בלדסאו, ועכשיו שני ענקיה.

8. מאחר וזה פרק 8, אז הנה 8 החוזים הגרועים בליגה:

8. כרמלו אנטוני, ת'אנדר. אני אפילו לא זוכר כמה משלמים לו, אבל אני יודע שמשלמים הרבה מדי עבור בן ה-33 הזה שרק מתלונן ויורד ביכולתו עד ל-22.4 נק' למשחק ואחוז ריב' של 9.3% – הנמוך מאז הגיע כרוקי מסירקיוז.

.אבל…וכאן בא האבל הגדול: אם הוא עוזר ל-OKC לקחת אליפות, החוזה שלו הוא ה-BARGAIN ('מציאה') הגדול בהיסטוריה של המשחק.

7. קנת' ביזמור, האוקס. 70 מיליון ל-4 שנים? זרק פחות זריקות מה-3 העונה מאשר זרק בעונת הרוקי שלו. משהו לא בסדר כאן כי הוא קלעי לא רע בכלל.

6. רג'י ג'קסון, פיסטונס. 80 מיליון ל-5 שנים לפוינט גארד הזה.  אם יחזור לכושרו של לפני עונותיים, אגיד 'ניחא' (מומי, מה זה 'ניחא'?). אבל לשחקן שירד מ-46% ל-41%, ומ-36% באסיסט-פרסנטאג' ל-31%? לא מקובל עלי.

5. אבן טרנר, פורטלנד. 70 מיליון ל-4 שנים? לא מגיע לו.

4. יואקים נואה, ניקס.  72 מיל. ל-4 שנים. אם ישחק עונה שלמה ב-80% מיכולתו בעבר, אז זה חוזה לא רע. אבל הוא שיחק 46 משחקים בעונה שעברה.

3. ביסמרק ביומבו, מג'יק. 70 מיליון ל-4 שנים לסנטר שהוא בק-אפ מהספסל, ויכולתו היא הגנה כשאת המילה התקפה לא שמע מעודו?

2. טימוטי מוזגוב, נטס. 15.3 מיליון לעונה.

 1. לואל דנג, לייקרס. מי אם לא הלייקרס ישלמו לשחקן גמור כזה 17.8 מיליון לעונה הבאה?

9. לכל המלכלכים על מייקל ג'ורדן:

כותרת ראשית בשרלוט אובזרבר (העתון הראשי) הבוקר:

Michael Jordan donates $7 million to build medical clinics in Charlotte

10. דוויין ווייד הוא השוטינג גארד של הקאבס

.

(משחק גרוע של דוויין ווייד; הפסד גרוע של הקאבס הלילה – אמש)

 

עם שבוע לפתיחת הליגה, מאמן הקאבס טיירון לו הודיע שהוא החליט על דוויין ווייד בתור מס' 2 שלו, ולא JR SMITH.

כששאלו אותו על מה מבוססת החלטתו הוא אמכר:.

"I just wanted to do it," Lue explained after practice Monday.

החמישייה של הקאבס תהיה דריק רוז, דוויין ווייד, לברון ג'יימס, ג'יי קראודר, וקווין לאב.

אחרי כמה נסיונות במשחקי הפרה-סיסון זאת החמישייה שנראתה פועלת בחלקלקות ושטף טוב יותר מכל חמישייה אחרת.

"כמובן שנשחק גם אחרת. גם DR (דריק רוז) וגם דוויין, נראו מצויין עם JR, קייל קורבר, ג'ף גרין, ות'ומפסון.".

-"ומה יהיה כשאייזיה תומאס יחזור לשחק?", הוא נשאל.

-שאלה טובה שאלת. נצטרך לחצות את הגשר כשנגיע אליו" הגיב טיירון.

יש לי רושם שטיירון עצמו לא יודע מה יהיה כשאייזיה יחזור.

אבל בינתיים בפרה-סיסון, ווייד קלע 13.5 נק' ב61.9%  (!!!) כש-JR קולע 5.0 נק' ב-30.6%.
הדבר המפתיע ביותר היתה תגובתו של JR. אני חשבתי שהוא יפרוץ בהשתוללות, אבל במקום זאת הוא ענה בשקט, כמו מולי או מורה לספרות, כשהגיב:
"As long as we win, I don't care," Smith said at the time. "Honestly. If anything, it prolongs my career. I don't got to do as much, I ain't got to chase as many defenders around and so instead of me playing 18 years, I can get to 20, 21 years."
במשחק האימון האחרון, שיקגו ניצחה את הקאבס כשהקאבס נראית כקבוצה שאין לה מושג בדיוק מה היא עושה על הפארקט. הבולס ניצחה 94-108 אבל אילו רצתה, ההפרש היה כפול. בדקות שקווין לאב שיחק בסנטר הוא נראה כתרנגולת – אוקיי, תרנגול – שמלקו לו את הראש.:
Bulls
STARTERS MIN FG 3PT FT OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
N. MiroticPF 7 1-3 1-3 2-2 0 2 2 1 0 0 0 0 5
R. LopezC 26 5-10 0-0 0-0 1 4 5 1 0 1 0 0 10
J. GrantPG 28 2-11 1-6 3-3 1 5 6 5 2 1 2 1 8
J. HolidaySG 29 8-16 4-7 8-8 4 7 11 1 3 0 6 2 28
P. ZipserSG 23 2-5 1-2 0-0 0 1 1 1 0 0 1 2 5
BENCH MIN FG 3PT FT OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
L. MarkkanenPF 30 7-12 4-7 0-0 2 3 5 0 1 0 2 3 18
B. PortisPF 20 2-6 1-3 2-2 0 5 5 1 0 0 1 2 7
C. FelicioPF 13 1-1 0-0 0-0 1 1 2 2 0 0 2 1 2
R. ArcidiaconoPG 16 1-3 1-3 0-0 0 1 1 4 0 0 0 3 3
D. NwabaPG 17 4-6 0-0 0-2 1 4 5 3 1 2 0 1 8
A. BlakeneySG 4 0-3 0-2 0-0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
D. ValentineSG 27 6-14 2-8 0-0 1 6 7 4 2 1 1 2 14
J. JohnsonPF Did not play
D. StoneC Did not play
B. KoenigPG Did not play
K. DunnPG Did not play
C. PaynePG Did not play
Z. LaVinePG Did not play
J. EddieSG Did not play
Q. PondexterSG Did not play
TEAM 39-90 15-41 15-17 11 40 51 24 9 5 15 17 108
43.3% 36.6% 88.2%
Cavaliers
STARTERS MIN FG 3PT FT OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
K. LovePF 21 1-12 1-4 0-0 1 7 8 1 2 0 1 0 3
L. JamesSF 30 8-13 1-3 0-1 0 5 5 3 1 1 8 3 17
J. CrowderSF 25 3-7 3-4 0-2 0 3 3 2 1 0 0 1 9
D. RosePG 27 5-9 1-2 2-3 0 5 5 5 1 0 2 2 13
D. WadeSG 27 1-7 0-0 2-2 1 3 4 0 2 0 4 4 4
BENCH MIN FG 3PT FT OREB DREB REB AST STL BLK TO PF +/- PTS
A. ZizicPF 5 0-0 0-0 0-0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
C. OsmanSF 5 1-2 1-1 0-0 0 1 1 0 0 0 0 0 3
J. GreenSF 16 3-5 0-0 2-2 0 3 3 1 0 0 1 0 8
T. ThompsonC 21 2-5 0-0 3-3 3 8 11 1 1 1 0 2 7
K. FelderPG 5 0-0 0-0 0-0 0 0 0 3 0 1 0 0 0
J. CalderonPG 7 2-3 1-2 0-0 0 1 1 1 0 0 2 1 5
J. HollandSG 5 2-3 2-2 0-0 0 0 0 0 0 0 2 0 6
I. ShumpertSG 11 4-5 2-2 2-3 0 1 1 0 0 0 1 1 12
K. KorverSG 14 2-7 2-5 0-0 0 0 0 0 0 1 0 0 6
J. SmithSG 18 0-6 0-2 1-2 1 2 3 4 0 0 0 1 1
C. FryePF Did not play
R. JeffersonSF Did not play
E. TavaresC Did not play
K. PerkinsC Did not play
I. ThomasPG Did not play
TEAM 34-84 14-27 12-18 6 40 46 21 8 4 21 15 94
40.5% 51.9% 66.7%
+/- denotes team's net points while the player is on the court

11. שוק אמיתי: טרינידד ניצחה את ארה"ב 2-1 וארה"ב מחוץ למונדיאל

 

75 תגובות ל - “מעורב הופס ליום רביעי: שחקני קאובויס חייבים לעמוד; ארה"ב מחוץ למונדיאל / מנחם לס”

 1. IDO

  11. אוק, 2017
  06:19

  לגבי סעיף 11 – נראה לי שאין לשחקנים ראש לשחק בשביל מייטי USA.. מה שמביא אותי לסעיף 1.

  אם אני מליונר ליברל או סטאר שרוצה ללמד לקח את הג'רי כ'ונס האפס הזה לקח שהוא לא יישכח, אני כורע ברך בהמנון ואחר קורע את הג'ונס הזה במשפט שיעלה לו מליונים ולא יירד מהכותרות.
  יימי העבדות נגמרו !

  Reply to this comment
  • נדב

   11. אוק, 2017
   06:32

   מויקיפדיה למדתי ש-״לרוב הגלדיאטורים היו עבדים״.
   אז, בייחוד ב-נ.פ.ל, ימי העבדות לא נגמרו, רק התייקרו.

   Reply to this comment
  • ברוך רובין

   11. אוק, 2017
   09:28

   עידו, גרי גונס הוא הבעלים הבלעדי של דאלאס קאובויז, כעסק פרטי הוא יכול לקבוע איזה חוקים שהוא רוצה ואף אחד לא יכול להתלונן נגדו, לדבר זה דבר אחד לדעת ולהבין את החוקים זה דבר שונה.

   Reply to this comment
   • גיא הרשע

    11. אוק, 2017
    09:37

    ברוך, זה לא נכון.
    העסק הוא של ג'רי ג'ונס,
    אבל בגלל שהוא חלק מהתאגדות רחבה יותר,
    הוא כפוף להסכם הקיבוצי ביו ה-NFL (אותה התאגדות) לבין השחקנים.
    הוא ללא ספק יכול להורות ששחקן כזה או אחר לא ישחק.
    הוא לא יכול לא לשלם את שכרו על דעת עצמו.
    (אלא אם השחקן עבר על סעיף בהסכם הקיבוצי שמאפשר לקבוצה להענישו)

    Reply to this comment
   • ברוך רובין

    11. אוק, 2017
    09:54

    איפה כתוב על כך שהוא לא ישלם להם את שכרם? אני קראתי שהוא יספסל אותם

    Reply to this comment
 2. THE KING RUSSELL

  11. אוק, 2017
  06:23

  לגבי ג'יי אר נראה במשחקי ההכנה שמייעדים לו תפקיד בהובלת החמישייה השניה. הוא נתן מסירות סטייל הארדן משנות כיוון של כל ההתקפה ובחצי עין.
  לגבי כרמלו נראה ביינתים שבהתקפה הוא יהיה הכינור השני דוווקא. בטוח יתן תפוקה יפה. לא נראה לי מוגזם.

  Reply to this comment
 3. Rocky1

  11. אוק, 2017
  06:33

  גם אני לא ידעתי שהליגות מוגדרות כ-Nonprofit. איזה מין דבר זה? הזוי לגמרי.

  Reply to this comment
 4. גיא הרשע

  11. אוק, 2017
  06:36

  הכי משעשע זה שטראמפ,
  מכל האנשים בעולם,
  מעביר על מישהו ביקורת כלשהי על מס הכנסה…

  בכל הנוגע לאיום של ג'ונס –
  גם לפני האיום שקני דאלאס עמדו כולם בזמן ההמנון.
  בעל קבוצה שעל דעת עצמו ייבחר שלא לשלם לשחקן,
  יגיע לבית משפט –
  כאשר זה לא השחקן שיישלם על הייצוג, זה איגוד שחקני הפוטבול שיעמדו מאחורי השחקן.
  ה-CBA של ה-NFL נותן המון כוח לקומישינר,
  הרבה פחות לקבוצות.
  בנוסף, בשנים האחרונות, בית המשפט ביטל יותר מפעם אחת השעיות של הליגה.
  לא כל כך פשוט, הנושא.

  Reply to this comment
  • ברוך רובין

   11. אוק, 2017
   08:49

   גיא השעייה של הקבוצה לא השעייה של הליגה בית המשפט לא יכול לעשות שום דבר בנידון.

   Reply to this comment
   • גיא הרשע

    11. אוק, 2017
    09:40

    אתה לא צודק.

    ג'ונס כפוף לליגה ולהסכם הקיבוצי.

    השאלה היחידה שנשאלת היא ברמת הפרשנות לסעיפים השונים בהסכם הקיבוצי.

    Reply to this comment
 5. גיא הרשע

  11. אוק, 2017
  06:41

  הסאנס רוצים לרוץ עם הסגל הצעיר.
  לא מעניין אותם כמה ניצחונות הם ישיגו העונה,
  מעניינת אותם ההתפתחות של צעירי הקבוצה.
  לדאדלי ולצ'אנדלר, 2 שחקנים וותיקים, ומוערכים, עדיין יש את היכולת לתרום לקבוצת פלייאוף.
  בסאנס?
  הם מבוזבזים.

  Reply to this comment
  • MBK

   11. אוק, 2017
   08:07

   גיא העיקר שאתה עקבי …
   שלשום כתבת בפוסט על ראסל שטייסון צ׳אנדלר הוא ה-מודל לחיקוי
   היום לעטוף בנייר עיתון ולמכור על המדף בשוק
   מבוזבז בסאנס היום ,מנטור שלשום

   Reply to this comment
   • גיא הרשע

    11. אוק, 2017
    08:15

    משתדל להיות עקבי –
    אתה מוזמן לקרוא שוב את מה שכתבתי.

    (שכבר בשנה שעברה שאלו את צ'אנדלר אם הוא מעוניין לעבור בטרייד, כך שיוכל לשחק בקונטנדרית.
    אם הוא לא היה המקצוען שהוא, אף אחד לא היה שואל אותו כלום.)

    Reply to this comment
    • MBK

     11. אוק, 2017
     08:28

     המלצת לי לקרוא את הפליירס טריביון על חשיבתו של המנטור
     נתת את צ׳רנדלר כדוגמא ומופת ואת קובי כמי שלא היית רוצה כמנטור לילדיך
     מה קרה מאז ?
     מנטור ? או מבוזבז בסאנס ?
     תהיה עקבי או לפחות תסייג את דברייך ואל תסלף

     Reply to this comment
     • גיא הרשע

      11. אוק, 2017
      08:37

      באותו דיון כתבתי שהסאנס דיברו עם צ'אנדלר על טרייד,
      וזה רק מדגיש איך הסאנס העריכו את צ'אנדלר –
      לא כל שחקן זוכה לכך שבכלל מחליפים אתו מילה לפני טרייד.

      חוץ מזה –
      מה הקשר?
      תומאס לא נשלח בטרייד אחרי שהיה ה-MVP , והלב, של הסלטיקס?

      שחקנים מועברים בטרייד כל הזמן.
      גם שחקנים טובים.
      גם כאלו ששימשו מנטורים בזמן זה או אחר.

      ה-"מבוזבזים",
      נכתב בכדי להראות שיש להם עדיין מה לתרום גם ברמות הגבוהות,
      במקום להיות שחקני ספסל בסאנס.
      מה פה סילוף?

     • MBK

      11. אוק, 2017
      08:55

      הבנתי מדברייך כמה דמותו של צאנדלר חשובה למועדון כמנטור בזמן שטענתי ששחקן צעיר אמור לדעת להתבגר
      ברור לי שהכל ביזנס כשזה מגיע לליגה
      בשורה התחתונה –
      אתה מעדיף שצאנדלר יעבור בטרייד ? או שישאר כמנטור לצעירים ?

     • גיא הרשע

      11. אוק, 2017
      09:13

      אני מאחל לצ'אנדלר שיגיע לקבוצה בה הוא יכול לתרום.

      אני לא חושב שזה ממש רלוונטי מה אני מעדיף.
      עובדתית, הוא היה שחקן מאוד מוערך בסאנס.
      ואני באמת מאמין שהוא תרם להתפתחות של צעירי הקבוצה,
      ולשמירה האווירה המקצוענית בקבוצה חלשה כל כך.

   • גיא הרשע

    11. אוק, 2017
    08:23

    הציטוט המדויק:

    "בסאנס, אחד השחקנים האהובים ביותר הוא טייסון צ'אנדלר.
    לא בגלל שהוא השחקן הכי טוב בקבוצה,
    אלא בגלל ההשפעה החיובית שלו על השחקנים הצעירים של הקבוצה,
    בגלל מוסר העבודה הגבוה שלו,
    בגלל שהוא עוזר המון לצוות האימון בלפתח את צעירי הקבוצה.
    קראתי ראיון עם מקדונו,
    והוא סיפר שההערכה כלפי צ'אנדלר כל כך גדולה,
    שהוא ניגש עליו ושאל אותו עם הוא רוצה שהוא (מקדונו) יחפש בשבילו טרייד לקונטנדרית, בכדי שהוא (צ'אנדלר) לא יתקע על הספסל בזמן שהוא יכול לתרום לקבוצה ששווה פלייאוף.
    צ'אנדלר ענה שוהא מאושר בפיניקס, ושהוא מאוד נהנה מתפקידו כמנטור."

    וזה נכתב בפריוויו של הסאנס:

    "מה תהיה החמישייה זו באמת לא שאלה רלוונטית –
    אנחנו צפויים להרבה שינויים, כאשר מה שבאמת משמעותי זה מי יקבלו את הדקות.
    זה גם פחות משמעותי בגלל שזה לחלוטין סביר שאחד או כמה מהוותיקים, לא ימשיכו עם הקבוצה אחרי פברואר."

    אז לטעמי, הנימה המזלזלת שלך מעט מיותרת.

    Reply to this comment
    • MBK

     11. אוק, 2017
     08:31

     אני לא מזלזל
     אני מתנגח ונהנה מזה 😉
     אני מעריך אותך מאוד ומאחר וצימצמתי את רשימת אלו שאני נכנס איתם בראש באתר ל 1 נשארת בודד במערכה. האחרים לוקחים את הדברים קשה מידיי

     Reply to this comment
     • עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

      11. אוק, 2017
      15:51

      אפילו אני זוכר שגיא אמר שטייסו מנטור מצוין.
      יהיה טוב לקבוצה אם יהיה מנטור, אבל היא תוכל גם להרוויח משהו אם תשלח אותו להיות מנטור במקום אחר . . .

 6. אשך טמיר המקורי

  11. אוק, 2017
  06:43

  תודה רבה מנחם.
  שטות גדולה להעלות את ווייד בחמישייה. זה ממש מוציא את העוקץ מהקאבס כולה ומאבד את היתרונות שלו ושל ג'יי-אר.
  לא שאכפת לי, אני רוצה לראות אותם צוללים ומתרסקים ויפה שעה אחת קודם.
  מתנת הפרידה מהשיקוץ – כאפה, השפלה והדחה מול "הילד" שדחה אותו בגמר המזרח.
  ושיברח עם הגזר הגמדי בין הרגליים ליעד הבא.

  Reply to this comment
  • סוסמעץ

   11. אוק, 2017
   08:51

   אחחח יא אשך
   מזל שהמציאו אותך!!

   1000+

   Reply to this comment
 7. מנחם לס

  11. אוק, 2017
  06:49

  בקשר לג'רי ג'ונס, ברצוני להזכיר לכולם שבמשחק הראשון הוא כרע עם שחקניו בשילוב ידיים.

  עתה הוא אומר: "מספיק". "הבענו את דעתנו בקשר לטיפול הלא צודק בשחורים ועתה זה עניין לממשלה ולחברה לפתור"

  גם לדעתי אין יותר גל סיבה להמשיך לכרוע. המסר נישלח. עתה הגיע הזמן TO PLAY BALL!

  Reply to this comment
 8. גיא א

  11. אוק, 2017
  06:51

  המשחק של הבולס הלילה הפתיע לטובה. ואני יודע שזה כולה פרה סיזון ואסור להסיק מסקנות אבל מרקאנן תקע 15 נקודות ברבע האחרון וגרם לכמה שונאי וניל לשפשף את הראש במבוכה

  Reply to this comment
 9. רפי

  11. אוק, 2017
  07:02

  תודה רבה מנחם.
  לגבי החוזה של אמביד –
  25% מתקרת השכר – 147 מיליון (מקס כבסיס)
  יכול לקפוץ ל 30 % במקרה של MVP או חמישיה ראשונה (176 מיליון)
  לקבוצה יש זכות לבטל את החוזה במידה וסובל מפציעות גב תחתון וכף רגל המגבילות ללשחק מתחת ל-57 משחקים לעונה.
  רק שיהיה בריא!!!!!
  בוסטון חייבת לסגור את סמארט בימים שנותרו. הוא בכושר מדהים והביע רצון להשאר בארגון. לא ייאמן איזו התקדמות הוא עשה מעונת הרוקי.

  Reply to this comment
  • גיא הרשע

   11. אוק, 2017
   07:26

   התנאים לחוזה הופכים אותו לחוזה נהדר עבור פילי.
   זה שאמביד הסכים לחתום על חוזה שכזה,
   זה ממש מפתיע.

   Reply to this comment
   • אסף

    11. אוק, 2017
    11:38

    האמת שכן, פילי גיבו את עצמם יפה, הלוואי ונזכה לראות את אמביד 60 משחקים בריא בעונה בתור התחלה

    Reply to this comment
  • עידו גילרי

   11. אוק, 2017
   07:47

   מעבר למספר המשחקים אנחנו לומדים גם על הגבלת הדקות הצפויה לאמביד כש על פי תנאי החוזה הוא חייב לשחק גם כמעט 30 דקות למשחק (במקרה וישחק רק את המינימום של 57).
   אכן חוזה נהדר לפילדלפיה בתקווה שיהיה כזה גם עבור אמביד.

   Reply to this comment
   • דובי

    11. אוק, 2017
    08:07

    אין מצב בעולם שהוא משחק 30 דקות למשחק ב57 משחקים אחרי שלושה עונות של בטלה וטוויטר.

    Reply to this comment
    • עידו גילרי

     11. אוק, 2017
     08:12

     הוא לא בדיוק התבטל. הוא היה פצוע.
     אם לא אז באמת לא שווה לסיקסרס להוציא סכומים כאלה.

     Reply to this comment
     • דובי

      11. אוק, 2017
      09:06

      הוא לא מתנהל כמו טיפוס שהרהביליטציה הסיזיפית מעניינת אותו עד כדי להשקיע בה את כולו.
      מקווה בשבילו שאני טועה.

     • עידו גילרי

      11. אוק, 2017
      09:07

      מאיפה. אתה מסיק את זה?

     • דובי

      11. אוק, 2017
      11:05

      תחושה

 10. מתן גילור

  11. אוק, 2017
  07:34

  תודה מנחם. מעורב מעולה.
  נו, אז מסתבר שהסיפורים על השתלטות של ארה"ב על ענף הכדורגל היו אפעס מעט מוקדמים…

  Reply to this comment
  • עידו גילרי

   11. אוק, 2017
   07:45

   גם אלה על הדחת ארגנטינה….

   Reply to this comment
 11. עידו גילרי

  11. אוק, 2017
  07:45

  מנחם במיוחד כשזה מגיע ממלך הפייק ניוז אז כדאי קצת בדיקת עובדות:
  הNFL ויתרה באופן עצמאי על המעמד שפטור ממס כבר לפני שנתיים.

  חוץ מזה איגוד ארגוני העובדים בדאלאס כבר הגיש תלונה נגד הקאוביוס על הפרת כללי יחסי העבודה. מעבר לכך ההודעה של ג'ונס הייתה עוד לפני יום ראשון וכבר במשחק מול גרין ביי שניים משחקניו עמדו והרימו אגרוף קפוץ במחאה. הכדור במגרש שלו.

  Reply to this comment
 12. עידו גילרי

  11. אוק, 2017
  08:03

  לגבי ווסטברוק. כדאי להדגיש שדובר על סגנון המשחק של ווסטברוק ולא על ווסטברוק עצמו. אתה מביא את הממוצעים כהוכחה שהיה להם קשה לשמור עליו?
  דבר ראשון המספרים הם מתחת לממוצעים שלו העונה.
  דבר שני שכחת לספר שהיו לו גם 8 איבודים למשחק מולם (יותר ממול כל קבוצה אחרת). כמו גם שהוא קלע את הנקודות ב-37.5% מהשדה עם 27% מהשלוש). הפלוס מינוס שלו היה 16.5- למשחק והווריורס ניצחו בכל המשחקים בהפרש ממוצע של 20 נקודות כשהרייטינג ההתקפי של התאנדר היה 98.
  אז כן נראה לי שהסגנון משחק שלו היה להם קל להגנה.

  Reply to this comment
 13. עידו גילרי

  11. אוק, 2017
  08:11

  לגבי החמישיה של הקאבס – אני לא מבין מאיפה אתה טוען שזו החמישיה שרצה הכי טוב בפריסיזן. הלילה היתה הפעם הראשונה שלברון עלה בכלל לפארקט והם די חטפו על הראש מהבולס (לא שיש לזה איזה משמעות).
  מה שכן זו נראית לי חמישיה לא נכונה. מבחינה התקפית ווייד ורוז זה ויתור כל שני קלעי חוץ ובהגנה לאב עם הרגליים המתפרקות של ווייד ורוז לא נראה לי שילוב אידיאלי. בכמה מקומות על המגרש הם חושבים שקראודר יכול להיות בו זמנית?

  Reply to this comment
  • עידו גילרי

   11. אוק, 2017
   08:16

   ולמי שעדיין היה ספק מי מקבל את ההחלטות בקאבס, את ההודעה על המעבר מפאואר פוורורד לסנטר קווין לאב קיבל מלברון:
   But a funny thing happened the third day of practice. I had asked about a certain play on the defensive end and whether it was the different coverages on the 4 or 5 man, and 'Bron kind of stopped me and goes, 'You know you're gonna be starting at the 5, right?'

   Reply to this comment
   • אפלטון

    11. אוק, 2017
    08:27

    וטוויט השבוע שייך לזאק לואו:
    LeBron made the mistake of challenging Paul Zipser one-on-one.

    Reply to this comment
 14. אבי

  11. אוק, 2017
  08:22

  פיניקס קודם כל צריכים לחפש טרייד לברנדון נייט.

  Reply to this comment
  • עידו גילרי

   11. אוק, 2017
   08:25

   יותר קל לדאוג קודם לשלום עולמי.

   Reply to this comment
  • גיא הרשע

   11. אוק, 2017
   08:27

   ברנדון נייט וה-44 מיליון שהוא הולך להרוויח ב-3 שנים הקרובות,
   הם לא הולכים לשום מקום.
   הוא גמר את העונה בעקבות פציעה עוד לפני משחק האימון הראשון,
   כאשר גם כאשר היה בריא –
   שום קבוצה לא רצתה אותו.

   חוזה לא סחיר ברמה של החוזה של נואה.

   Reply to this comment
 15. ד"ר רזי הופמן

  11. אוק, 2017
  08:25

  מנחם
  אמרת דבילים על הסלטיקס בעניין סמארט ואתה צודק במליון אחוז.
  יש לך יהלום על הספסל שהוא המנהיג האמיתי בעצם וזה שצריך להיות המנהיג אחרי שאל ילך ולא תאריך לו חוזה ותצפר אותו?
  מטומטמים
  מצד שני יכול להיות שהיו גישושים שעליהם אנחנו לא יודעים והסוכן שלו זרק מספרים בעייתיים מבחינת בוסטון גם כשניסו להגיע לאיזו פשרה.
  מקווה שבסוף הדברים יסתדרו והוא יחתום כי הוא חשוב מאד ברוטציה של בוסטון, לא פחות משלושת הסופרסטארים.

  Reply to this comment
  • ד"ר רזי הופמן

   11. אוק, 2017
   08:51

   רק תוספת קטנה, אני מקווה שהלילה הסלטיקס יעלו עם החמישייה השלישית וסוף סוף יפסידו. לפתוח עונה נגד הקבס אחרי 5 ניצחונות בפרה סיזן נראה לי מתכון סביר להפסד ראשון בעונה שיכול להוביל לכיוונים שליליים. חמסה חמסה חמסה 🙂

   Reply to this comment
 16. שי אבן צור

  11. אוק, 2017
  08:25

  לא נראה לי שזה עובד כך. ארה"ב זו לא דיקטטורה. זה לא שהנשיא אומר משהו וזה ישר מתבצע.
  בעלים לא יכול לקנוס שחקנים סתם כך אלא אם כן יש סעיף מפורש בחוזה שמתייחס לנושא.
  למזלנו, בדמוקרטיה "כל דאלים גבר" לא מתקיים בכזאת קלות.

  Reply to this comment
 17. ד"ר רזי הופמן

  11. אוק, 2017
  08:31

  I just wanted to do it?
  WTF
  יש דבר יותר ברור מזה?
  זה לא כ-לו-ם זה לברון. לברון הוא המאמן והקובע ואילו לולו עושה כן, כן כן.
  לברון אומר לסחבק תקלל אותי ותרד עליי בשביל שהעיתונות תראה שאתה קובע אבל כשאין עיתונאים מי שקובע זה המלך ולא ליצן החצר 🙂
  לברון רוצה שהסגן יהיה וויד ולא איזה סמי-איית…

  Reply to this comment
  • אסף

   11. אוק, 2017
   10:03

   לברון זוכר מי היה הסייעת הכי יעיל שלו וחיפה עליו שהיה צריך בשתי אליפויות התכוונת לומר… מעבר לזה לא נראה לי שוויד בשלב זה בקריירה שלו בנוי לעלות מהספסל.
   סתם שאלה… המהלך של ג'ונס יכול להתרחש מבחינה חוקית ע"פ חוקי ההעסקה בארה"ב? או החוקה? (שאלת תם שלא מבין בזה דבר)

   Reply to this comment
 18. לידיעת הציבור

  11. אוק, 2017
  09:45

  חג שמח לכל בית ישראל !!!

  Reply to this comment
 19. Berch

  11. אוק, 2017
  10:04

  בוסטון מפגרים. מרקוס סמארט שחקן נשמה. לא הכל זה סטטיסטיקה.
  וטרינידאד נפרדה מטובאגו?? מתי??? אני בשוק….
  🙂

  Reply to this comment
 20. דה שוט

  11. אוק, 2017
  10:07

  לדעתי הסלטיקס נבנו השנה בצורה טובה ונכונה, לפי תפקידים וכוכבים והם מאוזנים יחסית, עם מאמן טוב שצבר ניסיון במידה מספקת. זאת בניגוד לקאבס שנהנתה טלאי על טלאי, ע״פ אילוצים זרים, מורכבת משחקנים מבוגרים – ומבוססת כל כולה על מעיין הנעורים הבלתי נדלה של לברון – מגה כוכב על בכל קנה מידה. מתי שהוא הריצה שלו צריכה להיעצר ואני מאמין שזה יקרה השנה.
  הגמר הצפוי : קאבס דאבס בפעם הרביעית.
  הגמר הרצוי : סלטיקס ת׳אנדר בפעם הראשונה.
  חג שמח.

  Reply to this comment
  • גיא הרשע

   11. אוק, 2017
   10:10

   הלוואי סלטיקס ת'אנדר.
   חג שמח.

   Reply to this comment
 21. Carmel

  11. אוק, 2017
  10:27

  1. עכשיו ברור למה ביליונרים קונים קבוצות ספורט, האם מקלטי המס שלהם.
  2.אני מבין שפילי היא עיר האחווה, אבל עד כדי כך ?
  3.לאף אחד אין בעייה לשמור על ראסל ווסטברוק, כע אף מאמן לא יצפה שתעצור אותו, ואם הוא יעשה עליך 30, 15, 15 יגידו שזה היה עוד יום עבודה במשרד עבור ראס, ואיש לא יבוא אליך בטענות. פשוט משימה של Win Situation
  4.דאני איינג' כרגיל מורט לנו את העצבים ומשחק פוקר עם הסוכן של סמארט על מנת להוכיח שהסמארט האימיתי בסלטיקס קוראים דאני.
  5. דאנטוני כנראה צורך הרבה "כיף" בדנבר, וזה משכיח לו את היחסים עם כרמלו.
  6.מנחם זוהי החתמה משמעותית? או שהיה צריך יריב אימונים לסוף הקאמפ?
  7. מי יקנה את החוזים האלה? הם יצטרכו לעשות Buy Out.
  8. אי אפשר למצוא חוזה גרוע משל כרמלו? למשל של הארדווי בניו יורק? ואני נזהר גאסול בסן אנטוניו.
  9.מי מלכלך על מייקל?
  10.טיירון לו החליט ? הצחקתם את לברון.
  11. ארצות הברית בחברה טובה עם הולנד וישראל, אולי נארגן טוניר חליפי באמריקה ?

  Reply to this comment
 22. הציפור הנדירה

  11. אוק, 2017
  12:23

  אם הג'ונס הזה הוא ימני קיצוני במידה של גזענות כלפי שחורים אז הוא לא שווה את כל יכולתו כמנג'ר וזבל כזה צריך להיות מורחק מכל פעילות בכל תחום ציבורי

  Reply to this comment
 23. בירדמן

  11. אוק, 2017
  14:24

  ארהב חזרה לבור הצואה הטבעי שלה. אפילו בית הקונקקף המגוחך שפיפא סידרו לה לא עזר. 6 קבוצות ( מקסיקו + 5 דמיקולו) 3 עולות אוטומטית (אמיתי!) ועוד אחת לפלייאוף.
  מי שהטיף לאימפרית כדורגל יצא רפה שכל.

  Reply to this comment
  • Noam

   12. אוק, 2017
   15:17

   סתם שתדע שבמונדיאל האחרון כל שלושת הנבחרות מקונקאקאף עברו את שלב הבתים, וקוסטה ריקה הפסידו ברבע הגמר בפנדלים להולנד!!! אחרי נצחונות על אורוגואי אנגליה איטליה ויוון בשמינית. קיקיונית אמרת?

   Reply to this comment
 24. משיח

  11. אוק, 2017
  14:25

  מנחם טור מעולה אין עליך
  מידן יצאת טרול ככה להטריף את גיא על הבוקר..
  carmel – 11. ארצות הברית בחברה טובה עם הולנד וישראל, אולי נארגן טוניר חליפי באמריקה ?
  רעיון גדול, רגע גם שם נהיה הכי גרועים מממ
  צריך להביא כל מיני איי פארו וליכטנשטיין שיהיה למי לתת בראש

  Reply to this comment
 25. חמי

  11. אוק, 2017
  14:36

  בקשר לקאובויס, הבעלים הזה חתיכת חלאה, אין לו בעיה להעסיק גברים מכים, משתמשי סמים, שחקנים עם כל הבעיות הכי מגעילות אבל חלילה לכרוע ברך בדממה בזמן ההמנון…
  מנחם אמנם הוא כרע ברך, שהיה יותר בשביל היי אני פה איתכם ותצלמו אותי אבל שום דבר לא נפטר ועכשיו יש מיקס מכל סוגי המחאות השונות אבל בתכלס שום דבר לא השתנה וכשמשטרה עוצרת גבר שחור הוא מת מפחד גם אם הוא פרופסור/מנתח/או השחור הכי מפורסם באמריקה…כולם משקשקים מפחד.

  Reply to this comment
 26. john

  11. אוק, 2017
  14:38

  תודה מנחם. מאוד מעניין הסיפור של ה-NFL גם לחסר מושג בפוטבול כמוני

  2. לגבי אמביד ראיתי שיש לא מעט קריטריונים שקשורים למספר משחקים בשנה ולממוצע דקות משחק (שמעתי את זה בפודקאסט של זאק לאו האחרון). כל התנאים עודכנו לפני מספר שעות באתר של ESPN

  3. המשחק של ראסל קל לשמירה כי הצוות סביבו לא היה מתאים ליכולותיו. השנה נראה אם זה עובד טוב יותר מול הווריורס. אם שוב הווריורס עושים מהם צחוק הגיע זמן להפנות קצת אצבעות לבילי דונובן.

  4. צודק!!! סמארט וג'יילן בראון צריכים להיות בכל רשימה של GM שיחכו לפשלה של דני איינג'. קשה לי להאמין שהוא יאבד כזה שחקן

  5. ד'אנטוני הוא מהדור של "nothing's personal" – הוא בעל עור עבה ולא מתרגש מסיפורי עבר. תן לו לרקוח מזימות Xs and Os כל היום והוא מבסוט

  6. מעניין . אעקוב אחריו

  7. הסלטיקס יכולים מאוד להנות מטייסון (לא מג'רארד כי הם סופר עמוסים בעמדה). יש להם כמה נכסים שיכולים לעניין את הסאנס

  9. better late then never – העיקר שמאז פרישתו הוא יותר מעורב פוליטית

  10. אין מצב שטיי לו המאמן באמת מאמין בזה. אבל פסיכולוגית אם לברון בא עם קצת יותר חשק לשחק בהרכב הזה אז אולי בכל זאת…

  11. ארה"ב באמת הפתעה מרעישה. דווקא שהליגה שם מעוררת עניין

  Reply to this comment
  • אפלטון

   11. אוק, 2017
   15:22

   אם כבר מדברים על פודקאסט…. Long overdue

   Reply to this comment
   • john

    11. אוק, 2017
    15:37

    אני צריך 2 דברים:

    1. זמן
    2. השראה.

    Reply to this comment
    • אפלטון

     11. אוק, 2017
     16:00

     בזמן אני לא אוכל לעזור, וגם לא בהשראה אבל אני יכול לנדנד לך עד שתישבר.

     Reply to this comment
     • john

      11. אוק, 2017
      17:47

      קניתי. דרבון בהחלט עוזר

 27. עגל שסבור שיש לפרק את ג"ס

  11. אוק, 2017
  16:00

  מעורב מצוין מנחם.
  אל תדאג, לא נזכיר לך את הכשלון של ארה״ב בכל הזדמנות.
  כמו שאנחנו משתיקים את הקטע עם קנדה בכדורסל . . .

  Reply to this comment
 28. tripledouble

  11. אוק, 2017
  18:35

  אין שום היגיון לעלות בחמישייה עם רוז ו-וויד מאותגרי הקליעה מבחוץ בהרכב עם לברון, היה להם הרבה יותר עדיף לעלות עם ג'יי אר ושוויד יספק נקודות מהספסל. מצד שני אין סיכוי שלברון היה מאפשר לBEST FRIEND שלו לעלות מהספסל, טיירון לו בעיקר בחר באיזה אופן להגיד את זה לתקשורת

  Reply to this comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *